Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
74 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 09:13:19
2017-11-23 23:13:16
Julia Majer WANESS
  • 2x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 09:13:08
2017-11-23 19:36:10
Dominika Szotek COFFEE 23
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 09:12:57
2017-11-23 18:45:15
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 14:36:30
2017-11-23 14:20:32
Agnieszka Gronowicz FILIP
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 14:36:20
2017-11-23 14:15:31
Marta Solich OLIWER
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
69 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 14:36:09
2017-11-23 14:12:41
Sonia Juzek KRUS
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
68 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 14:35:56
2017-11-23 14:10:08
Anna Warcholińska GRANULKA
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:43:49
2017-11-23 09:33:02
Iga Szpak WYRWIGROSZ
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:43:39
2017-11-23 09:28:09
Patrycja Klakla MIWIA
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:43:28
2017-11-23 09:24:09
Kaja Napiórkowska EUMARA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:43:18
2017-11-23 09:23:37
Iga Szpak MILWIA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:43:08
2017-11-23 09:21:33
Iga Szpak ROSA PRIMA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:42:57
2017-11-23 09:20:44
Aleksandra Pilatowicz LUCIER
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:42:44
2017-11-23 09:20:02
Aleksandra Pilatowicz WIMELLA
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:09:46
2017-11-22 21:37:48
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
59 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:09:36
2017-11-22 21:37:21
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
58 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:09:25
2017-11-22 21:22:09
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
57 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:09:03
2017-11-22 21:21:47
Karolina Godoś GRANDIOS
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
56 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:08:52
2017-11-22 21:21:22
Karolina Godoś COSIMA
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
54 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:08:28
2017-11-22 20:47:46
Karolina Gerstel SOMARA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:08:14
2017-11-22 20:34:15
Alicja Sypek PALLAS
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:08:03
2017-11-22 19:34:06
Dobrosława Janasik LAUFER
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:07:49
2017-11-22 19:09:01
Nikola Hunova REMARQUE
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
50 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 09:07:37
2017-11-22 19:08:33
Rostislav Hlausek OSKAR BLUE
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 17:59:53
2017-11-22 17:50:47
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 17:59:43
2017-11-22 17:22:35
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 17:59:31
2017-11-22 17:21:55
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 09:12:46
2017-11-22 17:21:21
Joanna Włodarz DERYK
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 09:12:33
2017-11-22 17:20:59
Roksana Cieślik HERON
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 09:12:10
2017-11-22 17:04:12
Natalia Kruczkowska TANIEC
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 17:11:37
2017-11-22 16:56:27
Agata Trudzińska INEZ-PRO
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
42 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 16:33:08
2017-11-22 16:32:48
Oliwia Sobel BATOG
  • 2x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 11:57:47
2017-11-22 10:26:39
Henryk Polednia KALISTER
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 11:57:36
2017-11-22 10:26:16
Wiktoria Dżugaj TURBUD CONSUL
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 09:37:16
2017-11-22 08:55:20
Maja Puda BARDO
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 09:37:04
2017-11-22 08:54:49
Lena Kraka JUDY
  • 2x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 09:36:53
2017-11-22 07:27:16
Radosław Pawlas COOL COMICS
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 23:02:09
2017-11-21 19:12:24
Elżbieta Honysz PARYS
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 23:01:57
2017-11-21 19:09:49
Hanna Doskocz PARYS
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:34:26
2017-11-21 10:28:50
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:34:40
2017-11-21 10:27:56
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:35:03
2017-11-20 22:55:10
Aneta Woźniak DIANA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 10/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:35:14
2017-11-20 22:54:45
Emilia Wacławczyk PRIMA
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:35:24
2017-11-20 22:02:30
Monika Piech HETMAN
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:35:35
2017-11-20 22:01:38
Justyna Kapala ALEGRO
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:35:45
2017-11-20 22:01:17
Wiktoria Janosz BLANKA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:35:55
2017-11-20 22:00:47
Julia Janosz URGENT GOLD
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:36:04
2017-11-20 20:34:09
Paulina Biskup ULIANE
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 10/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 10:36:14
2017-11-20 20:33:06
Kamelia Babicka NOBLE NIGHT
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:47:58
2017-11-19 22:41:23
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
21 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:48:21
2017-11-19 20:52:25
Dominika Glück CYNARA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 16:48:31
2017-11-19 19:44:31
Julia Orszulak SUMAK
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 19:00:20
2017-11-19 12:19:17
Zofia Kotas GRECJA
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 19:00:34
2017-11-18 18:52:32
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 19:00:46
2017-11-18 18:52:01
Amanda Barglik REGENT
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 19:01:04
2017-11-18 18:51:32
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
14 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 19:01:25
2017-11-18 18:50:47
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 19:01:47
2017-11-18 18:50:03
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 19:02:12
2017-11-18 18:27:06
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
11 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 19:19:18
2017-11-15 15:19:34
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 09:36:43
2017-11-15 09:50:54
Justyna Wacławek ETER
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 09:36:29
2017-11-15 09:50:04
Justyna Wacławek DAILY QUI
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:25:11
2017-11-13 14:34:48
Marko Lenart MEGUN
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 21:30:50
2017-11-12 20:09:47
Aleksandra Adamska MILAN
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
3 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 21:31:06
2017-11-12 20:08:56
Aleksandra Adamska MALIBU
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 19:02:27
2017-11-12 15:13:47
Justyna Gaczkowska BAJKA
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Babicka Kamelia TS Kuźnia
2000 (J.)
Brak
3. Barglik Amanda Klub Jeździecki Metpol
2003 (JM.)
O035663
4. Biskup Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O034216
5. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
6. Cieślik Roksana bpk
2002 (J.)
brak
7. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
8. Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
S
O024922
9. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O037743
10. Gerstel Karolina Jumping Team Brynica
S
Brak
11. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
12. Gronowicz Agnieszka bpk
2002 (J.)
brak
13. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
14. Hlausek Rostislav Jezdecky Klub Silherovice
S
brak
15. Hunova Nikola Jezdecky Klub Silherovice
S
brak
16. Janosz Julia Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2002 (J.)
O037526
17. Janosz Wiktoria Jeździecki Klub sportowy Kasztanka
1997 (MJ.)
O025742
18. Juzek Sonia bpk
2000 (J.)
brak
19. Kamińska Patrycja bpk
2001 (J.)
202G kt
20. Kapala Justyna PLKJ PLESSóWKA
1997 (MJ.)
O025744
21. Klakla Patrycja LKJ Olimp Prudnik
1997 (MJ.)
Brak
22. Kraka Lena bpk
2005 (JM.)
-
23. Kruczkowska Natalia bpk
2017 (Mł.)
O036789
24. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
25. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
1999 (MJ.)
O023908
26. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
27. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
28. Orszulak Julia KJ Trachy Gliwice
2002 (J.)
O023640
29. Pawlas Radosław LJKS Eldorado Świerklany
S
O007591
30. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
31. Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik
S
O018692
FEI Nr: 163/15
32. Polednia Henryk Turbud Brzeg
2017 (Mł.)
O007664
33. Puda Maja bpk
2004 (JM.)
-
34. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
35. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O020935
36. Solich Marta bpk
1999 (MJ.)
brak
37. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
38. Sypek Alicja Niezrzeszony
S
brak
39. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
40. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O035256
41. Szotek Dominika KJ Trachy Gliwice
2000 (J.)
Brak
42. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
43. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
44. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
45. Wacławczyk Emilia BPK
2000 (J.)
O043667
46. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
47. Warcholińska Anna bpk
S
brak
48. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
49. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

46

ALEGRO M POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Grey
M: Auforta
O: Sk Ochaby
B: Sk Ochaby
K022522
2.

54

BAJKA SP POL 2004 Klacz siwa/172 F: Basior / Indygo
M: Branka / Baryton
O: Ryszard Gaczkowski
B: Agata Plewka
K017508 POL009670022904
3.

60

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B:
K013846 5280030606180
4.

35

BARDO Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: Iskra
O: Karolina Plucińsk
B: nieznany
--- POL 999 69 00612 02
5.

32

BATOG SP POL 2001 Wałach gniada F: Graf Quidam
M: Batuta
O: LKJ Lewada
B: SK Ochaby
brak
6.

47

BLANKA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Dadaj
M: Blaga
O: Beata Janosz
B: Beata Janosz
K019106
7.

20

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
8.

2

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
O:
B: Schwarz Michael
K021899
9.

37

COOL COMICS Czes.gor CZE 2008 Wałach gniada F: Comics
M: Gina La Mexico
O: Radosław Pawlas
B: Vaclav Opartny
K017919 K017919
10.

22

COSIMA Niem. Sportowa POL 2011 Klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
11.

38

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
O: Magda Zacharko
B: Dawid Szwetka
K020999
12.

6

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
13.

43

DIANA SP POL 2011 Klacz kara/164 F: Nefryt
M: Draga
O: Henryk Walczak
B: Krystian Gruszka
K019311 616009690071811
14.

28

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
O: Roman Pawlas
B: A G. Vissers
brak
15.

13

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K012195 POL009690089208
16.

8

FILIP KUC POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Grawer k.f.
M: Figlarka k.f.
O: LKJ Lewada
B: J. Piąstka
brak POL013540019699
17.

41

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
18.

58

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
19.

21

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
20.

7

GRANULKA Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: HARUN I
M: GROTA
O: LKJ Lewada
B: S. Chomiczewski
brak POL006570042503
21.

5

HERON Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
O: agnieszka czekaj
B: SK Janów Podlaski
brak
22.

45

HETMAN SP POL 2006 Wałach F: Emetyt
M: Honda
O: Monika Piech
B: Piech Kazimierz
K012539
23.

31

INEZ-PRO SP POL 2010 Klacz gniada F: Pro-Savage
M: Izyda
O: Joachim Stiborski
B: Anna Błońska
K020810
24.

36

JUDY Tinker ISL 2009 Klacz srokata/kuc:138 F: -
M: -
O: Karolina Plucińska
B: -
-
25.

33

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster
M: Kariera
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263
26.

42

KNOCKKASH GIRL Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
brak
27.

10

KRUS SP POL 1999 Wałach gniada F: Arcus
M: Kama
O: LKJ Lewada
B: -
POL009540087799
28.

59

LOVE PARADE HOL. GER 2001 Ogier gniada F: Lancer
M: Almara
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686
29.

16

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan m
M: Luczia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K016385 616006690134409
30.

51

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
O: Gabriela Kamińska
B: Słomińska Danuta
K024288
31.

62

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
32.

63

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
33.

14

MILWIA M POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019602 616006690084311
34.

12

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
35.

50

NOBLE NIGHT OLD GER 2000 Klacz kara F: Night and Day /
M: Hauptstutbuch Serena /
O: Aurelia Długosz
B: Bernhard Shrapper
brak DE433330632800 GER41912
36.

9

OLIWER Konik Polski POL 2000 Wałach inna F: NN
M: NN
O: LKJ Lewada
B: -
brak
37.

27

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
O: HSS Sp.z o.o
B: Dr. Jobs Hartmann
K022403
38.

24

PALLAS PKSP POL 2006 Wałach inna F: As Trefl
M: Plewa
O: Alicja Sypek
B: Misztela Jarosław
brak
39.

44

PRIMA Małopolska POL 2009 Klacz F: Arbon
M: Periba
O: Marek Wacławczyk
B: Jerzy Gajczak
brak
40.

56

REGENT SP POL 2007 Wałach gniada F: Rubinstern
M: Ruanda
O: Jarosław Barglik
B: NN
K015979
41.

26

REMARQUE Česky Teplokrevnik CZE 2006 Wałach gniada F:
M:
O:
B:
brak
42.

30

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
43.

15

ROSA PRIMA SP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Chef Supreme xx
M: Rosa Brenna sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019141 616009690084011
44.

23

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
45.

53

SUMAK SP POL 2001 Wałach gniada F: Carbid / Calypso II
M: Surprise / Sao Paulo
O: Paweł Piątkowski
B: Roman Roszkiewicz
K006459 POL009611098201
46.

61

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
47.

18

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
48.

4

TANIEC SP POL 2003 Wałach inna F: Landos
M: Tanecznica
O: katarzyna kruczkowska
B: stadnina koni racot sp zoo
11201
49.

34

TURBUD CONSUL OLD DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: Con Capitol
M: Staranda
O: Henryk Polednia
B: X
K015432
50.

49

ULIANE KWPN NED 2001 Klacz gniada F: Limit / Indoctro
M: Poliana / Zeus
O: Aurelia Długosz
B: J. Stegeman
K022973 528003200100620 SUI40285
51.

48

URGENT GOLD SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Egipt
M: Urocza
O: Beata Janosz
B: Beata Janosz
K015054
52.

19

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
53.

1

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS
M: WANESSA
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
54.

57

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
55.

17

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl sp
M: Wiki sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013176 POL009690082007
56.

11

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Ogier gniada F: Irches
M: Wygrana
O: Stadnina koni Prudnik Sp. Z o. o.
B: Stadnina koni Prudnik Sp. z o. o.
Brak
57.

29

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
70
130
150
130
SUM:
480.00
Babicka Kamelia TS Kuźnia
50
SUM:
50.00
Barglik Amanda Klub Jeździecki Metpol
70
SUM:
70.00
Biskup Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
90
90
SUM:
180.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
70
100
200
SUM:
370.00
Czekaj Przemysław KJ Okoły
200
70
SUM:
270.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
100
150
SUM:
250.00
Majer Julia LKJ MOSZNA
50
SUM:
50.00
Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
70
150
150
150
SUM:
520.00
Orszulak Julia KJ Trachy Gliwice
200
SUM:
200.00
Polednia Henryk Turbud Brzeg
300
SUM:
300.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
200
100
SUM:
300.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
100
SUM:
100.00
Szynkler Natalia niezrzeszona
70
SUM:
70.00
Wacławek Justyna BPK - SLA
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Jumping Team Brynica
2017-11-25
3
70
2017-11-25
12
BALOU (60)
2017-11-25
1
130
2017-11-25
1
150
2017-11-26
1
130
2017-11-26
10
Babicka Kamelia
TS Kuźnia
2017-11-25
4
50
2017-11-25
5
2017-11-26
8
2017-11-26
4
Barglik Amanda
Klub Jeździecki Metpol
REGENT (56)
2017-11-25
12
2017-11-25
2017-11-26
3
70
2017-11-26
Biskup Paulina
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ULIANE (49)
2017-11-25
1
2017-11-25
2
90
2017-11-26
1
2017-11-26
2
90
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-11-25
4
70
2017-11-25
3
100
2017-11-26
7
2017-11-26
1
200
Cieślik Roksana
bpk
HERON (5)
2017-11-25
8
2017-11-25
1
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ZULUS (29)
2017-11-25
9
2017-11-26
2
200
ROCCO (30)
2017-11-25
4
70
2017-11-26
3
Dżugaj Wiktoria
Turbud Brzeg
2017-11-25
11
2017-11-25
5
2017-11-26
6
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
BAJKA (54)
2017-11-25
10
2017-11-25
Gerstel Karolina
Jumping Team Brynica
SOMARA (23)
2017-11-26
7
2017-11-26
1
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2017-11-25
8
2017-11-25
6
2017-11-25
3
100
2017-11-25
2
150
COSIMA (22)
2017-11-25
15
2017-11-25
8
Gronowicz Agnieszka
bpk
FILIP (8)
2017-11-25
1
2017-11-25
1
Hilla Martyna
KJ Okoły
2017-11-25
1
2017-11-25
6
2017-11-25
8
2017-11-25
1
Hlausek Rostislav
Jezdecky Klub Silherovice
2017-11-25
8
Hunova Nikola
Jezdecky Klub Silherovice
2017-11-25
14
2017-11-25
9
2017-11-26
6
2017-11-26
6
Janosz Julia
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2017-11-25
1
2017-11-25
9
2017-11-25
Janosz Wiktoria
Jeździecki Klub sportowy Kasztanka
BLANKA (47)
2017-11-25
7
2017-11-25
Juzek Sonia
bpk
KRUS (10)
2017-11-25
1
2017-11-25
1
Kamińska Patrycja
bpk
LUCKY (51)
2017-11-26
2017-11-26
Kapala Justyna
PLKJ PLESSóWKA
ALEGRO (46)
2017-11-25
11
2017-11-25
4
Klakla Patrycja
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (12)
2017-11-25
1
2017-11-25
8
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Kraka Lena
bpk
JUDY (36)
2017-11-26
5
2017-11-26
1
Kruczkowska Natalia
bpk
TANIEC (4)
2017-11-25
8
2017-11-25
2017-11-26
9
2017-11-26
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (63)
2017-11-25
6
2017-11-25
11
2017-11-26
10
2017-11-26
5
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (28)
2017-11-26
9
2017-11-26
10
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (1)
2017-11-25
4
2017-11-25
1
2017-11-26
4
50
2017-11-26
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
EUMARA (13)
2017-11-25
3
70
2017-11-25
2
150
2017-11-26
1
150
2017-11-26
2
150
Orszulak Julia
KJ Trachy Gliwice
SUMAK (53)
2017-11-25
9
2017-11-25
1
200
2017-11-26
5
2017-11-26
6
Pawlas Radosław
LJKS Eldorado Świerklany
2017-11-26
9
2017-11-26
7
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
HETMAN (45)
2017-11-25
14
2017-11-25
Pilatowicz Aleksandra
LKJ Olimp Prudnik
LUCIER (16)
2017-11-25
5
2017-11-25
2017-11-26
5
2017-11-26
WIMELLA (17)
2017-11-25
12
2017-11-25
7
2017-11-26
11
2017-11-26
5
Polednia Henryk
Turbud Brzeg
2017-11-26
4
2017-11-26
1
300
2017-11-26
8
Puda Maja
bpk
BARDO (35)
2017-11-26
1
2017-11-26
4
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (61)
2017-11-25
7
2017-11-25
2017-11-26
7
2017-11-26
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
BATOG (32)
2017-11-25
1
2017-11-25
1
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Solich Marta
bpk
OLIWER (9)
2017-11-25
2017-11-25
1
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2017-11-25
10
2017-11-25
11
2017-11-25
7
2017-11-25
10
Sypek Alicja
Niezrzeszony
PALLAS (24)
2017-11-25
1
2017-11-25
12
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (57)
2017-11-25
1
200
2017-11-25
6
2017-11-26
3
100
2017-11-26
4
Szotek Dominika
KJ Trachy Sośnicowice
2017-11-25
6
2017-11-25
5
Szotek Dominika
KJ Trachy Gliwice
2017-11-25
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
2017-11-25
9
2017-11-25
13
2017-11-26
10
2017-11-26
9
MILWIA (14)
2017-11-25
10
2017-11-26
8
2017-11-25
2
100
2017-11-25
13
2017-11-26
11
2017-11-26
7
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (62)
2017-11-26
3
70
2017-11-26
12
Trudzińska Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
2017-11-25
4
2017-11-25
13
2017-11-25
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Wacławczyk Emilia
BPK
PRIMA (44)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Wacławek Justyna
BPK - SLA
2017-11-26
2
100
2017-11-26
8
Warcholińska Anna
bpk
2017-11-25
7
2017-11-25
7
Włodarz Joanna
bpk
DERYK (6)
2017-11-25
8
2017-11-25
1
Woźniak Aneta
bpk SLA
DIANA (43)
2017-11-26
7
2017-11-26
1

Number of Riders: 49

Number of Horses: 57

The sum of prizes: 3 310.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl