Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
124 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 15:54:24
2018-03-22 15:18:38
Natalia Kościelniak CANTORA
  • 2x 08/P/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 13:53:03
2018-03-22 12:39:39
Jennifer Lewandowska STENTOR D
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 13:53:23
2018-03-22 12:38:43
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 13:53:47
2018-03-22 12:37:59
Stanisława Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
120 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 13:54:11
2018-03-22 12:37:12
Julia Gawałek FREE STAR
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
119 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 13:54:45
2018-03-22 12:36:39
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 13:55:46
2018-03-22 12:33:49
Paweł Piątkowski EXICON
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 09:16:34
2018-03-22 12:32:56
Paweł Piątkowski DARK CHERRY
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
116 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:37:50
2018-03-21 22:52:56
Marta Starzec CZUMIZ
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:38:03
2018-03-21 21:18:38
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:38:23
2018-03-21 21:18:03
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
113 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:39:54
2018-03-21 21:16:56
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:40:06
2018-03-21 21:09:24
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
111 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:43:19
2018-03-21 20:50:54
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:42:58
2018-03-21 20:50:38
Natalia Walaszek CHANEL
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:42:45
2018-03-21 20:22:48
Eliza Masny CHEROKEE
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:42:32
2018-03-21 20:11:42
Kseniya Kavaliova ARNOLD
  • 2x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:42:19
2018-03-21 20:10:23
Artsiom Piroh AŻUR
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:42:05
2018-03-21 20:09:46
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:41:53
2018-03-21 20:03:50
Jarek Grycz COP THE LINE
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 19:00:54
2018-03-21 18:55:13
Aleksandra Szpryngiel OTIS
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 16:56:42
2018-03-21 16:52:08
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 16:56:53
2018-03-21 16:44:22
Karolina Godoś COSIMA
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 15:12:14
2018-03-21 14:51:15
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 15:11:57
2018-03-21 14:50:16
Jarosław Koziarowski REFLECTION
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 14:34:03
2018-03-21 14:10:19
Mateusz Mrugała BUSHIDO
  • 2x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 23:46:41
2018-03-21 13:14:28
Klara Gierek PRIMA APRILIS W
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 11:24:52
2018-03-21 11:24:30
Oliwia Sobel BATOG
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/LL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 90 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
96 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 10:51:36
2018-03-21 10:47:51
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 10:13:35
2018-03-21 09:23:36
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/LL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 90 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 10:13:56
2018-03-21 00:21:03
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:41:40
2018-03-20 23:54:14
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 2x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 23:18:21
2018-03-20 22:02:28
Klaudia Bażan LUSI
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 23:18:34
2018-03-20 21:46:14
Patrycja Konieczny LORDON
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 23:18:45
2018-03-20 20:56:52
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 23:18:59
2018-03-20 20:55:01
Karolina Moi GOLDEN LADY
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 16:57:05
2018-03-20 20:44:04
Karolina Godoś GRANDIOS
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 20:11:38
2018-03-20 19:47:46
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 18:51:12
2018-03-20 17:49:23
Zuzanna Zejer LEVISIONN CONTANGA E.W.P.
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
85 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 18:51:23
2018-03-20 17:46:34
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
84 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 18:51:34
2018-03-20 17:45:54
Julia Wieczorek LADY-S
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 18:51:47
2018-03-20 17:40:27
Marek Garus LAURENCJA
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 18:51:57
2018-03-20 17:20:39
Julia Orszulak SUMAK
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 16:09:12
2018-03-20 16:04:02
Roksana Cieślik HERON
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:41:28
2018-03-20 16:03:20
Joanna Włodarz DERYK
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:41:12
2018-03-20 16:02:47
Joanna Włodarz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 14:30:00
2018-03-20 14:06:56
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 14:30:16
2018-03-20 14:06:39
Magdalena Pinocy LORD II W
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 14:30:28
2018-03-20 14:05:44
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 14:31:02
2018-03-20 14:04:26
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 12:10:50
2018-03-20 12:05:41
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:59:00
2018-03-20 10:58:09
Anna Warcholińska GRANULKA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:59:11
2018-03-20 10:57:12
Agnieszka Gronowicz WĘGRZYN
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:59:33
2018-03-20 10:56:03
Marta Solich KRUS
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:58:41
2018-03-20 10:54:42
Aleksandra Hajzyk FILIP
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:51:09
2018-03-20 10:01:45
Natalia Osysko MAGNAT
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/LL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 90 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:51:48
2018-03-20 10:00:39
Żaneta Nawrat NICOL
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 14/LL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 90 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:51:59
2018-03-20 09:58:57
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:52:13
2018-03-20 09:57:53
Karolina Franas JARLA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 10:14:09
2018-03-20 06:27:54
Dominika Glück CYNARA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu wysokość przeszkód do 70 cm – Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:40:52
2018-03-20 05:16:41
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 09:14:08
2018-03-19 22:38:12
Wikoria Lis PEAL OF PASSION
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 09:14:21
2018-03-19 22:37:40
Jakub Lis ICE ICE BABY
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 09:14:36
2018-03-19 17:09:30
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/LL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 90 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:40:38
2018-03-19 14:07:04
Antonina Benska LUBASZKA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 14:11:27
2018-03-19 14:05:54
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 14:11:37
2018-03-19 14:04:36
Kevin Pszowski BONI
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 14:11:48
2018-03-19 14:03:56
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 14:12:02
2018-03-19 13:16:27
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 10:02:07
2018-03-19 08:58:33
Iga Szpak DŻAGAS
  • 2x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 09:17:56
2018-03-19 08:45:43
Katarzyna Grabiec A-PARYS
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 09:18:10
2018-03-19 07:37:15
Monika Śmiały HASSAN
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu wysokość przeszkód do 70 cm – Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 09:18:22
2018-03-19 07:36:12
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/LL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 90 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 21:02:58
2018-03-18 20:15:51
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:40:24
2018-03-18 20:14:00
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 10:03:18
2018-03-18 19:24:37
Iga Szpak CORINA - N
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 10:04:49
2018-03-18 19:21:13
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 10:06:49
2018-03-18 19:20:52
Iga Szpak WIMELLA
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 21:04:39
2018-03-18 19:20:18
Natalia Szymczak LINARIA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 21:04:58
2018-03-18 19:19:50
Marta Pietras MILWIA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 21:05:17
2018-03-18 19:18:25
Oliwia Mazur EMANSA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 21:05:35
2018-03-18 19:17:51
Patrycja Klakla EUMARA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 21:05:58
2018-03-18 15:34:58
Ida Gajewska GARDENIA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 21:06:16
2018-03-18 13:18:55
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 12:45:50
2018-03-17 21:29:53
Julia Majer POGODNA M
  • 2x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 12:45:33
2018-03-17 21:27:33
Julia Majer WANESS
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 10:47:08
2018-03-16 21:11:28
Aneta Fiołek NORMA
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 10:47:25
2018-03-16 20:37:03
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/LL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 90 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 14:58:06
2018-03-16 15:30:12
Sonia Juzek BERNI
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 14/LL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 90 cm Finał Rundy Amatorskiej HPO
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 10:48:42
2018-03-16 12:01:57
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 10:49:00
2018-03-16 12:01:32
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 10:49:29
2018-03-16 08:23:29
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 10:49:48
2018-03-16 08:23:07
Anna Pęciak CHARLYTTA
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 23:11:17
2018-03-15 22:40:49
Justyna Wacławek LUCKY
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 23:11:36
2018-03-15 22:39:13
Justyna Wacławek KENIA CARCASES
  • 2x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 23:11:59
2018-03-15 22:38:37
Justyna Wacławek ETER
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 23:12:24
2018-03-15 22:38:18
Justyna Wacławek DAILY QUI
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 20:15:53
2018-03-15 22:13:19
Monika Rzepka HARNAŚ
  • 2x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 23:13:04
2018-03-15 21:35:10
Weronika Kaczmarek BOJAR
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 12/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu wysokość przeszkód do 70 cm – Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 23:13:22
2018-03-15 20:50:04
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 17:20:08
2018-03-15 12:32:50
Lena Kraka JUDY
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu wysokość przeszkód do 70 cm – Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 17:20:23
2018-03-15 12:32:19
Maja Puda BARDO
  • 1x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 02/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Drugi półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
  • 1x 12/miniLL/towarzyski z trafieniem w normę czasu wysokość przeszkód do 70 cm – Finał HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:11:02
2018-03-14 20:21:04
Lena Gruca ANDŻELINA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 09:11:49
2018-03-14 16:29:11
Paulina Biskup ULIANE
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 15/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 10:50:38
2018-03-13 22:25:06
Elżbieta Gerstel ROKSANA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 60 cm – Pierwszy półfinał HPO Nadzieje Jeździeckie
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 10:50:50
2018-03-13 20:30:20
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 10:51:00
2018-03-13 19:00:21
Klaudia Koj ESTELA
  • 1x 03/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Pierwszy półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 2x 13/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 wysokość przeszkód do 80 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 10:14:22
2018-03-13 07:30:45
Karolina Gerstel SOMARA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 16:39:40
2018-03-12 22:22:53
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 16:39:50
2018-03-12 22:22:10
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 16:40:00
2018-03-12 21:48:07
Mariam Pervez HAKER
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 16:40:10
2018-03-12 17:11:15
Justyna Gaczkowska BAJKA
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 16:40:20
2018-03-12 08:47:16
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 12:34:34
2018-03-12 08:46:46
Maja Szewczyk LA-CRUZA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 08/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 16:40:41
2018-03-12 08:46:12
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 16:40:52
2018-03-12 08:45:14
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 16/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 16:41:13
2018-03-12 08:44:03
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 16:41:26
2018-03-12 08:43:23
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 18/P/zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 16:41:35
2018-03-12 06:44:36
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 09/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Pierwszy półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 10/N/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Drugi półfinał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 20/N/N1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 pierwszy nawrót kl. N zwykły bez rozgrywki, drugi nawrót kl. N1 zwykły – Finał HPO w kategorii DUŻA RUNDA
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 22:56:35
2018-03-11 22:36:00
Karolina Leda DOMARE G
  • 1x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 22:56:13
2018-03-11 22:35:25
Aleksandra Majeranowska HAWANA "W"
  • 2x 04/miniLL/towarzyski zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 wysokość przeszkód do 80 cm Drugi półfinał Rundy Amatorskiej HPO
  • 1x 05/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 22:55:52
2018-03-11 22:27:18
Marko Lenart MEGUN
  • 1x 06/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1- Pierwszy półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 07/L/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 - Drugi półfinał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 17/L1/zwykły bez rozgrywki art. 238.2.1 – Finał HPO w kategorii MAŁA RUNDA
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
3. Bażan Klaudia PLKJ Plessówka
1997 (MJ.)
4131/17 AB3C
4. Bejgier Betina Jumping Team Brynica
2002 (J.)
Brak
5. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
-------
6. Biskup Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O034216
7. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
8. Bomba Bartosz Bez przynależności
1999 (MJ.)
Brak
9. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
10. Bugla Zofia niezrzeszona
2004 (JM.)
O036058
11. Chmura Kornelia LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
brak
12. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
13. Cieślik Roksana KJ Royal Opole
2002 (J.)
brak
14. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
15. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
16. Dąbrowska Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O038829
17. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
nn
18. Fiołek Aneta Bpk
S
O039757
19. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (J.)
O039003
20. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O037743
21. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (J.)
O031691
22. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
23. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
24. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
25. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
26. Gerstel Karolina Jumping Team Brynica
S
Brak
27. Gierek Klara Jeździecki Klub Sportowy DESANT
2005 (JM.)
O037079
28. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
29. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
30. Grabiec Katarzyna brak
2001 (J.)
brak
31. Gronowicz Agnieszka bpk
2002 (J.)
brak
32. Grycz Jarek bpk śląsk
S
O007333
33. Hajzyk Aleksandra bpk
2005 (JM.)
brak
34. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
35. Juzek Sonia brak
2000 (J.)
brak
36. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
brak
37. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
38. Kavaliova Kseniya KJ Okoly
1999 (MJ.)
Brak
39. Klakla Patrycja LKJ Olimp Prudnik
1997 (MJ.)
Brak
40. Koj Klaudia bpk
2001 (J.)
brak
41. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
1997 (MJ.)
O023108
42. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
43. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
44. Kraka Lena bpk
2005 (JM.)
-
45. Leda Karolina St. KJ Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
O041750
46. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
47. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045607
48. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
49. Lis Jakub KJK Elizar
1997 (MJ.)
O022527
10104144
50. Lis Wikoria KJK Elizar
2000 (J.)
O023547
51. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
52. Majeranowska Aleksandra St. KJ Mustang Jaworzno
S
O024507
53. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
54. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
55. Mazur Oliwia LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
Brak
56. Moi Karolina LUKJ Antoniówka
S
brak
57. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
S001949
58. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
O035263
59. Nawrot Żaneta LUKJ Antoniówka
S
brak
60. Orszulak Julia KJ Trachy Gliwice
2002 (J.)
O023640
61. Pawłowska Zuzanna KJK Elizar Jejkowice
2002 (J.)
O039442
62. Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O021301
63. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2005 (JM.)
brak
64. Piątkowski Paweł KJ Equus
S
O000941
65. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
66. Pietras Marta LKJ Olimp Prudnik
2001 (J.)
Brak
67. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
68. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
69. Piroh Artsiom KJ OKOŁY
S
O045439
70. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
71. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
brak
72. Puda Maja bpk
2004 (JM.)
-
73. Rzepka Monika BPK
S
O019490
74. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O027059
10141798
75. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
76. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
77. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
78. Solich Marta bpk
1999 (MJ.)
brak
79. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
80. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
81. Starzec Marta BPK
2001 (J.)
O036062
82. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
83. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
84. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
85. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
86. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
87. Walaszek Natalia niezrzeszona
2002 (J.)
brak
88. Warcholińska Anna bpk
S
brak
89. Wieczorek Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O036778
90. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
91. Zejer Zuzanna BPK - SLA
S
O044091
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

64

A-PARYS Śląski POL 2014 Wałach siwa/160 F: Luksus
M: Arabella
O: Eryk Kałuża
B: brak
brak 616008540097014
2.

108

ARNOLD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: CANDIAVOLO
M: ANABELL
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
BRAK
3.

107

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: ALMA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K021640
4.

29

BAJKA SP POL 2004 Klacz siwa/172 F: Basior / Indygo
M: Branka / Baryton
O: Ryszard Gaczkowski
B: Agata Plewka
K017508 POL009670022904
5.

24

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B:
K013846 5280030606180
6.

39

BARDO Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: Iskra
O: Karolina Plucińsk
B: nieznany
--- POL 999 69 00612 02
7.

9

BASALINO FS Brandenburg GER 2010 Wałach gniada F: Black Jack
M: Salanda FS
O: Wiesław Piecha
B: Matthias Schulze
K012636
8.

98

BATOG SP POL 2001 Wałach gniada F: Graf Quidam
M: Batuta
O: LKJ Lewada
B: SK Ochaby
brak
9.

41

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H. A. M. Lurvink, Haarle Gem Tybbergen
K022751 5280030607214 103YZ70
10.

5

BERNI Mały Koń POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Kentacky
M: Basia
O: Damian Juzek
B: Eugeniusz Tumula
brak 013540065705
11.

106

BIG SPENDER Z Z NED 2013 Ogier gniada F: BIG STAR JR K Z
M: CHEELA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: VULLERS A.
K023405
12.

42

BOJAR Koń Mały POL 2002 Wałach srokata/kuc:138 F: Piast
M: Baja Nu
O: Stodoła Natalia
B: Matuszewski Krzysztof
brak 013690090202
13.

67

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc: F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B:
K020735 POL013640011904
14.

80

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
15.

17

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dinar
M: Burka XXOO
O: Agnieszka Czekaj
B: Sk Kowalewko
brak
16.

99

BUSHIDO HAN GER 2013 Wałach gniada F: BALOU DU ROUET
M: CONTESSA
O: RAFAŁ JANOTA
B: GERD JANSS$EN
brak
17.

124

CANTORA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Canto / Canturo
M: Soraja II / Coronado
O: Dariusz Kościelniak
B: Pries Karl-Heinrich
K019886 DE421000083810 105HH18
18.

91

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
19.

62

CARATE L HAN. POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Contagio
M: Wendi
O: Joanna Leszczyńska
B: -
K022373 DE 431310077311
20.

103

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B: Klaus Below
K022647 DE431316679210
21.

69

CENTUCKY 2 Oldenburg POL 14.04.2002 Klacz gniada F: Capitol Paul
M: Lanol junge
O: Magdalena Bejgier
B: Magdalena Bejgier
B De 43333111302
22.

110

CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/175 F: Liberado
M: Celebres
O: Maria Kaczyna
B: Norbert Ternka
brak 6160095401010
23.

47

CHARLYTTA Holsztyńska GER 2011 Klacz gniada F: Cin Camp/ Chin Chin
M: Windhoek Rose/ Quinar
O: Anna Pęciak, Tomasz Somerla
B: Rennekamp Martina
K024555
24.

109

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: .
B: .
K023614
25.

61

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K012642
26.

127

COME ON DONE Z Zangersheide Belgia 2007 wałach gniada F: Crown Z
M: Baluga
O: P. Kurleto
B: Stud. Zangersheide
27.

34

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
28.

93

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
brak
29.

119

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
O: Julia Gawałek
B: Kai Gerken
K021729 DE421000541909
30.

105

COP THE LINE OLD POL 2010 Ogier kara/172 F: COUPE DE CEUR
M: RAKETE
O: kRZYSZTOF SEEMANN
B: KRZYSZTOF SEEMANN
2157/18AB DE433330865010
31.

8

CORINA - N SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cotton Club ex. Catmaran
M: Capri
O: Niedźwiecki Włodzimierz
B: Niedźwiecki Włodzimierz
Brak
32.

102

COSIMA Deutsches Sportpferd POL 2011 Klacz siwa/167 F: nn
M: Cosa Che
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE 498-8703330-11
33.

13

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
K024907
34.

117

CZUMIZ Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: -
M: -
O: Mirella Ruczka
B: -
K024054
35.

43

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
O: Magda Zacharko
B: Dawid Szwetka
K020999
36.

19

DARK CHERRY Polski Koń Szlachetny POL 2009 Ogier gniada F: CHERY CORDIAL
M: DALIA Z
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K017336
37.

15

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
38.

89

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
O: Julia Dąbrowska
B: Jacek Soska
K017300 616009570101609
39.

22

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada F: Campari M / Carprilli
M: Dabelia / Bonaparte
O: Katarzyna Leda
B:
K017993 616009540068909
40.

10

DŻAGAS M POL 2012 Ogier gniada F: Szkrab m
M: Dżaga m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021405 616006690016612
41.

58

EMANSA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Sword
M: Emanuelle
O: Stadnina Koni Prudnik sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik sp z o.o.
Brak
42.

122

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon / Biskwit
M: Estera / Effendi
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
K022808 616999540004909
43.

33

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
O: Izabela Koj
B: Gierszewski Krzysztof
Brak
44.

44

ETER M. POL 2005 Wałach siwa F: Wig / Garland
M: Elma / Elma
O: Justyna Wacławek
B: Izabela Margańska
K017853 POL006630084805
45.

57

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Eula / Luron
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K012195 POL009690089208
46.

65

EVERY TIME SP POL 2005 Wałach gniada F: Edminton
M: Klasika
O: Katarzyna Bugla
B: TJ Slovan
brak
47.

118

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa F: LEXICON
M: TEREDIE
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K017389
48.

76

FILIP KUC POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Grawer k.f.
M: Figlarka k.f.
O: LKJ Lewada
B: J. Piąstka
brak POL013540019699
49.

120

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
O: Julia Gawałek
B: Diter Staniek
K024481 616009540098310
50.

56

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
O: Ida Gajewska
B: SK Dębno
K021197
51.

92

GOLDEN LADY Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Ginger
O: Grzegorz Gawlik
B: Stachowiak Anna
brak
52.

27

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
53.

16

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Candiavolo
M: Gariba
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
54.

79

GRANULKA MŁP. POL 2005 Klacz gniada F: Czarownik
M: Granula
O: Izabela Serówka-Janasik
B: Izabela Serówka-Janasik
POL006540053205
55.

30

HAKER SP POL 2009 Wałach gniada F: Komplement
M: Hadyna
O: Anna Pervez
B: Anna Pervez
brak
56.

4

HARNAŚ SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Kreol
M: Harmonia
O: Monika Rzepka
B: SK Kierzbuń
K017644
57.

63

HASSAN OO POL 2001 Wałach siwa/mk: F: -
M: -
O: Sebastian Gruszka
B: -
-
58.

21

HAWANA W SP POL 2009 Klacz siwa F: HBC Lake BID / Lansing
M: Harfa / Harmoniusz
O: Aleksandra Majeranowska
B: Rinaldo Kiecoń
K018593 616009680057409
59.

85

HERON Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
O: agnieszka czekaj
B: SK Janów Podlaski
brak
60.

70

ICE ICE BABY HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Perigueux / Perpignon
M: Chakira / Chasseur I
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
K020495 DE431315405510 105KG15
61.

96

ILONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/163 F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
Brak POL009690005608
62.

72

JARLA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K021718
63.

40

JUDY Tinker ISL 2009 Klacz srokata/kuc:138 F: -
M: -
O: Karolina Plucińska
B: -
-
64.

97

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
65.

77

KRUS SP POL 1999 Wałach gniada F: Arcus
M: Kama
O: LKJ Lewada
B: L. Kośnik
brak
66.

2

LA-CRUZA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cruizero L
M: Lizystrata L
O: Monika Szewczyk
B: Steć Aleksy
K020324
67.

88

LADY-S Słowacka Gorącokrw. SVK 2005 Klacz gniada F: Lady's Lower / Lord
M: Sisi / Aldamit
O: Bernadeta Wieczorek
B:
K016143 703001702142005
68.

87

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon
M: Lisa/Hades
O: Monika Garus
B: Zbigniew Płatos
K016707 DE433331562007
69.

82

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
70.

48

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 12548
71.

90

LEVISIONN CONTANGA E.W.P. OLD GER 2011 Klacz siwa F: Levisonn / Levisto
M: Gitanga / Contango
O: Zuzanna Zejer
B: B. Janetzko
K020860 DE433330209411
72.

60

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
brak
73.

83

LORD II W SP POL 2008 Wałach gniada F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016730 POL009540138508
74.

94

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
O: Patrycja Konieczny
B: Leszek Kośnik
K018239 616999540119008
75.

25

LOVE PARADE HOL. GER 2001 Ogier gniada F: Lancer
M: Almara
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686
76.

112

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
O: Adam Benski
B: Anna Zalewska
nn
77.

7

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K016385 616006690134409
78.

95

LUSI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz siwa F: Novum
M: Lota
O: Bażan Klaudia
B: Kowol Marek
2875/17 AB
79.

81

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
80.

20

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
81.

59

MILWIA M POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K019602 616006690084311
82.

74

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
brak 616008690139109
83.

49

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
84.

52

NORMA Pełna Krew Angielska POL 2002 Klacz gniada F: Empik
M: Naganka
O: Aneta Fiołek
B: Piotr Małczyński
K025028
85.

104

OTIS SP POL 2004 Wałach gniada F: Talent
M: Ożanka
O: Ewa Kisielewska
B: Ryszard Berendowicz
K019450 POL009690020304
86.

71

PEAL OF PASSION HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Perigueux / Perpignon
M: Chakira / Chasseur I
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
K019410 DE431315404009
87.

18

PRIMA APRILIS W SP POL 2008 Klacz siwa/mk:153cm F: Desant
M: Prunelka
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016046
88.

100

REFLECTION Slo Wb SVN 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
89.

126

REMEMBER KG SP Polska 2008 klacz gniada F: Vandamme
M: Rosocha
O: L. Millan
B: G. Komin
90.

50

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
91.

35

ROKSANA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: CANCOON
M: REGENTKA
O: ELŻBIETA GERSTEL
B: JÓZEF WYWIJAS
BRAK 616 007 61 00650 11
92.

26

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
93.

125

ROSA PRIMA SP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Rosa Brenna / Brentano II
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K019141 616009690084011
94.

31

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
95.

113

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
96.

3

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
97.

68

SONNY BOY M OLD GER 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
98.

123

STENTOR D KWPN NED 1999 Wałach gniada/167 F: Great Pleasure / Grannus
M: Helleminka / Bruin
O: Julia Gawałek
B: Somen
K016179 99.01713
99.

86

SUMAK SP POL 2001 Wałach gniada F: Carbid / Calypso II
M: Surprise / Sao Paulo
O: Paweł Piątkowski
B: Roman Roszkiewicz
K006459 POL009611098201
100.

116

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
101.

32

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: PEGASUS HB / FLEMMINGH
M: TIGRA / LORD ALEXANDER
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616 009 67 00750 09
102.

66

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc: F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
brak
103.

23

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
104.

36

ULIANE KWPN NED 2001 Klacz gniada F: Limit / Indoctro
M: Poliana / Zeus
O: Aurelia Długosz
B: J. Stegeman
K022973 528003200100620 SUI40285
105.

115

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
106.

53

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS
M: WANESSA
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
107.

78

WĘGRZYN Huculska POL 2005 Wałach gniada F: Baca
M: Pobudka
O: LKJ Lewada
B: IZ Brzezie
brak
108.

28

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
109.

14

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
110.

6

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Wiki / Elvis
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K013176 POL009690082007
111.

73

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
112.

55

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Jumping Team Brynica
BALOU (24)
2018-03-24
1
2018-03-24
14
2018-03-25
1
2018-03-25
1
2018-03-24
2
2018-03-24
2
2018-03-25
1
2018-03-25
3
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2018-03-24
20
2018-03-24
4
Bażan Klaudia
PLKJ Plessówka
LUSI (95)
2018-03-24
5
2018-03-24
9
Bejgier Betina
Jumping Team Brynica
2018-03-24
7
2018-03-24
6
2018-03-25
1
2018-03-25
1
2018-03-25
1
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
LUBASZKA (112)
2018-03-24
3
2018-03-24
2018-03-25
1
2018-03-25
6
Biskup Paulina
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ULIANE (36)
2018-03-24
3
2018-03-24
1
2018-03-25
1
2018-03-25
2
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2018-03-24
2018-03-24
18
Bomba Bartosz
Bez przynależności
ILONA (96)
2018-03-24
5
2018-03-24
8
2018-03-25
4
2018-03-25
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (81)
2018-03-24
17
2018-03-24
18
Bugla Zofia
niezrzeszona
2018-03-24
1
2018-03-24
2018-03-25
16
2018-03-25
21
Chmura Kornelia
LUKJ Antoniówka
2018-03-25
16
2018-03-25
15
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-03-24
1
2018-03-24
12
2018-03-25
1
2018-03-25
1
2018-03-24
8
2018-03-24
5
2018-03-25
7
Cieślik Roksana
KJ Royal Opole
HERON (85)
2018-03-24
13
2018-03-24
10
2018-03-25
6
2018-03-25
1
Czartoryska Kamila
Brak
2018-03-24
7
2018-03-24
2018-03-25
5
2018-03-25
1
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
2018-03-24
25
2018-03-24
19
2018-03-25
7
ROCCO (50)
2018-03-24
9
2018-03-24
4
2018-03-25
3
ZULUS (55)
2018-03-24
1
2018-03-24
22
Dąbrowska Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
DESAND (89)
2018-03-24
1
2018-03-24
11
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (66)
2018-03-24
11
2018-03-24
5
2018-03-25
5
Fiołek Aneta
Bpk
NORMA (52)
2018-03-25
6
2018-03-25
1
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JARLA (72)
2018-03-24
15
2018-03-24
9
2018-03-25
6
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
BAJKA (29)
2018-03-24
8
2018-03-24
17
2018-03-25
1
2018-03-25
7
Gajewska Ida
Klub Jeździecki Zbrosławice
2018-03-24
21
2018-03-24
14
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (23)
2018-03-24
16
2018-03-24
12
2018-03-25
2
Garus Marek
LKJ Moszna
2018-03-24
32
2018-03-24
10
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2018-03-24
5
2018-03-24
23
2018-03-25
6
FREE STAR (120)
2018-03-24
3
2018-03-24
6
2018-03-25
6
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
ROKSANA (35)
2018-03-24
5
2018-03-24
2018-03-25
14
2018-03-25
1
Gerstel Karolina
Jumping Team Brynica
SOMARA (3)
2018-03-24
16
2018-03-24
26
2018-03-25
16
2018-03-25
Gierek Klara
Jeździecki Klub Sportowy DESANT
2018-03-24
27
2018-03-24
20
Glück Dominika
Brak
CYNARA (13)
2018-03-24
8
2018-03-24
6
2018-03-25
1
2018-03-25
2
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2018-03-24
10
2018-03-24
1
2018-03-25
8
COSIMA (102)
2018-03-24
30
2018-03-24
14
2018-03-25
17
2018-03-25
1
2018-03-24
3
2018-03-24
7
2018-03-25
5
2018-03-25
3
Grabiec Katarzyna
brak
A-PARYS (64)
2018-03-24
12
2018-03-24
Gronowicz Agnieszka
bpk
2018-03-25
8
2018-03-25
1
Grycz Jarek
bpk śląsk
2018-03-24
13
2018-03-24
2018-03-25
16
2018-03-25
1
Hajzyk Aleksandra
bpk
FILIP (76)
2018-03-24
10
2018-03-24
7
2018-03-25
2018-03-25
7
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-03-24
4
2018-03-24
2
2018-03-25
9
2018-03-25
2
2018-03-25
2
Juzek Sonia
brak
BERNI (5)
2018-03-24
9
2018-03-24
1
2018-03-24
2018-03-25
18
2018-03-25
11
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
BOJAR (42)
2018-03-24
4
2018-03-24
4
2018-03-25
1
2018-03-25
1
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (80)
2018-03-25
4
2018-03-25
8
Kavaliova Kseniya
KJ Okoly
ARNOLD (108)
2018-03-24
2018-03-24
Klakla Patrycja
LKJ Olimp Prudnik
EUMARA (57)
2018-03-24
16
2018-03-24
2
2018-03-25
16
2018-03-25
2
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (33)
2018-03-24
2
2018-03-24
1
2018-03-25
3
2018-03-25
4
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
LORDON (94)
2018-03-24
18
2018-03-24
8
2018-03-25
16
2018-03-25
20
Kościelniak Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
CANTORA (124)
2018-03-24
7
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2018-03-24
17
2018-03-24
35
2018-03-24
21
Kraka Lena
bpk
JUDY (40)
2018-03-24
6
2018-03-24
9
2018-03-25
4
Leda Karolina
St. KJ Mustang Jaworzno
2018-03-24
1
2018-03-24
13
2018-03-24
24
2018-03-25
30
2018-03-25
25
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (20)
2018-03-24
6
2018-03-24
19
2018-03-25
8
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2018-03-24
12
2018-03-24
12
2018-03-25
1
2018-03-25
12
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
STENTOR D (123)
2018-03-24
16
2018-03-24
2018-03-25
1
2018-03-25
1
Lis Jakub
KJK Elizar
2018-03-24
28
2018-03-24
2
2018-03-25
4
Lis Wikoria
KJK Elizar
2018-03-24
15
2018-03-24
36
2018-03-25
18
2018-03-25
13
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (53)
2018-03-24
11
2018-03-24
11
2018-03-25
5
Majeranowska Aleksandra
St. KJ Mustang Jaworzno
2018-03-24
14
2018-03-24
2018-03-24
1
2018-03-25
1
2018-03-25
9
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (73)
2018-03-24
9
2018-03-24
10
2018-03-25
10
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
CHEROKEE (109)
2018-03-25
1
2018-03-25
1
2018-03-25
1
Mazur Oliwia
LKJ Olimp Prudnik
EMANSA (58)
2018-03-24
9
2018-03-24
11
2018-03-25
5
Moi Karolina
LUKJ Antoniówka
2018-03-25
10
2018-03-25
16
2018-03-25
1
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
BUSHIDO (99)
2018-03-24
22
2018-03-24
2018-03-25
25
2018-03-25
16
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2018-03-24
10
2018-03-24
34
Nawrot Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (74)
2018-03-24
8
2018-03-24
9
2018-03-25
10
Orszulak Julia
KJ Trachy Gliwice
SUMAK (86)
2018-03-24
27
2018-03-24
11
2018-03-25
9
Pawłowska Zuzanna
KJK Elizar Jejkowice
ENIGMA (122)
2018-03-24
23
2018-03-24
2
2018-03-25
1
2018-03-25
2
Pęciak Anna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2018-03-24
13
2018-03-24
9
2018-03-25
14
2018-03-25
12
2018-03-24
20
2018-03-24
20
2018-03-25
4
Pervez Mariam
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
HAKER (30)
2018-03-24
1
2018-03-24
17
2018-03-24
2018-03-25
1
2018-03-25
Piątkowski Paweł
KJ Equus
2018-03-24
6
2018-03-24
15
2018-03-25
15
2018-03-25
10
EXICON (118)
2018-03-24
4
2018-03-24
5
2018-03-25
6
2018-03-25
5
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-03-24
12
2018-03-24
9
2018-03-24
25
2018-03-25
6
2018-03-25
29
2018-03-25
1
CLAAS (61)
2018-03-24
13
2018-03-24
29
2018-03-25
12
Pietras Marta
LKJ Olimp Prudnik
MILWIA (59)
2018-03-24
15
2018-03-24
3
2018-03-25
7
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-03-24
33
2018-03-24
2018-03-25
8
2018-03-25
11
2018-03-24
5
2018-03-24
15
2018-03-25
16
2018-03-25
9
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
2018-03-24
22
2018-03-24
16
Piroh Artsiom
KJ OKOŁY
2018-03-24
7
2018-03-24
19
2018-03-25
1
2018-03-25
11
AŻUR (107)
2018-03-25
10
2018-03-25
15
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2018-03-24
4
2018-03-24
3
2018-03-25
4
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (67)
2018-03-24
2
2018-03-24
1
2018-03-25
3
Puda Maja
bpk
BARDO (39)
2018-03-24
2018-03-24
8
2018-03-25
6
Rzepka Monika
BPK
2018-03-24
2018-03-24
28
2018-03-25
25
2018-03-25
25
Skrzypiec Agata
St. KS KJK Szary Michałowice
BERLINA (41)
2018-03-24
14
2018-03-24
7
Skupień Kamil
LKJ Moszna
SIENA M (113)
2018-03-24
10
2018-03-24
8
2018-03-25
3
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
HASSAN (63)
2018-03-24
1
2018-03-24
2
2018-03-25
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
BATOG (98)
2018-03-24
3
2018-03-24
7
2018-03-25
1
2018-03-25
6
2018-03-25
3
Solich Marta
bpk
KRUS (77)
2018-03-24
3
2018-03-24
11
2018-03-24
4
2018-03-25
9
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2018-03-24
31
2018-03-24
13
2018-03-25
9
SYRIUSZ M (116)
2018-03-24
26
2018-03-24
8
2018-03-25
10
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-03-24
2018-03-25
1
Starzec Marta
BPK
CZUMIZ (117)
2018-03-24
1
2018-03-24
10
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
2018-03-24
6
2018-03-24
12
2018-03-25
16
2018-03-25
13
WERBEL (28)
2018-03-24
21
2018-03-24
3
2018-03-25
1
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
2018-03-24
24
2018-03-24
18
2018-03-25
5
LUCIER (7)
2018-03-24
23
2018-03-24
17
2018-03-25
9
2018-03-25
16
2018-03-24
12
2018-03-24
2018-03-25
16
2018-03-25
19
DŻAGAS (10)
2018-03-24
14
2018-03-24
2018-03-25
1
2018-03-25
22
2018-03-24
4
2018-03-24
15
2018-03-25
7
2018-03-25
14
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
OTIS (104)
2018-03-24
1
2018-03-24
1
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
LINARIA (60)
2018-03-24
6
2018-03-24
5
2018-03-25
8
Wacławek Justyna
BPK - SLA
2018-03-24
6
2018-03-24
ETER (44)
2018-03-24
19
2018-03-24
Walaszek Natalia
niezrzeszona
CHANEL (110)
2018-03-24
10
2018-03-24
10
2018-03-25
17
2018-03-25
12
Warcholińska Anna
bpk
2018-03-24
10
2018-03-24
14
2018-03-24
13
2018-03-25
Wieczorek Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
LADY-S (88)
2018-03-24
11
2018-03-24
12
Włodarz Joanna
bpk
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-25
9
2018-03-25
9
DERYK (15)
2018-03-25
1
2018-03-25
1
Zejer Zuzanna
BPK - SLA
2018-03-24
7
2018-03-24
29

Number of Riders: 91

Number of Horses: 112

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl