Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
92 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 22:34:05
2018-12-06 21:19:06
Aleksandra Ryt LORD OF FAME
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 22:34:09
2018-12-06 19:46:16
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
90 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 15:03:49
2018-12-06 15:01:45
Emilia Mura LENA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
89 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:57:45
2018-12-06 14:47:22
Martyna Mura LENA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:30:29
2018-12-06 14:29:40
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:30:32
2018-12-06 14:29:02
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:30:34
2018-12-06 14:28:15
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
85 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:19:25
2018-12-06 14:16:25
Olivia Dziemba ELIF
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
84 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:19:27
2018-12-06 14:14:39
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
83 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 10:55:27
2018-12-06 10:46:29
Filip Piontek GRANULKA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
82 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 10:55:32
2018-12-06 10:43:41
Filip Piontek KRUZ
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:27:57
2018-12-06 09:27:48
Dominik Słodczyk MARCEPAN
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:27:48
2018-12-06 09:24:01
Jakub Jędruch ROWITTO
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:28:02
2018-12-06 09:23:35
Dominik Słodczyk PANAMERA 13
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
77 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:28:05
2018-12-06 09:18:50
Dominik Słodczyk APERITIF
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:09:42
2018-12-05 23:04:41
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
75 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:09:44
2018-12-05 23:04:01
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 14:05:08
2018-12-05 13:48:54
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 11:39:19
2018-12-05 11:27:47
Alicja Sypek PALLAS
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 11:39:23
2018-12-05 11:07:15
Dobrosława Janasik LAUFER
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
70 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:13:58
2018-12-04 21:55:50
Aneta Fiołek NORMA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
69 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 22:14:01
2018-12-04 21:37:49
Ewa Brożyna PARYS
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:29:14
2018-12-04 19:41:00
Patryk Mike ROMA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
67 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 19:50:20
2018-12-04 19:40:08
Patryk Mike CHALANDRA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
66 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 14:50:32
2018-12-04 14:47:22
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
65 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 14:50:34
2018-12-04 14:46:33
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
64 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 14:50:37
2018-12-04 14:45:47
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
63 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:26:31
2018-12-04 12:20:11
Martyna Grobelny FRIDA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
62 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:26:36
2018-12-04 12:19:08
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
61 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:26:39
2018-12-04 12:13:26
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 11:48:32
2018-12-04 11:39:34
Julia Gawałek CASALITA ELIZAR
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
59 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 23:29:15
2018-12-03 23:17:26
Agata Trudzińska GRANULKA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 23:29:18
2018-12-03 23:08:31
Agata Trudzińska INEZ-PRO
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 23:02:31
2018-12-03 21:47:21
Dorota Lenik LA COSTA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
55 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 20:26:28
2018-12-03 19:43:04
Emilia Mura HARDY
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 18:00:04
2018-12-03 17:52:51
Julia Sobiecka BONUS CANNABIS
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:53:30
2018-12-03 11:39:05
Magdalena Pawlas GITTI
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:53:32
2018-12-03 11:38:24
Kinga Markiewka INTRYGA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:53:34
2018-12-03 11:37:41
Martyna Kot MALINA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:19:54
2018-12-03 11:36:35
Zuzanna Hatala FURIA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 09:27:27
2018-12-03 08:45:16
Kevin Pszowski BONI
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 09:27:30
2018-12-03 08:43:36
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 09:27:32
2018-12-02 22:51:28
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 09:27:34
2018-12-02 20:42:56
Violetta Wilk WINDA
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 09:27:36
2018-12-02 20:41:00
Marta Galas FANTAZJA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
43 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:47:03
2018-12-02 17:37:36
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:47:12
2018-12-02 17:21:01
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
40 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 13:36:55
2018-12-02 12:41:30
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 13:36:59
2018-12-02 12:40:46
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
38 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 11:39:25
2018-12-02 11:02:21
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 21:19:49
2018-12-01 17:19:00
Marek Garus SEAQUEST
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 21:19:56
2018-12-01 08:07:35
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 21:19:59
2018-12-01 07:56:50
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 19:34:49
2018-11-30 19:08:26
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 21:59:51
2018-11-30 18:04:17
Olga Graboś YOUNG LADY
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 15:24:10
2018-11-29 11:42:24
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 15:24:12
2018-11-29 11:41:21
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 11:39:01
2018-11-29 09:44:19
Kaja Badellino EROS
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 11:39:06
2018-11-29 07:00:48
Dawid Janota GRASSHOPPER
  • 2x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/P/zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:04:42
2018-11-28 21:45:57
Natalia Janota CISCO 241
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:47:14
2018-11-28 21:20:12
Agata Arendt BAFUSANI
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:04:55
2018-11-28 21:19:25
Colleen Moore ETER
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:19:57
2018-11-28 09:07:30
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 17:52:39
2018-11-26 20:52:01
Julia Sztaba VI-VI ZAGORKA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 10:17:28
2018-11-26 08:56:37
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 23:52:17
2018-11-25 19:34:51
Kamila Stawińska HERMETTA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 23:52:20
2018-11-25 19:20:31
Monika Zalega PERŁA R
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 23:52:22
2018-11-25 19:19:44
Konrad Rusinek CON QUESTA
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 18:19:26
2018-11-25 16:53:07
Milena Wiśniewska SASZIKA
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 15:40:36
2018-11-25 14:39:20
Martyna Tuleja LACOSTA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 15:40:39
2018-11-24 23:07:41
Paulina Wielgórska Zdebel JULIUS
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 15:40:42
2018-11-24 23:05:30
Paulina Wielgórska Zdebel CHASSOT
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 22:37:58
2018-11-24 22:13:31
Agrypina Walaszek HOLANDIA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 15:40:47
2018-11-24 17:59:46
Wioletta Karpińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 17:14:54
2018-11-24 16:49:25
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
1998 (MJ.)
O026809
10121010
2. Badellino Kaja bpk
2004 (JM.)
O047803
3. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
4. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
5. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
6. Brożyna Ewa Bpk
2006 (JM.)
123
7. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
8. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047713
9. Fiołek Aneta Bpk
S
O039757
10. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (J.)
O037352
11. Galas Marta HiPPo Sports Team
2007 (Mł.)
brak
12. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
13. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
14. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
15. Graboś Olga KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
32135/17
16. Grobelny Martyna LKJ Ochaby
2010 (Mł.)
Brak
17. Gut Oliwia stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
2003 (JM.)
None
18. Hatala Zuzanna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
19. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
20. Janasik Dobrosława KJ Trachy Gliwice
S
oo12347
21. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
22. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (J.)
O040364
23. Jędruch Jakub KJ Zbrosławice
S
O026599
24. Karpińska Wioletta Lkj Ochaby
S
 LZRWZJ/3559/18
25. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
26. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
27. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
28. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
1999 (MJ.)
O023908
29. Markiewka Kinga LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
brak
30. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
31. Moore Colleen LKJ Ochaby
S
-
32. Mura Emilia TS Kuźnia Rybnik
2007 (Mł.)
LZRWZJ/1107/18
33. Mura Martyna TS Kuźnia Rybnik
S
brak
34. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
O035263
35. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
36. Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
37. Piontek Filip Bpk opo
2003 (JM.)
Brak
38. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
39. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
40. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O047502
41. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
42. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
43. Rusinek Konrad KJ Vena Rogoźnik
1999 (MJ.)
O020933
44. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
45. Ryt Aleksandra JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
S
O003310
46. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
47. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
48. Sobiecka Julia Klub jeździecki Na Górce w Marklowicach
2001 (J.)
O045186
49. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
50. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
51. Stawińska Kamila Stajnia Tabaluga
2003 (JM.)
None
52. Sypek Alicja Niezrzeszony
S
brak
53. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
54. Sztaba Julia KJ Vena
2006 (JM.)
brak
55. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
56. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
57. Tuleja Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2002 (J.)
brak
58. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O045616
59. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
60. Wilk Violetta HiPPo Sports Team
2004 (JM.)
brak
61. Wiśniewska Milena LKJ Ochaby
2005 (JM.)
brak
62. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
63. Zalega Monika Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O039950
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

79

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
O: Pasierowski Grzegorz
B: Bernard Rajmund
brak 616009690061609
2.

83

APERITIF - POL 2006 Wałach siwa F: -
M: -
O: Aleksandra Kosmol
B: -
-
3.

15

BAFUSANI Małopolska POL 2013 Klacz skarogniada/173 F: Fusain Du Defey
M: Bakwarta
O: SK Ochaby
B: SK Ochaby
-brak 616 006 54 01 041 13
4.

52

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B: Stefan Mazur
K020735 POL013640011904
5.

60

BONUS CANNABIS Typ Mały Koń POL 2012 Wałach gniada/mk:165 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Nagrodzka
B: Katarzyna Nagrodzka
Brak 616999540122112
6.

54

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
O: MAGDALENA ROSTEK
B: RENATA CHRZĄSZCZKIEWICZ
K020788 6160096901285
7.

78

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/162 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: NN
Brak POL 009590201207
8.

90

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So in Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak
9.

77

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
10.

43

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
11.

65

CASALITA ELIZAR HOL BEL 2012 Klacz gniada/160 F: Casall / Caretino
M: Perle XXI / Acobat II
O: Julia Gawałek
B: Fritsch Bernard
K024989 DE421000121012
12.

72

CHALANDRA Wirtemberska POL 2011 Klacz gniada/162 F: Ciacomo/Cor de la Bryere
M: Salandra/Sandro Z
O: Patryk Mike
B: Mike Patryk
K023886 DE473730687711
13.

30

CHASSOT OLD POL 2006 Ogier kasztanowata/168 F: Chacco Blue
M: P
O: Kamil Dubiel
B: Sprehe
Brak Tak
14.

44

CHELSEA L Westf. GER 2009 Klacz gniada F: Albaran xx
M: Galina westf.
O: Tomasz Śmiały
B: Theo Lohmann, Niemcy
K018980 DE441410634209
15.

39

CISCO 241 Niem. Sport. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128 DE456370323409
16.

36

CON QUESTA WLKP POL 2012 Klacz siwa/172 F: Lew
M: Czarodziejka
O: Sławomir Rusinek
B: -
K025861 616007610005712
17.

37

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
18.

49

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
O: Julia Gawałek
B: Kai Gerken
K021729 DE421000541909
19.

14

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
O: Roman Pawlas
B: A G. Vissers
brak
20.

67

EL-WILLOW MICHAEL Kuc Walijski POL 2010 Wałach jelena/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Eclizja Michael
O: Martyna Grobelny
B: Mirosław Janik
Brak
21.

41

EROS M POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ramzes
M: EMISJA
O: Ewelina Oczkowicz
B: Dalmata Aleksander
K019647 616006550114011
22.

40

ETER SP POL 2010 Wałach siwa F: Bonaparte
M: Egipcja
O: Coollen Moore
B: -
616006570136510
23.

56

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
O: Marcelina Czech
B: Skorpion K&K Sp.z o.o.
brak
24.

32

FLINTSTONE UTOPIA KWPN POL 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
O: WIOLETTA KARPIŃSKA
B: WIOLETTA KARPIŃSKA
LKRWZ3/2568/15 528003201007892
25.

66

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:118 F: Bator
M: Fiesta
O: Grobelny Martyna
B: Dembski Andrzej
Brak Brak
26.

21

FURIA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Kingsten
M: Fauna
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
27.

45

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
K023146
28.

57

GITTI SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: nn
M: nn
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
29.

84

GRANULKA SP POL 2005 Klacz kara/168 F: Nn
M: Nn
O: LKJ Lewada
B: A. Sałacki
Brak Brak
30.

63

GRANULKA Małopolska POL 2005 Klacz gniada/163 F: Czarownik
M: Granula
O: Agata Trudzińska
B: Izabela Serówka-Janasik
K013903 616006540053205
31.

42

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Wałach gniada/175 F: Ultimo
M: Odiline
O: Rafał Janota
B: Groenlo
Brak .
32.

61

HARDY Mały Koń POL 2000 Wałach gniada/mk:134 F: NN
M: NN
O: Martyna Mura
B: NN
LKRWZJ/1638/18 616999540171910
33.

34

HERMETTA Pełna Krew Angielska POL 2004 Klacz gniada/165 F: DOUBLE ALLEGED (USA)
M: HERETTA
O: HELENA STASZCZAK
B: POLSKA KORPORACJA INWESTYCYJNA S.A.
POL040000002937
34.

96

HOT Spot GG DRP ogier kary F: Hattrick
M: Crowne Ikone
O: Zygmunt Dzięba
B:
35.

64

INEZ-PRO SP POL 2010 Klacz gniada F: Pro-Savage
M: Izyda
O: Joachim Stiborski
B: Anna Błońska
K020810
36.

58

INTRYGA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Colderon
M: Interna
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
37.

29

JULIUS KWPN POL 2014 Ogier siwa/164 F: Indorado
M: C
O: Mariusz Micek
B: Niemcy
Brak Tak
38.

47

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
O: Helena Staszczak
B: Kisam Czesław
K025504
39.

91

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
40.

85

KRUZ SP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Nn
M: Nn
O: LKJ Lewada
B: A. Sałacki
Brak Brak
41.

62

LA COSTA SP POL 2010 Klacz siwa/160 F: CASTILIO
M: LA BARCELONA
O: DOROTA LENIK
B: CYSPER WOJCIECH
BRAK 616 009 54 01201 10
42.

28

LACOSTA SP POL 2011 Klacz gniada F: Lancet
M: Wanda
O: Martyna Tuleja
B: Kuczera Wilibald
brak
43.

76

LAUFER SP POL 2013 Wałach gniada F: Larron
M: Lillyfs
O: Rymaszewski Ryszard
B: Rymaszewski Ryszard
brak POL616009681001813
44.

70

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna/Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
45.

26

LENA Śląska POL 2011 Klacz gniada/165 F: Len
M: Baśka
O: Kazimierz Ostarek
B: Tadeusz Pączko
brak 616008690009111
46.

24

LORD OF FAME WESTF GER 2005 Wałach gniada F: Lord Siclau/
M: Miss Gento/
O: Maria Kaczyna
B: Karl VoBhage
K013349
47.

71

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
48.

59

MALINA Małopolska POL 1998 Klacz gniada F: Donald
M: Miki
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
49.

81

MARCEPAN SP POL 2012 Wałach kara/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
50.

27

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
51.

73

NORMA Pełna Krew Angielska POL 2002 Klacz gniada F: Empik
M: Naganka
O: Aneta Fiołek
B: Piotr Małczyński
K025028
52.

69

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K024600 616009540042713
53.

75

PALLAS PKSP POL 2006 Wałach inna F: As Trefl
M: Plewa
O: Alicja Sypek
B: Misztela Jarosław
brak
54.

82

PANAMERA 13 - POL 2008 Klacz gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
55.

74

PARYS SP POL 2006 Wałach kasztanowata/152 F: NN
M: Pamella
O: Król Stefania
B: Król Krzysztof
123 123
56.

35

PERŁA R SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/170 F: Fair Play Coudreau
M: Persefona R
O: Karolina Kasner
B: R. Halabuda
K012227 616009540007807
57.

93

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
K025487
58.

23

ROMA SP POL 2005 Klacz gniada/166 F: Landino/Landgraf I
M: Raissa/Ramiro’s Son
O: Patryk Mike
B: Mike Patryk
K012604 12600 105CG98
59.

80

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
O: Jakub Jędruch
B: SK Prudnik
K016387
60.

51

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Nimmerdor I /
M: Replika /
O: Izabela Wieczorek
B: Lucjan Hilla
brak
61.

19

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
62.

33

SASZIKA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Skadena
O: Wiśniewski Arkadiusz
B: SK Ochaby
brak 616 009 54 01035 13
63.

46

SEAQUEST SP POL 2008 Wałach gniada/x F: Qulester/Quinar
M: Seniora/Carnute/Carnut
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: SK Ochaby Sp. Z. O. O
K018663 616009540123208
64.

48

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
65.

53

SONNY BOY M OLD GER 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
66.

68

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
67.

88

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
68.

87

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
K013909
69.

13

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
70.

38

VI-VI ZAGORKA Koń Mały POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Wicher
M: Vega
O: Mariusz Sztaba
B: Chojnicki Klub Jeździecki SKIBA SKIBA Andrzej ul.Derbowskiego 23 89-600 Chojnice
brak POL 013 53 00942 07
71.

89

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
72.

50

VOSSIE PONY NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: NN
M: NN
O: Czarkowski Bogdan
B: Bouwman Mts.
K026681
73.

55

WINDA Haflingerska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
O: Marcelina Czech
B: Mariusz Bebłot
brak
74.

16

YOUNG LADY Holsztyńska POL 2000 Klacz siwa F: //
M: //
O: //
B: //
//
Rider Club
Competition
Prize
Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
60
SUM:
60.00
Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
50
SUM:
50.00
Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
150
SUM:
150.00
Fiołek Aneta Bpk
70
SUM:
70.00
Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
200
270
SUM:
470.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
200
SUM:
200.00
Hilla Martyna KJ Okoły
70
SUM:
70.00
Janota Dawid LKJ Ochaby
150
SUM:
150.00
Janota Natalia LKJ Ochaby
90
SUM:
90.00
Karpińska Wioletta Lkj Ochaby
130
SUM:
130.00
Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
80
50
SUM:
130.00
Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
100
SUM:
100.00
Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
SUM:
80.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
250
SUM:
250.00
Ryt Aleksandra JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
120
SUM:
120.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
130
270
SUM:
400.00
Spychała Marcelina LKJ Moszna
220
250
SUM:
470.00
Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
90
SUM:
90.00
Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
120
150
SUM:
270.00
Zalega Monika Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2018-12-08
1
2018-12-08
18
2018-12-09
2018-12-09
Badellino Kaja
bpk
EROS (41)
2018-12-08
21
2018-12-08
2018-12-09
2018-12-09
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
CALIA M (90)
2018-12-08
4
60
2018-12-08
8
2018-12-09
6
2018-12-09
9
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2018-12-08
4
50
2018-12-08
5
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (71)
2018-12-08
1
150
2018-12-08
10
Brożyna Ewa
Bpk
PARYS (74)
2018-12-09
14
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (50)
2018-12-09
8
2018-12-09
9
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (87)
2018-12-08
5
2018-12-08
1
2018-12-09
15
2018-12-09
2018-12-08
5
2018-12-08
7
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Fiołek Aneta
Bpk
NORMA (73)
2018-12-08
1
2018-12-08
3
70
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (45)
2018-12-09
4
2018-12-09
9
Galas Marta
HiPPo Sports Team
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (13)
2018-12-08
7
2018-12-08
3
2018-12-09
2
200
2018-12-09
1
270
Garus Marek
LKJ Moszna
2018-12-08
9
2018-12-08
8
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2018-12-08
6
2018-12-08
2018-12-08
6
2018-12-08
2
200
2018-12-08
6
2018-12-08
2018-12-09
9
2018-12-09
Graboś Olga
KJ Vena Rogoźnik
2018-12-09
1
2018-12-09
7
2018-12-09
Grobelny Martyna
LKJ Ochaby
FRIDA (66)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
5
Gut Oliwia
stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
KARINO (47)
2018-12-09
14
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Hatala Zuzanna
LJKS Eldorado Świerklany
FURIA (21)
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-12-08
1
2018-12-08
17
2018-12-08
2018-12-09
7
2018-12-09
2018-12-09
3
70
Janasik Dobrosława
KJ Trachy Gliwice
LAUFER (76)
2018-12-08
15
2018-12-08
Janota Dawid
LKJ Ochaby
2018-12-09
8
2018-12-08
12
2018-12-08
3
150
2018-12-09
4
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2018-12-08
9
2018-12-08
2018-12-09
5
2018-12-09
3
90
Jędruch Jakub
KJ Zbrosławice
ROWITTO (80)
2018-12-08
11
2018-12-08
14
Karpińska Wioletta
Lkj Ochaby
2018-12-08
12
2018-12-08
2018-12-09
2018-12-09
1
130
Kot Martyna
LJKS Eldorado Świerklany
MALINA (59)
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
14
Lenik Dorota
JKS Equi Verso
2018-12-08
7
2018-12-08
7
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2018-12-08
2
80
2018-12-08
19
2018-12-09
4
50
2018-12-09
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (14)
2018-12-09
10
2018-12-09
2
Markiewka Kinga
LJKS Eldorado Świerklany
INTRYGA (58)
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Mike Patryk
KJ Global
ROMA (23)
2018-12-09
1
2018-12-09
2018-12-09
2018-12-09
5
2018-12-09
6
2018-12-09
Moore Colleen
LKJ Ochaby
ETER (40)
2018-12-08
1
2018-12-08
7
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
9
2018-12-09
9
Mura Emilia
TS Kuźnia Rybnik
HARDY (61)
2018-12-09
1
2018-12-09
5
2018-12-09
1
Mura Martyna
TS Kuźnia Rybnik
LENA (26)
2018-12-09
17
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2018-12-08
13
2018-12-08
4
100
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (79)
2018-12-09
17
2018-12-09
8
Pawlas Magdalena
LJKS Eldorado Świerklany
GITTI (57)
2018-12-09
1
2018-12-09
16
2018-12-09
9
Piontek Filip
Bpk opo
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
KRUZ (85)
2018-12-08
1
2018-12-08
4
2018-12-09
9
2018-12-09
1
Podsiadło Sylwia
KJ Equiteam
2018-12-08
14
2018-12-08
11
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2018-12-08
8
2018-12-08
16
2018-12-09
5
2018-12-09
8
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (52)
2018-12-08
1
2018-12-08
6
2018-12-09
9
2018-12-09
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (68)
2018-12-08
2018-12-08
Rostek Martyna
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-12-09
2
80
2018-12-09
6
Rusinek Konrad
KJ Vena Rogoźnik
2018-12-09
12
2018-12-09
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (19)
2018-12-08
1
250
2018-12-08
4
Ryt Aleksandra
JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2018-12-08
16
2018-12-08
2
120
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
2018-12-08
1
130
2018-12-08
9
2018-12-08
10
2018-12-08
15
2018-12-08
5
2018-12-08
1
270
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
2018-12-08
5
2018-12-08
17
2018-12-09
10
2018-12-09
7
Sobiecka Julia
Klub jeździecki Na Górce w Marklowicach
2018-12-09
1
2018-12-09
2018-12-09
8
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2018-12-09
7
2018-12-08
13
2018-12-08
2
220
2018-12-09
1
250
2018-12-09
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-12-08
3
90
2018-12-08
12
2018-12-09
11
Stawińska Kamila
Stajnia Tabaluga
2018-12-09
2018-12-09
2018-12-09
Sypek Alicja
Niezrzeszony
PALLAS (75)
2018-12-08
5
2018-12-08
20
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (78)
2018-12-08
19
2018-12-08
Sztaba Julia
KJ Vena
2018-12-09
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (27)
2018-12-08
18
2018-12-08
11
Trudzińska Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
2018-12-08
1
2018-12-08
5
2018-12-08
2018-12-08
Tuleja Martyna
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
LACOSTA (28)
2018-12-08
13
2018-12-08
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
ROZKOSZ (51)
2018-12-09
2018-12-09
11
Wielgórska Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
JULIUS (29)
2018-12-09
11
2018-12-09
10
CHASSOT (30)
2018-12-09
2
120
2018-12-09
3
150
Wilk Violetta
HiPPo Sports Team
WINDA (55)
2018-12-09
18
2018-12-09
2018-12-09
15
Wiśniewska Milena
LKJ Ochaby
SASZIKA (33)
2018-12-08
5
2018-12-08
10
2018-12-09
1
2018-12-09
8
Wojtyczka Waldemar
JKS Desant Mikołów
OPIUM W (69)
2018-12-08
15
2018-12-08
14
Zalega Monika
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2018-12-09
5
2018-12-09
1
150

Number of Riders: 63

Number of Horses: 74

The sum of prizes: 3 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl