Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
56 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 13:41:06
2017-11-09 10:50:38
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 10:15:28
2017-11-08 22:20:44
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
54 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 10:15:45
2017-11-08 22:09:16
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 23:23:30
2017-11-08 21:51:34
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 10:16:16
2017-11-08 21:51:13
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 10:15:11
2017-11-08 20:34:03
Nikola Wolny KABILLA V/D BROUWERSHOEVE
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
50 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 10:16:32
2017-11-08 20:10:07
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 10:16:49
2017-11-08 19:17:26
Anna Sosińska EVEREST "M"
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 16:24:05
2017-11-08 16:16:52
Karolina Moi GOLDEN LADY
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 16:24:15
2017-11-08 16:15:13
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
46 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 16:24:27
2017-11-08 16:15:02
Nicola Machaczek NICOL
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 16:24:37
2017-11-08 16:14:51
Maria Pacławska JARLA
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 16:23:52
2017-11-08 16:14:32
Karolina Moi CONQUEST
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 15:07:47
2017-11-08 15:03:45
Natalia Kruczkowska TANIEC
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
42 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 13:58:18
2017-11-08 13:35:28
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 13:58:04
2017-11-08 13:35:00
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 20:15:07
2017-11-07 19:33:38
Dominika Glück CYNARA
  • 1x 08/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 20:15:18
2017-11-07 19:06:58
Monika Piech URGENT GOLD
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 20:15:27
2017-11-07 17:19:52
Dominika Szotek COFFEE 23
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 20:15:37
2017-11-07 17:19:18
Nikola Hunova REMARQUE
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 20:15:47
2017-11-07 17:18:25
Rostislav Hlausek OSKAR BLUE
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:25:49
2017-11-07 10:40:53
Henryk Polednia KALISTER
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:26:05
2017-11-07 10:40:31
Wiktoria Dżugaj TURBUD CONSUL
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:26:17
2017-11-06 22:17:04
Agnieszka Ciurzyńska GROM
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:26:37
2017-11-06 21:43:04
Anna Pęciak CALIMERO VD KATTEVENNEN Z
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:26:48
2017-11-06 21:42:37
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:26:58
2017-11-06 21:04:23
Halina Remisz MOONLIGHT SHADOW
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:27:12
2017-11-06 21:02:49
Halina Remisz L-QUICK JUMP
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:27:24
2017-11-06 20:40:40
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 01/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm - Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 12:54:37
2017-11-06 10:19:45
Oliwia Śmigiel LIBELLO-STAR
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 12:54:24
2017-11-06 10:18:53
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 2x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 12:54:13
2017-11-06 10:17:56
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:44:07
2017-11-05 22:55:22
Agnieszka Ciurzyńska CZAKRAM
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:44:22
2017-11-05 19:23:36
Monika Piech HETMAN
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:44:38
2017-11-05 19:23:08
Wiktoria Janosz BLANKA
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:44:54
2017-11-05 18:31:25
Kamelia Babicka NOBLE NIGHT
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:45:12
2017-11-05 15:42:38
Aurelia Długosz GOLIAT
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:45:26
2017-11-05 15:42:01
Paulina Biskup ULIANE
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 10/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
14 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:45:43
2017-11-05 12:49:08
Marko Lenart MEGUN
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:45:58
2017-11-05 10:22:00
Magdalena Będkowska GAJUSZ
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:46:16
2017-11-05 10:17:36
Dominika Grabowska DOMINACJA ZW
  • 1x 02/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:46:32
2017-11-05 10:07:44
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:47:04
2017-11-05 09:57:21
Maciej Stopa KENNEDY HIPPICA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:47:24
2017-11-05 09:55:58
Aleksandra Klimczyk SETNA
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:47:41
2017-11-05 09:42:55
Anna Badura DELLA ROSA
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:43:30
2017-11-05 09:37:52
Katarzyna Bula NIKE
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 19:29:56
2017-11-01 13:21:45
Julia Orszulak SUMAK
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 13:30:09
2017-10-31 12:19:26
Maja Dreger K-NICO
  • 1x 03/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 04/L/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO MR
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:42:02
2017-10-31 09:11:18
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 07/N1/zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 22:30:49
2017-10-25 21:19:48
Aleksandra Skąpska UPTOWN GIRL
  • 1x 05/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/N/dwufazowy Art. 274.5.3 - Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 12/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 13/N/ zwykły art.238.2.1 - Kwalifikacja HPO DR
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Babicka Kamelia TS Kuźnia
2000 (J.)
Brak
3. Badura Anna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O024424
4. Będkowska Magdalena KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1998 (MJ.)
brak
5. Biskup Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O034216
6. Bula Katarzyna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O026592
7. Chmura Kornelia LUKJ Antoniówka
2002 (JM.)
brak
8. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
0013663
9. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (JM.)
O034268
10. Długosz Aurelia TS Kuźnia
S
O033120
11. Dreger Maja KJK Solka Miedzyrzecze
2004 (JM.)
O044372
12. Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
1996 (MJ.)
O024922
13. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
14. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
Brak
15. Grabowska Dominika KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2002 (JM.)
O025688
16. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
17. Hlausek Rostislav Jezdecky Klub Silherovice
S
brak
18. Hunova Nikola Jezdecky Klub Silherovice
S
brak
19. Janosz Wiktoria Jeździecki Klub sportowy Kasztanka
1997 (MJ.)
O025742
20. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
21. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (J.)
O027312
22. Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1997 (MJ.)
O025685
23. Kruczkowska Natalia bpk
4421/17B
24. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
25. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
26. Machaczek Nicola LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
27. Moi Karolina LUKJ Antoniówka
S
brak
28. Orszulak Julia KJ Trachy Gliwice
2002 (JM.)
O023640
29. Pacławska Maria LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
30. Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
1996 (MJ.)
O021301
31. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
32. Polednia Henryk Turbud Brzeg
O007664
33. Remisz Halina Kj Royal
S
O013600
34. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2000 (J.)
O036344
35. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
36. Sosińska Anna LKJ Tynka
1999 (J.)
O022994
37. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
38. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
39. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O035256
40. Wolny Nikola BPK
2001 (J.)
O034451
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B:
K013846 5280030606180
2.

34

BLANKA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Dadaj
M: Blaga
O: Beata Janosz
B: Beata Janosz
K019106
3.

4

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
4.

24

CALIMERO VD KATTEVENNEN Z Zangersheide BEL 2012 Wałach siwa F: Cumano
M: Donatella VD Kattevennen Z
O: Anna Pęciak, Tomasz Somerla
B: Spronken BVBA
K022700
5.

18

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
O:
B: Schwarz Michael
K021899
6.

12

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
brak
7.

16

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
Brak
8.

32

CZAKRAM SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand De La Cour
M: Czamira
O: Jerzy Dominiak
B: nn
K024384
9.

40

DELLA ROSA Holsztyn DEU 2011 Klacz gniada F: CANNAVAROS / CASSINI I
M: SIEN LADY / COMICS
O: Jan Badura
B: Aholeinen Erja
K018512
10.

45

DOMINACJA ZW Wielkopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Desant
M: Denisa
O: Marek Grabowski
B: Zdebel Wojciech
K018626
11.

8

EVEREST M SP POL 2010 Wałach gniada F: Nice Boy
M: Eneida
O: Anna Sosińska
B: SK Moszna
K020685
12.

43

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama
M: Feola
O: Kisielewska
B: SK Nowielice
K018645 616009640024810
13.

44

GAJUSZ SP POL 2005 Ogier kara F: Corde
M: Galicjuszka
O: Anita Będkowska
B: polska
brak
14.

11

GOLDEN LADY Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Ginger
O: Grzegorz Gawlik
B: Stachowiak Anna
brak
15.

2

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
16.

36

GOLIAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Opar
M: Gazela
O: Aurelia Długosz
B: Brud Józef
brak POL 009 57 00583 06
17.

23

GROM SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Arizona
M: Gamarra
O: Jerzy Dominiak
B: -
K006654
18.

33

HETMAN SP POL 2006 Wałach F: Emetyt
M: Honda
O: Monika Piech
B: Piech Kazimierz
K012539
19.

9

JARLA Szlachetna Półkrew POL 2000 Klacz kasztanowata F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
brak
20.

47

K-NICO SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Tabasko
M: Karina
O: Marzena Szubert
B: Zarek Witold
K021470
21.

6

KABILLA V/D BROUWERSHOEVE BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Harold v/d Brouwershoeve
M: Sabine
O: Maurycy Wolny
B: K.B
K023520
22.

21

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster
M: Kariera
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263
23.

42

KENNEDY HIPPICA OLD. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Kannan
M: La Silla
O: Jerzy Pandel
B: Zbigniew Kostrzewski
brak
24.

28

KNOCKKASH GIRL Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
brak
25.

27

L-QUICK JUMP Deutsches Sportpferd POL 18.03.2013 Klacz gniada F: Quality
M: La Greta
O: Halina Remisz
B: Zbigniew Szumlakowski
K022842 DE 455-8790102-13
26.

25

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 12548
27.

30

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
28.

31

LOVE PARADE HOL. GER 2001 Ogier gniada F: Lancer
M: Almara
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686
29.

38

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
30.

26

MOONLIGHT SHADOW Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Eger
M: Misja
O: Halina Remisz
B: Marian Skowronek
K022179 616007610053212
31.

3

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
O: AGNIESZKA LUKSA
B: WIOLETTA PAWELUS
K021215 616009690079212
32.

10

NICOL Śląska POL 2009 Klacz kara F: Hondaker
M: Nensi
O: Grzegorz Gawlik
B: Zubek Joanna
brak
33.

39

NIKE Małopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/162 F: Sprint
M: Nel
O: Szymon Bula
B: Leszek Pilarski
K017149 POL009540098606
34.

35

NOBLE NIGHT OLD GER 2000 Klacz kara F: Night and Day /
M: Hauptstutbuch Serena /
O: Aurelia Długosz
B: Bernhard Shrapper
brak DE433330632800 GER41912
35.

20

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
O: HSS Sp.z o.o
B: Dr. Jobs Hartmann
K022403
36.

19

REMARQUE Česky Teplokrevnik CZE 2006 Wałach gniada F:
M:
O:
B:
brak
37.

5

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
38.

41

SETNA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Lando
M: Setia
O: Jacek Borkiewicz
B: Stadnina koni Udórz
K008290
39.

46

SUMAK SP POL 2001 Wałach gniada F: Carbid / Calypso II
M: Surprise / Sao Paulo
O: Paweł Piątkowski
B: Roman Roszkiewicz
K006459 POL009611098201
40.

14

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
41.

13

TANIEC SP POL 2003 Wałach inna F: Landos
M: Tanecznica
O: katarzyna kruczkowska
B: stadnina koni racot sp zoo
11201
42.

48

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Trixi de Schoenfeld
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE 455-8703629-08
43.

22

TURBUD CONSUL OLD DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: Con Capitol
M: Staranda
O: Henryk Polednia
B: X
K015432
44.

37

ULIANE KWPN NED 2001 Klacz gniada F: Limit / Indoctro
M: Poliana / Zeus
O: Aurelia Długosz
B: J. Stegeman
K022973 528003200100620 SUI40285
45.

49

UPTOWN GIRL SP POL 2006 Klacz gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Ucayali / Qumball
O: Sylwia Skąpska
B: Bolesław Kuczerawy
K015367 POL009670120106
46.

17

URGENT GOLD SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Egipt
M: Urocza
O: Beata Janosz
B: Beata Janosz
K015054
47.

15

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
48.

1

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
130
150
130
70
50
SUM:
530.00
Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
90
SUM:
90.00
Czekaj Przemysław KJ Okoły
100
200
200
SUM:
500.00
Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
70
SUM:
70.00
Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
100
SUM:
100.00
Hlausek Rostislav Jezdecky Klub Silherovice
200
200
SUM:
400.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
100
SUM:
100.00
Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
50
SUM:
50.00
Orszulak Julia KJ Trachy Gliwice
100
70
SUM:
170.00
Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
150
300
150
300
SUM:
900.00
Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
70
100
SUM:
170.00
Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
90
70
SUM:
160.00
Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
100
70
150
SUM:
320.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Jumping Team Brynica
BALOU (29)
2017-11-11
1
130
2017-11-11
1
150
2017-11-12
1
130
2017-11-12
9
2017-11-11
3
70
2017-11-11
2017-11-12
4
50
2017-11-12
7
Babicka Kamelia
TS Kuźnia
2017-11-11
10
2017-11-11
5
2017-11-12
13
2017-11-12
13
Badura Anna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2017-11-11
7
2017-11-11
7
2017-11-12
7
2017-11-12
10
Będkowska Magdalena
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
GAJUSZ (44)
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
1
Biskup Paulina
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ULIANE (37)
2017-11-11
1
2017-11-11
4
2017-11-12
1
2017-11-12
5
Bula Katarzyna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
NIKE (39)
2017-11-11
6
2017-11-11
6
2017-11-12
5
2017-11-12
14
Chmura Kornelia
LUKJ Antoniówka
2017-11-12
1
2017-11-12
11
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
GROM (23)
2017-11-12
2
90
2017-11-12
12
CZAKRAM (32)
2017-11-12
18
2017-11-12
16
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ZULUS (1)
2017-11-11
10
2017-11-12
3
100
ROCCO (5)
2017-11-11
2
200
2017-11-12
5
2017-11-12
2
200
Długosz Aurelia
TS Kuźnia
GOLIAT (36)
2017-11-11
3
2017-11-11
8
2017-11-12
1
2017-11-12
9
Dreger Maja
KJK Solka Miedzyrzecze
K-NICO (47)
2017-11-11
1
2017-11-11
9
2017-11-12
6
2017-11-12
16
Dżugaj Wiktoria
Turbud Brzeg
2017-11-11
5
2017-11-11
2017-11-12
3
70
2017-11-12
10
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (48)
2017-11-11
11
2017-11-11
8
2017-11-12
3
100
2017-11-12
10
Glück Dominika
Brak
CYNARA (16)
2017-11-12
5
2017-11-12
14
2017-11-12
11
Grabowska Dominika
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2017-11-11
1
2017-11-11
3
2017-11-12
11
2017-11-12
1
Hilla Martyna
KJ Okoły
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
5
2017-11-11
1
2017-11-11
5
2017-11-12
1
2017-11-12
1
Hlausek Rostislav
Jezdecky Klub Silherovice
2017-11-11
1
200
2017-11-11
5
2017-11-12
1
200
2017-11-12
9
Hunova Nikola
Jezdecky Klub Silherovice
2017-11-12
10
2017-11-12
19
Janosz Wiktoria
Jeździecki Klub sportowy Kasztanka
BLANKA (34)
2017-11-12
16
2017-11-12
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
2017-11-12
12
2017-11-12
8
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (43)
2017-11-11
8
2017-11-11
3
100
2017-11-12
5
Klimczyk Aleksandra
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
SETNA (41)
2017-11-11
4
2017-11-11
12
2017-11-12
14
2017-11-12
8
Kruczkowska Natalia
bpk
TANIEC (13)
2017-11-12
11
2017-11-12
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (38)
2017-11-11
6
2017-11-11
9
2017-11-12
15
2017-11-12
20
Luksa Agnieszka
KJ OKOŁY
NAOMI (3)
2017-11-12
7
2017-11-12
4
50
Machaczek Nicola
LUKJ Antoniówka
NICOL (10)
2017-11-12
1
2017-11-12
14
Moi Karolina
LUKJ Antoniówka
2017-11-12
1
2017-11-12
1
2017-11-12
1
Orszulak Julia
KJ Trachy Gliwice
SUMAK (46)
2017-11-11
3
100
2017-11-11
6
2017-11-12
4
70
2017-11-12
6
Pacławska Maria
LUKJ Antoniówka
JARLA (9)
2017-11-12
1
2017-11-12
1
Pęciak Anna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2017-11-11
5
2017-11-11
2017-11-12
12
2017-11-12
8
2017-11-11
2
150
2017-11-11
1
300
2017-11-12
2
150
2017-11-12
1
300
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
2017-11-12
6
2017-11-12
21
HETMAN (33)
2017-11-12
6
2017-11-12
Polednia Henryk
Turbud Brzeg
2017-11-11
14
2017-11-11
7
2017-11-12
9
2017-11-12
4
Remisz Halina
Kj Royal
2017-11-12
1
2017-11-12
17
2017-11-12
1
2017-11-12
1
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2017-11-11
3
70
2017-11-11
13
2017-11-12
2
100
2017-11-12
13
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2017-11-11
2
90
2017-11-11
8
2017-11-12
3
70
2017-11-12
Sosińska Anna
LKJ Tynka
2017-11-12
17
2017-11-12
17
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2017-11-11
10
2017-11-11
9
2017-11-12
15
2017-11-12
7
2017-11-11
7
2017-11-11
4
2017-11-12
11
Stopa Maciej
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2017-11-11
10
2017-11-11
9
2017-11-12
11
2017-11-12
6
Szotek Dominika
KJ Trachy Sośnicowice
2017-11-11
2
100
2017-11-11
4
70
2017-11-12
1
150
2017-11-12
7
Wolny Nikola
BPK
2017-11-12
14
2017-11-12
15

Number of Riders: 40

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 3 560.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl