Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
107 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 23:40:46
2018-02-15 22:53:48
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
106 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 23:41:07
2018-02-15 18:46:31
Kseniya Kavaliova ARNOLD
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
105 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 23:41:28
2018-02-15 18:35:32
Aleksandra Wojtuś ALTAR
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
104 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 23:41:48
2018-02-15 18:26:45
Karolina Wojtuś KOZAK
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 23:42:05
2018-02-15 18:25:42
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
102 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 23:42:27
2018-02-15 18:25:14
Artsiom Piroh AŻUR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
101 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 23:42:50
2018-02-15 18:24:41
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
100 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 22:07:24
2018-02-14 21:55:03
Martyna Hilla LORD CASTLEMAINE
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
99 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 21:31:07
2018-02-14 21:14:36
Alicja Sypek PALLAS
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 21:31:32
2018-02-14 21:04:28
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
97 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 20:48:50
2018-02-14 20:48:09
Julia Gawałek CASALITA ELIZAR
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 20:48:23
2018-02-14 20:42:32
Stanisława Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
95 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 20:49:14
2018-02-14 20:41:36
Julia Gawałek FREE STAR
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
94 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 19:16:28
2018-02-14 17:26:32
Zofia Frąszczak CUBAL
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
93 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 23:26:01
2018-02-13 22:29:12
Patrycja Konieczny GRYS
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
92 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 23:26:23
2018-02-13 22:27:37
Patrycja Konieczny LORDON
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 14:20:08
2018-02-13 21:50:41
Karolina Moi GOLDEN LADY
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 14:19:55
2018-02-13 21:50:02
Maria Pacławska JARLA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
89 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 14:19:43
2018-02-13 21:49:09
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 21:40:34
2018-02-13 21:25:50
Emilia Wieczorek DEJA VU
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 21:41:15
2018-02-13 17:49:31
Małgorzata Wojs DOROTKA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 12:09:02
2018-02-13 12:06:19
Oliwia Mazur EMANSA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
85 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 12:09:16
2018-02-13 11:56:29
Marta Pietras MILWIA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 12:09:28
2018-02-13 11:54:33
Natalia Szymczak LINARIA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
83 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 12:09:41
2018-02-13 11:54:11
Claudia Kopa GRASZKA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 12:09:52
2018-02-13 11:53:56
Patrycja Klakla IRCHES
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
81 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 12:10:06
2018-02-13 11:53:27
Patrycja Klakla MIWIA
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
80 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 12:10:19
2018-02-13 11:52:56
Patrycja Klakla EUMARA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
79 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 12:10:31
2018-02-13 11:52:34
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 12:10:43
2018-02-13 11:50:52
Iga Szpak WIMELLA
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
77 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 12:10:55
2018-02-13 11:50:30
Iga Szpak DŻAGAS
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
76 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 12:11:07
2018-02-13 11:50:05
Iga Szpak ROSA PRIMA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
75 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 12:11:21
2018-02-13 09:37:07
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 22:18:36
2018-02-12 22:03:27
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
73 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 21:53:14
2018-02-12 18:18:44
Dominika Szotek COFFEE 23
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
72 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 21:53:32
2018-02-12 18:18:24
Rostislav Hlausek OSKAR BLUE
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
71 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 21:53:52
2018-02-12 15:23:11
Paulina Biskup ULIANE
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
69 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:28:42
2018-02-11 17:01:01
Marko Lenart MEGUN
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
68 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:28:55
2018-02-11 12:24:55
Weronika Kaczmarek BOJAR
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
67 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:29:07
2018-02-11 10:11:11
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
65 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:29:35
2018-02-10 18:48:25
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
64 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:29:48
2018-02-10 10:47:24
Joanna Marciniak DARMA
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:30:02
2018-02-09 17:04:36
Sarah Omari SHERIBAN
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
62 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:30:16
2018-02-08 22:45:57
Monika Rzepka HARNAŚ
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
61 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 12:43:32
2018-02-08 17:03:15
Justyna Wacławek KENIA CARCASES
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
60 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:30:37
2018-02-08 17:00:35
Justyna Wacławek LUCKY
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
59 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:30:48
2018-02-08 16:59:46
Justyna Wacławek ETER
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:30:59
2018-02-08 16:58:59
Justyna Wacławek DAILY QUI
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
57 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:31:12
2018-02-08 13:07:21
Nadia Kancelista HANKEE DOODLE
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
56 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 11:51:30
2018-02-08 08:50:12
Sylwia Synowiec WIKI
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
54 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 19:17:53
2018-02-08 08:20:20
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 08:16:39
2018-02-07 20:17:26
Karolina Gerstel SOMARA
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
52 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 08:16:58
2018-02-07 17:40:15
Emilia Kolaniak HAKUNA MA TATA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
51 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 23:16:35
2018-02-06 14:23:25
Jagna Świtoń KORAL
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
49 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 12:12:31
2018-02-05 20:27:40
Asenata Adamus RAPSODIA
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
48 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 12:12:41
2018-02-05 18:22:54
Lena Gruca ANDŻELINA
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:13:27
2018-02-05 11:31:25
Klaudia Koj ESTELA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:13:37
2018-02-04 16:26:46
Adam Kaźmierczak DENDRYT
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
43 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:13:48
2018-02-04 16:26:22
Adam Kaźmierczak CLINTESSA PRO
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:14:21
2018-02-04 14:09:10
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:14:32
2018-02-04 14:08:18
Maja Szewczyk LA-CRUZA
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
39 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:14:44
2018-02-04 09:33:37
Wojciech Pażucha SOLARIS VENTUS
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:15:30
2018-02-02 09:47:37
Kevin Pszowski BONI
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:16:12
2018-02-02 09:47:13
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:16:22
2018-02-02 09:46:34
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:16:42
2018-02-02 09:45:29
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:16:52
2018-02-02 09:44:26
Maria Adamietz BAGIER III
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:17:01
2018-02-02 06:10:44
Agata Borowczak CABORA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:17:12
2018-02-01 19:26:35
Julia Sobiecka BONUS CANNABIS
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:18:06
2018-02-01 12:17:50
Monika Śmiały HASSAN
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - kwalifikacja do HPO NJ
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 09:44:50
2018-01-31 07:50:09
Oliwia Śmigiel LIBELLO-STAR
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:31:24
2018-01-30 16:31:56
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 13:31:37
2018-01-30 16:31:25
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 16:18:16
2018-01-30 13:38:02
Julita Popławska CUMA
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
22 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 15:36:32
2018-01-29 20:26:07
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
20 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 15:36:53
2018-01-29 12:58:55
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
19 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 15:37:04
2018-01-29 12:58:16
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 15:37:14
2018-01-29 12:57:46
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 21:40:57
2018-01-23 20:31:31
Nikola Pal PIRX
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
14 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 15:28:11
2018-01-23 15:14:47
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
13 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 15:28:26
2018-01-23 15:14:16
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
11 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 15:28:50
2018-01-22 16:02:22
Justyna Gaczkowska BAJKA
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
10 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 15:29:00
2018-01-21 20:33:21
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 15:29:11
2018-01-21 20:30:12
Magdalena Pinocy LORD II W
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
8 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 15:29:21
2018-01-21 20:29:32
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
7 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 15:29:31
2018-01-21 20:28:16
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
6 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 15:29:41
2018-01-21 20:27:14
Klara Gierek PRIMA APRILIS W
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
4 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 15:06:36
2018-01-18 16:56:36
Roksana Cieślik HERON
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii MAŁA RUNDA
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 23:43:09
2018-01-18 16:49:07
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
2 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 15:06:59
2018-01-18 16:48:45
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 13:52:18
2018-01-18 16:48:14
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja do HPO w kategorii DUŻA RUNDA
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (JM.)
O036795
3. Adamus Asenata KJ Dera
S
O018356
4. Bejgier Betina Jumping Team Brynica
2002 (J.)
Brak
5. Biskup Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O034216
6. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
7. Borowczak Agata Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O039208
8. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
9. Bugla Zofia niezrzeszona
2004 (JM.)
O036058
10. Chmura Kornelia LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
brak
11. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
12. Cieślik Roksana KJ Royal Opole
2002 (J.)
brak
13. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
14. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
nn
15. Frąszczak Zofia JKS Moskit
2002 (J.)
brak
16. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O037743
17. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
18. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
19. Gawałek Stanisława KJK Elizar Jejkowice
S
O025999
20. Gerstel Karolina Jumping Team Brynica
S
Brak
21. Gierek Klara Jeździecki Klub Sportowy DESANT
2005 (JM.)
O037079
22. Gruca Lena BPK
2007 (Mł.)
BRAK
23. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
24. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
brak
25. Kamińska Patrycja bpk
2001 (J.)
202G kt
26. Kancelista Nadia LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI PRZY STADNINIE KONI OCHABY W OCHABACH
2003 (JM.)
O037083
27. Kavaliova Kseniya KJ Okoly
1999 (MJ.)
Brak
28. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
000
29. Koj Klaudia bpk
2001 (J.)
brak
30. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
1997 (MJ.)
O023108
31. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
32. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
33. Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec
1997 (MJ.)
O006281
34. Mazur Oliwia LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
Brak
35. Moi Karolina LUKJ Antoniówka
S
brak
36. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
O035263
37. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
38. Omari Sarah KJ Metpol Grodziec
2003 (JM.)
O042512
31845027528
39. Pacławska Maria LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
40. Pal Nikola LJKS Eldorado Świerklany
2001 (J.)
O035731
41. Pażucha Wojciech KJ Metpol Grodziec
S
O008158
10120384
42. Pietras Marta LKJ Olimp Prudnik
2001 (J.)
Brak
43. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
44. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
45. Piroh Artsiom KJ OKOŁY
S
O045439
46. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
47. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
brak
48. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
49. Rzepka Monika BPK
S
O019490
50. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
51. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
52. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
53. Świtoń Jagna Jeździecki Klub Sportowy Czanki
1999 (MJ.)
O032319
10158437
54. Synowiec Sylwia KJK Solka
2001 (J.)
O033429
55. Sypek Alicja Niezrzeszony
S
brak
56. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
57. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O035256
58. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
59. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
60. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
2000 (J.)
0036990
61. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
62. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O045616
63. Wojtuś Aleksandra LKJ Moszna
S
brak
64. Wojtuś Karolina Equiteam
2002 (J.)
Brak
65. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

4

ALTAR Śląska POL 2009 Wałach gniada F: basza
M: arabella
O: adam wojtuś
B: adam wojtuś
brak
2.

61

ANDŻELINA Typ Szlachetny POL Nieznany Klacz siwa F: NN
M: NN
O: MARIA KACZYNA
B: NN
Brak
3.

3

ARNOLD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: CANDIAVOLO
M: ANABELL
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
BRAK
4.

7

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: ALMA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K021640
5.

73

BAGIER III SP POL 2002 Wałach siwa F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Baja / Jarabub
O: Rajmund Adamietz
B:
K008568 POL009540039802
6.

84

BAJKA SP POL 2004 Klacz siwa/172 F: Basior / Indygo
M: Branka / Baryton
O: Ryszard Gaczkowski
B: Agata Plewka
K017508 POL009670022904
7.

81

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B:
K013846 5280030606180
8.

45

BOJAR Koń Mały POL 2002 Wałach srokata/kuc:138 F: Piast
M: Baja Nu
O: Stodoła Natalia
B: Matuszewski Krzysztof
brak 013690090202
9.

69

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc: F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B:
K020735 POL013640011904
10.

74

CABORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Quamiro
M: Carrera
O: Katarzyna Borowczak
B: Damian Wechta
K009069
11.

14

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
12.

15

CASALITA ELIZAR HOL BEL 2012 Klacz gniada/160 F: Casall
M: Perle XXI
O: Julia Gawałek
B: Fritsch Bernard
Brak DE 421 000 121012
13.

18

CENTUCKY 2 Oldenburg POL 14.04.2002 Klacz gniada F: Capitol Paul
M: Lanol junge
O: Magdalena Bejgier
B: Magdalena Bejgier
B De 43333111302
14.

72

CHELSEA-BLUE OLD POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Rajmund Adamietz
B:
K010510 DE418180138905 103DG69
15.

65

CLINTESSA PRO OS POL 2013 Wałach gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Siergiej Hojda
B:
K024059 DE418180196413
16.

39

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
O:
B: Schwarz Michael
K021899
17.

83

CONNORCA HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Jarus Transport Bożena Srokosz
B:
K022288 DE421000213411
18.

9

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
brak
19.

19

CUBAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Liberatto P
M: Corina
O: Mirosław Frąszczak
B: Mariusz Koryciak
Brak
20.

53

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
O: Magda Zacharko
B: Dawid Szwetka
K020999
21.

48

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
O: Henryk Gordzielik
B:
K018929 616009670113910
22.

23

DEJA VU SP POL 2007 Wałach gniada F: Scott / Czubaryk
M: Delicja / Dandys
O: Izabela Wieczorek
B: Ewa Kisza
K012638 POL009540085307
23.

64

DENDRYT SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup
M: Domena
O: Klaudia Rajtar - Wojciechowska
B: Stado Ogierów Starogard Gdański
616009600114312
24.

34

DŻAGAS M POL 2012 Ogier gniada F: Szkrab m
M: Dżaga m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021405 616006690016612
25.

26

EMANSA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Sword
M: Emanuelle
O: Stadnina Koni Prudnik sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik sp z o.o.
Brak
26.

62

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
O: Izabela Koj
B: Gierszewski Krzysztof
Brak
27.

52

ETER M. POL 2005 Wałach siwa F: Wig / Garland
M: Elma / Elma
O: Justyna Wacławek
B: Izabela Margańska
K017853 POL006630084805
28.

32

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Eula / Luron
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K012195 POL009690089208
29.

38

EVERY TIME SP POL 2005 Wałach gniada F: Edminton
M: Klasika
O: Katarzyna Bugla
B: TJ Slovan
brak
30.

17

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
O: Julia Gawałek
B: Diter Staniek
K024481 616009540098310
31.

11

GOLDEN LADY Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Ginger
O: Grzegorz Gawlik
B: Stachowiak Anna
brak
32.

79

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
33.

29

GRASZKA MŁP POL 2013 Klacz gniada F: Szkrab
M: Grawitacja
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K023445
34.

21

GRYS SP POL 2013 Wałach siwa F: HARWEST
M: GINA
O: PATRYCJA KONIECZNY
B: GAŁĄZKA
..
35.

54

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 Wałach gniada F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: K-ALLEGRA I
O: SEBASTIAN KANCELISTA
B: J. BEUTE
K021799
36.

50

HARNAŚ SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Kreol
M: Harmonia
O: Monika Rzepka
B: SK Kierzbuń
K017644
37.

76

HASSAN OO POL 2001 Wałach siwa/mk: F: -
M: -
O: Sebastian Gruszka
B: -
-
38.

90

HERON Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
O: agnieszka czekaj
B: SK Janów Podlaski
brak
39.

30

IRCHES M POL 2005 Ogier kasztanowata F: Chef Supreme xx
M: Irima m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K009912
40.

10

JARLA Szlachetna Półkrew POL 2000 Klacz kasztanowata F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
brak
41.

20

KENIA CARCASES SP POL 2010 Klacz gniada F: Demetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: SK
Brak
42.

37

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
43.

59

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody
M: Komedia
O: Jan Gaj
B: Urszula & Adam Zawislok
K005182 POL009540005400
44.

5

KOZAK Wielkopolak POL 2006 Wałach gniada F: lubicz
M: kanada
O: adam wojtuś
B: adam wojtuś
brak
45.

67

LA-CRUZA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cruizero L
M: Lizystrata L
O: Monika Szewczyk
B: Steć Aleksy
K020324
46.

87

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
47.

77

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
48.

28

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
brak
49.

12

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
O: Lucjan Hilla
B: Cian Melia
brak
50.

86

LORD II W SP POL 2008 Wałach gniada F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016730 POL009540138508
51.

22

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
O: Patrycja Konieczny
B: Leszek Kośnik
K018239 616999540119008
52.

80

LOVE PARADE HOL. GER 2001 Ogier gniada F: Lancer
M: Almara
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686
53.

33

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K016385 616006690134409
54.

51

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif/Fusain de Dafney
M: Lukrecja/Paszkwil
O: Patrycja Kamińska
B: Słomiński Mirosław
Brak
55.

46

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
O: Gabriela Kamińska
B: Słomińska Danuta
K024288
56.

47

LUCY KUC POL 2012 Klacz inna/mk:152 F: Lord /
M: Lira / Wig
O: Kinga Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
57.

88

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
58.

44

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
59.

27

MILWIA M POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K019602 616006690084311
60.

31

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K021431 616006690015712
61.

58

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
62.

85

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be
M: Osada
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
Brak
63.

13

PALLAS PKSP POL 2006 Wałach inna F: As Trefl
M: Plewa
O: Alicja Sypek
B: Misztela Jarosław
brak
64.

24

PIRX Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/170 F: SIR NEEL
M: POLITURA
O: Anna Pal
B: Asman Ireneusz
brak
65.

89

PRIMA APRILIS W SP POL 2008 Klacz siwa/mk:153cm F: Desant
M: Prunelka
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016046
66.

60

RAPSODIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Maaik / Eguador
M: Rakuza / Lombardo
O: Asenata Adamus
B: Stanisław Grygier
K018649 616009610042511
67.

91

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
68.

36

ROSA PRIMA SP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Rosa Brenna / Brentano II
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K019141 616009690084011
69.

43

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
70.

82

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
71.

16

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
72.

49

SHERIBAN OS GER 2007 Klacz gniada/168 F: Check In / Cordalme
M: Tanemarie / Vasal
O: Omari Fahim
B: Agrofarm Hammer
K024460 DE4181181502107 105UL07
73.

68

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach gniada F: Solaris /
M: Mejsi V / Welt Gang
O: FH Wojciech Pażucha
B: Marek Adamuszewski
K023629 616009661000213
74.

56

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
75.

71

SONNY BOY M OLD GER 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
76.

42

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: PEGASUS HB / FLEMMINGH
M: TIGRA / LORD ALEXANDER
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616 009 67 00750 09
77.

70

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc: F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
brak
78.

78

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
79.

41

ULIANE KWPN NED 2001 Klacz gniada F: Limit / Indoctro
M: Poliana / Zeus
O: Aurelia Długosz
B: J. Stegeman
K022973 528003200100620 SUI40285
80.

66

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
81.

55

WIKI Typ Szlachetny POL 2004 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Beata Synowiec
B: brak
K018862
82.

35

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Wiki / Elvis
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K013176 POL009690082007
83.

2

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
70
70
130
50
150
SUM:
470.00
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
200
SUM:
200.00
Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
50
SUM:
50.00
Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
70
SUM:
70.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
300
SUM:
300.00
Czekaj Przemysław KJ Okoły
70
70
150
200
SUM:
490.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
200
SUM:
200.00
Gawałek Stanisława KJK Elizar Jejkowice
50
SUM:
50.00
Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec
70
130
100
SUM:
300.00
Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
50
SUM:
50.00
Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
150
SUM:
150.00
Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
SUM:
100.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
100
SUM:
100.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
100
150
150
200
SUM:
600.00
Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
90
90
SUM:
180.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Jumping Team Brynica
2018-02-17
6
2018-02-17
12
2018-02-18
3
70
2018-02-18
3
70
BALOU (81)
2018-02-17
1
130
2018-02-17
11
2018-02-18
4
50
2018-02-18
1
150
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2018-02-17
18
2018-02-17
1
200
2018-02-18
11
2018-02-18
2018-02-17
14
2018-02-17
18
2018-02-18
22
2018-02-18
16
Adamus Asenata
KJ Dera
2018-02-17
15
2018-02-17
2018-02-18
23
2018-02-18
Bejgier Betina
Jumping Team Brynica
2018-02-17
2018-02-17
17
2018-02-17
17
2018-02-17
2018-02-18
15
2018-02-18
1
Biskup Paulina
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ULIANE (41)
2018-02-17
1
2018-02-17
1
2018-02-18
1
2018-02-18
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2018-02-17
4
50
2018-02-17
Borowczak Agata
Vanto Jumping Team
CABORA (74)
2018-02-18
1
2018-02-18
1
2018-02-18
1
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (88)
2018-02-17
3
70
2018-02-17
19
2018-02-18
11
2018-02-18
19
Bugla Zofia
niezrzeszona
2018-02-17
7
2018-02-17
8
Chmura Kornelia
LUKJ Antoniówka
2018-02-17
1
2018-02-17
2018-02-17
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-02-17
6
2018-02-17
8
2018-02-18
14
2018-02-18
1
300
Cieślik Roksana
KJ Royal Opole
HERON (90)
2018-02-17
12
2018-02-17
11
2018-02-18
6
2018-02-18
7
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ZULUS (2)
2018-02-17
7
2018-02-17
4
2018-02-18
4
70
2018-02-17
4
70
2018-02-17
2
150
ROCCO (91)
2018-02-18
1
200
2018-02-18
3
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (70)
2018-02-17
17
2018-02-17
1
2018-02-18
1
2018-02-18
1
Frąszczak Zofia
JKS Moskit
CUBAL (19)
2018-02-17
1
2018-02-17
1
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
BAJKA (84)
2018-02-17
22
2018-02-17
2018-02-18
14
2018-02-18
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (78)
2018-02-17
12
2018-02-17
6
2018-02-18
6
2018-02-18
4
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2018-02-17
1
2018-02-17
1
2018-02-18
1
2018-02-18
1
2018-02-17
1
200
2018-02-17
7
Gawałek Stanisława
KJK Elizar Jejkowice
2018-02-17
4
50
2018-02-17
14
Gerstel Karolina
Jumping Team Brynica
SOMARA (56)
2018-02-17
7
2018-02-17
9
2018-02-18
1
2018-02-18
6
Gierek Klara
Jeździecki Klub Sportowy DESANT
2018-02-17
1
2018-02-17
16
2018-02-18
25
2018-02-18
Gruca Lena
BPK
2018-02-17
1
2018-02-17
17
2018-02-17
1
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-02-17
1
2018-02-17
17
2018-02-18
15
2018-02-18
1
2018-02-17
1
2018-02-17
1
2018-02-18
1
2018-02-18
1
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
BOJAR (45)
2018-02-18
1
2018-02-18
1
Kamińska Patrycja
bpk
LUCKY (46)
2018-02-17
Kancelista Nadia
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI PRZY STADNINIE KONI OCHABY W OCHABACH
2018-02-17
14
2018-02-17
2018-02-18
12
2018-02-18
Kavaliova Kseniya
KJ Okoly
ARNOLD (3)
2018-02-17
25
2018-02-17
2018-02-18
7
2018-02-18
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
DENDRYT (64)
2018-02-17
8
2018-02-17
10
2018-02-18
12
2018-02-18
8
2018-02-17
13
2018-02-17
18
2018-02-18
17
2018-02-18
21
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (62)
2018-02-17
1
2018-02-17
1
2018-02-18
1
2018-02-18
1
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
GRYS (21)
2018-02-17
20
2018-02-17
1
2018-02-18
1
2018-02-18
18
LORDON (22)
2018-02-17
7
2018-02-17
5
2018-02-18
15
2018-02-18
6
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
GRASZKA (29)
2018-02-17
1
2018-02-17
17
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (44)
2018-02-17
17
2018-02-18
13
Marciniak Joanna
KJ Metpol Grodziec
DARMA (48)
2018-02-17
3
70
2018-02-17
9
2018-02-18
1
130
2018-02-18
2
100
Mazur Oliwia
LKJ Olimp Prudnik
EMANSA (26)
2018-02-17
2018-02-17
1
2018-02-18
1
2018-02-18
1
Moi Karolina
LUKJ Antoniówka
2018-02-17
1
2018-02-17
1
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2018-02-17
6
2018-02-17
15
2018-02-18
4
50
2018-02-18
12
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (31)
2018-02-17
1
2018-02-17
1
Omari Sarah
KJ Metpol Grodziec
2018-02-17
26
2018-02-17
25
2018-02-18
9
2018-02-18
20
Pacławska Maria
LUKJ Antoniówka
JARLA (10)
2018-02-17
1
2018-02-17
1
Pal Nikola
LJKS Eldorado Świerklany
PIRX (24)
2018-02-17
11
2018-02-17
2018-02-18
2018-02-18
Pażucha Wojciech
KJ Metpol Grodziec
2018-02-17
6
2018-02-17
21
2018-02-18
21
2018-02-18
Pietras Marta
LKJ Olimp Prudnik
MILWIA (27)
2018-02-17
1
2018-02-17
1
2018-02-18
1
2018-02-18
1
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-02-17
1
2018-02-17
9
2018-02-17
17
2018-02-18
8
2018-02-18
2018-02-17
16
2018-02-17
5
2018-02-18
7
2018-02-18
10
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
2018-02-17
10
2018-02-17
17
2018-02-18
2018-02-18
9
Piroh Artsiom
KJ OKOŁY
AŻUR (7)
2018-02-17
15
2018-02-17
13
2018-02-18
15
2018-02-18
18
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2018-02-17
23
2018-02-17
1
150
2018-02-18
16
2018-02-18
5
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (69)
2018-02-17
1
2018-02-17
1
2018-02-18
1
2018-02-18
1
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-02-17
20
2018-02-17
3
100
2018-02-18
5
Rzepka Monika
BPK
HARNAŚ (50)
2018-02-17
10
2018-02-17
24
2018-02-17
2018-02-18
24
2018-02-18
19
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
HASSAN (76)
2018-02-17
1
2018-02-17
17
2018-02-18
11
2018-02-18
1
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2018-02-17
10
2018-02-17
24
2018-02-18
18
2018-02-18
17
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-02-17
21
2018-02-18
Świtoń Jagna
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
KORAL (59)
2018-02-17
22
2018-02-17
11
2018-02-18
8
2018-02-18
16
Synowiec Sylwia
KJK Solka
WIKI (55)
2018-02-17
5
2018-02-17
2018-02-18
5
2018-02-18
Sypek Alicja
Niezrzeszony
PALLAS (13)
2018-02-17
23
2018-02-17
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (66)
2018-02-17
8
2018-02-17
3
2018-02-18
3
100
2018-02-18
7
2018-02-17
19
2018-02-17
2018-02-18
11
2018-02-18
14
Szotek Dominika
KJ Trachy Sośnicowice
2018-02-17
7
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
IRCHES (30)
2018-02-18
19
2018-02-18
EUMARA (32)
2018-02-17
2
100
2018-02-17
2
150
2018-02-18
2
150
2018-02-18
2
200
LUCIER (33)
2018-02-17
12
2018-02-17
19
2018-02-18
10
2018-02-18
15
DŻAGAS (34)
2018-02-17
20
2018-02-17
2018-02-18
2018-02-18
13
WIMELLA (35)
2018-02-17
9
2018-02-17
5
2018-02-18
7
2018-02-18
6
2018-02-17
23
2018-02-17
16
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
LINARIA (28)
2018-02-17
1
2018-02-17
1
2018-02-18
1
2018-02-18
15
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
LUCY (47)
2018-02-17
2018-02-17
2018-02-17
Wacławek Justyna
BPK - SLA
2018-02-18
2018-02-18
20
LUCKY (51)
2018-02-17
2018-02-18
10
2018-02-18
ETER (52)
2018-02-18
13
2018-02-18
5
2018-02-18
9
2018-02-18
17
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
DEJA VU (23)
2018-02-17
1
2018-02-17
1
2018-02-18
1
2018-02-18
1
Wojtuś Aleksandra
LKJ Moszna
ALTAR (4)
2018-02-17
24
2018-02-17
1
Wojtuś Karolina
Equiteam
KOZAK (5)
2018-02-17
17
2018-02-17
17
Wojtyczka Waldemar
JKS Desant Mikołów
OPIUM W (85)
2018-02-17
2
90
2018-02-17
13
2018-02-18
2
90
2018-02-18
18

Number of Riders: 65

Number of Horses: 83

The sum of prizes: 3 310.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl