Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
99 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:14:27
2018-02-28 14:06:42
Żaneta Skowrońska-Kozubik VICTORY
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
98 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:17:23
2018-02-28 14:04:00
Oliwia Sobel WIND OF CHANGE
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/P-4/Zawody Regionalne
97 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:17:09
2018-02-27 23:57:55
Hanna Suchan GONZO
  • 1x 02/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne
96 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:16:53
2018-02-27 21:35:22
Izabela Strzalka MARKIZA
  • 1x 07B/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 18B/C-2/Zawody Regionalne
  • 1x 29B/C-4/Zawody Regionalne, Freestyle
95 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:16:35
2018-02-27 21:20:35
Jadwiga Lester CHOU-CHOU
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 05/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 14/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
94 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:16:17
2018-02-27 20:37:04
Alicja Pachulska BENTAMO 2
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Freestyle
93 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:16:03
2018-02-27 20:35:50
Magdalena Luchetta Łodzińska DIAMOND STAR
  • 1x 09/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy
  • 1x 20/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Intermediate I
  • 1x 31/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Inter I Freestyle
92 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:15:50
2018-02-27 20:31:40
Małgorzata Kowalska ROYAL DIAMOND
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Freestyle
91 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:15:38
2018-02-27 20:20:43
Maciej Wiórek HELIOPOLIS
  • 1x 04/D-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 15/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 26/D-3/Zawody Ogólnopolskie
88 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:14:46
2018-02-27 20:06:06
Mikołaj Kownacki CARYCA KATARZYNA
  • 1x 09/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy
  • 1x 19/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 30/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy Freestyle
87 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:13:07
2018-02-27 16:33:02
Jagoda Dąbrowska SENIOR RAFAEL-P
  • 1x 08/CC-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 19/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 30/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy Freestyle
86 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:12:53
2018-02-27 13:20:47
Natalia Kubacka WESTA
  • 1x 05/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 07B/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 27/N-6/Zawody Regionalne
85 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:12:38
2018-02-27 13:19:18
Monika Tyborowska PORANNA ROSA
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 05/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 14/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/P-4/Zawody Regionalne
84 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:12:23
2018-02-27 08:31:58
Małgorzata Belicka DOCENT
  • 1x 05/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 27/N-6/Zawody Regionalne
83 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:12:01
2018-02-26 19:59:09
Natalia Kozaczka ARANYKE
  • 1x 08/CC-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 19/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 30/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy Freestyle
82 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:11:41
2018-02-26 19:50:30
Piotr Rachwał LIMIT 57
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Freestyle
81 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:11:24
2018-02-26 19:13:49
Joanna Jawor TIM
  • 1x 07B/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 18B/C-2/Zawody Regionalne
  • 1x 29B/C-4/Zawody Regionalne, Freestyle
80 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:11:07
2018-02-26 19:13:01
Klaudia Pawlus KARNA
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
79 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:10:50
2018-02-26 19:11:38
Joanna Jawor CORTINA
  • 1x 05/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 27/N-6/Zawody Regionalne
77 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:10:14
2018-02-26 16:52:04
Natalia Uryga DREAMER
  • 1x 02/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/L-3/Zawody Regionalne
75 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:09:35
2018-02-26 15:24:43
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 01/P-6/Zawody Regionalne, Kuce, czworobok 20x40m
  • 1x 06/N-1/Zawody Ogólnopolskie, Kuce
  • 1x 12/P-3/Zawody Regionalne, Kuce, czworobok 20x40m
  • 1x 23/P-4/Zawody Regionalne, Kuce, czworobok 20x40m
74 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:09:17
2018-02-26 15:11:20
Katarzyna Popiołek MORNING SUN
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
73 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:08:51
2018-02-26 15:10:19
Jagoda Dąbrowska MARGOT
  • 1x 08/CC-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 19/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 30/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy Freestyle
72 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:08:36
2018-02-26 15:09:09
Mateusz Pola DOMINATOR P
  • 1x 05/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 27/N-6/Zawody Regionalne
71 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:08:22
2018-02-26 15:08:21
Dagmara Kopeć BUTTERFLY
  • 1x 08/CC-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 19/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 30/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy Freestyle
70 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:08:04
2018-02-26 15:02:29
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 09/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy
  • 1x 19/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
69 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:07:45
2018-02-26 15:01:45
Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P
  • 1x 22/CS-2/Zawody Ogólnopolskie, Grand Prix
  • 1x 33/CS-5/Zawody Ogólnopolskie, Grand Prix Freestyle
68 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-02-28 15:07:30
2018-02-26 13:48:55
Eva Vavrikova BELLE ENNIE
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Freestyle
66 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-02-28 15:07:11
2018-02-26 11:22:31
Eliška Skřivanová FAREWELL
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29B/C-4/Zawody Regionalne, Freestyle
64 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:06:24
2018-02-25 14:31:18
Karolina Worotnik METRES I - P
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Freestyle
63 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:06:03
2018-02-24 15:40:13
Magdalena Cieślik MONEY PENNY
  • 1x 05/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 14/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/P-4/Zawody Regionalne
  • 1x 27/N-6/Zawody Regionalne
62 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:05:37
2018-02-23 13:31:46
Magdalena Tomków-Bednarska SHY BOY
  • 1x 02/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/L-3/Zawody Regionalne
61 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:05:21
2018-02-23 13:30:59
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN9
  • 1x 05/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 27/N-6/Zawody Regionalne
59 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:05:03
2018-02-22 18:28:45
Aleksandra Tomala IOWA C
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/L-3/Zawody Regionalne
58 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:04:25
2018-02-22 18:20:02
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x 09/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy
  • 1x 20/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Intermediate I
  • 1x 31/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Inter I Freestyle
57 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:04:03
2018-02-22 07:25:47
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 06/N-1/Zawody Ogólnopolskie, Kuce
  • 1x 17/N-2/Zawody Ogólnopolskie, Kuce
  • 1x 28/N-7/Zawody Ogólnopolskie, Kuce, Freestyle
55 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:56:00
2018-02-22 06:59:32
Natalia Plata GLADSTONE MUSTERD
  • 1x 04/D-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 15/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 26/D-3/Zawody Ogólnopolskie
54 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:55:10
2018-02-22 06:58:30
Zofia Baran SUMMERSBY
  • 1x 06/N-1/Zawody Ogólnopolskie, Kuce
  • 1x 17/N-2/Zawody Ogólnopolskie, Kuce
  • 1x 28/N-7/Zawody Ogólnopolskie, Kuce, Freestyle
53 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:54:19
2018-02-20 22:03:20
Anna-Maria Gawłowska LAS VEGAS
  • 1x 02/L-1/Zawody Regionalne
52 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:53:41
2018-02-20 22:02:46
Anna-Maria Gawłowska FELIETON GT
  • 1x 08/CC-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 19/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 30/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy Freestyle
51 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:52:54
2018-02-20 22:01:58
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x 09/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy
  • 1x 20/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Intermediate I
  • 1x 31/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Inter I Freestyle
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 09:44:33
2018-02-20 16:50:21
Agnieszka Ruta LAS VEGAS
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
49 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:52:09
2018-02-20 14:29:48
Magdalena Pachołek GENIE KN
  • 1x 05/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 27/N-6/Zawody Regionalne
48 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:51:14
2018-02-20 14:13:47
Weronika Wiącek MORENGO
  • 1x 01/P-6/Zawody Regionalne, Kuce, czworobok 20x40m
  • 1x 12/P-3/Zawody Regionalne, Kuce, czworobok 20x40m
  • 1x 23/P-4/Zawody Regionalne, Kuce, czworobok 20x40m
47 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:49:35
2018-02-19 18:14:21
Iwona Szafir RUBINNET
  • 1x 02/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/L-3/Zawody Regionalne
46 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:49:17
2018-02-19 07:24:55
Weronika Janoszek DAWELTA
  • 1x 02/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/L-3/Zawody Regionalne
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:48:34
2018-02-18 13:12:56
Dorota Opyd SANDRO HERO
  • 1x 09/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy
  • 1x 20/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Intermediate I
  • 1x 31/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Inter I Freestyle
43 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:48:17
2018-02-18 12:00:02
Aleksandra Gryczyńska BZDURA
  • 1x 09/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy
  • 1x 20/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Intermediate I
  • 1x 31/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Inter I Freestyle
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:47:55
2018-02-17 19:40:39
Kaja Koszowska HUN I
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Freestyle
41 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:47:38
2018-02-17 19:39:40
Kaja Koszowska HORMON PONYSPORT
  • 1x 06/N-1/Zawody Ogólnopolskie, Kuce
  • 1x 17/N-2/Zawody Ogólnopolskie, Kuce
  • 1x 28/N-7/Zawody Ogólnopolskie, Kuce, Freestyle
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:47:17
2018-02-16 18:25:10
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x 04/D-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 15/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 26/D-3/Zawody Ogólnopolskie
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:46:53
2018-02-16 09:44:20
Miroslaw Betka FOLLOW ME
  • 1x 11/CS-1/Zawody Ogólnopolskie, Intermediate II
  • 1x 22/CS-2/Zawody Ogólnopolskie, Grand Prix
  • 1x 33/CS-5/Zawody Ogólnopolskie, Grand Prix Freestyle
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:46:33
2018-02-15 16:13:24
Karolina Mazurek ECLECTICA
  • 1x 02/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/L-3/Zawody Regionalne
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:46:11
2018-02-15 12:30:16
Karolina Mazurek LIDER
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Freestyle
33 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:45:50
2018-02-15 12:23:18
Karolina Mazurek CHOCO LADY II
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Freestyle
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:45:24
2018-02-14 09:14:10
Maryana Mishlanava YANKO VI
  • 1x 09/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy
  • 1x 20/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Intermediate I
  • 1x 30/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy Freestyle
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:44:35
2018-02-13 12:18:52
Natalia Badura MARCO
  • 1x 11/CS-1/Zawody Ogólnopolskie, Intermediate II
  • 1x 22/CS-2/Zawody Ogólnopolskie, Grand Prix
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:43:37
2018-02-13 10:55:49
Maria Walczyńska-Graczyk MERCI
  • 1x 06/N-1/Zawody Ogólnopolskie, Kuce
  • 1x 17/N-2/Zawody Ogólnopolskie, Kuce
  • 1x 28/N-7/Zawody Ogólnopolskie, Kuce, Freestyle
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:35:56
2018-02-13 10:55:43
Katarzyna Subocz DISNEY L
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/P-4/Zawody Regionalne
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:35:34
2018-02-12 20:25:51
Marta Ginda RESULTON SG II
  • 1x 09/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy
  • 1x 20/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Intermediate I
  • 1x 31/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Inter I Freestyle
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:33:08
2018-02-12 09:23:36
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Freestyle
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:32:46
2018-02-12 02:08:23
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 08/CC-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 19/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 30/CC-6/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy Freestyle
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:32:19
2018-02-10 18:02:33
Aleksandra Schott GAUGUIN
  • 1x 02/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/L-3/Zawody Regionalne
22 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:31:37
2018-02-10 17:56:01
Weronika Frąckowiak NOBIUS
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Freestyle
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:30:12
2018-02-10 13:10:25
Bianka Korach SPLIT
  • 1x 02/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/L-3/Zawody Regionalne
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:29:49
2018-02-10 13:06:16
Barbara Maj DIVERS
  • 1x 05/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 27/N-6/Zawody Regionalne
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:28:11
2018-02-09 10:47:58
Aleksandra Błachno DEISI
  • 1x 04/D-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 05/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 15/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 26/D-3/Zawody Ogólnopolskie
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:27:24
2018-02-09 09:47:36
Anna Pacut PHOENIX
  • 1x 02/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/L-3/Zawody Regionalne
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:25:50
2018-02-08 14:51:26
Anastasiia Pozdniakova HORH
  • 1x 05/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 16/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 27/N-6/Zawody Regionalne
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:24:35
2018-02-08 09:56:39
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/L-3/Zawody Regionalne
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:24:08
2018-02-08 09:49:14
Karolina Stefańska CARTE BLANCHE
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/P-4/Zawody Regionalne
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:22:37
2018-02-08 09:43:24
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x 09/CC-4/Zawody Ogólnopolskie, Św. Jerzy
  • 1x 20/CC-5/Zawody Ogólnopolskie, Intermediate I
  • 1x 31/CC-7/Zawody Ogólnopolskie, Inter I Freestyle
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:21:54
2018-02-08 09:41:14
Hanna Suchan ESCADA
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne
  • 1x 14/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/P-4/Zawody Regionalne
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:21:18
2018-02-07 18:34:33
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x 11/CS-1/Zawody Ogólnopolskie, Intermediate II
  • 1x 22/CS-2/Zawody Ogólnopolskie, Grand Prix
  • 1x 33/CS-5/Zawody Ogólnopolskie, Grand Prix Freestyle
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:20:22
2018-02-07 17:59:35
Aleksandra Gurnacz BOLIVIA
  • 1x 04/D-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 15/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 26/D-3/Zawody Ogólnopolskie
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 14:19:45
2018-02-07 16:54:59
Olga Mieszczak DAISY
  • 1x 07A/C-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 18A/C-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, Freestyle
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
2. Baran Zofia bpk
2002 (J.)
O021790
3. Belicka Małgorzata Silesia Dressage Club
S
O011107
4. Betka Miroslaw kj lewada
S
879/18
10031673
5. Błachno Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O043987
6. Cieślik Magdalena bpk
S
O042129
7. Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
1999 (MJ.)
O024546
8. Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O003304
9. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
brak
10. Frąckowiak Weronika JKS Hanna
2000 (J.)
O035366
11. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
12. Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ
S
O001177
13. Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice
S
O005762
14. Gryczyńska Aleksandra LKS Cwał Poznań
S
O003389
15. Gurnacz Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2003 (JM.)
Nr PZJ: O028928
16. Janoszek Weronika BZK
2001 (J.)
O039201
17. Jawor Joanna KJ OKOŁY
S
O002106
18. Kopeć Dagmara Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O013038
19. Korach Bianka KJ Dera
S
O014200
20. Koszowska Kaja LKJ Lewada
2002 (J.)
O032698
21. Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club
2001 (J.)
O036911
22. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O023859
23. Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce
S
054322
24. Kubacka Natalia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O043975
25. Lester Jadwiga KJ Jeziorki-Osieczna
1997 (MJ.)
O020567
26. Luchetta Łodzińska Magdalena SILESIA DRESSAGE CLUB
S
brak
27. Maj Barbara KJ Dera
S
brak
28. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
29. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
30. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
31. Mishlanava Maryana PLJ Dziemiany
S
932/15
32. Opyd Dorota KJ Facimiech
S
none
33. Pachołek Magdalena Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O005410
34. Pachulska Alicja Silesia Dressage Club
2002 (J.)
Z031435
35. Pacut Anna KJ Golden Dream
S
O006876
36. Pawlus Klaudia LUKJ Antoniówka
2004 (JM.)
brak
37. Plata Natalia bpk
2005 (JM.)
O038133
38. Pola Mateusz Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O037867
39. Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O003103
40. Pozdniakova Anastasiia KJ Ozorowice
1997 (MJ.)
brak
41. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
42. Ruta Agnieszka SKJ Golden Dream
2001 (J.)
O035252
43. Schott Aleksandra OSK VIDAVIA
S
89081414625
44. Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
45. Skřivanová Eliška JK For Riders Team
2003 (JM.)
F4015
10138629
46. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
47. Stefańska Karolina JKS Cwał
S
brak
48. Strzalka Izabela KJ LEWADA
O006890
49. Subocz Katarzyna LKJ Ochaby
S
O019693
50. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
51. Szafir Iwona Picador
S
Z002103
52. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
O009463
53. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
brak
54. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
55. Tyborowska Monika ss vidavia
S
0045174
56. Uryga Natalia BPK
2000 (J.)
Brak
57. Vavrikova Eva JK Vega Brno
2002 (J.)
none
58. Vavrikova Ida JK Vega Brno
S
59. Von Mauberg Aurelia Kj Aromer
2002 (J.)
O024680
10147209
60. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (JM.)
O049039
61. Wiórek Maciej Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2003 (JM.)
O032598
62. Worotnik Karolina Karkonoski KJ
2002 (J.)
O030595
63. Woźnica Anna TS Kuźnia Rybnik
S
O001632
64. Żokowska Agnieszka KJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

65

ARANYKE KWPN POL 2005 Klacz gniada F: Jazz
M: Oranyke
O: Natalia Kozaczka
B: Holandia
Brak
2.

50

BELLE ENNIE KWPN NED 2006 Klacz ciemnogniada F: Don Gregory
M: Zaffier
O: Jana Vavrkova
B: Charlotte van der Steen
none
3.

78

BENTAMO 2 OLD. POL 2009 Wałach kasztanowata F: Belissimo M
M: po Florestan I
O: GR Kowalski SP.J.
B: Niemcy
brak
4.

4

BOLIVIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: WANDERKONIG
M: BUTTERFLY
O: Robert Zawodniak
B: Okregowy Związek Hodowów Koni Wrocław
K022948 616009670143009
5.

53

BUTTERFLY Niemiecka Sportowa POL 1999 Klacz gniada F: Belissimo
M: Rainbow
O: Andrzej Sałacki
B: Zbigniew Szumlakowski
K017346 DE455870340210
6.

29

BZDURA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Pro Savage / Pilox
M: Bajka / Marcus
O: Aleksandra Gryczyńska
B: Artur Kiempa
K012250 616009530017606 104SP00
7.

35

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Anna-Maria Gawłowska
K016060 616009610110309
8.

7

CARTE BLANCHE SP POL 2011 Klacz gniada F: Bolshoi
M: Catharsis
O: Karolina Stefańska
B: Piotr Morsztyn
K022050
9.

71

CARYCA KATARZYNA Oldenburg POL 2005 Klacz gniada F: Curacao
M: New Wave
O: Jarosław Poręba
B:
K011077
10.

22

CHOCO LADY II Niem. Sport. POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Karola Mazurek
B: SK Bielin
K021046 DE456570300211
11.

79

CHOU-CHOU Typ Szlachetny POL 2010 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Jadwiga Lester
B: Joanna Szweda
K023188
12.

41

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob SWE 2010 Ogier kara/kuc: F: Coednewydd express
M: Coednewydd Felicia
O: Marta von Mauberg
B: D I Evans
K022590
13.

61

CORTINA WB POL 2012 Klacz gniada F: Gold fiver
M: C
O: Herbert Rudiger wassibauer
B: Herbert Rudiger wassibauer
Brak
14.

2

DAISY Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Dafne
O: Elżbieta Łyczko
B: brak
K011758
15.

70

DAWELTA SP POL 2005 Klacz gniada F: Weltino
M: Dafne
O: Joanna Sławska
B: SK Nowa Wioska
K014466 POL 009530184905
16.

25

DEISI SP POL 2004 Klacz gniada/160 F: Rulon
M: Doxa
O: Jacek Błachno
B: GR Jacek Wilczyński
K014176 POL009611051404
17.

77

DIAMOND STAR OLD. DEU 2009 Wałach ciemnogniada F: Diamond Hit
M: od matki po Weltmeyer
O: Magdalena Luchetta Łodzińska
B: Niemcy
brak
18.

18

DISNEY L SP POL 2007 Wałach gniada/180 F: Cruzeiro L
M: Daisy L
O: Elżbieta Kucza
B: KJ Alexander
K018320 3993/17 A
19.

9

DIVERS Małopolska POL 1999 Wałach siwa F: Zoon
M: Dumka
O: Barbara Maj
B: Sklorz
brak
20.

66

DOCENT Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Sentender
M: Duma
O: Sławomir Królik
B: Sławomir Królik
K023950 616006540032812
21.

54

DOMINATOR P SP POL 2012 Ogier kara F: Ron William
M: Madera P
O: Krystian Pola
B: Bogdan Parkitny
K023031 61600967000721
22.

3

DON KENNEDY SP POL 2009 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Dolina / Caletto`s Son
O: Agnieszka Domagała
B: Diter Staniek
K014293 616009540179709
23.

59

DREAMER SP POL 26.06.2009 Wałach gniada F: Love Affair
M: Dalia
O: Joanna Sławska
B: Grzegorz Jachimowski
Brak
24.

91

DUISO oldenburg Niemcy 2007 wałach ciemnogniada F: Duino
M: Rakete
O: T. Modrzejewski
B: H. Ramsbrock
DE 433332513407
25.

24

ECLECTICA Hannower DEU 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Ehrenwort
M: Lucille
O: Marek Mazurek
B: Manfred Kleyboecker
K025000
26.

5

ESCADA Hanowerska POL 2012 Klacz gniada F: Embassy III
M: Weltina
O: Władysław Kwapisz
B: Anna Piwońska
K020955 DE431316686212
27.

49

FAREWELL Hanoverian GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Farewell III
M: Feine Dame
O: Rudolf Skřivan
B: Germany
none
28.

36

FELIETON GT OLD GER 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Josef u Marlies Muenzenbrock
K020182 DE 433330398309
29.

83

FOLLOW ME Westfälisches GER 2002 Klacz kara/175 F: florestan 1
M: wolke sieben
O: betka miroslaw
B: hellmann rudolf
k024890 de 441410088602 105xn32
30.

89

FUDGE gypsy cob 2012 ogier srokata F: Tom the eyelid horse
M: Jenny
O: Katarzyna Slupska
B: Chris Carr
K024186 826073001216716
31.

92

FURST ROMANTICO Oldenburg Niemcy ogier gniada F: Furst Romancier
M: Seraphina po Donnerhall I
O: Tomas Vavrik
B: Susanne Messow
32.

52

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K017344 616007610019110
33.

11

GAUGUIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Ron William
M: Grease
O: Aleksandra Schott
B: Marek Twardak
89081414625
34.

33

GENIE KN KWPN POL 2011 Wałach gniada F: Charmeur
M: Wiana's Sjaan KN / Krack C
O: Magdalena Pachołek
B: M.A.G Van Der Knaap
K024488
35.

39

GLADSTONE MUSTERD KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Ustinov
M: Uvola
O: Joanna Plata
B: NED
K018866
36.

82

GONZO SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Star Turn
M: Grenada
O: Anna Doniec
B: Katarzyna Milczarek
brak 616009640072113
37.

75

HELIOPOLIS Trakeńska LTU 2003 Wałach kara F: HELERIS / ELEKTRONAS
M: Hidraulika / Hapun
O: JOANNA WIÓREK
B: SK NEMUNAS
K022942 POL73201003960312788
38.

8

HORH Ukrainian Warmblood UKR 2009 Wałach kasztanowata F: Orihinal /
M: Hlopotunia /
O: Oksana Pozdniakova
B: Oksana Pozdniakova
brak 703472
39.

27

HORMON PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: Małgorzata Koszowska
B: Małgorzata Koszowska
K006172
40.

28

HUN I Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Wałach gniada F: Niels
M: Hura
O: Roman Pośpiech
B: Stanisław Wąsikowski
K005580 POL009670007800
41.

43

IOWA C KWPN NLD 2014 Ogier kara/175 F: Johnson
M: Zatilda
O: Sylwester Tomkowicz
B: Cerina Burgmeijer
K023795
42.

62

KARNA NN POL 1998 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Kamila Pawlus
B: nn
brak
43.

34

LAS VEGAS SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Lou Reed
M: Laguna
O: Marcin Ruta
B: Piotr Lipiński
K024841
44.

37

LAS VEGAS SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: LOU REED
M: LAGUNA
O: Ruta Marcin
B: Lipiński Piotr
Brak
45.

64

LIMIT 57 SP GER 2003 Wałach gniada F: Lissabon
M: Picola
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K008351
46.

57

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
O: Wioletta Garbowska
B: Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna
K016146 POL 013 69 01149 06
47.

90

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Margot
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K023033 6160096900785
48.

19

MARCO SP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Nameless / Nimrod B
M: Marka / Gordon I
O: Natalia Badura
B: Dariusz Niewadzi
K008054 POL009670097203 103PV77
49.

55

MARGOT Hannoveraner GER 2005 Klacz kasztanowata F: Margue H
M: Scarlet
O: PH Attack Roman Dąbrowski
B: Marianne Stubbemann
K014897 DE431316626705
50.

80

MARKIZA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/174 F: mazzel
M: milesza
O: strzalka izabela
B: stadnina koni pepowo
K006742 08745
51.

48

METRES I - P SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone Z/Coriall Z
M: Madera-P/Saracen
O: Marcin Worotnik
B: Bogdan Parkitny
K019203
52.

26

MOLIA L Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
O: Monika Graczyk - Żokowska
B: Janota Dariusz
K021556
53.

47

MONEY PENNY DWB POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Michellino /
M: Askemosens Flica / Heslegards Weltmeister
O: Magdalena Cieślik
B: Jeannette & Dennis Storm
K022123 208333DW0804788
54.

85

MORENGO KUC POL 2003 Wałach gniada F: Havier
M: Mirabella
O: Małgorzata Koszowska
B: Mikołaj Smoląg
0135401084
55.

56

MORNING SUN SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Mystic Princess
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K022210 616009690078412
56.

42

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
O: Jadwiga Pawłowicz
B: Bogdan Parkitny
K009806
57.

10

NOBIUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wieland / Werenfels
M: Nescafe / Spartakus
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Remigiusz Makowski
K016666 616009660213008
58.

16

PHOENIX Fryzyjska POL 2013 Wałach kara/164 cm F: Wigle
M: Evelien H
O: Anna Pacut
B: Anna Wojciechowska
K024861 616004201302687
59.

67

PORANNA ROSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Belive in Me
M: Portina
O: Monika Tyborowska
B: Paweł Mazurek
K0233373
60.

45

QUIRIN9 BAVAR GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Quartier Latin/Quattro B
M: Phantasie
O: Barbara Guniewicz
B: Willkommer Anton
K009982 PZJ:K009982 GER 43804
61.

15

RESULTON SG II PRE ESP 2009 Wałach gniada F: Naviero SG
M: Resultona
O: Katarzyna Lach
B: Yaguada Soto Gil
K022877 724015090248647
62.

51

ROMANTIC P Niemiecka Sportowa GER 2009 Wałach kasztanowata F: Rosenstein
M: Galice
O: Małgorzata Brodziak
B: Ludwig Ebermann
K013717 DE455870050309
63.

76

ROYAL DIAMOND Hanoverian POL 2009 Wałach kasztanowata F: Royal Blend
M: po Diamond Hit
O: GR Kowalski SP.J.
B: brak
brak
64.

32

RUBINETT Deutsches Sportpferd GER 2013 Klacz kara/162 F: Hohmeister
M: Retina
O: Czesław Lang
B: Ludwig Ebermann
brak
65.

30

SANDRO HERO Oldenburg GER 2004 Wałach gniada F: Sandro Hit
M: Sandblume
O: Dorota Opyd
B: Schockemöhle
K021910
66.

69

SENIOR RAFAEL-P SP POL 2010 Wałach kara F: Ron William
M: Seniorita-P
O: Krystian Pola
B: Bogdan Parkitny
K020021 616009670064610
67.

46

SHY BOY SP POL 2003 Wałach siwa F: Wizbud
M: Szarotka
O: Magdalena Tomków-Bednarska
B: Pielat Małgorzata
POL 009 54 00674 03
68.

12

SPLIT XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Saphir
M: Sygryda
O: Janusz Zienkiewicz
B: SK Iwno sp. z o.o.
brak
69.

6

STERNIK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Stella
O: Krzysztof Suchan
B: SK Racot
K015385 616009610218709
70.

38

SUMMERSBY DRP GER 2004 Wałach gniada/kuc: F: Sterling
M: Autal Carina / Lleinau Tywysog
O: Narcyz Baran
B: NN
K007720 DE422220011503
71.

63

TIM SP POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Candiavolo
M: Tuana S
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K021968
72.

14

UNITED FADO Hanowerska GER 2012 Wałach gniada/173 F: United
M: Wera
O: Anna Woźnica
B: Anne-D, DR. Fritz Winzer
brak
73.

86

VICTORY SP POL 2012 Klacz kara F: Rock And Roll
M: Whiskey Girl
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K019785 616009690080812
74.

87

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS
M: WANESSA
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
75.

68

WESTA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pegasus HB
M: Wendy po Westrich
O: Cezary Kubacki
B: Paweł Mazurek
K021090
76.

84

WIND OF CHANGE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: SCANDIC
M: WHISKEY GIRL
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K024960 616009690097813
77.

21

YANKO VI Andaluzyjska ESP 2008 Ogier siwa F: Impaciente II
M: Laida
O: Maryana Mishlanava
B: Yeguada Senorio de Bariain
brak
Rider Club
Competition
Prize
Betka Miroslaw kj lewada
200
150
SUM:
350.00
Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ
160
180
60
SUM:
400.00
Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
100
170
SUM:
270.00
Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce
90
SUM:
90.00
Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
50
SUM:
50.00
Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
120
140
SUM:
260.00
Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
200
250
120
90
SUM:
660.00
Skřivanová Eliška JK For Riders Team
50
110
SUM:
160.00
Suchan Hanna JKS Cwał
80
80
SUM:
160.00
Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
160
120
140
SUM:
420.00
Vavrikova Eva JK Vega Brno
100
120
150
SUM:
370.00
Vavrikova Ida JK Vega Brno
140
SUM:
140.00
Worotnik Karolina Karkonoski KJ
60
SUM:
60.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
MARCO (19)
2018-03-09
2
2018-03-10
4
Baran Zofia
bpk
2018-03-09
2018-03-10
1
2018-03-11
1
Belicka Małgorzata
Silesia Dressage Club
DOCENT (66)
2018-03-09
5
2018-03-10
7
2018-03-11
3
Betka Miroslaw
kj lewada
2018-03-09
1
200
2018-03-10
2
150
2018-03-11
2
Błachno Aleksandra
bpk
DEISI (25)
2018-03-09
2
2018-03-09
2
2018-03-10
3
2018-03-11
2
Cieślik Magdalena
bpk
2018-03-09
7
2018-03-10
7
2018-03-11
3
Dąbrowska Jagoda
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
MARGOT (55)
2018-03-09
2018-03-10
6
2018-03-09
6
2018-03-10
11
Domagała Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
2018-03-09
3
2018-03-10
3
2018-03-11
3
Doniec Magdalena
JKS Cwał
GONZO (82)
2018-03-10
9
2018-03-11
9
Frąckowiak Weronika
JKS Hanna
NOBIUS (10)
2018-03-09
12
2018-03-10
10
2018-03-11
5
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (57)
2018-03-09
1
2018-03-09
3
2018-03-10
1
2018-03-11
1
Gawłowska Anna-Maria
Sopocki KJ
2018-03-09
4
2018-03-10
1
160
2018-03-11
1
180
2018-03-09
2018-03-10
3
60
2018-03-11
3
2018-03-09
3
Ginda Marta
WLKS Krakus Swoszowice
2018-03-09
5
2018-03-10
5
2018-03-11
5
Gryczyńska Aleksandra
LKS Cwał Poznań
BZDURA (29)
2018-03-09
8
2018-03-10
6
Gurnacz Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-03-09
4
2018-03-10
2
2018-03-11
3
Janoszek Weronika
BZK
DAWELTA (70)
2018-03-09
10
2018-03-09
12
2018-03-10
6
2018-03-11
4
2018-03-11
7
Jawor Joanna
KJ OKOŁY
CORTINA (61)
2018-03-09
3
2018-03-10
3
2018-03-11
4
TIM (63)
2018-03-09
2
2018-03-10
1
2018-03-11
3
Kopeć Dagmara
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-03-09
4
2018-03-10
4
2018-03-11
2
Korach Bianka
KJ Dera
SPLIT (12)
2018-03-09
8
2018-03-10
8
2018-03-11
6
Koszowska Kaja
LKJ Lewada
2018-03-09
1
2018-03-10
3
2018-03-11
3
HUN I (28)
2018-03-09
11
2018-03-10
9
2018-03-11
6
Kowalska Małgorzata
Silesia Dressage Club
2018-03-09
9
2018-03-10
8
2018-03-11
7
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2018-03-09
3
2018-03-10
2
100
2018-03-11
1
170
Kozaczka Natalia
KJ Equus Węgrzce
ARANYKE (65)
2018-03-09
2
90
2018-03-10
5
Kubacka Natalia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
WESTA (68)
2018-03-09
1
2018-03-10
2
2018-03-11
6
Lester Jadwiga
KJ Jeziorki-Osieczna
2018-03-09
9
2018-03-09
7
2018-03-10
2
2018-03-10
5
Luchetta Łodzińska Magdalena
SILESIA DRESSAGE CLUB
2018-03-09
9
2018-03-10
5
Maj Barbara
KJ Dera
DIVERS (9)
2018-03-09
8
2018-03-10
4
2018-03-11
5
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (87)
2018-03-09
6
2018-03-10
8
2018-03-11
1
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
2018-03-09
3
50
2018-03-10
2018-03-09
2
2018-03-10
1
Mieszczak Olga
KJ Michałów
DAISY (2)
2018-03-09
14
2018-03-10
13
2018-03-11
4
FUDGE (89)
2018-03-09
1
2018-03-10
1
2018-03-11
1
Mishlanava Maryana
PLJ Dziemiany
2018-03-09
7
2018-03-10
4
2018-03-11
3
Opyd Dorota
KJ Facimiech
2018-03-09
6
2018-03-10
7
Pachołek Magdalena
Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
2018-03-09
9
2018-03-10
8
2018-03-11
1
Pachulska Alicja
Silesia Dressage Club
2018-03-09
4
2018-03-10
7
2018-03-11
4
Pacut Anna
KJ Golden Dream
PHOENIX (16)
2018-03-09
11
2018-03-10
7
2018-03-11
8
Pawlus Klaudia
LUKJ Antoniówka
KARNA (62)
2018-03-10
11
Plata Natalia
bpk
2018-03-09
1
2018-03-10
4
2018-03-11
4
Pola Mateusz
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-03-09
1
2018-03-10
1
Popiołek Katarzyna
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-03-09
2
120
2018-03-10
1
140
2018-03-09
8
2018-03-10
4
Pozdniakova Anastasiia
KJ Ozorowice
HORH (8)
2018-03-09
10
2018-03-10
9
2018-03-11
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2018-03-09
13
2018-03-10
12
2018-03-11
8
Ruta Agnieszka
SKJ Golden Dream
2018-03-10
3
Schott Aleksandra
OSK VIDAVIA
GAUGUIN (11)
2018-03-09
1
2018-03-09
5
2018-03-10
4
2018-03-11
2
Skowrońska-Kozubik Żaneta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-03-10
1
200
2018-03-11
1
250
VICTORY (86)
2018-03-09
1
120
2018-03-10
2
90
DUISO (91)
2018-03-09
5
Skřivanová Eliška
JK For Riders Team
2018-03-10
3
50
2018-03-11
2
110
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2018-03-09
8
2018-03-10
5
2018-03-11
2
2018-03-09
3
2018-03-10
4
2018-03-11
5
Stefańska Karolina
JKS Cwał
2018-03-09
10
2018-03-10
9
2018-03-11
5
Strzalka Izabela
KJ LEWADA
MARKIZA (80)
2018-03-09
3
2018-03-10
2
2018-03-11
2
Subocz Katarzyna
LKJ Ochaby
2018-03-09
11
2018-03-10
10
Suchan Hanna
JKS Cwał
ESCADA (5)
2018-03-09
1
2018-03-10
1
2018-03-11
6
2018-03-09
3
80
2018-03-10
3
80
2018-03-11
4
GONZO (82)
2018-03-09
5
2018-03-09
2
Szafir Iwona
Picador
2018-03-09
7
2018-03-10
2
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
2018-03-09
1
160
2018-03-10
2
120
2018-03-11
2
140
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
IOWA C (43)
2018-03-09
3
2018-03-10
3
2018-03-11
1
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
QUIRIN9 (45)
2018-03-09
4
2018-03-10
6
2018-03-11
2
SHY BOY (46)
2018-03-09
6
2018-03-10
5
2018-03-11
3
Tyborowska Monika
ss vidavia
2018-03-09
4
2018-03-09
6
2018-03-10
6
2018-03-11
8
Uryga Natalia
BPK
DREAMER (59)
2018-03-09
9
2018-03-10
10
2018-03-11
7
Vavrikova Eva
JK Vega Brno
2018-03-09
2
100
2018-03-10
1
120
2018-03-11
1
150
Vavrikova Ida
JK Vega Brno
2018-03-09
1
140
Von Mauberg Aurelia
Kj Aromer
2018-03-09
2
2018-03-10
2
2018-03-11
2
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
MORENGO (85)
2018-03-09
2
2018-03-10
2
2018-03-11
2
Wiórek Maciej
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2018-03-09
3
2018-03-10
1
2018-03-11
1
Worotnik Karolina
Karkonoski KJ
2018-03-09
7
2018-03-10
6
2018-03-11
3
60
Woźnica Anna
TS Kuźnia Rybnik
2018-03-09
10
2018-03-10
2018-03-11
1
2018-03-11
4
Żokowska Agnieszka
KJ Drama Zbrosławice
MOLIA L (26)
2018-03-09
5
2018-03-10
5
2018-03-11
5

Number of Riders: 64

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 3 390.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl