Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

RC SUMMER CUP
RC Riding CenterSosnowice, 1-3.07.2022

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babik Weronika Bpk
2009 (JM.)
Brak
2. Bachniak Laura Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2009 (JM.)
O065013
3. Baron Joanna LKJ Ochaby
S
O007616
4. Bekus Natalia Klub Jeździecki Laredo
2005 (J.)
O047642
5. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O063834
6. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
7. Binkiewicz Alicja Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
2009 (JM.)
brak
8. Bobkiewicz Wiktoria Klub Jeździecki Lavender
2004 (J.)
O057920
9. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O049461
10. Broda Natalia Niezrzeszony
2006 (J.)
Brak
11. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
10255143
12. Bujak Patrycja PLKJ Plessówka
S
O041669
13. Burliga Martyna RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O047957
14. Buwaj Emilia Wlks krakus
2009 (JM.)
Brak
15. Cehulová Jasmine JK Mackovjak
2004 (J.)
08450
16. Chęcińska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
O061592
PZJ
17. Ciompová Zuzana Stáj Mešnice z.s.
2021 (Mł.)
MH0428
MH0428
18. Cywicka Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
S
O020334
19. Czarnek Oliwia RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O048235
20. Delkowska Karolina bpk-mal
S
brak
21. Dolińska Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O038322
22. Drabczyk Martyna JKS Czanki
2009 (JM.)
O059247
23. Drewiczewska Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O037597
24. Drewniak Katarzyna brak
S
O009671
25. Drwota Matylda KJ Leńcze
2010 (JM.)
O062279
26. Drzyźdżyk Marek bpk
S
O031917
27. Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O012829
28. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
29. Gaczorek Grzegorz BPK
S
O051083
30. Gajda Monika KJ Łąck przy SO w Łącku
S
O001033
31. Gębala Agnieszka BPK
brak
32. Gibas Zuzanna Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
2004 (J.)
K025592
33. Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
S
O022650
10194355
34. Grodska Iga JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2010 (JM.)
O057054
35. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
36. Gruszczyk Martyna WHiBZ UR Rząska
S
brak
37. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
38. Hornik Jola Bpk
2006 (J.)
Brak
39. Hruska Jiri JK Opava Katerinky
S
H173
40. Hruska Martin JK Opava Katerinky
S
H2050
41. Hůlková Michaela JK Opava-Kateřinky
JOJJU
42. Humplíková Vladislava JK Opava Kateřinky
S
H0177
43. Jachowicz Katarzyna Brak przynależności klubowej
S
O064857
44. Jakubiec Wiktoria Klub Jeździecki Lavender
2004 (J.)
O046923
45. Janosz Wiktoria Plesówka
S
2452/18 AB3CFG
46. Jarczewska Irena Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2004 (J.)
Brak
47. Jaromin Klaudia RC Riding Center Sosnowice
2006 (J.)
O048946
48. Jaskula Angelika bpk
S
brak
49. Jeleń Barbara JKS Kasztanka
2003 (MJ.)
O053249
50. Jurczyk Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2006 (J.)
Brak
51. Kamińska Martyna Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
brak
52. Kasprzyk Magdalena Ks Faruk
S
Brak
53. Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
S
O001402
54. Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026874
55. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
56. Kočí Lenka JK Opava Kateřinky
S
H3223
57. Kolasa Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O062557
58. Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
2009 (JM.)
O057466
59. Kołodziejczyk Agnieszka Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2001 (MJ.)
O039568
60. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
S
O043591
61. Kordzi Maja Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2009 (JM.)
Brak
62. Korek Dorota Stow. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
63. Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
S
O009341
64. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (J.)
O044289
65. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (MJ.)
O034818
66. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
67. Kubiak Grzegorz Andrzej Bpk śląskie
S
O000311
68. Kubicka Joanna RC Riding Center Sosnowice
2008 (JM.)
brak
69. Kula Roma BPK
S
O001922
70. Kunicka Emilia brak
2003 (MJ.)
O063886
71. Kuśmierczyk Zofia JKS Kasztanka
2007 (JM.)
O050375
72. Layer Blanka KJ Leńcze
2014 (Mł.)
O058633
73. Layer Marek KJ Leńcze
2011 (Mł.)
O054570
74. Leńczowska Patrycja Bpk
2006 (J.)
Brak
75. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
76. Lizak Maria Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2007 (JM.)
O056576
77. Łabucin Marcin RC Riding Center Sosnowice
S
brak
78. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (MJ.)
O035885
79. Łukaszczyk Gabriela brak
S
brak
80. Machno Karolina KS Team Rancho Pcim
2006 (J.)
O061041
-
81. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
82. Magdoń Julia BPK
2007 (JM.)
Brak
83. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O045665
84. Mamcarczyk Anna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
85. Marcińczak Antonina Tuszyński KJ Garbówek
2011 (Mł.)
O059714
86. Mędrala Karolina RC Riding Center Sosnowice
2006 (J.)
brak
87. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (J.)
Brak
88. Michalska Anna WLKS Krakus Swoszowice
S
O002077
89. Mierzyńska-Kiebzak Maria Bpk
S
O007999
90. Miś Oliwia St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O048344
91. Musiał Zofia BPK
2010 (JM.)
O066192
92. Nagły Julia Klub Jeździecki Impuls
2008 (JM.)
x
93. Nielsen Emma BPK - SLA
2006 (J.)
O055751
94. Nielsen Helena BPK
2009 (JM.)
O067283
95. Nowak Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
O063888
96. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (MJ.)
O031567
97. Nowińska Kinga Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
616009610107813
98. Orłowska Zuzanna KS Team Rancho Pcim
2007 (JM.)
O059585
99. Osieka Daria RC Riding Center Sosnowice
S
O042971
100. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
O012167
101. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (J.)
O048722
102. Petruňáková Lýdia JK Mackovjak SNV
S
00913
103. Petruňáková Martina JK Mackovjak SNV
2009 (JM.)
06968
104. Petruňáková Michaela JK Mackovjak SNV
2005 (J.)
06967
105. Piątkowski Paweł KJ LEŃCZE
S
O000941
106. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
107. Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003424
108. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
109. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
110. Pilch Hanna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
111. Pinocy Magdalena BPK
S
O006459
112. Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2012 (Mł.)
O064922
113. Piwowarczyk Justyna KJK Pod Żubrem
S
O058842
114. Pławecka Oliwia PLKJ Plessówka
2003 (MJ.)
O051217
115. Pławecka Oliwia Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
2003 (MJ.)
O051217
116. Pławecka Sylwia Bez Przynależności Klubowej
S
brak
117. Pohl Maria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
118. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
S
O034843
119. Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice
S
O022425
120. Potocki Antoni SKS KJK Szary Michałowice
S
O002914
121. Profic Rozalia Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2010 (JM.)
Brak
122. Puda Maja BPK
2004 (J.)
O047970
123. Pustuła Mariusz KS Szwadron Jawornik
S
brak
124. Rossi Kristina JK Opava-Katerinky
22
125. Rusyniak Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
126. Rzepecka Wiktoria KJ Facimiech
2006 (J.)
O052576
127. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
0042962
128. Siudyka Wiktoria Klub Jeździecki Impuls
2006 (J.)
x
129. Skarżyński Szymon Bpk
S
Brak
130. Sławecka Lidia KJ Mszana Górna
2006 (J.)
Brak
131. Sławecka Zuzanna KJ Mszana Górna
2004 (J.)
Brak
132. Smalec Roksana Bez Przynależności Klubowej K P O
S
Brak
133. Smoła Ewelina BPK
S
Brak
134. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
135. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
136. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
137. Stefańczyk Daria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
138. Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
139. Strama Maria Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2004 (J.)
O044049
140. Stwora Wiktoria Stajnia Mirowo
2003 (MJ.)
brak
141. Szanser-Smagacz Joanna Klub Jeździecki Facimiech
S
brak
142. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
143. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
O066386
144. Szulakowski Mikołaj JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029147
145. Talaga Emilia KS Team Rancho Pcim
2009 (JM.)
O064485
146. Talaga Nikola KS Team Rancho Pcim
2008 (JM.)
O060043
147. Turaj Kinga BPK
O053540
148. Van Rijswijk Laura RC Riding Sosnowice
2006 (J.)
149. Vaníčková Jana Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s.
S
H2289
150. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
151. Wachulski Bartłomiej Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
152. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
153. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
154. Walczak Natalia BPK
2003 (MJ.)
brak
155. Walczak Nikola BPK
2008 (JM.)
brak
156. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
157. Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
O026042
158. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
159. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (MJ.)
O036701
160. Witta Patrycja Kj Facimiech
S
O015107
161. Wójcik Lena brak
2008 (JM.)
O050885
162. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
O065575
163. Wojdacz Julia Bpk
2003 (MJ.)
Brak
164. Wojtyczka Olimpia JKS Desant
2009 (JM.)
O065406
165. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
166. Woźnica Maja Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2011 (Mł.)
brak
167. Woźnica Wiktoria Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2009 (JM.)
O061161
168. Wróbel Agnieszka Stajnia Mirowo
S
brak
169. Wyrobek Emilia Kjk Szary Michalowice
2007 (JM.)
o055313
170. Załoga Ewa RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
0061223
171. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
10194353
172. Zapała Angelika KJ Mszana Górna
S
O022515
173. Zawadzka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
2009 (JM.)
Brak
174. Żelazkiewicz Iga BPK SLA
2009 (JM.)
O054257
175. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
176. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

130

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBUD ARIA
K032470 A0009872S
2.

166

ADMIRAŁ MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Hindus
M: Alga
Brak 616066570067915
3.

64

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
4.

125

AGRA MAŁOPOSLKA POL 2009 Klacz gniada/161 F: Diabełek
M: Andora
brak 616098200259534
5.

99

ALFREDO ALFARVAD Z ZANG POL 2013 wałach gniada/179 F: Air Jordan
M: Queen Alfarvad Z
K030806 056015z55672813
6.

135

ALGHERO ČT CZE 2014 gelding chestnut/169 F: Aristo-Z
M: Garella
KJ0WD7 000080676
7.

224

AMAZING Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz kasztanowata/159 F: Hipoliner
M: Amazonia
x 616POL17010071T
8.

169

AMETYS Czeska Gorącokrwista POL 2005 klacz kasztanowata/158 F: ARRAS
M: AMARETA
K013181 203010237360105
9.

118

AMFORA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Salwiusz
M: Ancza
Brak A0019982S
10.

233

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore / Glansevin Graffiti
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
11.

48

ANTHONOV SP POL 2014 valach bay F: Hippica Koh i Noor
M: Angela
K029075 616009630148514
12.

129

AQUA XIMA-NOOR SP POL 2016 klacz kasztanowata/172 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Auforta
K032861 616 009 54 00786 16
13.

62

AURA N SP POL 2011 klacz skarogniada/175 F: Turbut Alino
M: Andaluzja
K027598 616009660569211
14.

193

BACARDI SP POL 2008 wałach ciemnogniada/175 F: Campari M
M: Baszta
K032020 POL009630140908
15.

128

BAFRA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
K025920 616006540114409
16.

68

BAJER SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517 616009670006610
17.

69

BASCADO Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada/165 F: Lascado
M: Bonanza
K025903 POL009630258908
18.

65

BERBERYS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Viscount
M: B
K032374 616007610057816
19.

145

BIG BLUE SP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Louis
M: Borowka
brak -
20.

47

BIMBER BOY HOL POL 2016 ogier gniada/168 F: Barcley / Baloubet du Rouet
M: Donner Sofia / Casall
K029839 DE421000059016
21.

36

BONANZA KUC POL 2005 klacz srokata/mk:152 F: Wiek
M: Broszka
K025254 POL013570102905
22.

192

BORUSSIA ZK SP POL 2014 klacz siwa/163 F: Landino / Landgraf I
M: Bryza / Palant
K025276 616009591005314
23.

181

BOUWERSHOF RIFALCO KUC HOLENDERSKI NED 2009 wałach bułana/kuc:146 F: Heitrak's Marvin / De Goede Ree Now or Never
M: Bouwershof Diamand / Bokkesprong Czardas
K025258 528017200900620
24.

149

BRENNA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz kasztanowata/x F: Decybel I
M: Brenda
x 616006570144612
25.

221

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
26.

103

CAMPOLO Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/163 F: X
M: X
X X
27.

108

CARMEN WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz siwa/168 F: Galon
M: Cytra
Brak Brak
28.

85

CASPAR G Holsteiner Warmblut SVK 09.0 gelding bay/182 F: CON AIR
M: TINA XI
08549 105EJ92
29.

127

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
30.

153

CASSEL NIEM SPORT POL 2012 wałach gniada/167 F: candiavolo
M: sina
K029415 DE455871118512
31.

87

CASTEL WESTF POL 2014 wałach gniada/167 F: Castelan II
M: Compromatik
K025174 DE441410826214
32.

114

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
K026371 DE418184074510
33.

211

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/kuc:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
K032026 DE456570113512
34.

100

CHOCO LADY XXX POL 2010 klacz kasztanowata/168 F: Xx
M: Xx
K017386 DE456570343810
35.

102

CHUCK NORRIS XX POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Carrico
M: Xx
Xx Xxx
36.

202

CINTIA Slovakian Warmblood SVK 2013 mare grey/mk:165 F: Grandcelano M
M: Chelan
10852 14750
37.

176

CLARK SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
38.

101

CLASSIC HOL POL 2016 wałach gniada/170 F: 1
M: 1
K028742 A0008764S
39.

50

COCO LADY HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz siwa/175 F: Cancara
M: Lassandra
Brak DE421000014810
40.

121

COCORRADO OLDENBURSKA GER 2007 wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
41.

155

COLOURFUL LADY NN POL 2009 klacz bułana/kuc:137 F: NN
M: NN
brak 6169995808201
42.

83

COMANDER Slovenský Teplokrvník SVK 2009 valach bay/165 F: Cashman Can
M: Jasná
08774 8886
43.

228

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
44.

154

CONTENTO WESTWALSKA GER 2010 wałach ciemnokasztanowata/171 F: PR.H Calido
M: Jung Laissez Faier
K018339 DE441411589710
45.

11

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
K013736 431310211708
46.

138

COOL RUNNINGS HANN GER 2017 gelding black/165 F: Crumble
M: Cathe
DE431316781217 DE431316781217
47.

137

CORDINA 1 HOLST CZE 2015 mare black/170 F: Cardino
M: Corrada
DE421000548715 DE421000548715
48.

72

CZUMIZ SP POL 2013 wałach gniada/x F: Literat
M: Czumiza
brak 616009680025813
49.

219

D'APRIL KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
50.

175

DAMIRA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz gniada/165 F: Poker
M: Dacota
Brak 616999570099209
51.

123

DENIS MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/162 F: Justus
M: Diona
K031413 616006630052014
52.

126

DIALEKTYKA HIPPICA Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz skarogniada/165 F: Koh-I-Noor
M: Duńska Queen
K033558 616009570192614
53.

152

DON GUFFI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Guffi
M: Donna-Lissa
brak 616009520036711
54.

10

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
55.

168

DREAM MAGIC Niemiecki Koń Sportowy POL 2004 wałach kasztanowata/160 F: *
M: *
Brak *
56.

227

E-ZANDRA SP POL 2014 Klacz kara/173 F: Rotmistrz
M: E-Zara
K030617 Brak
57.

133

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 wałach gniada/180 F: 3829 Prémium / Justboy
M: Irigység / Discovery Du Garene
K025391 HUN M MF 044310000
58.

82

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
59.

165

ELBRA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kara F: Bój
M: Elba
K019864
60.

206

ELEANOR KUC POL 2013 klacz skarogniada/kuc:142 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
61.

148

ELLIOT 133 Oldenburský Kůň CZE 2008 gelding white/165 F: Elliot van Ter Hulst
M: Lacala
106CK77 DE433330936108
62.

164

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
63.

183

ENJOY KWPN NED 2009 klacz gniada/165 F: CANTOS
M: CILEA Z
K033694 528003200903275
64.

15

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:147 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
65.

140

EVRISTA CZEWB CZE 2015 mare chestnut/170 F: Aristo Z
M: Eviemaimo
203009229019115 203009229019115
66.

212

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
K017389 BRAK
67.

117

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
K033181 616098200014730
68.

115

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
K023270 528003201001259
69.

161

FIGA TYP KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak B0116244S
70.

210

FIKUS TABUN KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:140 F: B
M: B
Brak 1
71.

195

FIRST FIGHTER M.Z WESTFALSKA POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Furst Nymphenburg
M: Rosenrot
BRAK DE441411613210
72.

109

FLAMENCO MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/165 F: Emetyt
M: Nn
- -
73.

197

FLICKA Polski Koń Sportowy POL 2011 klacz kara/167 F: Alvarez 17
M: Fiona
K022520 616009670095311
74.

230

FRANKO CZEWB POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Falkence
M: Ruzenka
-- --
75.

89

GENIE VAN PRINSENVELD HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz kara/170 F: Cormint
M: Victoria VA x Ephebe For Ever
K029682 DE421000554114
76.

226

GLENN LANDINO Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/170 F: Landino
M: Mary Glenn
brak 0
77.

174

GOTHICO DE REVEL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2017 wałach gniada/160 F: HIPPICA KOH-J-NOR
M: GLIGENIA I
Brak 616009570082417
78.

236

GRECJAS G SP POL 2018 wałach kasztanowata/170 F: Lissaro
M: Grecja
K034237 616009520023518
79.

213

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
K024438 528003201208516
80.

92

HARRY CONNEMARA POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K030901 826048000064586
81.

54

HASSAN MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/mk:165 F: Jurand
M: Habibi
K029714 616 006 66 02209 11
82.

158

HAVANA SP POL 2014 klacz kara/174 F: Salazar
M: Herezja
LKRWZJ/2911/20 616009570199914
83.

59

HAZELBERG'S KRISTOFFERSON X POL 2015 wałach gniada/x F: x
M: x
K031764 826002150874727
84.

86

HEYE-FIVE VDP KWPN NED 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
85.

235

HIPIKA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Salazar
M: Hipnoza
K029784 616009540099116
86.

157

HÖLDERLIN TARKA HUN HUN 2015 wałach kasztanowata/174 F: Hölderin Jámbor
M: Ozora Tundér
Brak
87.

57

HOLLAND MK WLKP POL 2014 wałach gniada/175 F: Marino
M: Huanita
K025005 616007600086514
88.

95

HUBAL Polski Koń Szlachetny P?łkrwi POL 2018 wałach jasnokasztanowata/166 F: Amadeusz
M: Haidi
K034236 616009570012718
89.

111

I'M THE BOSS W KWPN NED 2013 wałach skarogniada/171 F: MONTENDER
M: STIEN W
K034077 528003201305895
90.

179

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Cyganka / Cajero
K021423 616009610064512
91.

79

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
K023975 616009610011613
92.

159

IMODEL WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach siwa/164 F: Sędzia
M: IMaruśka
Brak B0118514S
93.

106

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
94.

94

IPHONE KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador / Vigaro
M: Nicolette / Jus De Pomme
K025156 528003201307793
95.

229

IRON SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Talent Charboniere
M: Ida
Brak 616009630146013
96.

73

JAMBOREE KWPN POL 2014 wałach gniada/x F: Etoulon VDL
M: Pheminka
K025376 528003201402318
97.

203

JANNEKE VAN HET LANGWATER BWP BEL 2009 klacz kasztanowata/166 F: Indoctro / Capitol I
M: C-Sportiva V/H Langwater / Wensender
K033718 056002W00293460
98.

186

JIONDA KWPN POL 2014 klacz kara/156 F: DELVIRO HBC
M: FIONDA
Brak 528003201408170
99.

98

JOOST AES NED 2014 wałach kara/168 F: Cuipers E.B.
M: Leola
K034010 826002140873660
100.

67

KALA KOŃ MAŁY POL 2013 klacz izabelowata/mk:155 F: KOLEŚ
M: FREZJA
brak 616013520101713
101.

84

KALUT Slovenský Teplokrvník SVK 2007 gelding bay/170 F: 4476 Rosenthal
M: 4042 Kassandra
07472 5962
102.

74

KANKARA PROGRES Z Z POL 2017 klacz ciemnogniada/kuc:x F: Hippica Koh i Noor
M: Pola
K031551 056015Z55768817
103.

51

KANNAN WHITE WESTFALSKA POL 2015 wałach siwa/179 F: Kannan
M: Power Jumper
K031664 DE 441411439715
104.

162

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/165 F: Burgund
M: Kama
Brak 006630053209
105.

208

KARAT TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Nn
M: Nn
Brak -
106.

63

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Arnold
M: Kapirinia
K031690 616006670106912
107.

194

KARINA PAINT POL 2011 klacz gniada/mk:163 F: Dantes Blue Mount
M: Kirka
K027959 616013540117611
108.

131

KARMEN KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz siwa/kuc:135 F: WEZYR
M: KOLIA
K027971 616013580742109
109.

170

KARMEN SP POL 2004 Klacz kara/155 F: Nn
M: Nn
brak
110.

144

KASAN FEELY KES OLD POL 2018 wałach gniada/180 F: -
M: -
- ----
111.

146

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
112.

90

KELVIN NITA KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Dakar VDL
M: Diana-Nita x Lanlord
K031406 528003201503515
113.

207

KENIA SP POL 2012 klacz srokata/156 F: Krzyk
M: Karmen
brak 616009570100712
114.

91

KING OF ROCK KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/172 F: E-Star
M: Rockella S/ Little Rock
K028767 528003201509632
115.

232

KLENOT V CT CZE 2017 geldig bay F: Conturino
M: Gracie
116.

56

KOMETA PONY SVK 2015 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: Hvezda
brak 703002000501
117.

1

KONOOR BOY Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/160 F: Hippica Koh I Noor
M: Air Quinta Z
Brak 05615Z55593318
118.

209

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
119.

216

KROPELKA KUC POL 2016 klacz srokata/kuc:106 F: A
M: A
brak brak
120.

191

L.S. ELEKTRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/171 F: Long Star
M: Emanuel Wan
brak 616009630060214
121.

182

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
122.

188

LANDORO SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
Brak 616009520048413
123.

223

LASCAL NO FIVE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/167 F: Lasko
M: Celine 16
K033541 05601525566460
124.

76

LEGATO GOLD - MST SP POL 2017 wałach gniada/x F: Stakkato Gold
M: Layla
K032421 616009610112717
125.

132

LENY Czeskagorącokrwista POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: 2806 Ligoretto
M: 26/106 Rosabela
K029919 203009222743714
126.

200

LIVINGSTONE KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/170 F: Kannan
M: EVA-DINE
528210004523849 528003201609388
127.

110

LOVELY PEANUT BOY NN POL 2016 wałach tarantowata/165 F: NN
M: NN
- -
128.

44

LUCIANO OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Laith / Lord Z
M: Angela / Aloube Z
K020248 DE418182535811
129.

93

LUIS NAZARIO DE LIMA Z WZ SP POL 2016 wałach siwa/170 F: La Calidad
M: Ajka
K029470 056001Z55650916
130.

180

MAMMA MIA SP POL 2017 klacz skarogniada/162 F: Contender Son / Contender
M: Marina S / Grand De La Cour
K032923 616009600212617
131.

225

MANHATTAN BLUE AK KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Vera/ Heartbreaker
K032649 528003201703378
132.

71

MARCO POLO HOL. POL 2013 wałach ciemnogniada/171 F: Myilord Carthago
M: Pilotin
K025208 DE421000600513
133.

143

MARLEY PROGRES KWPN POL 2017 klacz kasztanowata/168 F: BERNICE
M: I IM LONDON APPLE
BRAK 52821OOO4593927
134.

45

MATRIX V/D BROWNSTABLES KWPN POL 2017 wałach gniada/176 F: GLENFIDDICH VDL / BACARDI VDL
M: I AM GOING FOR GOLD / BUBALU VDL
K030804
135.

218

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: Sulaatik's Valdez / Sulaatik's Versage
M: Orchid's Golden Sands / Orchid's Cestanii
K029710 056011S201503
136.

116

METEOR SP POL 2015 wałach siwa/176 F: Fantazjer
M: Malwina
brak 616009670102915
137.

2

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
138.

172

MIEKE KWPN POL 2017 klacz kara/162 F: *
M: *
Brak *
139.

134

MILLA BWP CZE 2012 mare chestnut/175 F: Icarus
M: Iboya
056-002-W00303392 056-002-W00303392
140.

177

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
141.

187

MISS MALLIE KWPN POL 2017 klacz siwa/162 F: UP TO DATE
M: TALLINAGONDA
Brak 528003201702336
142.

173

MISS MAXIMA Czysta Krew Arabska POL 2009 klacz kasztanowata/mk:150 F: Enson
M: Metaxa
K029630 POL090000007366
143.

201

MONACO SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Cancoon
M: Korys Meduza
K031403 616009540059811
144.

220

MONACO SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Cancoon
M: Korys Meduza
K031403 616009540059811
145.

238

MORSPOT F:
M:
146.

204

NEFRETETE SP POL 2016 klacz siwa/168 F: Tjungske / Carthago Z
M: Nikola / Le Voltaire
K031290 616009660313816
147.

215

NETIA KUC POL 2013 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K033857 616999520113913
148.

189

NOTES KONIK POLSKI POL 2013 wałach bułana/kuc:146 F: Orkisz
M: Norma
Brak 616 011 60 01798 13
149.

112

ODYS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/164 F: Ludger
M: Olympia
K027247 009 68 00567 08
150.

163

OLIMPIA NN POL 2006 klacz kara/mk:155 F: nn
M: Otmel
brak POL999670163006
151.

88

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
K023863 DE433330406210
152.

77

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
153.

222

OTTO VAN HET LANGWATER BWP BEL 2014 wałach gniada/176 F: Thunder Van De Zuuthoeve / Argentinus
M: Jip Van Het Langwater / Wiensender
K033719 056002W00308914
154.

53

P-BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
K033243 616013690030016
155.

97

PEGASUS SON SP POL 2007 wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245 POL009660568407
156.

78

PERFECT ONE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/175 F: Casino-L
M: Parada
K030585 616007610104213
157.

196

PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2015 gelding white/* F: Zambesi
M: Rosa van de Schepershof
967000009780767 967000009780767
158.

231

POGORIA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz siwa/163 F: Wiking W
M: Princessa W
K014364 009540095106
159.

184

POKER SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 F: Tjungske
M: Parada
K032696 616009660314216
160.

96

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
161.

136

POPPEMIE DE GEODEREEDE BELG BEL 2015 mare bay/165 F: Arko
M: E-prinzessin
056-002-w00311577 056-002-w00311577
162.

124

PRAWA WM SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Wanderfurst
M: Leyenda WM
K029494 DE455-8703505-10
163.

190

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
164.

156

PUPIL-K KUC FELIŃSKI POL 2018 wałach bułana/kuc:142 F: Emaus
M: Princesa-K
brak 616013670101118
165.

43

QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2016 wałach gniada F: Guidam Sohn
M: Ti Amore
K030802 UELN 056-002-W00313460
166.

81

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 ogier kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
167.

139

QUENTIN SVKWB CZE 2013 gelding black/170 F: Quirado
M: Odeta-M
KJOTH8 203010237932413
168.

122

QUENTINO TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/165cm F: NN
M: NN
K034078 61699954012”1412
169.

205

QUICK AMIGO Węgierski Koń Sportowy POL 2016 wałach gniada/168 F: Quatro
M: Anzsi
K030579 HUN M MF 164450310
170.

55

QUINTELLO HOLSZTYŃSKA POL 2016 wałach gniada/168 F: Cardino
M: D-Quintera
K032468 DE421000714016
171.

167

ROXANNE 154 HANOWERSKA POL 2004 klacz kara/167 F: *
M: *
Brak *
172.

141

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 klacz gniada/176 F: Rock'n Roll
M: Cita
K017426 203009224901907
173.

46

ROYAL VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2017 wałach gniada/170 F: Grandorado
M: Heartbreaker
Brak Brak
174.

58

RUBIN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach jasnogniada/167 F: Brandon
M: Rachela
brak 616009610041317
175.

147

RUMBA/RUMBA TEREA Český Teplokrevník CZE 2011 mare chestnut/170 F: Phill
M: Iris 4
107SQ48 203009222293411
176.

198

SANTORINI L HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz gniada/174 F: Urleven Piron
M: Vinja III
K018981 DE4210000142111
177.

234

SCAMPOLO 28 Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2001 klacz gniada/170 F: Scampolo
M: Lord Inci Tatus-6
brak 703002005225
178.

151

SECOND TO NON Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach skarogniada/x F: sir Obolensky Z
M: Lancona/Lancer III
x x
179.

217

SERYL KUC WAL> CZE 2015 wałach siwa/kuc:124 F: Silwestr / Schoenbrunn Tyle
M: Serka /
K033481 203001927178515
180.

119

SFERA S Deutsches Sportpferd GER 2012 mare dark bay/170 F: Quaterback
M: -
K025304 DE 456570261312
181.

199

SHATTI HANOWERSKA POL 2013 wałach gniada/166 F: Sir shutterply
M: Walburga
K023051 DE431319616713
182.

120

SILESIA Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/mk:1162 F: Elvis ter Putte
M: Louis
K031633 DE456560386115
183.

142

SIMBA ZK SP POL 2015 klacz gniada/165 F: LANDINO
M: SANTA STAR ZK
K034601 616009590057115
184.

75

SIMI MŁP POL 2011 wałach skarogniada/164 F: Minaret
M: Sisley
K019347 616006570191111
185.

49

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton NF
M: Iris-NF
K033004 703002001842
186.

171

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
K028922 616006690036815
187.

178

STRESMANN 8 OLD GER 2010 wałach gniada// F: Sergeant Peperr / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
188.

185

SULIWAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Discar
M: Sawa
K026226 616009610023814
189.

70

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
190.

80

SVADILFARI NIWM. SPORT. POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro / Contender
M: Salsa / Palmares
K030550 DE455559602917
191.

214

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:116 F: nn /
M: nn /
K031793 616999570159216
192.

160

TITHANA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
Brak B0137010S
193.

7

TYNPORTH CHACHA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/131 F: .
M: .
1 ***
194.

104

U,SECRET OLDENBURSKA POL 2012 wałach gniada/160 F: Ustinov
M: Veni Vici
brak brak
195.

61

VAN-GOG HANOWERSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Grand
M: Verf
K030184 B0138824S BLR01114
196.

60

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir / Crawford M
M: Valciria / Olympic Fire
K029139 A0013005S
197.

113

VINTHAGO BOY OLD. POL 2016 wałach gniada/170 F: Vivant van de Heffinck
M: Saitana
brak DE 418185065216
198.

12

WENUS SP POL 2013 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K032172 A0015564S
199.

237

WHAT A CASH K Z KWPN POL 2009 klacz gniada/160 F: What a kashmir K
M: Rosanne M
Brak 056015Z55779609
200.

52

WHITE PEARL Deutsches Sportpferd GER 2018 klacz siwa/163 F: Quite rubin/ Quidam’s Rubin
M: Whitney/ Cellestial
K033322 DE455550200318
201.

150

WICHER AA X POL x wałach kasztanowata/x F: x
M: x
x x
202.

66

WINNIE THE POOH TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach izabelowata/mk:153 F: NN
M: NN
K032788 616999610205013
203.

107

ZAIR NN POL 2015 wałach siwa/185 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
204.

105

ZANTHAGO Zangersheide V.z.w POL 2011 wałach siwa/170 F: Zandor Z
M: Chinchilla Overcinge's Z
K027380 056015Z55684011
Rider Club
Competition
Prize
Cehulová Jasmine JK Mackovjak
500
SUM:
500.00
Ciompová Zuzana Stáj Mešnice z.s.
150
200
SUM:
350.00
Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
300
800
SUM:
1100.00
Hruska Jiri JK Opava Katerinky
400
300
700
300
SUM:
1700.00
Hruska Martin JK Opava Katerinky
250
500
SUM:
750.00
Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
300
250
900
250
800
250
300
900
SUM:
3950.00
Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
50
300
SUM:
350.00
Korek Dorota Stow. KS KJK Szary Michałowice
200
SUM:
200.00
Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
700
SUM:
700.00
Kubiak Grzegorz Andrzej Bpk śląskie
200
SUM:
200.00
Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
100
200
SUM:
300.00
Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
150
SUM:
150.00
Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
200
SUM:
200.00
Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
50
50
SUM:
100.00
Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
200
SUM:
200.00
Voigt Liliana KJ Leńcze
150
SUM:
150.00
Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
300
SUM:
300.00
Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
100
SUM:
100.00
Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
100
200
SUM:
300.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
150
200
250
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bachniak Laura
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
SIMBA ZK (142)
2022-07-01
32
2022-07-01
36
2022-07-02
26
2022-07-02
2022-07-03
15
Baron Joanna
LKJ Ochaby
2022-07-01
2022-07-01
38
2022-07-02
14
2022-07-02
2022-07-03
Bekus Natalia
Klub Jeździecki Laredo
2022-07-01
39
2022-07-01
2022-07-02
23
2022-07-02
2022-07-03
17
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LA LUNA (182)
2022-07-01
8
2022-07-02
4
2022-07-03
5
ENJOY (183)
2022-07-01
10
2022-07-02
3
2022-07-03
12
2022-07-02
25
Biel Zofia
KJ Leńcze
2022-07-01
14
2022-07-01
20
2022-07-02
13
2022-07-03
14
D'APRIL (219)
2022-07-01
15
2022-07-01
28
2022-07-02
10
2022-07-03
11
Binkiewicz Alicja
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
KOMETA (56)
2022-07-01
2022-07-01
42
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Bobkiewicz Wiktoria
Klub Jeździecki Lavender
VAN-GOG (61)
2022-07-01
5
2022-07-01
25
2022-07-02
35
2022-07-02
2022-07-03
2
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-07-01
22
2022-07-02
2022-07-02
17
2022-07-03
6
Broda Natalia
Niezrzeszony
DAMIRA (175)
2022-07-01
2022-07-01
30
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Bugaj Roksana
RC Riding Center Sosnowice
2022-07-02
32
2022-07-03
19
Bujak Patrycja
PLKJ Plessówka
HIPIKA (235)
2022-07-02
2022-07-02
Burliga Martyna
RC Riding Center Sosnowice
WENUS (12)
2022-07-01
17
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
26
Buwaj Emilia
Wlks krakus
2022-07-01
12
2022-07-01
43
2022-07-02
2022-07-02
38
2022-07-03
11
Cehulová Jasmine
JK Mackovjak
CINTIA (202)
2022-07-02
17
2022-07-02
8
2022-07-03
1
500
Chęcińska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
QUENTINO (122)
2022-07-01
17
2022-07-03
20
Ciompová Zuzana
Stáj Mešnice z.s.
2022-07-01
12
2022-07-02
16
2022-07-01
16
2022-07-03
13
2022-07-01
2
150
2022-07-02
7
2022-07-03
3
200
2022-07-01
11
Cywicka Agnieszka
RC Riding Center Sosnowice
HUBAL (95)
2022-07-01
11
2022-07-01
2022-07-03
25
2022-07-02
29
2022-07-02
POKER (96)
2022-07-01
26
2022-07-02
25
2022-07-03
15
Czarnek Oliwia
RC Riding Center Sosnowice
2022-07-01
1
2022-07-03
10
2022-07-01
21
2022-07-03
Delkowska Karolina
bpk-mal
KALA (67)
2022-07-02
23
2022-07-02
13
Dolińska Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-07-01
7
2022-07-02
2
2022-07-02
2022-07-03
18
Drabczyk Martyna
JKS Czanki
HARRY (92)
2022-07-01
39
2022-07-01
2022-07-02
35
2022-07-02
2022-07-03
15
Drewiczewska Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-07-02
Drewniak Katarzyna
brak
SULIWAN (185)
2022-07-01
2
2022-07-02
17
2022-07-03
22
2022-07-02
Drwota Matylda
KJ Leńcze
2022-07-01
22
2022-07-01
2022-07-02
34
2022-07-02
31
2022-07-03
29
Drzyźdżyk Marek
bpk
ELBRA (165)
2022-07-02
21
2022-07-02
2022-07-03
6
Falewicz-Sonek Małgorzata
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2022-07-01
2022-07-01
26
2022-07-02
36
2022-07-02
2022-07-03
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
VIGGO (60)
2022-07-01
13
2022-07-01
14
2022-07-02
8
2022-07-02
23
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (79)
2022-07-01
3
2022-07-02
3
2022-07-02
24
2022-07-03
17
Gajda Monika
KJ Łąck przy SO w Łącku
MAMMA MIA (180)
2022-07-02
18
2022-07-02
2022-07-03
9
Gębala Agnieszka
BPK
OLIMPIA (163)
2022-07-02
Gibas Zuzanna
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
SHATTI (199)
2022-07-03
10
Górski Dawid
WLKS Krakus Swoszowice
CHACCO G (114)
2022-07-01
25
2022-07-01
8
2022-07-02
11
2022-07-03
FEMPIRE G (115)
2022-07-01
7
2022-07-01
Grodska Iga
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
FRANKO (230)
2022-07-02
2022-07-02
Grundkowska Monika
RC Riding Centre Sosnowice
2022-07-01
13
2022-07-03
3
300
2022-07-02
19
IPHONE (94)
2022-07-03
2
800
Gruszczyk Martyna
WHiBZ UR Rząska
MORSPOT (238)
2022-07-03
5
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (77)
2022-07-01
9
2022-07-02
12
2022-07-02
2022-07-03
Hornik Jola
Bpk
2022-07-01
21
2022-07-01
20
2022-07-01
2022-07-01
37
Hruska Jiri
JK Opava Katerinky
QUENTIN (139)
2022-07-03
1
400
2022-07-01
5
2022-07-02
1
300
2022-07-03
3
700
2022-07-01
1
300
Hruska Martin
JK Opava Katerinky
EVRISTA (140)
2022-07-01
12
2022-07-01
2
250
2022-07-02
8
2022-07-03
2
500
Hůlková Michaela
JK Opava-Kateřinky
QUENTIN (139)
2022-07-01
11
2022-07-01
23
2022-07-02
18
2022-07-02
Humplíková Vladislava
JK Opava Kateřinky
2022-07-01
3
2022-07-01
19
2022-07-02
31
2022-07-02
18
2022-07-03
7
Jakubiec Wiktoria
Klub Jeździecki Lavender
AURA N (62)
2022-07-01
30
2022-07-01
35
2022-07-02
31
2022-07-02
42
2022-07-03
21
Jarczewska Irena
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-07-02
22
2022-07-02
36
Jaromin Klaudia
RC Riding Center Sosnowice
AMAZING (224)
2022-07-02
2022-07-02
7
Jaskula Angelika
bpk
OLIMPIA (163)
2022-07-02
12
Jeleń Barbara
JKS Kasztanka
DENIS (123)
2022-07-02
37
2022-07-02
40
Jurczyk Wiktoria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (160)
2022-07-01
7
Kamińska Martyna
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
BIG BLUE (145)
2022-07-01
6
2022-07-01
25
2022-07-02
33
2022-07-02
2022-07-03
21
Kasprzyk Magdalena
Ks Faruk
2022-07-01
38
2022-07-01
14
Kaźmierczak Michał
RC Riding Center Sosnowice
2022-07-01
1
300
2022-07-02
2
250
2022-07-03
1
900
2022-07-01
1
250
2022-07-02
5
2022-07-03
2
800
2022-07-01
4
2022-07-02
2
250
2022-07-02
1
300
2022-07-03
1
900
Kieljan-Mączka Katarzyna
St. KS KJK Szary Michałowice
JOOST (98)
2022-07-01
23
2022-07-01
2022-07-02
34
2022-07-02
2022-07-03
20
Klaassen Isabela
KJ Trachy Sośnicowice
SFERA S (119)
2022-07-01
2022-07-01
SILESIA (120)
2022-07-01
15
2022-07-01
2022-07-02
27
2022-07-02
27
2022-07-03
16
Kočí Lenka
JK Opava Kateřinky
CORDINA 1 (137)
2022-07-01
15
2022-07-02
10
2022-07-02
10
2022-07-03
8
Kolasa Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-07-01
34
2022-07-01
12
2022-07-02
9
2022-07-02
22
2022-07-03
4
Kołodziej Hanna
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
2022-07-01
6
2022-07-02
7
2022-07-02
5
50
2022-07-03
2
300
2022-07-01
27
2022-07-01
15
2022-07-02
10
2022-07-02
6
2022-07-03
2
Kołodziejczyk Agnieszka
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
SIMI (75)
2022-07-02
21
2022-07-02
Kordzi Maja
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FIGA (161)
2022-07-03
19
Korek Dorota
Stow. KS KJK Szary Michałowice
CLARK (176)
2022-07-01
3
200
2022-07-02
9
2022-07-03
4
Koszucka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
2022-07-01
4
2022-07-02
6
2022-07-03
1
700
CLASSIC (101)
2022-07-01
21
2022-07-01
14
2022-07-02
6
2022-07-03
5
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (68)
2022-07-01
13
2022-07-01
7
2022-07-02
19
2022-07-02
15
2022-07-03
7
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (70)
2022-07-01
8
2022-07-01
19
2022-07-02
9
2022-07-02
6
2022-07-03
5
Krzanowska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
EPSILON (15)
2022-07-02
2022-07-02
13
2022-07-03
24
2022-07-01
16
2022-07-01
COCORRADO (121)
2022-07-03
12
Kubiak Grzegorz Andrzej
Bpk śląskie
2022-07-02
2
200
2022-07-02
7
2022-07-03
5
Kubicka Joanna
RC Riding Center Sosnowice
AGRA (125)
2022-07-01
1
2022-07-01
14
2022-07-02
14
2022-07-02
Kula Roma
BPK
CASSEL (153)
2022-07-01
18
2022-07-02
14
2022-07-02
20
2022-07-03
4
Kunicka Emilia
brak
2022-07-02
4
2022-07-02
Kuśmierczyk Zofia
JKS Kasztanka
PRAWA WM (124)
2022-07-02
6
2022-07-02
24
Layer Blanka
KJ Leńcze
TAJGA (214)
2022-07-01
5
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
5
2022-07-03
1
Layer Marek
KJ Leńcze
NETIA (215)
2022-07-01
2022-07-01
36
2022-07-02
33
2022-07-02
2022-07-03
23
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
CASTEL (87)
2022-07-01
37
2022-07-02
33
2022-07-03
5
OLIMPIA (88)
2022-07-01
28
2022-07-02
Lizak Maria
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
HASSAN (54)
2022-07-01
24
2022-07-01
2022-07-02
32
2022-07-02
2022-07-03
6
Łabucin Marcin
RC Riding Center Sosnowice
AGRA (125)
2022-07-03
8
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
INTRYGA (106)
2022-07-01
24
2022-07-01
2022-07-02
21
2022-07-02
15
2022-07-03
6
Łukaszczyk Gabriela
brak
IRON (229)
2022-07-02
28
2022-07-02
28
Machno Karolina
KS Team Rancho Pcim
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Magdoń Julia
BPK
2022-07-02
13
2022-07-02
30
2022-07-03
2
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2022-07-01
17
2022-07-02
20
2022-07-02
16
2022-07-03
9
Mamcarczyk Anna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (160)
2022-07-02
10
2022-07-02
28
Marcińczak Antonina
Tuszyński KJ Garbówek
2022-07-01
2
2022-07-01
31
2022-07-02
27
2022-07-02
2022-07-03
14
Mędrala Karolina
RC Riding Center Sosnowice
DON GUFFI (152)
2022-07-01
29
2022-07-01
19
2022-07-02
11
2022-07-02
2022-07-03
1
Michalik Anna
Krakowska Akademia Sportu
MINOR (177)
2022-07-01
5
2022-07-02
29
2022-07-02
22
2022-07-03
11
Michalska Anna
WLKS Krakus Swoszowice
2022-07-01
5
2022-07-01
40
2022-07-02
32
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-01
40
2022-07-01
18
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Mierzyńska-Kiebzak Maria
Bpk
2022-07-01
23
2022-07-03
4
2022-07-01
2022-07-02
4
2022-07-02
23
Miś Oliwia
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-07-01
29
2022-07-01
Musiał Zofia
BPK
2022-07-01
4
2022-07-01
18
2022-07-02
7
2022-07-02
30
2022-07-03
2
Nagły Julia
Klub Jeździecki Impuls
WICHER AA (150)
2022-07-01
25
2022-07-01
2022-07-02
42
2022-07-02
2022-07-03
24
Nielsen Emma
BPK - SLA
ILLAPA L (179)
2022-07-01
8
2022-07-01
2022-07-02
9
2022-07-02
18
2022-07-03
10
Nielsen Helena
BPK
2022-07-01
2
2022-07-01
2
2022-07-02
5
2022-07-02
2022-07-03
3
2022-07-03
4
Nowak Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BACARDI (193)
2022-07-02
11
2022-07-02
26
2022-07-03
12
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
LENY (132)
2022-07-02
16
2022-07-02
2022-07-03
16
Nowińska Kinga
Bez Przynależności Klubowej
BONANZA (36)
2022-07-02
2022-07-02
16
2022-07-03
Orłowska Zuzanna
KS Team Rancho Pcim
2022-07-02
10
2022-07-02
2022-07-03
16
Osieka Daria
RC Riding Center Sosnowice
2022-07-02
15
2022-07-03
8
Osmańska-Jelonek Karolina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
AMFORA (118)
2022-07-01
3
2022-07-01
2022-07-02
26
2022-07-02
2022-07-03
17
IMODEL (159)
2022-07-01
41
2022-07-01
2022-07-02
3
2022-07-03
18
2022-07-02
39
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-07-01
2022-07-01
1
2022-07-02
8
2022-07-02
21
2022-07-03
23
Petruňáková Lýdia
JK Mackovjak SNV
2022-07-01
9
2022-07-02
22
2022-07-03
9
2022-07-02
9
Petruňáková Michaela
JK Mackovjak SNV
2022-07-01
2022-07-01
7
2022-07-02
2
2022-07-03
13
KALUT (84)
2022-07-01
6
2022-07-01
16
2022-07-02
4
2022-07-03
30
Piątkowski Paweł
KJ LEŃCZE
EXICON (212)
2022-07-02
11
2022-07-02
14
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
GRECJAS G (236)
2022-07-02
19
2022-07-02
Piętka Dagmara
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-07-02
4
100
2022-07-02
3
200
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (209)
2022-07-02
Pilch Hanna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (160)
2022-07-03
22
Pinocy Magdalena
BPK
MIDOS (2)
2022-07-01
26
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Piwowarczyk Justyna
KJK Pod Żubrem
2022-07-01
4
2022-07-01
27
2022-07-02
27
2022-07-02
2022-07-03
7
Pławecka Oliwia
PLKJ Plessówka
MONACO (201)
2022-07-02
2022-07-02
Pławecka Sylwia
Bez Przynależności Klubowej
RUBIN (58)
2022-07-02
14
2022-07-02
36
Pohl Maria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
MIEKE (172)
2022-07-01
33
2022-07-01
44
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-02
Połeć Paulina
WLKS Krakus Swoszowice
HAVANA (158)
2022-07-01
12
2022-07-01
28
2022-07-02
15
2022-07-03
20
2022-07-02
Popiół Maja
Stow. KS KJK Szary Michałowice
2022-07-01
22
2022-07-02
10
2022-07-03
13
2022-07-01
21
Profic Rozalia
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
NOTES (189)
2022-07-02
1
2022-07-02
2022-07-03
4
Puda Maja
BPK
PRINCE (190)
2022-07-01
11
2022-07-01
2022-07-02
18
2022-07-03
1
2022-07-02
8
Pustuła Mariusz
KS Szwadron Jawornik
2022-07-01
41
2022-07-01
Rossi Kristina
JK Opava-Katerinky
2022-07-01
13
2022-07-01
2022-07-02
17
2022-07-02
2022-07-03
Rusyniak Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (160)
2022-07-01
8
Sadzik Gabriela
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (69)
2022-07-01
8
2022-07-01
33
2022-07-02
19
2022-07-02
2022-07-03
10
Siudyka Wiktoria
Klub Jeździecki Impuls
2022-07-01
23
2022-07-01
2022-07-02
5
2022-07-02
2022-07-03
32
Skarżyński Szymon
Bpk
KARAT (208)
2022-07-02
2
2022-07-02
Sławecka Lidia
KJ Mszana Górna
2022-07-02
Sławecka Zuzanna
KJ Mszana Górna
2022-07-02
ELEANOR (206)
2022-07-02
8
2022-07-02
40
Smalec Roksana
Bez Przynależności Klubowej K P O
JIONDA (186)
2022-07-02
25
2022-07-02
35
2022-07-03
31
Smoła Ewelina
BPK
2022-07-01
42
2022-07-02
37
2022-07-03
Sordyl Łukasz
RC Riding Center Sosnowice
2022-07-01
10
2022-07-02
3
150
2022-07-03
6
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
2022-07-01
13
2022-07-01
20
2022-07-02
26
2022-07-02
2022-07-03
3
200
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (228)
2022-07-03
21
Stefańczyk Daria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (162)
2022-07-02
41
2022-07-03
19
Stopa Maciej
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
2022-07-01
2022-07-01
2022-07-02
24
2022-07-02
2022-07-03
14
2022-07-01
2022-07-02
4
50
2022-07-02
5
50
2022-07-03
12
BRENNA (149)
2022-07-01
15
2022-07-01
17
2022-07-02
12
2022-07-02
24
2022-07-03
11
Strama Maria
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
ROXY (141)
2022-07-01
24
2022-07-01
18
2022-07-02
2022-07-02
6
2022-07-03
15
Stwora Wiktoria
Stajnia Mirowo
2022-07-02
15
2022-07-02
38
Szanser-Smagacz Joanna
Klub Jeździecki Facimiech
CZUMIZ (72)
2022-07-02
1
2022-07-02
2022-07-03
7
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-07-01
17
2022-07-01
10
2022-07-02
21
LUCIANO (44)
2022-07-01
2
200
2022-07-02
11
2022-07-01
16
2022-07-01
6
2022-07-02
17
2022-07-01
9
2022-07-02
12
Szewczyk Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (117)
2022-07-01
9
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
33
Szulakowski Mikołaj
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
STEP (171)
2022-07-01
10
2022-07-01
11
2022-07-02
1
2022-07-02
2022-07-03
7
Talaga Emilia
KS Team Rancho Pcim
2022-07-02
6
2022-07-02
2022-07-03
3
Talaga Nikola
KS Team Rancho Pcim
LANDORO (188)
2022-07-02
20
2022-07-02
2022-07-03
Turaj Kinga
BPK
2022-07-01
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
18
Van Rijswijk Laura
RC Riding Sosnowice
AMETYS (169)
2022-07-01
26
Vaníčková Jana
Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s.
ALGHERO (135)
2022-07-01
2022-07-02
4
2022-07-03
4
KLENOT V (232)
2022-07-01
35
2022-07-01
2022-07-02
29
2022-07-02
2022-07-03
9
Voigt Liliana
KJ Leńcze
2022-07-01
7
2022-07-01
5
2022-07-02
2
150
2022-07-03
8
Wachulski Bartłomiej
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (162)
2022-07-02
12
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARAT (63)
2022-07-01
4
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
9
2022-07-01
31
2022-07-01
2022-07-02
1
2022-07-03
13
2022-07-01
6
2022-07-01
2022-07-02
8
2022-07-02
20
2022-07-03
3
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
2022-07-01
4
2022-07-01
2022-07-02
5
2022-07-03
2
300
Walczak Natalia
BPK
KARMEN (170)
2022-07-01
9
2022-07-01
22
Walczak Nikola
BPK
KENIA (207)
2022-07-01
34
2022-07-01
Waliczek Agnieszka
PLKJ Plessówka
2022-07-01
2022-07-01
27
2022-07-02
14
2022-07-02
3
100
2022-07-03
Wilk Lena
KJ Leńcze
KROPELKA (216)
2022-07-01
3
2022-07-01
2022-07-02
3
2022-07-02
2022-07-03
SERYL (217)
2022-07-01
20
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
9
2022-07-03
27
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (164)
2022-07-02
2
2022-07-02
2022-07-03
17
POKER (184)
2022-07-01
27
2022-07-01
2022-07-02
19
2022-07-02
Wójcik Lena
brak
METEOR (116)
2022-07-02
24
2022-07-02
23
Wójcikiewicz Milena
RC Riding Center Sosnowice
AMETYS (169)
2022-07-03
4
2022-07-02
19
2022-07-01
19
2022-07-01
2022-07-02
15
2022-07-02
12
2022-07-03
3
Wojdacz Julia
Bpk
CARMEN (108)
2022-07-02
41
2022-07-02
Wojtyczka Olimpia
JKS Desant
POGORIA W (231)
2022-07-02
7
2022-07-02
34
Wolf Paulina
KS Faruk
2022-07-02
16
2022-07-02
25
2022-07-03
8
Woźnica Maja
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2022-07-02
2022-07-02
Woźnica Wiktoria
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
PUPIL-K (156)
2022-07-02
9
2022-07-02
Wróbel Agnieszka
Stajnia Mirowo
ADMIRAŁ (166)
2022-07-02
2022-07-02
Wyrobek Emilia
Kjk Szary Michalowice
U,SECRET (104)
2022-07-01
10
2022-07-01
32
2022-07-02
21
2022-07-02
11
2022-07-03
14
Załoga Ewa
RC Riding Center Sosnowice
KARMEN (131)
2022-07-02
39
2022-07-02
11
2022-07-03
28
Załubska Paulina
WLKS Krakus
FEMPIRE G (115)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
12
Zapała Angelika
KJ Mszana Górna
NEFRETETE (204)
2022-07-01
2022-07-01
16
Zawadzka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
CONTENTO (154)
2022-07-01
24
2022-07-01
2022-07-02
30
2022-07-02
2022-07-03
1
Ziębicki Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-07-01
6
2022-07-01
3
100
2022-07-02
1
200
2022-07-01
29
2022-07-01
4
2022-07-02
7
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
2022-07-01
1
2022-07-02
13
2022-07-03
16
2022-07-01
3
150
2022-07-02
12
2022-07-03
10
2022-07-01
1
200
2022-07-02
1
250
2022-07-03
11
2022-07-01
5
2022-07-02
13

Number of Riders: 176

Number of Horses: 204

The sum of prizes: 12 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl