Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adam Wiktoria KJ Facimiech
2002 (J.)
None
2. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
Brak
3. Chorovská Kristýna Jezdecký spolek pod Hostýnem
S
206165598
4. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
5. Dąbrowska Wirginia KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2006 (JM.)
O040326
6. Douchová Šárka JK Ždírec
S
V0504
10115791
7. Gajęcka Edyta KJ Facimiech
S
brak
8. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
9. Grabowska Marianna Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2002 (J.)
none
10. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
11. Húsková Lucie JK Ranch u cesty z.s.
S
None
10165979
12. Hycki Michał Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O012756
10085657
13. Jamróz Natalia Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2002 (J.)
none
14. Jankowska Zuzanna UKS SJK Patataj
S
O003743
15. Jankowski Jakub OKJ Oxer Wtórek
S
O006216
16. Jaromin Klaudia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O048946
17. Jasnos Klaudia bpk
S
O026160
18. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
19. Koch Krzysztof Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
brak
20. Kopacz- Layer Izabella KJ Facimiech
S
O013324
21. Kopczyńska Magdalena OJK Perrin
S
O012085
22. Kopczyńska Marta OJK Perrin
2001 (MJ.)
O042728
23. Kowalska Magdalena KJ. Facimiech
S
O013326
24. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (MJ.)
O031652
25. Krasoń Justyna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O041301
26. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (JM.)
O043321
27. Krupa Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O043322
28. Krzemińska Emilia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O043670
29. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (JM.)
O043178
30. Kupczyk Amelia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2004 (J.)
O036435
31. Kuś Damian KJ Facimiech
S
O049383
32. Lacina Petr JS Pod Hostýnem
S
114932337
33. Lexová Anežka JS Berenis
S
F3007
34. Maciaś Magdalena Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2000 (MJ.)
brak
35. Magiera Julia UKS SJK PATATAJ
2001 (MJ.)
Brak
36. Mandecka-Turczyńska Joanna KJ Facimiech
S
O000388
10045058
37. Matusiak Jaga KJ Facimiech
S
O022465
38. Maxerová Hana Equiteam z.s.
S
G2564
39. Mazanek Julia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
.
40. Michałek Marcin KJ Facimiech
S
O001132
41. Mikołajczyk Alina KJ Facimiech
S
O019284
42. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
.
43. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
44. Pandel Oliwia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (J.)
O036430
45. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O023920
46. Pelc Milena Klub Jeździecki Facimiech
S
O008361
47. Perquy Marta St. KSK Stare Babice
2001 (MJ.)
O036259
48. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (MJ.)
O013515
49. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
50. Popławska Idalia UKS SJK Patataj
S
O019229
51. Radoń Justyna Kj Facimiech
S
brak
52. Romanowska Maria Brak
2001 (MJ.)
Brak
53. Sas Maja Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2008 (JM.)
O052653
54. Sikora Julia Kj Facimiech
2003 (J.)
Brak
55. Skrzyniarz Barbara KJ Facimiech
S
LZRWZJ/6252/19
56. Slavíková Gábina Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
S
C0337
10004194
57. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (J.)
O040345
58. Sławik Joanna Bpk
2004 (J.)
1573/18
59. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
60. Soroczyńska Patrycja KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
.
61. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (MJ.)
O012725
10118361
62. Stopa Alicja Klub Jeździecki Mszana Górna
2007 (JM.)
Brak
63. Strońska Aleksandra KJ Facimiech
S
O001783
10121568
64. Sukdolák Patrik JK Korzár Mladé Bříště
S
C1035
65. Švrčinová Marie Jezdecký spolek pod Hostýnem
2002 (J.)
208906472
66. Szeliga Hanna KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (J.)
O037366
67. Szopa Agnieszka KJ Facimiech
S
O032759
68. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
1999 (MJ.)
O026417
69. Talik-Przechrzta Alina KJ Facimiech
S
O036205
70. Trąbka Kajetan Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2002 (J.)
O046151
71. Votavová Šárka J+J Votava
S
F2846
10085155
72. Wróbel Wojciech KJ Czarny Dunajec
S
brak
73. Žarnovská Maria Klub Jeździecki PonySport
S
Brak
74. Zemla-Golonek Agnieszka Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
S
O041906
75. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

100

A-FLICKA ŚLĄSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Amadeus
M: Gwiazdka
K023071
2.

73

ACHA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Minaret
M: Anes
K027348 616006570046913
3.

51

ALARM SP POL 2013 Ogier inna/168 F: Ormuz
M: Alabama
K023303 616009610104913 brak
4.

11

AMARILLO HAFLINGERSKA POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
K023929 POL 013610134207
5.

68

ANTONINA OLDENBURG POL 2010 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Artemida
K023267 DE418180167410
6.

94

APART MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa F: Paszkwil
M: Algida
K026483
7.

27

APORT MAŁOPOLSKA POL 2011 Ogier siwa F: Frazes
M: Awelana
Brak
8.

48

ARIZONA ČT CZE 2008 Klacz gniada F: Al Campo
M: Daytona
KJ0HUC
9.

8

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
K021137 616009610171911
10.

36

ASHANTI SOLIER MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
11.

74

ATAK MAŁOPOLSKA POL 2015 Ogier kasztanowata/170 F: Hindus
M: Aruba
K027349 6160006570050315
12.

39

AWA M. POL 2007 Klacz gniada F: Wareg / Grajcar
M: Auforta / First Des Termes
K011780 POL006540091507
13.

75

BALIBEY SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/160 F: Alamos
M: Delta
0 0
14.

44

BARWA MAŁOPOLSKA POL 1998 Klacz gniada F: Bawarczyk
M: Bajda
K012531 POL006570173398
15.

115

BOJKOT XX POL 2015 Ogier gniada/165 F: Jazzman
M: Bogatynia
brak
16.

67

BOLO - ŁĄCZNIK MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/164 F: Berlin Bej
M: Bola
K027810 Brak
17.

102

BOLS WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/180 F: Lord Star
M: Białynia
brak POL007610131806
18.

113

BONITA SP POL 1999 Klacz kara F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Bielica / Vilnius
K005046 POL009640007199
19.

53

BOUWERSHOF RIFALCO WELSH NED 2009 Wałach bułana/kuc:147 F: Heitrak's Marvin
M: Bouwershof Diamant
brak
20.

49

BUENA VISTA Český Teplokrevník CZE 2011 Klacz ciemnogniada F: Eibisch
M: Berenis
203 009 224351611
21.

37

CASSINI´S GIRL CZEWB CZE 2008 Klacz kasztanowata F: Cassilius
M: Betty
203009226793608
22.

81

CEJA XX POL 2010 Klacz ciemnogniada/165 F: Jazzman
M: Czeczenia
brak
23.

66

CEKIN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/165 F: .
M: Czenna
brak pzhk
24.

86

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
K026177 616009610105313
25.

114

CHOCOLATE DREAM NN POL 2011 Wałach kasztanowata/x F: nn
M: nn
brak x
26.

90

ČIKO CZEWB CZE 2008 Gelding bay/170 F: Rock´n Roll
M: Čírka
KG3780 203009223577808 105XZ25
27.

47

COFI ČT CZE 2012 Klacz kasztanowata F: Cartouche
M: Fidji - K
KJ0LJ5
28.

20

CYMES PKSP CZE 2007 Gelding bay/168 F: Parys
M: Cekina
POL 009670082007 POL
29.

93

CZARA OGNIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi CZE 13.3.2004 Mare bay/165 cm F: Liberado
M: Clarins
KJ0MOK POL 009 69 00687 04
30.

42

DAKOTA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Hetman
M: Dubeltówka
brak
31.

116

DANNY FOX B DRP GER 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Danny Gold
M: Minigi
K016541
32.

63

DEFICYT MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach siwa/170 F: Planet
M: Dajana
K014787 POL 006 57 02492 07
33.

59

DEMODEX XX POL 2004 Wałach gniada F: Alywar
M: Demografia
brak
34.

26

DODA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Quinten
M: Doris
K021371 POL009570316907
35.

4

DOLLAR BOY M XX POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Zafonium
M: Dolriada
K019175 POL080000006025
36.

96

DOMENA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund
M: Daglezja
Brak
37.

52

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 Klacz siwa F: Powój
M: Damara I
K025257
38.

69

DRAGON TYP SZLACHETNY POL 2003 Wałach kasztanowata/mk: F: NN
M: NN
K019492 POL999690088503
39.

29

EL DJAZAIR OO POL 2000 Ogier ciemnogniada/144 F: Fawor
M: Ematina
K007937 09600
40.

30

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/143 F: Witalis
M: Eufemia
K025490 616999570290402
41.

111

ENJOY HANOWERSKA POL 2003 Wałach ciemnogniada/163 F: El Bundy
M: Devil's Daughter
K007636 DE431311308503 103KB77
42.

46

EPOX M. POL 2006 Wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
K025647 POL 006570062406
43.

41

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
K019002 616009610116511
44.

35

EVIT SOON Czeski Gorącokrwisty CZE 2013 Wałach kasztanowata/170 F: 1739 Chambers
M: Evita
K027405 000089905
45.

118

EXPERTUS MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/170 F: Drop
M: Etna
K023804 616006540057410
46.

34

FALLEN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/000 F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
K012322 POL006510023805
47.

77

FIGARO CZEWB CZE 2013 Wałach skarogniada F: Scyris
M: Variace
KJOT33 203009227062713
48.

24

FIONA MŁP POL 2005 Klacz gniada F: Floret / Kulbak
M: Missouri / Paszkwil
K015680 POL006660560405 104WI98
49.

85

FUKA XX POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 cm F: Fly to the Stars
M: Feluka
Brak Posiada
50.

109

GALAKTYKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz skarogniada/175 F: Rammstein
M: Georginia
brak 009580057507
51.

71

GÁLIE ČT CZE 2014 Klacz gniada F: Guidam Sohn
M: Cambela
KJ0VD3
52.

120

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
K021069
53.

5

GREAT CHANCE XX IRL 2014 Klacz gniada/158 F: Fast Company
M: Grand Oir
K027414 372IRE45217573T
54.

95

GREGOR SP POL 2014 Wałach gniada/- F: -
M: -
Brak -
55.

92

HATTRICK SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Hellana
K021746 616009640083312
56.

55

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
K023228
57.

15

IL CIERRO XO POL 2015 Ogier siwa/mk:155 F: Lucier
M: Il Rasha
.
58.

65

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
brak
59.

117

JASYR KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Strayer' s Samson
M: Majrons s Jannine
brak 013 67 01021 07
60.

58

JAWOREK MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach siwa/mk:156 F: Wig
M: Jankesa
. .
61.

110

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/140 F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
62.

60

JEŻÓWKA Koń Małopolski POL 2010 Klacz gniada F: Dąbek
M: Jesień
none
63.

79

KALIOPE MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz ciemnogniada F: San Moritz
M: Kora
2582/18 ABC
64.

64

KARMEN KUC FELIŃSKI POL 2009 Klacz siwa/kuc:140 F: Wezyr
M: Kolia
K027971
65.

107

KAZAN PKSP POL 2010 Wałach kasztanowata/162 F: Colox Cup
M: Kamila / Winds Of Light
K025888 616009600295110
66.

33

KIMA-H CZECH WARMBLOOD CZE 2012 Klacz ciemnogniada F: Rock´n Roll
M: Kiara
67/742
67.

54

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
68.

40

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor / Contender
M: Karmen / Silver
K016481 616009680104309
69.

104

KORA MAŁOPOLSKA POL 2003 Klacz gniada/. F: -
M: -
Brak
70.

76

LADARON CS CZE 2008 Gelding bay/165 F: 1072 Lordano
M: Mensy
203010238057508 000062222
71.

112

LARS SP POL 2003 Wałach gniada/174 F: Atylla
M: Licówka
brak
72.

61

LOVE ME R Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz ciemnogniada/168 F: Goofi
M: Lacerta
K027987
73.

43

ŁOSZAK SP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Hetman
M: Łownia
K027671 616009540143909
74.

28

MG POLACO ANDALUZYJSKA ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
K011573 19010100243000311676 11676
75.

106

MIA ALEXANDRIA PKSP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Markiza / Romartiker
K018555 616009660387610
76.

38

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack
M: Miranda
Brak /
77.

31

MOKKA XX POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Ecosse
M: Madera
K027274 POL0802345587653
78.

14

MONITO AA POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
K022640
79.

32

MOONSHINE XX POL 2010 Wałach kara/165 F: Fly to The Stars
M: Madera
K017725 12637
80.

105

NAPASTNIK Anglický Plnokrevník CZE 2014 Gelding bay/165 F: Tempelwächter
M: Narracja
616POL12007653T polish jockey club
81.

97

NORDICA TRAKEN POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
K012533 732 01 00203 06
82.

25

NUMBER ONE KUC POL 2002 Wałach siwa/147 F: Nico-k
M: Nikotyna
K021369 POL013570179302
83.

101

OMEN SP POL 2000 Wałach gniada F: Witalis / Fawor
M: Olga / Kryształ
K025289 POL009570175800
84.

3

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/145 F: El Djazair
M: Plamka
K012355 POL01357027900712266
85.

62

PERRIN Czysta Krew Arabska POL 2008 Wałach siwa F: Eurykles
M: Pereira
none
86.

98

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
87.

119

QAID CZEWB CZE 2013 Ogier gniada F: Qaid
M: Cortina
KJ0UCV
88.

45

QUILETTA Oldenburger Springpferd POL 12.02.2010 Klacz gniada/175 F: Quidam's Hero
M: Atlanta
K019009 DE 41 81 801 669 10
89.

78

RAPSODIA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: Hindus
M: Roksana
K019854
90.

50

RHEAGO TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
K025997
91.

108

ROMINA SP POL 2003 Klacz gniada/- F: Burgund
M: Rosana
K015259 POL009580103003
92.

91

SAINT MAURITIUS CZEWB CZE 2012 Wałach biała/170 F: Sahib Kubišta
M: Madlen
203009225234212 203009225234212
93.

103

SARACEN MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/162 F: Arad
M: Sarna
LKRWZJ/3604/19
94.

80

SEBITA XX POL 2004 Klacz gniada/156 F: Jape
M: Santa Barbara
Brak Brak - paszport PKWK
95.

88

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada F: Montbard
M: Sofia
K015869
96.

84

SION II HAN GER 2010 Wałach gniada F: Sion / Sultan
M: Uta H / Sandro Hit
K018093 DE431316938910
97.

87

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis / Dixieland
M: Sonka / Le Voltaire
K025392 616009610105213
98.

82

TAJFUN XX POL 2013 Ogier kara/168 F: Jazzman
M: To Ta
brak
99.

99

TEDDY READY English Thoroughbred IRL 2005 Ogier gniada F: Orpen( USA)
M: Tonight ( GER)
372IRE45043923T 104RX10
100.

83

TORTUGA JJ WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/175 F: Rumianek
M: To Ta
brak
101.

57

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K020498 372140316825874
102.

56

WINERIN SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Wiki
K022895
103.

89

ZAPOLATA KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
K025929 826608200170234
104.

70

ZYLO Anglický Plnokrevník POL 2010 Wałach gniada F: Rhodesian winner ( GER)
M: Zitta
KJ0P5J
Rider Club
Competition
Prize
Douchová Šárka JK Ždírec
250
SUM:
250.00
Húsková Lucie JK Ranch u cesty z.s.
300
SUM:
300.00
Hycki Michał Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
450
700
SUM:
1150.00
Lexová Anežka JS Berenis
150
SUM:
150.00
Michałek Marcin KJ Facimiech
400
500
SUM:
900.00
Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
200
250
SUM:
450.00
Strońska Aleksandra KJ Facimiech
600
800
SUM:
1400.00
Votavová Šárka J+J Votava
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adam Wiktoria
KJ Facimiech
BARWA (44)
2019-06-16
Chochół Wiktoria
KJ Facimiech
2019-06-16
2019-06-16
Chorovská Kristýna
Jezdecký spolek pod Hostýnem
2019-06-16
4
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
NORDICA (97)
2019-06-16
5
POKER (98)
2019-06-16
9
2019-06-16
3
Dąbrowska Wirginia
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2019-06-16
3
2019-06-16
3
2019-06-16
2
2019-06-16
2
Douchová Šárka
JK Ždírec
COFI (47)
2019-06-16
5
250
Gajęcka Edyta
KJ Facimiech
LARS (112)
2019-06-16
1
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2019-06-16
2019-06-16
Grabowska Marianna
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2019-06-16
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2019-06-16
2
Húsková Lucie
JK Ranch u cesty z.s.
ČIKO (90)
2019-06-16
4
300
2019-06-16
5
Hycki Michał
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-06-16
2
450
2019-06-16
2
700
Jamróz Natalia
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
DEFICYT (63)
2019-06-16
8
Jankowska Zuzanna
UKS SJK Patataj
CEJA (81)
2019-06-16
3
TAJFUN (82)
2019-06-16
10
2019-06-16
5
BOJKOT (115)
2019-06-16
2019-06-16
Jankowski Jakub
OKJ Oxer Wtórek
BOLS (102)
2019-06-16
Jaromin Klaudia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (30)
2019-06-16
4
2019-06-16
1
Jasnos Klaudia
bpk
2019-06-16
7
ŁOSZAK (43)
2019-06-16
11
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
JESSY (110)
2019-06-16
5
2019-06-16
5
Koch Krzysztof
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ACHA (73)
2019-06-16
12
Kopacz- Layer Izabella
KJ Facimiech
BONITA (113)
2019-06-16
4
2019-06-16
2
Kopczyńska Magdalena
OJK Perrin
DODA (26)
2019-06-16
6
Kopczyńska Marta
OJK Perrin
2019-06-16
7
Kowalska Magdalena
KJ. Facimiech
2019-06-16
10
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (34)
2019-06-16
6
Krasoń Justyna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-06-16
6
2019-06-16
6
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
KING (54)
2019-06-16
3
2019-06-16
3
Krupa Justyna
KJ Czarny Dunajec
2019-06-16
4
2019-06-16
4
Krzemińska Emilia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
HUSARIA (55)
2019-06-16
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
JASYR (117)
2019-06-16
7
2019-06-16
7
EXPERTUS (118)
2019-06-16
2
2019-06-16
2
Kupczyk Amelia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
MONITO (14)
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Kuś Damian
KJ Facimiech
EPOX (46)
2019-06-16
10
Lacina Petr
JS Pod Hostýnem
KIMA-H (33)
2019-06-16
13
Lexová Anežka
JS Berenis
2019-06-16
7
150
Maciaś Magdalena
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
DEMODEX (59)
2019-06-16
4
Magiera Julia
UKS SJK PATATAJ
FUKA (85)
2019-06-16
8
Mandecka-Turczyńska Joanna
KJ Facimiech
EROTYK (41)
2019-06-16
11
2019-06-16
6
Matusiak Jaga
KJ Facimiech
2019-06-16
2
Maxerová Hana
Equiteam z.s.
CYMES (20)
2019-06-16
NAPASTNIK (105)
2019-06-16
1
Mazanek Julia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
WINERIN (56)
2019-06-16
2019-06-16
Michałek Marcin
KJ Facimiech
APORT (27)
2019-06-16
3
400
2019-06-16
3
500
Mikołajczyk Alina
KJ Facimiech
ALARM (51)
2019-06-16
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
2019-06-16
12
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
INKLUZ (65)
2019-06-16
3
Pandel Oliwia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-06-16
1
MOKKA (31)
2019-06-16
5
Pelc Milena
Klub Jeździecki Facimiech
ENJOY (111)
2019-06-16
2
Perquy Marta
St. KSK Stare Babice
ARMADA (8)
2019-06-16
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
CHIPS (86)
2019-06-16
SONAR (87)
2019-06-16
11
2019-06-16
Popiel Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2019-06-16
8
Popławska Idalia
UKS SJK Patataj
SEBITA (80)
2019-06-16
1
Radoń Justyna
Kj Facimiech
GALAKTYKA (109)
2019-06-16
Romanowska Maria
Brak
DOMENA (96)
2019-06-16
2
Sas Maja
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
KARMEN (64)
2019-06-16
11
2019-06-16
3
Sikora Julia
Kj Facimiech
2019-06-16
13
Skrzyniarz Barbara
KJ Facimiech
SARACEN (103)
2019-06-16
7
Slavíková Gábina
Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno
GÁLIE (71)
2019-06-16
3
Sławecka Zuzanna
Klub Jeździecki Mszana Górna
KORA (104)
2019-06-16
2019-06-16
Sławik Joanna
Bpk
KALIOPE (79)
2019-06-16
2019-06-16
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (50)
2019-06-16
6
200
2019-06-16
4
250
Soroczyńska Patrycja
KJ Czarny Dunajec
JAWOREK (58)
2019-06-16
5
2019-06-16
2
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2019-06-16
10
2019-06-16
5
GREGOR (95)
2019-06-16
6
GEVIN (120)
2019-06-16
Stopa Alicja
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-06-16
Strońska Aleksandra
KJ Facimiech
FIONA (24)
2019-06-16
1
600
2019-06-16
1
800
Sukdolák Patrik
JK Korzár Mladé Bříště
FIGARO (77)
2019-06-16
2
QAID (119)
2019-06-16
12
Švrčinová Marie
Jezdecký spolek pod Hostýnem
2019-06-16
9
Szeliga Hanna
KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-06-16
4
Szopa Agnieszka
KJ Facimiech
OMEN (101)
2019-06-16
3
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
2019-06-16
Talik-Przechrzta Alina
KJ Facimiech
2019-06-16
3
Trąbka Kajetan
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2019-06-16
13
Votavová Šárka
J+J Votava
ZYLO (70)
2019-06-16
8
50
2019-06-16
9
Wróbel Wojciech
KJ Czarny Dunajec
CEKIN (66)
2019-06-16
6
Žarnovská Maria
Klub Jeździecki PonySport
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Zemla-Golonek Agnieszka
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
PERRIN (62)
2019-06-16
6
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
ATAK (74)
2019-06-16
9
BALIBEY (75)
2019-06-16

Number of Riders: 75

Number of Horses: 104

The sum of prizes: 4 650.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl