Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE, 07-09.06.2019

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (J.)
O045721
2. Badura Weronika KJ Facimiech
2003 (J.)
O035638
3. Batko Małgorzata TEAM RANCHO PCIM
2005 (JM.)
brak
4. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
5. Biel Zofia WLKS KRAKUS
2008 (Mł.)
O040729
6. Borowiec Aleksandra BPK
2004 (JM.)
LZRWZJ/1930/18
7. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
8. Branicka Magdalena WHiBZ UR Rząska
2000 (MJ.)
brak
9. Budzińska Alicja Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2002 (J.)
brak
10. Byrska Wiktoria WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
brak
11. Bzowy Gabriela BPK
2000 (MJ.)
brak
12. Capik Aleksandra Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2007 (JM.)
brak
13. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O051354
14. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (JM.)
O047272
15. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
Ok
16. Czekaj Kinga KJK Szary Michałowice
S
O025099
17. Czerw Dagmara brak
S
brak
18. Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
S
O015270
19. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
20. Data Zofia WLKS
21. Dedo Martyna OJK Zordina
2004 (JM.)
brak
22. Dominik Róża WLKS Krakus
S
O021392
23. Drabczyk Izabela RC Riding Center Sosnowice
S
O023203
24. Drożdż Katarzyna BPK
2004 (JM.)
LZRWZJ1934/18
25. Dymek Rafał OJK Pegaz
S
O032754
26. Eichler Zuzanna Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2005 (JM.)
brak
27. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
28. Fiba Magdalena bez przynależności
S
brak
29. Figlewicz Aleksandra brak
1999 (MJ.)
brak
brak
30. Flanek Emilia Stajnia Młynka
2008 (Mł.)
BRAK
31. Flanek Natalia Stajnia Młynka
2004 (JM.)
brak
32. Flanek Wojciech Stajnia Młynka
S
brak
33. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (Mł.)
brak
34. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
35. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (MJ.)
O023589
36. Gałka Magdalena UR Rząska
37. Godzik Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2003 (J.)
O045206
38. Gołąb Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O044152
39. Górski Dawid WLKS Krakus
S
O022650
10194355
40. Grahl-Madsen Alexandra Bez Przynależności Klubowej M A L
2000 (MJ.)
O026912
41. Grycz Jarosław KJK Elizar
42. Grzegorczyk Agnieszka BPK
2000 (MJ.)
O040208
43. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
44. Hajdo Uma Ojk Zordina
2004 (JM.)
2809316
45. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
46. Jagoda Weronika Klub Jeździecki Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
47. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O024181
48. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
O040397
49. Kalman Antonia KS Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
Brak
50. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
51. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
52. Knerowicz Natalia WLKS KRAKUS Swoszowice
2003 (J.)
Brak
53. Kordzi Maja WHiBZ UR Rząska
2009 (Mł.)
brak
54. Korus Magdalena KJ Stajnia Przylesie Borzęta
55. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
56. Kosmal Daria Zaczarowane Wzgórze
2002 (J.)
Brak
57. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
58. Kowynia Julita WLKS Krakus
1999 (MJ.)
O040428
59. Koza Wikoria WLKS Krakus
2003 (J.)
O034818
60. Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1999 (MJ.)
O025795
61. Koziarowska Natalia WLKS Krakus Swoszowice
O003126
62. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
63. Kruk Gabriela bpk
S
Brak
64. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
65. Krzyżowska Martyna KKJK
2000 (MJ.)
Brak
66. Książkiewicz Nadia Kj Facimiech
2004 (JM.)
O038223
67. Kubica Zuzanna bpk
S
brak
68. Kuc Matylda Zaczarowane Wzgórze
2003 (J.)
Brak
69. Kucharczyk Dominika Klub Sportowy Faruk
2005 (JM.)
brak
70. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
71. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O027311
72. Kuźniar Jagoda KJ Czarny Dunajec
2002 (J.)
brak
73. Lech Marcelina KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
74. Legutko Nicole OJK Barcice
2006 (JM.)
Brak
75. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
76. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
77. Likus Maja KJK SZARY
2008 (Mł.)
0043330LZRWZJ/4813/19
78. Mach Julia Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
brak
79. Machnik Roman Jurajski LKJ Udórz
S
O044878
80. Malina Elżbieta RC Riding Center Sosnowice
81. Malińska Emilia WHiBZ UR Rząska
2006 (JM.)
brak
82. Maziarz Julia Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O045924
83. Michalik Anna Bpk
2006 (JM.)
Brak
84. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
85. Moskała Nadia klub jezdziecki assanya
2004 (JM.)
brak
86. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
.
87. Najdzionek Maja WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2006 (JM.)
O046343
88. Nawrocka Zuzanna Klub Sportowy LASER TEAM
2004 (JM.)
brak
89. Noga Gabriela Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
90. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
91. Nowak Wiktoria KS Faruk
2001 (J.)
brak
92. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031567
93. Nowicka Oliwia Klub Sportowy Podkowa
2007 (JM.)
O040029
94. Osieka Daria RC Riding Center Sosnowice
S
O042971
95. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
96. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
0040021
97. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
98. Płodczyk Dominika OJK Zordina
2004 (JM.)
Brak
99. Płonka Kinga Krakowski Klub Jazdy Konnej
2009 (Mł.)
brak
100. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
101. Połeć Paulina Wlks Krakus Swoszowice
1999 (MJ.)
O034843
102. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
103. Radecka Kornelia Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2005 (JM.)
brak
104. Radzięta Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
brak
105. Rogalska Jadwiga KS Bór Toporzysko
2000 (MJ.)
O038734
106. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
107. Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044768
108. Ruchała Elżbieta OJK Barcice
S
O054945
109. Ryłko Agnieszka Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
110. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (J.)
brak
111. Sarlińska Patrycja BPK
2004 (JM.)
brak
112. Seremet Oliwia Klub Sportowy LASER TEAM
2004 (JM.)
brak
113. Skotniczna Karolina KS Team Rancho Pcim
S
brak
114. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
115. Śliwa Nikola BPK
2005 (JM.)
brak
116. Ślusarczyk Ewelina Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
Brak
117. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (JM.)
O040345
118. Sławecki Robert Klub Jeździecki Mszana Górna
S
Brak
119. Śmietana Angelika SKJ Hucuł Myślenice
2005 (JM.)
brak
120. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O040954
121. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
122. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (MJ.)
O012725
10118361
123. Starowicz Weronika BPK
2000 (MJ.)
Brak
124. Stempińska Weronika OJK Zordina
2004 (JM.)
brak
125. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
126. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
127. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
128. Świtek Dariusz KJK Pod Żubrem
S
O002459
129. Szalacha Katarzyna KKJK
2000 (MJ.)
brak
130. Szuba Maria TEAM RANCHO PCIM
2005 (JM.)
brak
131. Szymanek Ania
132. Tłuszcz Joanna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O002288
133. Tumielewicz Małgorzata BPK
2002 (J.)
O046162
134. Tutaj Aleksandra KJ Facimiech
S
O018836
135. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
136. Voloshyna Sasha BPK
2002 (J.)
Brak
137. Wałach Magdalena Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
brak
138. Witalec Justyna bpk
S
O008317
139. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
S
O000706
140. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
141. Zając Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
1998 (MJ.)
brak
142. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
10194353
143. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
144. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
1998 (MJ.)
brak
145. Złocka Wioletta RC Riding Center Sosnowice
S
O022790
146. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

107

A-RESZKA Huculska POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Paw
M: Roxana
O: Eugeniusz Zięba
B: Piotr Iskrzycki
brak
2.

144

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
3.

149

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Adrian
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K023839 616009570112012
4.

174

AHLERT OLD GER 2000 Wałach kasztanowata F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284
5.

124

ALBATROS SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: CANTANIS
M: AMBROZJA
O: OLEG BADAŁOW
B: SZEREMETA ANDRZEJ
KO16678 008670063003
6.

89

ALWARO POLSMAK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa/161 F: Prince Polsmak
M: Amazonka Polsmak
O: Magdalena Tumielewicz
B: Rusinek Mieczysław
K013649
7.

93

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Paweł Kondziołka
K013181 203010237360105
8.

185

AMOS ... POL 2013 Wałach gniada F: ...
M: ...
O: Krzysztof Koziarowski
B: ...
brak
9.

9

APRIL DAY V Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/165 F: Fair Play Coundreau
M: Ava
O: Michał Nowak
B: polska
brak 6169995400394
10.

57

ARBOREA Westfalska POL 2014 Klacz gniada/- F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
O: Krzysztof Koziarowski
B: Marek Romanowski
brak -
11.

11

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B: .
K023302 DE431316669811
12.

21

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
O: Krzysztof Koziarowski
B: Kosmowski Jan
K025877 616 009 57 01456 13
13.

139

AVATAR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Heban
M: Alabama
O: Magdalena Kozieł
B: Litwin Katarzyna
Brak Pol616009630024111
14.

127

B.Z.N. KWPN NED 2006 Wałach gniada/162 F: CANTOS KWPN/CONTENDER
M: TELRILLE KWPN / LUX KWPN
O: Aleksandra Tutaj
B: NED
K011418 5280030610268
15.

43

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
O: Dubielewicz
B: Dubielewicz
K020517
16.

88

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cap de B`Neville
M: Bigoteria / Islam
O: Maciej Kaim
B: SK Pępowo
K016505
17.

45

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
O: Wojciech Staniszewski
B: Robert Wróbel
K025903
18.

97

BEL - AMINA BH SP POL 2005 Klacz gniada F: CZATRAN
M: BERETA
O: Magdalena Fiba
B: Bogna Renata Hupa
brak
19.

75

BIRMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/kuc:148 F: Krotoszyn
M: Benita
O: Kinga Czekaj
B: Anna Pasiut
brak POL009540026608
20.

141

BIRMA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 9.05.2008 Klacz gniada/kuc:148 F: Krotoszyn
M: Benita
O: Kinga Karolina Czekaj
B: Anna Pasiut
009 54 00266 08 009 54 00266 08
21.

73

BIRMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 09.05.2008 Klacz gniada/kuc:148 F: Krotoszyn
M: Benita
O: Kinga Czekaj
B: Anna Pasiut
009 54 00266 08 POL 009 54 00266 08
22.

74

BIRMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/kuc:148 F: Krotoszyn
M: Benita
O: Kinga Czekaj
B: Kinga Czekaj
009540026608 009540026608
23.

77

BOHUN SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Mariusz Giergiel
B: NN
K021823
24.

30

BOND BEJ Małopolska POL 2006 Wałach gniada/167 F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
O: Urszula Koziarowska
B: Bogdan Palkowski
K012108
25.

15

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
O: Urszula Koziarowska
B: Bogdan Palkowski
K012108
26.

159

BONO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc: F: Grawer
M: Bajka
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Józef Grzyb
brak
27.

116

BRANKA Małopolska POL 2010 Klacz gniada/- F: Ostragon
M: Bella
O: Tomasz Drwal
B: Rodzik Zenon
Brak 616006580543410
28.

136

CALL ME 7 Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Contact Me
M: Fire Girl
O: Patrycja Dadał
B: Gerken Kai
K018310
29.

110

CANTANERO-P Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach siwa/175 cm F: Cantanis
M: Calippa
O: Eugeniusz Zięba
B: Witold Polowczyk
brak POL 009610207207
30.

178

CAPITAL BEJ DSPF POL 2011 Ogier kara F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
31.

164

CARAT F:
M:
O:
B:
32.

172

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
33.

167

CASILAND F:
M:
O:
B:
34.

169

CASTEL F:
M:
O:
B:
35.

5

CASTLIRA HOL GER 2012 Klacz siwa F: Castelan II / Casiro I
M: Lira II / Julio Mariner
O: Barbara Zięba
B: Hauke Paulsen
K022819 DE421000042112
36.

117

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
K025218
37.

58

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
O: Dawid Górski
B: Gestuet Lewitz
K026371 DE418184074510
38.

13

CHAMANII Holsztyńska POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
O: Krzysztof Złocki
B: Nieznany
Brak DE421000083014
39.

184

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
40.

135

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
O: Władysław Sobocki
B: Meinolf Wieseler
K013840 DE441410105308
41.

165

CLEMENS F:
M:
O:
B:
42.

14

CLINTERO Holsztyńska POL 2009 Wałach siwa/168 F: Clinton I
M: Pepsi
O: Urszula Koziarowska
B: Ryszard Kosicki
K015244 DE421000583209
43.

170

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
44.

154

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
45.

109

COOLMAN FEMONT HOL DEU 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: Heidi I / Lucky Lionell
O: Aneta Badura
B: Hansen Karl-Heinz
K016036
46.

39

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
O: Ramona Kałwa
B: Viegard Stutteri ApS
K027228 208333200607257
47.

42

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
O: Bernard Grzywna
B: Maciej Nazarewicz
K025505
48.

66

CZAGAJ SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Psalm
M: Cykada
O: ZSRCKU w Czernichowie
B: ZSRCKU w Czernichowie
Brak Brak
49.

155

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: A. Biel
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
50.

151

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
O: Marzena Tylka
B:
K014332 528083000807158
51.

134

DALISTO KWPN NED 2008 Wałach gniada/170 F: Quasimodo Z
M: Pattini
O: Władysław Sobocki
B: A. DIJKSTRA VAN BRUGGEN
K026655 528003000806839
52.

44

DANTON BWP BEL 2003 Wałach kasztanowata/172 F: Stew Boy
M: Jenny
O: Sabina Styrna
B: De Vos Freddy
brak BEL-W-220390-BWP
53.

180

DIARADOS 7 SP POL 2012 Wałach gniada F: A
M: A
O: Krzysztof Koziarowski
B: A
Brak
54.

86

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada/171 F: Talent
M: Korys Despotka
O: Rafał Dymek
B: Frączek Jan
K018875 616009690093705
55.

108

DOBROSZA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/166 F: Szkrab
M: Dekadencja
O: Jarosław Grycz
B: SK Ochaby
K027224 616006540103713
56.

189

DON PEDRO Śląska POL 2014 Wałach kasztanowata/175 F: Epolet
M: Groteska
O: Grzegorz Gaczorek
B: Józef Krzempek
brak 616008540036314
57.

173

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Drobnostka / Szron po Robin II Z
O: Robert Profic
B: Wojciech Zdebel
K024153 616009540017612
58.

22

DYNAMIKA Małopolska POL 2013 Klacz gniada/162 F: Minaret
M: Daglezja
O: Ewelina Ślusarczyk
B: Sławomir Frosik
Brak 616006570034113
59.

143

DŻENTELMEN Małopolski POL 2014 Wałach kasztanowata F: Justus
M: Draba
O: Róża Dominik
B: Maria Bieńko
brak
60.

55

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
O: Daria Osieka
B: Kimberger Ferenc
K025391 HUN M MF 044310000
61.

87

EKWADOR Typ Kuc POL 2011 Wałach siwa/mk:147 F: NN
M: NN
O: Barbara Draus
B: NN
Brak 616 999 67 01267 11
62.

10

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
63.

140

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
O: Piotr Kaliciński
B: Stefan Dziewięcki
K025190 616009610018414
64.

130

ESTERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz kasztanowata/173 F: Grey
M: Elmonda
O: Wiktoria Radzięta
B: Józef Babiś
brak 009630159003
65.

171

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa F: LEXICON
M: TEREDIE
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K017389
66.

76

EXODUS W ABC POL 1111 Wałach ciemnogniada F: ABC
M: ABC
O: ABC
B: ABC
brak
67.

163

EXODUS W SP POL 2008 Wałach gniada F: Eskudo /
M: Estera W /
O: Jerzy Kowynia
B: Rinaldo Kiecoń
brak
68.

2

F CADANS Z ZANG BEL 2007 Wałach kasztanowata F: Franco / Farmer
M: Welling / Krunch De Breve
O: Jacek rode
B: Brosens D/Christiaansen
K019312 Z546807
69.

103

FAMA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Kastet
M: Farsa
O: Eugeniusz Zięba
B: Stec Sławomir
brak
70.

59

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270 528003201001259
71.

24

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
72.

132

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Fiorella / Elvis
O: Jarosław Tłuszcz
B:
K011042 POL009670048206 103FS52
73.

100

FILADELFIA SP POL 2005 Klacz kara/162 F: Fis
M: Gama
O: Anna Hajnos
B: .
Brak .
74.

176

FILOUGRAMA OLD DE 2013 Klacz gniada F: FILOU DE MUZE
M: ZEUGRAMA
O: Krzysztof Leśniak
B: Gestut Lewitz
75.

186

FIRST ROW KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: Opan
M: Fabiola
O: Joanna Moskała
B: A. J. Nijland
K021214
76.

158

FLORA Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Cisoń
M: Fleur
O: Uniwersytet Rolniczy
B: nn
brak
77.

105

FONIA Kuc Feliński POL 2014 Klacz gniada/mk:150 F: E-tam
M: Foska
O: Eugeniusz Zięba
B: Grzegorz Czader
brak brak
78.

182

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
79.

35

GEJSZA Małopolski POL 2009 Klacz siwa/mk:156cm F: Lansjer
M: Gama
O: Iwona Figlewicz
B: Wlazło Wojciech
brak 616006570235709
80.

152

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
O: Aleksandra Stańska
B: -
K021069
81.

126

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Adam Klimczyk
B: 307404 DHR. J. VENNER
K021170 LKPZJ/4365/19 528003201103587
82.

92

HAPPY HONY Deutsches Reitpony POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:C F: Elite Honeymoon Star
M: Naomi
O: Katarzyna Nowicka
B: Bernhard Nitzlader
brak
83.

160

HELLADA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Karmel
M: Hajduczka
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Kudlicki Piotr
brak
84.

175

HELLFIRE Sp POL Wałach c. gniada F: Hippica Koh-J-Noor
M: Hewelia
O: Krzysztof Koziarowski
B: Alicja Mielcarek
85.

25

HIS ROYAL Oldenburg DEN 2006 Gleiding bay/170cm F: Abke
M: Hauptstutbuch Anna
O: Ewa Gołąb
B: Ulrich Brinkhus
DE 433331091206 -
86.

125

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
87.

99

HUMORESKA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:143 F: Karmel
M: Hajduczka
O: Katarzyna Michalik
B: //
brak //
88.

150

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Holandia
O: PPHU Algas Sp. J
B: PPHU Algas Sp. J
K020450 616009540079411
89.

70

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 Klacz inna/162 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
O: Urszula Koziarowska
B: Belgia
K027490 056007000I55513
90.

69

JAGNA Małopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/164 F: Arad
M: Joginia
O: ZSRCKU w Czernichowie
B: .
Brak Brak
91.

62

JAKA CUDNA Małopolska POL 2011 Klacz gniada F: Jung
M: Jastarnia
O: Anna Kaczmarczyk
B: Anna Kaczmarczyk
K019142
92.

183

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
93.

63

JASTARNIA Małopolska POL 2006 Klacz gniada/mk:154cm F: Mogun
M: Jachta
O: Anna Kaczmarczyk
B: Roman Wasylczak
K015330
94.

177

JEDI KWPN 2014 Wałach Siwa F: Douglas
M: First Price G
O: Krzysztof Koziarowski
B: F.A.P. Groot
95.

17

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Koczaja
B: -
Brak 616999570201314 Brak
96.

106

JOKER KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:135 F: Kentacky
M: Jessi
O: Eugeniusz Zięba
B: Irena Szulik
brak brak
97.

80

JUST NOTHING SP POL 2015 Wałach siwa/171 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
O: MAGDALENA PI?ERO VALIENTE
B: ALICJA MIELCAREK
K027965 616009570167615
98.

113

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
O: B.W. Książkiewicz
B: Poręba Jarosław
K022371 brak
99.

38

KANDY PROGRES KWPN POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Zapatero VDL
M: Zufrieda/ Negro
O: Alicja Mielcarek
B: A. H. Noordman
K027772 528003201508971
100.

23

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
O: Monika Krupa
B: Pudzik Krystyna
brak
101.

26

KELVIN CLAIN SP POL 2010 Wałach gniada/175 F: Love Affair
M: Kaliope
O: Marek Kucharski
B: Przemysław Marczak
Brak Brak
102.

71

KING Holenderska POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: Nn
M: Nn
O: Likus Piotr
B: Holandia
Brak 528019090008881
103.

72

KING OF POP SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: Nn
M: KAMELIA
O: Piotr Likus
B: JĘDROWIAK Aleksandra
KO19071LKRWZJ/901/19 616999680060111
104.

37

KLEOPATRA PROGRES KWPN POL 2015 Klacz gniada/172 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Geldorane/ Eldorado van de Zeshoek
O: Alicja Mielcarek
B: J. H. W. Verver
brak 528003201508162
105.

145

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
O: -
B: -
K025738 .
106.

1

LALA SP POL 2009 Klacz skarogniada/160 F: BEKAS
M: LABELLE
O: AGNIESZKA ROZLACHOWSKA
B: SIEBIELEC STANISŁAW
K024060 POL009540021009
107.

31

LALIC Deutsche Sportpfred POL 2012 Wałach gniada/170 F: Levistano
M: Condulezza
O: Dariusz Knerowicz
B: Mario Krumnow
Brak 45670251312
108.

111

LANDORO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
O: Karolina Skotniczna
B: Tomasz Olszewski
brak 616 009 52 00484 13
109.

187

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
O: Leslaw Sarachmann
B: X
K025181
110.

142

LIBIA Westfalska POL 2005 Klacz gniada F: Landstreicher
M: Lambada
O: Kinga Czekaj
B: Gerhard Toeffling
K011439
111.

90

LIDER Hucuł POL 6.08.2005 Wałach inna/kuc: F: Proton
M: Lilia
O: Małgorzata Kruk
B: Bujnowski Tadeusz
brak
112.

94

LORD OF THE DANCE III Hannover DEU 2006 Wałach gniada F: LORDANOS
M: LADY SUNSHINE
O: Koza Agnieszka
B: Gerd Janssen
K018179 DE431310521706
113.

67

LOTAR NN POL 2004 Wałach kasztanowata/mk: F: NN
M: Lolita
O: Dagmara Czerw
B: Zakład Higieny Zwierząt i Środowiska Hodowlanego
brak
114.

85

MAJKENS Mały Koń POL 2013 Wałach bułana/mk:142 cm F: Magnat
M: Nesle
O: Barbara Draus
B: Zaczarowane Wzgórze
Brak 616 013 57 00495 13
115.

60

MARATON Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Cytrus / Estados
M: Morwa / Odenat
O: Mariusz Rogalski
B: Ćwiertniak Henryk
K017000 POL006570145206
116.

12

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Jacek Sawicki
K011796 POL006660449206 104ZP50
117.

28

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Wawer
M: Markiza / Lew II
O: Angelika Zapała
B: Waldemar Kubiak
K013631
118.

148

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat
M: Michelle
O: ARTURRO Logistics Artur Czachór
B: SK Prudnik sp. Zoo
K021982 616006690071310
119.

64

MONA LISA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol616999570301206
120.

18

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
O: Joanna Bilińska-Klimek
B: Joanna Łuczaj
Brak /
121.

33

NIRVANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo
M: Nanellie
O: Jacek Mierzwiński
B: Jacek Mierzwińcki
K018928
122.

102

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
O: Eugeniusz Zięba
B: Andrzej Woźniak
K014058 616009550249108 104LK05
123.

40

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
O: Bernard Grzywna
B: Jan Kosmowski
K017019 POL009570325707
124.

68

ONTARIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata/167 F: Cajero
M: Orchidea
O: Agnieszka Kubica
B: Agnieszka Kwiatkowska
brak 616 009 53 02822 07
125.

128

ORLI BAJA KG Wielkopolska POL 2007 Klacz siwa/170 F: Bajou Du Rouet
M: Orala
O: Elżbieta Malina
B: Komin Grzegorz
brak POL 007 61 02161 07
126.

81

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
O: ILONA JEZIERSKA - STYŚ
B: JAN KOSMOWSKI
K010060 616009570629504
127.

114

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
128.

82

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Celebes
M: Parma
O: Wojciech Flanek
B: Szymon Polerowicz
brak 616 009 53 00318 12
129.

115

PASJONATA LOTAR Kuc Walijski POL 2009 Wałach inna/kuc:- F: Tijd Vlijt's Santiango
M: Tijd Vlijt s Lavendel / Steehorst Pavarotti
O: Magdalena Rams
B: Kołodziejek Elżbieta
K020776 616013610206709
130.

119

PIERWIOSNEK SP POL 2001 Wałach gniada/148 F: Rumor / Wabigon
M: Primavera / Bolivar
O: Agnieszka Najdzionek
B:
K008284 POL013540076801
131.

91

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
132.

51

PORTER KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:137 F: Moheba Zirkon
M: Pixi
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol013681018302
133.

131

PRINCE REBELLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/111 F: Pauillac
M: X
O: Joanna Tłuszcz
B: X
Brak X
134.

41

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
135.

78

QUINCY HAN GER 2011 Ogier gniada/. F: Quaid
M: Rapahela / Raphael
O: Maria Skrobacz
B: -
K026658
136.

112

RAMIDO NN POL 1993 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Joanna Prychistal-Kawa
B: NN
brak
137.

162

REBELL'S CIDRE F:
M:
O:
B:
138.

50

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol999570125003
139.

101

RIPLEY SP POL 2014 Klacz siwa F: Ulco
M: Rivera
O: .
B: .
brak
140.

29

ROCHE Typ Szlachetny POL 2005 Klacz kasztanowata F: Atylla
M: Resi 036
O: Justyna Witalec
B: Polska
K014146 616999570177405
141.

129

ROSA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
O: Aleksandra Piórkowska
B: Kupniewska Helena
brak
142.

61

SALONIKI HOL POL 2007 Klacz gniada F: Casall Ask
M: Santana
O: Jolanta Drabczyk
B: Hansen Hans Fredrich
K011812
143.

188

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
O: Lesław Sarachmann
B:
K023314 DE431316704312
144.

46

SANDOKAN PROGRES Mały Koń GER 2008 Wałach gniada/mk: F: Simeon
M: Ghesa
O: Alicja Mielcarek
B: Niemcy
K025287
145.

20

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K016668
146.

83

SHAKIRA PONY SPORT SP POL 2011 Klacz inna F: DONZINI
M: SELENA
O: Wojciech Flanek
B: Barbara Guniewicz
brak
147.

157

SHAMANKA PZHK POL 2009 Mare Bay F: CALIDO I
M: SONY/CHAVTAJM 3/CHOVTAJM
O: Katarzyna Romanko
B: Pawel Piatkowski
616009570139909 105GS98
148.

56

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
O: Izabela Strojny
B: Gestuet Lewitz
K023012 DE 418184091310
149.

98

SŁOWAK Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/164 F: Kornel
M: Sun Lady
O: Agnieszka Maziarz
B: Sk Golejewko
K025314
150.

104

SYLWEK Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Emerson
M: Salwa
O: Eugeniusz Zięba
B: Granda Marian
brak
151.

79

SZAFIR Koń Mały POL 2013 Wałach gniada/mk:140 F: Santiago
M: Sonia
O: Sylwia Płonka
B: Odważny Michał
brak 616013610116313
152.

52

SZANTA Mały Koń POL 2013 Klacz gniada/mk:143 F: Wezyr
M: Szanka
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol616013540003513
153.

27

TALIZMAN KUC POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Meteoryt
M: Tara
O: Robert Sławecki
B: Brak
K024842
154.

84

TAMIZA Kuc Connemara POL 2005 Klacz kara/kuc:149 F: Spinway Memento
M: Traviata
O: Wojciech Flanek
B: Grabowska-Piasecka Elżbieta
brak 013660560605
155.

181

TAMIZA - K SP POL 2006 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Traviata / Louis
O:
B: Marek Kubacki
K009998 POL009610143106
156.

53

ULMA SVKWB POL 2003 Klacz siwa/175 F: Corsar
M: Ula (Walat-46)
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak 203010231389503
157.

161

URWIS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:110 F: Timo
M: Ulrike
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Józef Goździela
brak brak
158.

54

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Diter Staniek
K020534 616009540098810
159.

36

VIVANTI PROGRES Oldenburg Springpferde POL 2013 Klacz gniada/167 F: Vivant van de Heffinck
M: Startina/ Stakkatol
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
brak DE418185050413
160.

133

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Władysław Sobocki
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
161.

96

WACZAFA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
O: Elżbieta Chełmecka
B: Stadnina Koni Nowe Jankowice
K025556 616007520104412
162.

32

WINNING TAMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: .
M: .
O: Krystyna Stec
B: .
K010098
163.

179

WIRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NNNN
M: NNNN
O: Beata Motyl
B: Beata Motyl
brak
164.

65

WISZNIA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Szron
M: Wirginia
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol009540071705
165.

156

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:127 F: Nico-K
M: Werwa
O: Voigt Robert
B: ...
brak 12440
166.

118

Z-KAPRYS Hucuł POL 2008 Wałach srokata/mk:142cm F: Grajek
M: Orlica z Izb
O: Joanna Gurbisz Górecka
B: Żurawicz Zbigniew
brak 012580690708
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (114)
2019-06-07
5
2019-06-08
12
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
Badura Weronika
KJ Facimiech
2019-06-08
26
2019-06-08
6
2019-06-09
8
Batko Małgorzata
TEAM RANCHO PCIM
A-RESZKA (107)
2019-06-07
1
2019-06-08
9
2019-06-09
9
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
D'APRIL (155)
2019-06-08
21
2019-06-08
17
2019-06-09
6
Biel Zofia
WLKS KRAKUS
2019-06-09
8
Borowiec Aleksandra
BPK
DANTON (44)
2019-06-07
38
2019-06-08
21
2019-06-09
1
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2019-06-07
25
2019-06-07
26
2019-06-08
14
BOHUN (77)
2019-06-07
10
2019-06-07
18
2019-06-08
19
2019-06-09
8
Branicka Magdalena
WHiBZ UR Rząska
FLORA (158)
2019-06-08
30
2019-06-09
8
2019-06-08
28
2019-06-09
Budzińska Alicja
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
SYLWEK (104)
2019-06-07
1
2019-06-07
52
2019-06-08
37
2019-06-09
4
2019-06-09
11
Byrska Wiktoria
WLKS Krakus Swoszowice
2019-06-07
16
2019-06-08
3
2019-06-09
4
2019-06-09
5
Bzowy Gabriela
BPK
2019-06-08
2019-06-09
14
Capik Aleksandra
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
JOKER (106)
2019-06-07
24
2019-06-08
18
2019-06-09
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (96)
2019-06-07
17
2019-06-07
2019-06-08
2019-06-08
10
2019-06-09
21
2019-06-09
6
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (148)
2019-06-07
26
2019-06-07
2019-06-08
18
2019-06-09
11
2019-06-09
20
2019-06-07
16
2019-06-07
16
2019-06-08
2
100
2019-06-08
28
2019-06-09
15
2019-06-09
3
50
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2019-06-07
16
2019-06-07
16
2019-06-08
32
2019-06-08
24
2019-06-09
5
Czekaj Kinga
KJK Szary Michałowice
LIBIA (142)
2019-06-07
34
2019-06-07
2019-06-08
13
2019-06-08
2019-06-09
13
2019-06-09
Czerw Dagmara
brak
LOTAR (67)
2019-06-07
1
2019-06-07
41
Dadał Patrycja
RC Riding Center Sosnowice
CALL ME 7 (136)
2019-06-07
8
2019-06-07
4
2019-06-08
5
2019-06-09
10
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
AHLERT (174)
2019-06-07
6
2019-06-08
11
2019-06-08
2
2019-06-09
23
Data Zofia
WLKS
AHLERT (174)
2019-06-07
4
2019-06-09
6
Dedo Martyna
OJK Zordina
BIRMA (74)
2019-06-07
49
2019-06-08
42
Dominik Róża
WLKS Krakus
2019-06-07
32
2019-06-07
2019-06-08
4
2019-06-08
2019-06-09
16
2019-06-09
Drabczyk Izabela
RC Riding Center Sosnowice
2019-06-07
14
2019-06-07
23
2019-06-08
2019-06-09
15
Drożdż Katarzyna
BPK
DANTON (44)
2019-06-08
27
2019-06-09
14
2019-06-07
5
Dymek Rafał
OJK Pegaz
DIXON (86)
2019-06-07
33
2019-06-07
2019-06-08
15
2019-06-08
14
Eichler Zuzanna
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
FONIA (105)
2019-06-07
2019-06-07
36
2019-06-08
17
2019-06-08
44
2019-06-09
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2019-06-07
15
2019-06-08
18
2019-06-08
8
2019-06-09
7
2019-06-07
6
2019-06-07
18
2019-06-08
15
2019-06-08
22
2019-06-09
19
2019-06-09
13
BAJER (43)
2019-06-07
23
2019-06-07
20
Fiba Magdalena
bez przynależności
2019-06-07
39
2019-06-07
34
2019-06-08
33
2019-06-08
25
2019-06-09
9
2019-06-09
4
Figlewicz Aleksandra
brak
GEJSZA (35)
2019-06-08
5
2019-06-08
13
Flanek Emilia
Stajnia Młynka
TAMIZA (84)
2019-06-07
1
2019-06-07
1
2019-06-08
21
2019-06-08
20
2019-06-09
4
2019-06-09
Flanek Natalia
Stajnia Młynka
PARYS (82)
2019-06-07
19
2019-06-07
2
2019-06-08
11
2019-06-08
23
2019-06-09
3
2019-06-09
12
Flanek Wojciech
Stajnia Młynka
2019-06-07
24
2019-06-07
8
2019-06-08
7
2019-06-08
28
2019-06-09
11
2019-06-09
2
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
PORTER (51)
2019-06-08
7
2019-06-08
31
2019-06-09
1
2019-06-09
19
Gaczorek Grzegorz
BPK
DON PEDRO (189)
2019-06-08
38
2019-06-08
41
2019-06-09
15
2019-06-09
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (33)
2019-06-08
20
2019-06-08
2019-06-09
9
Gałka Magdalena
UR Rząska
BONO (159)
2019-06-08
15
Godzik Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
BONO (159)
2019-06-09
2
URWIS (161)
2019-06-08
27
2019-06-08
3
Gołąb Karolina
WLKS Krakus
2019-06-07
29
2019-06-08
13
2019-06-09
8
Górski Dawid
WLKS Krakus
ARBOREA (57)
2019-06-07
22
2019-06-08
12
2019-06-09
4
2019-06-07
19
2019-06-07
12
2019-06-08
6
2019-06-09
14
Grahl-Madsen Alexandra
Bez Przynależności Klubowej M A L
2019-06-07
31
2019-06-07
28
2019-06-08
20
2019-06-09
18
Grycz Jarosław
KJK Elizar
DOBROSZA (108)
2019-06-07
2019-06-07
Grzegorczyk Agnieszka
BPK
CATTLEYA (117)
2019-06-07
36
2019-06-08
6
2019-06-09
16
2019-06-09
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (40)
2019-06-08
3
2019-06-08
7
2019-06-09
19
2019-06-09
16
Hajdo Uma
Ojk Zordina
BIRMA (73)
2019-06-07
2019-06-09
3
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2019-06-07
8
2019-06-08
4
2019-06-09
6
Jagoda Weronika
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-06-07
15
2019-06-07
13
2019-06-09
13
2019-06-09
2019-06-08
40
2019-06-08
9
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (21)
2019-06-07
27
2019-06-08
9
2019-06-09
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (88)
2019-06-07
5
2019-06-07
19
2019-06-08
26
2019-06-09
12
Kalman Antonia
KS Team Rancho Pcim
AVATAR (139)
2019-06-09
2019-06-09
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2019-06-07
7
2019-06-08
1
300
2019-06-09
LACARO (145)
2019-06-08
7
2019-06-09
11
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
JESSY (17)
2019-06-07
32
2019-06-07
29
2019-06-08
39
2019-06-08
11
2019-06-09
8
2019-06-09
2
NAIROBI (18)
2019-06-07
30
2019-06-07
36
2019-06-08
2019-06-08
48
2019-06-09
2019-06-09
2019-06-07
1
2019-06-07
18
2019-06-08
12
Knerowicz Natalia
WLKS KRAKUS Swoszowice
LALIC (31)
2019-06-07
2019-06-07
2019-06-08
2019-06-08
46
2019-06-09
2
2019-06-09
7
Kordzi Maja
WHiBZ UR Rząska
BONO (159)
2019-06-08
20
2019-06-09
3
Korus Magdalena
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2019-06-07
16
2019-06-07
37
2019-06-09
22
2019-06-09
15
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
2019-06-07
8
2019-06-08
4
2019-06-09
22
Kosmal Daria
Zaczarowane Wzgórze
EKWADOR (87)
2019-06-07
38
2019-06-07
27
2019-06-08
43
2019-06-08
17
2019-06-09
2019-06-09
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (45)
2019-06-08
30
2019-06-08
15
2019-06-09
12
2019-06-09
Kowynia Julita
WLKS Krakus
2019-06-07
12
2019-06-08
2019-06-09
2
2019-06-09
Koza Wikoria
WLKS Krakus
2019-06-07
4
2019-06-07
25
2019-06-08
5
2019-06-08
18
2019-06-09
5
2019-06-09
10
Kozak Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2019-06-08
10
2019-06-09
1
200
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
2019-06-07
24
2019-06-07
51
2019-06-08
14
2019-06-09
16
2019-06-09
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2019-06-07
21
2019-06-07
10
2019-06-08
1
200
2019-06-08
25
2019-06-09
4
2019-06-07
6
2019-06-08
1
400
2019-06-09
7
2019-06-08
2
200
2019-06-09
2
200
CHENET (184)
2019-06-08
8
2019-06-09
2
300
Kruk Gabriela
bpk
LIDER (90)
2019-06-08
6
2019-06-08
28
2019-06-09
7
2019-06-09
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (23)
2019-06-07
7
2019-06-08
24
2019-06-08
2
2019-06-09
5
2019-06-09
3
Krzyżowska Martyna
KKJK
2019-06-09
8
2019-06-09
10
Książkiewicz Nadia
Kj Facimiech
KACPER (113)
2019-06-07
19
2019-06-07
9
2019-06-08
3
50
2019-06-09
13
Kubica Zuzanna
bpk
ONTARIO (68)
2019-06-07
42
2019-06-07
40
2019-06-09
20
2019-06-09
Kuc Matylda
Zaczarowane Wzgórze
MAJKENS (85)
2019-06-07
30
2019-06-07
1
2019-06-08
36
2019-06-08
22
2019-06-09
7
Kucharczyk Dominika
Klub Sportowy Faruk
WIRON (179)
2019-06-07
1
2019-06-07
44
2019-06-08
26
2019-06-08
10
2019-06-09
10
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2019-06-07
5
2019-06-09
3
200
Kuszka Jagoda
KJ Zbrosławice
ESKOBAR (140)
2019-06-08
9
2019-06-08
11
Kuźniar Jagoda
KJ Czarny Dunajec
2019-06-07
10
2019-06-07
Lech Marcelina
KJK Szary Michałowice
2019-06-07
2019-06-09
2019-06-07
ARMANI (11)
2019-06-07
23
2019-06-07
22
2019-06-08
14
2019-06-09
16
Legutko Nicole
OJK Barcice
BRANKA (116)
2019-06-07
48
2019-06-07
47
2019-06-08
18
2019-06-08
23
2019-06-09
9
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
HELLFIRE (175)
2019-06-07
24
2019-06-09
17
2019-06-09
2019-06-07
16
2019-06-07
1
2019-06-08
22
JEDI (177)
2019-06-07
12
2019-06-08
4
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2019-06-07
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2019-06-08
10
2019-06-09
5
AMOS (185)
2019-06-08
8
Likus Maja
KJK SZARY
KING (71)
2019-06-07
1
2019-06-07
28
2019-06-08
12
2019-06-09
2019-06-09
2019-06-08
35
2019-06-09
10
2019-06-09
Mach Julia
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
FAMA (103)
2019-06-07
2019-06-08
23
2019-06-09
Machnik Roman
Jurajski LKJ Udórz
HUSARIA (150)
2019-06-07
2
2019-06-08
1
2019-06-09
1
Malina Elżbieta
RC Riding Center Sosnowice
2019-06-07
50
2019-06-07
17
2019-06-08
10
2019-06-09
3
Malińska Emilia
WHiBZ UR Rząska
HELLADA (160)
2019-06-08
25
2019-06-09
5
2019-06-08
9
2019-06-09
Maziarz Julia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
SŁOWAK (98)
2019-06-07
11
2019-06-07
27
2019-06-08
15
2019-06-08
13
2019-06-09
23
2019-06-09
Michalik Anna
Bpk
2019-06-07
16
2019-06-07
1
2019-06-08
29
2019-06-08
49
2019-06-09
2019-06-09
Mielcarek Alicja
BPK
2019-06-07
1
2019-06-07
21
2019-06-08
5
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-07
16
2019-06-07
30
2019-06-08
45
2019-06-08
25
2019-06-09
15
2019-06-09
Moskała Nadia
klub jezdziecki assanya
FIRST ROW (186)
2019-06-08
14
2019-06-08
16
2019-06-09
6
2019-06-09
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
RIPLEY (101)
2019-06-07
2019-06-07
20
Najdzionek Maja
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2019-06-07
14
2019-06-07
3
2019-06-08
17
2019-06-08
6
2019-06-09
9
2019-06-09
Nawrocka Zuzanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (52)
2019-06-08
13
2019-06-08
11
2019-06-09
6
2019-06-09
13
Noga Gabriela
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (50)
2019-06-08
10
2019-06-08
16
2019-06-09
3
2019-06-09
4
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
CARAT (164)
2019-06-07
36
2019-06-07
27
CLEMENS (165)
2019-06-07
29
2019-06-07
7
CASILAND (167)
2019-06-07
3
2019-06-07
11
2019-06-08
19
CASTEL (169)
2019-06-07
15
2019-06-07
10
2019-06-08
13
2019-06-08
5
2019-06-08
10
SAM (188)
2019-06-08
23
2019-06-08
2
300
Nowak Wiktoria
KS Faruk
2019-06-07
6
2019-06-07
13
2019-06-08
8
2019-06-08
7
2019-06-09
17
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-06-07
45
2019-06-07
23
2019-06-09
14
2019-06-09
Nowicka Oliwia
Klub Sportowy Podkowa
AMETYS (93)
2019-06-08
20
2019-06-08
2
2019-06-09
1
Osieka Daria
RC Riding Center Sosnowice
2019-06-07
21
2019-06-08
16
2019-06-08
12
2019-06-09
14
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2019-06-07
7
2019-06-07
2019-06-08
5
2019-06-08
1
2019-06-09
5
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ROSA (129)
2019-06-07
18
2019-06-07
2019-06-08
9
2019-06-08
12
2019-06-09
12
2019-06-09
Pis Hanna
OJK Barcice
2019-06-08
2
2019-06-09
Płodczyk Dominika
OJK Zordina
BIRMA (141)
2019-06-08
34
Płonka Kinga
Krakowski Klub Jazdy Konnej
SZAFIR (79)
2019-06-07
1
2019-06-07
1
2019-06-08
47
2019-06-08
8
2019-06-09
14
2019-06-09
Policht Angelika
WLKS Krakus
2019-06-07
28
2019-06-08
17
2019-06-08
17
2019-06-09
7
Połeć Paulina
Wlks Krakus Swoszowice
2019-06-09
12
Profic Robert
WLKS Krakus
2019-06-07
2019-06-07
21
2019-06-08
9
Radecka Kornelia
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
FAMA (103)
2019-06-07
SYLWEK (104)
2019-06-08
16
FONIA (105)
2019-06-09
Radzięta Wiktoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ESTERA (130)
2019-06-07
1
2019-06-07
1
2019-06-08
4
2019-06-08
5
2019-06-09
1
2019-06-09
2
Rogalska Jadwiga
KS Bór Toporzysko
MARATON (60)
2019-06-08
15
2019-06-08
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SHAMANKA (157)
2019-06-07
3
2019-06-07
1
2019-06-08
2019-06-09
5
EXICON (171)
2019-06-07
30
2019-06-07
26
2019-06-08
24
2019-06-08
11
2019-06-09
20
Rozlachowska Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
LALA (1)
2019-06-07
14
2019-06-07
2019-06-08
2
2019-06-09
6
Ruchała Elżbieta
OJK Barcice
RAMIDO (112)
2019-06-07
53
2019-06-07
33
Ryłko Agnieszka
Klub Sportowy LASER TEAM
WISZNIA (65)
2019-06-08
8
2019-06-08
1
2019-06-09
12
2019-06-09
12
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
ULMA (53)
2019-06-08
27
2019-06-08
19
2019-06-09
1
2019-06-09
5
Sarlińska Patrycja
BPK
DANTON (44)
2019-06-07
9
2019-06-09
10
2019-06-08
6
Seremet Oliwia
Klub Sportowy LASER TEAM
2019-06-08
19
2019-06-08
14
2019-06-09
2019-06-09
Skotniczna Karolina
KS Team Rancho Pcim
LANDORO (111)
2019-06-07
9
2019-06-08
13
2019-06-08
5
2019-06-09
18
2019-06-09
Skrobacz Olga
Wlks Krakus
QUINCY (78)
2019-06-07
2
2019-06-08
6
2019-06-09
6
Śliwa Nikola
BPK
2019-06-07
28
2019-06-08
19
2019-06-09
7
Ślusarczyk Ewelina
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-09
2019-06-09
Sławecka Zuzanna
Klub Jeździecki Mszana Górna
MEFISTO (28)
2019-06-07
11
2019-06-07
30
2019-06-08
8
2019-06-09
11
Sławecki Robert
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-06-07
43
2019-06-07
20
2019-06-08
29
2019-06-08
8
2019-06-09
7
Śmietana Angelika
SKJ Hucuł Myślenice
Z-KAPRYS (118)
2019-06-08
31
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2019-06-07
7
2019-06-08
4
2019-06-09
9
DALISTO (134)
2019-06-07
11
2019-06-07
5
2019-06-08
9
2019-06-09
15
2019-06-07
9
2019-06-08
16
2019-06-09
4
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (154)
2019-06-07
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
GEVIN (152)
2019-06-07
24
2019-06-07
17
Starowicz Weronika
BPK
JAGNA (69)
2019-06-07
35
2019-06-07
2019-06-07
Stempińska Weronika
OJK Zordina
BIRMA (75)
2019-06-09
18
Strojny Izabela
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SILVIA (56)
2019-06-07
4
2019-06-08
3
100
2019-06-09
6
Styś Wiktoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-06-08
24
2019-06-09
6
2019-06-08
22
2019-06-09
OSKAR (81)
2019-06-07
1
2019-06-07
22
2019-06-08
6
2019-06-08
11
2019-06-09
9
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (24)
2019-06-08
11
2019-06-09
8
Świtek Dariusz
KJK Pod Żubrem
2019-06-07
35
2019-06-07
24
Szalacha Katarzyna
KKJK
2019-06-09
2
2019-06-09
7
Szuba Maria
TEAM RANCHO PCIM
A-RESZKA (107)
2019-06-07
2019-06-08
4
2019-06-09
5
Szymanek Ania
EXODUS W (163)
2019-06-07
16
2019-06-08
2
Tłuszcz Joanna
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
2019-06-07
17
2019-06-07
20
2019-06-08
2019-06-08
29
2019-06-09
7
2019-06-09
FIGARO (132)
2019-06-07
4
2019-06-07
2
2019-06-08
5
2019-06-09
18
Tumielewicz Małgorzata
BPK
2019-06-07
2019-06-07
2019-06-09
13
2019-06-09
2019-06-08
16
2019-06-08
Tutaj Aleksandra
KJ Facimiech
B.Z.N. (127)
2019-06-08
10
2019-06-08
2019-06-09
3
2019-06-07
31
2019-06-07
27
Tylka Marzena
KJ Facimiech
DAARISIE (151)
2019-06-07
12
2019-06-07
Voloshyna Sasha
BPK
CZAGAJ (66)
2019-06-07
34
2019-06-07
46
Wałach Magdalena
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
JOKER (106)
2019-06-07
30
2019-06-08
1
2019-06-09
Witalec Justyna
bpk
ROCHE (29)
2019-06-07
35
2019-06-07
2019-06-08
19
2019-06-08
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech
2019-06-07
30
2019-06-07
22
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ALBATROS (124)
2019-06-07
2
2019-06-07
14
2019-06-08
14
2019-06-08
17
2019-06-09
2
100
2019-06-09
8
2019-06-07
1
2019-06-07
3
2019-06-08
21
2019-06-08
3
200
2019-06-09
3
100
2019-06-09
9
2019-06-07
13
2019-06-07
6
2019-06-08
20
2019-06-08
7
2019-06-09
1
300
2019-06-09
4
Zając Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2019-06-07
15
2019-06-08
7
2019-06-09
10
Załubska Paulina
WLKS Krakus
2019-06-09
4
Zięba Barbara
KS Team Rancho Pcim
2019-06-07
13
2019-06-07
16
2019-06-08
27
2019-06-09
17
FAMA (103)
2019-06-08
26
2019-06-09
11
Zięba Józef
KS Team Rancho Pcim
2019-06-07
3
2019-06-07
1
2019-06-08
15
2019-06-09
17
Złocka Wioletta
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (12)
2019-06-07
16
2019-06-08
3
2019-06-09
21
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (12)
2019-06-08
4
2019-06-09
1
400
2019-06-07
25
2019-06-07
2019-06-08
11
2019-06-09
11

Number of Riders: 146

Number of Horses: 166

The sum of prizes: 3 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl