Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowy Puchar Polski Południowej - HZR i HZT
KJK Szary Michałowice, 06-08.12.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (MJ.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
4. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
5. Biskup Paulina JKS Equi Verso
2001 (MJ.)
O034216
6. Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
S
O037110
7. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
brak
8. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
9. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (J.)
O037390
10. Bula Katarzyna KJ Lando
S
O026592
11. Burda Katarzyna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O049076
12. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
13. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
14. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
O051354
15. Cież Anna BPK - MAL
2002 (J.)
O040027
16. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
17. Czekaj Kinga KJK Szary Michałowice
S
O025099
18. Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2002 (J.)
O027042
19. Dąbrowska Julia KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
.
20. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
21. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
22. Dolińska Aleksandra BPK
2003 (J.)
O038322
23. Drabczyk Izabela RC Riding Center Sosnowice
S
O023203
24. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
25. Dymek Rafał OJK Pegaz
S
O032754
26. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
27. Fajfur Maja Brak
2001 (MJ.)
O051218
28. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O012829
29. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
30. Fraś Karolina Kj VIP Kraków
2004 (J.)
Brak
31. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (MJ.)
O037352
32. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
33. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
34. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
35. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
36. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O033508
37. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
38. Gniewek Aleksandra kjk szary
2008 (JM.)
brak
39. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
40. Gołębiowska Emilia OJK Zordina
2003 (J.)
Brak
41. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
Brak
42. Gorczowski Przemysław Ojk Barcice
S
Brak
43. Grabowska Joanna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O008251
44. Grela Marta KJ Zbrosławice
2003 (J.)
5983/19AB
45. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
46. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
47. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O034714
48. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
49. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O037100
50. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
51. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
52. Hernik Anna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
53. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
54. Jagoda Weronika St. KJ Apacz Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
55. Janas Olga KJ Leśna Wola
2018 (Mł.)
O047476
56. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
57. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
58. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O041054
59. Jaszczurowska Dorota OJK Pod Dębami Inwałd
2006 (JM.)
Brak
60. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
61. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O027190
62. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (J.)
O038072
63. Jonik Anna OJK Barcice
S
O012441
64. Jóźwiak Alicja brak
2006 (JM.)
O041055
65. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
66. Kałwa Kamila LKJ w Udórz
67. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka Żywiec
2005 (JM.)
brak
68. Kancelista Nadia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O037083
69. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
70. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
71. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
72. Kenig Zuzanna Kj VIP Kraków
2000 (MJ.)
Brak
73. Kiczka Karolina OJK Barcice
S
-
74. Kijas Emilia KJ Facimiech
2002 (J.)
O040210
75. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
76. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
77. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
78. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
79. Korek Dorota St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
80. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
81. Korus Magdalena Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
S
O002030
82. Korzeczek Wojciech BPK
2004 (J.)
LZRWZJ/9/19
83. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
84. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
85. Kosmal Daria OJK Zordina
2002 (J.)
Brak
86. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
87. Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
88. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
89. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
90. Kowynia Julita WLKS Krakus
1999 (MJ.)
O040428
91. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O048386
92. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
93. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (MJ.)
O034307
94. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
95. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
96. Kuchejda Katarzyna KJ Equus Węgrzce
S
O009104
97. Kucias Angelika Klub Jeździecki Global
S
O014312
98. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
99. Kula Maja KJK Szary
2005 (JM.)
brak
100. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
101. Kunicka Dominika SKJ OMEGA
2003 (J.)
O041922
102. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O042134
103. Lech Marcelina KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
104. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
105. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
106. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (J.)
O041049
107. Libera Alicja KJ Facimiech
2002 (J.)
brak
108. Likus Maja KJK SZARY
2008 (JM.)
O043330
109. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O035885
110. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
111. Łukaszek Marcelina JKS Kasztanka Żywiec
2003 (J.)
O050190
112. Łyś Karolina R.C.Riding Center Sosnowice
2002 (J.)
O025831
10140182
113. Machnik Roman Jurajski LKJ w Udorzu
S
O044878
114. Maciąg Zuzanna Brak
1999 (MJ.)
Brak
115. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
S
O040319
116. Maciejczyk-Cień Oliwia bpk
2004 (J.)
O053034
117. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
118. Majer Beata KJ Global
S
O003580
119. Matusiak Hanna OJK Pod Dębami Inwałd
2003 (J.)
O031661
120. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
121. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (J.)
O041619
122. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
123. Michałek Marcin KJ Facimiech
S
O001132
124. Morawski Robert OJK Stajnia Pod Dębami
S
O019029
125. Mróz Urszula KJK Szary Michałowice
126. Mróz Weronika KJK Szary Michałowice
2000 (MJ.)
brak
127. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
128. Musiolik Roksana PLKJ PLESSÓWKA
2006 (JM.)
Brak
129. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
brak
130. Najdzionek Szymon WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O028637
131. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
132. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
133. Nowak Adam KJ Facimiech
2003 (J.)
O053539
134. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O026010
10158572
135. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
136. Nowak Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (J.)
Brak
137. Nowak Ewa Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2007 (JM.)
Brak
138. Nowicka Oliwia KS Podkowa w Nowej Wsi
2007 (JM.)
O040029
139. Nowińska Kinga kjk szary michałowice
2018 (Mł.)
brak
140. Obstarczyk Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O047123
141. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
142. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
143. Oswald Małgorzata Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
2004 (J.)
O049462
144. Pandel Anna panderoza
2008 (JM.)
0000001
145. Pandel Jerzy
146. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2002 (J.)
O045147
147. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
148. Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003424
149. Pietrus Helena KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O045229
150. Pietrus Sylwia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O045229
151. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (MJ.)
O047809
152. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
153. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
154. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
155. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O052121
156. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
157. Pobożniak Alicja KJ Facimiech
2003 (J.)
O052812
158. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
159. Poliwoda Dominika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
160. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
161. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
162. Popiół Maja KJ Trachy Sośnicowice
S
O022425
163. Potaczek Karolina BPK
S
O032258
164. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O049968
165. Przybycień Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
166. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O033990
167. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
168. Rachwał Piotr KJK Szary Michałowice
S
O025098
169. Respondek Monika Kj Zbrosławice
2000 (MJ.)
O027304
170. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O039200
171. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
172. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
173. Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044768
174. Rudzka Paulina KKJ Kielce
2000 (MJ.)
O026694
175. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
176. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
177. Sijka Olivia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
O051789
10203684
178. Sikora Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O040993
179. Skotniczna Karolina KS Team Rancho Pcim
S
brak
180. Skrzypiec Agata KJ Trachy Gliwice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
181. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O027059
182. Ślęzak Jagoda KJK Szary
2005 (JM.)
brak
183. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
184. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
1999 (MJ.)
O007598
185. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
186. Smykała Emilia Krakowski Klub Jazdy Konnej
2005 (JM.)
brak
187. Sobczak Michał St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O052601
188. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (J.)
O039122
189. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
190. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
191. Sośnicka Karolina KJK Szary
192. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
0057507
193. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
194. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
195. Stempińska Weronika OJK Zordina
2004 (J.)
brak
196. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
197. Strama Maria OJK Pod Dębami Inwałd
2004 (J.)
O044049
198. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
199. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
200. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
201. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
202. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
203. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
204. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
205. Sztuka Michalina JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2004 (J.)
O044565
206. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O035565
207. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
208. Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O045396
209. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
210. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (MJ.)
O031906
211. Trzos Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013895
212. Uchwat Katarzyna POL
S
10057985
213. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
214. Voight Sebastian
215. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
216. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O038870
217. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
218. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
219. Waśko Julia KJK Szary
220. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
S
O002461
221. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
S
O000706
222. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
223. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
224. Wrona Martyna BPK (SWK)
2001 (MJ.)
O033364
225. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
226. Wyrobek Emilia KJK Szary Michałowice
227. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
228. Zając Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
S
O027341
229. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
10194353
230. Zejer Zuzanna bpk
2018 (Mł.)
O044091
231. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
232. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
brak
233. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
234. Ziębicki Mikołaj KJK Szary Michalowice
2013 (Mł.)
/
235. Zielińska Janina Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O053607
236. Żmuda Martyna WLKS Krakus Swoszowice
S
O021242
237. Żukowska Maria Brak przynależności klubowej
2002 (J.)
O036163
238. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O041526
239. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
S
O012574
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

A NEW PEARL WESTF POL 2013 Klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
2.

312

A-VIVALDI SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: Van Gogh /
M: Adelina /
brak 616009630179313
3.

238

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
4.

231

ACANI BEJ MŁP POL 2006 Klacz gniada F: Berlin Bej
M: Akacja
K017026
5.

111

ACDC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/167 F: Adrian
M: Astarte
K012466
6.

377

ADELA XX POL 2010 Klacz gniada F: rhodesian winner
M: adoracja
K016488
7.

280

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891 616009630152111
8.

147

ADRIANNA - K SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Adrian / Aloube Z
M: Kinga-K / King Of Carelshof
K023839 616009570112012
9.

278

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf/Fanimo
M: Andoria BH/Emetyt
K025536 616007661401813
10.

81

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/162 F: Acorado
M: Rheingold
K009284 brak
11.

98

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
12.

79

ALBATROS SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: Cantanis
M: Ambrozja
K016678 5280030604155 104GP15
13.

276

ALEX 621 Deutsche Reit Pony GER 2008 Wałach kasztanowata/147 F: nn
M: nn
Brak DE 498980263108
14.

319

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Ustionov / Libero H
M: Adelina / Aloube Z
K020890 616009630173312
15.

322

ALUETTE SP POL 2012 Klacz gniada/155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027744 616999690061512
16.

282

AMARU L HOL POL 2012 Ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
17.

360

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
K020987 616009540102411
18.

116

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
K013181 203010237360105
19.

325

ANGELO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/167 F: Vittorio / Calippo
M: Andaluzja / Ultimo
K026106 616009510135414
20.

286

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
K023654 DE433332014910
21.

355

AQUADOR KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Heartbreaker / 147STB-H Nimmerdor
M: Sharmeta / Calvados
K024596 528210000694797
22.

350

ARAMIS OLDENBURSKA POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
K022149
23.

306

ARBOREA WESTFALSKA POL 2014 Klacz gniada/168 F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
280095
24.

28

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
25.

273

ARONIA OS POL 2007 Klacz srokata/x F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
x x
26.

2

ASHANTI SOLIER MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
27.

370

ATLANTA KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Calvados / Uriel
M: Sarina B / Heartbreaker
K009234
28.

1

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
29.

305

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
K025877 616 009 57 01456 13
30.

90

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/179 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
31.

332

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 25.0 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
32.

67

B-COMETA_AS SP POL 2010 Klacz siwa F: .
M: .
K023773
33.

125

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
34.

232

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
35.

64

BAKŁAJ WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
36.

394

BALBINA / POL / Klacz inna// F: /
M: /
/ /
37.

342

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
38.

265

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
K013477
39.

66

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
40.

233

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
41.

380

BASCADO Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada/165 F: Lascado
M: Bonanza
K025903
42.

324

BEL DE JOUR SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
43.

170

BELLATRIX B HOLSZTYŃSKI GER 2009 Klacz ciemnogniada/175 F: Chepetto
M: Valaquenta
K028455 brak 106PZ83
44.

13

BENTLEY Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: Beandy
brak
45.

323

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
K023405 056015Z55732713
46.

274

BIJOU BE OS POL 2006 Ogier kasztanowata/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
K010512 DE418180151606
47.

234

BIRMA Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/kuc:148 F: Krotoszyn
M: Benita
brak POL009540026608
48.

235

BIRMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/148 F: Krotoszyn
M: Benita
Brak POL009540026608
49.

236

BIRMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/kuc:148 F: Krotoszyn
M: Benita
brak POL009540026608
50.

181

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
K018848 203009225472210
51.

261

BONGO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada/174 F: Chef Supreme
M: Bogota
K011755 POL007610099306
52.

281

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
K020889
53.

88

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108
54.

131

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
55.

172

BRIANCE HOLSZTYN GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
K022938
56.

123

BUSHIDO HAN GER 2013 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Contessa /
K025078 DE431310735313
57.

185

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
58.

68

CALIDA R HANNOWERSKA GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
K026356
59.

139

CALIPTO HAFL POL 2011 Wałach izabelowata/150 F: Nero
M: Calita von nijhorst
Brak 616013610118511
60.

3

CALL ME 7 HOL GER 2009 Klacz siwa/172 F: Contact Me /
M: Fire Girl /
K018310 DE421000214009
61.

34

CALLA-N SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: diarado
M: clasic welwet brown
00000 00000
62.

340

CALMIRA 7 RHEINLANDER POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
63.

115

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
64.

284

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
65.

118

CANTANERO-P Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach siwa/175 F: Cantanis
M: Calippa
K018268 POL009610207207
66.

29

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
67.

253

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
68.

60

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
69.

205

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
K022373 DE431310077311
70.

227

CARLZIN TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach gniada/X F: Zidane
M: Zhin zhin
K023268 X
71.

142

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
K024708
72.

99

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
K014632
73.

246

CASALINA HOL POL 2009 Klacz gniada/167 F: CASALL
M: LEVANTE III/ ALEXIS Z
K016169 DE421000582009
74.

341

CASALITA ELIZAR HOLSZTYŃSKA POL 2012 Klacz gniada/162 F: Casall
M: Perle XXI
K024989 DE421000121012
75.

333

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
76.

165

CASQUERA HOL POL 2009 Klacz siwa/X F: X
M: X
X X
77.

344

CASSINIA OLDENBURSKA POL 2008 Klacz gniada/175 F: Casini II
M: Bonita
K014104 Pol666777886554578 DE418180684909
78.

264

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
K021453 DE421000011411
79.

161

CATAMARA'N HOLSZTYNSKA POL 2010 Wałach siwa/173 F: Corrado 1
M: Olraune
K021390 11
80.

373

CELEBRITY OS POL 2011 Wałach siwa F: Cosido / Cosimo
M: Bawaria / Castilio
K018561
81.

391

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
K020853 DE441411519510 105GS32
82.

69

CHACCO Z HOLSZTYŃSKA POL 2013 Ogier gniada/170 F: Centurion
M: Toskana IV
K024931 ..
83.

190

CHAFIR HAN POL 2008 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Firenze / Ferragamo
K014454 DE431319845508
84.

349

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
Brak Brak
85.

267

CHAMPION CHACCO BLUE HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Nando Super / Nando
M: Wonder Mickey / Wanderbursch II
K017936 DE431316869509
86.

317

CHEDOUSE Sk Gorącokrwista POL 2006 Wałach gniada/. F: Dunsany
M: Santal
K024332
87.

59

CHICA BOMB OLDENBURSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
K021695
88.

37

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
89.

283

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
K013840 DE441410105308
90.

196

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
91.

84

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
92.

122

CISCO 241 NIEM. SPORT. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
K024128 DE456370323409
93.

291

CLINTELLA WESTFALSKA POL 2009 Klacz siwa/165 cm F: Clinton
M: Marena
K018034 DE441411196509
94.

96

COCO BOMB WESTF POL 2015 Klacz gniada/163 F: Cottonclub /
M: Lady Ship /Lancer III
brak -
95.

95

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
96.

330

COCO LADY OLD POL 2010 Klacz siwa/176 F: -
M: -
K016394 DE421000014810
97.

357

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
98.

19

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
99.

302

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
100.

345

CONNET DU ROUET OLD GER 2010 Klacz siwa F: Cartogran
M: Paschubet
K027410
101.

386

CONNET DU ROUET OLDENBURSKA GER 2010 Klacz siwa/170 F: Cartogran
M: Paschubet
brak DE418184011210
102.

254

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
103.

316

CONSUELLA M Słowacka Gorącokrw. POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Consulent Z / Consulent CR
M: Grandezza / Grannus-Granit
K025706 703001782138011 106BS98
104.

315

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
K018339 DE441411589710
105.

294

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
106.

160

CORNETTO OLDENBURGER POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cornet Obolensky
M: Furosy
K025925 11
107.

266

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
108.

176

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
brak -
109.

230

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Czata / Life and Liberty
K025505 616009660848413
110.

63

CUERLY SUE HOL POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender / Calypso II
M: Hanaria / Corleone
K009368 DE421000274004
111.

117

CYTAT TS POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir /
M: Czarna /
K019877 POL999540081303
112.

80

CZEDAN WLKP POL 2007 Wałach siwa/163 F: Landor
M: Czuwajka
brak POL007610028307
113.

321

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach gniada/170 F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086
114.

183

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
115.

134

DELTA I Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Turbud Qurinus
M: Dera
brak 616009640062511
116.

58

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
117.

390

DENIRO SP POL 2014 Wałach siwa F: Stakkato Top
M: Dewiza De Revel/QUIDAM De Revl
K025375 PL616009570146314
118.

202

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K017300 616009570101609
119.

290

DIARADOS 7 OLD GER 2012 Wałach gniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chella Girl / Sandro Boy
K025388 DE418185063412
120.

152

DIORYT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach siwa/. F: Rubin
M: Dyplomacja
K010548
121.

250

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada/171 F: Talent /
M: Korys Despotka /
K018875 616009690093705
122.

177

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada/brak F: unday De Riverland / Quaprice Boimargot Quincy
M: Irisse / Quouglof Rouge
K025492 Irisse / Quouglof Rouge
123.

24

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier skarogniada/166 F: Escudo /
M: Dalia /
K010136 -
124.

62

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Vitalis / Imequyl
M: Dalia Z / Duch Capitol
K023883 616009530092613
125.

225

DONNA MARY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata/xxx F: Llandaff
M: Donna Polonia
K020399
126.

107

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Cancoon
M: Diablica
K018574 616009640073809
127.

174

DORNERO Z ZANGERSHEIDE POL 2013 Wałach gniada F:
M:
brak
128.

297

DRAGO - POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
K018708
129.

387

DRAHMA SP. POL 2012 Klacz Kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 PL616009520122212
130.

298

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
K021627 616009670014912
131.

171

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
K021566 616009510343712
132.

140

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Ordon
M: Diomeda
K021987
133.

57

EKLER MAŁOPOLSKA POL 2005 Ogier siwa/176 F: Karmel
M: Emisja
Brak POL 006 58 03151 05
134.

244

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
135.

27

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
K022388 528003200900496
136.

6

ERAZM MŁP POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun / Top Gun
M: Enigma / Decybel I
K025342 616006570147214
137.

133

ERROLL SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landacord
M: Eroica
K017239 POL009510124907
138.

213

EUREKA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/162 F: Hebab
M: Etiuda
Brak 616006580176009
139.

343

F CADANS Z ZANG BEL 2007 Wałach kasztanowata F: Franco / Farmer
M: Welling / Krunch De Breve
K019312 Z546807
140.

301

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata/x F: For Edition I
M: Rubina
K025237 DE431314311607 104PW08
141.

197

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
142.

100

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
K023270 528003201001259
143.

72

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Corent Obolensky / Clinton
M: Amerens / Montreal
K027041 528003201008551
144.

169

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
K016311 BELW239690BWP 103OG61
145.

94

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
146.

194

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
147.

310

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
148.

148

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146
149.

331

GALA MŁP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
150.

110

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197
151.

275

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata/- F: So In Love
M: Generacja
K018816 POL009690066209
152.

362

GIEJELLE FOMIA KWPN NLD 2011 Klacz siwa F: BUGATTI VDL
M: TIEJELLE FOMIA/ VOLTAIRE
K023416 528003201106739
153.

77

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
154.

192

GINO KWPN NED 2011 Stallion Bay F: BISCAYO
M: VROUWE BUREVELD/BURGGRAAF
528003201105046 105SL31
155.

272

GIRL RV KWPN NED 2011 Klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: Quality Time / Quantum
K021259 528003201105142
156.

97

GIRSTTI S. E. KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Cirstney S. E. / Sydney
K021169 528003201104230 105GM24
157.

180

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
K006691 616007660764800
158.

182

GOLDY R KWPN NED 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Wendelien R / Lupicor
K028861 528003201100033
159.

75

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
160.

120

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Wałach gniada/175 F: Ultimo
M: Odiline
Brak .
161.

157

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
162.

353

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
528003201104098 105NE08
163.

339

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
164.

300

H VANESSA X POL 2012 Mare chestnut/X F: X
M: X
X X
165.

240

H-CARETANO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K009790 10761
166.

347

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
167.

262

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 Wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
168.

269

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
K021053 528003201207341
169.

83

HANTERKA OLD GER 2005 Klacz gniada/168 F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
K012163 DE418181111005
170.

270

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
K023155 528003201205792
171.

112

HEART LIGHTNING Duńska Gorącokrwista DEN 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
172.

33

HEAVY METAL SP POL 2007 Wałach skarogniada/184 F: Baskir
M: Hana / Cantanis
K014330 brak
173.

168

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
K024083 528003201203631
174.

259

HIKI WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/165 F: Antek
M: Harfa
K025767 616007590176411
175.

378

HINA B KWPN NED 2012 Mare Bay F: ZAMBESI
M: TINA B/MANHATTAN
528003201201407 106GD63
176.

258

HIPIS MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
Brak POL006540056605
177.

76

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
178.

135

HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE KWPN NED 2012 Wałach siwa/170 F: Tornesch
M: Sierra Nevada
K026622 528003201209114
179.

303

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Holandia / Lando
K020450 616009540079411
180.

82

IBERIA WLKP POL 2007 Klacz siwa/175 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Izolda / Mangan
K016299 616007610167607
181.

289

IBIZA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz siwa/170 cm F: Lascadell
M: Izoklina
K011819 POL007610167606
182.

104

IDANCA KWPN NED 2013 Wałach kara/170 F: D
M: B
K025848
183.

368

IGOR E KWPN NED 2013 Gelding Bay F:
M: /
528003201302165 106MR01
184.

55

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009
185.

178

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
186.

155

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
K026378 528018020132081
187.

128

IWAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
188.

46

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 Klacz inna/165 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
189.

141

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
190.

271

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker /
M: D Livia RV /
K025969 -
191.

252

JAGUAR KWPN NED 2014 Ogier gniada/165 F: Carrera VDL / Cardento
M: Walzing Patty / Radisson
K027111 528003201400378
192.

372

JAMINKA P F:
M:
193.

195

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
194.

243

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
K012855 POL009580422305
195.

361

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 Male Grey F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ERIANA-F/CANTURANO
528003201400251 106QW74
196.

338

JOWITA W SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Castiglione L
M: Jugla
K027907 616009580344911
197.

191

JOY RIDE B ZANG POL 2014 Klacz /168 F: Taquin de la Extase (Heartbreaker)
M:
brak brak
198.

204

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
K026624
199.

70

JULIEN Szlachetna Półkrew POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
K007813 K007813
200.

61

KALISTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach kara/173 F: Liguster
M: Kariera
K009263 POL009640024204
201.

327

KALITA O KWPN NED 2015 Klacz gniada/- F: Verdi
M: Zelita O/ Heartbreaker
brak -
202.

186

KARAMIS WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Desant / Lando
M: Kari / Pancho
K020821 POL007540144608
203.

74

KARINA MAŁY KOŃ POL 2011 Klacz gniada/mk:163 F: Dantes Blue Mount
M: Kirka
K027959 616013540117611
204.

249

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
K013611 POL007520018403
205.

87

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
K022153 616009670088809
206.

150

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BELG. GORĄC. POL 2010 Wałach gniada/172 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevve
K017739 056002W00296403
207.

257

KEEN TO ROCK KWPN POL 2015 Klacz gniada/166 F: E-Star/Big Star
M: Rockella-S
brak 0
208.

173

KENZO SP POL 2006 Wałach gniada F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
209.

188

KING KUC NED 2013 Wałach siwa/141 F: nn / nn
M: nn / nn
K027968 528019090008881
210.

187

KING OF POP TS POL 2011 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: Kamelia / Mars
K019071 616999680060111
211.

374

KISMET HIPPICA OS POL 2014 Wałach gniada/169 F: Kannan
M: Loubette
brak brak
212.

326

KLARADETTE S KWPN NED 2015 Klacz kasztanowata/- F: Arezzo VDL
M: Saradette S/ Voltaire
brak -
213.

371

KNOCKKASH GIRL KUC CONNEMARA IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K024793 372003000121178
214.

52

KOKAINA WLKP POL 2007 Klacz gniada/167 F: Lider / Le Grand III
M: Korrida / Krater
K018652 POL007610233507
215.

256

KON'AMIE SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C
M: Titanic S / Marlon
K026439
216.

25

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
217.

295

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
07254 POL009540005400
218.

242

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonkers
M: Kostaryka PG
K018566 616009580856407
219.

121

KOSINA PROGRES KWPN NED 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Baltic VDL KWPN
M: Borina KWPN elite Silverstone Z
PZJ- K028493 528003201503303
220.

379

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
K023065 DE418182528212
221.

143

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F: Cassino
M: Lukrecja
K017021 POL009670111604
222.

239

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
K025738 .
223.

206

LACONIEK Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
224.

189

LADA Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz gniada/157 F: Cromwell / Corall
M: Legenda / Gottward S.V.
K016761 203010237906807
225.

328

LALA SP POL 2009 Klacz skarogniada/160 F: BEKAS
M: LABELLE
K024060 POL009540021009
226.

228

LANDICCO SP POL 2011 Wałach gniada/158 F: Landino
M: .
brak
227.

119

LANDORO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
K024579 616009520048413
228.

263

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Chaltaire Z
M: Laguna
K025182 616009640033012
229.

137

LAURENTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Etiuda
K015544 POL009550091807
230.

45

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
K020446
231.

138

LEVISIONN CONTANGA EWP OLD POL 2011 Klacz siwa/168 F: Levisto
M: Contanga
K020860 DE 433330209411
232.

382

LORENZO OLD POL 2008 Wałach gniada/- F: Linton
M: Gwecora
K027300 DE418181322808
233.

304

LUCILLA WIELKOPOLAK POL 2006 Klacz siwa/163 F: Lwówek
M: Lakonia
K016024 007520003706
234.

36

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164 F: Fjdjy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Fulana Van Het Keizershof / Nonstop
K021171 056002W00299561
235.

127

MAGNETO SP POL 2013 Wałach kasztanowata/0 F: Obelisk
M: Moris
Brak 0
236.

375

MARAT MAŁY KOŃ POL 2006 Wałach gniada/140 F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
237.

4

MARCEPAN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
K021574 616006580182312
238.

348

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 26.06.2013 Wałach kasztanowata/147 F: Monty
M: Kreta
Brak Brak
239.

105

MEGI SP POL 2004 Klacz kara/162 F: N
M: N
K015130 POL999611201504
240.

9

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
241.

175

MERCEDES MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Marsylia
K027031 616066660588510
242.

279

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Dobel's Cento / Capitol I
M: Mirabel / Darling 2
K018018 616009630240109
243.

106

MIDOS SP POL 2015 Wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
244.

65

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
245.

146

MILWI MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/156 F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K021982 616006690071310
246.

20

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack / Marvan I
M: Miranda / Ar-Rahman
K027858 616POL14010047A
247.

89

MONTANA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz kasztanowata F: Erebus
M: Mitropa
Brak
248.

71

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
K019885 DE441411634210
249.

184

NIGHT DANCE ZANGERCHEIDE POL 2013 Klacz gniada/169 F: numero uno
M: calvin z/ alme z
K024961 056015Z55759013
250.

255

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Minaret
M: Niwa
K024709
251.

130

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616009610123811
252.

179

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
K011971 POL009660370207 103OK61
253.

193

OBORAS HENNESSY OLD POL 2007 Klacz gniada/170 F: kannan
M: henzo
brak
254.

102

ODYN TRK. POL 2005 Wałach gniada/165 F: Ałtaj
M: Odymka
K012647 POL007600208905
255.

383

ODYN TRAKEŃSKA POL 2005 Wałach gniada/165 F: Ałtaj
M: Odymka
brak POL 007 60 02089 05
256.

109

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Elliot
M: Ofelia
K013635 POL009640000203
257.

287

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
258.

248

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
K014058 616009550249108 104LK05
259.

229

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
260.

167

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
261.

8

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
262.

318

PASJA STARY MŁYN SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Fair Play Coudreau
M: Prekrasnaja / Pursat
K026413
263.

101

PASŁĘKA Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Iphono
M: Pasieka
K025941
264.

18

PATRIA II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/160 F: Ekwador
M: Poleczka
brak 616009640031214
265.

395

PEDRO HAFLINGER POL 2004 Wałach izabelowata/kuc: F: Habile Vill/
M: Paola/
brak
266.

114

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245
267.

388

PEPOL SP. 2005 Wałach Gn. F:
M:
268.

296

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
269.

145

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
270.

156

QUABREL DE L'ETAPE KUC POL 2004 Wałach siwa/149 F: Don Juan V
M: Nina de L'Etape
K023301 04315168Z
271.

292

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
272.

385

QUINDA QUANDO Deutsche Sport Pferd GER 2009 Klacz gniada F: Quando quando
M: A
K022419
273.

124

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
K022419 DE456570278209
274.

153

RADKA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/000 F: Fatim / Ekwador
M: Rudna / Sandos
K027872 POL007540047006
275.

376

REBELL'S CIDRE DEUTSCHES PFERD POL 2013 Wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior
M: Phantasia
K028269 DE410100134313
276.

113

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104 103FH19
277.

247

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
K025921
278.

129

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
K015472 616009661130809
279.

308

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Cornado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212
280.

151

ROMEO TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
K025148 616999540094411
281.

73

ROSA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/172 F: Radiator
M: Ratina
K011171
282.

299

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Xxx
M: Xxx
K019914 616009600253411
283.

358

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
K016387 616009690072010
284.

366

RUBIN F:
M:
285.

162

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/- F: Faust Z
M: Bella
K019783 616009610183310
286.

136

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping
M: Saksonia
K025333
287.

132

SALONIKI HOL POL 2007 Klacz gniada F: Casall Ask
M: Santana
K011812
288.

207

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada/- F: Satisfaction l / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862
289.

359

SCARTO SP POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: Xxx
M: Xxx
Brak Xxx
290.

311

SCHIROCCO DES CHAINES SF POL 2006 Ogier siwa/171 F: CassiniII
M: Iola des chaines
K029002 06224835Z
291.

392

SCHUTSBOOMS FRANK WELSH PONY NLD 2008 Wałach siwa/kuc:115 F: Schutsbooms Joris
M: Schutsbooms Laura
brak 528019010002574
292.

237

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
K016729 616009570139909
293.

277

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
K021797 056015Z55644611
294.

346

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
K022930
295.

92

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
296.

212

SIMI MŁP POL 2011 Wałach skarogniada/163 F: Minaret
M: SISLEY
K019347 616006570191111
297.

166

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
298.

108

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Stolzenberg / Stakkato
K024443 DE431317406909
299.

251

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
300.

268

STAKATA HAN GER 2013 Klacz kara/- F: Stanley / Stakkato
M: Electra / Embassy I
K024296 DE431314404413
301.

314

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
K023945 616009610116311
302.

154

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
303.

313

SUMIRA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Hetman / Trawant
M: Sumienna / Szron
K017995 POL009540053809
304.

144

SUNSHINE M SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Landino
M: Soleil M
Brak 616009690079211
305.

85

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Mag
M: Sugestia
K019852 616006690084911
306.

93

SZAFIR KOŃ MAŁY POL 2013 Wałach gniada/140 F: Santiago
M: Sonia
brak 616013610116313
307.

241

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Caprioland
M: Sorbona
K014132 PÓŁ 009580637705
308.

293

SZANOWNA DAMA XO POL 2009 Klacz siwa F: NN
M: NN
K017727
309.

307

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
310.

381

TIM TAM F:
M:
311.

126

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
312.

245

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/149 F: MARTELL
M: TOSCA
K015289 POL013660440705
313.

149

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Corvallo/ Coriano
K022478 616009670124711
314.

369

U'SECRET F:
M:
315.

203

ULANA "S" SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/168 F: Wiliam
M: Ulana
K015055 POL009540087604
316.

103

VISTA PONYSPORT KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz tarantowata/142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
317.

260

VITAMINE DW Z ZANG GER 2013 Klacz gniada/167 F: Va-Vite / Heartbreaker
M: Finesse Van Paemel / Cicero Z
K024925 056015Z55847113
318.

367

VIVIANO S F:
M:
319.

86

VOLSTRUPGAARD'S COMET DVB DEN 2002 Wałach skarogniada/172 F: CORONADO II
M: FREMAD'S CALETTA
K008227 09783
320.

91

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
321.

329

WAKAT MŁP POL 2007 Wałach gniada/- F: Kamp /
M: Wakaya / Berlin Bej
K019238
322.

226

WIKI TRK. POL 2009 Klacz gniada F: Emis
M: Wiroza
K019631
323.

363

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz F: Nico K
M: Werwa
K018269
324.

389

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:127 F: Nico-K
M: Werwa
brak 12440
325.

393

XXX F:
M:
326.

288

YOUNG LADY HOL POL 2000 Klacz siwa/169 F: Cambridge / Caletto I
M: G-Christine / Carolus
K027685 POL009611181600
327.

354

Z RIARALDA Z ZANG BEL 2012 Mare Grey F:
M: /
056015Z55626691 106BT23
328.

384

ZENO S OLDBG GER 1997 Gelding Chestnut F: ZEUS
M: BURSCHIKOSE/
DE333330143397 AUT05054
329.

285

ZENTORO GT OLD GER 2015 Ogier skarogniada/170 F: Coupie / Coupe de Coeur
M: Zampana / Chico's Boy
K027188 DE418181050415
330.

78

ZORDINA N WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Ratrak
M: Zorka
K019225
Rider Club
Competition
Prize
Biskup Paulina JKS Equi Verso
800
SUM:
800.00
Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
1000
SUM:
1000.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
1500
SUM:
1500.00
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
2200
SUM:
2200.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1200
SUM:
1200.00
Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
800
SUM:
800.00
Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
800
SUM:
800.00
Kufel Artur WKJ Lublin
3000
SUM:
3000.00
Łyś Karolina R.C.Riding Center Sosnowice
1000
SUM:
1000.00
Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
1800
SUM:
1800.00
Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
600
SUM:
600.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
1500
SUM:
1500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2019-12-06
2019-12-07
14
2019-12-08
22
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2019-12-06
2019-12-07
19
DROBINKA (171)
2019-12-06
2019-12-07
15
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
ISABELLA (155)
2019-12-06
26
2019-12-07
4
2019-12-08
17
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (9)
2019-12-05
5
2019-12-08
29
2019-12-08
22
Biskup Paulina
JKS Equi Verso
SISI SZA (166)
2019-12-06
10
2019-12-07
1
2019-12-08
3
800
Bochenek Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-12-05
2
2019-12-05
3
2019-12-06
14
2019-12-06
2019-12-07
15
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
CZEDAN (80)
2019-12-06
27
2019-12-07
29
2019-12-08
25
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2019-12-06
4
2019-12-07
4
2019-12-08
5
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
2019-12-06
21
2019-12-07
25
2019-12-08
15
Bula Katarzyna
KJ Lando
2019-12-06
33
2019-12-06
2019-12-07
12
ERAZM (6)
2019-12-06
28
2019-12-07
9
2019-12-08
14
Burda Katarzyna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
KOKAINA (52)
2019-12-05
15
2019-12-05
23
2019-12-06
7
2019-12-06
6
2019-12-07
15
2019-12-07
6
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
GOLDY R (182)
2019-12-06
2019-12-06
31
2019-12-07
3
2019-12-05
24
2019-12-05
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2019-12-05
22
2019-12-05
11
2019-12-06
3
2019-12-06
8
2019-12-07
8
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (91)
2019-12-05
32
2019-12-05
2019-12-06
2019-12-06
2019-12-07
10
Cież Anna
BPK - MAL
2019-12-06
2019-12-07
12
2019-12-08
25
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (146)
2019-12-06
31
2019-12-07
28
2019-12-07
3
2019-12-06
35
2019-12-08
16
Czekaj Kinga
KJK Szary Michałowice
2019-12-05
36
2019-12-08
33
2019-12-08
31
Czyż Kamila
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-12-06
2019-12-07
12
2019-12-08
31
Dąbrowska Julia
KJK Szary Michałowice
DESAND (202)
2019-12-06
18
2019-12-07
5
2019-12-08
6
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
H VANESSA (300)
2019-12-05
4
2019-12-06
18
2019-12-07
20
2019-12-05
33
2019-12-06
21
2019-12-05
21
2019-12-05
2
2019-12-06
3
2019-12-06
10
CELEBRITY (373)
2019-12-05
2019-12-05
18
2019-12-06
10
2019-12-06
2019-12-07
8
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
2019-12-06
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
Dolińska Aleksandra
BPK
2019-12-06
36
2019-12-07
33
2019-12-08
30
Drabczyk Izabela
RC Riding Center Sosnowice
SALONIKI (132)
2019-12-05
19
2019-12-08
1
2019-12-08
15
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
SIGMA (346)
2019-12-06
4
2019-12-07
14
2019-12-08
13
HAMADA (347)
2019-12-06
9
2019-12-07
23
2019-12-08
1
Dymek Rafał
OJK Pegaz
DIXON (250)
2019-12-05
2019-12-05
2019-12-06
2019-12-06
34
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2019-12-05
25
2019-12-06
21
2019-12-07
5
2019-12-05
7
2019-12-05
29
2019-12-06
17
2019-12-06
22
2019-12-07
22
JAGUAR (252)
2019-12-05
40
2019-12-05
30
2019-12-06
23
2019-12-06
2019-12-07
11
CARAMELLA (253)
2019-12-05
13
2019-12-05
6
2019-12-06
10
2019-12-06
15
2019-12-07
7
Fajfur Maja
Brak
LUCILLA (304)
2019-12-06
31
2019-12-07
1
2019-12-08
24
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-12-05
17
2019-12-06
5
2019-12-08
13
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (229)
2019-12-05
14
2019-12-05
29
2019-12-08
11
2019-12-08
2
1000
Fraś Karolina
Kj VIP Kraków
2019-12-05
35
2019-12-05
28
2019-12-06
37
2019-12-06
39
2019-12-07
43
2019-12-07
34
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (148)
2019-12-06
27
2019-12-07
29
2019-12-08
26
Gajewska Ida
Klub Jeździecki Zbrosławice
GARDENIA (110)
2019-12-05
19
2019-12-05
36
2019-12-06
31
2019-12-06
32
2019-12-07
4
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
2019-12-06
15
2019-12-07
27
2019-12-08
17
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2019-12-06
29
2019-12-07
15
2019-12-08
20
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2019-12-06
3
2019-12-07
3
2019-12-08
1
1500
2019-12-05
10
2019-12-08
19
2019-12-08
20
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
COCO LADY (330)
2019-12-06
20
2019-12-07
28
2019-12-08
19
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2019-12-06
12
2019-12-07
8
2019-12-08
11
Gniewek Aleksandra
kjk szary
PEDRO (395)
2019-12-08
13
2019-12-08
21
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
SOLY JEAS (108)
2019-12-06
6
2019-12-07
6
2019-12-08
8
Gołębiowska Emilia
OJK Zordina
BIRMA (235)
2019-12-05
27
2019-12-05
26
Góralska Gabriela
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2019-12-06
20
2019-12-07
18
2019-12-08
33
Gorczowski Przemysław
Ojk Barcice
2019-12-06
LORENZO (382)
2019-12-06
15
2019-12-07
34
2019-12-08
Grabowska Joanna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-12-05
5
2019-12-05
1
2019-12-06
22
2019-12-06
2019-12-07
7
KALITA O (327)
2019-12-05
9
2019-12-05
14
2019-12-06
30
2019-12-06
2019-12-07
Grela Marta
KJ Zbrosławice
DELTA I (134)
2019-12-06
16
2019-12-07
21
2019-12-08
12
Greniuk Karolina
KS Small Cherry Trzebnica
AFRYKA BH (278)
2019-12-05
5
2019-12-05
1
2019-12-06
27
2019-12-06
38
2019-12-07
35
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
CHEDOUSE (317)
2019-12-05
16
2019-12-05
2019-12-06
13
2019-12-06
2019-12-07
33
2019-12-05
10
2019-12-05
15
2019-12-06
18
2019-12-06
41
2019-12-07
34
ALLEGRO (319)
2019-12-05
27
2019-12-05
26
2019-12-06
19
2019-12-06
42
2019-12-07
28
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
2019-12-05
1
2019-12-05
2019-12-06
29
2019-12-06
2019-12-07
1
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
2019-12-05
12
2019-12-05
1
2019-12-06
19
2019-12-06
2019-12-07
4
2019-12-05
3
2019-12-06
15
2019-12-08
2
2200
ARONIA (273)
2019-12-05
26
2019-12-06
8
2019-12-07
1
ANGELO (325)
2019-12-05
22
2019-12-05
30
2019-12-06
8
2019-12-06
5
2019-12-07
5
2019-12-05
4
2019-12-05
6
2019-12-06
6
2019-12-06
4
2019-12-07
5
JAMINKA P (372)
2019-12-05
11
2019-12-05
32
2019-12-06
17
2019-12-06
16
2019-12-07
7
Gumuła Natalia
KS Jumping Team Wiercany
2019-12-05
9
2019-12-08
7
2019-12-08
7
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2019-12-05
13
2019-12-08
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
PIGMENT (296)
2019-12-06
21
2019-12-07
21
2019-12-08
28
Hernik Anna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
AQUADOR (355)
2019-12-06
27
2019-12-07
25
2019-12-08
26
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2019-12-05
4
2019-12-06
13
2019-12-08
4
1200
Jagoda Weronika
St. KJ Apacz Mszana Górna
MAGNETO (127)
2019-12-05
47
2019-12-05
44
2019-12-06
42
2019-12-06
19
2019-12-07
33
2019-12-07
30
KARMEL (249)
2019-12-06
8
2019-12-07
22
2019-12-08
12
Janas Olga
KJ Leśna Wola
WAKAT (329)
2019-12-06
34
2019-12-07
2019-12-08
33
Janota Dawid
LKJ Ochaby
2019-12-06
17
2019-12-07
2019-12-08
28
2019-12-07
16
2019-12-07
8
CISCO 241 (122)
2019-12-05
20
2019-12-06
24
2019-12-07
9
BUSHIDO (123)
2019-12-05
14
2019-12-05
9
2019-12-06
2
2019-12-06
25
2019-12-07
27
2019-12-06
3
2019-12-07
2
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2019-12-05
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2019-12-05
8
2019-12-08
6
2019-12-08
9
Jaszczurowska Dorota
OJK Pod Dębami Inwałd
DORADO (107)
2019-12-05
46
2019-12-05
33
2019-12-06
29
2019-12-06
28
2019-12-07
21
2019-12-07
23
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (305)
2019-12-05
1
2019-12-08
16
2019-12-08
3
800
Jędras Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-12-06
13
2019-12-07
22
2019-12-08
5
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
2019-12-06
17
2019-12-07
31
2019-12-08
3
JULIEN (70)
2019-12-06
9
2019-12-07
15
2019-12-08
23
2019-12-06
1
2019-12-07
5
2019-12-08
9
Jonik Anna
OJK Barcice
ARBOREA (306)
2019-12-05
23
2019-12-05
30
2019-12-06
21
2019-12-07
26
Jóźwiak Alicja
brak
KARINA (74)
2019-12-06
37
2019-12-08
32
2019-12-07
34
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (64)
2019-12-06
23
2019-12-07
22
2019-12-08
18
Kałwa Kamila
LKJ w Udórz
DENIRO (390)
2019-12-07
20
2019-12-07
18
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka Żywiec
HIPIS (258)
2019-12-06
24
2019-12-06
26
2019-12-07
24
2019-12-07
25
2019-12-08
7
2019-12-08
6
Kancelista Nadia
Vanto Jumping Team
BONGO (261)
2019-12-05
25
2019-12-05
1
2019-12-06
2
2019-12-06
25
2019-12-07
37
2019-12-06
14
2019-12-07
23
2019-12-08
15
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (172)
2019-12-05
2
2019-12-08
2
2019-12-08
4
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
ALUETTE (322)
2019-12-05
22
2019-12-08
17
2019-12-08
10
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
KON'AMIE (256)
2019-12-05
31
2019-12-05
13
2019-12-06
15
2019-12-06
32
2019-12-07
11
RUBIN (366)
2019-12-05
28
2019-12-06
8
2019-12-06
27
2019-12-07
8
Kenig Zuzanna
Kj VIP Kraków
MONTANA (89)
2019-12-06
32
2019-12-08
16
2019-12-07
20
Kiczka Karolina
OJK Barcice
JOWITA W (338)
2019-12-06
30
2019-12-07
28
2019-12-08
23
Kijas Emilia
KJ Facimiech
DIORYT (152)
2019-12-06
2019-12-07
2019-12-08
11
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2019-12-06
2019-12-07
LACARO (239)
2019-12-06
5
2019-12-07
7
2019-12-08
7
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (94)
2019-12-05
22
2019-12-06
23
2019-12-08
9
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
MERCEDES (175)
2019-12-06
7
2019-12-07
5
2019-12-08
18
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
BRANDO (88)
2019-12-06
30
2019-12-07
11
2019-12-08
13
Korek Dorota
St. KS KJK Szary Michałowice
GENEZA M (275)
2019-12-06
8
2019-12-07
10
2019-12-08
4
Korus Anna
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
MARAT (375)
2019-12-08
2019-12-08
18
2019-12-08
Korus Magdalena
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2019-12-05
5
2019-12-05
3
Korzeczek Wojciech
BPK
2019-12-06
3
2019-12-07
7
2019-12-08
2
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
2019-12-06
24
2019-12-07
2019-12-08
29
Kościelniak Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-12-06
40
2019-12-06
17
2019-12-07
40
2019-12-07
29
2019-12-08
22
2019-12-08
19
Kosmal Daria
OJK Zordina
BIRMA (234)
2019-12-06
2
2019-12-06
36
Kośnik Aleksandra
LKJ Deresz
2019-12-05
11
2019-12-06
22
2019-12-07
9
REFLEX (247)
2019-12-05
19
2019-12-06
10
2019-12-08
5
800
Kostrzewski Zbigniew
KJ SK Krzywopłoty
2019-12-05
28
2019-12-05
2019-12-06
2019-12-06
2019-12-06
30
2019-12-07
9
Kot Natalia
bpk
AWANTAŻ (332)
2019-12-06
19
2019-12-07
25
2019-12-08
21
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ACANI BEJ (231)
2019-12-06
18
2019-12-07
23
BAJER (232)
2019-12-06
14
2019-12-07
15
2019-12-08
9
BASCADO (380)
2019-12-06
10
2019-12-06
5
Kowynia Julita
WLKS Krakus
2019-12-05
2
2019-12-05
2019-12-06
16
2019-12-06
31
2019-12-07
18
Koza Paulina
Vanto Jumping Team
ULANA "S" (203)
2019-12-06
12
2019-12-07
13
2019-12-08
14
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
GULLIT H (339)
2019-12-06
5
2019-12-07
24
2019-12-08
7
CALMIRA 7 (340)
2019-12-06
19
2019-12-07
7
Król Liwia
LZJ Drama Zbrosławice
CYTAT (117)
2019-12-05
35
2019-12-08
12
2019-12-08
26
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
COCORRADO (357)
2019-12-06
16
2019-12-07
19
2019-12-08
13
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-12-05
17
2019-12-08
8
2019-12-08
13
2019-12-06
33
2019-12-07
20
2019-12-08
22
Kuchejda Katarzyna
KJ Equus Węgrzce
ATLANTA (370)
2019-12-06
14
2019-12-07
38
Kucias Angelika
Klub Jeździecki Global
SCARTO (359)
2019-12-05
11
2019-12-08
27
2019-12-08
21
AMBASADOR (360)
2019-12-05
34
2019-12-08
4
Kufel Artur
WKJ Lublin
SZAMAN (241)
2019-12-05
28
2019-12-05
16
2019-12-06
7
2019-12-06
4
2019-12-07
14
KORINA (242)
2019-12-05
31
2019-12-05
9
2019-12-06
6
2019-12-06
22
2019-12-07
12
JASTINE (243)
2019-12-05
24
2019-12-06
6
ELANO (244)
2019-12-05
13
2019-12-06
14
2019-12-08
1
3000
Kula Maja
KJK Szary
PEPOL (388)
2019-12-08
17
2019-12-08
8
Kulawik Anna
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
NIWAR (130)
2019-12-05
12
2019-12-08
20
2019-12-08
24
Kunicka Dominika
SKJ OMEGA
2019-12-06
10
2019-12-07
35
2019-12-08
28
Lampart Oliwia
KJ Trachy Sośnicowice
BIJOU BE (274)
2019-12-05
18
2019-12-08
31
2019-12-08
17
Lech Marcelina
KJK Szary Michałowice
2019-12-05
26
2019-12-08
25
2019-12-08
11
ARMANI (28)
2019-12-05
6
2019-12-05
10
2019-12-06
13
2019-12-06
12
2019-12-07
15
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2019-12-05
2019-12-06
24
2019-12-05
9
2019-12-06
12
2019-12-08
19
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
CARATE L (205)
2019-12-06
2019-12-07
NIL (255)
2019-12-05
39
2019-12-05
26
2019-12-06
2019-12-06
17
2019-12-07
2
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
FREE STAR (310)
2019-12-05
4
2019-12-08
18
2019-12-08
6
Libera Alicja
KJ Facimiech
2019-12-05
42
2019-12-05
2019-12-06
35
2019-12-06
22
2019-12-07
5
2019-12-07
44
Likus Maja
KJK SZARY
2019-12-05
30
2019-12-05
31
2019-12-06
26
2019-12-06
2019-12-07
14
KING (188)
2019-12-06
6
2019-12-06
4
2019-12-07
1
2019-12-07
9
2019-12-08
3
2019-12-08
15
Łabudzik Olga
St. KS KJK Szary Michałowice
INTRYGA (178)
2019-12-05
2019-12-05
14
2019-12-06
3
2019-12-06
2019-12-07
6
NORTON (179)
2019-12-05
28
2019-12-08
29
2019-12-08
28
Łopatka Katarzyna
Klub Jeździecki Facimiech
ROMANIA (308)
2019-12-06
7
2019-12-07
18
2019-12-08
12
Łukaszek Marcelina
JKS Kasztanka Żywiec
HIKI (259)
2019-12-06
22
2019-12-07
30
2019-12-08
29
Łyś Karolina
R.C.Riding Center Sosnowice
IDANCA (104)
2019-12-05
34
2019-12-05
2019-12-06
9
2019-12-07
30
MEGI (105)
2019-12-06
2
2019-12-07
17
2019-12-08
2
1000
Machnik Roman
Jurajski LKJ w Udorzu
HUSARIA (303)
2019-12-06
2
2019-12-07
4
2019-12-08
3
Maciąg Zuzanna
Brak
EUREKA (213)
2019-12-05
43
2019-12-05
37
2019-12-06
8
2019-12-06
34
2019-12-07
4
2019-12-07
42
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
ARAMIS (350)
2019-12-05
27
2019-12-08
14
2019-12-08
25
Maciejczyk-Cień Oliwia
bpk
GALA (331)
2019-12-06
14
2019-12-06
15
2019-12-07
18
2019-12-07
4
2019-12-08
20
2019-12-08
16
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
CHAFIR (190)
2019-12-05
25
2019-12-06
23
2019-12-07
1
Majer Beata
KJ Global
ACDC (111)
2019-12-05
24
2019-12-05
2
2019-12-06
33
2019-12-06
30
2019-12-07
18
2019-12-05
12
2019-12-06
16
2019-12-08
15
Matusiak Hanna
OJK Pod Dębami Inwałd
LA COSTA (143)
2019-12-06
6
2019-12-07
3
2019-12-08
8
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
WIKI (226)
2019-12-06
34
2019-12-07
18
2019-12-08
19
Miazga Katarzyna
KJ Facimiech
OKLAND (109)
2019-12-06
33
2019-12-07
10
2019-12-08
22
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
2019-12-06
28
2019-12-07
24
2019-12-08
23
Michałek Marcin
KJ Facimiech
2019-12-05
14
2019-12-06
20
2019-12-08
20
Morawski Robert
OJK Stajnia Pod Dębami
IWAN (128)
2019-12-05
19
2019-12-05
17
2019-12-06
16
2019-12-06
1
2019-12-07
13
2019-12-07
10
Mróz Urszula
KJK Szary Michałowice
DRAHMA (387)
2019-12-07
3
2019-12-07
7
Mróz Weronika
KJK Szary Michałowice
ZENO S (384)
2019-12-07
5
2019-12-07
14
Muc Zuzanna
KJ Vena Rogoźnik
2019-12-06
3
2019-12-07
2
2019-12-08
2
Musiolik Roksana
PLKJ PLESSÓWKA
SIMI (212)
2019-12-06
12
2019-12-06
2019-12-07
16
2019-12-07
12
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
KORAL (295)
2019-12-06
15
2019-12-07
19
2019-12-08
19
Najdzionek Szymon
WLKS Krakus
2019-12-06
2019-12-07
25
FADINA PP (197)
2019-12-05
5
2019-12-06
17
2019-12-08
16
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
RUDBEKIA (162)
2019-12-05
4
2019-12-06
1
2019-12-06
1
2019-12-07
2
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
CORNETTO (160)
2019-12-05
6
2019-12-06
11
2019-12-08
10
2019-12-05
15
2019-12-05
6
2019-12-06
7
2019-12-07
7
Nowak Adam
KJ Facimiech
HESSEL ST (168)
2019-12-06
12
2019-12-07
16
2019-12-08
15
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-12-05
7
2019-12-08
24
2019-12-08
12
Nowak Anna
KJ Facimiech
2019-12-06
23
2019-12-07
29
2019-12-08
2
2019-12-06
11
2019-12-07
13
2019-12-08
4
Nowak Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
CHAMANTE (349)
2019-12-06
26
2019-12-07
30
2019-12-08
17
Nowak Ewa
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
MATEO (348)
2019-12-05
41
2019-12-05
29
2019-12-06
33
2019-12-06
38
2019-12-07
45
Nowicka Oliwia
KS Podkowa w Nowej Wsi
AMETYS (116)
2019-12-06
10
2019-12-07
14
2019-12-08
8
Nowińska Kinga
kjk szary michałowice
ZENO S (384)
2019-12-06
5
2019-12-06
3
Obstarczyk Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2019-12-06
43
2019-12-06
23
2019-12-07
11
2019-12-07
41
Ochoński Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
LADA (189)
2019-12-05
8
2019-12-05
13
2019-12-06
11
2019-12-06
14
2019-12-07
32
2019-12-07
36
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
2019-12-05
29
2019-12-05
20
2019-12-06
11
2019-12-06
12
2019-12-07
3
2019-12-06
9
2019-12-06
25
2019-12-07
13
2019-12-05
5
2019-12-05
5
2019-12-06
16
2019-12-06
2019-12-07
SUMIRA (313)
2019-12-05
8
2019-12-06
1
2019-12-07
17
Oswald Małgorzata
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BENTLEY (13)
2019-12-06
26
2019-12-06
45
2019-12-07
12
2019-12-08
9
Pandel Anna
panderoza
CALLA-N (34)
2019-12-07
22
2019-12-07
39
Pandel Jerzy
CALLA-N (34)
2019-12-05
21
2019-12-05
10
Pervez Mariam
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
CASSINIA (344)
2019-12-05
30
2019-12-08
21
2019-12-08
30
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2019-12-06
23
2019-12-07
16
2019-12-08
7
Piętka Dagmara
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-12-05
19
2019-12-05
2019-12-06
2019-12-06
11
Pietrus Helena
KJK Szary Michałowice
KOPE (25)
2019-12-07
26
2019-12-07
17
Pietrus Sylwia
St. KS KJK Szary Michałowice
KOPE (25)
2019-12-06
12
2019-12-06
3
Piksa Magdalena
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-12-05
20
2019-12-08
30
2019-12-08
16
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
MIDOS (106)
2019-12-05
18
2019-12-05
29
2019-12-06
32
2019-12-07
4
2019-12-06
5
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ROSA (73)
2019-12-06
13
2019-12-07
12
2019-12-08
4
Piroh Artsiom
KJ Okoły
2019-12-05
24
2019-12-05
8
2019-12-06
2
2019-12-07
10
2019-12-05
27
2019-12-06
26
2019-12-07
3
2019-12-05
16
2019-12-06
18
2019-12-08
12
Piszczek Marta
Kjk ELIZAR
ALEX 621 (276)
2019-12-06
11
2019-12-06
13
2019-12-07
1
2019-12-07
10
TIM TAM (381)
2019-12-06
2
2019-12-06
1
2019-12-07
38
2019-12-07
35
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
MICENTO (279)
2019-12-05
20
2019-12-06
25
2019-12-08
14
ADELANO (280)
2019-12-05
26
2019-12-06
2
2019-12-07
10
BONIEK (281)
2019-12-05
10
2019-12-06
27
Pobożniak Alicja
KJ Facimiech
DOMEYKO (24)
2019-12-05
7
2019-12-05
12
2019-12-06
8
2019-12-06
2019-12-07
37
2019-12-07
12
Policht Angelika
WLKS Krakus
2019-12-05
13
2019-12-05
3
2019-12-06
29
2019-12-07
6
Poliwoda Dominika
LKJ Ochaby
KASAFI (87)
2019-12-06
24
2019-12-07
24
2019-12-08
16
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
2019-12-05
7
2019-12-05
2019-12-06
7
2019-12-06
39
2019-12-07
36
Pomiankowska Joanna
KS Jumping Team Wiercany
2019-12-05
35
2019-12-05
10
2019-12-06
27
2019-12-06
14
2019-12-07
11
GIRL RV (272)
2019-12-05
18
2019-12-06
7
2019-12-08
3
1800
Popiół Maja
KJ Trachy Sośnicowice
2019-12-05
2019-12-05
11
2019-12-06
23
2019-12-06
20
2019-12-07
13
Potaczek Karolina
BPK
ODYN (383)
2019-12-06
32
2019-12-06
2019-12-07
20
Prasoł Julia
KJ Leśna Wola
2019-12-06
2019-12-07
33
2019-12-08
31
Przybycień Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-12-05
32
2019-12-08
32
2019-12-08
27
Pschionko Natalia
Vanto Jumping Team
2019-12-06
13
2019-12-07
20
2019-12-08
28
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2019-12-06
7
2019-12-07
11
2019-12-08
1
Rachwał Piotr
KJK Szary Michałowice
2019-12-07
3
Respondek Monika
Kj Zbrosławice
DRAGO (297)
2019-12-05
6
2019-12-08
22
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-12-06
5
2019-12-07
6
2019-12-08
11
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SHAMANKA (237)
2019-12-05
2
2019-12-06
26
Rostek Martyna
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-12-06
2
2019-12-07
21
2019-12-08
6
Rozlachowska Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
LALA (328)
2019-12-06
19
2019-12-07
2
2019-12-08
20
Rudzka Paulina
KKJ Kielce
2019-12-05
16
2019-12-08
5
2019-12-08
10
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (207)
2019-12-05
25
2019-12-06
19
2019-12-08
17
Sadzik Gabriela
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (233)
2019-12-05
34
2019-12-05
6
2019-12-07
27
2019-12-07
28
Sijka Olivia
KS Stangret Kielce
IBERIA (82)
2019-12-06
6
2019-12-07
26
2019-12-08
10
2019-12-06
25
2019-12-07
13
2019-12-08
20
Sikora Julia
KJ Facimiech
2019-12-05
36
2019-12-05
33
2019-12-06
4
2019-12-06
28
2019-12-07
16
Skotniczna Karolina
KS Team Rancho Pcim
2019-12-06
18
2019-12-07
26
2019-12-08
18
Skrzypiec Agata
KJ Trachy Gliwice
2019-12-06
28
2019-12-07
9
2019-12-08
27
Skrzypiec Agata
St. KS KJK Szary Michałowice
VIVIANO S (367)
2019-12-05
8
2019-12-06
3
2019-12-08
6
600
Ślęzak Jagoda
KJK Szary
ZENO S (384)
2019-12-08
12
2019-12-08
5
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
2019-12-05
3
2019-12-05
21
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
2019-12-05
17
2019-12-05
23
2019-12-06
26
2019-12-06
29
2019-12-07
13
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
DRAKO (298)
2019-12-05
7
2019-12-06
1
ROSSA (299)
2019-12-05
1
2019-12-06
9
2019-12-08
11
ROWITTO (358)
2019-12-06
15
2019-12-06
34
2019-12-07
16
Smykała Emilia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
SZAFIR (93)
2019-12-05
2019-12-05
45
2019-12-06
41
2019-12-06
44
2019-12-07
1
2019-12-07
9
Sobczak Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
CREDO (176)
2019-12-05
25
2019-12-05
20
2019-12-06
9
2019-12-06
18
2019-12-07
2
2019-12-07
31
Sobczyk Weronika
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
DUNKA (140)
2019-12-06
26
2019-12-07
26
2019-12-08
24
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
AMARU L (282)
2019-12-05
12
2019-12-05
7
2019-12-06
28
2019-12-06
9
2019-12-07
6
2019-12-05
8
2019-12-06
20
2019-12-06
10
2019-12-07
5
Sordyl Łukasz
RC Riding Center Sosnowice
STELINUS (314)
2019-12-05
15
2019-12-05
18
2019-12-06
12
2019-12-07
10
CONTENTO (315)
2019-12-05
11
2019-12-06
24
2019-12-07
2
Sośnicka Karolina
KJK Szary
PEPOL (388)
2019-12-07
8
2019-12-07
15
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
CAMEL (115)
2019-12-06
36
2019-12-07
37
2019-12-08
33
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (254)
2019-12-05
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
AHLERT (81)
2019-12-06
11
2019-12-07
10
2019-12-08
5
Stempińska Weronika
OJK Zordina
BIRMA (236)
2019-12-07
3
2019-12-07
19
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2019-12-06
24
2019-12-07
31
2019-12-08
21
Strama Maria
OJK Pod Dębami Inwałd
RADKA (153)
2019-12-05
32
2019-12-05
11
2019-12-06
15
2019-12-06
25
2019-12-07
Strojny Izabela
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SILVIA (92)
2019-12-05
23
2019-12-06
4
2019-12-08
8
Styś Wiktoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (167)
2019-12-06
14
2019-12-07
17
2019-12-08
10
Szary Ziebicka Anna
POL
2019-12-05
21
2019-12-05
2019-12-06
19
2019-12-07
24
GINO (192)
2019-12-05
22
2019-12-05
2019-12-06
6
2019-12-07
23
GUIDAM (353)
2019-12-05
17
2019-12-05
3
2019-12-06
4
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
HINA B (378)
2019-12-05
27
2019-12-05
10
2019-12-06
11
2019-12-06
11
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2019-12-05
15
2019-12-06
Szotek Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-12-05
15
2019-12-08
15
2019-12-08
8
Szotek Leszek
Bpk
2019-12-06
25
2019-12-07
32
2019-12-08
27
Sztuka Michalina
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
ROMEO (151)
2019-12-06
17
2019-12-07
35
2019-12-08
28
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
INCALA (55)
2019-12-06
5
2019-12-07
14
2019-12-05
2019-12-06
12
TORNADO (149)
2019-12-06
22
2019-12-07
11
2019-12-08
10
Tabor Nina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-12-06
25
2019-12-07
32
2019-12-08
26
Tokarska Weronika
LZJ Drama Zbrosławice
SURINAM (85)
2019-12-06
29
2019-12-07
36
2019-12-08
30
Tomczyk Julia
KS Small Cherry Trzebnica
2019-12-05
2019-12-05
7
2019-12-06
8
2019-12-06
2019-12-07
9
ANTONIA (286)
2019-12-05
24
2019-12-05
19
2019-12-06
28
2019-12-07
1
Trzcińska Franciszka
KJK Elizar
2019-12-06
11
2019-12-07
16
2019-12-08
14
Trzos Katarzyna
St. KS KJK Szary Michałowice
LANDICCO (228)
2019-12-05
25
Uchwat Katarzyna
POL
2019-12-05
24
2019-12-08
13
2019-12-08
14
2019-12-05
16
2019-12-05
17
2019-12-06
36
2019-12-07
29
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
T-STAR Z (307)
2019-12-06
4
2019-12-07
9
2019-12-08
24
Voight Sebastian
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Voigt Liliana
WLKS KRAKUS
2019-12-07
17
2019-12-07
13
2019-12-08
10
2019-12-08
14
Wach Inga
WKJ Lublin
2019-12-05
23
2019-12-08
3
2019-12-08
19
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
2019-12-05
14
2019-12-05
7
2019-12-06
18
2019-12-06
6
2019-12-07
6
CARTAGINA (142)
2019-12-05
12
2019-12-05
9
2019-12-06
20
2019-12-06
5
2019-12-07
4
DORNERO Z (174)
2019-12-05
31
2019-12-05
16
Waliczek Agnieszka
PLKJ Plessówka
2019-12-06
21
2019-12-07
27
2019-12-08
21
Waśko Julia
KJK Szary
DRAHMA (387)
2019-12-08
1
2019-12-08
2
Widzyk Krzysztof
JKS Kasztanka Żywiec
KENZO (173)
2019-12-05
2
2019-12-06
2
2019-12-08
7
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech
2019-12-05
32
2019-12-05
20
2019-12-06
4
2019-12-06
37
2019-12-07
31
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
2019-12-06
9
2019-12-07
8
2019-12-08
3
CORNET MW (294)
2019-12-06
16
2019-12-07
17
Wolf Paulina
KS Faruk
DEMOLKA (58)
2019-12-06
35
2019-12-07
6
2019-12-08
25
Wrona Martyna
BPK (SWK)
2019-12-06
20
2019-12-07
19
2019-12-08
11
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-12-05
3
2019-12-08
5
2019-12-08
1
1500
2019-12-06
1
2019-12-07
2
2019-12-08
9
Wyrobek Emilia
KJK Szary Michałowice
U'SECRET (369)
2019-12-06
10
2019-12-06
7
2019-12-07
6
2019-12-07
11
2019-12-08
4
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
BACARDIA (125)
2019-12-05
33
2019-12-08
26
2019-12-08
28
TITAN 12 (126)
2019-12-05
21
2019-12-06
21
2019-12-08
18
CARLZIN (227)
2019-12-05
2019-12-06
9
2019-12-06
13
2019-12-07
32
Zając Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2019-12-06
8
2019-12-07
8
2019-12-08
6
Załubska Paulina
WLKS Krakus
FEMPIRE G (100)
2019-12-05
4
2019-12-05
23
2019-12-06
35
2019-12-07
7
Zejer Zuzanna
bpk
2019-12-06
32
2019-12-07
27
2019-12-08
27
Zięba Barbara
KS Team Rancho Pcim
2019-12-05
31
2019-12-08
9
2019-12-08
18
Zięba Józef
KS Team Rancho Pcim
LANDORO (119)
2019-12-05
12
2019-12-05
27
2019-12-06
1
2019-12-06
40
2019-12-07
21
Ziębicki Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-12-05
18
2019-12-05
9
2019-12-06
7
IGOR E (368)
2019-12-05
34
2019-12-05
4
2019-12-06
9
Ziębicki Mikołaj
KJK Szary Michalowice
BALBINA (394)
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Zielińska Janina
Vanto Jumping Team
2019-12-05
21
2019-12-05
38
2019-12-06
21
2019-12-06
24
2019-12-07
17
Żmuda Martyna
WLKS Krakus Swoszowice
DORNERO Z (174)
2019-12-06
20
2019-12-06
12
2019-12-07
7
2019-12-07
14
Żukowska Maria
Brak przynależności klubowej
PASŁĘKA (101)
2019-12-06
31
2019-12-06
30
2019-12-07
19
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
IBIZA (289)
2019-12-06
22
Żytkowicz Maja
WLKS Krakus Swoszowice
2019-12-05
21
2019-12-08
23
2019-12-08
23

Number of Riders: 239

Number of Horses: 330

The sum of prizes: 16 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl