Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B, ZT-B. ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
WLKS KRAKUS Swoszowice, 3-5.05.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adukowska Maria BRAK
2007 (JM.)
BRAK
2. Bała Julia Bpk
2005 (JM.)
Brak
3. Baran Julia WHiBZ UR Rząska
2004 (JM.)
brak
4. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
O045656
5. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
6. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
7. Burda Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O049076
8. Byrska Wiktoria WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
brak
9. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O051354
10. Cież Anna BPK - MAL
2002 (J.)
O040027
11. Ciołczyk Piotr Kj Mustang
1998 (MJ.)
Brak
12. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
13. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (JM.)
O047272
14. Czapla Martyna KJ Facimiech
2001 (J.)
brak
15. Czarnek Oliwia WLKS Krakus
2004 (JM.)
brak
16. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
Brak
17. Dejew Miriam MKJ hucuł myślenice
2004 (JM.)
brak
18. Dolińska Aleksandra BPK
brak
19. Dominik Róża WLKS Krakus
S
O021392
20. Drabczyk Izabela RC Riding Center Sosnowice
S
O023203
21. Dymek Rafał OJK Pegaz
S
O032754
22. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
23. Flanek Emilia Stajnia Młynka
2008 (Mł.)
BRAK
24. Flanek Natalia Stajnia Młynka
2004 (JM.)
brak
25. Flanek Wojciech Stajnia Młynka
S
brak
26. Fraś Karolina Kj VIP Kraków
2004 (JM.)
Brak
27. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (Mł.)
brak
28. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
29. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
30. Gardulski Karol KJ Facimiech
S
O023008
31. Godek Gabriela KJ Facimiech
2005 (JM.)
brak
32. Godzik Emilia WHiBZ UR Rząska
2003 (J.)
brak
33. Godzińska Stefania WHIBZ UR Rząska
2002 (J.)
brak
34. Gondek Julia Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
Brak
35. Górski Dawid WLKS Krakus
S
O022650
10194355
36. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
37. Grzegorczyk Agnieszka WHiBZ UR Rząska
2000 (MJ.)
brak
38. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
39. Hak Luiza SKJ Hucuł Myślenice
2001 (J.)
brak
40. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
41. Jagoda Weronika Klub Jeździecki Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
42. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O024181
43. Jodłowska Elżbieta KJ Facimiech
2002 (J.)
O038072
44. Kaczyna Maria KJ Trachy Gliwice
S
O011225
45. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
O040397
46. Kalman Antonia KS Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
Brak
47. Kanior-Schott Maria LKJ Plessówka
S
brak
48. Kasprzak Anna RC Sosnowice
S
O023199
49. Kenig Zuzanna Kj VIP Kraków
2000 (MJ.)
Brak
50. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
51. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
52. Knerowicz Natalia WLKS KRAKUS Swoszowice
2003 (J.)
Brak
53. Kokosińska Olga Klub Sportowy Faruk
2003 (J.)
brak
54. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
S
brak
55. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
56. Kosman Magdalena KS Bór Toporzysko
S
brak
57. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
58. Koza Wiktoria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (J.)
O034818
59. Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1999 (MJ.)
O025795
60. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
61. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
62. Krawczyk Michalina KS 'Bór' Toporzysko
1998 (MJ.)
brak
63. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
64. Kubala Hanna MKJ Hucuł
2003 (J.)
brak
65. Kubica Zuzanna bpk
S
brak
66. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
67. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
68. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
69. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
brak
70. Lech Marcelina WLKS Krakus Swoszowice
2003 (J.)
O036264
10153280
71. Lorek Dominik KS Team Rancho Pcim
S
O030777
72. Łopatka Katarzyna KJ Facimiech
2001 (J.)
O032158
73. Mardyła Zuzanna OJK Zordina
2006 (JM.)
brak
74. Matla Łukasz OJK Pod Dębami
75. Miazga Anna KJ Facimiech
2006 (JM.)
O049608
76. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (J.)
O041619
77. Michalik Anna Bpk
2006 (JM.)
Brak
78. Michałek Marcin KJ Facimiech
2018 (Mł.)
/
79. Michałek Marcin KJ Facimiech
S
O001132
80. Michorczyk Gabriela Klub Sportowy Faruk
2002 (J.)
brak
81. Mika Katarzyna OJK Zordina
S
brak
82. Mikołajczyk Alina KJ Facimiech
S
O019284
83. Mikoś Agnieszka bzk
S
Brak
84. Mizera Mateusz SKJ Hucuł Myślenice
2005 (JM.)
Brak
85. Moskała Nadia klub jezdziecki assanya
2004 (JM.)
brak
86. Najder Sara Krakowski Klub Jazdy Konnej
1998 (MJ.)
O054782
87. Neczaj Wiktoria WHiBZ UR Rząska
2003 (J.)
brak
88. Noga Gabriela Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
89. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
90. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
91. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031567
92. Nowicka Oliwia Klub Sportowy Podkowa
2007 (JM.)
O040029
93. Oleksy Kamil Wlks Krakus Swoszowice
S
O052608
94. Osieka Daria RC Riding Center Sosnowice
S
O042971
95. Piątkowski Paweł Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O000941
96. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
97. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
0040021
98. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
99. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
100. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (JM.)
O033434
101. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (Mł.)
O051484
102. Rogalska Jadwiga KS Bór Toporzysko
2000 (MJ.)
O038734
103. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
1998 (MJ.)
O013049
104. Ryłko Agnieszka Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
105. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (J.)
brak
106. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
107. Satoła Julia KJ Facimiech
1998 (MJ.)
O040211
108. Sikora Julia brak
2006 (JM.)
O048014
109. Sikora Weronika KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O049701
110. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
111. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (JM.)
O040345
112. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
113. Smykała Emilia Krakowski Klub Jazdy Konnej
2005 (JM.)
brak
114. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
115. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (JM.)
brak
116. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
117. Stalony-Dobrzańska Olga WLKS Krakus
2006 (JM.)
Brak
118. Strama Maria Nz
2004 (JM.)
Brak
119. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
120. Strzałka Anna KJ Facimiech
2001 (J.)
O036415
121. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
122. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
123. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
124. Świtek Dariusz KJK Pod Żubrem
S
O002459
125. Szafran Aleksandra KJ Facimiech
2002 (J.)
O029306
126. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005642
127. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (J.)
O031906
128. Wach Tomasz Kjkespadon
S
Brak
129. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
130. Warchoł Aleksandra WLKS Krakus
2004 (JM.)
brak
131. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
132. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
S
brak
133. Wolf Paulina KS Faruk
S
Brak
134. Woloszyńska Ewa WHiBZ UR Rząska
2003 (J.)
brak
135. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
136. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
10194353
137. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

147

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
2.

44

ACANI BEJ MŁP POL 2006 Klacz gniada F: Berlin Bej
M: Akacja
O: FHU BASW
B: Wiesław Żaczyk
brak
3.

153

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Adrian
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K023839 616009570112012
4.

106

AHLERT Oldenburska POL 2000 Wałach kasztanowata/mk:162 F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284 brak
5.

166

AHLERT Oldenburska POL 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado I
M: Rheingold
O: Urszula Koziarowska
B: Mueller Paul
brak Brak
6.

104

AKTEUR B Oldenburger DEU 2013 Wałach siwa F: Atlas Bavaria
M: Aktive Kennzeichung
O: Gronuś Krzysztof
B: Arno Ballermann
brak 433330605113
7.

129

ALARM SP POL 2013 Ogier inna/168 F: Ormuz
M: Alabama
O: Dariusz Mikołajczyk
B: Stadnina Koni Racot
K023303 616009610104913 brak
8.

128

AMARANT Małopolska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Aspan
M: Ambrozja
O: Magdalena Motyl
B: SK Janów Podlaski
brak POL006580467706
9.

50

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Paweł Kondziołka
K013181 203010237360105
10.

118

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
O: Anna Schoen-Pyrek
B: E. Libich
K019052 POL009590211908
11.

151

ARBI Malopolska POL 2014 Ogier kasztanowata/163 F: Biegacz
M: Aranzacja
O: Stadnina koni Prudnik
B: Stadnina koni Prudnik
Brak 616 006 69 00598 14
12.

155

ARBOREA Westfalska POL 2014 Klacz gniada/- F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
O: Krzysztof Koziarowski
B: Marek Romanowski
brak -
13.

169

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B: .
K023302 DE431316669811
14.

164

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
O: Krzysztof Koziarowski
B: Kosmowski Jan
K025877 616 009 57 01456 13
15.

53

AVATAR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Heban
M: Alabama
O: Magdalena Kozieł
B: Litwin Katarzyna
Brak Pol616009630024111
16.

23

B-COMETA_AS SP POL 2010 Klacz siwa F: .
M: .
O: .
B: .
K023773
17.

133

BAFRA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
O: Joanna Korabik
B: Stadnina Koni Ochaby Sp. z o.o
Brak 616 006 54 01144 09
18.

45

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
O: Dubielewicz
B: Dubielewicz
K020517
19.

68

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cap de B`Neville
M: Bigoteria / Islam
O: Maciej Kaim
B: SK Pępowo
K016505
20.

46

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
O: Wojciech Staniszewski
B: Robert Wróbel
K025903
21.

93

BASTION Małopolski POL 2004 Wałach bułana F: Nn
M: Nn
O: Renata Gurbisz
B: Renata gurbisz
Brak
22.

100

BIRMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/mk:152 F: Krotoszyn
M: Benita
O: Kinga Czekaj
B: Anna Pasiut
brak POL 009 54 00266 08
23.

98

BIRMA SP POL 2008 Klacz gniada/155 cm F: Krotoszyn
M: Benita
O: Kinga Czekaj
B: Anna Pasiut
brak POL 009 54 00266 08
24.

135

BOHUN SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Mariusz Giergiel
B: NN
K021823
25.

172

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
O: Urszula Koziarowska
B: Bogdan Palkowski
K012108
26.

21

BOND BEJ Małopolska POL 2006 Wałach gniada/167 F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
O: Urszula Koziarowska
B: Bogdan Palkowski
K012108
27.

179

BONO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc: F: Grawer
M: Bajka
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Józef Grzyb
brak
28.

85

CAFETE Oldenburg POL 2006 Klacz siwa F: ---
M: ---
O: Artur Kuźma
B: ---
Brak
29.

40

CALMIRA 7 Rheinlander POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
O: Koźbiał
B: Marc Boes
K023838 DE443436111412
30.

17

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
O: Soswa Artur
B: PHPU TRANSVET Sp. z o. o.
brak POL 009 61 10754 03
31.

72

CAMILLA 139 Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
O: Piotr Brańka
B: Meier Thiess
K026983 421000155210 105UV20
32.

37

CARANDO 3 Holsztyńska POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
O: Anna Nowak
B: NN
K009473 DE421000241704
33.

176

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
34.

14

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Zidan
M: Carmen-Polsmak / Adrian
O: -
B: -
K023268
35.

13

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
O: Agata Drewiczewska
B: Kamil Dubiel
K024708
36.

38

CARY Wielkopolska POL 2006 Ogier gniada/168 F: Landor
M: Czuwajka
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
37.

66

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
O: Dawid Górski
B: Gestuet Lewitz
K026371 DE418184074510
38.

27

CHAMANII Holsztyńska POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
O: Krzysztof Złocki
B: Nieznany
Brak DE421000083014
39.

152

CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/175 F: Liberado
M: Celebres
O: Maria Kaczyna
B: Norbert Ternka
K025313 6160095401010
40.

114

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Kuc Zuzanna
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 DE456570343810
41.

175

CLINTERO HOL POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I
M: Pepsi
O: Urszula Koziarowska
B: Kosicki Ryszard
brak
42.

178

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
43.

170

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
44.

124

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
45.

99

COYOTE UGLY V DWB POL 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
O: Ramona Kałwa
B: Viegard Stutteri ApS
K027228 208333200607257
46.

48

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
O: Bernard Grzywna
B: Maciej Nazarewicz
K025505
47.

136

CYT Hucuł POL 10.01.2007 Wałach ciemnogniada/kuc:138 F: Grajek
M: Pantera
O: Joanna Gurbisz
B: Zbigniew Żurawicz
brak brak
48.

34

CZEDAN Wielkopolska POL 2007 Wałach siwa/162 F: Landor
M: Czuwajka
O: Monika Bocheńska
B: Narcyz Kosiński
K011805 POL007610028307
49.

8

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: Arkadiusz Biel
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
50.

80

DARCO Trakeńska POL 2007 Wałach gniada F: Machandel
M: Dumka
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
brak
51.

92

DARCO Trakeńska POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Machandel
M: Dumka
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
brak
52.

70

DARK CHERRY PZHK POL 2009 Stallion Bay F: CHERY CORDIAL
M: DALIA Z/DUTCH CAPITOL
O: Pawel Piatkowski
B: G. R. Dabki Roman Barlik
616009610216209 105GS23
53.

82

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
O: Paulina Wolf
B: Guz Iwona
Brak
54.

77

DIORYT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach siwa F: Rubin
M: Dyplomacja
O: Iwona Niemiec-Satoła
B: Zbigniew Piecuch
K010548
55.

60

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada F: Talent
M: Korys Despotka
O: Rafał Dymek
B: Frączek Jan
K018875
56.

31

DOLGANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach siwa/170 F: Bajou Du Rouet
M: D-Calipsa
O: Wojciech Satoła
B: Świętochowski
K013560 POL009670070707
57.

33

DON GUFFI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/170 F: Guffi
M: Donna-Lissa
O: Anna Nowak
B: Zenon Brzozowski
K024005 616009520036711
58.

126

DON PEDRO Śląska POL 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Epolet
M: Groteska
O: Grzegorz Gaczorek
B: Krzepek Józef
Brak
59.

63

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Drobnostka / Szron po Robin II Z
O: Robert Profic
B: Wojciech Zdebel
K024153 616009540017612
60.

86

DORNERO Z Zangersheide POL 2013 Wałach gniada F:
M:
O: Martyna Żmuda
B:
brak
61.

54

DUNAJ Wielkopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czekan
M: Dorina
O: Madej
B: O
K020400
62.

111

DŻENTELMEN Małopolski POL 2014 Wałach kasztanowata F: Justus
M: Draba
O: Róża Dominik
B: Maria Bieńko
brak
63.

103

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
O: Daria Osieka
B: Kimberger Ferenc
K025391 HUN M MF 044310000
64.

168

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
65.

69

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa F: LEXICON
M: TEREDIE
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K017389
66.

109

EXODUS W ABC POL 1111 Wałach ciemnogniada F: ABC
M: ABC
O: ABC
B: ABC
brak
67.

56

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
O: Kamila Rokita
B: Chr. M. Snepvangers
K022885 528003201003967 105OK03
68.

65

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270 528003201001259
69.

2

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
70.

138

FINISH KUC POL 2011 Wałach gniada F: Otto
M: Fiesta
O: Weronika Klimek
B: Janowska Agata
Brak 616013570096611
71.

171

FIRST ROW KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: Opan
M: Fabiola
O: Joanna Moskała
B: A. J. Nijland
K021214
72.

158

FLORA Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Cisoń
M: Fleur
O: Uniwersytet Rolniczy
B: nn
brak
73.

167

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
O: Anna Kasprzak
B: G. H. Veneberg
K022830 528003201107209
74.

62

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Janusz Cebulak
B: 307404 DHR. J. VENNER
K021170 LKPZJ/4365/19 528003201103587
75.

110

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
76.

5

HAPPY HONY Deutsches Reitpony POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:C F: Elite Honeymoon Star
M: Naomi
O: Katarzyna Nowicka
B: Bernhard Nitzlader
brak
77.

157

HELLADA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Karmel
M: Hajduczka
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Kudlicki Piotr
brak
78.

61

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
79.

39

HOKY J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara/170 F: Karbon
M: Herbata
O: Jolanta Drabczyk
B: BLG Consulting
K020254 616009600306610
80.

137

HUMORESKA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:143 F: Karmel
M: Hajduczka
O: Katarzyna Michalik
B: //
brak //
81.

101

INDIGO R.T KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette / Heartbreaker
O: Agata Studencka-Wójcik
B: h.b.c Stal bv
K027292 -
82.

130

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 Klacz inna/162 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
O: Urszula Koziarowska
B: Belgia
K027490 056007000I55513
83.

177

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
84.

156

JASKIER Małoposka POL 2009 Wałach kara F: Łyk Szampana
M: Jaworzynka
O: Dominika Knapik-Mróz
B: Dominika Knapik-Mróz
brak
85.

120

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
O: Anna Schoen-Pyrek
B: Polska
K020757 12615
86.

140

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Koczaja
B: -
Brak 616999570201314 Brak
87.

35

JULIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
O: Agata Jodłowska
B: NN
K007813 POL009540077503
88.

84

JUST NOTHING SP POL 2015 Wałach siwa/171 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
O: MAGDALENA PI?ERO VALIENTE
B: ALICJA MIELCAREK
BRAK 616009570167615
89.

7

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
O: B.W. Książkiewicz
B: Poręba Jarosław
K022371 brak
90.

131

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
O: Monika Krupa
B: Pudzik Krystyna
brak
91.

25

KOKAINA SP POL 2008 Klacz gniada/164cm F: Lider
M: Korrida
O: Magdalena Burda
B: --
K018652 POL007610233507
92.

18

KORA Małopolska POL 2003 Klacz gniada/. F: -
M: -
O: Robert Sławecki
B: -
Brak
93.

97

KOSMOS Deutsche Pferd GER 2014 Wałach kasztanowata/172 F: Korano B
M: Safira
O: Kamil Oleksy
B: Anja Peters
K027260
94.

148

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
O: -
B: -
K025738 .
95.

102

LALIC Deutsche Sportpfred POL 2012 Wałach gniada/170 F: Levistano
M: Condulezza
O: Dariusz Knerowicz
B: Mario Krumnow
Brak 45670251312
96.

22

LAURENTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Etiuda
O: Anna Cież
B: Henryk Gębura
K015544 POL009550091807
97.

95

LORD OF FAME WESTF GER 2005 Wałach gniada F: Lord Siclau/
M: Miss Gento/
O: Maria Kaczyna
B: Karl VoBhage
K013349
98.

16

LORD OF THE DANCE III HAN GER 2006 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Lady Sunshine / Landsieger I
O:
B:
K018179 DE431310521706
99.

115

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
100.

51

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Egipt
M: Linka
O: Krzysztof Gronuś
B: Mustang AJ. Stokłosa
K021805
101.

67

MARATON Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Cytrus / Estados
M: Morwa / Odenat
O: Mariusz Rogalski
B: Ćwiertniak Henryk
K017000 POL006570145206
102.

94

MARKIZ Hucuł POL 2003 Wałach srokata/mk:150 F: -
M: -
O: Renata Gurbisz
B: -
- -
103.

26

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Jacek Sawicki
K011796 POL006660449206 104ZP50
104.

121

MEDEA SP POL 2009 Klacz gniada F: ARCYGRAF / GRAF QUIDAM
M: MIKA / MECENAS
O: Anna Schoen-Pyrek
B: Polska
K025323 616 007 61 02416 09
105.

20

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Wawer
M: Markiza / Lew II
O: Angelika Zapała
B: Waldemar Kubiak
K013631
106.

141

MERCEDES Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Huzar
M: Marsylia
O: Aleksandra Stańska
B: Dariusz Kotyra
Brak 616066660588510
107.

57

MIKRUS Małopolska POL 2009 Wałach siwa/166 F: Parys
M: Minewra
O: Ines Najder
B: Jarosz Lech
K027413 616006550054209
108.

154

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat
M: Michelle
O: ARTURRO Logistics Artur Czachór
B: SK Prudnik sp. Zoo
K021982 616006690071310
109.

43

MISS ZAGORKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz siwa/mk:157 F: Landor
M: Matahari
O: Magdalena Miler-Godek
B: Beata Kowalska
brak brak
110.

76

MONTANA Wielkopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Erebus
M: Mitropa
O: Lusina Danuta
B: Gołaś Artur
Brak
111.

107

MORIA Małopolska POL 2012 Klacz kara/162 F: Huzar
M: Morfina
O: Sławomir Frosik
B: Sławomir Frosik
K021448 616006570138412
112.

117

MR BOJANGLES -- POL 2011 Wałach gniada/160 F: --
M: --
O: Sylwia Drong
B: ---
Brak --
113.

173

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
O: Agata Jodłowska
B: Marek Romanowski
K019885 DE441411634210
114.

36

NASHVILLE Westfalska POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Nawarona
O: Agata Jodłowska
B: Marek Romanowski
K019885
115.

96

NEKNES KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:125 F: Di Caprio PP
M: Nanda
O: Agnieszka Mikoś
B: Kaczmarek Waldemar
brak POL 013 68 00096 05
116.

11

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Minaret
M: Niwa
O: Jakub Bochenek
B: Zzzz
K024709
117.

162

NORDICA Traken POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
O: Agnieszka Cywicka
B: Tomasz Gąsowski
K012533 732 01 00203 06
118.

139

NORWEGIAN WOOD KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:134 F: Nando Super
M: Bisia
O: Dorota Szeferska-Arquier
B: Dorota Szeferska-Arquier
Brak
119.

29

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Elliot
M: Ofelia
O: Paweł Łopatka
B: Małgorzata Siergiej
K013635 POL009640000203
120.

119

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Lascatraz L (hol)
M: Osara xx / Winds Of Light
O: Anna Schoen-Pyrek
B: M. Bach
K017696 POL 009 53 01706 05
121.

75

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
O: Bernard Grzywna
B: Jan Kosmowski
K017019 POL009570325707
122.

112

ONTARIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata/167 F: Cajero
M: Orchidea
O: Agnieszka Kubica
B: Agnieszka Kwiatkowska
brak 616 009 53 02822 07
123.

83

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
O: ILONA JEZIERSKA - STYŚ
B: JAN KOSMOWSKI
K010060 616009570629504
124.

49

OTHELLO DE ROUVILLE Selle Francais POL 2002 Wałach gniada/173 F: Damiro
M: Toute Petite
O: Julianna Tokarska
B: Brak
Brak Brak
125.

145

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Celebes
M: Parma
O: Wojciech Flanek
B: Szymon Polerowicz
brak 616 009 53 00318 12
126.

132

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
127.

161

POKER Małopolska POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
O: Agnieszka Cywicka
B: Wojciech Ciesielczuk
K012758 POL 006 58 04534 06
128.

91

PORTER KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:137 F: Moheba Zirkon
M: Pixi
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol013681018302
129.

47

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
130.

125

QUATERIMO Hannover POL 2013 Wałach kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
O: Ewelina Smoła
B: Agata Swiechowicz
Brak DE 431314503413
131.

74

QUINA G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/165 F: Ekwador
M: Quinta II G
O: Anna Strączek Bąk
B: Gołaś Artur
brak 616009640006013
132.

150

QUINCY HAN GER 2011 Ogier gniada/. F: Quaid
M: Rapahela / Raphael
O: Maria Skrobacz
B: -
K026658
133.

15

RADKA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F:
M:
O:
B:
Brak
134.

73

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: SK Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
135.

90

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol999570125003
136.

52

RHEAGO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
O: Weronika Sławińska
B: Halina Krais
K019818
137.

144

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
O: Blanka Layer
B: Kornelia Pryszcz
brak brak
138.

113

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
O: Ewa Zimny
B: Makowski Remigiusz
K015472 616009661130809
139.

30

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Cornado Boy
M: Ramona KG
O: Aleksandra Kochaniewicz
B: Magdalena Jażewska
K025261 616009610041212
140.

78

ROSA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
O: Aleksandra Piórkowska
B: Kupniewska Helena
brak
141.

143

SAHARA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Mar Bej
M: Semida
O: Maria Kanior-Schott
B: Kazimierz
Brak A
142.

12

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping
M: Saksonia
O:
B:
K025333
143.

6

SALONIKI HOL POL 2007 Klacz gniada F: Casall Ask
M: Santana
O: Jolanta Drabczyk
B: Hansen Hans Fredrich
K011812
144.

32

SARANNAH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa/165 F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Sahara
O: Mariusz Więtczak
B: Danuta Kloczkowska
K025324 616009570182710
145.

134

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K016668
146.

146

SHAKIRA PONY SPORT SP POL 2011 Klacz inna F: DONZINI
M: SELENA
O: Wojciech Flanek
B: Barbara Guniewicz
brak
147.

127

SHY BOY SP POL 2003 Wałach siwa F: Wizbud
M: Szarotka / Arak
O: Magdalena Tomków-Bednarska
B: Małgorzata Pielat
K015431 POL009540067403
148.

64

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
O: Izabela Strojny
B: Gestuet Lewitz
K023012 DE 418184091310
149.

41

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
O: Joanna Gardulska
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
K010752 POL009670053000
150.

123

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
O: Łukasz Sordyl
B: SK Racot
K023945 616009610116311
151.

142

SUNSHINE M SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Landino
M: Soleil M
O: Dorota Polak
B: SK Moszna
Brak 616009690079211
152.

58

SZAFIR Koń Mały POL 2013 Wałach gniada/mk:140 F: Santiago
M: Sonia
O: Sylwia Płonka
B: Odważny Michał
brak 616013610116313
153.

108

TABAKA Małopolska POL 2011 Klacz inna/164 F: Hufiec
M: Titania
O: Katarzyna Słowikowska
B: Przemysław Olejnik
brak 616006680026311
154.

19

TALIZMAN KUC POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Meteoryt
M: Tara
O: Robert Sławecki
B: Brak
K024842
155.

149

TAMIZA Kuc Connemara POL 2005 Klacz kara/kuc:149 F: Spinway Memento
M: Traviata
O: Wojciech Flanek
B: Grabowska-Piasecka Elżbieta
brak 013660560605
156.

160

TAMIZA- K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz siwa F: Louis
M: Traviata
O: Dorota Kozak
B: Kubacki Marek
K009998 10872
157.

163

TIDDLY WINKS Szlachetna Półkrew POL 2001 Klacz gniada/165 F: Court
M: Tara
O: Magdalena Motyl
B: Agnieszka Mroczkowska
brak POL009630021901
158.

89

ULMA SVKWB POL 2003 Klacz siwa/175 F: Corsar
M: Ula (Walat-46)
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak 203010231389503
159.

159

URWIS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:110 F: Timo
M: Ulrike
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Józef Goździela
brak brak
160.

165

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Diter Staniek
K020534 616009540098810
161.

55

VIDAR M SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cassilio/ Cassini I
M: Vitara / Le Voltaire
O: Joanna Kutermak
B: SK Moszna
K027038 -
162.

59

WACZAFA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
O: Elżbieta Chełmecka
B: Stadnina Koni Nowe Jankowice
K025556 616007520104412
163.

87

WISZNIA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Szron
M: Wirginia
O: Tomasz Sadowski
B: Tomasz Sadowski
brak Pol009540071705
164.

71

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz F: Nico K
M: Werwa
O: T.Skrobacz
B: Polska
K018269
165.

81

WRZOSIEC Z BRZEZIA Huculska POL 2006 Wałach gniada/kuc:143 F: BACA
M: WYŻNIA
O: ADUKOWSKA BARBARA
B: ZAKŁAD DOŚ.INSTYT.ZOOTECH. BRZESIE SP. Z O.O.
BRAK POL012570026706
166.

122

Z-KAPRYS Huculska POL 2008 Wałach srokata/kuc:142 F: Grajek
M: Orlica z Izb
O: Joanna Gurbisz Górecka
B: Żurawicz Zbigniew
brak 012580690708
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adukowska Maria
BRAK
2019-05-04
35
2019-05-05
2019-05-05
Bała Julia
Bpk
FINISH (138)
2019-05-04
2019-05-04
JESSY (140)
2019-05-04
38
2019-05-04
7
2019-05-05
2
2019-05-05
Baran Julia
WHiBZ UR Rząska
JASKIER (156)
2019-05-04
5
2019-05-04
3
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
CZEDAN (34)
2019-05-03
46
2019-05-03
34
2019-05-04
2019-05-05
13
2019-05-04
3
2019-05-05
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
BOHUN (135)
2019-05-03
27
2019-05-04
20
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2019-05-03
2
2019-05-05
6
2019-05-03
13
Burda Katarzyna
BPK
KOKAINA (25)
2019-05-04
19
2019-05-04
16
2019-05-05
6
2019-05-05
3
Byrska Wiktoria
WLKS Krakus Swoszowice
EXODUS W (109)
2019-05-03
2019-05-03
43
2019-05-04
1
2019-05-05
6
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (59)
2019-05-03
5
2019-05-03
57
2019-05-04
28
2019-05-04
7
2019-05-05
6
2019-05-05
Cież Anna
BPK - MAL
2019-05-03
11
2019-05-03
8
2019-05-04
11
2019-05-04
2
100
2019-05-05
11
2019-05-05
10
Ciołczyk Piotr
Kj Mustang
CAFETE (85)
2019-05-04
15
2019-05-04
10
2019-05-05
10
2019-05-05
4
2019-05-04
40
2019-05-04
21
2019-05-05
34
2019-05-05
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
POKER (161)
2019-05-04
31
2019-05-04
NORDICA (162)
2019-05-04
27
2019-05-04
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
2019-05-03
44
2019-05-03
32
2019-05-04
30
2019-05-04
2019-05-05
26
2019-05-05
MILWI (154)
2019-05-03
20
2019-05-03
8
2019-05-04
13
2019-05-05
2
2019-05-05
7
Czapla Martyna
KJ Facimiech
ROMANIA (30)
2019-05-05
13
DIORYT (77)
2019-05-03
50
2019-05-04
2019-05-05
9
2019-05-05
2019-05-04
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus
SENATOR-K (134)
2019-05-04
21
2019-05-05
10
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
2019-05-03
41
2019-05-03
15
2019-05-04
23
2019-05-04
34
2019-05-05
8
BOND BEJ (172)
2019-05-04
7
2019-05-05
1
Dejew Miriam
MKJ hucuł myślenice
Z-KAPRYS (122)
2019-05-05
Dolińska Aleksandra
BPK
2019-05-03
30
2019-05-03
14
2019-05-04
4
2019-05-04
9
2019-05-05
13
2019-05-05
4
Dominik Róża
WLKS Krakus
2019-05-03
16
2019-05-04
34
2019-05-04
2019-05-05
29
FIRST ROW (171)
2019-05-05
28
Drabczyk Izabela
RC Riding Center Sosnowice
2019-05-03
24
2019-05-03
17
2019-05-04
14
2019-05-04
18
2019-05-05
15
Dymek Rafał
OJK Pegaz
DIXON (60)
2019-05-03
44
2019-05-03
38
2019-05-04
2019-05-04
2
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (45)
2019-05-03
32
2019-05-03
2019-05-04
2019-05-04
36
2019-05-05
19
2019-05-05
2019-05-03
9
2019-05-03
6
2019-05-04
4
2019-05-04
10
2019-05-05
11
2019-05-03
25
2019-05-03
17
2019-05-04
8
2019-05-04
5
2019-05-05
23
Flanek Emilia
Stajnia Młynka
TAMIZA (149)
2019-05-03
12
2019-05-03
1
2019-05-04
6
2019-05-04
9
2019-05-05
6
2019-05-05
Flanek Natalia
Stajnia Młynka
PARYS (145)
2019-05-03
1
2019-05-03
6
2019-05-04
11
2019-05-04
30
2019-05-05
2
2019-05-05
4
Flanek Wojciech
Stajnia Młynka
2019-05-03
24
2019-05-03
31
2019-05-04
24
2019-05-04
26
2019-05-05
2
2019-05-05
10
Fraś Karolina
Kj VIP Kraków
QUINA G (74)
2019-05-03
4
2019-05-03
58
2019-05-04
22
2019-05-05
14
2019-05-04
17
2019-05-05
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
PORTER (91)
2019-05-04
2
2019-05-04
44
2019-05-05
3
2019-05-05
Gaczorek Grzegorz
BPK
QUATERIMO (125)
2019-05-04
19
2019-05-04
45
2019-05-05
8
DON PEDRO (126)
2019-05-04
47
2019-05-04
41
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2019-05-03
43
2019-05-03
29
2019-05-03
17
2019-05-03
2019-05-04
33
2019-05-04
34
Gardulski Karol
KJ Facimiech
DOLGANO (31)
2019-05-03
25
2019-05-04
32
2019-05-05
27
2019-05-05
3
NASHVILLE (173)
2019-05-04
22
2019-05-04
20
Godek Gabriela
KJ Facimiech
2019-05-03
2019-05-03
55
2019-05-05
2019-05-05
2019-05-04
50
2019-05-04
42
Godzik Emilia
WHiBZ UR Rząska
URWIS (159)
2019-05-04
2019-05-04
BONO (179)
2019-05-05
1
Godzińska Stefania
WHIBZ UR Rząska
FLORA (158)
2019-05-04
BONO (179)
2019-05-05
4
Gondek Julia
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-03
2019-05-03
59
2019-05-05
8
2019-05-05
7
Górski Dawid
WLKS Krakus
2019-05-03
22
2019-05-03
2019-05-04
14
2019-05-05
19
ARBOREA (155)
2019-05-03
7
2019-05-03
17
2019-05-04
25
2019-05-04
36
2019-05-05
2019-05-05
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
LUNAR (51)
2019-05-03
32
2019-05-03
39
2019-05-04
35
2019-05-04
13
Grzegorczyk Agnieszka
WHiBZ UR Rząska
FLORA (158)
2019-05-04
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (75)
2019-05-03
24
2019-05-03
2019-05-04
15
2019-05-04
20
2019-05-05
12
2019-05-05
4
Hak Luiza
SKJ Hucuł Myślenice
BASTION (93)
2019-05-03
2019-05-03
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2019-05-03
2019-05-04
Jagoda Weronika
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-05-03
7
2019-05-03
53
2019-05-04
26
2019-05-04
28
2019-05-05
15
2019-05-05
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (164)
2019-05-03
7
2019-05-03
6
2019-05-04
22
2019-05-05
25
Jodłowska Elżbieta
KJ Facimiech
JULIEN (35)
2019-05-03
15
2019-05-03
5
2019-05-04
3
50
2019-05-04
23
2019-05-03
3
2019-05-03
2019-05-05
1
Kaczyna Maria
KJ Trachy Gliwice
2019-05-04
CHANEL (152)
2019-05-04
39
2019-05-04
30
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (68)
2019-05-03
7
2019-05-03
11
2019-05-04
19
2019-05-04
22
2019-05-05
13
Kalman Antonia
KS Team Rancho Pcim
AVATAR (53)
2019-05-03
2019-05-03
14
2019-05-04
51
2019-05-04
48
2019-05-05
2019-05-05
Kanior-Schott Maria
LKJ Plessówka
SAHARA (143)
2019-05-05
12
2019-05-05
7
Kasprzak Anna
RC Sosnowice
GALERMO (167)
2019-05-03
20
2019-05-03
2019-05-04
17
2019-05-04
Kenig Zuzanna
Kj VIP Kraków
MONTANA (76)
2019-05-03
22
2019-05-03
6
2019-05-04
20
2019-05-04
15
2019-05-05
2
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2019-05-04
15
2019-05-05
1
200
LACARO (148)
2019-05-04
9
2019-05-05
5
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-05-03
1
2019-05-03
1
2019-05-04
43
2019-05-04
31
2019-05-05
7
2019-05-05
7
2019-05-04
17
2019-05-04
30
2019-05-05
1
2019-05-05
12
MERCEDES (141)
2019-05-03
18
2019-05-03
28
2019-05-04
3
2019-05-04
38
2019-05-05
2
2019-05-05
13
Knerowicz Natalia
WLKS KRAKUS Swoszowice
LALIC (102)
2019-05-03
13
2019-05-05
2019-05-05
2019-05-03
29
Kokosińska Olga
Klub Sportowy Faruk
AMARANT (128)
2019-05-03
3
2019-05-03
28
2019-05-04
1
2019-05-05
1
2019-05-05
2019-05-04
11
Korabik Joanna
KJK Pod Żubrem
BAFRA (133)
2019-05-03
9
2019-05-03
15
2019-05-04
1
2019-05-05
7
2019-05-05
2
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
2019-05-03
18
2019-05-03
2019-05-04
3
Kosman Magdalena
KS Bór Toporzysko
DARCO (92)
2019-05-03
2019-05-05
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2019-05-03
2019-05-03
8
2019-05-04
9
2019-05-05
4
2019-05-05
Koza Wiktoria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-05-03
4
2019-05-03
4
2019-05-04
5
2019-05-04
25
2019-05-05
9
2019-05-05
6
Kozak Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
TAMIZA- K (160)
2019-05-03
64
2019-05-04
18
2019-05-05
7
2019-05-05
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2019-05-03
13
2019-05-04
5
2019-05-05
23
2019-05-04
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2019-05-04
5
2019-05-05
8
VANCOUVER (165)
2019-05-03
6
2019-05-03
31
2019-05-04
17
2019-05-04
20
2019-05-05
22
CLINTERO (175)
2019-05-04
6
2019-05-04
8
2019-05-04
9
Krawczyk Michalina
KS 'Bór' Toporzysko
DARCO (80)
2019-05-03
10
2019-05-04
33
2019-05-05
2019-05-04
3
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (131)
2019-05-03
16
2019-05-04
6
2019-05-05
7
Kubala Hanna
MKJ Hucuł
CYT (136)
2019-05-05
Kubica Zuzanna
bpk
ONTARIO (112)
2019-05-04
2
2019-05-04
39
2019-05-05
10
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-05-03
16
2019-05-03
7
2019-05-04
33
2019-05-04
11
2019-05-05
26
2019-05-05
4
2019-05-03
5
2019-05-03
18
2019-05-04
16
2019-05-04
7
2019-05-05
2
100
2019-05-05
12
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2019-05-04
7
2019-05-05
2
300
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
VIDAR M (55)
2019-05-03
41
2019-05-03
Layer Marek
K.J.Facimiech
RINGO (144)
2019-05-04
8
2019-05-04
7
Lech Marcelina
WLKS Krakus Swoszowice
EQUANDANI (168)
2019-05-03
9
2019-05-03
3
2019-05-04
11
2019-05-05
1
300
ARMANI (169)
2019-05-03
11
2019-05-04
2019-05-05
12
Lorek Dominik
KS Team Rancho Pcim
DUNAJ (54)
2019-05-03
21
2019-05-03
2019-05-04
2019-05-04
2019-05-05
7
2019-05-05
Łopatka Katarzyna
KJ Facimiech
ROMANIA (30)
2019-05-03
19
2019-05-03
12
2019-05-04
29
2019-05-04
16
CARY (38)
2019-05-03
30
2019-05-03
20
2019-05-04
41
2019-05-04
2019-05-05
7
2019-05-05
30
Mardyła Zuzanna
OJK Zordina
BIRMA (100)
2019-05-03
51
Matla Łukasz
OJK Pod Dębami
2019-05-03
14
2019-05-03
8
2019-05-04
28
2019-05-04
21
2019-05-05
7
Miazga Anna
KJ Facimiech
SORINNA (41)
2019-05-03
35
2019-05-03
40
2019-05-04
36
2019-05-04
29
2019-05-05
5
2019-05-05
Miazga Katarzyna
KJ Facimiech
OKLAND (29)
2019-05-04
35
2019-05-05
7
2019-05-05
10
2019-05-04
Michalik Anna
Bpk
HUMORESKA (137)
2019-05-03
13
2019-05-03
42
2019-05-04
9
2019-05-04
15
2019-05-05
2019-05-05
Michałek Marcin
KJ Facimiech
VIDAR M (55)
2019-05-05
2019-05-05
Michałek Marcin
KJ Facimiech
2019-05-05
18
2019-05-05
11
Michorczyk Gabriela
Klub Sportowy Faruk
2019-05-03
21
2019-05-03
45
2019-05-04
27
2019-05-04
33
2019-05-05
14
2019-05-05
4
Mika Katarzyna
OJK Zordina
BIRMA (98)
2019-05-03
12
Mikołajczyk Alina
KJ Facimiech
ALARM (129)
2019-05-05
22
2019-05-05
Mikoś Agnieszka
bzk
NEKNES (96)
2019-05-04
1
2019-05-05
5
2019-05-05
5
Mizera Mateusz
SKJ Hucuł Myślenice
MARKIZ (94)
2019-05-03
10
2019-05-03
Moskała Nadia
klub jezdziecki assanya
FIRST ROW (171)
2019-05-03
33
2019-05-03
61
2019-05-04
38
2019-05-04
29
2019-05-05
9
Najder Sara
Krakowski Klub Jazdy Konnej
MIKRUS (57)
2019-05-03
66
2019-05-03
65
2019-05-04
2019-05-04
39
2019-05-05
2019-05-05
Neczaj Wiktoria
WHiBZ UR Rząska
HELLADA (157)
2019-05-04
Noga Gabriela
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (90)
2019-05-04
10
2019-05-04
13
2019-05-05
3
2019-05-05
11
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-05-04
24
2019-05-04
4
2019-05-05
9
Nowak Anna
KJ Facimiech
2019-05-05
18
2019-05-05
2019-05-03
2019-05-03
2019-05-04
26
2019-05-04
20
2019-05-05
2019-05-05
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
AMETYS (50)
2019-05-03
2
2019-05-04
3
100
2019-05-05
5
Nowicka Oliwia
Klub Sportowy Podkowa
2019-05-03
14
2019-05-03
11
2019-05-04
49
2019-05-04
37
Oleksy Kamil
Wlks Krakus Swoszowice
KOSMOS (97)
2019-05-03
27
2019-05-03
26
2019-05-04
2019-05-04
28
2019-05-05
31
Osieka Daria
RC Riding Center Sosnowice
2019-05-03
22
2019-05-03
30
2019-05-04
25
2019-05-04
35
2019-05-05
8
Piątkowski Paweł
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
EXICON (69)
2019-05-03
35
2019-05-03
33
2019-05-04
2019-05-05
2019-05-03
13
2019-05-04
10
2019-05-04
13
2019-05-05
17
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2019-05-03
40
2019-05-03
2019-05-04
2019-05-04
4
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ROSA (78)
2019-05-03
9
2019-05-03
2019-05-04
16
2019-05-04
13
2019-05-05
25
2019-05-05
Policht Angelika
WLKS Krakus
KOKAINA (25)
2019-05-03
42
2019-05-03
2019-05-03
29
2019-05-03
2019-05-04
24
Profic Robert
WLKS Krakus
2019-05-03
27
2019-05-05
16
Pyrek Filip
WLKS Krakus
2019-05-03
1
2019-05-03
2
2019-05-04
1
2019-05-04
32
2019-05-05
17
2019-05-05
14
MEDEA (121)
2019-05-04
10
2019-05-04
27
2019-05-05
5
2019-05-05
21
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2019-05-04
2019-05-04
2019-05-05
5
2019-05-05
5
2019-05-03
38
2019-05-03
33
2019-05-04
31
2019-05-04
2
2019-05-05
6
2019-05-05
10
Rogalska Jadwiga
KS Bór Toporzysko
MARATON (67)
2019-05-03
37
2019-05-03
12
2019-05-04
6
2019-05-04
2019-05-05
18
2019-05-05
30
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
FEMKE (56)
2019-05-03
10
2019-05-04
26
2019-05-05
24
2019-05-05
8
Ryłko Agnieszka
Klub Sportowy LASER TEAM
WISZNIA (87)
2019-05-04
32
2019-05-04
46
2019-05-05
6
2019-05-05
13
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
ULMA (89)
2019-05-04
8
2019-05-04
11
2019-05-05
1
2019-05-05
Sadzik Gabriela
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (46)
2019-05-03
63
2019-05-03
60
2019-05-04
2019-05-04
2019-05-05
4
2019-05-05
Satoła Julia
KJ Facimiech
DOLGANO (31)
2019-05-03
23
2019-05-04
19
2019-05-05
14
Sikora Julia
brak
MORIA (107)
2019-05-04
12
2019-05-04
25
TABAKA (108)
2019-05-04
40
2019-05-04
Sikora Weronika
KJ Facimiech
2019-05-04
32
2019-05-04
42
2019-05-05
17
2019-05-05
33
Skrobacz Olga
Wlks Krakus
QUINCY (150)
2019-05-04
2
300
Sławecka Zuzanna
Klub Jeździecki Mszana Górna
KORA (18)
2019-05-03
19
2019-05-03
62
2019-05-04
8
2019-05-04
37
2019-05-05
13
2019-05-05
MEFISTO (20)
2019-05-03
10
2019-05-03
10
2019-05-04
29
2019-05-04
23
2019-05-05
15
2019-05-05
29
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (52)
2019-05-04
8
2019-05-04
1
200
2019-05-05
24
2019-05-05
13
Smykała Emilia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
SZAFIR (58)
2019-05-03
7
2019-05-03
11
2019-05-04
18
2019-05-04
27
2019-05-05
2019-05-05
Sordyl Łukasz
RC Riding Center Sosnowice
STELINUS (123)
2019-05-03
21
2019-05-03
16
2019-05-04
26
2019-05-04
19
2019-05-05
CONTENTO (124)
2019-05-03
14
2019-05-03
5
2019-05-04
9
2019-05-05
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
CAMEL (17)
2019-05-03
1
2019-05-03
47
2019-05-04
6
2019-05-04
2019-05-05
3
2019-05-05
4
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (170)
2019-05-03
2019-05-04
6
Stalony-Dobrzańska Olga
WLKS Krakus
AHLERT (166)
2019-05-03
34
2019-05-04
14
2019-05-05
12
Strama Maria
Nz
RADKA (15)
2019-05-03
56
2019-05-03
37
2019-05-04
16
2019-05-04
24
2019-05-05
7
2019-05-05
Strojny Izabela
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SILVIA (64)
2019-05-04
2
200
2019-05-05
2
200
Strzałka Anna
KJ Facimiech
HOKY J (39)
2019-05-03
19
2019-05-04
14
2019-05-04
2019-05-05
5
2019-05-05
28
Studencka- Wójcik Agata
Kj Facimiech Wielkie Drogi
2019-05-03
38
2019-05-03
2019-05-04
37
2019-05-05
21
Styś Wiktoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (83)
2019-05-03
36
2019-05-03
23
2019-05-04
18
2019-05-05
6
2019-05-05
9
2019-05-04
4
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (2)
2019-05-04
3
200
Świtek Dariusz
KJK Pod Żubrem
2019-05-03
16
2019-05-03
1
2019-05-04
4
2019-05-04
34
2019-05-05
9
2019-05-05
11
Szafran Aleksandra
KJ Facimiech
OKLAND (29)
2019-05-03
52
2019-05-03
2
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SHY BOY (127)
2019-05-03
1
2019-05-03
2019-05-04
5
2019-05-05
15
2019-05-05
Trzcińska Franciszka
KJK Elizar
2019-05-03
1
2019-05-03
28
2019-05-04
31
2019-05-04
2
2019-05-05
3
2019-05-05
27
Wach Tomasz
Kjkespadon
ARBI (151)
2019-05-03
26
2019-05-03
54
2019-05-04
14
2019-05-04
10
2019-05-05
9
2019-05-05
13
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
NIL (11)
2019-05-03
23
2019-05-03
25
2019-05-04
4
2019-05-04
22
2019-05-05
1
2019-05-05
2019-05-03
5
2019-05-03
18
2019-05-04
7
2019-05-04
17
2019-05-05
3
50
CARLZIN (14)
2019-05-03
3
2019-05-03
3
2019-05-04
12
2019-05-05
2019-05-03
48
2019-05-03
49
2019-05-04
23
2019-05-04
20
2019-05-05
16
2019-05-05
Warchoł Aleksandra
WLKS Krakus
AHLERT (106)
2019-05-03
36
2019-05-04
5
2019-05-05
3
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
KACPER (7)
2019-05-03
1
2019-05-03
15
2019-05-04
11
2019-05-04
24
2019-05-05
20
2019-05-05
14
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech
2019-05-04
12
AKTEUR B (104)
2019-05-03
12
2019-05-03
26
2019-05-04
18
2019-05-04
25
2019-05-05
20
Wolf Paulina
KS Faruk
DEMOLKA (82)
2019-05-04
2019-05-04
Woloszyńska Ewa
WHiBZ UR Rząska
HELLADA (157)
2019-05-04
52
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-05-03
4
2019-05-03
4
2019-05-04
8
2019-05-04
4
2019-05-05
7
2019-05-05
3
200
2019-05-03
1
2019-05-03
1
2019-05-04
1
300
2019-05-04
1
400
2019-05-05
3
100
2019-05-05
1
400
Załubska Paulina
WLKS Krakus
2019-05-03
14
2019-05-04
12
2019-05-04
2019-05-05
16
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (26)
2019-05-04
6
2019-05-03
31
2019-05-03
2019-05-04
23
2019-05-04
2019-05-05
32
2019-05-05

Number of Riders: 137

Number of Horses: 166

The sum of prizes: 3 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl