Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM, HZR
KJK Szary Michałowice, 20-22.11.2020

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
3. Bąba Olimpia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
4. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
5. Badura Anna KJ Profit
S
O024424
6. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
O055264
7. Biel Zofia WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O040729
8. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
O059676
9. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
10. Bober Amelia brak
2006 (JM.)
K027356
11. Bobkiewicz Wiktoria Klub Jeździecki „Zamek
2004 (J.)
O057920
12. Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
S
O037110
13. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
14. Borowczak Aleksandra KJ Zbrosławice
2010 (Mł.)
O050822
15. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
16. Budzyńska-Calik Martyna bpk
S
brak
17. Cebulak Joanna JKJ Jumping Wiercany
18. Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (JM.)
O056699
19. Chmielewska Karolina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061830
20. Chochół M'08 Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
Brak
21. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
22. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O051053
23. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
24. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
25. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
26. Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O025099
27. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
28. Danak Karolina Klub Jeździecki Pro Horses
2008 (JM.)
O060041
29. Danak Klaudia Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O051126
30. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
31. Drabczyk Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
2009 (Mł.)
O059247
32. Dubiel Kamil
33. Dymek Ksawery St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
0040404
34. Dziduszko Hanna Klub Jeździecki Vip-Kraków
2004 (J.)
O046503
35. Falewicz Małgorzata JKS Czanki
S
O012829
36. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
37. Fundament Karolina St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O052720
38. Gajdzik Nadia
39. Gajdzik Roxana JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2001 (MJ.)
O037352
40. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
41. Gajewska Iga KJK Elizar
2005 (JM.)
O048462
42. Gałas Amelia JKS Czanki
2005 (JM.)
O046091
43. Gardulski Karol KJ Facimiech
S
O023008
44. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
45. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
2019 (Mł.)
O042557
46. Gola Helena Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2010 (Mł.)
O057412
47. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
48. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
49. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
Brak
50. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
51. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
52. Hernik Anna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
53. Iveljić Zofia LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O055128
-
54. Janas Olga KJ Leśna Wola
2018 (Mł.)
O047476
55. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
56. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania
2009 (Mł.)
O057823
57. Jedras Aleksandra POL
1999 (MJ.)
10181705
58. Juszkiewicz Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
59. Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
60. Kanoniczak Hanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059334
61. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
62. Kasprzyk Magdalena KJ FARUK
S
O005153
63. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (MJ.)
O033387
64. Kawa Katarzyna OJK Barcicie
S
O008013
65. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
66. Klimek Patrycja BPK
2005 (JM.)
O045238
67. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
O050260
68. Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls
2009 (Mł.)
O057466
69. Korek Dorota St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
70. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
71. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
72. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
73. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
74. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (J.)
O034818
75. Krakowiak Natalia Klub Jeździecki Facimiech
2002 (J.)
O045054
76. Krauze Anna Kjk Szary
S
brak
77. Krauze Filip kjk szary
brak
78. Kreutzer Andrea Elizabeth KJ Stajnia Bukowiec
1999 (MJ.)
O026825
79. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O058585
80. Kubicz Kornelia JKS Equi Verso
2000 (MJ.)
Brak
81. Kula Maja Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2006 (JM.)
O056721
82. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
83. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
84. Leda Alexander Brak
2003 (J.)
O057738
85. Leniarska Pola JKS Czanki
2007 (JM.)
O032108
86. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
87. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
88. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
89. Ludwikowska Anna WKJ Lublin/ SJ Pijany Oxer
S
O031670
90. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (J.)
O035885
91. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
92. Maciejczyk-Cień Oliwia bpk
2004 (J.)
O053034
93. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
94. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O058409
95. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
96. Majewska Helena Kjk Szary
2005 (JM.)
0061154
97. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
98. Miazga Anna KJ Facimiech
2006 (JM.)
O049608
99. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
Brak
100. Miś Oliwia St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O048344
101. Mrówka Martyna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2007 (JM.)
O058957
102. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
103. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (JM.)
O046343
104. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
105. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (JM.)
O046352
106. Nowak Gabriela Klub Jeździecki Zamek
S
O055748
107. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O059490
108. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
109. Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O035731
110. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
111. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
112. Pawlak Klaudia
113. Pawłowska Olga KJ Equireno
2006 (JM.)
O055510
114. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
115. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
0051227
116. Peszek Julia BPK(MAZ)
2009 (Mł.)
O057364
117. Piela Katarzyna JKS Czanki
2000 (MJ.)
O039461
118. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
119. Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003424
120. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (JM.)
O045229
121. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
122. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
123. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
124. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
125. Piotrowska Agnieszka KJ Avanti Opole
S
O003155
126. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
127. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
128. Pliem-Perka Martyna St.KS Juming Events
2009 (Mł.)
O048671
129. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
130. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
1999 (MJ.)
O034843
131. Ponurski Gabriela Klub Jeździecki Facimiech
2007 (JM.)
LZRWZJ/2186/20 B(w)
132. Pszowski Kevin bpk
2008 (JM.)
O047502
133. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
134. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O039200
135. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
136. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
137. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
138. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
139. Sierakowska Kalina SKJ Pony Power Nowy Janków
2011 (Mł.)
O060237
140. Sijka Olivia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
O051789
10203684
141. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O044731
142. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
143. Ślęzak Jagoda St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O054199
144. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
145. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
146. Słoniec Paulina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
none
147. Sobczak Michał St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O052601
148. Sondej Zofia KKJ
2005 (JM.)
O041620
149. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
150. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
151. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
152. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
153. Superson Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
brak
154. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
155. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
156. Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
157. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
158. Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2004 (J.)
O044565
159. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
160. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
161. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
162. Uchwat Marika JKS POGÓRZE
2005 (JM.)
O040968
163. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
164. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
165. Wdaniec Joanna KJ Global Świętoszowice
S
Brak
166. Weigel Bartosz KJ Facimiech
S
O052737
167. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
0953839
168. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
Brak
169. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
O053405
170. Wierucka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059330
171. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057409
172. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
173. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
174. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
175. Wyrobek Emilia Kjk Szary Michałowice
o055313
176. Zięba Amelia RC SOSNOWICE
2008 (JM.)
O058832
177. Ziebicki Michal POL
S
10013394
178. Ziebicki Michal POL
S
10013394
179. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
180. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O041526
181. Żymła Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O047085
182. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
S
O012574
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

252

- - POL 2010 Wałach gniada F: -
M: -
-
2.

276

0 0 POL 0 ogier gniada/0 F: 0
M: 0
0 0
3.

253

1 1 POL 1999 Klacz ciemnogniada/200 F: pop
M: żonapopa
brak brak
4.

80

A-VIVALDI SP POL 2013 wałach siwa/164 F: Van Gogh /
M: Adelina /
K029447 616009630179313
5.

143

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891 616009630152111
6.

129

ADRIANNA - K SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Adrian / Aloube Z
M: Kinga-K / King Of Carelshof
K023839 616009570112012
7.

19

ALBATROS SP POL 2008 wałach siwa/175cm F: Cantanis
M: Ambrozja
K016678 616009580806108
8.

182

ALBUMINA Wielkopolska Poch. Trakeńskie POL 2011 klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
brak 616 007 60 02689 11
9.

107

ALFREDO ALFARVAD Z ZANG POL 2013 wałach gniada/179 F: Air Jordan
M: Queen Alfarvad Z
Brak 056015z55672813
10.

214

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
11.

284

ALLUBET SP POL 2014 wałach siwa/171 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
12.

103

ALPHAVILLE 9 Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 03/04/2014 klacz kasztanowata/165 F: ARKO
M: DIDA
K030357 981100004072376
13.

77

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:147 F: Nicpoń PP
M: Amore
K029277 616013540064013
14.

116

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
15.

110

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503
16.

251

ANTONOV OLD POL 2014 wałach gniada/164 F: koh i noor
M: aloubet
brak brak
17.

147

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/175 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
18.

70

ARMIA KOŃ MAŁY POL 2011 mare grey/kuc:139 F: Trank
M: Aliszka
K030212 616013510305511
19.

213

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
20.

22

ATRAKCYJNA OLIMPIA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz kara/170 F: Logos
M: Aisza
Brak 016009590248511
21.

160

B-COMETA_AS SP POL 2010 Klacz siwa F: .
M: .
K023773
22.

73

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
23.

215

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
24.

250

BALOU'S BATMAN OS GER 2014 Gelding Bay F: BALOU DU ROUET
M: MELODY/LANDCAPITOL
DE418180737914 106ZY74
25.

275

BARACK Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Ogier gniada/166 F: BIG STAR JR K Z
M: ANUK
K028635 0
26.

224

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
27.

238

BEAUTY KUC WALIJSKI NED 2014 klacz gniada/kuc:118 F: Weston Attraction (GBR)
M: Anouska
K030235 528019020004175
28.

204

BEAUTY MK SP. POL 2013 klacz gniada/167 F: Rasch hol.
M: Bacardi MK sp.
K025437 616009600246713
29.

235

BEŁT KUC POL 2006 ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400 POL013610022506
30.

281

BEN GUN KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
31.

133

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:128 F: Tobi
M: Bella
K023005 616013610071112
32.

189

BIANKO KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
K030187 616013610006113
33.

241

BLOODY MARY CZE CZE 2009 Klacz gniada F: colato
M: blanka/ballast
K018848
34.

266

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
35.

12

BONANZA KUC POL 2005 klacz srokata/mk:152 F: Wiek
M: Broszka
K025254 POL013570102905
36.

211

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: BERLIN BEJ
M: BARA
K012108 POL 006 58 03072 06
37.

145

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
K020889
38.

220

BOSS . POL 2006 wałach ciemnogniada/176 F: .
M: .
K012562 616006580770106
39.

146

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 A0005153S
40.

249

BUSTINOV SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Ustinov KWPN
M: Boni M / Lando
brak
41.

119

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
42.

101

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/172 F: AVIANO (HOLST)
M: COLIBRIA (SACHS)/CASSIS(XX)
K015537 616009530290607 104FG48
43.

176

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
44.

33

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa/* F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
45.

155

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG POL 2013 Klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
46.

93

CARO'S ELS KWPN POL 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
47.

200

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 Klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
48.

17

CELYNOS WIELKOP. POL 2015 wałach kasztanowata/171 F: MJT Nevados ex. Nevados S
M: Celyna
brak 616 007 52 00050 15
49.

179

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
50.

157

CHANEL-N Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz kara/167 F: Diarado
M: Capri
brak 616009610064915
51.

239

CHEBBY NW GER 2013 klacz siwa/168 F: nw
M: nw
brak DE384857263648
52.

15

CHELBY HOL POL 2012 klacz ciemnogniada/167 F: Casparino/ Carpaccio
M: Irina VII/ Alcatraz
- DE421000190212
53.

7

CHICA BOMB OLDENBURSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
K021695
54.

209

CLARK SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
55.

230

CLINT EASTER KWPN NED 2007 Wałach siwa/178 F: Clinton / Corrado I
M: Viramee / Indoctro
K024630 528003000701691
56.

207

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi
K015244 104FP13
57.

222

COKABLANCA Trotteur Francais POL 2012 Klacz gniada/mk:152 F: Imoko
M: Helice du Fruitier
K027484
58.

288

CON CASALLTHAGO F:
M:
59.

181

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
60.

208

CORNET BLANCHE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 Wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Dame Blanche van overis Z
K028782 056015Z55772515
61.

148

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
62.

274

COSTELLO KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
K012156 528003000705888 104CL20
63.

92

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
brak -
64.

175

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
65.

78

CZECZOT GR. D KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:148 F: X
M: X
K029455 616013640052915
66.

11

CZIKO SP POL 2004 wałach gniada/164 F: Ludger
M: Czejenka
K012550 616009680092104
67.

131

D'ACORD DRP GER 2001 wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
K024145 DE467000740601
68.

61

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
69.

272

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
70.

141

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
K015619 -
71.

286

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
72.

34

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 Klacz gniada/* F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
73.

206

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
74.

51

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
75.

152

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
76.

137

DELVA FARADENZA RG HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Petra III
K030310 DE421000219811
77.

170

DEMOLKA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Donna Welt / Weltstein
M: Trefl / Cabrol
K026826 616009580192814
78.

169

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
79.

167

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
80.

56

DEXTER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Kohinoor
M: Dewiza de Revel
Brak 0000000000
81.

76

DIORYT SP POL 2002 wałach siwa/162 F: Rubin
M: Dyplomacja
K010548 POL009520054502
82.

97

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada/171 F: Talent /
M: Korys Despotka /
K018875 616009690093705
83.

72

DOLGANO SP POL 2007 wałach siwa/173 F: Bajou du rouet
M: D-Calipsa
K013560 POL009670070707
84.

13

DOLLY HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/- F: Dinken
M: Zinna
K030050 276421000752016
85.

63

DOMINO MK POL 2004 wałach srokata/kuc:135 F: Arkan
M: Dora
K018242 POL013530410304
86.

271

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
87.

187

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
88.

88

DRIMA MŁP POL 2003 Klacz siwa F: Bajt / Wiedeń
M: Dropia / Cyborg
K013636 POL006630012403
89.

190

DUKAT TRAKENSKI POL 2010 wałach gniada/162 F: Orsini
M: Domra
K019626 POL732010069310
90.

2

DŻARNA SP POL 2002 klacz gniada/kuc:149 F: Pasquinel
M: Dżetynga
K018849 POL999540127802
91.

109

EFLIM SP POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Echefella
Brak 616009690058514
92.

140

EL NINO KWPN POL 2010 Wałach gniada/166 F: -
M: -
brak brak
93.

90

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 wałach jelenia/kuc:129 F: Willow Tree Twice
M: Eclizja Michael
K027113 616013590265610
94.

55

EQUANDANI KWPN POL 2009 klacz gniada/168 F: Warrant/Numero Uno
M: Andani/Oklund
K022388 528003200900496
95.

194

ERTON DES BARRIERS BELGIA POL 2010 wałach gniada/180 F: Canturo
M: Isatis du Dorlon
Brak 056007000E48335
96.

191

EUREKA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Stakkato Top
M: Epona
K025705 616 009 66 05736 13
97.

94

EVIVA L'ARTE WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz jasnokasztanowata/180 F: Midas
M: Etna
brak 616007530232012
98.

31

FORGET ME NOT 3 KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Querly Elvis / Querlybet Hero
M: Wantos / Cantos
K023977 528003201002166 104ZV26
99.

292

FRANKENHOEH`S MYLORD KUC WALIJSKI GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870
100.

117

FRANKENHOEH'S MYLORD KUC WALIJSKI NED 2004 stallion chestnut/kuc:131 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870 DE41010101890
101.

91

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:118 F: Bator
M: Fiesta
K027112 616013610019211
102.

273

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
103.

173

GABON KUC POL 2007 ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
K020485 POL013610197007
104.

49

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
105.

75

GALA MŁP POL 2015 klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
106.

198

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
107.

135

GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY) CONNEMARA POL 2011 Klacz bułana/kuc:147 F: Capparoe Lad
M: Lough Owel Carrowmore Las/High Peak
K029249 M326088
108.

111

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/mk:mk:145 F: Marafon
M: Greta
brak POL013540130807
109.

186

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
110.

210

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata/- F: So In Love
M: Generacja
K018816 POL009690066209
111.

132

GENF BWP POL 2006 wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Kannelle Z
K011089 BEL-W-256905-BWP
112.

261

GENIUS KWPN NED 2011 wałach siwa/173 F: Zandor Z / Zeus
M: Bonita / Bal Pare
K030142 528003201109782
113.

254

GENTELMAN KWPN NED 2011 Gelding Bay F: NABAB DE REVE
M: CARIOSA/INDOCTRO
528003201105487 105QQ17
114.

136

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
115.

58

GIOCONDA WLKP POL 2010 Klacz gniada/kuc:148 F: Nonet
M: Granda
Brak 616007610284110
116.

71

GIORDINA NIEM. SPORT. POL 2004 klacz kasztanowata/165 F: Chacon/ Contender
M: Grace/Liberator
K012543 DE487878138604
117.

174

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Padija
K029410 DE441411227909
118.

4

GOSPELLA Szlachetna Półkrew POL 28.02.2015 klacz ciemnogniada/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING
M: GOSPEL
K028588 616009540026615
119.

205

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
120.

226

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
K025571 616999570218813
121.

60

HAPPY HONY KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:133 F: H
M: H
K027020 brak
122.

74

HAVANA SP POL 2014 klacz kara/173 F: Salazar
M: Herezja
K029426 616009570199913
123.

81

HAWKEYE Z ZANGERSHEIDE NED 2015 Wałach ciemnogniada/160 F: Harley VDL
M: Sabbatini Z
K029907 056015Z55656115
124.

180

HELABA D'INSEGOTTE Belgische Rijpony POL 2003 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Orchid's Dream II
M: Zorka
K030254 BELP218254BWP
125.

212

HIS ROYAL OLD GER 2006 Wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
126.

283

HOTSTAR V F:
M:
127.

87

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Holandia / Lando
K020450 616009540079411
128.

142

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata/. F: Domino de Moyon
M: Ti Fany du Beaumont / Skippy II
K015620
129.

293

IBERIA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou du rouet
M: Izolda
brak
130.

96

IBERIA WLKP POL 2007 klacz siwa/175 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Izolda / Mangan
K016299 616007610167607
131.

278

IGOR E KWPN NED 2013 Gelding Bay F:
M: /
528003201302165 106MR01
132.

225

INCREDIBLE KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Etoulon
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
133.

164

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
134.

219

IRYS KUC POL 2011 wałach siwa/kuc:130 F: Nion
M: Munbus Ilione
K030229 616013690087911
135.

54

IVANO KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: Charlotte / / Cornetto
K022995 528003201302866
136.

221

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa/171 F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
K024677 616009610140612
137.

139

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker /
M: D Livia RV /
K025969 -
138.

62

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K027304 POL013670043605
139.

59

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
140.

45

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: Etoulon VDL
M: Armantico / Ahold UP Premier
K028300 528003201403725
141.

237

JOLY'S GELLA NEW FOREST PONY BEL 2009 klacz gniada/kuc:147 F: Dusty
M: Joly's Silke
brak 056-011-020090147
142.

44

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Eriana-F / Canturano
K028572 528003201400251
143.

259

JOWISZ KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
K011731 POL013670007906
144.

108

JOY RIDE B SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Brak
M: Brak
Brak 1123567
145.

66

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K016458 616999590267306
146.

229

JUST MARTINI MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: Judym
M: Karina
K018846 616006570131509
147.

184

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
148.

47

KALANI EQUITES KWPN POL 2015 wałach siwa/175 F: Cardento
M: a
brak 11111
149.

52

KALINKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Karmel
M: Karmela
K029484 616 013 58 05940 10
150.

123

KANDY PROGRE KWPN POL 2015 ogier ciemnogniada/168 F: Zapatero VDL
M: Zufrieda
K027772 528003201508971
151.

282

KANDY PROGRES KWPN POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Zapatero VDL
M: Zufrieda/ Negro
K027772 528003201508971
152.

138

KANSAS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: Kannan
M: G Star RV
K028862 -
153.

158

KAYLAN L KWPN NED 2015 Ogier gniada/176 F: Etulon VDL /
M: Vreiminka /
K029043 528210004122343
154.

48

KELVIN NITA KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Dakar VDL /
M: Diana Nita/ Landlord
brak 528003201503515
155.

122

KING KUC NED 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
K027968 528019090008881
156.

121

KING OF POP TS POL 2011 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: Kamelia / Mars
K019071 616999680060111
157.

127

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:124 F: Nn
M: Nn
K024243 616999540099912
158.

290

KNOCKKASH GIRL KUC CONNEMARA IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K024793 372003000121178
159.

199

KOLESTUS TYM SZLACHETNY POL 2015 wałach kasztanowata/163 F: Hipodrom
M: Koka
brak 616 999 61 00472 15
160.

5

KON’AMIE Estoński Koń Sportowy POL 2014 Klacz gniada/180 F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve
M: Titanic S / Marlon
K026439 23300114A128111
161.

161

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
162.

193

KOSINA PROGRES KWPN NED 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Baltic VDL KWPN
M: Borina KWPN elite Silverstone Z
K028493 528003201503303
163.

185

KSENA KUC POL 2009 klacz bułana/kuc:125 F: nn
M: nn
K020866 616999540132809
164.

150

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
K021564
165.

216

LACONIEK Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
166.

104

LADA Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz gniada/157 F: Cromwell / Corall
M: Legenda / Gottward S.V.
K016761 203010237906807
167.

269

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:127 F: NN
M: NN
brak 61699961020813
168.

289

LE BALOU HS F:
M:
169.

247

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: -
M: -
K020522 POL03670174007
170.

156

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA GER 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
171.

248

LIBERO BOY SP POL 2009 Wałach siwa F: Liberado
M: Arabella / Grosso Z
K019133 616009540125709
172.

165

LIBIA WESTFALSKA GER 2005 klacz gniada/182 F: Landstreicher
M: Lambada
K011439 441411405605
173.

256

LIGHTNING KWPN POL 2016 kara/168 F: action breaker
M: indoctro
brak brak
174.

112

LIMERYK SP POL 2013 wałach gniada/167 F: Emetyt
M: Liza
Brak 616009580526413
175.

126

LIPO Czeski Kuc Sportowy CZE 2005 wałach kara/kuc:126 F: Liken
M: Rebeka
K029202 203001925783405
176.

134

LOTO-Z CZEWB POL 2014 Wałach kasztanowata/183 F: Ludwig von bayern
M: Agnes-Z
Brak 000081784
177.

154

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
178.

255

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut/- F: LAITH
M: ANGELA/ALOUBET Z
brak DE418182535811 105KR90
179.

6

LUCKY M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/170 F: De Quidams
M: Layla
K023229 616 009 54 00993 13
180.

124

LUIS NAZARIO DE LIMA ZW Z SP POL 2016 wałach siwa/170 F: La Calidad
M: Ajka
LKGRPZJ/147/20 056001Z55650916
181.

246

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
182.

227

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:139 F: NN
M: NN
K026657 528009101178093
183.

244

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/brak F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
K027147 616009610053515
184.

86

MAESTRO VAN 'T KLAVERJTJE VIER BWP POL 20212 klacz gniada/167 F: Vigo D'Arsouilles
M: Sucre D'Amour
- )56-002-W00301299
185.

89

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
12542 013 61 02020 07
186.

258

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
K020711 DE435350017509 105GR98
187.

270

MARAT MAŁY KOŃ POL 2006 Wałach gniada/mk:140 F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
188.

65

MAURIK'S LIU. JO WELSH NED 2012 klacz skarogniada/kuc:145 F: ORCHARD WILDEMAN
M: MAURIK'S ANAIS ANAIS
BRAK 528017201200770
189.

177

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankenhoeh's Mylord
M: Megan B
K020303 POL 013 52 01433 08
190.

82

MERNIE KUC POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel / Kapral
M: Bianca / Branco
K028557 528008060065306
191.

166

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
192.

149

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
193.

228

MILO SP POL 2005 wałach gniada/mk:157 F: Rabiatos Z
M: Madame / Ignam
K022077 POL007600198305
194.

128

MILWI MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/mk:156 F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K021982 616006690071310
195.

57

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
196.

262

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
197.

243

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Sanatara Dannys Boy
M: Mona
K016405 POL616013680076009
198.

95

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Dilmar/Maram
M: Carmen/Karbit
K021285 616007520056712
199.

46

NADOK AES POL 2014 wałach kara/165 F: EUROCOMMERCE NAPELS
M: SUNNY/ ZADOK
BRAK 826002140873463
200.

68

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
201.

118

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
K019885 DE441411634210
202.

100

NERON WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: COTTONCLUB
M: NAWA IV
K023347 POL 007 64 00442 05
203.

53

NIGHT DANCE ZANGERCHEIDE POL 2013 Klacz gniada/169 F: numero uno
M: calvin z/ alme z
K024961 056015Z55759013
204.

264

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:148 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
K007893 DE441410094000
205.

163

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
K011971 POL009660370207 103OK61
206.

277

O'LORD DB BWP BEL 2014 Male Grey F: DER SENAAT 111
M: GLORIA/CANTURO
056-002-W00306684 106OT65
207.

280

OBORA'S INVITTE CZE 2008 Mare Bay F: Cent Timpex
M: Ikita Monday/Nimmerdor
121068308 104HB21
208.

201

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
209.

120

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
KO23863 DE433330406210
210.

232

OPAR Z BRZEZIA HUCUŁ POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:140 cm F: Baca
M: Olszynka
K027356 POL 012 57 00804 08
211.

125

OPIUM SP POL 2013 wałach skarogniada/173 F: Contender Son
M: oseina
K029214 616009600252413
212.

162

ORCHID'S RILEY RJT NEW FOREST PONY POL 2011 wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
K024424 -
213.

144

ORCHIDEA KG SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Concreto
M: Orli Baja KG
K026002 brak
214.

183

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
215.

106

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
216.

14

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
K019191 616009640025810 105IC19
217.

265

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245
218.

130

PENNY LANE KOŃ HANOWERSKI GER 2012 klacz jasnokasztanowata/175 F: Perigueux
M: Proconda
brak DE 431314305612
219.

159

PIKTOGRAM KOŃ MAŁY POL 2011 ogier siwa/kuc:149 cm F: Niels
M: Ponyta
- 616013520035811
220.

192

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
221.

279

QADIR BWP POL 2016 ogier gniada/168 F: quidams son
M: heartbreaker
brak brak
222.

195

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
K022419 DE456570278209
223.

50

RAGNAR SO POL 2016 wałach gniada/166 F: Durano W
M: Rupia R
A A
224.

98

RAMIDO NN POL 1993 Wałach gniada F: NN
M: NN
brak
225.

84

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
226.

168

RAMONA KUC FELIŃSKI POL 2001 klacz gniada/kuc:130 F: El Amor
M: Rakieta
K010911 brak
227.

188

RAMZES KOŃ MAŁY POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
K030369 6169995921000613
228.

1

REBELL'S CIDRE DEUTSCHES PFERD GER 2013 wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
K028269 DE410100134313
229.

231

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 Wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi/ Sanson
K024474 703001752123104
230.

240

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE441411097609
231.

102

ROMEO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K025148 616999540094411
232.

85

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
233.

153

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
234.

223

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862 616009540140411
235.

172

SANTA KUC POL 2011 klacz gniada/118 F: Prezes
M: Sindi
K024725 616 013 61 00389 11
236.

202

SHATTI HAN. POL 2013 wałach gniada/166 F: Sir Shutterfly
M: Walburga
brak DE431319616713
237.

291

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
K021797 056015Z55644611
238.

245

SHIROCCO DES CHAINES SF POL 2006 ogier siwa/171 F: CassiniII
M: Iola des chaines
K029002 06224835Z
239.

79

SORINNA KON POLSKI POL 2000 mare bay/000 F: nobody
M: sorbona
pol 009670053000 pol 009670053000
240.

16

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
241.

114

SULAATIK'S PITTSBURGH NFP NED 2012 Wałach siwa/kuc:142 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
K025129 528018020121352
242.

171

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
243.

83

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
244.

64

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
245.

67

TAMIZA DRP POL 2005 Klacz gniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa / nn
K014263 POL013630041605
246.

257

TEKSAS KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Wersal
M: Tasmania
K016041 POL 013 58 01174 05
247.

285

TURIA F:
M:
248.

287

TURIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc: F: Platon
M: Tanzania
K023137
249.

113

U,SECRET OLDERBURSKA POL 28.05.2011 wałach gniada/150 F: Ustinov
M: Veni Vici po Le Voltaire
brak brak
250.

196

UNIQUE Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 ogier gniada/171 F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
K016797 POL009670130607
251.

260

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA POL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
K024184 826082001201313
252.

69

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
253.

197

VITUS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009 67 00626 08
254.

151

VIVALDI SP POL 2002 wałach kasztanowata/162 F: Leandro / Lenz
M: Vientiana / Dixieland
K009832 POL009570256802 102TG16
255.

115

WENDY KUC NED 2013 Mare chestnut/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K027167 528003000033188
256.

178

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
K010983 POL013670112006
257.

218

WILDZANG'S ROSE SHAUNDI KUC WALIJSKI NED 2010 Klacz siwa/kuc:127 F: Shamrock Mr. Oliver
M: Wildzang's Rosebird
K029122 528017201000296
258.

105

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:127 F: Nico-K
M: Werwa
K018269 POL013570055706
259.

203

ZIZOU Z Z NED 2012 wałach kasztanowata/175 F: Zandor Z
M: Akira BWP
K030241 056015Z55635512
260.

234

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom/ Luron
M: Lhs’s Zanadiqua/ Krimh
K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2020-11-21
3
2020-11-21
1
2020-11-22
1
2020-11-20
1
2020-11-20
2
MILO (228)
2020-11-20
3
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (228)
2020-11-20
2020-11-21
2020-11-21
5
2020-11-22
Bąba Olimpia
Bez Przynależności Klubowej
KOLESTUS (199)
2020-11-19
27
2020-11-19
2020-11-22
2020-11-22
2020-11-20
2020-11-20
32
Babczyńska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2020-11-20
16
2020-11-20
1
2020-11-21
10
2020-11-21
2
2020-11-22
3
Badura Anna
KJ Profit
2020-11-19
22
2020-11-19
12
2020-11-21
5
2020-11-21
20
2020-11-22
15
2020-11-22
10
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
TEKSAS (257)
2020-11-19
4
2020-11-19
13
2020-11-20
15
2020-11-20
2020-11-22
20
2020-11-22
Biel Zofia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-11-20
15
2020-11-20
8
2020-11-21
22
2020-11-21
12
2020-11-22
7
D'APRIL (61)
2020-11-20
17
2020-11-20
12
2020-11-21
3
2020-11-21
16
2020-11-22
3
Bigaj Alicja
KS FARUK
SAMBOR (153)
2020-11-20
1
2020-11-20
13
2020-11-21
6
2020-11-21
21
2020-11-22
11
Bigaj Irena
KS FARUK
DRIMA (88)
2020-11-20
21
2020-11-20
21
2020-11-21
8
2020-11-22
6
2020-11-21
22
LOTOS (154)
2020-11-20
5
2020-11-20
25
2020-11-21
18
2020-11-22
1
2020-11-21
24
Bober Amelia
brak
2020-11-20
2020-11-20
2020-11-21
9
Bobkiewicz Wiktoria
Klub Jeździecki „Zamek
CZIKO (11)
2020-11-19
2020-11-19
22
2020-11-20
2
2020-11-20
29
2020-11-21
8
2020-11-21
Bochenek Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-11-19
17
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-22
2
2020-11-22
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
GEMINI 2 (186)
2020-11-22
4
2020-11-20
10
2020-11-20
2020-11-21
6
2020-11-21
4
Borowczak Aleksandra
KJ Zbrosławice
KSENA (185)
2020-11-20
1
2020-11-20
16
2020-11-21
1
2020-11-21
10
2020-11-22
12
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2020-11-20
4
2020-11-20
2
2020-11-21
2
2020-11-22
2
Budzyńska-Calik Martyna
bpk
2020-11-20
5
2020-11-20
2020-11-22
25
2020-11-21
4
2020-11-21
2020-11-22
Cebulak Joanna
JKJ Jumping Wiercany
KANSAS RV (138)
2020-11-20
18
2020-11-21
2020-11-19
25
2020-11-19
2020-11-22
15
2020-11-19
11
2020-11-19
12
2020-11-21
4
2020-11-22
5
IBERIA (293)
2020-11-21
31
2020-11-22
Chmiela Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2020-11-19
16
2020-11-20
3
2020-11-20
2020-11-22
7
2020-11-19
1
2020-11-22
Chmielewska Karolina
BPK - MAZ
RAMZES (188)
2020-11-20
2020-11-20
2020-11-21
29
2020-11-21
2020-11-22
15
Chochół M'08 Wiktoria
KJ Facimiech
2020-11-20
31
2020-11-21
20
2020-11-21
14
2020-11-22
19
2020-11-20
18
Chojowska Iga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
BENETON (133)
2020-11-20
16
2020-11-20
1
2020-11-21
17
2020-11-21
21
2020-11-22
3
Ciszek Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-11-20
23
2020-11-21
2
2020-11-21
5
2020-11-22
16
BEŁT (235)
2020-11-20
1
2020-11-20
16
2020-11-21
1
2020-11-21
6
2020-11-22
2
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOGUN (83)
2020-11-20
24
2020-11-20
7
2020-11-21
1
2020-11-21
16
2020-11-22
13
RAMIRO (84)
2020-11-20
1
2020-11-22
2020-11-20
1
2020-11-21
6
2020-11-21
13
2020-11-22
13
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (128)
2020-11-20
5
2020-11-20
3
2020-11-21
4
2020-11-21
8
2020-11-22
2
2020-11-20
1
2020-11-20
6
2020-11-21
9
2020-11-21
3
2020-11-22
4
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2020-11-19
26
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-20
23
2020-11-22
15
2020-11-22
Czekaj Kinga
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
LIBIA (165)
2020-11-19
27
2020-11-19
28
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOSS (220)
2020-11-20
12
2020-11-20
12
2020-11-21
21
2020-11-22
15
2020-11-21
4
Danak Karolina
Klub Jeździecki Pro Horses
ARMIA (70)
2020-11-20
18
2020-11-20
9
2020-11-21
8
2020-11-21
18
2020-11-22
17
Danak Klaudia
Klub Jeździecki Pro Horses
2020-11-20
27
2020-11-20
16
2020-11-21
15
2020-11-21
25
2020-11-22
2
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
GRANDIOS (205)
2020-11-20
2020-11-21
2020-11-20
2020-11-21
Drabczyk Martyna
Klub Jeździecki Pro Horses
KALINKA (52)
2020-11-19
3
2020-11-19
2020-11-20
1
2020-11-20
2020-11-21
7
2020-11-21
Dubiel Kamil
2020-11-19
26
2020-11-19
2020-11-20
29
2020-11-20
2020-11-22
18
2020-11-22
Dymek Ksawery
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-11-19
2020-11-19
20
2020-11-20
13
2020-11-21
30
2020-11-22
23
Dziduszko Hanna
Klub Jeździecki Vip-Kraków
BONANZA (12)
2020-11-19
15
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-20
28
2020-11-21
2020-11-22
16
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki
2020-11-19
6
2020-11-19
7
2020-11-21
15
2020-11-21
8
2020-11-22
7
2020-11-22
6
BEAUTY MK (204)
2020-11-19
2020-11-19
6
2020-11-20
16
2020-11-20
2020-11-22
7
2020-11-22
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
HAVANA (74)
2020-11-19
30
2020-11-19
2020-11-20
11
2020-11-20
2020-11-22
8
2020-11-22
Fundament Karolina
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-11-20
22
2020-11-20
2020-11-22
21
2020-11-21
1
2020-11-21
Gajdzik Nadia
GADIA (49)
2020-11-19
5
2020-11-19
2020-11-20
12
2020-11-20
3
2020-11-22
14
2020-11-22
Gajdzik Roxana
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2020-11-19
2020-11-19
34
2020-11-20
31
2020-11-20
2020-11-22
13
2020-11-22
Gajewska Ida
Klub Jeździecki Zbrosławice
CHELBY (15)
2020-11-19
29
2020-11-19
31
2020-11-20
21
2020-11-21
2020-11-22
21
2020-11-22
22
Gajewska Iga
KJK Elizar
GARDENIA (198)
2020-11-19
2020-11-19
14
2020-11-20
17
2020-11-20
25
2020-11-22
1
2020-11-22
Gałas Amelia
JKS Czanki
ZIZOU Z (203)
2020-11-19
12
2020-11-19
2020-11-20
26
2020-11-21
28
2020-11-22
9
2020-11-22
Gardulski Karol
KJ Facimiech
ALLUBET (284)
2020-11-19
2
2020-11-19
34
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2020-11-22
1
2020-11-21
4
2020-11-21
15
Gilowska Sylwia
KJ Leśna Wola
DABLIN W (141)
2020-11-19
29
2020-11-20
14
2020-11-21
18
2020-11-21
10
2020-11-22
Gola Helena
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
MERNIE (82)
2020-11-20
1
2020-11-20
19
2020-11-21
21
2020-11-21
15
2020-11-22
21
Grobelny Martyna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
MAKS (89)
2020-11-20
25
2020-11-20
11
2020-11-21
3
2020-11-22
2
2020-11-20
1
2020-11-20
1
2020-11-21
1
2020-11-22
6
FRIDA (91)
2020-11-21
3
2020-11-21
1
2020-11-22
1
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
2020-11-19
7
2020-11-19
24
2020-11-21
16
2020-11-22
3
HOTSTAR V (283)
2020-11-19
2020-11-19
28
2020-11-20
2020-11-20
2020-11-22
20
2020-11-22
Gumulak Julia
OJK Barcice
RAMIDO (98)
2020-11-20
6
2020-11-20
2020-11-22
3
2020-11-22
2020-11-21
2
2020-11-21
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2020-11-19
27
2020-11-20
12
2020-11-21
2020-11-21
2020-11-20
13
2020-11-22
19
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2020-11-19
7
2020-11-21
25
2020-11-22
Hernik Anna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2020-11-19
2020-11-19
21
2020-11-20
2
2020-11-20
2020-11-22
11
2020-11-22
2020-11-20
19
2020-11-20
25
2020-11-21
21
2020-11-21
11
2020-11-22
27
2020-11-22
18
Iveljić Zofia
LKJ Ochaby
2020-11-20
19
2020-11-20
14
2020-11-21
9
2020-11-21
9
2020-11-22
Janas Olga
KJ Leśna Wola
EL NINO (140)
2020-11-20
12
2020-11-20
6
2020-11-21
12
2020-11-21
8
2020-11-22
2
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2020-11-19
22
2020-11-19
25
2020-11-22
9
2020-11-21
14
2020-11-21
13
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania
TURIA (287)
2020-11-21
28
2020-11-21
17
2020-11-22
9
Jedras Aleksandra
POL
2020-11-21
21
2020-11-22
5
Juszkiewicz Zofia
Bez Przynależności Klubowej
DOLGANO (72)
2020-11-19
2020-11-19
10
2020-11-20
24
2020-11-20
2020-11-22
13
2020-11-22
Kaim Magdalena
KJK pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (215)
2020-11-20
3
2020-11-20
16
2020-11-21
18
2020-11-21
11
2020-11-22
5
Kanoniczak Hanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-11-20
1
2020-11-20
16
2020-11-21
25
2020-11-22
14
2020-11-21
17
Kapcia Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-11-21
10
2020-11-21
24
2020-11-22
17
COSTELLO (274)
2020-11-21
9
2020-11-21
14
2020-11-22
16
Kasprzyk Magdalena
KJ FARUK
DEMOLKA (170)
2020-11-19
8
Kawa Aleksandra
OJK Barcice
DOLLY (13)
2020-11-20
9
2020-11-20
37
OSTIANA (14)
2020-11-21
Kawa Katarzyna
OJK Barcicie
DOLLY (13)
2020-11-22
22
2020-11-22
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
2020-11-20
21
2020-11-20
22
2020-11-21
2020-11-21
2020-11-22
JESSY (59)
2020-11-21
24
2020-11-22
2020-11-20
28
2020-11-20
17
2020-11-21
10
Klimek Patrycja
BPK
VITUS (197)
2020-11-19
2020-11-19
2020-11-20
33
2020-11-20
2020-11-22
5
2020-11-22
Kliś Maja
Profit Orzesze
LIPO (126)
2020-11-20
1
2020-11-20
1
2020-11-21
1
2020-11-22
8
2020-11-21
17
KLARA (127)
2020-11-20
1
2020-11-22
1
2020-11-21
10
2020-11-21
10
Kołodziej Hanna
Klub Jeździecki Impuls
KUBA (150)
2020-11-20
11
2020-11-20
13
2020-11-21
8
2020-11-22
2020-11-21
21
Korek Dorota
St. KS KJK Szary Michałowice
CLARK (209)
2020-11-19
11
2020-11-21
12
2020-11-22
13
GENEZA M (210)
2020-11-19
4
2020-11-21
5
2020-11-22
4
Korus Anna
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
LASEK (269)
2020-11-20
15
2020-11-20
16
2020-11-21
6
2020-11-21
1
2020-11-22
16
MARAT (270)
2020-11-20
1
2020-11-20
12
2020-11-21
8
2020-11-21
15
2020-11-22
7
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (213)
2020-11-20
2020-11-21
18
2020-11-21
8
2020-11-22
2
Kościelniak Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-11-19
42
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-20
36
2020-11-22
14
2020-11-22
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (73)
2020-11-20
15
2020-11-22
2
2020-11-20
6
2020-11-21
7
2020-11-21
11
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (171)
2020-11-19
33
2020-11-19
23
2020-11-22
14
2020-11-20
2020-11-20
1
Krakowiak Natalia
Klub Jeździecki Facimiech
DIORYT (76)
2020-11-20
26
2020-11-20
2020-11-22
27
2020-11-22
2020-11-21
5
2020-11-21
Krauze Anna
Kjk Szary
DEXTER (56)
2020-11-19
6
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-20
19
2020-11-22
26
2020-11-22
2020-11-19
35
2020-11-21
13
2020-11-22
9
2020-11-22
12
EFLIM (109)
2020-11-19
14
2020-11-21
18
2020-11-22
14
Krauze Filip
kjk szary
2020-11-19
2
2020-11-19
2020-11-20
4
2020-11-20
2020-11-21
2020-11-21
6
Kreutzer Andrea Elizabeth
KJ Stajnia Bukowiec
MACHO (244)
2020-11-19
36
2020-11-19
6
2020-11-21
22
2020-11-21
21
Kubera Marika
RIO GRANDE Krosinko
2020-11-20
11
2020-11-20
5
2020-11-21
3
2020-11-21
5
2020-11-22
3
Kubicz Kornelia
JKS Equi Verso
LIMERYK (112)
2020-11-19
3
2020-11-19
2020-11-20
21
2020-11-20
2020-11-22
19
2020-11-22
Kula Maja
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
NERON (100)
2020-11-19
7
2020-11-19
2020-11-20
3
2020-11-20
2020-11-22
4
2020-11-22
Layer Marek
K.J.Facimiech
2020-11-20
1
2020-11-20
22
2020-11-21
9
2020-11-21
2020-11-22
RAMONA (168)
2020-11-20
1
2020-11-20
22
2020-11-21
6
2020-11-21
17
2020-11-22
24
Lech Marcelina
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-11-19
3
2020-11-19
24
2020-11-21
2
2020-11-21
23
2020-11-22
12
2020-11-22
ARMANI (147)
2020-11-19
10
2020-11-19
6
2020-11-22
1
2020-11-21
5
Leda Alexander
Brak
2020-11-19
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-20
2020-11-22
2020-11-22
Leniarska Pola
JKS Czanki
SHATTI (202)
2020-11-19
7
2020-11-19
2020-11-20
5
2020-11-20
18
2020-11-22
25
2020-11-22
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (224)
2020-11-20
12
2020-11-20
18
2020-11-21
9
2020-11-21
23
2020-11-22
12
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-11-20
21
2020-11-20
25
2020-11-21
9
2020-11-21
4
2020-11-22
1
2020-11-20
3
2020-11-20
3
2020-11-21
2
2020-11-22
5
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
OLIMPIA (120)
2020-11-20
12
2020-11-20
2020-11-21
1
2020-11-21
2020-11-20
6
2020-11-20
23
2020-11-21
15
2020-11-21
KING (122)
2020-11-20
16
2020-11-20
21
2020-11-21
28
2020-11-21
10
2020-11-22
22
Ludwikowska Anna
WKJ Lublin/ SJ Pijany Oxer
EUREKA (191)
2020-11-20
17
2020-11-20
2020-11-21
29
2020-11-22
16
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
NORTON (163)
2020-11-19
13
2020-11-21
12
2020-11-21
16
2020-11-22
8
INTRYGA (164)
2020-11-19
13
2020-11-19
10
2020-11-21
6
2020-11-21
20
2020-11-22
2
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2020-11-20
6
2020-11-21
1
2020-11-22
4
2020-11-21
10
2020-11-20
1
2020-11-20
7
2020-11-21
8
2020-11-22
6
2020-11-21
18
Maciejczyk-Cień Oliwia
bpk
GALA (75)
2020-11-19
24
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-20
11
2020-11-22
2020-11-22
18
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-11-20
30
2020-11-20
2
2020-11-21
5
2020-11-21
13
2020-11-22
Maćkowska Patrycja
KJ Podkowa Gruszczyn
GABON (173)
2020-11-20
27
2020-11-20
2020-11-21
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-11-19
9
2020-11-21
23
2020-11-22
20
Majewska Helena
Kjk Szary
2020-11-19
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-20
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
CLINTERO (207)
2020-11-21
17
2020-11-22
10
2020-11-20
21
2020-11-20
3
Miazga Anna
KJ Facimiech
GEDI (111)
2020-11-20
20
2020-11-20
8
2020-11-21
10
2020-11-21
14
2020-11-22
5
Michalik Anna
Krakowska Akademia Sportu
MINOR (57)
2020-11-20
2020-11-20
12
2020-11-21
19
2020-11-21
19
2020-11-22
1
Miś Oliwia
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-11-20
7
2020-11-20
2020-11-22
6
2020-11-22
Mrówka Martyna
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ALBUMINA (182)
2020-11-19
16
2020-11-19
37
2020-11-20
14
2020-11-20
2020-11-22
16
2020-11-22
26
Mucha Weronika
JKS Hanna
DEMON DEL (169)
2020-11-20
14
2020-11-21
17
2020-11-22
4
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (273)
2020-11-20
25
2020-11-20
16
2020-11-21
20
2020-11-22
9
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
JAWA (62)
2020-11-21
2
2020-11-22
8
DOMINO (63)
2020-11-21
5
2020-11-22
12
Nawrocka Roksana
Stowarzyszenie Agro-Aves
2020-11-21
16
2020-11-21
2
2020-11-22
7
2020-11-20
6
2020-11-20
2
D'ACORD (131)
2020-11-20
3
2020-11-22
20
GENF (132)
2020-11-21
1
2020-11-21
12
2020-11-22
11
2020-11-20
6
2020-11-20
6
Nowak Gabriela
Klub Jeździecki Zamek
2020-11-19
8
2020-11-19
2020-11-20
27
2020-11-20
2020-11-22
10
2020-11-22
Nowak Karolina
WLKS Krakus
BOND BEJ (211)
2020-11-19
9
2020-11-19
2020-11-20
20
2020-11-20
2020-11-22
1
Ochoński Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
LADA (104)
2020-11-19
23
2020-11-19
3
2020-11-20
24
2020-11-20
2020-11-22
2020-11-22
Pal Nikola
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
JACKPOT (221)
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-19
2020-11-20
14
2020-11-22
3
2020-11-22
Pandel Anna
Jurajski LKJ w Udorzu
CHANEL-N (157)
2020-11-19
1
2020-11-19
5
2020-11-20
6
2020-11-20
10
2020-11-22
17
2020-11-21
3
Pandel Jerzy
Jurajski LKJ w Udorzu
KAYLAN L (158)
2020-11-19
4
2020-11-19
1
2020-11-22
3
2020-11-21
7
2020-11-21
7
2020-11-22
6
Pawlak Klaudia
2020-11-19
19
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-20
2020-11-22
23
2020-11-22
Pawłowska Olga
KJ Equireno
2020-11-21
18
2020-11-21
10
2020-11-22
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
MAKUBA 21 (258)
2020-11-20
14
2020-11-21
5
2020-11-21
2
2020-11-22
1
2020-11-20
4
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
JOWISZ (259)
2020-11-20
9
2020-11-20
15
2020-11-22
4
Peszek Julia
BPK(MAZ)
2020-11-20
26
2020-11-21
3
2020-11-22
23
2020-11-21
26
LUNA (227)
2020-11-20
1
2020-11-20
Piela Katarzyna
JKS Czanki
CELYNOS (17)
2020-11-19
8
2020-11-19
11
2020-11-20
28
2020-11-20
10
2020-11-22
8
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2020-11-19
4
2020-11-19
5
Piętka Dagmara
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-11-19
3
2020-11-21
1
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (161)
2020-11-19
1
2020-11-19
32
2020-11-20
12
2020-11-21
27
2020-11-20
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
MIDOS (166)
2020-11-19
15
2020-11-19
11
2020-11-20
25
2020-11-20
34
2020-11-22
12
2020-11-22
22
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
RHIANNA S (240)
2020-11-20
6
2020-11-20
2
2020-11-21
13
2020-11-22
1
Piontek Helena
RIO GRANDE Krosinko
CHEBBY (239)
2020-11-20
2
2020-11-20
12
2020-11-21
9
2020-11-21
14
2020-11-22
2
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
2020-11-20
1
2020-11-20
1
2020-11-21
4
2020-11-21
27
2020-11-22
BEAUTY (238)
2020-11-20
4
2020-11-20
11
2020-11-21
2
2020-11-21
4
2020-11-22
3
Piotrowska Agnieszka
KJ Avanti Opole
IVANO (54)
2020-11-19
17
2020-11-19
9
Pis Hanna
OJK Barcice
OSTIANA (14)
2020-11-22
5
2020-11-22
2020-11-20
13
2020-11-22
15
2020-11-20
6
2020-11-21
8
2020-11-21
6
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
2020-11-19
30
2020-11-21
11
2020-11-21
19
2020-11-22
7
ADELANO (143)
2020-11-19
8
2020-11-21
3
2020-11-19
19
2020-11-19
9
2020-11-21
6
2020-11-21
2
2020-11-22
2
BONIEK (145)
2020-11-19
16
2020-11-21
2
Pliem-Perka Martyna
St.KS Juming Events
JUNIOR (66)
2020-11-20
13
2020-11-22
2
2020-11-21
22
TAMIZA (67)
2020-11-20
10
2020-11-20
19
2020-11-21
8
2020-11-21
3
2020-11-20
6
2020-11-21
10
2020-11-22
6
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
OPIUM (125)
2020-11-19
15
2020-11-19
26
2020-11-21
9
2020-11-21
4
Połeć Paulina
WLKS Krakus Swoszowice
HIS ROYAL (212)
2020-11-20
14
2020-11-20
10
2020-11-21
5
2020-11-21
14
2020-11-22
3
Ponurski Gabriela
Klub Jeździecki Facimiech
SORINNA (79)
2020-11-20
2020-11-20
Pszowski Kevin
bpk
2020-11-20
2020-11-20
28
2020-11-21
1
2020-11-21
1
2020-11-22
3
2020-11-20
7
2020-11-21
2020-11-22
5
2020-11-21
1
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2020-11-20
24
2020-11-21
7
2020-11-21
19
2020-11-22
13
2020-11-20
24
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-11-20
6
2020-11-20
6
2020-11-21
2020-11-21
1
2020-11-22
6
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
2020-11-19
31
2020-11-19
29
2020-11-21
26
2020-11-22
4
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-11-19
14
2020-11-19
8
2020-11-22
10
2020-11-21
17
2020-11-21
17
2020-11-19
26
2020-11-19
22
2020-11-22
1
2020-11-21
8
2020-11-21
3
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (223)
2020-11-19
5
2020-11-21
5
2020-11-22
2
2020-11-19
3
Sanokowska Kaja
KJ Facimiech
2020-11-20
22
ALLUBET (214)
2020-11-20
2020-11-20
27
2020-11-22
2020-11-22
12
Sierakowska Kalina
SKJ Pony Power Nowy Janków
BIANKO (189)
2020-11-20
1
2020-11-20
16
2020-11-21
17
2020-11-21
21
2020-11-22
10
Sijka Olivia
KS Stangret Kielce
IBERIA (96)
2020-11-20
2020-11-20
2020-11-21
Skorupa Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-11-19
4
2020-11-20
2
2020-11-22
9
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-22
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
WIKING PP (178)
2020-11-20
2
2020-11-20
1
2020-11-21
2
2020-11-21
1
2020-11-22
14
2020-11-20
3
2020-11-20
4
2020-11-21
2
2020-11-22
11
2020-11-21
2
Ślęzak Jagoda
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-11-19
6
2020-11-20
15
2020-11-22
17
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MELODIA (177)
2020-11-20
1
2020-11-20
1
2020-11-21
7
2020-11-21
16
2020-11-22
9
Słoniec Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
WENDY (115)
2020-11-21
1
2020-11-21
13
2020-11-22
4
2020-11-20
1
2020-11-20
1
2020-11-22
1
2020-11-20
6
2020-11-20
23
2020-11-21
8
2020-11-21
8
2020-11-22
10
Słoniec Paulina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-11-22
7
Sobczak Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
CREDO (92)
2020-11-19
9
2020-11-19
25
2020-11-21
19
2020-11-22
8
2020-11-22
15
Sondej Zofia
KKJ
PIKTOGRAM (159)
2020-11-20
29
2020-11-20
26
2020-11-21
29
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
BEN GUN (281)
2020-11-20
2
2020-11-21
1
2020-11-21
2020-11-22
3
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
MROCZEK (243)
2020-11-20
20
2020-11-20
24
2020-11-21
30
2020-11-21
10
2020-11-22
8
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2020-11-20
1
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (183)
2020-11-19
1
2020-11-19
5
2020-11-21
1
2020-11-21
22
2020-11-22
13
2020-11-19
2020-11-19
18
2020-11-20
20
2020-11-22
6
2020-11-20
2020-11-22
Superson Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-11-19
41
2020-11-19
2020-11-20
30
2020-11-20
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
BUSTINOV (249)
2020-11-19
36
2020-11-19
2020-11-20
7
2020-11-20
ANTONOV (251)
2020-11-19
2020-11-19
39
2020-11-20
9
2020-11-20
GENTELMAN (254)
2020-11-19
16
2020-11-19
1
LUCIANO (255)
2020-11-19
2
LIGHTNING (256)
2020-11-19
2020-11-19
2
2020-11-20
13
2020-11-20
BARACK (275)
2020-11-19
21
2020-11-19
15
0 (276)
2020-11-19
12
2020-11-19
2020-11-20
1
2020-11-20
2020-11-22
19
2020-11-22
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2020-11-20
3
2020-11-20
6
2020-11-21
3
2020-11-21
1
2020-11-22
1
2020-11-20
6
2020-11-20
22
2020-11-21
1
2020-11-21
24
2020-11-22
1
Szotek Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-11-19
2
2020-11-19
2
2020-11-21
3
2020-11-21
1
2020-11-22
11
2020-11-22
1
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2020-11-20
10
2020-11-20
2
2020-11-21
10
2020-11-21
6
2020-11-22
2
Sztuka Michalina
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
ROMEO (102)
2020-11-19
2020-11-19
35
2020-11-20
23
2020-11-20
2020-11-22
10
2020-11-22
21
2020-11-19
2020-11-19
33
2020-11-20
1
2020-11-20
2020-11-22
2
2020-11-22
17
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOLIVIA (266)
2020-11-20
6
2020-11-20
18
2020-11-21
9
2020-11-21
15
2020-11-22
14
Tylka Marzena
KJ Facimiech
DAARISIE (272)
2020-11-19
28
2020-11-19
21
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2020-11-19
14
2020-11-19
7
Uchwat Marika
JKS POGÓRZE
NADOK (46)
2020-11-19
20
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2020-11-19
20
2020-11-19
8
NADOK (46)
2020-11-19
32
2020-11-19
40
2020-11-19
2020-11-19
19
2020-11-19
17
Waliczek Agnieszka
PLKJ Plessówka
2020-11-19
5
2020-11-19
23
Wdaniec Joanna
KJ Global Świętoszowice
CASQUERA (200)
2020-11-19
19
2020-11-19
2020-11-20
16
2020-11-20
2020-11-22
4
2020-11-22
Weigel Bartosz
KJ Facimiech
CADORO (101)
2020-11-19
38
2020-11-19
2020-11-20
4
2020-11-20
2020-11-22
2020-11-22
Wernerowicz Aleksandra
KJ Akademia Kucania
GENIUS (261)
2020-11-21
15
2020-11-20
18
2020-11-20
12
2020-11-21
6
2020-11-22
Wernerowicz Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-11-20
8
2020-11-21
2
2020-11-22
5
Wernerowicz Karolina
KJ Akademia Kucania
2020-11-20
4
2020-11-21
27
2020-11-22
18
Wierucka Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
SANTA (172)
2020-11-20
1
2020-11-20
1
2020-11-22
2
2020-11-21
1
2020-11-21
3
Wierucka Zofia
KJ Podkowa Gruszczyn
CYKOR (175)
2020-11-20
1
2020-11-20
1
2020-11-21
13
2020-11-21
26
2020-11-22
5
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
CORNET MW (148)
2020-11-21
7
2020-11-20
2
2020-11-20
6
2020-11-22
3
MILAGROSS (149)
2020-11-20
3
2020-11-22
4
2020-11-20
1
2020-11-21
2
Woźniak Anna
WLKS Krakus
DAMAR (286)
2020-11-19
2020-11-19
20
2020-11-22
24
2020-11-22
2020-11-20
4
2020-11-20
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2020-11-20
1
2020-11-21
3
2020-11-22
3
2020-11-20
4
2020-11-21
5
2020-11-20
3
2020-11-20
3
2020-11-21
13
2020-11-21
9
2020-11-22
8
Wyrobek Emilia
Kjk Szary Michałowice
U,SECRET (113)
2020-11-19
18
2020-11-19
2020-11-20
8
2020-11-20
2020-11-22
28
2020-11-22
Zięba Amelia
RC SOSNOWICE
DUKAT (190)
2020-11-20
6
2020-11-20
12
2020-11-21
2020-11-21
1
2020-11-22
Ziebicki Michal
POL
2020-11-19
37
2020-11-19
18
2020-11-21
10
O'LORD DB (277)
2020-11-19
13
Ziebicki Michal
POL
IGOR E (278)
2020-11-19
4
QADIR (279)
2020-11-19
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-20
35
2020-11-22
24
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
2020-11-19
17
2020-11-20
8
2020-11-20
2020-11-19
21
2020-11-19
23
2020-11-19
18
2020-11-20
2020-11-20
5
2020-11-22
11
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
2020-11-20
2020-11-20
19
2020-11-22
23
2020-11-19
25
2020-11-19
24
2020-11-22
11
Żymła Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LOTO-Z (134)
2020-11-19
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-20
2020-11-22
2020-11-22
Żytkowicz Maja
WLKS Krakus Swoszowice
2020-11-19
10
2020-11-19
2020-11-20
2020-11-20
6

Number of Riders: 182

Number of Horses: 260

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl