Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE W SKOKACH
KJ PRERIA WILKOWICE, 17-19.07.2020

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babicka Natalia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O049368
2. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
3. Bednarek Marta SKJ Omega
S
O009845
4. Bekus Natalia Bpk
2005 (JM.)
O047642
5. Bertoldi Maja JKS BCH
2006 (JM.)
O051226
6. Białas Pola BPK
2006 (JM.)
O050704
7. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O034216
8. Bodak Julia SKJ Omega
Brak
9. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
10. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
11. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (J.)
O037390
12. Brzyska Nadia LZJ Drama Zbrosławice
2009 (Mł.)
O055281
13. Bula Katarzyna KJ Lando
S
O026592
14. Bula Szymon KJ Lando
S
O031734
15. Bulanda Nikola Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
2004 (J.)
O058740
16. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
17. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
18. Burzyński Tomasz KJ Trachy
2004 (J.)
O048239
19. Ciaś Martyna
20. Cieśla Milena LZJ DRAMA Zbrosławice
2005 (JM.)
O052896
21. Cieślińska Katarzyna SKJ OMEGA
1999 (MJ.)
O034437
22. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
23. Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O035669
24. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
25. Dąbrowska Julia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2001 (MJ.)
O038829
26. Danak Klaudia Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O051126
27. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
28. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
29. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
30. Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
2000 (MJ.)
O024015
31. Ferdyn Magdalena ASK Świerklaniec
S
O024774
32. Ferdyn Marzena ASK Świerklaniec
33. Gdynia Kinga KJ Zbrosławice
2007 (JM.)
Brak
34. Gębicka Joanna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O058165
35. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
36. Gierszewska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
S
O033451
37. Gocyk Hanna KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O043629
38. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
39. Grabos Olga KJ Lando
2006 (JM.)
O045335
40. Grutza Małgorzata KJ Zbrosławice
S
O006981
41. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
42. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O046029
43. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
44. Hernik Anna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
45. Hilbrycht Aleksandra KJK ROMICO
O048015
46. Hübner Agata BPK
2005 (JM.)
O049297
47. Huras Hanna bpk
2009 (Mł.)
brak
48. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
49. Jagusiak Alicja BPK śl
2008 (JM.)
O048535
50. Jakubiec Anna Błyskawica Kosztowy
2008 (JM.)
Brak
51. Janasik Dobrosława KJ Trachy Sośnicowice
S
O012347
52. Janulek Martyna Brak
2007 (JM.)
Brak
53. Jeżyna Aniela SKJ OMEGA
2003 (J.)
O041936
54. Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O051283
55. Jóźwiak Alicja KJK Romico
Brak
56. Kaczmarzyk Zuzanna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O033831
57. Kamińska Magda St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O002662
58. Kancelista Nadia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O037083
59. Kapala Justyna PLKJ PLESSóWKA
S
O025744
60. Kapcia Katarzyna Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2005 (JM.)
O048226
61. Karpisz Michaela St. KJ Preria Wilkowice
S
O021293
62. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
63. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
64. Klak Zuzanna ASK Świerklaniec
2003 (J.)
O053700
65. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2013 (Mł.)
O035254
66. Kluczny Monika Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
67. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O046739
68. Knapik Aleksandra Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2009 (Mł.)
O059299
69. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
70. Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls
2009 (Mł.)
O057466
71. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
S
O023108
72. Korzeczek Wojciech BPK
2004 (J.)
O039574
73. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
Brak
74. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
75. Kot Natalia BPK sl
2002 (J.)
O044046
76. Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice
S
O001612
77. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O048386
78. Kozik Karolina KJ Zbroslawice
S
O044082
79. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
80. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
81. Krechowicz Adam Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
82. Kremer Julia niezrzeszona
2007 (JM.)
O047814
83. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (MJ.)
O034307
84. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
85. Krywult Barbara LKJ Solec w Bieruniu
2003 (J.)
O036409
86. Krywult Barbara POL
2003 (J.)
10171467
87. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
88. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
89. Kuc Hanna LZJ Drama Zbrosławice
2008 (JM.)
O048356
90. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
91. Kusiak Marta brak
S
O034551
92. Kusiak Monika BPK
S
O034550
93. Lubelska-Sazanów Małgorzata KS Vanto Jumping Team
S
O019494
94. Lubicz Julia Bpk
2005 (JM.)
brak
95. Łagiewska Marta LZJ DRAMA Zbrosławice
2019 (Mł.)
O055633
96. Majer Beata Kj Profit Orzesze
S
O003580
97. Majer Julia Moszna
98. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
99. Materlik Monika Katowicki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
brak
100. Matla Łukasz OJK Pod Dębami Inwałd
S
O001389
101. Mazur Emilia BPK
2007 (JM.)
O046621
102. Migas Oliwia Gościeniec Siewierski Ośrodek Jeździecki
2002 (J.)
Brak
103. Mnich Marta Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
Brak
104. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
brak
105. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
106. Musiolik Roksana PLKJ PLESSÓWKA
2006 (JM.)
O051462
107. Nepora Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O030717
108. Niemkiewicz Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O057419
109. Nowak Emilia KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O044083
110. Nowak Ewa KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O048881
111. Oliwia Kempa LZJ Drama Zbrosławice
2004 (J.)
Brak
112. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
113. Pietrowska Oliwia SKJ OMEGA
2012 (Mł.)
O053697
114. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
115. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
116. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
117. Płaza Milena Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2004 (J.)
O039763
118. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
119. Ponicka Maja KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O058136
120. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
S
O024773
121. Prażuch Anna KJ Zbrosławice
2006 (JM.)
O047213
122. Prażuch Maria
123. Przybyła Julia BPK
2005 (JM.)
brak
124. Pypłacz Adrianna BRAK
2008 (JM.)
BRAK
125. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
126. Radwańska Julia JKS BCH
S
O047813
127. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
128. Respondek Monika KJ Zbrosławice
2000 (MJ.)
O027304
129. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O039200
130. Rudy Lena Bpk
2004 (J.)
Brak
131. Rusinowska Hanna KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
brak
132. Rybka Zuzanna brak przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
133. Rydz Oliwia BPK
2006 (JM.)
brak
134. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
135. Seredyńska Olga Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
2008 (JM.)
O055115
136. Sikorska Borzysława Stowarzyszenie KJ PRERIA WILKOWICE
S
Brak
137. Skiba Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O029117
138. Skorek Dorota KJ Profit Orzesze
zzz
139. Skotnicka Vanessa LZJ Drama Zbrosławice
2007 (JM.)
None
140. Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
S
O007598
141. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
142. Sobczyk Weronika KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O039122
143. Stachowiak Gabriela LKJ Moszna
2003 (J.)
O034038
144. Stachowiak Tomasz Ludowy Klub Jeździecki Moszna
S
O000593
145. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
146. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
147. Strzelczyk Natalia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2004 (J.)
O041061
148. Suwała Amelia PLKJ Plessówka
2003 (J.)
O048240
149. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O035256
150. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
151. Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
O048470
152. Sztabińska Natalia BPK
2007 (JM.)
O059173
153. Szweda Nikola
154. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
155. Telepko Julia LZJ Drama Zbrosławice
2005 (JM.)
O053686
156. Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O045396
157. Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O033895
158. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
159. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
160. Wandel Ewa Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
S
O021770
161. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
162. Wirek Aleksandra KJ Zbrosławice
S
O033414
163. Witoszek Martyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2005 (JM.)
O049455
164. Wodka Ewelina BPK
S
BRAK
165. Wodzicka Maja LKJ Moszna
O047155
166. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
167. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
168. Wołek-Sarek Wioletta Katowicki Klub Jeździecki
S
O015106
169. Zdebik Oliwia Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2008 (JM.)
O059298
170. Zinek Agnieszka Ludowy klub jeździecki Deresz
S
O051374
171. Zoń Małgorzata JKS Czanki
2002 (J.)
O047316
172. Zwolińska Adrianna LZJ Drama Zbroslawice
2002 (J.)
O041911
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

120

AC/DC SP POL 2005 Wałach kasztanowata/167 F: Adrian
M: Astarte
K012466 POL009540018405
2.

209

ADRIANNA - K SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Adrian / Aloube Z
M: Kinga-K / King Of Carelshof
K023839 616009570112012
3.

194

AKTIW WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/172 F: Lider
M: Austria
K011715 11624 104XU38
4.

161

ALEGRO M POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Grey
M: Auforta
K022522
5.

50

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albuferia
K018542 616009510353811
6.

129

AMBICJA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz gniada/165 F: Donzini
M: Aronia
Brak Nr paszportu POL009540033804
7.

255

ANNAPON MOONLIGT F:
M:
8.

44

ANTARES SP POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Quality / Quinar
M: Almera / Landor S
K020407 616009610133610
9.

142

ANTONIO OLD GER 2011 Wałach gniada/- F: Stamm 1859 / Ahorh Z
M: Stutbuch 1 / Sandro Hit
K027514 DE433331708511
10.

201

APERITIF - POL 2006 Wałach siwa F: -
M: -
K010076
11.

67

AQUADOR KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Heartbreaker / 147STB-H Nimmerdor
M: Sharmeta / Calvados
K024596 528210000694797
12.

1

ARGENTIK 2 HOL GER 2010 Ogier siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Farina XV / Lacapo
K023692 DE421000096910
13.

227

ARIA SP POL 2003 klacz gniada/164 F: Lactat
M: Arkadia
K012544 POL009540028103
14.

106

ARKADA WIELKKOPOLSKA POL 10.03.2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Paulliac de meia lua
M: Arkadia
KO22772 616007592000413
15.

191

ATAMAN TYP POGRUBIANY POL 2012 Wałach gniada/mk: F: AUDYTOR
M: PIRANIA
K025168
16.

134

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/180 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
17.

79

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
18.

207

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada/- F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
K024771 616009540053914
19.

37

BARDOS SP POL 2006 wałach ciemnogniada/mk:160 F: Nn
M: Nn
brak 00
20.

180

BEAU BALOU HANOWER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Bealou de rouet
M: Hauptstutbuch
DE431310396811 DE431310396811 DE431310396811
21.

234

BŁAWATEK SP POL 2014 Wałach kasztanowata/152 F: Sir Luron
M: Bajdurka
Brak 616999592005414
22.

146

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
23.

178

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108
24.

175

BRAWADA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Mandaryn
M: Bajka
K025548 POL0135801953
25.

248

BREGO F:
M:
26.

216

BRENDI S NN POL 2010 Klacz gniada F: nn
M: nn
K019973
27.

158

BRIANCE HOLSZTYN GER 2009 klacz siwa/168 F: Cassin
M: Sita
K022938 DE421000143408
28.

119

BRODWAY SP POL 2010 Ogier gniada/168 F: Placido
M: Bianka
K016612 616009540063310
29.

64

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2006 Klacz skarogniada/169 F: Cytrus
M: Brema
K023222 POL006570175506
30.

48

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K018547 616009510354011
31.

99

CANASTER BAWARSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B
M: Walaen
K015189 DE481810267106
32.

144

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
33.

2

CANTANIS WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: Barros / Riverman
M: Centka / Caretino K
K022029 616007610053912
34.

70

CARGO HANOWERSKA POL 2005 Wałach gniada/176 F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
K009544 DE431316567405
35.

77

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
36.

163

CARO'S ELS KWPN POL 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
37.

83

CARTOGRANS’ STAR OLDENBURSKA GER 2008 Klacz siwa/165 F: Cartogran
M: Quanne
K017217 2764181813550083
38.

58

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
K021453 DE421000011411
39.

224

CATALAYA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Connor/Casall
M: Viorita/Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
40.

54

CENTESSA HAN POL 2007 Klacz kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
K014088 DE 431319889507
41.

69

CERTINA 2 OS POL 2015 Klacz gniada/168 F: Bijou Be
M: Cynara xx
K028217 DE418182522215
42.

108

CEVITA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/nn F: Vulkan L
M: Cyganka
K026761 616007610025013
43.

192

CHACCA DIA Deutsches Sportpferd GER 2016 Mare chestnut/175 F: Chaccato
M: Syberia
K029525 DE456560459016
44.

66

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW POL 2012 Wałach siwa/173 F: Agropoint Cassilic
M: Lady
K022322 348001122420110
45.

147

CHAMAN SP POL 2014 Wałach gniada/178 F: Coriano's Ass
M: Coco Calida
K024489
46.

140

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
K027061 Brak
47.

171

CHANTI KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:148 F: Nn
M: Nn
K028644 616999540102713
48.

111

CHECKPOINT HANN POL 2012 Wałach gniada/171 F: Check In
M: Hauptstutbuch Enny
K026621
49.

149

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada/. F: Lamberk
M: Cendra
K023614 .
50.

152

CHERSONISSOS WESTPHALIAN GER 2009 gelding bay/164 cm F: Chin Quin
M: Lala
none 276441411526709
51.

243

CHUPACHUP F:
M:
52.

3

CLARISSA 169 HOL GER 2012 Klacz siwa/166 F: Clarimo
M: Iris IX
K029020 DE421000095412
53.

122

CLINTUS WESTFALSKA POL 2009 Wałach gniada F: Clinton
M: Oh Oh
K020388
54.

225

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
55.

208

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
56.

235

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
K024044 DE421000281610
57.

20

COLSOUS HBC HOLSZTYŃSKA POL 2007 Wałach siwa/163 F: COLMAN
M: SANS-SOUCIS
K012288 DE421000239107
58.

8

CONQUESTO CON CONQUEST BOY HANNOVER GER 2014 Wałach kara/- F: Conquest Boy/ Contendro l
M: Margo/ Oder
K029131 -
59.

71

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
60.

237

CORNETS CARINA REŃSKA POL 2016 klacz gniada/163 F: Cornets Prinz
M: Dera
K029310 DE431430490916
61.

174

CUBA LIBRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach skarogniada/174 F: TREFL
M: CZATA
K025505 616 009 66 08484 13
62.

115

CUPPERS MONTY WELSH PONY POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:126 F: Breeton Dai
M: Cuppers Melodi
K024239 528017000800963
63.

56

CYTAT TS POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir /
M: Czarna /
K019877 POL999540081303
64.

96

D’ARTAGNAN HAN POL 2015 wałach siwa/167 F: Diacontinus
M: Cinderella
Brak De 431312302515
65.

30

DANTES KUC POL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Fain
M: Melisa
K028777 203001937066314
66.

169

DE CAMERON SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Check in 2 / Cordalme
M: Dolores / Welt Gang
K027083 616009661125412
67.

15

DECYBEL FIRST MŁP. POL 2015 Wałach siwa/166 F: Decybel I
M: Dina
brak brak
68.

93

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
69.

217

DELTA SP POL 2015 klacz tarantowata/mk:160 F: Dantes Blue Mount
M: Dunka
Brak .
70.

139

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K017300 616009570101609
71.

137

DIALOG MST SP POL 2015 wałach kasztanowata/. F: Dinken
M: Andiamo Girl
K029510 .
72.

49

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Mag
M: Dolce Vita
K020280 6160066900085011
73.

148

DON CLAVIUS SP POL 2013 Wałach gniada/173 F: Clavius
M: Dama Bankietowa
K023371
74.

9

DRAGO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: Duran Duran
M: -
K018708 -
75.

251

DRAKO SP POL 2012 Wałach c.gn F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
76.

103

DRIADA ZK WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/161 F: Dakar Z
M: Doria
K020396 616007590061510
77.

219

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
78.

45

DUNKA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/172 F: Ordon / Biskwit
M: Diomeda / Akant
K021987 616999540119208
79.

188

EDYCJA MAŁOPOL. POL 2002 Klacz ciemnogniada/168 F: Grey
M: Elza
K016720 006630158602
80.

11

ENCORE MB Z Z POL 2014 Wałach gniada/162 F: Emerald van’t Ruytershof
M: Faminka MB
brak Brak
81.

95

ERAZM MŁP POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun / Top Gun
M: Enigma / Decybel I
K025342 616006570147214
82.

117

EROS NN POL 2001 Wałach gniada/mk:145 F: NN
M: NN
999 54 00411 01 tak
83.

51

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
K027055 528003201003825
84.

31

FIGA TYP SZLACHETNY POL 2008 Klacz gniada/mk:153 F: NN
M: NN
K028364 616 999 67 01679 08
85.

181

FIORA SUNRISE HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz gniada/165 F: For Fashion
M: Zuriance
DE421000050414 DE421000050414
86.

204

FIRST LAD BH KWPN POL 2010 Ogier siwa/- F: Cornet Obolensky
M: Amerens
- -
87.

228

FLASH KWPN POL 2010 Wałach kara/175 F: Indoctro
M: Sunshine
K019941 528003201005726
88.

214

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
K017996 528003201007892
89.

189

FLORYDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz siwa/164 F: Fis
M: Finlandia
KO13178 POL 006590181607
90.

101

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
91.

80

FONDI-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:000 F: Joker-W
M: Flika-W
K029296 616013580372315
92.

173

FRITS KWPN POL 2010 wałach gniada/165 F: Opan
M: Vysokova
K029165 ??
93.

135

GARDEN M DP POL 2012 Wałach siwa/156 F: Corrado
M: Boy
K023035 Brak
94.

187

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
95.

177

GASMIN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Jaśmin
M: Greta
K027311 616006580160014
96.

85

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/mk:145 cm F: Marafon
M: Greta
Brak POL013540130807
97.

153

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
98.

190

GLORIA SP POL 2008 klacz gniada/170 F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
K016957 POL009690013308
99.

229

GOSPELLA SP POL 2015 Klacz c.gn/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING, GOSPEL
M:
100.

232

GOSPELLA Szlachetna Półkrew POL 28.02.2015 klacz ciemnogniada/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING
M: GOSPEL
K028588 616009540026615
101.

88

GRANDESSA GOLD SP POL 2007 Klacz skarogniada/167 F: DONZINI /
M: GOTIWA /
K011720 POL009570167407
102.

46

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Gelding darkbay/175 F: Ultimo
M: Odiline
K027025 528003201110698
103.

249

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
104.

143

HAHI'YA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Heliana / Cabrol
K026461 616009640078113
105.

126

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
106.

62

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 Wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
107.

12

HAVANA SP POL 2010 Klacz gniada/170 cm F: Califax
M: Hrabina
K025768 616009540098110
108.

94

HEART LIGHTNING Duńska Gorącokrwista DEN 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
109.

43

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
K025813 528003201210618
110.

215

HERB SP POL 2015 Wałach skarogniada/166 F: Vandamme
M: Hera
K028180 616007610092215
111.

28

HIPIKA SP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Salazar
M: Hipnoza
Brak 616009540099116
112.

65

HONNEUR VAN DE BERNSHOEVE KWPN POL 2012 Wałach siwa/172 F: Tornesch
M: S
K026622 K026622
113.

167

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
114.

121

HRABINA Czerniejewskie Przedsiębiorstw POL 2004 klacz kasztanowata/175 F: Mer
M: Harmonia
K029612 007611136804
115.

47

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
K026667 brak
116.

60

I LOVE YOU PA-BO-MA SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Bijou Be
M: Inez-Pro
K026821 616009540022714
117.

38

IRYS Szlachetna Półkrew POL 2003 wałach ciemnogniada/164 F: NN
M: NN
K029428 999540099403
118.

130

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
K026378 528018020132081
119.

185

IZIRIS Pełna Krew Angielska POL 2013 klacz gniada/164 F: Golden Tirol
M: Izara
Brak 72/2015
120.

14

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
121.

156

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa/171 F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
K024677 616009610140612
122.

160

JAMBINI STAR K KWPN POL 2014 Klacz gniada/167 F: Big Star Jr
M: Bambieni
K028334
123.

136

JASYR MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach siwa/mk:157 cm F: Horest
M: Japa
K026643 616006550145309
124.

100

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
K009618 10658
125.

157

JORDAN KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: STRAYER'S SAMSON
M: ABBERTHOME'S JUDITH
K018369 12567
126.

42

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
K023049 616006590016912
127.

107

K-NICO SP POL 2010 Wałach tarantowata/170 F: Tabasko
M: Karina
K021470 616009680005110
128.

35

KAROLINA KUC POL 2006 klacz srokata/kuc:- F: Dirti Man
M: Kalifornia
Brak POL 013640046906
129.

182

KAS KWPN POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Freeman VDL
M: Penora
528210004178235 528003201503098
130.

105

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
K022153 616009670088809
131.

76

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BELG.GORAC. POL 2010 wałach gniada/173 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevvel
K017739 056002W00296403
132.

112

KASZMIR SP POL 2008 wałach gniada/165 F: Aron
M: Kaskada
Brak 009540099108
133.

86

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
K022323 DE418180173811
134.

133

KOEKOEKSHOF ROSALYN KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Casperhof's Freddy
M: Koekoekshof Charmant
K024525 528017200900161
135.

63

KOKAINA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Goofi R
M: Kenia
K020848 616009540096011
136.

68

KON’AMIE Estoński Koń Sportowy POL 2014 Klacz gniada/180 F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve
M: Titanic S / Marlon
K026439 23300114A128111
137.

196

KOSTEK TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach gniada/165 F: NN
M: Komnata
K027821 616999610190115
138.

114

KSANTOS WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Sir Robin
M: Kryza
K015351 POL 007540018408
139.

113

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
K021564
140.

247

KUBA /130 F:
M:
141.

165

KULLINA Z ZANGERSCHEIDE POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: KOH-I-NOOR
M: DEMETER
K029491 056015Z55696315
142.

104

L-QUICK JUMP NIEM. SPORT. POL 2013 Klacz gniada/- F: Quality
M: La Greta
K022842 DE455879010213
143.

118

LA PRIM SP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Ordon
M: Labada
Brak 616999540004709
144.

55

LA BELLE SP POL 2007 Klacz gniada/162 F: Kurdesz/ Kartacz
M: Lozanna/Lemnos
brak POL009540086207
145.

179

LACONIEK Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
146.

231

LADY COCO Deutsches Sportpferd POL 2012 klacz gniada/170 F: Levisonn
M: Contiga
K029783 DE 455-8703102-12
147.

245

LADY LUKRECJA EWITA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:150 F: Tupet
M: Lady Peggy
brak 616 013 67 01194 10
148.

59

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Chaltaire Z
M: Laguna
K025182 616009640033012
149.

193

LARYSA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada/160 F: Zagon
M: Lady Blansz
brak
150.

213

LAUFER SP POL 2013 Wałach gniada F: Larron
M: Lillyfs
K025428 POL616009681001813
151.

40

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider
M: Justin
K016389 616009610189309
152.

97

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA POL 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
153.

84

LIKURA WIELKOPOLSKA POL 2002 klacz kasztanowata/170 F: Mywill
M: Lutnia
K018311 POL 007 61 12428 02
154.

21

LOCANA OLD POL 2006 klacz ciemnogniada/174 F: Cola
M: Lolita
Brak Brak
155.

166

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
K018239 616999540119008
156.

257

LUNA F:
M:
157.

221

MALAQUANDO SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Genius
M: Mantyla
K007902 009660387800
158.

81

MALAQUIDA SP POL 2003 Klacz gniada F: Lando
M: Mantyla
K012806
159.

90

MARCEPAN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach kara/172 F: Huzar
M: Mocca
K021574 616 006 58 01823 12
160.

159

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kréta
K027060 brak
161.

154

MENTOR SP POL 2007 wałach kasztanowata/175 F: NN
M: Nn
Brak 616999610301407
162.

116

MERCURY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Sword
M: Merquria
K023687
163.

155

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
164.

110

MIGHTY MAN NIEM. SPORT. POL 2015 Wałach gniada/170 F: Convoi
M: Mighty's Girl
K028856 456560261715
165.

72

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
166.

162

MILORD SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Corleone Z
M: Marsylia
K016610
167.

186

MISIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nz
M: Nz
Brak
168.

109

MISS AGENT SP POL 2015 Klacz bułana/166 F: Baksik wlkp
M: Misterka śl/ Mindanao xx
K026753 616009540009415
169.

141

MIZAR SP POL 2005 wałach ciemnogniada/168 F: Brawo
M: Magnatka
K012651 POL009540023205
170.

253

MOONLIGT F:
M:
171.

211

MR. MORGAN KUC POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Leuns Veld's Lord
M: Marissa
Brak 528017201600512
172.

233

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: IMEQUYL
M: NEQUA
K024804 616 009 69 00573 13
173.

236

NICEFOR ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Nice Boy
M: Miss Magic
K028356 616098100021473
174.

53

NIHET KOŃ MAŁY POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:142 F: NICO-K
M: DAGA II
K017602 616013570175205
175.

172

OLIVIA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 klacz gniada/mk:156 F: Olivier
M: Dona
K022214 POL 009 69 00028 08
176.

145

OPIUM SP POL 2013 wałach skarogniada/173 F: Contender Son
M: oseina
K029214 616009600252413
177.

250

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K024600 616009540042713
178.

222

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
179.

36

PALEFACE XX POL 2009 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
K026932
180.

218

PASJA TRAKEŃSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: LORD ODER I
M: PIRNA
brak POL732010036309
181.

198

PATI KUC POL 2005 klacz bułana/kuc:147 F: Kentacky
M: Persi
K024732 POL 013540038005
182.

210

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245
183.

244

PEGGY SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Imequyl
M: Pestka
brak 616 009 54 01317 09
184.

184

PHOEBE SVKWB POL 2015 klacz siwa/165 F: Russel II
M: Palta
K029712 SZJ2-753/K/2020
185.

183

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
186.

199

POZEW WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Caretino C
M: Pola
K015524
187.

125

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
K028825
188.

124

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
189.

205

QUICKY B Z SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
190.

212

QUINTA S 4 HOLSZTYŃSKA POL 2012 Klacz gniada/166 F: QUINTERO
M: ZAKIRA I
Brak DE421000016412
191.

241

RACHELA F:
M:
192.

138

ROMA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Landino
M: Raissa
brak .
193.

206

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
K019914 616009600253411
194.

32

RYOKO SP POL 2006 klacz gniada/- F: Diatos / Five Star Camp
M: Reseda / Ravallo
K016259 616009540155106
195.

197

SABRA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Silver Whistle
M: Scandinavia
K026163
196.

78

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Szeplak XI Szepseg
K021765 HUNMTA100050000
197.

82

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Sokrates
M: Samarkanda
K009584 10644
198.

74

SANINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz ciemnogniada/mk: F: Saganek
M: Shira
K013277
199.

202

SCARTO SP POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: Xxx
M: Xxx
K021687 Xxx
200.

7

SFERA S Deutsches Sportpferd GER 2012 Mare darkbay/170 F: Quaterback
M: Sobota
K025304
201.

200

SIBILLA C POL 2013 klacz gniada/167 F: C
M: C
K022579 Brak
202.

127

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
K022930
203.

4

SIMI MŁP POL 2011 Wałach skarogniada/163 F: Minaret
M: SISLEY
K019347 616006570191111
204.

223

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
205.

246

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada F: Szkrab/Arcus
M: Sisi Queen/Quidam de Revel
Brak
206.

123

SKYPE OLD GER 2009 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea
12 DE418180168309
207.

34

SLIK WELSH PONY POL 1.5.2012 Wałach siwa/kuc:130 F: Apasjonata saganek
M: Balbinka
Brak . .
208.

226

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada/169 F: Stakatol
M: La Silla
K018843 DE418184027910
209.

242

STAR LADY HAN. 2015 Klacz sk.gn. F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Cara / Calypso II
210.

151

STOLLBERG HANNOWE POL 2006 Wałach gniada/165 F: Stolzenberg
M: Hauptstutbuch Dalida II
K026887 DE431312023306
211.

131

STOUGJESHOEVE BENITA WELSCH PONY NED 1999 klacz siwa/kuc:118 F: High Flowns Japhet
M: Trefaes Banny
K023221 zzz
212.

73

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Mag
M: Sugestia
K019852 616006690084911
213.

92

SUZAN NN POL 2014 klacz gniada/kuc:146 F: NN
M: NN
brak 52801131772
214.

240

SYLVIAN RK OLDEMBURG GER 2013 Ogier kasztanowata/172 F: Swarovski
M: ST.PR.St
brak DE489-944-13
215.

128

TAKSI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Cruzeiro L
M: Tara
K020734 616007610090811
216.

150

TALINA TYP MAŁY KOŃ POL 2012 Klacz siwa/kuc:130 F: nn
M: nn
brak
217.

238

TREB XX 2014 Wałach kasztan F: Roulette /
M: Trebia / Special Power
218.

239

TREB XX POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Roulette
M: Trebia
K029026 616POL140084615
219.

52

TRITOP 2 KWPN POL 2007 Klacz kasztanowata/160 F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holand
K017146 528003000701752
220.

57

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Ironia
K023355 616009670123711
221.

87

ULANA S SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/168 F: Wiliam
M: Ulana
K015055 POL009540087604
222.

220

VALIANT LADY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Talent Charboniere
M: Venus
Brak 616 009 52 00052 15
223.

195

VALITO HANOWERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
Brak 00
224.

89

VESANIA HIPPICA SP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Hippica- Koh-I-Noor
M: Village Hippica
K029130 616009570033216
225.

230

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
226.

256

WANESS SP POL 2012 klacz kasztanowata F: STILIOS / SANDRO HIT
M: WANESSA/DONNERSCHLAG/DONNERHAL
227.

170

WATERLO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Lou Reed
M: Wenecja
K027091
228.

176

WATRA WIELKOPOLAK POL 2009 Klacz gniada/173 F: NN
M: NN
K015276 ss
229.

29

WELLA SP POL 2015 klacz gniada/168cm F: Stakkato Top
M: West Love
K029512 616009660851615
230.

252

WENDY KUC NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K027167 528003000033188
231.

75

WHISKY SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Hippica Koh I Noor
M: Wodka-Polka
K029388 A0004537S
232.

164

WIEDŹMIN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165 F: DaVinci
M: Wiedźma
K025315
233.

41

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: So in Love
M: Wersja/Pluspunkt
K019820 616009690079111
234.

61

WINNING MOOD KWPN NED 2003 Wałach gniada F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Nugata / Animo
K010337 5280030308996 102XV28
235.

91

WIQUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: EULAMAR
M: WIQUESTA
K028003 616009690065215
236.

203

WIVO M POL 2015 Wałach siwa/163 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Wiquerra / Quercus du Maury
K029070 616006690064615
237.

5

YOUNG LADY HOL POL 2000 Klacz siwa/169 F: Cambridge / Caletto I
M: G-Christine / Carolus
K027685 POL009611181600
238.

102

ZAMIRA Szlachetna Półkrew (Sp) POL 2005 klacz siwa/175 F: Kwazar
M: Zorza
Brak POL 009 61 00445 05
239.

98

ZINA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
K027017 616098200257106
240.

254

ZORDINA N WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Ratrak
M: Zorka
K019225
Rider Club
Competition
Prize
Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
120
120
120
SUM:
360.00
Borowczak Agata KJ Zbrosławice
30
100
SUM:
130.00
Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
50
SUM:
50.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
120
350
250
SUM:
720.00
Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
80
120
150
SUM:
350.00
Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
100
SUM:
100.00
Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
40
SUM:
40.00
Ferdyn Magdalena ASK Świerklaniec
60
40
SUM:
100.00
Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
50
40
SUM:
90.00
Hernik Anna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
150
SUM:
150.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
30
SUM:
30.00
Kancelista Nadia Vanto Jumping Team
40
SUM:
40.00
Karpisz Michaela St. KJ Preria Wilkowice
150
200
200
150
SUM:
700.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
120
SUM:
120.00
Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
100
SUM:
100.00
Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
80
120
80
60
60
SUM:
400.00
Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
20
30
SUM:
50.00
Kot Natalia BPK sl
100
SUM:
100.00
Koza Paulina Vanto Jumping Team
20
SUM:
20.00
Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
50
SUM:
50.00
Krywult Barbara LKJ Solec w Bieruniu
80
30
SUM:
110.00
Krywult Barbara POL
20
SUM:
20.00
Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
90
40
20
80
SUM:
230.00
Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
40
250
30
200
SUM:
520.00
Majer Beata Kj Profit Orzesze
200
50
SUM:
250.00
Matla Łukasz OJK Pod Dębami Inwałd
30
SUM:
30.00
Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
50
30
SUM:
80.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
90
150
200
SUM:
440.00
Respondek Monika KJ Zbrosławice
100
SUM:
100.00
Selega Paulina LKJ Moszna
50
SUM:
50.00
Skiba Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
20
SUM:
20.00
Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
120
150
100
150
90
250
250
350
120
200
250
SUM:
2030.00
Sobczyk Weronika KJ Zbrosławice
30
150
SUM:
180.00
Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
30
150
SUM:
180.00
Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
80
SUM:
80.00
Zoń Małgorzata JKS Czanki
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babicka Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PATI (198)
2020-07-19
1
2020-07-19
1
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
ISABELLA (130)
2020-07-17
2020-07-17
7
2020-07-18
15
2020-07-19
28
2020-07-18
Bednarek Marta
SKJ Omega
ATAMAN (191)
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
Bekus Natalia
Bpk
FIGA (31)
2020-07-17
1
2020-07-17
1
2020-07-18
2020-07-18
23
2020-07-19
10
Bertoldi Maja
JKS BCH
WATRA (176)
2020-07-18
1
2020-07-19
8
2020-07-19
2020-07-18
6
Białas Pola
BPK
2020-07-17
1
2020-07-17
13
2020-07-18
7
2020-07-19
5
Biskup Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SISI SZA (246)
2020-07-18
2
120
2020-07-18
13
2020-07-19
2
120
2020-07-19
3
120
Bodak Julia
SKJ Omega
BARDOS (37)
2020-07-18
1
2020-07-18
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PRINCE (124)
2020-07-18
24
2020-07-18
39
2020-07-19
17
2020-07-19
23
PRIMA (125)
2020-07-18
2020-07-18
20
2020-07-19
16
2020-07-19
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
GEMINI 2 (153)
2020-07-19
6
30
2020-07-19
4
100
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
2020-07-17
39
2020-07-17
29
2020-07-18
5
50
2020-07-18
23
2020-07-19
11
Brzyska Nadia
LZJ Drama Zbrosławice
CHANTI (171)
2020-07-17
1
2020-07-17
1
2020-07-19
13
2020-07-18
26
2020-07-18
1
Bula Katarzyna
KJ Lando
ERAZM (95)
2020-07-17
29
2020-07-17
23
2020-07-18
16
2020-07-18
10
2020-07-19
22
Bula Szymon
KJ Lando
AC/DC (120)
2020-07-19
30
2020-07-19
7
Bulanda Nikola
Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
FRITS (173)
2020-07-18
1
2020-07-18
1
2020-07-19
19
2020-07-19
21
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
2020-07-18
25
2020-07-19
4
120
C BAS (48)
2020-07-18
1
350
2020-07-19
2
250
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2020-07-18
4
80
2020-07-18
24
2020-07-19
26
2020-07-18
3
120
2020-07-18
12
2020-07-19
3
150
Burzyński Tomasz
KJ Trachy
CARGO (70)
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
19
2020-07-18
2020-07-19
30
Ciaś Martyna
LUNA (257)
2020-07-19
1
2020-07-19
1
Cieśla Milena
LZJ DRAMA Zbrosławice
HRABINA (121)
2020-07-17
2020-07-17
48
2020-07-18
44
2020-07-18
2020-07-19
18
2020-07-19
14
Cieślińska Katarzyna
SKJ OMEGA
SABRA (197)
2020-07-18
12
2020-07-18
46
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
BRENDI S (216)
2020-07-17
44
2020-07-17
48
Cymbryłowicz Magdalena
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
MILORD (162)
2020-07-17
22
2020-07-17
2020-07-18
39
2020-07-18
35
2020-07-19
26
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
2020-07-19
2020-07-19
Dąbrowska Julia
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
DESAND (139)
2020-07-17
2020-07-19
15
Danak Klaudia
Klub Jeździecki Pro Horses
2020-07-19
27
2020-07-19
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
HAMADA (126)
2020-07-17
55
2020-07-17
30
2020-07-18
5
2020-07-18
25
2020-07-19
18
SIGMA (127)
2020-07-17
12
2020-07-17
24
2020-07-18
3
100
2020-07-18
45
2020-07-19
25
Drewniany Kinga
Brak
2020-07-17
47
2020-07-17
2020-07-18
11
2020-07-18
2020-07-19
2020-07-17
33
2020-07-17
2020-07-18
42
2020-07-18
2020-07-19
31
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SKYPE (123)
2020-07-17
1
2020-07-17
12
2020-07-18
2020-07-19
19
2020-07-18
2020-07-17
4
2020-07-17
2020-07-18
30
2020-07-18
2020-07-19
1
Fedorowicz Karolina
LKJ Ostroga w Opolu
GLORIA (190)
2020-07-17
14
2020-07-18
10
2020-07-19
8
40
Ferdyn Magdalena
ASK Świerklaniec
2020-07-17
38
2020-07-18
17
2020-07-17
6
60
2020-07-18
8
40
2020-07-19
10
Ferdyn Marzena
ASK Świerklaniec
CHUPACHUP (243)
2020-07-17
1
2020-07-17
Gdynia Kinga
KJ Zbrosławice
2020-07-17
22
2020-07-17
1
2020-07-18
1
2020-07-18
1
Gębicka Joanna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
ROMA (138)
2020-07-17
1
2020-07-17
26
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2020-07-17
21
2020-07-17
12
2020-07-18
33
2020-07-18
19
2020-07-19
Gierszewska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
IZIRIS (185)
2020-07-17
24
2020-07-17
1
2020-07-18
28
2020-07-18
27
2020-07-19
1
Gocyk Hanna
KJ Profit Orzesze
CEVITA (108)
2020-07-17
2020-07-17
23
2020-07-18
10
2020-07-18
2020-07-19
2
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2020-07-17
22
2020-07-18
15
2020-07-19
10
Grabos Olga
KJ Lando
POZEW (199)
2020-07-18
16
2020-07-18
28
Grutza Małgorzata
KJ Zbrosławice
KULLINA Z (165)
2020-07-17
31
2020-07-17
2020-07-18
25
2020-07-18
2020-07-19
17
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2020-07-17
47
2020-07-17
40
2020-07-18
43
2020-07-18
21
2020-07-19
15
Haberstroh Wiktoria
KJ Zbrosławice
RYOKO (32)
2020-07-17
2020-07-17
37
2020-07-19
31
2020-07-18
2020-07-18
4
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
PIGMENT (183)
2020-07-17
6
50
2020-07-17
7
40
Hernik Anna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2020-07-17
21
2020-07-17
1
150
2020-07-18
27
2020-07-18
40
2020-07-19
16
GOSPELLA (229)
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
Hilbrycht Aleksandra
KJK ROMICO
GASMIN (177)
2020-07-17
22
2020-07-17
1
2020-07-18
16
2020-07-18
1
2020-07-19
1
Hübner Agata
BPK
JASYR (136)
2020-07-17
1
2020-07-17
17
2020-07-18
35
2020-07-18
1
2020-07-19
2020-07-19
4
Huras Hanna
bpk
2020-07-18
1
2020-07-18
1
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2020-07-17
34
KOKAINA (63)
2020-07-17
35
2020-07-17
7
30
2020-07-18
21
2020-07-18
41
2020-07-19
19
2020-07-17
27
2020-07-17
43
2020-07-18
47
2020-07-18
2020-07-19
15
2020-07-17
16
2020-07-17
11
2020-07-18
15
2020-07-18
5
2020-07-19
3
2020-07-19
12
Jagusiak Alicja
BPK śl
FONDI-W (80)
2020-07-17
21
2020-07-17
28
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
2020-07-19
16
Jakubiec Anna
Błyskawica Kosztowy
AMBICJA (129)
2020-07-19
25
2020-07-19
1
Janasik Dobrosława
KJ Trachy Sośnicowice
2020-07-17
23
2020-07-17
26
2020-07-18
11
2020-07-18
42
LAUFER (213)
2020-07-17
17
2020-07-17
18
2020-07-18
32
2020-07-18
18
2020-07-19
11
Janulek Martyna
Brak
SLIK (34)
2020-07-19
2020-07-19
Jeżyna Aniela
SKJ OMEGA
2020-07-18
1
2020-07-18
1
Jońca Maria
LZJ Drama Zbrosławice
VALITO (195)
2020-07-17
19
2020-07-17
19
2020-07-18
28
2020-07-18
1
2020-07-19
1
Jóźwiak Alicja
KJK Romico
2020-07-18
2020-07-18
32
Kaczmarzyk Zuzanna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2020-07-17
16
2020-07-17
30
2020-07-18
30
2020-07-18
38
2020-07-19
10
Kamińska Magda
St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
WHISKY (75)
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
2020-07-17
33
2020-07-17
18
2020-07-18
23
2020-07-18
22
2020-07-19
13
2020-07-17
2020-07-17
30
2020-07-18
17
2020-07-19
14
Kancelista Nadia
Vanto Jumping Team
2020-07-17
44
2020-07-17
34
2020-07-18
16
2020-07-18
7
40
2020-07-19
Kapala Justyna
PLKJ PLESSóWKA
ALEGRO (161)
2020-07-17
40
2020-07-17
24
Kapcia Katarzyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2020-07-17
2020-07-17
45
2020-07-18
22
2020-07-18
2020-07-19
2020-07-19
15
Karpisz Michaela
St. KJ Preria Wilkowice
BRIANCE (158)
2020-07-17
2
150
2020-07-17
2
200
2020-07-18
14
2020-07-18
1
200
2020-07-19
2
150
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (101)
2020-07-17
10
2020-07-17
10
2020-07-18
36
2020-07-18
4
120
2020-07-19
9
Klaassen Isabela
KJ Trachy Sośnicowice
2020-07-17
5
2020-07-17
2020-07-18
33
2020-07-18
39
2020-07-19
11
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
Klak Zuzanna
ASK Świerklaniec
2020-07-17
52
2020-07-17
42
2020-07-18
28
2020-07-18
48
2020-07-19
3
Kluba Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
2020-07-17
9
2020-07-17
4
100
2020-07-18
15
2020-07-19
28
Kluczny Monika
Bez Przynależności Klubowej
FLORYDA (189)
2020-07-17
1
Kluska Natalia
St. KJ Preria Wilkowice
2020-07-17
5
80
2020-07-17
4
120
2020-07-18
5
80
2020-07-18
6
60
2020-07-19
6
60
Knapik Aleksandra
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2020-07-17
27
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
2020-07-17
14
2020-07-17
37
2020-07-18
7
20
2020-07-18
7
30
2020-07-19
9
BRANDO (178)
2020-07-17
27
2020-07-17
49
2020-07-18
2020-07-18
37
2020-07-19
8
Kołodziej Hanna
Klub Jeździecki Impuls
KUBA (113)
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
35
2020-07-19
1
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
LORDON (166)
2020-07-17
18
2020-07-17
50
2020-07-18
47
2020-07-18
34
2020-07-19
23
Korzeczek Wojciech
BPK
AKTIW (194)
2020-07-19
32
2020-07-19
4
Kosmol Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
NIHET (53)
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
2020-07-17
2
2020-07-17
2020-07-18
29
2020-07-18
2020-07-19
32
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
LOCANA (21)
2020-07-17
11
2020-07-17
9
2020-07-18
19
2020-07-19
19
FEREUSA (51)
2020-07-18
4
2020-07-18
16
2020-07-19
4
2020-07-17
37
2020-07-18
9
2020-07-18
20
2020-07-19
24
Kot Natalia
BPK sl
2020-07-17
46
2020-07-17
44
2020-07-18
13
2020-07-18
4
100
2020-07-19
20
2020-07-17
10
2020-07-17
21
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
24
Kowalska Magdalena
KJ Trachy Sośnicowice
2020-07-17
20
2020-07-17
53
2020-07-18
46
2020-07-18
2020-07-19
22
Koza Paulina
Vanto Jumping Team
2020-07-17
25
2020-07-17
40
2020-07-18
31
2020-07-18
12
2020-07-19
8
20
Kozik Karolina
KJ Zbroslawice
MERCURY (116)
2020-07-17
35
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
38
2020-07-19
7
2020-07-19
4
Kozioł Piotr
St. KJ Preria Wilkowice
2020-07-17
1
2020-07-18
2
2020-07-18
28
2020-07-19
25
Kramarz Julia
KJ Zbrosławice
DRIADA ZK (103)
2020-07-17
29
2020-07-17
2020-07-18
40
2020-07-17
45
2020-07-17
22
Krechowicz Adam
Bez Przynależności Klubowej
GEDI (85)
2020-07-17
19
2020-07-17
18
2020-07-18
28
2020-07-18
1
2020-07-19
1
Kremer Julia
niezrzeszona
STOLLBERG (151)
2020-07-18
1
2020-07-19
1
2020-07-18
1
Król Liwia
LZJ Drama Zbrosławice
CYTAT (56)
2020-07-17
25
2020-07-18
18
2020-07-19
29
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
CANNON (144)
2020-07-17
51
2020-07-17
46
2020-07-18
26
2020-07-18
28
2020-07-19
6
50
Krywult Barbara
LKJ Solec w Bieruniu
FLASH (228)
2020-07-17
4
80
2020-07-17
33
2020-07-18
37
2020-07-19
8
30
Krywult Barbara
POL
COLANDRO (235)
2020-07-17
7
20
2020-07-17
39
2020-07-18
12
2020-07-18
46
2020-07-19
32
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
2020-07-17
25
2020-07-17
9
2020-07-18
11
2020-07-18
5
90
2020-07-19
7
40
HEIDI (43)
2020-07-17
8
20
2020-07-17
36
2020-07-18
10
2020-07-18
29
2020-07-19
17
ANTARES (44)
2020-07-17
3
2020-07-17
20
2020-07-18
3
2020-07-18
14
2020-07-19
4
80
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
CATALAYA (224)
2020-07-17
20
2020-07-17
8
40
2020-07-18
34
2020-07-18
1
250
COCORRADO (225)
2020-07-17
35
2020-07-17
13
2020-07-18
8
30
2020-07-18
2
200
Kuc Hanna
LZJ Drama Zbrosławice
2020-07-17
1
2020-07-17
1
2020-07-18
1
2020-07-18
1
2020-07-19
1
Kulawik Anna
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2020-07-17
13
2020-07-18
40
2020-07-19
21
Kusiak Marta
brak
LIKURA (84)
2020-07-17
43
2020-07-18
42
2020-07-18
44
2020-07-19
16
Kusiak Monika
BPK
CLINTUS (122)
2020-07-17
24
2020-07-17
2020-07-18
37
2020-07-19
2020-07-18
Lubelska-Sazanów Małgorzata
KS Vanto Jumping Team
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
12
Lubicz Julia
Bpk
2020-07-18
1
2020-07-18
16
2020-07-19
1
2020-07-19
1
Łagiewska Marta
LZJ DRAMA Zbrosławice
2020-07-17
28
2020-07-17
22
Majer Beata
Kj Profit Orzesze
2020-07-17
1
200
2020-07-17
15
2020-07-18
6
50
2020-07-18
11
Majer Julia
Moszna
WANESS (256)
2020-07-19
29
2020-07-19
28
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
CHEROKEE (149)
2020-07-17
11
2020-07-17
17
2020-07-18
30
2020-07-18
17
2020-07-19
18
Materlik Monika
Katowicki Klub Jeździecki
2020-07-17
1
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
24
2020-07-19
20
Matla Łukasz
OJK Pod Dębami Inwałd
2020-07-17
15
2020-07-17
16
2020-07-17
31
2020-07-17
8
30
KAS (182)
2020-07-17
41
2020-07-17
Mazur Emilia
BPK
ARIA (227)
2020-07-17
36
2020-07-17
38
2020-07-18
21
2020-07-18
19
2020-07-19
9
Migas Oliwia
Gościeniec Siewierski Ośrodek Jeździecki
2020-07-17
22
2020-07-17
1
Mnich Marta
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MISIA (186)
2020-07-19
23
2020-07-19
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
MENTOR (154)
2020-07-17
2020-07-17
Muc Zuzanna
KJ Vena Rogoźnik
2020-07-17
5
50
2020-07-17
27
2020-07-18
9
2020-07-19
7
30
Musiolik Roksana
PLKJ PLESSÓWKA
SIMI (4)
2020-07-17
27
2020-07-17
43
2020-07-18
43
2020-07-18
21
2020-07-19
11
2020-07-19
19
Nepora Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HAHI'YA (143)
2020-07-18
18
2020-07-19
1
2020-07-19
11
Niemkiewicz Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-07-18
1
2020-07-18
1
2020-07-19
18
2020-07-19
1
Nowak Emilia
KJ Trachy Sośnicowice
CHAMANTE (140)
2020-07-17
46
2020-07-17
2020-07-18
36
2020-07-18
33
2020-07-19
18
Nowak Ewa
KJ Trachy Sośnicowice
MATEO (159)
2020-07-17
28
2020-07-17
1
2020-07-18
25
2020-07-18
2020-07-19
Oliwia Kempa
LZJ Drama Zbrosławice
BŁAWATEK (234)
2020-07-19
11
2020-07-19
8
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
HIPIKA (28)
2020-07-17
2020-07-17
50
Pietrowska Oliwia
SKJ OMEGA
LARYSA (193)
2020-07-17
1
2020-07-17
2020-07-18
38
2020-07-18
2020-07-19
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
MIDOS (155)
2020-07-17
9
2020-07-17
17
2020-07-18
9
2020-07-18
41
2020-07-19
25
Wojtyczka Waldemar
JKS Desant Mikołów
OPIUM W (250)
2020-07-19
26
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
OPIUM (145)
2020-07-17
14
2020-07-17
31
2020-07-18
20
2020-07-19
21
Płaza Milena
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
ZINA (98)
2020-07-17
1
2020-07-17
1
2020-07-18
1
2020-07-18
16
2020-07-19
1
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
2020-07-17
10
2020-07-17
52
2020-07-18
32
2020-07-18
2020-07-19
14
Ponicka Maja
KJ Trachy Sośnicowice
2020-07-17
1
2020-07-17
22
2020-07-18
1
2020-07-18
1
2020-07-19
13
Potysz Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
KOSTEK (196)
2020-07-17
2020-07-17
57
Prażuch Anna
KJ Zbrosławice
NEQUIMA (233)
2020-07-17
11
2020-07-17
54
Prażuch Maria
NEQUIMA (233)
2020-07-18
1
2020-07-18
28
2020-07-19
1
Przybyła Julia
BPK
RACHELA (241)
2020-07-17
2020-07-17
23
2020-07-18
1
2020-07-18
37
2020-07-19
26
Pypłacz Adrianna
BRAK
SUZAN (92)
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
24
Raczkowska Dominika
St. KJ Preria Wilkowice
2020-07-17
41
2020-07-19
12
2020-07-18
35
Radwańska Julia
JKS BCH
OLIVIA (172)
2020-07-18
45
2020-07-18
2020-07-19
23
2020-07-19
17
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti Opole
CHAMAN (147)
2020-07-17
32
2020-07-17
12
2020-07-18
2020-07-19
27
2020-07-17
5
90
2020-07-18
3
150
2020-07-19
2
200
LADY COCO (231)
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
Respondek Monika
KJ Zbrosławice
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
DRAGO (9)
2020-07-17
19
2020-07-17
28
2020-07-18
31
2020-07-19
3
100
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-07-17
2020-07-17
Rudy Lena
Bpk
2020-07-18
1
2020-07-19
1
2020-07-19
1
2020-07-18
23
Rusinowska Hanna
KJ Profit Orzesze
2020-07-17
1
2020-07-17
1
2020-07-18
1
2020-07-18
1
2020-07-19
1
Rybka Zuzanna
brak przynależności klubowej
EROS (117)
2020-07-17
1
2020-07-17
1
2020-07-18
34
2020-07-18
16
Rydz Oliwia
BPK
PEGGY (244)
2020-07-18
1
2020-07-18
Selega Paulina
LKJ Moszna
WIEDŹMIN (164)
2020-07-18
45
2020-07-18
43
2020-07-19
5
50
Seredyńska Olga
Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
BRAWADA (175)
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
2020-07-19
Sikorska Borzysława
Stowarzyszenie KJ PRERIA WILKOWICE
2020-07-17
2020-07-17
30
2020-07-19
15
2020-07-18
21
2020-07-18
15
Skiba Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
LE DUC (40)
2020-07-17
26
2020-07-17
41
2020-07-18
29
2020-07-18
27
2020-07-19
7
20
Skorek Dorota
KJ Profit Orzesze
2020-07-19
19
2020-07-19
19
Skotnicka Vanessa
LZJ Drama Zbrosławice
KASZMIR (112)
2020-07-17
1
2020-07-17
1
2020-07-18
1
2020-07-18
36
2020-07-19
1
Słodczyk Dominik
St. KJ Preria Wilkowice
SURINAM (73)
2020-07-17
2
120
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
1
2020-07-18
2020-07-19
1
150
WIVO (203)
2020-07-19
12
2020-07-17
3
100
2020-07-17
31
2020-07-18
14
2020-07-19
30
2020-07-18
22
2020-07-17
3
150
2020-07-18
3
2020-07-18
9
2020-07-19
5
90
ROSSA (206)
2020-07-17
1
250
2020-07-18
2
250
2020-07-19
1
350
BAJADERA (207)
2020-07-17
13
2020-07-17
3
120
2020-07-18
2020-07-19
1
200
2020-07-18
13
STAR LADY (242)
2020-07-17
2020-07-17
32
2020-07-18
26
2020-07-18
36
DRAKO (251)
2020-07-19
1
250
Słoniec Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
WENDY (252)
2020-07-19
1
2020-07-19
1
2020-07-19
15
2020-07-19
1
Sobczyk Weronika
KJ Zbrosławice
DUNKA (45)
2020-07-17
6
30
2020-07-17
45
2020-07-18
1
150
2020-07-19
31
Stachowiak Gabriela
LKJ Moszna
DANTES (30)
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-19
2020-07-18
2020-07-18
Stachowiak Tomasz
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
TREB (238)
2020-07-17
51
2020-07-17
Stopa Maciej
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
KUBA (113)
2020-07-18
Stopa Maciej
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2020-07-17
15
2020-07-17
2020-07-18
41
2020-07-18
17
2020-07-19
13
Stopa Maciej
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
DESAND (139)
2020-07-17
19
2020-07-18
6
30
2020-07-18
2
150
Stopa Maciej
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
ANTONIO (142)
2020-07-17
54
2020-07-17
2020-07-18
49
2020-07-18
2020-07-19
21
Strzelczyk Natalia
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ARKADA (106)
2020-07-18
Suwała Amelia
PLKJ Plessówka
IRYS (38)
2020-07-19
1
2020-07-19
1
Szotek Dominika
KJ Trachy Sośnicowice
2020-07-19
34
2020-07-19
5
80
Szotek Leszek
Bpk
COFFEE 23 (208)
2020-07-17
26
2020-07-17
16
2020-07-19
2
Sztaba Julia
KJ Vena Rogoźnik
TAKSI (128)
2020-07-17
1
2020-07-17
1
2020-07-18
1
2020-07-18
1
2020-07-19
1
Sztabińska Natalia
BPK
2020-07-17
1
2020-07-17
1
2020-07-18
23
2020-07-19
16
2020-07-19
8
Szweda Nikola
BREGO (248)
2020-07-18
2020-07-18
1
2020-07-19
1
2020-07-19
1
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-17
36
2020-07-17
42
Telepko Julia
LZJ Drama Zbrosławice
PHOEBE (184)
2020-07-17
2020-07-17
1
2020-07-18
1
2020-07-18
28
2020-07-19
1
Tokarska Weronika
LZJ Drama Zbrosławice
SURINAM (73)
2020-07-17
53
2020-07-18
14
2020-07-18
44
2020-07-19
33
Tomanek Olga
KS Vanto Jumping Team
2020-07-17
6
2020-07-17
18
2020-07-18
27
2020-07-18
26
2020-07-19
14
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOLIVIA (146)
2020-07-17
8
2020-07-17
2020-07-18
31
2020-07-18
2020-07-19
11
Waliczek Agnieszka
PLKJ Plessówka
2020-07-17
19
2020-07-17
Wandel Ewa
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
SANINA (74)
2020-07-17
39
2020-07-17
2020-07-18
34
2020-07-18
2020-07-19
24
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2020-07-19
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
SIBILLA (200)
2020-07-17
56
2020-07-17
2020-07-18
13
2020-07-18
2020-07-19
13
Wirek Aleksandra
KJ Zbrosławice
BRYZA (64)
2020-07-19
20
2020-07-19
2
MENTOR (154)
2020-07-18
1
2020-07-18
1
Witoszek Martyna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
HAVANA (12)
2020-07-17
2020-07-17
26
2020-07-18
18
2020-07-18
16
2020-07-19
27
Wodka Ewelina
BPK
HAHI'YA (143)
2020-07-17
1
2020-07-17
1
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
GARDEN M (135)
2020-07-19
4
2020-07-17
1
2020-07-17
42
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
2020-07-17
28
2020-07-18
2020-07-17
14
2020-07-19
22
2020-07-17
34
2020-07-17
15
2020-07-18
38
2020-07-19
20
Wojtyczka Waldemar
JKS Desant Mikołów
OPIUM W (250)
2020-07-19
6
Wołek-Sarek Wioletta
Katowicki Klub Jeździecki
MIZAR (141)
2020-07-19
9
2020-07-19
Zdebik Oliwia
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
KSANTOS (114)
2020-07-17
24
2020-07-17
1
2020-07-18
1
2020-07-18
1
2020-07-19
21
Zinek Agnieszka
Ludowy klub jeździecki Deresz
LA PRIM (118)
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
Zoń Małgorzata
JKS Czanki
2020-07-17
38
2020-07-17
2020-07-18
8
2020-07-18
8
20
2020-07-19
29
Zwolińska Adrianna
LZJ Drama Zbroslawice
WATERLO (170)
2020-07-17
49
2020-07-17
2020-07-18
48
2020-07-18

Number of Riders: 172

Number of Horses: 240

The sum of prizes: 8 040.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl