Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZOiR-A
Zakrzów, 13-15.03.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
44 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 13:57:51
2020-03-11 13:55:09
Kamil Puliński JACKSON
  • 1x ZR-22/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-23/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-24/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
43 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 12:13:18
2020-03-10 12:12:52
Julia Rogowska DA CAPO 163
  • 1x ZO-03/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-10/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
42 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 14:15:00
2020-03-04 14:11:49
Karolina Szut EWEREST N
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
41 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 13:40:26
2020-03-04 14:10:40
Karolina Szut KORSYKA
  • 1x ZR-05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-19/N-6/Program krajowy
40 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 14:13:24
2020-03-04 14:09:28
Alicja Stępień DARK
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
39 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 09:37:59
2020-03-01 17:48:30
Michał Kubiak WILCO 53
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
38 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 14:24:52
2020-03-01 17:46:48
Anna-Maria Gawłowska COMET
  • 1x ZR-22/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-23/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
  • 1x ZR-24/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
37 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 09:37:06
2020-03-01 17:34:09
Aleksandra Marcińska FELIETON GT
  • 1x ZR-06/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-13/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 22:23:26
2020-02-29 21:00:02
Karolina Mazurek CHOCO LADY II
  • 1x ZO-05/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 22:23:29
2020-02-29 20:59:08
Karolina Mazurek LIDER
  • 1x ZR-07/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZR-14/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 19:00:36
2020-02-29 12:52:29
Julia Rogowska LE BATON ROUGE M
  • 1x ZR-06/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-13/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZR-20a/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
33 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 14:55:40
2020-02-28 17:12:38
Justyna Śródecka SYLVESTER
  • 1x ZO-03/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-10/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 15:23:12
2020-02-28 14:48:05
Dominika Pączek QUANTI
  • 1x ZR-05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-19/N-6/Program krajowy
31 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 13:34:48
2020-02-27 19:33:34
Natalia Badura VERBENA
  • 1x ZO-03/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-10/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 20:34:30
2020-02-27 19:31:35
Natalia Badura SOLARIS VENTUS
  • 1x ZO-04/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-10/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 09:35:33
2020-02-27 19:28:44
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x ZO-04/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-18/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 20:34:40
2020-02-27 19:15:34
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x ZR-05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-19/N-6/Program krajowy
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 17:27:04
2020-02-27 17:06:42
Natalia Wala SIR RUBIN
  • 1x ZR-05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-19/N-6/Program krajowy
26 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 14:24:17
2020-02-27 15:54:15
Vanessa Martinez LIDER
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
  • 1x ZR-24/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci - bez oceny stylu
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:25:26
2020-02-27 12:25:26
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x ZO-05/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:24:50
2020-02-27 12:24:50
Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P
  • 1x ZO-07/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-14/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-21/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
23 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 11:56:12
2020-02-27 12:24:02
Żaneta Skowrońska-Kozubik DUISO
  • 1x ZO-05/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-13/CS-1/Program Międzynarodowy Intermediate II
22 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 13:57:55
2020-02-26 21:50:29
Inga Bartosz JOKER
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:23:14
2020-02-26 20:48:26
Laura Drabczyk DAKOTA
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:07:25
2020-02-26 14:31:32
Weronika Wiącek BLASK ARON
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZO-01/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-08/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:43:07
2020-02-26 09:10:32
Klaudyna Pisarska RAFAELLO PG
  • 1x ZO-14/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-21/CS-5/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Grand Prix
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:43:24
2020-02-25 13:00:46
Julia Moczak RUBINA 395
  • 1x ZO-05/CC-4/Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO-12/CC-5/Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO-19/CC-7/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
17 ENTRY ACCEPTED 2020-03-06 14:40:42
2020-02-25 12:35:55
Wiktor Wojtarowicz ZADAR
  • 1x ZO-03/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-10/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 11:58:32
2020-02-25 11:52:35
Izabela Jędryczek-Bobowiec SAN SIRO
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 11:58:34
2020-02-25 11:01:19
Wiktoria Bobowiec ALBY'S MOCCA
  • 1x ZR-05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-19/N-6/Program krajowy
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 09:33:53
2020-02-24 23:37:04
Kamil Puliński LEO G
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:47:47
2020-02-24 23:06:22
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x ZO-03/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-10/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 09:34:10
2020-02-24 19:36:15
Katja Miąso DRAGON
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 09:34:15
2020-02-24 19:32:38
Maria Stochmal CHABLIS VDV Z
  • 1x ZO-03/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZO-10/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZO-17/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 10:48:54
2020-02-24 10:46:05
Adrianna Drozd ESPLANADA
  • 1x ZR-06/C-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
  • 1x ZR-13/C-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
  • 1x ZR-20a/C-4/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:13:43
2020-02-24 08:48:04
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:08:32
2020-02-22 12:11:44
Anna Korek CHICHARITO
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:08:54
2020-02-20 21:37:26
Daria Wróblewska RAKIJA
  • 1x ZR-05/N-4/Program krajowy
  • 1x ZR-12/N-5/Program krajowy
  • 1x ZR-19/N-6/Program krajowy
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:08:59
2020-02-20 21:35:27
Wojciech Wróblewski KONIECZNY DOPING
  • 1x ZR-04/P-1/Program krajowy
  • 1x ZR-11/P-2/Program krajowy
  • 1x ZR-18/P-3/Program krajowy
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 16:06:23
2020-02-20 15:45:05
Weronika Frąckowiak DREAMCAT
  • 1x ZO-04/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-18/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 11:13:04
2020-02-20 10:47:36
Krystyna Konarska SAMSON
  • 1x ZO-01/D-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-08/D-2/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO-15/D-3/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:47
2020-02-20 06:33:50
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x ZO-07/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
  • 1x ZO-14/CS-2/Program Międzynarodowy Grand Prix
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:30:54
2020-02-19 21:38:07
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x ZO-04/CC-1/Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-11/CC-2/Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO-18/CC-6/Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:44:58
2020-02-19 21:36:32
Aleksandra Zamirska HETMAN
  • 1x ZR-03/L-1/Program krajowy
  • 1x ZR-10/L-2/Program krajowy
  • 1x ZR-17/L-3/Program krajowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
2. Bartosz Inga KJ Pro Horses
S
Brak
3. Bobowiec Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe Optimus
1999 (MJ.)
O040562
4. Drabczyk Laura kj Pro Horses
2006 (JM.)
O054271
5. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (MJ.)
O033073
6. Frąckowiak Weronika LKJ Lewada
2000 (MJ.)
O035366
7. Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
S
O001177
8. Jędryczek-Bobowiec Izabela Stowarzyszenie Sportowe Optimus
S
O050276
9. Konarska Krystyna LKS Stragona Strzegom
2008 (JM.)
O050742
10. Korek Anna Klub Jeździecki Zbrosławice
2002 (J.)
O037354
11. Koszowska Kaja LKJ Lewada
2002 (J.)
O032698
12. Kubiak Michał KJ Okoły
S
brak
13. Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
2001 (MJ.)
O050117
14. Marcińska Aleksandra Klub Jeździecki Golden Dream
S
brak
15. Martinez Vanessa Klub Jeździecki Zbrosławice
1999 (MJ.)
O031672
16. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
17. Miąso Katja Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
S
O026723
18. Moczak Julia KJ Lider Radzionków
S
O004795
19. Pączek Dominika LKJ LEWADA ZAKRZÓW
2003 (J.)
LZPZJ/1952/19, LZPAR/13/19
20. Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (MJ.)
O026060
21. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
S
O001129
22. Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O003103
23. Puliński Kamil KJ Pro Horses
S
O003896
24. Rogowska Julia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
O025413
25. Sitek Marta LKJ Lewada Zakrzów
2001 (MJ.)
O029061
26. Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
27. Śródecka Justyna KJ Amigo
S
O044072
28. Stępień Alicja KJ Picador
2003 (J.)
7326/19.
29. Stochmal Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1999 (MJ.)
O032756
30. Szut Karolina KJ Picador
S
O025926
31. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
32. Wala Natalia LKJ Lewada
2002 (J.)
O050258
33. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (JM.)
O049039
34. Wojtarowicz Wiktor Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KJ Lider Radzionków
2004 (J.)
0047275
35. Wróblewska Daria Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O049920
36. Wróblewski Wojciech Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O051134
37. Zamirska Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2006 (JM.)
O058588
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

58

ALBY'S MOCCA DWB POL 2010 Klacz skarogniada/174 F: Don Romantic
M: Miss M.
K026614 208333DW1002036 DK DV
2.

61

BLASK ARON WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Meteoryt
M: Bonita / Polonus
K022512 616007610023892
3.

69

CALDERON SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Lintas Boy R
M: Casablanca
K016969 12249
4.

44

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
K016060 616009610110309
5.

56

CHABLIS VDV Z ZANGERSHEIDE BEL 2005 Wałach gniada/180 F: Crown Z
M: Coni V
K013606 Z721905
6.

48

CHICHARITO Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz kasztanowata/175 F: Levon
M: Cishana
K023998 DE456370317612
7.

72

CHOCO LADY II NIEM. SPORT. POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K021046 DE456570300211
8.

33

COMET Deutsches Sportpferd GER 2009 Wałach kasztanowata/172 F: Chap
M: Gipsy
DE 456-3703047-09 DE 456-3703047-09
9.

83

CORLANDO SP Polska 2011 ogier siwa F: Falbrus
M: Conchita po Corland
616 009 64 00408 11
10.

81

DA CAPO 163 HANOWERSKA DEU 2004 Wałach kara F: De Niro
M: Caprice
K020921
11.

63

DAKOTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada/155 F: Czarownik
M: Dolina
K029148 POL 009 54 01936
12.

78

DARK SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: QUMBALL
M: DRACENA
K014745
13.

77

DEXTER SP POL 2009 Wałach izabelowata/170 F: Baksik
M: Dejzi
K025793 616009540146709
14.

51

DIARO OLD GER 2010 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Dociaccia
K027096 DE 418184086110
15.

55

DRAGON TYP SZLACHETNY POL 2003 Wałach kasztanowata/mk: F: NN
M: NN
K019492 POL999690088503
16.

47

DREAMCAT KWPN NED 2008 Wałach kara/184 F: Dreamcatcher
M: Zacharel
brak
17.

21

DUISO OLDENBURGER GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Duino
M: Rakete
K019018
18.

52

ESPLANADA HOL. POL 2012 Klacz siwa/176 F: Cormint
M: Veltin
K022008 DE421000509112
19.

80

EWEREST N SP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z /
M: Erina / Escuda I
K016377 616009610049709
20.

74

FELIETON GT OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada/171 F: Fidertanz
M: Aronja
K020182 DE 433330398309
21.

8

FRODO G OLD. POL 2013 Ogier gniada/* F: Furst Romancier old
M: Rising Star han/ Rotspon han
K023856 DE433331016013
22.

65

GALAPAGOS WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
K017344 616007610019110
23.

62

GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK KOŃ FRYZYJSKI POL 2010 Wałach kara F: Mewes 438
M: Teatske Wijpkje
Brak
24.

2

HETMAN MAŁY KOŃ POL 2004 Wałach gniada/163 F: Hola
M: Turbud Quirinus
brak
25.

30

HORMON PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata F: Waron
M: Hurta
K006172
26.

82

JACKSON KWPN POL 2014 Wałach kasztanowata/76 F: x
M: x
brak brak
27.

19

JOKER KWPN POL 2014 Wałach kara/167 F: Desperado
M: Xx
Brak Brak
28.

26

KEISER RUBIN OLDENBURG POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Kaiser Franz
M: Hauptstuttbuch Rosaria
K023934
29.

50

KONIECZNY DOPING ŚLĄSKA POL 2011 Wałach siwa/164 F: Rydwan
M: Karmen
K026223 616008540029911
30.

79

KORSYKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Seigon /
M: Karima / Ismael
K013898 POL009670080807
31.

71

LE BATON ROUGE M HANOWERSKA POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: londonderry
M: Walida
K026881 PZJ LKPZJ/4714/19
32.

54

LEO G OLD POL 2015 Ogier kasztanowata/168 F: Livaldon han
M: Wey han/ Weltregent H han
K028204 DE433330713115
33.

22

LIDER MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/170 F: Efekt/ Veritas 6
M: Lusi/ Lubań
K022435 616006580240412
34.

73

LIDER SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Pastisz
M: Lusi / Pegasus HB
K019596 616009670044011
35.

68

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Margot
K023033 6160096900785
36.

53

NERON HUCUŁ POL 2012 Wałach srokata/144 F: Bary
M: Nowina
K027644 616012610083112
37.

45

PRESJA SP POL 2003 Klacz gniada/172 F: Pegasus H B / Flemmingh
M: Pokusa / Lord Alexander
K008887 616009670112503
38.

70

QUANTI NN GER 2006 Klacz gniada/174 F: NN
M: NN
K027058
39.

59

RAFAELLO PG SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: For Leo / For Feeling
M: Rosanta / Santiego
K013706 POL009520058707
40.

49

RAKIJA ŚLĄSKA POL 2013 Klacz gniada/168 F: Rydwan
M: Renoma
K025541 616008540053313
41.

64

ROMANTIC P Niemiecka Sportowa GER 2009 Wałach kasztanowata F: Rosenstein
M: Galice
K013717 DE455870050309
42.

60

RUBINA 395 OLDENBURG GER 2008 Klacz kara/164 F: Hoftanz / His Highness
M: Ramona / Furst Heinrich
K022766 DE433330973008 106AE59
43.

46

SAMSON SP POL 2010 Wałach skarogniada/160 F: Le Duc
M: Saluta I
K021263 616009670106710
44.

57

SAN SIRO OLDENBURSKI POL 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Swarovski
M: Royal Dahony
LKPZJ/2500/17 DE433330222512
45.

66

SIR RUBIN WESTFALSKA POL 2015 Wałach skarogniada/175 F: Sir Donnerhall l
M: Rubin Lady
K027142 DE 441410734615
46.

76

SISAIDA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: SAN
M: SASANKA
BRAK 616999540170108
47.

67

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Solaris han.
M: Mejsi V sp. / Welt Gang han.
K023629 616009661000213
48.

29

SYLVESTER KWPN POL 1999 Wałach kasztanowata/175 F: Balzflug
M: Iquita
LKGRPZJ/144/19
49.

25

VERBENA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Lou Reed han
M: Vanessa SP / Peres wlkp
K022564 616009670022013
50.

75

WILCO 53 MEKLEMBURSKA GER 2009 Wałach kasztanowata/177 F: Elite Wind Dancer
M: Donna Clara
brak DE427270092609
51.

10

ZADAR SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: LARRON
M: ZAMIRA
K026503 616009610291809
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
VERBENA (25)
2020-03-13
3
2020-03-14
6
2020-03-13
2
100
2020-03-14
2
80
Bartosz Inga
KJ Pro Horses
JOKER (19)
2020-03-13
3
Bobowiec Wiktoria
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2020-03-13
1
2020-03-14
5
Drabczyk Laura
kj Pro Horses
DAKOTA (63)
2020-03-13
8
2020-03-14
8
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2020-03-13
4
2020-03-14
5
Frąckowiak Weronika
LKJ Lewada
2020-03-13
3
2020-03-14
1
130
Gawłowska Anna-Maria
Klub Jeździecki Golden Dream
COMET (33)
2020-03-13
2
2020-03-14
1
2020-03-13
2
2020-03-14
3
Jędryczek-Bobowiec Izabela
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2020-03-13
6
2020-03-14
2
Konarska Krystyna
LKS Stragona Strzegom
SAMSON (46)
2020-03-13
2
2020-03-14
2
Korek Anna
Klub Jeździecki Zbrosławice
2020-03-13
1
2020-03-14
3
Kubiak Michał
KJ Okoły
2020-03-13
9
2020-03-14
7
Malkusch Małgorzata
LKJ Lewada
2020-03-13
5
2020-03-14
2
Marcińska Aleksandra
Klub Jeździecki Golden Dream
2020-03-13
1
2020-03-14
1
Martinez Vanessa
Klub Jeździecki Zbrosławice
LIDER (22)
2020-03-14
5
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
2020-03-13
1
160
2020-03-14
2
LIDER (73)
2020-03-13
1
130
Miąso Katja
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DRAGON (55)
2020-03-13
7
2020-03-14
6
Moczak Julia
KJ Lider Radzionków
2020-03-13
2
2020-03-14
1
160
Pączek Dominika
LKJ LEWADA ZAKRZÓW
QUANTI (70)
2020-03-13
3
2020-03-14
1
Paszkiewicz Kinga
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
PRESJA (45)
2020-03-13
4
2020-03-14
3
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse Koryta
2020-03-14
2
Popiołek Katarzyna
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2020-03-13
3
2020-03-14
3
Puliński Kamil
KJ Pro Horses
LEO G (54)
2020-03-13
7
2020-03-13
1
2020-03-14
1
2020-03-14
3
JACKSON (82)
2020-03-13
1
2020-03-14
Rogowska Julia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2020-03-13
1
110
2020-03-14
1
110
2020-03-13
2
80
2020-03-14
3
50
Sitek Marta
LKJ Lewada Zakrzów
2020-03-13
2
2020-03-14
4
Skowrońska-Kozubik Żaneta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
DUISO (21)
2020-03-13
2020-03-13
1
300
2020-03-14
1
300
Śródecka Justyna
KJ Amigo
2020-03-13
7
2020-03-14
7
2020-03-14
3
Stępień Alicja
KJ Picador
DARK (78)
2020-03-13
3
2020-03-14
4
Stochmal Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2020-03-13
5
2020-03-14
8
2020-03-14
4
Szut Karolina
KJ Picador
KORSYKA (79)
2020-03-13
4
2020-03-14
2
2020-03-13
5
2020-03-14
6
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
DIARO (51)
2020-03-13
2
2020-03-13
2
2020-03-14
4
2020-03-14
7
Wala Natalia
LKJ Lewada
2020-03-13
6
2020-03-14
1
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
2020-03-13
4
2020-03-13
1
2020-03-14
1
Wojtarowicz Wiktor
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KJ Lider Radzionków
ZADAR (10)
2020-03-13
6
2020-03-14
4
2020-03-14
2
Wróblewska Daria
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
RAKIJA (49)
2020-03-13
5
2020-03-14
3
Wróblewski Wojciech
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2020-03-13
5
2020-03-14
2
Zamirska Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
HETMAN (2)
2020-03-13
4
2020-03-14
5

Number of Riders: 37

Number of Horses: 51

The sum of prizes: 1 710.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl