Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZOiR-A & HPŚO-A
Zakrzów, 15-17.11.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 16:09:36
2019-11-10 09:19:38
Santana Bryndal WIK DAY
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 16:09:25
2019-11-10 08:56:05
Klaudia Cudzich SISAIDA
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 14:15:55
2019-11-08 12:56:54
Julia Brodziak SAN SISCO II
  • 1x ZR 1/L-6R-K/Zawody Regionalne, Kuce, Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:50:17
2019-11-08 11:50:04
Kamil Puliński GINGER
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:50:14
2019-11-08 11:47:02
Kamil Puliński LEO G
  • 2x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 2x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 2x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:46:50
2019-11-08 11:46:11
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:36:20
2019-11-08 11:35:26
Natalia Stodoła ANELI
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:35:57
2019-11-08 11:34:50
Natalia Stodoła DRAKAR
  • 1x ZR 8/C-2/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 22/C-3/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 36/C-4/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:34:41
2019-11-08 11:34:12
Weronika Kaczmarek ANELI
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:57:13
2019-11-08 09:51:26
Karolina Mazurek LIDER
  • 1x ZR 10/CC-1/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 09:57:10
2019-11-08 09:50:16
Karolina Mazurek CHOCO LADY II
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:15:51
2019-11-03 23:29:18
Izabela Strzalka MARKIZA
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:43:56
2019-11-03 21:17:55
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 11:44:17
2019-11-03 21:16:54
Małgorzata Malkusch LANZELOT
  • 1x ZO 11/CC-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 25/CC-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 39/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:16:47
2019-11-03 20:20:05
Emilia Danysz HEIDI HAPPYNES
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:16:53
2019-11-03 20:18:38
Iwona Osiecka DON FEDERICO
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 25/CC-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 39/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:16:59
2019-11-03 20:14:25
Iwona Osiecka GARFIELD
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:06
2019-11-03 20:13:30
Izabela Kowalska DESIDERIO
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:12
2019-11-03 20:11:44
Filip Kowalski BEL FLEUR S
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:17
2019-11-03 20:11:13
Izabela Kowalska ABELARD
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:22
2019-11-03 19:56:05
Zofia Basińska SISI
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:29
2019-11-03 19:49:50
Anna Żak CYNOBER
  • 1x ZR 8/C-2/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 22/C-3/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 36/C-4/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:34
2019-11-03 18:50:30
Weronika Janowska LITTLE LAHNY MS
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:40
2019-11-03 17:11:52
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:46
2019-11-03 15:58:57
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:17:52
2019-11-03 14:43:03
Julia Wieczorek BELVEDER
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:18:13
2019-11-03 14:19:23
Anna Mierzwińska DEAN MARTIN
  • 1x ZR 1/L-6R-K/Zawody Regionalne, Kuce, Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:18:21
2019-11-03 08:54:20
Justyna Kret DEXTER
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 14:26:45
2019-11-02 18:37:14
Martyna Butryn Q10
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:18:54
2019-11-02 18:36:35
Zarah Solecka BOHUN
  • 1x ZO 6/D-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO 20/D-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
  • 1x ZO 34/D-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny Kategoria Dzieci
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:19:06
2019-11-02 18:35:17
Dionizy Polikowski QIU
  • 1x ZO 6/D-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO 20/D-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
  • 1x ZO 34/D-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny Kategoria Dzieci
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 19:54:55
2019-11-01 19:54:55
Kaja Koszowska HORMON PONY SPORT
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 21/N-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Kuców
  • 1x ZO 35/N-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 19:55:34
2019-11-01 18:26:14
Weronika Wiącek BLASK ARON
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:41:13
2019-10-31 20:41:13
Iga Szwedo CALDERON
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:39:58
2019-10-31 20:39:58
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x ZO 11/CC-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 25/CC-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 39/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:38:31
2019-10-31 20:38:31
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:42:13
2019-10-29 22:00:53
Karolina Jatkowska SARUMAN GT
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 15:05:13
2019-10-29 21:32:40
Aleksandra Błachno DEISI
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:05:58
2019-10-29 20:03:49
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:06:01
2019-10-29 19:59:47
Marta Sitek APLAUZ
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 18:08:23
2019-10-29 07:08:29
Natalia Badura SOLARIS VENTUS
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 18:08:26
2019-10-29 07:07:43
Natalia Badura VERBENA
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 18:08:29
2019-10-28 22:58:02
Anna Czeluśniak ANTARES
  • 1x ZR 8/C-2/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 22/C-3/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 36/C-4/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 22:27:37
2019-10-28 21:22:02
Nikola Zaczkowska BACHUS
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:56:44
2019-10-28 14:14:56
Katarzyna Legień DAGA
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:56:48
2019-10-28 12:14:19
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x ZO 11/CC-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 25/CC-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Młodych Jeźdźców
  • 1x ZO 39/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:56:52
2019-10-27 22:53:14
Maria Stochmal CHABLIS VDV Z
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:57:07
2019-10-27 20:35:28
Wojciech Wróblewski KONIECZNY DOPING
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:56:58
2019-10-27 20:31:30
Daria Wróblewska RAKIJA
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 19:03:44
2019-10-27 14:57:36
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 16:09:15
2019-10-23 15:50:14
Maja Włodarkiewicz PRIMO J
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 17:05:24
2019-10-23 15:49:20
Hanna Suchan V-CAPRICE-AS
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 17:05:20
2019-10-23 15:48:29
Laura Mazurek HOPE
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZO 6/D-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZO 20/D-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
  • 1x ZO 34/D-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny Kategoria Dzieci
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 17:05:15
2019-10-23 15:47:30
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 14:44:10
2019-10-23 14:42:09
Kornelia Migdalska MAŁA FABIA
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:53:58
2019-10-23 12:29:30
Karolina Szut KORSYKA
  • 1x ZR 8/C-2/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 22/C-3/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:54:01
2019-10-23 12:28:14
Alicja Stępień ECLECTICA
  • 2x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 2x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:54:04
2019-10-23 08:56:20
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x ZO 6/D-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
  • 1x ZO 20/D-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
  • 1x ZO 34/D-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny Kategoria Dzieci
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 22:47:28
2019-10-22 18:53:22
Agata Żabska DUMKA NA DWA SERCA
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 19:19:11
2019-10-22 14:53:25
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:14
2019-10-22 14:52:18
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN 9
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:17
2019-10-22 11:54:29
Wiktor Wojtarowicz ZADAR
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:20
2019-10-22 11:18:11
Anna Mierzwińska FIBONACCI
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:23
2019-10-22 11:17:06
Anna Mierzwińska DARKO
  • 1x ZR 8/C-2/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 22/C-3/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 36/C-4/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:27
2019-10-22 08:23:41
Wiktoria Bobowiec ROSA
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:29
2019-10-22 08:21:42
Wiktoria Bobowiec ALBY'S MOCCA
  • 1x ZR 5/N-4/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 19/N-5/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 33/N-6/Zawody Regionalne, Program krajowy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:54:32
2019-10-22 08:18:38
Joanna Jawor CINNAMON
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 22:39:49
2019-10-21 19:44:47
Natalia Wala SIR RUBIN
  • 1x ZR 3/L-1/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 17/L-2/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 31/L-3/Zawody Regionalne, Program krajowy
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:57:02
2019-10-21 06:50:23
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x ZO 9/C-2/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 23/C-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZO 37/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 10:31:13
2019-10-20 09:59:07
Anna-Maria Gawłowska FELIETON GT
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 10:31:18
2019-10-20 09:58:25
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x ZO 13/CS-1A/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate A
  • 1x ZO 27/CS-1/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate II
  • 1x ZO 41/CS-3/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Grand Prix Młodych Jeźdźców 16-25
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 10:31:21
2019-10-19 19:35:29
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 10:31:25
2019-10-19 16:44:01
Anna Pacut LONTHANO
  • 1x ZR 4/P-1/Zawody Regionalne, Program krajowy - I Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 18/P-2/Zawody Regionalne, Program krajowy - II Półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x ZR 32/P-3/Zawody Regionalne, Program krajowy - Finał HPŚO Juniorów
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 10:31:29
2019-10-18 22:47:11
Michalina Cieślar ABSOLUT
  • 1x ZO 12/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
  • 1x ZO 26/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Intermediate I
  • 1x ZO 40/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 10:31:32
2019-10-18 22:22:24
Agnieszka Kaczmarczyk MACRIM
  • 1x ZR 8/C-2/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów - I Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 22/C-3/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów - II Półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x ZR 36/C-4/Zawody Regionalne, Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów - Finał HPŚO Seniorów
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
2. Basińska Zofia SS VIDAVIA
S
O009408
3. Błachno Aleksandra Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
2006 (JM.)
O043987
4. Bobowiec Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
1999 (MJ.)
O040562
5. Bryndal Santana niezrzeszony
S
brak
6. Butryn Martyna JKS Stajnia Brzózki
2003 (J.)
O047497
7. Cieślar Michalina Klub Jeździecki Golden Dream
S
O007540
8. Cudzich Klaudia niezrzeszona
2003 (J.)
brak
9. Czeluśniak Anna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O028631
10. Danysz Emilia SILESIA DRESSAGE CLUB
2000 (MJ.)
O034023
11. Dobrowolska Anna KJ Picador
1998 (MJ.)
O026206
12. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
O042700
13. Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
S
O001177
14. Gos Ewelina
S
O013917
15. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O035227
16. Jawor Joanna KJ OKOŁY
S
O002106
17. Kaczmarczyk Agnieszka Klub Jeździecki Golden Dream
S
O047790
18. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
O045427
19. Kistowska Alicja Klub Jeździecki LANDO
1998 (MJ.)
O026590
20. Koszowska Kaja Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
O032698
21. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O000927
22. Kowalski Filip Silesia Dressage Club
1998 (MJ.)
brak
23. Kret Justyna brak
2003 (J.)
O049089
24. Legień Katarzyna bpk
S
O038599
25. Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
2001 (J.)
O050117
26. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
27. Mazurek Laura JKS Cwał
2006 (JM.)
O042544
28. Mierzwińska Anna KS Pegaz
S
O002401
10042939
29. Migdalska Kornelia Klub Jeździecki BIAŁY LAS Stajnia Przybylscy 58-100 Świdnica Panków 24
2005 (JM.)
O048413
30. Osiecka Iwona Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O026728
31. Pacut Anna SKJ Golden Dream
S
O006876
32. Polikowski Dionizy JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O042750
33. Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O003103
34. Puliński Kamil KJ Lider Radzionków
S
O003896
35. Sitek Marta LKJ Lewada Zakrzów
2001 (J.)
O029061
36. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
37. Solecka Zarah JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O047490
38. Stępień Alicja KJ Picador
2003 (J.)
7326/19.
39. Stochmal Maria KJ Facimiech
1999 (MJ.)
O032756
40. Stodoła Natalia Klub Jeździecki DERA
S
O011336
41. Strzalka Izabela kj lewada
S
brak
42. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
43. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
44. Szut Karolina KJ Picador
S
Brak
45. Szwedo Iga Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
O052826
46. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
47. Wala Natalia LKJ Lewada
2002 (J.)
O050258
48. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (JM.)
O049039
49. Wieczorek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (J.)
O036778
50. Włodarkiewicz Maja BPK
1998 (MJ.)
O035733
51. Wojtarowicz Wiktor Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KJ Lider Radzionków
2004 (JM.)
0047275
52. Woźnica Anna TS Kuźnia Rybnik
S
O001632
53. Wróblewska Daria Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O049920
54. Wróblewski Wojciech Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O051134
55. Żabska Agata Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2002 (J.)
O034339
56. Zaczkowska Nikola KJK Fabrex
S
O020537
57. Żak Anna KJ Facimiech
S
O024801
58. Żokowska Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
2003 (J.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

62

ABELARD Westf.. POL 2010 Wałach ciemnogniada/170 F: Ampere
M: Sancerre
O: GR Kowalski S.J.
B: Niemcy
K026024 DE441411515010
2.

23

ABSOLUT M. POL 2007 Wałach gniada F: Kamp / Berlin Bej
M: Ascona / Larysz
O: Cieślar Michalina
B: SK Udórz
K012453 POL006540007107
3.

31

ALBY'S MOCCA DWB POL 2010 Klacz skarogniada/174 F: Don Romantic
M: Miss M.
O: Bobowiec Wiktoria
B: Stutteri Alby v/Carsten OG Hanne Alby
K026614 208333DW1002036 DK DV
4.

75

ANELI Haflinger GER 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Alabaster B
M: Bella Donna
O: Stodoła Natalia
B: Urlich Bóker
brak
5.

47

ANTARES Małopolska POL 2006 Ogier siwa F: Cyborg / Frombork
M: Aura / Vis Versa
O: Anna Czeluśniak
B: Izabela Lutostańska
K010568 POL006660266006 11177
6.

50

APLAUZ XO POL 25.05.2000 Wałach siwa/166 F: Pluton XO
M: Astrate XO
O: Monika Popielewicz
B: Jerzy Pandel
K012475 POL 006 54 00588 00
7.

44

BACHUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Roland
M: Boria
O: Sławomir Dudek
B: Bogacki Janusz
K028268 616009580396414
8.

1

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach F: Long Life
M: Baszta
O: Ewa Skrzypczak
B: Wojciech Guzik
K010445
9.

61

BEL FLEUR S Bayer. POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: Boston
M: Die Queen
O: GR Kowalski SP.J.
B: Niemcy
K023674 DE481810024111
10.

68

BELVEDER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: VECTOR
M: BALUNA
O: BERNADETTA WIECZOREK
B: MARTYNA KASPRZAK
K019299 616 009 54 00094 11
11.

55

BLASK ARON WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Meteoryt
M: Bonita / Polonus
O: Krzysztof Wiącek
B: Krzysztof Szczepaniak
K022512 616007610023892
12.

71

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
K023514
13.

53

CALDERON SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Lintas Boy R
M: Casablanca
O: P. Mazurek
B: P. Mazurek
K016969 12249
14.

21

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
O: Dorota Dobrowolska
B: Teresa Tomaszewska
K014514 POL007660011906
15.

20

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Anna-Maria Gawłowska
K016060 616009610110309
16.

41

CHABLIS VDV Z Zangersheide BEL 2005 Wałach gniada/180 F: Crown Z
M: Coni V
O: Joanna Kutermak
B: VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES
K013606 Z721905
17.

73

CHOCO LADY II Niem. Sport. POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Karola Mazurek
B: SK Bielin
K021046 DE456570300211
18.

32

CINNAMON Oldenburger GER 2011 Klacz kasztanowata/171 F: Cecotto's As
M: Tiamo I
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: Dajana Nicodem
BRAK brak brak
19.

64

CYNOBER OO POL 2004 Wałach kasztanowata F: Metropolis NA / Concensus
M: Czanka / Balon
O: Anna Żak
B: Tomasz Tarczyński
K023425 POL040000001450
20.

39

DAGA Typ Szlachetny POL 2013 Klacz izabelowata/mk:152 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Legień Pod Wiślanym Wałem
B: Henryk Paluszyński
K028207 616999610208513
21.

29

DARKO SP POL 2013 Wałach gniada F: Con Calma
M: Damy Sobie Radę
O: Anna Łukasik i Jacek Kuźma
B: Stanisław Procajło
brak
22.

9

DEISI SP POL 2004 Klacz gniada/160 F: Rulon
M: Doxa
O: Jacek Błachno
B: GR Jacek Wilczyński
K014176 POL009611051404
23.

60

DESIDERIO HAN. POL 2013 Wałach kara/165 F: Don Index
M: Rosi
O: GR Kowalski S.J.
B: Niemcy
K026025 DE431311317413
24.

70

DEXTER SP POL 2009 Wałach izabelowata/170 F: Baksik
M: Dejzi
O: Katarzyna Kret
B: Waldemar Jonda
K025793 616009540146709
25.

2

DIARO OLD GER 2010 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Dociaccia
O: Magdalena Tomków-Bednarska
B: Gestuet Lewitz
K027096 DE 418184086110
26.

58

DON FEDERICO Westf. GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Desperados / De Niro
M: Fortuna / Focus
O: Iwona Osiecka
B: Niemcy
K012930 DE441411214607
27.

76

DRAKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/171 F: Landjunker S
M: Dextera
O: Stodoła Natalia
B: Stodoła Witold
brak 11973
28.

33

DUMKA NA DWA SERCA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/175 F: Pastisz
M: Dolce Vita
O: Tomasz Żabski
B: Piotr Mazurek
K026208 616 009 67 00854 13
29.

35

ECLECTICA SP GER 2013 Klacz kasztanowata F: ehe
M: ahe
O: Karolina Szut
B: Mazurek
brak
30.

19

FELIETON GT OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada/171 F: Fidertanz
M: Aronja
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Josef u Marlies Muenzenbrock
K020182 DE 433330398309
31.

28

FIBONACCI SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: First Romancier
M: /Sandro Hit
O: Anna Łukasik i Jacek Kuźma
B: Alkesandra Staniek
brak
32.

77

FRODO G OLD. POL 2013 Ogier gniada/* F: Furst Romancier old
M: Rising Star han/ Rotspon han
O: Paweł Gąsiński
B: Paweł Gąsiński
K023856 DE433331016013
33.

38

FURST AVALON Westf. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich / Florestan I
M: Grafin / General I
O: Marek Szczur
B: Werner Tacke
K016665 DE441411906205
34.

51

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K017344 616007610019110
35.

59

GARFIELD SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Nimroy
M: Gafa
O: UESA Sp. z o.o
B: Iwona Osiecka
brak 616009540109609
36.

79

GINGER KWPN POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Vivaldi
M: Havidoff
O: Emilia Jach
B: Jos
Brak
37.

40

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K020435
38.

7

GONZO SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Star Turn
M: Grenada
O: Anna Doniec
B: Katarzyna Milczarek
brak 616009640072113
39.

57

HEIDI HAPPYNES Hanowerska POL 2010 Klacz kara F: Hohenstein
M: Walina
O: Grzegorz Danysz
B: Niemcy
K023602
40.

6

HOPE Hanowerska GER 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Hochandel
M: Salamanca
O: Mazurek
B: Klaus Bunger
K026660
41.

54

HORMON PONY SPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: Krystyna Borkowska-Niemojewska
B: Mariusz Stański
K006172 POL013570024499
42.

12

KEISER RUBIN Oldenburg POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Kaiser Franz
M: Hauptstuttbuch Rosaria
O: Małgorzata Malkusch
B: Witold Pietrzyk
K023934
43.

43

KONIECZNY DOPING Śląska POL 2011 Wałach siwa/164 F: Rydwan
M: Karmen
O: Wojciech Wróblewski
B: Andrzej Skorupa
K026223 616008540029911
44.

34

KORSYKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Seigon /
M: Karima / Ismael
O: Karolina Szut
B: Anna Miśkiewicz
K013898 POL009670080807
45.

13

LANZELOT Hannover POL 2006 Wałach gniada/165 F: Lord Lancer
M: Sanibel Island
O: Joanna Woźny
B: Jarosław Poręba
K015997
46.

78

LEO G OLD POL 2015 Ogier kasztanowata/168 F: Livaldon han
M: Wey han/ Weltregent H han
O: Paweł Gąsiński
B: Paweł Gąsiński
K028204 DE433330713115
47.

74

LIDER SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Pastisz
M: Lusi / Pegasus HB
O: Karola Mazurek
B: Piotr Lipiński
K019596 616009670044011
48.

22

LONTHANO SP POL 2005 Wałach siwa/163 F: Gironino
M: Limba
O: Anna Pacut
B: Maciej Pokusa
K017905 POL009540094705
49.

24

MACRIM SP POL 2004 Wałach gniada F: Lactat / Colorado
M: Masza / Solenizant
O: Agnieszka Kaczmarczyk
B: Mieczysław Balas
K024843 POL009540022904
50.

49

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Margot
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K023033 6160096900785
51.

37

MAŁA FABIA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Bromir
M: Mała Fantazja
O: Wojciech Jatkowski
B: Andrzej Nidziński
K024217 POL006570221808
52.

56

MARKIZA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/176 F: mazzel
M: milesza
O: strzalka izabela
B: sk pepowo
brak
53.

67

MOLIA L Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
O: Monika Graczyk - Żokowska
B: Janota Dariusz
K021556 616007540046511
54.

4

PRIMO J SP POL 2012 Wałach skarogniada/167 F: Solaris
M: Platyna
O: Anna Włodarkiewicz
B: brak
brak
55.

36

PYRUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
O: Alicja Kistowska
B: Adam Mazur
K024516 616009540138510
56.

17

Q10 HAN POL 2014 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: -
O: Maja Polikowska
B: -
K026992
57.

72

QIU Hanowerska GER 2013 Wałach kasztanowata/0 F: Quaterhall
M: Annalena
O: Maja Polikowska
B: Gerd Icken
K026246
58.

26

QUIRIN 9 BAVAR GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Quartier Latin / Quattro B
M: Phantasie / Rolando
O: Barbara Guniewicz
B: Anton Willkommer
K009982 PZJ:K009982 DE481100923400
59.

42

RAKIJA Śląska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Rydwan
M: Renoma
O: Daria Wróblewska
B: Andrzej Skorupa
K025541 616008540053313
60.

30

ROSA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/160 F: Rio Bravo
M: Rota
O: PP JUMPE spółka z o.o. spółka komandytowa
B: SZYMCZAKOWSKA MAŁGORZATA UL. GAŁOWSKA 90, 54-430 WROCŁAW
K021924 POL009670111402
61.

48

SARUMAN GT OLD GER 2008 Wałach kara/173 F: Swarovski
M: DE 431311612403
O: Wojciech Jatkowski
B: Ramona Rohlmann
K020901 DE 433331577308
62.

25

SIR RUBIN Westfalska POL 2015 Wałach skarogniada/175 F: Sir Donnerhall l
M: Rubin Lady
O: Ireneusz Wala
B: Elżbieta Mallert
K027142 DE 441410734615
63.

81

SISAIDA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz ciemnogniada/170cm F: San
M: Sasanka
O: Justyna Kawalec - Wydra
B: Martyna Borowska
Brak 616 999 54 01701 08
64.

63

SISI Oldenburska POL 2013 Klacz kara/170 F: Suprice
M: Navira
O: Bogusław Teszko
B: Ewa Prus
Brak Brak
65.

45

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Solaris han.
M: Mejsi V sp. / Welt Gang han.
O: Natalia Badura
B: Marek Adamuszewski
K023629 616009661000213
66.

66

UNITED FADO Hanowerska GER 2012 Wałach gniada/173 F: United
M: Wera
O: Anna Woźnica
B: Anne-D, DR. Fritz Winzer
brak
67.

5

V-CAPRICE-AS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/160 F: Corofini
M: Viva Polonia
O: Krzysztof Suchan
B: Barbara Kalinowska
brak
68.

46

VERBENA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Lou Reed han
M: Vanessa SP / Peres wlkp
O: Monika Augustyniak
B: Mirosław Górny
K022564 616009670022013
69.

82

WIK DAY SP POL 2006 Wałach skarogniada/169 F: Day Dream II s
M: Wiktoria
O: Santana Bryndal
B: Marek Głowala
Brak POL009530014406
70.

27

ZADAR SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: LARRON
M: ZAMIRA
O: Monika Wojtarowicz
B: Monika Tadych
K026503 616009610291809
Rider Club
Competition
Prize
Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
600
SUM:
600.00
Butryn Martyna JKS Stajnia Brzózki
300
SUM:
300.00
Doniec Magdalena JKS Cwał
100
SUM:
100.00
Gawłowska Anna-Maria Klub Jeździecki Golden Dream
180
180
200
SUM:
560.00
Gos Ewelina
140
SUM:
140.00
Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
300
SUM:
300.00
Jawor Joanna KJ OKOŁY
80
80
140
SUM:
300.00
Kowalski Filip Silesia Dressage Club
100
SUM:
100.00
Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
400
140
170
SUM:
710.00
Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
120
120
SUM:
240.00
Mazurek Laura JKS Cwał
50
SUM:
50.00
Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
160
160
180
SUM:
500.00
Stodoła Natalia Klub Jeździecki DERA
200
SUM:
200.00
Wiącek Weronika LKJ Lewada
150
SUM:
150.00
Woźnica Anna TS Kuźnia Rybnik
100
SUM:
100.00
Żabska Agata Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
2019-11-15
1
2019-11-16
2
2019-11-17
1
2019-11-17
1
600
VERBENA (46)
2019-11-15
4
2019-11-16
4
2019-11-17
3
Basińska Zofia
SS VIDAVIA
SISI (63)
2019-11-15
4
2019-11-16
1
2019-11-17
3
Błachno Aleksandra
Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
DEISI (9)
2019-11-15
8
2019-11-16
4
2019-11-17
14
Bobowiec Wiktoria
Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
ROSA (30)
2019-11-15
7
2019-11-16
5
2019-11-17
3
2019-11-15
4
2019-11-16
9
2019-11-17
Bryndal Santana
niezrzeszony
WIK DAY (82)
2019-11-16
10
2019-11-16
12
2019-11-17
6
2019-11-17
5
Butryn Martyna
JKS Stajnia Brzózki
Q10 (17)
2019-11-15
3
2019-11-16
2
2019-11-17
1
2019-11-17
1
300
Cieślar Michalina
Klub Jeździecki Golden Dream
ABSOLUT (23)
2019-11-15
10
2019-11-16
9
2019-11-17
6
Cudzich Klaudia
niezrzeszona
SISAIDA (81)
2019-11-15
21
2019-11-16
20
2019-11-17
20
2019-11-17
13
Czeluśniak Anna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
ANTARES (47)
2019-11-15
3
2019-11-16
4
2019-11-17
3
2019-11-17
8
Danysz Emilia
SILESIA DRESSAGE CLUB
2019-11-15
7
2019-11-16
5
2019-11-17
10
Dobrowolska Anna
KJ Picador
CAMARO (21)
2019-11-15
8
2019-11-16
11
Doniec Magdalena
JKS Cwał
GONZO (7)
2019-11-15
3
2019-11-15
4
2019-11-16
6
2019-11-16
8
2019-11-17
13
2019-11-17
2
2019-11-17
4
100
Gawłowska Anna-Maria
Klub Jeździecki Golden Dream
2019-11-15
7
2019-11-16
7
2019-11-17
5
2019-11-15
1
180
2019-11-16
1
180
2019-11-17
1
200
Gos Ewelina
2019-11-15
1
140
2019-11-16
2
2019-11-17
2
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-11-15
5
2019-11-16
5
2019-11-17
2
2019-11-17
3
300
Jawor Joanna
KJ OKOŁY
2019-11-15
3
80
2019-11-16
3
80
2019-11-17
2
140
Kaczmarczyk Agnieszka
Klub Jeździecki Golden Dream
MACRIM (24)
2019-11-15
5
2019-11-16
5
2019-11-17
12
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
ANELI (75)
2019-11-15
9
2019-11-16
13
2019-11-17
10
2019-11-17
8
Kistowska Alicja
Klub Jeździecki LANDO
PYRUS (36)
2019-11-15
4
2019-11-16
4
2019-11-17
8
Koszowska Kaja
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-11-16
1
2019-11-17
1
2019-11-15
1
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-11-15
2
2019-11-16
2
ABELARD (62)
2019-11-15
4
2019-11-16
6
Kowalski Filip
Silesia Dressage Club
2019-11-15
6
2019-11-16
4
2019-11-17
3
100
Kret Justyna
brak
DEXTER (70)
2019-11-15
11
2019-11-16
11
2019-11-17
5
Legień Katarzyna
bpk
DAGA (39)
2019-11-15
7
2019-11-15
20
2019-11-16
9
2019-11-16
20
2019-11-17
4
2019-11-17
18
Malkusch Małgorzata
LKJ Lewada
2019-11-15
2
2019-11-16
3
2019-11-17
4
2019-11-17
2
400
2019-11-15
2
2019-11-16
1
140
2019-11-17
1
170
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
2019-11-15
2
120
2019-11-16
2
120
LIDER (74)
2019-11-15
1
2019-11-16
1
2019-11-17
13
Mazurek Laura
JKS Cwał
HOPE (6)
2019-11-15
2
2019-11-15
2
2019-11-16
18
2019-11-16
3
2019-11-17
6
2019-11-17
3
2019-11-17
5
50
Mierzwińska Anna
KS Pegaz
2019-11-15
1
2019-11-16
1
DARKO (29)
2019-11-15
1
2019-11-16
1
2019-11-17
9
Migdalska Kornelia
Klub Jeździecki BIAŁY LAS Stajnia Przybylscy 58-100 Świdnica Panków 24
2019-11-15
10
2019-11-15
15
2019-11-16
8
2019-11-16
17
2019-11-17
12
2019-11-17
10
Osiecka Iwona
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-11-16
3
2019-11-17
3
2019-11-15
3
2019-11-15
9
2019-11-16
8
2019-11-17
7
Pacut Anna
SKJ Golden Dream
2019-11-15
17
2019-11-16
15
2019-11-17
15
Polikowski Dionizy
JKS Stajnia Brzózki
QIU (72)
2019-11-15
1
2019-11-16
1
2019-11-17
1
Popiołek Katarzyna
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-11-15
1
160
2019-11-16
1
160
2019-11-17
1
180
Puliński Kamil
KJ Lider Radzionków
FRODO G (77)
2019-11-15
3
2019-11-16
1
2019-11-17
1
LEO G (78)
2019-11-15
5
2019-11-15
2019-11-16
4
2019-11-16
2019-11-17
2
GINGER (79)
2019-11-15
1
2019-11-16
3
2019-11-17
Sitek Marta
LKJ Lewada Zakrzów
2019-11-15
11
2019-11-15
11
2019-11-16
14
2019-11-17
5
2019-11-17
7
APLAUZ (50)
2019-11-15
9
2019-11-16
10
2019-11-17
4
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2019-11-15
8
2019-11-16
7
2019-11-17
6
2019-11-17
6
Solecka Zarah
JKS Stajnia Brzózki
BOHUN (71)
2019-11-15
3
2019-11-16
2
2019-11-17
2
Stępień Alicja
KJ Picador
2019-11-15
6
2019-11-15
2019-11-16
5
Stochmal Maria
KJ Facimiech
2019-11-15
12
2019-11-16
6
2019-11-17
6
Stodoła Natalia
Klub Jeździecki DERA
DRAKAR (76)
2019-11-15
2
2019-11-16
2
2019-11-17
1
2019-11-17
4
200
Strzalka Izabela
kj lewada
MARKIZA (56)
2019-11-15
11
2019-11-16
10
2019-11-17
8
Suchan Hanna
JKS Cwał
2019-11-15
6
2019-11-15
6
2019-11-16
9
2019-11-17
11
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2019-11-15
5
2019-11-16
5
2019-11-17
4
Szut Karolina
KJ Picador
KORSYKA (34)
2019-11-16
11
2019-11-15
13
Szwedo Iga
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-11-15
14
2019-11-15
8
2019-11-16
11
2019-11-17
9
2019-11-17
9
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
DIARO (2)
2019-11-15
2
2019-11-15
18
2019-11-16
16
2019-11-17
14
2019-11-15
10
2019-11-17
15
Wala Natalia
LKJ Lewada
2019-11-15
3
2019-11-15
13
2019-11-16
2
2019-11-17
7
2019-11-17
6
2019-11-16
5
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
2019-11-15
8
2019-11-16
6
2019-11-17
4
2019-11-17
3
150
Wieczorek Julia
KJK SZARY MICHAŁOWICE
2019-11-15
9
2019-11-15
15
2019-11-16
6
2019-11-16
8
2019-11-17
17
2019-11-17
12
Włodarkiewicz Maja
BPK
2019-11-15
1
2019-11-15
5
2019-11-16
2
2019-11-16
4
2019-11-17
1
2019-11-17
2
Wojtarowicz Wiktor
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KJ Lider Radzionków
ZADAR (27)
2019-11-15
3
2019-11-16
9
2019-11-17
11
Woźnica Anna
TS Kuźnia Rybnik
2019-11-15
6
2019-11-16
8
2019-11-17
5
2019-11-17
5
100
Wróblewska Daria
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
RAKIJA (42)
2019-11-15
10
2019-11-16
7
2019-11-17
7
Wróblewski Wojciech
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2019-11-15
19
2019-11-16
19
2019-11-17
19
Żabska Agata
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2019-11-15
7
2019-11-16
3
2019-11-17
3
2019-11-17
2
200
Zaczkowska Nikola
KJK Fabrex
BACHUS (44)
2019-11-15
7
2019-11-15
12
2019-11-16
6
2019-11-16
9
2019-11-17
8
Żak Anna
KJ Facimiech
CYNOBER (64)
2019-11-15
4
2019-11-16
3
2019-11-17
2
2019-11-17
7
Żokowska Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
MOLIA L (67)
2019-11-15
10
2019-11-16
12
2019-11-17
16
2019-11-17
11

Number of Riders: 58

Number of Horses: 70

The sum of prizes: 4 550.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl