Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR i HZT
HPPP i HZRT
KJK Szary Michałowice, 10-13.12.2020

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąba Olimpia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
2. Badura Anna KJ Profit
S
O024424
3. Banaszczyk Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2010 (Mł.)
O059391
4. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
O055264
5. Beszterda Zofia Klub Sportowy Konsul
2010 (Mł.)
brak
6. Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
S
O037110
7. Boroniec Aleksandra Klub Jeździecki „Zamek
2006 (JM.)
Brak
8. Borówka Alicja SKJ Mustang Jaworzno
2008 (JM.)
Brak
9. Bromboszcz Maja JKS Desant
2004 (J.)
O037390
10. Bula Katarzyna KJ Lando
S
O026592
11. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
12. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
13. Cebulak Joanna Ks Jumping Team Wiercany
S
A
14. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (MJ.)
O051354
15. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (J.)
O052829
16. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (MJ.)
O032599
17. Dubil Dawid WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O003060
18. Dymek Ksawery St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
0040404
19. Falewicz Małgorzata JKS Czanki
S
O012829
20. Fedorczak Vincent Krakowski Klub Jazdy Konnej
2010 (Mł.)
brak
21. Fluder Lena Klub Jeździecki Global
2012 (Mł.)
Brak
22. Fundament Karolina St. KS KJK Szary Michałowice
S
O052720
23. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
24. Gajdzik Nadia JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2006 (JM.)
O061930
25. Gajdzik Roxana JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2001 (MJ.)
O037352
26. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
27. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
28. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
2019 (Mł.)
O042557
29. Gomulec Mila Klub Jeździecki PonySport
2008 (JM.)
LZRWZJ/1750/20
30. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
31. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
32. Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O043496
33. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
34. Grutza Małgorzata KJ Zbrosławice
S
O006981
35. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
Brak
36. Hernik Anna KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O047375
37. Iwan Aniela Kjk pod żubrem
2004 (J.)
Brak
38. Janas Amelia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O048460
39. Janus Sonia Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O041054
40. Jarco Sandra Bpk
2007 (JM.)
Brak
41. Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
42. Kajfasz Julia Kj Facimiech
2007 (JM.)
O055355
43. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
44. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
S
O045438
45. Kłuś Magdalena Fkjk Zatoka
S
O049904
46. Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls
2009 (JM.)
O057466
47. Kołodziejczyk Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O037387
48. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
49. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
50. Kownacka Klaudia KJ Facimiech
2005 (J.)
O038083
51. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
52. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
53. Krauze Anna Kjk Szary
S
brak
54. Krauze Filip kjk szary
brak
55. Krzanowska Kamila Klub Jeździecki ASSANYA
2003 (J.)
O059938
56. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
57. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
58. Kuźniak Aneta Klub Jeździecki Facimiech
S
LZRWZJ/3276/20
59. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
60. Leniarska Pola JKS Czanki
2007 (JM.)
O032108
61. Kowynia Julita WLKS Krakus
S
O040428
62. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
63. Lizak Maria Klub Jeździecki ASSANYA
2005 (J.)
brak
64. Lubelska-Sazanów Małgorzata KS Vanto Jumping Team
S
O019494
65. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (J.)
O035885
66. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
67. Manowska Michalina BPK
2007 (JM.)
brak
68. Marfiak Natalia /
2009 (JM.)
/
69. Markiewicz Katarzyna Klub Jeździecki ASSANYA
2005 (J.)
brak
70. Michniak Dawid klub sportowy konsul
2009 (JM.)
brak
71. Michniak Emilia Klub Sportowy konsul
2009 (JM.)
brak
72. Milc Ewa Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
brak
73. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
74. Mundziakiewicz Julia PIAFF EQUESTRIAN
2003 (J.)
O049753
75. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
brak
76. Niewiadomska Mj'99 Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
77. Niewiadomski J'02 Kacper WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O029332
78. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
79. Nowak Ewa KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O048881
80. Nowak Gabriela Klub Jeździecki Zamek
S
O055748
81. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
82. Nowak Hanna KJ Facimiech
2007 (JM.)
Brak
83. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
84. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
85. Olszowska Laura OJK Barcice
2005 (J.)
Brak
86. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
87. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
88. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
89. Pawlik Berenika
90. Pawlik Dominika KJK Romico
Brak
91. Piela Katarzyna JKS Czanki
2000 (MJ.)
O039461
92. Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003424
93. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
94. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
95. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice Niepołomice
2004 (J.)
O040021
96. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
97. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistic Center
2009 (JM.)
O054495
98. Połeć Paulina WLKS Krakus
S
brak
99. Pomiankowska Julia KS Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
O057728
100. Ponurski Gabriela Klub Jeździecki Facimiech
2007 (JM.)
LZRWZJ/2186/20 B(w)
101. Popiół Małgorzata LKJ Drama Zbrosławice
2020 (Mł.)
brak
102. Potocki Antoni SKS KJK Szary Michałowice
S
O002914
103. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O049968
104. Rachwał Piotr St. KS KJK Szary Michałowice
S
O025098
105. Respondek Monika KJ Zbrosławice
2000 (MJ.)
O027304
106. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
107. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (J.)
O044271
108. Rybowicz Magdalena KJ facimiech
2009 (JM.)
O059408
109. Rzepecka Wiktoria Kj Facimiech
2006 (JM.)
O052576
110. Rzepecka Wiktoria KJ Facimiech
2006 (JM.)
O052576
111. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
112. Skotniczna Karolina KS Team Rancho Pcim
S
brak
113. Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
0007598
114. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
115. Sochacka Nadia Brak
2007 (JM.)
brak
116. Spanier Magdalena KJ Pony Sport Siercza
S
O033365
117. Stachura Vanessa Bpk
2007 (JM.)
Brak
118. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin
2005 (J.)
O043841
119. Stanowska Karolina bpk
2005 (J.)
O044153
120. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (MJ.)
O012725
10118361
121. Superson - Dudek Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2002 (MJ.)
O037111
122. Synowiec Sylwia LKJ Ochaby
2001 (MJ.)
O033429
123. Szafran Aleksandra KJ Facimiech
2002 (MJ.)
O029306
124. Szary Ziebicka Anna POL
S
O003606
10032902
125. Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
S
O001889
126. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
127. Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2004 (J.)
O044565
128. Szurman Mikołaj Kj Facimiech
2006 (JM.)
O054718
129. Szwarc Barbara LKJ Ochaby
2005 (J.)
brak
130. Tabor Nina TEAM RANCHO PCIM
2004 (J.)
brak
131. Tabor Nina TEAM RANCHO PCIM
2004 (J.)
brak
132. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
133. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
134. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
135. Voigt Robert WLKS KRAKUS
S
0
136. Wałęga Anna Sentio Equestrian
2005 (J.)
brak
137. Wieczorkowski Jakub KJ Facimiech
2007 (JM.)
O057786
138. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
139. Witta Patrycja KJ Facimiech
S
O015107
140. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
141. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
X
X
142. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
143. Zając Aleksandra KJ Facimiech
S
O027341
144. Zalega Monika Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2002 (MJ.)
O039950
145. Zarzycka Emilia Vanto Jumping Team
2006 (JM.)
brak
146. Zięba Anna Kochul
2000 (MJ.)
O061173
147. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
brak
148. Ziebicki Michal POL
S
10013394
149. Zielińska Janina Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O053607
150. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
151. Zontek Milena Bpk
2007 (JM.)
O059455
152. Żukowska Maria Brak przynależności klubowej
2002 (MJ.)
O036163
153. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
S
O012574
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

32

A NEW PEARL WESTF POL 2013 klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
2.

35

A-VIVALDI SP POL 2013 wałach siwa/164 F: Van Gogh /
M: Adelina /
K029447 616009630179313
3.

48

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891 616009630152111
4.

164

ADRIANNA - K SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Adrian / Aloube Z
M: Kinga-K / King Of Carelshof
K023839 616009570112012
5.

146

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
brak 616009570114409
6.

54

AHOI SP GER 2016 stallion light chestnut/172 F: Aladin
M: anabell
none de455879019316
7.

230

ALEBASTR UKRAIŃSKA UKR 2003 stallion dark bay/168 F: Boryspol
M: Alleya
None 804098100042500 UKR
8.

47

ALFREDO ALFARVAD Z ZANG POL 2013 wałach gniada/179 F: Air Jordan
M: Queen Alfarvad Z
Brak 056015z55672813
9.

144

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
K020732 POL006540045706
10.

103

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
11.

155

ALMA-ATA Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2006 klacz kasztanowata/168 F: Alexander der Grosse Z
M: Antilopa
K018851 703001702107906
12.

193

ALPHAVILLE 9 Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 03/04/2014 klacz kasztanowata/165 F: ARKO
M: DIDA
K030357 981100004072376
13.

39

ALUETTE SP POL 2012 mare bay/155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027744 616999690061512
14.

200

AM PITAGORA HANOWERSKA POL 2003 Wałach kasztanowata/175 F: Stakkato
M: V-Acorda
K009845 DE431312318603
15.

149

AMARANT MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Aspan
M: Ambrozja
K020315 POL006580467706
16.

187

AMARETTO / POL 2015 wałach siwa/171 F: Atomic Z
M: Salitta/Colman
/ /
17.

177

ANTONOV OLD POL 2014 wałach gniada/164 F: koh i noor
M: aloubet
brak brak
18.

190

AQUIRINIA Z / POL / klacz inna// F: /
M: /
/ /
19.

182

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/164 F: NN
M: NN
K021246 616 999 53 02791 11
20.

150

ARBOREA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/- F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
brak K028095
21.

125

ARIZONA KUC POL 2015 Klacz dereszowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K028982 6420285N0024932
22.

126

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/175 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
23.

143

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
24.

255

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
25.

135

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/180 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
26.

68

B.Z.N. KWPN POL 2006 wałach gniada/162 F: Cantos
M: KWPN
5280030610268 HBR960351*96
27.

62

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
28.

29

BACO KWPN NED 2006 wałach kasztanowata/166 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
29.

168

BAFRA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
K025920 616006540114409
30.

89

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
31.

107

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
32.

243

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Sofia
K023192
33.

175

BALOU'S BATMAN OS GER 2014 Gelding Bay F: BALOU DU ROUET
M: MELODY/LANDCAPITOL
DE418180737914 106ZY74
34.

55

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
35.

162

BAMAKO PA-BO-MA OLD POL 2015 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze
M: Stutbuch I Malta-Pro / Pro Savage
K027845 -
36.

179

BARACK Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Ogier gniada/166 F: BIG STAR JR K Z
M: ANUK
K028635 0
37.

202

BARONET PKSP POL 2015 wałach gniada/166 F: Elvaro
M: B Geraldien
K028213
38.

246

BARWA M POL 1998 klacz gniada/160 F: Bawarczyk / Judex
M: Bajda / Bajkał
LKRWZJ/4195/20 POL006570173398
39.

193

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
40.

82

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
41.

93

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
42.

120

BEAU BALOU HANOWER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Belou de rouet
M: Hauptstbuch
K022629 DE431310396811
43.

131

BEAU DE SANCY OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
K018025 DE433331655510
44.

57

BEAUTY MK SP. POL 2013 klacz gniada/167 F: Rasch hol.
M: Bacardi MK sp.
K025437 616009600246713
45.

41

BEL DE JOUR SP POL 2010 klacz gniada/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
46.

169

BENGRAF WLKP POL 2010 Wałach siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
47.

218

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
48.

132

BINGO SP POL 2008 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K015801 616999540191508
49.

110

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
K024276 DE421000119209
50.

7

BLACK DIAMOND SP POL 2015 wałach kara/164 F: Ringo
M: Pilana
K029841 AOOO213OS
51.

24

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
K018848 203009225472210
52.

130

BOGDANOV Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach gniada/180 F: DE QUIDEMS
M: BRAZYLIA
brak 6160982200111342
53.

127

BOLONIA OLDENBURG POL 2005 klacz kara/165 F: PALEGRO
M: BAKALIA
brak DE418181110705
54.

224

BONANZA KUC POL 2005 klacz srokata/mk:152 F: Wiek
M: Broszka
K025254 POL013570102905
55.

86

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: BERLIN BEJ
M: BARA
K012108 POL 006 58 03072 06
56.

111

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
57.

50

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
K020889
58.

70

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108
59.

85

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
60.

79

BRIANCE HOLSZTYN POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cassin
M: Sita
K022938 000
61.

53

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 A0005153S
62.

157

BURZANNA DI TRAKEŃSKA POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
K026817
63.

29

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
64.

80

CALIGO Z ZANG. POL 2016 ogier gniada/170 F: Chellsini Z / Chellano Z
M: Walburga han./ Werther han.
K029196 056015Z55520916
65.

39

CALL ME 7 HOL GER 2009 Klacz siwa/172 F: Contact Me /
M: Fire Girl /
K018310 DE421000214009
66.

137

CALMIRA 7 RHEINLANDER POL 2012 klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
67.

205

CAMILLA 139 HOL GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 DE421000155210
68.

158

CAMPARI KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/175 F: UP TO DATE
M: MAY FAIR
K017985 528003000702846 104ZU01
69.

183

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa/* F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
70.

135

CAN TABILE MK OLDENBURGER GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Cartoon
M: Cozette Z
K022098 DE 418 185 003 112
71.

65

CANOLATO SP GER 2010 Wałach siwa/- F: Canoso / Catoki
M: H-Cathleen / Calato
K027371 DE421000520810
72.

111

CANTANERO-P Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach siwa/175 F: Cantanis
M: Calippa
K018268 POL009610207207
73.

184

Capriole F:
M:
74.

35

CAPRIOLE PZHK (SP) POL 2009 mare bay/mk:157 F: CANDIAVOLO
M: GAZELLE
/ /
75.

87

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA GER 2004 wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
76.

105

CARAT HOL POL 2014 Wałach kara/- F: -
M: -
K025179 DE441410823614
77.

36

CARGO HANOWERSKA POL 2005 Wałach gniada/176 F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
K009544 DE431316567405
78.

184

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
79.

181

CARTOGRAN BLUE OLDENBURSKA POL 2010 wałach siwa/173 F: Cartogran/ Carthago Z
M: Chaccina/ Chacco-Blue
K021180 DE41814013110
80.

56

CASIQUIARE OS POL 2010 wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
81.

106

CASSILAND CR HOL POL 2012 Wałach gniada/. F: Cassilano
M: M-Landjunga / Landjunge
K025173 -
82.

92

CASSINIA OLDENBURSKA POL 2009 klacz gniada/175 F: Cassini II
M: Bonita
K014104 DE 418180684909
83.

107

CASTEL WEST. POL 2014 Wałach gniada/- F: Castelan II
M: Compromatik / Cornet Obolensky
K025174 DE441410826214
84.

239

CASTEL WEST. POL 2014 Wałach gniada/- F: Castelan II
M: Compromatik / Cornet Obolensky
K025174 DE441410826214
85.

114

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 Wałach gniada/168 cm F: Cassin
M: Politese d'Ete
K014299 DE418181202208
86.

121

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
87.

105

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
K021453 DE421000011411
88.

175

CATALAYA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Connor/Casall
M: Viorita/Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
89.

159

CATAMARA'N HOLSZTYNSKA POL 2010 Wałach siwa/173 F: Corrado 1
M: Olraune
K021390 11
90.

167

CBR FIREBLADE HAN POL 2016 wałach gniada/173 F: Cascalido
M: Corby
Kl1234 De431311405716
91.

67

CELYNOS WIELKOP. POL 2015 wałach kasztanowata/171 F: MJT Nevados ex. Nevados S
M: Celyna
brak 616 007 52 00050 15
92.

191

CEVITA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/nn F: Vulkan L
M: Cyganka
K026761 616007610025013
93.

44

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
K020853 DE441411519510
94.

213

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
K026371 DE418184074510
95.

133

CHACCO Z HOLSZTYŃSKA POL 2013 Ogier gniada F: Centurion
M: Toskana IV
K024931
96.

162

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Chacco-Blue
M: Piorella
K026270 DE 427270537609
97.

81

CHAMANII HOL POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Banda / Cartani
K026855 DE421000083014
98.

12

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
K027061 Brak
99.

182

CHANEL-N Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz kara/167 F: Diarado
M: Capri
brak 616009610064915
100.

151

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
101.

57

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
K019681 DE431316832411
102.

178

CHATROULETTE M SP POL 2014 Klacz gniada F: Bijou Be
M: Copacabana K
K026526
103.

118

CHELBY HOL POL 2012 klacz ciemnogniada/167 F: Casparino/ Carpaccio
M: Irina VII/ Alcatraz
- DE421000190212
104.

167

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa/- F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
105.

145

CHÉRIE DIOR KWPN NED 2007 klacz ciemnokasztanowata/mk:156 F: Larino
M: My Blue Heaven
brak 528003000711700
106.

160

CHERSONISSOS WESTPHALIAN GER 2009 gelding bay/163 cm F: Chin Quin/Chin Chin
M: Lala/Lamoureux I
none 276441411526709
107.

83

CHICA BOMB OLDENBURSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
K021695
108.

101

CHICAGO SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Lasko
M: Cartagina / Love Affair
K027964 616009580203715
109.

191

CHRISTOPHERS DARLING MECKL GER 2008 Mare Grey F: CALL ME NUMBER ONE
M: DAISY/LORD PEZI
DE427270699208 103WQ31
110.

92

CISCO 241 Niemiecki Sportowy POL 2009 Wałach ciemnogniada/183 F: Casiro
M: Granny
K024128 DE456370323409
111.

30

CLARK SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
112.

109

CLEMENS WEST. POL 2014 Wałach gniada/- F: Cornet Obolensky
M: Odessa / Orlando
K025177 -
113.

206

CLINT EASTER KWPN NED 2007 Wałach siwa/178 F: Clinton / Corrado I
M: Viramee / Indoctro
K024630 528003000701691
114.

172

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi
K015244 104FP13
115.

31

COBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan
M: Xxx
Brak Brak
116.

100

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
117.

174

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
118.

140

COENTRAO A HOL. POL 2010 wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
119.

1

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
120.

240

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
121.

152

COLOMBINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/172 F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro -Retto / Colandro
K022587 616009510342712
122.

126

COMIENZO HOL POL 2009 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini II
K017010 DE421000513409
123.

134

CON CAPITAL OLDENBURSKI GER 2004 Wałach gniada/164 F: Con Capitol
M: Hauptstutbuch
K008735
124.

215

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
125.

161

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
K024715 616009610117211
126.

222

CONNER HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/170 F: Contender
M: Perfectlady
K009678 DE421000027605
127.

102

CONQUESTO CON CONQUEST BOY HAN GER 2014 wałach kara/- F: Conquest Boy/ Contendro l
M: Margo/ Oder
K029131 431436935114
128.

132

CORNET BLANCHE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 Wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Dame Blanche van overis Z
K028782 056015Z55772515
129.

148

CORNETTO OLDBG HUN 2007 Wałach gniada/167 F: Cornet Obolensky
M: Furosy / Furioso ||
K025925 K025925 103XS43
130.

6

COSTA DIANA SP POL 2016 klacz siwa/170 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Costa Brava L / Che Guevara L
O54686 616009610171916
131.

113

COUPI K OLDENBURSKA POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe de Coeur
M: Cosanostra K
Brak DE 433330664512
132.

229

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
133.

25

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
brak -
134.

136

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
K015026 12373
135.

94

CZIKO SP POL 2004 wałach gniada/164 F: Ludger
M: Czejenka
K012550 616009680092104
136.

138

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
137.

38

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
K015619 -
138.

78

DAFNE TRAKEŃSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/164 F: Portos
M: Domra
K020644 POL732010066509
139.

70

DALISTO KWPN NED 2008 Wałach gniada/170 F: Quasimodo Z
M: Pattini
K026655 528003000806839
140.

104

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
141.

74

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 Klacz gniada/* F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
142.

40

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach gniada/170 F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086
143.

64

DE FACTO HANOWERSKA POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Destano
M: Kasta Diva
K021466 DE431310637211
144.

2

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
145.

51

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
146.

61

DELVA FARADENZA RG HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Petra III
K030310 DE421000219811
147.

53

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
148.

80

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
149.

48

DEXTER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Kohinoor
M: Dewiza de Revel
Brak 0000000000
150.

228

DHAHA KWPN NED 2008 wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
K014156 528003000808787 104FP17
151.

78

DIANA KUC POL 2015 klacz bułana/kuc:144 F: C
M: C
Brak Brako
152.

210

DIARADOS 7 OLDENBURG POL 2012 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Chella Girll
K025388 DE418185063412
153.

98

DIDO SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Vigot
M: Deizi
K021217 616009600172512
154.

133

DIORYT SP POL 2002 wałach siwa/162 F: Rubin
M: Dyplomacja
K010548 POL009520054502
155.

76

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Campari M
M: Dabelia
K017993 616 009 54 00689 09
156.

180

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
157.

186

DRAGO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: Duran Duran
M: -
K018708 -
158.

87

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
K021627 616009670014912
159.

130

DUKAT TRAKENSKI POL 2010 wałach gniada/162 F: Orsini
M: Domra
K019626 POL732010069310
160.

188

DUNKA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/172 F: Ordon / Biskwit
M: Diomeda / Akant
K021987 616999540119208
161.

73

DURANO G KWPN NED 2008 wałach siwa/175 F: Canturano I
M: Zienna G
K012657 528003000813564
162.

120

DUSHI W KWPN POL 2008 klacz gniada/164 F: Verdi
M: Promesse
Brak Brak
163.

189

EKWADOR SP POL - wałach gniada/172 F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
K016485 POL009610114707
164.

49

EL NINO KWPN POL 2010 Wałach gniada/166 F: -
M: -
brak brak
165.

119

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
166.

142

ELECA LANSERO G HOL POL 2001 wałach gniada/168 F: Acorado
M: Intasia
K026230 DE421000078001
167.

55

ELIO 4 KWPN NED 2009 gelding other/175 F: warrant
M: winks/oklund
nn nld003200909248
168.

124

EMBASSY HANOVER POL 2016 ogier jasnokasztanowata/166 F: Escudo I
M: Romina Rose
Brak DE431322319016
169.

139

EMPIRE S SP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Lou Reed
M: Elnema
K029598 616009690015514
170.

125

EQUANDANI KWPN NED 2009 klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
K022388 528003200900496
171.

188

EQUANDANI KWPN POL 2009 klacz gniada/168 F: Warrant/Numero Uno
M: Andani/Oklund
K022388 528003200900496
172.

115

ERAZM MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun
M: Enigma
K025342 616006570147214
173.

189

ERENIUSZ Czystej Krwi Arabskiej POL 2007 wałach siwa/150 F: Salar
M: Erena
brak POL070000005420
174.

223

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
175.

115

EUREKA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Stakkato Top
M: Epona
K025705 616 009 66 05736 13
176.

117

FARYS P SP POL 2016 ogier gniada/172 F: MJT Nevados S sp / Calvados
M: Fonica S sp/ Concert old.
K029270 616009520038716
177.

81

FEANOR MAGIC MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:* F: Mighty Magic hol
M: Fabia m/ Judym m
K025876 616006570117914
178.

72

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
K015127 616009630198709
179.

144

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
brak DE418184060211
180.

124

FIONA MŁP POL 2005 Klacz gniada F: Floret / Kulbak
M: Missouri / Paszkwil
K015680 POL006660560405 104WI98
181.

84

FOR CANDY WESTFALSKA POL 2008 Wałach gniada/165 F: For Pleasure
M: Candy
K027387 DE441411756408
182.

234

FOR EVER YOUNG HOLSZTYN POL 2011 Klacz gniada/165 F: For ever jump
M: I-Caro-Line
brak brak
183.

245

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
184.

194

FREE STAR SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
185.

94

FUKS SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Imequyl
M: Finlandia
brak 616009591054713
186.

3

G-CARES SP POL 2008 wałach gniada/178cm F: Cartouche
M: Gini
K020742 POL009670156608
187.

60

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
188.

60

GAJA OLD POL 2010 Klacz siwa/176 F: Clinton I / Carolus
M: Grenzpilotin / Pilox
K026009 DE418180165510
189.

42

GALA MŁP POL 2015 klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
190.

208

GAMA Typ Szlachetny Kuc POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
K029695 616999660517214
191.

10

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
192.

72

GAVI - POL - Klacz gniada/- F: -
M: -
Brak -
193.

201

GEJZER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Gejsza
K029818 616007610074714
194.

31

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata/- F: So In Love
M: Generacja
K018816 POL009690066209
195.

247

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
K021069
196.

26

GIOCONDA NN POL 2015 klacz kara/160 F: garibaldi
M: argentina
K029420 04001871-97036-15
197.

52

GIORDINA NIEM. SPORT. GER 2004 Klacz kasztanowata/165 F: Chacon / Contender
M: Grace / Liberator
K012543 DE487878138604
198.

207

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
K006691 616007660764800
199.

179

GOSPELLA Szlachetna Półkrew POL 28.02.2015 klacz ciemnogniada/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING
M: GOSPEL
K028588 616009540026615
200.

99

GRAJCAR MALOPOLAK POL 2012 wałach gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
201.

185

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Gelding darkbay/175 F: Ultimo
M: Odiline
K027025 528003201110698
202.

8

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Gelding darkbay/175 F: Ultimo
M: Odiline
K027025 528003201110698
203.

128

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
204.

248

GUMIŚ PONYSPORT KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:- F: -
M: -
brak -
205.

95

H VANESSA X POL 2012 klacz kasztanowata/- F: X
M: X
K028470 528003201206400
206.

145

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
207.

56

HANDSOME KID B KWPN POL 2012 wałach kasztanowata/171 F: Quality Time
M: Counrty Kid B Z
0 528003201208516
208.

123

HARINDA KWPN POL 2012 Klacz gniada/168 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Karinda
Brak Brak
209.

36

HAWKEYE Z ZANGERSHEIDE NED 2015 Wałach ciemnogniada/160 F: Harley VDL
M: Sabbatini Z
K029907 056015Z55656115
210.

220

HEART LIGHTNING Duńska Gorącokrwista DEN 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
211.

153

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
K025813 528003201210618
212.

140

HELGA KUC POL nieznany klacz siwa/kuc:122 F: NN
M: NN
K020775 POL 999 59 01801 02
213.

96

HERA SP POL 2005 klacz skarogniada/mk:155 F: Mar Bej
M: Haja
brak Pol009580328205
214.

129

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
K024083 528003201203631
215.

163

HEVANTOS KWPN NED 2012 gelding grey/// F: Levantos II
M: Dentana E.B
K030394 528003201209202
216.

138

HIGHT-PLEASURE PKSP POL 2011 wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda / Barnaba
K020337 .
217.

171

HIS ROYAL OLD GER 2006 Wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
218.

250

HIS ROYAL OLDENBURG DEN 2006 Wałach gniada/170cm F: Abke
M: Hauptstutbuch Anna
K027748 -
219.

110

HODAR SP POL 2005 wałach kasztanowata/160 F: Dakar
M: hostessa
K028965 009580037605
220.

160

HORDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Banknot
M: Hostessa
LKRWZJ/4350/20 POL006580690207
221.

34

HOTSTAR V EST POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Hugo V
M: Whisper V
K029988 106OZ80
222.

37

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata/. F: Domino de Moyon
M: Ti Fany du Beaumont / Skippy II
K015620
223.

38

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 klacz jasnokasztanowata/170 F: Domino de Moyon
M: Ti Fanny du Beaumont
K015620 056-022-W00270308
224.

129

I LOVE YOU PA-BO-MA SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Bijou Be
M: Inez-Pro
K026821 616009540022714
225.

241

I LOVE YOU PA-BO-MA SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Bijou Be
M: Inez-Pro
K026821 616009540022714
226.

235

IGOR E KWPN NED 2013 Gelding Bay F:
M: /
528003201302165 106MR01
227.

159

INADJA UD KWPN NED 2013 klacz gniada/162 F: EXTASE
M: ANTARA
BRAK 528003201305911
228.

66

INCREDIBLE KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Etoulon VDL
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
229.

171

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
230.

46

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
231.

227

IPHONE KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador /
M: Nicolette / Jus De Pomme
K025156 105ZL20
232.

185

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
K026378 528018020132081
233.

112

IVANO KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: Charlotte / / Cornetto
K022995 528003201302866
234.

104

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
235.

226

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/159 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
236.

28

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker /
M: D Livia RV /
K025969 -
237.

166

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
238.

47

JEMEN A POL A klacz gniada/A F: A
M: A
A Sa
239.

69

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: Etoulon VDL
M: Armantico / Ahold UP Premier
K028300 528003201403725
240.

3

JIGO Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2011 wałach gniada/170 F: Rhodesian Winner
M: Junuszu
K024123 616POL11007392T
241.

77

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Eriana-F / Canturano
K028572 528003201400251
242.

26

JOY RIDE B SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Brak
M: Brak
Brak 1123567
243.

134

JULIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
K007813 POL009540077503
244.

46

JUST MARTINI MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: Judym
M: Karina
K018846 616006570131509
245.

178

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
246.

73

JUST RIDING EXODUS BS Wałach gniada F:
M:
K025830 DE418180992112
247.

121

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
K022371 brak
248.

82

KANDY PROGRE KWPN POL 2015 ogier ciemnogniada/168 F: Zapatero VDL
M: Zufrieda
K027772 528003201508971
249.

186

KANDY PROGRES KWPN POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Zapatero VDL
M: Zufrieda/ Negro
K027772 528003201508971
250.

59

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
K013611 POL007520018403
251.

181

KAYLAN L KWPN NED 2015 Ogier gniada/176 F: Etulon VDL /
M: Vreiminka /
K029043 528210004122343
252.

233

KEBIR KWPN POL 2015 gelding dark bay/173 F: Eldorado van de zeshoek
M: Tess
brak brak
253.

49

KING KUC NED 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
K027968 528019090008881
254.

28

KING OF POP TS POL 2011 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: Kamelia / Mars
K019071 616999680060111
255.

68

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
K022323 DE418180173811
256.

141

KLAUDIA SP POL 2004 klacz gniada/170 cm F: Romulado / Kojak
M: Kaliope / Czubarykt
K009640 10671
257.

109

KOLESTUS TYM SZLACHETNY POL 2015 wałach kasztanowata/163 F: Hipodrom
M: Koka
brak 616 999 61 00472 15
258.

93

KON’AMIE Estoński Koń Sportowy POL 2014 Klacz gniada/180 F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve
M: Titanic S / Marlon
K026439 23300114A128111
259.

131

KONETTA VDO KWPN NED 2015 klacz siwa/163 F: Carrera VDL
M: Gonetta V.D.O
K030036 528003201506111
260.

96

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
261.

204

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
K005182 POL009540005400
262.

118

KORINA SP POL 2007 klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
263.

254

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
264.

142

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
K021564
265.

62

KULLINA II Z ZANGERSCHEIDE POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: KOH-I-NOOR
M: DEMETER
BRAK 056015Z55755116
266.

63

KULLINA Z ZANGERSCHEIDE POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: KOH-I-NOOR
M: DEMETER
K029491 056015Z55696315
267.

231

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
K025738 .
268.

252

LADA Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz gniada F: Cromwell / Corall
M: Legenda / Gottward S. V.
K016761 203010237906807
269.

33

LADA Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz gniada/157 F: Cromwell / Corall
M: Legenda / Gottward S.V.
K016761 203010237906807
270.

256

LAMIRO PROGRES F:
M:
271.

122

LAMOUR KWPN POL 2010 wałach gniada/170 F: Louis de Bon
M: Sardoryke
Brak DE443430530410
272.

71

LANCELOTTO L SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Vulkan Lwestf ./ Vulkano
M: Lanzarote L sp / Che Gevara L hol.
K025026 616009610020214
273.

112

LANDORO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
K024579 616009520048413
274.

108

LAOS KG SP POL 2014 wałach siwa/168 F: .
M: .
K026149 .
275.

238

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
K025181 DE421000249112
276.

164

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare bay// F: /
M: /
KO21560 DE421000108011
277.

59

LAVINA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
K026547 DE421000533212
278.

116

LAZART AK Szlachetna Półkrew POL 2016 wałach kasztanowata/166 F: Azart
M: Lizbona
brak A0013256S
279.

97

LECHITA SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Folio
M: Lalka
616009600197511
280.

203

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda / Lenardo
K027478
281.

85

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA GER 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
282.

180

LIGHTNING KWPN POL 2016 kara/168 F: action breaker
M: indoctro
brak brak
283.

173

LILEK KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: Wolf's Funke
M: Tyrcanol Lizz
brak
284.

114

LIROCCA BLUE OSPA KWPN POL 2016 klacz siwa/169 F: Zirocco Blue VDL SF
M: Ospa Clever Girl westf./Clayton Boy westf.
K028720 52801006592
285.

225

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
286.

176

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164 F: Fjdjy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Fulana Van Het Keizershof / Nonstop
K021171 056002W00299561
287.

61

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Egipt
M: Linka
K021805
288.

40

MAESTRO VAN ’T KLAVERTJE VIER BWP POL 2012 wałach gniada/168 F: Vigo D Arsouilles Stx
M: Sucre D'amour
brak 056-002-W00301299
289.

84

MAGIC KUC POL 2012 wałach skarogniada/kuc:139 F: NN
M: Maggy
K028718
290.

198

MALAQUIDA SP POL 2003 klacz jasnogniada/161 F: Lando
M: M
K012806 616999590247703
291.

168

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kréta
K027060 brak
292.

102

MEDAL MŁP POL 2006 Wałach gniada/164 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
K011796 POL006660449206
293.

14

MEDEA SP POL 2009 Klacz gniada F: ARCYGRAF / GRAF QUIDAM
M: MIKA / MECENAS
K025323 616 007 61 02416 09
294.

69

MEDEA SP POL 2009 Klacz gniada F: ARCYGRAF / GRAF QUIDAM
M: MIKA / MECENAS
K025323 616 007 61 02416 09
295.

101

MEFISTO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Wawer
M: Markiza / Lew II
K013631 POL009660231606
296.

195

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
297.

244

MERCURY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Sword
M: Merquria
K023687
298.

163

MILWI MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/mk:156 F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K021982 616006690071310
299.

128

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack / Marvan I
M: Miranda / Ar-Rahman
K027858 616POL14010047A
300.

50

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Dilmar/Maram
M: Carmen/Karbit
K021285 616007520056712
301.

150

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE 441410044613
302.

67

NADOK AES POL 2014 wałach kara/165 F: EUROCOMMERCE NAPELS
M: SUNNY/ ZADOK
BRAK 826002140873463
303.

236

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
K021215 616009690079212
304.

41

NERON WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: COTTONCLUB
M: NAWA IV
K023347 POL 007 64 00442 05
305.

146

NEVIO 17 Deutsches Reitpony POL 01.06.2006 wałach gniada/kuc:154 F: Nibelugenheld
M: Mhadina
K026027 103MO30
306.

42

NIGHT DANCE ZANGERCHEIDE POL 2013 Klacz gniada/169 F: numero uno
M: calvin z/ alme z
K024961 056015Z55759013
307.

100

NIGHT LADY SP POL Nn klacz kara/167 F: Nn
M: Nn
K026934 616 009 59 00246 06
308.

99

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
K024926 056-002-W00304819
309.

170

NIRWANA SP POL 2006 klacz kara/165 F: OLIVER
M: NIGERIA
K012282 616009540157706
310.

187

NORMANDIA SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Czynem K
M: Nowela
K023960 Brak
311.

253

NORMANDIA SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Czumen K
M: Nowela
K023960
312.

45

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
K011971 POL009660370207 103OK61
313.

176

O'LORD DB BWP BEL 2014 Male Grey F: DER SENAAT 111
M: GLORIA/CANTURO
056-002-W00306684 106OT65
314.

242

OBORA'S INVITTE Austriacka Gorącokrwista CZE 2008 Klacz gniada F: Cent Timpex / Cento
M: Ikita Monday / Nimmerdor
K016754 121068308 104HB21
315.

148

ODYS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/164 F: Ludger
M: Olympia
K027247 009 68 00567 08
316.

44

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
317.

27

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
KO23863 DE433330406210
318.

76

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
K014058 616009550249108 104LK05
319.

113

ORCHIDEA SP POL 2016 Klacz gniada/170 F: Talent Charboniere SF
M: Olimpia II wlkp /Johnny Boy SF
K029281 111
320.

51

ORCHIDEA KG SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Concreto
M: Orli Baja KG
K026002 brak
321.

177

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
322.

212

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
323.

98

P'CONTIFAX PKSP POL 2011 Wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz
M: Paloma
K021555
324.

90

PALMER SP POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Minneapolis / Larysz
M: Palestra / Płońsk
K012671 POL009661224807
325.

251

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
K021863 POL007540048608
326.

86

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Love Affair/Lauries Crusador
M: Pampa/Pumpers
K021863 POL007540048608
327.

83

PASJA PKSP POL 2014 klacz gniada/160 F: Arriba Z
M: Pokora
K028224
328.

117

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245
329.

169

PLANETA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/167 F: Grand Amour
M: Prymulka
3226/20 POL 009 54 00403 06
330.

165

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
331.

172

PRINS KUC WALIJSKI POL 2013 wałach siwa/kuc:135 F: apasjonata saganek
M: prima persona
brak 616 013 54 00636 13
332.

174

QADIR BWP POL 2016 ogier gniada/168 F: quidams son
M: heartbreaker
brak brak
333.

122

QIURORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
334.

143

QUABREL DE L'ETAPE KUC POL 2004 Wałach siwa/mk:149 F: Don Juan V
M: Nina de L'Etape
K023301 04315168Z
335.

95

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
336.

88

QUICKY B Z Z POL 2013 Wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
337.

30

QUILOTTA BWP POL 2016 klacz gniada/172 F: Echo
M: Pialotta
K030101 brak
338.

33

QUINCY B POL 2016 wałach siwa/- F: -
M: -
- -
339.

173

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
K022419 DE456570278209
340.

43

QUINTUS 93 HOL POL 2006 Ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
341.

64

RAMIDO NN POL 1993 Wałach gniada F: NN
M: NN
brak
342.

127

RANT SP POL 2005 Wałach gniada/- F: Rosey
M: Dracena
Brak 999550066605
343.

32

REBELL'S CIDRE DEUTSCHES PFERD GER 2013 wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
K028269 DE410100134313
344.

199

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 Wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi/ Sanson
K024474 703001752123104
345.

123

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
346.

137

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
K015472 616009661130809
347.

75

ROMEO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K025148 616999540094411
348.

192

ROSA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
K011171
349.

97

ROSA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
K011171
350.

74

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
351.

71

RYOKO SP POL 2006 klacz gniada/- F: Diatos / Five Star Camp
M: Reseda / Ravallo
K016259 616009540155106
352.

77

SABRA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Silver Whistle
M: Scandinavia
K026163
353.

190

SANINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz skarogniada/mk:153 F: Saganek
M: Shira
K013277 POL009600335008
354.

90

SCARTO SP POL 2010 wałach skarogniada/165 F: Palermo / Paradiesfalter
M: Synteza / Alywar
K021687 616009580552410
355.

161

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 105TR10
356.

141

SELENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz ciemnogniada/164 F: Guffi
M: Salwa
K023815 616009690079406
357.

219

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
K021914 616009690078411
358.

91

SHATTI HAN. POL 2013 wałach gniada/166 F: Sir Shutterfly
M: Walburga
brak DE431319616713
359.

196

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
K021797 056015Z55644611
360.

79

SIBILLA SP POL 2013 klacz gniada/168 F: C
M: C
K022579 C
361.

88

SINGULORD SAPHIR HOLSZTYŃSKA GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Singulord Jot
M: Toskania
K011133 DE421000203607
362.

211

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
363.

108

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910
364.

66

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910
365.

91

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
K018843 DE418184027910
366.

170

STAKORADO HAN GER 2005 Wałach gniada/- F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Acorada / Acorado
K011093 DE431310318405
367.

197

STENTOR D KWPN NED 1999 Wałach gniada/167 F: Great Pleasure / Grannus
M: Helleminka / Bruin
K016179 99.01713
368.

157

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
369.

37

SULAATIK'S PITTSBURGH NFP NED 2012 Wałach siwa/kuc:142 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
K025129 528018020121352
370.

154

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
371.

192

TAKSI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Cruzeiro L
M: Tara
K020734 brak
372.

232

TAMIZA- K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz siwa F: Louis
M: Traviata
K009998 10872
373.

136

TEKSAS KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Wersal
M: Tasmania
K016041 POL 013 58 01174 05
374.

58

TEZA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Eger / Komandor
M: Tatra I / Tasman
K011879 POL007611032404
375.

63

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
376.

221

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:149 F: MARTELL
M: TOSCA
K015289 POL013660440705
377.

151

TOKSJA Szlachetna Półkrew POL 2004 klacz siwa/170 F: Caprioland
M: Tinka
K013622 POL009580699104
378.

45

U,SECRET OLDERBURSKA POL 28.05.2011 wałach gniada/150 F: Ustinov
M: Veni Vici po Le Voltaire
brak brak
379.

27

UCCELLA HAN POL 2012 klacz gniada/1,65 F: Uccello
M: Stalypso
A A
380.

103

ULANA S SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/168 F: Wiliam
M: Ulana
K015055 POL009540087604
381.

54

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708
382.

149

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
K023480 DE418182543312
383.

89

UTOPIA BS - POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Ustinov
M: H-Lord Like
K025829 DE418186633312
384.

216

VERMONT 22 HANN POL 2010 wałach gniada/172 F: Valentino 240
M: Pinta
Brak DE 431319400610
385.

147

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
K021064 DE418182535711
386.

214

VERONA KWPN NED 2002 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Hemellien S / Notaris
K008750 0209855 103LW10
387.

106

VITUS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009 67 00626 08
388.

217

VIVIANO HANOWERSKI POL 2011 Wałach gniada/175 F: Uccello
M: La Belle
K020591 DE431314007611
389.

147

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
390.

158

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Graf Quidam /
M: Wenus / Szron
K025488 616009540117209
391.

119

WESTERN CAMILLA KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:147 F: Xxx
M: Xxx
Brak Brak
392.

116

WIQUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: EULAMAR
M: WIQUESTA
K028003 616009690065215
393.

58

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
394.

139

ZAMĘT PKSP POL 2008 wałach gniada/170 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Zaduma / Autokrata
K015089 POL009580395108
395.

43

ZANTHAGO Zangersheide V.z.w POL 2011 wałach siwa/170 F: Zandor Z
M: Chinchilla Overcinge's Z
06612 056015Z55684011
396.

156

ZIZOU Z Z NED 2012 wałach kasztanowata/175 F: Zandor Z
M: Akira BWP
K030241 056015Z55635512
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąba Olimpia
Bez Przynależności Klubowej
KOLESTUS (109)
2020-12-13
54
Badura Anna
KJ Profit
2020-12-10
13
2020-12-10
19
2020-12-11
9
2020-12-11
21
2020-12-12
4
Banaszczyk Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
HODAR (110)
2020-12-11
5
2020-12-11
2020-12-12
27
2020-12-12
2020-12-13
20
2020-12-13
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
TEKSAS (136)
2020-12-11
50
2020-12-11
2020-12-12
32
2020-12-12
2020-12-13
12
2020-12-13
Beszterda Zofia
Klub Sportowy Konsul
LILEK (173)
2020-12-11
12
2020-12-13
5
Bochenek Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-12-11
1
2020-12-11
2020-12-12
29
2020-12-13
19
Boroniec Aleksandra
Klub Jeździecki „Zamek
CZIKO (94)
2020-12-11
15
2020-12-11
2020-12-12
11
2020-12-12
2020-12-13
12
2020-12-13
Borówka Alicja
SKJ Mustang Jaworzno
NORMANDIA (253)
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
53
2020-12-13
Bromboszcz Maja
JKS Desant
2020-12-11
1
2020-12-11
32
2020-12-12
2
Bula Katarzyna
KJ Lando
ERAZM (115)
2020-12-10
35
2020-12-10
18
2020-12-11
27
2020-12-11
20
2020-12-12
18
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
QUINCY (33)
2020-12-11
50
2020-12-11
2020-12-12
37
2020-12-13
36
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2020-12-10
8
2020-12-10
21
2020-12-11
9
2020-12-11
11
2020-12-12
7
Cebulak Joanna
Ks Jumping Team Wiercany
UCCELLA (27)
2020-12-10
2020-12-10
42
2020-12-11
21
2020-12-11
2020-12-12
6
2020-12-10
4
2020-12-11
5
2020-12-12
1
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (147)
2020-12-10
40
2020-12-10
2020-12-11
25
2020-12-11
2020-12-12
4
Czartoryska Kamila
PIAFF EQUESTRIAN
2020-12-10
25
2020-12-10
44
2020-12-11
24
2020-12-11
25
2020-12-12
7
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
ALIBI (144)
2020-12-11
27
2020-12-11
42
2020-12-12
36
HAMADA (145)
2020-12-11
7
2020-12-11
19
2020-12-12
12
Dubil Dawid
WKJ Lublin / SJ Gershwin
CHICAGO (101)
2020-12-10
3
2020-12-10
1
2020-12-11
26
2020-12-11
19
Dymek Ksawery
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-12-10
22
2020-12-10
22
2020-12-11
45
2020-12-11
34
2020-12-12
23
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki
2020-12-11
13
2020-12-11
2020-12-12
14
2020-12-12
46
2020-12-13
30
Fedorczak Vincent
Krakowski Klub Jazdy Konnej
2020-12-11
1
2020-12-11
2020-12-12
6
2020-12-12
7
2020-12-13
56
Fluder Lena
Klub Jeździecki Global
KARMEL (59)
2020-12-11
2020-12-11
11
2020-12-12
12
2020-12-12
2020-12-13
4
2020-12-13
Fundament Karolina
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-12-12
44
2020-12-12
2020-12-13
50
2020-12-13
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
BENGRAF (169)
2020-12-10
28
2020-12-10
13
Gajdzik Nadia
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
GADIA (60)
2020-12-11
2020-12-11
49
2020-12-12
29
2020-12-12
2020-12-13
26
2020-12-13
Gajdzik Roxana
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2020-12-10
36
2020-12-10
2020-12-11
28
2020-12-11
30
2020-12-12
20
Gajewska Ida
Klub Jeździecki Zbrosławice
CHELBY (118)
2020-12-10
4
2020-12-10
30
2020-12-11
6
2020-12-11
4
2020-12-12
8
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
CHACCO Z (133)
2020-12-10
27
2020-12-10
40
2020-12-11
32
2020-12-11
13
2020-12-12
12
Gilowska Sylwia
KJ Leśna Wola
2020-12-10
33
2020-12-10
25
2020-12-11
2020-12-12
21
Gomulec Mila
Klub Jeździecki PonySport
BARWA (246)
2020-12-11
26
2020-12-11
2020-12-13
1
2020-12-12
17
2020-12-12
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
TOFIX (221)
2020-12-13
9
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
2020-12-10
33
2020-12-10
25
2020-12-11
19
2020-12-11
2020-12-12
15
2020-12-10
39
2020-12-10
2020-12-11
2020-12-11
23
2020-12-12
22
2020-12-10
17
2020-12-10
34
2020-12-11
39
2020-12-11
2020-12-12
21
Gruca Lena
JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
CONCORD F (161)
2020-12-11
35
2020-12-11
3
2020-12-12
6
Grundkowska Monika
RC Riding Centre Sosnowice
IPHONE (227)
2020-12-12
7
Grutza Małgorzata
KJ Zbrosławice
2020-12-11
29
2020-12-12
19
2020-12-10
18
2020-12-10
2020-12-11
18
2020-12-11
2020-12-12
31
2020-12-12
Gumulak Julia
OJK Barcice
RAMIDO (64)
2020-12-11
37
2020-12-11
2020-12-12
5
2020-12-13
7
2020-12-13
Hernik Anna
KJ Preria Wilkowice
2020-12-10
6
2020-12-10
37
2020-12-11
36
2020-12-11
4
2020-12-12
2
Iwan Aniela
Kjk pod żubrem
EMPIRE S (139)
2020-12-10
44
2020-12-10
2020-12-11
43
2020-12-11
2020-12-12
35
Janas Amelia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2020-12-11
19
2020-12-11
44
2020-12-12
39
2020-12-12
13
2020-12-13
2
Janus Sonia
Vanto Jumping Team
2020-12-10
3
2020-12-10
5
2020-12-11
25
2020-12-11
6
2020-12-12
10
2020-12-11
21
2020-12-11
12
2020-12-12
19
Jarco Sandra
Bpk
GRAJCAR (99)
2020-12-11
39
2020-12-11
2020-12-12
42
2020-12-12
2020-12-13
48
2020-12-13
Kaim Magdalena
KJK pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (89)
2020-12-10
30
2020-12-10
45
2020-12-11
17
2020-12-11
33
2020-12-12
22
Kajfasz Julia
Kj Facimiech
2020-12-11
27
2020-12-11
2020-12-12
23
2020-12-12
2020-12-13
32
2020-12-13
DUSHI W (120)
2020-12-11
2020-12-11
23
2020-12-12
34
2020-12-13
41
2020-12-12
8
Kałwa Kamila
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2020-12-11
19
2020-12-11
47
2020-12-13
1
2020-12-13
34
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
2020-12-11
21
2020-12-11
2020-12-12
39
2020-12-12
26
ALUETTE (39)
2020-12-11
2020-12-12
Kłuś Magdalena
Fkjk Zatoka
COMIENZO (126)
2020-12-10
8
2020-12-10
6
2020-12-11
38
2020-12-12
1
Kołodziej Hanna
Klub Jeździecki Impuls
KUBA (142)
2020-12-11
5
2020-12-11
40
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
6
2020-12-13
Kołodziejczyk Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
LAZART AK (116)
2020-12-11
2020-12-11
9
2020-12-12
33
2020-12-12
2020-12-13
57
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (255)
2020-12-13
45
Koszucka Małgorzata
KS Verso La Natura
STAKORADO (170)
2020-12-10
14
INOUT W (171)
2020-12-10
8
Kownacka Klaudia
KJ Facimiech
JULIEN (134)
2020-12-10
3
2020-12-10
31
2020-12-11
5
2020-12-11
7
2020-12-12
9
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2020-12-11
2020-12-11
45
2020-12-12
15
2020-12-12
33
2020-12-13
8
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
GULLIT H (128)
2020-12-10
9
2020-12-10
9
2020-12-11
18
2020-12-11
11
2020-12-12
15
Krauze Anna
Kjk Szary
DEXTER (48)
2020-12-11
7
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
9
2020-12-13
18
2020-12-13
Krauze Filip
kjk szary
2020-12-11
4
2020-12-11
2020-12-12
2
2020-12-12
2020-12-13
2
2020-12-13
Krzanowska Kamila
Klub Jeździecki ASSANYA
AMARANT (149)
2020-12-11
41
2020-12-11
35
2020-12-13
37
2020-12-12
26
2020-12-12
40
Kufel Artur
WKJ Lublin
KORINA (254)
2020-12-12
4
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
HEVANTOS (163)
2020-12-10
42
2020-12-10
5
2020-12-11
20
2020-12-11
27
2020-12-10
19
2020-12-11
5
Kuźniak Aneta
Klub Jeździecki Facimiech
HORDA (160)
2020-12-10
23
2020-12-10
2020-12-11
34
2020-12-11
2020-12-12
16
Lech Marcelina
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-12-10
4
2020-12-10
1
EQUANDANI (188)
2020-12-10
1
2020-12-10
28
ARMANI (126)
2020-12-11
8
2020-12-11
3
2020-12-12
13
Leniarska Pola
JKS Czanki
SHATTI (91)
2020-12-11
16
2020-12-11
2020-12-12
16
2020-12-13
33
2020-12-12
25
Kowynia Julita
WLKS Krakus
INADJA UD (159)
2020-12-10
27
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
INADJA UD (159)
2020-12-11
29
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
KING (49)
2020-12-11
30
2020-12-11
2020-12-12
38
2020-12-12
2020-12-13
9
2020-12-13
Lizak Maria
Klub Jeździecki ASSANYA
TOKSJA (151)
2020-12-11
5
2020-12-11
2020-12-12
21
2020-12-12
2020-12-13
35
2020-12-13
Lubelska-Sazanów Małgorzata
KS Vanto Jumping Team
2020-12-10
2020-12-10
38
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
INTRYGA (46)
2020-12-11
45
2020-12-11
10
2020-12-12
23
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-12-10
21
2020-12-11
15
2020-12-12
13
Manowska Michalina
BPK
BOGDANOV (130)
2020-12-11
36
2020-12-11
2020-12-12
8
2020-12-12
2020-12-13
51
Marfiak Natalia
/
2020-12-13
24
2020-12-12
19
Markiewicz Katarzyna
Klub Jeździecki ASSANYA
ARBOREA (150)
2020-12-11
31
2020-12-11
2020-12-12
22
2020-12-12
2020-12-13
44
2020-12-13
Michniak Dawid
klub sportowy konsul
LILEK (173)
2020-12-11
13
2020-12-13
8
Michniak Emilia
Klub Sportowy konsul
PRINS (172)
2020-12-11
8
2020-12-11
2020-12-12
3
2020-12-12
2020-12-13
9
2020-12-13
Milc Ewa
Bez Przynależności Klubowej
NEVIO 17 (146)
2020-12-11
10
2020-12-11
2020-12-12
5
2020-12-12
2020-12-13
6
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
FARYS P (117)
2020-12-10
2020-12-10
19
2020-12-11
2020-12-11
15
2020-12-12
20
Mundziakiewicz Julia
PIAFF EQUESTRIAN
2020-12-10
10
2020-12-10
38
2020-12-11
30
2020-12-11
14
2020-12-12
19
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
BENGRAF (169)
2020-12-11
15
2020-12-11
2020-12-12
21
Niewiadomska Mj'99 Jagoda
WKJ Lublin
2020-12-10
16
2020-12-10
2020-12-11
10
2020-12-11
2020-12-12
10
Niewiadomski J'02 Kacper
WKJ Lublin
ORCHIDEA (113)
2020-12-10
20
2020-12-10
2020-12-11
2020-12-11
22
2020-12-12
31
Nowak Anna
KJ Facimiech
2020-12-10
35
2020-12-11
9
2020-12-12
38
2020-12-11
25
2020-12-12
48
2020-12-13
46
Nowak Ewa
KJ Trachy Sośnicowice
MATEO (168)
2020-12-11
32
2020-12-11
41
2020-12-12
41
2020-12-12
6
2020-12-13
43
Nowak Gabriela
Klub Jeździecki Zamek
2020-12-11
3
2020-12-11
2020-12-12
30
2020-12-12
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
CARAT (105)
2020-12-10
16
2020-12-10
29
2020-12-11
6
2020-12-12
14
2020-12-10
11
2020-12-10
3
2020-12-11
10
2020-12-12
12
LAOS KG (108)
2020-12-10
24
2020-12-10
2
2020-12-11
8
2020-12-12
5
Nowak Hanna
KJ Facimiech
ARIZONA (125)
2020-12-11
16
2020-12-11
18
2020-12-12
2020-12-12
25
2020-12-13
2020-12-13
3
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2020-12-11
8
2020-12-11
2020-12-12
3
2020-12-12
2020-12-13
16
Ochoński Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
LADA (252)
2020-12-12
40
2020-12-12
2020-12-13
39
Olszowska Laura
OJK Barcice
RANT (127)
2020-12-12
7
2020-12-12
2020-12-13
11
2020-12-13
49
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
2020-12-10
12
2020-12-11
35
2020-12-11
9
2020-12-12
6
2020-12-10
27
2020-12-11
30
2020-12-11
1
2020-12-12
1
Pandel Anna
Jurajski LKJ w Udorzu
CHANEL-N (182)
2020-12-11
14
2020-12-11
46
2020-12-13
10
2020-12-13
26
Pandel Jerzy
Jurajski LKJ w Udorzu
KAYLAN L (181)
2020-12-10
2
2020-12-10
17
2020-12-12
5
Pawlik Berenika
2020-12-13
2020-12-13
58
Pawlik Dominika
KJK Romico
LECHITA (97)
2020-12-11
24
2020-12-11
48
2020-12-12
35
2020-12-12
34
2020-12-13
29
Piela Katarzyna
JKS Czanki
CELYNOS (67)
2020-12-11
14
2020-12-11
2020-12-12
30
2020-12-12
4
2020-12-13
4
Piętka Dagmara
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-12-12
3
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (96)
2020-12-12
17
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (96)
2020-12-10
7
2020-12-10
2020-12-11
26
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice Niepołomice
ROSA (192)
2020-12-10
14
2020-12-10
32
2020-12-11
18
2020-12-11
26
2020-12-12
15
Piroh Artsiom
KJ Okoły
ELIO 4 (55)
2020-12-10
6
2020-12-10
1
2020-12-11
12
2020-12-12
2
2020-12-12
8
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistic Center
MAGIC (84)
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
52
2020-12-12
2020-12-13
59
2020-12-13
Połeć Paulina
WLKS Krakus
HIS ROYAL (250)
2020-12-11
36
2020-12-12
Pomiankowska Julia
KS Jumping Team Wiercany
BACO (29)
2020-12-11
2
2020-12-11
2020-12-12
4
2020-12-12
51
2020-12-13
17
2020-12-13
Ponurski Gabriela
Klub Jeździecki Facimiech
Capriole (184)
2020-12-11
34
2020-12-12
2020-12-11
2
2020-12-12
2
Popiół Małgorzata
LKJ Drama Zbrosławice
B.Z.N. (68)
2020-12-12
24
2020-12-12
2020-12-13
38
2020-12-13
Potocki Antoni
SKS KJK Szary Michałowice
2020-12-11
10
2020-12-11
2020-12-12
1
2020-12-12
2020-12-13
5
2020-12-13
Prasoł Julia
KJ Leśna Wola
2020-12-10
13
2020-12-10
18
2020-12-11
2020-12-12
Rachwał Piotr
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-12-11
2020-12-11
16
2020-12-12
41
Respondek Monika
KJ Zbrosławice
2020-12-10
30
2020-12-10
15
2020-12-11
14
2020-12-11
32
2020-12-12
4
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
2020-12-10
36
2020-12-11
40
2020-12-12
24
2020-12-10
15
Rostek Martyna
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PALOMA (251)
2020-12-11
10
2020-12-11
2020-12-12
22
Rybowicz Magdalena
KJ facimiech
HELGA (140)
2020-12-11
6
2020-12-12
1
2020-12-13
3
Rzepecka Wiktoria
Kj Facimiech
KACPER (121)
2020-12-11
9
2020-12-11
2020-12-12
14
2020-12-13
23
2020-12-12
32
Rzepecka Wiktoria
KJ Facimiech
ODYS (148)
2020-12-11
2020-12-11
38
2020-12-12
11
2020-12-12
2020-12-13
2020-12-13
21
Sanokowska Kaja
KJ Facimiech
ALLUBET (103)
2020-12-10
2020-12-10
2020-12-11
46
2020-12-11
2020-12-12
11
Skotniczna Karolina
KS Team Rancho Pcim
2020-12-10
28
2020-12-10
46
2020-12-11
33
2020-12-11
44
2020-12-12
13
Słodczyk Dominik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-12-10
2
2020-12-10
5
2020-12-11
6
2020-12-12
10
2020-12-11
11
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
DALISTO (70)
2020-12-10
29
2020-12-10
32
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
3
2020-12-10
11
2020-12-10
20
2020-12-11
29
2020-12-11
31
2020-12-12
13
Sochacka Nadia
Brak
2020-12-11
48
2020-12-11
2020-12-12
49
2020-12-12
2020-12-13
61
Spanier Magdalena
KJ Pony Sport Siercza
SELENA (141)
2020-12-11
2020-12-11
43
2020-12-12
12
2020-12-12
28
2020-12-13
31
Stachura Vanessa
Bpk
DIDO (98)
2020-12-11
17
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
55
2020-12-13
Stankiewicz Oliwia Aleksandra
WKJ Lublin
2020-12-11
2
2020-12-11
1
2020-12-12
11
Stanowska Karolina
bpk
FINE LINE (144)
2020-12-12
2020-12-13
2020-12-11
2020-12-11
44
2020-12-12
2020-12-13
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
GEVIN (247)
2020-12-11
28
2020-12-11
4
2020-12-12
1
2020-12-12
9
Superson - Dudek Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-12-11
49
2020-12-11
Synowiec Sylwia
LKJ Ochaby
2020-12-10
39
2020-12-10
33
2020-12-11
43
2020-12-11
36
2020-12-12
11
Szafran Aleksandra
KJ Facimiech
CALMIRA 7 (137)
2020-12-11
28
2020-12-11
29
2020-12-12
6
2020-12-12
23
2020-12-13
47
Szary Ziebicka Anna
POL
ANTONOV (177)
2020-12-10
21
2020-12-10
2020-12-11
13
2020-12-11
46
2020-12-12
5
2020-12-10
34
2020-12-10
2020-12-11
20
2020-12-11
23
BARACK (179)
2020-12-10
43
2020-12-10
LIGHTNING (180)
2020-12-10
31
2020-12-10
2020-12-11
17
2020-12-11
2020-12-12
17
Szlachta Sławomir
JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
GAVI (72)
2020-12-10
9
2020-12-10
4
2020-12-11
23
2020-12-11
2
2020-12-12
11
2020-12-10
2
2020-12-10
7
2020-12-11
2
2020-12-11
4
2020-12-12
3
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2020-12-10
5
2020-12-10
7
2020-12-11
8
2020-12-11
24
2020-12-12
18
Sztuka Michalina
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
ROMEO (75)
2020-12-10
41
2020-12-10
48
2020-12-11
3
2020-12-11
37
2020-12-12
25
Szurman Mikołaj
Kj Facimiech
LAMOUR (122)
2020-12-11
11
2020-12-11
2020-12-12
45
2020-12-12
2020-12-13
13
2020-12-13
HARINDA (123)
2020-12-11
2020-12-11
1
2020-12-12
10
2020-12-13
15
2020-12-12
24
Szwarc Barbara
LKJ Ochaby
SCYTIA (161)
2020-12-11
17
2020-12-11
2020-12-12
8
2020-12-12
2020-12-13
7
Tabor Nina
TEAM RANCHO PCIM
2020-12-12
17
2020-12-10
23
2020-12-10
31
2020-12-11
39
2020-12-11
34
Tylka Marzena
KJ Facimiech
DAARISIE (138)
2020-12-10
10
2020-12-10
7
2020-12-11
3
2020-12-11
7
2020-12-12
24
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2020-12-10
10
2020-12-11
15
2020-12-11
2020-12-10
6
2020-12-12
9
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
AMARETTO (187)
2020-12-10
29
2020-12-10
22
2020-12-11
23
2020-12-11
22
2020-12-12
10
Voigt Robert
WLKS KRAKUS
2020-12-11
40
2020-12-11
31
2020-12-12
16
Wałęga Anna
Sentio Equestrian
KLAUDIA (141)
2020-12-12
37
2020-12-12
2020-12-13
42
2020-12-13
Wieczorkowski Jakub
KJ Facimiech
FIONA (124)
2020-12-11
35
2020-12-11
4
2020-12-12
43
2020-12-12
3
2020-12-13
28
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
DIANA (78)
2020-12-11
3
2020-12-11
12
2020-12-12
50
2020-12-12
2020-12-13
14
SIBILLA (79)
2020-12-10
12
2020-12-10
20
2020-12-11
12
2020-12-11
11
2020-12-12
8
Witta Patrycja
KJ Facimiech
2020-12-10
2020-12-10
26
2020-12-11
1
2020-12-11
2020-12-12
1
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
2020-12-10
2020-12-10
32
2020-12-11
37
2020-12-11
2020-12-12
18
2020-12-11
14
2020-12-11
7
2020-12-12
12
Woźniak Anna
WLKS Krakus
DAMAR (104)
2020-12-11
20
2020-12-11
2020-12-12
36
2020-12-12
2020-12-13
25
2020-12-13
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
2020-12-13
40
Zając Aleksandra
KJ Facimiech
2020-12-11
42
2020-12-11
33
2020-12-12
27
Zalega Monika
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2020-12-10
15
2020-12-10
11
2020-12-11
16
2020-12-11
13
2020-12-12
20
Zarzycka Emilia
Vanto Jumping Team
2020-12-11
33
2020-12-11
8
2020-12-12
28
2020-12-12
7
2020-12-13
11
Zięba Anna
Kochul
ERENIUSZ (189)
2020-12-11
7
2020-12-11
21
2020-12-12
18
2020-12-13
60
2020-12-12
2020-12-13
Zięba Józef
KS Team Rancho Pcim
LANDORO (112)
2020-12-10
37
2020-12-10
41
2020-12-11
12
2020-12-11
2020-12-12
9
Ziebicki Michal
POL
QADIR (174)
2020-12-10
24
2020-12-10
2020-12-11
38
2020-12-11
2020-12-10
26
2020-12-10
26
2020-12-11
16
O'LORD DB (176)
2020-12-10
16
2020-12-11
18
Zielińska Janina
Vanto Jumping Team
2020-12-11
4
2020-12-11
2020-12-12
20
2020-12-12
2020-12-13
22
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
2020-12-10
17
2020-12-10
23
2020-12-11
17
2020-12-12
9
2020-12-10
14
2020-12-10
24
2020-12-11
22
2020-12-11
28
2020-12-12
16
Zontek Milena
Bpk
2020-12-11
42
2020-12-11
2020-12-12
47
2020-12-12
2020-12-13
52
2020-12-13
Żukowska Maria
Brak przynależności klubowej
PALMER (90)
2020-12-10
43
2020-12-10
2020-12-11
46
2020-12-11
2020-12-12
5
Żytkowicz Maja
WLKS Krakus Swoszowice
2020-12-10
12
2020-12-10
47
2020-12-11
31
2020-12-11
41
2020-12-12
14

Number of Riders: 153

Number of Horses: 396

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl