Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZOiR-A
Zakrzów, 16-18.04.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
80 ACCEPTED 2021-04-09 21:29:53
2021-04-08 17:46:57
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x ZO-12/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-27/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-42/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
79 ACCEPTED 2021-04-09 21:28:16
2021-04-08 17:23:39
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
78 ACCEPTED 2021-04-08 11:53:37
2021-04-08 11:53:12
Aleksandra Ordon DON ROYAL 9
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
77 ACCEPTED 2021-04-08 11:53:32
2021-04-08 11:52:46
Aleksandra Ordon CASSIDY
  • 1x ZR-07/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-22/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
76 ACCEPTED 2021-04-08 09:59:18
2021-04-06 21:45:41
Michał Cichoń DARLING'S DREAM
  • 1x ZO-14/CS-1A/Program Międzynarodowy Intermediate A
  • 1x ZO-29/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZO-44/CS-3/Program Międzynarodowy Grand Prix Młodych Jeźdźców 16-25
75 ACCEPTED 2021-04-08 09:59:14
2021-04-06 21:40:41
Mateusz Cichoń DARK CRUSADOR
  • 1x ZR-05/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-20/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
74 ACCEPTED 2021-04-08 09:59:09
2021-04-06 21:36:55
Mateusz Cichoń FABREGAS
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
73 ACCEPTED 2021-04-08 09:58:48
2021-04-06 21:25:23
Wiktoria Spychalska BANANEIRA
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
72 ACCEPTED 2021-04-06 21:17:51
2021-04-06 21:01:28
Aleksandra Zamirska HETMAN
  • 1x ZO-09/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-24/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-39/D-4/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny Kategoria Dzieci
71 ACCEPTED 2021-04-06 21:19:42
2021-04-06 20:24:52
Laura Drabczyk SISI
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
70 ACCEPTED 2021-04-06 21:20:05
2021-04-06 20:01:19
Nina Hilker DOMENA
  • 1x ZR-07/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-22/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZR-36/N-6/Program krajowy
69 ACCEPTED 2021-04-06 21:18:05
2021-04-06 20:00:01
Adrianna Dowha ANELI
  • 1x ZO-10/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO-25/N-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Kuców
  • 1x ZO-40/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
68 ACCEPTED 2021-04-06 21:18:11
2021-04-06 19:57:22
Weronika Kaczmarek DAR
  • 2x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 2x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 2x ZR-33/L-3/Program krajowy
67 ACCEPTED 2021-04-08 09:58:22
2021-04-06 18:44:11
Anna Korek CHICHARITO
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
66 ACCEPTED 2021-04-08 10:24:57
2021-04-05 22:29:15
Aleksandra Błachno TRAVENORT'S DIABOLO
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
65 ACCEPTED 2021-04-09 13:05:29
2021-04-05 21:16:59
Bogna Jedziniak SONJAHOFS UNITAS
  • 1x ZO-10/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO-25/N-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Kuców
  • 1x ZO-40/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
64 ACCEPTED 2021-04-05 22:11:28
2021-04-05 19:46:16
Weronika Frąckowiak DREAMCAT
  • 1x ZO-12/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-27/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-42/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
63 ACCEPTED 2021-04-08 09:57:06
2021-04-05 19:37:42
Ada Bryszewska AVENTADOR L
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
62 ACCEPTED 2021-04-08 09:56:48
2021-04-05 19:33:58
Julia Macała CRISPIN CORNET
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
61 ACCEPTED 2021-04-06 21:22:00
2021-04-05 15:34:05
Julia Preisner METEOR
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-17/P-3/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (kuce, czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
60 ACCEPTED 2021-04-05 22:09:53
2021-04-05 15:13:12
Weronika Wiącek BLASK ARON
  • 1x ZR-07/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-22/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZR-37/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
59 ACCEPTED 2021-04-05 14:57:42
2021-04-05 14:54:56
Laura Mazurek HOPE
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZO-09/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
  • 1x ZO-24/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
  • 1x ZR-36/N-6/Program krajowy
  • 1x ZO-39/D-4/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny Kategoria Dzieci
58 ACCEPTED 2021-04-05 14:57:46
2021-04-05 14:52:27
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
57 ACCEPTED 2021-04-05 14:57:51
2021-04-05 14:51:18
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x ZO-15/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-45/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
56 ACCEPTED 2021-04-08 10:24:17
2021-04-04 23:27:19
Karolina Wojdyła ARIENKE VAN DE TERP
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
55 ACCEPTED 2021-04-05 13:10:45
2021-04-04 22:38:48
Jagoda Dąbrowska LUCKY BOY-K
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
54 ACCEPTED 2021-04-08 10:23:56
2021-04-04 22:24:18
Sylwia Kotula LOX
  • 1x ZR-07/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-22/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
53 ACCEPTED 2021-04-05 13:09:59
2021-04-04 21:18:36
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x ZR-07/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-22/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZR-37/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
52 ACCEPTED 2021-04-05 13:10:06
2021-04-04 21:17:33
Marta Sitek MAXIM K.B.
  • 1x ZR-05/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
51 ACCEPTED 2021-04-08 10:23:05
2021-04-03 23:16:11
Agnieszka Kowalik SENNA DA SILVA
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
50 ACCEPTED 2021-04-08 10:22:30
2021-04-03 20:48:49
Aleksandra Bagińska LORETTO
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
49 ACCEPTED 2021-04-08 10:22:34
2021-04-03 20:46:46
Aleksandra Bagińska FAIRY TALE
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
48 ACCEPTED 2021-04-04 19:59:34
2021-04-03 20:44:17
Magdalena Kępka EROTYKA
  • 1x ZR-05/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-20/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-35/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
47 ACCEPTED 2021-04-04 19:58:34
2021-04-02 22:37:14
Vanessa Kuleszo HORALEK
  • 1x ZR-05/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-20/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-35/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
46 ACCEPTED 2021-04-04 19:58:06
2021-04-02 22:36:21
Anna Błońska DIARADA
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-36/N-6/Program krajowy
45 ACCEPTED 2021-04-04 19:58:04
2021-04-02 22:35:36
Nina Stopyra BOHUN
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
44 ACCEPTED 2021-04-04 19:57:58
2021-04-02 22:34:59
Martyna Rucińska CELKA
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
43 ACCEPTED 2021-04-04 19:57:53
2021-04-02 22:34:10
Nelly Solecka WONDERFUL VANILLA
  • 1x ZR-02/P-6/Program krajowy (kuce, czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-17/P-3/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (kuce, czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-32/P-4/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (kuce, czworobok 20X40m)
42 ACCEPTED 2021-04-04 19:57:49
2021-04-02 22:33:29
Martyna Butryn NELANO
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
41 ACCEPTED 2021-04-04 19:57:45
2021-04-02 22:32:52
Fransesca Blumel AMBER
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
40 ACCEPTED 2021-04-04 19:57:40
2021-04-02 22:32:15
Dionizy Polikowski QIU
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
39 ACCEPTED 2021-04-04 19:57:35
2021-04-02 22:31:29
Dionizy Polikowski CHARMEUR
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
38 ACCEPTED 2021-04-04 19:57:27
2021-04-02 22:11:34
Natalia Głębowska QUEENY 87
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
37 ACCEPTED 2021-04-04 19:55:48
2021-04-02 22:07:20
Marta Ginda DANCE FOR ME
  • 1x ZR-07/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
36 ACCEPTED 2021-04-02 15:29:06
2021-04-01 18:16:54
Alicja Michalska TIN ROKO
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
35 ACCEPTED 2021-03-31 21:36:40
2021-03-31 14:00:55
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x ZO-15/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
34 ACCEPTED 2021-03-31 21:36:45
2021-03-31 14:00:01
Agnieszka Domagała DEL RIO
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
33 ACCEPTED 2021-03-31 12:08:08
2021-03-31 09:37:16
Anna-Maria Gawłowska MONACO
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
32 ACCEPTED 2021-04-08 09:54:05
2021-03-31 09:35:56
Anna-Maria Gawłowska BLEUET BORDEAUX
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
31 ACCEPTED 2021-03-31 12:08:12
2021-03-30 21:53:15
Lena Czakańska VICTORY
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
30 ACCEPTED 2021-04-08 09:53:50
2021-03-30 19:32:56
Katarzyna Wójcik FINAL FANTASY 2
  • 1x ZO-09/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-24/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-39/D-4/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny Kategoria Dzieci
29 ACCEPTED 2021-03-31 12:08:19
2021-03-30 13:11:11
Taja Zoll BLACKY
  • 1x ZR-01A/L-6Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (kuce, czworobok 20X40m)
28 ACCEPTED 2021-03-30 11:49:12
2021-03-30 11:27:41
Wiktoria Bobowiec ALBY'S MOCCA
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
27 ACCEPTED 2021-03-30 11:43:26
2021-03-29 17:45:06
Izabela Kowalska DESIDERIO
  • 1x ZO-12/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-27/CC-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
26 ACCEPTED 2021-03-29 19:08:36
2021-03-29 17:44:41
Izabela Kowalska ROCKSANADOR
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-28/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
25 ACCEPTED 2021-03-29 19:08:39
2021-03-29 17:39:24
Tomasz Kowalski EXPRESSO
  • 1x ZO-15/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
24 ACCEPTED 2021-03-29 19:08:41
2021-03-29 17:38:22
Filip Kowalski BEL FLEUR S
  • 1x ZO-29/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZO-44/CS-3/Program Międzynarodowy Grand Prix Młodych Jeźdźców 16-25
23 ACCEPTED 2021-03-29 15:57:09
2021-03-29 15:20:30
Sara Lewkowicz GERMANIKA - LA
  • 2x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 2x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 2x ZR-33/L-3/Program krajowy
22 ACCEPTED 2021-03-29 15:57:05
2021-03-29 15:20:02
Ewelina Gos GOLD
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
  • 1x ZR-36/N-6/Program krajowy
21 ACCEPTED 2021-03-29 15:56:59
2021-03-29 15:19:16
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-28/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-43/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
20 ACCEPTED 2021-03-28 23:29:53
2021-03-28 10:58:31
Maja Gugała HATTRICK CC
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
19 ACCEPTED 2021-03-28 23:27:46
2021-03-27 18:50:52
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-05/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-20/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
18 ACCEPTED 2021-03-28 23:28:44
2021-03-26 21:14:01
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-28/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-43/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
17 ACCEPTED 2021-03-28 23:27:55
2021-03-26 16:29:53
Aleksandra Tomala IOWA C
  • 1x ZR-07/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-22/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-40/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
16 ACCEPTED 2021-03-28 23:27:59
2021-03-26 16:28:37
Aleksandra Tomala FLORIS KING
  • 1x ZO-10/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO-25/N-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Kuców
  • 1x ZO-40/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
15 ACCEPTED 2021-03-28 23:28:02
2021-03-26 16:27:43
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x ZO-15/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-45/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
14 ACCEPTED 2021-03-24 09:24:24
2021-03-24 09:21:23
Zofia Kaczmarek LADY LEGENDE
  • 1x ZR-05/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-20/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-35/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
13 ACCEPTED 2021-03-24 09:24:33
2021-03-22 21:35:03
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x ZO-15/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-45/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
12 ACCEPTED 2021-03-24 09:24:42
2021-03-22 21:34:21
Anna-Maria Gawłowska CEBRIAN
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
11 ACCEPTED 2021-03-22 09:48:36
2021-03-21 23:16:49
Małgorzata Borowik CALIMERO
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
10 ACCEPTED 2021-03-19 16:31:04
2021-03-19 15:59:12
Katarzyna Święcicka WIN
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
9 ACCEPTED 2021-03-19 16:31:07
2021-03-18 21:19:26
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x ZO-10/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO-25/N-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Kuców
  • 1x ZO-40/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
8 ACCEPTED 2021-03-17 15:54:19
2021-03-17 14:44:59
Małgorzata Kucharczyk FREAKY LIKE ME
  • 1x ZR-07/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-22/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
7 ACCEPTED 2021-03-17 13:11:01
2021-03-15 21:57:03
Taja Zoll AQSEL
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
6 ACCEPTED 2021-03-17 13:11:05
2021-03-15 12:14:49
Marianna Osowska SISAIDA
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
5 ACCEPTED 2021-03-17 13:11:12
2021-03-15 12:07:03
Julia Jużyca BALBINA
  • 1x ZR-02/P-6/Program krajowy (kuce, czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-17/P-3/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (kuce, czworobok 20X40m)
4 ACCEPTED 2021-03-12 17:20:25
2021-03-12 13:03:54
Natalia Templin DANTE
  • 1x ZO-11/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZR-22/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
3 ACCEPTED 2021-03-11 21:59:53
2021-03-11 21:59:53
Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P
  • 1x ZO-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-45/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
2 ACCEPTED 2021-03-11 21:58:27
2021-03-11 21:58:27
Żaneta Skowrońska-Kozubik GRAVIOLA
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-28/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
1 ACCEPTED 2021-03-11 21:56:42
2021-03-11 17:37:22
Iga Fizia VENUS
  • 2x ZR-01A/L-6Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (kuce, czworobok 20X40m)
  • 2x ZR-16A/L-1Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (kuce, czworobok 20X40m)
  • 2x ZR-31A/L-2Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (kuce, czworobok 20X40m)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl