Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT w skokach przez przeszkody
KLUB JAZDY KONNEJ ROMICO, 25-26.07.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
160 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:31:41
2020-07-24 08:31:41
Pavel Holesovsky COOU COU GIRL
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:30:23
2020-07-24 08:30:23
Klara Mostkova KOPEREK
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
158 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 21:30:24
2020-07-23 21:30:24
Maja Trała MEDARD
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
157 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 21:22:50
2020-07-23 21:22:50
Julia Fajfur LUCILLA
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 21:19:00
2020-07-23 21:19:00
Maja Fajfur WILD BOY
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:52:12
2020-07-22 23:54:25
Kamelia Babicka LIBIA
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
154 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:51:43
2020-07-22 23:23:48
Agrypina Walaszek FOR FEELING -STAR
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
153 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:51:49
2020-07-22 23:23:21
Agrypina Walaszek CUERLY SUE
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:51:58
2020-07-22 23:21:41
Amelia Kula NORMANDIA
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - egzaminacyjny
151 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 21:30:44
2020-07-22 21:24:35
Katarzyna Bula G-CARES
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 20:17:31
2020-07-22 18:11:28
Michaela Mžíková JLB FENELLA
  • 2x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:58:36
2020-07-22 18:00:59
Kinga Kowalska NORMATIV
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
148 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 20:17:35
2020-07-22 17:59:17
Michaela Mžíková QUADER
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Konkurs C - 130 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Konkurs C - 130 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:16:45
2020-07-22 12:09:10
Nicola Jurczyk PANAMA
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
146 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:54:53
2020-07-22 11:54:19
Monika Piech GENUA M
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
145 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:36:20
2020-07-22 11:34:14
Amelia Grzybowska GRAJCAR
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:01:02
2020-07-22 10:59:37
Martyna Kot KORONEA
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:27:07
2020-07-22 08:32:54
Barbara Bober OLEK
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:57:59
2020-07-22 07:01:39
Martyna Rostek PALOMA
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:03:15
2020-07-21 23:13:17
Magdalena Pawlas SELAVI
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:03:51
2020-07-21 22:29:53
Izabela Pełka LALA "R"
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:52:17
2020-07-21 22:22:42
Ida Gajewska CHELBY
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:19:07
2020-07-21 19:36:10
Julia Sztaba TAKSI
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 19:49:38
2020-07-21 19:34:28
Martyna Witoszek KILER
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:18:11
2020-07-21 19:17:15
Paulina Wielgórska-Zdebel SIBILLA
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - egzaminacyjny
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:19:12
2020-07-21 19:16:52
Anna Kulawik GRASSHOPPER
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:18:18
2020-07-21 19:16:28
Paulina Wielgórska-Zdebel D’ARTAGNAN
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:19:42
2020-07-21 16:41:02
Amelia Suwała IRYS
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:52:05
2020-07-21 15:12:59
Hanna Gocyk CEVITA
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:13:09
2020-07-21 14:58:13
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 13:20:47
2020-07-21 13:04:32
Paulina Sawecka GAJA
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 13:21:01
2020-07-21 13:03:23
Aleksandra Borowczak KSENA
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 13:20:55
2020-07-21 13:01:49
Agata Borowczak CANDY'S BOY
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:48:43
2020-07-21 12:43:12
Amelia Lund KRYS LIKE
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:48:53
2020-07-21 12:22:37
Karolina Nowak GRENTINA GOLD
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:49:00
2020-07-21 12:20:21
Jagna Guzińska CARRERA BE
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:10:14
2020-07-21 11:45:23
Anna Haczek CYPRYS
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:10:27
2020-07-21 11:42:39
Kinga Butora FIGA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:10:17
2020-07-21 11:37:36
Agnieszka Machnik GENIUSZ
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:10:22
2020-07-21 11:34:03
Klaudyna Górna LADY
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:20:21
2020-07-21 10:32:17
Nina Sokalska PLANETA
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:20:28
2020-07-21 08:45:06
Beata Majer LEMOND
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:20:34
2020-07-21 08:42:05
Beata Majer ERTON DES BARRIERS
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 08:32:46
2020-07-21 07:10:00
Iga Gajewska GARDENIA
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 08:32:54
2020-07-21 07:09:06
Iga Gajewska EDYCJA
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 01:22:36
2020-07-20 23:47:08
Aleksandra Ryt LACONIEK Z
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 01:22:45
2020-07-20 23:01:50
Julia Lund WARKA
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 01:22:53
2020-07-20 21:17:13
Katarzyna Bula ERAZM
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:13:06
2020-07-20 19:55:45
Kinga Śliż KEBIR
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:13:13
2020-07-20 19:48:43
Jadwiga Rogalska MARATON
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:13:21
2020-07-20 19:45:36
Łukasz Matla LOSE YOURSELF
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:13:28
2020-07-20 18:00:47
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 16:17:45
2020-07-20 15:42:01
Pola Nardelli ARIZONA RD
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 13:44:05
2020-07-20 11:04:15
Katarzyna Kuśnierz JIGO
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:48:55
2020-07-20 10:59:37
Roksana Musiolik SIMI
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - egzaminacyjny
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 07:53:49
2020-07-20 06:03:23
Weronika Kachel MALAQUANDO
  • 2x 11/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - egzaminacyjny
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 07:53:55
2020-07-20 01:15:46
Wiktoria Gracjas SOPHIE
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 07:54:06
2020-07-19 20:59:52
Monika Duda EMBASSY BASSY
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:54:24
2020-07-19 19:26:23
Malwina Dzierbanowicz TALINA
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 19:29:48
2020-07-19 19:00:35
Monika Piech HIPIKA
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 19:29:52
2020-07-19 17:42:09
Karolina Kobylec LONTAR
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 19:29:56
2020-07-19 17:41:45
Karolina Kobylec GARUS
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 12:52:40
2020-07-19 12:46:45
Martyna Pilch IZIRIS
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 12:52:45
2020-07-19 12:46:04
Agnieszka Gierszewska IZIRIS
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 12:52:55
2020-07-19 10:51:36
Zuzanna Kamińska HIPIS
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 12:52:59
2020-07-19 10:51:11
Zofia Kuśmierczyk PRAWA WM
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 12:53:04
2020-07-19 10:50:02
Barbara Jeleń ELDORADO
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:16:30
2020-07-19 09:41:46
Maciej Dziadczyk BONNEUR DU DOMAINE Z
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 07:12:50
2020-07-18 21:08:14
Martyna Grobelny GRAPPA
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 17:52:17
2020-07-18 12:17:20
Roman Machnik HUSARIA
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 17:52:03
2020-07-18 09:49:47
Martyna Grobelny FRIDA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:26:34
2020-07-17 17:17:24
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:13:19
2020-07-17 16:49:17
Justyna Wacławek CALLIE
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:27:03
2020-07-17 16:46:35
Justyna Wacławek AQUADOR
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:27:09
2020-07-17 16:38:37
Justyna Wacławek MALIBU
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:27:15
2020-07-17 16:35:37
Justyna Wacławek LADY LOOPING
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:27:21
2020-07-17 16:33:38
Justyna Wacławek COLIN
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:27:35
2020-07-17 15:25:24
Maciej Handzlik KAS
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 14:01:33
2020-07-17 14:56:16
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:27:50
2020-07-17 14:54:34
Lena Gruca CHACCO-BOY
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 23:11:59
2020-07-16 14:36:17
Mikołaj Szulakowski STEP
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - egzaminacyjny
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 01:23:01
2020-07-16 08:53:57
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:29:23
2020-07-16 07:40:55
Amelia Lodek PINA COLADA
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:29:31
2020-07-15 21:59:40
Marta Rzepa AMELKA
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 13:44:19
2020-07-15 21:14:36
Maja Kliś WALKIRIA AK
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:29:46
2020-07-15 21:10:58
Marcjanna Malik DON PEDRO
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:31:06
2020-07-15 20:55:01
Sylwia Papkala HEROINA
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:31:12
2020-07-15 20:19:09
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:31:18
2020-07-15 19:23:26
Dawid Janota KOSINA PROGRES
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:31:25
2020-07-15 14:33:39
Julia Moczkowska SILVANO
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:31:34
2020-07-15 14:31:42
Anna Gotowiecka L
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:31:41
2020-07-15 14:30:34
Kornelia Kubicz LIMERYK
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:32:36
2020-07-14 20:59:14
Emilia Maciąg WANESSA
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:32:49
2020-07-14 20:58:03
Kamila Kantor WANESSA
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:32:56
2020-07-14 20:57:09
Weronika Popiel ORINA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:33:13
2020-07-14 19:22:56
Aleksandra Solarz-Czakon HERB
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:35:02
2020-07-14 15:13:56
Wiktoria Winter HUGO
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:13:42
2020-07-14 14:38:59
Paulina Matuszczyk EWERTON
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:35:15
2020-07-14 14:03:43
Wioletta Karpińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:35:21
2020-07-14 13:26:43
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:35:27
2020-07-14 13:12:17
Magdalena Pękała EKSTAZA
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 17:56:57
2020-07-14 11:37:14
Aleksandra Ryt URICELLO
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:35:48
2020-07-14 11:36:45
Aleksandra Ryt BIMBER BOY
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:35:55
2020-07-14 11:22:23
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:37:37
2020-07-14 08:55:31
Kawa Marta VARADERO R
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - egzaminacyjny
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:22:24
2020-07-14 08:53:13
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Konkurs C - 130 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Konkurs C - 130 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:22:46
2020-07-14 08:52:42
Anna Kruczek CANNON
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:34:48
2020-07-14 08:52:14
Aleksandra Kawa DEEP PURPLE
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:23:19
2020-07-14 08:51:30
Alicja Jóźwiak SYLVIAN RK
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - egzaminacyjny
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:23:49
2020-07-14 08:50:31
Aleksandra Hilbrycht GASMIN
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:24:11
2020-07-14 08:49:56
Masza Galocz CASIQUIARE
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Konkurs C - 130 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Konkurs C - 130 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:40:15
2020-07-14 08:38:54
Klaudia Danak VIDAR "M"
  • 2x 11/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - egzaminacyjny
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:40:31
2020-07-13 22:19:09
Ewa Łukasik CASINO ROYAL
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - egzaminacyjny
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:40:40
2020-07-13 22:17:34
Anna Kowalska-Kliś BOLONIA
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:40:47
2020-07-13 19:28:00
Wacław Wiesner LUCARDIA
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 08:33:06
2020-07-12 08:54:30
Anna Strzałka RUDBEKIA
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:41:10
2020-07-11 08:24:12
Patrycja Gacek ESKA
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:41:18
2020-07-11 08:20:38
Estera Stec ETNA -B
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:41:26
2020-07-11 08:10:36
Katarzyna Palka ESKA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:41:35
2020-07-11 08:09:36
Monika Kalinowska BRAWURA GOLD
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:41:43
2020-07-11 08:08:19
Klaudia Adamek BONITA-MG
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:41:58
2020-07-10 14:30:08
Wiktoria Skorupa COKABLANCA
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:42:02
2020-07-09 18:04:23
Wiktoria Żymła LOTO-Z
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:42:11
2020-07-09 15:11:33
Natalia Janota QUINDA- QUANDO
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - egzaminacyjny
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:42:18
2020-07-09 00:32:17
Katarzyna Łopatka BEAU DU SANCY
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:42:37
2020-07-09 00:30:58
Aleksandra Zając SARANNAH
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:42:43
2020-07-09 00:30:09
Bartosz Weigel CADORO
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:42:49
2020-07-09 00:29:22
Maria Szuba MAGNAT
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:42:56
2020-07-09 00:28:29
Kaja Sanokowska ALLUBET
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:43:03
2020-07-09 00:26:54
Weronika Niemczyk ARAK
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:43:15
2020-07-09 00:25:50
Wiktoria Krzanowska EPSILON
  • 2x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:43:22
2020-07-09 00:25:01
Julia Koźbiał ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:43:28
2020-07-09 00:24:07
Elżbieta Jodłowska RUBIN
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Konkurs C - 130 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:43:41
2020-07-07 20:02:05
Sławomir Uchwat CRAZY LOVE
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:43:48
2020-07-07 20:01:30
Katarzyna Uchwat JORNIAN BLUE F
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:43:54
2020-07-07 20:00:59
Katarzyna Uchwat KELVIN NITA
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 14:35:10
2020-07-07 20:00:31
Barbara Pierz INCREDIBLE
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:44:10
2020-07-07 19:58:46
Sławomir Uchwat JETOULON PK
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:44:17
2020-07-07 19:58:18
Sławomir Uchwat KARANZA
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:44:30
2020-07-07 16:57:16
Katarzyna Łopatka ROMANIA
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Konkurs C - 130 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Konkurs C - 130 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:44:36
2020-07-07 16:56:33
Aleksandra Szafran CHACCO Z
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:44:42
2020-07-07 16:55:44
Gabriela Ponurski SORINNA
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:44:48
2020-07-07 16:54:47
Anna Nowak CARANDO 3
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:44:56
2020-07-07 16:54:23
Katarzyna Miazga CHACCO Z
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:45:02
2020-07-07 16:53:21
Julia Koźbiał GULLIT H
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:45:08
2020-07-07 16:52:56
Julia Koźbiał CALMIRA 7
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:45:15
2020-07-07 16:52:24
Elżbieta Jodłowska NASHVILLE
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:24:58
2020-07-07 16:51:26
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:24:22
2020-07-07 09:47:41
Adam Krechowicz GEDI
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:24:13
2020-07-06 13:18:47
Karolina Pala CASTELLO II G
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:24:04
2020-07-06 13:14:54
Maciej Handzlik PIGMENT
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:23:55
2020-07-06 13:14:30
Maciej Handzlik FIORA SUNRISE
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:23:46
2020-07-06 13:14:04
Maciej Handzlik BEAU BALOU
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:23:37
2020-07-06 13:12:06
Vanessa Stachura DIDO
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL 80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1/LL 60/Konkurs LL 60 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:23:15
2020-07-06 13:08:21
Julia Krzemień NIGHT LADY
  • 1x 2/LL 80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:23:05
2020-07-05 23:53:58
Magdalena Potysz KOSTEK
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:22:56
2020-07-05 21:56:02
Agnieszka Ciurzyńska BRENDI S
  • 1x 4/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Konkurs P - 110 cm - regionalny - O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:22:46
2020-07-05 21:51:55
Dominika Staniczek PASTEL
  • 2x 3/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs L - 100 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:22:34
2020-07-05 21:12:34
Julia Pudło LORENTO
  • 2x 2/LL80/Konkurs LL 80 z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 13:21:11
2020-07-05 00:05:23
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x 5/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Konkurs N - 120 cm - regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/N1/Konkurs N1 - 125 cm - regionalny - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamek Klaudia niezrzeszona
S
brak
2. Babicka Kamelia LJKS Eldorado
2000 (MJ.)
O035676
3. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
4. Bober Barbara Brak przynależność klubowej
2002 (J.)
Brak
5. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
6. Borowczak Aleksandra KJ Zbrosławice
2010 (Mł.)
O050822
7. Bula Katarzyna KJ Lando
S
O026592
8. Butora Kinga Brak
2002 (J.)
Brak
9. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
10. Danak Klaudia Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O051126
11. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
12. Dziadczyk Maciej Bpk
S
brak
13. Dzierbanowicz Malwina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2008 (JM.)
brak
14. Fajfur Julia KJK Romico
Brak
15. Fajfur Maja KJK ROMICO
O051218
16. Gacek Patrycja Niezrzeszona
2003 (J.)
Brak
17. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (MJ.)
O037352
18. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
19. Gajewska Ida KJ Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
20. Gajewska Iga KJK Elizar
2005 (JM.)
O048462
21. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
22. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
23. Gardulski Karol KJ Facimiech
S
O023008
24. Gierszewska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
S
O033451
25. Gocyk Hanna KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O043629
26. Górna Klaudyna Brak
S
Brak
27. Gotowiecka Anna JKS Equi Verso
S
brak
28. Gracjas Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
29. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
30. Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O043496
31. Grzybowska Amelia Bpk
2003 (J.)
Brak
32. Guzińska Jagna bpk
S
O009745
33. Haczek Anna Brak
2002 (J.)
Brak
34. Handzlik Maciej Bpk
2005 (JM.)
O050177
35. Hilbrycht Aleksandra KJK ROMICO
O048015
36. Holesovsky Pavel CZE
S
10056548
37. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
38. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
39. Jeleń Barbara JKS Kasztanka
2003 (J.)
O053249
40. Jodłowska Elżbieta KJ Facimiech
2002 (J.)
O038072
41. Jóźwiak Alicja KJK Romico
Brak
42. Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
Brak
43. Kalinowska Monika Niezrzeszona
2000 (MJ.)
Brak
44. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka
2005 (JM.)
O044984
45. Kantor Kamila KJK Solka Międzyrzecze
2005 (JM.)
O051950
46. Karpińska Wioletta Lkj Ochaby
S
O033099
47. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (J.)
O039694
48. Kliś Maja Bpk
2007 (JM.)
Brak
49. Kobylec Karolina Bez Przynależności Klubowej
S
O025708
50. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
51. Kowalska Kinga brak
2005 (JM.)
brak
52. Kowalska-Kliś Anna SKJ PROFIT Orzesze
S
O008788
53. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
54. Krechowicz Adam Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
55. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
56. Krzanowska Wiktoria BPK
2008 (JM.)
brak
57. Krzemień Julia Bpk
2002 (J.)
Brak
58. Kubicz Kornelia JKS Equi Verso
2000 (MJ.)
Brak
59. Kula Amelia KJ VENA Rogoźnik
2006 (JM.)
050779
60. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
61. Kuśmierczyk Zofia JKS Kasztanka
2007 (JM.)
O050375
62. Kuśnierz Katarzyna BPK
S
O042442
63. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
64. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
65. Lodek Amelia KJK SOLKA Miedzyrzecze
2007 (JM.)
O050618
66. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
1999 (MJ.)
O023908
67. Lund Amelia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O051461
68. Lund Julia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O051460
69. Łopatka Katarzyna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
70. Łukasik Ewa BPK
2003 (J.)
O042349
71. Machnik Agnieszka Brak
1999 (MJ.)
Brak
72. Machnik Roman Jurajski LKJ w Udorzu
S
O044878
73. Maciąg Emilia KjkSolka Międzyrzecze
2005 (JM.)
O055495
74. Majer Beata Kj Profit Orzesze
S
O003580
75. Malik Marcjanna Bpk
2004 (J.)
Brak
76. Marta Kawa KJK Romico
2007 (JM.)
O054053
77. Matla Łukasz OJK Pod Dębami Inwałd
S
O001389
78. Matuszczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O033822
79. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (J.)
O041619
80. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
81. Moczkowska Julia JKS Equi Verso
S
Brak
82. Mostkova Klara bpk
2010 (Mł.)
brak
83. Musiolik Roksana PLKJ PLESSÓWKA
2006 (JM.)
O051462
84. Mžíková Michaela TJ Slovan Frenštát z.s.
S
H3268
85. Nardelli Pola Brak
2005 (JM.)
Brak
86. Niemczyk Weronika KJ Facimiech
2005 (JM.)
O053538
87. Nowak Karolina Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
88. Osior Martyna
89. Pala Karolina bpk
S
O034722
90. Paliszkiewicz Natalia Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (MJ.)
None
91. Palka Katarzyna niezrzeszona
1999 (MJ.)
brak
92. Papkala Sylwia Brak przynależności klubowej
2003 (J.)
O050253
93. Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
94. Pękała Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
S
O045826
95. Pełka Izabela KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O048887
96. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
97. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
98. Pilch Martyna Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
Brak
99. Ponurski Gabriela KJ Facimiech
2007 (JM.)
brak
100. Popiel Weronika Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2011 (Mł.)
Brak
101. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
S
O024773
102. Pudło Julia PLKJ Plessówka
2016 (Mł.)
23882/15
103. Rogalska Jadwiga Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O038734
104. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
105. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
106. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
107. Rzepa Marta Śląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna
S
brak
108. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
109. Sawecka Paulina JKS Equi Verso
2006 (JM.)
O059079
110. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O044731
111. Śliż Kinga KJ Profit Orzesze
2001 (MJ.)
O035799
112. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (JM.)
O043628
113. Solarz-Czakon Aleksandra KJK Solka Międzyrzecze
S
O002098
114. Stachura Vanessa Bpk
2007 (JM.)
Brak
115. Staniczek Dominika Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
S
2404/20
116. Stec Estera Niezrzeszona
2004 (J.)
Brak
117. Strzałka Anna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O036415
118. Suwała Amelia PLKJ Plessówka
2003 (J.)
O048240
119. Szafran Aleksandra KJ Facimiech
2002 (J.)
O029306
120. Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
brak
121. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
122. Szulakowski Mikołaj KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O029147
123. Trała Maja KJK ROMICO
Brak
124. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
125. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
126. Walaszek Agrypina LKJ Ochaby
S
O003842
127. Weigel Bartosz KJ Facimiech
S
O052737
128. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
129. Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O041084
130. Winter Wiktoria Brak
2004 (J.)
Brak
131. Witoszek Martyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2005 (JM.)
O049455
132. Zając Aleksandra KJ Facimiech
S
O027341
133. Żymła Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

95

ALLUBET SP POL 2014 wałach siwa/171 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
2.

52

AMELKA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz siwa/171 F: Dyskobol
M: Arka
brak
3.

98

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503
4.

41

AQUADOR BWP BEL 2006 wałach kasztanowata/166 F: Heartbreaker
M: .
. .
5.

96

ARAK SP POL 2011 wałach gniada/164 F: Cantanis
M: Armila
K021246 616999530279111
6.

132

ARIZONA RD SP POL 2012 klacz kasztanowata/164 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
7.

32

ASHANTI SOLIER MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
8.

56

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
9.

27

BEAU BALOU HANOWER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Belou de rouet
M: Hauptstbuch
K022629 DE431310396811
10.

91

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Burberry
M: Newada
K018025 DE433331655510
11.

72

BIMBER BOY HOL POL 2016 ogier gniada/165 F: Barcley
M: Doner Sofia
Brak -
12.

4

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
DE421000119209
13.

81

BOLONIA OLDENBURG POL 2005 klacz kara/165 F: PALEGRO
M: BAKALIA
brak DE418181110705
14.

71

BOLS WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Star
M: Białynia
K019105
15.

88

BONITA-MG MŁP POL 2013 klacz ciemnogniada/160 F: Boston
M: Bolidka
brak 616006570046313
16.

117

BONNEUR DU DOMAINE Z ZANGERSHEIDE POL 2011 wałach gniada/170 F: Bamiro
M: Quita du Domaine Z
Brak 056015Z55845011
17.

155

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
18.

87

BRAWURA GOLD SP POL 2008 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
brak 616999570146809
19.

23

BRENDI S NN POL 2010 klacz gniada/166 F: nn
M: nn
K019973 616999690048710
20.

93

CADORO SP POL 2007 ogier gniada/168 F: AVIANO
M: COLIBRIA
K015537 616009530290607
21.

50

CALIDA R HANNOWERSKA GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
K026356
22.

38

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada/172 F: Conthargos
M: Loubette
K023063 DE418182536211
23.

40

CALLIE WESTFALSKA GER 2016 klacz gniada/170 F: Cotton Club
M: /Lancer III
. .
24.

111

CALMIRA 7 RHEINLANDER POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
25.

153

CANDY'S BOY Deutsches Sportpferd GER 2009 wałach siwa/170 F: Lord
M: Golden Lady
K029430 DE 456370295109
26.

5

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
27.

109

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
28.

151

CARRERA BE SP POL 2013 klacz gniada/170 F: Bijou Be
M: Cornea
Brak 6160095401017
29.

129

CARTIER VDE Slovak Warmblood SVK 2012 gelding dark bay/170 F: Calmiro
M: Shakira
none 703002442120012
30.

80

CASINO ROYAL SP POL 21.03.2009 Wałach gniada/mk:157 F: Caliro/CALATO
M: Casandra/CORIOLAN
K015540 616009530066609
31.

8

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
32.

30

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
33.

36

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: cassini II
M: qua
K022324 DE418181685010
34.

163

CEVITA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/nn F: Vulkan L
M: Cyganka
K026761 616007610025013
35.

107

CHACCO Z HOLSZTYŃSKA POL 2013 Ogier gniada F: Centurion
M: Toskana IV
K024931
36.

48

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Chacco-Blue
M: Piorella
Brak DE 427270537609
37.

164

CHELBY HOL POL 2012 klacz ciemnogniada/167 F: Casparino/ Carpaccio
M: Irina VII/ Alcatraz
- DE421000190212
38.

89

COKABLANCA Trotteur Francais POL 2012 Klacz gniada/mk:152 F: Imoko
M: Helice du Fruitier
K027484
39.

44

COLIN HOL. POL 2013 Wałach kasztanowata/160 F: Contendro II
M: Marena
brak .
40.

47

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
K024715 616009610117211
41.

187

COOU COU GIRL / POL / klacz inna// F: /
M: /
/ /
42.

74

CORRMAN HOLSZTYŃSKA GER 2007 Wałach gniada/182 F: Colman
M: N-Kithara
LKPZJ/5602/19 K012576
43.

100

CRAZY LOVE HOL POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Canabis / Contender
M: Leinanie / Landgold
K029418 DE418180048614
44.

179

CUERLY SUE HOLSZTYŃSKA POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender
M: Hanaria
K009368 DE421000274004
45.

145

CYPRYS SP POL 2004 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
Brak 616999663570004
46.

168

D’ARTAGNAN HAN POL 2015 wałach siwa/167 F: Diacontinus
M: Cinderella
Brak De 431312302515
47.

79

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
48.

162

DEEP PURPLE Z POL 2015 wałach siwa/170 F: Dallas VDL
M: Feloma
brak 056015Z55560715
49.

83

DEMON SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Comandor
M: D
Brak 616009540114616
50.

26

DIDO SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Vigot
M: Deizi
Brak 616009600172512
51.

54

DON PEDRO SP POL 2009 wałach gniada/175 F: Nn
M: Nn
Brak Xyz
52.

73

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
53.

141

EDYCJA MAŁOPOL. POL 2002 Klacz ciemnogniada/168 F: Grey
M: Elza
K016720 006630158602
54.

70

EKSTAZA SP POL 2009 Klacz gniada/160 F: Emetyt
M: Elektra
WZJ/3674/19
55.

122

ELDORADO MAŁOPOLSKA POL 30.04.2008 wałach kasztanowata/165 F: Eufrat
M: Dakota
K029495 POL006580297708
56.

128

EMBASSY BASSY HANOWER GER 2011 Wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
K021475 DE431311414811
57.

97

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:148 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
58.

139

ERAZM MŁP POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun / Top Gun
M: Enigma / Decybel I
K025342 616006570147214
59.

144

ERTON DES BARRIERS BEL BEL Xxxx wałach gniada/175 F: Xxxx
M: Xxxx
Xxxxx 056007000E48335
60.

85

ESKA MŁP POL 2012 klacz gniada/mk:150 F: Paszkwil
M: Epoka
brak 616006570046313
61.

86

ETNA -B WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Izopren
M: Estrada
Brak 616007610150316
62.

67

EWERTON MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada F: Emetyt
M: Elegancja
K022934 616006660849813
63.

148

FIGA SP POL 2009 klacz gniada/164 F: NN
M: NN
Braj 616999661933009
64.

28

FIORA SUNRISE HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz gniada/164 F: For Fashion
M: Zurianf
Brak DE421000050414
65.

68

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
K017996 528003201007892
66.

178

FOR FEELING -STAR HANOWERSKA POL . Wałach kasztanowata/.. F: .
M: .
. . .
67.

113

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:118 F: Bator / Maashoven's Egor
M: Fiesta / Hertz
K027112 616013610019211
68.

177

G-CARES SP POL 2008 wałach gniada/178 F: Cartouche
M: Gini
K020742 POL009670156608
69.

69

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
70.

152

GAJA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/167 F: Centero
M: Gejsza
Brak 616007530055315
71.

140

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
72.

189

GARDENIA . POL 2010 Klacz ciemnogniada F: .
M: .
.616007610018710
73.

125

GARUS SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Guffi
M: Gracja
K018033 616009670150809
74.

7

GASMIN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Jaśmin
M: Greta
K027311 616006580160014
75.

31

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/mk:145 cm F: Marafon
M: Greta
Brak POL013540130807
76.

21

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
77.

146

GENIUSZ KOŃ MAŁY POL 2010 wałach kasztanowata/mk:140 F: Folkert
M: Gerrie
Brak 616013540116410
78.

61

GENUA Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz kasztanowata/158 F: Colox- Cup
M: Gurami
K025547 616 009 60 01073 10
79.

172

GENUA M SP POL 2016 klacz kasztanowata/170 F: Rodesian Winner
M: Genetyka M
Brak 616098200179187
80.

171

GRAJCAR MALOPOLAK POL 2012 wałach gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
81.

116

GRAPPA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
Brak 616999600278612
82.

170

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Gelding darkbay/175 F: Ultimo
M: Odiline
K027025 528003201110698
83.

150

GRENTINA GOLD SP POL 2015 klacz ciemnogniada/174 F: Louis
M: Gotiwa
brak POL009570025305
84.

110

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
85.

62

HALKA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Emetyt
M: Honda
K023043 POL009540008905
86.

65

HERB SP POL 2015 Wałach skarogniada/166 F: Vandamme
M: Hera
K028180 616007610092215
87.

55

HEROINA OLDENBURG GER 25.04.2009 Klacz kara/174 F: Shamane
M: Hauptstutbuch
K023543 433330921609
88.

119

HIKI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Antek
M: Harfa
K025767 616007590176411
89.

123

HIPIKA SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Salazar
M: Hipnoza
K029784 616009540099116
90.

120

HIPIS MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
K012474 POL006540056605
91.

66

HUGO SP POL 2012 wałach gniada/169 F: Lansjer L
M: Hasta
Brak 616 009 58 03473 12
92.

114

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Holandia / Lando
K020450 616009540079411
93.

188

HYRDA F:
M:
94.

103

INCREDIBLE KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Etoulon
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
95.

39

INSYGNIA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Barbur
M: Intara
None
96.

156

IRYS Szlachetna Półkrew POL 2003 wałach ciemnogniada/164 F: NN
M: NN
K029428 999540099403
97.

118

IZIRIS Pełna Krew Angielska POL 2013 klacz gniada/164 F: Golden Tirol
M: Izara
Brak 72/2015
98.

104

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: ETOULON VDL
M: ARMANTICO/ AHOLD UP PREMIER
brak 528003201403725
99.

130

JIGO Angielska Pełna Krew POL 2011 Wałach gniada F: Rhodesian Winner
M: Junosza
K024123
100.

175

JLB FENELLA CZECH WARMBLOOD CZE 2012 mare grey/168 F: Carpalo
M: JLB Fler
None 000073080
101.

101

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Eriana-F / Canturano
K028572 528003201400251
102.

105

KARANZA KWPN POL 2015 klacz gniada/170 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: WENDELIEN/ PHARAON
brak 528003201505262
103.

46

KAS SP POL 2015 wałach gniada/173 F: nn
M: Nn
Brak Xyz
104.

35

KASHMIR HIPPICA OS POL 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Kannan
M: Heartbreaker
K023053 Brak
105.

133

KEBIR KWPN POL 2015 Ogier ciemnogniada/173 F: Eldorado van de zeshoek
M: Tess
brak brak
106.

102

KELVIN NITA KWPN POL 2015 wałach gniada/170 F: dakar vdl
M: diana-nita/ landlord
K029604 528003201503515
107.

181

KENZO SP POL 2006 Wałach gniada F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
108.

157

KILER TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach siwa/157 F: nn
M: nn
Brak 616999540141210
109.

34

KISMET HIPPICA OS POL 2014 Wałach gniada/169 F: Kannan
M: Loubette
brak brak
110.

186

KOPEREK . POL . wałach inna/. F: .
M: .
. .
111.

166

KORONEA XX POL 2001 klacz skarogniada/165 F: Don Corleone
M: Koronis
Brak --
112.

57

KOSINA PROGRES KWPN NED 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Baltic VDL KWPN
M: Borina KWPN elite Silverstone Z
PZJ- K028493 528003201503303
113.

37

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
K023065 DE418182528212
114.

24

KOSTEK TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach gniada/165 F: NN
M: Komnata
K027821 616999610190115
115.

149

KRYS LIKE SP POL 2014 wałach gniada/160 F: Ludger
M: Kasjopeja
brak 616009670019714
116.

154

KSENA KUC POL 2009 Klacz bułana/kuc: F: nn
M: nn
K020866
117.

59

L KWPN NED 2016 wałach gniada/164 F: Heathrow
M: Evita
Brak 528003201604201
118.

137

LACONIEK Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
119.

147

LADY MAŁY KOŃ POL 1999 klacz srokata/mk:140 F: Okoń
M: Luca
Brak POL013540019299
120.

43

LADY LOOPING SP POL 2016 Klacz gniada/161 F: Böckmann's Looping
M: Borówka
brak -
121.

160

LALA R SP POL . klacz kara/165 F: Campari M
M: Lalique
K005993 POL009540069500
122.

76

LECHITA SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Folio
M: Lalka
616009600197511
123.

143

LEMOND XXXX POL 2016 wałach gniada/165 F: Xxxxx
M: Xxxxx
Xxxxx Xxxxcccc
124.

182

LIBIA SP POL 2007 Klacz gniada/158 F: Machmuthr Nur
M: Linda
K011759
125.

60

LIMERYK SP POL 2013 wałach gniada/167 F: Emetyt
M: Liza
Brak 616009580526413
126.

124

LONTAR SP POL 2005 wałach gniada/167 F: Desant
M: Lady First
brak POL 009 54 00541 05
127.

22

LORENTO Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
K027940 616999540122015
128.

135

LOSE YOURSELF Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/175 F: Hippica Koh-I-Noon
M: Lawenda
K028781 616009570167415
129.

90

LOTO-Z CZEWB POL 2014 Wałach kasztanowata/183 F: Ludwig von bayern
M: Agnes-Z
Brak 000081784
130.

82

LUCARDIA Małopolska Xxoo POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Ramadan
M: Luczia
KO26889
131.

184

LUCILLA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
K016024
132.

191

LUCILLA WIELKOPOLAK POL 2006 Klacz siwa/163 F: Lwówek
M: Lakonia
K016024 007520003706
133.

94

MAGNAT SP POL 2010 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Limak
M: Morgana
K029411 616 009 54 00155 10
134.

126

MALAQUANDO SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Genius
M: Mantyla
K007902 009660387800
135.

42

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Böckmann's Looping
M: Korys Meduza
K021658 00
136.

134

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
137.

185

MEDARD XX CZE 2003 wałach gniada/mk:154 F: Victory Piper
M: Miss Wonder
Brak 203CZE000047030
138.

136

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
139.

112

NASHVILLE WESTFALSKA POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Nawarona
K019885
140.

25

NIGHT LADY SP POL Nn klacz kara/167 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
141.

180

NORMANDIA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Czumen
M: Nowela
K023960 POL009670119908
142.

174

NORMATIV HAFLINGER DEU 2006 Wałach izabelowata/kuc: F: Novum II
M: Bella Donna
brak
143.

161

OLEK SP POL 2005 wałach gniada/160 F: NN
M: Olga
Brak 999 54 01061 05
144.

64

ORINA TYP PIERW POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
K020486
145.

165

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Love Affair/Lauries Crusador
M: Pampa/Pumpers
K021863 POL007540048608
146.

173

PANAMA Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Roland
M: Pastera Queen
Brak 61600959018271
147.

11

PASTEL MAŁOPOLSKA POL 05.04.2008 wałach gniada/163 F: Stabon
M: Pointa
2294/20 POL 006 66 00945
148.

29

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110
149.

51

PINA COLADA SP POL 2015 Klacz kara/mk:150 F:
M:
Brak
150.

142

PLANETA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/167 F: Grand Amour
M: Prymulka
3226/20 POL 009 54 00403 06
151.

121

PRAWA WM SP POL 6.05.2010 klacz gniada/160 F: Wanderfurst
M: Leyenda WM
K029494 DE455-8703505-10
152.

176

QUADER HANNOVERANER CZE 2013 Wałach ciemnogniada F: Quadam
M: Gertrud
none
153.

14

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
K022419 DE456570278209
154.

75

QUIRORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
155.

106

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Cornado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212
156.

99

RUBIN SP POL 2008 wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
157.

84

RUDBEKIA SP POL 2010 klacz gniada/173 F: Faust Z
M: Raolia
K019783 616009610183310
158.

92

SARANNAH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa/165 F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Sahara
K025324 616009570182710
159.

159

SELAVI SP POL 2006 klacz siwa/175 F: Louis
M: Sasanka
Brak --
160.

167

SIBILLA C POL 2013 klacz gniada/167 F: C
M: C
K022579 Brak
161.

58

SILVANO TRK POL 2012 wałach gniada/175 F: Sword
M: Sprawa
brak 732010063712
162.

131

SIMI MŁP POL 2011 Wałach skarogniada/163 F: Minaret
M: SISLEY
K019347 616006570191111
163.

127

SOPHIE PKZ POL 2014 klacz kasztanowata/155 F: HEXSON
M: SIGMA
Brak 123
164.

108

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
K010752 POL009670053000
165.

45

SORINNA KON POLSKI POL 2000 mare bay/000 F: nobody
M: sorbona
pol 009670053000 pol 009670053000
166.

49

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
brak 616006690036815
167.

6

SYLVIAN RK OLDEMBURG GER 2013 Ogier kasztanowata/172 F: Swarovski
M: ST.PR.St
brak DE489-944-13
168.

169

TAKSI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Cruzeiro L
M: Tara
brak brak
169.

2

TALINA TYP MAŁY KOŃ POL 2012 Klacz siwa/kuc:130 F: nn
M: nn
brak
170.

115

URICELLO HOL POL 2015 ogier gniada/170 F: Uriko/Untouchable
M: /Carpaccio
K027390 DE412000109515
171.

77

VARADERO R SP POL 2011 wałach gniada/164 F: Goofi R
M: Viva Ina R
brak
172.

78

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
173.

33

VILLAGE HIPPICA OS POL 2008 klacz kasztanowata/166 F: stakkato
M: vis a vis
brak DE 4181823218508
174.

53

WALKIRIA AK SP POL 2013 klacz izabelowata/165 F: nn
M: Nn
Brak Xyz
175.

63

WANESSA WLKP POL 2014 klacz tarantowata/162 F: Tabasko
M: Wełtawa
K029203
176.

138

WARKA WIELKOPOLAK POL 2014 klacz siwa/164 F: Benitol
M: Wirka
brak 616007610130114
177.

183

WILD BOY POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Le Voltaire
M: Wild Shadow
K028363
178.

190

XX F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
150
SUM:
150.00
Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
150
SUM:
150.00
Handzlik Maciej Bpk
150
SUM:
150.00
Jodłowska Elżbieta KJ Facimiech
100
200
200
SUM:
500.00
Kobylec Karolina Bez Przynależności Klubowej
100
SUM:
100.00
Koźbiał Julia KJ Facimiech
100
100
SUM:
200.00
Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
250
350
SUM:
600.00
Łukasik Ewa BPK
50
SUM:
50.00
Machnik Roman Jurajski LKJ w Udorzu
50
SUM:
50.00
Marta Kawa KJK Romico
zaliczony
Mžíková Michaela TJ Slovan Frenštát z.s.
200
SUM:
200.00
Osior Martyna
zaliczony
Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
zaliczony
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
250
350
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Klaudia
niezrzeszona
2020-07-25
12
2020-07-26
17
2020-07-25
21
2020-07-26
29
Babicka Kamelia
LJKS Eldorado
LIBIA (182)
2020-07-26
2020-07-26
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (136)
2020-07-25
18
2020-07-25
7
2020-07-26
2
150
Bober Barbara
Brak przynależność klubowej
OLEK (161)
2020-07-26
21
2020-07-26
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2020-07-25
19
2020-07-25
5
2020-07-26
33
2020-07-26
Borowczak Aleksandra
KJ Zbrosławice
KSENA (154)
2020-07-26
2020-07-26
6
Bula Katarzyna
KJ Lando
ERAZM (139)
2020-07-26
6
G-CARES (177)
2020-07-26
24
2020-07-26
Butora Kinga
Brak
FIGA (148)
2020-07-25
27
2020-07-25
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-25
26
Danak Klaudia
Klub Jeździecki Pro Horses
2020-07-26
8
2020-07-26
11
Duda Monika
LKJ Ochaby
2020-07-26
14
2020-07-26
24
Dziadczyk Maciej
Bpk
2020-07-25
29
2020-07-25
Dzierbanowicz Malwina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
TALINA (2)
2020-07-26
9
2020-07-26
Fajfur Julia
KJK Romico
LUCILLA (184)
2020-07-25
5
2020-07-25
2020-07-26
5
Fajfur Maja
KJK ROMICO
WILD BOY (183)
2020-07-25
2020-07-25
44
2020-07-26
38
2020-07-26
LUCILLA (191)
2020-07-26
16
Gacek Patrycja
Niezrzeszona
ESKA (85)
2020-07-26
2020-07-26
19
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (69)
2020-07-25
12
2020-07-26
2020-07-25
18
Gajewska Ida
Klub Jeździecki Zbrosławice
CHELBY (164)
2020-07-25
2020-07-25
45
2020-07-26
14
2020-07-26
11
Gajewska Ida
KJ Zbrosławice
GARDENIA (189)
2020-07-26
27
Gajewska Iga
KJK Elizar
GARDENIA (140)
2020-07-25
10
2020-07-25
10
EDYCJA (141)
2020-07-25
4
2020-07-25
3
2020-07-26
11
2020-07-26
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
2020-07-25
6
2020-07-25
5
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2020-07-25
9
2020-07-26
19
2020-07-26
2020-07-25
Gardulski Karol
KJ Facimiech
CARANDO 3 (109)
2020-07-25
38
2020-07-25
27
2020-07-26
20
2020-07-26
22
Gierszewska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
IZIRIS (118)
2020-07-25
20
Gocyk Hanna
KJ Profit Orzesze
CEVITA (163)
2020-07-25
25
2020-07-25
14
2020-07-26
2020-07-26
3
Górna Klaudyna
Brak
LADY (147)
2020-07-25
2020-07-25
Gotowiecka Anna
JKS Equi Verso
L (59)
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-26
Gracjas Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
SOPHIE (127)
2020-07-25
19
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-26
12
Grobelny Martyna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
FRIDA (113)
2020-07-25
14
2020-07-25
GRAPPA (116)
2020-07-25
16
2020-07-25
Gruca Lena
JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2020-07-25
12
2020-07-25
2
150
2020-07-26
10
2020-07-26
2020-07-25
27
Grzybowska Amelia
Bpk
GRAJCAR (171)
2020-07-25
23
2020-07-25
43
2020-07-26
22
2020-07-26
Guzińska Jagna
bpk
2020-07-26
4
2020-07-26
6
Haczek Anna
Brak
CYPRYS (145)
2020-07-25
22
2020-07-25
30
Handzlik Maciej
Bpk
2020-07-25
13
2020-07-25
13
2020-07-26
2
2020-07-25
10
PIGMENT (29)
2020-07-25
3
150
2020-07-25
2
Hilbrycht Aleksandra
KJK ROMICO
GASMIN (7)
2020-07-25
47
2020-07-26
42
2020-07-25
9
Holesovsky Pavel
CZE
2020-07-25
7
2020-07-25
11
Janota Dawid
LKJ Ochaby
2020-07-25
39
2020-07-25
2020-07-26
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2020-07-25
11
2020-07-25
2020-07-26
4
Jeleń Barbara
JKS Kasztanka
ELDORADO (122)
2020-07-26
7
2020-07-26
13
Jodłowska Elżbieta
KJ Facimiech
RUBIN (99)
2020-07-25
21
2020-07-25
6
2020-07-26
3
100
2020-07-26
1
NASHVILLE (112)
2020-07-25
4
2020-07-26
1
2020-07-26
1
200
2020-07-25
1
200
Jóźwiak Alicja
KJK Romico
2020-07-25
31
2020-07-26
15
2020-07-25
9
Kachel Weronika
Klub Jeździecki Zbrosławice
2020-07-26
7
2020-07-26
5
Kalinowska Monika
Niezrzeszona
2020-07-25
23
2020-07-25
2020-07-26
8
2020-07-26
34
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka
HIPIS (120)
2020-07-25
22
2020-07-25
2020-07-26
15
2020-07-26
Kantor Kamila
KJK Solka Międzyrzecze
WANESSA (63)
2020-07-25
12
2020-07-26
Karpińska Wioletta
Lkj Ochaby
2020-07-25
18
2020-07-26
2020-07-25
2020-07-26
6
Kawa Aleksandra
KJK Romico Żywiec
2020-07-25
2020-07-25
34
2020-07-26
30
Kliś Maja
Bpk
2020-07-25
26
2020-07-25
2020-07-26
10
2020-07-26
2
Kobylec Karolina
Bez Przynależności Klubowej
LONTAR (124)
2020-07-25
5
2020-07-25
GARUS (125)
2020-07-25
3
100
2020-07-25
5
Kot Martyna
LJKS Eldorado Świerklany
KORONEA (166)
2020-07-26
10
2020-07-26
35
Kowalska Kinga
brak
NORMATIV (174)
2020-07-25
9
2020-07-25
26
Kowalska-Kliś Anna
SKJ PROFIT Orzesze
BOLONIA (81)
2020-07-25
17
2020-07-26
18
2020-07-26
2020-07-25
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2020-07-25
9
2020-07-26
7
2020-07-26
2020-07-25
19
GULLIT H (110)
2020-07-25
37
2020-07-26
2
100
2020-07-25
2
100
CALMIRA 7 (111)
2020-07-25
24
2020-07-26
2020-07-25
13
Krechowicz Adam
Bez Przynależności Klubowej
GEDI (31)
2020-07-25
16
2020-07-25
28
2020-07-26
22
2020-07-26
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
CANNON (5)
2020-07-25
16
2020-07-25
10
2020-07-26
4
Krzanowska Wiktoria
BPK
EPSILON (97)
2020-07-25
24
2020-07-26
12
Krzemień Julia
Bpk
2020-07-25
46
2020-07-26
31
2020-07-25
25
2020-07-26
Kubicz Kornelia
JKS Equi Verso
LIMERYK (60)
2020-07-25
1
2020-07-25
2020-07-26
9
2020-07-26
Kula Amelia
KJ VENA Rogoźnik
NORMANDIA (180)
2020-07-25
41
2020-07-25
2020-07-26
9
2020-07-26
9
Kulawik Anna
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2020-07-25
12
2020-07-25
5
Kuśmierczyk Zofia
JKS Kasztanka
PRAWA WM (121)
2020-07-25
17
2020-07-25
8
2020-07-26
1
2020-07-26
25
Kuśnierz Katarzyna
BPK
JIGO (130)
2020-07-25
21
2020-07-25
3
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
2020-07-25
4
QUIRORA (75)
2020-07-25
22
2020-07-26
12
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (56)
2020-07-25
19
2020-07-25
2020-07-26
10
2020-07-26
Lodek Amelia
KJK SOLKA Miedzyrzecze
2020-07-25
12
2020-07-25
2020-07-26
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (73)
2020-07-26
1
250
2020-07-26
1
350
Lund Amelia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
KRYS LIKE (149)
2020-07-26
3
2020-07-26
31
Lund Julia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
WARKA (138)
2020-07-26
16
2020-07-26
27
Łopatka Katarzyna
KJ Facimiech
2020-07-25
20
2020-07-26
26
ROMANIA (106)
2020-07-25
1
2020-07-25
22
2020-07-26
Łukasik Ewa
BPK
2020-07-25
3
50
2020-07-25
23
2020-07-26
5
Machnik Agnieszka
Brak
GENIUSZ (146)
2020-07-25
2020-07-25
Machnik Roman
Jurajski LKJ w Udorzu
HUSARIA (114)
2020-07-25
17
2020-07-26
3
50
2020-07-25
11
Maciąg Emilia
KjkSolka Międzyrzecze
WANESSA (63)
2020-07-25
6
2020-07-26
12
Majer Beata
Kj Profit Orzesze
LEMOND (143)
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-26
2020-07-25
30
2020-07-25
8
2020-07-26
29
2020-07-26
Malik Marcjanna
Bpk
2020-07-26
26
2020-07-26
2020-07-25
18
2020-07-25
24
Marta Kawa
KJK Romico
2020-07-25
28
2020-07-25
2020-07-26
3
zaliczony
Matla Łukasz
OJK Pod Dębami Inwałd
2020-07-26
4
KAS (46)
2020-07-25
36
2020-07-26
33
2020-07-26
21
2020-07-25
24
2020-07-25
32
2020-07-25
17
Matuszczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
EWERTON (67)
2020-07-25
2
2020-07-25
7
2020-07-26
2020-07-26
16
Miazga Katarzyna
KJ Facimiech
CHACCO Z (107)
2020-07-25
35
2020-07-25
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
2020-07-25
4
2020-07-25
2020-07-26
13
Moczkowska Julia
JKS Equi Verso
SILVANO (58)
2020-07-25
3
2020-07-25
2
2020-07-26
14
2020-07-26
Mostkova Klara
bpk
KOPEREK (186)
2020-07-25
7
2020-07-25
1
Musiolik Roksana
PLKJ PLESSÓWKA
SIMI (131)
2020-07-26
5
2020-07-26
34
Mžíková Michaela
TJ Slovan Frenštát z.s.
2020-07-25
10
2020-07-25
4
QUADER (176)
2020-07-25
2
200
2020-07-25
3
Nardelli Pola
Brak
2020-07-25
17
2020-07-25
Niemczyk Weronika
KJ Facimiech
ARAK (96)
2020-07-26
40
2020-07-25
6
2020-07-25
2020-07-26
19
Nowak Karolina
Bez Przynależności Klubowej
2020-07-26
11
2020-07-26
23
Osior Martyna
HYRDA (188)
2020-07-26
4
2020-07-26
2
zaliczony
Pala Karolina
bpk
2020-07-25
20
2020-07-26
8
2020-07-25
6
2020-07-26
8
Paliszkiewicz Natalia
Klub Jeździecki Legia Kozielska
2020-07-25
11
2020-07-25
9
Palka Katarzyna
niezrzeszona
ESKA (85)
2020-07-25
8
2020-07-25
19
Papkala Sylwia
Brak przynależności klubowej
HEROINA (55)
2020-07-25
23
2020-07-25
Pawlas Magdalena
LJKS Eldorado Świerklany
SELAVI (159)
2020-07-26
5
2020-07-26
4
Pękała Magdalena
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
EKSTAZA (70)
2020-07-26
39
2020-07-26
18
Pełka Izabela
KJ Profit Orzesze
LALA R (160)
2020-07-26
8
2020-07-26
9
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
HIPIKA (123)
2020-07-25
2020-07-25
8
GENUA M (172)
2020-07-25
2020-07-25
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2020-07-25
15
2020-07-25
7
2020-07-26
5
Pilch Martyna
Bez Przynależności Klubowej
IZIRIS (118)
2020-07-25
6
2020-07-26
2020-07-26
18
Ponurski Gabriela
KJ Facimiech
SORINNA (108)
2020-07-25
2020-07-25
11
2020-07-26
17
2020-07-26
Popiel Weronika
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
ORINA (64)
2020-07-25
21
2020-07-25
2020-07-26
2
2020-07-26
Potysz Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
KOSTEK (24)
2020-07-25
29
2020-07-25
2020-07-26
27
2020-07-26
Pudło Julia
PLKJ Plessówka
LORENTO (22)
2020-07-25
2020-07-25
18
2020-07-26
1
2020-07-26
Rogalska Jadwiga
Bez Przynależności Klubowej
MARATON (134)
2020-07-25
2020-07-25
Rostek Martyna
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-07-25
15
2020-07-25
8
2020-07-26
7
PALOMA (165)
2020-07-25
7
2020-07-26
11
2020-07-26
2
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-07-25
40
2020-07-26
15
2020-07-25
URICELLO (115)
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-26
8
2020-07-26
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-07-25
29
2020-07-25
4
2020-07-26
6
Rzepa Marta
Śląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna
AMELKA (52)
2020-07-25
2020-07-25
20
Sanokowska Kaja
KJ Facimiech
ALLUBET (95)
2020-07-25
13
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-26
13
Sawecka Paulina
JKS Equi Verso
GAJA (152)
2020-07-26
14
2020-07-26
32
Skorupa Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-07-25
33
2020-07-25
2020-07-26
28
2020-07-26
Śliż Kinga
KJ Profit Orzesze
KEBIR (133)
2020-07-25
2020-07-25
16
2020-07-26
17
2020-07-26
Sokalska Nina
St. KJ Profit Orzesze
PLANETA (142)
2020-07-25
5
2020-07-25
14
2020-07-26
3
2020-07-26
12
Solarz-Czakon Aleksandra
KJK Solka Międzyrzecze
HERB (65)
2020-07-25
10
2020-07-25
20
2020-07-26
7
2020-07-26
17
Stachura Vanessa
Bpk
DIDO (26)
2020-07-25
11
2020-07-25
4
2020-07-26
35
2020-07-26
Staniczek Dominika
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
PASTEL (11)
2020-07-25
42
2020-07-25
2020-07-26
41
2020-07-26
Stec Estera
Niezrzeszona
ETNA -B (86)
2020-07-25
25
2020-07-25
2020-07-26
15
2020-07-26
28
Strzałka Anna
KJ Facimiech
2020-07-25
1
2020-07-26
23
2020-07-26
19
Suwała Amelia
PLKJ Plessówka
IRYS (156)
2020-07-25
15
2020-07-25
Szafran Aleksandra
KJ Facimiech
CHACCO Z (107)
2020-07-26
32
2020-07-26
Sztaba Julia
KJ Vena Rogoźnik
TAKSI (169)
2020-07-25
26
2020-07-25
2020-07-26
1
zaliczony
Szuba Maria
KJ Facimiech
MAGNAT (94)
2020-07-25
27
2020-07-25
2020-07-26
20
2020-07-26
Szulakowski Mikołaj
KJ Trachy Sośnicowice
STEP (49)
2020-07-25
2
2020-07-25
2020-07-26
21
2020-07-26
25
Trała Maja
KJK ROMICO
MEDARD (185)
2020-07-25
15
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-26
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2020-07-25
14
2020-07-25
8
2020-07-25
22
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-26
13
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2020-07-25
25
2020-07-25
28
2020-07-26
5
2020-07-26
23
2020-07-25
1
250
2020-07-25
1
350
KARANZA (105)
2020-07-25
21
2020-07-25
16
2020-07-26
20
2020-07-26
16
Walaszek Agrypina
LKJ Ochaby
2020-07-25
23
2020-07-25
14
2020-07-26
9
Weigel Bartosz
KJ Facimiech
CADORO (93)
2020-07-25
15
2020-07-26
26
2020-07-26
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
SIBILLA (167)
2020-07-25
24
2020-07-25
2020-07-26
25
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-26
36
Wiesner Wacław
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2020-07-26
37
2020-07-26
18
Winter Wiktoria
Brak
HUGO (66)
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-26
13
2020-07-26
24
Witoszek Martyna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
KILER (157)
2020-07-26
2020-07-26
7
Zając Aleksandra
KJ Facimiech
2020-07-25
26
2020-07-25
25
EPSILON (97)
2020-07-25
2020-07-26
Żymła Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LOTO-Z (90)
2020-07-25
13
2020-07-25
13
2020-07-26
30
2020-07-26

Number of Riders: 133

Number of Horses: 178

The sum of prizes: 2 750.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl