Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI. ZR i ZT
WLKS Krakus Swoszowice, 07-09.09.2018

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badura Weronika KJ Facimiech
2003 (JM.)
O035638
2. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
3. Biernacka Anna KJ Facimiech
2005 (JM.)
O038752
4. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
brak
5. Bisaga Justyna KJ Facimiech
1999 (MJ.)
O027121
6. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O034216
7. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
O045656
8. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
9. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
10. Burda Katarzyna BPK
brak
11. Cielecka Aleksandra Bpk
2003 (JM.)
Brak
12. Cież Anna BPK - MAL
2001 (J.)
O040027
13. Ciura Wiktoria UKS Ostoja Klikowa
1999 (MJ.)
LZRWZJ/2349/18
14. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (JM.)
O047272
15. Czwórnóg Klaudia Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
O004941
16. Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
S
O015270
17. Dominik Róża WLKS Krakus
1997 (MJ.)
O021392
18. Drewiczewska Agata WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O037597
19. Dziedzic Maria bpk
2002 (J.)
O036244
20. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
21. Flanek Emilia WDNP
2008 (Mł.)
BRAK
22. Flanek Wojciech WDNP
S
brak
23. Frost Anna Sportowy Klub Jeździecki Husaria
2005 (JM.)
brak
24. Fudała Maria Sportowy Klub Jeździecki Husaria
2003 (JM.)
brak
25. Fuła Nadia Laser Team
2007 (Mł.)
brak
26. Gaczorek Grzegorz BPK
S
BRAK
27. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (J.)
O023589
28. Galocz Masza JKS Czanki
2005 (JM.)
O047315
29. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
30. Gardulski Karol KJ Facimiech
S
O023008
31. Gawor Grażyna KJ Facimiech
S
O035642
32. Gołąb Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O044152
33. Gołąb Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
brak
34. Górecka Izabela KJ Assanya
2004 (JM.)
O042424
35. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
36. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
37. Handzlik Maciej Sportowy klub jeździecki A-prim
2005 (JM.)
Regionalna: A(w) B(w) C(w) - L
38. Iwan Aniela Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2004 (JM.)
O038842
39. Jaworska Małgorzata KS Bór Toporzysko
2001 (J.)
O024181
40. Jodłowska Elżbieta KJ Facimiech
2002 (J.)
O038072
41. Jonik Anna KJ Assanya
S
O012441
42. Kądzielawa Krystyna kjk szary michałowice
1997 (MJ.)
O025528
43. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
44. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
45. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
46. Kościarz Kinga bpk
2003 (JM.)
O045654
47. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
48. Kownacka Klaudia WLKS Krakus
2005 (JM.)
O038083
49. Kowynia Julita WLKS Krakus
1999 (MJ.)
O040428
50. Koza Wiktoria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034818
51. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
52. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
53. Kozioł Olga bpk
2003 (JM.)
O038324
54. Kruk Gabriela bpk
S
Brak
55. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
56. Krywult Barbara Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
2003 (JM.)
O036409
57. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2005 (JM.)
O047616
58. Kucharczyk Dominika BPK - MAL
2005 (JM.)
Brak
59. Kukułka Robert bez przynależności
S
brak
60. Kuncová Katarína
61. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
62. Kwarciak Matylda BPK
2004 (JM.)
BRAK
63. Lech Marcelina WLKS Krakus Swoszowice
2003 (JM.)
O036264
10153280
64. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
65. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
66. Libera Alicja JTS
2002 (J.)
brak
67. Likus Maja SKJ HUSARIA
2008 (Mł.)
O043330
68. Lorek Dominik Wlks krakus
S
O030777
69. Luberda Artur Wlks Krakus
S
R026197
70. Łopatka Katarzyna KJ Facimiech
2001 (J.)
O032158
71. Łyś Karolina KJ Facimiech
2002 (J.)
O025831
72. Machnik Roman Jurajski LKJ Udórz
S
Brak
73. Maciaszek Aleksandra Wlks Krakus
S
Brak
74. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
75. Marugi Zuzanna Bpk
2003 (JM.)
O039702
76. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (JM.)
O041619
77. Michalik Anna Bpk
2006 (JM.)
Brak
78. Milewska Urszula KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
O018830
79. Najdzionek Maja WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2006 (JM.)
O046343
80. Najdzionek Maja bpk
2006 (JM.)
Brak
81. Nalepa Dominika KJ Facimiech
2002 (J.)
BRAK
82. Noga Gabriela Laser Team
2003 (JM.)
brak
83. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
84. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
85. Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
S
O020547
86. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031567
87. Nowicka Oliwia Klub Sportowy Podkowa
2007 (Mł.)
O040029
88. Oleksy Kamil Wlks Krakus Swoszowice
S
brak
89. Pala Karolina bpk
S
O034722
90. Pasternak Oliwia Jeździecki Klub Sportowy A-Prim
2000 (J.)
O039695
91. Petrovová Alexandra SR Pegas Cassovia
S
1721
92. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
93. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
94. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2006 (JM.)
O044725
95. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (J.)
O023461
96. Potaczek Karolina bpk
S
brak
97. Prochot Karolina bpk
S
brak
98. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
99. Pyrek Filip BPK - MAL
2004 (JM.)
O033434
100. Pyrek Krzysztof KJ Facimiech
2008 (Mł.)
O051484
101. Rogalska Jadwiga KS Bór Toporzysko
2000 (J.)
O038734
102. Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044768
103. Ryłko Agnieszka Laser Team
2003 (JM.)
brak
104. Sanokowska Kaja bpk
S
O051160
105. Satoła Julia KJ Facimiech
1998 (MJ.)
O040211
106. Scholtyssek Andrea KJK Pod Żubrem Niepołomice
1998 (MJ.)
O027308
107. Sęk Oliwia Sportowy Klub Jeździecki HUSARIA
2002 (J.)
O043331
108. Seremet Oliwia Laser Team
109. Sikora Weronika KJ Facimiech
2000 (J.)
O049701
110. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (JM.)
O034702
111. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (JM.)
O040345
112. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
113. Stanowska Karolina brak przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
114. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (J.)
O012725
10118361
115. Stępień Wiktoria
116. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
117. Strama Maria Nz
2004 (JM.)
Brak
118. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
119. Strzałka Anna KJ Facimiech
2001 (J.)
O036415
120. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
121. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
122. Świerkosz Julia KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2003 (JM.)
O038313
123. Świtek Arkadiusz OJK PEGAZ
S
O001662
124. Świtek Dariusz KJK Pod Żubrem
S
O002459
125. Syrokosz Dalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (J.)
O025809
126. Szafran Aleksandra KJ Facimiech
2002 (J.)
O029306
127. Szymanik Aleksandra b.p.k
S
brak
128. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005642
129. Trzcińska Franciszka KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O031906
130. Tylka Marzena KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O020319
131. Urbańczyk Victoria Jeździecki klub sportowy A-prim Grojec
2002 (J.)
Regionalna: A(III) B(w) C(w)
132. Wajda Wiktoria St. KS KJK Szary Michałowice
2000 (J.)
O041242
133. Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O007732
134. Warecki Mariusz STJ Stanica
S
Tow
135. Wąż Gabriela Laser Team
2004 (JM.)
brak
136. Wiechowska Ida WLKS Krakus Swoszowice
S
brak
137. Wieczorek Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O036778
138. Wojciechowska Aleksandra Bkp
1998 (MJ.)
Brak
139. Wójcik Artur Wlks Krakus
S
Z000705
140. Wójcik Sara KJK Szary Michałowice
2004 (JM.)
O044510
141. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2005 (JM.)
O032101
142. Żaba Kamila Klub Sportowy Podkowa
2000 (J.)
Brak
143. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
144. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
145. Zięba Oliwia Bpk
2003 (JM.)
Brak
146. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
147. Żukowska Maria bpk
2002 (J.)
O036163
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
2.

65

ACANI BEJ MŁP POL 2006 Klacz gniada F: Berlin Bej
M: Akacja
O: FHU BASW
B: Wiesław Żaczyk
brak
3.

25

AHLERT OLD GER 2000 Wałach kasztanowata F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284
4.

106

ALBATROS SP POL 2008 Wałach siwa F: Cantanis
M: Ambrozja
O: Oleg Badałow
B: Szeremeta Andrzej, Bieniów 7, 22-363 Zawadówka
K016678
5.

105

ALMA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: BIJOU BE
M: AMAZONKA-POLSMAK
O: KJK POD ŻUBREM
B: KOSMOWSKI JAN
BRAK
6.

121

ALMAN SP POL 2004 Ogier gniada F: Lando
M: Alberina
O: Anna Świtek
B: SK Udórz
K025940
7.

6

AMARANT Koń Małopolski POL 2006 Wałach gniada F: Aspan
M: Ambrozja/Decoration
O: Robert Przepióra
B: SK Janów Podlaski
K020315 POL006580467706
8.

73

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Paweł Kondziołka
K013181 203010237360105
9.

124

AMOR SP POL 2005 Wałach kara F: Plaster
M: Amanda
O: Katarzyna Magiera-Wojciechowska
B: Mroczka Tadeusz
brak
10.

31

AMOS ... POL 2013 Wałach gniada F: ...
M: ...
O: Krzysztof Koziarowski
B: ...
brak
11.

41

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
O: Anna Schoen-Pyrek
B: E. Libich
K019052 POL009590211908
12.

178

ARAMIS Oldenburska POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
O: Marcin Maciaszek
B: Jerzy Pociask
K022149
13.

8

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B:
K023302 DE431316669811
14.

30

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
O: Krzysztof Koziarowski
B: Kosmowski Jan
brak
15.

195

ATOS Typ Prymitywny POL 2007 Wałach inna/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Fundacja Wesoły Smoczek
B: NN
Brak POL 999 67 00964 02
16.

1

ATRAKCYJNA OLIMPIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kara F: Logos
M: Aisza
O: Edyta Pasternak
B: Małgorzata Machola
K025724
17.

66

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
O: Dubielewicz
B: Dubielewicz
K020517
18.

102

BAZYL Małopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Elf
M: Bazia
O: Michał Papierz
B: Sławomir Kania
brak
19.

80

BELWEDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector/Corde
M: Baluna/Louis
O: Bernadetta Wieczorek
B: Martyna Borowska
K019299
20.

35

BOHUN SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Mariusz Giergiel
B: NN
K021823
21.

89

BONANZA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Wiek
M: Broszka
O: Jarosław Pędrys
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
K025254
22.

130

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
O: Elżbieta Wrona
B: Elżbieta Wrona
K025690
23.

9

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B:
K022229 616007640012404
24.

76

CALL ME 7 Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Contact Me
M: Fire Girl
O: Patrycja Dadał
B: Gerken Kai
K018310
25.

143

CALMIRA 7 SP POL 2012 Klacz siwa F:
M:
O:
B:
Brak
26.

162

CAMARO HANN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Marta Roszkiewicz Heizer
K021568 DE431316686312
27.

63

CANOLATO SP GER 2009 Wałach siwa F: CANOSO/ CATOKI
M: H-CATHLEEN/ CALATO
O: Paul Sprehe
B: Paul Sprehe
-
28.

164

CAPITAL BEJ DSPF POL 2011 Ogier kara F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
29.

55

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Untouchable / Hors La Loi II
M: L. Coradin / Corrado I
O: Piotr Brańka
B: Comb. Aaldering Swelheim
K012295 528003000705369 104FM66
30.

90

CARANDO 3 Holsztyńska POL 2004 Wałach gniada F: Carano
M: Gina
O: Anna Nowak
B: NN
K009473
31.

146

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada F:
M:
O:
B:
K023268
32.

147

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
O: Agata Drewiczewska
B: Kamil Dubiel
K024708
33.

5

CASANOVA SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Lord Star
M: Conchita L
O: Mariola Pisarska
B: Jarmusz Sławomir
K017003 616009610152609
34.

176

CASSIANI F:
M:
O:
B:
35.

32

CASSINIA Oldenburska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: CASSINI II
M: BONITA
O: STEFAN SZOSTAK
B: SIERGIEJ MAŁGORZATA
BRAK DE418180684909
36.

47

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
O: Dawid Górski
B: Gestuet Lewitz
brak
37.

185

CHACCO STERN SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: A
M: A
O: Krzysztof Koziarowski
B: A
Brak
38.

50

CHICA'S BOY Z Zangersheide BEL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Namira Z / Nabab de Reve
O: Andrzej Świerkosz
B: Zentjes, P.J.H.M., Weert
K019342
39.

190

CLEMENS WS Niem. Sport. GER 2005 Wałach gniada F: Chello II / Contender
M: Raphsodie / Rancher I
O: Magdalena Drezno
B: Wolfgang Schniebel
K018836 DE437000231505
40.

172

CLINTERO HOL POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I
M: Pepsi
O: Urszula Koziarowska
B: Kosicki Ryszard
brak
41.

57

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
42.

13

CON CAPITAL Oldenburski GER 2004 Wałach gniada/164 F: Con Capitol
M: Hauptstutbuch
O: ESPO Sp.z.o.o
B: Ludger Emke
K008735
43.

138

CONNORCA HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Jarus Transport Bożena Srokosz
B:
K022288 DE421000213411
44.

33

CONRAD 98 Holsztyńska GER 2007 Wałach gniada F: CASSINI II
M: WEGA IV
O: STEFAN SZOSTAK
B: FELDHAUS HENRIKA
BRAK DE421000139607
45.

115

COOLMAN FEMONT HOL DEU 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: Heidi I / Lucky Lionell
O: Aneta Badura
B: Hansen Karl-Heinz
K016036
46.

191

CORNEL F:
M:
O:
B:
47.

67

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
O: Bernard Grzywna
B: Maciej Nazarewicz
K025505
48.

24

CZEDAN Wielkopolska POL 2007 Wałach siwa F: Landor
M: Czuwajka
O: Narcyz Kosińśki
B: Narcyz Kosiński
K011805
49.

141

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: A. Biel
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
50.

88

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
O: Marzena Tylka
B:
K014332 528083000807158
51.

28

DANNY FOX B DRP GER 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Danny Gold
M: Minigi
O: Agnieszka Stopa
B: Hubert Hemmelgarn
K016541
52.

167

DAZ Irish Sport Horse IRL 2002 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere
M: KEC Spotted Diamond
O: Róża Dominink
B: William Kennedy
K019169
53.

97

DIORYT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach siwa F: Rubin
M: Dyplomacja
O: Iwona Niemiec-Satoła
B: Zbigniew Piecuch
K010548
54.

91

DON GUFFI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Guffi
M: Donna-Lissa
O: Anna Nowak
B: Zenon Brzozowski
K024005
55.

193

DON PEDRO Slaska POL 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Derit
M: Groteska
O: Grzegorz Gaczorek
B: Grzegorz Gaczorek
Brak A0001079S
56.

171

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Drobnostka / Szron po Robin II Z
O: Robert Profic
B: Wojciech Zdebel
K024153 616009540017612
57.

99

DONNA MARY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Llandaff
M: Donna Polonia
O: Ewa Błońska
B: POL-KAUFRING Sp. z o.o.
K020399
58.

113

DUKAT Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/162 F: KARMEL
M: DOMRA
O: Barbara Rygoł
B: Sokolniki, Mirosław Kulpiński
K019626 POL732010069310
59.

75

DUNAJ Wielkopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czekan
M: Dorina
O: Madej
B: O
K020400
60.

123

DURANGO VDL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Landlord
M: Ulena VDL
O: Artur Wójcik
B: VDL Stud
KO 14560
61.

168

DŻENTELMEN Małopolski POL 2014 Wałach kasztanowata F: Justus
M: Draba
O: Róża Dominik
B: Maria Bieńko
brak
62.

21

ELBRUS Westfalska DEU 2005 Wałach gniada/170 F: Ehrentusch
M: Shaharit
O: Kaja Sanokowska
B: Karl-Heinz Brinker
K026272 DE 441 410459405
63.

3

EMUNDO Małopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans
M: Emarilla
O: Victoria Urbańczyk
B: Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
Regionalna - LKRWZJ/3445/18 616006580310011
64.

154

ERROLL SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landacord
M: Eroica
O: Krzyszotf Koziarowski
B: Eco Abi
brak
65.

51

ESTERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Grey / Cynik
M: Elmoda / Montevideo
O: Urszula Kuc
B: Babiś Józef
K009486 POL009630159003
66.

161

F CADANS Z ZANG BEL 2007 Wałach kasztanowata F: Franco / Farmer
M: Welling / Krunch De Breve
O: Jacek rode
B: Brosens D/Christiaansen
K019312 Z546807
67.

177

FALIENK F:
M:
O:
B:
68.

46

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270 528003201001259
69.

169

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
70.

71

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
O: Anna Kasprzak
B: G. H. Veneberg
K022830 528003201107209
71.

132

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
O: Aleksandra Stańska
B: -
K021069
72.

79

GINO - GOMEZ G SP POL 2010 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Galla G / Qulester
O: Izabela Wajda
B:
K022231 616009540081110
73.

126

GLOB-KOM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Komplement
M: Grzesznica
O: Alicja Ciura
B: Ewa Goraus
K023265
74.

127

GNIEWKO Małopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Garda II
O: Wiktoria Ciura
B: Mirosław Mozdżeń
K025646
75.

109

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
76.

101

GRANARD LAD IPSA IRL 2011 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Magdalena Gołdzińska
B: John Baxter
brak
77.

14

GRZMOT SP POL 2007 Wałach gniada F: Galileusz
M: Goplana
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
Brak
78.

175

GUIDAM DE LA BRIERE F:
M:
O:
B:
79.

4

H-CARETANO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
O: Barbara Bisaga
B: Kazimierz Bartkowiak
K009790 10761
80.

103

HANNAH SP POL 2009 Klacz siwa F: Cento Sohn / Cento
M: Hossa / Pokrant
O: Ewa Gołąb
B:
K019583 616009530350709 106BS93
81.

110

HASPER SP POL 1995 Wałach ciemnogniada F: Hipokryta xo
M: Diafora xo
O: Katarzyna Barańska
B: Katarzyna Baranska
brak
82.

72

HAVANA SP POL 2014 Klacz kara/171 F: Salazar
M: Herezja
O: olga kozioł
B: oLGA KOZIOŁ
BRAK 616009570199914
83.

43

HESTIA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:127 F: Semen
M: Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
O: Anna Schoen-Pyrek
B:
K019159 POL013570166507
84.

49

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Namelus R / Concorde
M: Matka: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: 280941 A.M.Reuzenaar
K023569
85.

92

HOKY J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara F: Karbon
M: Herbata
O: Jolanta Drabczyk
B: BLG Consulting
K020254
86.

114

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Holandia
O: PPHU Algas Sp. J
B: PPHU Algas Sp. J
Brak 616009540079411
87.

174

IAN F:
M:
O:
B:
88.

158

IDANCA KWPN NED 2013 Wałach kara/167 F: D
M: B
O: CHYŻBET
B: KWPN
K025848
89.

54

IKAR Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: FAUST Z
M: IPSARA
O: Paweł Scholtyssek
B: Binkiewicz Jan
K017392
90.

159

INDIRA Oldenburska GER 2002 Klacz skarogniada F: In Extenso
M: Lupine
O: Maciej Mrozowski
B: Johanna Tunauerweg
Brak
91.

86

JAGIELONKA SP POL 2005 Klacz gniada F: Corde
M: Japonka
O: Katarzyna Biernacka
B: Jan Bobek
K026472
92.

173

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
93.

42

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
O: Anna Schoen-Pyrek
B: Polska
K020757 12615
94.

137

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Koczaja
B: -
Brak 616999570201314 Brak
95.

87

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: ROLAND
M: JUTA
O: Artur Luberda
B: Makowski Remigiusz
K009618 10658
96.

94

JULIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier kara F: Landino
M: Josephine
O: Sandra Sołtys
B: NN
K007813
97.

62

JULISSI SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Landino
M: Junona
O: Konstancja Syrokosz
B: Jerzy Korczyk
K015212 616009570108408
98.

58

JUTA SP POL 2003 Klacz gniada/mk:154 F: Aravel Waro / Luron
M: Jaksa / Len
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Hieronim Bogdanowicz
K013045 POL009530138503
99.

74

KAJA NN POL 2001 Klacz siwa/kuc:126 F: nn
M: nn
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
K024274
100.

180

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
O: Piotr Żachowski
B: Tomasz Gąsiorek
K013611 POL007520018403
101.

129

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
O: Monika Krupa
B: Pudzik Krystyna
brak
102.

19

KOKAINA SP POL 2008 Klacz gniada F: --
M: --
O: --
B: --
brak
103.

149

KORAL KUC POL 2003 Wałach ciemnogniada/kuc:134 pa F: Roletto
M: Kolistyna
O: Eliza Lorek
B: Grzegorz Tomczyk
K009104 POL 013 58 03166 03
104.

84

KOSMOS Deutsche Pferd GER 2014 Wałach kasztanowata F: Korano B
M: Safira
O: Kamil Oleksy
B: Anja Peters
brak
105.

184

LACARO F:
M:
O:
B:
106.

134

LADY ESPANIOL Westf. GER 2007 Klacz kasztanowata F: Lord lancer
M: Hauptstutbuch Pajera
O: Krystyna kądzielawa
B: -
Brak
107.

81

LADY-S Słowacka Gorącokrw. SVK 2005 Klacz gniada F: Lady's Lower / Lord
M: Sisi / Aldamit
O: Bernadeta Wieczorek
B:
K016143 703001702142005
108.

20

LAURENTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Etiuda
O: Anna Cież
B: Henryk Gębura
K015544 POL009550091807
109.

165

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
110.

183

LIBERO A hol. DE 2007 Wałach gn. F: Larius W / Landgraf I
M: Lira II / Julio Mariner
O:
B:
K012634 DE421000017907
111.

61

LIDER Hucuł POL 6.08.2005 Wałach inna/kuc: F: Proton
M: Lilia
O: Małgorzata Kruk
B: Bujnowski Tadeusz
brak
112.

22

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Liliana
O: Agnieszka Skrobacz
B: Stadnina koni prudnik
K013182
113.

34

LIROY SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son
M: Ligraffa
O: Emilia Bożańska
B: Zb. Michalak
K023244 616009640081111
114.

144

LORD OF THE DANCE III HAN GER 2006 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Lady Sunshine / Landsieger I
O:
B:
K018179 DE431310521706
115.

60

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
116.

142

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Lwówek / Agar
M: Lakonia / Furato
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024 POL007520003706
117.

52

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada F: Fidjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokkem
K021171
118.

197

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada F: Fidjy of Colors
M: Fulana van het Keizershof
O: Janusz Cebulak
B: Leon otten
K021171
119.

125

ŁANIA MŁP POL 2001 Klacz gniada/mk:153 F: Banita / Arcus
M: Łosza / Grog
O: Piotr Milewski
B: GR Hławiczka
K011711 POL006540050101
120.

7

MARATON Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Cytrus / Estados
M: Morwa / Odenat
O: Mariusz Rogalski
B: Ćwiertniak Henryk
K017000 POL006570145206
121.

27

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Jacek Sawicki
K011796 POL006660449206 104ZP50
122.

45

MEDEA SP POL 2009 Klacz gniada F: ARCYGRAF / GRAF QUIDAM
M: MIKA / MECENAS
O: Anna Schoen-Pyrek
B: Polska
K025323 616 007 61 02416 09
123.

40

METRO WLKP POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Czynel
M: Mera
O: Roksana Kręcina
B: Stadnina koni Racot
K005443 07508
124.

10

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat
M: Michelle
O: ARTURRO Logistics Artur Czachór
B: SK Prudnik sp. Zoo
K021982 616006690071310
125.

17

MONSUN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Contact Me
M: Marinera
O: Anna Pietrzak
B: Gołaś Andrzej
K010773 103WQ62
126.

93

NASHVILLE Westfalska POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Nawarona
O: Agata Jodłowska
B: Marek Romanowski
K019885
127.

192

NIRVANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavollo
M: Nanellie
O: Jacek Mierzwiński
B: Jacek Mierzwiński
K018928
128.

23

NORWEGIAN WOOD KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:134 F: Nando Super
M: Bisia
O: Dorota Szeferska-Arquier
B: Dorota Szeferska-Arquier
Brak
129.

111

OAZA - POL 2008 Klacz siwa F: -
M: -
O: -
B: -
-
130.

155

ODYN Trakeńska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Ałtaj
M: Odymka
O: Karolina Potaczek
B: Sk Liski
brak POL 007 60 02089 05
131.

95

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Elliot
M: Ofelia
O: Paweł Łopatka
B: Małgorzata Siergiej
K013635
132.

44

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Lascatraz L (hol)
M: Osara xx / Winds Of Light
O: Anna Schoen-Pyrek
B: M. Bach
K017696 POL 009 53 01706 05
133.

68

ONASSIS BWP BEL 2014 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Iwona Feliksiewicz
B: nn
brak
134.

70

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
O: Bernard Grzywna
B: Jan Kosmowski
K017019 POL009570325707
135.

53

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
O: ILONA JEZIERSKA-STYŚ
B: JAN KOSMOWSKI
K010060
136.

11

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
137.

156

PALMER SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Minneapolis
M: Palestra
O: Agata Szewczyk
B: Pałdyna Ewa
brak 009 66 12248 07
138.

157

PASŁĘKA Trakeńska POL 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Iphino
M: Pasieka
O: Natalia Żelazna
B: Sk Liski
brak 616 007 60 02508 10
139.

29

PIERWIOSNEK KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc: F: Rumor
M: Primavera
O: Agnieszka Najdzionek
B:
K008284
140.

2

PIGMENT Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Goofi R
M: Pawanka
O: Marek Handzlik
B: Moszczanica ,Technikum chodowli koni w żywcu
Regionalna- LKRWZJ/3671/18 616009540070110
141.

112

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
142.

133

PORTER KUC POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: T. Sadowski
B: nn
brak 013681018302
143.

82

PRIAM Małopolska POL 2008 Wałach gniada/164 F: Mindanao / Demon Club
M: Prima Aprilis / Raban
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Klaudia Rajtar
K014361 12064
144.

186

PROMOCJA F:
M:
O:
B:
145.

117

PUMAR SP POL 2002 Wałach gniada F: MARAM
M: PURIANKA
O: DRZYŻDŻYK MAREK
B: MARIAN DRAGAN
BRAK
146.

107

QUANTANERO M KUC POL 2012 Wałach srokata/kuc: F: nieznany
M: nieznany
O: Wojciech Flanek
B: nieznany
brak 616 999 57 02213 12
147.

69

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
148.

187

QUICK CORDE F:
M:
O:
B:
149.

145

RADKA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F:
M:
O:
B:
Brak
150.

56

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: SK Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
151.

118

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
O: Ewa Zimny
B: Makowski Remigiusz
K015472 616009661130809
152.

96

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Cornado Boy
M: Ramona KG
O: Aleksandra Kochaniewicz
B: Magdalena Jażewska
K025261
153.

77

ROMICA R Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Campari M
M: Romana
O: Joanna Gotzmann-Pokorny
B: Roman Hałabuda
K015912
154.

83

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: ALIBABA
M: REBEKA
O: AGNIESZKA ROZLACHOWSKA
B: JACHIMOWICZ GRZEGORZ
K021682 POL013610039707
155.

59

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Hipolit
M: Samba
O:
B:
156.

98

SARANNAH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Sahara
O: Mariusz Więtczak
B: Danuta Kloczkowska
K025324
157.

131

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
O: natallia pauliuchenka
B: chomiak mieczysław
brak 616 009 53 02990 09 616009530299009
158.

188

SENATOR F:
M:
O:
B:
159.

108

SHAKIRA PONY SPORT SP POL 2011 Klacz inna F: DONZINI
M: SELENA
O: Wojciech Flanek
B: Barbara Guniewicz
brak
160.

85

SHY BOY SP POL 2003 Wałach siwa F: Wizbud
M: Szarotka / Arak
O: Magdalena Tomków-Bednarska
B: Małgorzata Pielat
K015431 POL009540067403
161.

48

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
O: Izabela Strojny
B: Gestuet Lewitz
K023012 DE 418184091310
162.

148

SIMI M. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Sisley
O: Anna Krawczyk
B: Sławomir Frosik
K019347 616006570191111
163.

78

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada F: Szkrab/Arcus
M: Sisi Queen/Quidam de Revel
O: Paulina Biskup
B: SK Ochaby
Brak
164.

170

SMUGA / POL 0000 Klacz ciemnogniada F: //
M: /
O: /
B: /
brak
165.

16

SONATA W Polski Kon Szlachetny POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital
M: Surprise
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
Brak 616 009 63 02035 10
166.

100

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
O: Joanna Gardulska
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
K010752
167.

182

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
168.

18

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: SPINWAY MEMENTO
M: TRAVIATA
O: Piotr Likus
B: Grabowska -Piasecka Elżbieta
K021435 POL 013660560605
169.

181

TOKSJA F:
M:
O:
B:
170.

135

ULMA SP POL 2002 Klacz siwa F: a
M: c
O: T. Sadowski
B: nn
brak
171.

196

VISTA PONYSPORT Koń Mały POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
O: Urszula Jurczyk
B: Barbara Gumowicz
K015767 POL013570315307
172.

104

WARNA Wielkopolska POL 2014 Klacz siwa/170 F: Kilian 38
M: Wenturia
O: Barbara Krywult
B: Jarosław Pacek
brak
173.

12

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa F: Clarimo
M: Wachtel
O: Józef Buczyński
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 105TE66
174.

152

WIRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NNNN
M: NNNN
O: Beata Motyl
B: Beata Motyl
brak
175.

136

WISZNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Szron
M: Wirginia
O: Tomek Sadowski
B: Ochaby
brak
176.

140

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz F: Nico K
M: Werwa
O: T.Skrobacz
B: Polska
K018269
177.

150

ŻACZEK KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: Jowisz
M: Żaba
O: Magdalena Motyl
B: Danuta Lusina
brak
178.

119

ZARA NN ESP 2010 Klacz izabelowata F: NN
M: NN
O: Magdalena Gołdzińska
B: NN
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Weronika
KJ Facimiech
2018-09-07
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-09-07
8
2018-09-08
6
D'APRIL (141)
2018-09-07
3
2018-09-08
2018-09-09
5
Biernacka Anna
KJ Facimiech
2018-09-07
17
2018-09-08
5
2018-09-09
11
Bigaj Irena
KS FARUK
JUTA (58)
2018-09-07
2
2018-09-08
2
2018-09-09
2
SAMBOR (59)
2018-09-07
6
2018-09-08
1
LOTOS (60)
2018-09-07
4
2018-09-08
3
2018-09-09
2
Bisaga Justyna
KJ Facimiech
2018-09-07
21
2018-09-08
8
Biskup Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-09-07
2018-09-07
10
2018-09-08
10
2018-09-08
5
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
BONANZA (89)
2018-09-07
2018-09-07
13
2018-09-08
9
2018-09-08
26
2018-09-08
2018-09-07
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
LIROY (34)
2018-09-07
10
2018-09-08
13
BOHUN (35)
2018-09-07
6
2018-09-07
24
2018-09-08
12
2018-09-08
16
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
CAPPONE (55)
2018-09-07
2018-09-07
8
2018-09-08
2
2018-09-09
6
Burda Katarzyna
BPK
KOKAINA (19)
2018-09-07
2018-09-08
Cielecka Aleksandra
Bpk
JESSY (137)
2018-09-08
2018-09-08
Cież Anna
BPK - MAL
2018-09-07
21
2018-09-08
15
2018-09-09
14
Ciura Wiktoria
UKS Ostoja Klikowa
GLOB-KOM (126)
2018-09-07
13
2018-09-07
2018-09-08
17
2018-09-08
GNIEWKO (127)
2018-09-07
14
2018-09-07
2018-09-08
28
2018-09-08
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (10)
2018-09-07
4
2018-09-07
2018-09-08
2
2018-09-08
Czwórnóg Klaudia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
2018-09-07
13
2018-09-08
8
2018-09-09
7
Dadał Patrycja
RC Riding Center Sosnowice
2018-09-07
7
2018-09-08
7
2018-09-09
6
300
Dominik Róża
WLKS Krakus
SHY BOY (85)
2018-09-07
28
DAZ (167)
2018-09-07
2
2018-09-08
3
2018-09-09
4
800
2018-09-07
18
2018-09-07
2018-09-08
23
2018-09-08
Drewiczewska Agata
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
LUCILLA (142)
2018-09-07
11
2018-09-07
21
2018-09-07
2018-09-08
19
2018-09-08
Dziedzic Maria
bpk
ŻACZEK (150)
2018-09-07
19
2018-09-08
5
2018-09-09
18
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (66)
2018-09-07
9
2018-09-07
2018-09-08
25
2018-09-08
2018-09-07
20
2018-09-07
10
2018-09-08
33
2018-09-08
14
ONASSIS (68)
2018-09-07
20
2018-09-07
11
2018-09-08
18
2018-09-08
2018-09-07
14
2018-09-07
7
2018-09-08
21
2018-09-08
15
Flanek Emilia
WDNP
2018-09-08
19
2018-09-08
Flanek Wojciech
WDNP
2018-09-08
9
2018-09-08
18
2018-09-08
Frost Anna
Sportowy Klub Jeździecki Husaria
ATOS (195)
2018-09-08
2018-09-08
Fudała Maria
Sportowy Klub Jeździecki Husaria
2018-09-08
14
Fuła Nadia
Laser Team
PORTER (133)
2018-09-07
1
2018-09-08
2018-09-09
6
Gaczorek Grzegorz
BPK
DON PEDRO (193)
2018-09-08
10
2018-09-08
30
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (192)
2018-09-08
30
2018-09-08
Galocz Masza
JKS Czanki
SCYTIA (131)
2018-09-07
12
2018-09-07
3
2018-09-07
2018-09-08
2018-09-08
22
2018-09-08
13
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
CZEDAN (24)
2018-09-07
20
2018-09-08
4
2018-09-08
3
2018-09-07
28
2018-09-07
5
2018-09-08
22
2018-09-08
9
2018-09-08
14
Gardulski Karol
KJ Facimiech
2018-09-07
2
2018-09-08
1
HOKY J (92)
2018-09-07
19
2018-09-08
17
Gawor Grażyna
KJ Facimiech
2018-09-07
8
2018-09-08
22
2018-09-09
19
Gołąb Karolina
WLKS Krakus
HANNAH (103)
2018-09-07
4
2018-09-08
6
2018-09-09
6
Gołąb Karolina
WLKS Krakus
2018-09-07
18
2018-09-07
5
2018-09-08
11
2018-09-08
2
Górecka Izabela
KJ Assanya
OSTIANA (11)
2018-09-07
12
2018-09-08
17
2018-09-09
12
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (70)
2018-09-07
22
2018-09-07
4
2018-09-08
5
2018-09-08
5
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2018-09-07
9
2018-09-08
8
2018-09-09
6
Handzlik Maciej
Sportowy klub jeździecki A-prim
2018-09-07
19
2018-09-08
20
2018-09-09
16
Iwan Aniela
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
KORAL (149)
2018-09-09
1
2018-09-07
1
2018-09-08
1
Jaworska Małgorzata
KS Bór Toporzysko
2018-09-07
26
2018-09-07
2018-09-08
24
2018-09-08
19
2018-09-08
Jodłowska Elżbieta
KJ Facimiech
2018-09-07
1
2018-09-08
2
2018-09-09
6
JULIEN (94)
2018-09-07
12
2018-09-08
12
Jonik Anna
KJ Assanya
ATOS (30)
2018-09-07
21
2018-09-07
2018-09-08
4
2018-09-08
7
AMOS (31)
2018-09-07
33
2018-09-07
2018-09-08
35
2018-09-08
2018-09-07
2
2018-09-07
4
2018-09-08
11
2018-09-07
9
2018-09-08
16
Kądzielawa Krystyna
kjk szary michałowice
2018-09-07
16
2018-09-08
13
2018-09-09
12
Kawa Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
WIENA (12)
2018-09-07
4
2018-09-08
1
2018-09-09
2
1500
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2018-09-07
1
2018-09-08
12
2018-09-09
17
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-09-07
4
2018-09-08
4
2018-09-09
3
Kościarz Kinga
bpk
DUKAT (113)
2018-09-07
11
2018-09-07
2018-09-08
8
2018-09-08
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2018-09-07
14
2018-09-08
1
2018-09-09
9
Kownacka Klaudia
WLKS Krakus
LIBERO A (183)
2018-09-07
9
2018-09-08
15
2018-09-09
14
Kowynia Julita
WLKS Krakus
2018-09-09
2
2018-09-07
6
2018-09-08
7
Koza Wiktoria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CALMIRA 7 (143)
2018-09-07
16
2018-09-08
13
2018-09-07
11
2018-09-08
14
2018-09-09
12
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2018-09-07
3
2018-09-08
5
2018-09-09
5
500
NIRVANA (192)
2018-09-07
7
2018-09-07
23
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
CAPPONE (55)
2018-09-08
15
2018-09-08
1
CLINTERO (172)
2018-09-08
16
2018-09-07
6
2018-09-08
6
2018-09-09
7
Kozioł Olga
bpk
MEDEA (45)
2018-09-07
2018-09-08
19
2018-09-09
15
Kruk Gabriela
bpk
LIDER (61)
2018-09-07
4
2018-09-07
22
2018-09-08
8
2018-09-08
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (129)
2018-09-07
2018-09-08
11
Krywult Barbara
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
WARNA (104)
2018-09-08
2018-09-08
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
ESTERA (51)
2018-09-07
15
2018-09-08
18
2018-09-07
2
2018-09-08
7
2018-09-09
4
Kucharczyk Dominika
BPK - MAL
WIRON (152)
2018-09-07
2018-09-08
3
2018-09-08
13
Kukułka Robert
bez przynależności
BONSAI (130)
2018-09-07
3
2018-09-07
9
2018-09-08
1
Kuncová Katarína
FALIENK (177)
2018-09-07
9
2018-09-07
2018-09-08
27
2018-09-08
29
2018-09-08
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2018-09-07
8
2018-09-08
2
2018-09-09
8
Kwarciak Matylda
BPK
PUMAR (117)
2018-09-08
7
2018-09-08
Lech Marcelina
WLKS Krakus Swoszowice
ARMANI (8)
2018-09-07
10
2018-09-08
4
2018-09-07
2018-09-08
16
2018-09-09
2
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2018-09-07
8
2018-09-08
2
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
GALERMO (71)
2018-09-07
12
2018-09-07
12
2018-09-08
23
2018-09-08
12
2018-09-08
8
2018-09-08
2018-09-07
13
2018-09-08
19
2018-09-08
8
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2018-09-07
1
2018-09-09
1
1800
Libera Alicja
JTS
HASPER (110)
2018-09-07
3
2018-09-07
19
2018-09-08
2018-09-08
17
2018-09-08
16
Likus Maja
SKJ HUSARIA
TAMIZA (18)
2018-09-07
7
2018-09-08
5
2018-09-09
4
Lorek Dominik
Wlks krakus
DUNAJ (75)
2018-09-07
18
2018-09-08
21
2018-09-09
17
Luberda Artur
Wlks Krakus
2018-09-07
4
2018-09-08
3
2018-09-09
3
Łopatka Katarzyna
KJ Facimiech
OKLAND (95)
2018-09-07
1
2018-09-07
20
2018-09-08
20
2018-09-08
13
ROMANIA (96)
2018-09-07
2
2018-09-08
1
2018-09-09
1
Łyś Karolina
KJ Facimiech
IDANCA (158)
2018-09-07
22
2018-09-07
2018-09-08
32
2018-09-08
25
Machnik Roman
Jurajski LKJ Udórz
HUSARIA (114)
2018-09-07
16
2018-09-07
2018-09-08
11
2018-09-08
Maciaszek Aleksandra
Wlks Krakus
ARAMIS (178)
2018-09-07
14
2018-09-08
11
2018-09-09
11
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
CAMARO (162)
2018-09-07
8
2018-09-07
10
2018-09-08
10
2018-09-08
14
Marugi Zuzanna
Bpk
METRO (40)
2018-09-07
23
2018-09-08
36
2018-09-08
6
Miazga Katarzyna
KJ Facimiech
SORINNA (100)
2018-09-07
6
2018-09-07
18
2018-09-07
2018-09-08
5
2018-09-08
2018-09-08
Michalik Anna
Bpk
JESSY (137)
2018-09-07
8
2018-09-07
2018-09-07
34
Milewska Urszula
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ŁANIA (125)
2018-09-07
9
2018-09-08
18
2018-09-09
20
Najdzionek Maja
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2018-09-09
2
Najdzionek Maja
bpk
2018-09-07
5
2018-09-08
3
Nalepa Dominika
KJ Facimiech
PRIAM (82)
2018-09-07
2018-09-08
Noga Gabriela
Laser Team
ULMA (135)
2018-09-08
6
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-09-07
4
2018-09-08
2018-09-09
5
Nowak Anna
KJ Facimiech
2018-09-07
29
2018-09-07
2018-09-08
12
Nowak Grzegorz
FKJK Zatoka
2018-09-07
24
2018-09-07
CORNEL (191)
2018-09-07
5
2018-09-07
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
AMETYS (73)
2018-09-07
1
2018-09-08
6
2018-09-09
3
Nowicka Oliwia
Klub Sportowy Podkowa
KAJA (74)
2018-09-07
5
2018-09-08
2
2018-09-09
1
Oleksy Kamil
Wlks Krakus Swoszowice
KOSMOS (84)
2018-09-07
7
2018-09-07
17
2018-09-08
31
2018-09-08
Pala Karolina
bpk
2018-09-07
10
2018-09-07
16
2018-09-08
15
2018-09-08
6
Pasternak Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy A-Prim
2018-09-07
2018-09-08
Petrovová Alexandra
SR Pegas Cassovia
IAN (174)
2018-09-07
16
2018-09-08
25
2018-09-07
2018-09-08
2018-09-07
27
2018-09-07
2018-09-08
24
2018-09-08
CASSIANI (176)
2018-09-07
35
2018-09-07
2018-09-08
28
2018-09-08
39
2018-09-08
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
PROMOCJA (186)
2018-09-07
30
2018-09-08
26
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
PROMOCJA (186)
2018-09-07
7
2018-09-08
12
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2018-09-07
6
2018-09-08
7
MONSUN (17)
2018-09-07
2
2018-09-09
1
2018-09-08
1
Policht Angelika
WLKS Krakus
AHLERT (25)
2018-09-07
3
2018-09-08
3
2018-09-09
2
CLINTERO (172)
2018-09-07
Potaczek Karolina
bpk
ODYN (155)
2018-09-08
Prochot Karolina
bpk
HAVANA (72)
2018-09-08
16
2018-09-08
32
Profic Robert
WLKS Krakus
SMUGA (170)
2018-09-07
11
2018-09-08
24
2018-09-07
17
2018-09-08
27
Pyrek Filip
BPK - MAL
2018-09-07
5
2018-09-09
1
2018-09-07
7
2018-09-08
9
Pyrek Krzysztof
KJ Facimiech
HESTIA (43)
2018-09-07
2
2018-09-08
4
2018-09-09
3
2018-09-07
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
Rogalska Jadwiga
KS Bór Toporzysko
2018-09-07
23
2018-09-08
17
2018-09-07
7
2018-09-08
20
2018-09-09
9
Rozlachowska Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2018-09-07
2
2018-09-08
5
2018-09-09
5
Ryłko Agnieszka
Laser Team
WISZNA (136)
2018-09-07
5
2018-09-08
1
Sanokowska Kaja
bpk
ELBRUS (21)
2018-09-07
16
2018-09-07
27
2018-09-07
2018-09-08
21
2018-09-08
2018-09-08
Satoła Julia
KJ Facimiech
DIORYT (97)
2018-09-07
15
2018-09-08
9
2018-09-09
10
Scholtyssek Andrea
KJK Pod Żubrem Niepołomice
IKAR (54)
2018-09-07
5
2018-09-08
19
2018-09-09
13
Sęk Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki HUSARIA
BAZYL (102)
2018-09-08
37
2018-09-08
23
ZARA (119)
2018-09-08
2
2018-09-08
27
Seremet Oliwia
Laser Team
ULMA (135)
2018-09-07
6
2018-09-08
15
Sikora Weronika
KJ Facimiech
2018-09-07
8
2018-09-07
17
2018-09-07
2018-09-08
34
2018-09-08
22
Skrobacz Olga
Wlks Krakus
2018-09-07
2018-09-08
9
2018-09-09
4
LACARO (184)
2018-09-07
5
2018-09-08
5
Sławecka Zuzanna
Klub Jeździecki Mszana Górna
2018-09-07
3
2018-09-08
2
2018-09-09
4
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (138)
2018-09-07
13
2018-09-08
Stanowska Karolina
brak przynależności klubowej
INDIRA (159)
2018-09-07
14
2018-09-07
5
2018-09-08
18
2018-09-08
3
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
GEVIN (132)
2018-09-07
7
2018-09-08
4
2018-09-09
7
Stępień Wiktoria
SENATOR (188)
2018-09-07
1
2018-09-07
1
2018-09-08
1
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2018-09-08
5
2018-09-08
14
2018-09-08
Strama Maria
Nz
RADKA (145)
2018-09-07
13
2018-09-07
12
2018-09-07
2018-09-08
2
Strojny Izabela
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SILVIA (48)
2018-09-07
3
2018-09-08
6
2018-09-09
4
Strzałka Anna
KJ Facimiech
HOKY J (92)
2018-09-07
31
2018-09-07
2018-09-08
15
Styś Wiktoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (53)
2018-09-07
10
2018-09-08
4
2018-09-09
5
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (169)
2018-09-07
7
2018-09-08
3
Świerkosz Julia
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2018-09-07
18
2018-09-08
3
2018-09-09
6
Świtek Arkadiusz
OJK PEGAZ
ALMAN (121)
2018-09-07
25
2018-09-07
8
2018-09-08
20
2018-09-08
18
Świtek Dariusz
KJK Pod Żubrem
ALMA (105)
2018-09-07
24
2018-09-07
12
2018-09-08
20
2018-09-08
9
ALBATROS (106)
2018-09-07
6
2018-09-07
11
2018-09-08
13
2018-09-08
6
Syrokosz Dalia
WLKS Krakus Swoszowice
JULISSI (62)
2018-09-07
22
2018-09-08
16
2018-09-09
15
Szafran Aleksandra
KJ Facimiech
2018-09-07
4
2018-09-07
14
2018-09-08
4
2018-09-08
21
2018-09-08
Szymanik Aleksandra
b.p.k
PALMER (156)
2018-09-08
2018-09-08
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SHY BOY (85)
2018-09-07
15
2018-09-07
2018-09-08
12
2018-09-08
33
Trzcińska Franciszka
KJK Szary Michałowice
2018-09-07
15
2018-09-07
1
2018-09-08
3
Tylka Marzena
KJ Facimiech
2018-09-07
19
2018-09-07
3
2018-09-08
9
2018-09-08
10
Urbańczyk Victoria
Jeździecki klub sportowy A-prim Grojec
EMUNDO (3)
2018-09-07
2018-09-08
Wajda Wiktoria
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-09-07
11
2018-09-08
10
2018-09-09
8
Walaszek Rafał
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CARLZIN (146)
2018-09-07
3
2018-09-07
8
2018-09-08
17
2018-09-08
4
CARTAGINA (147)
2018-09-07
26
2018-09-07
2018-09-08
10
2018-09-08
26
SIMI (148)
2018-09-07
25
2018-09-07
2
2018-09-08
31
2018-09-08
Warecki Mariusz
STJ Stanica
OAZA (111)
2018-09-07
17
2018-09-07
23
2018-09-08
38
2018-09-08
Wąż Gabriela
Laser Team
WISZNA (136)
2018-09-07
9
2018-09-08
11
Wiechowska Ida
WLKS Krakus Swoszowice
ERROLL (154)
2018-09-07
17
2018-09-08
14
2018-09-09
16
Wieczorek Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-09-07
2018-09-07
25
2018-09-08
2018-09-08
LADY-S (81)
2018-09-07
3
2018-09-08
8
2018-09-09
9
Wojciechowska Aleksandra
Bkp
AMOR (124)
2018-09-07
2
2018-09-07
2
2018-09-08
4
2018-09-08
6
Wójcik Artur
Wlks Krakus
2018-09-07
6
2018-09-07
1
2018-09-08
7
2018-09-08
1
Wójcik Sara
KJK Szary Michałowice
2018-09-07
2018-09-08
29
2018-09-08
7
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2018-09-07
6
2018-09-08
10
2018-09-09
3
Żaba Kamila
Klub Sportowy Podkowa
GRZMOT (14)
2018-09-07
2018-09-07
32
2018-09-07
2018-09-08
2018-09-08
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
KARMEL (180)
2018-09-07
1
2018-09-08
2
2018-09-08
Załubska Paulina
WLKS Krakus
2018-09-07
15
2018-09-07
15
2018-09-08
7
Zięba Oliwia
Bpk
TOKSJA (181)
2018-09-07
13
2018-09-08
11
2018-09-09
5
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (27)
2018-09-07
5
2018-09-08
4
2018-09-09
3
1200
Żukowska Maria
bpk
PASŁĘKA (157)
2018-09-08
2018-09-08

Number of Riders: 147

Number of Horses: 178

The sum of prizes: 6 100.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl