Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 15:08:47
2018-05-04 15:06:52
Lena Czakańska VICTORY
  • 1x 9/P-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 15:09:01
2018-05-04 15:06:23
Lena Czakańska GRAVIOLA
  • 1x 9/P-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 12:25:05
2018-05-02 10:21:10
Monika Rzepka HARNAŚ
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 14:41:55
2018-04-30 12:42:58
Weronika Wiącek FINEZJA
  • 1x 1T/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 2T/L-2/Zawody Towarzyskie
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 14:41:40
2018-04-30 12:36:52
Sylwia Kotula LOX
  • 1x 4/D-2/Zawody Regionalne,
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 22:37:17
2018-04-29 20:12:43
Weronika Janoszek DAWELTA
  • 1x 9/P-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 22:37:26
2018-04-29 18:15:12
Magdalena Hasek PREZYDENT
  • 1x 6/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 9/P-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 09:55:06
2018-04-28 15:28:16
Sonia Schwalbe DELTA
  • 1x 9/P-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 09:55:18
2018-04-28 13:19:11
Dominika Pączek QUANTI
  • 1x 1T/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 2T/L-2/Zawody Towarzyskie
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 22:00:18
2018-04-26 21:58:20
Weronika Kaczmarek MEWOLTA
  • 1x 9/P-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 22:00:06
2018-04-26 21:56:04
Adrianna Dowha WEGA
  • 1x 3/L-2/Zawody Regionalne,
  • 1x 9/P-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
  • 1x 13/L-3/Zawody Regionalne,
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 16:37:49
2018-04-26 16:33:52
Larysa Haberstroh CLAIRE LG
  • 1x 4/D-2/Zawody Regionalne,
  • 1x 9/P-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
  • 1x 14/D-3/Zawody Regionalne,
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 14:36:53
2018-04-26 14:35:32
Żaneta Skowrońska-Kozubik DUISO
  • 1x 10/C-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Seniorów
  • 1x 20/C-4/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Seniorów
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 14:36:42
2018-04-26 14:27:23
Oliwia Sobel WIND OF CHANGE
  • 1x 6/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 14:14:58
2018-04-26 14:13:50
Oliwia Sobel J'ADORE
  • 1x 9/P-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:52:35
2018-04-26 12:50:23
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 8/CC-4/Zawody Regionalne
  • 1x 18/CC-5/Zawody Regionalne
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:52:25
2018-04-26 12:49:57
Katarzyna Popiołek MORNING SUN
  • 1x 10/C-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Seniorów
  • 1x 20/C-4/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Seniorów
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:52:15
2018-04-26 12:49:13
Oliwia Sobel MAGICAL MEMORY
  • 1x 9/P-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:52:04
2018-04-26 12:48:41
Aleksandra Pośpiech HUN I
  • 1x 10/C-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Seniorów
  • 1x 20/C-4/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Seniorów
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:51:52
2018-04-26 12:42:45
Dagmara Kopeć BUTTERFLY
  • 1x 7/CC-1/Zawody Regionalne
  • 1x 17/CC-2/Zawody Regionalne
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:51:38
2018-04-26 12:40:58
Weronika Wiącek MORENGO
  • 1x 2/P-3/Zawody Regionalne, Kuce, czworobok 20x40m
  • 1x 12/P-4/Zawody Regionalne, Kuce, czworobok 20x40m,
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 12:17:02
2018-04-26 10:44:27
Pola Żyglicka CLINTELLA
  • 2x 4/D-2/Zawody Regionalne,
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 09:59:59
2018-04-26 06:50:10
Ewa Szafran ISKRA
  • 1x 6/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 10:00:11
2018-04-26 06:29:11
Jolanta Tarczyńska IGA
  • 1x 10/C-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Seniorów
  • 1x 20/C-4/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Seniorów
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 10:00:24
2018-04-26 06:28:14
Jolanta Tarczyńska ARABIKA
  • 1x 6/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 16:17:10
2018-04-24 16:09:36
Kaja Koszowska HORMON PONYSPORT
  • 1x 5/N-1/Zawody Regionalne, Kuce
  • 1x 9/P-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
  • 1x 15/N-2/Zawody Regionalne, Kuce
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 19:13:39
2018-04-24 16:03:57
Monika Siwoń WINNING BLACK PEARL
  • 1x 1T/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 2T/L-2/Zawody Towarzyskie
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 15:39:25
2018-04-24 15:26:11
Dorota Opyd SANDRO HERO
  • 1x 8/CC-4/Zawody Regionalne
  • 1x 18/CC-5/Zawody Regionalne
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:12:36
2018-04-24 12:35:05
Dorota Taras PREDAZZO
  • 1x 6/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 09:25:08
2018-04-24 11:37:07
Jagoda Matias TAMIZA
  • 1x 9/P-1/półfinał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
  • 1x 19/P-2/finał Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Juniorów
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Czakańska Lena LKJ Ochaby
2003 (JM.)
O046208
2. Dowha Adrianna Klub Jeździecki Dera
2005 (JM.)
brak
3. Glombik Magdalena brak
2002 (J.)
4. Głogiewicz Wiktoria brak
2003 (JM.)
5. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (JM.)
O042448
6. Hasek Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (J.)
O026598
7. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
brak
8. Kopeć Dagmara Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O013038
9. Koszowska Kaja LKJ Lewada
2002 (J.)
O032698
10. Kotula Sylwia Bez przynależności klubowej
S
1109/18
11. Maciejewska Katarzyna brak
2007 (Mł.)
12. Matias Jagoda Katowicki Klub Jeździecki
S
O049881
13. Opyd Dorota KJ Facimiech
S
none
10167513
14. Pączek Dominika BPK
2003 (JM.)
BRAK
15. Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O003103
16. Pośpiech Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
1998 (MJ.)
brak
17. Rzepka Monika BPK
S
O019490
18. Schwalbe Sonia LKJ Moszna
2001 (J.)
Brak
19. Siwoń Monika LKJ Moszna
S
Brak
20. Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
21. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
22. Świerk Anita brak
2002 (J.)
23. Szafran Ewa LZJ Drama Zbrosławice
S
O020937
24. Taras Dorota KJ Platan Wrocław
S
O021621
25. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
26. Walach Alicja Lkj Lewada
2005 (JM.)
brak
27. Wiącek Weronika Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2005 (JM.)
O049039
28. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (JM.)
O049039
29. Zambrzycka Agnieszka brak
2006 (JM.)
30. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
O041526
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

AKCENT śląska Polska 2008 wałach kara F: Rubin
M: Amazonka
O: Tadeusz Wojnar
B: Adam Maras
2.

7

ARABIKA Małopolska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Efekt
M: Aragona
O: Zbigniew Kowalkowski
B: SK Janów Podlaski
K019147
3.

35

BATOG SP POL 2001 Wałach gniada F: Graf Quidam
M: Batuta
O: LKJ Lewada
B: SK Ochaby
brak
4.

12

BUTTERFLY Niemiecka Sportowa POL 1999 Klacz gniada F: Belissimo
M: Rainbow
O: Andrzej Sałacki
B: Zbigniew Szumlakowski
K017346 DE455870340210
5.

22

CLAIRE LG SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Puma
M: Carrara N
O: Eliza Stranc-Haberstroh
B: Agro-Mazury Sp. z o.o.
K011772
6.

10

CLINTELLA Westfalska POL 2009 Klacz siwa F: Clinton
M: Marena
O: Izabella Żyglicka
B: Montis Sp.zo.o.
K018034
7.

26

DELTA SP POL 2006 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Adam Wojtuś
B: Adam Wojtuś
brak
8.

19

DUISO Oldenburger GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Duino
M: Rakete
O: Tomasz Modrzejewski
B: HeinrichRamsbrock
K019018
9.

31

FINEZJA Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Falkon
M: Frontera
O: Małgorzata Wiącek
B: Krzysztof Biskup
brak
10.

16

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K017344 616007610019110
11.

33

GRAVIOLA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan
M: Gruzinka
O: Piotr Czakański
B: SK Ochaby
brak
12.

32

HARNAŚ SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Kreol
M: Harmonia
O: Monika Rzepka
B: SK Kierzbuń
K017644
13.

6

HORMON PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: Małgorzata Koszowska
B: Małgorzata Koszowska
K006172
14.

13

HUN I SP POL 2000 Wałach gniada F: Niels
M: Hura I
O: Roman Pośpiech
B: Stanisław Wąsiakowski
brak POL009670007800
15.

8

IGA SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Izolda / Mangan
O: Tomasz Tarczyński
B: Piotr Ryszka
K016542 616999540181109
16.

38

IRAN-O małopolska Polska 2006 wałach kasztanowata F: Wars
M: Iza
O: LKJ Lewada
B: W. Opiła
17.

9

ISKRA SP POL 2007 Klacz gniada F: Lusito
M: Iga
O: Piotr Szafran
B: Barbara Pikos
K024050
18.

17

J'ADORE Deutsches Sportpferd GER 2011 Klacz gniada F: Acorus
M: Petunia
O: Józef Sus
B: Ludwig Ebermann
brak
19.

36

KRUS SP POL 1999 Wałach gniada F: Arcus
M: Diana
O: LKJ Lewada
B: -
brak
20.

30

LOX Niem. Sport POL 2010 Wałach gniada/172 F: Locksley III
M: Gracia
O: Kotula
B: Prestele Josefine
1640/18 DE481810198610
21.

14

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Margot
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K023033 6160096900785
22.

24

MEWOLTA SP POL 2005 Klacz gniada F: Le Voltaire
M: Melodi
O: Łuszczyńska Anna
B: Zaleski TAdeusz
009 68 00494 05
23.

11

MORENGO Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: Havier
M: Mirabella
O: Małgorzata Koszowska
B: Mikołaj Smoląg
K012190 POL 013540108403
24.

15

MORNING SUN SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Mystic Princess
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K022210 616009690078412
25.

39

NURT konik polski Polska 1999 wałach myszata F: Trzmiel
M: Nowizna
O: LKJ Lewada
B: Roztoczański Park Narodowy
26.

41

OLIWER Konik Polski POL 1998 Wałach inna/kuc: F: nieznany
M: nieznana
O: Lkj Lewada
B: nieznany
brak
27.

4

PREDAZZO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17 /
M: Pensacola / O'Key
O: Izabela Swornowska
B: Monika Szczepaniak
K018502 616009670025210
28.

27

PREZYDENT Małopolska POL 2006 Wałach gniada/172 F: Wareg
M: Plejada
O: Beata Hasek
B: Andrzej Frądczaj
K023595 POL 006 54 00818 06
29.

25

QUANTI NN GER 2006 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: HENRYK PĄCZEK
B: SUSANE I AXEL SIEBALD
brak
30.

5

SANDRO HERO Oldenburg GER 2004 Wałach gniada/175 F: Sandro Hit
M: Sandblume
O: Dr. Dorota Opyd
B: Schockemöhle
K021910 105YT37
31.

1

TAMIZA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada F: Esaul
M: Taja
O: Katowicki Klub Jeździecki
B:
K012180
32.

34

VICTORY SP POL 2012 Klacz kara F: Rock And Roll
M: Whiskey Girl
O: Andrzej Sałacki / SK Ochaby
B: Andrzej Sałacki
K019785 616009690080812
33.

23

WEGA SP POL 2005 Klacz siwa F: Chef Supreme
M: Waluta
O: Stodoła Witold
B: Stodoła Witold
brak 009 69 00083 05
34.

37

WĘGRZYN Huculska POL 2000 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: LKJ Lewada
B: -
brak
35.

18

WIND OF CHANGE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: SCANDIC
M: WHISKEY GIRL
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K024960 616009690097813
36.

2

WINNING BLACK PEARL Desutsches Sportpferd POL 2011 Klacz kara/163 F: Sir Hayfield /po Sir Donnerhall/Sandro Hit
M: Wayra/ po Furst Heinrich/Florestan I
O: Monika Siwoń
B: Waldemar Kaluza
K023399 DE 455-8701253-11
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Czakańska Lena
LKJ Ochaby
2018-05-05
9
2018-05-06
8
VICTORY (34)
2018-05-05
2
2018-05-06
2
Dowha Adrianna
Klub Jeździecki Dera
WEGA (23)
2018-05-05
1
2018-05-05
11
2018-05-06
1
2018-05-06
9
Glombik Magdalena
brak
KRUS (36)
2018-05-05
5
2018-05-06
4
Głogiewicz Wiktoria
brak
2018-05-05
9
OLIWER (41)
2018-05-06
5
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2018-05-05
2
2018-05-05
5
2018-05-06
1
2018-05-06
5
Hasek Magdalena
Klub Jeździecki Zbrosławice
2018-05-05
3
2018-05-05
5
2018-05-06
3
2018-05-06
6
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
MEWOLTA (24)
2018-05-05
10
2018-05-06
7
Kopeć Dagmara
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-05-05
1
2018-05-06
1
Koszowska Kaja
LKJ Lewada
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-06
1
2018-05-06
1
Kotula Sylwia
Bez przynależności klubowej
LOX (30)
2018-05-05
1
Maciejewska Katarzyna
brak
IRAN-O (38)
2018-05-05
7
Matias Jagoda
Katowicki Klub Jeździecki
TAMIZA (1)
2018-05-05
7
2018-05-06
4
Opyd Dorota
KJ Facimiech
2018-05-05
2
2018-05-06
Pączek Dominika
BPK
QUANTI (25)
2018-05-05
2
2018-05-06
1
Popiołek Katarzyna
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-05-05
1
2018-05-06
1
2018-05-05
1
2018-05-06
1
Pośpiech Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
HUN I (13)
2018-05-05
3
2018-05-06
2
Rzepka Monika
BPK
HARNAŚ (32)
2018-05-06
12
Schwalbe Sonia
LKJ Moszna
DELTA (26)
2018-05-05
8
2018-05-06
10
Siwoń Monika
LKJ Moszna
2018-05-05
1
2018-05-06
3
Skowrońska-Kozubik Żaneta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
DUISO (19)
2018-05-05
2
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-05-05
4
2018-05-06
11
J'ADORE (17)
2018-05-05
3
2018-05-06
3
2018-05-05
1
2018-05-06
1
Świerk Anita
brak
AKCENT (40)
2018-05-05
6
Szafran Ewa
LZJ Drama Zbrosławice
ISKRA (9)
2018-05-05
5
2018-05-06
5
Taras Dorota
KJ Platan Wrocław
2018-05-05
2
2018-05-06
2
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2018-05-05
4
2018-05-06
4
IGA (8)
2018-05-05
4
2018-05-06
3
Walach Alicja
Lkj Lewada
BATOG (35)
2018-05-05
4
2018-05-06
5
Wiącek Weronika
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
MORENGO (11)
2018-05-05
1
2018-05-06
1
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
FINEZJA (31)
2018-05-05
3
2018-05-06
2
Zambrzycka Agnieszka
brak
NURT (39)
2018-05-05
8
2018-05-06
7
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
2018-05-05
3

Number of Riders: 30

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl