Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT-B WLKS KRAKUS – TPM i MLJ – IV kwalifikacja
WLKS Krakus Swoszowice, 6-8.07.2018

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badura Weronika KJ Facimiech
2003 (JM.)
O035638
2. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
3. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
brak
4. Bisaga Justyna KJ Facimiech
1999 (MJ.)
O027121
5. Błaut Laura bpk
2000 (J.)
brak
6. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
O045656
7. Borowiec Aleksandra BPK
2004 (JM.)
LZRWZJ/1930/18
8. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
9. Branicka Magdalena WHiBZ UR Rząska
2000 (J.)
brak
10. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
11. Burda Katarzyna BPK
brak
12. Bury Barbara BPK
2004 (JM.)
brak
13. Chowaniec Żaneta BPK
S
BRAK
14. Cież Anna BPK - MAL
2001 (J.)
O040027
15. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
16. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (JM.)
O047272
17. Czarnek Oliwia WHiBZ UR Rząska
2004 (JM.)
brak
18. Czeremuga Kinga BPK
2005 (JM.)
brak
19. Czwórnóg Klaudia Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
O004941
20. Czyż Kamila Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2002 (J.)
O027042
21. Data Jagoda
22. Dominik Róża WLKS Krakus
1997 (MJ.)
O021392
23. Drewiczewska Agata WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O037597
24. Drożdż Katarzyna BPK
2004 (JM.)
LZRWZJ1934/18
25. Drzyżdżyk Marek bpk
S
O031917
26. Dziewońska Matylda Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2002 (J.)
none
27. Dziża Hanna BPK
2005 (JM.)
brak
28. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
29. Fiba Magdalena bez przynależności
1997 (MJ.)
brak
30. Fuła Nadia Laser Team
2007 (Mł.)
brak
31. Gaczorek Grzegorz BPK
S
BRAK
32. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (J.)
O023589
33. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
34. Gardulski Karol KJ Facimiech
S
O023008
35. Gnutek Szymon BPK
2004 (JM.)
brak
36. Godzik Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2003 (JM.)
O045206
37. Gołąb Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (JM.)
O044152
38. Górecka Izabela KJ Assanya
2004 (JM.)
Brak
39. Grabowska Marianna Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2002 (J.)
none
40. Gronkowski Marcin KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O039458
41. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (J.)
O034714
42. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
43. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
44. Jakubowska Oliwia Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2004 (JM.)
O039121
45. Jamróz Natalia Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2002 (J.)
none
46. Janicka Natalia Ks Podkowa Nowa Wieś
2001 (J.)
brak
47. Jarosz Katarzyna OJK Pegaz
2006 (JM.)
brak
48. Jonik Anna KJ Assanya
S
O012441
49. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
O040397
50. Kapel Amelia KJ Facimiech
2003 (JM.)
brak
51. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
52. Kawa Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O008013
53. Kieljan-Mączka Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O026874
54. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
55. Klimek Weronika brak
1999 (MJ.)
brak
56. Kobiałka Agata BPK
S
brak
57. Kocurek Anna WHiBZ UR Rząska
S
brak
58. Koczur Mariusz WLKS Krakus Swoszowice
S
O045079
59. Kokosińska Olga Laser Team
2003 (JM.)
O042960
60. Kokoszka Hanna KKJK
2004 (JM.)
Brak
61. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
62. Kostrzewski Hubert Klub Sportowy Stadnina Koni Krzywopłoty
1998 (MJ.)
63. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
64. Kownacka Klaudia WLKS Krakus
2005 (JM.)
O038083
65. Kowynia Julita WLKS Krakus
1999 (MJ.)
brak
66. Koza Wiktoria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034818
67. Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1999 (MJ.)
O025795
68. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
69. Kozioł Olga bpk
2003 (JM.)
O038324
70. Krawczyk Anna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O030781
71. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
72. Książkiewicz Nadia BPK
2004 (JM.)
O038223
73. Kubaczka Piotr
74. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2005 (JM.)
O047616
75. Kukułka Robert bez przynależności
S
brak
76. Kurek Natalia LKS Henał Krzyszkowice
2005 (JM.)
brak
77. Kurek Oliwia LKS Hejnał Krzyszkowice
2004 (JM.)
brak
78. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
79. Kuszka Jagoda Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2001 (J.)
O027311
80. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
81. Lech Marcelina WLKS Krakus Swoszowice
2003 (JM.)
O036264
10153280
82. Lenort Greta Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2002 (J.)
Brak
83. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
84. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
85. Libera Alicja JTS
2002 (J.)
brak
86. Likus Maja SKJ HUSARIA
2008 (Mł.)
O043330
87. Lorek Dominik Wlks krakus
S
O030777
88. Luberda Artur Wlks Krakus
S
R026197
89. Łopatka Katarzyna KJ Facimiech
2001 (J.)
O032158
90. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
S
O040319
91. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
92. Majeranowska Aleksandra St. KJ Mustang Jaworzno
S
O024507
93. Malińska Emilia WHiBZ UR Rząska
2006 (JM.)
brak
94. Małucha Gabriela Kj Assanya
2003 (JM.)
Brak
95. Matusiak Hanna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O031661
96. Michalak Oliwia LKJ Solec Bieruń
2000 (J.)
O024118
97. Michorczyk Gabriela KJ Assanya
2002 (J.)
32717/17
_
98. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
99. Moskała Nadia klub jezdziecki assanya
2004 (JM.)
brak
100. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
101. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
102. Nowicka Oliwia Klub Sportowy Podkowa
2007 (Mł.)
O040029
103. Ornat Albert St. KS KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O012478
104. Piątkowski Paweł KJ Equus Węgrzce
S
0000941
105. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
106. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (J.)
O023461
107. Połeć Paulina WLKS Krakus
S
brak
108. Prochot Karolina BPK
S
brak
109. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
110. Puchała Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
S
brak
111. Pyrek Filip BPK - MAL
2004 (JM.)
O033434
112. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
113. Sadowska Maja Laser Team
2002 (J.)
O038764
114. Sagan Kaja KS FARUK
2003 (JM.)
brak
115. Sanokowska Kaja bpk
S
brak
116. Sarlińska Patrycja BPK
2004 (JM.)
brak
117. Satoła Julia KJ Facimiech
1998 (MJ.)
O040211
118. Sękowska Anna WHiBZ UR Rząska
1997 (MJ.)
O026040
119. Seweryn Grażyna bkp
S
O039725 - LZRWZJ/1984/18
120. Sikora Weronika KJ Facimiech
2000 (J.)
O049701
121. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (JM.)
O034702
122. Śliwa Nikola
123. Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O040954
124. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
125. Strama Maria Nz
2004 (JM.)
Brak
126. Strzałka Anna KJ Facimiech
2001 (J.)
O036415
127. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
128. Suchan Paula Anna KKJK
S
O009200
129. Świerkosz Julia KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2003 (JM.)
O038313
130. Świtek Arkadiusz OJK PEGAZ
S
O001662
131. Świtek Dariusz KJK Pod Żubrem
S
O002459
132. Syrokosz Dalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (J.)
O025809
133. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
134. Trąbka Kajetan Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2002 (J.)
none
135. Trzos Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013895
136. Tumielewicz Małgorzata KS Bór Toporzysko
2002 (J.)
brak
137. Twardosz Wiktoria BPK
2004 (JM.)
brak
138. Tylka Marzena KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O020319
139. Warecki Mariusz STJ Stanica
S
Tow
140. Wdaniec Joanna KJ Global
S
Brak
141. Wiechowska Ida WLKS Krakus Swoszowice
S
brak
142. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
143. Wójcik Sara KJK Szary Michałowice
2004 (JM.)
O044510
144. Woloszyńska Ewa WHiBZ UR Rząska
2003 (JM.)
brak
145. Wyżga Gabriela VIP Kraków
2002 (J.)
brak
146. Żak Natalia BPK
brak
147. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
brak
148. Żarnowska Maria BPK
brak
149. Zarotyński Paweł WLKS Krakus Swoszowice
S
O001755
150. Zemla-Golonek Agnieszka Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
S
O041906
151. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
152. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
153. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
S
O012574
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

58

ACHILLES SP POL 2004 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
2.

75

AHLERT OLD GER 2000 Wałach kasztanowata F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284
3.

62

ALBATROS SP POL 2008 Wałach siwa F: Cantanis
M: Ambrozja
O: Oleg Badałow
B: Szeremeta Andrzej, Bieniów 7, 22-363 Zawadówka
K016678
4.

63

ALMA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: BIJOU BE
M: AMAZONKA-POLSMAK
O: KJK POD ŻUBREM
B: KOSMOWSKI JAN
BRAK
5.

69

ALMAN SP POL 2004 Ogier gniada F: Lando
M: Alberina
O: Anna Świtek
B: SK Udórz
K025940
6.

10

ALWARO POLSMAK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Prince Polsmak
M: Amazonka Polsmak
O: Magdalena Tumielewicz
B: Rusinek Mieczysław
brak
7.

155

ARAMIS Oldenburska POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
O: Marcin Maciaszek
B: Jerzy Pociask
K022149
8.

23

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B:
K023302 DE431316669811
9.

174

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
O: Krzysztof Koziarowski
B: Kosmowski Jan
brak
10.

7

BACARA VDV KWPN NED 2006 Klacz ciemnogniada F: Contendro II / Contender
M: Platieni V / Let's Go V
O: Robert Trzos
B:
K017025 5280030612470 105BO83
11.

24

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
O: Dubielewicz
B: Dubielewicz
K020517
12.

60

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada F: CAP DE B'NEVILLE/STARTER
M: BIGOTERIA/ISLAM
O: Maciej Kaim
B: SK Pępowo
K016505
13.

99

BALOUSSINI 2 Bawarska DEU 2007 Wałach ciemnogniada/Ok 165 cm F: Baloubino B
M: Walaen
O: Stefan Szostak
B: Mayer Wolfgang und Ursula Kornau
Brak - DE 481 810507107
14.

114

BARINELLA SP POL 2002 Klacz gniada/169 F: Barinello/ Barnaul
M: Calia/ Caliano
O: Alicja Mielcarek
B: prywatna
K025286
15.

44

BEL - AMINA BH SP POL 2005 Klacz gniada F: CZATRAN
M: BERETA
O: Magdalena Fiba
B: Bogna Renata Hupa
brak
16.

52

BOHUN SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Mariusz Giergiel
B: NN
K021823
17.

170

BOLERA DE RAVEL F:
M:
O:
B:
18.

59

BOLO ŁĄCZNIK MŁP POL 2011 Wałach gniada F: -
M: -
O: Maria Zarnowska
B: -
brak
19.

81

BONANZA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Wiek
M: Broszka
O: Jarosław Pędrys
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
K025254
20.

187

BOND BEJ MŁP POL 2006 Klacz gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
O: Katarzyna Kurleto
B: Bogdan Palkowski
K012108 POL006580307206
21.

153

BONO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc: F: Grawer
M: Bajka
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Józef Grzyb
brak
22.

51

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
O: Elżbieta Wrona
B: Elżbieta Wrona
K025690
23.

43

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B:
K022229 616007640012404
24.

31

CALINKA OLD POL 2009 Klacz siwa F: Calido
M: Bavaria
O: Andrzej Gorczowski
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
Brak DE418180155709
25.

140

CALMIRA 7 SP POL 2012 Klacz siwa F:
M:
O:
B:
Brak
26.

182

CAMARO HANN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Marta Roszkiewicz Heizer
K021568 DE431316686312
27.

133

CANOLATO SP GER 2009 Wałach siwa F: CANOSO/ CATOKI
M: H-CATHLEEN/ CALATO
O: Paul Sprehe
B: Paul Sprehe
-
28.

124

CANTORA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Canto / Canturo
M: Soraja II / Coronado
O: Dariusz Kościelniak
B: Pries Karl-Heinrich
K019886 DE421000083810 105HH18
29.

145

CAPITAL BEJ DSPF POL 2011 Ogier kara F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
30.

72

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Untouchable
M: L. Coradin
O: Piotr Brańka
B: Comb. Aaldering Swelheim
K012295 528003000705369
31.

193

CAPPUCCINO HIPPICA F:
M:
O:
B:
32.

171

CARTOGRAN BLUE Oldenburger Springpferde DEU 2010 Wałach siwa/172 cm F: Cartogran/ Carthago Z
M: Chaccina/ Chacco Blue
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
K021180 DE418184013110
33.

14

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
O: Krzysztof Gronus
B: S. Skórka
K014632
34.

17

CASANOVA SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Lord Star
M: Conchita L
O: Mariola Pisarska
B: Jarmusz Sławomir
K017003 616009610152609
35.

19

CASSEL Niem Sport POL 2012 Wałach gniada F: candiavolo
M: sina
O: Roma Kula
B: w. kaluza
none
36.

181

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Saragossa / Leonardo
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Michał Ziębicki
K018831 DE418181684910
37.

179

CASTLIRA HOL GER 2012 Klacz siwa F: Castelan II / Casiro I
M: Lira II / Julio Mariner
O: Barbara Zięba
B: Hauke Paulsen
K022819 DE421000042112
38.

177

CATHALEYA HIPPICA F:
M:
O:
B:
39.

66

CHABLIS VDV Z Zangersheide BEL 2005 Wałach gniada F: Crown Z
M: Coni V
O: Joanna Kutermak
B: VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES
K013606
40.

172

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Krzysztof Leśniak
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
41.

142

CHACCO G / GER 0000 Wałach gniada F: /
M: /
O: /
B: /
brak
42.

146

CHACCO STERN SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: A
M: A
O: Krzysztof Koziarowski
B: A
Brak
43.

53

CHICA BOMB Oldenburska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
O: Kazimierz Żytkowicz
B: Leszek Chelstowski
K021695
44.

28

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
O: Władysław Sobocki
B: Meinolf Wieseler
K013840 DE441410105308
45.

6

CLINTERO HOL POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I
M: Pepsi
O: Urszula Koziarowska
B: Kosicki Ryszard
brak
46.

156

COLSOUS HBC HOL GER 2007 Wałach siwa F: COLMAN
M: SANS-SOUCIS
O: Mirosław Michalak
B: Otten Sebastian
K012288
47.

125

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
48.

151

CONNORCA / POL 0000 Klacz ciemnogniada F: /
M: /
O: Jarosław Srokosz
B: /
/
49.

130

COOLMAN FEMONT HOL DEU 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: Heidi I / Lucky Lionell
O: Aneta Badura
B: Hansen Karl-Heinz
K016036
50.

45

CRITTERS Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach gniada F: Sansal
M: Czanka
O: Bartłomiej Golonek
B: Iwona Malinowska
none
51.

112

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
O: Bernard Grzywna
B: Maciej Nazarewicz
K025505
52.

148

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: A. Biel
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
53.

36

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
O: Marzena Tylka
B:
K014332 528083000807158
54.

173

DARK CHERRY SP POL 2009 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Dalia Z / Dutch Capitol
O: Paweł Piątkowski
B: Barlik Roman
K017336 616009610216209 105GS23
55.

122

DAZ ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere / Type D'Elle
M: KEC Spotted Diamont / Glidawn Diamond
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169 08019333
56.

106

DELAWAR SP POL 2006 Wałach gniada F: LANDJONKER S old / LANDJONKER old
M: DEVITA / ELVIS kwpn
O: Marek Drzyżdżyk
B: Polska
K012035 POL 009 58 05797 06
57.

147

DIARADOS 7 SP POL 2012 Wałach gniada F: A
M: A
O: Krzysztof Koziarowski
B: A
Brak
58.

54

DINAR SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino
M: Dębogóra / Nible
O: Andrzej Wojewoda
B: SK Iwno
K014334 12586
59.

88

DIORYT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach siwa F: Rubin
M: Dyplomacja
O: Iwona Niemiec-Satoła
B: Zbigniew Piecuch
K010548
60.

82

DON GUFFI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Guffi
M: Donna-Lissa
O: Anna Nowak
B: Zenon Brzozowski
K024005
61.

22

DON PEDRO Śląska POL 2014 Wałach kasztanowata/175 F: Epolet
M: Groteska
O: Grzegorz Gaczorek
B: Józef Krzempek
brak 616008540036314
62.

32

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Drobnostka / Szron po Robin II Z
O: Robert Profic
B: Wojciech Zdebel
K024153 616009540017612
63.

21

DUNAJ Wielkopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czekan
M: Dorina
O: Madej
B: O
K020400
64.

123

DŻENTELMEN Małopolski POL 2014 Wałach kasztanowata F: Justus
M: Draba
O: Róża Dominik
B: Maria Bieńko
brak
65.

110

ELBRA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Bój
M: Elba
O: Marek Leszczyński
B: Polska
K019864
66.

35

ELBRUS Westfalska DEU 2005 Wałach gniada/170 F: Ehrentusch
M: Shaharit
O: Kaja Sanokowska
B: Karl-Heinz Brinker
K014377 DE 441 410459405
67.

79

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/135 F: Waron / Waluś
M: Eza-Eris / Drinck
O: Wioletta Jakubowska
B: Guniewicz Barbara
K019883 POL013570056505
68.

25

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
69.

159

ERROLL SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landacord
M: Eroica
O: Krzyszotf Koziarowski
B: Eco Abi
brak
70.

64

ESTERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Grey / Cynik
M: Elmoda / Montevideo
O: Urszula Kuc
B: Babiś Józef
K009486 POL009630159003
71.

152

EXODUS W SP POL 2008 Wałach gniada F: Eskudo
M: Estera W
O: Julita Kowynia
B: -
-
72.

42

F CADANS Z Zangersheide BEL 2007 Wałach kasztanowata F: FRANCO
M: WELLING
O: JACEK RODE
B: BROSENS, D/CHRISTIAANSEN, P SCHRANS 1 NL-5114-AB CASTRELE
brak
73.

134

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
O: Marcin Gronkowski
B:
K012159 DE427270693508 104WN54
74.

143

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270 528003201001259
75.

161

FIRST ROW KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: Opan
M: Fabiola
O: Joanna Moskała
B: A. J. Nijland
K021214
76.

87

GAWROSZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada F: Szron
M: Granula
O: Anna Nowak
B: Izabela Janasik
K008640
77.

103

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
78.

34

GRZMOT SP POL 2007 Wałach gniada F: Galileusz
M: Goplana
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
brak
79.

12

H-CARETANO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
O: Barbara Bisaga
B: Kazimierz Bartkowiak
K009790 10761
80.

48

HAGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata F: Abu Dhabi
M: Harmonia
O: Bartłomiej Golonek
B: Józef Manterys
none
81.

166

HAKER SP POL 2009 Wałach gniada F: Komplement
M: Hadyna
O: Anna Pervez
B: Anna Pervez
KO23428
82.

46

HALEROSE KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: ARON HBC
M: VALEROSE
O: Wojciech Flanek
B: Hoppenbrouwers
none
83.

111

HANNAH SP POL 2009 Klacz siwa F: Cento Sohn
M: Hossa
O: Ewa Gołąb
B: Brak
K019583
84.

70

HASPER SP POL 1995 Wałach ciemnogniada F: Hipokryta xo
M: Diafora xo
O: Katarzyna Barańska
B: Katarzyna Baranska
brak
85.

128

HAVANA SP POL 2014 Klacz kara/170 F: Salazar
M: Herezja
O: Olga Kozioł
B: Olga Kozioł
brak 616 009 57 01999 14
86.

105

HAWANA W SP POL 2009 Klacz siwa F: HBC Lake BID / Lansing
M: Harfa / Harmoniusz
O: Aleksandra Majeranowska
B: Rinaldo Kiecoń
K018593 616009680057409
87.

100

HAZENA SP POL 2008 Klacz gniada F: Clear to Jump st Gyvan Z
M: Hawela
O: Piotr Małucha
B: Krzysztof Tyszko
Brak
88.

40

HERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Mar Bej
M: Haja
O: T. Sadowski
B: nn
K023191
89.

97

HEREZJA Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Drop
M: Hipnoza
O: Elżbieta Kokoszka
B: Piech Kazimierz
Brak
90.

160

HEROS F:
M:
O:
B:
91.

178

HIPPICA KINGSTON F:
M:
O:
B:
92.

90

HOKY J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara F: Karbon
M: Herbata
O: Jolanta Drabczyk
B: BLG Consulting
K020254
93.

8

HOPKA Małoposka POL 2005 Klacz siwa F: Haj Bej
M: nn
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Stefan Brzuchała
K012567
94.

98

JAKA CUDNA Małopolska POL 2011 Klacz gniada F: Jung
M: Jastarnia
O: Anna Kaczmarczyk
B: Anna Kaczmarczyk
K019142
95.

107

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
O: Anna Schoen-Pyrek
B: Polska
K020757 12615
96.

47

JEŻÓWKA Koń Małopolski POL 2010 Klacz gniada F: Dąbek
M: Jesień
O: Justyna Grabowska
B: Bogusław Dąbrowski
none
97.

101

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: ROLAND
M: JUTA
O: Artur Luberda
B: Makowski Remigiusz
K009618 10658
98.

127

JULISSI SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Landino
M: Junona
O: Konstancja Syrokosz
B: Jerzy Korczyk
K015212 616009570108408
99.

186

JUTA SP POL 2003 Klacz gniada/mk:154 F: Aravel Waro / Luron
M: Jaksa / Len
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Hieronim Bogdanowicz
K013045 POL009530138503
100.

95

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada F:
M:
O: B.W. Książkiewicz
B:
K022371
101.

91

KAJA NN POL 2001 Klacz siwa/kuc:126 F: nn
M: nn
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
K024274
102.

37

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
O: Piotr Żachowski
B: Tomasz Gąsiorek
K013611 POL007520018403
103.

126

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
O: Monika Krupa
B: Pudzik Krystyna
brak
104.

175

KASHMIR HIPPICA F:
M:
O:
B:
105.

78

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Boris van het Kluizebos
M: Valelaika vd Noordheuevel
O: Kamila Czyz
B: Belgia
Brak
106.

74

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
O: Katarzyna Kawa
B: William Kennedy
K017499 372414004804471 105IC22
107.

56

KOKAINA SP POL 2008 Klacz gniada F: --
M: --
O: --
B: --
brak
108.

139

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F: Cassino
M: Lukrecja
O: Martyna Żmuda
B: Orkan Sp. z o.o.
K017021 POL009670111604
109.

57

LAURENTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Etiuda
O: Anna Cież
B: Henryk Gębura
K015544 POL009550091807
110.

194

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
111.

55

LEYDYS Koń Mały POL 2008 Klacz siwa/mk: F: EGYPTUS
M: LALA
O: Grażyna Seweryn
B: Grażyna Seweryn
K024137
112.

131

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Liliana
O: Agnieszka Skrobacz
B: Stadnina koni prudnik
K013182
113.

116

LITTLE ONE Mały Koń POL 2008 Wałach srokata/mk:147 F: Satelita
M: Luba
O: Ośrodek Jeździecki PROGRES Andrzej Tyka
B: Konwent OO Bonifratów
brak POL 013570122308
114.

137

LORD OF THE DANCE III HAN GER 2006 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Lady Sunshine / Landsieger I
O:
B:
K018179 DE431310521706
115.

71

LORNA SP POL 2006 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Barbara Guniewicz
B: Barbara Guniewicz
Pol 980 24 67898 06
116.

183

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
117.

49

LOVE ME R Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Goofi
M: Lacerta
O: Kajetan Trąbka
B: Hałaburda Romuald
Brak
118.

136

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Lwówek / Agar
M: Lakonia / Furato
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024 POL007520003706
119.

65

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada F: Fidjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokkem
K021171
120.

119

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
-
121.

93

MARKIZ Koń Mały POL 2007 Wałach ciemnogniada F: NICO-K
M: MARKIZA
O: Andrzej Korabik
B: Kostecki Grzegorz
brak
122.

102

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Jacek Sawicki
K011796 POL006660449206 104ZP50
123.

108

MEDEA SP POL 2009 Klacz gniada F: ARCYGRAF / GRAF QUIDAM
M: MIKA / MECENAS
O: Anna Schoen-Pyrek
B: Polska
K025323 616 007 61 02416 09
124.

5

MILADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Ildago / Qumball
M: Mirabel / Darling 2
O: Katarzyna Świerkosz
B: SKLeśna Wola
K014290 POL009630082408
125.

67

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat
M: Michelle
O: ARTURRO Logistics Artur Czachór
B: SK Prudnik sp. Zoo
K021982 616006690071310
126.

9

MODENA Małoposka POL 2008 Klacz gniada F: Arbon
M: Mafia
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Zdzisław Szczepanek
brak
127.

76

MOKAR OO POL 2010 Wałach kasztanowata F: Wadi Nur
M: Marabia
O: Aleksandra Pustuła
B: Józef Babiś
brak
128.

20

MONTANA Holsztyńska POL 2005 Klacz kasztanowata/160 F: Terebus
M: Mitropa
O: Danuta Lusina
B: Artur Gołaś
brak
129.

68

NIRVANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo
M: Nanellie
O: Jacek Mierzwiński
B: Jacek Mierzwińcki
K018928
130.

96

NORDICA Traken POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
O: Agnieszka Cywicka
B: Tomasz Gąsowski
K012533 732 01 00203 06
131.

11

NOREK Typ Szlachetny POL 2008 Wałach izabelowata F: NN
M: NN
O: Izabella Oliwa
B: nieznany
brak 616999540183108
132.

117

NORWEGIAN WOOD KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:134 F: Nando Super
M: Bisia
O: Dorota Szeferska-Arquier
B: Dorota Szeferska-Arquier
Brak
133.

85

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Elliot
M: Ofelia
O: Paweł Łopatka
B: Małgorzata Siergiej
K013635
134.

109

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Lascatraz L (hol)
M: Osara xx / Winds Of Light
O: Anna Schoen-Pyrek
B: M. Bach
K017696 POL 009 53 01706 05
135.

188

ONASSIS VDE F:
M:
O:
B:
136.

180

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
O: Eugeniusz Zięba
B: Andrzej Woźniak
K014058 616009550249108 104LK05
137.

27

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
O: Bernard Grzywna
B: Jan Kosmowski
K017019 POL009570325707
138.

61

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
O: ILONA JEZIERSKA-STYŚ
B: JAN KOSMOWSKI
K010060
139.

16

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
140.

77

PAKITA HC POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Płochacz
M: Pliszka
O: Obłaza Andrzej
B: Brachucy Jan
brak
141.

50

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Celebes
M: Parma
O: Wojciech Flanek
B: Polerowicz Szymon
none
142.

135

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
143.

38

PORTER KUC POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: T. Sadowski
B: nn
brak 013681018302
144.

158

PROMOCJA SP POL 2008 Klacz kara F: Polonus
M: Pogoń / Golden Boy
O: /
B: /
K020596
145.

113

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
146.

141

RADKA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F:
M:
O:
B:
Brak
147.

73

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: SK Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
148.

86

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Cornado Boy
M: Ramona KG
O: Aleksandra Kochaniewicz
B: Magdalena Jażewska
K025261
149.

120

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada/167 cm F: Bockman's Looping/ Lasino
M: Saksonia/ Lansjer L
O: Alicja Mielcarek
B: SK Udórz
K025333 616 009 54 00611 12
150.

118

SALOMON-K KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K
M: Salome
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K024281
151.

184

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Hipolit
M: Samba
O:
B:
152.

80

SAMIRO KA WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata/155 F: Ramstein / Radiator
M: Samanta / Rubin
O: Zdzisław Kamola
B: Piotr Liberda
K015950 616007540191308
153.

115

SANDOKAN PROGRES Mały Koń GER 2008 Wałach gniada/mk: F: Simeon
M: Ghesa
O: Alicja Mielcarek
B: Niemcy
K025287
154.

176

SANTOS HIPPICA F:
M:
O:
B:
155.

89

SARANNAH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Sahara
O: Mariusz Więtczak
B: Danuta Kloczkowska
K025324
156.

149

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
157.

104

SHY BOY SP POL 2003 Wałach siwa F: Wizbud
M: Szarotka
O: Magdalena Tomków-Bednarska
B: Pielat Małgorzata
POL 009 54 00674 03
158.

138

SIMI M. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Sisley
O: Anna Krawczyk
B: Sławomir Frosik
K019347 616006570191111
159.

30

SIR BALISCO SP POL 2003 Ogier siwa/173 F: Balisco II
M: Santa Rosa
O: Mariusz Koczur
B: Sp. z o.o. Stadnina Koni Ochaby
K008332 09839
160.

33

SMUGA SP POL 2001 Klacz gniada F: Graf Quidam/Quidam de Ravel
M: Skania Robinia/ Robin II Z
O: Robert Profic
B: SK Ochaby
K013640
161.

192

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
162.

13

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: SPINWAY MEMENTO
M: TRAVIATA
O: Piotr Likus
B: Grabowska -Piasecka Elżbieta
K021435 POL 013660560605
163.

189

TAMIZA- K SP POL 2006 Klacz siwa F: Lumpi
M: Traviata
O: Maria Kozak
B: Marek Kubaxki
K009998
164.

39

ULMA SP POL 2002 Klacz siwa F: a
M: c
O: T. Sadowski
B: nn
brak
165.

92

VIS PONY SPORT KUC POL 2003 Wałach tarantowata/kuc:124 F: Hormon
M: Vivian Pony Sport
O: Bogdan German
B: Mariusz Stański
brak POL 013 57 00439 03
166.

29

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Władysław Sobocki
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
167.

154

WAT Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2013 Wałach siwa F: Eryks
M: Wenta
O: Uniwersytet Rolniczy
B: SK Kurozwęki sp. z o.o.
brak
168.

195

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672 616009690074711
169.

157

WIBRACJA M SP POL 2009 Klacz F: So In Love
M: Wendetta
O: Mirosław Michalak
B: Stadnina Koni Moszna
K019076
170.

41

WISZNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Szron
M: Wirginia
O: Tomek Sadowski
B: Ochaby
brak
171.

129

ZETA K SP POL 2012 Klacz kara/165 F: Santiego
M: Zecourta
O: Żaneta Opyrchał
B: Wiesław Kazimierczak
brak 616009520020112
Rider Club
Competition
Prize
Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
100
SUM:
100.00
Czwórnóg Klaudia Krakowski Klub Jazdy Konnej
zaliczony
zaliczony
Dominik Róża WLKS Krakus
300
400
SUM:
700.00
Górecka Izabela KJ Assanya
zaliczony
Gronuś Alicja KJ Facimiech
100
SUM:
100.00
Koczur Mariusz WLKS Krakus Swoszowice
niezaliczony
niezaliczony
Kowynia Julita WLKS Krakus
niezaliczony
zaliczony
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
300
200
SUM:
500.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
300
SUM:
300.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
400
SUM:
400.00
Luberda Artur Wlks Krakus
50
SUM:
50.00
Małucha Gabriela Kj Assanya
niezaliczony
niezaliczony
Matusiak Hanna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
200
SUM:
200.00
Policht Angelika WLKS Krakus
100
200
200
SUM:
500.00
Satoła Julia KJ Facimiech
zaliczony
Skrobacz Olga Wlks Krakus
200
SUM:
200.00
Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
200
SUM:
200.00
Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
50
SUM:
50.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Weronika
KJ Facimiech
2018-07-06
16
2018-07-07
10
2018-07-08
17
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
D'APRIL (148)
2018-07-07
22
2018-07-08
12
2018-07-08
Bigaj Irena
KS FARUK
LOTOS (183)
2018-07-06
2018-07-06
35
SAMBOR (184)
2018-07-06
7
2018-07-06
Bisaga Justyna
KJ Facimiech
2018-07-06
2018-07-08
17
2018-07-07
19
Błaut Laura
bpk
NOREK (11)
2018-07-06
25
2018-07-06
37
2018-07-08
9
2018-07-08
9
2018-07-07
17
2018-07-07
44
2018-07-07
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
BONANZA (81)
2018-07-06
29
2018-07-06
2018-07-07
10
2018-07-07
35
2018-07-07
2018-07-08
8
2018-07-08
5
Borowiec Aleksandra
BPK
BARINELLA (114)
2018-07-06
22
2018-07-08
2018-07-06
2018-07-07
23
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
BOHUN (52)
2018-07-06
4
2018-07-06
2018-07-07
24
2018-07-08
2
100
Branicka Magdalena
WHiBZ UR Rząska
MODENA (9)
2018-07-07
17
2018-07-08
10
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
CAPPONE (72)
2018-07-06
37
2018-07-06
21
2018-07-07
24
2018-07-06
2018-07-07
18
Burda Katarzyna
BPK
KOKAINA (56)
2018-07-07
43
2018-07-07
45
2018-07-07
2018-07-08
2018-07-08
Bury Barbara
BPK
MARKIZ (93)
2018-07-06
10
2018-07-07
3
2018-07-07
37
2018-07-08
11
Chowaniec Żaneta
BPK
ZETA K (129)
2018-07-06
2018-07-06
45
2018-07-07
53
2018-07-07
43
2018-07-06
2018-07-07
2018-07-08
17
2018-07-08
12
Cież Anna
BPK - MAL
2018-07-07
9
2018-07-08
14
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
NORDICA (96)
2018-07-06
36
2018-07-06
2018-07-07
24
2018-07-07
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (67)
2018-07-06
26
2018-07-06
2018-07-07
21
2018-07-07
2018-07-07
41
2018-07-08
10
2018-07-08
10
Czarnek Oliwia
WHiBZ UR Rząska
HOPKA (8)
2018-07-08
14
Czeremuga Kinga
BPK
MARKIZ (93)
2018-07-06
2018-07-07
23
2018-07-08
8
Czwórnóg Klaudia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
CANOLATO (133)
2018-07-07
1
zaliczony
2018-07-07
5
zaliczony
Czyż Kamila
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2018-07-06
6
2018-07-06
2018-07-08
1
2018-07-07
9
2018-07-07
13
Data Jagoda
BOND BEJ (187)
2018-07-06
12
2018-07-07
25
2018-07-07
2018-07-08
2
2018-07-08
Dominik Róża
WLKS Krakus
SHY BOY (104)
2018-07-06
2018-07-06
2018-07-07
9
DAZ (122)
2018-07-07
1
300
2018-07-07
1
400
2018-07-08
4
2018-07-07
20
2018-07-06
46
2018-07-06
2018-07-08
15
2018-07-08
Drewiczewska Agata
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
LUCILLA (136)
2018-07-06
2018-07-06
17
2018-07-07
33
2018-07-07
22
2018-07-08
Drożdż Katarzyna
BPK
BARINELLA (114)
2018-07-06
11
2018-07-08
21
2018-07-07
15
Drzyżdżyk Marek
bpk
ELBRA (110)
2018-07-07
37
2018-07-07
19
2018-07-07
2018-07-08
20
2018-07-08
23
Dziewońska Matylda
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2018-07-06
2018-07-06
18
2018-07-06
2018-07-06
33
Dziża Hanna
BPK
2018-07-06
2018-07-07
15
2018-07-06
28
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (24)
2018-07-06
2018-07-06
32
2018-07-07
2
2018-07-07
52
2018-07-08
8
2018-07-08
17
2018-07-06
38
2018-07-06
32
2018-07-06
2018-07-07
25
2018-07-07
2018-07-08
2018-07-08
QUANTICO (113)
2018-07-06
29
2018-07-07
28
2018-07-07
21
2018-07-08
22
2018-07-06
21
2018-07-06
2018-07-07
1
2018-07-07
21
2018-07-08
6
2018-07-08
13
Fiba Magdalena
bez przynależności
2018-07-06
2018-07-07
40
2018-07-07
19
2018-07-08
2018-07-08
9
2018-07-06
Fuła Nadia
Laser Team
PORTER (38)
2018-07-07
19
2018-07-07
2018-07-08
4
2018-07-08
Gaczorek Grzegorz
BPK
2018-07-06
14
2018-07-06
40
2018-07-07
20
2018-07-07
50
2018-07-08
18
2018-07-08
21
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (68)
2018-07-06
13
2018-07-07
33
2018-07-08
20
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2018-07-06
32
2018-07-06
19
2018-07-06
27
2018-07-06
20
2018-07-06
Gardulski Karol
KJ Facimiech
GAWROSZ (87)
2018-07-08
1
2018-07-08
24
Gnutek Szymon
BPK
2018-07-08
10
2018-07-07
33
Godzik Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
PROMOCJA (158)
2018-07-07
1
2018-07-08
6
2018-07-08
2
2018-07-06
2018-07-06
Gołąb Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
HANNAH (111)
2018-07-06
30
2018-07-06
17
2018-07-07
26
Górecka Izabela
KJ Assanya
OSTIANA (16)
2018-07-06
30
2018-07-06
2018-07-07
4
zaliczony
2018-07-08
7
Grabowska Marianna
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2018-07-06
2018-07-06
11
2018-07-06
Gronkowski Marcin
KJK Fabrex Stanisław Dolny
FAROUGE (134)
2018-07-06
2
2018-07-06
22
2018-07-07
15
2018-07-07
17
2018-07-08
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
2018-07-06
2
2018-07-06
15
2018-07-07
14
2018-07-07
3
100
2018-07-08
18
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (27)
2018-07-06
12
2018-07-06
20
2018-07-07
11
2018-07-07
14
2018-07-08
15
2018-07-08
10
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2018-07-06
13
2018-07-08
10
Jakubowska Oliwia
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2018-07-06
23
2018-07-06
1
2018-07-06
2018-07-07
16
2018-07-07
39
2018-07-08
5
2018-07-08
1
Jamróz Natalia
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
HAGA (48)
2018-07-06
4
2018-07-06
31
Janicka Natalia
Ks Podkowa Nowa Wieś
GRZMOT (34)
2018-07-06
16
2018-07-06
42
2018-07-07
44
2018-07-07
36
2018-07-07
2018-07-08
13
2018-07-08
8
Jarosz Katarzyna
OJK Pegaz
2018-07-06
24
2018-07-07
12
2018-07-08
7
2018-07-06
2018-07-07
2018-07-08
Jonik Anna
KJ Assanya
2018-07-06
11
ATOS (174)
2018-07-06
2018-07-06
2018-07-07
27
2018-07-07
2018-07-08
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (60)
2018-07-06
12
2018-07-06
17
2018-07-07
8
2018-07-07
5
2018-07-08
22
2018-07-08
9
Kapel Amelia
KJ Facimiech
2018-07-07
24
2018-07-07
Kawa Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
CALINKA (31)
2018-07-06
43
2018-07-06
2018-07-07
4
2018-07-08
2018-07-08
Kawa Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-07-07
11
2018-07-08
5
Kieljan-Mączka Katarzyna
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
CASSIANO (181)
2018-07-07
2018-07-07
30
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-07-06
1
2018-07-06
2
2018-07-07
48
2018-07-07
42
2018-07-08
4
2018-07-08
8
SALOMON-K (118)
2018-07-06
13
2018-07-06
36
2018-07-07
40
2018-07-07
7
2018-07-08
5
2018-07-08
15
Klimek Weronika
brak
LUXOR (119)
2018-07-07
30
2018-07-07
25
2018-07-08
2
2018-07-08
10
Kobiałka Agata
BPK
BARINELLA (114)
2018-07-06
24
2018-07-07
28
2018-07-07
31
Kocurek Anna
WHiBZ UR Rząska
MODENA (9)
2018-07-07
19
2018-07-08
11
Koczur Mariusz
WLKS Krakus Swoszowice
2018-07-06
14
2018-07-06
34
2018-07-06
2018-07-07
9
niezaliczony
2018-07-07
niezaliczony
2018-07-08
6
2018-07-08
Kokosińska Olga
Laser Team
ULMA (39)
2018-07-07
8
2018-07-07
35
2018-07-08
2
2018-07-08
1
Kokoszka Hanna
KKJK
HEREZJA (97)
2018-07-07
38
2018-07-07
2018-07-08
9
2018-07-08
17
Kościelniak Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
CANTORA (124)
2018-07-06
33
2018-07-06
2018-07-07
13
2018-07-07
2018-07-08
9
Kostrzewski Hubert
Klub Sportowy Stadnina Koni Krzywopłoty
2018-07-06
44
2018-07-06
2018-07-07
10
2018-07-07
2018-07-08
8
2018-07-06
28
2018-07-06
2018-07-07
2018-07-07
28
2018-07-08
15
2018-07-08
2018-07-08
15
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (24)
2018-07-06
2018-07-07
4
Kownacka Klaudia
WLKS Krakus
DINAR (54)
2018-07-06
7
2018-07-07
16
2018-07-07
16
2018-07-08
18
Kowynia Julita
WLKS Krakus
2018-07-07
6
niezaliczony
2018-07-07
2
zaliczony
2018-07-08
8
Koza Wiktoria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-07-06
3
2018-07-06
12
2018-07-07
13
2018-07-08
12
2018-07-08
7
CALMIRA 7 (140)
2018-07-06
9
2018-07-06
2018-07-07
29
2018-07-07
2018-07-08
16
Kozak Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
TAMIZA- K (189)
2018-07-06
13
2018-07-07
13
2018-07-08
5
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2018-07-08
2
300
2018-07-08
3
200
Kozioł Olga
bpk
2018-07-08
6
MEDEA (108)
2018-07-06
22
2018-07-06
15
2018-07-07
9
2018-07-07
12
Krawczyk Anna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SIMI (138)
2018-07-06
8
2018-07-06
23
2018-07-07
20
2018-07-07
2018-07-08
25
2018-07-08
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (126)
2018-07-06
10
2018-07-07
8
2018-07-08
5
Książkiewicz Nadia
BPK
KACPER (95)
2018-07-07
26
2018-07-07
4
Kubaczka Piotr
HAKER (166)
2018-07-06
39
2018-07-06
2018-07-06
2018-07-07
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
ESTERA (64)
2018-07-06
17
2018-07-06
31
2018-07-07
5
2018-07-07
29
2018-07-08
13
2018-07-08
2018-07-06
9
2018-07-06
28
2018-07-06
2018-07-07
7
2018-07-07
2018-07-07
15
2018-07-08
18
2018-07-08
Kukułka Robert
bez przynależności
BONSAI (51)
2018-07-06
21
2018-07-06
2018-07-07
3
2018-07-07
2018-07-08
3
Kurek Natalia
LKS Henał Krzyszkowice
PAKITA (77)
2018-07-07
13
2018-07-07
Kurek Oliwia
LKS Hejnał Krzyszkowice
MOKAR (76)
2018-07-07
16
2018-07-07
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2018-07-06
19
2018-07-08
3
100
Kuszka Jagoda
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2018-07-06
30
2018-07-06
2018-07-07
12
2018-07-07
23
2018-07-07
2018-07-08
13
2018-07-08
3
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
2018-07-06
2018-07-07
4
2018-07-06
16
2018-07-08
12
Lech Marcelina
WLKS Krakus Swoszowice
ARMANI (23)
2018-07-06
24
2018-07-07
4
2018-07-08
19
2018-07-06
6
2018-07-07
31
2018-07-08
14
2018-07-06
35
2018-07-07
2
2018-07-08
1
2018-07-06
Lenort Greta
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2018-07-06
2018-07-06
HAGA (48)
2018-07-06
22
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
CHACCO G (142)
2018-07-06
9
2018-07-06
5
2018-07-07
19
2018-07-07
27
2018-07-08
4
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2018-07-06
31
2018-07-06
28
2018-07-07
21
2018-07-08
2018-07-06
34
2018-07-06
18
2018-07-07
29
2018-07-06
14
2018-07-06
27
2018-07-07
20
2018-07-08
8
2018-07-06
1
2018-07-06
2
2018-07-07
2
300
2018-07-08
8
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2018-07-08
1
400
Libera Alicja
JTS
HASPER (70)
2018-07-06
2018-07-06
9
2018-07-07
4
2018-07-07
31
2018-07-08
6
Likus Maja
SKJ HUSARIA
TAMIZA (13)
2018-07-06
31
2018-07-06
2018-07-06
2018-07-07
7
2018-07-07
3
2018-07-08
13
2018-07-08
Lorek Dominik
Wlks krakus
DUNAJ (21)
2018-07-06
25
2018-07-07
10
2018-07-07
2018-07-08
21
2018-07-06
7
Luberda Artur
Wlks Krakus
2018-07-06
2018-07-06
25
2018-07-07
3
50
2018-07-07
12
2018-07-08
14
2018-07-06
5
2018-07-07
6
2018-07-07
7
2018-07-08
5
Łopatka Katarzyna
KJ Facimiech
OKLAND (85)
2018-07-06
3
2018-07-06
10
2018-07-07
15
2018-07-08
20
2018-07-08
16
ROMANIA (86)
2018-07-06
6
2018-07-06
21
2018-07-07
1
2018-07-07
26
2018-07-08
4
2018-07-08
4
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
ARAMIS (155)
2018-07-06
10
2018-07-06
1
2018-07-07
6
2018-07-08
6
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
CAMARO (182)
2018-07-07
9
2018-07-07
28
2018-07-08
23
2018-07-08
4
Majeranowska Aleksandra
St. KJ Mustang Jaworzno
2018-07-06
15
2018-07-06
34
2018-07-06
2018-07-07
29
2018-07-07
20
2018-07-07
2018-07-08
12
2018-07-08
18
Malińska Emilia
WHiBZ UR Rząska
BONO (153)
2018-07-07
21
2018-07-07
6
2018-07-08
5
2018-07-08
20
Małucha Gabriela
Kj Assanya
HAZENA (100)
2018-07-06
21
2018-07-06
37
2018-07-06
2018-07-07
17
2018-07-07
8
niezaliczony
2018-07-07
7
niezaliczony
2018-07-08
11
Matusiak Hanna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
LA COSTA (139)
2018-07-06
14
2018-07-06
3
2018-07-07
1
200
Michalak Oliwia
LKJ Solec Bieruń
2018-07-06
33
2018-07-06
8
Michorczyk Gabriela
KJ Assanya
2018-07-06
8
2018-07-06
3
2018-07-07
46
2018-07-08
14
2018-07-07
5
2018-07-08
9
Mielcarek Alicja
BPK
2018-07-06
29
2018-07-06
8
2018-07-07
30
2018-07-07
23
2018-07-08
12
Moskała Nadia
klub jezdziecki assanya
FIRST ROW (161)
2018-07-06
27
2018-07-06
2018-07-07
45
2018-07-07
2018-07-08
10
2018-07-08
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-07-07
18
2018-07-07
17
2018-07-08
11
Nowak Anna
KJ Facimiech
2018-07-07
15
2018-07-08
3
GAWROSZ (87)
2018-07-06
8
2018-07-06
2018-07-06
2018-07-07
21
Nowicka Oliwia
Klub Sportowy Podkowa
KAJA (91)
2018-07-07
10
2018-07-07
27
2018-07-08
1
2018-07-08
19
Ornat Albert
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-07-07
10
2018-07-07
8
Piątkowski Paweł
KJ Equus Węgrzce
2018-07-07
17
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
PROMOCJA (158)
2018-07-06
19
2018-07-07
32
Policht Angelika
WLKS Krakus
2018-07-06
20
2018-07-06
19
2018-07-07
2
100
2018-07-08
AHLERT (75)
2018-07-07
2
200
2018-07-08
2
200
Połeć Paulina
WLKS Krakus
NIRVANA (68)
2018-07-06
2018-07-07
14
2018-07-08
Prochot Karolina
BPK
HAVANA (128)
2018-07-06
17
2018-07-07
14
2018-07-07
51
2018-07-07
2018-07-08
12
2018-07-08
16
Profic Robert
WLKS Krakus
2018-07-07
27
2018-07-08
24
SMUGA (33)
2018-07-07
22
2018-07-08
Puchała Agnieszka
WLKS Krakus Swoszowice
EXODUS W (152)
2018-07-06
23
2018-07-06
2018-07-07
13
2018-07-07
2018-07-08
4
2018-07-08
Pyrek Filip
BPK - MAL
DELAWAR (106)
2018-07-07
23
2018-07-07
30
2018-07-08
6
2018-07-08
17
2018-07-06
18
2018-07-06
6
2018-07-07
7
2018-07-07
22
2018-07-08
15
MEDEA (108)
2018-07-06
24
2018-07-07
11
2018-07-06
1
2018-07-06
11
2018-07-08
2
2018-07-08
13
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SHAMANKA (149)
2018-07-06
2
2018-07-07
4
2018-07-08
9
Sadowska Maja
Laser Team
HERA (40)
2018-07-07
18
2018-07-07
36
2018-07-07
2018-07-08
7
2018-07-08
6
WISZNA (41)
2018-07-07
11
2018-07-07
47
2018-07-08
15
2018-07-08
3
Sagan Kaja
KS FARUK
JUTA (186)
2018-07-06
5
Sanokowska Kaja
bpk
ELBRUS (35)
2018-07-07
39
2018-07-07
34
2018-07-08
7
2018-07-08
13
Sarlińska Patrycja
BPK
BARINELLA (114)
2018-07-07
34
2018-07-06
2018-07-06
12
Satoła Julia
KJ Facimiech
DIORYT (88)
2018-07-06
11
2018-07-06
23
2018-07-06
2018-07-07
18
2018-07-07
3
zaliczony
2018-07-08
2
2018-07-08
21
Sękowska Anna
WHiBZ UR Rząska
WAT (154)
2018-07-07
24
2018-07-07
49
2018-07-08
9
2018-07-08
14
Seweryn Grażyna
bkp
LEYDYS (55)
2018-07-07
42
2018-07-07
24
2018-07-07
Sikora Weronika
KJ Facimiech
2018-07-07
38
2018-07-08
18
2018-07-08
Skrobacz Olga
Wlks Krakus
2018-07-06
1
2018-07-07
3
200
2018-07-08
5
Śliwa Nikola
2018-07-07
5
2018-07-07
18
2018-07-08
16
Sobocka Aleksandra
KJ Leśna Wola
2018-07-06
5
2018-07-06
7
2018-07-07
32
2018-07-08
17
2018-07-06
13
2018-07-07
20
2018-07-08
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (151)
2018-07-06
15
2018-07-07
25
2018-07-08
1
200
Strama Maria
Nz
RADKA (141)
2018-07-06
2018-07-06
26
2018-07-07
26
2018-07-07
2018-07-08
3
2018-07-08
Strzałka Anna
KJ Facimiech
HOKY J (90)
2018-07-06
26
2018-07-06
2018-07-07
8
2018-07-07
30
2018-07-07
2018-07-08
4
2018-07-08
19
Styś Wiktoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (61)
2018-07-06
4
2018-07-06
26
2018-07-07
25
2018-07-07
23
2018-07-08
19
2018-07-08
3
50
Suchan Paula Anna
KKJK
2018-07-07
12
2018-07-07
Świerkosz Julia
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
MILADY (5)
2018-07-06
2018-07-07
28
2018-07-07
Świtek Arkadiusz
OJK PEGAZ
ALMAN (69)
2018-07-06
2018-07-06
27
2018-07-07
29
2018-07-07
16
2018-07-08
14
Świtek Dariusz
KJK Pod Żubrem
2018-07-06
18
2018-07-06
10
2018-07-07
8
2018-07-07
9
2018-07-08
11
2018-07-08
16
ALMA (63)
2018-07-06
19
2018-07-06
25
2018-07-07
11
2018-07-07
11
2018-07-08
11
2018-07-08
7
Syrokosz Dalia
WLKS Krakus Swoszowice
JULISSI (127)
2018-07-07
2018-07-07
22
2018-07-07
31
2018-07-08
4
2018-07-08
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
SHY BOY (104)
2018-07-07
22
2018-07-08
14
2018-07-08
Trąbka Kajetan
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
2018-07-06
2018-07-06
30
2018-07-06
41
Trzos Katarzyna
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-07-07
18
Tumielewicz Małgorzata
KS Bór Toporzysko
2018-07-06
18
2018-07-06
2018-07-07
3
2018-07-08
16
2018-07-08
Twardosz Wiktoria
BPK
2018-07-08
11
2018-07-06
16
2018-07-08
7
Tylka Marzena
KJ Facimiech
2018-07-08
7
2018-07-08
6
Warecki Mariusz
STJ Stanica
LORNA (71)
2018-07-06
29
2018-07-06
2018-07-06
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
Wdaniec Joanna
KJ Global
KARMEL (37)
2018-07-06
6
2018-07-06
7
2018-07-06
2018-07-07
14
2018-07-07
27
2018-07-07
2018-07-08
5
2018-07-08
1
Wiechowska Ida
WLKS Krakus Swoszowice
ERROLL (159)
2018-07-06
15
2018-07-07
14
2018-07-07
2018-07-08
7
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech
CASSEL (19)
2018-07-06
2018-07-06
20
2018-07-07
32
2018-07-07
2018-07-08
12
2018-07-08
HEROS (160)
2018-07-06
16
2018-07-06
4
2018-07-07
6
2018-07-08
13
Wójcik Sara
KJK Szary Michałowice
2018-07-06
2018-07-06
2018-07-07
2
2018-07-07
26
2018-07-08
3
2018-07-08
Woloszyńska Ewa
WHiBZ UR Rząska
HOPKA (8)
2018-07-07
6
2018-07-07
4
2018-07-08
3
Wyżga Gabriela
VIP Kraków
MONTANA (20)
2018-07-06
3
2018-07-06
5
2018-07-07
2
2018-07-07
16
2018-07-06
2018-07-08
16
2018-07-08
11
Żak Natalia
BPK
2018-07-07
41
2018-07-07
2018-07-08
2018-07-08
Załubska Paulina
WLKS Krakus
FEMPIRE G (143)
2018-07-07
2018-07-07
6
2018-07-08
2
2018-07-08
Żarnowska Maria
BPK
2018-07-07
1
2018-07-07
Zarotyński Paweł
WLKS Krakus Swoszowice
2018-07-06
2018-07-06
35
Zemla-Golonek Agnieszka
Ośrodek Jazdy Konnej Perrin
PARYS (50)
2018-07-06
2
2018-07-06
4
Zięba Barbara
KS Team Rancho Pcim
CASTLIRA (179)
2018-07-06
36
2018-07-06
22
2018-07-06
20
2018-07-06
9
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (102)
2018-07-07
7
2018-07-08
1
300
Żytkowicz Maja
WLKS Krakus Swoszowice
2018-07-06
32
2018-07-06
14
2018-07-07
12
2018-07-07
5
2018-07-08
10

Number of Riders: 153

Number of Horses: 171

The sum of prizes: 3 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl