Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZOiR-A
Zakrzów, 05-07.03.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
79 ACCEPTED 2021-02-27 11:05:37
2021-02-26 11:58:19
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-05/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-20/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
78 ACCEPTED 2021-02-26 12:01:23
2021-02-25 21:16:36
Małgorzata Borowik CALIMERO
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
77 ACCEPTED 2021-03-01 16:07:37
2021-02-25 20:34:58
Milena Piekoszewska DELICJA
  • 2x ZR-19/P-2/Program krajowy
76 ACCEPTED 2021-02-26 12:02:20
2021-02-25 18:40:41
Aleksandra Błachno TRAVENORT'S DIABOLO
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
75 ACCEPTED 2021-03-02 11:55:28
2021-02-25 15:50:31
Nina Hilker DOMENA
  • 1x ZR-07/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-36/N-6/Program krajowy
74 ACCEPTED 2021-02-25 15:27:39
2021-02-25 15:27:39
Żaneta Skowrońska-Kozubik KEISER RUBIN
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
73 ACCEPTED 2021-02-26 14:49:25
2021-02-25 14:39:01
Aleksandra Tomala FLORIS KING
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-36/N-6/Program krajowy
72 ACCEPTED 2021-03-01 11:07:39
2021-02-25 04:32:09
Adrianna Dowha ANELI
  • 1x ZR-02/P-6/Program krajowy (kuce, czworobok 20X40m)
  • 1x ZO-10/N-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Kuców
  • 1x ZR-17/P-3/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (kuce, czworobok 20X40m)
  • 1x ZO-25/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZR-32/P-4/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (kuce, czworobok 20X40m)
71 ACCEPTED 2021-03-01 11:07:42
2021-02-25 04:31:00
Weronika Kaczmarek DAR
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
70 ACCEPTED 2021-02-25 15:21:30
2021-02-24 22:58:02
Taja Zoll AQSEL
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
69 ACCEPTED 2021-02-25 15:07:33
2021-02-24 21:42:36
Wiktoria Bobowiec ALBY'S MOCCA
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
68 ACCEPTED 2021-02-25 15:06:34
2021-02-24 19:41:13
Wiktoria Spychalska BANANEIRA
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
67 ACCEPTED 2021-02-25 10:50:50
2021-02-24 09:54:21
Natalia Głębowska QUEENY 87
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
66 ACCEPTED 2021-02-26 11:56:33
2021-02-23 23:17:03
Marta Ginda LE PAPILLON NOIR
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
65 ACCEPTED 2021-02-26 11:56:36
2021-02-23 23:08:38
Marta Ginda DANCE FOR ME
  • 1x ZR-07/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-36/N-6/Program krajowy
64 ACCEPTED 2021-03-01 11:08:04
2021-02-23 19:49:53
Julia Jużyca BALBINA
  • 1x ZR-02/P-6/Program krajowy (kuce, czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-17/P-3/Program krajowy - kuce kategoria junior młodszy (kuce, czworobok 20X40m)
63 ACCEPTED 2021-02-26 11:53:26
2021-02-23 19:36:53
Nina Stopyra BOHUN
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
62 ACCEPTED 2021-02-26 11:53:29
2021-02-23 19:36:15
Martyna Rucińska CELKA
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
61 ACCEPTED 2021-02-26 11:53:32
2021-02-23 19:35:41
Vanessa Kuleszo HORALEK
  • 1x ZR-05/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-20/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-35/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
60 ACCEPTED 2021-02-26 11:53:34
2021-02-23 19:34:49
Nelly Solecka WONDERFUL VANILLA
  • 1x ZR-05/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-20/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-35/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
59 ACCEPTED 2021-02-26 11:53:36
2021-02-23 19:33:40
Martyna Butryn NELANO
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
58 ACCEPTED 2021-02-26 11:53:38
2021-02-23 19:32:48
Fransesca Blumel AMBER
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
57 ACCEPTED 2021-02-26 11:53:40
2021-02-23 19:32:01
Dionizy Polikowski QIU
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
56 ACCEPTED 2021-02-24 10:51:21
2021-02-23 15:26:12
Magdalena Kępka EROTYKA
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
55 ACCEPTED 2021-02-23 15:00:50
2021-02-23 13:39:07
Marta Sitek MAXIM K.B.
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-05/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
54 ACCEPTED 2021-02-26 12:03:26
2021-02-23 13:37:47
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-07/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-36/N-6/Program krajowy
53 ACCEPTED 2021-03-02 11:53:39
2021-02-23 11:49:19
Karolina Mazurek LIDER
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-28/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
52 ACCEPTED 2021-03-02 11:54:05
2021-02-23 11:48:36
Karolina Mazurek PARTITA
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
51 ACCEPTED 2021-03-02 11:54:09
2021-02-23 11:47:27
Karolina Mazurek BIAŁY KRUK
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-05/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-20/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
50 ACCEPTED 2021-02-26 11:52:29
2021-02-23 08:16:09
Marianna Osowska SISAIDA
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
49 ACCEPTED 2021-02-27 11:07:18
2021-02-23 08:13:44
Maja Kucharska POEZJA
  • 1x ZO-09/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-24/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-39/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
48 ACCEPTED 2021-02-26 11:58:33
2021-02-23 00:49:31
Patrycja Pieńkos S-RUBIN
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
47 ACCEPTED 2021-02-23 10:40:14
2021-02-22 19:44:33
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
46 ACCEPTED 2021-02-24 16:22:31
2021-02-22 19:30:07
Zofia Kaczmarek LADY LEGENDE
  • 1x ZR-02/P-6/Program krajowy (kuce, czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-16B/L-1Rb/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 11-12 lat (kuce, czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-31B/L-2Rb/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 11-12 lat (kuce, czworobok 20X40m)
45 ACCEPTED 2021-02-23 14:48:59
2021-02-22 18:48:54
Katarzyna Święcicka WIN
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
44 ACCEPTED 2021-02-26 14:51:43
2021-02-22 13:29:37
Weronika Wiącek BLASK ARON
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-36/N-6/Program krajowy
43 ACCEPTED 2021-02-23 10:41:08
2021-02-22 13:16:18
Maja Gugała HATTRICK CC
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
42 ACCEPTED 2021-03-01 11:38:08
2021-02-22 12:51:03
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x ZO-27/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-42/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
41 ACCEPTED 2021-02-22 12:40:55
2021-02-22 12:40:55
Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P
  • 1x ZO-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
40 ACCEPTED 2021-02-22 12:39:56
2021-02-22 12:39:56
Żaneta Skowrońska-Kozubik GRAVIOLA
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
39 ACCEPTED 2021-02-24 10:54:16
2021-02-21 20:29:19
Lena Czakańska VICTORY
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
38 ACCEPTED 2021-02-24 16:22:10
2021-02-21 19:50:09
Aleksandra Ordon DON ROYAL 9
  • 1x ZO-12/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-27/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
37 ACCEPTED 2021-02-24 16:22:13
2021-02-21 19:49:44
Aleksandra Ordon CASSIDY
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
36 ACCEPTED 2021-02-24 10:52:57
2021-02-21 19:27:51
Agnieszka Domagała DEL RIO
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
35 ACCEPTED 2021-02-24 10:53:01
2021-02-21 19:24:28
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x ZO-15/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
34 ACCEPTED 2021-02-26 11:47:38
2021-02-21 19:22:14
Jagoda Dąbrowska LUCKY BOY-K
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
33 ACCEPTED 2021-02-22 15:46:35
2021-02-21 17:17:50
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x ZO-12/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-27/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-42/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
32 ACCEPTED 2021-02-26 10:00:37
2021-02-21 09:26:43
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
31 ACCEPTED 2021-03-02 16:31:12
2021-02-20 23:09:58
Tomasz Kowalski EXPRESSO
  • 1x ZO-29/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
30 ACCEPTED 2021-03-01 11:11:12
2021-02-20 23:09:32
Izabela Kowalska ROCKSANADOR
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-28/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
29 ACCEPTED 2021-03-01 11:11:08
2021-02-20 23:05:45
Izabela Kowalska DESIDERIO
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-27/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
28 ACCEPTED 2021-03-02 16:31:47
2021-02-20 23:05:13
Filip Kowalski BEL FLEUR S
  • 1x ZO-29/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZO-44/CS-3/Program Międzynarodowy Grand Prix Młodych Jeźdźców 16-25
27 ACCEPTED 2021-02-22 15:45:01
2021-02-20 16:21:32
Katarzyna Wójcik FINAL FANTASY 2
  • 1x ZO-09/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-24/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-39/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
26 ACCEPTED 2021-02-22 15:50:34
2021-02-19 18:09:11
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x ZO-14/CS-1A/Program Międzynarodowy Intermediate A
  • 1x ZO-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-45/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
25 ACCEPTED 2021-02-22 15:43:53
2021-02-19 18:07:00
Laura Mazurek HOPE
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
  • 1x ZO-24/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZR-36/N-6/Program krajowy
  • 1x ZO-39/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
24 ACCEPTED 2021-02-23 10:40:43
2021-02-19 18:04:39
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
23 ACCEPTED 2021-02-24 16:22:22
2021-02-18 21:47:33
Julia Macała CRISPIN CORNET
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
22 ACCEPTED 2021-02-25 10:51:15
2021-02-18 20:17:34
Ada Bryszewska AVENTADOR L
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
21 ACCEPTED 2021-03-02 16:21:36
2021-02-18 17:24:18
Anna Błońska DIARADA
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-20/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-35/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
20 ACCEPTED 2021-02-26 11:50:37
2021-02-17 13:31:39
Karolina Pyzik FOPPE
  • 1x ZO-09/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
19 ACCEPTED 2021-02-25 10:49:42
2021-02-15 12:11:56
Alicja Michalska TIN ROKO
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
18 ACCEPTED 2021-02-22 15:52:24
2021-02-15 09:07:15
Małgorzata Kucharczyk FREAKY LIKE ME
  • 1x ZR-07/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
17 ACCEPTED 2021-02-22 15:48:55
2021-02-14 19:01:47
Anna Śledzik DONATELLA
  • 1x ZO-12/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-27/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-42/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
16 ACCEPTED 2021-02-26 09:59:56
2021-02-14 17:08:16
Natalia Templin DANTE
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
15 ACCEPTED 2021-02-26 11:49:11
2021-02-12 20:37:25
Laura Drabczyk SISI
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
14 ACCEPTED 2021-03-01 11:09:30
2021-02-11 19:16:57
Aleksandra Zamirska HETMAN
  • 1x ZO-09/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-24/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-39/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
13 ACCEPTED 2021-02-25 10:48:59
2021-02-10 20:34:06
Sara Lewkowicz GERMANIKA - LA
  • 2x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 2x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 2x ZR-33/L-3/Program krajowy
12 ACCEPTED 2021-02-27 11:06:54
2021-02-10 20:33:27
Ewelina Gos GOLD
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-06/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-21/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
  • 1x ZR-36/N-6/Program krajowy
11 ACCEPTED 2021-02-27 11:06:50
2021-02-10 20:32:46
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-28/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-43/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
10 ACCEPTED 2021-02-26 14:49:27
2021-02-08 20:23:06
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x ZO-15/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-45/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
9 ACCEPTED 2021-02-24 16:23:53
2021-02-07 23:03:21
Anna Korek CHICHARITO
  • 1x ZR-05/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-20/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-35/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
8 ACCEPTED 2021-02-26 09:59:56
2021-02-01 20:56:24
Weronika Frąckowiak DREAMCAT
  • 1x ZO-12/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-27/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-42/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
7 ACCEPTED 2021-02-22 15:48:35
2021-01-27 19:51:48
Julia Preisner METEOR
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 2x ZR-18/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-33/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
6 ACCEPTED 2021-02-25 10:51:50
2021-01-26 23:29:50
Iga Fizia VENUS
  • 1x ZR-01A/L-6Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (kuce, czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-16A/L-1Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (kuce, czworobok 20X40m)
  • 1x ZR-31A/L-2Ra/Program krajowy - ocena stylu jeźdźca, kat. 8-10 lat (kuce, czworobok 20X40m)
5 ACCEPTED 2021-03-02 13:43:04
2021-01-26 08:56:12
Anna-Maria Gawłowska BERTOLLI GOLD
  • 1x ZO-13/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-28/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-43/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
4 ACCEPTED 2021-02-24 10:57:18
2021-01-26 08:55:32
Anna-Maria Gawłowska CEBRIAN
  • 1x ZO-11/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-26/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-41/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
3 ACCEPTED 2021-03-02 13:43:36
2021-01-25 09:41:42
Anna-Maria Gawłowska BLEUET BORDEAUX
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-19/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-34/P-3/Program krajowy
2 ACCEPTED 2021-02-24 10:57:08
2021-01-25 09:39:06
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x ZO-15/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-30/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-45/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
1 ACCEPTED 2021-02-22 15:49:47
2021-01-24 17:23:24
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x ZO-10/N-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Kuców
  • 1x ZO-25/N-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZO-40/N-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl