Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach
KJ Facimiech, 31.08-01.09.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badura Weronika Kj Facimiech
2003 (J.)
O035638
2. Bugla Monika Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
1998 (MJ.)
LZRWZJ/6716/19
3. Burda Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O049076
4. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (Mł.)
Brak
5. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O051354
6. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (Mł.)
Brak
7. Cieślik Łukasz brak
2002 (J.)
brak
8. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
9. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
10. Dębska Matylda Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
2000 (MJ.)
O039265
11. Dolińska Aleksandra BPK
2003 (J.)
O038322
12. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
Brak
13. Dzięgiel Angelika Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
S
O053699
14. Fraś Karolina Kj VIP Kraków
2004 (JM.)
Brak
15. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
16. Górski Dawid WLKS Krakus
S
O022650
10194355
17. Grabowska Marianna BPK
2002 (J.)
O037368
18. Grahl-Madsen Alexandra Bez Przynależności Klubowej M A L
2000 (MJ.)
O026912
19. Grzegorczyk Agnieszka BPK
2000 (MJ.)
O040208
20. Imioło Julia KJ Facimiech
1998 (MJ.)
O028245
21. Jaszczurowska Dorota OJK Pod Dębami Inwałd
2006 (JM.)
Brak
22. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (J.)
Brak
23. Kapała Justyna PLKJ PLESSóWKA
S
O025744
24. Kenig Zuzanna Kj VIP Kraków
2000 (MJ.)
Brak
25. Knerowicz Natalia WLKS KRAKUS Swoszowice
2003 (J.)
Brak
26. Korus Magdalena Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
S
0002030
27. Kostarczyk Katarzyna KJ Facimiech
2001 (J.)
O024479
28. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
29. Książkiewicz Nadia Kj Facimiech
2004 (JM.)
O038223
30. Kucia Wiktoria KJ Facimiech
2004 (JM.)
O038701
31. Kurek Oliwia LKS Hejnał Krzyszkowice
2004 (JM.)
brak
32. Kuś Damian KJ Facimiech
S
O049383
33. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
brak
34. Libera Alicja KJ Facimiech
2002 (J.)
brak
35. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (J.)
O032158
36. Łukasik Ewa BPK
2003 (J.)
O042349
37. Maciejczyk- Cień Oliwia Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2004 (JM.)
brak
38. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (J.)
O041619
39. Mika Natalia KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O023507
40. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
O035263
41. Najder Sara Krakowski Klub Jazdy Konnej
1998 (MJ.)
O054782
42. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
S
O011306
43. Nowak Adam KJ Facimiech
2003 (J.)
Brak
44. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
45. Ogiegło Mateusz brak
2008 (Mł.)
brak
46. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
47. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
S
O024773
48. Przybylska-Kozerska Olga KJ Facimiech
S
brak
49. Pudło Julia PLKJ Plessówka
2016 (Mł.)
23882/15
50. Pustuła Aleksandra LKS Hejnał Krzyszkowice
S
Brak
51. Radoń Justyna KJ Facimiech
S
O024533
52. Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
1998 (MJ.)
O047813
53. Rejman Jagoda Bez przynależności klubowej
2001 (J.)
Brak
54. Rogalska Jadwiga KS „Bór” Toporzysko
2000 (MJ.)
O038734
55. Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044768
56. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
0042962
57. Satoła Julia KJ Facimiech
1998 (MJ.)
O040211
58. Seibt Zuzanna WLKS Krakus
S
O005527
59. Sikora Julia Kj Facimiech
2003 (J.)
O040993
60. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
61. Smykała Emilia Krakowski Klub Jazdy Konnej
2005 (JM.)
brak
62. Stańczak Katarzyna Bpk
S
Brak
63. Stanowska Karolina bpk
2005 (JM.)
O044153
64. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (MJ.)
O012725
10118361
65. Stopa Alicja KJ Facimiech
2007 (JM.)
Brak
66. Strama Maria OJK Pod Dębami Inwałd
2004 (JM.)
O044049
67. Strzałka Anna KJ Facimiech
2001 (J.)
0036415
68. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
69. Suchoń Elżbieta Facimiech
S
Brak
70. Szafran Aleksandra KJ Facimiech
2002 (J.)
O029306
71. Szopa Agnieszka KJ Facimiech
S
O032759
72. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
73. Tłuszcz Joanna KJ Stow. Manor House Dziedzictwo
S
O002288
74. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (J.)
O031906
75. Tura Jacek LKJ Solec Bieruń
S
O001089
76. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
77. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
78. Urbanek Paweł Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
1998 (MJ.)
O032616
79. Walaszek Agrypina LKJ Ochaby
S
O003842
80. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
81. Walczak Natalia BPK
2003 (J.)
brak
82. Walczak Nikola bpk
2008 (Mł.)
brak
83. Warecki Mariusz STJ Stanica
S
Tow
84. Wiechowska Ida WLKS Krakus Swoszowice
S
O043223
85. Wieczorek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (J.)
O036778
86. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
87. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
S
O000706
88. Wolf Paulina KS Faruk
S
Brak
89. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O041526
90. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
S
O012574
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

48

A-FLICKA Śląska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Amadeus
M: Gwiazdka
O: Mika Wioletta
B: Patrycja Kokoszka
K023071
2.

89

ADRIAN II Szlachetna Półkrew POL 2014 Ogier gniada/165 F: Bijou Be
M: April-Polsmark
O: Marcin Goraus
B: Jan Kosmowski
K027110 616009570115114
3.

86

AGITACJA Polski Koń Szkachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Sprint
M: Amanita
O: Marcin Goraus
B: Głąb Andrzej
K027109 616009570114409
4.

128

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
O: Gronuś Krzysztof
B: Arno Ballermann
K027305 -
5.

102

ALEGRO M POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Grey
M: Auforta
O: Sk Ochaby
B: Sk Ochaby
K022522
6.

14

AMARILLO Haflingerska POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
O: Klaudia Kołodziej
B: Aldona Pindur
K023929 POL 013610134207
7.

117

ARBOREA Westfalska POL 2014 Klacz gniada/- F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
O: Krzysztof Koziarowski
B: Marek Romanowski
K028095 -
8.

26

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
O: Agata Studencka
B:
K010223 5280030507620 104GC72
9.

53

ARES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/170 F: Sir Robin
M: Aura
O: Danuta Lusina
B: Kleszczowski Piotr
brak 616009590103112
10.

17

ARIZONA KUC POL 2015 Klacz dereszowata/kuc:147 F: /
M: /
O: J. Wieczorkowski/H. Nowak
B: /
Brak /
11.

33

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
O: Joanna Gardulska
B: Jarosław Pawlik
K022334 616006550012712
12.

65

BAKO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach siwa/163 F: NN
M: NN
O: Michał Stańczak
B: Michał Stańczak
Brak 616999540063011
13.

124

BANKIET Małopolska POL 2012 Wałach siwa/175 F: Frazes
M: Biesiada
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Stadnina Koni Walewice
K024036 616006590203912
14.

87

BASCADO Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada/165 F: Lascado
M: Bonanza
O: Gabriela Sadzik
B: Robert Wróbel
K025903
15.

45

BELVEDER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: VECTOR
M: BALUNA
O: BERNADETTA WIECZOREK
B: MARTYNA KASPRZAK
K019299 616 009 54 00094 11
16.

9

BRENDI S NN POL 2010 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Agnieszka Potysz
B: Józef Mikula
K019973
17.

61

CALMIRA 7 Rheinlander POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
O: Koźbiał
B: Marc Boes
K023838 DE443436111412
18.

120

CAMARO MEKL. GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Lakara / Ladinor
O: Ewa Imioło
B: Gabriele Sellmann
K006852 DE427274022201
19.

82

CAMPARI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada/162 F: Arcus
M: Carmen
O: Aneta Stanowska
B: Ewa Szadkowska
K008073 09689 102PK68
20.

74

CARANDO 3 Holsztyńska POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
O: Anna Nowak
B: Jan U. Karin Hof Idenburg
K009473 DE421000241704
21.

69

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Zidan
M: Carmen-Polsmak / Adrian
O: -
B: -
K023268
22.

70

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
O: Agata Drewiczewska
B: Kamil Dubiel
K024708
23.

100

CASINO ROYAL SP POL 21.03.2009 Wałach gniada/mk:157 F: Caliro/CALATO
M: Casandra/CORIOLAN
O: Grzegorz Łukasik
B: Szymański Leszek
K015540 616009530066609
24.

80

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
K025218
25.

78

CEDRONA SP POL 2007 Klacz gniada/176 F: Efez
M: Cedra
O: Mariusz Warecki
B: SK Bielin
brak 616009640030707
26.

88

CHAN SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Rammstein
M: Chaline
O: Elżbieta Suchoń
B: Dariusz Wiórko
Brak
27.

108

CHICA BOMB Oldenburska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
O: Kazimierz Żytkowicz
B: Leszek Chelstowski
K021695
28.

23

CHICAGO FREESTYLE FP Holsztyński POL 2013 Wałach gniada/167 F: Casalito
M: Paco
O: Olga Przybylska-Kozerska
B: Udo Wagner
brak
29.

64

CHOCOLATE DREAM NN POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:x F: nn
M: nn
O: x
B: x
brak x
30.

6

CLINTELLA Westfalska POL 2009 Klacz siwa F: Clinton
M: Marena
O: Izabella Żyglicka
B: Montis Sp.zo.o.
K018034
31.

103

COOLMAN FEMONT HOL DEU 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: Heidi I / Lucky Lionell
O: Aneta Badura
B: Hansen Karl-Heinz
K016036
32.

129

CUERLY SUE Holsztyńska POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender
M: Hanaria
O: A. Walaszek
B: .
K009368 DE421000274004
33.

92

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
O: Marzena Tylka
B:
K014332 528083000807158
34.

66

DANNY FOX B DRP POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Danny Gold
M: Mingi
O: Agnieszka Stopa
B: Hubert Hemmelgam
Brak K016541
35.

31

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
O: Paulina Wolf
B: Guz Iwona
Brak
36.

99

DHALILA SP POL 2009 Klacz siwa/157 F: Berberys / Partner
M: Dora / Omen
O: Julia Radwańska
B: Warchoł Sławomir
K027338 616009660903409
37.

62

DOLGANO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach siwa/173 F: Bajou du rouet
M: D-Calipsa
O: Wojciech Satoła
B: Mieczysław Świętochowski
K013560 POL009670070707
38.

75

DON GUFFI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/170 F: Guffi
M: Donna-Lissa
O: Anna Nowak
B: Zenon Brzozowski
K024005 616009520036711
39.

73

DONNA MARY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata/xxx F: Llandaff
M: Donna Polonia
O: Ewa Błońska
B: POL-KAUFRING Sp. z o.o.
K020399
40.

67

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Cancoon
M: Diablica
O: Aaa
B: Bbb
K018574 616009640073809
41.

113

E-ZANDRA SP POL 2014 Klacz kara/173 F: Rotmistrz
M: E-Zara
O: Mariusz Pustuła
B: Mariusz Pustuła
Brak Brak
42.

1

EPOX M. POL 2006 Wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
O: Damian Kuś
B: Michał Kuczera
K025647 POL 006570062406
43.

127

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: SK Racot
K019002 616009610116511
44.

76

ERROLL SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landacord
M: Eroica
O: Krzyszotf Koziarowski
B: Eco Abi
K017239 POL009510124907
45.

109

FEANOR MAGIC Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk: F: Mighty Magic
M: Fabia
O: Magdalena Tulej
B: Magdalena Tulej
K025876
46.

95

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Fiorella / Elvis
O: Jarosław Tłuszcz
B:
K011042 POL009670048206 103FS52
47.

58

FIKUS- TABUN Huculska POL 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
O: Małgorzata Cybulska
B: Stanisław Myśliński
Brak Brak
48.

79

FIOYALINE KWPN POL 2010 Klacz siwa/111 F: Qqq
M: Aa
O: Aa
B: Qq
K020703 1111
49.

106

FOR FEELING STAR Hanowerska POL 2004 Wałach kasztanowata/169 F: For Feeling
M: Zepa
O: .
B: .
Brak
50.

125

GALA Małopolska POL 2015 Klacz gniada/168 F: Dionizos
M: Grobla II
O: Oliwia Maciejczyk
B: Piotr Małczyński
brak 616006570076915
51.

15

GALAKTYKA SP POL 2007 Klacz skarogniada/170 F: Rammstein
M: Georginia
O: Maciej Markowsk
B: Krzysztof Gaś
K013544 POL009580057507
52.

122

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
O: Aleksandra Stańska
B: -
K021069
53.

60

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
O: Koźbiał
B: Stal Hendrix
K020759 528003201106947
54.

34

GWIAZDKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz kasztanowata F: Guffi
M: Gama
O: Joanna Staszczak
B: Jonik Krzysztof
brak
55.

30

HARINDA KWPN POL 2012 Wałach gniada/168 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Karinda
O: Agnieszka Rubinowicz- Szurman
B: Xxx
Brak Brak
56.

35

HASSAN Małopolska POL 2011 Wałach gniada/165 F: Jurand
M: Habibi
O: Martyna Garyga
B: Waga Adam
Brak Brak
57.

18

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Indorado
M: Ralina
O: Dorota Nowak
B: Holandia
K024083 /
58.

49

HOKY J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara/170 F: Karbon
M: Herbata
O: Jolanta Drabczyk
B: BLG Consulting
K020254 616009600306610
59.

24

INDIGO R.T KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Uzette / Heartbreaker
O: Agata Studencka-Wójcik
B: HBC Stal BV
K027292 528003201304556
60.

77

JEŻÓWKA Małopolska POL 2010 Klacz gniada/168 F: Dąbek
M: Jesień
O: Justyna Grabowska
B: Bogusław Dąbrowski
K027905 616006550159010
61.

94

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
O: Grzegorz Drewniany
B: Makowski Remigiusz
K009618 10658
62.

85

JULIEN Szlachetna Półkrew POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
O: Agata Jodłowska
B: ...
09507 K007813
63.

25

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
O: B.W. Książkiewicz
B: Poręba Jarosław
K022371 brak
64.

83

KALISTER Szlachetna Połkrew POL 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Kariera
O: ..
B: ..
... ..
65.

11

KARMEN SP POL 2004 Klacz kara/155 F: Nn
M: Nn
O: Izabela Walczak
B: -
brak
66.

12

KENIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz srokata/155 F: Krzyk
M: Karmen
O: Izabela Walczak
B: Izabela Walczak
brak 616009570100712
67.

46

KOKAINA SP POL 2008 Klacz gniada/164cm F: Lider
M: Korrida
O: Magdalena Burda
B: --
K018652 POL007610233507
68.

91

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor / Contender
M: Karmen / Silver
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: Mirosław Czarny
K016481 616009680104309
69.

90

KOSTEK Typ Szlachetny POL 2015 Wałach gniada/165 F: NN
M: Komnata
O: Magdalena Potysz
B: Lidia Jóźwiak
Brak 616999610190115
70.

55

LALA SP POL 2009 Klacz skarogniada/160 F: BEKAS
M: LABELLE
O: AGNIESZKA ROZLACHOWSKA
B: SIEBIELEC STANISŁAW
K024060 POL009540021009
71.

81

LALIC Deutsche Sportpfred POL 2012 Wałach gniada/170 F: Levistano
M: Condulezza
O: Dariusz Knerowicz
B: Mario Krumnow
Brak 45670251312
72.

98

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada/165 F: Professional
M: Lady In Heaven
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Pokrywka Marian
K012465 POL070000004935
73.

47

LAURENTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Etiuda
O: Anna Cież
B: Henryk Gębura
K015544 POL009550091807
74.

116

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna/Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
75.

121

LORD SOMERSBY SP POL 2014 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Sielanka
O: Aleksandra Stańska
B: Piotr Dumański
K025649
76.

97

LORENTO Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Stanisław Siebielec
K027940 616999540122015
77.

10

LUCJANO-W SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Stilios
M: Luna
O: Grzegorz Wojtaczka
B: Wójcik Ryszard
K027758 616009580248913
78.

19

MARATON Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/163 F: Cytrus
M: Morwa
O: Mariusz Rogalski
B: Ćwiertniak Henryk
K017000 POL006570145206
79.

107

MARSZAŁEK Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Derkacz
M: Matura
O: Agnieszka Rejman
B: Mirosław Nowak
Brak
80.

7

MERRYLINE Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Barnaba
M: Markiza
O: Agnieszka Nawrot
B: Agnieszka Nawrot
K028319 616006570169614
81.

28

MIKRUS Małopolska POL 2009 Wałach siwa/166 F: Parys
M: Minewra
O: Ines Najder
B: Jarosz Lech
K027413 616006550054209
82.

16

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack
M: Miranda
O: Julia Sikora
B: Piotr Siuta
K027858 /
83.

112

MOKAR OO POL 2010 Wałach kasztanowata F: Wadi Nur
M: Marabia
O: Aleksandra Pustuła
B: Józef Babiś
brak
84.

54

MONTANA Wielkopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Erebus
M: Mitropa
O: Lusina Danuta
B: Gołaś Artur
Brak
85.

84

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
O: Agata Jodłowska
B: Marek Romanowski
K019885 DE441411634210
86.

72

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Minaret
M: Niwa
O: Jakub Bochenek
B: Zzzz
K024709
87.

104

NORDICA Traken POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
O: Agnieszka Cywicka
B: Tomasz Gąsowski
K012533 732 01 00203 06
88.

50

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Elliot
M: Ofelia
O: Andrzej Miazga
B: Małgorzata Siergiej
K013635 POL009640000203
89.

52

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Elliot
M: Ofelia
O: Andrzej Miazga
B: Małgorzata Siergiej
K013635 POL009640000203
90.

59

OMEN SP POL 2000 Wałach gniada F: Witalis / Fawor
M: Olga / Kryształ
O: Agnieszka Szopa
B: Żurowska Agnieszka
K025289 POL009570175800
91.

105

POKER Małopolska POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
O: Agnieszka Cywicka
B: Wojciech Ciesielczuk
K012758 POL 006 58 04534 06
92.

96

PRINCE REBELLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/111 F: Pauillac
M: -
O: Joanna Tłuszcz
B: -
K026545 -
93.

68

RADKA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/000 F: Fatim / Ekwador
M: Rudna / Sandos
O: vvvv
B: zzz
K027872 POL007540047006
94.

63

RAMIRO SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Salazar
M: Rawena
O: Angelika Dzięgiel
B: Monika Piech
K028052 616009540063213
95.

119

REBELL'S CIDRE Deutsches Pferd POL 2013 Wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior
M: Phantasia
O: Magdalena Korus
B: Kerstin Siemon
K028269 DE410100134313
96.

115

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
O: Blanka Layer
B: Kornelia Pryszcz
brak brak
97.

114

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
O: Ewa Zimny
B: Makowski Remigiusz
K015472 616009661130809
98.

51

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Corrado Boy
M: Ramona KG
O: Aleksandra Kochaniewicz
B: Magdalena Jeżewska
K025261 616009610041212
99.

71

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping
M: Saksonia
O:
B:
K025333
100.

56

SANTANA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Donzini/ Dinard L
M: Sawana/ Vasco
O: Joanna Gawęda
B: Andrzej Kita
Brak 616009540023694
101.

8

SARANNAH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa/165 F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Sahara
O: Mariusz Więtczak
B: Danuta Kloczkowska
K025324 616009570182710
102.

13

SARMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz ciemnogniada/155 F: Armand
M: Skandia
O: Plenkowski Bogdan
B: Drabczyk Zbigniew
brak POL 009 57 02680 08
103.

22

SEPIA SP POL 03.05.2014 Klacz gniada F: Salazar
M: Liza
O: Monika Piech
B: Marek Simke
K024958
104.

44

SESJA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/166 F: Regiel
M: Setia
O: Tura Jacek
B: Stadnina Koni Udórz
K012256
105.

29

SZAFIR Koń Mały POL 2013 Wałach gniada/mk:140 F: Santiago
M: Sonia
O: Sylwia Płonka
B: Odważny Michał
brak 616013610116313
106.

126

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Diter Staniek
K020534 616009540098810
107.

27

WACZAFA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
O: Elżbieta Chełmecka
B: Stadnina Koni Nowe Jankowice
K025556 616007520104412
108.

101

WATRA Wielkopolska POL 2008 Klacz skarogniada/173 F: Tramal / Cabrol
M: Warka / Czantor
O: Kamil Jurczyk
B: Goździor Zdzisław
K015276 POL007610213408
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Weronika
Kj Facimiech
2019-09-01
19
2019-09-01
Bugla Monika
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
LAUR (98)
2019-08-31
23
2019-08-31
31
2019-09-01
10
2019-09-01
18
Burda Katarzyna
BPK
KOKAINA (46)
2019-08-31
46
2019-08-31
41
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2019-08-31
2019-08-31
2019-09-01
2019-09-01
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (27)
2019-08-31
1
2019-08-31
33
2019-08-31
2019-09-01
5
2019-09-01
13
Chochół Wiktoria
KJ Facimiech
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-09-01
13
2019-09-01
3
Cieślik Łukasz
brak
SARMA (13)
2019-08-31
2019-08-31
12
2019-08-31
2019-09-01
11
2019-09-01
18
2019-09-01
15
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
2019-08-31
2019-08-31
8
2019-09-01
4
2019-09-01
18
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
NORDICA (104)
2019-08-31
36
2019-08-31
2019-09-01
20
2019-09-01
28
POKER (105)
2019-08-31
27
2019-08-31
5
2019-09-01
26
Dębska Matylda
Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
2019-08-31
20
2019-08-31
17
2019-09-01
24
2019-09-01
23
Dolińska Aleksandra
BPK
2019-08-31
22
2019-08-31
2019-09-01
5
2019-09-01
8
Drewniany Kinga
Brak
2019-08-31
1
2019-08-31
26
2019-08-31
2019-09-01
14
2019-09-01
1
Dzięgiel Angelika
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
RAMIRO (63)
2019-08-31
35
2019-08-31
1
Fraś Karolina
Kj VIP Kraków
ARES (53)
2019-08-31
1
2019-08-31
44
2019-09-01
6
2019-09-01
13
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2019-08-31
15
2019-08-31
12
2019-09-01
22
2019-09-01
7
2019-08-31
11
2019-08-31
8
2019-09-01
25
2019-09-01
16
Górski Dawid
WLKS Krakus
ARBOREA (117)
2019-09-01
23
2019-09-01
Grabowska Marianna
BPK
2019-09-01
5
2019-09-01
2019-09-01
Grahl-Madsen Alexandra
Bez Przynależności Klubowej M A L
BANKIET (124)
2019-08-31
23
2019-08-31
14
2019-09-01
24
VANCOUVER (126)
2019-08-31
20
2019-09-01
15
Grzegorczyk Agnieszka
BPK
2019-08-31
8
2019-09-01
11
2019-09-01
5
Imioło Julia
KJ Facimiech
CAMARO (120)
2019-08-31
32
2019-08-31
2019-09-01
5
2019-09-01
11
Jaszczurowska Dorota
OJK Pod Dębami Inwałd
DORADO (67)
2019-08-31
22
2019-08-31
1
2019-09-01
6
2019-09-01
1
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
2019-09-01
15
2019-09-01
10
2019-08-31
5
2019-08-31
4
2019-08-31
1
2019-09-01
3
JULIEN (85)
2019-08-31
5
2019-09-01
8
2019-09-01
1
Kapała Justyna
PLKJ PLESSóWKA
ALEGRO (102)
2019-09-01
11
2019-09-01
16
Kenig Zuzanna
Kj VIP Kraków
MONTANA (54)
2019-08-31
21
2019-08-31
2019-09-01
22
2019-09-01
Knerowicz Natalia
WLKS KRAKUS Swoszowice
LALIC (81)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-09-01
11
Korus Magdalena
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2019-09-01
6
2019-09-01
19
Kostarczyk Katarzyna
KJ Facimiech
ARIZONA (17)
2019-08-31
17
2019-08-31
15
2019-09-01
5
2019-09-01
10
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2019-08-31
2
2019-09-01
2
2019-09-01
2
2019-08-31
19
2019-08-31
10
2019-09-01
12
2019-09-01
6
Książkiewicz Nadia
Kj Facimiech
KACPER (25)
2019-08-31
6
2019-08-31
10
2019-09-01
1
2019-09-01
15
Kucia Wiktoria
KJ Facimiech
2019-09-01
17
2019-09-01
22
2019-08-31
1
2019-08-31
1
Kurek Oliwia
LKS Hejnał Krzyszkowice
MOKAR (112)
2019-08-31
1
2019-08-31
23
2019-08-31
23
Kuś Damian
KJ Facimiech
EPOX (1)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-09-01
5
Layer Marek
K.J.Facimiech
RINGO (115)
2019-08-31
14
2019-08-31
15
2019-09-01
1
2019-09-01
4
Libera Alicja
KJ Facimiech
2019-08-31
1
2019-08-31
2019-09-01
15
2019-09-01
13
Łopatka Katarzyna
Klub Jeździecki Facimiech
ROMANIA (51)
2019-08-31
4
2019-09-01
1
2019-09-01
5
Łukasik Ewa
BPK
2019-08-31
12
2019-08-31
3
2019-09-01
20
2019-09-01
7
Maciejczyk- Cień Oliwia
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
GALA (125)
2019-09-01
2
2019-09-01
20
2019-09-01
Miazga Katarzyna
KJ Facimiech
OKLAND (52)
2019-08-31
11
2019-08-31
19
Mika Natalia
KJ Facimiech
2019-08-31
7
2019-09-01
8
2019-09-01
11
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2019-08-31
2019-08-31
Najder Sara
Krakowski Klub Jazdy Konnej
MIKRUS (28)
2019-08-31
1
2019-08-31
45
2019-08-31
30
2019-09-01
6
2019-09-01
2019-09-01
25
Nawrot Agnieszka
KJ Facimiech
2019-08-31
23
2019-08-31
23
Nowak Adam
KJ Facimiech
2019-08-31
1
2019-08-31
2019-09-01
17
2019-09-01
Nowak Anna
KJ Facimiech
2019-08-31
9
2019-08-31
9
2019-09-01
16
2019-09-01
7
2019-08-31
1
2019-09-01
1
Ogiegło Mateusz
brak
KARMEN (11)
2019-09-01
14
2019-09-01
11
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
SEPIA (22)
2019-09-01
13
2019-09-01
9
Potysz Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
KOSTEK (90)
2019-08-31
14
2019-08-31
2019-09-01
8
Przybylska-Kozerska Olga
KJ Facimiech
2019-08-31
12
2019-08-31
10
2019-09-01
6
2019-09-01
23
Pudło Julia
PLKJ Plessówka
LORENTO (97)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-09-01
12
2019-09-01
14
Pustuła Aleksandra
LKS Hejnał Krzyszkowice
E-ZANDRA (113)
2019-08-31
2019-08-31
11
Radoń Justyna
KJ Facimiech
2019-08-31
23
2019-08-31
38
2019-09-01
10
2019-09-01
12
Radwańska Julia
Bez Przynależności Klubowej
DHALILA (99)
2019-08-31
41
2019-08-31
25
2019-08-31
WATRA (101)
2019-08-31
24
2019-08-31
3
Rejman Jagoda
Bez przynależności klubowej
2019-08-31
1
2019-08-31
23
Rogalska Jadwiga
KS „Bór” Toporzysko
MARATON (19)
2019-08-31
10
2019-09-01
21
2019-09-01
Rozlachowska Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
LALA (55)
2019-08-31
4
2019-08-31
1
2019-09-01
7
2019-09-01
21
Sadzik Gabriela
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (87)
2019-08-31
1
2019-08-31
35
2019-09-01
16
2019-09-01
3
Satoła Julia
KJ Facimiech
DOLGANO (62)
2019-08-31
34
2019-09-01
27
2019-08-31
2019-09-01
Seibt Zuzanna
WLKS Krakus
SANTANA (56)
2019-08-31
8
2019-08-31
2019-09-01
27
Sikora Julia
Kj Facimiech
2019-08-31
1
2019-08-31
38
2019-09-01
19
2019-09-01
15
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2019-09-01
3
2019-09-01
Smykała Emilia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
SZAFIR (29)
2019-08-31
2019-08-31
40
2019-08-31
43
2019-09-01
2
2019-09-01
21
2019-09-01
26
Stańczak Katarzyna
Bpk
BAKO (65)
2019-08-31
2019-08-31
2019-09-01
2019-09-01
16
2019-09-01
Stanowska Karolina
bpk
CAMPARI (82)
2019-08-31
23
2019-08-31
35
2019-08-31
2019-09-01
8
2019-09-01
10
2019-09-01
26
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2019-08-31
16
2019-08-31
8
GEVIN (122)
2019-08-31
6
2019-08-31
Stopa Alicja
KJ Facimiech
2019-08-31
1
2019-09-01
7
Strama Maria
OJK Pod Dębami Inwałd
RADKA (68)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-09-01
4
2019-09-01
8
Strzałka Anna
KJ Facimiech
HOKY J (49)
2019-08-31
35
2019-08-31
15
2019-09-01
1
Studencka- Wójcik Agata
Kj Facimiech Wielkie Drogi
2019-08-31
7
2019-09-01
17
HARINDA (30)
2019-08-31
23
2019-08-31
16
2019-09-01
13
2019-08-31
17
2019-08-31
2019-09-01
9
Suchoń Elżbieta
Facimiech
CHAN (88)
2019-08-31
29
2019-08-31
Szafran Aleksandra
KJ Facimiech
OKLAND (50)
2019-09-01
9
2019-09-01
1
Szopa Agnieszka
KJ Facimiech
OMEN (59)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-09-01
9
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2019-09-01
Tłuszcz Joanna
KJ Stow. Manor House Dziedzictwo
FIGARO (95)
2019-08-31
1
2019-08-31
5
2019-08-31
6
Trzcińska Franciszka
KJK Elizar
2019-08-31
2019-08-31
1
2019-09-01
3
2019-09-01
2
Tura Jacek
LKJ Solec Bieruń
SESJA (44)
2019-08-31
23
2019-08-31
23
Turczyńska Jagoda
KJ Facimiech
KONTINA (91)
2019-08-31
4
2019-08-31
2
EROTYK (127)
2019-08-31
13
2019-08-31
Tylka Marzena
KJ Facimiech
2019-09-01
14
2019-08-31
3
2019-08-31
2
2019-09-01
17
Urbanek Paweł
Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
2019-08-31
9
2019-08-31
2
2019-09-01
5
2019-09-01
13
Walaszek Agrypina
LKJ Ochaby
2019-08-31
28
2019-08-31
2019-09-01
12
2019-09-01
6
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
2019-08-31
2019-08-31
18
2019-09-01
12
2019-09-01
14
KOKAINA (46)
2019-09-01
4
2019-09-01
7
CARLZIN (69)
2019-08-31
2
2019-08-31
2
2019-09-01
1
2019-08-31
5
2019-08-31
4
2019-09-01
10
2019-09-01
3
2019-08-31
3
2019-08-31
6
2019-09-01
2
2019-09-01
4
NIL (72)
2019-08-31
6
2019-08-31
18
2019-09-01
9
2019-09-01
5
2019-08-31
3
2019-08-31
7
2019-09-01
4
2019-09-01
3
Walczak Natalia
BPK
KARMEN (11)
2019-09-01
25
KENIA (12)
2019-09-01
24
2019-09-01
12
Walczak Nikola
bpk
KENIA (12)
2019-09-01
Warecki Mariusz
STJ Stanica
CEDRONA (78)
2019-08-31
23
2019-08-31
1
2019-09-01
14
2019-09-01
2
Wiechowska Ida
WLKS Krakus Swoszowice
ERROLL (76)
2019-09-01
1
Wieczorek Julia
KJK SZARY MICHAŁOWICE
2019-08-31
21
2019-09-01
6
2019-08-31
12
2019-09-01
10
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
2019-08-31
1
2019-08-31
3
2019-09-01
2
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech
HASSAN (35)
2019-08-31
1
2019-09-01
8
2019-08-31
1
2019-09-01
9
AKTEUR B (128)
2019-08-31
13
2019-08-31
11
2019-09-01
4
Wolf Paulina
KS Faruk
DEMOLKA (31)
2019-09-01
1
2019-09-01
8
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
2019-08-31
2019-08-31
22
Żytkowicz Maja
WLKS Krakus Swoszowice
2019-08-31
7
2019-08-31
7
2019-09-01
18
2019-09-01
11

Number of Riders: 90

Number of Horses: 108

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl