Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
129 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 12:27:16
2018-11-09 11:54:10
Mirella Ruczka BELVEDER
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 11:44:55
2018-11-09 11:10:06
Lena Gruca LEAP STAR
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
127 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:29:27
2018-11-08 22:40:26
Julia Karst FARON
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:29:19
2018-11-08 21:42:56
Karolina Gerstel SOMARA
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:29:12
2018-11-08 19:32:30
Jagoda Wszędybył UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
124 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:29:08
2018-11-08 19:32:00
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:29:03
2018-11-08 19:31:38
Iga Tokarska URODA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:28:56
2018-11-08 19:31:12
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:28:48
2018-11-08 18:45:21
Marta Wylęga CEZANE
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:28:42
2018-11-08 18:44:52
Marta Wylęga MISS COTTONLAND
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
119 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 16:58:28
2018-11-08 14:58:12
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 16:57:42
2018-11-08 12:49:27
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:43:43
2018-11-08 07:40:17
Nikola Pal PIRX
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:44:07
2018-11-07 22:06:41
Kaja Fiedeń DERYK
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:44:27
2018-11-07 22:05:04
Malwina Marekwia LUKAS
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
114 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:44:47
2018-11-07 21:34:48
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:45:08
2018-11-07 21:33:52
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:45:40
2018-11-07 21:09:34
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:46:00
2018-11-07 21:01:21
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:46:29
2018-11-07 20:35:43
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:47:02
2018-11-07 20:33:11
Kinga Kubasiewicz FARON
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:48:00
2018-11-07 20:31:27
Wiktoria Buczkowska FARON
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:49:50
2018-11-07 19:52:59
Patryk Osysko GOLDEN LADY
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 19:44:44
2018-11-07 19:05:27
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 19:44:14
2018-11-07 19:05:06
Emilia Zawadzka JUDY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 19:43:43
2018-11-07 19:04:20
Lena Kraka DONNA DORADA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
99 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 19:43:20
2018-11-07 17:53:21
Magdalena Bejgier SELAVI
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 19:42:53
2018-11-07 17:51:09
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:57:19
2018-11-07 15:40:31
Wiktoria Twardowska OLIWER
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
96 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:56:59
2018-11-07 15:37:21
Marta Pawłowska KRUS
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
95 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:56:39
2018-11-07 15:36:42
Aleksandra Hajzyk BATOK
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
94 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:56:09
2018-11-07 11:45:30
Aleksandra Wandzioch DALIA
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:55:47
2018-11-07 11:44:13
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:55:26
2018-11-07 11:43:54
Małgorzata Kieszniewska FOXY KNOXY
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:54:59
2018-11-07 11:43:26
Martyna Bryk DUKE OF HOPE
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 12:23:04
2018-11-07 09:22:49
Julia Wieczorek BELVEDER
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
89 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:53:49
2018-11-06 23:47:57
Dominika Brodziak NICOL
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:17:42
2018-11-06 17:35:02
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:18:12
2018-11-06 14:48:03
Patryk Sławiański AVALON
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:18:37
2018-11-06 14:47:19
Dorota Korek GENEZA M
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:18:57
2018-11-06 14:46:48
Wiktor Larkowski NERON
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:19:32
2018-11-06 14:46:08
Wiktor Larkowski RUBENS
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:20:07
2018-11-06 12:56:16
Natalia Osysko GOLDEN LADY
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:20:30
2018-11-06 12:55:34
Julia Szczurek NICOL
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:20:58
2018-11-06 12:54:38
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:21:26
2018-11-06 12:54:07
Elżbieta Honysz LIVIA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:21:56
2018-11-06 12:53:29
Elżbieta Honysz PARYS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:22:21
2018-11-06 12:52:51
Karolina Franas DŻAGER
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:23:09
2018-11-06 12:52:20
Hanna Doskocz PARYS
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:23:38
2018-11-06 12:23:37
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:24:34
2018-11-05 22:30:50
Zofia Fica ANIOŁEK
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:24:54
2018-11-05 22:30:20
Marta Galas FANTAZJA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:25:18
2018-11-05 22:29:49
Violetta Wilk WINDA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:25:37
2018-11-05 22:29:15
Oliwia Smykała DORA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:26:23
2018-11-05 21:46:25
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:49:08
2018-11-05 20:41:53
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:49:36
2018-11-05 20:27:47
Julia Majer WANESS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:50:06
2018-11-05 20:26:11
Jagoda Justyńska HALNY
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:50:32
2018-11-05 20:25:44
Ewa Brożyna PARYS
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:50:55
2018-11-05 20:02:23
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:57:30
2018-11-05 10:59:31
Agnieszka Ciurzyńska CZAKRAM
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:52:17
2018-11-05 10:21:07
Julia Kremer DORINA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:52:40
2018-11-05 10:19:37
Aleksandra Ryt LORD OF FAME
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:53:02
2018-11-05 10:17:25
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:53:43
2018-11-05 00:11:32
Joanna Hibner BEST
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:54:28
2018-11-04 23:19:50
Tomasz Sowiński VOLVO
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:55:03
2018-11-04 22:34:43
Bartłomiej Urban KAPITAN KANE
  • 1x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:55:54
2018-11-04 22:10:27
Aleksandra Kośnik TOFFI
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:56:17
2018-11-04 22:09:58
Aleksandra Kośnik REFLEX
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:57:05
2018-11-04 22:08:12
Marcelina Wolny PACO
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:57:59
2018-11-04 22:07:11
Weronika Sobczyk DUNKA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:58:22
2018-11-04 22:04:09
Weronika Sobczyk BOLIVIA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:58:47
2018-11-04 19:33:05
Kamila Humeniuk PANDA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:59:20
2018-11-04 18:42:15
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:59:51
2018-11-04 18:40:36
Dorota Lenik LA COSTA
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:00:36
2018-11-04 16:56:14
Marta Mnich SLIK
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:00:56
2018-11-04 00:44:05
Przemysław Czekaj CURLY SUE
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:01:29
2018-11-04 00:43:40
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:04:29
2018-11-04 00:40:19
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:05:39
2018-11-04 00:39:10
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:06:02
2018-11-03 23:03:25
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:06:26
2018-11-03 21:55:50
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:06:48
2018-11-03 18:56:41
Aleksandra Lorenc LUKAN
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:07:15
2018-11-03 18:55:28
Aleksandra Lorenc BRONKS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:07:39
2018-11-03 18:53:50
Natalia Babicka PATI
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:08:02
2018-11-03 18:51:20
Kamelia Babicka LIBIA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:08:28
2018-11-03 16:56:22
Wiktoria Skorupa CIUŁALA
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 11:22:32
2018-11-03 09:36:28
Aleksandra Ryt LA COSTA
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 11:22:18
2018-11-03 09:36:01
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 11:22:01
2018-11-03 07:20:53
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:37:39
2018-11-01 20:32:43
Karolina Fedorowicz GLORIA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:26:51
2018-10-31 20:52:55
Paulina Adamiec MOVIEBIRD COLETTA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
26 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:27:19
2018-10-31 20:52:28
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:38:37
2018-10-31 20:51:40
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:27:41
2018-10-31 20:50:52
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:27:53
2018-10-31 13:08:03
Dominika Glück CYNARA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:19:34
2018-10-31 09:44:45
Natalia Janota CISCO 241
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 09:13:55
2018-10-30 20:10:55
Alicja Sypek PALLAS
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 15:26:43
2018-10-30 12:22:51
Aleksandra Dziwisz SAMURAJ
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 15:26:52
2018-10-30 12:21:50
Kaja Badellino EROS
  • 2x 04/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 23:04:45
2018-10-30 10:21:23
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 12:07:53
2018-10-30 08:56:32
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:58:53
2018-10-29 18:40:55
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:59:13
2018-10-29 18:40:39
Anna Pęciak LAVINA
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:59:22
2018-10-29 18:40:11
Anna Pęciak BENTOS
  • 2x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:59:32
2018-10-29 12:19:02
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:53:20
2018-10-29 10:24:51
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:57:55
2018-10-29 10:24:26
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:58:15
2018-10-28 18:42:57
Marta Mnich V-MALWINA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm - kwalifikacja do HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:58:33
2018-10-28 13:45:03
Patrycja Kasprzyk PASCAL
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:58:53
2018-10-28 11:55:10
Klaudia Koj ESTELA
  • 2x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 2x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:59:12
2018-10-27 20:59:04
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 06/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 14/P/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 16:57:01
2018-10-27 16:08:26
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 16:17:46
2018-10-26 09:05:41
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 07/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Duża Runda
  • 1x 16/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 10:39:12
2018-10-24 20:25:10
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja do HPO w kategorii Mała Runda
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
10174761
2. Babicka Kamelia TS Kuźnia
2000 (J.)
3125/17
3. Babicka Natalia TS Kuźnia Rybnik
1998 (MJ.)
O049368
4. Badellino Kaja bpk
2004 (JM.)
O047803
5. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
6. Bejgier Magdalena Jumping Team Brynica
S
K010929
7. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
8. Bomba Bartosz KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
Brak
9. Brodziak Dominika LUKJ Antoniówka
2004 (JM.)
brak
10. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
11. Brożyna Ewa Bpk
2006 (JM.)
123
12. Buczkowska Wiktoria Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2003 (JM.)
brak
13. Bugla Zofia niezrzeszona
2004 (JM.)
O036058
14. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
15. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
16. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
17. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
18. Doskocz Hanna LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
19. Dziwisz Aleksandra BPK
2002 (J.)
O042140
20. Fedorowicz Karolina KJ Korys Przygorzele
2000 (J.)
O024015
21. Fica Zofia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
brak
22. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
23. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (J.)
O039003
24. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (J.)
O037352
25. Galas Marta HiPPo Sports Team
2007 (Mł.)
brak
26. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
27. Gerstel Karolina Jumping Team Brynica
S
Brak
28. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
29. Gruca Lena BPK
2007 (Mł.)
BRAK
30. Hajzyk Aleksandra BRAK
2005 (JM.)
BRAK
31. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
32. Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
S
O012775
33. Humeniuk Kamila BPK
2001 (J.)
brak
34. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (J.)
O040364
35. Justyńska Jagoda BPK
2007 (Mł.)
123
36. Kamińska Patrycja bpk
2001 (J.)
202G kt
37. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
38. Karst Julia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2005 (JM.)
brak
39. Kasprzyk Patrycja Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
brak
40. Koj Klaudia bpk
2001 (J.)
brak
41. Korek Dorota KJ Zbrosławice
2004 (JM.)
O037355
42. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
43. Kozołup Hanna bpk
2003 (JM.)
O036792
44. Kraka Lena Bp
2005 (JM.)
Brak
45. Kremer Julia niezrzeszona
2007 (Mł.)
2673/18
46. Kruczkowska Natalia bpk
2017 (Mł.)
O036789
47. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
48. Kubasiewicz Kinga Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (JM.)
brak
49. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O 002876
50. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
brak
51. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
52. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
53. Marekwia Malwina Bpk
2003 (JM.)
brak
54. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
55. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
56. Mnich Marta Brak
2005 (JM.)
Brak
57. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (JM.)
Brak
58. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
59. Osysko Patryk Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
1999 (MJ.)
brak
60. Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O035731
61. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
62. Pawłowska Marta BRAK
2002 (J.)
BRAK
63. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
64. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
65. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
66. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
67. Ruczka Mirella KJ Zbrosławice
S
brak
68. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
69. Ryt Aleksandra JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
S
O003310
70. Sławiański Patryk KJ Zbrosławice
2000 (J.)
brak
71. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
72. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
73. Smykała Oliwia HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
2006 (JM.)
brak
74. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (JM.)
O039122
75. Sowiński Tomasz bpk
S
brak
76. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
77. Sypek Alicja Niezrzeszony
S
brak
78. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
79. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O035256
80. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
81. Twardowska Wiktoria Brak
2005 (JM.)
Brak
82. Urban Bartłomiej LKJ Deresz
S
O008960
83. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (Mł.)
O050456
84. Wieczorek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (JM.)
O036778
85. Wilk Violetta HiPPo Sports Team
2004 (JM.)
brak
86. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
1997 (MJ.)
O023187
87. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
88. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
89. Zawadzka Emilia Bp
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

106

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
O: Pasierowski Grzegorz
B: Bernard Rajmund
brak 616009690061609
2.

77

ANIOŁEK Koń Mały POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Marcelina Czech
B: Nieznany
brak
3.

89

AVALON SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: N
M: N
O: N
B: N
Brak
4.

8

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: H.F.S.M. Harink
K013846 5280030606180
5.

33

BASALINO FS Brandenburg GER 2010 Wałach gniada F: Black Jack
M: Salanda FS
O: Wiesław Piecha
B: Matthias Schulze
K012636
6.

17

BELVEDER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: VECTOR
M: BALUNA
O: BERNADETTA WIECZOREK
B: MARTYNA KASPRZAK
BRAK 616 009 54 00094 11
7.

32

BENTOS Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Maaik/ Equador
M: Bienica/ Cap De B'Neville
O: Tomasz Somerla
B: SK Pępowo
BRAK
8.

56

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Placido
M: Bajka
O: Marcin Zając
B: Zawiślok
K013781
9.

90

BORÓWKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
O: Hanna Kozołup
B: Nieznany
K023042 616 999 67 01218 12
10.

79

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
11.

11

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dinar
M: Burka XXOO
O: Agnieszka Czekaj
B: Sk Kowalewko
brak
12.

68

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
13.

38

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
14.

99

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
O: Magdalena Bejgier
B: .
K013887 DE433331113002
15.

7

CHELSEA L Westf. GER 2009 Klacz gniada F: Albaran xx
M: Galina westf.
O: Tomasz Śmiały
B: Theo Lohmann, Niemcy
K018980 DE441410634209
16.

49

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
17.

37

CISCO 241 Niem. Sport. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128 DE456370323409
18.

55

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
19.

118

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
20.

52

CURLY SUE DS POL 2014 Klacz kasztanowata F: Champion
M: La Le Lu
O: agnieszka czekaj
B: Niemcy
brak
21.

6

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
K024907
22.

73

CZAKRAM SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand De La Cour
M: Czamira
O: Jerzy Dominiak
B: nn
K024384
23.

116

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
24.

110

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
25.

101

DONNA DORADA Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Barnaba
M: Doga
O: Krzysztof Kraka
B: Anna Hajnos
Brak
26.

75

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Zagwocki
B: Nieznany
brak
27.

66

DORINA SVKWB POL 2012 Klacz gniada F: Lino J
M: Dona
O: Maria Kaczyna
B: Olga Novakowa
203010237932012
28.

57

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Ordon
M: Diomeda
O: Leszek Kośnik
B: Leszek Kośnik
K021987
29.

81

DZAGER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ramadan
M: Dzaga
O: Elżbieta Jarka-Doskocz
B: SK w Prudniku
brak 616006690072410
30.

29

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
31.

103

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444 616009690058313
32.

34

EROS M POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ramzes
M: EMISJA
O: Ewelina Oczkowicz
B: Dalmata Aleksander
K019647 616006550114011
33.

25

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
O: Izabela Koj
B: Gierszewski Krzysztof
Brak
34.

64

EVERY TIME SP POL 2005 Wałach gniada F: Edminton
M: Klasika
O: Katarzyna Bugla
B: TJ Slovan
brak
35.

76

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
O: Marcelina Czech
B: Skorpion K&K Sp.z o.o.
brak
36.

20

FARON Małopolska POL 2009 Wałach gniada/164 F: Heron
M: Fancy Fair
O: Grzegorz Gawlik
B: Gliwa Bolesław
brak 616066690026909
37.

48

FOLKLORE 13 Oldenburska POL 2003 Klacz gniada F: lamentos
M: fonata
O: Zygfryd Grosz
B: Meyer Rudolf
K009635
38.

16

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
K023146
39.

88

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So In Love / Calvados
M: Generacja / Le Voltaire
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K018816 POL009690066209
40.

39

GLORIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
O: Katarzyna Szydłowska
B: Agnieszka Łuczak
K016957 POL009690013308
41.

104

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Ginger
O: Grzegorz Gawlik
B: Gawlik Jarosław
brak
42.

85

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
O: Grzegorz Gawlik
B: ANNA STACHOWIAK
K024988 616009610186709
43.

107

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
44.

28

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
45.

122

GRANULKA Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: HARUN I
M: GROTA
O: LKJ Lewada
B: S. Chomiczewski
brak POL006570042503
46.

70

HALNY SP POL 2002 Wałach siwa F: Rytm
M: Hipologia
O: Witold Justuński
B: Henryk Klainert
124
47.

72

ILONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/163 F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
Brak POL009690005608
48.

102

JUDY Gypsy Cob POL 2009 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Karolina Plucińska
B: Karolina Plucińska
Brak
49.

61

KAPITAN KANE SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Player
M: Kasandra
O: Agnieszka Kozłowska - Urban
B: Agnieszka Marzęda
Brak 616009580491411
50.

108

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
51.

97

KRUS SP POL 1999 Wałach gniada F: Arcus
M: Kama
O: Lkj Lewada
B: L. Kośnik
Brak
52.

42

LA COSTA SP POL 2011 Klacz siwa F: Castilo
M: Ła Barcelona
O: Dorota Lenik
B: Wojciech Cypcer
Brak
53.

54

LA COSTA SP POL 2010 Klacz siwa/160 F: CASTILIO
M: LA BARCELONA
O: DOROTA LENIK
B: CYSPER WOJCIECH
BRAK 616 009 54 01201 10
54.

24

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
O: DOROTA ROGOSZ
B: PAUL SCHOCKEMOEHLE
PZJ - LKPZJ/2615/18 056015Z55733811
55.

30

LAVINA Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
O: Anna Pęciak
B: Paul Sprehe
4846/18B DE421000533212
56.

121

LEAP STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 stycz Wałach kasztanowata F: Long Star
M: Zofia
O: Karolina Gruca
B: Prywatna stadnina koni hanowerskich
Brak
57.

31

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
58.

44

LIBIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Machmuthr Nur
M: Linda
O: TS Kuźnia
B: T.Tura
K011759
59.

82

LIVIA SP POL 2014 Klacz gniada F: JUNIPERIUS
M: LADY FOREVR
O: Żaneta Nawrat
B: Ewa Filipowicz
brak 616009661291814
60.

65

LORD OF FAME WESTF GER 2005 Wałach gniada F: Lord Siclau/
M: Miss Gento/
O: Maria Kaczyna
B: Karl VoBhage
K013349
61.

21

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
O: Gabriela Kamińska
B: Słomińska Danuta
K024288
62.

109

LUKAS SP POL 11.05.2010 Wałach ciemnogniada F: Czort
M: Luka
O: Jerzy Dominiak
B: Jerzy Dominiak
K019707 616009540144510
63.

23

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
64.

9

MOVIEBIRD COLETTA OS GER 2012 Klacz siwa F: Cola Zero
M: Carnetta/Coupe de Coeur
O: MovieBird Int Sp. z o.o.
B: Gestut Sprehe GmbH
K026555 DE418181073512
65.

87

NERON WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Nawa IV / Gorset
O: Zbigniew Korek
B: Robert Zieliński
K023347 POL00764004420512803
66.

84

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
K022892 616008690139109
67.

113

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
68.

98

OLIWER Konik Polski POL 1998 Wałach inna/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Lkj Lewada
B: Nn
Brak
69.

112

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
O: HSS Sp.z o.o
B: Dr. Jobs Hartmann
K022403
70.

58

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
O: Marcelina Wolny
B: Leszek Kośnik
K023825 616 999 54 01615 09
71.

36

PALLAS PKSP POL 2006 Wałach inna F: As Trefl
M: Plewa
O: Alicja Sypek
B: Misztela Jarosław
brak
72.

67

PANDA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Kentacky
M: Persi
O: Patrycja Mądrowska
B: Helena Wiosna
brak
73.

80

PARYS SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckman's Looping
M: Plejada
O: Elżbieta Jarka-Doskocz
B: SK w Udorzu
K025807 616009540020012
74.

69

PARYS SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: Pamella
O: Król Stefania
B: Król Krzysztof
123
75.

26

PASCAL Hucuł POL 2006 Wałach inna/kuc:138 F: Nektar
M: Patria
O: Grzegorz Kasprzyk
B: Krupnik Ryszard
brak
76.

45

PATI KUC POL 2005 Klacz bułana/kuc: F: Kentacky
M: Persi
O: Chrzanowski
B: nn
K024732
77.

111

PIRX Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/170 F: SIR NEEL
M: POLITURA
O: Anna Pal
B: Asman Ireneusz
brak
78.

94

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
K025487
79.

59

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
O: Kośnik Leszek
B: Hrncir Zdenek
K025921
80.

2

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
81.

86

RUBENS SP POL 2011 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
82.

41

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
83.

35

SAMURAJ M POL 2006 Wałach gniada F: Barnaba
M: Samba
O: Anna Ostafińska- Dziwisz
B: Ćwiertniak Henryk
K012284 POL006570145106
84.

100

SELAVI Wielkopolska POL 10.09.2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
O: Magdalena Bejgier
B: Gierke Marcin
K016669 POL 007520039709
85.

120

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
86.

74

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
K020526 056015Z55542801 BEL40167
87.

60

TOFFI SP POL 2008 Ogier gniada F: Ordon
M: Tiffany
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K025922 616999540099908
88.

40

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
89.

119

UBI MAJOR XXX Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada F: Uppercut DS / Nonstop
M: Etopia Van Het Ruiterhof / Vancouver
O: Jagoda Wszędybył
B: Francesca Rossetto
K024711 056015Z55789012
90.

117

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
91.

27

V-MALWINA SP POL 27 04 2011 Klacz ciemnogniada F: Vector
M: Maruszka
O: Andrzej Bura
B: Andrzej Bura
.
92.

62

VOLVO SP POL 2004 Ogier gniada F: Ceretino K
M: Vincenza
O: Jerzy Dominiak
B: Zbigniew Kowalczyk
brak
93.

71

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS
M: WANESSA
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
94.

51

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
95.

78

WINDA Haflingerska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
O: Marcelina Czech
B: Mariusz Bebłot
brak
96.

83

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
97.

50

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Adamiec Paulina KJ Jumping Team Brynica
130
150
SUM:
280.00
Babicka Kamelia TS Kuźnia
50
130
SUM:
180.00
Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
250
SUM:
250.00
Bugla Zofia niezrzeszona
60
SUM:
60.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
200
220
200
270
SUM:
890.00
Czekaj Przemysław KJ Okoły
160
SUM:
160.00
Fedorowicz Karolina KJ Korys Przygorzele
150
SUM:
150.00
Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
100
SUM:
100.00
Kamińska Patrycja bpk
80
SUM:
80.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
270
220
SUM:
490.00
Koj Klaudia bpk
50
SUM:
50.00
Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
100
60
SUM:
160.00
Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
150
SUM:
150.00
Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
70
SUM:
70.00
Majer Julia LKJ MOSZNA
80
90
150
SUM:
320.00
Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
70
SUM:
70.00
Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
250
SUM:
250.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
160
SUM:
160.00
Ryt Aleksandra JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
90
SUM:
90.00
Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
120
SUM:
120.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
120
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
KJ Jumping Team Brynica
BALOU (8)
2018-11-10
1
130
2018-11-10
1
150
2018-11-10
16
2018-11-10
20
Babicka Kamelia
TS Kuźnia
LIBIA (44)
2018-11-10
4
50
2018-11-10
12
2018-11-11
19
2018-11-11
1
130
Babicka Natalia
TS Kuźnia Rybnik
PATI (45)
2018-11-10
1
2018-11-10
1
2018-11-11
1
2018-11-11
1
Badellino Kaja
bpk
EROS (34)
2018-11-10
2018-11-10
2018-11-11
1
2018-11-11
1
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-10
17
2018-11-10
17
2018-11-11
16
2018-11-11
Bejgier Magdalena
Jumping Team Brynica
SELAVI (100)
2018-11-10
1
2018-11-10
8
2018-11-11
1
2018-11-11
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2018-11-10
6
2018-11-10
15
Bomba Bartosz
KJ Trachy Sośnicowice
ILONA (72)
2018-11-10
22
2018-11-10
2018-11-11
12
2018-11-11
19
Brodziak Dominika
LUKJ Antoniówka
NICOL (84)
2018-11-10
1
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (23)
2018-11-10
1
250
2018-11-10
Brożyna Ewa
Bpk
PARYS (69)
2018-11-11
1
2018-11-11
8
2018-11-11
1
Buczkowska Wiktoria
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (20)
2018-11-10
1
Bugla Zofia
niezrzeszona
2018-11-10
13
2018-11-10
2018-11-11
4
60
2018-11-11
23
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-11-10
6
2018-11-11
11
2018-11-11
8
2018-11-10
2
200
2018-11-10
2
220
2018-11-11
2
200
2018-11-11
1
270
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
CZAKRAM (73)
2018-11-10
13
2018-11-10
10
2018-11-11
18
2018-11-11
Czartoryska Kamila
Brak
2018-11-10
14
2018-11-10
1
2018-11-11
16
2018-11-11
1
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ZULUS (50)
2018-11-11
22
2018-11-11
9
2018-11-10
14
2018-11-10
2018-11-11
7
2018-11-11
3
160
Doskocz Hanna
LUKJ Antoniówka
PARYS (80)
2018-11-10
1
2018-11-10
1
Dziwisz Aleksandra
BPK
SAMURAJ (35)
2018-11-10
2018-11-10
2018-11-11
1
2018-11-11
1
Fedorowicz Karolina
KJ Korys Przygorzele
GLORIA (39)
2018-11-10
14
2018-11-10
15
2018-11-11
3
150
2018-11-11
5
Fica Zofia
HiPPo Sports Team
2018-11-11
7
2018-11-11
1
Fiedeń Kaja
brak
DERYK (110)
2018-11-10
1
2018-11-10
1
2018-11-10
11
2018-11-11
8
2018-11-11
1
2018-11-11
1
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
DZAGER (81)
2018-11-10
6
2018-11-10
11
2018-11-10
13
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (16)
2018-11-10
11
2018-11-10
11
Galas Marta
HiPPo Sports Team
2018-11-11
8
2018-11-11
1
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (40)
2018-11-10
4
100
2018-11-10
4
2018-11-11
6
2018-11-11
4
Gerstel Karolina
Jumping Team Brynica
SOMARA (120)
2018-11-11
2018-11-11
Glück Dominika
Brak
CYNARA (6)
2018-11-10
24
Gruca Lena
BPK
LEAP STAR (121)
2018-11-10
13
2018-11-10
23
2018-11-10
Hajzyk Aleksandra
BRAK
GRANULKA (122)
2018-11-10
1
2018-11-10
14
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-11-11
1
2018-11-11
1
2018-11-11
9
2018-11-11
14
2018-11-11
2018-11-11
Honysz Elżbieta
LUKJ Antoniówka
PARYS (80)
2018-11-10
20
LIVIA (82)
2018-11-10
1
2018-11-10
8
Humeniuk Kamila
BPK
PANDA (67)
2018-11-10
2018-11-10
15
2018-11-10
11
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2018-11-10
20
2018-11-10
7
2018-11-11
7
2018-11-11
20
Justyńska Jagoda
BPK
HALNY (70)
2018-11-11
6
2018-11-11
1
Kamińska Patrycja
bpk
LUCKY (21)
2018-11-10
5
2018-11-11
2
80
2018-11-11
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (79)
2018-11-10
19
2018-11-10
1
270
2018-11-11
13
2018-11-11
2
220
Karst Julia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (20)
2018-11-10
Kasprzyk Patrycja
Bez przynależności klubowej
PASCAL (26)
2018-11-10
2018-11-10
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (25)
2018-11-10
19
2018-11-10
2018-11-11
4
50
2018-11-11
Korek Dorota
KJ Zbrosławice
2018-11-10
12
2018-11-10
8
2018-11-11
15
2018-11-11
10
Kośnik Aleksandra
LKJ Deresz
REFLEX (59)
2018-11-10
24
2018-11-10
18
2018-11-11
4
100
2018-11-11
8
TOFFI (60)
2018-11-10
4
60
2018-11-10
13
2018-11-11
14
2018-11-11
18
Kozołup Hanna
bpk
2018-11-11
9
2018-11-11
17
2018-11-11
Kraka Lena
Bp
2018-11-10
1
2018-11-10
8
Kremer Julia
niezrzeszona
DORINA (66)
2018-11-11
9
2018-11-10
8
2018-11-10
5
2018-11-10
11
2018-11-11
1
Kruczkowska Natalia
bpk
2018-11-11
6
2018-11-11
9
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
CORRMAN (118)
2018-11-10
2018-11-10
Kubasiewicz Kinga
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (20)
2018-11-10
7
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
RUBENS (86)
2018-11-10
11
2018-11-10
2018-11-11
10
NERON (87)
2018-11-10
3
150
2018-11-10
5
Lenik Dorota
JKS Equi Verso
2018-11-11
10
2018-11-11
14
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-10
7
2018-11-10
2018-11-11
3
70
2018-11-11
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (71)
2018-11-10
2
80
2018-11-10
3
90
2018-11-11
1
150
2018-11-11
11
Marekwia Malwina
Bpk
LUKAS (109)
2018-11-11
1
2018-11-11
11
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (83)
2018-11-10
3
70
2018-11-10
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2018-11-10
7
2018-11-11
8
2018-11-11
16
Mnich Marta
Brak
2018-11-10
1
2018-11-10
1
Mundziakiewicz Julia
Brak
2018-11-10
12
2018-11-10
1
2018-11-11
1
2018-11-11
14
2018-11-11
8
2018-11-10
9
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
2018-11-10
5
2018-11-10
5
Osysko Patryk
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2018-11-10
1
Pal Nikola
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PIRX (111)
2018-11-10
10
2018-11-10
23
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (106)
2018-11-11
1
2018-11-11
16
Pawłowska Marta
BRAK
KRUS (97)
2018-11-10
1
2018-11-10
1
Pęciak Anna
KJ Hipodrom Five Oaks
LAVINA (30)
2018-11-10
19
2018-11-10
21
2018-11-11
17
2018-11-11
17
2018-11-10
10
2018-11-10
9
2018-11-11
1
250
2018-11-11
6
BENTOS (32)
2018-11-10
2018-11-10
8
2018-11-11
1
2018-11-11
1
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-11-11
7
2018-11-11
15
Podsiadło Sylwia
KJ Equiteam
2018-11-11
11
2018-11-11
13
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-11-10
15
2018-11-10
21
2018-11-11
2018-11-11
9
Ruczka Mirella
KJ Zbrosławice
2018-11-11
1
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (41)
2018-11-10
17
2018-11-10
6
2018-11-11
5
2018-11-11
7
2018-11-10
16
2018-11-10
3
160
Ryt Aleksandra
JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2018-11-10
2018-11-10
2018-11-11
5
2018-11-11
3
90
Sławiański Patryk
KJ Zbrosławice
AVALON (89)
2018-11-10
2018-11-10
21
2018-11-11
18
2018-11-11
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-10
12
2018-11-10
2018-11-11
13
2018-11-11
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2018-11-10
5
2018-11-10
7
2018-11-11
21
2018-11-11
11
Smykała Oliwia
HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
DORA (75)
2018-11-11
1
2018-11-11
1
2018-11-11
1
Sobczyk Weronika
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
BOLIVIA (56)
2018-11-10
16
2018-11-10
9
2018-11-11
12
2018-11-11
2
120
DUNKA (57)
2018-11-10
18
2018-11-10
5
2018-11-11
9
2018-11-11
10
Sowiński Tomasz
bpk
VOLVO (62)
2018-11-11
11
2018-11-11
11
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-11-10
8
2018-11-10
8
2018-11-11
Sypek Alicja
Niezrzeszony
PALLAS (36)
2018-11-10
5
2018-11-10
5
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (84)
2018-11-10
1
2018-11-10
4
Szotek Dominika
KJ Trachy Sośnicowice
2018-11-11
5
2018-11-11
12
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (116)
2018-11-10
18
2018-11-10
14
URODA (117)
2018-11-10
2
120
2018-11-10
9
Twardowska Wiktoria
Brak
OLIWER (98)
2018-11-10
15
2018-11-10
1
Urban Bartłomiej
LKJ Deresz
2018-11-10
5
2018-11-10
22
2018-11-11
19
2018-11-11
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-10
1
2018-11-10
1
2018-11-10
1
2018-11-11
11
2018-11-11
9
2018-11-11
1
Wieczorek Julia
KJK SZARY MICHAŁOWICE
2018-11-11
9
2018-11-11
15
Wilk Violetta
HiPPo Sports Team
WINDA (78)
2018-11-11
1
2018-11-11
11
Wolny Marcelina
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
PACO (58)
2018-11-10
8
2018-11-10
2018-11-11
14
2018-11-11
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (103)
2018-11-11
6
2018-11-11
16
Wszędybył Jagoda
KJ Bachmat Pruszowice
2018-11-10
2018-11-10
6
Zawadzka Emilia
Bp
JUDY (102)
2018-11-10
1
2018-11-10
13

Number of Riders: 89

Number of Horses: 97

The sum of prizes: 4 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl