Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR, ZT, Mistrzostwa Małopolski. PULA NAGRÓD 20 000 PLN
KJK Szary Michałowice, 13-16.08.2020

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamik Martyna Krakowski Klub Jazdy Konnej
2005 (JM.)
brak
2. Bartkowska Natalia Bez przynależności klubowej
S
Brak
3. Batko Natasza St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O057788
4. Błaszczyk Julia KS Faruk
O047077
5. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
6. Burda Katarzyna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O049076
7. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O051354
8. Ciura Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
O039271
9. Derżko Maria Szwadron Niepołomice
S
O037815
10. Dymek Ksawery St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
0040404
11. Dymek Rafał St.KS KJK Szary Michałowice
S
O032754
12. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
13. Fundament Karolina St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O052720
14. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
15. Gawor Grażyna KJ Facimiech
S
O035642
16. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
17. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
18. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
19. Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
20. Kajfasz Julia Kj Facimiech
2007 (JM.)
O055355
21. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
22. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
23. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
24. Kozłowska Natalia Konie w Tatrach
2003 (J.)
Brak
25. Krauze Anna Kjk Szary
S
brak
26. Krzanowska Wiktoria BPK
2008 (JM.)
brak
27. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
28. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
29. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
30. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
31. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (J.)
O035885
32. Machnik Roman Jurajski LKJ w Udorzu
S
O044878
33. Maciejczyk-Cień Oliwia bpk
2004 (J.)
O053034
34. Majewska Helena Kjk Szary
2005 (JM.)
brak
35. Matla Łukasz OJK Pod Dębami Inwałd
S
O001389
36. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (JM.)
O046343
37. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O026010
10158572
38. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
39. Nowak Wiktoria KS Faruk
2001 (MJ.)
brak
40. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
41. Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003424
42. Pietrus Helena KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O045229
43. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
44. Piotrowska Agnieszka KJ Avanti Opole
S
O003155
45. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
46. Prochot Karolina Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O025791
47. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
48. Rachwał Piotr St. KS KJK Szary Michałowice
S
O025098
49. Rogalska Jadwiga Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O038734
50. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
51. Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044768
52. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
53. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
54. Stanula Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O056177
55. Starzycka Barbara Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O050126
56. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
57. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
58. Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
59. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
60. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
61. Zarębska Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O029241
62. Zięba Amelia RC SOSNOWICE
2008 (JM.)
058832
63. Zięba Oliwia Klub Jeździecki ASSANYA
2004 (J.)
O036243
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

A-VIVALDI SP POL 2013 wałach siwa/164 F: Van Gogh /
M: Adelina /
K029447 616009630179313
2.

22

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Ustionov / Libero H
M: Adelina / Aloube Z
K020890 616009630173312
3.

87

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
4.

59

AMBROZJA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Imequil
M: Azalia/ po Emetyt
K024969
5.

73

APRIL DAY V Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/165 F: Fair Play Coundreau
M: Ava
brak 6169995400394
6.

18

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/175 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
7.

75

ASHANTI SOLIER MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
8.

31

ATRAKCYJNA OLIMPIA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz kara/170 F: Logos
M: Aisza
Brak 016009590248511
9.

51

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
10.

86

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
11.

64

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
12.

49

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
13.

19

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 A0005153S
14.

1

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
15.

16

CAFE AU LAIT KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Ol Metta / Flipper D Elle
M: Daphne / Voltaire
K010785 528003000711123
16.

71

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
17.

21

CARTIER SP POL 2005 Wałach inna F: Fair Play Coudreau
M: Casablanca
K010016
18.

17

CAVALDOS HOLSZTYŃSKA POL 2010 wałach gniada/171 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
K016690 DE421000082010
19.

39

CENTIA ŚLĄSKA POL 22.02.2007 klacz siwa/160 F: Lokaut
M: Cedra
Brak 008570000907
20.

89

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
K020853 DE441411519510
21.

37

CHACCO G OLD GER 2010 wałach gniada/- F: Chacco Blue
M: Stalatura/Cantus
K026371 106LS27
22.

69

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
23.

40

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
24.

58

CON CAPITAL OLDENBURSKI GER 2004 Wałach gniada/164 F: Con Capitol
M: Hauptstutbuch
K008735
25.

61

CORNET BLANCHE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 Wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Dame Blanche van overis Z
K028782 056015Z55772515
26.

27

CORNVILLE HOL GER 2006 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: S-Landdiva / Landjunge
K010418 DE421000402006
27.

34

COSTELLO KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
K012156 528003000705888 104CL20
28.

91

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
29.

3

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
30.

81

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
31.

68

DIARADOS 7 OLD GER 2012 Wałach gniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chella Girl / Sandro Boy
K025388 DE418185063412
32.

11

DIETMAR MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Bre Gun
M: Dietka
brak 616006570001315
33.

25

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada/171 F: Talent /
M: Korys Despotka /
K018875 616009690093705
34.

48

DUKAT TRAKENSKI POL 2010 wałach gniada/162 F: Orsini
M: Domra
K019626 POL732010069310
35.

55

DURANO G KWPN NED 2008 wałach siwa/175 F: Canturano I
M: Zienna G
K012657 528003000813564
36.

15

EFLIM SP POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Echefella
Brak 616009690058514
37.

78

ELVIRA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz skarogniada/178 F: Lou Reed
M: Eva S
K029733 616009690015414
38.

72

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:148 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
39.

33

FORGET ME NOT 3 KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Querly Elvis / Querlybet Hero
M: Wantos / Cantos
K023977 528003201002166 104ZV26
40.

83

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
41.

65

GALA MŁP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
42.

82

GAMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kasztanowata/145 F: NN
M: NN
K029695 616999660517214
43.

28

GIORDINA NIEM. SPORT. GER 2004 Klacz kasztanowata/165 F: Chacon / Contender
M: Grace / Liberator
K012543 DE487878138604
44.

80

GLOB-KOM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Komplement
M: Grzesznica
K023265
45.

79

GNIEWKO MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Garda II
K025646
46.

88

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
K006691 616007660764800
47.

54

HAVANA SP POL 2014 klacz kara/173 F: Salazar
M: Herezja
K029426 616009570199913
48.

20

HAWKEYE Z ZANGERSHEIDE NED 2015 Wałach ciemnogniada/160 F: Harley VDL
M: Sabbatini Z
K029907 056015Z55656115
49.

56

HAZENA Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz gniada/165 F: Clear to Jump St Gyvan Z
M: Hawela
K016805 POL009540067208
50.

46

HESTIA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:127 F: Semen
M: Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
K019159 POL013570166507
51.

26

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Holandia / Lando
K020450 616009540079411
52.

77

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
53.

29

IVANO KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: Charlotte / / Cornetto
K022995 528003201302866
54.

47

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
55.

14

KING KUC NED 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
K027968 528019090008881
56.

13

KING OF POP TS POL 2011 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: Kamelia / Mars
K019071 616999680060111
57.

42

KOKAINA WLKP POL 2007 Klacz gniada/167 F: Lider / Le Grand III
M: Korrida / Krater
K018652 POL007610233507
58.

44

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
59.

70

LALA SP POL 2009 Klacz skarogniada/160 F: BEKAS
M: LABELLE
K024060 POL009540021009
60.

85

LOSE YOURSELF Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/175 F: Hippica Koh-I-Noon
M: Lawenda
K028781 616009570167415
61.

84

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
62.

53

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K
M: Misi
K029137 616009610013616
63.

74

MOKKA XX POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Ecosse
M: Madera
K027274 616POL15008691T
64.

90

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Dilmar/Maram
M: Carmen/Karbit
K021285 616007520056712
65.

76

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
K011971 POL009660370207 103OK61
66.

45

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
67.

12

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
KO23863 DE433330406210
68.

52

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
69.

41

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
70.

60

PATISON TYP SZLACHETNY POL 1997 wałach gniada/mk:155 F: NN
M: NN
Brak POL 9995700300
71.

63

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
72.

57

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 Wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi/ Sanson
K024474 703001752123104
73.

62

ROSA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
K011171
74.

50

SHADOW TYP KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:145 F: NN
M: NN
K029227 616999570222212
75.

43

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
76.

24

VIVALDI SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Vientiana / Dixieland
K009832 POL009570256802 102TG16
77.

67

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
78.

38

WESTERN CAMILLA KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:147 F: Xxx
M: Xxx
Brak Brak
79.

66

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamik Martyna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
2020-08-14
2020-08-14
Bartkowska Natalia
Bez przynależności klubowej
PATISON (60)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
Batko Natasza
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Błaszczyk Julia
KS Faruk
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Bugaj Roksana
RC Riding Center Sosnowice
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-14
Burda Katarzyna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
KOKAINA (42)
2020-08-14
2020-08-14
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (67)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Ciura Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
GNIEWKO (79)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Derżko Maria
Szwadron Niepołomice
2020-08-14
2020-08-14
Dymek Ksawery
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-08-14
2020-08-14
Dymek Rafał
St.KS KJK Szary Michałowice
DIXON (25)
2020-08-14
2020-08-14
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
Fundament Karolina
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Gawor Grażyna
KJ Facimiech
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
2020-08-14
2020-08-14
CARTIER (21)
2020-08-14
ALLEGRO (22)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-14
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (52)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-16
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Kaim Magdalena
KJK pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (86)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Kajfasz Julia
Kj Facimiech
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Kapcia Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-08-14
2020-08-14
Kościelniak Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-08-14
VIVALDI (24)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
SHADOW (50)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
BAJER (51)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Kozłowska Natalia
Konie w Tatrach
CENTIA (39)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Krauze Anna
Kjk Szary
DIETMAR (11)
2020-08-14
2020-08-14
EFLIM (15)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Krzanowska Wiktoria
BPK
EPSILON (72)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2020-08-14
Lech Marcelina
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-08-14
ARMANI (18)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
OLIMPIA (12)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
KING (14)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
NORTON (76)
2020-08-14
INTRYGA (77)
2020-08-14
Machnik Roman
Jurajski LKJ w Udorzu
HUSARIA (26)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Maciejczyk-Cień Oliwia
bpk
GALA (65)
2020-08-14
2020-08-14
Majewska Helena
Kjk Szary
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-16
2020-08-16
Matla Łukasz
OJK Pod Dębami Inwałd
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (83)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Nowak Anna
KJ Facimiech
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Nowak Wiktoria
KS Faruk
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Piętka Dagmara
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Pietrus Helena
KJK Szary Michałowice
KOPE (44)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ROSA (62)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Piotrowska Agnieszka
KJ Avanti Opole
2020-08-14
IVANO (29)
2020-08-14
2020-08-14
Policht Angelika
WLKS Krakus
2020-08-14
Prochot Karolina
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
HAVANA (54)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
HESTIA (46)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Rachwał Piotr
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Rogalska Jadwiga
Bez Przynależności Klubowej
MARATON (84)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
Rozlachowska Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
LALA (70)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Sadzik Gabriela
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (49)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Sanokowska Kaja
KJ Facimiech
ALLUBET (87)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Stanula Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
GAMA (82)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Starzycka Barbara
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
MOKKA (74)
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Strojny Izabela
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SILVIA (43)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Szotek Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Tabor Nina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-16
Wolf Paulina
KS Faruk
DEMOLKA (81)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Zarębska Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Zięba Amelia
RC SOSNOWICE
DUKAT (48)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Zięba Oliwia
Klub Jeździecki ASSANYA
HAZENA (56)
2020-08-14
2020-08-14
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16

Number of Riders: 63

Number of Horses: 79

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl