Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE, 06-08.09.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adukowska Maria BRAK
2007 (JM.)
BRAK
2. Bąba Olimpia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
brak
3. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
4. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
5. Błaszczyk Julia KS Faruk
brak
6. Błaut Laura Klub Sportowy Podkowa w Nowej Wsi
2000 (MJ.)
brak
7. Bożańska Emilia WLKS Krakus
S
O000058
8. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
9. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
10. Brożek Jagoda Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2002 (J.)
O040919
11. Bucior Marek BPK
S
LZRWZJ/6073/19 K023119
12. Budzyńska-Calik Martyna bpk
S
brak
13. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (Mł.)
Brak
14. Bzowy Gabriela BPK
2000 (MJ.)
O029173
15. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O051354
16. Chowaniec Żaneta BPK
S
BRAK
17. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
Ok
18. Czekaj Kinga KJK Szary Michałowice
S
O025099
19. Czwórnóg Klaudia KKJK
S
O004941
20. Czyż Wiktoria Bpk
2000 (MJ.)
None
21. Data Zofia WLKS KRAKUS Swoszowice
2005 (JM.)
Brak
22. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
23. Dymek Rafał OJK Pegaz
S
O032754
24. Fraś Karolina Kj VIP Kraków
2004 (JM.)
Brak
25. Frost Anna Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
26. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (Mł.)
brak
27. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
28. Gardeła Karolina Jurajski LKJ w Udorzu
S
O019011
29. Garwol Kamila Ośrodek Hipoterapii i jeździectwa TARA
2003 (J.)
Brak
30. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (J.)
Brak
31. Godzik Emilia Laser Team
2003 (J.)
O045206
32. Godzik Emilia WHiBZ UR Rząska
2003 (J.)
brak
33. Godzińska Stefania WHIBZ UR Rząska
2002 (J.)
brak
34. Gorczowski Przemysław Ojk Barcice
S
Brak
35. Górski Dawid WLKS Krakus
S
O022650
10194355
36. Grycz Jarosław KJK Elizar
37. Grzegorczyk Agnieszka BPK
2000 (MJ.)
O040208
38. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
39. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
40. Hanusiak Katarzyna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
S
brak
41. Heydel Joanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
brak
42. Irzyk Julia Klub Sportowy Podkowa w Nowej Wsi
2003 (J.)
brak
43. Jagoda Weronika Klub Jeździecki Mszana Górna
2006 (JM.)
Brak
44. Janicka Natalia Klub Sportowy Podkowa Nowa Wieś
2001 (J.)
brak
45. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O024181
46. Kalman Antonia KS Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
Brak
47. Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
S
O001402
48. Kenig Zuzanna Kj VIP Kraków
2000 (MJ.)
Brak
49. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
50. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
51. Klimek Patrycja BPK
2005 (JM.)
O045238
52. Klimek Weronika brak
1999 (MJ.)
brak
53. Koczur Mariusz KS Team Rancho Pcim
S
O045079
54. Kokoszka Hanna KKJK
2004 (JM.)
Brak
55. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
brak
56. Korus Magdalena Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
S
0002030
57. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
58. Kosman Magdalena KS Bór Toporzysko
S
brak
59. Koszucka Małgorzata Klub Sportowy Verso La Natura
S
O009341
60. Kotynia Agata Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
S
O036868
61. Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1999 (MJ.)
O025795
62. Koziarowska Natalia WLKS Krakus Swoszowice
S
223466
63. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
64. Krawczyk Michalina KS Bór Toporzysko
1998 (MJ.)
brak
65. Kruk Gabriela bpk
S
Brak
66. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
67. Kubica Zuzanna bpk
S
brak
68. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
69. Kucharczyk Dominika Klub Sportowy Faruk
2005 (JM.)
O048719
70. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
71. Lech Marcelina KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
72. Legutko Nicole OJK Barcice
2006 (JM.)
Brak
73. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
74. Lichoń Emilia Ośrodek Hipoterapii w Stróżach
2003 (J.)
Brak
75. Likus Maja KJK SZARY
2008 (Mł.)
0043330LZRWZJ/4813/19
76. Lodek Amelia KJK SOLKA Miedzyrzecze
2007 (JM.)
O050618
77. Lompart Elena OJK Barcice
2006 (JM.)
Brak
78. Lorek Dominik KS Team Rancho Pcim
S
O030777
79. Łukasik Ewa BPK
2003 (J.)
O042349
80. Maciejczyk-Cień Oliwia Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2004 (JM.)
36748/18
81. Majewska Helena KS Faruk
2005 (JM.)
brak
82. Malec Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2006 (JM.)
Brak
83. Michalik Anna Bpk
2006 (JM.)
Brak
84. Milan Natasza
85. Morawski Robert Brak
S
Brak
86. Najder Sara Krakowski Klub Jazdy Konnej
1998 (MJ.)
O054782
87. Nawrocka Zuzanna Klub Sportowy LASER TEAM
2004 (JM.)
brak
88. Noga Gabriela Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
89. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
90. Nowak Wiktoria Klub Sportowy Faruk
2001 (J.)
brak
91. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031567
92. Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
2009 (Mł.)
brak
93. Olszowska Laura OJK Barcice
2005 (JM.)
Brak
94. Ornat Albert KJK Romico
S
O012478
95. Pater Martyna brak
S
brak
96. Piatkowski Pawel POL
S
10054766
97. Piątkowski Paweł Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O000941
98. Pietrucha Liwia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2002 (J.)
brak
99. Pindel Aleksandra BPK
2002 (J.)
brak
100. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
101. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
102. Polaczek-Bigaj Marta KS Faruk
O007472
103. Połeć Paulina Wlks Krakus Swoszowice
1999 (MJ.)
O034843
104. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
105. Pruś Maria KJK Solka Międzyrzecze
2010 (Mł.)
Brak
106. Przybycień Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
107. Puchała Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
S
brak
108. Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice
S
O025098
109. Róg Iga KS Faruk
110. Rogalska Jadwiga KS „Bór” Toporzysko
2000 (MJ.)
O038734
111. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
112. Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044768
113. Ryłko Agnieszka Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
114. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (J.)
brak
115. Sagan Kaja KS FARUK
2003 (J.)
brak
116. Samek Wiktoria Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2005 (JM.)
brak
117. Sekuła Weronika OJK Barcice
2006 (JM.)
Brak
118. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
119. Ślusarczyk Ewelina Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
Brak
120. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
121. Smykała Emilia Krakowski Klub Jazdy Konnej
2005 (JM.)
brak
122. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
123. Stalony-Dobrzańska Olga WLKS Krakus
2006 (JM.)
Brak
124. Stanowska Karolina bpk
2005 (JM.)
O044153
125. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
brak
126. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
127. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
128. Szymanek Anna WLKS Krakus
129. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005642
130. Tumielewicz Małgorzata BPK
2002 (J.)
O046162
131. Tutaj Aleksandra KJ Facimiech
S
O018836
132. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
133. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
134. Wach Tomasz Kjkespadon
S
Brak
135. Wałęga Anna KS Faruk
2005 (JM.)
brak
136. Warchoł Aleksandra WLKS Krakus
2004 (JM.)
brak
137. Warecki Mariusz STJ Stanica
S
Tow
138. Wiechowska Ida WLKS Krakus Swoszowice
S
O043223
139. Wójcik Artur WLKS Krakus
S
O000705
140. Wójcik Sara KJK Szary Michałowice
2004 (JM.)
O044510
141. Zamojska Katarzyna KS Faruk
S
brak
142. Zarotyński Paweł WLKS Krakus
S
O001755
143. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
144. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
145. Zielińska Maria Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
146. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

145

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
2.

37

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
3.

1

AHLERT Oldenburska POL 2000 Wałach kasztanowata/mk:162 F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284 brak
4.

77

AHLERT Oldenburska POL 2000 Wałach kasztanowata/162 F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284 brak
5.

81

ALWARO POLSMAK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa/161 F: Prince Polsmak
M: Amazonka Polsmak
O: Magdalena Tumielewicz
B: Rusinek Mieczysław
K013649
6.

20

AMBRA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/163 F: Castillo
M: Ariadna
O: Magdalena Lichoń
B: Przybylski Stanisław
Brak Brak
7.

67

AMBROZJA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Imequil
M: Azalia/ po Emetyt
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: -
K024969
8.

89

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Paweł Kondziołka
K013181 203010237360105
9.

110

AMOS SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Biju Be
M: April-Polsmak
O: Krzysztof Koziarowski
B: -
K027636 616009570145813
10.

142

APRIL DAY V Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/170 F: Fair Play Coudreau
M: Ava
O: Michał Nowak
B: Stanisław Brożek
brak POL999540039412
11.

18

ARBI Malopolska POL 2014 Ogier kasztanowata/163 F: Biegacz
M: Aranzacja
O: Stadnina koni Prudnik
B: Stadnina koni Prudnik
Brak 616 006 69 00598 14
12.

139

ARBOREA Westfalska POL 2014 Klacz gniada/- F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
O: Krzysztof Koziarowski
B: Marek Romanowski
K028095 -
13.

59

ARES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/170 F: Sir Robin
M: Aura
O: Danuta Lusina
B: Kleszczowski Piotr
brak 616009590103112
14.

40

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
O: Dominik Słodczyk
B: Herbert Mayer
K021916 DE431316584509
15.

90

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
O: Krzysztof Koziarowski
B: Kosmowski Jan
K025877 616 009 57 01456 13
16.

72

AVATAR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Heban
M: Alabama
O: Magdalena Kozieł
B: Litwin Katarzyna
Brak Pol616009630024111
17.

32

B.Z.N. KWPN NED 2006 Wałach gniada/162 F: CANTOS KWPN/CONTENDER
M: TELRILLE KWPN / LUX KWPN
O: Aleksandra Tutaj
B: NED
K011418 5280030610268
18.

98

BACARDIA HOL POL 2014 Klacz kasztanowata/0 F: Baracuda
M: Una V
O: T. Jagoda
B: X
Brak DE421000187114
19.

165

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
K017910 616007610059110
20.

63

BOHUN SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Mariusz Giergiel
B: NN
K021823
21.

103

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
O: Urszula Koziarowska
B: Bogdan Palkowski
K012108
22.

130

BONO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc: F: Grawer
M: Bajka
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Józef Grzyb
brak
23.

46

BRANKA Małopolska POL 2010 Klacz gniada/- F: Ostragon
M: Bella
O: Tomasz Drwal
B: Rodzik Zenon
Brak 616006580543410
24.

168

BURBON OLD POL 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Bernini (ex Vigourous Z) / Vigo D'Arsouilles
M: Politesse d'Ete / Italic des Salines
O: Agnieszka Labudzik
B: Malgorzata Siergiej
K020914 DE418182531712 105RJ52
25.

124

CAMPARI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada/162 F: Arcus
M: Carmen
O: Aneta Stanowska
B: Ewa Szadkowska
K008073 09689 102PK68
26.

129

CANOLATO SP GER 2010 Wałach siwa/- F: CANOSO/ CATOKI
M: H-CATHLEEN/ CALATO
O: Paul Sprehe
B: Paul Sprehe
K027371
27.

172

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
28.

143

CARLOS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Bankiet
M: Carmen
O: Sabina Garwol
B: Tomalik Franciszek
Brak 616009610028113
29.

154

CARTOGRAN BLUE OS GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Pawel PIATKOWSKI
B: Gestuet Lewitz
DE418184013110 106BY76
30.

53

CASANOVA SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Lord Star
M: Conchita L
O: Mariola Pisarska
B: Jarmusz Sławomir
K017003 616009610152609
31.

102

CASINO ROYAL SP POL 21.03.2009 Wałach gniada/mk:157 F: Caliro/CALATO
M: Casandra/CORIOLAN
O: Grzegorz Łukasik
B: Szymański Leszek
K015540 616009530066609
32.

126

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
K025218
33.

52

CEDRONA SP POL 2007 Klacz gniada/176 F: Efez
M: Cedra
O: Mariusz Warecki
B: SK Bielin
brak 616009640030707
34.

113

CHACCO BOY 7 Westfalska POL 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco-Blue
M: Karediama
O: Piotr Rachwał
B: Gestut Lewitz
K020853 DE441411519510 105GS32
35.

137

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
O: Dawid Górski
B: Gestuet Lewitz
K026371 DE418184074510
36.

22

CHAMANII HOL POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda / Cartani
O: Krzysztof Złocki
B: -
K026855 DE421000083014
37.

177

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
38.

86

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Kuc Zuzanna
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 DE456570343810
39.

167

CISALL FS F:
M:
O:
B:
40.

31

CLINT EASTER KWPN NED 2007 Wałach siwa/178 F: Clinton
M: Viramee
O: Piotr Brańka
B: xxx
K024630 528003000701691
41.

107

COCO LADY Holsztyńska POL 2010 Klacz siwa/- F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Bogusław Gburyk
B: Lueders ZG
K016394 -
42.

84

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
43.

45

CONNET DU ROUET OLD GER 2010 Klacz siwa F: Cartogran
M: Paschubet
O: Przemysław Gorczowski
B: Paul Shockemohle
Brak
44.

152

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
45.

118

CORAB AZ Wielkopolska POL 29.05.2010 Wałach kasztanowata/173 F: Iluzjon
M: Corrida
O: Andrzej Pietrzak
B: Zdziebło Andrzej Marek
brak 616007600240410
46.

164

CORONADO BLUE NF HOLS DEU 2012 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Ann
O: M.Kazmierczak
B: .
K025667
47.

140

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
O: Marzena Tylka
B:
K014332 528083000807158
48.

108

DARCO Trakeńska POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Machandel
M: Dumka
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
brak
49.

2

DARCO Trakeńska POL 2007 Wałach gniada F: Machandel
M: Dumka
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
brak
50.

150

DARK CHERRY Polski Koń Szlachetny POL 2009 Ogier gniada F: CHERY CORDIAL
M: DALIA Z
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K017336
51.

173

DARK CHERRY SP POL 2009 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Dalia Z / Dutch Capitol
O: Paweł Piątkowski
B: Barlik Roman
K017336 616009610216209 105GS23
52.

36

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K020126
53.

91

DIARADOS 7 Oldenburg POL 2012 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Chella Girll
O: Krzysztof Koziarowski
B: Gestii Lewitz
K025388 DE418185063412
54.

34

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada/171 F: Talent
M: Korys Despotka
O: Rafał Dymek
B: Frączek Jan
K018875 616009690093705
55.

159

DOBROSZA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/166 F: Szkrab
M: Dekadencja
O: Jarosław Grycz
B: SK Ochaby
K027224 616006540103713
56.

57

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada/brak F: Sunday de Riverland
M: Irisse
O: Julia Reinfuss
B: M. Michel Roger
K025492 25000113326638Y
57.

133

DON PEDRO Śląska POL 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Epolet
M: Groteska
O: Grzegorz Gaczorek
B: Krzepek Józef
Brak
58.

128

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Drobnostka / Szron po Robin II Z
O: Robert Profic
B: Wojciech Zdebel
K024153 616009540017612
59.

70

DUMA SP POL 2006 Klacz siwa F: Kwazar
M: drwina
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Krulikowski Jan
pol 009590136906
60.

114

DURANGO VDL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Landlord
M: Ulena VDL
O: Artur Wójcik
B: VDL Stud
KO 14560
61.

61

DYNAMIKA Małopolska POL 2013 Klacz gniada/162 F: Minaret
M: Daglezja
O: Ewelina Ślusarczyk
B: Sławomir Frosik
Brak 616006570034113
62.

136

DŻINGIEL Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada/165 F: Tioman Island
M: Dżordżia
O: Maria Cebulska
B: Anna Tyszko
brak 332/2011
63.

99

EGER X POL 0 Wałach gniada/0 F: X
M: X
O: X
B: X
Brak 0
64.

80

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
65.

109

ERROLL SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landacord
M: Eroica
O: Krzyszotf Koziarowski
B: Eco Abi
K017239 POL009510124907
66.

149

EXICON KWPN NED 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Pawel PIATKOWSKI
B: W.H.Wolswinkel
528003200906049 105ZI33
67.

162

EXODUS W SP POL 2008 Wałach gniada F: Eskudo /
M: Estera W /
O: Jerzy Kowynia
B: Rinaldo Kiecoń
brak
68.

8

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
69.

151

FIKUS Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Sorbie Tower
M: Fairy Tale
O: Magdalena Korus
B: SK Iwno
brak POL090000006218
70.

11

FIKUS- TABUN Huculska POL 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
O: Małgorzata Cybulska
B: Stanisław Myśliński
Brak Brak
71.

92

FILOUGRAMA OLD POL 2013 Klacz gniada/- F: FILOU DE MUZE
M: ZEUGRAMA
O: Krzysztof Leśniak
B: Gestut Lewitz
brak -
72.

176

GALA F:
M:
O:
B:
73.

97

GALA Małopolska POL 2015 Klacz gniada/168 F: Dionizos
M: Grobla II
O: Oliwia Maciejczyk-Cień
B: Piotr Małczyński
Brak 616006570076915
74.

56

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
75.

175

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Candiavolo
M: Gariba
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
76.

82

GRZMOT SP POL 2007 Wałach gniada F: Galileusz
M: Goplana
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
brak
77.

111

HANA -- POL 2010 Mare chestnut/-- F: --
M: --
O: --
B: --
None --
78.

147

HAPPY HONY Deutsches Reitpony GER 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:- F: Honeymoon Star / Henry
M: Naomi / Next Star
O: Katarzyna Nowicka
B: Bernhard Nitzlader
K027020 DE427270061108
79.

28

HERA SP POL 2005 Klacz skarogniada/160 F: Mar Bej
M: Haja
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol009580328205
80.

16

HERBA Polski Koń Szlachenty Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/162 F: Herold
M: Baśka
O: Ciemny Mirosław
B: Ciemny Mirosław
brak 616009610107813
81.

19

HEREZJA Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Drop
M: Hipnoza
O: Elżbieta Kokoszka
B: Piech Kazimierz
Brak
82.

171

HIS ROYAL Oldenburg DEN 2006 Wałach gniada/170cm F: Abke
M: Hauptstutbuch Anna
O: Ewa Gołąb
B: Ulrich Brinkhus
K027748 -
83.

125

HUMORESKA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:143 F: Karmel
M: Hajduczka
O: Katarzyna Michalik
B: //
brak //
84.

174

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/166 F: Montender
M: Easy Leen x Carambole
O: Dirk Schrade
B: J.W Greve
Xxxx Xxxx
85.

94

IWAN Wielkopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin
M: Igła
O: Robert Morawski
B: Katarzyna Brzozowska
Brak 616 007 52 00485 08 104JC12
86.

135

JAKUZA Typ Szlachetny POL 2005 Wałach gniada/165 F: nn
M: Jamajka
O: Robert Galara
B: /
brak /
87.

43

JASIEK Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/kuc:136 F: Nn
M: Nn
O: Magdalena Firlej Prus
B: Malwina Gancarek
Brak
88.

93

JEDI KWPN POL 2014 Wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
O: Krzysztof Koziarowski
B: F.A.P. Groot
brak -
89.

116

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
O: Grzegorz Drewniany
B: Makowski Remigiusz
K009618 10658
90.

75

JUMPING JACK FLASH Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/175 F: Jilbert van't Ruytershof
M: Amona Z
O: Mirek Michalak
B: Philemon van Aken
Brak 056015Z55726314
91.

68

JUTA SP POL 2003 Klacz gniada/mk:154 F: Aravel Waro / Luron
M: Jaksa / Len
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Hieronim Bogdanowicz
K013045 POL009530138503
92.

14

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
O: Monika Krupa
B: Pudzik Krystyna
brak
93.

66

KING Holenderska POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: Nn
M: Nn
O: Likus Piotr
B: Holandia
KO27968 LKRWZJ/4034/19 528019090008881
94.

5

KING OF POP SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: Nn
M: KAMELIA
O: Piotr Likus
B: JĘDROWIAK Aleksandra
KO19071LKRWZJ/901/19 616999680060111
95.

35

KNIRPS JUNIOR BRDBG GER 2014 Ogier siwa/- F: Knirps 10 / Kolibri
M: Lavera / Lesotho
O: Malwina Zdrzalik
B: Jörg Böhnke
K025954 DE 456980009014
96.

64

KOLESTUS Typ Szlachetny POL 2015 Wałach kasztanowata/163 F: Hipodrom
M: Koka
O: Tomasz Bednarz
B: Walczak Jerzy
Brak 616999610047215
97.

69

LA VICTORIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Vector
M: La Barcelona
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Gałęziowski Marcin
98.

146

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
O: -
B: -
K025738 .
99.

79

LALA SP POL 2009 Klacz skarogniada/160 F: BEKAS
M: LABELLE
O: AGNIESZKA ROZLACHOWSKA
B: SIEBIELEC STANISŁAW
K024060 POL009540021009
100.

179

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
101.

184

LENY F:
M:
O:
B:
102.

10

LIDER Huculska POL 2005 Wałach inna/kuc:147 F: Proton
M: Lilia
O: Małgorzata Kruk
B: Bujnowski Tadeusz
brak
103.

48

LORA Wielkopolska POL 2010 Klacz skarogniada/- F: Harwest
M: Lotna
O: Przemysław Gorczowski
B: Andrzej Luberski
Brak 616007610243010
104.

15

LORETTO Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata/160 F: Biegacz
M: Laguna
O: Wioletta Jaroszek
B: Karina Walczak
brak 006550099107
105.

182

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
106.

3

LUCKY B KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:141 F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Lucka / Ernford Grenadier
O: Magdalena Kwinta
B: Jolanta Bryll
K023406 POL 013 61 00163 09
107.

87

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
108.

71

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Egipt
M: Linka
O: Gronuś Krzysztof
B: Gronuś Krzysztof
K021805
109.

123

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
-
110.

83

ŁOZA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Prometeusz
M: Łakoma
O: Martyna Budzyńska-Calik
B: Stanisław Tyka
brak
111.

155

MARAT Mały Koń POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Maruk
M: Dama
O: Magdalena Korus
B: Jacek Wolny
POL013540055206
112.

12

MARATON Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/163 F: Cytrus
M: Morwa
O: Mariusz Rogalski
B: Ćwiertniak Henryk
K017000 POL006570145206
113.

21

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Jacek Sawicki
K011796 POL006660449206 104ZP50
114.

158

MERCEDES Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Huzar
M: Marsylia
O: Aleksandra Stańska
B: Dariusz Kotyra
brak
115.

105

MIKRUS Małopolska POL 2009 Wałach siwa/166 F: Parys
M: Minewra
O: Ines Najder
B: Jarosz Lech
K027413 616006550054209
116.

144

MIMI Typ Szlachetny POL 2007 Klacz gniada/mk:150 F: Zgaduj
M: Morrigan
O: Garwol Sabina
B: Najmowicz Alicja
Brak 999550244607
117.

60

MONTANA Wielkopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Erebus
M: Mitropa
O: Lusina Danuta
B: Gołaś Artur
Brak
118.

122

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
O: Joanna Bilińska-Klimek
B: Joanna Łuczaj
Brak /
119.

121

NELLY XX POL 2006 Klacz kasztanowata/163 F: Belenus
M: Neris
O: Joanna Bilińska-Klimek
B: Stanisław Guła
Brak ///
120.

186

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
O: Eugeniusz Zięba
B: Andrzej Woźniak
K014058 616009550249108 104LK05
121.

55

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
O: Bernard Grzywna
B: Jan Kosmowski
K017019 POL009570325707
122.

38

ONTARIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata/167 F: Cajero
M: Orchidea
O: Agnieszka Kubica
B: Agnieszka Kwiatkowska
brak 616 009 53 02822 07
123.

96

ORIDA-M . POL . Klacz gniada/. F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
124.

42

ORINA Typ Pierw POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Michalina Sztuka
B: Nn
K020486
125.

50

PASJONATA LOTAR Kuc Walijski POL 2009 Wałach inna/kuc:- F: Tijd Vlijt's Santiango
M: Tijd Vlijt s Lavendel / Steehorst Pavarotti
O: Magdalena Rams
B: Kołodziejek Elżbieta
K020776 616013610206709
126.

41

PIKARD KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: nn
M: ,,
O: Martyna Obrocka
B: llll
brak
127.

115

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
128.

27

PORTER KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:137 F: Moheba Zirkon
M: Pixi
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol013681018302
129.

100

PROMETHEUS SP POL 2015 Wałach siwa/168 F: Corvallo
M: Persephone
O: Martyna Pater
B: Henryk Podkówka
brak 616098200111618
130.

134

QUATERIMO Hannover POL 2013 Wałach kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
O: Ewelina Smoła
B: Agata Swiechowicz
Brak DE 431314503413
131.

95

QUINCY HAN GER 2011 Ogier gniada/. F: Quaid
M: Rapahela / Raphael
O: Maria Skrobacz
B: -
K026658
132.

166

QUIWITI F:
M:
O:
B:
133.

169

RAMIDO NN POL 1993 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Joanna Prychistal-Kawa
B: NN
brak
134.

157

RANT SP POL 2005 Wałach gniada/mk: F: ROSEY
M: DRACENA
O: SYLWIA DRONG
B: SZYMON BARAN
brak
135.

51

RANT SP POL 2005 Wałach gniada/- F: Rosey
M: Dracena
O: Laura Olszowska
B: Baran Szymon
Brak 999550066605
136.

156

REBELL'S CIDRE Deutsches Pferd POL 2013 Wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior
M: Phantasia
O: Magdalena Korus
B: Kerstin Siemon
K028269 DE410100134313
137.

25

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol999570125003
138.

58

RHEAGO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
O: Weronika Sławińska
B: Halina Krais
K025997
139.

17

SAMBA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Bujak
M: Sułtanka
O: Eliza Lorek
B: Monika Handke
POL 009 61 101 76 04
140.

74

SANDORIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Aron / Campari M
M: Sinez / Lansjer L
O: Karolina Gardeła
B: SK Udurz
K023527 616 009 54 00411 13
141.

127

SCHUTSBOOMS FRANK Welsh Pony NLD 2008 Wałach siwa/kuc:115 F: Schutsbooms Joris
M: Schutsbooms Laura
O: Korus Magdalena
B: P.J de Louw
brak 528019010002574
142.

62

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K016668
143.

153

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
144.

30

SHY BOY SP POL 2003 Wałach siwa F: Wizbud
M: Szarotka / Arak
O: Magdalena Tomków-Bednarska
B: Małgorzata Pielat
K015431 POL009540067403
145.

33

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
O: Izabela Strojny
B: Gestuet Lewitz
K023012 DE 418184091310
146.

29

SIR BALISCO SP POL 2003 Ogier siwa/173 F: Balisco II
M: Santa Rosa
O: Mariusz Koczur
B: Sp. z o.o. Stadnina Koni Ochaby
K008332 09839
147.

104

SZAFIR Koń Mały POL 2013 Wałach gniada/mk:140 F: Santiago
M: Sonia
O: Sylwia Płonka
B: Odważny Michał
brak 616013610116313
148.

26

SZANTA Mały Koń POL 2013 Klacz gniada/mk:143 F: Wezyr
M: Szanka
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol616013540003513
149.

185

TAMIZA - K SP POL 2006 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Traviata / Louis
O:
B: Marek Kubacki
K009998 POL009610143106
150.

178

TANGO KUC /149 F:
M:
O:
B:
151.

49

TITCH Tinker POL 2011 Klacz srokata/kuc:- F: .
M: .
O: Przemysław Gorczowski
B: .
Brak .
152.

23

ULMA SVKWB POL 2003 Klacz siwa/175 F: Corsar
M: Ula (Walat-46)
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak 203010231389503
153.

131

URWIS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:110 F: Timo
M: Ulrike
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Józef Goździela
brak brak
154.

6

VERMONT SP POL 1999 Ogier gniada F: Le Voltaire
M: Varia
O: Maciej Bigaj
B:
155.

54

VITUS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
O: Marek Bucior
B: Anna Górna
LKRWZJ/3364/19 POL 009670062608
156.

65

VITUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
O: Marek Bucior
B: Anna Górna
K023119 POL 009 67 00626 08
157.

106

WACZAFA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
O: Elżbieta Chełmecka
B: Stadnina Koni Nowe Jankowice
K025556 616007520104412
158.

170

WINNING TAMIRA SP POL 2005 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
159.

183

WIRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NNNN
M: NNNN
O: Beata Motyl
B: Beata Motyl
brak
160.

24

WISZNIA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Szron
M: Wirginia
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol009540071705
161.

148

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:127 F: Nico-K
M: Werwa
O: Voigt Robert
B: ...
brak 12440
162.

73

WRZOSIEC Z BRZEZIA Huculska POL 2006 Wałach gniada/kuc:143 F: BACA
M: WYŻNIA
O: ADUKOWSKA BARBARA
B: ZAKŁAD DOŚ.INSTYT.ZOOTECH. BRZESIE SP. Z O.O.
BRAK POL012570026706
163.

132

ZETA K SP POL 2012 Klacz kara/166 F: Santiego
M: Zecourta
O: Żaneta Chowaniec
B: Wiesław Kazimierczak
brak 616009520020112
164.

117

ZORDINA N Wielkopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Ratrak
M: Zorka
O: Kinga Czekaj
B: Namysłowska Jolanta
K019225
Rider Club
Competition
Prize
Bzowy Gabriela BPK
200
SUM:
200.00
Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
200
SUM:
200.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
300
200
SUM:
500.00
Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
200
SUM:
200.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus Swoszowice
200
300
SUM:
500.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
300
300
SUM:
600.00
Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
50
SUM:
50.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Piątkowski Paweł Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
50
SUM:
50.00
Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
SUM:
100.00
Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
100
SUM:
100.00
Skrobacz Olga Wlks Krakus
400
400
SUM:
800.00
Wójcik Artur WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adukowska Maria
BRAK
2019-09-07
8
2019-09-07
44
Bąba Olimpia
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-07
6
2019-09-07
47
2019-09-08
7
2019-09-08
10
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-09-07
2
2019-09-07
24
2019-09-08
13
2019-09-08
14
Bigaj Irena
KS FARUK
TANGO (178)
2019-09-07
24
2019-09-07
49
LOTOS (182)
2019-09-07
2
2019-09-07
3
Błaszczyk Julia
KS Faruk
2019-09-06
3
2019-09-06
1
2019-09-07
7
2019-09-07
1
2019-09-08
3
2019-09-08
Błaut Laura
Klub Sportowy Podkowa w Nowej Wsi
2019-09-06
11
2019-09-07
9
2019-09-08
8
Bożańska Emilia
WLKS Krakus
2019-09-06
28
2019-09-07
17
2019-09-08
6
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
BOHUN (63)
2019-09-06
19
2019-09-07
2019-09-07
2019-09-08
18
2019-09-08
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2019-09-07
9
2019-09-08
11
Brożek Jagoda
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
SAMBA (17)
2019-09-06
10
2019-09-06
5
2019-09-07
16
2019-09-07
10
2019-09-08
2
Bucior Marek
BPK
VITUS (54)
2019-09-08
10
2019-09-08
Budzyńska-Calik Martyna
bpk
ŁOZA (83)
2019-09-06
3
2019-09-06
2019-09-08
7
2019-09-07
11
2019-09-07
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2019-09-06
16
2019-09-06
20
2019-09-07
27
2019-09-07
54
2019-09-08
7
Bzowy Gabriela
BPK
2019-09-06
7
2019-09-06
17
2019-09-07
1
200
2019-09-08
9
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (106)
2019-09-06
32
2019-09-06
2019-09-07
2019-09-07
24
2019-09-08
1
2019-09-08
Chowaniec Żaneta
BPK
ZETA K (132)
2019-09-06
1
2019-09-07
28
2019-09-08
5
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2019-09-06
34
2019-09-06
6
2019-09-07
28
2019-09-07
21
2019-09-08
4
Czekaj Kinga
KJK Szary Michałowice
ZORDINA N (117)
2019-09-06
22
2019-09-06
14
CORAB AZ (118)
2019-09-06
27
2019-09-06
27
Czwórnóg Klaudia
KKJK
CANOLATO (129)
2019-09-07
23
2019-09-07
2019-09-08
2019-09-08
Czyż Wiktoria
Bpk
HANA (111)
2019-09-07
20
2019-09-07
42
Data Zofia
WLKS KRAKUS Swoszowice
GRANDIOS (175)
2019-09-07
33
2019-09-07
25
2019-09-08
6
2019-09-08
Drewniany Kinga
Brak
2019-09-06
4
2019-09-06
2019-09-07
7
2019-09-07
2019-09-08
2019-09-08
10
Dymek Rafał
OJK Pegaz
DIXON (34)
2019-09-06
2019-09-06
2019-09-07
2019-09-07
10
Fraś Karolina
Kj VIP Kraków
ARES (59)
2019-09-07
5
2019-09-07
10
2019-09-08
8
2019-09-08
5
Frost Anna
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-06
13
2019-09-06
20
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
PORTER (27)
2019-09-07
14
2019-09-07
9
2019-09-08
8
2019-09-08
10
Gaczorek Grzegorz
BPK
DON PEDRO (133)
2019-09-07
4
2019-09-07
43
2019-09-08
13
QUATERIMO (134)
2019-09-08
22
2019-09-08
Gardeła Karolina
Jurajski LKJ w Udorzu
2019-09-06
13
2019-09-06
28
2019-09-07
29
2019-09-07
26
2019-09-08
3
Garwol Kamila
Ośrodek Hipoterapii i jeździectwa TARA
CARLOS (143)
2019-09-07
1
2019-09-08
18
2019-09-08
MIMI (144)
2019-09-07
17
2019-09-08
6
2019-09-08
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
COCO LADY (107)
2019-09-06
23
2019-09-06
17
2019-09-07
12
2019-09-07
10
2019-09-08
8
Godzik Emilia
Laser Team
BONO (130)
2019-09-08
1
Godzik Emilia
WHiBZ UR Rząska
URWIS (131)
2019-09-07
17
2019-09-07
21
Godzińska Stefania
WHIBZ UR Rząska
BONO (130)
2019-09-07
7
2019-09-07
13
2019-09-08
5
Gorczowski Przemysław
Ojk Barcice
2019-09-06
9
2019-09-06
2019-09-08
4
2019-09-08
2019-09-07
1
2019-09-07
2
BRANKA (46)
2019-09-07
53
RANT (157)
2019-09-06
1
Górski Dawid
WLKS Krakus
CHACCO G (137)
2019-09-06
8
2019-09-06
10
2019-09-07
6
2019-09-07
8
ARBOREA (139)
2019-09-06
2019-09-06
24
2019-09-07
2019-09-07
20
Grycz Jarosław
KJK Elizar
DOBROSZA (159)
2019-09-06
13
2019-09-06
2019-09-07
8
2019-09-07
18
2019-09-08
8
2019-09-08
Grzegorczyk Agnieszka
BPK
CATTLEYA (126)
2019-09-07
8
2019-09-07
9
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (55)
2019-09-06
1
2019-09-06
12
2019-09-07
6
2019-09-07
13
2019-09-08
1
2019-09-08
10
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2019-09-06
2019-09-07
7
2019-09-08
2
100
Hanusiak Katarzyna
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
FIKUS (151)
2019-09-08
2019-09-08
Heydel Joanna
Bez Przynależności Klubowej
LORETTO (15)
2019-09-07
23
HERBA (16)
2019-09-07
11
2019-09-07
3
2019-09-08
2
2019-09-08
Irzyk Julia
Klub Sportowy Podkowa w Nowej Wsi
2019-09-06
17
2019-09-07
19
2019-09-08
11
Jagoda Weronika
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-09-07
48
2019-09-07
41
2019-09-08
9
2019-09-08
Janicka Natalia
Klub Sportowy Podkowa Nowa Wieś
GRZMOT (82)
2019-09-07
11
2019-09-07
46
2019-09-08
13
2019-09-08
3
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (90)
2019-09-06
26
2019-09-06
1
2019-09-07
2
200
Kalman Antonia
KS Team Rancho Pcim
LUNAR (71)
2019-09-06
12
2019-09-06
17
2019-09-07
8
2019-09-07
30
2019-09-08
4
2019-09-08
Kaźmierczak Michał
KS Verso La Natura
QUIWITI (166)
2019-09-06
5
2019-09-06
7
CISALL FS (167)
2019-09-06
11
Kenig Zuzanna
Kj VIP Kraków
MONTANA (60)
2019-09-07
22
2019-09-07
25
2019-09-08
5
2019-09-08
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2019-09-06
15
2019-09-06
2019-09-07
19
2019-09-08
17
2019-09-08
LACARO (146)
2019-09-06
4
2019-09-07
2
300
2019-09-08
3
200
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
NELLY (121)
2019-09-07
45
2019-09-07
12
2019-09-08
14
2019-09-08
9
NAIROBI (122)
2019-09-07
6
2019-09-07
16
2019-09-06
33
2019-09-06
25
2019-09-08
19
2019-09-08
18
MERCEDES (158)
2019-09-06
26
2019-09-06
2019-09-07
15
2019-09-07
13
2019-09-08
3
2019-09-08
5
Klimek Patrycja
BPK
VITUS (65)
2019-09-06
22
2019-09-06
31
2019-09-07
23
2019-09-07
18
Klimek Weronika
brak
LUXOR (123)
2019-09-07
31
2019-09-07
34
2019-09-08
10
2019-09-08
5
Koczur Mariusz
KS Team Rancho Pcim
2019-09-06
2
2019-09-06
8
Kokoszka Hanna
KKJK
HEREZJA (19)
2019-09-07
2
2019-09-07
27
2019-09-08
1
2019-09-08
5
Korus Anna
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2019-09-07
28
2019-09-07
20
MARAT (155)
2019-09-06
13
2019-09-06
13
Korus Magdalena
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2019-09-06
2
2019-09-06
21
2019-09-08
3
2019-09-08
13
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (40)
2019-09-07
19
2019-09-07
2019-09-08
6
Kosman Magdalena
KS Bór Toporzysko
DARCO (108)
2019-09-08
11
Koszucka Małgorzata
Klub Sportowy Verso La Natura
2019-09-06
4
2019-09-06
5
BENGRAF (165)
2019-09-06
1
INOUT W (174)
2019-09-06
9
2019-09-06
14
Kotynia Agata
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
GALA (176)
2019-09-08
10
2019-09-08
9
Kozak Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2019-09-08
1
200
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
2019-09-07
3
200
2019-09-08
2
300
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
HIS ROYAL (171)
2019-09-06
7
2019-09-07
15
2019-09-08
1
300
2019-09-06
2
2019-09-07
4
CHENET (177)
2019-09-07
1
300
2019-09-08
Krawczyk Michalina
KS Bór Toporzysko
DARCO (2)
2019-09-06
7
2019-09-06
15
2019-09-07
33
2019-09-07
15
2019-09-08
8
Kruk Gabriela
bpk
LIDER (10)
2019-09-07
22
2019-09-07
2019-09-08
10
2019-09-08
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (14)
2019-09-07
18
2019-09-08
5
Kubica Zuzanna
bpk
ONTARIO (38)
2019-09-07
38
2019-09-07
11
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-09-06
6
2019-09-06
6
2019-09-07
7
2019-09-07
16
2019-09-08
15
2019-09-06
18
2019-09-06
7
2019-09-07
3
50
2019-09-07
2019-09-08
8
Kucharczyk Dominika
Klub Sportowy Faruk
WIRON (183)
2019-09-07
23
2019-09-07
2019-09-08
3
2019-09-08
17
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2019-09-06
6
2019-09-07
2019-09-08
2
200
2019-09-08
5
Lech Marcelina
KJK Szary Michałowice
2019-09-06
11
2019-09-08
6
2019-09-07
5
Legutko Nicole
OJK Barcice
BRANKA (46)
2019-09-06
2019-09-06
2019-09-07
13
2019-09-08
10
2019-09-08
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2019-09-06
8
2019-09-07
7
2019-09-06
25
2019-09-06
2019-09-07
22
JEDI (93)
2019-09-06
6
2019-09-06
2019-09-07
11
Lichoń Emilia
Ośrodek Hipoterapii w Stróżach
AMBRA (20)
2019-09-08
2
2019-09-08
9
Likus Maja
KJK SZARY
2019-09-06
11
2019-09-07
9
2019-09-08
7
KING (66)
2019-09-06
16
2019-09-07
14
2019-09-08
17
Lodek Amelia
KJK SOLKA Miedzyrzecze
ORINA (42)
2019-09-08
10
2019-09-08
Lompart Elena
OJK Barcice
LORA (48)
2019-09-06
29
2019-09-06
30
2019-09-07
21
2019-09-07
32
2019-09-08
5
2019-09-08
TITCH (49)
2019-09-07
26
2019-09-07
18
2019-09-07
15
2019-09-07
16
2019-09-08
6
Lorek Dominik
KS Team Rancho Pcim
AVATAR (72)
2019-09-06
1
2019-09-06
1
2019-09-07
52
2019-09-07
22
2019-09-08
10
2019-09-08
Łukasik Ewa
BPK
2019-09-06
3
2019-09-06
2019-09-07
4
2019-09-07
18
2019-09-08
14
Maciejczyk-Cień Oliwia
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
GALA (97)
2019-09-07
37
2019-09-07
17
Majewska Helena
KS Faruk
2019-09-06
17
2019-09-07
6
2019-09-08
18
Malec Zuzanna
Klub Jeździecki Mszana Górna
EGER (99)
2019-09-07
4
2019-09-07
1
2019-09-08
4
2019-09-08
Michalik Anna
Bpk
HUMORESKA (125)
2019-09-06
1
2019-09-06
1
2019-09-07
25
2019-09-07
8
2019-09-08
4
2019-09-08
Milan Natasza
KARUSIA (14)
2019-09-06
20
Morawski Robert
Brak
IWAN (94)
2019-09-08
7
2019-09-08
Najder Sara
Krakowski Klub Jazdy Konnej
MIKRUS (105)
2019-09-06
24
2019-09-06
29
2019-09-07
4
2019-09-07
15
2019-09-08
5
2019-09-08
Nawrocka Zuzanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (26)
2019-09-07
10
2019-09-07
35
2019-09-08
3
2019-09-08
18
Noga Gabriela
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (25)
2019-09-07
20
2019-09-07
32
2019-09-08
17
2019-09-08
9
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-09-07
8
2019-09-08
5
Nowak Wiktoria
Klub Sportowy Faruk
2019-09-07
3
2019-09-07
3
2019-09-08
12
2019-09-08
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
AMETYS (89)
2019-09-06
4
2019-09-06
2019-09-07
8
2019-09-08
5
LENY (184)
2019-09-08
10
2019-09-08
Obrocka Martyna
KJK Solka Międzyrzecze
PIKARD (41)
2019-09-08
15
2019-09-08
Olszowska Laura
OJK Barcice
RANT (51)
2019-09-06
17
2019-09-07
50
2019-09-07
39
2019-09-08
4
2019-09-08
Ornat Albert
KJK Romico
BURBON (168)
2019-09-07
14
Pater Martyna
brak
2019-09-06
2019-09-06
27
Piatkowski Pawel
POL
2019-09-06
17
Piątkowski Paweł
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
EXICON (149)
2019-09-06
12
2019-09-06
11
2019-09-07
5
2019-09-07
4
2019-09-08
3
50
Pietrucha Liwia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
DŻINGIEL (136)
2019-09-08
9
2019-09-08
Pindel Aleksandra
BPK
ZETA K (132)
2019-09-06
1
2019-09-07
37
2019-09-08
21
Pis Hanna
OJK Barcice
TITCH (49)
2019-09-06
2019-09-06
22
2019-09-08
14
2019-09-08
2019-09-06
2019-09-08
6
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2019-09-06
3
2019-09-06
2019-09-07
2019-09-07
6
Polaczek-Bigaj Marta
KS Faruk
2019-09-06
30
2019-09-06
2019-09-07
16
2019-09-07
2019-09-08
9
2019-09-08
Połeć Paulina
Wlks Krakus Swoszowice
BOND BEJ (103)
2019-09-06
2019-09-07
17
2019-09-08
18
Profic Robert
WLKS Krakus
2019-09-06
Pruś Maria
KJK Solka Międzyrzecze
JASIEK (43)
2019-09-08
12
2019-09-08
Przybycień Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-09-06
12
2019-09-06
16
2019-09-07
9
Puchała Agnieszka
WLKS Krakus Swoszowice
EXODUS W (162)
2019-09-07
5
2019-09-07
1
2019-09-08
9
2019-09-08
4
Rachwał Piotr
KJ Szary Michałowice
2019-09-06
16
2019-09-07
9
2019-09-08
11
Róg Iga
KS Faruk
JUTA (68)
2019-09-06
1
2019-09-07
40
2019-09-08
5
Rogalska Jadwiga
KS „Bór” Toporzysko
MARATON (12)
2019-09-06
21
2019-09-06
13
2019-09-07
14
2019-09-07
16
2019-09-08
14
2019-09-08
17
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SHAMANKA (153)
2019-09-06
8
2019-09-06
2
2019-09-07
17
2019-09-08
3
100
2019-09-06
5
2019-09-06
22
2019-09-07
13
2019-09-08
16
2019-09-06
15
2019-09-07
10
2019-09-07
10
2019-09-08
7
Rozlachowska Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
LALA (79)
2019-09-06
19
2019-09-06
16
2019-09-07
4
2019-09-07
2
100
2019-09-08
2
2019-09-08
12
Ryłko Agnieszka
Klub Sportowy LASER TEAM
WISZNIA (24)
2019-09-07
3
2019-09-08
2
2019-09-08
12
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
ULMA (23)
2019-09-08
2
2019-09-08
1
HERA (28)
2019-09-07
7
2019-09-07
18
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Sagan Kaja
KS FARUK
JUTA (68)
2019-09-06
23
2019-09-07
Samek Wiktoria
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
JAKUZA (135)
2019-09-08
20
2019-09-08
Sekuła Weronika
OJK Barcice
RAMIDO (169)
2019-09-06
14
2019-09-07
38
2019-09-07
24
2019-09-08
8
2019-09-08
Skrobacz Olga
Wlks Krakus
QUINCY (95)
2019-09-06
3
2019-09-08
4
ORIDA-M (96)
2019-09-07
1
400
2019-09-08
1
400
Ślusarczyk Ewelina
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-07
2019-09-07
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (58)
2019-09-07
6
2019-09-07
2019-09-08
15
2019-09-08
4
Smykała Emilia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
SZAFIR (104)
2019-09-06
26
2019-09-06
21
2019-09-07
51
2019-09-07
19
2019-09-08
2019-09-08
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (152)
2019-09-06
2
2019-09-06
10
2019-09-07
12
2019-09-08
7
Stalony-Dobrzańska Olga
WLKS Krakus
BOND BEJ (103)
2019-09-07
36
2019-09-08
5
Stanowska Karolina
bpk
CAMPARI (124)
2019-09-06
8
2019-09-06
2019-09-07
12
2019-09-07
5
2019-09-08
2019-09-08
9
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
AHLERT (77)
2019-09-06
9
2019-09-07
36
2019-09-08
7
Strojny Izabela
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SILVIA (33)
2019-09-07
5
2019-09-08
4
2019-09-06
9
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (8)
2019-09-07
Szymanek Anna
WLKS Krakus
EXODUS W (162)
2019-09-06
19
2019-09-06
1
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SHY BOY (30)
2019-09-06
1
2019-09-07
19
2019-09-08
11
Tumielewicz Małgorzata
BPK
2019-09-06
20
2019-09-06
2019-09-07
7
2019-09-07
6
2019-09-08
13
2019-09-08
Tutaj Aleksandra
KJ Facimiech
B.Z.N. (32)
2019-09-06
14
2019-09-06
2019-09-07
2
2019-09-08
16
2019-09-08
2019-09-07
14
Tylka Marzena
KJ Facimiech
DAARISIE (140)
2019-09-06
5
2019-09-06
13
Voigt Liliana
WLKS KRAKUS
2019-09-07
12
2019-09-07
30
Wach Tomasz
Kjkespadon
ARBI (18)
2019-09-06
32
2019-09-06
31
2019-09-07
12
2019-09-07
3
2019-09-08
5
2019-09-08
9
Wałęga Anna
KS Faruk
DUMA (70)
2019-09-06
1
2019-09-06
11
2019-09-07
27
2019-09-07
29
2019-09-08
15
2019-09-08
Warchoł Aleksandra
WLKS Krakus
AHLERT (1)
2019-09-06
4
2019-09-07
13
2019-09-08
2
Warecki Mariusz
STJ Stanica
CEDRONA (52)
2019-09-06
18
2019-09-06
23
2019-09-07
2019-09-07
35
2019-09-08
10
2019-09-08
17
Wiechowska Ida
WLKS Krakus Swoszowice
ERROLL (109)
2019-09-06
11
2019-09-06
20
2019-09-07
15
AMOS (110)
2019-09-06
10
2019-09-07
5
2019-09-08
5
Wójcik Artur
WLKS Krakus
2019-09-07
3
100
Wójcik Sara
KJK Szary Michałowice
2019-09-07
14
2019-09-07
26
2019-09-08
14
2019-09-08
9
Zamojska Katarzyna
KS Faruk
2019-09-06
2019-09-07
34
2019-09-08
8
Zarotyński Paweł
WLKS Krakus
2019-09-06
15
2019-09-06
2019-09-07
21
2019-09-07
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2019-09-06
25
2019-09-07
2019-09-08
9
DEXTER (36)
2019-09-06
9
2019-09-07
11
Zięba Barbara
KS Team Rancho Pcim
2019-09-08
6
Zielińska Maria
Bez Przynależności Klubowej
LORETTO (15)
2019-09-07
5
2019-09-07
31
2019-09-08
12
2019-09-08
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (21)
2019-09-06
10
2019-09-06
18
2019-09-06
24

Number of Riders: 146

Number of Horses: 164

The sum of prizes: 3 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl