Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:02:01
2020-10-02 09:51:25
Magdalena Ferdyn OTELLO
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 15:59:57
2020-10-01 21:27:35
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
82 ENTRY PRE-APPROVED 2020-10-02 13:06:56
2020-10-01 19:06:01
Joanna Włodarz PANDORA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 13:05:18
2020-09-30 22:45:55
Anna Kurková DON CAMILLO
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 13:05:22
2020-09-30 22:45:14
Marta Suchecka EIRA
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 13:05:27
2020-09-30 22:44:18
Tereza Gibesova AMAZONKA
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 13:05:32
2020-09-30 22:43:45
Martyna Krawiec EMILKA
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
77 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-30 21:29:12
2020-09-30 20:48:18
Viktoria Kaplik DARK PEPSI BOY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:17:41
2020-09-30 18:29:17
Karolina Danak ARMIA
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 10:59:26
2020-09-30 18:17:12
Mateusz Kleinert IKA
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
74 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-30 21:29:23
2020-09-30 17:46:25
Monika Śmiały HIDALGO
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:16:37
2020-09-30 16:48:59
Lena Wójcik TALIZMAN
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:15:09
2020-09-30 14:44:53
Martyna Drabczyk KALINKA
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:00:56
2020-09-30 14:36:42
Ksymena Pietrzak DRAKO
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 16:04:11
2020-09-30 13:27:36
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:01:16
2020-09-30 13:14:47
Zofia Twardawa MANDARYNKA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:07:42
2020-09-30 12:31:00
Weronika Urbaniak LENTILKA
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:07:45
2020-09-30 12:30:28
Julia Groblica FRYKAS
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:17:40
2020-09-30 08:13:25
Agnieszka Barczak LUCK FOR AWAY
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:16:01
2020-09-29 22:25:29
Aleksandra Grudzińska CATENA 4
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:17:01
2020-09-29 19:44:25
Monika Jaskierny CYGANKA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:06:02
2020-09-29 16:20:29
Aleksandra Walkowicz DYSTYNKCJA II
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:06:05
2020-09-29 16:19:47
Aleksandra Walkowicz DELTA
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 16:59:27
2020-09-29 16:00:16
Emma Nielsen ILLAPA L
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 16:59:29
2020-09-29 15:58:09
Emma Nielsen GRAND
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 16:57:04
2020-09-29 12:21:12
Marzena Ferdyn NIWAR
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 16:45:38
2020-09-29 10:58:30
Marta Kusiak LIKURA
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 13:18:40
2020-09-29 10:44:03
Dominika Czachór MILWI
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 13:18:43
2020-09-29 10:43:35
Dominika Czachór ADRIANNA - K
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
55 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-29 09:35:32
2020-09-28 23:41:40
Franciszek Czarkowski JACKONDER
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
54 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-29 09:35:35
2020-09-28 23:38:25
Emilia Wieczorek ANDROMEDA
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
53 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-29 09:35:38
2020-09-28 23:37:33
Karolina Godoś KOREA HIPPICA
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-29 09:35:42
2020-09-28 23:36:32
Karolina Godoś CASANOVA HIPPICA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
51 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-29 09:35:45
2020-09-28 23:35:43
Karolina Godoś DIASCADA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-29 09:35:48
2020-09-28 23:33:59
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
49 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-29 09:35:51
2020-09-28 23:32:17
Karolina Godoś VOSSIE
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 13:10:18
2020-09-28 22:37:43
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:16:26
2020-09-28 20:47:11
Przemysław Czekaj COSIDO
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 13:07:25
2020-09-28 20:46:04
Nina Syty DERYK
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 16:11:50
2020-09-28 19:38:55
Maja Wyrwoł DWORKA
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 16:11:53
2020-09-28 19:33:11
Bartosz Bomba DWORKA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 17:04:46
2020-09-28 17:50:25
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 17:04:48
2020-09-28 17:50:02
Olivia Dziemba SKYPE
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:16:50
2020-09-28 17:10:17
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 16:16:21
2020-09-28 17:09:34
Martyna Zamczewska NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 16:16:24
2020-09-28 17:09:12
Malwina Zamczewska ZULUS
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 10:58:14
2020-09-28 16:32:32
Julia Adamów ZOLKA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 10:58:16
2020-09-28 16:32:07
Amelia Adamów SYRENKA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:16:15
2020-09-28 12:50:44
Marko Lenart NEQUEL
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:17:17
2020-09-28 12:00:43
Martyna Łakota JACHRANKA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:14:18
2020-09-28 09:13:14
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:14:23
2020-09-28 09:12:10
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-28 11:35:57
2020-09-28 01:15:27
Weronika Kachel LEDANAJA II W
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:14:03
2020-09-27 22:06:09
Magdalena Soboń SANGRITA
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 13:18:53
2020-09-27 19:16:51
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 10:57:27
2020-09-27 16:45:44
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 16:00:50
2020-09-27 14:14:28
Wioletta Karpińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:53:25
2020-09-27 13:10:11
Filip Piontek GENERALIA M
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
26 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-27 21:41:19
2020-09-27 09:32:49
Agrypina Walaszek CUERLY SUE
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-27 21:41:24
2020-09-27 09:32:18
Agrypina Walaszek FOR FEELING -STAR
  • 2x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:30:17
2020-09-26 18:34:18
Aleksandra Hajzyk LAKOSTA G.
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:56:51
2020-09-26 15:49:37
Adam Krechowicz ARAK
  • 2x 06/L/egzaminacyjny art. 7. Reg.
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:34:39
2020-09-26 11:54:00
Patryk Mike TIORE
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:30:06
2020-09-25 17:56:02
Aneta Nogaj KARELA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 15:55:50
2020-09-24 08:40:25
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 10:44:56
2020-09-23 20:32:59
Julia Sztaba TAKSI
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 10:39:26
2020-09-23 20:12:11
Ewa Wandel SANINA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:45:26
2020-09-23 11:47:25
Małgorzata Falewicz BEAUTY MK
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:25:32
2020-09-23 00:46:00
Paulina Wielgórska-Zdebel CORNET’S BAMBINO MZ Z
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:25:35
2020-09-23 00:43:50
Paulina Wielgórska-Zdebel SIBILLA
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:25:44
2020-09-23 00:43:20
Paulina Wielgórska-Zdebel CHILLY WILLY
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 11:25:47
2020-09-23 00:42:49
Paulina Wielgórska-Zdebel BONATA AGRO MAT- AA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 16:10:11
2020-09-22 18:43:17
Julia Kremer STOLLBERG
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
11 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-24 17:49:59
2020-09-22 16:38:51
Kamil Skupień MALIBU
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY PRE-APPROVED 2020-09-24 17:50:07
2020-09-22 16:37:31
Kamil Skupień CALLIE
  • 2x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 10:38:53
2020-09-21 14:51:27
Gabriela Nowak LEVISIONN CONTANGA E.W.P
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 10:38:27
2020-09-21 14:50:33
Wiktoria Bobkiewicz CZIKO
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 13:10:27
2020-09-21 11:20:15
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 13:10:30
2020-09-21 11:19:41
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 15:52:46
2020-09-20 09:56:54
Jagoda Justyńska ILONA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 13/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:16:58
2020-09-20 09:56:26
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 08/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 09/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N1/dwufazowy Art. 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:16:54
2020-09-20 09:56:04
Bartosz Bomba PRIMA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art, 269.5
2 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:16:50
2020-09-20 09:55:31
Bartosz Bomba BIG RED
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 13:20:30
2020-09-17 11:54:41
Magdalena Pinocy MIDOS
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/P/dwufazowy art.274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamów Amelia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
Brak
2. Adamów Julia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
Brak
3. Barczak Agnieszka Klub Jeździecki Hipologia Morów
2001 (MJ.)
O044790
4. Bobkiewicz Wiktoria Klub Jeździecki „Zamek
2004 (J.)
O057920
5. Bomba Bartosz KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
Brak
6. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
7. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia Morów
2002 (J.)
O050705
8. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
9. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
10. Czarkowska Michalina KJ Royal Opole
2009 (Mł.)
O053206
11. Czarkowski Franciszek KJ Royal Opole
2007 (JM.)
O058818
12. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (JM.)
O052829
13. Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
2002 (J.)
O034268
14. Danak Karolina Klub Jeździecki Pro Horses
2008 (JM.)
O060041
15. Drabczyk Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
2009 (Mł.)
O059247
16. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
17. Falewicz Małgorzata JKS Czanki
S
O012829
18. Ferdyn Magdalena Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
S
O024774
19. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
2000 (MJ.)
O058543
20. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
21. Gibesova Tereza HF Kravare
2001 (MJ.)
Brak
22. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
23. Groblica Julia Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2004 (J.)
Brak
24. Grudzińska Aleksandra PIAFF EQUESTRIAN
2005 (JM.)
brak
25. Hajzyk Aleksandra Brak
2005 (JM.)
Brak
26. Jaskierny Monika Brak
2009 (Mł.)
Brak
27. Justyńska Jagoda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2007 (JM.)
O051945
28. Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O048882
29. Kaplik Viktoria Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
brak
30. Karpińska Wioletta Lkj Ochaby
S
O033099
31. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
O058306
32. Krawiec Martyna Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
2009 (Mł.)
Brak
33. Krechowicz Adam Brak Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
34. Kremer Julia BPK
2007 (JM.)
O047814
35. Kurková Anna SK Falko Opava
S
Brak
36. Kusiak Marta brak
S
O034551
37. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
38. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
39. Łakota Martyna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O024143
40. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
41. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
42. Mundziakiewicz Julia PIAFF EQUESTRIAN
2003 (J.)
O049753
43. Nielsen Emma -
2006 (JM.)
O055751
44. Nogaj Aneta Brak
S
Brak
45. Nowak Gabriela Klub Jeździecki Zamek
S
O055748
46. Pietrzak Ksymena Bez Przynależności Klubowej
S
O019787
47. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
48. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
49. Śmiały Monika Kj Jumping Team Brynica
2004 (J.)
O045615
50. Soboń Magdalena BPK
S
brak
51. Suchecka Marta Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
2009 (Mł.)
brak
52. Syty Nina PIAFF EQUESTRIAN
2010 (Mł.)
Brak
53. Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
54. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
55. Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
O048470
56. Twardawa Zofia Bez Przynależności Klubowej
O059077
57. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
58. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
59. Wandel Ewa Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
S
O021770
60. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
61. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
62. Włodarz Joanna KJ Piaff
2004 (J.)
O042447
63. Wójcik Lena brak
2008 (JM.)
O050885
64. Wyrwoł Maja Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O060593
65. Zamczewska Malwina PIAFF EQUESTRIAN
2007 (JM.)
Brak
66. Zamczewska Martyna PIAFF EQUESTRIAN
2007 (JM.)
Brak
67. Zawadzka Emilia Bez Przynależności Klubowej S L A
2005 (JM.)
O056942
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

ADRIANNA - K SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Adrian / Aloube Z
M: Kinga-K / King Of Carelshof
K023839 616009570112012
2.

76

AMAZONKA KLUSAK CZE 2009 klacz gniada/165 F: UP DI Poggio
M: Aronita
Brak 20/09
3.

93

ANDROMEDA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Ekwador / Cajero / Caretino
M: Aria / Candiavolo
K029282 616009690098513
4.

32

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
K021246 616 999 53 02791 11
5.

71

ARMIA KOŃ MAŁY POL 2011 mare grey/kuc:139 F: Trank
M: Aliszka
K030212 616013510305511
6.

25

ARTEMIDA BH WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/164 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
7.

7

BEAUTY MK SP. POL 2013 klacz gniada/167 F: Rasch hol.
M: Bacardi MK sp.
K025437 616009600246713
8.

21

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
1 1
9.

12

BONATA AGRO MAT- AA SP POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: C
M: C
C C
10.

48

BURZANNA DI TRAKEŃSKA POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
K026817
11.

81

CALLIE WESTFALSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Cotton Club
M: /Lancer III
K029663 .
12.

95

CASANOVA HIPPICA SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Hippica Koh - J - Noor / Kannan
M: Caprizia / Captain Paul
K028594 616009570039415
13.

63

CATENA 4 HOLSZTYŃSKA POL 2003 klacz siwa/175 F: Con Air
M: Ibiza II
brak DE421000043403
14.

1

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada/. F: Lamberk
M: Cendra
K023614 .
15.

11

CHILLY WILLY KWPN POL 2015 klacz gniada/169 F: C
M: C
C C
16.

36

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
17.

24

CONQUEST HOLSZTYŃSKA POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
K025238
18.

9

CORNET’S BAMBINO MZ Z ZAN POL 2016 wałach siwa/164 F: Cornet Obolensky
M: W- quinett
Brak Brak
19.

43

COSIDO HOLSZTYŃSKA POL 2005 ogier siwa/168 F: Cosimo
M: Kantate II
K030244 DE 421000166305
20.

89

CUERLY SUE HOLSZTYŃSKA POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender
M: Hanaria
K009368 DE421000274004
21.

62

CYGANKA NN POL 2011 klacz ciemnogniada/mk:158 F: NN
M: NN
Brak 616098100100182
22.

15

CZIKO SP POL 2004 wałach gniada/164 F: Ludger
M: Czejenka
K012550 616009680092104
23.

98

DARK PEPSI BOY KOŃ MAŁY POL 2009 wałach gniada/mk:163 F: Dantes Blue Mount
M: Omega
brak 616013690182709
24.

65

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
K027185
25.

58

DELTA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Lumpi
M: Dystynkcja II
K029913 616009540114615
26.

44

DERYK MAŁOPOLSKA POL 2000 Wałach gniada/- F: Faworyt
M: Darka
K018192 POL0066900811
27.

96

DIASCADA HAN POL 2014 klacz ciemnogniada/174 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Gundi / Goodman
K028184 DE431316831514
28.

74

DON CAMILLO SP POL 2004 wałach gniada/168 F: Wiliam
M: Dobrawa
Brak POL 009540088704
29.

70

DRAKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach kara/162 F: Celt
M: Dziewanna
1472/K/212 POL 009 58 05505 04
30.

37

DWORKA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz kara/178 F: Emerson
M: Dworna Pani
... 616006570096910
31.

45

DWORKA MLP POL 2010 klacz kara/170 F: ..
M: Dworna Pani
.. ..
32.

57

DYSTYNKCJA II MŁP POL 2002 klacz gniada/167 F: Sir Laryks
M: Druhna
K030056 006540035802
33.

75

EIRA KUC CZE 2006 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: Ema
Brak 203011996768006
34.

77

EMILKA KUC FELINSKI POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: Kentacky
M: Elektra
Brak POL 013540054805
35.

27

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
K017996 528003201007892
36.

90

FOR FEELING -STAR HANOWERSKA POL . wałach kasztanowata/172 F: .
M: .
K028399 . .
37.

68

FRYKAS SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Kurdesz
M: Famba
Brak 009540055004
38.

28

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
K026976 pzhk
39.

17

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
40.

60

GRAND KUC FELIŃSKI POL 2004 Wałach bułana/kuc:128 F: MATRIX
M: GRANA
Brak 013580107804
41.

99

HIDALGO SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Salazar
M: Halka
K023727 616 009 54 00633 13
42.

46

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
43.

73

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
K028876 brak
44.

59

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L
M: Cyganka
K 0214223 616009610064512
45.

18

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
46.

39

JACHRANKA TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz skarogniada/170 F: Texas
M: Jawajka
K012405 POL 732 01 00233 06
47.

92

JACKONDER SP POL 2009 wałach gniada/166 F: Contendor / Contendro
M: Jagoda / Jowisz
K015506 616007680104909
48.

69

KALINKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Karmel
M: Karmela
K029484 616 013 58 05940 10
49.

23

KARELA SP POL 2016 Klacz kasztanowata/160 F: Celebes
M: Karlena
Brak 616 009 53 01738 16
50.

94

KOREA HIPPICA OLD POL 2013 klacz gniada/167 F: Kannan / Voltaire
M: Loubette / Baloubet Du Rouet
K028597 DE418182551413
51.

31

LAKOSTA G. ŚLĄSKA POL 18.07.2012 klacz gniada/166 F: Lancet
M: Kontesa
Brak 6160080100912
52.

91

LEDANAJA II W SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
K012200 POL009540111107
53.

67

LENTILKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:137 F: NN
M: Princess from the dreams
brak 203011996066311
54.

14

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA POL 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
55.

53

LIKURA WIELKOPOLSKA POL 2002 klacz kasztanowata/170 F: Mywill
M: Lutnia
K018311 POL 007 61 12428 02
56.

64

LUCK FOR AWAY SP POL 2015 wałach skarogniada/166 F: Cotton Club ex. Catmaran/Cantus
M: Letina 4/Lenys Lemon
brak 616009530230815
57.

102

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
K016146 POL 013 69 01149 06
58.

80

MALIBU SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Böckmann's Looping
M: Korys Meduza
K021658 .
59.

66

MANDARYNKA KUC FELIŃSKI POL 2001 klacz bułana/kuc:120 F: Mirnik
M: Mirabelka
brak POL 013 54 00109 01
60.

22

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
61.

54

MILWI MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/mk:156 F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K021982 616006690071310
62.

40

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
63.

49

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
K020616 01370146K
64.

56

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
65.

35

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
66.

100

OTELLO SP POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Sokrates
M: Oliwia
K024154 616009610030912
67.

101

PANDORA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz gniada/164 F: Alcatraz
M: Pokusa
K028426 616098200139230
68.

20

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
K028825
69.

19

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
70.

16

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
71.

38

SANGRITA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Sentender
M: Świtezianka
Brak
72.

5

SANINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz ciemnogniada/mk: F: Saganek
M: Shira
K013277
73.

10

SIBILLA SP POL 2013 klacz gniada/168 F: C
M: C
K022579 C
74.

47

SKYPE OLD GER 2009 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea
12 DE418180168309
75.

41

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
76.

13

STOLLBERG HANNOVER POL 2006 Wałach skarogniada/162 F: Stolzenberg
M: Dalia 2
K026887 431312023306
77.

52

SYRENKA NN POL 2012 Klacz siwa/mk:145 F: NN
M: NN
Brak 616999600281212
78.

4

TAKSI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Cruzeiro L
M: Tara
K020734 brak
79.

72

TALIZMAN KUC POL 2012 wałach gniada/mk:153 F: Meteor
M: Tara
brak 616013610186012
80.

34

TIORE KWPN NED 2000 Klacz gniada/167 F: Numero Uno /Libero H
M: Odior / Habsburg
K026072 BSJA244731
81.

97

VOSSIE KUC NED 2012 wałach kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K026681 528015120120257
82.

79

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Graf Quidam /
M: Wenus / Szron
K025488 616009540117209
83.

51

ZOLKA NN POL 2015 klacz kasztanowata/mk:153 F: NN
M: NN
Brak 045679201
84.

50

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
250
200
270
SUM:
720.00
Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
150
SUM:
150.00
Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
250
250
SUM:
500.00
Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
120
60
SUM:
180.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
90
SUM:
90.00
Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
80
SUM:
80.00
Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
200
220
SUM:
420.00
Łakota Martyna Bez Przynależności Klubowej
130
SUM:
130.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
150
220
SUM:
370.00
Mike Patryk KJ Global
130
SUM:
130.00
Nielsen Emma -
80
SUM:
80.00
Śmiały Monika Kj Jumping Team Brynica
50
SUM:
50.00
Szotek Leszek Bpk
70
SUM:
70.00
Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
50
70
120
SUM:
240.00
Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
90
150
SUM:
240.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamów Amelia
HiPPo Sports Team
SYRENKA (52)
2020-10-03
1
2020-10-03
1
Adamów Julia
HiPPo Sports Team
ZOLKA (51)
2020-10-03
2020-10-03
Barczak Agnieszka
Klub Jeździecki Hipologia Morów
2020-10-04
1
2020-10-04
10
Bobkiewicz Wiktoria
Klub Jeździecki „Zamek
CZIKO (15)
2020-10-03
4
2020-10-03
1
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Bomba Bartosz
KJ Trachy Sośnicowice
ILONA (18)
2020-10-04
23
2020-10-04
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PRINCE (19)
2020-10-03
7
2020-10-03
4
2020-10-04
8
2020-10-04
5
PRIMA (20)
2020-10-03
12
2020-10-03
8
2020-10-04
12
2020-10-04
BIG RED (21)
2020-10-03
1
2020-10-03
16
2020-10-04
1
2020-10-04
1
DWORKA (37)
2020-10-04
13
DWORKA (45)
2020-10-03
1
2020-10-03
1
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia Morów
2020-10-03
4
2020-10-03
10
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2020-10-04
1
250
2020-10-04
4
2020-10-04
2
200
2020-10-04
1
270
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (54)
2020-10-03
9
2020-10-03
2020-10-03
10
2020-10-03
10
Czarkowska Michalina
KJ Royal Opole
VOSSIE (97)
2020-10-03
10
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Czarkowski Franciszek
KJ Royal Opole
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Czartoryska Kamila
PIAFF EQUESTRIAN
2020-10-03
7
2020-10-03
1
150
2020-10-04
14
2020-10-04
Czekaj Przemysław
PIAFF EQUESTRIAN
COSIDO (43)
2020-10-03
1
250
2020-10-03
1
250
2020-10-04
3
2020-10-04
3
Danak Karolina
Klub Jeździecki Pro Horses
ARMIA (71)
2020-10-04
14
2020-10-04
1
Drabczyk Martyna
Klub Jeździecki Pro Horses
KALINKA (69)
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-10-03
3
2020-10-03
1
2020-10-04
6
2020-10-04
SKYPE (47)
2020-10-03
4
2020-10-03
2
2020-10-04
5
2020-10-04
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki
2020-10-03
5
2020-10-03
1
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Ferdyn Magdalena
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
OTELLO (100)
2020-10-03
8
2020-10-03
2020-10-04
10
2020-10-04
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
NIWAR (56)
2020-10-03
2
120
2020-10-03
5
2020-10-04
4
60
2020-10-04
5
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (41)
2020-10-04
13
2020-10-04
Gibesova Tereza
HF Kravare
2020-10-04
1
2020-10-04
13
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2020-10-04
9
2020-10-04
6
2020-10-03
4
2020-10-04
19
2020-10-04
3
90
2020-10-03
9
2020-10-03
6
2020-10-04
18
2020-10-04
2020-10-03
VOSSIE (97)
2020-10-03
1
Groblica Julia
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
FRYKAS (68)
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Grudzińska Aleksandra
PIAFF EQUESTRIAN
2020-10-03
1
2020-10-03
9
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Hajzyk Aleksandra
Brak
2020-10-03
17
2020-10-03
2020-10-04
13
2020-10-04
20
Jaskierny Monika
Brak
CYGANKA (62)
2020-10-04
2020-10-04
6
Justyńska Jagoda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ILONA (18)
2020-10-03
1
2020-10-03
7
Kachel Weronika
Klub Jeździecki Zbrosławice
2020-10-04
2
80
2020-10-04
Kaplik Viktoria
Bez Przynależności Klubowej
2020-10-03
11
2020-10-03
Karpińska Wioletta
Lkj Ochaby
2020-10-03
5
2020-10-03
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
IKA (73)
2020-10-03
8
2020-10-03
4
Krawiec Martyna
Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
EMILKA (77)
2020-10-04
9
2020-10-04
7
Krechowicz Adam
Brak Przynależności Klubowej
ARAK (32)
2020-10-03
4
2020-10-03
2020-10-04
15
2020-10-04
Kremer Julia
BPK
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Kurková Anna
SK Falko Opava
LUNA (102)
2020-10-04
1
2020-10-04
21
Kusiak Marta
brak
LIKURA (53)
2020-10-03
6
2020-10-03
4
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (65)
2020-10-03
2
200
2020-10-03
5
2020-10-04
7
2020-10-04
2
220
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (40)
2020-10-04
8
2020-10-04
Łakota Martyna
Bez Przynależności Klubowej
2020-10-03
1
130
2020-10-03
11
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2020-10-03
3
150
2020-10-03
2
220
Mike Patryk
KJ Global
TIORE (34)
2020-10-04
1
130
2020-10-04
11
Mundziakiewicz Julia
PIAFF EQUESTRIAN
2020-10-04
21
2020-10-04
8
Nielsen Emma
-
2020-10-03
5
2020-10-03
2
80
2020-10-04
10
2020-10-04
11
GRAND (60)
2020-10-03
1
2020-10-03
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Nogaj Aneta
Brak
KARELA (23)
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
13
2020-10-04
10
Nowak Gabriela
Klub Jeździecki Zamek
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Pietrzak Ksymena
Bez Przynależności Klubowej
DRAKO (70)
2020-10-03
10
2020-10-04
9
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
MIDOS (22)
2020-10-03
2020-10-03
Piontek Filip
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2020-10-03
9
2020-10-04
7
Śmiały Monika
Kj Jumping Team Brynica
HIDALGO (99)
2020-10-04
4
50
2020-10-04
5
Soboń Magdalena
BPK
2020-10-04
19
2020-10-04
1
Suchecka Marta
Stajnia na Warszawskiej Glubczycze
EIRA (75)
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Syty Nina
PIAFF EQUESTRIAN
DERYK (44)
2020-10-04
8
2020-10-04
1
Szotek Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-10-03
6
2020-10-03
3
Szotek Leszek
Bpk
2020-10-03
1
2020-10-03
3
70
2020-10-04
16
2020-10-04
7
Sztaba Julia
KJ Vena Rogoźnik
TAKSI (4)
2020-10-03
4
50
2020-10-03
5
2020-10-04
3
70
2020-10-04
2
120
Twardawa Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2020-10-03
2020-10-03
2020-10-04
2020-10-04
10
Urbaniak Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2020-10-04
2020-10-04
13
Walkowicz Aleksandra
BPK
2020-10-04
17
2020-10-04
6
DELTA (58)
2020-10-04
14
2020-10-04
Wandel Ewa
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
SANINA (5)
2020-10-03
11
2020-10-03
2020-10-04
22
2020-10-04
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
2020-10-04
20
2020-10-04
10
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2020-10-03
5
2020-10-03
1
2020-10-04
SIBILLA (10)
2020-10-03
3
90
2020-10-03
9
2020-10-04
1
150
2020-10-04
4
2020-10-03
1
2020-10-03
18
2020-10-04
1
2020-10-04
1
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
1
2020-10-04
1
Włodarz Joanna
KJ Piaff
PANDORA (101)
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
1
2020-10-04
10
Wójcik Lena
brak
2020-10-04
1
2020-10-04
13
Wyrwoł Maja
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
DWORKA (37)
2020-10-04
Zamczewska Malwina
PIAFF EQUESTRIAN
ZULUS (50)
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
11
2020-10-04
13
Zamczewska Martyna
PIAFF EQUESTRIAN
2020-10-03
1
2020-10-03
1
2020-10-04
11
2020-10-04
Zawadzka Emilia
Bez Przynależności Klubowej S L A
2020-10-03
7
2020-10-03
8

Number of Riders: 67

Number of Horses: 84

The sum of prizes: 3 450.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl