Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Błachnio Aleksandra Brak
S
Brak
2. Błaszczak Aleksandra Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
2000 (MJ.)
brak
3. Bok Sara KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
brak
4. Borodziuk Danuta Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
2001 (J.)
brak
5. Bosak Karolina SKH Nielepice
2005 (JM.)
6. Buwaj Emilia SKH Nielepice
2009 (Mł.)
Brak
7. Dybkowska Ewa KJK Dolina Krzemienia
2006 (JM.)
/
8. Dziduszko Hanna Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O046503
9. Flanek Emilia Stajnia Młynka
2008 (Mł.)
BRAK
10. Flanek Natalia Stajnia Młynka
2004 (JM.)
brak
11. Flanek Wojciech Stajnia Młynka
S
brak
12. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
13. Galos Wiktoria BPK
S
brak
14. Gałka Magdalena WHiBZ UR Rząska
2004 (JM.)
brak
15. Gardeła Emilia BPK
2004 (JM.)
/
16. Gniadek Kornelia LKS Botoja
S
O043007
17. Gondek Julia BPK
2000 (MJ.)
brak
18. Heydel Joanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
brak
19. Janowska- Kozaczka Paulina /
2007 (JM.)
/
20. Jaroszek Wioletta Bez Przynależności Klubowej
Brak
21. Kaczmarczyk Maksym BPK
2003 (J.)
/
22. Kaczmarczyk Mateusz niezrzeszony
S
brak
23. Kapturkiewicz Jagna OJK WHiBZ UR Rząska
2003 (J.)
brak
24. Kisiel Monika OJK WHiBZ UR Rząska
2009 (Mł.)
brak
25. Kluza Anna Stajnia Młynka
2008 (Mł.)
/
26. Koprowska Maria SKH Nielepice
2007 (JM.)
/
27. Korczyńska Lidia Stajnia Młynka
2007 (JM.)
/
28. Kordzi Maja WHiBZ UR Rząska
2009 (Mł.)
brak
29. Kordzi Miłosz ojk WHiBZ UR Rząska
2004 (JM.)
brak
30. Kornaś Marcelina Niezrzeszony
1999 (MJ.)
brak
31. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
32. Kozioł Dominika SKH Nielepice
2006 (JM.)
/
33. Kukuła Aleksandra Stajnia Młynka
2006 (JM.)
/
34. Kurek Michał Brak
S
Brak
35. Lech Bartosz Bez Przynależności Klubowej
Brak
36. Malińska Emilia WHiBZ UR Rząska
2006 (JM.)
brak
37. Malińska Marta WHiBZ UR Rząska
2003 (J.)
brak
38. Okarmus Laura Stajnia Młynka
2006 (JM.)
/
39. Pączkowska Iga Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
40. Pietrzko Magdalena /
2006 (JM.)
/
41. Piotrowska Gabriela KJK Dolina Krzemienia
2006 (JM.)
/
42. Prochot Karolina bpk
S
brak
43. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
44. Seremak Daria Stajnia Młynka
2007 (JM.)
/
45. Steć Agnieszka Stajnia Młynka
2006 (JM.)
/
46. Steć Monika Stajnia Młynka
2006 (JM.)
/
47. Suska Justyna Stajnia w Czułowie
2006 (JM.)
/
48. Szlachetka Zuzanna Stajnia Młynka
2006 (JM.)
/
49. Tylek Natalia Stajnia Młynka
2006 (JM.)
/
50. Tylek Paulina Stajnia Młynka
2006 (JM.)
/
51. Walczak Natalia BPK
2003 (J.)
brak
52. Walczak Nikola bpk
2008 (Mł.)
brak
53. Warecki Mariusz STJ Stanica
S
Tow
54. Wójtowicz Agnieszka Stajnia Młynka
2009 (Mł.)
/
55. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
56. Zalecka Aleksandra Stajnia Młynka
2012 (Mł.)
/
57. Zielińska Maria Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

24

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
2.

42

BONA / POL / Klacz inna// F: /
M: /
/ /
3.

10

BONANZA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:152 F: Jaśmin
M: Broszka
brak POL013570102905
4.

8

CEDRONA SP POL 2007 Klacz gniada/176 F: Efez
M: Cedra
brak 616009640030707
5.

51

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
K026826
6.

25

DISY / POL / Klacz inna// F: /
M: /
/ /
7.

16

DON PEDRO Śląska POL 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Epolet
M: Groteska
Brak
8.

19

DRAHMA / POL / Klacz inna// F: /
M: /
/ /
9.

32

FIKUS- TABUN Huculska POL 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
Brak Brak
10.

13

FLORA Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Cisoń
M: Fleur
brak
11.

21

FUKS / POL / Wałach inna// F: /
M: /
/ /
12.

14

GREYS SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: nn
M: nn
brak brak
13.

40

HALEROSE KWPN NED 2012 Klacz inna F: 88.5294 GANGES
M: 02.02714 VALEROSE
brak
14.

50

HALEROSE KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: ARON HBC
M: VALEROSE
none
15.

15

HAVANA SP POL 2014 Klacz kara/173 F: Salazar
M: Herezja
BRAK 616009570199914
16.

4

HERBA Polski Koń Szlachenty Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/162 F: Herold
M: Baśka
brak 616009610107813
17.

3

HESTIA AB Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz gniada/168 F: Hindus
M: Haga
Brak 616009570176615
18.

41

HETMAN SP. POL 2010 Wałach inna F: Jasny Poranek
M: Hulanka/Plaste
none
19.

49

HETMAN Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Horoskop
M: Forma
brak
20.

37

JEDLICZKA / POL / Klacz inna// F: /
M: /
/ /
21.

48

JOLIE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/164 F: Bijou Be
M: Jenny
616099570194413 616009570194413
22.

5

KAMIS Śląska POL 2010 Wałach ciemnogniada/160 F: Delegat
M: Kama
brak 616008660914810
23.

17

KARMEN SP POL 2004 Klacz kara/155 F: Nn
M: Nn
brak
24.

18

KENIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz srokata/155 F: Krzyk
M: Karmen
brak 616009570100712
25.

26

KONAR / POL / Wałach inna// F: /
M: /
/ /
26.

23

LARETANO / POL / Wałach inna/. F: /
M: /
/ /
27.

6

LORETTO Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata/160 F: Biegacz
M: Laguna
brak 006550099107
28.

7

MANGALIA Małopolska POL 2014 Klacz siwa/168 F: Minaret
M: Morfina
brak 616006570028814
29.

11

MODENA Małoposka POL 2008 Klacz gniada F: Arbon
M: Mafia
brak
30.

33

MONTE CARLO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/164 F: Palatyn
M: Mona Liza
brak POL007670041005
31.

34

NATAN Konik Polski POL 2004 Wałach bułana/kuc:148 F: Jantar
M: Nadzieja
brak POL011570004904
32.

43

NINO / POL / Wałach inna// F: /
M: /
/ /
33.

28

PAL / POL / Wałach inna// F: /
M: /
/ /
34.

29

PAL / POL / Wałach inna// F: /
M: /
/ /
35.

44

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Celebes
M: Parma
brak 616 009 53 00318 12
36.

46

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Celebes
M: Parma
none
37.

31

PERŁÓWKA Hucuł POL 2009 Klacz gniada/mk: F: Pasaż
M: Pira
brak
38.

39

PERSI / POL / Wałach inna// F: /
M: /
/ /
39.

38

QUANTANERO M KUC POL 2012 Wałach srokata/kuc: F: nieznany
M: nieznany
brak 616 999 57 02213 12
40.

20

RAF / POL / Wałach inna// F: /
M: /
/ /
41.

1

SHAKIRA PONY SPORT SP POL 2011 Klacz inna F: DONZINI
M: SELENA
brak
42.

22

SIOUX / POL / Wałach inna// F: /
M: /
/ /
43.

30

ŚWITEŹ Koń Huculski POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: Wers
M: Wisienka
brak 616012680052711
44.

12

URWIS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:110 F: Timo
M: Ulrike
brak brak
45.

27

WINEGRET / POL / Wałach inna// F: /
M: /
/ /
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Błachnio Aleksandra
Brak
2019-10-20
14
2019-10-20
5
Błaszczak Aleksandra
Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
2019-10-20
2
Bok Sara
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-10-20
1
2019-10-20
HETMAN (41)
2019-10-20
6
Borodziuk Danuta
Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach
2019-10-20
20
PAL (29)
2019-10-20
15
Bosak Karolina
SKH Nielepice
KONAR (26)
2019-10-20
7
PAL (28)
2019-10-20
10
Buwaj Emilia
SKH Nielepice
2019-10-20
12
2019-10-20
23
Dybkowska Ewa
KJK Dolina Krzemienia
2019-10-20
4
2019-10-20
3
2019-10-20
Dziduszko Hanna
Bez Przynależności Klubowej
BONANZA (10)
2019-10-20
9
2019-10-20
12
2019-10-20
Flanek Emilia
Stajnia Młynka
2019-10-20
PARYS (44)
2019-10-20
15
Flanek Natalia
Stajnia Młynka
2019-10-20
15
2019-10-20
2019-10-20
2019-10-20
NINO (43)
2019-10-20
8
PARYS (44)
2019-10-20
2
Flanek Wojciech
Stajnia Młynka
2019-10-20
6
2019-10-20
4
2019-10-20
Gaczorek Grzegorz
BPK
2019-10-20
1
2019-10-20
2019-10-20
Galos Wiktoria
BPK
DISY (25)
2019-10-20
8
2019-10-20
1
2019-10-20
10
Gałka Magdalena
WHiBZ UR Rząska
URWIS (12)
2019-10-20
Gardeła Emilia
BPK
DRAHMA (19)
2019-10-20
3
2019-10-20
6
Gniadek Kornelia
LKS Botoja
JOLIE (48)
2019-10-20
19
2019-10-20
9
2019-10-20
2019-10-20
Gondek Julia
BPK
SIOUX (22)
2019-10-20
3
2019-10-20
8
2019-10-20
Heydel Joanna
Bez Przynależności Klubowej
HERBA (4)
2019-10-20
13
2019-10-20
7
2019-10-20
2019-10-20
7
Janowska- Kozaczka Paulina
/
PARYS (46)
2019-10-20
Jaroszek Wioletta
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-20
Kaczmarczyk Maksym
BPK
2019-10-20
7
Kaczmarczyk Mateusz
niezrzeszony
2019-10-20
18
2019-10-20
8
Kapturkiewicz Jagna
OJK WHiBZ UR Rząska
FLORA (13)
2019-10-20
18
Kisiel Monika
OJK WHiBZ UR Rząska
URWIS (12)
2019-10-20
2019-10-20
Kluza Anna
Stajnia Młynka
PERSI (39)
2019-10-20
6
PARYS (46)
2019-10-20
Koprowska Maria
SKH Nielepice
2019-10-20
16
PAL (29)
2019-10-20
4
Korczyńska Lidia
Stajnia Młynka
2019-10-20
PERSI (39)
2019-10-20
Kordzi Maja
WHiBZ UR Rząska
MODENA (11)
2019-10-20
20
2019-10-20
Kordzi Miłosz
ojk WHiBZ UR Rząska
MODENA (11)
2019-10-20
19
Kornaś Marcelina
Niezrzeszony
NATAN (34)
2019-10-20
5
2019-10-20
3
2019-10-20
17
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (24)
2019-10-20
2
Kozioł Dominika
SKH Nielepice
KONAR (26)
2019-10-20
3
2019-10-20
Kukuła Aleksandra
Stajnia Młynka
PERSI (39)
2019-10-20
2019-10-20
11
HETMAN (41)
2019-10-20
8
Kurek Michał
Brak
HETMAN (41)
2019-10-20
Lech Bartosz
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-20
14
2019-10-20
2019-10-20
2019-10-20
11
Malińska Emilia
WHiBZ UR Rząska
FLORA (13)
2019-10-20
4
2019-10-20
22
Malińska Marta
WHiBZ UR Rząska
GREYS (14)
2019-10-20
7
2019-10-20
5
Okarmus Laura
Stajnia Młynka
2019-10-20
4
2019-10-20
HETMAN (49)
2019-10-20
13
Pączkowska Iga
Bez Przynależności Klubowej
KAMIS (5)
2019-10-20
2019-10-20
2019-10-20
10
2019-10-20
Pietrzko Magdalena
/
RAF (20)
2019-10-20
17
2019-10-20
17
Piotrowska Gabriela
KJK Dolina Krzemienia
FUKS (21)
2019-10-20
21
2019-10-20
13
Prochot Karolina
bpk
HAVANA (15)
2019-10-20
Sadzik Gabriela
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (24)
2019-10-20
5
Seremak Daria
Stajnia Młynka
2019-10-20
9
PERSI (39)
2019-10-20
16
2019-10-20
Steć Agnieszka
Stajnia Młynka
2019-10-20
2
Steć Monika
Stajnia Młynka
PERSI (39)
2019-10-20
10
BONA (42)
2019-10-20
11
Suska Justyna
Stajnia w Czułowie
DISY (25)
2019-10-20
14
2019-10-20
Szlachetka Zuzanna
Stajnia Młynka
PERSI (39)
2019-10-20
2
HETMAN (41)
2019-10-20
PARYS (44)
2019-10-20
Tylek Natalia
Stajnia Młynka
PERSI (39)
2019-10-20
5
BONA (42)
2019-10-20
Tylek Paulina
Stajnia Młynka
2019-10-20
1
Walczak Natalia
BPK
KARMEN (17)
2019-10-20
9
2019-10-20
24
KENIA (18)
2019-10-20
25
2019-10-20
16
Walczak Nikola
bpk
KARMEN (17)
2019-10-20
11
Warecki Mariusz
STJ Stanica
2019-10-20
12
2019-10-20
6
Wójtowicz Agnieszka
Stajnia Młynka
BONA (42)
2019-10-20
Wolf Paulina
KS Faruk
DEMOLKA (51)
2019-10-20
1
Zalecka Aleksandra
Stajnia Młynka
NINO (43)
2019-10-20
2019-10-20
9
Zielińska Maria
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-20
2019-10-20
2019-10-20

Number of Riders: 57

Number of Horses: 45

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl