Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 10:32:43
2018-10-04 16:56:03
Magdalena Meller BARCELONA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:19:10
2018-10-04 10:38:51
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:19:23
2018-10-04 10:37:47
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:19:35
2018-10-04 09:04:30
Patryk Osysko GOLDEN LADY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:19:47
2018-10-04 09:00:51
Grzegorz Gawlik JOKER
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:19:57
2018-10-03 22:07:22
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:02:12
2018-10-03 12:19:38
Agnieszka Szlachta TALIA
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:02:32
2018-10-03 12:19:05
Agnieszka Szlachta ALUSITA
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:02:50
2018-10-03 12:10:41
Natalia Kluska JUNISZA
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:03:11
2018-10-03 11:49:54
Halina Remisz MOONLIGHT SHADOW
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:23:44
2018-10-03 11:02:15
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:24:22
2018-10-02 23:22:11
Agnieszka Ciurzyńska LALA
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:24:41
2018-10-02 22:05:13
Julia Majer WANESS
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:25:00
2018-10-02 21:14:29
Dominika Glück CYNARA
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:26:38
2018-10-02 19:22:55
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:28:01
2018-10-02 19:20:35
Stefania Król PRIMA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:28:24
2018-10-02 19:15:06
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:28:41
2018-10-02 18:51:52
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:02:42
2018-10-02 15:23:45
Kinga Gordzielik DARMA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:03:01
2018-10-02 15:23:18
Tomasz Gordzielik ELIF
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:03:22
2018-10-02 15:22:48
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:03:40
2018-10-02 11:20:50
Marko Lenart AMANDA
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:03:58
2018-10-02 11:19:50
Violetta Wilk DERYK
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:04:18
2018-10-01 23:06:55
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 19:59:06
2018-10-01 18:15:08
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 19:59:28
2018-10-01 18:14:35
Otylia Barczyk JOLY'S HOUSTON
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 15:31:46
2018-10-01 14:04:35
Kinga Markiewka INTRYGA
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 15:31:58
2018-10-01 14:00:44
Aleksandra Lorenc LUKAN
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 15:32:08
2018-10-01 14:00:13
Aleksandra Lorenc BRONKS
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 15:32:18
2018-10-01 13:58:47
Martyna Kot MALINA
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 15:32:28
2018-10-01 13:58:27
Zuzanna Hatala FURIA
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 15:32:39
2018-10-01 13:48:17
Klaudia Fojcik TOSCA
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 15:32:49
2018-10-01 13:45:27
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 15:32:59
2018-10-01 12:27:54
Aleksandra Ryt LORD OF FAME
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:29:02
2018-09-30 22:53:44
Elżbieta Honysz LIVIA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:33:56
2018-09-30 22:50:48
Żaneta Nawrat NICOL
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:34:07
2018-09-30 22:49:55
Natalia Osysko GOLDEN LADY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:34:17
2018-09-30 22:49:18
Elżbieta Honysz PARYS
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:34:27
2018-09-30 22:48:20
Hanna Doskocz PARYS
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:34:39
2018-09-30 19:39:51
Dominika Kunicka SZANOWNA DAMA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:34:49
2018-09-30 14:52:43
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:34:59
2018-09-30 14:51:45
Przemysław Czekaj CURLY SUE
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:35:09
2018-09-30 14:51:15
Joanna Włodarz HERON
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:35:18
2018-09-30 14:50:51
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:35:31
2018-09-30 14:49:59
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 11:50:45
2018-09-30 10:24:37
Wioletta Karpińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 13:39:38
2018-09-29 12:44:50
Nikola Pal PIRX
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 13:40:01
2018-09-29 11:50:24
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 13:40:12
2018-09-28 20:12:15
Paulina Adamiec MOVIEBIRD STARCORNET
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 13:40:22
2018-09-28 16:26:30
Colleen Moore ETER
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 00:51:32
2018-09-27 15:43:25
Wiktoria Skorupa CIUŁALA
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:37:05
2018-09-26 23:08:46
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:37:16
2018-09-26 22:45:52
Paulina Adamiec MOVIEBIRD COLETTA
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:37:26
2018-09-26 22:05:13
Paulina Klimek LEANDRA
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:37:37
2018-09-26 22:04:18
Paulina Klimek GIEWONT
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:37:49
2018-09-26 21:28:30
Daria Weiss-Mossakowska LANDOS-T
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:38:01
2018-09-26 17:10:39
Daria Griner JASKIER
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:38:12
2018-09-26 14:34:26
Oliwia Smykała DORA
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:38:24
2018-09-26 14:33:49
Paulina Hibner WINDA
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:27:40
2018-09-25 22:52:20
Kevin Nagórka GOLDEN DE LA VALUX
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:27:28
2018-09-25 15:15:13
Kinga Piechaczek MALAGA
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:37:41
2018-09-25 12:25:57
Milena Wiśniewska SASZIKA
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:37:51
2018-09-24 22:38:14
Marta Solich KRUS
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:38:01
2018-09-24 22:33:17
Emilia Pałczyńska FILIP
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:38:12
2018-09-24 22:29:48
Aleksandra Hajzyk BATOK
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:29:18
2018-09-24 22:27:48
Agnieszka Gronowicz WĘGRZYN
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:38:42
2018-09-24 20:33:29
Paulina Matuszczyk EWERTON
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:38:52
2018-09-24 20:05:29
Dominika Lapawa ULTRA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:39:02
2018-09-24 20:04:45
Anna Lapawa ULTRA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 09:24:10
2018-09-24 17:25:59
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 10:32:56
2018-09-24 17:17:38
Wiktoria Dżugaj KALISTER
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 09:24:21
2018-09-24 17:17:17
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 17:09:59
2018-09-24 08:47:57
Klaudia Koj ESTELA
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 22:41:08
2018-09-23 22:04:00
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 22:41:26
2018-09-23 22:03:21
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:35:50
2018-09-23 12:45:50
Lena Gruca LEAP STAR
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 12:52:51
2018-09-22 08:02:01
Aleksandra Dziwisz SAMURAJ
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 12:53:06
2018-09-22 08:00:55
Kaja Badellino EROS
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 11:06:57
2018-09-21 10:50:00
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:03:37
2018-09-20 20:55:36
Patryk Mike CHALANDRA
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 17:04:12
2018-09-20 14:21:06
Natalia Babicka PATI
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 17:04:23
2018-09-20 14:11:35
Kamelia Babicka LIBIA
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 17:04:34
2018-09-20 11:28:41
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 11:25:04
2018-09-19 22:17:56
Wiktoria Bieniek MON CHERY
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 11:25:19
2018-09-19 22:17:40
Hanna Kiszka MON CHERY
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 11:25:31
2018-09-19 19:10:11
Kevin Pszowski BONI
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 11:25:54
2018-09-18 19:57:15
Patrycja Kasprzyk PASCAL
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 11:26:09
2018-09-17 22:35:56
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 17:10:41
2018-09-17 22:35:22
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 11:26:32
2018-09-17 22:34:02
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/dwufazowy Art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 11:26:43
2018-09-17 22:33:30
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 19:28:58
2018-09-16 21:43:44
Kevin Nagórka OSADKOWSKI BORODIN
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
10174761
2. Babicka Kamelia TS Kuźnia
2000 (J.)
3125/17
3. Babicka Natalia TS Kuźnia Rybnik
1998 (MJ.)
O049368
4. Badellino Kaja bpk
2004 (JM.)
brak
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
6. Bieniek Wiktoria bez przynależności klubowej
2000 (J.)
brak
7. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
8. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
124
9. Bugla Zofia niezrzeszona
2004 (JM.)
O036058
10. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
11. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
12. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
13. Doskocz Hanna LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
14. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047713
15. Dziwisz Aleksandra BPK
2002 (J.)
O042140
16. Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna
S
O024922
17. Fojcik Klaudia LJKS Eldorado Świerklany
2000 (J.)
brak
18. Gawlik Grzegorz Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
brak
19. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
20. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
O052013
21. Gordzielik Tomasz KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O051229
22. Griner Daria -
S
brak
23. Gronowicz Agnieszka BRAK
2002 (J.)
BRAK
24. Gruca Lena BPK
2007 (Mł.)
BRAK
25. Hajzyk Aleksandra BRAK
2005 (JM.)
BRAK
26. Hatala Zuzanna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
27. Hibner Paulina HiPPo Sports Team
2005 (JM.)
brak
28. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
29. Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
S
O012775
30. Kamińska Patrycja bpk
2001 (J.)
202G kt
31. Karpińska Wioletta BPK
S
BRAK
32. Kasprzyk Patrycja Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
brak
33. Kiszka Hanna bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
brak
34. Klimek Paulina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
S
LZRWZJ/1597/18
35. Kluska Natalia BPK - SLA
2005 (JM.)
O046739
36. Koj Klaudia bpk
2001 (J.)
brak
37. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
38. Król Stefania KJ Trachy Sośnicowice
S
123
39. Kunicka Dominika SKJ OMEGA
2003 (JM.)
brak
40. Lapawa Anna BPK
S
brak
41. Lapawa Dominika BPK
S
brak
42. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
43. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
44. Lorenc Aleksandra TS Kuźnia
S
3187/17
45. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
1999 (MJ.)
O023908
46. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
47. Markiewka Kinga LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
brak
48. Matuszczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (J.)
O033822
49. Meller Magdalena PLKJ Plessówka
S
O000862
50. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
51. Mike Patryk KJ Global Świetochowice
S
O024499
52. Moore Colleen LKJ Ochaby
S
-
53. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (JM.)
Brak
54. Nagórka Kevin Klub Jeździecki Global
2000 (J.)
O026038
55. Nawrat Żaneta LUKJ Antoniówka
S
O041046
56. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
57. Osysko Patryk Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
1999 (MJ.)
brak
58. Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O035731
59. Pałczyńska Emilia Brak
2006 (JM.)
Brak
60. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
61. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
62. Piontek Filip BPK Opolskie
2003 (JM.)
63. Polednia Henryk LKJ Moszna
2017 (Mł.)
O007664
64. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O047502
65. Remisz Halina Kj Royal
S
O013600
66. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
67. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
68. Ryt Aleksandra JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
S
O003310
69. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (JM.)
brak
70. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
71. Smykała Oliwia HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
2006 (JM.)
brak
72. Solich Marta Brak
1999 (MJ.)
Brak
73. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
brak
74. Wilk Violetta brak
2004 (JM.)
brak
75. Wiśniewska Milena LKJ Ochaby
2005 (JM.)
brak
76. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

54

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
O: Pasierowski Grzegorz
B: Bernard Rajmund
brak 616009690061609
2.

82

AMANDA Śląska POL 2009 Klacz gniada F: Jarsen
M: Aurelia
O: Zygmunt Lenart
B: Zygmunt Lenart
K019001 POL008690013809
3.

4

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: H.F.S.M. Harink
K013846 5280030606180
4.

103

BARCELONA SP POL 2012 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Beasilia
O: Patryk Mike
B: Kopras s.p z.o o
K024164
5.

8

BASALINO FS Brandenburg GER 2010 Wałach gniada F: Black Jack
M: Salanda FS
O: Wiesław Piecha
B: Matthias Schulze
K012636
6.

41

BATOK SP POL 2001 Wałach gniada F: Graf Quidam
M: Batuta
O: Lkj Lewada
B: SK ochaby
Brak
7.

104

BATOK Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada F: Graf Quidam
M: Batuta
O: LKJ Lewada
B: SK Ochaby
brak
8.

27

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B: Stefan Mazur
K020735 POL013640011904
9.

73

BRONKS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Wencco
M: Balenciaga
O: TS Kuźnia
B: T.Tura
K016826
10.

61

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dinar
M: Burka XXOO
O: Agnieszka Czekaj
B: Sk Kowalewko
brak
11.

80

CALIDA R Hannowerska GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
O: ANNA MICHALIK
B: mgr inż. DIRK ROST
DE 431319803908
12.

98

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
13.

37

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
14.

33

CHALANDRA WURT GER 2011 Klacz gniada F: Ciacomo / Cor De La Bryere / Laval I
M: Salandra / Sandro
O: Patryk Mike
B: Klaus & Edwin Schuster
K023886 DE473730687711
15.

24

CHELSEA L Westf. GER 2009 Klacz gniada F: Albaran xx
M: Galina westf.
O: Tomasz Śmiały
B: Theo Lohmann, Niemcy
K018980 DE441410634209
16.

55

CIUŁALA Typ Szlachetny POL 2007 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Krzysztof Skorupa
B: Marek Szweda
brak
17.

9

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K012642
18.

64

CURLY SUE DS POL 2014 Klacz kasztanowata F: Champion
M: La Le Lu
O: agnieszka czekaj
B: Niemcy
brak
19.

90

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
K024907
20.

85

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
O: Henryk Gordzielik
B:
K018929 616009670113910
21.

81

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
22.

48

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Zagwocki
B: Nieznany
brak
23.

71

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
O: Roman Pawlas
B: A G. Vissers
brak
24.

12

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762 616009690058514
25.

84

ELIF KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: ---
M: -----
O: Henryk Gordzielik
B: ----
K018768
26.

35

EROS M POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ramzes
M: EMISJA
O: Ewelina Oczkowicz
B: Dalmata Aleksander
K019647 616006550114011
27.

38

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
O: Izabela Koj
B: Gierszewski Krzysztof
Brak
28.

56

ETER SP POL 2010 Wałach siwa F: Bonaparte
M: Egipcja
O: Coollen Moore
B: -
616006570136510
29.

30

EVERY TIME SP POL 2005 Wałach gniada F: Edminton
M: Klasika
O: Katarzyna Bugla
B: TJ Slovan
brak
30.

40

EWERTON Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Emetyt
M: Elegancja
O: Wojciech Matuszczyk
B: Sęczek Grzegorz
K022934 616006660849813
31.

42

FILIP KUC POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Grawer
M: Figlarka
O: Lkj Lewada
B: J. Piąstka
Brak
32.

60

FLINTSTONE UTOPIA KWPN POL 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
O: WIOLETTA KARPIŃSKA
B: WIOLETTA KARPIŃSKA
LKRWZ3/2568/15 528003201007892
33.

77

FURIA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Kingsten
M: Fauna
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
34.

51

GIEWONT Koń Mały POL 2013 Wałach inna/mk: F: Nort
M: Gala
O: Paulina Klimek
B: Michał Kuban
Brak 616013540105213
35.

46

GOLDEN DE LA VALUX BWP POL 2012 Klacz gniada F: Canabis Z
M: Tackel Chavannaise
O: Sylwia Grzegorzewska
B: Belgia
K020977
36.

100

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Ginger
O: Grzegorz Gawlik
B: Gawlik Jarosław
brak
37.

68

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
O: Grzegorz Gawlik
B: ANNA STACHOWIAK
K024988 616009610186709
38.

101

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
39.

63

HERON Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
O: agnieszka czekaj
B: SK Janów Podlaski
brak
40.

89

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
133
41.

75

INTRYGA Szlachetna Półkrew POL 1998 Klacz kasztanowata F: Colderon
M: Interna
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
42.

49

JASKIER Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Arco
M: Jasna
O: Daria Griner
B: Durachta Zenon
brak
43.

99

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Gawlik Jarosław
K016908
44.

78

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
O: Ryszard Barczyk
B:
K022358 056011020100145
45.

95

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
O: Dariusz Kluska
B: Stadnina Koni Prudnik
K023049 616006590016912
46.

13

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster / Czandor
M: Kariera / Nurjev
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263 POL009640024204
47.

102

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
48.

43

KRUS SP POL 1999 Wałach gniada F: Arcus
M: Kama
O: Lkj Lewada
B: L. Kośnik
Brak
49.

87

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
O: DOROTA ROGOSZ
B: PAUL SCHOCKEMOEHLE
PZJ - LKPZJ/2615/18 056015Z55733811
50.

92

LALA SP POL 2009 Klacz kara F: Bekas
M: Labelle
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Stanisław Siebielec
K024060
51.

50

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach skarogniada F: COLA
M: LEGACY
O: DARIA WEISS-MOSSAKOWSKA
B: TOMALA TADEUSZ
BRAK 616009690075014
52.

52

LEANDRA Czeska Goracokrwista (Cs) CZE 2008 Klacz gniada F: 1072 LORANDO
M: ARCADIA
O: Paulina Klimek
B: Ing.Minx Jindrich
K026035 203 010 327915208
53.

7

LEAP STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 stycz Wałach kasztanowata F: Long Star
M: Zofia
O: Karolina Gruca
B: Prywatna stadnina koni hanowerskich
Brak
54.

31

LIBIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Machmuthr Nur
M: Linda
O: TS Kuźnia
B: T.Tura
K011759
55.

18

LIVIA SP POL 2014 Klacz gniada F: JUNIPERIUS
M: LADY FOREVR
O: Żaneta Nawrat
B: Ewa Filipowicz
brak 616009661291814
56.

70

LORD OF FAME WESTF GER 2005 Wałach gniada F: Lord Siclau/
M: Miss Gento/
O: Maria Kaczyna
B: Karl VoBhage
K013349
57.

25

LOVE PARADE HOL GER 2001 Ogier gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686 DE421000026601
58.

34

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
O: Gabriela Kamińska
B: Słomińska Danuta
K024288
59.

74

LUKAN SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Machmuthr Nur
M: Linda
O: TS Kuźnia
B: T.Tura
K016768
60.

76

MALINA Małopolska POL 1998 Klacz gniada F: Donald
M: Miki
O: Roman Pawlas
B: nn
brak
61.

28

MON CHERY PONY POL 1997 Wałach skarogniada/kuc: F: NN
M: Mandy
O: Wiktoria Bieniek
B: Stáj Urban
brak 203 000 991060297
62.

29

MON CHERY PONY POL 1997 Wałach skarogniada/kuc: F: NN
M: Mandy
O: Wiktoria Bieniek
B: Stáj Urban
brak 203 000 991060297
63.

94

MOONLIGHT SHADOW Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Eger
M: Misja
O: Halina Remisz
B: Marian Skowronek
K022179 616007610053212
64.

53

MOVIEBIRD COLETTA OS GER 2012 Klacz siwa F: Cola Zero
M: Carnetta/Coupe de Coeur
O: MovieBird Int Sp. z o.o.
B: Gestut Sprehe GmbH
K026555 DE418181073512
65.

57

MOVIEBIRD STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold
M: Columbia/Cornet Obolensky
O: MovieBird Int. Sp. z o.o.
B: Heinrich Ramsbrock
K024205 DE431310121210
66.

69

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
K022892 616008690139109
67.

23

OSADKOWSKI BORODIN KWPN NED 2006 Wałach siwa F: KING KOLIBRI
M: RENETTE
O: Katarzyna Nagórka
B: Holandia
LKPZJ/1627/18
68.

67

PARYS SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckman's Looping
M: Plejada
O: Elżbieta Jarka-Doskocz
B: SK w Udorzu
K025807 616009540020012
69.

26

PASCAL Hucuł POL 2006 Wałach inna/kuc:138 F: Nektar
M: Patria
O: Grzegorz Kasprzyk
B: Krupnik Ryszard
brak
70.

32

PATI KUC POL 2005 Klacz bułana/kuc: F: Kentacky
M: Persi
O: Chrzanowski
B: nn
K024732
71.

59

PIRX Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/170 F: SIR NEEL
M: POLITURA
O: Anna Pal
B: Asman Ireneusz
brak
72.

88

PRIMA Typ Szlachetny POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
O: Stefania Król
B: Krzysztof Król
123
73.

93

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
74.

58

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
75.

36

SAMURAJ M POL 2006 Wałach gniada F: Barnaba
M: Samba
O: Anna Ostafińska- Dziwisz
B: Ćwiertniak Henryk
K012284 POL006570145106
76.

44

SASZIKA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Skadena
O: Wiśniewski Arkadiusz
B: SK Ochaby
brak 616 009 54 01035 13
77.

14

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
O: Henryk Polednia
B: SK Moszna
K023381 616009690055013
78.

66

SZANOWNA DAMA XO POL 2009 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Piotr Kunicki
B: NN
Brak
79.

79

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
80.

83

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
K013909
81.

72

TOSCA SP POL 2007 Klacz gniada F: NN
M: Troska
O: Jakub Lubszczyk
B: Hajduk Maciej
K012166
82.

39

ULTRA Typ Szlachetny POL 2003 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Anna Lapawa
B: nn
bak POL 999 54 01299 03
83.

91

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS
M: WANESSA
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
84.

16

WĘGRZYN Hucuł POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Baca
M: Pobudka
O: Lkj Lewada
B: IZ Brzezie
Brak
85.

62

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
86.

47

WINDA Haflingerska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
O: Marcelina Czech
B: Mariusz Bebłot
brak
87.

65

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
KJ Jumping Team Brynica
BALOU (4)
2018-10-06
14
2018-10-07
1
130
2018-10-06
4
2018-10-07
2
220
2018-10-06
11
2018-10-07
13
2018-10-07
6
2018-10-06
17
2018-10-06
4
2018-10-06
3
2018-10-07
9
2018-10-07
6
Babicka Kamelia
TS Kuźnia
LIBIA (31)
2018-10-06
9
2018-10-06
1
150
2018-10-07
6
2018-10-07
3
90
Babicka Natalia
TS Kuźnia Rybnik
PATI (32)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
Badellino Kaja
bpk
EROS (35)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2018-10-06
1
2018-10-06
22
2018-10-06
2018-10-06
1
2018-10-06
20
2018-10-06
Bieniek Wiktoria
bez przynależności klubowej
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2018-10-06
2018-10-06
10
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
ILONA (89)
2018-10-07
5
2018-10-07
11
Bugla Zofia
niezrzeszona
2018-10-06
3
90
2018-10-06
6
2018-10-07
7
2018-10-07
7
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
LALA (92)
2018-10-07
4
2018-10-07
10
Czartoryska Kamila
Brak
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
25
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
ZULUS (65)
2018-10-06
5
2018-10-06
2
220
2018-10-07
4
2018-10-07
8
ROCCO (93)
2018-10-06
3
2018-10-06
3
2018-10-07
1
250
2018-10-07
7
Doskocz Hanna
LUKJ Antoniówka
PARYS (67)
2018-10-06
22
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (83)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Dziwisz Aleksandra
BPK
SAMURAJ (36)
2018-10-06
12
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Dżugaj Wiktoria
LKJ Moszna
EFLIM (12)
2018-10-06
7
2018-10-06
2018-10-07
4
50
2018-10-07
2018-10-06
7
2018-10-06
2
200
2018-10-07
3
150
2018-10-07
1
270
Fojcik Klaudia
LJKS Eldorado Świerklany
TOSCA (72)
2018-10-07
1
2018-10-07
22
2018-10-07
Gawlik Grzegorz
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
JOKER (99)
2018-10-06
1
2018-10-06
8
2018-10-06
Glück Dominika
Brak
CYNARA (90)
2018-10-07
15
2018-10-07
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Metpol
DARMA (85)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Gordzielik Tomasz
KJ Metpol Grodziec
ELIF (84)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Griner Daria
-
JASKIER (49)
2018-10-06
18
2018-10-06
1
2018-10-07
Gronowicz Agnieszka
BRAK
2018-10-06
2018-10-06
21
Gruca Lena
BPK
2018-10-06
26
2018-10-06
24
2018-10-06
2018-10-07
23
2018-10-07
23
2018-10-07
Hajzyk Aleksandra
BRAK
BATOK (41)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
Hatala Zuzanna
LJKS Eldorado Świerklany
FURIA (77)
2018-10-07
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Hibner Paulina
HiPPo Sports Team
WINDA (47)
2018-10-07
15
2018-10-07
12
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-10-07
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
2018-10-07
8
Honysz Elżbieta
LUKJ Antoniówka
LIVIA (18)
2018-10-06
1
2018-10-06
23
PARYS (67)
2018-10-06
15
2018-10-06
Kamińska Patrycja
bpk
LUCKY (34)
2018-10-06
6
2018-10-07
Karpińska Wioletta
BPK
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-06
13
2018-10-07
1
2018-10-07
5
2018-10-07
Kasprzyk Patrycja
Bez przynależności klubowej
PASCAL (26)
2018-10-06
22
2018-10-06
1
2018-10-07
2018-10-07
Kiszka Hanna
bez przynależności klubowej
2018-10-06
1
2018-10-06
1
Klimek Paulina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
GIEWONT (51)
2018-10-06
19
2018-10-06
1
2018-10-07
12
2018-10-07
1
LEANDRA (52)
2018-10-06
21
2018-10-06
1
2018-10-06
21
2018-10-07
20
2018-10-07
18
2018-10-07
18
Kluska Natalia
BPK - SLA
JUNISZA (95)
2018-10-06
1
2018-10-06
3
70
2018-10-06
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (38)
2018-10-06
19
2018-10-06
2018-10-07
3
70
2018-10-07
Kot Martyna
LJKS Eldorado Świerklany
MALINA (76)
2018-10-07
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Król Stefania
KJ Trachy Sośnicowice
PRIMA (88)
2018-10-07
1
2018-10-07
25
Kunicka Dominika
SKJ OMEGA
2018-10-06
1
2018-10-06
30
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Lapawa Anna
BPK
ULTRA (39)
2018-10-06
1
2018-10-07
1
Lapawa Dominika
BPK
ULTRA (39)
2018-10-06
18
2018-10-07
25
Lenart Marko
LKJ Moszna
AMANDA (82)
2018-10-07
18
2018-10-07
9
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2018-10-07
1
2018-10-07
7
2018-10-07
2018-10-06
23
2018-10-06
1
2018-10-06
1
Lorenc Aleksandra
TS Kuźnia
BRONKS (73)
2018-10-06
11
2018-10-06
10
LUKAN (74)
2018-10-06
2
80
2018-10-06
8
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (71)
2018-10-07
12
2018-10-07
9
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (91)
2018-10-06
6
2018-10-06
1
130
Markiewka Kinga
LJKS Eldorado Świerklany
INTRYGA (75)
2018-10-07
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Matuszczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
EWERTON (40)
2018-10-07
2018-10-07
Meller Magdalena
PLKJ Plessówka
BARCELONA (103)
2018-10-06
1
2018-10-06
26
2018-10-06
26
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
2018-10-06
1
2018-10-06
2018-10-06
5
Mike Patryk
KJ Global Świetochowice
2018-10-06
2018-10-06
Moore Colleen
LKJ Ochaby
ETER (56)
2018-10-06
1
2018-10-06
25
2018-10-06
18
2018-10-07
12
2018-10-07
1
2018-10-07
25
Mundziakiewicz Julia
Brak
2018-10-06
1
2018-10-06
21
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Nagórka Kevin
Klub Jeździecki Global
2018-10-06
7
2018-10-06
5
2018-10-07
5
2018-10-07
4
2018-10-06
9
2018-10-07
8
2018-10-07
14
Nawrat Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (69)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-06
21
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
2018-10-06
1
2018-10-06
21
Osysko Patryk
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2018-10-06
1
Pal Nikola
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PIRX (59)
2018-10-07
1
2018-10-07
2
80
Pałczyńska Emilia
Brak
FILIP (42)
2018-10-06
17
2018-10-06
1
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (54)
2018-10-06
1
2018-10-06
23
2018-10-07
2018-10-07
31
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-10-07
11
2018-10-07
11
CLAAS (9)
2018-10-07
8
2018-10-07
5
LUCKY (34)
2018-10-07
10
Piontek Filip
BPK Opolskie
BATOK (104)
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Polednia Henryk
LKJ Moszna
2018-10-06
18
2018-10-06
5
2018-10-07
18
2018-10-07
2
120
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (27)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Remisz Halina
Kj Royal
2018-10-07
19
2018-10-07
10
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-10-06
4
50
2018-10-06
2018-10-07
21
2018-10-07
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (58)
2018-10-06
1
250
2018-10-06
1
270
2018-10-07
6
2018-10-07
3
160
Ryt Aleksandra
JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2018-10-06
2
120
2018-10-06
8
2018-10-07
1
150
2018-10-07
2
200
Skorupa Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-10-07
16
2018-10-07
9
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
2018-10-06
1
2018-10-06
16
2018-10-06
2018-10-07
1
2018-10-07
12
2018-10-07
Smykała Oliwia
HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
DORA (48)
2018-10-07
11
2018-10-07
1
Solich Marta
Brak
KRUS (43)
2018-10-06
1
2018-10-06
18
2018-10-07
1
2018-10-07
25
Weiss-Mossakowska Daria
brak
2018-10-06
20
2018-10-06
18
2018-10-07
30
2018-10-07
1
Wilk Violetta
brak
DERYK (81)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Wiśniewska Milena
LKJ Ochaby
SASZIKA (44)
2018-10-06
21
2018-10-06
1
2018-10-07
17
2018-10-07
18
Włodarz Joanna
bpk
HERON (63)
2018-10-06
1
2018-10-06
26
2018-10-07
18
2018-10-07
24

Number of Riders: 76

Number of Horses: 87

The sum of prizes: 3 570.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl