Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZOiR-A & HZO-PA
Zakrzów, 16-18.11.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 11:06:20
2018-11-13 13:05:51
Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P
  • 1x 22/Grand Prix/Zawody Ogólnopolskie
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 09:40:15
2018-11-12 18:01:52
Monika Rzepka HARNAŚ
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 28/N-6/Zawody Regionalne
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 22:01:32
2018-11-11 16:57:58
Klaudia Pawlus KARNA
  • 1x 03/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 14/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 22:01:12
2018-11-10 23:37:38
Julia Majer WANESS
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 26/P-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Juniorów
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 11:07:14
2018-11-09 22:17:02
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x 07/N-2/Zawody Ogólnopolskie, kuce
  • 1x 18/N-3/Zawody Ogólnopolskie, kuce
  • 1x 29/N-7/Zawody Ogólnopolskie, kuce, dowolny z muzyką
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 13:27:23
2018-11-07 14:14:05
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x 08A/C-2/Zawody Ogólnopolskie - I półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 19A/C-3/Zawody Ogólnopolskie - II półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 30A/C-4/Zawody Ogólnopolskie - Finał HPŚO Seniorów, dowolny z muzyką
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 12:06:01
2018-11-05 16:22:42
Natalia Kubacka WESTA
  • 1x 08A/C-2/Zawody Ogólnopolskie - I półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 19A/C-3/Zawody Ogólnopolskie - II półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 30A/C-4/Zawody Ogólnopolskie - Finał HPŚO Seniorów, dowolny z muzyką
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 13:25:15
2018-11-04 21:08:04
Małgorzata Malkusch KEISER RUBIN
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 08B/C-2/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 19B/C-3/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 26/P-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Juniorów
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 16:01:00
2018-11-03 21:50:59
Monika Kloska ALIANS
  • 1x 01-PA/Drużynowy/Zawody Ogólnopolskie Paraujeżdżenie - Program Międzynarodowy Drużynowy , poziomy I, II, III, IV, V
  • 1x 02-PA/Mistrzowski/Zawody Ogólnopolskie Paraujeżdżenie - Program Międzynarodowy Mistrzowski, poziomy I, II, III, IV, V
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 16:00:34
2018-11-03 21:49:43
Bartosz Kabaciński ALIANS
  • 1x 01-PA/Drużynowy/Zawody Ogólnopolskie Paraujeżdżenie - Program Międzynarodowy Drużynowy , poziomy I, II, III, IV, V
  • 1x 02-PA/Mistrzowski/Zawody Ogólnopolskie Paraujeżdżenie - Program Międzynarodowy Mistrzowski, poziomy I, II, III, IV, V
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 15:33:50
2018-11-03 13:08:39
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 02/P-6/Zawody Regionalne, czworobok 20x40, kuce - I półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x 13/P-3/Zawody Regionalne, czworobok 20x40, kuce - II półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x 24/P-4/Zawody Regionalne, czworobok 20x40, kuce - Finał HPŚO Juniorów na kucach
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 22:41:42
2018-11-02 19:29:44
Kornelia Migdalska MAŁA FABIA
  • 1x 03/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 22:43:09
2018-11-02 15:09:33
Karolina Jatkowska SAMSON
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 26/P-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Juniorów
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 22:42:53
2018-11-02 14:28:31
Izabela Strzalka MARKIZA
  • 1x 08B/C-2/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 19B/C-3/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 30B/C-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Seniorów, dowolny z muzyką
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 22:42:36
2018-11-02 13:56:50
Katarzyna Bryksa-Tomanek CARLOS
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 26/P-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Juniorów
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:23:14
2018-11-01 19:54:14
Weronika Frąckowiak DREAMCAT
  • 1x 08A/C-2/Zawody Ogólnopolskie - I półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 19A/C-3/Zawody Ogólnopolskie - II półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 30A/C-4/Zawody Ogólnopolskie - Finał HPŚO Seniorów, dowolny z muzyką
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:24:15
2018-11-01 12:51:10
Michaela Schwarzova PICADORA
  • 1x 09A/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20B/CC-2/Zawody Regionalne
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:24:35
2018-11-01 12:50:04
Michaela Schwarzova HARM
  • 1x 10/St. George/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21/Inter I/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/Inter I Freestyle/Zawody Ogólnopolskie, dowolny z muzyką
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:33:47
2018-11-01 12:45:49
Kaja Koszowska MORNING SUN
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 26/P-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Juniorów
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:25:12
2018-11-01 10:02:51
Laura Mazurek HOPE
  • 1x 05/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 14/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 11:04:02
2018-11-01 10:01:37
Hanna Suchan HOPE
  • 1x 03/L-1/Zawody Regionalne
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:26:00
2018-11-01 09:54:00
Larysa Haberstroh CLAIRE LG
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 26/P-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Juniorów
  • 1x 28/N-6/Zawody Regionalne
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:26:19
2018-11-01 08:59:09
Hanna Suchan HAITI
  • 1x 09A/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20A/CC-3/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 31A/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, dowolny z muzyką
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:26:40
2018-11-01 08:00:52
Zofia Giełdon-Chłapek DOUBLE SURPRISE ROSE
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 22:41:59
2018-11-01 07:46:09
Maria Walczyńska-Graczyk MAMBA
  • 1x 02/P-6/Zawody Regionalne, czworobok 20x40, kuce - I półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 13/P-3/Zawody Regionalne, czworobok 20x40, kuce - II półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 24/P-4/Zawody Regionalne, czworobok 20x40, kuce - Finał HPŚO Juniorów na kucach
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:27:24
2018-11-01 06:15:55
Katarzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD
  • 1x 03/L-1/Zawody Regionalne
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:27:45
2018-11-01 06:11:49
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 09A/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20A/CC-3/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 31A/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, dowolny z muzyką
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:30:55
2018-10-31 18:32:18
Natalia Badura SOLARIS VENTUS
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 28/N-6/Zawody Regionalne
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 09:41:43
2018-10-31 18:30:10
Monika Augustyniak VERBENA
  • 1x 03/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 12:28:14
2018-10-31 12:27:50
Żaneta Skowrońska-Kozubik VICTORY
  • 1x 08A/C-2/Zawody Ogólnopolskie - I półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 19A/C-3/Zawody Ogólnopolskie - II półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 30A/C-4/Zawody Ogólnopolskie - Finał HPŚO Seniorów, dowolny z muzyką
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 11:54:52
2018-10-30 23:11:01
Dagmara Kopeć BUTTERFLY
  • 1x 08A/C-2/Zawody Ogólnopolskie - I półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 19A/C-3/Zawody Ogólnopolskie - II półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 30A/C-4/Zawody Ogólnopolskie - Finał HPŚO Seniorów, dowolny z muzyką
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 15:37:25
2018-10-30 15:36:55
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 10/St. George/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21/Inter I/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/Inter I Freestyle/Zawody Ogólnopolskie, dowolny z muzyką
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 15:25:20
2018-10-30 15:23:50
Lena Czakańska GRAVIOLA
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 26/P-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Juniorów
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 15:25:42
2018-10-30 15:21:44
Oliwia Sobel WIND OF CHANGE
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 28/N-6/Zawody Regionalne
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 15:16:16
2018-10-30 15:13:53
Aleksandra Pośpiech HUN I
  • 1x 08A/C-2/Zawody Ogólnopolskie - I półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 19A/C-3/Zawody Ogólnopolskie - II półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 30A/C-4/Zawody Ogólnopolskie - Finał HPŚO Seniorów, dowolny z muzyką
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 15:16:05
2018-10-30 15:12:59
Maja Kucharska GLAMOUR PP
  • 1x 01/L-6R/Zawody Regionalne, czworobok 20x40, kuce
  • 1x 12/L-1R/Zawody Regionalne, czworobok 20x40, kuce
  • 1x 23/L-2R/Zawody Regionalne, czworobok 20x40, kuce
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:59:45
2018-10-30 10:33:36
Marta Sitek MAGICAL MEMORY
  • 1x 03/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 05/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 14/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:58:03
2018-10-29 17:10:09
Aleksandra Matkiewicz CAESAR
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 26/P-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Juniorów
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:55:39
2018-10-29 08:15:55
Katarzyna Kuriata DOMINGUEZ
  • 1x 09A/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20A/CC-3/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 31A/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, dowolny z muzyką
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 22:11:18
2018-10-28 20:42:59
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 26/P-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Juniorów
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 22:11:47
2018-10-28 18:27:27
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x 10/St. George/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21/Inter I/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/Inter I Freestyle/Zawody Ogólnopolskie, dowolny z muzyką
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 22:15:29
2018-10-28 10:26:56
Karolina Stefańska CARTE BLANCHE
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 26/P-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Juniorów
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 22:16:08
2018-10-28 10:24:32
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x 05/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 16/D-3/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 27/D-4/Zawody Ogólnopolskie
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 17:47:46
2018-10-27 21:11:37
Izabela Dyrek- Matuszewska TAILORMADE LOBSTER
  • 1x 08A/C-2/Zawody Ogólnopolskie - I półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 19A/C-3/Zawody Ogólnopolskie - II półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 30A/C-4/Zawody Ogólnopolskie - Finał HPŚO Seniorów, dowolny z muzyką
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:55:26
2018-10-27 21:10:03
Izabela Dyrek- Matuszewska SAMIRO 35
  • 1x 10/St. George/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21/Inter I/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/Inter I Freestyle/Zawody Ogólnopolskie, dowolny z muzyką
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 16:15:33
2018-10-25 22:13:33
Magdalena Cieślik MONEY PENNY
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 28/N-6/Zawody Regionalne
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:32:12
2018-10-25 22:05:05
Aleksandra Błachno DEISI
  • 1x 05/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/D-3/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 27/D-4/Zawody Ogólnopolskie
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 16:16:13
2018-10-25 19:43:13
Dr Dorota Opyd SANDRO HERO
  • 1x 10/St. George/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21/Inter I/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/Inter I Freestyle/Zawody Ogólnopolskie, dowolny z muzyką
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 16:16:32
2018-10-25 14:51:11
Izabela Jędryczek-Bobowiec ROSA
  • 1x 03/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 09:13:57
2018-10-24 18:56:53
Joanna Jawor CINNAMON
  • 1x 09B/CC-1/Zawody Regionalne
  • 1x 20B/CC-2/Zawody Regionalne
  • 1x 31B/CC-6/Zawody Regionalne, dowolny z muzyką
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 10:44:22
2018-10-24 18:45:14
Joanna Jawor TIM
  • 1x 09B/CC-1/Zawody Regionalne
  • 1x 20B/CC-2/Zawody Regionalne
  • 1x 31B/CC-6/Zawody Regionalne, dowolny z muzyką
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 10:38:06
2018-10-24 18:44:21
Joanna Jawor CORTINA
  • 1x 08B/C-2/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 19B/C-3/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 30B/C-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Seniorów, dowolny z muzyką
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 10:38:19
2018-10-24 17:53:40
Maria Szmidt ROMEO G
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 28/N-6/Zawody Regionalne
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 14:00:22
2018-10-23 20:21:19
Natalia Pióro BREITLEY
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 28/N-6/Zawody Regionalne
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 15:36:03
2018-10-23 11:44:27
Weronika Wiącek FINEZJA
  • 1x 03/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 05/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 14/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:58:46
2018-10-23 08:35:36
Karolina Szut KORSYKA
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 28/N-6/Zawody Regionalne
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 14:00:58
2018-10-23 08:30:02
Karolina Szut ECLECTICA
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 14:01:10
2018-10-22 14:25:49
Michalina Maria Terlecka SULEYKEN
  • 1x 10/St. George/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21/Inter I/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/Inter I Freestyle/Zawody Ogólnopolskie, dowolny z muzyką
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 16:17:21
2018-10-19 12:40:43
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x 05/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/D-3/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 27/D-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 28/N-6/Zawody Regionalne
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:31:54
2018-10-18 17:29:10
Kaja Koszowska HORMON PONYSPORT
  • 1x 02/P-6/Zawody Regionalne, czworobok 20x40, kuce - I półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x 07/N-2/Zawody Ogólnopolskie, kuce
  • 1x 13/P-3/Zawody Regionalne, czworobok 20x40, kuce - II półfinał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x 18/N-3/Zawody Ogólnopolskie, kuce
  • 1x 24/P-4/Zawody Regionalne, czworobok 20x40, kuce - Finał HPŚO Juniorów na kucach
  • 1x 29/N-7/Zawody Ogólnopolskie, kuce, dowolny z muzyką
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 14:01:58
2018-10-16 20:57:04
Dominika Mucha LEXUS
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 28/N-6/Zawody Regionalne
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 14:02:07
2018-10-16 20:05:06
Magdalena Pachołek GENIE KN
  • 1x 08B/C-2/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 19B/C-3/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 30B/C-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Seniorów, dowolny z muzyką
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 14:02:18
2018-10-16 19:58:43
Aleksandra Owsiany FUEGA DE PRELET
  • 1x 04/P-1/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Juniorów
  • 1x 26/P-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Juniorów
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 14:02:28
2018-10-16 13:25:57
Katarzyna Sicinska TIFANY
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 17/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 28/N-6/Zawody Regionalne
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 15:05:09
2018-10-15 21:16:09
Olga Mieszczak DAISY
  • 1x 08B/C-2/Zawody Regionalne - I półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 19B/C-3/Zawody Regionalne - II półfinał HPŚO Seniorów
  • 1x 30B/C-4/Zawody Regionalne - Finał HPŚO Seniorów, dowolny z muzyką
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Augustyniak Monika Karkonoski Klub Jeździecki
O035541
2. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
3. Błachno Aleksandra Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
2006 (JM.)
O043987
4. Bryksa-Tomanek Katarzyna BPK
S
Brak
5. Cieślik Magdalena bpk
S
O042129
6. Cinal Nadia BPK
2005 (JM.)
O035798
7. Czakańska Lena LKJ Ochaby
2003 (JM.)
O046208
8. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
brak
9. Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
S
O003374
10. Frąckowiak Weronika JKS Hanna
2000 (J.)
O035366
11. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
12. Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O020568
13. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (JM.)
O042448
14. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
O035227
15. Jawor Joanna KJ OKOŁY
S
O002106
16. Jędryczek-Bobowiec Izabela Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O050276
17. Kabaciński Bartosz Bpk
S
Brak
18. Kistowska Alicja Klub Jeździecki LANDO
1998 (MJ.)
O026590
19. Kloska Monika Bpk
S
Brak
20. Kopeć Dagmara Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O013038
21. Koszowska Kaja LKJ Lewada
2002 (J.)
O032698
22. Kubacka Natalia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O043975
23. Kucharska Maja Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2008 (Mł.)
O041005
24. Kuriata Katarzyna KS ARKADIA
1999 (MJ.)
O023921
25. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
26. Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
2001 (J.)
brak
27. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
28. Mazurek Laura JKS Cwał
2006 (JM.)
brak
29. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
30. Migdalska Kornelia Klub Jeździecki BIAŁY LAS Stajnia Przybylscy 58-100 Świdnica Panków 24
2005 (JM.)
O048413
31. Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice
S
O012881
32. Opyd Dr Dorota KJ Facimiech
S
O041789
10167513
33. Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O009375
34. Pachołek Magdalena Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O005410
35. Pawlus Klaudia LUKJ Antoniówka
2004 (JM.)
O041047
36. Pióro Natalia KS Equus Węgrzce
S
O007465
37. Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O003103
38. Pośpiech Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
1998 (MJ.)
brak
39. Rzepka Monika bpk SLA
S
O019490
40. Schwarzova Michaela CZE
S
H2128
41. Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O037210
42. Sitek Marta LKJ Lewada Zakrzów
2001 (J.)
O029061
43. Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
44. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
45. Stefańska Karolina JKS Cwał
S
brak
46. Strzalka Izabela KJ LEWADA
O006890
47. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
48. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
49. Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
50. Szut Karolina KJ Picador
S
Brak
51. Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1998 (MJ.)
O019382
52. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
O009463
53. Walczyńska-Graczyk Maria KS Centurion
2006 (JM.)
O038706
54. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (JM.)
O049039
55. Woźnica Anna TS Kuźnia Rybnik
S
O001632
56. Żokowska Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
2003 (JM.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

78

ALIANS SP POL 2003 Wałach gniada F: Kanion
M: Afryka
O: Michał Stogniew
B: Michał Stogniew
Brak
2.

46

BREITLEY FINWB FIN 2011 Ogier gniada F: Breitling W / Bismarck
M: Debbie Dewdrop / Depardieu
O: Natalia Pióro
B: Lilja Consulting Oy
K024724 246001H00111166
3.

21

BUTTERFLY Niem.sport. POL 2010 Klacz gniada F: Belissimo M
M: Rainbow
O: Witold Kopeć
B: Zbigniew Szumlakowski
K017346
4.

58

CAESAR Westf. GER 2013 Wałach gniada F: Cezaro holst. /Cantus
M: Carbella westf. /Caratello B
O: Mateusz Michalski
B: Armin Stockem
DE 441411383212
5.

74

CARLOS SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/176 F: LOTOS
M: CELIA
O: Katarzyna Bryksa-Tomanek
B: Wiesława Pacan
Brak POL009640050306
6.

54

CARTE BLANCHE SP POL 2011 Klacz gniada F: Bolshoi
M: Catharsis
O: Karolina Stefańska
B: Piotr Morsztyn
K022050
7.

13

CINNAMON Oldenburger GER 2011 Klacz kasztanowata/171 F: Cecotto's As
M: Tiamo I
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: Dajana Nicodem
BRAK brak brak
8.

68

CLAIRE LG SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Puma
M: Carrara N
O: Eliza Stranc-Haberstroh
B: Agro-Mazury Sp. z o.o.
K011772
9.

48

CORTINA WB POL 2012 Klacz gniada F: Gold fiver
M: C
O: Herbert Rudiger wassibauer
B: Herbert Rudiger wassibauer
Brak
10.

82

DAISY Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Dafne
O: Elżbieta Łyczko
B: brak
K011758
11.

15

DEISI SP POL 2004 Klacz gniada/160 F: Rulon
M: Doxa
O: Jacek Błachno
B: GR Jacek Wilczyński
K014176 POL009611051404
12.

57

DOMINGUEZ HANN POL 2008 Wałach kasztanowata F: Don Frederico
M: Nane
O: Replika spółka z o.o.
B: Hermann Thumann
K017947 DE431318328508
13.

73

DOUBLE SURPRISE ROSE Appaloosa CZE 2010 Klacz kasztanowata F: Strawberry’s Flower
M: Magic Kimberly Rose
O: Wojciech Chłapek
B: Petra Cizkovska
Brak
14.

72

DREAMCAT KWPN NED 2010 Wałach kara F: Dreamcatcher
M: Zacharel
O: Weronika Frąckowiak
B: -
brak
15.

45

ECLECTICA SP GER 2013 Klacz kasztanowata F: ehe
M: ahe
O: Karolina Szut
B: Mazurek
brak
16.

10

FINEZJA Małopolska POL 2010 Klacz gniada/164 F: Falkon
M: Frontera
O: Małgorzata Wiącek
B: Krzysztof Biskup
K026566 616006540028010
17.

41

FUEGA DE PRELET WESTF DEU 2013 Klacz kasztanowata/158 F: Fuego De Prelet /
M: Ceitas / Cavalier
O: Aleksandra Owsiany
B:
K025365 DE441410952313
18.

71

FURST AVALON Westf. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich / Florestan I
M: Grafin / General I
O: Marek Szczur
B: Werner Tacke
K016665 DE441411906205
19.

63

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K017344 616007610019110
20.

42

GENIE KN KWPN POL 2011 Wałach gniada F: Charmeur
M: Wiana's Sjaan KN / Krack C
O: Magdalena Pachołek
B: M.A.G Van Der Knaap
K024488
21.

59

GLAMOUR PP DRP GER 2010 Klacz kasztanowata/kuc: F: Hemingway B
M: Ginger PP
O: Andrzej Kucharski
B: Niemcy
K019556
22.

53

GONZO SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Star Turn
M: Grenada
O: Anna Doniec
B: Katarzyna Milczarek
brak 616009640072113
23.

62

GRAVIOLA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan
M: Gruzinka
O: Piotr Czakański
B: SK Ochaby
brak
24.

67

HAITI SP POL 2008 Klacz gniada F: Aron
M: Hańcza
O: Bogusław lis
B: SK Udórz
K012187 POL009540059608
25.

69

HARM ČT CZE 2001 Wałach kasztanowata F: Harlow
M: Zorka
O: Bohdan Schwarz, Karviná
B: Lukášová Ilona,Nedakonice, UH, ZLN
203001226028801 000004969
26.

37

HARNAŚ SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Kreol
M: Harmonia
O: Monika Rzepka
B: SK Kierzbuń
K017644
27.

25

HOPE Hanowerska GER 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Hochandel
M: Salamanca
O: Mazurek
B: Klaus Bunger
brak
28.

5

HORMON PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: Małgorzata Koszowska
B: Małgorzata Koszowska
K006172
29.

60

HUN I SP POL 2000 Wałach gniada F: Niels
M: Hura I
O: Roman Pośpiech
B: Stanisław Wąsiakowski
brak POL009670007800
30.

34

KADR PONY SPORT KUC POL 2007 Wałach kara/kuc:145 F: NICO-K
M: KLISZA
O: JOANNA SŁAWSKA
B: NIEZNANY
K015101 POL013560316307
31.

28

KARNA NN POL 1998 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Kamila Pawlus
B: nn
K025144
32.

33

KEISER RUBIN Oldenburg POL 2011 Wałach kasztanowata F: Kaiser Franz
M: Hauptstuttbuch Rosaria
O: Małgorzata Malkusch
B: Witold Pietrzyk
brak
33.

9

KORSYKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Seigon /
M: Karima / Ismael
O: Karolina Szut
B: Anna Miśkiewicz
K013898 POL009670080807
34.

43

LEXUS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Iterb /
M: Leidi / Seigon
O: Dominika Mucha
B: Marian Żmuda
K024008 616009670107811
35.

1

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
O: Wioletta Garbowska
B: Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna
K016146 POL 013 69 01149 06
36.

19

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Margot
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K023033 6160096900785
37.

77

MAŁA FABIA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Bromir
M: Mała Fantazja
O: Wojciech Jatkowski
B: Andrzej Nidziński
K024217 POL006570221808
38.

24

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
O: Anna Walczynska
B: Krzysztof Starosciec
K012725 11841
39.

75

MARKIZA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/174 F: mazzel
M: milesza
O: strzalka izabela
B: stadnina koni pepowo
K006742 08745
40.

56

MOLIA L Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
O: Monika Graczyk - Żokowska
B: Janota Dariusz
K021556 616007540046511
41.

51

MONEY PENNY DWB POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Michellino /
M: Askemosens Flica / Heslegards Weltmeister
O: Magdalena Cieślik
B: Jeannette & Dennis Storm
K022123 208333DW0804788
42.

26

MORNING SUN SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Mystic Princess
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K022210 616009690078412
43.

55

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
O: Jadwiga Pawłowicz
B: Bogdan Parkitny
K009806 POL009670010505
44.

70

PICADORA Oldenburg DEU 2008 Klacz kasztanowata F: Swarowski
M: Perdella
O: JK S Team
B: Sprehe Albert,49632 Essen,Německo
DE433333032008
45.

6

PYRUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
O: Alicja Kistowska
B: Adam Mazur
K024516 616009540138510
46.

39

ROMANTIC P Niemiecka Sportowa GER 2009 Wałach kasztanowata F: Rosenstein
M: Galice
O: Małgorzata Brodziak
B: Ludwig Ebermann
K013717 DE455870050309
47.

47

ROMEO G OLD POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Queen Of Poland / Quaterback
O: Maria Szmidt
B: Paweł Gąsiński
K022137 DE433331709812
48.

49

ROSA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/160 F: Rio Bravo
M: Rota
O: PP JUMPE spółka z o.o. spółka komandytowa
B: SZYMCZAKOWSKA MAŁGORZATA UL. GAŁOWSKA 90, 54-430 WROCŁAW
K021924 POL009670111402
49.

52

SAMIRO 35 HAN GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Samarant / Sandro Hit
M: Donna Eleska / De Niro
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K017965 DE431310653406
50.

76

SAMSON SP POL 2010 Wałach inna F: Le Duc
M: Saluta I
O: Wojciech Jatkowski
B: Tomasz Kret
brak
51.

50

SANDRO HERO OLDBG GER 2004 Wałach gniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: Sandblume / Padarco
O: Dr Dorota Opyd
B: Gestut Lewitz
K021910 DE433331570204 105YT37
52.

65

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Solaris / Stalypso
M: Mejsi V / Welt Gang
O: Natalia Badura
B: Marek Adamuszewski
K023629 616009661000213
53.

44

SULEYKEN Hanowerska DEU 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: San Amour
M: Della Casa W
O: Michalina Terlecka
B: Niemcy
K018334 DE431310570710
54.

16

TAILORMADE LOBSTER OLD GER 2008 Wałach kasztanowata F: Landor S / Landadel
M: Sandra / Silvio I
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K023981 DE418180060708
55.

40

TIFANY FRYZ POL 2006 Klacz kara/168 F: Sander/Oltman
M: Elke V/Feitse293
O: katarzyna sicinska
B: katarzyna sicinska
K019842 NL616004200600073
56.

12

TIM SP POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Candiavolo
M: Tuana S
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K021968
57.

80

UNITED FADO Hanowerska GER 2012 Wałach gniada/173 F: United
M: Wera
O: Anna Woźnica
B: Anne-D, DR. Fritz Winzer
brak
58.

22

VERBENA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Lou Reed han / Lauries Crusador xx
M: Vanessa SP / Peres wlkp
O: Monika Augustyniak
B: Mirosław Górny
K022564
59.

64

VICTORY SP POL 2012 Klacz kara F: Rock And Roll
M: Whiskey Girl
O: Andrzej Sałacki / SK Ochaby
B: Andrzej Sałacki
K019785 616009690080812
60.

81

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS / SANDRO HIT
M: WANESSA/DONNERSCHLAG/DONNERHAL
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
61.

79

WESTA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pegasus HB
M: Wendy po Westrich
O: Cezary Kubacki
B: Paweł Mazurek
K021090 POL009670057308
62.

61

WIND OF CHANGE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: SCANDIC
M: WHISKEY GIRL
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K024960 616009690097813
Rider Club
Competition
Prize
Czakańska Lena LKJ Ochaby
150
SUM:
150.00
Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
100
110
80
SUM:
290.00
Jawor Joanna KJ OKOŁY
300
SUM:
300.00
Kopeć Dagmara Ludowy Klub Jeździecki Lewada
400
SUM:
400.00
Koszowska Kaja LKJ Lewada
200
SUM:
200.00
Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
300
SUM:
300.00
Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
150
90
SUM:
240.00
Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
600
SUM:
600.00
Suchan Hanna JKS Cwał
100
SUM:
100.00
Szczur Marek KJK Szary Michałowice
140
140
170
SUM:
450.00
Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
160
170
SUM:
330.00
Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
120
130
SUM:
250.00
Woźnica Anna TS Kuźnia Rybnik
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Monika
Karkonoski Klub Jeździecki
VERBENA (22)
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
2018-11-16
2
2018-11-17
1
2018-11-18
2
Błachno Aleksandra
Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
DEISI (15)
2018-11-16
4
2018-11-16
10
2018-11-17
2
2018-11-17
4
2018-11-18
1
Bryksa-Tomanek Katarzyna
BPK
CARLOS (74)
2018-11-16
13
2018-11-17
12
2018-11-18
10
Cieślik Magdalena
bpk
2018-11-16
5
2018-11-17
8
2018-11-18
8
Cinal Nadia
BPK
2018-11-16
2
2018-11-17
2
2018-11-18
2
Czakańska Lena
LKJ Ochaby
2018-11-16
5
2018-11-17
6
2018-11-18
5
2018-11-18
150
Doniec Magdalena
JKS Cwał
GONZO (53)
2018-11-16
2
2018-11-17
1
2018-11-18
2
Dyrek- Matuszewska Izabela
Karkonoski KJ
2018-11-16
5
2018-11-17
5
2018-11-18
2018-11-18
100
2018-11-16
2
110
2018-11-17
3
80
2018-11-18
4
Frąckowiak Weronika
JKS Hanna
2018-11-16
7
2018-11-17
4
2018-11-18
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (1)
2018-11-16
2
2018-11-17
2
2018-11-18
2
2018-11-18
Giełdon-Chłapek Zofia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2018-11-16
14
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2018-11-16
10
2018-11-16
12
2018-11-17
8
2018-11-17
7
2018-11-18
8
2018-11-18
7
2018-11-18
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
SAMSON (76)
2018-11-16
3
2018-11-16
9
2018-11-17
10
2018-11-18
7
2018-11-18
Jawor Joanna
KJ OKOŁY
TIM (12)
2018-11-16
1
2018-11-17
2
2018-11-16
2
2018-11-17
1
2018-11-18
1
CORTINA (48)
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
2018-11-18
300
Jędryczek-Bobowiec Izabela
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
ROSA (49)
2018-11-16
4
2018-11-17
2
2018-11-18
2
Kabaciński Bartosz
Bpk
ALIANS (78)
2018-11-16
1
2018-11-17
1
Kistowska Alicja
Klub Jeździecki LANDO
PYRUS (6)
2018-11-16
5
2018-11-17
3
2018-11-18
3
Kloska Monika
Bpk
ALIANS (78)
2018-11-16
2
2018-11-17
2
Kopeć Dagmara
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-11-16
2
2018-11-17
2
2018-11-18
2018-11-18
400
Koszowska Kaja
LKJ Lewada
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
2018-11-18
1
2018-11-18
2018-11-16
4
2018-11-17
7
2018-11-18
6
2018-11-18
200
Kubacka Natalia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
WESTA (79)
2018-11-16
4
2018-11-17
2018-11-18
Kucharska Maja
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-11-16
2018-11-17
2018-11-18
Kuriata Katarzyna
KS ARKADIA
2018-11-16
4
2018-11-17
3
2018-11-18
3
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (81)
2018-11-16
6
Malkusch Małgorzata
LKJ Lewada
2018-11-16
2
2018-11-16
3
2018-11-17
2
2018-11-17
2
2018-11-18
3
2018-11-18
300
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
CAESAR (58)
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
Mazurek Laura
JKS Cwał
HOPE (25)
2018-11-17
6
2018-11-18
6
Mieszczak Olga
KJ Michałów
DAISY (82)
2018-11-16
5
2018-11-17
4
2018-11-18
4
2018-11-18
Migdalska Kornelia
Klub Jeździecki BIAŁY LAS Stajnia Przybylscy 58-100 Świdnica Panków 24
2018-11-16
3
2018-11-17
3
2018-11-18
3
Mucha Dominika
KJ Stajnia Ozorowice
LEXUS (43)
2018-11-16
8
2018-11-17
3
2018-11-18
3
Opyd Dr Dorota
KJ Facimiech
2018-11-16
5
2018-11-17
6
2018-11-18
6
Owsiany Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2018-11-16
7
2018-11-17
3
2018-11-18
4
Pachołek Magdalena
Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
2018-11-16
2
2018-11-17
3
2018-11-18
2
2018-11-18
Pawlus Klaudia
LUKJ Antoniówka
KARNA (28)
2018-11-16
7
2018-11-16
15
Pióro Natalia
KS Equus Węgrzce
2018-11-16
4
2018-11-17
5
2018-11-18
6
Popiołek Katarzyna
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-11-16
1
150
2018-11-17
4
2018-11-18
3
90
Pośpiech Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
HUN I (60)
2018-11-16
6
2018-11-17
6
2018-11-18
Rzepka Monika
bpk SLA
HARNAŚ (37)
2018-11-16
7
2018-11-17
11
Schwarzova Michaela
CZE
HARM (69)
2018-11-16
4
2018-11-17
5
2018-11-18
5
2018-11-16
3
2018-11-17
3
Sicinska Katarzyna
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
TIFANY (40)
2018-11-16
6
2018-11-17
10
2018-11-18
5
Sitek Marta
LKJ Lewada Zakrzów
2018-11-16
2
2018-11-16
1
2018-11-17
5
2018-11-18
4
Skowrońska-Kozubik Żaneta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-11-17
VICTORY (64)
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-18
2018-11-18
600
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-11-16
3
2018-11-17
6
2018-11-18
4
Stefańska Karolina
JKS Cwał
2018-11-16
12
2018-11-17
4
2018-11-18
11
Strzalka Izabela
KJ LEWADA
MARKIZA (75)
2018-11-16
4
2018-11-17
5
2018-11-18
3
2018-11-18
Suchan Hanna
JKS Cwał
HOPE (25)
2018-11-16
6
2018-11-16
8
2018-11-17
11
2018-11-18
2
HAITI (67)
2018-11-16
2
100
2018-11-17
2
2018-11-18
2
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2018-11-16
1
140
2018-11-17
1
140
2018-11-18
1
170
Szmidt Maria
OSK Michalscy Trzebnica
ROMEO G (47)
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
Szut Karolina
KJ Picador
2018-11-16
11
2018-11-17
8
2018-11-16
9
2018-11-17
5
Terlecka Michalina Maria
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2018-11-16
2018-11-17
1
160
2018-11-18
1
170
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
2018-11-16
3
2018-11-17
2
120
2018-11-18
2
130
Walczyńska-Graczyk Maria
KS Centurion
MAMBA (24)
2018-11-16
3
2018-11-17
3
2018-11-18
3
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-18
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
FINEZJA (10)
2018-11-16
4
2018-11-16
3
2018-11-17
4
2018-11-18
5
Woźnica Anna
TS Kuźnia Rybnik
2018-11-16
3
2018-11-17
3
2018-11-18
2018-11-18
200
Żokowska Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
MOLIA L (56)
2018-11-16
11
2018-11-17
9
2018-11-18
9
2018-11-18

Number of Riders: 56

Number of Horses: 62

The sum of prizes: 3 810.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl