Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:23:24
2019-11-07 18:46:32
Marek Garus SEAQUEST
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:23:29
2019-11-07 18:46:03
Magdalena Maryszczak LUNA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - V kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:23:38
2019-11-07 18:44:26
Anna Kurková DELI PLAN
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:23:42
2019-11-07 18:43:17
Milena Tokarz EMILKA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:23:48
2019-11-07 18:34:11
Vanda Bočková CALIMERO
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - V kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:23:57
2019-11-07 18:32:58
Veronika Mochová DELI PLAN
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:24:02
2019-11-07 09:31:33
Julia Kochanek SISAIDA
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - V kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:24:08
2019-11-07 08:55:51
Agnieszka Ostrowska GRAND BACARDI
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:24:13
2019-11-07 08:55:28
Maksymilian Galda LORENS G
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:24:17
2019-11-07 01:58:48
Martyna Hilla BARSONY
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:24:24
2019-11-06 22:37:55
Przemysław Czekaj JUBILANT
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:24:30
2019-11-06 22:37:31
Kaja Fiedeń EMAR
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:24:36
2019-11-06 20:26:12
Maria Nagrodzka DOROTKA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:24:43
2019-11-06 20:24:47
Daria Weiss-Mossakowska LANDOS-T
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:56:38
2019-11-06 19:50:12
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:56:43
2019-11-06 19:29:49
Zofia Fica WINDA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - V kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:56:50
2019-11-06 19:12:14
Maria Grzesiak ANIOŁEK
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:56:56
2019-11-06 19:03:05
Kamila Kałwa DENIRO
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:57:01
2019-11-06 18:58:49
Anna Pandel CALLA-N
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - V kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:57:08
2019-11-06 18:11:20
Mateusz Kleinert IKA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:57:14
2019-11-06 11:43:58
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
102 ENTRY PRE-APPROVED 2019-11-06 19:57:20
2019-11-06 11:43:40
Henryk Polednia TURBUD PERIDOT
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:57:25
2019-11-06 11:13:19
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:57:30
2019-11-06 11:12:24
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:57:40
2019-11-06 10:51:58
Aleksandra Walkowicz GRACE
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
98 ENTRY PRE-APPROVED 2019-11-06 19:57:47
2019-11-06 10:51:12
Aleksandra Walkowicz DELTA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:03:44
2019-11-06 07:00:55
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:03:49
2019-11-05 23:10:07
Karolina Pala CASTELLO II G
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:03:56
2019-11-05 21:49:00
Filip Piontek GENERALIA M
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:04:01
2019-11-05 21:08:32
Anna Maria Niedziela TORINO K
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:04:05
2019-11-05 18:04:01
Anna Kruczek CANNON
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 16:36:07
2019-11-05 13:48:37
Dobrosława Janasik LAUFER
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:04:17
2019-11-05 12:40:19
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:04:23
2019-11-05 11:35:55
Tomasz Gordzielik TOFIX
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:35:59
2019-11-05 11:25:57
Kinga Gordzielik DARMA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:04:33
2019-11-04 21:01:01
Oliwia Smykała WAFEL BLUE MOUNT
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:04:38
2019-11-04 20:50:26
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:04:43
2019-11-04 19:57:36
Maja Chojnacka CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:04:47
2019-11-04 19:56:46
Anna Bizoń-Zalewska MARY LOU
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:19:58
2019-11-04 09:11:01
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:20:14
2019-11-03 20:04:47
Joanna Włodarz PANDORA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:20:19
2019-11-03 20:04:22
Magdalena Wójcik ZULUS
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:20:24
2019-11-03 20:04:05
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:20:29
2019-11-03 17:35:47
Julia Majer WANESS
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:20:33
2019-11-03 15:26:07
Adam Krechowicz GEDI
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:20:38
2019-11-03 15:13:57
Agnieszka Gierszewska BALBINA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:20:43
2019-11-03 10:09:49
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:20:48
2019-11-03 10:08:13
Weronika Dobrzańska BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:20:52
2019-11-02 10:57:37
Kamil Pszowski DUX
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:20:56
2019-11-02 09:54:37
Mirella Ruczka CZUMIZ
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 06:39:04
2019-11-01 22:06:03
Emma Nielsen GRAND
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - V kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 19:55:15
2019-11-01 19:00:24
Magdalena Pinocy MIDOS
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 19:55:18
2019-11-01 16:22:38
Iga Weiss BECSES
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 13:53:21
2019-11-01 13:35:05
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 11:32:08
2019-10-31 22:45:53
Simona Šostoková A-MOLL
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:43:01
2019-10-31 18:17:27
Maja Bromboszcz AWANGARDA W
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:42:11
2019-10-31 12:58:18
Agata Trudzińska GRANULKA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
60 ENTRY PRE-APPROVED 2019-11-04 19:21:04
2019-10-30 22:28:50
Maja Fajfur LUCILLA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 09:20:25
2019-10-30 22:12:43
Agnieszka Szynkolewska WIKI
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 20:43:15
2019-10-30 18:45:48
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 20:43:17
2019-10-30 16:53:24
Julia Maciejewska PLEBISCYT
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 20:43:19
2019-10-30 15:19:00
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:08:41
2019-10-30 09:02:56
Mirella Ruczka QUATTRO 16
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:08:43
2019-10-29 19:56:34
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 18:08:45
2019-10-29 18:08:04
Martina Horáková JARISCA VAN HET HAGENHOF
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:58:02
2019-10-28 13:40:45
Klaudia Danecka H VANESSA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:58:04
2019-10-28 13:40:18
Klaudia Danecka FABIANO 82
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:58:05
2019-10-28 13:39:46
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:25:12
2019-10-27 20:14:20
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:03:12
2019-10-26 20:30:47
Ida Gajewska GARDENIA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:03:13
2019-10-26 20:12:04
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:03:15
2019-10-26 10:32:09
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:03:17
2019-10-25 21:04:33
Nikola Brzóska MUSSO
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:03:19
2019-10-25 21:02:19
Wanessa Brzóska MUSSO
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 14:31:57
2019-10-25 11:08:19
Wiesław Piecha GOSPELA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - V kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 14:31:59
2019-10-25 11:07:21
Maja Rosińska MON CHERRY
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - V kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:58:08
2019-10-25 08:13:13
Maria Pruś JASIEK
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 14:44:35
2019-10-23 21:43:03
Karolina Kiser ORINA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 14:44:37
2019-10-23 18:46:00
Wiktoria Śliwka JAMAL
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 14:44:39
2019-10-23 15:56:27
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 14:44:51
2019-10-23 14:34:37
Weronika Sobczyk DUNKA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:04:52
2019-10-23 14:21:09
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 14:45:03
2019-10-23 14:20:18
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:53:43
2019-10-23 11:35:41
Maja Dreger K-NICO
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:53:44
2019-10-23 10:50:26
Aleksandra Solarz-Czakon HERB
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 22:47:44
2019-10-22 21:29:09
Julia Jarzębowska CZAKO
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 22:47:46
2019-10-22 21:27:53
Amelia Lodek ORINA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 14:32:04
2019-10-22 21:26:57
Kamila Kantor WANESSA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 14:32:08
2019-10-22 21:26:05
Oliwia Kantor CZAKO
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:58:09
2019-10-22 21:23:36
Katarzyna Zawalska-Furtak FADO
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 22:47:54
2019-10-22 20:23:01
Małgorzata Zoń WIQUELLA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 22:47:56
2019-10-22 20:20:13
Alexander Leda BAJKAŁ
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:53:58
2019-10-22 12:37:53
Anna Hernik AQUADOR
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:21:08
2019-10-21 22:36:08
Nikola Pal JACKPOT
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 22:40:06
2019-10-21 22:02:09
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 22:40:11
2019-10-21 21:54:55
Roksana Musiolik SIMI
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - V kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:43:04
2019-10-21 09:04:57
Paulina Biskup SISI SZA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:14:40
2019-10-20 22:01:02
Nina Sell HUGO
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - V kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:14:47
2019-10-20 19:50:59
Patrycja Kasprzyk PASCAL
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - IV kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - IV kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - V kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:03:20
2019-10-20 10:40:44
Kamila Stawińska EUROPE DES AIGLONS
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - V kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm - V kwalifikacja Rundy Amatorskiej HPO
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Biskup Paulina KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O034216
2. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
3. Bočková Vanda SK Falko Opava
2008 (Mł.)
brak
4. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
5. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia
2002 (J.)
brak
6. Chojnacka Maja Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2007 (JM.)
O041175
7. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
O052829
8. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
9. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
10. Dobrzańska Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2001 (J.)
Brak
11. Dreger Maja KJK Solka
2004 (JM.)
2798/17 AB
12. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
13. Fajfur Maja Brak
2001 (J.)
O051218
14. Fica Zofia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
brak
15. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (J.)
O037352
16. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
17. Galda Maksymilian brak
S
brak
18. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (MJ.)
O024285
19. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
20. Gierszewska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
S
O033451
21. Gordzielik Kinga KJ METPOL GRODZIEC
2006 (JM.)
O052013
22. Gordzielik Tomasz KJ METPOL GRODZIEC
2008 (Mł.)
O051229
23. Grzesiak Maria HiPPo Sports Team
2005 (JM.)
Brak
24. Gut Oliwia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O047702
25. Hernik Anna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
26. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
27. Horáková Martina Staj Zwinger
2001 (J.)
H4489
28. Janasik Dobrosława KJ Trachy Gliwice
S
O012347
29. Jarzębowska Julia KJK Solka Międzyzecze
2007 (JM.)
O049565
30. Kałwa Kamila SK Udórz
S
I000465
31. Kantor Kamila KJK Solka Międzyrzecze
2005 (JM.)
brak
32. Kantor Oliwia KJK Solka Międzyrzecze
2003 (J.)
brak
33. Kasprzyk Patrycja Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
brak
34. Kiser Karolina KJK Solka Międzyrzecze
2006 (JM.)
Brak
35. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
brak
36. Kochanek Julia niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
brak
37. Krechowicz Adam Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
38. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
39. Kurková Anna SK Falko Opava
S
Brak
40. Leda Alexander brak
2003 (J.)
brak
41. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
42. Lodek Amelia KJK SOLKA Miedzyrzecze
2007 (JM.)
O050618
43. Maciejewska Julia BPK
1999 (MJ.)
O033832
44. Maryszczak Magdalena Stajnia na Warszawskiej
2000 (MJ.)
brak
45. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
46. Mochová Veronika HŘEBČÍN HF KRAVAŘE
2000 (MJ.)
brak
47. Musiolik Roksana PLKJ PLESSÓWKA
2006 (JM.)
Brak
48. Nagórka Kevin Klub Jeździecki Global
2000 (MJ.)
O026038
49. Nagrodzka Maria Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2003 (J.)
BRAK
50. Niedziela Anna Maria Bez Przynależności Klubowej
2008 (Mł.)
Brak
51. Ostrowska Agnieszka brak
brak
52. Pala Karolina bpk
S
O034722
53. Pandel Anna SK Udórz
2008 (Mł.)
I000464
54. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
55. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
56. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
57. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
58. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
59. Pruś Maria KJK Solka Międzyrzecze
2010 (Mł.)
O055749
60. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
61. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
62. Rosińska Maja Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2010 (Mł.)
Brak
63. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
64. Ruczka Mirella Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O000977
65. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
66. Sell Nina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
brak
67. Śliwka Wiktoria bpk
1999 (MJ.)
brak
68. Smykała Oliwia Brak
2006 (JM.)
Brak
69. Solarz-Czakon Aleksandra KJK Solka Międzyrzecze
S
O002098
70. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
71. Staszczak Helena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
S
O055440
72. Stawińska Kamila None
2003 (J.)
Brak
73. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
74. Szynkolewska Agnieszka AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
LZRWZJ/7373/19
75. Tokarz Milena Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
2008 (Mł.)
brak
76. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
77. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
78. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
79. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
80. Weiss Iga AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2003 (J.)
Brak
81. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
brak
82. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
O042447
83. Wójcik Magdalena bp
1999 (MJ.)
O024503
84. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
85. Wolańska Klaudia KJ Hipologia Morów
2002 (J.)
brak
86. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
87. Zawadzka Emilia Bpk
2005 (JM.)
Brak
88. Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
S
O005736
89. Zoń Małgorzata JKS Czanki
2002 (J.)
O047316
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

95

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
O: Pasierowski Grzegorz
B: Bernard Rajmund
brak 616009690061609
2.

97

ANIOŁEK Koń Mały POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Marcelina Czech
B: Nieznany
brak
3.

37

AQUADOR KWPN POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Heartbreaker
M: Sharmeta / Calvados
O: Mirosława Kałuża
B: Van Noorloos
K024596 528210000694797 105AB94
4.

103

ARTEMIDA BH Wielkopolsk POL 2010 Klacz gniada/164 F: Elf
M: Afrodyta BH
O: -
B: Bogna Hupa
K023615 616007661402210
5.

66

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/176 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
O: Adam Bromboszcz
B: Waldemar Wojtyczka
K023124 616009540089312
6.

40

BAJKAŁ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach siwa F: Balisco II
M: Bajka
O: Maria Zoń
B: Tomasz Tura
brak
7.

80

BAJKOWY KSIAŻĘ Kuc Feliński POL 2014 Wałach srokata/kuc:135 F: Wicher
M: Bajka
O: Kaja Sabok
B: Urszula Berlińska
Brak 616013670099114
8.

78

BALBINA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Bożena Gierszewska
B: nn
K023174 616999540143311
9.

115

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
O: Lucjan Hilla
B:
K024247
10.

70

BECSES Koń Czeski POL 2006 Klacz siwa/175 F: Furioso
M: Biborka
O: Izabela Janasik
B: LINFOCOOP
Brak 703002252103806
11.

53

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
O: MAGDALENA ROSTEK
B: RENATA CHRZĄSZCZKIEWICZ
K020788 6160096901285
12.

75

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
O: Katarzyna Czartoryska
B: Sk Kowalewko
K026817
13.

111

CALIMERO Český Sportovní Pony CZE 2013 Wałach kasztanowata/145 F: 758 Waddenhoeks Colin
M: Tilly
O: Hlaváček Dušan, Opava
B: Hlaváček Dušan, Opava
brak 203001933097313
14.

99

CALLA-N SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Diarado
M: Classic Velvet Brown
O: Jerzy Pandel
B: Włodzimierz Niedźwiedzki
545526451 616009610036613
15.

87

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
O: Łukasz Kruczek
B: Marek Romanowski
K026383 616007600155013
16.

93

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
17.

63

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
18.

28

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
O: Karolina Pala
B: Andrzej Gołaś
Brak 616009640005913
19.

44

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
20.

52

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
O: Leszek Szotek
B: Schwarz Michael
K021899
21.

57

CON COEUR DU BALOUBET Oldenburger POL 2012 Wałach gniada/x F: CON TICO
M: BONJOUR BALOUBET Z
O: Marek Danecki
B: ZG Wilcke und Sloothaak
brak brak
22.

60

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
23.

92

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
K025238
24.

9

CZAKO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Bibigar
M: Czajka
O: Oliwia i Kamila Kantor
B: Beata
brak
25.

26

CZUMIZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Literat / Czandor
M: Czumiza / Lesotho
O:
B:
K024054 616009680025813
26.

120

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa/---- F: BAJOU DU ROUET
M: DANIA
O: HENRYK GORDZIELIK
B: TYNDEL MIROSŁAW
K018929 616009670113910
27.

79

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
O: Kaja Sabok
B: Sławomir Stanisławski
K013668 POL009670002502
28.

109

DELI PLAN Angielski Pelnokrwisty CZE 2011 Klacz siwa/158 F: Enjoy Plan
M: Delinka
O: Veronika Mochova
B: Veronika Mochova
Brak 203CZE000178110
29.

106

DELTA SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lumpi
M: Dystynkcja II
O: Kornelia Walkowicz
B: Kornelia Walkowicz
Brak Brak
30.

98

DENIRO SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Stakkato Top
M: Dewiza de Revel
O: U.T. Iwtrans
B: Jacek Soska
26426433 616009570146314
31.

118

DOROTKA Typ Szlachetny POL 2005 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Nagrodzka
B: NN
brak 616999540125905
32.

81

DUX SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Love Affair /
M: Dolores
O: Joanna Pszowska
B: Remigiusz Rakowski
K022459 616009660414010
33.

101

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762 616009690058514
34.

110

EMILKA Kuc Felinski POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: Kentacky
M: Elektra
O: Mariusz Mielnik
B: Mariusz Mielnik
Brak POL 013540054805
35.

104

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444 616009690058313
36.

4

EUROPE DES AIGLONS Kłusak Francuski POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Latinus
M: Naiade De Livet
O: Kamila Stawińska
B: Ryszard Kasprowicz
None None
37.

56

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I
M: Rubina
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
K025237 DE431314311607 104PW08
38.

11

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
O: Katarzyna Zawalska-Furtak
B: Gołębiowski Marzena
K028174 616006580385115
39.

35

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
K023146
40.

51

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
O: Ida Gajewska
B: SK Dębno
K021197
41.

77

GEDI Koń Mały POL 2007 Wałach skarogniada/mk:145 cm F: Marafon
M: Greta
O: Aleksandra Jeziorska
B: Fabian Seweryn
Brak POL013540130807
42.

85

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
O: Sebastian Piontek
B: SK Moszna
K026976 pzhk
43.

47

GOSPELA SP POL 2015 Klacz gniada/169 F: X
M: X
O: X
B: X
Brak
44.

105

GRACE Oldenburg GER 2007 Klacz gniada/167 F: Stalon
M: Galatea
O: Aleksandra Walkowicz
B: Robert Brandt
K023809 Brak DE 433331562507
45.

113

GRAND BACARDI SP POL 2014 Wałach siwa/184 F: Harper
M: Galilea
O: Agnieszka Ostrowska
B: Zdzisław Goździor
brak 616009610175614
46.

65

GRANULKA Małopolska POL 2005 Klacz gniada/163 F: Czarownik
M: Granula
O: Agata Trudzińska
B: Izabela Serówka-Janasik
K013903 616006540053205
47.

55

H VANESSA X POL 2012 Mare chestnut/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
48.

42

HERB SP POL 2015 Wałach skarogniada/166 F: Vandamme
M: Hera
O: Aleksandra Solarz-Czakon
B: G.R Drzewce Hądzlik, Lipowczyk
K028180 616007610092215
49.

34

HUGO SP POL 2007 Wałach inna/168 F: Eman
M: Hossa
O: Krystyna Fiedorowicz
B: Kmiecik Marek
K025736
50.

100

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
O: Karina Pietras
B: Karina Pietras
brak brak
51.

43

JAMAL Małopolska POL 2009 Wałach siwa F: Ramadan
M: Judea
O: Wiktoria Śliwka
B: Palczak Lechosław
brak
52.

58

JARISCA VAN HET HAGENHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Mare other/180 F: Vagabond de la Pomme
M: Urticavan het Hagenhof
O: Martin Horak
B: Kamiel van Bunder
KJ0WOO xxx
53.

21

JASIEK Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/kuc:136 F: Strayers Samson
M: Abberthomes Judith
O: Magdalena Firlej Prus
B: Malwina Gancarek
K011010 POL013670008006
54.

41

K-NICO SP POL 2010 Wałach tarantowata/170 F: Tabasko
M: Karina
O: Marzena Szubert
B: W. Zarek
2380/19 616009680005110
55.

19

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
O: Helena Staszczak
B: Kisam Czesław
K025504
56.

61

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
O: DOROTA ROGOSZ
B: PAUL SCHOCKEMOEHLE
K021864 056015Z55733811
57.

119

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach skarogniada F: COLA
M: LEGACY
O: DARIA WEISS-MOSSAKOWSKA
B: TOMALA TADEUSZ
BRAK 616009690075014
58.

88

LAUFER SP POL 2013 Wałach gniada F: Larron
M: Lillyfs
O: Rymaszewski Ryszard
B: Rymaszewski Ryszard
K025428 POL616009681001813
59.

114

LORENS G Śląska POL 2014 Wałach kara/168 F: Lancet
M: Kontesa
O: Galda Maksymilian
B: Galda Maksymilian
brak 616008540088114
60.

84

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
61.

27

LUCILLA Wielkopolak POL 2006 Klacz siwa/163 F: Lwówek
M: Lakonia
O: Katarzyna Wirtek-Fajfur
B: ośrodek
K016024 007520003706
62.

108

LUNA Szlachetną POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: NN
M: NN
O: Jarosław Zagwocki
B: Jarosław Zagwocki
Brak 616999690073212
63.

94

MARY LOU SP POL 2015 Klacz srokata/158 F: Nimmerdor I
M: Marihuana
O: Anna Bizoń - Zalewska
B: Anna Bizoń - ZAlewska
brak 616 999 69 00948 15
64.

69

MIDOS SP POL 2015 Wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
O: Andrzej Knapczyk
B: Groszewski Zbigniew
K027697 616009520101515
65.

48

MON CHERRY DRP CZE 1996 Wałach gniada/mk:148 F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak
66.

123

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K024600 616009540042713
67.

38

ORINA Typ Pierw POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Michalina Sztuka
B: Nn
K020486
68.

73

PANDORA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Alcatraz
M: Pozytywka
O: Włodarz Agnieszka
B: brak
K028426 brak
69.

1

PASCAL Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc:138 F: Nektar
M: Patria
O: Grzegorz Kasprzyk
B: Krupnik Ryszard
brak
70.

62

PLEBISCYT Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Sentender
M: Pilawa
O: Julia Maciejewska
B: Karol Zychowicz
K028640 616 006 55 00163 13
71.

122

QUINTUS 93 hol 2006 og siwy F:
M:
O:
B:
72.

124

ROMANUS N Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
O: X
B: X
K020445 X
73.

46

ROSEMARY Małopolska POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
O: Helena Staszczak
B: Stadnina koni Prudnik
K028191
74.

72

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
75.

107

SEAQUEST SP POL 2008 Wałach gniada/x F: Qulester/Quinar
M: Seniora/Carnute/Carnut
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: SK Ochaby Sp. Z. O. O
K018663 616009540123208
76.

68

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
77.

36

SIMI MŁP POL 2011 Wałach skarogniada/163 F: Minaret
M: SISLEY
O: Wojciech Musiolik
B: Sławomir Frosik
Brak 616006570191111
78.

112

SISAIDA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: SAN
M: SASANKA
O: BOROWSKA MARTYNA
B: BOROWSKA MARTYNA
BRAK 616999540170108
79.

7

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
O: Bronisława Biskup
B: Mirosław Loska
K026332 616 009 54 01036 13
80.

24

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
K020526 056015Z55542801 BEL40167
81.

90

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:149 F: MARTELL
M: TOSCA
O: ELIZA GORDZIELIK
B: TRELA IGNACY
K015289 POL013660440705
82.

86

TORINO K Kuc Feliński POL 2006 Wałach kara/kuc:147 cm F: Karmel
M: Tasmania
O: Beata Niedziela
B: Klub Jeździecki Kapriola -Choiny S.C.
Brak POL 013 58 02933 06
83.

89

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
84.

102

TURBUD PERIDOT SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: TURBUD Cicero
M: Turbud Ironia
O: Henryk Polednia
B: Henryk Polednia
brak 616009670102815
85.

91

WAFEL BLUE MOUNT Kon Mały POL 2015 Wałach srokata/mk:150 F: Dantes Blue Mount
M: Winda
O: Smykała Anna
B: Smykała Anna
Brak 616013540012015
86.

8

WANESSA WLKP POL 2014 Klacz tarantowata/162 F: Wertyk
M: Lebra
O: Karolina Wentoluk
B: nn
brak
87.

64

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Whoopy
O: Jakub Freitag
B: -
K016796 POL009540055508
88.

96

WINDA Haflingerska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
O: Marcelina Czech
B: Mariusz Bebłot
brak
89.

39

WIQUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/172 F: EULAMAR
M: WIQUESTA
O: Marcin Zoń
B: SK Prudnik
brak 616009690065215
90.

74

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Biskup Paulina KJK Szary Michałowice
150
100
150
100
SUM:
500.00
Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
70
120
70
SUM:
260.00
Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
270
SUM:
270.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
60
200
SUM:
260.00
Hernik Anna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
80
130
SUM:
210.00
Horáková Martina Staj Zwinger
250
200
220
SUM:
670.00
Janasik Dobrosława KJ Trachy Gliwice
60
SUM:
60.00
Kantor Kamila KJK Solka Międzyrzecze
50
SUM:
50.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
270
150
SUM:
420.00
Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
90
120
SUM:
210.00
Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
150
SUM:
150.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
220
250
SUM:
470.00
Solarz-Czakon Aleksandra KJK Solka Międzyrzecze
130
SUM:
130.00
Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
90
SUM:
90.00
Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
80
SUM:
80.00
Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biskup Paulina
KJK Szary Michałowice
2019-11-09
1
150
2019-11-09
4
100
2019-11-10
1
150
2019-11-10
4
100
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-11-09
1
2019-11-09
14
Bočková Vanda
SK Falko Opava
CALIMERO (111)
2019-11-09
1
2019-11-09
14
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
2019-11-09
3
70
2019-11-09
2
120
2019-11-10
9
2019-11-10
3
70
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia
2019-11-09
1
2019-11-09
Chojnacka Maja
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-11-09
5
2019-11-09
Czartoryska Kamila
Brak
2019-11-09
1
2019-11-09
8
2019-11-09
2019-11-10
8
2019-11-10
Czekaj Przemysław
LKJ Ostroga Opole
2019-11-10
9
2019-11-10
1
270
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2019-11-09
2019-11-10
4
60
2019-11-09
8
2019-11-09
3
2019-11-10
11
2019-11-10
4
2019-11-09
2
200
2019-11-09
2019-11-10
6
2019-11-10
3
Dobrzańska Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Dreger Maja
KJK Solka
K-NICO (41)
2019-11-09
22
2019-11-09
1
2019-11-09
9
2019-11-10
1
2019-11-10
7
Dżugaj Wiktoria
bpk
EFLIM (101)
2019-11-09
13
2019-11-09
8
2019-11-10
9
2019-11-10
11
Fajfur Maja
Brak
LUCILLA (27)
2019-11-09
2019-11-09
15
2019-11-09
16
Fica Zofia
HiPPo Sports Team
WINDA (96)
2019-11-10
1
2019-11-10
10
2019-11-10
10
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (35)
2019-11-09
6
2019-11-09
12
Gajewska Ida
Klub Jeździecki Zbrosławice
2019-11-09
10
2019-11-09
7
2019-11-10
5
2019-11-10
13
Galda Maksymilian
brak
LORENS G (114)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (89)
2019-11-09
9
2019-11-10
8
Garus Marek
LKJ Moszna
SEAQUEST (107)
2019-11-09
10
2019-11-09
4
Gierszewska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
BALBINA (78)
2019-11-09
1
2019-11-09
20
2019-11-10
15
2019-11-10
2019-11-09
Gordzielik Kinga
KJ METPOL GRODZIEC
DARMA (120)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Gordzielik Tomasz
KJ METPOL GRODZIEC
TOFIX (90)
2019-11-09
1
2019-11-09
14
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Grzesiak Maria
HiPPo Sports Team
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Gut Oliwia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
KARINO (19)
2019-11-10
1
2019-11-10
10
2019-11-10
1
Hernik Anna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
AQUADOR (37)
2019-11-09
2
80
2019-11-09
9
2019-11-10
1
130
2019-11-10
10
Hilla Martyna
KJ Okoły
BARSONY (115)
2019-11-09
16
2019-11-09
1
2019-11-09
11
Horáková Martina
Staj Zwinger
2019-11-09
1
250
2019-11-09
5
2019-11-10
2
200
2019-11-10
2
220
Janasik Dobrosława
KJ Trachy Gliwice
LAUFER (88)
2019-11-09
5
2019-11-09
4
60
2019-11-10
5
2019-11-10
5
Jarzębowska Julia
KJK Solka Międzyzecze
CZAKO (9)
2019-11-09
2019-11-10
1
2019-11-10
18
Kałwa Kamila
SK Udórz
DENIRO (98)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Kantor Kamila
KJK Solka Międzyrzecze
2019-11-09
16
2019-11-09
28
2019-11-10
10
2019-11-10
4
50
Kantor Oliwia
KJK Solka Międzyrzecze
CZAKO (9)
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
Kasprzyk Patrycja
Bez przynależności klubowej
PASCAL (1)
2019-11-09
13
2019-11-09
1
2019-11-09
14
2019-11-10
2019-11-10
22
2019-11-10
Kiser Karolina
KJK Solka Międzyrzecze
ORINA (38)
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
10
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
IKA (100)
2019-11-09
1
2019-11-09
Kochanek Julia
niezrzeszony
SISAIDA (112)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Krechowicz Adam
Bez Przynależności Klubowej
GEDI (77)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
6
2019-11-10
6
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
CANNON (87)
2019-11-09
10
2019-11-09
13
Kurková Anna
SK Falko Opava
DELI PLAN (109)
2019-11-10
17
2019-11-10
17
Leda Alexander
brak
BAJKAŁ (40)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
10
2019-11-10
1
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2019-11-09
22
2019-11-09
7
2019-11-10
1
2019-11-10
13
2019-11-10
Lodek Amelia
KJK SOLKA Miedzyrzecze
ORINA (38)
2019-11-09
18
2019-11-09
1
2019-11-10
1
Maciejewska Julia
BPK
2019-11-10
2019-11-10
Maryszczak Magdalena
Stajnia na Warszawskiej
LUNA (108)
2019-11-10
8
2019-11-10
10
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2019-11-09
11
2019-11-09
1
270
2019-11-10
3
150
2019-11-10
7
Mochová Veronika
HŘEBČÍN HF KRAVAŘE
DELI PLAN (109)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Musiolik Roksana
PLKJ PLESSÓWKA
SIMI (36)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Nagórka Kevin
Klub Jeździecki Global
DUX (81)
2019-11-09
14
2019-11-09
11
2019-11-10
8
2019-11-10
15
Nagrodzka Maria
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
DOROTKA (118)
2019-11-09
13
2019-11-09
23
2019-11-09
23
Niedziela Anna Maria
Bez Przynależności Klubowej
2019-11-09
8
2019-11-09
7
Ostrowska Agnieszka
brak
2019-11-09
1
2019-11-09
14
Pala Karolina
bpk
2019-11-09
1
2019-11-09
12
2019-11-09
Pandel Anna
SK Udórz
CALLA-N (99)
2019-11-10
2019-11-10
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (95)
2019-11-09
14
2019-11-09
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
GOSPELA (47)
2019-11-09
1
2019-11-09
13
2019-11-10
2019-11-10
1
2019-11-10
10
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
MIDOS (69)
2019-11-09
1
2019-11-09
21
2019-11-10
14
2019-11-10
Piontek Filip
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-11-09
1
2019-11-09
24
2019-11-10
10
2019-11-10
10
Polednia Henryk
bpk
2019-11-09
23
2019-11-09
ROMANUS N (124)
2019-11-10
11
2019-11-10
12
Pruś Maria
KJK Solka Międzyrzecze
JASIEK (21)
2019-11-09
2019-11-09
13
2019-11-10
1
2019-11-10
1
2019-11-10
15
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-11-09
17
2019-11-09
3
90
2019-11-10
2
120
2019-11-10
14
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-11-09
3
150
2019-11-10
7
Rosińska Maja
Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Rostek Martyna
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-11-10
6
2019-11-10
10
Ruczka Mirella
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CZUMIZ (26)
2019-11-09
5
2019-11-09
14
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (72)
2019-11-09
7
2019-11-09
2
220
2019-11-10
1
250
2019-11-10
6
Sell Nina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
HUGO (34)
2019-11-09
1
2019-11-09
16
2019-11-10
15
2019-11-10
Śliwka Wiktoria
bpk
JAMAL (43)
2019-11-09
1
2019-11-09
22
2019-11-09
27
2019-11-10
1
2019-11-10
19
Smykała Oliwia
Brak
2019-11-10
19
2019-11-10
1
Solarz-Czakon Aleksandra
KJK Solka Międzyrzecze
HERB (42)
2019-11-09
1
130
2019-11-09
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-11-09
6
2019-11-10
12
Staszczak Helena
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2019-11-10
1
2019-11-10
15
2019-11-10
10
Stawińska Kamila
None
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
1
Szotek Leszek
Bpk
2019-11-09
1
2019-11-09
22
2019-11-10
1
2019-11-10
6
2019-11-10
Szynkolewska Agnieszka
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
WIKI (64)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
12
2019-11-10
Tokarz Milena
Stajnia na Warszawskiej Glubczyce
EMILKA (110)
2019-11-10
9
2019-11-10
1
Trudzińska Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
2019-11-09
19
2019-11-09
2019-11-10
16
2019-11-10
Urbaniak Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
DASTIFF (79)
2019-11-09
14
2019-11-09
1
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2019-11-09
1
2019-11-09
16
2019-11-10
5
2019-11-10
3
90
Walkowicz Aleksandra
BPK
GRACE (105)
2019-11-09
12
2019-11-09
15
2019-11-10
13
DELTA (106)
2019-11-09
2019-11-09
26
2019-11-10
19
2019-11-10
21
Weiss Iga
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
BECSES (70)
2019-11-09
25
2019-11-09
14
2019-11-10
23
2019-11-10
Weiss-Mossakowska Daria
brak
LANDOS-T (119)
2019-11-09
14
2019-11-09
1
Włodarz Joanna
bpk
PANDORA (73)
2019-11-09
1
2019-11-09
18
2019-11-10
20
2019-11-10
Wójcik Magdalena
bp
ZULUS (74)
2019-11-09
25
2019-11-09
Wojtyczka Waldemar
JKS Desant Mikołów
OPIUM W (123)
2019-11-10
2
80
2019-11-10
7
Wolańska Klaudia
KJ Hipologia Morów
LOZANO (84)
2019-11-09
1
2019-11-09
22
2019-11-10
2019-11-10
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (104)
2019-11-09
16
2019-11-09
26
2019-11-10
1
2019-11-10
17
Zawadzka Emilia
Bpk
2019-11-09
16
2019-11-09
6
Zawalska-Furtak Katarzyna
KJK Solka Międzyrzecze
FADO (11)
2019-11-09
2019-11-09
4
50
Zoń Małgorzata
JKS Czanki
2019-11-09
1
2019-11-09
13
2019-11-10
1
2019-11-10
10

Number of Riders: 89

Number of Horses: 90

The sum of prizes: 3 880.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl