Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT w skokach przez przeszkody
WLKS Krakus Swoszowice, 13-15.04.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
182 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 13:26:54
2018-04-11 12:47:55
Oliwia Jakubowska ENRICO PONY SPORT
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
181 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 23:52:43
2018-04-10 20:33:02
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
180 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 23:53:30
2018-04-10 20:32:23
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 6/C/Konkurs C - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 23:53:12
2018-04-10 20:23:10
Maja Żytkowicz CHICA BOMB
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
178 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 19:28:37
2018-04-10 18:51:05
Paulina Załubska FEMPIRE G
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 19:28:19
2018-04-10 18:34:09
Ida Wiechowska ERROLL
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 14:24:49
2018-04-10 13:49:11
Ewelina Żołna ŁAZAR
  • 1x 17B/T 95/Konkurs LL 95 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 18/L1/Konkurs L1 - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 15:51:30
2018-04-10 13:44:48
Zuzanna Seibt WAKE ME UP
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 15:51:54
2018-04-10 13:41:42
Krzysztof Leśniak CHACCO STERN
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 15:52:18
2018-04-10 13:39:45
Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7
  • 1x 14/C/Konkurs C - regionalny - szybkości - art. 239. Tabela C
172 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 15:52:36
2018-04-10 13:38:48
Krzysztof Leśniak CHACCO BOY 7
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 15:52:50
2018-04-10 13:38:29
Krzysztof Leśniak CAPITAL BEJ
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 15:53:47
2018-04-10 13:38:09
Natalia Koziarowska DIARADOS
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 15:53:31
2018-04-10 13:36:35
Natalia Koziarowska WHOOPY BOY
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Konkurs C - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 15:53:14
2018-04-10 13:36:10
Natalia Koziarowska LAUSSANNE 65
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Konkurs C - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 06:04:17
2018-04-09 22:43:10
Filip Pyrek OLA ROSA NEGRA
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 06:04:01
2018-04-09 22:43:05
Aleksandra Wojciechowska AMOR
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15B/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
165 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 06:03:48
2018-04-09 22:41:30
Filip Pyrek ANABELLA (ALPAGA)
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 06:03:30
2018-04-09 22:40:33
Olga Kozioł JASTINELLA ANPI
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
163 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 17:19:15
2018-04-09 17:09:12
Katarzyna Romanko CARLZIN
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 17:04:14
2018-04-09 15:02:16
Grzegorz Żuwała FONIX-D
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15B/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
161 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 17:04:36
2018-04-09 14:09:45
Zuzanna Ziobroń ELEANOR
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 11/L/Konkurs L - egzaminacyjny
  • 2x 17B/T 95/Konkurs LL 95 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 17:05:00
2018-04-09 11:59:38
Marzena Tylka DAARISIE
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 17:06:27
2018-04-09 10:27:03
Klaudia Kownacka DINAR
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 17:06:45
2018-04-09 10:25:41
Emilia Bożańska LIROY
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 17:07:03
2018-04-09 10:24:55
Emilia Bożańska BOHUN
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 17:07:22
2018-04-09 07:34:38
Róża Dominik DAZ
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Konkurs C - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 17:53:20
2018-04-08 18:08:53
Maria Suwalska FERRO
  • 1x 13/N/Konkurs N - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 17:07:58
2018-04-08 17:31:37
Gabriela Kierońska WINNING TAMIRA
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:33:06
2018-04-07 23:28:21
Julia Rutkowska HOPKA
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
152 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:33:23
2018-04-07 23:27:35
Alicja Barć HOPKA
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
151 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:33:39
2018-04-07 23:26:12
Agnieszka Grzegorczyk MODENA
  • 1x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
150 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:33:57
2018-04-07 23:25:29
Ewa Woloszyńska MODENA
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
149 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:34:13
2018-04-07 23:23:42
Emilia Malińska BĄBEL
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
  • 1x 16B/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:34:28
2018-04-07 23:20:46
Marta Malińska HELLADA
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
  • 1x 16B/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:34:42
2018-04-07 23:18:44
Agnieszka Grzegorczyk HELLADA
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
146 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:34:55
2018-04-07 23:14:48
Anna Sękowska WAT
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
145 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:35:14
2018-04-07 23:12:53
Emilia Kijas WAT
  • 1x 15B/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:35:31
2018-04-07 23:11:03
Magdalena Branicka WAT
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
143 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:35:49
2018-04-07 23:08:40
Maja Sadowska HERA
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
  • 1x 17A/T 95/Konkurs LL 95 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUDNY ZŁOTEJ - TPM
142 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:36:07
2018-04-07 23:07:37
Agnieszka Ryłko RENA
  • 2x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:36:26
2018-04-07 23:06:11
Olga Kokosińska BURSZTYN
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
  • 1x 16B/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:36:53
2018-04-07 23:03:11
Emilia Godzik PORTER
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15B/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
139 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:37:09
2018-04-07 23:02:04
Nadia Fuła MONA LISA
  • 2x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:37:27
2018-04-07 23:00:14
Nadia Fuła BĄBEL
  • 2x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:37:55
2018-04-07 22:46:03
Magdalena Stempek-Gruszka DIAMENT
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:38:18
2018-04-07 22:25:47
Alicja Furtak JUNIDAR
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:38:34
2018-04-07 20:43:11
Anna Sobańska- Drexler FAMA
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:38:47
2018-04-07 20:42:45
Kinga Kościarz FAMA
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:39:00
2018-04-07 20:39:26
Iga Wójtowiec BRAVIA MK
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:39:14
2018-04-07 20:39:11
Olga Łabudzik NORTON
  • 2x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:39:38
2018-04-07 20:38:58
Zuzanna Sołonczak BRAVIA MK
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:39:55
2018-04-07 20:37:41
Brylska Wiktoria DROBNICA R
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:40:11
2018-04-07 20:37:15
Amelia Piotrowska DROBNICA R
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:40:32
2018-04-07 20:33:33
Laura Wielgus SYLWEK
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:40:48
2018-04-07 20:33:13
Maja Cyganik SYLWEK
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:41:07
2018-04-07 20:25:00
Józef Zięba KUS KUS MK
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:41:35
2018-04-07 20:22:45
Józef Zięba CANTANERO-P
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:41:51
2018-04-07 20:22:15
Barbara Zięba ONCE AGAIN
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:42:03
2018-04-07 20:21:16
Barbara Zięba CASTLIRA
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:42:17
2018-04-07 18:55:18
Gabriela Kosowska TYNPORTH JACK OF DIAMONDS
  • 2x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:42:30
2018-04-07 18:45:05
Paula Anna Suchan JAKA CUDNA
  • 1x 16B/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 2x 17B/T 95/Konkurs LL 95 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 23:52:14
2018-04-07 17:01:52
Daria Osieka EDISON E. NÉMASÁG
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:43:42
2018-04-07 15:52:20
Monika Krupa KARUSIA
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:44:02
2018-04-07 09:09:38
Natalia Gajek NIRVANA
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs N - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 20/N1/Konkurs N1 - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:44:18
2018-04-06 23:49:20
Nina Tabor FENOMEN
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 23:51:26
2018-04-06 23:41:55
Aleksandra Knych KORAL
  • 2x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 23:51:02
2018-04-06 23:39:52
Aniela Iwan KORAL
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:45:14
2018-04-06 23:34:34
Jagoda Brożek SAMBA
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:45:30
2018-04-06 22:21:16
Paulina Janowska SUMIRA
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:45:45
2018-04-06 21:56:15
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 14/C/Konkurs C - regionalny - szybkości - art. 239. Tabela C
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:46:01
2018-04-06 21:55:16
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 18/L1/Konkurs L1 - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:46:18
2018-04-06 21:54:11
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:46:34
2018-04-06 21:53:15
Magdalena Pinocy LORD II W
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs N - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:46:49
2018-04-06 21:52:15
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs N - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:47:05
2018-04-06 21:51:41
Klara Gierek PRIMA APRILIS W
  • 1x 11/L/Konkurs L - egzaminacyjny
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:47:19
2018-04-06 20:21:03
Martyna Gruszczyk CATTLEYA
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 17A/T 95/Konkurs LL 95 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUDNY ZŁOTEJ - TPM
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:47:34
2018-04-06 20:14:26
Zuzanna Sławecka TALIZMAN
  • 2x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:47:52
2018-04-06 18:13:53
Dominika Klimek SALOMON-K
  • 2x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:48:07
2018-04-06 18:09:14
Robert Sławecki L-KARAT LINETTE
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:48:32
2018-04-06 18:08:12
Robert Sławecki KORA
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:48:46
2018-04-06 18:05:34
Zuzanna Sławecka DANNY FOX B
  • 2x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:49:03
2018-04-06 17:45:32
Robert Profic SMUGA
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:49:19
2018-04-06 17:43:52
Robert Profic DON PEDRO ZW
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:49:49
2018-04-06 17:32:46
Aleksandra Nowak GOLDEN BOY - BUBKA
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs N - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:50:03
2018-04-06 16:57:01
Urszula Milewska ŁANIA
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:50:21
2018-04-06 15:36:17
Jadwiga Rogalska MARATON
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 18/L1/Konkurs L1 - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:50:36
2018-04-06 00:32:59
Łukasz Sordyl ATLANTA
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs N - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 19/P1/Konkurs P1 - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:50:52
2018-04-06 00:05:49
Łukasz Sordyl STELINUS
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 19/P1/Konkurs P1 - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:51:15
2018-04-05 22:45:01
Julia Kaczkowska ARESLUS
  • 1x 16B/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 2x 17B/T 95/Konkurs LL 95 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:51:29
2018-04-05 22:43:16
Monika Ciosek MONTANA
  • 1x 16B/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 2x 17B/T 95/Konkurs LL 95 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:51:46
2018-04-05 21:35:28
Olga Drożdż NIL
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:52:01
2018-04-05 20:44:27
Rafał Walaszek HUGO
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:52:24
2018-04-05 20:44:03
Katarzyna Romanko WRÓŻKA PONYSPORT
  • 2x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:53:11
2018-04-05 20:43:23
Zofia Biel D'APRIL
  • 2x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:53:29
2018-04-05 20:43:02
Rafał Walaszek NIL
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:53:46
2018-04-05 20:42:40
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:54:01
2018-04-05 20:42:16
Weronika Badura COOLMAN
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:54:17
2018-04-05 20:42:10
Rafał Walaszek FREDERIK
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Konkurs C - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:54:32
2018-04-05 20:41:48
Rafał Walaszek CARTAGINA
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:54:46
2018-04-05 20:41:18
Hanna Matusiak LA COSTA
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:55:01
2018-04-05 20:40:57
Wiktoria Koza LORD OF THE DANCE III
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:55:16
2018-04-05 20:40:36
Agata Drewiczewska LUCILLA
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:55:31
2018-04-05 20:40:14
Justyna Bielecka TAMIZA - K
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:55:45
2018-04-05 20:26:46
Maja Likus TAMIZA
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:56:00
2018-04-05 20:14:16
Dominika Nalepa GWIAZDKA
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 17B/T 95/Konkurs LL 95 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 12:56:15
2018-04-05 18:45:55
Oliwia Kutermak CHABLIS VDV Z
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs N - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 20/N1/Konkurs N1 - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:19:54
2018-04-04 23:00:30
Aleksandra Oleksy OCCTOPUS
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:20:16
2018-04-04 22:56:41
Jagoda Kuszka SAMIRO "KA"
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:20:37
2018-04-04 22:36:43
Liwia Gawrońska PABLO PRO
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs N - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 18/L1/Konkurs L1 - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 19/P1/Konkurs P1 - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:21:22
2018-04-04 22:35:38
Marcelina Wójcik SZANTA
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
  • 1x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:21:58
2018-04-04 22:32:16
Krzysztof Leśniak SATURN M
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:22:16
2018-04-04 22:30:43
Krzysztof Leśniak DURANGO P
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:23:38
2018-04-04 18:30:10
Magdalena Kosman DARCO
  • 2x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:24:09
2018-04-04 16:14:59
Oliwia Zuzek AKCENT
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:21:37
2018-04-04 14:18:17
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Konkurs C - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:23:53
2018-04-04 14:17:54
Patrycja Żachowska KARMEL
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 22:28:00
2018-04-04 13:53:26
Marcin Gronkowski FAROUGE
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:24:41
2018-04-04 10:29:03
Grzegorz Faber PRESTIŻ
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:24:55
2018-04-04 10:26:04
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:25:09
2018-04-04 10:25:35
Grzegorz Faber KOKAINA
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:25:25
2018-04-04 10:25:11
Grzegorz Faber CORTADO
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:26:12
2018-04-04 10:00:47
Zuzanna Kuc ESTERA
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:26:27
2018-04-04 10:00:17
Dariusz Świtek ALBATROS
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:26:42
2018-04-04 09:59:45
Magdalena Kaim BAKŁAJ
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:26:57
2018-04-04 09:59:27
Wiktoria Styś OSKAR
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:27:12
2018-04-04 09:59:00
Julia Świerkosz MILADY
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:27:26
2018-04-04 09:58:09
Marta Wypiór GLORY
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:27:40
2018-04-04 09:57:24
Marta Wypiór HAMAS
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:28:00
2018-04-04 01:22:33
Rafał Walaszek SIMI
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:28:24
2018-04-03 21:22:08
Magdalena Fiba BEL - AMINA BH
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
  • 1x 17A/T 95/Konkurs LL 95 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUDNY ZŁOTEJ - TPM
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:28:43
2018-04-03 18:58:28
Katarzyna Szymanek HONOR
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:29:05
2018-04-03 18:26:03
Małgorzata Kalemba BALIOS
  • 2x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:29:21
2018-04-03 18:24:46
Natalia Żak ACHILLES
  • 2x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 17A/T 95/Konkurs LL 95 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUDNY ZŁOTEJ - TPM
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:29:36
2018-04-03 18:24:16
Katarzyna Burda KOKAINA
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16B/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 17A/T 95/Konkurs LL 95 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUDNY ZŁOTEJ - TPM
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:29:51
2018-04-03 17:39:44
Natalia Kościelniak CANTORA
  • 2x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:30:26
2018-04-03 15:13:41
Karolina Gołąb HANNAH
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:32:41
2018-04-02 21:02:14
Angelika Policht AHLERT
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs N - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 20/N1/Konkurs N1 - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:33:42
2018-04-02 19:54:59
Mariusz Warecki LORNA
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:33:59
2018-04-02 19:53:59
Alicja Libera HASPER
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:34:13
2018-04-02 15:28:55
Michalina Krawczyk DARCO
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:34:29
2018-04-02 14:55:05
Dominika Czachór MILWI
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:34:44
2018-04-01 21:38:22
Katarzyna Kawa MR BOJANGLES
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:35:00
2018-04-01 21:26:06
Katarzyna Kawa KEC CLAUDIA JEAN
  • 1x 6/C/Konkurs C - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:35:15
2018-04-01 21:25:21
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Konkurs C - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:35:45
2018-04-01 21:24:50
Aleksandra Kawa OSTIANA
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:36:02
2018-03-31 21:59:12
Dominika Klimek NORWEGIAN WOOD
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:36:25
2018-03-30 22:17:29
Krzysztof Gronuś LUNAR
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 2x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/Konkurs L1 - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 19/P1/Konkurs P1 - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:36:45
2018-03-30 22:15:01
Alicja Gronuś CASABLANCA
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 2x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/Konkurs L1 - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 19/P1/Konkurs P1 - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:36:59
2018-03-30 21:58:24
Katarzyna Kuśnierz JIGO
  • 2x 18/L1/Konkurs L1 - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:37:13
2018-03-30 10:31:48
Daria Pardela WŁODEK
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:37:28
2018-03-30 09:59:07
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/Konkurs L1 - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 19/P1/Konkurs P1 - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:37:44
2018-03-29 20:20:29
Oliwia Nowicka KAJA
  • 1x 7/T 50/Konkurs LL 50 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15A/T 60/Konkurs LL 60 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - TPM
  • 1x 16B/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:38:15
2018-03-29 19:34:08
Nikola Nowicka AMETYS
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Konkurs N - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 20/N1/Konkurs N1 - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:35:30
2018-03-29 12:26:28
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:38:30
2018-03-28 22:16:38
Aleksandra Chełmecka ORLIK
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:38:48
2018-03-28 22:11:50
Julia Maziarz SŁOWAK
  • 1x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:39:07
2018-03-28 19:46:36
Sara Wójcik CASANOVA
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:39:28
2018-03-27 17:15:44
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 2x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:38:00
2018-03-27 17:14:58
Emilia Dratwińska ALIBI
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:39:47
2018-03-26 21:07:58
Krzysztof Złocki NELI
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:40:21
2018-03-26 21:06:05
Izabella Drabczyk SALONIKI
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:40:33
2018-03-25 23:51:28
Dominika Kucharczyk KADI
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:40:48
2018-03-25 23:51:01
Katarzyna Mołata MISJA
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:41:01
2018-03-25 23:50:37
Oliwia Zięba MISJA
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:41:16
2018-03-25 23:50:07
Zazanna Kasprzyk WIRON
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:41:29
2018-03-25 23:49:41
Wiktoria Nowak APRIL DAY V
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:41:43
2018-03-25 23:49:11
Maria Dziedzic ŻACZEK
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 11/L/Konkurs L - egzaminacyjny
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:41:59
2018-03-25 21:21:58
Franciszka Trzcińska ROBESPIERE
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:42:13
2018-03-25 20:29:55
Marcelina Lech EQUANDANI
  • 1x 5/N/Konkurs N - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Konkurs C - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:42:27
2018-03-25 20:29:22
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:42:42
2018-03-25 17:43:48
Natalia Janicka GRZMOT
  • 2x 1/T60/Konkurs LL 60 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2/T80/Konkurs LL 80 - towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 8/T 70/Konkurs LL 70 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 90/Konkurs LL 90 - towarzyski - Seria A i B - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 16A/T 80/Konkurs LL 80 - towarzyski - dwufazowy - art. 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - TPM
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:33:27
2018-03-25 09:34:47
Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
  • 1x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Konkurs P - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 18/L1/Konkurs L1 - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:33:04
2018-03-24 21:31:01
Dominik Lorek DUNAJ
  • 2x 3/L/Konkurs L - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs L - regionalny - dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 12/P/Konkurs P - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 18/L1/Konkurs L1 - regionalny - zwykły - art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badura Weronika Kj Facimiech
2003 (JM.)
O035638
2. Barć Alicja WHiBZ UR Rząska
2004 (JM.)
brak
3. Berka Natalia
4. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
5. Bielecka Justyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O021243
6. Bosiacka Anna KJ Facimiech
S
brak
7. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
8. Brożek Jagoda Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2002 (J.)
O040919
9. Bułat Julia
10. Burda Katarzyna BPK
brak
11. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
brak
12. Ciosek Monika AZS AGH Kraków
S
brak
13. Cyganik Maja TEAM RANCHO PCIM
2004 (JM.)
brak
14. Czachór Dominika Jurajski Ludowy Klub Jeździecki
2004 (JM.)
Brak
15. Dominik Róża WLKS Krakus
1997 (MJ.)
O021392
16. Drabczyk Izabella RC Riding Center Sosnowice
1997 (MJ.)
O023203
17. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
18. Drewiczewska Agata WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O037597
19. Drożdż Olga Krakowski Klub Jazdy Konnej
2005 (JM.)
brak
20. Dziedzic Maria bpk
2002 (J.)
brak
21. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
22. Fiba Magdalena bez przynależności
1997 (MJ.)
brak
23. Fuła Nadia Laser Team
2007 (Mł.)
brak
24. Furtak Alicja brak
S
brak
25. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (J.)
O023589
26. Gierek Klara Jeździecki Klub Sportowy DESANT
2005 (JM.)
O037079
27. Giza Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
28. Godzik Emilia Laser Team
2003 (JM.)
O045206
29. Gołąb Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (JM.)
O044152
30. Gronkowski Marcin KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O039458
31. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (J.)
O034714
32. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
33. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
1997 (MJ.)
brak
34. Grzegorczyk Agnieszka WHiBZ UR Rząska
2000 (J.)
brak
35. Iwan Aniela Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2004 (JM.)
O038842
36. Jakubowska Oliwia Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2004 (JM.)
O039121
37. Janicka Natalia Ks Podkowa Nowa Wieś
2001 (J.)
brak
38. Janowska Paulina BPK MAŁ
S
O033415
39. Juszkiewicz Julia Laser Team
2000 (J.)
O038760
40. Kaczkowska Julia AZS AGH Kraków
1998 (MJ.)
brak
41. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
O040397
42. Kalemba Małgorzata BPK
brak
43. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
44. Kawa Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O008013
45. Kierońska Gabriela WLKS Krakus
2000 (J.)
//
46. Kijas Emilia WHiBZ UR Rząska
2002 (J.)
brak
47. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
48. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
49. Knych Aleksandra Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2005 (JM.)
Brak
50. Kocurek Anna WHIBZ UR Rząska
51. Kokosińska Olga Laser Team
2003 (JM.)
O042960
52. Kościarz Kinga TEAM RANCHO PCIM
2003 (JM.)
brak
53. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
54. Kosman Magdalena KS Bór Toporzysko
S
brak
55. Kosowska Gabriela BEZ PRZYNALEŻNOŚCI
2005 (JM.)
O042039
56. Kownacka Klaudia WLKS Krakus
2005 (JM.)
O038083
57. Koza Wiktoria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034818
58. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
59. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
60. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
61. Kozioł Olga bpk
2003 (JM.)
O038324
62. Krawczyk Anna WLKS Krakus
S
brak
63. Krawczyk Michalina KS 'Bór' Toporzysko
1998 (MJ.)
brak
64. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
65. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2005 (JM.)
O047616
66. Kucharczyk Dominika BPK - MAL
2005 (JM.)
Brak
67. Kuśnierz Katarzyna BPK
S
O042442
68. Kuszka Jagoda Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2001 (J.)
O027311
69. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
70. Lech Marcelina KS FARUK
2003 (JM.)
O036264
10153280
71. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
2017 (Mł.)
N/a
72. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
73. Libera Alicja JTS
2002 (J.)
brak
74. Likus Maja SKJ HUSARIA
2008 (Mł.)
LZRWZJ/1047/18
75. Lorek Dominik Wlks krakus
S
0
76. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O035885
77. Malińska Emilia WHiBZ UR Rząska
2006 (JM.)
brak
78. Malińska Marta WHiBZ UR Rząska
2003 (JM.)
brak
79. Matusiak Hanna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
brak
80. Maziarz Julia Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
brak
81. Milewska Urszula KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
O018830
82. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
O035263
83. Najdzionek Szymon WLKS Krakus
2000 (J.)
O028637
84. Nalepa Dominika KJ Facimiech
2002 (J.)
BRAK
85. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
86. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031567
87. Nowicka Oliwia Klub Sportowy Podkowa
2007 (Mł.)
O040029
88. Oleksy Aleksandra Centrum Jazdy Konnej DAKAR
2005 (JM.)
Brak
89. Ornat Albert St. KS KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O012478
90. Osieka Daria KS Faruk Niegardów
1997 (MJ.)
O042971
91. Ostuszka Natalia KKJK
92. Ozga Natalia
93. Pardela Daria brak
2001 (J.)
brak
94. Perzanowska Bernadetta
95. Pindur-Antosz Karolina St. KS KJK Szary Michałowice
S
O001661
96. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
97. Piotrowska Amelia TEAM RANCHO PCIM
2001 (J.)
brak
98. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (J.)
O023461
99. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
100. Pyrek Filip BPK - MAL
2004 (JM.)
O033434
101. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
102. Rogalska Jadwiga KS Bór Toporzysko
2000 (J.)
O038734
103. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
104. Rutkowska Julia WHiBZ UR Rząska
2003 (JM.)
brak
105. Ryłko Agnieszka Laser Team
2003 (JM.)
brak
106. Sadowska Maja Laser Team
2002 (J.)
O038764
107. Sękowska Anna WHiBZ UR Rząska
1997 (MJ.)
brak
108. Skrobacz Olga WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034702
109. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki w Mszanie Górnej
2004 (JM.)
O040345
110. Sławecki Robert Klub Jeździecki w Mszanie Górnej
S
Brak
111. Sobańska- Drexler Anna TEAM RANCHO PCIM
2004 (JM.)
brak
112. Sołonczak Zuzanna TEAM RANCHO PCIM
2005 (JM.)
brak
113. Sordyl Łukasz KJK FABREX
S
O023004
114. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
115. Stempek-Gruszka Magdalena Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa Góra
S
brak
116. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
117. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (J.)
O040406
118. Suchan Paula Anna KKJK
S
O009200
119. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
120. Świerkosz Julia KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2003 (JM.)
O038313
121. Świtek Dariusz KJK Pod Żubrem
S
O002459
122. Syrokosz Dalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (J.)
O025809
123. Szymanek Katarzyna Krakowski Klub Jazdy Konnej
2006 (JM.)
brak
124. Tabor Nina Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2004 (JM.)
brak
125. Trzcińska Franciszka KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
Brak
126. Voigt Liliana KJK Szary Michałowice
2009 (Mł.)
brak
127. Walaszek Rafał WLKS Krakus
S
O007732
128. Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O007732
129. Warecki Mariusz STJ Stanica
S
Tow
130. Wiechowska Ida WLKS Krakus
S
brak
131. Wiktoria Brylska TEAM RANCHO PCIM
2004 (JM.)
brak
132. Wojciechowska Aleksandra bpk
1998 (MJ.)
brak
133. Wójcik Marcelina SKJ CHAMPIONS TEAM
2004 (JM.)
brak
134. Wójcik Sara KJK Szary Michałowice
2004 (JM.)
O044510
135. Wójtowiec Iga Team Rancho Pcim
136. Wójtowiec Iga TEAM RANCHO PCIM
S
brak
137. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
138. Woloszyńska Ewa WHiBZ UR Rząska
2003 (JM.)
brak
139. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2005 (JM.)
O032101
140. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
141. Żak Natalia BPK
brak
142. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
brak
143. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
144. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
1998 (MJ.)
O019611
145. Zięba Józef TEAM RANCHO PCIM
1998 (MJ.)
LZPZJ/787/17
146. Zięba Oliwia Bpk
2003 (JM.)
Brak
147. Ziobroń Zuzanna KS Bór Toporzysko
2001 (J.)
none
148. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
149. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
150. Żuwała Grzegorz ks bór toporzysko
S
brak
151. Zuzek Oliwia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
brak
152. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
S
O012574
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
2.

47

ACHILLES SP POL 2004 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
3.

40

AHLERT OLD GER 2000 Wałach kasztanowata F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284
4.

66

AKCENT Wielkopolska POL 2006 Ogier kasztanowata F: Hamlet GO
M: Alkowa
O: Dominika Fabin
B: Misztal Joanna
brak
5.

57

ALBATROS SP POL 2008 Wałach siwa F: Cantanis
M: Ambrozja
O: Oleg Badałow
B: Szeremeta Andrzej, Bieniów 7, 22-363 Zawadówka
Brak
6.

20

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
O: SK Udórz
B: SK Udórz
K020732 POL006540045706
7.

25

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Paweł Kondziołka
K013181 203010237360105
8.

152

AMOR SP POL 2005 Wałach kara/163cm F: Plaster
M: Amanda
O: Katarzyna Magiera-Wojciechowska
B: Mroczka Tadeusz
brak POL009 63 01578 05
9.

93

ARESLUS SP POL 2012 Wałach gniada F: Sir Robin
M: Aura
O: Lusina Danuta
B: Kleszczowki Piotr
brak
10.

42

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B:
K023302 DE431316669811
11.

92

ATLANTA KWPN NLD 2005 Wałach gniada F: Calvados / Uriel
M: Sarina B / Heartbreaker
O: Katarzyna Kuchejda
B: A J. Blankenvoorde
K009234
12.

130

BĄBEL KUC POL 1995 Wałach siwa/kuc:136 F: nn
M: nn
O: T. Sadowski
B: nn
K023195
13.

56

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada F: CAP DE B'NEVILLE/STARTER
M: BIGOTERIA/ISLAM
O: Maciej Kaim
B: SK Pępowo
K016505
14.

48

BALIOS SP POL 2013 Wałach dereszowata F: -
M: -
O: -
B: -
brak
15.

50

BEL - AMINA BH SP POL 2005 Klacz gniada F: CZATRAN
M: BERETA
O: Magdalena Fiba
B: Bogna Renata Hupa
brak
16.

143

BOHUN SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Mariusz Giergiel
B: NN
K021823
17.

179

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Bara
O: Katarzyna Kurleto
B: Palkowski Bogdan
K012108
18.

173

BONO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc: F: Grawer
M: Bajka
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Józef Grzyb
brak
19.

125

BRAVIA MK SP POL 2009 Klacz gniada F: Frazes
M: Blezerka
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
20.

133

BURSZTYN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1997 Wałach gniada F: Lando
M: Blaga
O: T. Sadowski
B: nn
K012260
21.

121

CANTANERO-P SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis
M: Calippa
O: Eugeniusz Zięba
B: Witold Polowczyk
K018268 12621
22.

45

CANTORA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Canto / Canturo
M: Soraja II / Coronado
O: Dariusz Kościelniak
B: Pries Karl-Heinrich
K019886 DE421000083810 105HH18
23.

157

CAPITAL BEJ DSPF POL 2011 Ogier kara F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
24.

166

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
25.

149

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Zidan / Zhin Zhin
M: Carmen-Polsmak / Adrian
O: Krzysztof Koziarowski
B: Maciej Bukowiec
K023268 616999570085412
26.

82

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
O: Agata Drewiczewska
B: Kamil Dubiel
K024708
27.

31

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
O: Krzysztof Gronus
B: S. Skórka
K014632
28.

22

CASANOVA SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Lord Star
M: Conchita L
O: Mariola Pisarska
B: Jarmusz Sławomir
K017003 616009610152609
29.

119

CASTLIRA HOL GER 2012 Klacz siwa F: Castelan II / Casiro I
M: Lira II / Julio Mariner
O: Barbara Zięba
B: Hauke Paulsen
K022819 DE421000042112
30.

103

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
brak
31.

75

CHABLIS VDV Z Zangersheide BEL 2005 Wałach gniada F: Crown Z
M: Coni V
O: Joanna Kutermak
B: VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES
K013606
32.

169

CHACCO F:
M:
O:
B:
33.

158

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Krzysztof Leśniak
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
34.

160

CHACCO STERN SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: A
M: A
O: Krzysztof Koziarowski
B: A
Brak
35.

182

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
36.

165

CHICA BOMB Oldenburska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
O: Kazimierz Żytkowicz
B: Leszek Chelstowski
K021695
37.

108

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: Bernhold Specht
K024220 DE441410733913
38.

183

CONNORCA HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Jarus Transport Bożena Srokosz
B:
K022288 DE421000213411
39.

191

COOLMAN FEMONT hol. 2007 Wałach gn. F: Colman / Carthago
M: Heidi I / Lucky Lionell
O:
B:
K016036
40.

59

CORTADO DSPF GER 2012 Wałach kara F: Calme
M: Wikatelle
O: Grzegor Faber
B: Niemcy
brak
41.

87

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: A. Biel
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
42.

98

DANNY FOX B DRP GER 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Danny Gold
M: Minigi
O: Agnieszka Stopa
B: Hubert Hemmelgarn
K016541
43.

51

DARCO Trakeńska POL 2007 Wałach gniada F: Machandel
M: Dumka
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
brak
44.

67

DARCO Trakeńska POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Machandel
M: Dumka
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
brak
45.

172

DARK CHERRY SP POL 2009 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Dalia Z / Dutch Capitol
O: Paweł Piątkowski
B: Barlik Roman
K017336 616009610216209 105GS23
46.

142

DAZ ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere / Type D'Elle
M: KEC Spotted Diamont / Glidawn Diamond
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169 08019333
47.

176

DHALILA F:
M:
O:
B:
48.

129

DIAMENT MŁP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Emeryt
M: Drwęca
O: Magdalena Stempek-Gruszka
B: Zdzisław Szczepanek
brak POL 006550018407
49.

189

DIARADOS 7 F:
M:
O:
B:
50.

145

DINAR SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino
M: Dębogóra / Nible
O: Andrzej Wojewoda
B: SK Iwno
K014334 12586
51.

171

DOLORES N SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
O: Karolina Pindur-Antosz
B: Katarzyna Niedźwiecka
K019558 616009610061810
52.

96

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco
M: Drobnostka / Szron
O: Robert Profic
B: Wojciech Zdebel
K024153 616009540017612
53.

124

DROBNICA R SP POL 2008 Klacz siwa F: Grom
M: Dwina
O: Eugeniusz Zięba
B: Roman Tadeusz
brak
54.

11

DUNAJ Wielkopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czekan
M: Dorina
O: Madej
B: O
0
55.

68

DURANGO P SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleone Z
M: Dalay
O: Libella sp. z o.o.
B: Bogdan Parkitny
61600670082311
56.

9

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
O: Daria Osieka
B: Kimberger Ferenc
brak HUN M MF 044310000
57.

148

ELEANOR Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/172 F: Gram
M: Etna
O: Grzegorz Żuwała
B: R.S.P. Kotlin
none POL 007 61 01630 06
58.

168

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/135 F: Waron / Waluś
M: Eza-Eris / Drinck
O: Wioletta Jakubowska
B: Guniewicz Barbara
K019883 POL013570056505
59.

41

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
60.

163

ERROLL SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landacord
M: Eroica
O: Krzyszotf Koziarowski
B: Eco Abi
brak
61.

58

ESTERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Grey / Cynik
M: Elmoda / Montevideo
O: Urszula Kuc
B: Babiś Józef
K009486 POL009630159003
62.

109

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: H. Poppelaars
K020756 528003201008676 105DA94
63.

127

FAMA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Kastet
M: Farsa
O: Eugeniusz Zięba
B: Stec Sławomir
brak
64.

4

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
O: Marcin Gronkowski
B:
K012159 DE427270693508 104WN54
65.

164

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270 528003201001259
66.

113

FENOMEN Czysta Krew Arabska POL 2001 Ogier siwa/mk: F: Ganges
M: Felicja
O: Tomasz Hernik
B: Stanisław Redestowicz
brak POL010000002568
67.

10

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
68.

147

FONIX-D SP HUN 2004 Wałach kasztanowata F: Farao
M: anize
O: Barbara Furman
B: Droppa Kalman
11271
69.

181

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
70.

83

FREDERIK KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Carolus II / Capitol I
M: Katarina / Glendale
O: Fryderyk Walaszek
B:
K019381 528003201008597
71.

53

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:136 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: Joanna Wypiór
B: Agnieszka Majewska
K011908 POL01361016910611671
72.

95

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
73.

27

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Wałach kara/170 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
O: Piotr Rachwał
B: J.Gloudemans
K021281 528003201101721
74.

118

GRZMOT SP POL 2007 Wałach gniada F: Galileusz
M: Goplana
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
brak
75.

76

GWIAZDKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz kasztanowata F: Guffi
M: Gama
O: Joanna Staszczak
B: Jonik Krzysztof
BRAK
76.

74

HAMAS XX POL 2010 Wałach siwa F: ENJOY PLAN (USA)
M: HALSZKA
O: KJK Pod Żubrem
B: JAROSŁAW SZMYT
K024114
77.

44

HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM SP POL 2009 Klacz siwa F: Cento Sohn
M: Hossa
O: Jagna Świtoń
B: Brak
K019583
78.

38

HASPER SP POL 1995 Wałach ciemnogniada F: Hipokryta xo
M: Diafora xo
O: Katarzyna Barańska
B: Katarzyna Baranska
brak
79.

137

HELLADA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Karmel
M: Hajduczka
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Kudlicki Piotr
brak
80.

135

HERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Mar Bej
M: Haja
O: T. Sadowski
B: nn
K023191
81.

184

HONOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Nippon
M: Hurma
O: Krakowski Klub Jazdy Konnej
B: Krakowski Klub Jazdy Konnej
LKRWZJ/1952/17
82.

49

HONOR Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: Nippon
M: Hurma
O: KKJK Kraków
B: KKJK Kraków
brak
83.

139

HOPKA Małoposka POL 2005 Klacz siwa F: Haj Bej
M: nn
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Stefan Brzuchała
brak
84.

89

HUGO SP POL 2012 Wałach gniada F:
M:
O:
B:
85.

116

JAKA CUDNA Małopolska POL 2011 Klacz gniada F: Jung
M: Jastarnia
O: Anna Kaczmarczyk
B: Anna Kaczmarczyk
K019142
86.

167

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
87.

150

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
O: Anna Schoen-Pyrek
B: Polska
K020757 12615
88.

29

JIGO Angielska Pełna Krew POL 2011 Wałach gniada F: Rhodesian Winner
M: Junosza
O: Katarzyna Kuśnierz
B: SK Moszna
K024123
89.

187

JULISSI SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Landino
M: Junona
O: Konstancja Syrokosz
B: Jerzy Korczyk
LKRWZJ/1897/17 616009570108408
90.

128

JUNIDAR Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Ramadan
M: Junida
O: Magdalena Stępek-Gruszka
B: Stadnina Koni Prudnik
brak
91.

18

KADI Konik Polski POL 03.03.2003 Klacz kasztanowata F: NNNN
M: NNNN
O: Marta Zięba
B: NNNN
Brak
92.

26

KAJA NN POL 2001 Klacz siwa/kuc:126 F: nn
M: nn
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
K024274
93.

64

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
O: Piotr Żachowski
B: Tomasz Gąsiorek
K013611 POL007520018403
94.

140

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
O: Monika Krupa
B: Pudzik Krystyna
brak
95.

35

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
O: Katarzyna Kawa
B: William Kennedy
K017499 372414004804471 105IC22
96.

60

KOKAINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Goofi F / Campari M
M: Kenia / Montevideo
O: Grzegorz Faber
B: Katowicki klub Jezdziecki
K020848 616009540096011
97.

46

KOKAINA SP POL 2008 Klacz gniada F: --
M: --
O: --
B: --
brak
98.

99

KORA Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: Brak
M: Brak
O: Robert Sławecki
B: Brak
Brak
99.

8

KORAL KUC POL 2003 Wałach ciemnogniada/kuc:134 pa F: Roletto
M: Kolistyna
O: Eliza Lorek
B: Grzegorz Tomczyk
LKRWZJ/523/18 POL 013 58 03166 03
100.

122

KUS KUS MK SP POL 2010 Wałach gniada F: Love Affair
M: Kafu
O: Eugeniusz Zięba
B: Marek Kucharski
brak
101.

100

L-KARAT LINETTE Hanowerska POL 1997 Klacz kasztanowata F: LINCOLM L
M: WIENER STERN
O: Robert Sławecki
B: brak
K007901
102.

81

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F: Cassino
M: Lukrecja
O: Martyna Żmuda
B: Orkan Sp. z o.o.
K017021 POL009670111604
103.

154

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
104.

105

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
105.

186

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M:
O: Tomasz Skrobacz
B:
106.

144

LIROY SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son
M: Ligraffa
O: Emilia Bożańska
B: Zb. Michalak
K023244 616009640081111
107.

106

LORD II W SP POL 2008 Wałach gniada F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016730 POL009540138508
108.

80

LORD OF THE DANCE III HAN GER 2006 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Lady Sunshine / Landsieger I
O:
B:
K018179 DE431310521706
109.

39

LORNA Teplokrevny Wb CZE 2005 Klacz ciemnogniada F: NN
M: Lusinda
O: Katarzyna Barańska
B: JK pri SZeS, SOUz a U
brak
110.

79

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Lwówek / Agar
M: Lakonia / Furato
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024 POL007520003706
111.

30

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Egipt
M: Linka
O: Grzegorz kolarski
B: Mustang AJ. Stokłosa
K021805
112.

94

ŁANIA M. POL 2001 Klacz gniada/mk: F: Banita / Arcus
M: Łosza / Grog
O: Piotr Milewski
B: Gospodarstwo Rolne Hławiczka
K011711 11640
113.

162

ŁAZAR Małopolska POL 2014 Ogier siwa F: Frazes
M: Łotwa
O: Ewelina Żołna
B: Nowak Tomasz
K024035
114.

115

MARATON M. POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Cytrus / Estados
M: Morwa / Odena
O: Mariusz Rogalski
B: Ćwiertniak Henryk
K017000 POL006570145206
115.

54

MILADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Ildago / Qumball
M: Mirabel / Darling 2
O: Katarzyna Świerkosz
B: SKLeśna Wola
K014290 POL009630082408
116.

37

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat
M: Michelle
O: ARTURRO Logistics Artur Czachór
B: SK Prudnik sp. Zoo
Brak 616006690071310
117.

138

MODENA Małoposka POL 2008 Klacz gniada F: Arbon
M: Mafia
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Zdzisław Szczepanek
brak
118.

131

MONA LISA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: T. Sadowski
B: nn
brak
119.

111

MONTANA Wielkopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Erebus
M: Mitropa
O: Danuta Lusina
B: Artur Gołaś
brak
120.

36

MR BOJANGLES WESTF GER 2009 Wałach gniada F: Jungh.n.gek. / Cornet Obolensky
M: Franzi / Fillis
O: Przemysław Gorczowski
B: Hartwig Rellensmann
K022669 DE441413133509
121.

19

NELI SP POL 2009 Klacz gniada F: Piko
M: Nokia
O: Piotr Szymborski
B: Wosiek Wiktor
brak
122.

90

NIL Huculska POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Piast
M: N-Pestka
O: KKJK Kraków
B: Gęsikowski Michał
BRAK
123.

86

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Niwa
O: Rafał Walaszek
B:
K024709
124.

114

NIRVANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo
M: Nanellie
O: Jacek Mierzwiński
B: Jacek Mierzwińcki
K018928
125.

126

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
O: Stanisław Łabudzik
B: Remigiusz Makowski
K011971 POL009660370207 103OK61
126.

32

NORWEGIAN WOOD KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:134 F: Nando Super
M: Bisia
O: Dorota Szeferska-Arquier
B: Dorota Szeferska-Arquier
Brak
127.

73

OCCTOPUS KUC POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Dethmer
M: Oster Dooinen Jorike
O: Kamola
B: Bedlinski Zbigniew
Brak
128.

153

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Lascatraz L (hol)
M: Osara xx / Winds Of Light
O: Anna Schoen-Pyrek
B: M. Bach
K017696 POL 009 53 01706 05
129.

120

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
O: Eugeniusz Zięba
B: Andrzej Woźniak
K014058 616009550249108 104LK05
130.

107

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be
M: Osada
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
Brak
131.

24

ORLIK Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada/167 F: Burgund
M: Orselia
O: Marek Szwarczyński
B: UWM w Olsztynie Stacja Dydaktyczno Badawcza
brak
132.

55

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
O: ILONA JEZIERSKA-STYŚ
B: JAN KOSMOWSKI
K010060
133.

33

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
134.

178

PLEASE FITTA Czysta Krew Angloarabska FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus du Maury
M: AMBRE DE FITTA
O: Piotr Brańka
B: -
K011671
135.

132

PORTER KUC POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: T. Sadowski
B: nn
brak 013681018302
136.

62

PRESTIŻ SP POL 2010 Wałach gniada F: City Boy R
M: Pamela
O: Aneta Pieniążek
B: Iwanow K .D.
Brak
137.

104

PRIMA APRILIS W SP POL 2008 Klacz siwa/mk:153cm F: Desant
M: Prunelka
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016046
138.

134

RENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: T. Sadowski
B: nn
K023194
139.

13

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
O: Aleksandra Zimny
B: Makowski Remigiusz
Brak 616009661130809
140.

101

SALOMON-K KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K
M: Salome
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K024281
141.

63

SALONIKI HOL GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Santana / Alasca
O: Jolanta Drabczyk
B: Hans Friedrich Hansen
K011812 DE421000054907
142.

112

SAMBA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Bujak
M: Sułtanka
O: Eliza Lorek
B: Monika Handke
POL 009 61 101 76 04
143.

72

SAMIRO KA WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata/155 F: Ramstein / Radiator
M: Samanta / Rubin
O: Zdzisław Kamola
B: Piotr Liberda
K015950 616007540191308
144.

69

SATURN M SP POL 2008 Wałach siwa F: Faust Z
M: Salwa
O: Julita Szczepanik
B: SK Moszna sp z o.o.
POL0096900779008
145.

85

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
146.

21

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
O: Arkadiusz Dratwiński
B: SK Udórz
K022930
147.

52

SIMI MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/164 F: Minaret /
M: Sisley /
O: Anna Krawczyk
B: Sławomir Frosik
K019347 616006570191111
148.

23

SŁOWAK Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/164 F: Kornel
M: Sun Lady
O: Agnieszka Maziarz
B: Sk Golejewko
brak
149.

97

SMUGA SP POL 2001 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Skania Robinia/ Robin II Z
O: Robert Profic
B:
K013640
150.

61

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Spartacus
M: Rainbow II
O: Faber Grzegorz
B: Niemcy
Brak
151.

159

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
152.

91

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
O: Łukasz Sordyl
B: SK Racot
K023945 616009610116311
153.

110

SUMIRA SP POL 2009 Klacz gniada F: Hetman / Trawant
M: Sumienna / Szron
O: Paulina Janowska
B: SK Udorz
K017995 POL009540053809
154.

123

SYLWEK Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Emerson
M: Salwa
O: Eugeniusz Zięba
B: Granda Marian
brak
155.

70

SZANTA Koń Mały POL 2013 Klacz gniada/mk:135 F: Wezyr
M: Szanka
O: Elżbieta Wójcik
B: Karol Micuła
brak 616 013 54 00035 13
156.

102

TALIZMAN KUC POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Meteoryt
M: Tara
O: Robert Sławecki
B: Brak
K024842
157.

180

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: Jan Szpunar
K014263 POL013630041605
158.

77

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: SPINWAY MEMENTO
M: TRAVIATA
O: Piotr Likus
B: Grabowska -Piasecka Elżbieta
KO21435TAMIZA LKRWZJ/1266/18 POL 013660560605
159.

78

TAMIZA - K SP POL 2006 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Traviata / Louis
O:
B: Marek Kubacki
K009998 POL009610143106
160.

65

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
161.

174

TOKSJA F:
M:
O:
B:
162.

117

TYNPORTH JACK OF DIAMONDS Welsh Pony POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: CELTON JESTER
M: ARDGRANGE NANNETTE
O: ANNA KOSOWSKA
B: A.E.GAPPER
BRAK
163.

188

VISTA PONYSPORT Koń Mały POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
O: Urszula Jurczyk
B: Barbara Gumowicz
K015767 POL013570315307
164.

136

WAT Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2013 Wałach siwa F: Eryks
M: Wenta
O: Uniwersytet Rolniczy
B: SK Kurozwęki sp. z o.o.
brak
165.

155

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672 616009690074711
166.

34

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa F: Clarimo
M: Wachtel
O: Józef Buczyński
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 105TE66
167.

190

WINNING TAMIRA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz gniada F: Tyfoon
M: Winning Gold
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Adam Kolanowski
K010098
168.

16

WIRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NNNN
M: NNNN
O: Beata Motyl
B: Beata Motyl
brak
169.

28

WŁODEK Hucuł POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Otello
M: Wigra
O: Agnieszka Pardela
B: Dariusz Majer
brak
170.

185

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:127 F: Nico-K
M: Werwa
O: Voigt Robert
B: ...
brak 12440
171.

14

ŻACZEK KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: Jowisz
M: Żaba
O: Magdalena Motyl
B: Danuta Lusina
brak
Rider Club
Competition
Prize
Bielecka Justyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
SUM:
100.00
Dominik Róża WLKS Krakus
300
300
SUM:
600.00
Drabczyk Izabella RC Riding Center Sosnowice
100
SUM:
100.00
Dziedzic Maria bpk
Niezaliczony
Zaliczony
Gronuś Alicja KJ Facimiech
200
SUM:
200.00
Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
50
SUM:
50.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
200
200
400
300
SUM:
1100.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
100
300
200
400
SUM:
1000.00
Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
200
SUM:
200.00
Osieka Daria KS Faruk Niegardów
Niezaliczony
Niezaliczony
Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
SUM:
100.00
Zięba Oliwia Bpk
Zaliczony
Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Weronika
Kj Facimiech
2018-04-13
21
2018-04-14
19
2018-04-15
25
2018-04-15
Barć Alicja
WHiBZ UR Rząska
HOPKA (139)
2018-04-14
7
2018-04-15
9
Berka Natalia
DHALILA (176)
2018-04-14
11
2018-04-14
2018-04-15
7
2018-04-15
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
D'APRIL (87)
2018-04-14
25
2018-04-15
6
Bielecka Justyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-13
4
2018-04-13
6
2018-04-14
2
100
2018-04-14
8
2018-04-15
8
2018-04-15
7
Bosiacka Anna
KJ Facimiech
2018-04-14
17
2018-04-14
38
2018-04-14
2018-04-15
16
2018-04-15
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
BOHUN (143)
2018-04-13
25
2018-04-13
22
2018-04-14
31
2018-04-15
17
2018-04-15
19
LIROY (144)
2018-04-13
49
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
11
2018-04-15
Brożek Jagoda
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
SAMBA (112)
2018-04-13
10
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-14
16
2018-04-14
2018-04-15
21
2018-04-15
Bułat Julia
BOND BEJ (179)
2018-04-14
37
2018-04-14
2018-04-15
16
2018-04-15
Burda Katarzyna
BPK
KOKAINA (46)
2018-04-14
38
2018-04-14
14
2018-04-15
2018-04-15
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
ORLIK (24)
2018-04-13
2018-04-13
8
2018-04-13
39
2018-04-14
27
2018-04-14
2018-04-15
20
2018-04-15
Ciosek Monika
AZS AGH Kraków
MONTANA (111)
2018-04-15
2
2018-04-15
10
Cyganik Maja
TEAM RANCHO PCIM
SYLWEK (123)
2018-04-13
7
2018-04-13
35
2018-04-14
3
2018-04-15
23
Czachór Dominika
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki
MILWI (37)
2018-04-13
9
2018-04-13
2018-04-14
6
2018-04-14
2018-04-15
8
2018-04-15
Dominik Róża
WLKS Krakus
DAZ (142)
2018-04-13
1
2018-04-13
2
2018-04-14
2
300
2018-04-15
2
300
Drabczyk Izabella
RC Riding Center Sosnowice
2018-04-13
10
2018-04-13
16
2018-04-14
3
100
2018-04-15
5
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
ALIBI (20)
2018-04-13
5
2018-04-13
11
2018-04-14
24
2018-04-14
14
2018-04-15
15
2018-04-15
22
SIGMA (21)
2018-04-13
4
2018-04-13
2018-04-14
3
2018-04-14
2018-04-15
1
2018-04-15
TAMIZA (180)
2018-04-13
8
2018-04-14
7
Drewiczewska Agata
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
LUCILLA (79)
2018-04-13
17
2018-04-13
2018-04-14
12
2018-04-14
21
2018-04-15
5
2018-04-15
Drożdż Olga
Krakowski Klub Jazdy Konnej
NIL (90)
2018-04-13
2018-04-13
28
2018-04-13
45
2018-04-14
19
2018-04-14
2018-04-15
8
2018-04-15
Dziedzic Maria
bpk
ŻACZEK (14)
2018-04-13
7
2018-04-13
2018-04-14
5
Niezaliczony
2018-04-14
1
Zaliczony
2018-04-15
2
2018-04-15
32
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
CORTADO (59)
2018-04-13
30
2018-04-13
2018-04-14
10
2018-04-14
32
2018-04-15
12
2018-04-15
KOKAINA (60)
2018-04-13
13
2018-04-13
25
2018-04-14
30
2018-04-14
5
2018-04-15
11
2018-04-15
14
2018-04-13
29
2018-04-13
2018-04-14
9
2018-04-14
28
2018-04-15
9
2018-04-15
2018-04-13
12
2018-04-13
6
2018-04-14
10
2018-04-14
16
2018-04-15
18
Fiba Magdalena
bez przynależności
2018-04-13
36
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-14
43
2018-04-14
24
2018-04-15
2018-04-15
8
Fuła Nadia
Laser Team
BĄBEL (130)
2018-04-14
17
2018-04-14
2018-04-15
6
2018-04-15
MONA LISA (131)
2018-04-14
10
2018-04-15
16
Furtak Alicja
brak
JUNIDAR (128)
2018-04-13
15
2018-04-13
33
2018-04-13
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (114)
2018-04-13
2018-04-14
10
2018-04-14
39
2018-04-15
20
Gierek Klara
Jeździecki Klub Sportowy DESANT
2018-04-14
2018-04-14
Giza Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
2018-04-13
11
2018-04-14
6
Godzik Emilia
Laser Team
MONA LISA (131)
2018-04-14
1
2018-04-15
4
PORTER (132)
2018-04-14
6
2018-04-14
31
2018-04-15
6
2018-04-15
3
Gołąb Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
2018-04-13
24
2018-04-13
16
2018-04-14
29
2018-04-14
27
2018-04-15
6
Gronkowski Marcin
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2018-04-14
5
2018-04-14
4
2018-04-15
26
2018-04-15
4
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
2018-04-14
33
2018-04-14
1
200
2018-04-15
7
2018-04-15
6
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
LUNAR (30)
2018-04-14
18
2018-04-14
37
2018-04-15
19
2018-04-15
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
CATTLEYA (103)
2018-04-13
47
2018-04-13
2018-04-14
18
2018-04-14
2018-04-15
3
Grzegorczyk Agnieszka
WHiBZ UR Rząska
HELLADA (137)
2018-04-14
47
MODENA (138)
2018-04-15
13
Iwan Aniela
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
KORAL (8)
2018-04-13
2
2018-04-13
2018-04-14
17
2018-04-15
15
Jakubowska Oliwia
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2018-04-13
34
2018-04-13
2018-04-14
24
2018-04-14
2018-04-15
22
2018-04-15
Janicka Natalia
Ks Podkowa Nowa Wieś
GRZMOT (118)
2018-04-13
26
2018-04-13
21
2018-04-14
8
2018-04-14
25
2018-04-15
2018-04-15
Janowska Paulina
BPK MAŁ
SUMIRA (110)
2018-04-13
2018-04-14
22
2018-04-15
28
Juszkiewicz Julia
Laser Team
AHLERT (40)
2018-04-13
12
Kaczkowska Julia
AZS AGH Kraków
ARESLUS (93)
2018-04-15
5
2018-04-15
13
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (56)
2018-04-13
9
2018-04-13
19
2018-04-14
4
2018-04-14
6
2018-04-15
4
2018-04-15
3
50
Kalemba Małgorzata
BPK
BALIOS (48)
2018-04-14
23
2018-04-14
2018-04-15
7
Kawa Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
OSTIANA (33)
2018-04-13
30
2018-04-14
7
2018-04-14
33
WIENA (34)
2018-04-13
2
2018-04-13
5
2018-04-14
5
2018-04-15
4
Kawa Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-13
1
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-13
28
2018-04-13
24
2018-04-14
37
2018-04-14
38
Kierońska Gabriela
WLKS Krakus
2018-04-14
39
2018-04-14
2018-04-15
8
2018-04-15
Kijas Emilia
WHiBZ UR Rząska
WAT (136)
2018-04-15
10
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2018-04-13
2
2018-04-13
1
2018-04-14
18
2018-04-15
25
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-13
2
2018-04-13
5
2018-04-14
13
2018-04-14
20
2018-04-15
1
2018-04-15
10
SALOMON-K (101)
2018-04-14
3
2018-04-14
5
2018-04-15
15
2018-04-15
14
Knych Aleksandra
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
KORAL (8)
2018-04-13
4
2018-04-14
11
2018-04-14
2018-04-15
2
Kocurek Anna
WHIBZ UR Rząska
MODENA (138)
2018-04-14
41
2018-04-14
Kokosińska Olga
Laser Team
BURSZTYN (133)
2018-04-14
18
2018-04-15
10
2018-04-15
Kościarz Kinga
TEAM RANCHO PCIM
FAMA (127)
2018-04-13
10
2018-04-13
40
2018-04-14
2
2018-04-15
25
Kościelniak Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
CANTORA (45)
2018-04-14
5
2018-04-15
9
Kosman Magdalena
KS Bór Toporzysko
DARCO (67)
2018-04-14
35
2018-04-14
Kosowska Gabriela
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI
2018-04-15
9
2018-04-15
Kownacka Klaudia
WLKS Krakus
DINAR (145)
2018-04-13
5
2018-04-13
20
2018-04-14
31
2018-04-14
28
2018-04-15
17
2018-04-15
Koza Wiktoria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-13
26
2018-04-13
2
2018-04-14
35
2018-04-15
5
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2018-04-14
8
2018-04-15
3
200
2018-04-14
7
2018-04-15
5
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2018-04-13
17
2018-04-13
2018-04-14
27
2018-04-14
2018-04-15
27
2018-04-15
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2018-04-13
4
2018-04-15
6
2018-04-13
7
2018-04-15
16
2018-04-13
26
2018-04-14
18
2018-04-15
1
200
2018-04-14
3
200
2018-04-15
8
CHENET (182)
2018-04-14
1
400
2018-04-15
1
300
Kozioł Olga
bpk
2018-04-14
11
2018-04-14
1
2018-04-15
8
2018-04-15
5
Krawczyk Anna
WLKS Krakus
SIMI (52)
2018-04-14
13
2018-04-14
2018-04-15
9
2018-04-15
Krawczyk Michalina
KS 'Bór' Toporzysko
DARCO (51)
2018-04-13
2018-04-13
20
2018-04-13
25
2018-04-14
46
2018-04-15
17
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (140)
2018-04-13
13
2018-04-14
5
2018-04-15
2
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
ESTERA (58)
2018-04-13
3
2018-04-13
4
2018-04-13
2018-04-14
8
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
23
2018-04-15
Kucharczyk Dominika
BPK - MAL
WIRON (16)
2018-04-13
16
2018-04-13
24
2018-04-14
28
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Kuśnierz Katarzyna
BPK
JIGO (29)
2018-04-15
24
2018-04-15
Kuszka Jagoda
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2018-04-13
15
2018-04-13
2018-04-14
32
2018-04-14
2018-04-15
24
2018-04-15
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
2018-04-13
13
2018-04-13
14
2018-04-14
15
2018-04-15
12
Lech Marcelina
KS FARUK
2018-04-13
7
2018-04-13
6
2018-04-14
9
2018-04-14
12
2018-04-15
5
ARMANI (42)
2018-04-13
18
2018-04-14
36
2018-04-14
2018-04-15
30
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2018-04-13
15
2018-04-13
14
2018-04-13
2018-04-14
17
2018-04-14
2018-04-15
12
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2018-04-13
9
2018-04-14
13
2018-04-15
2
100
2018-04-13
15
2018-04-14
1
300
2018-04-15
2
200
2018-04-14
6
2018-04-15
1
400
2018-04-13
33
2018-04-13
2018-04-14
12
2018-04-14
2018-04-15
31
Libera Alicja
JTS
HASPER (38)
2018-04-13
21
Likus Maja
SKJ HUSARIA
TAMIZA (77)
2018-04-13
2018-04-13
2018-04-14
8
2018-04-15
2018-04-15
Lorek Dominik
Wlks krakus
DUNAJ (11)
2018-04-13
29
2018-04-13
2018-04-14
25
2018-04-14
32
2018-04-15
20
Łabudzik Olga
St. KS KJK Szary Michałowice
NORTON (126)
2018-04-14
16
2018-04-14
2018-04-15
13
2018-04-15
Malińska Emilia
WHiBZ UR Rząska
BONO (173)
2018-04-14
20
2018-04-14
30
2018-04-15
3
2018-04-15
4
Malińska Marta
WHiBZ UR Rząska
HELLADA (137)
2018-04-14
2018-04-14
4
2018-04-15
2018-04-15
Matusiak Hanna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-13
22
2018-04-13
18
2018-04-14
20
2018-04-14
23
2018-04-15
3
Maziarz Julia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
SŁOWAK (23)
2018-04-13
19
2018-04-13
22
2018-04-13
2018-04-14
50
2018-04-14
27
2018-04-14
2018-04-15
14
2018-04-15
Milewska Urszula
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ŁANIA (94)
2018-04-14
30
2018-04-14
17
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2018-04-14
25
2018-04-14
20
Najdzionek Szymon
WLKS Krakus
2018-04-15
29
FADINA PP (109)
2018-04-14
11
Nalepa Dominika
KJ Facimiech
2018-04-13
23
2018-04-13
2018-04-14
13
2018-04-14
2018-04-15
4
2018-04-15
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-04-14
8
2018-04-14
2
200
2018-04-15
8
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
AMETYS (25)
2018-04-13
5
2018-04-14
10
2018-04-15
10
Nowicka Oliwia
Klub Sportowy Podkowa
KAJA (26)
2018-04-14
12
2018-04-14
23
2018-04-15
1
2018-04-15
12
Oleksy Aleksandra
Centrum Jazdy Konnej DAKAR
2018-04-13
18
2018-04-13
2018-04-14
2
2018-04-14
2018-04-15
8
2018-04-15
Ornat Albert
St. KS KJK Szary Michałowice
CHACCO (169)
2018-04-13
13
2018-04-13
3
Osieka Daria
KS Faruk Niegardów
2018-04-14
35
2018-04-14
4
Niezaliczony
2018-04-14
6
Niezaliczony
2018-04-15
22
2018-04-15
Ostuszka Natalia
KKJK
HONOR (184)
2018-04-14
34
Ozga Natalia
KADI (18)
2018-04-13
24
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
9
2018-04-15
Pardela Daria
brak
WŁODEK (28)
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Perzanowska Bernadetta
2018-04-14
21
2018-04-14
2018-04-15
4
2018-04-15
Pindur-Antosz Karolina
St. KS KJK Szary Michałowice
DOLORES N (171)
2018-04-14
29
2018-04-14
19
2018-04-15
24
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
LORD II W (106)
2018-04-14
16
2018-04-14
Piotrowska Amelia
TEAM RANCHO PCIM
2018-04-13
42
2018-04-14
20
2018-04-14
23
2018-04-15
Policht Angelika
WLKS Krakus
AHLERT (40)
2018-04-13
9
2018-04-15
Profic Robert
WLKS Krakus
2018-04-13
16
2018-04-14
26
SMUGA (97)
2018-04-13
21
2018-04-14
20
Pyrek Filip
BPK - MAL
2018-04-14
2
2018-04-14
24
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2018-04-13
32
2018-04-13
29
2018-04-14
8
2018-04-14
2018-04-15
10
2018-04-15
21
Rogalska Jadwiga
KS Bór Toporzysko
MARATON (115)
2018-04-13
16
2018-04-13
10
2018-04-14
6
2018-04-14
2018-04-15
14
2018-04-15
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-13
3
2018-04-14
7
2018-04-15
9
CARLZIN (149)
2018-04-13
20
2018-04-13
17
2018-04-14
11
2018-04-15
Rutkowska Julia
WHiBZ UR Rząska
HOPKA (139)
2018-04-14
33
2018-04-15
19
Ryłko Agnieszka
Laser Team
RENA (134)
2018-04-14
19
2018-04-14
49
2018-04-15
5
Sadowska Maja
Laser Team
HERA (135)
2018-04-14
36
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
2
2018-04-15
Sękowska Anna
WHiBZ UR Rząska
WAT (136)
2018-04-14
22
2018-04-14
2018-04-15
17
Skrobacz Olga
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-14
4
2018-04-15
7
Sławecka Zuzanna
Klub Jeździecki w Mszanie Górnej
2018-04-14
34
2018-04-14
TALIZMAN (102)
2018-04-14
45
2018-04-14
Sławecki Robert
Klub Jeździecki w Mszanie Górnej
KORA (99)
2018-04-14
1
2018-04-14
22
2018-04-14
18
2018-04-14
9
Sobańska- Drexler Anna
TEAM RANCHO PCIM
FAMA (127)
2018-04-13
12
2018-04-14
4
2018-04-14
14
2018-04-15
7
Sołonczak Zuzanna
TEAM RANCHO PCIM
BRAVIA MK (125)
2018-04-13
13
2018-04-14
14
2018-04-14
2018-04-15
11
Sordyl Łukasz
KJK FABREX
2018-04-13
31
2018-04-13
31
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-14
34
2018-04-15
2018-04-15
ATLANTA (92)
2018-04-13
19
2018-04-13
3
2018-04-14
26
2018-04-14
12
2018-04-15
23
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (183)
2018-04-14
7
2018-04-15
17
Stempek-Gruszka Magdalena
Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa Góra
DIAMENT (129)
2018-04-13
14
2018-04-13
41
2018-04-13
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2018-04-14
15
2018-04-14
7
2018-04-14
2018-04-15
1
2018-04-15
8
Styś Wiktoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (55)
2018-04-13
34
2018-04-13
12
2018-04-15
16
2018-04-15
11
Suchan Paula Anna
KKJK
2018-04-15
1
2018-04-15
7
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (10)
2018-04-13
10
2018-04-14
10
2018-04-15
11
Świerkosz Julia
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
MILADY (54)
2018-04-13
30
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
4
Świtek Dariusz
KJK Pod Żubrem
MILADY (54)
2018-04-15
6
2018-04-13
23
2018-04-13
15
2018-04-14
14
2018-04-14
15
2018-04-15
1
2018-04-15
10
Syrokosz Dalia
WLKS Krakus Swoszowice
JULISSI (187)
2018-04-14
10
2018-04-14
19
2018-04-14
2018-04-15
3
2018-04-15
6
Szymanek Katarzyna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
HONOR (49)
2018-04-13
27
2018-04-15
5
2018-04-15
10
Tabor Nina
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
FENOMEN (113)
2018-04-13
2018-04-13
11
2018-04-13
19
2018-04-14
16
2018-04-14
2018-04-14
12
2018-04-15
13
2018-04-15
Trzcińska Franciszka
KJK Szary Michałowice
2018-04-13
7
2018-04-13
14
2018-04-14
19
2018-04-15
Voigt Liliana
KJK Szary Michałowice
2018-04-14
48
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Walaszek Rafał
WLKS Krakus
SIMI (52)
2018-04-13
1
2018-04-13
11
Walaszek Rafał
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-13
26
2018-04-14
4
2018-04-14
11
2018-04-15
11
2018-04-15
2018-04-13
12
2018-04-14
11
2018-04-15
3
100
NIL (86)
2018-04-13
18
2018-04-13
11
2018-04-13
2018-04-14
1
2018-04-14
21
2018-04-15
2
HUGO (89)
2018-04-13
2018-04-13
2018-04-14
40
2018-04-14
15
2018-04-14
2018-04-15
7
2018-04-15
Warecki Mariusz
STJ Stanica
LORNA (39)
2018-04-13
30
2018-04-13
2018-04-13
28
2018-04-14
21
2018-04-14
26
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Wiechowska Ida
WLKS Krakus
ERROLL (163)
2018-04-13
38
2018-04-13
2018-04-14
16
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Wiktoria Brylska
TEAM RANCHO PCIM
2018-04-13
17
2018-04-13
48
2018-04-14
51
2018-04-15
11
Wojciechowska Aleksandra
bpk
AMOR (152)
2018-04-13
5
2018-04-13
20
2018-04-14
13
2018-04-14
29
2018-04-15
7
2018-04-15
5
Wójcik Marcelina
SKJ CHAMPIONS TEAM
SZANTA (70)
2018-04-13
6
2018-04-13
9
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-14
39
2018-04-14
2018-04-15
14
2018-04-15
9
Wójcik Sara
KJK Szary Michałowice
2018-04-13
6
2018-04-13
2018-04-14
29
2018-04-14
2018-04-15
10
2018-04-15
Wójtowiec Iga
Team Rancho Pcim
SYLWEK (123)
2018-04-15
12
Wójtowiec Iga
TEAM RANCHO PCIM
BRAVIA MK (125)
2018-04-13
29
2018-04-13
44
2018-04-14
44
2018-04-15
Wojtyczka Waldemar
JKS Desant Mikołów
OPIUM W (107)
2018-04-14
15
2018-04-14
9
Woloszyńska Ewa
WHiBZ UR Rząska
MODENA (138)
2018-04-14
15
2018-04-15
12
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
GLORY (53)
2018-04-13
1
2018-04-13
2018-04-13
3
2018-04-14
2
2018-04-14
23
2018-04-14
2018-04-15
1
2018-04-15
HAMAS (74)
2018-04-13
1
2018-04-13
2018-04-13
37
2018-04-14
9
2018-04-14
9
2018-04-14
2018-04-15
2
2018-04-15
6
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
KARMEL (64)
2018-04-13
35
2018-04-13
28
2018-04-14
3
2018-04-14
36
2018-04-15
33
2018-04-15
13
2018-04-13
17
2018-04-13
2018-04-14
14
2018-04-14
6
2018-04-15
7
2018-04-15
4
Żak Natalia
BPK
2018-04-14
30
2018-04-14
2018-04-15
9
2018-04-15
Załubska Paulina
WLKS Krakus
FEMPIRE G (164)
2018-04-13
2018-04-13
27
Zięba Barbara
KS Team Rancho Pcim
CASTLIRA (119)
2018-04-13
27
2018-04-13
27
2018-04-14
12
2018-04-14
13
2018-04-15
2018-04-13
8
2018-04-13
4
2018-04-14
17
2018-04-15
Zięba Józef
KS Team Rancho Pcim
2018-04-13
8
2018-04-14
4
2018-04-14
9
2018-04-15
6
2018-04-13
22
2018-04-13
46
2018-04-13
2018-04-14
42
2018-04-14
2018-04-15
13
2018-04-15
Zięba Józef
TEAM RANCHO PCIM
SYLWEK (123)
2018-04-13
23
2018-04-14
21
Zięba Oliwia
Bpk
TOKSJA (174)
2018-04-13
14
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-14
2
Zaliczony
2018-04-15
3
2018-04-15
21
Ziobroń Zuzanna
KS Bór Toporzysko
ELEANOR (148)
2018-04-13
43
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-14
28
2018-04-14
2018-04-15
14
2018-04-15
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
NELI (19)
2018-04-13
6
2018-04-13
2018-04-14
22
2018-04-15
12
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
ŁAZAR (162)
2018-04-15
15
2018-04-15
Żuwała Grzegorz
ks bór toporzysko
FONIX-D (147)
2018-04-13
2018-04-13
25
2018-04-14
26
2018-04-14
2018-04-15
4
Zuzek Oliwia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
AKCENT (66)
2018-04-13
2018-04-13
3
2018-04-13
32
2018-04-14
5
2018-04-14
22
2018-04-14
2018-04-15
3
2018-04-15
18
Żytkowicz Maja
WLKS Krakus Swoszowice
2018-04-13
8
2018-04-13
23
2018-04-14
3
2018-04-14
3
50
2018-04-15
15

Number of Riders: 152

Number of Horses: 171

The sum of prizes: 3 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Zbigniew Seibt)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl