Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
83 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 13:32:43
2017-03-07 13:32:03
Dr Dorota Opyd SANDRO HERO
  • 1x 8/C1/Zawody Ogólnopolskie
82 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 13:32:29
2017-03-07 13:29:05
Michał Chodak SANDRO HERO
  • 1x 5/D1/Zawody Ogólnopolskie
81 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 12:06:56
2017-03-07 11:56:49
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 1/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
80 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 12:06:45
2017-03-07 11:54:00
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
79 ENTRY ACCEPTED 2017-03-01 11:27:41
2017-02-28 22:07:46
Aleksandra Sobkiewicz GOLDEN BOY
  • 1x 1/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
78 ENTRY ACCEPTED 2017-03-01 11:27:28
2017-02-28 21:58:44
Natalia Kubacka WESTA
  • 1x 1/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
77 ENTRY ACCEPTED 2017-03-01 11:27:07
2017-02-28 21:03:25
Małgorzata Naruć LORD PIROS
  • 1x 5/D1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 17/D2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29/D3/Zawody Ogólnopolskie
76 ENTRY ACCEPTED 2017-03-01 09:31:20
2017-02-28 20:52:00
Izabela Kowalska DON ALONSO
  • 1x 10/CC4/Św. Jerzy, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC5/Intermediate I, Zawody Ogólnopolskie
75 ENTRY ACCEPTED 2017-03-01 09:31:00
2017-02-28 20:35:24
Filip Kowalski ROYAL DIAMOND
  • 1x 20/C2/Zawody Ogólnopolskie
74 ENTRY ACCEPTED 2017-03-01 09:30:39
2017-02-28 20:30:46
Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON
  • 1x 8/C1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20/C2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/C4/Junior Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
73 ENTRY ACCEPTED 2017-03-01 09:30:19
2017-02-28 20:25:40
Małgorzata Kowalska GLAMOUR PP
  • 1x 7/N1/Kuce, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 19/N2/Kuce, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 31/N7/Pony Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
72 ENTRY ACCEPTED 2017-03-01 09:29:54
2017-02-28 17:05:12
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 4/P6/Kuce, czworobok 40x20m, Zawody Regionalne
  • 1x 16/P3/Kuce, czworobok 40x20m, Zawody Regionalne
  • 1x 28/P4/Kuce, zworobok 40x20m, Zawody Regionalne
71 ENTRY ACCEPTED 2017-03-01 09:32:18
2017-02-28 14:55:00
Mariusz Kucharski CZAREK
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
70 ENTRY ACCEPTED 2017-03-01 09:29:27
2017-02-28 13:16:46
Jirina Rauerova RUKAR
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
69 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:19:40
2017-02-28 12:11:47
Mateusz Pola DOMINATOR P
  • 1x 1/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L3/Zawody Regionalne
68 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:20:22
2017-02-28 11:35:00
Katarzyna Popiołek WAGNER
  • 1x 10/CC4/Św. Jerzy, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21/CC2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 33/CC6/Young Rider Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
67 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:21:47
2017-02-28 11:34:05
Oliwia Sobel MAGICAL MEMORY
  • 1x 1/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L3/Zawody Regionalne
66 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:22:28
2017-02-28 11:33:18
Oliwia Sobel VICTORY
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
65 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:23:05
2017-02-28 11:32:06
Katarzyna Popiołek GALAPAGOS
  • 1x 8/C1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20/C2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/C4/Junior Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
64 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:23:47
2017-02-28 11:31:13
Oliwia Sobel TORRES
  • 1x 1/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L3/Zawody Regionalne
62 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:26:20
2017-02-28 10:28:29
Kaja Koszowska HORMON PONY SPORT
  • 1x 4/P6/Kuce, czworobok 40x20m, Zawody Regionalne
  • 1x 16/P3/Kuce, czworobok 40x20m, Zawody Regionalne
  • 1x 28/P4/Kuce, zworobok 40x20m, Zawody Regionalne
61 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:27:14
2017-02-28 10:27:42
Kaja Koszowska MORENGO
  • 1x 4/P6/Kuce, czworobok 40x20m, Zawody Regionalne
  • 1x 16/P3/Kuce, czworobok 40x20m, Zawody Regionalne
  • 1x 28/P4/Kuce, zworobok 40x20m, Zawody Regionalne
60 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:28:00
2017-02-28 10:26:38
Mateusz Pola SANDRO
  • 1x 10/CC4/Św. Jerzy, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC5/Intermediate I, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC7/Intermediate I Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
59 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:28:41
2017-02-28 10:24:53
Izabela Szlosarek MORNING SUN
  • 1x 6/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 18/N5/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N6/Zawody Regionalne
58 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:29:23
2017-02-28 10:11:18
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x 8/C1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20/C2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/C4/Junior Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
57 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:30:07
2017-02-28 10:09:23
Izabela Szlosarek BUTTERFLY
  • 1x 8/C1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20/C2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/C4/Junior Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
56 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:31:29
2017-02-28 10:03:25
Katarzyna Popiołek ADRENALIN
  • 1x 12/CS1/Intermediate II, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 24/CS2/Grand Prix, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 36/CS5/Grand Prix Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
55 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:32:35
2017-02-28 10:02:42
Żaneta Skowrońska-Kozubik LOVE ME
  • 1x 24/CS2/Grand Prix, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 36/CS5/Grand Prix Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
53 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:32:58
2017-02-28 06:32:07
Olivia Ribol DRAKAR
  • 1x 8/C1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20/C2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/C4/Junior Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
51 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:33:57
2017-02-27 23:28:47
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 7/N1/Kuce, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 19/N2/Kuce, Zawody Ogólnopolskie
50 ENTRY ACCEPTED 2017-02-28 12:18:51
2017-02-27 23:28:09
Ewa Golubińska DELICIOUS PP
  • 1x 7/N1/Kuce, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 19/N2/Kuce, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 31/N7/Pony Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
48 ENTRY ACCEPTED 2017-02-27 21:06:53
2017-02-27 18:39:54
Julia Rogowska RAINBOW
  • 1x 5/D1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 17/D2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29/D3/Zawody Ogólnopolskie
47 ENTRY ACCEPTED 2017-02-27 21:00:59
2017-02-27 18:05:29
Aleksandra Gurnacz BOLIVIA
  • 1x 5/D1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 17/D2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 29/D3/Zawody Ogólnopolskie
46 ENTRY ACCEPTED 2017-02-27 21:07:53
2017-02-27 16:43:53
Emilia Jeziorska LUKIER
  • 1x 13/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L3/Zawody Regionalne
44 ENTRY ACCEPTED 2017-02-27 21:08:12
2017-02-27 14:28:46
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x 13/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L3/Zawody Regionalne
43 ENTRY ACCEPTED 2017-02-27 21:08:45
2017-02-27 10:53:13
Małgorzata Miąso MEFISTO
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
42 ENTRY ACCEPTED 2017-02-27 21:09:08
2017-02-27 10:52:39
Katja Miąso DRAGON
  • 1x 1/L1/Zawody Regionalne
41 ENTRY ACCEPTED 2017-02-27 21:09:32
2017-02-27 10:50:38
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN 9
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 6/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 18/N5/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N6/Zawody Regionalne
40 ENTRY ACCEPTED 2017-03-07 10:46:13
2017-02-27 10:10:45
Katarzyna Konarska BAFUR
  • 1x 1/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L3/Zawody Regionalne
39 ENTRY ACCEPTED 2017-02-27 21:10:19
2017-02-27 10:06:16
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 9/CC1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21/CC2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 33/CC6/Young Rider Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
37 ENTRY ACCEPTED 2017-02-27 21:10:59
2017-02-26 20:20:51
Michał Cichoń FURSTENTRAUM
  • 1x 21/CC2/Zawody Ogólnopolskie
36 ENTRY ACCEPTED 2017-02-27 21:11:41
2017-02-26 20:20:10
Mateusz Cichoń HERTZREGENT
  • 1x 23/CS1/Intermediate II, Zawody Ogólnopolskie
35 ENTRY ACCEPTED 2017-02-27 21:11:21
2017-02-26 20:19:39
Mateusz Cichoń DARLING'S DREAM
  • 1x 23/CS1/Intermediate II, Zawody Ogólnopolskie
32 ENTRY ACCEPTED 2017-02-26 11:01:14
2017-02-25 14:29:50
Gaja Orłowska MONA WIKELINA
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
31 ENTRY ACCEPTED 2017-02-24 22:02:55
2017-02-24 20:00:33
Maryana Mishlanava YANKO VI
  • 1x 10/CC4/Św. Jerzy, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC5/Intermediate I, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC7/Intermediate I Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
30 ENTRY ACCEPTED 2017-02-24 22:02:19
2017-02-24 19:01:06
Marta Ginda RESULTON SG II
  • 1x 10/CC4/Św. Jerzy, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC5/Intermediate I, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC7/Intermediate I Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
29 ENTRY ACCEPTED 2017-02-24 09:36:54
2017-02-23 22:27:27
Wiktoria Siergiej RUBICON
  • 1x 10/CC4/Św. Jerzy, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC5/Intermediate I, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC7/Intermediate I Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
28 ENTRY ACCEPTED 2017-02-24 09:36:24
2017-02-23 22:26:38
Filip Poszumski KORIDA
  • 1x 10/CC4/Św. Jerzy, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC5/Intermediate I, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC7/Intermediate I Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
27 ENTRY ACCEPTED 2017-02-24 09:36:10
2017-02-23 21:43:56
Karolina Worotnik METRES I - P
  • 1x 8/C1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20/C2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/C4/Junior Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
26 ENTRY ACCEPTED 2017-02-24 09:35:56
2017-02-23 21:43:06
Karolina Worotnik BENTLEY 0019
  • 1x 8/C1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20/C2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/C4/Junior Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
25 ENTRY ACCEPTED 2017-02-24 09:35:37
2017-02-23 21:42:02
Martyna Bańska TEQUILA-P
  • 1x 8/C1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20/C2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/C4/Junior Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
24 ENTRY ACCEPTED 2017-02-24 09:35:10
2017-02-23 21:39:11
Martyna Bańska GARACZIKO PLUS-S
  • 1x 10/CC4/Św. Jerzy, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC5/Intermediate I, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC7/Intermediate I Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
23 ENTRY ACCEPTED 2017-02-24 09:34:51
2017-02-23 18:31:30
Jadwiga Ptaszyńska VULCANO HIPPICA
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 6/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 18/N5/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N6/Zawody Regionalne
22 ENTRY ACCEPTED 2017-02-23 14:01:20
2017-02-23 10:45:45
Aleksandra Matkiewicz LILOU
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
21 ENTRY ACCEPTED 2017-02-23 14:01:01
2017-02-22 21:08:18
Aleksandra Owsiany BRIAR
  • 1x 10/CC4/Św. Jerzy, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC5/Intermediate I, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC7/Intermediate I Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
20 ENTRY ACCEPTED 2017-02-23 14:00:38
2017-02-22 20:34:27
Wojciech Andrzejewski FALSTERBEAU
  • 1x 8/C1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20/C2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/C4/Junior Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
19 ENTRY ACCEPTED 2017-02-21 13:42:53
2017-02-21 13:03:10
Aleksandra Ordon DON GLORY
  • 1x 9/CC1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 21/CC2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 33/CC6/Young Rider Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
18 ENTRY ACCEPTED 2017-02-20 12:53:30
2017-02-20 12:00:53
Katarzyna Fert BOLIWIA
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
15 ENTRY ACCEPTED 2017-02-20 20:05:27
2017-02-17 17:41:55
Marta Starzec BATAL
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
12 ENTRY ACCEPTED 2017-02-15 20:24:04
2017-02-15 19:36:45
Wiktoria Hanczewska ROTHSCHILD
  • 1x 8/C1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20/C2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/C4/Junior Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
11 ENTRY ACCEPTED 2017-02-15 20:23:46
2017-02-15 19:36:11
Wiktoria Hanczewska DA CAPO 163
  • 1x 8/C1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 20/C2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 32/C4/Junior Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
10 ENTRY ACCEPTED 2017-02-27 16:25:00
2017-02-14 08:38:31
Katarzyna Sicinska TIFANY
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
9 ENTRY ACCEPTED 2017-02-13 15:25:10
2017-02-13 14:37:07
Katarzyna Majewska LAPRIORA
  • 1x 10/CC4/Św. Jerzy, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC5/Intermediate I, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC7/Intermediate I Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
8 ENTRY ACCEPTED 2017-02-13 13:30:22
2017-02-13 12:39:30
Laura Mazurek ALASZ
  • 1x 1/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L3/Zawody Regionalne
7 ENTRY ACCEPTED 2017-02-13 13:29:16
2017-02-13 11:41:34
Magdalena Doniec AMOROSO
  • 1x 1/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 5/D1/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 13/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 17/D2/Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 25/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 29/D3/Zawody Ogólnopolskie
6 ENTRY ACCEPTED 2017-02-13 13:29:01
2017-02-13 11:30:53
Julia Pałuszka FRAU FUGGER
  • 1x 1/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L3/Zawody Regionalne
5 ENTRY ACCEPTED 2017-02-13 09:50:59
2017-02-11 20:51:34
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x 10/CC4/Św. Jerzy, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC5/Intermediate I, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC7/Intermediate I Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
4 ENTRY ACCEPTED 2017-02-13 09:51:20
2017-02-11 11:23:34
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x 3/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 27/P4/Zawody Regionalne
1 ENTRY ACCEPTED 2017-02-13 09:52:23
2017-02-10 08:42:59
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x 10/CC4/Św. Jerzy, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 22/CC5/Intermediate I, Zawody Ogólnopolskie
  • 1x 34/CC7/Intermediate I Freestyle, Zawody Ogólnopolskie
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewski Wojciech Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O022006
2. Bańska Martyna Karkonoski KJ
S
O003829
3. Chodak Michał KJ Facimiech
S
none
4. Cichoń Mateusz KJ Lider
S
O003587
5. Cichoń Michał KJ Lider
1998 (MJ.)
O013370
6. Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
1999 (MJ.)
O024546
7. Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O003304
8. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
brak
9. Fert Katarzyna BPK
S
O026810
10. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
11. Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice
S
O005762
12. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
x
13. Gurnacz Aleksandar LKJL
2003 (J.)
Nr PZJ: O028928
14. Hanczewska Wiktoria Silesia Dressage Club
1999 (MJ.)
K015493
15. Jeziorska Emilia NZ
2002 (J.)
0000
16. Kistowska Alicja bpk
1998 (MJ.)
O026590
17. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
18. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
19. Koszowska Kaja Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
O032698
20. Kowalska Izabela Silesia Dressage Club
S
brak
21. Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club
2004 (JM.)
brak
22. Kowalski Filip Silesia Dressage Club
1998 (MJ.)
brak
23. Kubacka Natalia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2001 (J.)
0043975
24. Kucharski Mariusz BPK SLA
S
O024545
25. Majewska Katarzyna bpk
S
O012874
26. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
27. Mazurek Laura JKS Cwał
2006 (JM.)
brak
28. Miąso Katja Sportowy Klub Jezdziecki OMEGA
S
O026723
29. Miąso Małgorzata SKJ Omega Ruda Śląska
S
O026724
30. Mishlanava Maryana PLJ Dziemiany
S
932/15
31. Naruć Małgorzata Stajnia Sportowa Kościno
2000 (MJ.)
O041309
32. Opyd Dorota KJ Facimiech
S
none
33. Ordon Aleksandra LKJ LEWADA
S
O037868
34. Orłowska Gaja Klub Jeździecki Kresy
S
3059/17
35. Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O009375
36. Pałuszka Julia JKS Cwał
2002 (J.)
O042545
37. Pola Mateusz Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O037867
38. Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O003103
39. Poszumski Filip KJ Agrohandel Śrem
S
O002055
40. Ptaszyńska Jadwiga Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
S
O024550
41. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
brak
42. Rauerova Jirina Hrebcin HF Velke Hostice. z.s
S
none
43. Ribol Olivia Lewada Zakrzów
brak
44. Rogowska Julia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
czekamy na licencje
45. Sicinska Katarzyna SKS Arkadia Wielka Lipa
S
O037210
46. Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem
S
O003116
47. Skowrońska Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
48. Sobel Oliwia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
brak
49. Sobkiewicz Aleksandra Kub Jeżdziecki Picador
2001 (J.)
320/170036884
50. Starzec Marta bpk-śl
2001 (J.)
brak
51. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
52. Szlosarek Izabela Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O019084
53. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
brak
54. Worotnik Karolina Karkonoski KJ
2002 (J.)
O030595
55. Woźnica Anna TS Kuźnia Rybnik
S
O001632
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

ADRENALIN Hannoveraner GER 2005 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Akita
O: Canter Anetta Sałacka
B: Baumgart GbR
DE431316630305
2.

64

ALASZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach kasztanowata/164 F: Diadem
M: Korys Arystokratka
O: Katarzyna Suchan
B: Edmund Kloc
09453
3.

65

AMOROSO Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/155 F: nn
M: nn
O: Anna Doniec
B: Halina Pasamonik
brak 616999540134210
4.

24

ATTACK WITH ME Hannoveraner GER 2003 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Dorothee
O: PH Attack Roman Dąbrowski
B: Gretus Buss
DE431316774603
5.

44

BAFUR SP POL 2011 Wałach gniada F: Landoor
M: Bafuria
O: Katarzyna Konarska
B: Stefan Wiluś
K022761
6.

59

BATAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Paser
M: Bastia
O: Magdalena Nowara
B:
POL 009 54 00554 03
7.

51

BENTLEY 0019 HAN GER 1998 Wałach kasztanowata/175 F: Bon Bonaparte
M: Berolina
O: Anna Piotrowicz
B: GER
K010356 DE316835998 103TI41
8.

35

BOLIVIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: WANDERKONIG
M: BUTTERFLY
O: Robert Zawodniak
B: Okregowy Związek Hodowów Koni Wrocław
K022948 616009670143009
9.

60

BOLIWIA Śląska POL 2006 Klacz kara F: Alkad
M: Basia
O: Katarzyna Fert
B: Hergezelt Wilhelm
K021412
10.

56

BRIAR KWPN NED 2007 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Owsiany
B:
K015665 52800300028300
11.

23

BUTTERFLY Niemiecka Sportowa POL 1999 Klacz gniada F: Belissimo
M: Rainbow
O: Andrzej Sałacki
B: Zbigniew Szumlakowski
DE455870340210
12.

13

CZAREK SP POL 2007 Wałach gniada F: Wareg
M: Czajka
O: Mariusz Kucharski
B: Beata Kuboszek
K020595
13.

62

DA CAPO 163 Hanowerska POL 2004 Wałach kara F: De Niro
M: Caprice
O: Jacek Hanczewski
B: Tom Noseleit
K020921
14.

11

DARLING'S DREAM Hanowerska POL 2002 Wałach kasztanowata F: Day Dream
M: Anna
O: Andrzej Cichoń
B: Szwajcaria
K019932
15.

38

DELICIOUS PP KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
O: Jarosław Golubiński
B: Procima sp zoo
11258 104ZI48
16.

34

DOMINATOR P SP POL 2012 Ogier kara F: Ron William
M: Madera P
O: Krystian Pola
B: Bogdan Parkitny
brak
17.

16

DON ALONSO ZAP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Damon Hill
M: po Friedenfurst
O: GR Kowalski SP.J.
B: Austria
brak
18.

58

DON GLORY Oldenburg DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: DON PRIMERO
M: RIENNA
O: Edyta Ordon
B: Clemens von Merveldt
K019555
19.

67

DON KENNEDY SP POL 2009 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Dolina / Caletto`s Son
O: Agnieszka Domagała
B: Diter Staniek
K014293 616009540179709
20.

7

DRAGON NN POL 2003 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Małgorzata Miąso
B: nieznany
POL999690088503
21.

36

DRAKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/171 F: Landjunker S
M: Dextera
O: Stodoła Natalia
B: Stodoła Witold
brak 11973
22.

57

FALSTERBEAU Westfal DEU 2000 Wałach ciemnogniada F: Ferragamo
M: Nancy
O: Michalina Terlecka
B: Klockenkemper, Josef
brak 104VQ30
23.

66

FRAU FUGGER Oldenburg POL 2010 Klacz kara/164 F: Furst Fugger
M: Wicomaggia
O: Jerzy Pałuszka
B: Ralf Stienke
brak DE 433330986410
24.

9

FURSTENTRAUM Bawarska GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Furst Heinrich
M: Maikiki
O: Andrzej Cichoń
B: Niemcy
K021794
25.

30

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
616007610019110
26.

53

GARACZIKO PLUS-S SP POL 2006 Wałach kasztanowata/183 F: Atylla
M: Giornata
O: Anna Piotrowicz
B: Wiesława Szumlakowska
K013671 12114
27.

18

GLAMOUR PP DRP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Hemingway B
M: Ginger PP
O: Andrzej Kucharski
B: Niemcy
brak
28.

4

GOLDELOUP KWPN POL 2011 Wałach kara/170 F: Riant
M: Ornate
O: Piotr Rachwał
B: Piotr Rachwał
brak
29.

14

GOLDEN BOY Koń Szlachetny POL 2006 Wałach kara F: NN
M: Golden Goddess
O: Barbara Gronowska-Sobkiewicz
B: Teodor Skiba
022237 999670162806
30.

10

HERTZREGENT Hanowerska GER 2007 Wałach gniada F: Hotline
M: Alikantje
O: Andrzej Cichoń
B: Niemcy
K020490
31.

28

HORMON PONY SPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata F: Waron
M: Hurta
O: Krystyna Borkowska-Niemojewska
B: Mariusz Stański
POL013570024499
32.

49

KORIDA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada/171 F: Carry Son
M: Karmen
O: Wiktoria Siergiej
B: Szkoła Benice
K021810
33.

63

LAPRIORA Deutsches Sportpferd NER 2007 Klacz gniada/179 F: Cristallo
M: Liberia
O: Katarzyna Majewska
B: Ludwig Ebermann
K012369 DE 455-8703622-07
34.

43

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor
M: Lena
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
K014532
35.

37

LEUNS VELD'S WINSTON WELSH NLD 2007 Wałach inna/147 F: Bodo
M: Leuns Veld's Heidi
O: jarosław Golubiński
B: A. Peeters
KO 22553
36.

55

LILOU Holsztyńska GER 2011 Ogier gniada F: Landos hol.
M: Fabiolis hol./Calypso I
O: Aleksandra Matkiewicz
B: Niemcy
Brak
37.

15

LORD PIROS Oldenburska GER 2002 Wałach gniada F: Lord Laptop
M: Hauptstutbuch Wortina
O: Wojciech Naruć
B: Wojciech Naruć
brak DE 433330165402
38.

21

LOVE ME Hannoveraner GER 2008 Wałach kasztanowata F: Locksley II
M: Warina
O: Andrzej Sałacki
B: Bernd Meyer
DE431314300608
39.

6

LUKIER Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Likwor
M: Laguna
O: Agata Łyko
B: Agata Łyko
brak
40.

19

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
O: Wioletta Garbowska
B: Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna
brak POL 013 69 01149 06
41.

32

MAGICAL MEMORY SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Margot
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
6160096900785
42.

8

MEFISTO Śląska POL 2007 Wałach gniada F: Kanion
M: Marcysia
O: Małgorzata Miąso
B: nieznany
POL008540063407
43.

50

METRES I - P SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone Z/Coriall Z
M: Madera-P/Saracen
O: Marcin Worotnik
B: Bogdan Parkitny
K019203
44.

45

MONA WIKELINA Fryzyjska POL 2004 Klacz kara/154 F: Wigle
M: Wikelina W.L.
O: Izabella Orłowska
B: Z. Penconek
LKRWZJ/1356/17 616004200406456
45.

27

MORENGO Mały Koń POL 2003 Wałach gniada F: Havier
M: Mirabella
O: Małgorzata Koszowska
B: Mikołaj Smoląg
POL 013540108403
46.

25

MORNING SUN SP POL 2012 Klacz gniada F: Rock And Roll
M: Mystic Princess
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
616009690078412
47.

5

MY FUNNY VALENTINE Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/174 F: Dilmar
M: Carmen
O: Piotr Rachwał
B: J. Charyton
brak 616007520056712
48.

68

PYRUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
O: Alicja Kistowska
B: Adam Mazur
K018602 616009540138510
49.

42

QUIRIN9 BAVAR GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Quartier Latin/Quattro B
M: Phantasie
O: Barbara Guniewicz
B: Willkommer Anton
PZJ:K009982 PZJ:K009982 GER 43804
50.

17

RAIKANO'S SON Rheinisches Reitpferd POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Raikano
M: Wolkenspiel
O: GR Kowalski SP.J.
B: Yzermann, Gerd
brak
51.

39

RAINBOW Hanowerska POL 2002 Klacz inna F: Romancero H
M: Wenzelskrone
O: Piotr Rogowski
B: Niemcy
czekamy na licencje
52.

47

RESULTON SG II PRE ESP 2009 Wałach gniada F: Naviero SG
M: Resultona
O: Katarzyna Lach
B: Yaguada Soto Gil
K022877 724015090248647
53.

61

ROTHSCHILD SP POL 2008 Wałach F: Love Affair
M: Rafanta
O: Jacek Hanczewski
B: Stanisław Pałczyński
K015493
54.

3

ROYAL DIAMOND Hanoverian POL 2009 Wałach kasztanowata F: Royal Blend
M: po Diamond Hit
O: GR Kowalski SP.J.
B: brak
brak
55.

48

RUBICON Oldenburg POL 2006 Wałach F: Royal Olymp
M: Miss Mytens
O: Wiktoria Siergiej
B: Sylwia Koerk
K011928
56.

20

RUKAR Trakehner CZE 2008 Wałach kara F: King Arthur
M: Rupije
O: Jirina Rauerova
B: Hrebcin Albertovec, Stepankovice
DE409090120608
57.

26

SANDRO Oldenburg GER 2005 Wałach kara F: Stedinger
M: Erle
O: Krystian Pola
B: Guenter Herms
DE433330891805
58.

2

SANDRO HERO Oldenburg GER 2004 Wałach gniada F: Sandro Hit
M: Sandblume
O: Dorota Opyd
B: Paul Schockemöhle
none
59.

69

STERNIK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Stella
O: Krzysztof Suchan
B: SK Racot
K015385 616009610218709
60.

52

TEQUILA-P SP POL 2010 Klacz kara F: Ron William
M: Tajka-P
O: Martyna Bańska
B: Bogdan Parkitny
K017837
61.

40

TIFANY FRYZ POL 2006 Klacz kara/168 F: Sander/Oltman
M: Elke V/Feitse293
O: katarzyna sicinska
B: katarzyna sicinska
K019842 NL616004200600073
62.

29

TORRES Fiordzka POL 2012 Wałach bułana F: Melkauer Viljar-N
M: Tekla
O: Ludowy Klub Jeździecki Lewada
B: Przemysław Wojciechowski
616013610059712
63.

41

UNITED FADO Hanowerska GER 2012 Wałach gniada/173 F: United
M: Wera
O: Anna Woźnica
B: Anne-D, DR. Fritz Winzer
brak
64.

31

VICTORY SP POL 2012 Klacz kara F: Rock And Roll
M: Whiskey Girl
O: Andrzej Sałacki
B: Andrzej Sałacki
616009690080812
65.

54

VULCANO HIPPICA Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Vis a Vis
O: Bernard Ptaszyński
B: Kostrzewski Zbigniew
K009842
66.

33

WAGNER Hannoveraner DEU 2005 Wałach kasztanowata F: Worldly
M: Lara
O: Andrzej Sałacki
B: Hermann Heimsoth
DE431315129005
67.

12

WESTA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pegasus HB
M: Wendy po Westrich
O: Cezary Kubacki
B: Paweł Mazurek
K021090
68.

46

YANKO VI Andaluzyjska ESP 2008 Ogier siwa F: Impaciente II
M: Laida
O: Maryana Mishlanava
B: Yeguada Senorio de Bariain
brak
Rider Club
Competition
Prize
Cichoń Mateusz KJ Lider
180
SUM:
180.00
Cichoń Michał KJ Lider
100
SUM:
100.00
Dąbrowska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Lewada
50
50
60
SUM:
160.00
Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
80
100
SUM:
180.00
Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice
120
SUM:
120.00
Hanczewska Wiktoria Silesia Dressage Club
150
SUM:
150.00
Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
140
SUM:
140.00
Kowalska Izabela Silesia Dressage Club
80
SUM:
80.00
Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club
90
90
SUM:
180.00
Popiołek Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Lewada
200
120
120
110
140
170
SUM:
860.00
Poszumski Filip KJ Agrohandel Śrem
120
140
SUM:
260.00
Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem
160
160
180
SUM:
500.00
Skowrońska Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
200
250
SUM:
450.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewski Wojciech
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2017-03-10
12
2017-03-11
10
Bańska Martyna
Karkonoski KJ
2017-03-10
9
2017-03-11
6
2017-03-12
6
2017-03-10
6
2017-03-11
4
2017-03-12
4
Chodak Michał
KJ Facimiech
2017-03-10
3
Cichoń Mateusz
KJ Lider
2017-03-11
2
2017-03-11
1
180
Cichoń Michał
KJ Lider
2017-03-11
2
100
Dąbrowska Jagoda
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2017-03-10
3
50
2017-03-11
3
50
2017-03-12
3
60
Domagała Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
2017-03-10
3
80
2017-03-11
8
2017-03-12
3
100
Doniec Magdalena
JKS Cwał
AMOROSO (65)
2017-03-10
8
2017-03-10
5
2017-03-11
11
2017-03-11
4
2017-03-12
7
2017-03-12
4
Fert Katarzyna
BPK
BOLIWIA (60)
2017-03-10
12
2017-03-11
10
2017-03-12
12
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (19)
2017-03-10
2
2017-03-11
2
2017-03-12
3
Ginda Marta
WLKS Krakus Swoszowice
2017-03-10
2
120
2017-03-11
6
2017-03-12
6
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2017-03-10
3
2017-03-11
2
2017-03-10
1
2017-03-11
3
2017-03-12
1
Gurnacz Aleksandar
LKJL
BOLIVIA (35)
2017-03-10
2
2017-03-11
2
2017-03-12
2
Hanczewska Wiktoria
Silesia Dressage Club
2017-03-10
8
2017-03-11
2017-03-10
5
2017-03-11
4
2017-03-12
1
150
Jeziorska Emilia
NZ
LUKIER (6)
2017-03-11
Kistowska Alicja
bpk
PYRUS (68)
2017-03-10
9
2017-03-11
11
2017-03-12
9
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
LARGO (43)
2017-03-10
1
140
2017-03-11
4
2017-03-12
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
BAFUR (44)
2017-03-10
4
2017-03-11
9
Koszowska Kaja
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
MORENGO (27)
2017-03-10
3
2017-03-11
3
2017-03-12
1
2017-03-10
1
2017-03-11
1
2017-03-12
2
Kowalska Izabela
Silesia Dressage Club
2017-03-10
2017-03-11
3
80
Kowalska Małgorzata
Silesia Dressage Club
2017-03-10
2
90
2017-03-11
2
90
2017-03-12
4
2017-03-10
2
2017-03-11
1
2017-03-12
2
Kowalski Filip
Silesia Dressage Club
2017-03-11
8
Kubacka Natalia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
WESTA (12)
2017-03-10
1
2017-03-10
4
2017-03-11
1
2017-03-11
3
2017-03-12
3
2017-03-12
2
Kucharski Mariusz
BPK SLA
CZAREK (13)
2017-03-10
13
Majewska Katarzyna
bpk
2017-03-10
7
2017-03-11
10
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
LILOU (55)
2017-03-10
2
2017-03-11
1
2017-03-12
3
Mazurek Laura
JKS Cwał
ALASZ (64)
2017-03-10
7
2017-03-11
10
2017-03-12
9
Miąso Katja
Sportowy Klub Jezdziecki OMEGA
DRAGON (7)
2017-03-10
6
Miąso Małgorzata
SKJ Omega Ruda Śląska
2017-03-10
11
Mishlanava Maryana
PLJ Dziemiany
2017-03-10
9
2017-03-11
9
Naruć Małgorzata
Stajnia Sportowa Kościno
2017-03-10
4
2017-03-11
3
2017-03-12
3
Opyd Dorota
KJ Facimiech
2017-03-10
11
Ordon Aleksandra
LKJ LEWADA
2017-03-10
2
2017-03-11
3
2017-03-12
2
Orłowska Gaja
Klub Jeździecki Kresy
2017-03-10
10
2017-03-11
12
2017-03-12
10
Owsiany Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
BRIAR (56)
2017-03-10
5
2017-03-11
5
2017-03-12
5
Pałuszka Julia
JKS Cwał
2017-03-10
2017-03-12
10
Pola Mateusz
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
SANDRO (26)
2017-03-10
8
2017-03-11
2017-03-10
5
2017-03-11
4
2017-03-12
1
Popiołek Katarzyna
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2017-03-10
1
200
2017-03-11
2
2017-03-12
2
2017-03-10
1
120
2017-03-11
1
120
2017-03-12
2
110
WAGNER (33)
2017-03-10
2017-03-11
1
140
2017-03-12
1
170
Poszumski Filip
KJ Agrohandel Śrem
KORIDA (49)
2017-03-10
4
2017-03-11
2
120
2017-03-12
2
140
Ptaszyńska Jadwiga
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
2017-03-10
2017-03-10
3
2017-03-11
3
2017-03-12
2
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2017-03-10
9
2017-03-11
8
2017-03-12
4
2017-03-10
5
2017-03-11
4
2017-03-12
6
Rauerova Jirina
Hrebcin HF Velke Hostice. z.s
RUKAR (20)
2017-03-12
11
Ribol Olivia
Lewada Zakrzów
DRAKAR (36)
2017-03-10
6
2017-03-11
7
2017-03-12
8
Rogowska Julia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
RAINBOW (39)
2017-03-10
1
2017-03-11
1
2017-03-12
1
Sicinska Katarzyna
SKS Arkadia Wielka Lipa
TIFANY (40)
2017-03-10
3
2017-03-11
6
2017-03-12
4
Siergiej Wiktoria
KJ Agrohandel Śrem
RUBICON (48)
2017-03-10
1
160
2017-03-11
1
160
2017-03-12
1
180
Skowrońska Żaneta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
LOVE ME (21)
2017-03-11
1
200
2017-03-12
1
250
Sobel Oliwia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
CZAREK (13)
2017-03-11
9
TORRES (29)
2017-03-10
2
2017-03-11
6
2017-03-12
4
VICTORY (31)
2017-03-10
1
2017-03-11
2
2017-03-12
1
2017-03-10
3
2017-03-11
7
2017-03-12
2
Sobkiewicz Aleksandra
Kub Jeżdziecki Picador
2017-03-10
10
2017-03-10
8
2017-03-11
5
2017-03-11
8
2017-03-12
6
2017-03-12
7
Starzec Marta
bpk-śl
BATAL (59)
2017-03-10
7
2017-03-11
7
2017-03-12
8
Suchan Hanna
JKS Cwał
2017-03-11
2
STERNIK (69)
2017-03-10
10
2017-03-11
6
2017-03-12
Szlosarek Izabela
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2017-03-10
7
2017-03-11
11
2017-03-10
1
2017-03-11
1
2017-03-12
1
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
QUIRIN9 (42)
2017-03-10
6
2017-03-10
2
2017-03-11
5
2017-03-11
2
2017-03-12
5
2017-03-12
3
Worotnik Karolina
Karkonoski KJ
2017-03-10
10
2017-03-11
9
2017-03-12
7
2017-03-10
4
2017-03-11
5
2017-03-12
5
Woźnica Anna
TS Kuźnia Rybnik
2017-03-11
3
2017-03-12
8

Number of Riders: 55

Number of Horses: 68

The sum of prizes: 3 360.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl