Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
123 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:14:49
2020-10-14 23:38:41
Anna Kurková DON CAMILLO
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
122 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:14:45
2020-10-14 23:38:08
Magdalena Maryszczak LUNA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
121 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:14:33
2020-10-14 23:37:21
Emilka Palczynska EIRA
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
120 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:14:30
2020-10-14 23:36:46
Martyna Krawiec EMILKA
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
119 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:14:16
2020-10-14 22:21:45
Łukasz Matla JULISSI
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
118 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-15 10:57:25
2020-10-14 22:03:14
Patryk Mike TIORE
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
117 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-15 10:57:31
2020-10-14 21:34:53
Julia Jureczko BERNI
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
116 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:59:58
2020-10-14 21:14:07
Magdalena Pinocy MIDOS
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:16:20
2020-10-14 21:09:35
Oliwia Gomoluch HASKY
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
114 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:58:23
2020-10-14 17:56:02
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
113 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-15 10:58:22
2020-10-14 16:30:26
Patrycja Lepich ALTAR
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
112 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:28:47
2020-10-14 15:48:05
Sandra Grzegorzyca JOHNNY BROWN MALIRO
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
111 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:20:42
2020-10-14 14:13:09
Marta Kusiak LIKURA
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:16:34
2020-10-14 13:44:14
Alicja Jagusiak FONDI-W
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
109 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-14 14:48:02
2020-10-14 12:52:13
Olivia Dziemba SKYPE
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
108 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-14 14:48:06
2020-10-14 12:51:52
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:27:01
2020-10-14 12:39:10
Martyna Drabczyk KALINKA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
106 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:01:55
2020-10-14 11:44:44
Emilia Dratwińska HAMADA
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:38:35
2020-10-14 11:44:04
Emilia Dratwińska ALIBI
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
104 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:15:12
2020-10-14 10:18:52
Maksymilian Galda LORENS G
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:58:36
2020-10-14 09:44:24
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:58:47
2020-10-14 09:43:57
Aleksandra Skiba LE DUC
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:58:57
2020-10-14 09:43:20
Magda Kamińska GOSTERA
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:16:47
2020-10-14 09:41:51
Marta Piszczek MALAQUIDA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:16:56
2020-10-14 09:37:53
Marta Piszczek STENTOR D
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:21:29
2020-10-14 09:36:41
Julia Gawałek CINDY ELIZAR
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:21:11
2020-10-14 09:03:26
Martyna Grobelny MAKS
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:21:13
2020-10-14 09:02:57
Martyna Grobelny GRAPPA
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:59:13
2020-10-14 09:01:40
Kamil Skupień B LADY LOOPING
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:59:33
2020-10-14 08:56:13
Kamil Skupień CALLIE
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:26:31
2020-10-14 07:39:44
Łukasz Cywiński HYPNODANCER
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 10:14:55
2020-10-14 06:54:48
Natalia Szynkler BELLA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:41:27
2020-10-13 22:36:01
Julia Rozlachowska LALA
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:26:06
2020-10-13 21:05:56
Filip Piontek GENERALIA M
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 10:26:47
2020-10-13 19:44:54
Alexander Leda LUCKY M
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:18:55
2020-10-13 17:33:38
Ksymena Pietrzak DRAKO
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:22:45
2020-10-13 17:22:08
Judyta Brzoska FANTAZJA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:27:07
2020-10-13 17:20:09
Magdalena Majkrzak JOLI
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:27:04
2020-10-13 17:19:30
Zofia Kowalczyk JOLI
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:45:46
2020-10-13 15:23:38
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:25:29
2020-10-13 14:50:29
Anna Pandel KAYLAN L
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:25:33
2020-10-13 14:49:52
Jerzy Pandel KAYLAN L
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:32:30
2020-10-13 13:04:16
Marta Kubica KAMARO
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:40:37
2020-10-13 12:42:04
Magdalena Soboń SANGRITA
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:28:52
2020-10-13 11:52:41
Jarek Grycz EXCELLENT CHOICE
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:28:55
2020-10-13 11:51:13
Jarek Grycz ADMIRAŁ
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:30:17
2020-10-13 10:46:21
Nicol Hercog CYTRA
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:36:09
2020-10-13 05:11:48
Aneta Woźniak ERISSA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:16:21
2020-10-12 22:49:03
Julia Groblica FRYKAS
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:16:24
2020-10-12 22:48:32
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:39:41
2020-10-12 22:27:22
Patryk Pawłowicz ENTALPIA M
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:13:04
2020-10-12 21:14:09
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:14:59
2020-10-12 16:37:17
Aleksandra Hajzyk LAKOSTA G.
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:15:33
2020-10-12 16:29:03
Aneta Nogaj KARELA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:46:01
2020-10-12 13:31:14
Marko Lenart NEQUEL
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
68 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-13 18:17:13
2020-10-12 12:16:52
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
67 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-12 10:29:50
2020-10-12 08:15:47
Wiesław Piecha CANSYDNEY
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:39:49
2020-10-12 08:14:37
Maja Rosińska MON CHERRY
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:15:44
2020-10-11 22:01:20
Martyna Dyrgała HASKY
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:31:53
2020-10-11 21:52:16
Marzena Ferdyn NIWAR
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:10:07
2020-10-11 21:38:27
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:10:03
2020-10-11 21:37:45
Jakub Lubszczyk DR. HOUSE
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:10:17
2020-10-11 21:33:26
Martyna Kaźmierczak COOL COMICS
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:10:21
2020-10-11 21:33:02
Martyna Kot KORONEA
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:10:25
2020-10-11 21:32:32
Magdalena Pawlas SELAVI
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:10:35
2020-10-11 21:31:57
Emma Sobik INTRYGA
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:10:41
2020-10-11 21:28:50
Paulina Zerzoń TOSCA
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:10:48
2020-10-11 21:27:22
Natalia Leśniewska DAMIANA
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:31:11
2020-10-11 20:36:39
Tytus Piekarski ISKIERKA
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:31:07
2020-10-11 20:19:33
Julia Kloc ISKIERKA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
53 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-13 18:17:19
2020-10-11 18:02:44
Ewa Łukasik CASINO ROYAL
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:32:58
2020-10-11 10:11:03
Kamila Trzcionka KORNET EWITA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:31:52
2020-10-11 10:07:13
Anna Paździor JOSHEF
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:22:24
2020-10-10 22:28:12
Hanna Leśniewska SONATA F
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:21:39
2020-10-10 22:26:37
Julia Adamów ZOLKA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:22:17
2020-10-10 22:24:02
Amelia Kapica FANTAZJA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:17:58
2020-10-10 20:15:24
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:18:01
2020-10-10 20:14:51
Lena Gruca CHACCO-BOY
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
45 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-09 23:43:58
2020-10-09 20:01:10
Wioletta Karpińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:34:31
2020-10-09 19:16:25
Karina Gajda CZADOR
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:22:22
2020-10-09 12:31:13
Tomasz Gordzielik DARMA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:22:19
2020-10-09 12:30:18
Kinga Gordzielik CONNER
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:27:37
2020-10-08 23:52:01
Agnieszka Grzegorczyk CATTLEYA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 09:45:33
2020-10-08 21:46:04
Anna Pęciak LAVINA 45
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:20:57
2020-10-08 21:15:54
Karolina Danak ARMIA
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:35:11
2020-10-08 21:15:18
Małgorzata Wojs WAMAR
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:21:00
2020-10-08 21:14:01
Klaudia Danak VIDAR "M"
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:33:21
2020-10-08 21:06:51
Agata Russin CORINE
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:20:31
2020-10-08 17:03:02
Kevin Pszowski JACOBSON L
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:20:33
2020-10-08 16:56:19
Kevin Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:17:36
2020-10-08 13:30:33
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:17:40
2020-10-08 13:27:45
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:35:30
2020-10-08 12:20:53
Natalia Babicka PATI
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:18:46
2020-10-08 09:21:14
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:36:50
2020-10-07 21:58:23
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:26:48
2020-10-07 21:07:14
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:26:00
2020-10-07 20:56:38
Martyna Rostek PALOMA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:26:04
2020-10-07 20:55:16
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:28:34
2020-10-07 12:33:36
Weronika Kachel MALAQUANDO
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:28:41
2020-10-07 09:15:34
Weronika Kachel LEDANAJA II W
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 14:54:37
2020-10-06 22:30:41
Maria Ciszek LACOSTA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:29:26
2020-10-06 18:55:26
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:29:30
2020-10-06 18:55:01
Łukasz Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 13:17:08
2020-10-06 17:59:04
Milena Wiśniewska SASZIKA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:56:52
2020-10-05 07:44:20
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:56:55
2020-10-05 07:43:55
Bartosz Bomba PRIMA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 15:56:59
2020-10-05 07:43:26
Bartosz Bomba BIG RED
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 12:00:21
2020-10-04 21:51:57
Jadwiga Rogalska MARATON
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 12:00:01
2020-10-04 21:50:47
Łukasz Matla LOSE YOURSELF
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
14 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-07 18:04:56
2020-10-04 21:37:35
Maciej Handzlik KAS
  • 1x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
13 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-07 18:04:53
2020-10-04 21:37:08
Maciej Handzlik FIORA SUNRISE
  • 1x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
12 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-07 18:04:48
2020-10-04 21:36:38
Maciej Handzlik BEAU BALOU
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:37:36
2020-10-04 15:21:29
Amelia Gałas ZIZOU Z
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:32:05
2020-10-04 15:07:36
Katarzyna Piela CELYNOS
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:30:22
2020-10-04 15:06:48
Pola Leniarska SHATTI
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:20:11
2020-10-03 17:53:33
Oliwia Czarnek DONNA RIVENDELL
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
7 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-07 18:04:14
2020-09-30 13:35:34
Kamil Chwołka SALVADOR
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
6 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-07 18:04:09
2020-09-27 21:07:43
Adam Grzegorzewski CERTO SUCCESSO
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
5 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-07 18:04:06
2020-09-27 21:07:15
Adam Grzegorzewski KLARADETTE S
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 10:24:52
2020-09-27 19:28:05
Agrypina Walaszek CUERLY SUE
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 10:25:59
2020-09-27 19:27:30
Agrypina Walaszek FOR FEELING -STAR
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
2 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-07 18:03:16
2020-09-23 14:30:52
Patrycja Pieńkos S-RUBIN
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
1 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 11:18:22
2020-09-22 18:20:28
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamów Julia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
Brak
2. Babicka Natalia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O049368
3. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
4. Brzoska Judyta HiPPo Sports Team
2008 (JM.)
Brak
5. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O036058
6. Chwołka Kamil BPK
S
O041998
7. Ciszek Maria BPK (sla)
2011 (Mł.)
Brak
8. Cywiński Łukasz LKJ Ochaby
S
O046581
9. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
10. Danak Karolina Klub Jeździecki Pro Horses
2008 (JM.)
O060041
11. Danak Klaudia Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O051126
12. Drabczyk Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
2009 (Mł.)
O059247
13. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
14. Dyrgała Martyna Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2006 (JM.)
Brak
15. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
16. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
2000 (MJ.)
O058543
17. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
18. Gajda Karina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O024433
19. Galda Maksymilian Brak
S
Brak
20. Gałas Amelia JKS Czanki
2005 (JM.)
O046091
21. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
22. Gomoluch Oliwia Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2008 (JM.)
Brak
23. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (JM.)
O052013
24. Grobelny Martyna LKJ Ochaby
2010 (Mł.)
O050095
25. Groblica Julia Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2004 (J.)
Brak
26. Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O043496
27. Grycz Jarek KJK ELIZAR
S
O007333
28. Grzegorczyk Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
2000 (MJ.)
O040208
29. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
30. Grzegorzyca Sandra Brak
2006 (JM.)
Brak
31. Hajzyk Aleksandra Brak
2005 (JM.)
Brak
32. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
33. Hercog Nicol bpk
2002 (J.)
29525/17
34. Jagusiak Alicja BPK śl
2008 (JM.)
O048535
35. Jureczko Julia bpk
2006 (JM.)
brak
36. Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O048882
37. Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
38. Kapica Amelia HiPPo Sports Team
2008 (JM.)
Brak
39. Karpińska Wioletta Lkj Ochaby
S
O033099
40. Karpisz Michaela BPK
S
O021293
41. Kaźmierczak Martyna LJKS ELDORADO Świerklany
S
O028097
42. Kloc Julia AKADEMIA SPORTÓW KONNYCH ŚWIERKLANIEC
2005 (JM.)
Brak
43. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O035254
44. Kot Łukasz Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
45. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
O057922
46. Kot Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O044046
47. Kowalczyk Zofia brak
2007 (JM.)
brak
48. Krawiec Martyna Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
2009 (Mł.)
O041317
49. Kubica Marta Brak
S
Brak
Brak
50. Kurková Anna SK Falko Opava
S
Brak
51. Kusiak Marta brak
S
O034551
52. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
53. Leda Alexander Brak
2003 (J.)
O057738
54. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
55. Leniarska Pola JKS Czanki
2007 (JM.)
O032108
56. Lepich Patrycja Brak
2003 (J.)
Brak
57. Leśniewska Hanna HiPPo Sports Team
2005 (JM.)
Brak
58. Leśniewska Natalia LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
O058130
59. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
1999 (MJ.)
O023908
60. Łukasik Ewa BPK
2003 (J.)
O042349
61. Majkrzak Magdalena brak
2008 (JM.)
brak
62. Maryszczak Magdalena Stajnia na Warszawskiej
2000 (MJ.)
brak
63. Matla Łukasz OJK Pod Dębami Inwałd
S
O001389
64. Matla Łukasz OJK Pod Dębami Inwałd
S
O001389
65. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
66. Nogaj Aneta Brak
S
Brak
67. Owczarzy Magdalena
68. Palczynska Emilka Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
2006 (JM.)
brak
69. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
70. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
71. Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
O047796
72. Pawłowicz Patryk Klub Jeżdziecki Magnum
2006 (JM.)
O052003
73. Paździor Anna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
Brak
74. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
75. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
76. Piekarski Tytus Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2007 (JM.)
Brak
77. Piela Katarzyna JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2000 (MJ.)
O039461
78. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
1999 (MJ.)
O029145
79. Pietrzak Ksymena Bez Przynależności Klubowej
S
O019787
80. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
81. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
82. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O052121
83. Pszowski Kevin bpk
2008 (JM.)
O047502
84. Rogalska Jadwiga Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O038734
85. Rosińska Maja Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2010 (Mł.)
O057368
86. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
87. Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044768
88. Russin Agata Brak
2001 (MJ.)
O042995
89. Skiba Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O029117
90. Skupień Kamil Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O033468
91. Sobik Emma LJKS Eldorado Świerklany
2008 (JM.)
brak
92. Soboń Magdalena BPK
S
brak
93. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
94. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
95. Szlufik Aniela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O034333
96. Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
97. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
98. Szynkler Natalia LKJ Ostroga
S
O014203
99. Trzcionka Kamila Brak
S
Brak
100. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
101. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
102. Walaszek Agrypina LKJ Ochaby
S
O003842
103. Wiśniewska Milena LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O052783
104. Wojs Małgorzata BPK
2003 (J.)
O043012
105. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
106. Zerzoń Paulina LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
O057933
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

70

ADMIRAŁ MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: HINDUS
M: ALGA
K028924 616006570067915
2.

86

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
K020732 POL006540045706
3.

149

ALTAR ŚLĄSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Basza
M: Arabella
Brak POL 008690059409
4.

109

ARMIA KOŃ MAŁY POL 2011 mare grey/kuc:139 F: Trank
M: Aliszka
K030212 616013510305511
5.

25

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 25.0 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
6.

75

B LADY LOOPING . POL 2016 klacz gniada/165 F: Böckmann's Looping
M: Borówka
. .
7.

101

BEAU BALOU HANOWER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Bealou de rouet
M: Hauptstutbuch
K022629 DE431310396811 DE431310396811
8.

79

BELLA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz skarogniada/164 F: Arriba Z
M: Boria
K028585 616009580235715
9.

39

BERNI MAŁY KOŃ POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Kentacky
M: Basia
brak 013540065705
10.

21

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
1 1
11.

32

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
12.

130

BRIANCE HOLSZTYN POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cassin
M: Sita
K022938 000
13.

76

CALLIE WESTFALSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Cotton Club
M: /Lancer III
K029663 .
14.

124

CANASTER BAWARSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B
M: Walaen
K015189 DE481810267106
15.

120

CANSYDNEY HANOWERSKA POL 2005 klacz skarogniada/172 F: xx
M: xx
brak 123
16.

84

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
17.

44

CASINO ROYAL SP POL 21.03.2009 Wałach gniada/mk:157 F: Caliro/CALATO
M: Casandra/CORIOLAN
K015540 616009530066609
18.

33

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
K025218
19.

17

CELYNOS WIELKOP. POL 2015 wałach kasztanowata/171 F: MJT Nevados ex. Nevados S
M: Celyna
brak 616 007 52 00050 15
20.

99

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada/x F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
K026247 x
21.

119

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Chacco-Blue
M: Piorella
K026270 DE 427270537609
22.

140

CHANEL M SP POL 2013 klacz gniada/163 F: **
M: .
K026517 12
23.

150

CHANEL-N SP Polska 2015 klacz kara/167 F: Diarado
M: Classick Velvet Brown
24.

133

CINDY ELIZAR OLD POL 2015 Klacz siwa/162 F: calcio
M: QUIDALA
Brak DE418181051915
25.

113

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
26.

118

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
K024715 616009610117211
27.

43

CONNER HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/170 F: Contender
M: Perfectlady
K009678 DE421000027605
28.

57

COOL COMICS Czeski Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada F: Comics
M: Gina La Mexico
K017919
29.

37

CORINE Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz ciemnogniada/158 F: Rammstein
M: Casablanca
Brak 616098200118994
30.

10

CUERLY SUE HOLSZTYŃSKA POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender
M: Hanaria
K009368 DE421000274004
31.

71

CYTRA SP POL 2003 klacz kasztanowata/170 F: PSALM
M: CZAJKA
K013039 POL009570017903
32.

40

CZADOR SP POL 2009 Wałach gniada F: San
M: Cytra
K023481 616009540109509
33.

62

DAMIANA ANGIELSKA POL 2002 klacz kasztanowata/165 F: Royal Court
M: Dynamika
Brak -
34.

42

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa/---- F: BAJOU DU ROUET
M: DANIA
K018929 616009670113910
35.

126

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
K013668 POL009670002502
36.

107

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
K027185
37.

143

DON CAMILLO SP POL 2004 wałach gniada/168 F: Wiliam
M: Dobrawa
Brak POL 009540088704
38.

13

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
39.

56

DR. HOUSE KOŃ TRAKEŃSKI POL 2013 ogier skarogniada/165 F: Herbstkönig ex. His Time
M: Daria II
K024042 00
40.

122

DRAKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach kara/162 F: Celt
M: Dziewanna
1472/K/212 POL 009 58 05505 04
41.

55

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
42.

139

DYSTYNKCJA II MŁP POL 2002 klacz gniada/167 F: Sir Laryks
M: Druhna
K030056 006540035802
43.

145

EIRA KUC CZE 2006 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: Ema
Brak 203011996768006
44.

146

EMILKA KUC FELINSKI POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: Kentacky
M: Elektra
Brak POL 013540054805
45.

127

ENTALPIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Entropia M
K028198 616009690057715
46.

72

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
47.

1

EVERY TIME Czeski Gorącokrwisty POL 2005 wałach gniada/165 F: Edminton / Emilion
M: Klasika (Zabudka II) / Zenit - 72
K024400 -
48.

69

EXCELLENT CHOICE SP POL 2016 wałach gniada/170 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: ESCADA AS ERICA
K028925 616009540075916
49.

117

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
brak
50.

102

FIORA SUNRISE HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz gniada/165 F: For Fashion
M: Zuriance
DE421000050414 DE421000050414
51.

115

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
K017996 528003201007892
52.

138

FONDI-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:000 F: Joker-W
M: Flika-W
K029296 616013580372315
53.

9

FOR FEELING -STAR HANOWERSKA POL . wałach kasztanowata/172 F: .
M: .
K028399 . .
54.

125

FRYKAS SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Kurdesz
M: Famba
Brak 009540055004
55.

81

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
K026976 pzhk
56.

77

GOSTERA SP POL 2007 klacz gniada/170 F: Qulester
M: Godella
K012504 11783
57.

135

GRAPPA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
K026859 616999600278612
58.

85

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
59.

51

HASKY Slovensky Teplokrevnik POL 2004 klacz gniada/165 F: Silvio II
M: Hema
Brak 203010235304304
60.

93

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Massimo
M: Obelia D 06/Saygon
K018993 BELW260753BWP
61.

142

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
62.

78

HYPNODANCER SP POL 2016 wałach gniada/178 F: Qulester
M: Ambrozja
brak A0005777S
63.

60

INTRYGA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Colderon
M: Interna
brak
64.

63

ISKIERKA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz tarantowata/mk:154 F: Bayer
M: Iryda
brak 616999540090510
65.

111

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/159 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
66.

88

JOHNNY BROWN MALIRO SP POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Landino
M: Jota
Brak 616009670055615
67.

123

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
K009618 10658
68.

64

JOLI MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/165cm F: Hindus
M: Juka
brak 616 006 57 00317 15
69.

46

JOSHEF TYP MALY KON POL 2015 wałach myszata/mk:- F: Nn
M: Nn
Brak 616999690120815
70.

147

JULISSI SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Landino
M: Junona
K015212 616009570108408
71.

87

KALINKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Karmel
M: Karmela
K029484 616 013 58 05940 10
72.

67

KAMARO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Lapis
M: Kaleta
Brak POL 009640016205
73.

129

KARELA SP POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Celebes
M: Karlena
Brak 616 009 53 01738 16
74.

103

KAS KWPN POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Freeman VDL
M: Penora
528210004178235 528003201503098
75.

66

KAYLAN L KWPN NED 2015 Ogier gniada/176 F: Etulon VDL /
M: Vreiminka /
K029043 528210004122343
76.

98

KLARADETTE S KWPN POL 2015 Klacz kasztanowata/X F: Arezzo
M: Saradette S
K028707 C
77.

45

KORNET EWITA MAŁY KON POL 2005 wałach gniada/160 F: Di Caprio PP
M: Kamelia Ewita
Brak 013670017205
78.

58

KORONEA XX POL 2001 klacz skarogniada/165 F: Don Corleone
M: Koronis
K029624 --
79.

106

LACOSTA PKSP POL 2011 klacz gniada/163 F: Lancet
M: Wanda
Brak 616098200058907
80.

128

LAKOSTA G. ŚLĄSKA POL 2012 klacz gniada/166 F: Lancet
M: Kontesja
Brak 6160080100912
81.

80

LALA SP POL 2009 Klacz skarogniada/160 F: BEKAS
M: LABELLE
K024060 POL009540021009
82.

34

LAVINA 45 HOLSZTYŃSKA POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
K026547 DE421000533212
83.

83

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider
M: Justin
K016389 616009610189309
84.

27

LEDANAJA II W SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
K012200 POL009540111107
85.

137

LIKURA WIELKOPOLSKA POL 2002 klacz kasztanowata/170 F: Mywill
M: Lutnia
K018311 POL 007 61 12428 02
86.

136

LORENS G ŚLĄSKA POL 2014 wałach kara/168 F: Lancet
M: Kontesa
Brak 616008540088114
87.

19

LOSE YOURSELF Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/175 F: Hippica Koh-I-Noon
M: Lawenda
K028781 616009570167415
88.

97

LOTO-Z CZEWB POL 2014 Wałach kasztanowata/183 F: Ludwig von bayern
M: Agnes-Z
Brak 000081784
89.

82

LUCKY M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/170 F: De Quidams
M: Layla
K023229 616 009 54 00993 13
90.

112

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
91.

144

LUNA SZLACHETNĄ POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: NN
M: NN
K024189 616999690073212
92.

155

Luna SP Polska 2012 klacz skarogniada F: NN
M: NN
93.

134

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
12542 013 61 02020 07
94.

26

MALAQUANDO SP POL 2000 wałach gniada/167 F: Genius
M: Mantyla
K007902 009660387800
95.

131

MALAQUIDA SP POL 2003 klacz jasnogniada/161 F: Lando
M: M
K012806 616999590247703
96.

20

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
97.

89

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
98.

121

MON CHERRY DRP CZE 1996 Wałach gniada/mk:148 F: Xxx
M: Xxx
Brak
99.

74

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
100.

52

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
101.

114

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
102.

31

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Love Affair/Lauries Crusador
M: Pampa/Pumpers
K021863 POL007540048608
103.

38

PATI KUC POL 2005 klacz bułana/kuc:147 F: Kentacky
M: Persi
K024732 POL 013540038005
104.

104

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
105.

22

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
K028825
106.

23

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
107.

156

ROLLER COASTER F:
M:
108.

154

ROLLER COSTER F:
M:
109.

96

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
K024101
110.

24

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
K021765 HUNMTA100050000
111.

100

SALVADOR OLD POL 2009 Wałach gniada F: Sanvaro / Sandro Boy
M: Champs Rouge / Cardero
K018031 DE418180111909
112.

68

SANGRITA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Sentender
M: Świtezianka
Brak
113.

105

SASZIKA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Skadena
K026565 616 009 54 01035 13
114.

59

SELAVI SP POL 2006 klacz siwa/175 F: Louis
M: Sasanka
K012553 --
115.

16

SHATTI HAN. POL 2013 wałach gniada/166 F: Sir Shutterfly
M: Walburga
brak DE431319616713
116.

108

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
117.

141

SKYPE OLD GER 2009 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea
12 DE418180168309
118.

28

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
119.

48

SONATA F SP POL 2004 wałach ciemnogniada/170 F: Senat
M: Sentencja
Brak 8482910395004
120.

132

STENTOR D KWPN NED 1999 Wałach gniada/167 F: Great Pleasure / Grannus
M: Helleminka / Bruin
K016179 99.01713
121.

30

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
122.

148

TIORE KWPN NED 2000 Klacz gniada/167 F: Numero Uno /Libero H
M: Odior / Habsburg
K026072 BSJA244731
123.

61

TOSCA SP POL 2007 Klacz gniada F: NN
M: Troska
K012166
124.

110

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
125.

65

VISTA PONYSPORT KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
126.

36

WAMAR KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
K028016 616999540113812
127.

73

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
K009989 POL009540023003 105EJ76
128.

152

ZGODA SP POL 1997 Klacz gniada/168 F: Sofix
M: Zaduma
Brak Pol 009 60 00256 97
129.

18

ZIZOU Z Z NED 2012 wałach kasztanowata/175 F: Zandor Z
M: Akira BWP
K030241 056015Z55635512
130.

116

ZOLKA NN POL 2015 klacz kasztanowata/mk:153 F: NN
M: NN
Brak 045679201
Rider Club
Competition
Prize
Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
150
SUM:
150.00
Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
70
SUM:
70.00
Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
150
270
SUM:
420.00
Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
100
SUM:
100.00
Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
130
80
SUM:
210.00
Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice
90
SUM:
90.00
Karpisz Michaela BPK
270
250
SUM:
520.00
Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
15
SUM:
15.00
Pęciak Anna LKJ Ochaby
220
SUM:
220.00
Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
50
SUM:
50.00
Pszowski Kevin bpk
80
130
70
SUM:
280.00
Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
120
200
SUM:
320.00
Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
150
SUM:
150.00
Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
60
SUM:
60.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
200
220
SUM:
420.00
Szlufik Aniela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
100
160
SUM:
260.00
Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
250
SUM:
250.00
Szotek Leszek Bpk
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamów Julia
HiPPo Sports Team
ZOLKA (116)
2020-10-18
2020-10-18
Babicka Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PATI (38)
2020-10-18
15
2020-10-18
1
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BIG RED (21)
2020-10-17
1
2020-10-17
23
2020-10-18
1
2020-10-18
15
PRIMA (22)
2020-10-17
17
2020-10-18
20
2020-10-18
17
PRINCE (23)
2020-10-17
15
2020-10-17
9
2020-10-18
6
2020-10-18
12
Brzoska Judyta
HiPPo Sports Team
FANTAZJA (117)
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-18
2020-10-18
Chwołka Kamil
BPK
SALVADOR (100)
2020-10-17
7
2020-10-17
19
2020-10-18
7
2020-10-18
9
Ciszek Maria
BPK (sla)
LACOSTA (106)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-17
2020-10-17
Cywiński Łukasz
LKJ Ochaby
2020-10-17
17
2020-10-17
17
2020-10-18
14
2020-10-18
1
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-10-17
2020-10-17
4
2020-10-18
11
2020-10-18
16
Danak Karolina
Klub Jeździecki Pro Horses
ARMIA (109)
2020-10-18
21
2020-10-18
1
Danak Klaudia
Klub Jeździecki Pro Horses
2020-10-18
21
2020-10-18
22
Drabczyk Martyna
Klub Jeździecki Pro Horses
KALINKA (87)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
2020-10-18
16
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
HAMADA (85)
2020-10-18
2
2020-10-18
3
150
ALIBI (86)
2020-10-18
6
2020-10-18
11
Dyrgała Martyna
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2020-10-17
1
2020-10-17
13
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SKYPE (141)
2020-10-17
11
2020-10-17
2020-10-18
18
2020-10-18
2020-10-17
3
70
2020-10-17
2020-10-18
2020-10-18
5
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
NIWAR (52)
2020-10-17
8
2020-10-17
18
2020-10-18
6
2020-10-18
10
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (28)
2020-10-17
2020-10-17
Gajda Karina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CZADOR (40)
2020-10-17
21
2020-10-17
2020-10-18
12
2020-10-18
Galda Maksymilian
Brak
LORENS G (136)
2020-10-17
2020-10-17
17
2020-10-17
2020-10-17
Gałas Amelia
JKS Czanki
ZIZOU Z (18)
2020-10-17
1
2020-10-17
13
2020-10-18
8
2020-10-18
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2020-10-17
23
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-17
Gomoluch Oliwia
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
CONNER (43)
2020-10-17
16
2020-10-17
Grobelny Martyna
LKJ Ochaby
MAKS (134)
2020-10-18
1
2020-10-18
1
GRAPPA (135)
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Groblica Julia
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
FRYKAS (125)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-17
2020-10-17
Gruca Lena
JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
CONCORD F (118)
2020-10-17
3
150
2020-10-17
1
270
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-18
2020-10-17
9
2020-10-17
17
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-18
9
2020-10-18
16
Grycz Jarek
KJK ELIZAR
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
11
2020-10-18
1
2020-10-17
16
2020-10-17
1
2020-10-18
2020-10-18
23
Grzegorczyk Agnieszka
WLKS Krakus Swoszowice
2020-10-17
10
2020-10-17
22
2020-10-18
17
2020-10-18
21
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
2020-10-17
11
2020-10-17
8
2020-10-17
12
2020-10-17
11
Grzegorzyca Sandra
Brak
2020-10-17
13
2020-10-17
1
2020-10-18
2020-10-18
Hajzyk Aleksandra
Brak
2020-10-17
17
2020-10-17
12
2020-10-17
2020-10-17
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
2020-10-17
9
2020-10-17
7
2020-10-18
4
2020-10-18
4
100
Hercog Nicol
bpk
CYTRA (71)
2020-10-18
1
2020-10-18
25
Jagusiak Alicja
BPK śl
FONDI-W (138)
2020-10-17
20
2020-10-17
2020-10-17
3
Jureczko Julia
bpk
BERNI (39)
2020-10-17
2020-10-17
1
2020-10-18
2020-10-18
15
Kachel Weronika
Klub Jeździecki Zbrosławice
2020-10-17
1
130
2020-10-17
2020-10-18
2
80
2020-10-18
13
Kamińska Magda
St. KJ Preria Wilkowice
GOSTERA (77)
2020-10-17
3
90
2020-10-17
20
Kapica Amelia
HiPPo Sports Team
FANTAZJA (117)
2020-10-17
9
2020-10-17
1
2020-10-17
2020-10-17
Karpińska Wioletta
Lkj Ochaby
2020-10-18
2020-10-18
Karpisz Michaela
BPK
BRIANCE (130)
2020-10-17
6
2020-10-17
4
2020-10-18
1
270
2020-10-18
1
250
Kaźmierczak Martyna
LJKS ELDORADO Świerklany
2020-10-18
1
2020-10-18
11
Kloc Julia
AKADEMIA SPORTÓW KONNYCH ŚWIERKLANIEC
2020-10-17
1
2020-10-17
12
Kluba Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
2020-10-17
15
2020-10-17
10
Kot Łukasz
Bez Przynależności Klubowej
2020-10-17
1
2020-10-17
17
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Kot Martyna
LJKS Eldorado Świerklany
KORONEA (58)
2020-10-18
1
2020-10-18
Kot Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-10-17
18
2020-10-17
14
2020-10-18
20
2020-10-18
15
Kowalczyk Zofia
brak
JOLI (64)
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Krawiec Martyna
Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
EMILKA (146)
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Kubica Marta
Brak
KAMARO (67)
2020-10-17
1
2020-10-17
12
2020-10-18
15
2020-10-18
16
Kurková Anna
SK Falko Opava
2020-10-18
1
2020-10-18
23
Kusiak Marta
brak
LIKURA (137)
2020-10-17
5
2020-10-17
13
2020-10-17
2020-10-17
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (107)
2020-10-17
17
2020-10-17
5
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-18
13
2020-10-18
3
Leda Alexander
Brak
LUCKY M (82)
2020-10-17
24
2020-10-17
1
2020-10-18
2020-10-18
24
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (74)
2020-10-17
7
2020-10-17
2020-10-18
13
2020-10-18
Leniarska Pola
JKS Czanki
SHATTI (16)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
15
2020-10-18
1
Lepich Patrycja
Brak
ALTAR (149)
2020-10-17
1
Leśniewska Hanna
HiPPo Sports Team
2020-10-17
9
2020-10-17
1
2020-10-17
2020-10-17
Leśniewska Natalia
LJKS Eldorado Świerklany
DAMIANA (62)
2020-10-18
1
2020-10-18
24
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (55)
2020-10-18
3
2020-10-18
8
2020-10-18
1
2020-10-18
15
Łukasik Ewa
BPK
2020-10-17
5
2020-10-17
2020-10-18
5
2020-10-18
5
Majkrzak Magdalena
brak
JOLI (64)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
Maryszczak Magdalena
Stajnia na Warszawskiej
LUNA (144)
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-18
15
2020-10-18
16
Matla Łukasz
OJK Pod Dębami Inwałd
2020-10-17
15
2020-10-17
13
2020-10-18
10
2020-10-18
19
2020-10-17
10
2020-10-18
11
2020-10-18
7
2020-10-17
14
KAS (103)
2020-10-17
19
2020-10-17
18
Matla Łukasz
OJK Pod Dębami Inwałd
JULISSI (147)
2020-10-17
2020-10-17
12
2020-10-17
2020-10-17
Mike Patryk
KJ Global
TIORE (148)
2020-10-17
19
2020-10-17
9
Nogaj Aneta
Brak
KARELA (129)
2020-10-17
1
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-17
Owczarzy Magdalena
ZGODA (152)
2020-10-17
17
2020-10-17
1
Palczynska Emilka
Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
EIRA (145)
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Pandel Anna
Jurajski LKJ w Udorzu
CHANEL-N (150)
2020-10-18
1
2020-10-18
Pandel Jerzy
Jurajski LKJ w Udorzu
2020-10-18
1
15
2020-10-18
11
Pawlas Magdalena
LJKS Eldorado Świerklany
SELAVI (59)
2020-10-18
1
2020-10-18
Pawłowicz Patryk
Klub Jeżdziecki Magnum
2020-10-17
1
2020-10-17
1
Paździor Anna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
JOSHEF (46)
2020-10-17
14
2020-10-17
1
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Pęciak Anna
LKJ Ochaby
2020-10-17
12
2020-10-17
6
2020-10-18
2
220
2020-10-18
14
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CANSYDNEY (120)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Piekarski Tytus
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2020-10-18
7
2020-10-18
6
Piela Katarzyna
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
CELYNOS (17)
2020-10-17
9
2020-10-17
11
2020-10-18
1
2020-10-18
Pieńkos Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-RUBIN (96)
2020-10-18
4
50
2020-10-18
15
Pietrzak Ksymena
Bez Przynależności Klubowej
DRAKO (122)
2020-10-17
26
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-18
14
2020-10-18
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
MIDOS (89)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
Piontek Filip
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2020-10-17
8
2020-10-18
8
Piszczek Marta
Kjk ELIZAR
MALAQUIDA (131)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
2020-10-18
1
2020-10-17
2020-10-17
STENTOR D (132)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-17
2020-10-17
Pszowski Kevin
bpk
2020-10-17
2
80
2020-10-17
21
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-18
1
130
2020-10-18
2020-10-17
1
2020-10-17
6
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-18
3
70
2020-10-18
Rogalska Jadwiga
Bez Przynależności Klubowej
MARATON (20)
2020-10-17
22
2020-10-17
2020-10-18
7
2020-10-18
12
Rosińska Maja
Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-18
1
2020-10-18
16
Rostek Martyna
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PALOMA (31)
2020-10-17
20
2020-10-17
16
2020-10-18
18
2020-10-18
6
2020-10-17
2
120
2020-10-18
4
2020-10-18
2
200
Rozlachowska Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
LALA (80)
2020-10-17
1
150
2020-10-17
7
2020-10-18
5
2020-10-18
7
Russin Agata
Brak
CORINE (37)
2020-10-17
22
2020-10-17
19
Skiba Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
LE DUC (83)
2020-10-17
14
2020-10-17
16
Skupień Kamil
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2020-10-17
15
2020-10-17
15
CALLIE (76)
2020-10-17
1
2020-10-17
12
Sobik Emma
LJKS Eldorado Świerklany
INTRYGA (60)
2020-10-18
1
2020-10-18
1
Soboń Magdalena
BPK
2020-10-18
16
2020-10-18
1
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2020-10-17
4
60
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (73)
2020-10-17
2
200
2020-10-17
2
220
Szlufik Aniela
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-10-17
4
100
2020-10-17
3
160
Szotek Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-10-17
1
250
2020-10-17
8
2020-10-17
2020-10-17
Szotek Leszek
Bpk
COFFEE 23 (113)
2020-10-17
4
50
2020-10-17
20
2020-10-17
2020-10-17
Szynkler Natalia
LKJ Ostroga
BELLA (79)
2020-10-17
1
2020-10-17
12
Trzcionka Kamila
Brak
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
21
2020-10-18
1
Urbaniak Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
DASTIFF (126)
2020-10-17
5
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-17
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2020-10-17
6
2020-10-18
9
2020-10-18
16
Walaszek Agrypina
LKJ Ochaby
2020-10-17
24
2020-10-17
2020-10-18
2020-10-18
14
2020-10-18
Wiśniewska Milena
LKJ Ochaby
SASZIKA (105)
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-18
19
2020-10-18
10
Wojs Małgorzata
BPK
WAMAR (36)
2020-10-17
17
2020-10-17
12
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (72)
2020-10-17
25
2020-10-17
Zerzoń Paulina
LJKS Eldorado Świerklany
TOSCA (61)
2020-10-18
2020-10-18
22

Number of Riders: 106

Number of Horses: 130

The sum of prizes: 3 635.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl