Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ROMICO WINTER CUP oraz HZRiT
KJK Romico Żywiec, 25-26.11.2017

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
2. Barczyk Otylia KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
3. Bożek Natalia niezrzeszony
2001 (J.)
brak
4. Chwołka Kamil KJ Trachy Sośnicowice
1997 (MJ.)
O041998
5. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
0013663
6. Drzyźdżyk Marek bpk
S
brak
7. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
8. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Międzyrzecze
S
O012829
9. Fejdych Julia KJK Romico Żywiec
1999 (MJ.)
O034821
10. Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O024774
11. Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O037352
12. Gocyk Hanna KJ PROFIT
2005 (JM.)
O043629
13. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
14. Grabowska Zuzanna Stajnia Pasat Wielki Bór
S
LZRWZJ/4R684/17
15. Jakubowska Oliwia Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2004 (JM.)
O039121
16. Janota Dawid KJK Romico Żywiec
2002 (J.)
O039563
17. Janota Natalia KJK Romico Żywiec
2000 (J.)
O040364
18. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
19. Jaroszek Marusia Stajnia Pasat Wielki Bór
2005 (JM.)
Brak
20. Jarzębowska Julia niezrzeszony
2007 (Mł.)
brak
21. Jaszczurowska Dorota niezrzeszony
2006 (JM.)
brak
22. Jaszczurowska Maria niezrzeszony
S
brak
23. Jędrusik Anna KJ Trachy Gliwice
2001 (J.)
O024612
24. Jędrysiak Katarzyna BPK SLA
2000 (J.)
brak
25. Kachel Weronika Bpk
S
Brak
26. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka Żywiec
2005 (JM.)
brak
27. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
28. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (JM.)
O039694
29. Kędzior Bibiana JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O040959
30. Kluska Natalia BPK - SLA
2005 (JM.)
O046739
31. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
32. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
33. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
34. Ksiądz Patrycja BPK - SLA
2000 (J.)
O039762
35. Kułaga Aleksandra KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O037080
36. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
37. Łukasik Ewa BPK
2003 (JM.)
O042349
38. Matysiak Zuzanna Stajnia Pasat Wielki Bór
2005 (JM.)
BP
39. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
40. Michalska Anna BPK
2007 (Mł.)
Brak
41. Molis Honorata BPK
2005 (JM.)
brak
42. Nikiel Nikola Rancho Bierna
2005 (JM.)
brak
43. Osieka Daria KS Faruk Niegardów
1997 (MJ.)
O042971
44. Pala Karolina bpk
S
O034722
45. Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O021301
46. Piela Katarzyna JKS Czanki Międzyrzecze
2000 (J.)
O039461
47. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (J.)
O031245
48. Piksa Magdalena JKS Czanki Międzyrzecze
2001 (J.)
brak
49. Rostek Martyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
brak
50. Russin Agata Brak
2001 (J.)
Brak
51. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
52. Schoen-Pyrek Anna Kjk Facimiech
S
0000561
53. Sikora Anna BPK
1998 (MJ.)
brak
54. Siwiec Katarzyna JKSKasztanka Żywiec
S
O009743
55. Skalik Paulina Stajnia Pasat Wielki Bór
1998 (MJ.)
BP
56. Skorupa Wiktoria Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (JM.)
O044731
57. Sokalska Nina KJ PROFIT
2007 (Mł.)
O043628
58. Syrokosz Dalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (J.)
O025809
59. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (JM.)
O035796
60. Sztuka Michalina KJ PonySport Wieliczka
2004 (JM.)
44565
61. Szydłowska Julia Klub Jazdy Konnej Romico
2002 (J.)
O036227
62. Uchwat Marika JKS POGÓRZE
2005 (JM.)
O12345
63. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
64. Walaszczyk Aleksandra Róża - Team Zommo
2002 (J.)
0038574
65. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (JM.)
O036701
66. Wojciechowski Maciek brak
S
brak
67. Wolny Nikola BPK
2001 (J.)
O034451
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

46

AMANITA Svk Wb CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
2.

61

ANTARES SP POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Quality / Quinar
M: Almera / Landor S
O: Iwona Kluska
B: Jacek Janiszewski
K020407 616009610133610
3.

20

BEKAS Małopolska POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Divisor
M: Basetla
O: Grzegorz Łukasik
B: SK Janów Podlaski
K008805
4.

66

BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Welsh Pony NED 1999 Klacz siwa/kuc: F: High Flowns Japhet
M: Trefaes Banny
O: Marek Szweda
B: Kristina Smatlakova
K023221
5.

64

BINGO TRK POL 2000 Wałach kara F: Horalas /
M: Brazilija / Elektronas
O: Iwona Strzałkoska-Jarocka
B: Zirgynas Nemuno
K006807 POL732010068200
6.

9

BISHAMON Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach gniada/mk:157 F: Fellogen
M: Bona Dea
O: Dariusz Donderowicz
B: Jarząbek Bogdan
brak 999 67 00388 01
7.

54

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Bandola
O: Magdalena Rostek
B: Renata Chrząszczkiewicz
K020788 616 009 69 01285 10
8.

42

BRAWURA GOLD SP POL 2008 Klacz gniada F: Urgent Gold
M: Bawaria
O: Marek Siwiec
B: Marek Siwiec
brak
9.

69

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
10.

22

CAMPINO BURME HAN DEU 2010 Wałach siwa F: Cornado I
M: Cintana
O: Małgorzata Polok
B: Heinrich Burmester
brak DE431316854710
11.

76

CANTANIS Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
O: Magdalena Ferdyn
B: Jakub Rogacki
K022029 616007610053912
12.

33

CASIQUIARE OS DEU 2010 Wałach siwa F: CARTOGRAN
M: Glonora Z/ Glorial
O: ROBERT KĘDZIOR
B: niemcy
K019654
13.

60

CENTESSA HAN GER 2007 Klacz kara F: C-Indoctro / Capitol I
M: Sally / Stakkato
O: Iwona Kluska
B: Freidrich Niemeyer Quetzen Riehe Hoefe 6 32469 Petershagen
K014088 DE431319889507
14.

32

CHAPLAIN Holsteiner Warmblut DEU 2012 Wałach siwa F: Clearway
M: Kaluga
O: Rafał Janota
B: Berger sportoferde
K022916
15.

39

CHARLIE S 15 HOL GER 2012 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Saline / Aljano
O: Sławomir Uchwat
B:
K023552 DE421000126012
16.

77

CHARLOTTE SP POL 2010 Klacz gniada F: Le Voltaire
M: Fontana
O: Marcin Piksa
B: Andrzej Skibiński
brak
17.

8

CHARLYTTA Holsztyńska GER 2011 Klacz gniada F: Cin Camp/ Chin Chin
M: Windhoek Rose/ Quinar
O: Anna Pęciak, Tomasz Somerla
B: Rennekamp Martina
4801/17
18.

13

CHRISTOBALDI Holsztyńska GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cassiano/Cassini I
M: Hyazinhe II/Carthago
O: Aneta Danecka
B: Lill - Bonnhoff Ute
K014926
19.

11

CICHA TOŃ 1 SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/160 F: Akant / Arcus
M: Cicha Toń / Dinard
O: Marcin Michalik
B: Tadeusz Koza
K022224 POL009540038102
20.

34

CISCO DSPF GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128 DE456370323409
21.

53

CIUŁALA SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Weronika Chruścicka
B: Weronika Chruścicka
brak
22.

2

CONIKA Z Z BEL 2007 Klacz siwa F: Contefino/ Contender
M: Nolka Rouge/ Papillon Rouge
O: Ireneusz Popiół
B: Paul Schockemohle
K012170 Z694107104EW36 Z694107
23.

48

CUPPERS MONTY Welsh Pony NLD 2008 Wałach kasztanowata/kuc: F: Breton Day
M: Cuppers Melody
O: Szweda Marek
B: M.J.A JENSEN
brak
24.

29

CZAKRAM SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand De La Cour
M: Czamira
O: Jerzy Dominiak
B: nn
K024384
25.

78

CZIKO SP POL 2004 Wałach gniada/168 cm F: Ludger / Laptop
M: Czejenka / Lombardo
O: ELAY Sławomir Piela
B: Sylwester Kosiński
K012550 616009680092104
26.

35

DON BIJOU ZW SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be
M: Drobnostka/ Szron
O: Rafał Janota
B: Wojciech Zdebel
brak
27.

4

DRAGON SP POL 2009 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Wojciechowski Maciek
B: brak
brak
28.

74

EDISON (E. NÉMASÁG) Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
O: Daria Osieka
B: Kimberger Ferenc
brak HUN M MF 044310000
29.

31

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana/ Glennridge
O: JAN GREVE
B: HOLANDIA
K12345 528003200912846 104gy84
30.

45

ELBRA Wielkopolska POL 2006 Klacz kara F: Bój
M: Elba
O: Leszczyński Marek
B: Olszewski Jan
brak
31.

47

EMBASSY BASSY Hanower GER 2011 Wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
O: Brak
B: Brak
K021475 DE431311414811
32.

55

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
O: Artur Wiśniewski
B: Jerzy Dominiak
K022107
33.

56

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/135 F: Waron / Waluś
M: Eza-Eris / Drinck
O: Wioletta Jakubowska
B: Guniewicz Barbara
K019883 POL013570056505
34.

21

ESTABAN Małopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada/mk:155 F: Bekas
M: Emika
O: Grzegorz Łukasik
B: Zbigniew Wójcik
brak
35.

75

FAJNA SUNSHINE Z Z POL 2013 Klacz siwa F: Falbrus
M: Sagiwara
O: Femis Sp. z o.o.
B: Femis Sp. z o.o.
brak
36.

44

FLAVIO Hanower POL 2007 Wałach gniada F: Fighting Alpha/Landjonker
M: Funny/For Pleasure
O: Drzyżdżyk Marek
B: Niemcy
K022129
37.

83

GADIA F:
M:
O:
B:
38.

23

GALOPADA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Pauillac De Maria Lua
M: Gospel
O: Patricia Nowak
B: Stadnina Konia Ochaby Sp.z.o.o
Brak
39.

38

HASTON NITA KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Anna-Nita / Corland
O: Albert Von Unen
B:
K023419 528000320120759
40.

41

HEYDA Małopolska POL 2004 Klacz gniada F: Dzielżan
M: Haisa
O: Zuzanna Graowska
B: SK Walewice
006590415504
41.

67

HIPIS M. POL 2005 Wałach gniada F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
O: Paweł Kamiński
B: Piotr Iskrzycki
K012474 POL006540056605
42.

37

I VAVILON KWPN UKR 2013 Ogier kara F: VOLTAIRE
M: /NIMMERDOR
O: SIERGIEJ LAVROV
B: UKRAINA
K12345
43.

27

ISUBR Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Mond Care
M: Idylla
O: Sławomir Grabowski
B: Sławomir Grabowski
brak
44.

50

JAREMIASZ Pełna Krew Angielska POL 2009 Klacz gniada F: Jam Hetman
M: Junnona
O: Aleksandra Nadrowska
B: SK Iwno
090000006219
45.

68

JUKA Hucuł POL 1997 Klacz srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Karolina Nawrot
B: nn
nn
46.

28

JULISSI SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Landino
M: Junona
O: Konstancja Syrokosz
B: Jerzy Korczyk
LKRWZJ/1897/17 616009570108408
47.

59

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
O: Dariusz Kluska
B: Stadnina Koni Prudnik
K023049 616006590016912
48.

40

KABILLA V/D BROUWERSHOEVE BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Harold v/d Brouwershoeve
M: Sabine
O: Maurycy Wolny
B: K.B
K023520
49.

10

KARINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Jurand
M: Kalimera
O: Mirosław Pasierbek
B: Mirosław Pasierbek
brak
50.

12

KLARA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:120 cm F: NN
M: NN
O: Marek Szweda
B: Baranowski Andrzej
brak 616 999 54 00999 12
51.

30

LALA SP POL 2009 Klacz kara F: Bekas
M: Labelle
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Stanisław Siebielec
K024060
52.

24

LEAP STAR SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Long Star / Longchamp
M: Zofia / Zaandam
O: Julia Fejdych
B: PSK Hanowerskich Czarna
K012642 POL009630132303
53.

71

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 12548
54.

3

LUKAS SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Czort „R”
M: Luka
O: Jerzy Dominiak
B: Jerzy Dominiak
Brak
55.

51

MALTA Mały Koń POL 05.03.2007 Klacz kasztanowata F: Drop
M: Miki
O: Zuzanna Grabowska
B: Slawomir Grabowski
brak
56.

43

MIKA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Meteor
M: Mirra
O: Agata Parjaszewska
B: Marek Zuchora
brak
57.

19

NAITIRY KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:149 F: Jakobin
M: Daj Money / Jantar
O: Łukasz Kruczek
B: Joanna Zubrycka
K023790 616999520138511
58.

7

NIRWANA SP POL 2006 Klacz kara F: Oliver / Voltaire
M: Nigeria / Marafon
O: Mariusz Kułaga
B: Andrzej Bieniek
K012282 616009540157706
59.

18

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
60.

80

ORINA Typ Pierw POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Michalina Sztuka
B: Nn
K020486
61.

70

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
O: Szczepan Prokopowicz
B: Szczepan Prokopowicz
K021863 POL007540048608
62.

16

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
63.

1

RITUS HAN GER 1997 Wałach gniada F: Ritual / Ramiro
M: Granessa / Grannus
O: Beata Broniatowska
B:
K005384 DE316965097
64.

79

ROMEO SP POL 2011 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Michalina Sztuka
B: Nn
Brak
65.

82

ROMICA R Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Campari M
M: Romana
O: Joanna Gotzmann-Pokorny
B: Roman Hałabuda
brak
66.

26

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada F: Gordon
M: Rosa
O: PMichalska
B: Leszek Kośnik
brak
67.

58

RÓŻA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/176 F: Fatim
M: Rawka
O: Paweł zomerfeld
B: Józef Nowak
993/17B 616007540033610
68.

52

RUBI I Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada F: Correro/Claudio
M: Rosiczka/Wykrot
O: Anna Narodzonek
B: Andrzej Bomba
K018212
69.

15

RUSH R SP POL 2011 Klacz kara/168 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K019961 616009540099211
70.

65

SAJNO Pełna Krew Angielska POL 1999 Wałach kasztanowata F: Dixieland
M: Sajra
O: Dorota Ingram
B: SK Widzów
brak
71.

6

SALVADOR OLD POL 2009 Wałach gniada F: Sanvaro / Sandro Boy
M: Champs Rouge / Cardero
O: Kamil Chwołka
B: Gestuet Lewitz
K018031 DE418180111909
72.

63

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
O: Sonia Janus
B: Hans-Heinrich Schmidt
K024185 DE431311331307 104EH29
73.

25

SEUL M SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
O: Julia Fejdych
B: SK Moszna
K021914 616009690078411
74.

57

SEXY BOY SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Balisco
M: Skadena
O: Anna Jędrusik
B: Anna Jędrusik
K022325
75.

72

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Ryszard Barczyk
B: nn
K024158
76.

17

VARADERO R SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/mk:156 F: Goofie R/Campari M/Fair Play
M: Viva Ina R / Zeus
O: Patrycja Szydłowska
B: Romuald Hałabuda
K021209
77.

5

WAMAR KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:135 F: Nn
M: Nn
O: Joachim Russin
B: Beata Fojcik
Brak
78.

14

WINNIE THE POOH R SP POL 2007 Ogier siwa/174 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: White Lady / Limelight
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K012228 POL009540007907 104MS58
79.

49

WIRUS KUC POL 2001 Wałach tarantowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Szweda Marek
B: nn
K022491
Rider Club
Competition
Prize
Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
200
100
100
SUM:
400.00
Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
150
SUM:
150.00
Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
50
SUM:
50.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
350
SUM:
350.00
Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
150
SUM:
150.00
Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
500
350
SUM:
850.00
Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
50
SUM:
50.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
200
SUM:
200.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
200
200
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
2017-11-25
8
2017-11-25
2017-11-26
7
2017-11-26
Barczyk Otylia
KJ Profit Orzesze
2017-11-25
12
2017-11-25
2017-11-26
14
2017-11-26
Bożek Natalia
niezrzeszony
SAJNO (65)
2017-11-25
7
Chwołka Kamil
KJ Trachy Sośnicowice
2017-11-25
14
2017-11-25
15
2017-11-26
27
2017-11-26
9
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
CZAKRAM (29)
2017-11-25
8
2017-11-25
1
2017-11-26
1
200
2017-11-26
2
LALA (30)
2017-11-25
2
2017-11-25
2
100
2017-11-26
2
100
Drzyźdżyk Marek
bpk
ELBRA (45)
2017-11-26
8
2017-11-26
1
2017-11-26
Duda Monika
LKJ Ochaby
2017-11-26
11
2017-11-26
6
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki Międzyrzecze
2017-11-25
3
2017-11-25
2017-11-26
19
2017-11-26
Fejdych Julia
KJK Romico Żywiec
SEUL M (25)
2017-11-25
6
2017-11-26
19
Ferdyn Magdalena
Klub Jeździecki Zbrosławice
2017-11-25
10
2017-11-25
5
2017-11-26
8
2017-11-26
3
150
Gajdzik Roxana
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
GADIA (83)
2017-11-26
7
2017-11-26
10
Gocyk Hanna
KJ PROFIT
KLARA (12)
2017-11-25
16
2017-11-25
2017-11-26
2
2017-11-26
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
RITUS (1)
2017-11-25
11
2017-11-25
2017-11-26
6
2017-11-26
6
2017-11-25
3
2017-11-25
7
2017-11-26
2
50
2017-11-26
3
Grabowska Zuzanna
Stajnia Pasat Wielki Bór
MALTA (51)
2017-11-26
Jakubowska Oliwia
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2017-11-25
18
2017-11-25
2017-11-26
3
2017-11-26
Janota Dawid
KJK Romico Żywiec
2017-11-25
16
2017-11-26
17
Janota Natalia
KJK Romico Żywiec
CISCO (34)
2017-11-25
5
2017-11-26
11
2017-11-25
4
2017-11-26
5
2017-11-25
2
2017-11-25
2017-11-26
19
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2017-11-25
7
2017-11-25
12
2017-11-26
4
2017-11-26
13
BINGO (64)
2017-11-25
6
2017-11-25
22
2017-11-26
9
2017-11-26
12
Jaroszek Marusia
Stajnia Pasat Wielki Bór
MALTA (51)
2017-11-26
2017-11-26
12
Jarzębowska Julia
niezrzeszony
JUKA (68)
2017-11-25
4
Jaszczurowska Dorota
niezrzeszony
JUKA (68)
2017-11-25
2
Jaszczurowska Maria
niezrzeszony
SAJNO (65)
2017-11-25
15
Jędrusik Anna
KJ Trachy Gliwice
2017-11-25
18
2017-11-25
2017-11-26
18
2017-11-26
Jędrysiak Katarzyna
BPK SLA
ISUBR (27)
2017-11-26
2017-11-26
Kachel Weronika
Bpk
LUKAS (3)
2017-11-25
5
2017-11-25
1
2017-11-25
2017-11-26
18
2017-11-26
14
2017-11-26
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka Żywiec
HIPIS (67)
2017-11-25
2
2017-11-25
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (69)
2017-11-25
1
350
2017-11-25
2
2017-11-26
2017-11-26
3
Kawa Aleksandra
KJK Romico Żywiec
2017-11-25
6
2017-11-25
7
2017-11-25
2017-11-26
10
2017-11-26
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-11-25
20
2017-11-25
4
2017-11-26
16
2017-11-26
13
Kluska Natalia
BPK - SLA
JUNISZA (59)
2017-11-25
11
2017-11-25
2017-11-26
6
2017-11-26
Kołodziej Monika
KJ Profit Orzesze
RUBI I (52)
2017-11-25
12
2017-11-25
23
2017-11-26
7
2017-11-26
14
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
NAITIRY (19)
2017-11-25
2
2017-11-25
4
2017-11-26
3
2017-11-26
14
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2017-11-25
13
2017-11-26
12
2017-11-26
4
2017-11-25
3
150
RUSH R (15)
2017-11-25
11
2017-11-26
15
2017-11-25
8
2017-11-26
5
Ksiądz Patrycja
BPK - SLA
2017-11-25
1
2017-11-25
4
2017-11-26
1
2017-11-26
28
ANTARES (61)
2017-11-25
8
2017-11-25
2017-11-26
20
2017-11-26
9
Kułaga Aleksandra
KJ Profit Orzesze
2017-11-25
5
2017-11-25
5
2017-11-26
2
2017-11-26
24
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
ORIANA (18)
2017-11-25
17
2017-11-25
9
2017-11-26
15
2017-11-26
5
Łukasik Ewa
BPK
ESTABAN (21)
2017-11-25
4
2017-11-25
2017-11-26
16
Matysiak Zuzanna
Stajnia Pasat Wielki Bór
HEYDA (41)
2017-11-26
1
2017-11-26
3
2017-11-26
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
2017-11-25
8
2017-11-25
2017-11-26
11
2017-11-26
Michalska Anna
BPK
ROSOMAK (26)
2017-11-25
14
2017-11-25
2017-11-25
2017-11-26
2017-11-26
Molis Honorata
BPK
2017-11-25
20
2017-11-25
2017-11-26
2017-11-26
2017-11-26
12
Nikiel Nikola
Rancho Bierna
KARINA (10)
2017-11-26
2
2017-11-26
8
2017-11-26
Osieka Daria
KS Faruk Niegardów
2017-11-25
4
2017-11-25
15
2017-11-25
2017-11-26
7
2017-11-26
1
2017-11-26
3
Pala Karolina
bpk
2017-11-25
3
2017-11-25
19
2017-11-26
5
2017-11-26
10
2017-11-26
5
Pęciak Anna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2017-11-25
20
2017-11-25
19
2017-11-26
8
2017-11-26
21
2017-11-25
6
2017-11-25
1
500
2017-11-26
1
350
2017-11-26
1
Piela Katarzyna
JKS Czanki Międzyrzecze
CZIKO (78)
2017-11-25
14
2017-11-25
7
2017-11-26
10
2017-11-26
7
Pietryszyn Aleksandra
KJ Profit Orzesze
AMANITA (46)
2017-11-25
3
50
2017-11-25
2
2017-11-26
4
2017-11-26
4
Piksa Magdalena
JKS Czanki Międzyrzecze
2017-11-25
10
2017-11-25
2017-11-25
1
2017-11-26
10
2017-11-26
6
2017-11-26
Rostek Martyna
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2017-11-25
1
2017-11-25
3
2017-11-26
20
2017-11-26
1
Russin Agata
Brak
WAMAR (5)
2017-11-25
2017-11-25
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2017-11-25
4
2017-11-25
2017-11-26
2
2017-11-26
PALOMA (70)
2017-11-25
1
200
2017-11-25
3
2017-11-26
20
2017-11-26
8
Schoen-Pyrek Anna
Kjk Facimiech
FLAVIO (44)
2017-11-26
11
2017-11-26
23
Sikora Anna
BPK
BEKAS (20)
2017-11-25
5
2017-11-25
2017-11-26
12
2017-11-26
Siwiec Katarzyna
JKSKasztanka Żywiec
2017-11-25
1
2017-11-25
2017-11-26
3
2017-11-26
MIKA (43)
2017-11-25
17
2017-11-25
2017-11-26
17
2017-11-26
Skalik Paulina
Stajnia Pasat Wielki Bór
2017-11-26
11
2017-11-26
Skorupa Wiktoria
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2017-11-25
10
2017-11-25
22
2017-11-26
9
2017-11-26
2
Sokalska Nina
KJ PROFIT
2017-11-25
9
2017-11-25
2017-11-26
5
2017-11-26
WIRUS (49)
2017-11-26
1
2017-11-26
Syrokosz Dalia
WLKS Krakus Swoszowice
JULISSI (28)
2017-11-25
9
2017-11-25
2017-11-26
4
2017-11-26
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2017-11-25
10
2017-11-25
13
2017-11-26
13
2017-11-26
22
Sztuka Michalina
KJ PonySport Wieliczka
ROMEO (79)
2017-11-25
19
2017-11-25
2017-11-26
2017-11-26
1
ORINA (80)
2017-11-25
3
2017-11-25
2017-11-26
15
2017-11-26
Szydłowska Julia
Klub Jazdy Konnej Romico
2017-11-25
9
2017-11-25
2017-11-26
16
2017-11-26
2
Uchwat Marika
JKS POGÓRZE
EL NINO (31)
2017-11-25
13
2017-11-25
6
2017-11-25
2017-11-26
9
2017-11-26
2
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-11-25
21
2017-11-25
2017-11-26
2017-11-26
2017-11-25
17
2017-11-25
2
200
2017-11-26
25
2017-11-26
2
200
2017-11-25
18
2017-11-25
6
2017-11-26
18
2017-11-26
12
Walaszczyk Aleksandra
Róża - Team Zommo
RÓŻA (58)
2017-11-26
17
2017-11-26
4
2017-11-26
6
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (55)
2017-11-25
23
2017-11-25
21
Wojciechowski Maciek
brak
DRAGON (4)
2017-11-26
4
2017-11-26
13
Wolny Nikola
BPK
2017-11-25
16
2017-11-25
24
2017-11-26
5
2017-11-26
26

Number of Riders: 67

Number of Horses: 79

The sum of prizes: 2 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl