Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
14 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 10:52:52
2017-11-10 09:47:09
Maciej Bigaj GROJEC "R"
  • 1x 04/Mistrzowski/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
  • 1x 08/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 14:22:39
2017-11-08 20:34:12
Wiktoria Winiarek PERŁA
  • 1x 03/Novice/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Juniorów
  • 1x 07/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Juniorów
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 22:12:36
2017-11-07 21:16:06
Szymon Gajak ELTON
  • 1x 04/Mistrzowski/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
  • 1x 08/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
11 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 22:12:26
2017-11-03 22:23:37
Patryk Żukowski MENAGER
  • 1x 03/Novice/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Juniorów
  • 1x 07/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Juniorów
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 22:12:15
2017-11-03 22:21:58
Aleksandra Twardowska MOHORT
  • 1x 03/Novice/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Juniorów
  • 1x 07/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Juniorów
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:40:57
2017-11-03 13:20:46
Bartosz Kabaciński ALIANS
  • 1x 04/Mistrzowski/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
  • 1x 08/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 23:40:30
2017-11-03 13:09:29
Monika Kloska ALIANS
  • 1x 04/Mistrzowski/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
  • 1x 08/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 19:30:46
2017-11-01 16:30:00
Karolina Karwowska KOŁYSANKA JAGODNE
  • 1x 04/Mistrzowski/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
  • 1x 08/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 19:30:31
2017-11-01 15:01:24
Agnieszka Wawrzyniak WANILIA
  • 1x 03/Novice/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Juniorów
  • 1x 07/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Juniorów
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 19:30:17
2017-11-01 12:25:18
Karol Jędrzejczyk LUK
  • 1x 04/Mistrzowski/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
  • 1x 08/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 13:27:39
2017-10-31 11:06:33
Mariusz Woszczek INGRIA
  • 2x 04/Mistrzowski/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
  • 1x 08/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:42:32
2017-10-31 09:40:07
Tomasz Zdańkowski RIMEL
  • 1x 04/Mistrzowski/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
  • 1x 08/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 20:38:22
2017-10-26 14:25:01
Magdalena Cycak SYBILLA
  • 1x 04/Mistrzowski/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
  • 1x 08/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:05:41
2017-10-18 19:04:27
Monika Bartyś CASPAR
  • 1x 04/Mistrzowski/Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
  • 1x 08/Dowolny/Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bartyś Monika Klub Jeździecki Golden Dream
S
O022661
2. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
3. Cycak Magdalena PICADOR
S
BRAK
4. Gajak Szymon JKS Jagodne
1997 (MJ.)
brak
5. Jędrzejczyk Karol Kielecki Klub Jeździecki MAAG
S
O025749
6. Kabaciński Bartosz Bpk
S
Brak
7. Karwowska Karolina JKS Jagodne
S
O020814
10069561
8. Kloska Monika Bpk
S
Brak
9. Twardowska Aleksandra brak
2001 (J.)
brak
10. Wawrzyniak Agnieszka Stowarzyszenie na rzecz hipoterapii, korekcji wad postawy i ekologii LAJKONIK
2000 (J.)
O043695
11. Winiarek Wiktoria Niezrzeszona
2000 (J.)
Brak
12. Woszczek Mariusz BPK
S
O020239
10065913
13. Zdańkowski Tomasz Hippoland
S
0006887
14. Żukowski Patryk brak
2002 (JM.)
.........
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

106

ALIANS SP POL 2003 Wałach gniada F: Kanion
M: Afryka
O: Michał Stogniew
B: Michał Stogniew
Brak
2.

113

CASPAR SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Landos II
M: Clasica L
O: Monika Bartyś
B: Tomasz Lepper
K012390 105MN08
3.

105

ELTON SP POL 2012 Wałach siwa F: Kałkan
M: Etiuda
O: Natalia Kozłowska
B: Scholastyka Jerzak
brak
4.

101

GROJEC R SP POL 2003 Ogier kara/164 F: Campari M / Carprilli
M: Go For Money / Goldstern
O: Marta Polaczek - Bigaj
B: Romuald Hałabuda
K008610 POL009540060403 102TN88
5.

110

INGRIA Wielkopolska POL 2003 Klacz kasztanowata/172 F: Mywill
M: Idioma
O: Mariusz Woszczek
B: SK Pępowo
K011025
6.

107

KOŁYSANKA JAGODNE NN POL 2007 Klacz siwa F: Kałkan
M: Padi
O: Ireneusz Kozłowski
B: Piotr Niedzielski
brak 12023 104IN50
7.

109

LUK Śląska POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nomen
M: Liwia
O: Magdalena Uracz
B: Magdalena Uracz
KO16768 11985 105AU36
8.

103

MENAGER Małopolski POL 1998 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harfiasz
M: Mandolina
O: Szpital Wojewódzki w Łomży
B: Dybka
...........
9.

104

MOHORT Małopolski POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Harpun
M: Malina
O: Szpital Wojewódzki w Łomży
B: kisielnica
........
10.

102

PERŁA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Małgorzata
B: Prus
Brak
11.

111

RIMEL Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach kasztanowata F: Emetic
M: Rolina
O: Hippoland
B: brak
brak 09562 3HE128
12.

112

SYBILLA SP POL 2008 Klacz gniada/170CM F: SHERLOCK HOLMES
M: SHAKIRA
O: MAGDALENA CYCAK
B: MAGDALENA CYCAK
BRAK POL 009610247408 105MN99
13.

108

WANILIA SP POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: Mazur
M: Kalina
O: Ewa Heidrych
B: Ewa Heidrych
K019642
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bartyś Monika
Klub Jeździecki Golden Dream
CASPAR (113)
2017-11-18
1
2017-11-19
1
2017-11-19
Bigaj Maciej
KS Faruk
2017-11-18
4
2017-11-19
2
2017-11-19
Cycak Magdalena
PICADOR
SYBILLA (112)
2017-11-18
6
2017-11-19
3
2017-11-19
Gajak Szymon
JKS Jagodne
ELTON (105)
2017-11-18
7
2017-11-19
9
2017-11-19
Jędrzejczyk Karol
Kielecki Klub Jeździecki MAAG
LUK (109)
2017-11-18
5
2017-11-19
6
2017-11-19
Kabaciński Bartosz
Bpk
ALIANS (106)
2017-11-18
10
2017-11-19
8
2017-11-19
Karwowska Karolina
JKS Jagodne
2017-11-18
3
2017-11-19
4
2017-11-19
Kloska Monika
Bpk
ALIANS (106)
2017-11-18
9
2017-11-19
10
2017-11-19
Twardowska Aleksandra
brak
MOHORT (104)
2017-11-18
2
2017-11-19
2017-11-19
Wawrzyniak Agnieszka
Stowarzyszenie na rzecz hipoterapii, korekcji wad postawy i ekologii LAJKONIK
WANILIA (108)
2017-11-18
4
2017-11-19
2017-11-19
Winiarek Wiktoria
Niezrzeszona
PERŁA (102)
2017-11-18
3
2017-11-19
2017-11-19
Woszczek Mariusz
BPK
INGRIA (110)
2017-11-18
2
2017-11-19
7
2017-11-19
Zdańkowski Tomasz
Hippoland
RIMEL (111)
2017-11-18
8
2017-11-19
5
2017-11-19
Żukowski Patryk
brak
MENAGER (103)
2017-11-18
1
2017-11-19
2017-11-19

Number of Riders: 14

Number of Horses: 13

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl