Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
109 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 14:38:02
2017-11-10 22:46:34
Katarzyna Janik DUDY'S BOY
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
108 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:24:05
2017-11-08 22:20:38
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x 04/P-6/Zawody Regionalne, kuce, czworobok 20x40
  • 1x 16/P-3/Zawody Regionalne, kuce, czworobok 20x40m
  • 1x 28/P-4/Zawody Regionalne, kuce, czworobok 20x40m
107 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 14:32:29
2017-11-08 16:14:33
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x 08B/C-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20B/C-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32B/C-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO seniorów
106 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 14:31:11
2017-11-03 22:40:06
Sylwia Sypień QUICK AQUA
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 08B/C-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20B/C-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32B/C-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO seniorów
105 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:29:50
2017-11-03 21:23:56
Małgorzata Belicka DOCENT
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 18/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N-6/Zawody Regionalne
104 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:30:02
2017-11-03 19:35:30
Aleksandra Łazowska MADRYT
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:22:10
2017-11-03 19:04:39
Justyna Ruda SELEDYN "M"
  • 1x 01/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
100 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:20:37
2017-11-03 15:29:55
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
99 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:31:10
2017-11-03 12:03:56
Aleksandra Matkiewicz CRISTABELL
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
98 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 13:47:02
2017-11-03 11:40:02
Monika Tyborowska PORANNA ROSA
  • 1x 01/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
97 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:31:52
2017-11-03 11:31:19
Natalia Kubacka WESTA
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 18/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N-6/Zawody Regionalne
96 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:32:07
2017-11-02 21:11:29
Izabela Strzalka MARKIZA
  • 1x 08B/C-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20B/C-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32B/C-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO seniorów
95 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:32:21
2017-11-02 21:07:55
Aleksandra Łazowska V-CAPRICE-AS
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
94 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:14:58
2017-11-02 20:25:21
Mateusz Cichoń SWEET BOY
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
93 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:32:58
2017-11-02 20:24:05
Jan Gawecki GOOGLE
  • 1x 08B/C-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO seniorów
92 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:14:38
2017-11-02 20:20:28
Mateusz Cichoń CASSIDY
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
91 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:14:12
2017-11-02 20:14:48
Marta Madej DOLCETTO
  • 1x 21A/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
90 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 13:14:28
2017-11-02 20:05:40
Jagienka Łukomska FLYING DANCER
  • 1x 10/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
89 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 13:14:06
2017-11-02 19:58:08
Wiktoria Loska DOBRY DUCH
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
88 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 14:30:11
2017-11-02 16:43:53
Dorota Opyd SANDRO HERO
  • 1x 10/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC-7/Zawody Ogólnopolskie
86 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:34:41
2017-11-02 14:33:43
Natalia Gitlar GARDES M
  • 1x 10/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21A/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
85 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:34:52
2017-11-02 11:09:31
Izabela Dyrek- Matuszewska TAILORMADE LOBSTER
  • 1x 08B/C-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20B/C-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32B/C-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO seniorów
84 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:35:04
2017-11-02 11:06:08
Izabela Dyrek- Matuszewska KOLIBRI'S AS II
  • 1x 10/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC-7/Zawody Ogólnopolskie
83 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:35:18
2017-11-02 11:03:18
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
82 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:35:29
2017-11-02 09:54:27
Katarzyna Subocz DISNEY L
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
81 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:35:40
2017-11-02 09:45:28
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 05/D-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 17/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29/D-3/Zawody Ogólnopolskie
80 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 17:29:18
2017-11-02 07:48:02
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 18/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N-6/Zawody Regionalne
79 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 19:36:46
2017-11-01 17:41:35
Maja Jankowska CANDY BOY 25
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
78 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 13:01:36
2017-11-01 11:38:37
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 09A/CC-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21A/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
77 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 19:37:04
2017-10-31 21:25:59
Aleksandra Sobkiewicz PARMA II
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 18/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
  • 1x 30/N-6/Zawody Regionalne
76 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 14:29:38
2017-10-31 19:50:56
Weronika Janoszek DAWELTA
  • 1x 01/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 13:10:40
2017-10-31 13:08:11
Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P
  • 1x 24/CS-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 36/CS-5/Zawody Ogólnopolskie
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 13:15:52
2017-10-31 13:06:41
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 10/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21A/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 33A/CC-6/Zawody Ogólnopolskie
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 13:10:52
2017-10-31 13:05:39
Oliwia Sobel MAGICAL MEMORY
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 13:11:06
2017-10-31 13:04:48
Jagoda Dąbrowska MARGOT
  • 1x 09A/CC-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21A/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 33A/CC-6/Zawody Ogólnopolskie
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 15:05:45
2017-10-31 13:03:40
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x 21A/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 13:17:17
2017-10-31 13:02:31
Mateusz Pola SENIOR RAFAEL-P
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 13:09:38
2017-10-31 13:01:17
Mateusz Pola DOMINATOR P
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 23:09:19
2017-10-30 19:33:34
Tomasz Kowalski IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF
  • 1x 24/CS-2/Zawody Ogólnopolskie
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 22:33:54
2017-10-30 19:31:30
Magdalena Luchetta Łodzińska DIAMOND STAR
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 22:33:40
2017-10-30 19:23:39
Alicja Pachulska BENTAMO 2
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 22:33:25
2017-10-30 18:03:15
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 13:54:14
2017-10-30 18:01:38
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 13:18:10
2017-10-30 15:41:49
Dagmara Kopeć BUTTERFLY
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 15:24:27
2017-10-30 11:26:55
Zofia Basińska SAN SIRO
  • 1x 01/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 15:24:06
2017-10-30 00:51:56
Karolina Worotnik METRES I - P
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 15:23:45
2017-10-30 00:50:52
Karolina Worotnik BENTLEY 0019
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 15:23:25
2017-10-30 00:49:56
Martyna Bańska GARACZIKO PLUS-S
  • 1x 10/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC-7/Zawody Ogólnopolskie
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 15:23:03
2017-10-29 21:49:42
Magdalena Pachołek GENIE KN
  • 1x 01/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 15:22:41
2017-10-29 19:56:34
Malwina Słowikowska SAMENCO
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 08B/C-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 18/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 20B/C-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 30/N-6/Zawody Regionalne
  • 1x 32B/C-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO seniorów
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 15:22:22
2017-10-28 16:30:57
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x 10/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC-7/Zawody Ogólnopolskie
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 15:21:33
2017-10-28 16:29:02
Aleksandra Tomala IOWA C
  • 1x 01/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 11:44:55
2017-10-27 15:49:17
Anna Łukasik DEAN MARTIN
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 13:00:59
2017-10-27 15:47:54
Anna Łukasik DARKO
  • 1x 13/L-2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 11:43:59
2017-10-26 21:17:24
Karolina Jatkowska MAŁA FABIA
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 15:35:39
2017-10-25 11:23:48
Wiktoria Bobowiec VITUS
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 13:19:42
2017-10-23 09:28:09
Marta Sitek SZOGUN
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:15:14
2017-10-23 09:27:43
Marta Sitek APLAUZ
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:15:01
2017-10-22 17:22:22
Anastasiia Pozdniakova HORH
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 16:14:37
2017-10-22 12:11:53
Aleksandra Matkiewicz WORLD MAGIC GB
  • 1x 24/CS-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 36/CS-5/Zawody Ogólnopolskie
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 14:28:03
2017-10-21 20:40:52
Aleksandra Chachulska REKTOR
  • 1x 10/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21B/CC-2/Zawody Regionalne
  • 1x 33B/CC-6/Zawody Regionalne
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 16:50:12
2017-10-21 09:03:39
Maria Szmidt FIRST SHINE
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-21 16:37:07
2017-10-21 09:02:25
Maria Szmidt DON CASPAL
  • 1x 09B/CC-1/Zawody Regionalne
  • 1x 21B/CC-2/Zawody Regionalne
  • 1x 33B/CC-6/Zawody Regionalne
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-21 08:16:02
2017-10-21 07:25:39
Natalia Badura MARCO
  • 1x 12/CS-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 24/CS-2/Zawody Ogólnopolskie
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:11:37
2017-10-20 08:39:34
Karolina Mazurek ESPLANADA
  • 1x 05/D-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 17/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29/D-3/Zawody Ogólnopolskie
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:11:17
2017-10-20 08:38:46
Karolina Mazurek CHOCO LADY II
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:10:56
2017-10-20 08:37:57
Karolina Mazurek MATCHO BOY
  • 1x 08B/C-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20B/C-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32B/C-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO seniorów
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:06:39
2017-10-19 19:14:37
Kaja Koszowska HORMON PONYSPORT
  • 1x 04/P-6/Zawody Regionalne, kuce, czworobok 20x40
  • 1x 16/P-3/Zawody Regionalne, kuce, czworobok 20x40m
  • 1x 28/P-4/Zawody Regionalne, kuce, czworobok 20x40m
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:05:39
2017-10-19 19:13:53
Kaja Koszowska HUN I
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:05:17
2017-10-19 17:58:57
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 10/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC-7/Zawody Ogólnopolskie
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 17:14:18
2017-10-19 15:18:01
Katarzyna Kuriata DOMINGUEZ
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 13:00:29
2017-10-19 13:17:30
Halina Machacz T-SOKRATES
  • 1x 04/P-6/Zawody Regionalne, kuce, czworobok 20x40
  • 1x 16/P-3/Zawody Regionalne, kuce, czworobok 20x40m
  • 1x 28/P-4/Zawody Regionalne, kuce, czworobok 20x40m
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 13:00:00
2017-10-19 13:09:51
Pola Krzysiak MUSKAT
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:09:22
2017-10-19 12:41:26
Milena Paleń GAMBLER
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:08:38
2017-10-19 12:39:45
Milena Paleń KORYNT
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 12:53:33
2017-10-18 12:11:42
Emilia Jeziorska LUKIER
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:08:07
2017-10-17 21:19:22
Anna Dobrowolska FURST QUATERBACK
  • 1x 25/L-3/Zawody Regionalne
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 11:07:45
2017-10-17 21:18:29
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 09A/CC-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21A/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 33A/CC-6/Zawody Ogólnopolskie
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 15:17:46
2017-10-17 12:54:10
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x 05/D-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 17/D-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29/D-3/Zawody Ogólnopolskie
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:19:37
2017-10-17 09:04:19
Olga Mieszczak DAISY
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 08B/C-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 18/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 20B/C-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 30/N-6/Zawody Regionalne
  • 1x 32B/C-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO seniorów
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 11:18:29
2017-10-17 09:02:43
Olga Mieszczak BACARDI
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 18/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N-6/Zawody Regionalne
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 13:13:44
2017-10-16 20:07:19
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x 10/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC-7/Zawody Ogólnopolskie
14 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 13:13:05
2017-10-16 20:06:12
Hanna Suchan CARTE BLANCHE
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 18/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N-6/Zawody Regionalne
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 13:12:41
2017-10-16 20:05:16
Magdalena Doniec AMOROSO
  • 1x 01/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
11 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 13:11:59
2017-10-16 20:03:32
Laura Mazurek ALASZ
  • 1x 01/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 08:41:59
2017-10-16 19:32:00
Weronika Frąckowiak NOBIUS
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 08:41:44
2017-10-16 19:31:49
Katarzyna Łakomik SHY BOY
  • 1x 03/P-1/Zawody Regionalne, I półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 15/P-2/Zawody Regionalne, II półfinał HPŚO juniorów
  • 1x 27/P-4/Zawody Regionalne, finał HPŚO juniorów
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-21 08:15:45
2017-10-16 18:17:47
Aleksandra Gurnacz BOLIVIA
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 18/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N-6/Zawody Regionalne
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:11:31
2017-10-16 18:17:05
Katarzyna Sicinska TIFANY
  • 1x 06/N-4/Zawody Regionalne
  • 1x 18/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N-6/Zawody Regionalne
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:11:19
2017-10-16 18:04:38
Anna-Maria Gawłowska FELIETON GT
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 14:13:11
2017-10-16 17:32:44
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x 10/CC-4/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC-5/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC-7/Zawody Ogólnopolskie
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 12:59:22
2017-10-16 15:00:11
Monika Cierpicka MUSKAR
  • 1x 09A/CC-1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21A/CC-2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 33A/CC-6/Zawody Ogólnopolskie
3 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 12:59:05
2017-10-16 14:57:59
Monika Cierpicka GUUS R.Z.
  • 1x 08A/C-1/Zawody Ogólnopolskie, I półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 20A/C-2/Zawody Ogólnopolskie, II półfinał HPŚO seniorów
  • 1x 32A/C-4/Zawody Ogólnopolskie, finał HPŚO seniorów
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
2. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
3. Basińska Zofia KKJ
S
O009408
4. Belicka Małgorzata Bez przynależności klubowej
S
O011107
5. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
K017570
6. Bobowiec Wiktoria OSK VIDAVIA
1999 (J.)
O040562
7. Chachulska Aleksandra KS Arkadia
S
O007385
8. Cichoń Mateusz KJ Lider
S
O003587
9. Cierpicka Monika SLKS Książ
S
O002838
10. Cinal Nadia BPK
2005 (JM.)
O035798
11. Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
1999 (J.)
O024546
12. Dobrowolska Anna KJ Picador
1998 (MJ.)
O026206
13. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
brak
14. Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
S
O003374
15. Frąckowiak Weronika JKS Hanna
2000 (J.)
O035366
16. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
17. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
18. Gawecki Jan KJ Lider
S
O011548
19. Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ
S
O001177
20. Gitlar Natalia KJ Turbud Brzeg
S
O003852
21. Gurnacz Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2003 (JM.)
Nr PZJ: O028928
22. Janik Katarzyna Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
2000 (J.)
LZRWZJ/5069/17
23. Jankowska Maja Klub Jeździecki Golden Dream
2001 (J.)
O026811
24. Janoszek Weronika BZK
2001 (J.)
O039201
25. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
brak
26. Kistowska Alicja Klub Jeździecki LANDO
1998 (MJ.)
O026590
27. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
1997 (MJ.)
O001317
28. Kopeć Dagmara KJ Profit
1996 (MJ.)
O013038
29. Koszowska Kaja LKJ Lewada
2002 (JM.)
O032698
30. Kowalski Tomasz Silesia Dressage Club
S
Z000796
31. Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce
S
32. Krzysiak Pola BPK
1997 (MJ.)
O032469
33. Kubacka Natalia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O043975
34. Kuriata Katarzyna KS ARKADIA
1999 (J.)
O023921
35. Loska Wiktoria KJ Profit Orzesze
1999 (J.)
O026615
36. Luchetta Łodzińska Magdalena SILESIA DRESSAGE CLUB
S
brak
37. Łakomik Katarzyna BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
S
O037928
38. Łazowska Aleksandra bpk
1996 (MJ.)
O019651
39. Łukasik Anna KS Pegaz
S
Z002401
10042939
40. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
41. Machacz Halina Klub Jeździecki Jaroszówka
1998 (MJ.)
O041164
42. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
43. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
44. Mazurek Laura JKS Cwał
2006 (Mł.)
brak
45. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
46. Opyd Dorota KJ Facimiech
S
none
47. Pachołek Magdalena Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O005410
48. Pachulska Alicja Silesia Dressage Club
2002 (JM.)
Z031435
49. Paleń Milena bpk
2002 (JM.)
O035223
50. Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (J.)
O026060
51. Pola Mateusz Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O037867
52. Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O003103
53. Pozdniakova Anastasiia KJ Ozorowice
1997 (MJ.)
brak
54. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
55. Ruda Justyna LKJ Moszna
S
O001811
56. Sicinska Katarzyna SKS Arkadia Wielka Lipa
S
O037210
57. Sitek Marta KJK SOLKA
2001 (J.)
O029061
58. Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
59. Słowikowska Malwina Klub Jeździecki PICADOR
S
O003610
60. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
1996 (MJ.)
O020935
61. Sobkiewicz Aleksandra Kub Jeżdziecki Picador
2001 (J.)
320/170036884
62. Strzalka Izabela KJ LEWADA
O006890
63. Subocz Katarzyna brak przynależności
S
O019693
64. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
65. Sypień Sylwia bez przynależności klubowej
S
brak
66. Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
67. Tomala Aleksandra Karkonoski KJ
S
O009463
68. Tyborowska Monika ss vidavia
S
0045174
69. Worotnik Karolina Karkonoski KJ
2002 (JM.)
O030595
70. Woźnica Anna TS Kuźnia Rybnik
S
O001632
71. Żokowska Agnieszka Klub Jeździecki PAINT HORSE
2003 (JM.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

ALASZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach kasztanowata/164 F: Diadem
M: Korys Arystokratka
O: Katarzyna Suchan
B: Edmund Kloc
09453
2.

19

AMOROSO Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/155 F: nn
M: nn
O: Anna Doniec
B: Halina Pasamonik
brak 616999540134210
3.

77

APLAUZ XO POL 25.05.2000 Wałach siwa/166 F: Pluton XO
M: Astrate XO
O: Monika Popielewicz
B: Jerzy Pandel
K012475 POL 006 54 00588 00
4.

28

ATTACK WITH ME Hannoveraner GER 2003 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Dorothee
O: PH Attack Roman Dąbrowski
B: Gretus Buss
K008159 DE431316774603
5.

89

BACARDI Śląska POL 2007 Wałach gniada/168 F: Butanol
M: Karmela
O: Marek Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K016825
6.

64

BENTAMO 2 OLD. POL 2009 Wałach kasztanowata F: Belissimo M
M: po Florestan I
O: GR Kowalski SP.J.
B: Niemcy
brak
7.

68

BENTLEY 0019 HAN GER 1998 Wałach kasztanowata/175 F: Bon Bonaparte
M: Berolina
O: Anna Piotrowicz
B: GER
K010356 DE316835998 103TI41
8.

82

BOLIVIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: WANDERKONIG
M: BUTTERFLY
O: Robert Zawodniak
B: Okregowy Związek Hodowów Koni Wrocław
K022948 616009670143009
9.

56

BUTTERFLY Niem.sport. POL 2010 Klacz gniada F: Belissimo M
M: Rainbow
O: Witold Kopeć
B: Zbigniew Szumlakowski
K017346
10.

6

CAMARO WLKP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Helanis / Cantanis
M: Cedra / Cedros
O: Dorota Dobrowolska
B: Teresa Tomaszewska
K014514 POL007660011906
11.

53

CANDY BOY 25 HAN. DEU 2010 Wałach kasztanowata F: Chequille
M: Concetta
O: Michał Jankowski
B: Niemcy
K023829
12.

37

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Anna-Maria Gawłowska
K016060 616009610110309
13.

18

CARTE BLANCHE SP POL 2011 Klacz gniada F: Bolshoi
M: Catharsis
O: Hanna Suchan
B: Piotr Morsztyn
K022050
14.

12

CASSIDY Holsztyńska POL 2013 Wałach gniada F: Casskeni II
M: Veltin
O: Marta Madej
B: SK Bielin
K023819
15.

15

CHOCO LADY II Niem. Sport. POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Karola Mazurek
B: SK Bielin
K021046 DE456570300211
16.

94

CHOCO LADY II / MATCHO BOY F:
M:
O:
B:
17.

41

CRISTABELL Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Caratello B westf.
M: Cailustas/ Castillo
O: Mateusz Michalski
B:
Brak
18.

88

DAISY Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Dafne
O: Elżbieta Łyczko
B: brak
K011758
19.

32

DARKO SP POL 2013 Wałach gniada F: Con Calma
M: Damy Sobie Radę
O: Anna Łukasik
B: Stanisław Procajło
brak
20.

25

DAWELTA SP POL 2005 Klacz gniada F: Weltino
M: Dafne
O: Joanna Sławska
B: SK Nowa Wioska
K014466 POL 009530184905
21.

74

DEAN MARTIN Westfalska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Diarado
M: Pia/ Polydor
O: Anna Łukasik
B: August Poppe
brak
22.

35

DEVINETTE Hanowerska DEU 2008 Klacz kara F: Dancier
M: Wanja
O: Marta Błażko
B: Erwin von Dehsen
K017570
23.

63

DIAMOND STAR OLD. DEU 2009 Wałach ciemnogniada F: Diamond Hit
M: od matki po Weltmeyer
O: Magdalena Luchetta Łodzińska
B: Niemcy
brak
24.

50

DISNEY L SP POL 2007 Wałach gniada/180 F: Cruzeiro L
M: Daisy L
O: Elżbieta Kucza
B: KJ Alexander
K018320 3993/17 A
25.

23

DOBRY DUCH Małopolska POL 2009 Wałach siwa F: Devin Du Maury
M: Dolce Vita
O: Robert Tokarczyk
B: SK Ochaby
K020600
26.

39

DOCENT Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Sentender
M: Duma
O: Sławomir Królik
B: Sławomir Królik
K023950 616006540032812
27.

62

DOMINATOR P SP POL 2012 Ogier kara F: Ron William
M: Madera P
O: Krystian Pola
B: Bogdan Parkitny
K023031 61600967000721
28.

86

DOMINGUEZ HANN POL 2008 Wałach kasztanowata F: Don Frederico
M: Nane
O: Replika spółka z o.o.
B: Hermann Thumann
K017947 DE431318328508
29.

80

DON CASPAL WURTT DEU 2003 Wałach gniada F: Donnerprinz / Donnerhall
M: Kobra / Korporal
O: Maria Szmidt
B: -
K014770 DE473730214303
30.

9

DUDY'S BOY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 Wałach ciemnogniada F: EIBISCH II
M: AMON - 44 (DAJANA)
O: Jiri Vondracek
B: QUONIAM s.r.o.
LKRWZJ/4208/17
31.

16

ESPLANADA HOL POL 2012 Klacz siwa/168 F: Cormint /
M: Veltin / Askano
O: Karolina Mazurek
B: SK Bielin
K022008 DE421000509112
32.

93

FELIETON GT OLD GER 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Josef u Marlies Muenzenbrock
K020182 DE 433330398309
33.

36

FIRST SHINE OLD POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Furst Wilhelm
M: Sunshine Of Justice
O: Maria Szmidt
B: Tomasz Kowalski
K022621 DE433332245113
34.

22

FLYING DANCER Westfalska GER 2002 Wałach kara F: Florestan I
M: Juwel
O: Jerzy Łukomski
B: Niemcy
brak
35.

58

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K017344 616007610019110
36.

69

GARACZIKO PLUS-S SP POL 2006 Wałach kasztanowata/183 F: Atylla
M: Giornata
O: Anna Piotrowicz
B: Wiesława Szumlakowska
K013671 12114
37.

46

GARDES M SP POL 2004 Wałach gniada F: Sokrates
M: Garda
O: Natalia Gitlar
B: SK Moszna
K008661
38.

70

GENIE KN KWPN POL 2011 Wałach gniada F: Charmeur
M: Wiana's Sjaan KN / Krack C
O: Magdalena Pachołek
B: M.A.G Van Der Knaap
K024488
39.

45

GOOGLE KWPN NLD 2011 Wałach ciemnogniada F: Apache
M: Chiwanda
O: MM Brothers sp. z o.o.
B: Holandia
brak
40.

51

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Wałach kara/170 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
O: Piotr Rachwał
B: J.Gloudemans
K021281 528003201101721
41.

31

GUUS R.Z. KWPN NLD 2011 Ogier gniada/168 F: Apache
M: Caprilla-P
O: Monika Lebioda
B: Ruesink
K019426 528210002578910
42.

78

HORH Ukrainian Warmblood UKR 2009 Wałach kasztanowata F: Orihinal /
M: Hlopotunia /
O: Oksana Pozdniakova
B: Oksana Pozdniakova
brak 703472
43.

83

HORMON PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: Małgorzata Koszowska
B: Małgorzata Koszowska
K006172
44.

84

HUN I Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Wałach gniada F: Niels
M: Hura
O: Roman Pośpiech
B: Stanisław Wąsikowski
K005580 POL009670007800
45.

8

IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2008 Wałach kara F: Douglas
M: Fanny van de Leeuwerk
O: Andrzej Kucharski
B: Belgia
brak
46.

73

IOWA C KWPN NLD 2014 Ogier kara/175 F: Johnson
M: Zatilda
O: Sylwester Tomkowicz
B: Cerina Burgmeijer
K023795
47.

21

KADR PONY SPORT KUC POL 2007 Wałach kara/kuc:145 F: NICO-K
M: KLISZA
O: JOANNA SŁAWSKA
B: NIEZNANY
K015101 POL013560316307
48.

48

KOLIBRI'S AS II SAKS GER 2002 Wałach kasztanowata F: Kolibri / Kobold I
M: Annabell / Adept
O: Izabela Dyrek
B:
K009405 DE437001303202 103IW43
49.

5

KORYNT TRAK POL 2008 Wałach gniada F: Ajbek / Agar
M: Koryntia / Czak
O: Marta Kościelniak-Paleń
B: Marek Przeczewski
K014543 POL732010043008
50.

85

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
K014532 POL007520037509
51.

38

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
O: Wioletta Garbowska
B: Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna
K016146 POL 013 69 01149 06
52.

40

MADRYT Wlkp. / Poch. Trak. POL 2000 Wałach gniada F: Czynel /
M: Mera / Anapolis
O: Marta Korczak-Niedzielska
B: SK Racot
K023770 POL007611006600
53.

60

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Margot
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
K023033 6160096900785
54.

75

MAŁA FABIA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Bromir /
M: Mała Fantazja /
O: Wojciech Jatkowski
B: Andrzej Nidziński
brak
55.

81

MARCO SP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Nameless / Nimrod B
M: Marka / Gordon I
O: Natalia Badura
B: Dariusz Niewadzi
K008054 POL009670097203 103PV77
56.

61

MARGOT Hannoveraner GER 2005 Klacz kasztanowata F: Margue H
M: Scarlet
O: PH Attack Roman Dąbrowski
B: Marianne Stubbemann
K014897 DE431316626705
57.

43

MARKIZA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/174 F: mazzel
M: milesza
O: strzalka izabela
B: stadnina koni pepowo
K006742 08745
58.

14

MATCHO BOY SP POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Norwey
M: Mona Lisa
O: Karolina Mazurek
B: Narta Posyniak
K022950 616 009 67 00286 11
59.

67

METRES I - P SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone Z/Coriall Z
M: Madera-P/Saracen
O: Marcin Worotnik
B: Bogdan Parkitny
K019203
60.

95

METRES I-P / BENTLEY 0019 F:
M:
O:
B:
61.

10

MOLIA L Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
O: Monika Graczyk - Żokowska
B: Janota Dariusz
K021556
62.

72

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
O: Jadwiga Pawłowicz
B: Bogdan Parkitny
K009806
63.

30

MUSKAR SP POL 2004 Wałach gniada/166 F: Lascado
M: Minuta
O: Ewa Lebioda
B: Ewa Lebioda
K016988 POL009611145304
64.

34

MUSKAT Śląska POL 2009 Wałach kara F: Rapid
M: Malta
O: Jarosław Poręba
B: Skrzypczak Marian
K023564
65.

52

MY FUNNY VALENTINE Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/174 F: Dilmar
M: Carmen
O: Piotr Rachwał
B: J. Charyton
K021285 616007520056712
66.

90

NOBIUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wieland / Werenfels
M: Nescafe / Spartakus
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Remigiusz Makowski
K016666 616009660213008
67.

54

PARMA II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Marago
M: Perła
O: Sławomir Stańczak
B: Jan Muller
K013073
68.

2

PORANNA ROSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Belive in Me
M: Portina
O: Monika Tyborowska
B: Paweł Mazurek
K0233373
69.

27

PRESJA SP POL 2003 Klacz gniada/172 F: Pegasus HB /
M: Pokusa /
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K008887
70.

1

PYRUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
O: Alicja Kistowska
B: Adam Mazur
K018602 616009540138510
71.

29

QUICK AQUA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quality
M: Miss Amor
O: Sylwia Sypień
B: Sylwia Sypień
brak
72.

24

REKTOR WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Turbud Alino
M: Rewia
O: Aleksandra Chachulska
B: Jerzy Tylicki
K010410
73.

59

ROMANTIC P Niemiecka Sportowa GER 2009 Wałach kasztanowata F: Rosenstein
M: Galice
O: Małgorzata Brodziak
B: Ludwig Ebermann
K013717 DE455870050309
74.

71

SAMENCO DRPF POL 1999 Wałach kasztanowata F: Samenco K
M: Jasmin
O: Malwina Słowikowska
B: DE
K007990
75.

66

SAN SIRO Oldemburska POL 2012 Ogier kasztanowata/173 F: Swarovski
M: Royal Dahony
O: Zofia Basińska
B: Andrzej Malasiewicz
LKPZJ/2500/17 DE433330222512
76.

26

SANDRO HERO Oldenburg GER 2004 Wałach gniada F: Sandro Hit
M: Sandblume
O: Dorota Opyd
B: Schockemöhle
K021910
77.

3

SELEDYN M SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Contendor
M: Selene M
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K024327 616 009 69 00547 13
78.

57

SENIOR RAFAEL-P SP POL 2010 Wałach kara F: Ron William
M: Seniorita-P
O: Krystian Pola
B: Bogdan Parkitny
K020021 616009670064610
79.

91

SHY BOY BAYER DEU 2010 Wałach kasztanowata/170 F: SWAROVSKI
M: RAVENNA
O: KATARZYNA ŁAKOMIK
B: KOLLER GUNTER
K020181 DE 481810180110
80.

20

STERNIK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Stella
O: Krzysztof Suchan
B: SK Racot
K015385 616009610218709
81.

11

SWEET BOY Hanowerska POL 2011 Ogier kara F: San Amour
M: Romana
O: Andrzej Cichoń
B: Niemcy
K021427
82.

55

SZOGUN SP POL 0000 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Piotr Lange
B: Wojciech Ginko
K023559 POL999690103698
83.

33

T-SOKRATES KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: Ludger
M: Tajga
O: Machacz Halina
B: Kosiński Sylwester
K012611 616013680084506
84.

47

TAILORMADE LOBSTER OLD GER 2008 Wałach kasztanowata F: Landors /
M: Sandra / Silvio I
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K023981 DE418180060708
85.

92

TIFANY FRYZ POL 2006 Klacz kara/168 F: Sander/Oltman
M: Elke V/Feitse293
O: katarzyna sicinska
B: katarzyna sicinska
K019842 NL616004200600073
86.

65

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Trixi de Schoenfeld
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE 455-8703629-08
87.

49

UNITED FADO Hanowerska GER 2012 Wałach gniada/173 F: United
M: Wera
O: Anna Woźnica
B: Anne-D, DR. Fritz Winzer
brak
88.

44

V-CAPRICE-AS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corofini /
M: Viva Polonia / Sabrehill
O: Paula Jaszczyk
B: Barbara Kalinowska
K023771 616009680093210
89.

76

VITUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: EGZOTYK
M: VEGA
O: MAGDALENA LISZKA
B: ANNA GÓRNA
K023119 POL 009 67 00626 08
90.

42

WESTA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pegasus HB
M: Wendy po Westrich
O: Cezary Kubacki
B: Paweł Mazurek
K021090
91.

79

WORLD MAGIC GB OLD GER 2006 Klacz kasztanowata F: World Of Dreams / World Cup I
M: Wienerin / White Magic
O: Aleksandra Matkiewicz
B:
K011299 DE433330311506
Rider Club
Competition
Prize
Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
200
SUM:
200.00
Cierpicka Monika SLKS Książ
140
60
SUM:
200.00
Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
100
100
SUM:
200.00
Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
120
160
SUM:
280.00
Garbowska Natalia LKJ LEWADA
300
SUM:
300.00
Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ
120
180
SUM:
300.00
Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
100
SUM:
100.00
Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
80
SUM:
80.00
Kopeć Dagmara KJ Profit
400
SUM:
400.00
Koszowska Kaja LKJ Lewada
150
SUM:
150.00
Kowalski Tomasz Silesia Dressage Club
150
SUM:
150.00
Kuriata Katarzyna KS ARKADIA
100
SUM:
100.00
Loska Wiktoria KJ Profit Orzesze
200
SUM:
200.00
Łukasik Anna KS Pegaz
600
SUM:
600.00
Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
80
SUM:
80.00
Pachulska Alicja Silesia Dressage Club
300
SUM:
300.00
Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
160
140
170
SUM:
470.00
Sitek Marta KJK SOLKA
50
SUM:
50.00
Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
200
250
SUM:
450.00
Worotnik Karolina Karkonoski KJ
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
MARCO (81)
2017-11-16
1
200
2017-11-18
4
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
2017-11-16
6
2017-11-17
4
Basińska Zofia
KKJ
2017-11-16
1
2017-11-17
2
2017-11-17
3
2017-11-18
5
2017-11-18
1
2017-11-19
4
Belicka Małgorzata
Bez przynależności klubowej
DOCENT (39)
2017-11-16
5
2017-11-17
6
2017-11-18
2
Błażko Marta
KJ Golden Dream
2017-11-16
4
2017-11-17
6
Bobowiec Wiktoria
OSK VIDAVIA
VITUS (76)
2017-11-17
12
2017-11-18
16
2017-11-19
20
2017-11-19
Chachulska Aleksandra
KS Arkadia
REKTOR (24)
2017-11-16
11
2017-11-17
2
Cichoń Mateusz
KJ Lider
2017-11-17
8
CASSIDY (12)
2017-11-17
1
Cierpicka Monika
SLKS Książ
MUSKAR (30)
2017-11-16
1
140
2017-11-17
3
60
2017-11-19
2
2017-11-17
14
2017-11-18
12
2017-11-19
12
2017-11-19
Cinal Nadia
BPK
2017-11-16
2
2017-11-17
2
2017-11-18
2
Dąbrowska Jagoda
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2017-11-17
2
100
MARGOT (61)
2017-11-16
2
100
2017-11-17
7
Dobrowolska Anna
KJ Picador
CAMARO (6)
2017-11-16
3
2017-11-17
5
2017-11-19
3
Doniec Magdalena
JKS Cwał
AMOROSO (19)
2017-11-16
6
2017-11-17
15
2017-11-18
22
2017-11-19
13
2017-11-19
Dyrek- Matuszewska Izabela
Karkonoski KJ
2017-11-17
5
2017-11-18
2017-11-19
2017-11-16
2
120
2017-11-17
1
160
2017-11-19
2
Frąckowiak Weronika
JKS Hanna
NOBIUS (90)
2017-11-17
12
2017-11-18
13
2017-11-19
7
2017-11-19
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (65)
2017-11-17
22
2017-11-18
25
2017-11-19
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (38)
2017-11-17
2
2017-11-18
2
2017-11-19
2
2017-11-19
300
Gawecki Jan
KJ Lider
GOOGLE (45)
2017-11-17
Gawłowska Anna-Maria
Sopocki KJ
2017-11-16
5
2017-11-17
2
120
2017-11-19
1
180
2017-11-17
13
2017-11-18
7
2017-11-19
11
2017-11-19
Gitlar Natalia
KJ Turbud Brzeg
2017-11-16
10
2017-11-17
4
Gurnacz Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
BOLIVIA (82)
2017-11-16
6
2017-11-17
8
2017-11-18
7
Janik Katarzyna
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
2017-11-17
Jankowska Maja
Klub Jeździecki Golden Dream
2017-11-17
11
2017-11-18
3
2017-11-19
10
2017-11-19
Janoszek Weronika
BZK
DAWELTA (25)
2017-11-16
5
2017-11-17
7
2017-11-18
3
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-11-17
6
2017-11-18
11
2017-11-19
9
2017-11-19
100
Kistowska Alicja
Klub Jeździecki LANDO
PYRUS (1)
2017-11-16
4
2017-11-17
3
2017-11-18
2
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
LARGO (85)
2017-11-16
3
80
2017-11-17
Kopeć Dagmara
KJ Profit
2017-11-17
4
2017-11-18
2
2017-11-19
5
2017-11-19
400
Koszowska Kaja
LKJ Lewada
2017-11-16
1
2017-11-17
1
2017-11-18
1
HUN I (84)
2017-11-17
4
2017-11-18
4
2017-11-19
10
2017-11-19
150
Kowalski Tomasz
Silesia Dressage Club
2017-11-18
2
150
Kozaczka Natalia
KJ Equus Węgrzce
2017-11-16
3
2017-11-17
2
2017-11-18
Krzysiak Pola
BPK
MUSKAT (34)
2017-11-17
15
2017-11-18
17
2017-11-19
21
Kubacka Natalia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
WESTA (42)
2017-11-16
1
2017-11-17
1
2017-11-18
1
Kuriata Katarzyna
KS ARKADIA
2017-11-17
7
2017-11-18
10
2017-11-19
3
2017-11-19
100
Loska Wiktoria
KJ Profit Orzesze
2017-11-17
4
2017-11-18
9
2017-11-19
5
2017-11-19
200
Luchetta Łodzińska Magdalena
SILESIA DRESSAGE CLUB
2017-11-17
10
2017-11-18
9
2017-11-19
8
2017-11-19
Łakomik Katarzyna
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
SHY BOY (91)
2017-11-17
10
2017-11-18
18
2017-11-19
Łazowska Aleksandra
bpk
MADRYT (40)
2017-11-18
10
2017-11-19
19
2017-11-18
25
2017-11-19
Łukasik Anna
KS Pegaz
DARKO (32)
2017-11-17
2
2017-11-18
2
2017-11-17
1
2017-11-18
1
2017-11-19
1
2017-11-19
600
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
2017-11-16
4
2017-11-17
3
80
Machacz Halina
Klub Jeździecki Jaroszówka
2017-11-16
3
2017-11-17
3
2017-11-18
2
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2017-11-17
9
2017-11-18
3
2017-11-19
3
2017-11-18
3
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
2017-11-17
1
2017-11-18
2017-11-17
2
2017-11-18
5
2017-11-16
1
2017-11-17
1
2017-11-18
1
2017-11-19
Mazurek Laura
JKS Cwał
ALASZ (17)
2017-11-16
7
2017-11-17
19
2017-11-18
21
2017-11-19
17
2017-11-19
Mieszczak Olga
KJ Michałów
DAISY (88)
2017-11-16
2
2017-11-17
6
2017-11-17
7
2017-11-18
4
2017-11-18
5
2017-11-19
3
2017-11-19
BACARDI (89)
2017-11-16
3
2017-11-17
3
2017-11-18
3
Opyd Dorota
KJ Facimiech
2017-11-16
9
2017-11-17
6
Pachołek Magdalena
Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
2017-11-16
2
2017-11-17
5
2017-11-18
4
2017-11-19
7
Pachulska Alicja
Silesia Dressage Club
2017-11-17
5
2017-11-18
8
2017-11-19
2
2017-11-19
300
Paleń Milena
bpk
KORYNT (5)
2017-11-17
24
2017-11-18
12
2017-11-19
2017-11-19
Paszkiewicz Kinga
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
PRESJA (27)
2017-11-17
2
2017-11-18
1
2017-11-19
1
2017-11-19
Pola Mateusz
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2017-11-17
3
2017-11-18
6
2017-11-19
9
2017-11-19
2017-11-17
1
2017-11-18
1
2017-11-19
1
Popiołek Katarzyna
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2017-11-16
1
160
2017-11-17
1
140
2017-11-19
1
170
Pozdniakova Anastasiia
KJ Ozorowice
HORH (78)
2017-11-17
13
2017-11-18
23
2017-11-19
22
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2017-11-16
2
2017-11-17
4
2017-11-18
Ruda Justyna
LKJ Moszna
2017-11-16
4
2017-11-17
4
Sicinska Katarzyna
SKS Arkadia Wielka Lipa
TIFANY (92)
2017-11-16
8
2017-11-17
4
2017-11-18
4
Sitek Marta
KJK SOLKA
SZOGUN (55)
2017-11-17
15
2017-11-18
8
2017-11-19
11
2017-11-19
50
APLAUZ (77)
2017-11-17
21
2017-11-18
20
2017-11-19
14
Skowrońska-Kozubik Żaneta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2017-11-18
1
200
2017-11-19
1
250
Słowikowska Malwina
Klub Jeździecki PICADOR
SAMENCO (71)
2017-11-17
3
2017-11-17
5
2017-11-18
3
2017-11-18
2017-11-19
4
2017-11-19
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2017-11-17
20
2017-11-18
19
2017-11-19
12
Sobkiewicz Aleksandra
Kub Jeżdziecki Picador
2017-11-17
23
2017-11-16
9
2017-11-18
15
2017-11-17
2017-11-19
15
2017-11-18
8
2017-11-19
Strzalka Izabela
KJ LEWADA
MARKIZA (43)
2017-11-17
4
2017-11-18
2
2017-11-19
2
2017-11-19
Subocz Katarzyna
brak przynależności
2017-11-17
18
2017-11-18
24
2017-11-19
16
Suchan Hanna
JKS Cwał
2017-11-16
4
2017-11-17
2
2017-11-18
6
STERNIK (20)
2017-11-16
7
2017-11-17
5
2017-11-19
3
Sypień Sylwia
bez przynależności klubowej
2017-11-16
6
2017-11-17
7
2017-11-18
2017-11-19
Szmidt Maria
OSK Michalscy Trzebnica
2017-11-17
7
2017-11-18
5
2017-11-19
8
2017-11-16
2017-11-17
1
2017-11-19
1
Tomala Aleksandra
Karkonoski KJ
2017-11-16
8
2017-11-17
7
IOWA C (73)
2017-11-16
3
2017-11-17
9
2017-11-18
5
Tyborowska Monika
ss vidavia
2017-11-16
8
2017-11-17
10
2017-11-17
6
2017-11-18
14
Worotnik Karolina
Karkonoski KJ
2017-11-17
9
2017-11-18
4
2017-11-19
6
2017-11-17
6
2017-11-18
11
2017-11-19
4
2017-11-19
200
Woźnica Anna
TS Kuźnia Rybnik
2017-11-17
8
2017-11-18
7
2017-11-19
6
Żokowska Agnieszka
Klub Jeździecki PAINT HORSE
MOLIA L (10)
2017-11-17
14
2017-11-17
8
2017-11-18
13
2017-11-19
18
2017-11-19

Number of Riders: 71

Number of Horses: 91

The sum of prizes: 4 810.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl