Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 12:34:58
2020-09-25 12:34:58
Oliwia Sobel LITTLE CANCHARELLO
  • 1x ZR 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
  • 1x ZR 24/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 12:34:06
2020-09-25 12:34:06
Oliwia Sobel WIND OF CHANGE
  • 1x ZR 11/P-1/Program krajowy - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
  • 1x ZR 23/P-3/Program krajowy - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 15:05:33
2020-09-23 14:52:45
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR 04/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR 11/P-1/Program krajowy - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
  • 1x ZR 16/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR 23/P-3/Program krajowy - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:58:55
2020-09-22 07:56:30
Monika Rzepka HARNAŚ
  • 1x ZR 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
  • 1x ZR 24/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 12:32:26
2020-09-21 12:32:26
Żaneta Skowrońska-Kozubik GRAVIOLA
  • 1x ZR 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
  • 1x ZR 24/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 12:30:27
2020-09-21 12:30:27
Marta Sitek MAXIM K. B.
  • 2x ZT 03/L-2/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
  • 2x ZT 15/L-1/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:54:04
2020-09-21 11:17:06
Dominika Trześniewska PASJA
  • 1x ZT 03/L-2/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
  • 1x ZT 15/L-1/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:22:08
2020-09-21 10:17:33
Jagoda Matias LORETTO
  • 1x ZT 03/L-2/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
  • 1x ZT 15/L-1/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:22:10
2020-09-21 10:07:45
Karolina Plucińska ESPERANTO-P
  • 1x ZR 11/P-1/Program krajowy - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
  • 1x ZR 23/P-3/Program krajowy - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:22:13
2020-09-21 08:36:11
Katarzyna Brysch INSTERFREUDE W
  • 1x ZR 05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR 17/N-6/Program krajowy
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:22:46
2020-09-20 19:45:48
Weronika Lewek POLA
  • 2x ZR 23/P-3/Program krajowy - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 12:58:38
2020-09-20 08:52:25
Viktorie Slaninová DON DALI
  • 1x ZR 04/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR 16/L-3/Program krajowy
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 12:58:41
2020-09-19 14:24:54
Monika Siwoń QUASIDO
  • 1x ZT 03/L-2/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 16:30:13
2020-09-18 15:52:58
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x ZR 05/N-4/Program krajowy
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 16:15:20
2020-09-17 12:34:18
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x ZR 09/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR 20/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Mł. Jeźdźców
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 15:58:52
2020-09-16 19:05:28
Zofia Kaczmarek FILIP
  • 1x ZR 11/P-1/Program krajowy - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
  • 1x ZR 23/P-3/Program krajowy - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:33:54
2020-09-16 15:27:53
Karolina Czerniak SOLO ELIDA XVII-35
  • 2x ZT 15/L-1/Program krajowy (Zawody Towarzyskie)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:34:04
2020-09-15 23:53:12
Wojciech Wróblewski KONIECZNY DOPING
  • 1x ZR 11/P-1/Program krajowy - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
  • 1x ZR 23/P-3/Program krajowy - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 17:47:05
2020-09-15 23:52:28
Daria Wróblewska RAKIJA
  • 1x ZR 04/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR 05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR 16/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR 17/N-6/Program krajowy
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:34:10
2020-09-15 19:27:29
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x ZR 05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR 17/N-6/Program krajowy
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 11:09:53
2020-09-15 10:12:06
Natalia Templin DANTE
  • 1x ZR 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
  • 1x ZR 24/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 22:05:26
2020-09-14 21:00:53
Karolina Jatkowska SARUMAN GT
  • 1x ZR 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
  • 1x ZR 24/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:23:17
2020-09-14 10:23:17
Weronika Wiącek GALAPAGOS
  • 1x ZR 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
  • 1x ZR 24/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:24:49
2020-09-12 15:32:25
Weronika Wiącek BLASK ARON
  • 1x ZR 11/P-1/Program krajowy - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
  • 1x ZR 23/P-3/Program krajowy - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:24:46
2020-09-09 19:09:32
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x ZR 12/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
  • 1x ZR 24/C-3/Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Seniorzy
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:24:36
2020-09-08 12:40:55
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x ZR 06/N-2 kuce/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
  • 1x ZR 18/N-3 kuce/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:24:31
2020-09-05 11:12:11
Aleksandra Zamirska HETMAN
  • 1x ZR 11/P-1/Program krajowy - Półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
  • 1x ZR 23/P-3/Program krajowy - Finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny 2020 - Juniorzy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Brysch Katarzyna LKJ Lewada
S
O013890
2. Cinal Nadia Klub Jeździecki Lider Radzionków
2005 (JM.)
O035798
3. Czerniak Karolina Stajnia Harley Zawada
2003 (J.)
brak
4. Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
1999 (MJ.)
O024546
5. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O035227
6. Kaczmarek Zofia LKJ LEWADA
2009 (Mł.)
O052273
7. Kistowska Alicja Klub Jeździecki LANDO
S
O026590
8. Lewek Weronika Bez Przynależności Klubowej
S
O011536
9. Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
2001 (MJ.)
O050117
10. Matias Jagoda BPK OPO
S
brak
11. Plucińska Karolina bpk
S
---
12. Rzepka Monika bpk SLA
S
O019490
13. Sitek Marta LKJ Lewada Zakrzów
2001 (MJ.)
O029061
14. Sitek Marta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2001 (MJ.)
O029061
15. Siwoń Monika LKJ Moszna
2018 (Mł.)
LZRWZJ/2400/18
16. Slaninová Viktorie Jezdecký klub Šilheřovice z.s.
2000 (MJ.)
0061025998
17. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
18. Templin Natalia Lkj Lewada
S
Brak
19. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
20. Trześniewska Dominika Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
21. Wiącek Weronika Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2005 (JM.)
O049039
22. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (JM.)
O049039
23. Wróblewska Daria Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O049920
24. Wróblewski Wojciech Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O051134
25. Zamirska Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2006 (JM.)
O058588
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

ATTACK WITH ME HANNOVER POL 2005 klacz kasztanowata/172 F: Weltregent H
M: Dorothee
K008159 DE431316774603
2.

9

BLASK ARON WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Meteoryt
M: Bonita / Polonus
K022512 616007610023892
3.

11

DANTE LUSITANO POL 2008 ogier siwa/163 F: Violino
M: Uivadora
Brak 724910000021165
4.

27

DIARO OLD GER 2010 wałach gniada/170 F: Diarado
M: Dociaccia
K027096 DE 418184086110
5.

18

DON DALI HANOVERIAN GER 2014 gelding black/187 F: Don Marco
M: La Valetta
DE 431310421614 2764313104216143
6.

21

ESPERANTO-P Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: Corleone-Z
M: Etiuda-P
--- POL 009 67 00104 05
7.

15

FILIP KONIK POLSKI POL 1999 wałach bułana/kuc:134 F: _
M: _
brak xxx
8.

5

GALAPAGOS WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
K017344 616007610019110
9.

25

GRAVIOLA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan
M: Gruzinka
brak
10.

26

HARNAŚ SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Kreol
M: Harmonia
K017644
11.

6

HETMAN MAŁY KOŃ POL 2004 wałach gniada/163 F: Turbud Quirinus
M: Hola
K027393 POL013640027804
12.

22

INSTERFREUDE W WESTFALSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Insterburg
M: Frl.Rottenmeyer
K025775 DE441410367609
13.

7

KADR PONY SPORT KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:145 F: NICO-K
M: KLISZA
K015101 POL013560316307
14.

16

KEISER RUBIN OLDENBURG POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Kaiser Franz
M: Hauptstuttbuch Rosaria
K023934
15.

13

KONIECZNY DOPING ŚLĄSKA POL 2011 Wałach siwa/164 F: Rydwan
M: Karmen
K026223 616008540029911
16.

30

LITTLE CANCHARELLO OLDENBURG GER 2004 Wałach gniada F: Clintino
M: Marita
K011264 DE 433330281404
17.

20

LORETTO DSP GER 2016 wałach gniada/- F: Lockstedter ESC
M: Cytia
brak DE456560381916
18.

14

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 klacz gniada/160 F: Rock And Roll
M: Margot
K023033 6160096900785
19.

24

MAXIM K. B. Deutsches Sportpferd GER 2016 wałach kara/164 F: Metall
M: Fanja po Future 1
brak DE 456560211416
20.

3

PASJA TRAKEŃSKA POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: LORD ODER I
M: PIRNA
brak POL732010036309
21.

23

POLA HAFLINGER POL 2007 klacz jasnokasztanowata/kuc:144 F: Stanislaus
M: Priska
K024282 POL 013540185707
22.

17

PYRUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
K024516 616009540138510
23.

19

QUASIDO HANOWERSKA POL 2014 wałach jasnogniada/170 F: Quaid I/Quidam's Rubin
M: Sugar Lady/Sergeant Pepper
Brak DE 431310415314
24.

1

RAKIJA ŚLĄSKA POL 2013 Klacz gniada/168 F: Rydwan
M: Renoma
K025541 616008540053313
25.

10

SARUMAN GT OLD GER 2008 Wałach kara/173 F: Swarovski
M: DE 431311612403
K020901 DE 433331577308
26.

12

SOLO ELIDA XVII-35 KOŃ KLADRUBSKI POL 2005 wałach kara/169 cm F: Solo Rosa XVII
M: Elida (SO VII)
brak 203006447566205
27.

29

WIND OF CHANGE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: SCANDIC
M: WHISKEY GIRL
K024960 616009690097813
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Brysch Katarzyna
LKJ Lewada
2020-09-26
1
2020-09-27
1
Cinal Nadia
Klub Jeździecki Lider Radzionków
2020-09-26
1
2020-09-27
1
Czerniak Karolina
Stajnia Harley Zawada
2020-09-27
2020-09-27
4
Dąbrowska Jagoda
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2020-09-26
2
2020-09-27
3
2020-09-27
3
300
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2020-09-26
3
2020-09-27
2
2020-09-27
2
500
Kaczmarek Zofia
LKJ LEWADA
FILIP (15)
2020-09-26
5
2020-09-27
8
2020-09-27
3
150
Kistowska Alicja
Klub Jeździecki LANDO
PYRUS (17)
2020-09-26
4
Lewek Weronika
Bez Przynależności Klubowej
POLA (23)
2020-09-27
6
2020-09-27
Malkusch Małgorzata
LKJ Lewada
2020-09-26
2020-09-27
1
Matias Jagoda
BPK OPO
LORETTO (20)
2020-09-27
1
2020-09-26
2
Plucińska Karolina
bpk
2020-09-26
2
2020-09-27
3
Rzepka Monika
bpk SLA
HARNAŚ (26)
2020-09-26
6
2020-09-27
6
2020-09-27
6
Sitek Marta
LKJ Lewada Zakrzów
2020-09-26
2
2020-09-27
3
Sitek Marta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2020-09-27
2020-09-27
2
2020-09-26
1
2020-09-26
Siwoń Monika
LKJ Moszna
QUASIDO (19)
2020-09-26
4
Slaninová Viktorie
Jezdecký klub Šilheřovice z.s.
2020-09-26
3
2020-09-27
3
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2020-09-26
4
2020-09-27
4
2020-09-26
5
2020-09-27
5
2020-09-27
5
Templin Natalia
Lkj Lewada
DANTE (11)
2020-09-26
4
2020-09-27
4
2020-09-27
4
200
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
DIARO (27)
2020-09-26
2
2020-09-26
6
2020-09-27
2
2020-09-27
2
Trześniewska Dominika
Bez Przynależności Klubowej
PASJA (3)
2020-09-27
3
2020-09-26
3
Wiącek Weronika
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2020-09-26
1
2020-09-27
1
2020-09-27
1
700
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
2020-09-26
1
2020-09-27
1
2020-09-27
1
300
Wróblewska Daria
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
RAKIJA (1)
2020-09-26
1
2020-09-26
3
2020-09-27
1
2020-09-27
2
Wróblewski Wojciech
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2020-09-26
7
2020-09-27
7
Zamirska Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
HETMAN (6)
2020-09-26
3
2020-09-27
5
2020-09-27
2
200

Number of Riders: 25

Number of Horses: 27

The sum of prizes: 2 350.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl