Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT w skokach przez przeszkody. FINAŁ MLJ i TPM
WLKS Krakus Swoszowice, 29.09-01.10.2017

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badura Weronika Kj Facimiech
2003 (JM.)
O035638
2. Baran Natalia Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
3. Barć Alicja WHiBZ UR Rząska
2004 (JM.)
brak
4. Batruch Katarzyna bpk
S
brak
5. Biel Zofia WLKS krakus
2008 (Mł.)
Brak
6. Bisaga Justyna KJ Facimiech
1999 (J.)
O027121
7. Błaszczyk Julia KS Faruk
brak
8. Bosiacka Anna KJ Facimiech
S
brak
9. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
10. Brożek Jagoda Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (JM.)
O040919
11. Bucior Marek Sportowy Klub Jeździecki HUSARIA
S
Brak
12. Burda Katarzyna BPK
brak
13. Cież Anna BPK
2001 (J.)
O040027
14. Cyganik Maja Team Tancho Pcim
15. Czyż Kamila Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2002 (JM.)
O027042
16. Dolińska Aleksandra BPK
brak
17. Dominik Róża WLKS Krakus Swoszowice
1997 (MJ.)
O021392
18. Dudek Zuzanna Bpk
2000 (J.)
Brak
19. Faber Grzegorz KJK Fabrex
S
O006090
20. Fiba Magdalena bez przynależności
1997 (MJ.)
brak
21. Fuła Nadia Laser Team
2007 (Mł.)
brak
22. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (J.)
O023589
23. Galos Wiktoria BPK
1997 (MJ.)
brak
24. Gąstoł Karolina Krakowski Klub Jazdy Konnej
2000 (J.)
Brak
25. Gawrońska Liwia SKJ CHAMPIONS TEAM
2004 (JM.)
O035645
26. Gniadek Kornelia LKS Botoja
S
O043007
27. Godzik Emilia Laser Team
2003 (JM.)
O045206
28. Gołąb Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
brak
29. Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
S
O022650
30. Gronkowski Marcin KJK Fabrex
S
O039458
31. Gruszczyk Martyna WHiBZ UR Rząska
1997 (MJ.)
brak
32. Grzegorczyk Agnieszka WHiBZ UR Rząska
2000 (J.)
brak
33. Grzywna Bernard St. Szwadron Niepołomice
S
O020247
34. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
brak
35. Iwan Aniela Krakowski Klub Jazdy Konnej
2004 (JM.)
O038842
36. Jakubowska Oliwia Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2004 (JM.)
O039121
37. Janowska Paulina Jurajski LKJ w Udorzu
S
O033415
38. Jarońska Amelia TEAM RANCHO PCIM
2003 (JM.)
brak
39. Jodłowska Elżbieta WLKS Krakus Swoszowice
2002 (JM.)
O038072
40. Jonik Anna KJ Assanya
S
O012441
41. Jonik Paweł KJ Assanya
S
O007527
42. Juszkiewicz Julia Laser Team
2000 (J.)
O038760
43. Kaczorowska Magdalena WLKS Krakus
2000 (J.)
brak
44. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
O040397
45. Kierońska Gabriela WLKS Krakus
2000 (J.)
//
46. Kiewrel Agnieszka WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2002 (JM.)
O029172
10121214
47. Kijas Emilia WHiBZ UR Rząska
2002 (JM.)
brak
48. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
49. Klimek Dominika BRAK
2006 (Mł.)
O043783
50. Klimek Weronika brak
1999 (J.)
brak
51. Kłuś Magdalena BPK
1996 (MJ.)
brak
52. Knerowicz Natalia KJ Szarża
2003 (JM.)
O033992
53. Kobiałka Agata BPK
S
brak
54. Kokosińska Olga Laser Team
2003 (JM.)
O042960
55. Kołodziejczyk Ewa
56. Korabik Andrzej St. KJ Apacz
S
O037700
57. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
S
O043591
58. Kościarz Kinga Team Rancho Pcim
59. Kościelniak Natalia WLKS Krakus
1996 (MJ.)
O022514
10120766
60. Kotarba Filip Szwadron Niepołomice
2004 (JM.)
O044289
61. Kownacka Klaudia WLKS Krakus Swoszowice
2005 (JM.)
O038083
62. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
63. Koziarowska Natalia WLKS Krakus Swoszowice
S
223466
64. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
65. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
66. Krzyżowska Martyna Team Rancho Pcim
67. Książek Adam KJK Fabrex
S
O026012
68. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
69. Kucharczyk Dominika
70. Kuchejda Katarzyna KJ Equus
S
O009104
71. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
72. Kurtyka Edyta KS FARUK
1999 (J.)
brak
73. Kuszka Jagoda Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2001 (J.)
O027311
74. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
75. Kwiatkowska Klaudia
76. Kwinta Jakub bpk
2006 (Mł.)
O042397
77. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O036264
10153280
78. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
N/a
79. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
80. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
81. Likus Maja Sportowy Klub Jeździecki HUSARIA
2008 (Mł.)
Brak
82. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
1996 (MJ.)
O040319
83. Malińska Emilia WHiBZ UR Rząska
2006 (Mł.)
brak
84. Margul Kacper KS FARUK
2004 (JM.)
brak
85. Michałek Marcin Klub Jeździecki Facimiech
S
O001132
86. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
87. Mikołajczyk Alina KJ Facimiech
1996 (MJ.)
O019284
88. Milewska Urszula Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2001 (J.)
O018830
89. Millan Natasza WLKS Krakus
2001 (J.)
O031116
90. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (J.)
O035724
91. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (J.)
O035724
92. Muc Zuzanna bpk
2002 (JM.)
brak
93. Najdzionek Maja bpk
2006 (Mł.)
O046343
94. Najdzionek Szymon WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2000 (J.)
O028637
95. Nowicka Nikola WLKS Krakus
2001 (J.)
O031567
96. Nowicka Oliwia bpk
2007 (Mł.)
O040029
97. Ordys Katarzyna Śląska Akademia Jeździecka
S
O003706
98. Osieka Daria KS Faruk
1997 (MJ.)
O042971
99. Piątkowski Paweł Equss
S
0000941
100. Piórkowska Kamila TEAM RANCHO PCIM
2004 (JM.)
brak
101. Piotrowska Amelia TEAM RANCHO PCIM
2001 (J.)
brak
102. Polaczek-Bigaj Marta KS Faruk
brak
103. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (J.)
O023461
104. Połeć Paulina WLKS Krakus
S
brak
105. Porabik Justyna Bpk
S
Brak
106. Potaczek Karolina bpk
S
brak
107. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
108. Przepióra Maria Krakowski klub jazdy konnej
2002 (JM.)
O027342
109. Romanko Katarzyna WLKS Krakus
S
O009056
110. Rozlachowska Julia SKJ CHAMPIONS TEAM
2006 (Mł.)
O044768
111. Rozpędzik Anna bpk
S
brak
112. Ruchała Elżbieta BPK
S
brak
113. Sadowska Maja Laser Team
2002 (JM.)
O038764
114. Sagan Kaja KS FARUK
2003 (JM.)
brak
115. Seibt Zuzanna WLKS Krakus
S
O005527
116. Sierant Dominika BPK
brak
117. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (JM.)
O034702
118. Ślusarczyk Ewelina TEAM RANCHO PCIM
2001 (J.)
brak
119. Sławecka Zuzanna KJ Apacz
2004 (JM.)
O040345
120. Sobańska-Drexler Anna Team Rancho Pcim
121. Sołonczak Zuzanna TEAM RANCHO PCIM
2005 (JM.)
brak
122. Sołtys Sandra WLKS Krakus
S
O003760
123. Srokosz Jarosław WLKS Krakus
S
O032222
124. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
125. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (JM.)
O040406
126. Suska Justyna BPK
2003 (JM.)
brak
127. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
128. Świerkosz Julia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (JM.)
O038313
129. Szostak Stefan KJ Assanya
S
brak
130. Szyndler Joanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
S
O031564
131. Trawiński Przemysław KS SK Krzywopłoty
S
O033411
132. Tutaj Aleksandra KJ Facimiech
S
O018836
133. Warecki Mariusz STJ Stanica
S
Tow
134. Wiechowska Ida
135. Witalec Justyna bpk
S
brak
136. Władyka Alicja bez przynależności klubowej
1997 (MJ.)
brak
137. Wójcik Artur Wlks Krakus
S
Z000705
138. Wójcik Sara KJK Szary Michałowice
2004 (JM.)
O044510
139. Woloszyńska Ewa WHiBZ UR Rząska
2003 (JM.)
brak
140. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
141. Wyżga Gabriela VIP Kraków
2002 (JM.)
brak
142. Zaczyk Maciej
143. Żak Natalia BPK
brak
144. Zamojska Katarzyna KS Faruk
145. Zawadzka Helena WHiBZ UR Rząska
2005 (JM.)
brak
146. Zięba Barbara TEAM RANCHO PCIM
S
O007531
147. Zięba Józef TEAM RANCHO PCIM
1998 (MJ.)
O019611
148. Zięba Natalia Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

87

A-RESZKA Huculska POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Paw
M: Roxana
O: Eugeniusz Zięba
B: Piotr Iskrzycki
brak
2.

153

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro
M: Artemida
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810
3.

61

ABIDZAN SP POL 2002 Wałach gniada/164 F: Nektar
M: Afra
O: Dominika Zielińska
B: Porębski Krzysztof
brak 616009540130302
4.

102

ACANI BEJ MŁP POL 2006 Klacz gniada F: Berlin Bej /
M: Akacja /
O: F.H.U. BASW
B: Wiesław Żaczyk
brak
5.

139

ACHILLES SP POL 2004 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
6.

9

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Adrian
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
brak
7.

5

AHLERT OLD GER 2000 Wałach kasztanowata F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284
8.

123

AIN'T MISBEHAVIN SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Campari M
M: Damona
O: Waldemar Mróz
B: Waldemar Mróz
K010460 POL009540037205
9.

76

ALARM SP POL 2013 Ogier inna/168 F: Ormuz
M: Alabama
O: Dariusz Mikołajczyk
B: Stadnina Koni Racot
K023303 616009610104913 brak
10.

95

ALBERJIM SP POL 2011 Ogier gniada F: Analog / Lando
M: Alberina / Jim
O: Przemysław Trawiński
B: Karol Micuła
K021541 616009540057011
11.

136

AMARANT Malopolski POL 01.01.2006 Wałach gniada F: Aspan
M: Ambrozja
O: Robert Przepiora
B: Sk Janów Podlaski
K020315
12.

15

AMBROZJA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Imequyl
M: Azalia
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Jagielinski Jacek
pol 009590047807
13.

67

AMETYS Czeska Gorącokrw. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Nikola Nowicka
K013181 203010237360105
14.

160

ARAMIS Oldenburska POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
O: Marcin Maciaszek
B: Jerzy Pociask
K022149
15.

85

ARTAX Typ Pogrubiony POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 cm F: Baryton
M: Arwala
O: Gabriela Paliwoda
B: Marian Juraszek
K019465 616999540175008
16.

20

ATLANTA KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Calvados
M: Sarina B
O: Katarzyna Kuchejda
B: Jacek Wargalla
LKPZJ/2277/17
17.

124

B.Z.N. KWPN NED 2006 Wałach gniada F: CANTOS KWPN/CONTENDER
M: TELRILLE KWPN / LUX KWPN
O: Aleksandra Tutaj
B: NED
K011418 5280030610268
18.

38

BĄBEL KUC POL 1995 Wałach siwa/kuc:136 F: nn
M: nn
O: T. Sadowski
B: nn
K023195
19.

74

BAJKA KUC POL 2001 Klacz gniada/kuc: F: Witalis
M: Biedronka
O: Eugeniusz Zięba
B: Mercator
brak
20.

154

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada F: CAP DE B'NEVILLE/STARTER
M: BIGOTERIA/ISLAM
O: Oleg Badałow
B: SK Pępowo
K016505
21.

65

BARINELLA SP POL 2002 Klacz gniada/169 F: Barinello/ Barnaul
M: Calia/ Caliano
O: Alicja Mielcarek
B: prywatna
brak
22.

53

BAST Mały Koń POL 1999 Wałach gniada/mk: F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
K024000
23.

106

BEL - AMINA BH SP POL 2005 Klacz gniada F: CZATRAN
M: BERETA
O: Magdalena Fiba
B: Bogna Renata Hupa
brak
24.

125

BISQUIT Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Magdalena Sośniak
B: NN
brak
25.

48

BOHUN SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Mariusz Giergiel
B: NN
K021823
26.

163

BOLERO SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Talent
M: Balanga
O: Paweł Piątkowski
B: Miśkiewicz Anna
K014950
27.

6

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Bara
O: Katarzyna Kurleto
B: Palkowski Bogdan
K012108
28.

40

BONO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc: F: Grawer
M: Bajka
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Józef Grzyb
brak
29.

86

BRAVIA MK SP POL 2009 Klacz gniada F: Frazes
M: Blezerka
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
30.

145

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B:
K022229 616007640012404
31.

39

BURSZTYN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1997 Wałach gniada F: Lando
M: Blaga
O: T. Sadowski
B: nn
K012260
32.

8

CALMIRA 7 Rheinlander GER 2012 Klacz siwa F: Calmiro JW
M: Odeur-M
O: Krzysztof Koziarowski
B: Marc Boes
K023838
33.

119

CAMEL SP POL 2003 Wałach siwa F: MONASTYR
M: CORSA
O: KJK Pod Żubrem
B: PHPU Transvet Sp. z o.o.
K013616
34.

88

CANTANERO-P SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis
M: Calippa
O: Eugeniusz Zięba
B: Witold Polowczyk
K018268 12621
35.

96

CANTORA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Canto / Canturo
M: Soraja II / Coronado
O: Dariusz Kościelniak
B: Pries Karl-Heinrich
K019886 DE421000083810 105HH18
36.

23

CAPITAL BEJ Niem. Sport. POL 2011 Ogier kara F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
37.

94

CARAMELLA Westfalska GER 2013 Klacz siwa F: Cathanos
M: Andorra
O: Marcin Gronkowski
B: Niemcy
brak
38.

1

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
39.

57

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Zidan
M: Carmen-Polsmak/Adrian
O: Krzysztof Koziarowski
B: Maciej Bukowiec
K023268 616999570085412
40.

63

CARTOGRAN BLUE Oldenburger Springpferde DEU 2010 Wałach siwa/172 cm F: Cartogran/ Carthago Z
M: Chaccina/ Chacco Blue
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
K021180 DE418184013110
41.

121

CASANOVA SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Lord Star
M: Conchita L
O: Mariola Pisarska
B: Jarmusz Sławomir
K017003 616009610152609
42.

62

CASIQUIARE Oldenburger Springpferde GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cartogran/ Carthago Z
M: Glonora Z/ Glorial
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
K019654 DE418184011810
43.

162

CASSINIA Oldenburska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassini 2
M: Bonita
O: Paweł Piątkowski
B: Małgorzata Siergiej
K014104
44.

75

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: CARDENTO
M: AQUA
O: KIEWREL RYSZARD
B: ANN-CATRIN LAFWARS
K022594 752004540501001 54051001
45.

103

CHABLIS VDV Z Zangersheide BEL 2005 Wałach gniada F: Crown Z
M: Coni V
O: Joanna Kutermak
B: VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES
K013606
46.

25

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Krzysztof Leśniak
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
47.

152

CHACCO G / POL 0000 Wałach gniada F: /
M: /
O: /
B: /
brak
48.

151

CHACCO STERN F:
M:
O:
B:
49.

2

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
50.

24

CHUPA CHUPS A POL 2013 Wałach gniada F: A
M: A
O: A
B: A
brak
51.

64

CONN RUBINA Holsztyńska DEU 2011 Klacz ciemnogniada/166 cm F: Connor/ Casall
M: Thara I/ Quidam's Rubin
O: Alicja Mielcarek
B: Niemcy
K020301 DE4210000085411
52.

58

CONNORCA HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Connor /
M: Viance / Carbano
O:
B:
K022288 DE421000213411
53.

161

CONRAD 98 HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Cassini II
M: Wega IV
O: Szostak Stefan
B:
K014623
54.

30

COOLMAN A POL 2008 Wałach gniada F: A
M: A
O: A
B: A
k
55.

93

CORTADO Deutsches Sport Pferde GER 2012 Wałach kara F: Calme
M: Wikatelle
O: Faber Grzegorz
B: Niemcy
brak
56.

117

CZASZA XX POL 2006 Klacz kasztanowata F: ENJOY PLAN (USA)
M: CZATA
O: Joanna Korabik
B: SO Łąck Sp. z o.o.
K023243
57.

59

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: Tomasz Skrobacz
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
58.

32

DANTER-GR Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach inna/mk: F: Alamos
M: DEKORA-GR
O: Angelika Metryka
B: Wacław Szpatkowski
K020451
59.

70

DARK CHERRY SP POL 2009 Wałach gniada F: Cherry Cordial
M: Dalia Z
O: Paweł Piątkowski
B: Barlik Roman
K017336
60.

11

DAZ Irish Sport Horse IRL 2002 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere
M: KEC Spotted Diamond
O: Róża Dominink
B: William Kennedy
K019169
61.

26

DIARADO BOY 7 OLD POL 2000 Wałach gniada F: A
M: A
O: A
B: A
Brak
62.

45

DINAR SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Cajero
M: Dębogóra
O: Andrzej Wojewoda
B: SK Iwno
K014334 12586
63.

111

DON PEDRO SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua
M: Drobnostka / Szron
O: Robert Profic
B:
K024153
64.

105

DURANGO P SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleone Z
M: Dalay
O: Libella sp. z o.o.
B: Bogdan Parkitny
61600670082311
65.

81

DURANGO VDL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Landlord
M: Ulena VDL
O: Artur Wójcik
B: VDL Stud
KO 14560
66.

131

EASTER FOR EVER Koń Holsztyński POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Ephebe For Ever
M: Zarin
O: Zaczkowska Nikola
B: Ryszard Kosicki
Brak
67.

44

EDISON (E. NÉMASÁG) Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
O: Daria Osieka
B: Kimberger Ferenc
brak HUN M MF 044310000
68.

35

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/135 F: Drinck
M: Eza-Eris
O: Wioletta Jakubowska
B: Guniewicz Barbara
K019883
69.

146

EQUANDANI KWPN NLD 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B:
K022388 528003200900496 105AX77
70.

116

ESTERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Grey
M: Elmonda
O: Urszula Kuc
B: Babiś Józef, 37-500 Jarosław, ul. Pułaskiego 7/12
K009486
71.

27

EXODUS SP POL 2008 Wałach gniada F: Eskudo/ Dido
M: Estera 'W'/ Harper
O: Kowynia Jerzy
B: Kiecoń Rinaldo
brak
72.

132

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: H. Poppelars
K020756 528003201008676 105DA94
73.

92

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
O: Marcin Gronkowski
B:
K012159 DE427270693508 104WN54
74.

33

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
75.

4

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
76.

112

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc: F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: JOANNA WYPIÓR
B: ???
K011908 POL01361016910611671
77.

83

GRANAT Małopolska POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Estados
M: Gryza
O: Małgorzata Serafin-Kozyra
B: Andrzej Woda
brak
78.

120

H-CARETANO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Carry Son
M: Hańcza
O: Barbara Bisaga
B: Kazimierz Bartkowiak
K009790 10761
79.

113

HAMAS XX POL 2010 Wałach siwa F: ENJOY PLAN (USA)
M: HALSZKA
O: KJK Pod Żubrem
B: JAROSŁAW SZMYT
K024114
80.

7

HAMILTON F BWP BEL 2007 Wałach kasztanowata F: Tenerife VDL / Raphael
M: Qweda VID Grundeval / Landetto
O: Anna Książek
B:
K018995 W260036
81.

158

HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM SP POL 2009 Klacz siwa/158 F: Cento Sohn
M: Hossa
O: Jagna Świtoń
B: Czesław Panfil
K019583 616 009 53 03507 09
82.

37

HERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Mar Bej
M: Haja
O: T. Sadowski
B: nn
K023191
83.

43

HOPKA Małoposka POL 2005 Klacz siwa F: Haj Bej
M: nn
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Stefan Brzuchała
brak
84.

89

JADE MK SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Elf
M: Juta
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
LKRWZJ/1114/17
85.

118

JAR MŁP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: ESTOŃCZYK
M: JAFRA
O: ANDRZEJ KORABIK
B: MIECZYSŁAW SOLARZ
K021745
86.

166

JASKIER Małoposka POL 2009 Wałach kara F: Łyk Szampana
M: Jaworzynka
O: Dominika Knapik-Mróz
B: Dominika Knapik-Mróz
brak
87.

127

JULIEN SP POL 2003 Ogier kara F: Landino
M: Josephine
O: Sandra Sołtys
B: polska
K007813
88.

66

KAJA NN POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
K024274
89.

78

KARINA Kuc Feliński POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:129 F: Kentacky
M: Kasia
O: Maria Kopeć
B: Krzysztof Gatner
K023197 013540054705
90.

21

KARLITO BREGANDE P SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Ron Wiliam
M: Kamara P
O: Justyna Porabik
B: Bogdan Parkitny
Brak 616009670019011
91.

73

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
O: Monika Krupa
B: Pudzik Krystyna
brak
92.

99

KORAL KUC POL 2003 Wałach ciemnogniada/kuc:134 pa F: Roletto
M: Kolistyna
O: Eliza Lorek
B: Grzegorz Tomczyk
LKRWZJ/2031/17 POL 013 58 03166 03
93.

84

KUBA KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:110 F: NN
M: NN
O: Piotr Likus
B: Nieznany
Brak 616 999 57 03490 08
94.

17

L-KARAT LINETTE Hanowerska POL 1997 Klacz kasztanowata F: LINCOLM L
M: WIENER STERN
O: Robert Sławecki
B: brak
K007901
95.

141

LARGO SP POL 2005 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
96.

149

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon /
M: Lisa / Hades
O: Waldemar Mróz
B: Zbigniew Płatos
K016707 DE433331562007
97.

142

LAURENTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair
M: -
O: Cież Anna
B: -
K015544
98.

165

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M:
O: Tomasz Skrobacz
B:
99.

19

LIMIT 57 WESTF POL 2003 Wałach gniada F: Lissabon
M: Picola
O: Paweł Piątkowski
B: Bocken Hoff Michaela
K008351
100.

49

LIROY SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: Carry Son
M: Ligraffia
O: Mariusz Giergiel
B: Jerzy Judka
K023244 616009640081111
101.

144

LIVERPOOL LA-BOH?ME Holsztyńska CZE 2013 Ogier gniada F: Lyjanero
M: Z-Constantine
O: Katarzyna Ordys
B: Ladislav Krulich
brak
102.

101

LORNA Teplokrevny Wb CZE 2005 Klacz ciemnogniada F: NN
M: Lusinda
O: Katarzyna Barańska
B: JK pri SZeS, SOUz a U
brak
103.

69

LUCKY B KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:141 F: NANDO VON DER ASCHENBURG
M: LUCKA
O: Magdalena Kwinta
B: Jolanta Bryll
K023406 POL 013 61 00163 09
104.

51

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
-
105.

82

ŁANIA Małopolska POL 2001 Klacz gniada/mk: F: Banita
M: Łosza
O: Piotr Milewski
B: Gospodarstwo Rolne Hławiczka
K011711 11640
106.

126

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Wawer / Corde
M: Markiza / Lew II
O: Bernard Grzywna
B: Kubiak
K013631 POL009660231606
107.

114

MILADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: ILDAGO
M: MIRABEL
O: Katarzyna ŚWIERKOSZ
B: Stadnina Koni Leśna Wola
K014290
108.

10

MISTRAL Małopolska POL 2008 Wałach siwa F: Bekas
M: Miranda
O: Karolina Gurgul
B: SK Żabno
brak
109.

41

MODENA Małoposka POL 2008 Klacz gniada F: Arbon
M: Mafia
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Zdzisław Szczepanek
brak
110.

122

MONTANA Holsztyńska POL 2005 Klacz kasztanowata/160 F: Terebus
M: Mitropa
O: Danuta Lusina
B: Artur Gołaś
brak
111.

18

MOSSAD P SP POL 2011 Wałach kara F: Ron William
M: Maxsima P
O: Anna Rozpędzik
B: Bogdan Parkitny
brak
112.

47

NASHVILLE Westfalski POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Nawarona
O: Agata Jodłowska
B: Marek Romanowski
K019885
113.

71

NIRVANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo
M: Nanellie
O: Jacek Mierzwiński
B: Jacek Mierzwińcki
K018928
114.

143

NORBI Konik Polski POL 2002 Wałach inna/kuc: F: -
M: -
O: -
B: -
brak
115.

36

OCCTOPUS KUC POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Dethmer
M: Oster Dooinen Jorike
O: Kamola
B: Bedlinski Zbigniew
Brak
116.

60

ODYN Trakeńska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Ałtaj
M: Odymka
O: Karolina Potaczek
B: Sk Liski
brak POL 007 60 02089 05
117.

90

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder
M: Karin/ Burggraaf
O: Eugeniusz Zięba
B: Kielce
K014058
118.

100

ORLIK WLKP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Burgund
M: Orselia
O: Marek Szwarczyński
B: Marek Szwarczyński
K014158 POL 007 60 00540 04
119.

115

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
O: ILONA JEZIERSKA-STYŚ
B: JAN KOSMOWSKI
K010060
120.

104

PABLO PRO Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/176 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
O: Dominika Bom-Gawrońska
B: Mirosław Janik
K021817 616 007 59 00389 12
121.

14

PANTENOL Czeska Gorącokrwista POL 1998 Wałach gniada F:
M:
O: Łukasz Sordyl
B:
brak
122.

42

PARAGON Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Proton
M: Pamela
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Uniwersytet Rolniczy
brak
123.

77

PERŁÓWKA Hucuł POL 2009 Klacz gniada/mk: F: Pasaż
M: Pira
O: Marcin Cyganik
B: Marcin Cyganik
brak
124.

167

PERSIS Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Jurand
M: Polana
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Kołcon Marek
616006580218410
125.

133

PIERWIOSNEK SP POL 2001 Wałach gniada F: Rumor / Wabigon
M: Primavera / Bolivar
O: Agnieszka Najdzionek
B:
K008284 POL013540076801
126.

29

PLEASE FITTA Czysta Krew Angloarabska FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus du Maury
M: Ambre De Fitta
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671
127.

130

PRESTIŻ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Cityboy R
M: Pamela
O: Nikola Zaczkowska
B: Hubert Iwanow
K023260
128.

150

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
O: Klaudia Wolszczak
B: Klaudia Wolszczak
K018809 DE421000524310
129.

155

QANTANERO M F:
M:
O:
B:
130.

164

RAMIDO NN POL 1993 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Joanna Prychistal-Kawa
B: NN
brak
131.

147

REMEMBER KG SP POL 2008 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Rosocha / Dularus
O: Lech Millan
B: Grzegorz Komin
K014035 POL009610223308
132.

138

ROCHE Typ Szlachetny POL 2005 Klacz kasztanowata F: Atylla
M: Resi 036
O: Justyna Witalec
B: Polska
brak 616999570177405
133.

79

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: ALIBABA
M: REBEKA
O: Agnieszka Rozlachowska
B: Grzegorz Jachimowicz
brak POL 013 61 00397 07
134.

156

S-CESJA F:
M:
O:
B:
135.

140

SABURBAN SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
136.

34

SAMIRO KA Wielkopolska POL 2008 Wałach /155 F: Ramstein
M: Samanta
O: Zdzisław Kamola
B: Piotr Liberda
K015950
137.

16

SARMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz ciemnogniada/155 F: ARMAND
M: SKANDIA
O: DRABCZYK ZBIGNIEW
B: DRABCZYK ZBIGNIEW
brak POL 009 57 02680 08
138.

107

SATURN M SP POL 2008 Wałach siwa F: Faust Z
M: Salwa
O: Julita Szczepanik
B: SK Moszna sp z o.o.
POL0096900779008
139.

159

SENATOR Koń Huculski POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Sonet
M: Surma
O: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak
140.

56

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
141.

68

SILVIA Oldenburska DEU 2010 Klacz gniada/171 F: Sir Shutterfly
M: Neptuna de Bonneville
O: Izabela Strojny
B: Gestuet Lewitz
K023012 DE 418184091310
142.

110

SMUGA SP POL 2001 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Skania Robinia/ Robin II Z
O: Robert Profic
B:
K013640
143.

91

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Spartacus
M: Rainbow II
O: Faber Grzegorz
B: Niemcy
Brak
144.

148

SUMIRA SP POL 2009 Klacz gniada F: Hetman / Trawant
M: Sumienna / Szron
O: Paulina Janowska
B: SK Udorz
K017995 POL009540053809
145.

109

TORNADO Małopolak POL 2007 Wałach gniada/168 F: halogen
M: tarnawatka
O: Ewelina Knerowicz
B: Mirosława Łągiewka
K021661
146.

12

VERMONT SP POL 1999 Ogier gniada F: Le Voltaire
M: Varia
O: Maciej Bigaj
B:
147.

108

VISTA PONYSPORT Koń Mały POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
O: Urszula Jurczyk
B: Barbara Gumowicz
K015767 POL013570315307
148.

97

VIVALDI SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Vientiana / Dixieland
O: Dariusz Kościelniak
B: Krzysztof Koziarowski
K009832 POL009570256802 102TG16
149.

22

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: ALVARO/ AHORN Z
M: WYGODA/ DANKO
O: Zuzanna Seibt
B: Mariusz Grabowski
K023271 616009640043911
150.

72

WIATER Koń Huculski POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Paw
M: Wokanda-O
O: Jacek Metryka
B: Skubisz Czesław
brak
151.

31

WINNING TAMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Tyfoon
M: Winning Gold
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Adam Kolanowski
K010098
152.

137

ŻACZEK KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: Jowisz
M: Żaba
O: Magdalena Motyl
B: Danuta Lusina
brak
Rider Club
Competition
Prize
Dominik Róża WLKS Krakus Swoszowice
400
SUM:
400.00
Gawrońska Liwia SKJ CHAMPIONS TEAM
100
SUM:
100.00
Janowska Paulina Jurajski LKJ w Udorzu
50
SUM:
50.00
Jonik Anna KJ Assanya
50
SUM:
50.00
Jonik Paweł KJ Assanya
300
200
SUM:
500.00
Kościelniak Natalia WLKS Krakus
300
300
SUM:
600.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
200
100
400
100
300
SUM:
1100.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
200
200
SUM:
400.00
Mielcarek Alicja BPK
200
SUM:
200.00
Nowicka Nikola WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Skrobacz Olga WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Weronika
Kj Facimiech
COOLMAN (30)
2017-09-29
22
2017-09-29
2017-09-30
17
2017-09-30
2017-10-01
12
2017-10-01
Baran Natalia
Bez przynależności klubowej
WIATER (72)
2017-09-29
2017-09-29
2017-09-30
19
2017-09-30
46
2017-09-30
2017-10-01
15
2017-10-01
38
Barć Alicja
WHiBZ UR Rząska
BONO (40)
2017-09-30
9
2017-10-01
4
Batruch Katarzyna
bpk
ACANI BEJ (102)
2017-09-29
17
2017-09-29
2017-09-30
16
2017-09-30
2017-10-01
8
Biel Zofia
WLKS krakus
D'APRIL (59)
2017-09-29
14
2017-09-29
18
2017-09-30
28
2017-09-30
2017-10-01
7
Bisaga Justyna
KJ Facimiech
2017-09-29
2017-09-30
Błaszczyk Julia
KS Faruk
2017-09-30
2
2017-09-30
6
2017-09-30
Bosiacka Anna
KJ Facimiech
DURANGO P (105)
2017-09-30
10
2017-09-30
2017-10-01
1
2017-10-01
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
BOHUN (48)
2017-09-29
22
2017-09-29
8
2017-09-30
26
2017-09-30
13
2017-10-01
8
LIROY (49)
2017-09-29
23
2017-09-30
36
2017-09-30
2017-10-01
16
2017-10-01
Brożek Jagoda
Krakowski Klub Jazdy Konnej
ORLIK (100)
2017-09-29
10
2017-09-29
16
2017-09-30
11
2017-09-30
32
2017-10-01
35
2017-10-01
Bucior Marek
Sportowy Klub Jeździecki HUSARIA
ARTAX (85)
2017-09-29
24
2017-09-29
25
2017-09-30
8
2017-09-30
1
2017-10-01
17
2017-10-01
28
Burda Katarzyna
BPK
NORBI (143)
2017-09-30
6
2017-09-30
2017-10-01
2017-10-01
Cież Anna
BPK
2017-09-30
3
2017-09-30
20
2017-10-01
11
2017-10-01
Cyganik Maja
Team Tancho Pcim
BAJKA (74)
2017-09-30
13
2017-10-01
18
Czyż Kamila
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2017-09-29
12
2017-09-29
2017-09-30
7
2017-09-30
2017-10-01
8
2017-10-01
Dolińska Aleksandra
BPK
LARGO (141)
2017-09-30
21
2017-09-30
26
2017-10-01
2
2017-10-01
19
Dominik Róża
WLKS Krakus Swoszowice
DAZ (11)
2017-09-29
11
2017-09-29
1
2017-09-30
4
2017-10-01
2017-10-01
1
400
Dudek Zuzanna
Bpk
2017-09-29
16
2017-09-29
2017-09-30
7
2017-09-30
2017-10-01
13
2017-10-01
Faber Grzegorz
KJK Fabrex
2017-09-29
27
2017-09-29
2017-09-30
41
2017-09-30
2017-10-01
29
2017-10-01
CORTADO (93)
2017-09-29
18
2017-09-29
29
2017-09-30
27
2017-09-30
28
2017-10-01
21
2017-10-01
2017-09-29
27
2017-09-29
5
2017-09-30
3
2017-09-30
2017-10-01
6
2017-10-01
PRESTIŻ (130)
2017-09-29
27
2017-09-29
12
2017-09-30
2017-10-01
9
2017-10-01
17
Fiba Magdalena
bez przynależności
2017-09-29
2017-09-29
22
2017-09-30
43
2017-09-30
24
2017-09-30
2017-10-01
22
2017-10-01
Fuła Nadia
Laser Team
BĄBEL (38)
2017-10-01
16
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (71)
2017-09-29
19
2017-09-30
17
2017-10-01
5
Galos Wiktoria
BPK
2017-09-30
26
2017-09-30
39
2017-09-30
Gąstoł Karolina
Krakowski Klub Jazdy Konnej
KORAL (99)
2017-09-30
13
2017-09-30
2017-10-01
6
Gawrońska Liwia
SKJ CHAMPIONS TEAM
PABLO PRO (104)
2017-09-29
7
2017-09-29
16
2017-09-30
8
2017-09-30
6
2017-10-01
5
2017-10-01
2
100
Gniadek Kornelia
LKS Botoja
SARMA (16)
2017-09-29
17
2017-09-29
40
2017-09-29
Godzik Emilia
Laser Team
HERA (37)
2017-09-30
1
BĄBEL (38)
2017-10-01
7
Gołąb Karolina
WLKS Krakus
2017-09-29
44
2017-09-29
2017-09-30
16
2017-09-30
2017-10-01
34
2017-10-01
Górski Dawid
WLKS Krakus Swoszowice
2017-09-29
10
2017-10-01
10
CHACCO G (152)
2017-09-29
27
2017-09-29
23
2017-09-30
19
2017-09-30
23
2017-10-01
15
Gronkowski Marcin
KJK Fabrex
FAROUGE (92)
2017-09-29
10
2017-09-29
6
2017-09-30
12
2017-09-30
5
Gruszczyk Martyna
WHiBZ UR Rząska
MODENA (41)
2017-09-30
HOPKA (43)
2017-10-01
4
JASKIER (166)
2017-09-30
29
2017-09-30
2017-09-30
2017-10-01
8
2017-10-01
31
Grzegorczyk Agnieszka
WHiBZ UR Rząska
MODENA (41)
2017-09-30
51
HOPKA (43)
2017-10-01
4
Grzywna Bernard
St. Szwadron Niepołomice
MEFISTO (126)
2017-09-29
1
2017-09-29
2017-09-30
2017-10-01
3
2017-10-01
14
BAKŁAJ (154)
2017-09-29
15
2017-09-29
31
2017-09-30
11
2017-09-30
18
2017-10-01
10
2017-10-01
21
2017-09-30
1
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
2017-09-29
11
2017-09-30
8
2017-09-30
10
2017-09-30
1
2017-10-01
1
Iwan Aniela
Krakowski Klub Jazdy Konnej
KORAL (99)
2017-09-29
1
2017-09-29
7
2017-09-30
9
2017-10-01
2
Jakubowska Oliwia
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2017-09-29
16
2017-09-29
2017-09-30
3
2017-09-30
2017-10-01
6
2017-10-01
Janowska Paulina
Jurajski LKJ w Udorzu
SUMIRA (148)
2017-09-29
4
2017-09-29
9
2017-09-30
3
50
2017-09-30
18
2017-10-01
22
Jarońska Amelia
TEAM RANCHO PCIM
BAJKA (74)
2017-09-29
22
2017-09-29
Jodłowska Elżbieta
WLKS Krakus Swoszowice
2017-09-29
41
2017-09-29
2017-09-30
35
2017-09-30
2017-10-01
1
2017-10-01
Jonik Anna
KJ Assanya
2017-09-29
23
2017-09-29
9
2017-09-30
9
CASSINIA (162)
2017-09-30
9
2017-10-01
3
50
Jonik Paweł
KJ Assanya
2017-09-29
19
2017-09-29
8
2017-09-30
10
CONRAD 98 (161)
2017-09-30
1
300
2017-10-01
2
200
2017-09-30
Juszkiewicz Julia
Laser Team
HERA (37)
2017-09-30
21
2017-10-01
10
Kaczorowska Magdalena
WLKS Krakus
AHLERT (5)
2017-09-30
14
2017-10-01
2
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
CAMEL (119)
2017-09-29
15
2017-09-29
20
2017-09-29
2017-09-30
17
2017-09-30
2
2017-09-30
2017-10-01
5
Kierońska Gabriela
WLKS Krakus
2017-09-29
5
2017-09-29
13
2017-09-30
4
2017-10-01
Kiewrel Agnieszka
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
CENTOO (75)
2017-09-30
23
2017-09-30
8
2017-10-01
5
Kijas Emilia
WHiBZ UR Rząska
PARAGON (42)
2017-09-30
23
2017-09-30
24
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2017-09-29
15
2017-09-29
1
2017-09-30
35
2017-09-30
4
2017-10-01
1
Klimek Dominika
BRAK
LUXOR (51)
2017-09-29
9
2017-09-29
2017-10-01
9
BAST (53)
2017-09-29
3
2017-09-29
43
Klimek Weronika
brak
LUXOR (51)
2017-10-01
15
Kłuś Magdalena
BPK
2017-09-29
36
2017-09-30
18
2017-10-01
8
2017-10-01
Knerowicz Natalia
KJ Szarża
TORNADO (109)
2017-09-29
39
2017-09-29
29
2017-09-29
2017-09-30
20
2017-09-30
22
2017-09-30
Kobiałka Agata
BPK
2017-09-29
19
2017-09-30
2017-09-30
Kokosińska Olga
Laser Team
2017-09-30
15
2017-10-01
3
Kołodziejczyk Ewa
S-CESJA (156)
2017-09-29
5
2017-09-29
8
2017-09-29
2017-09-30
2017-09-30
33
2017-09-30
2017-10-01
2017-10-01
Korabik Andrzej
St. KJ Apacz
JAR (118)
2017-09-29
6
2017-09-29
4
2017-09-29
2017-09-30
23
2017-09-30
26
2017-09-30
2017-10-01
10
2017-10-01
24
Korabik Joanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
CZASZA (117)
2017-09-29
2
2017-09-29
5
2017-09-29
2017-09-30
44
2017-09-30
27
2017-09-30
2017-10-01
13
2017-10-01
25
Kościarz Kinga
Team Rancho Pcim
2017-09-30
18
2017-09-30
14
2017-10-01
12
Kościelniak Natalia
WLKS Krakus
CANTORA (96)
2017-09-29
21
2017-09-30
21
2017-09-30
12
2017-10-01
5
VIVALDI (97)
2017-09-29
2
2017-09-30
4
2017-09-30
2
300
2017-10-01
1
300
Kotarba Filip
Szwadron Niepołomice
BISQUIT (125)
2017-09-30
4
2017-09-30
32
2017-09-30
2017-10-01
18
2017-10-01
Kownacka Klaudia
WLKS Krakus Swoszowice
DINAR (45)
2017-09-30
6
2017-10-01
4
SENATOR (159)
2017-09-30
34
2017-09-30
2017-10-01
2
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2017-09-29
31
2017-09-29
7
2017-09-29
EXODUS (27)
2017-09-29
12
2017-09-29
28
2017-09-30
15
2017-10-01
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
SILVIA (68)
2017-09-29
2
2017-09-29
5
2017-09-30
6
2017-10-01
4
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2017-09-30
2
200
2017-10-01
3
100
CHENET (2)
2017-09-30
1
400
2017-10-01
2017-09-30
3
100
2017-09-30
5
2017-10-01
2
300
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (73)
2017-09-29
2
2017-09-30
10
2017-09-30
7
2017-09-30
6
2017-10-01
3
Krzyżowska Martyna
Team Rancho Pcim
2017-09-30
31
2017-10-01
36
Książek Adam
KJK Fabrex
2017-09-30
14
2017-09-30
27
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ESTERA (116)
2017-09-29
21
2017-09-29
25
2017-09-29
2017-09-30
4
2017-09-30
13
2017-09-30
2017-10-01
14
2017-10-01
Kucharczyk Dominika
2017-09-29
21
2017-09-29
2017-09-30
50
2017-09-30
2017-10-01
2017-10-01
Kuchejda Katarzyna
KJ Equus
2017-09-29
18
2017-09-30
19
2017-10-01
7
ATLANTA (20)
2017-09-29
3
2017-09-29
13
2017-09-30
20
2017-10-01
10
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2017-09-29
6
2017-09-29
20
2017-09-30
19
2017-09-30
16
2017-10-01
14
2017-10-01
15
Kurtyka Edyta
KS FARUK
VERMONT (12)
2017-09-30
8
2017-09-30
5
2017-09-30
2017-10-01
3
2017-10-01
Kuszka Jagoda
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2017-09-29
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
2017-09-29
1
2017-09-30
7
2017-09-30
6
2017-10-01
12
Kwiatkowska Klaudia
ŻACZEK (137)
2017-09-30
34
2017-09-30
2017-09-30
33
2017-10-01
3
2017-10-01
3
Kwinta Jakub
bpk
LUCKY B (69)
2017-09-30
24
2017-09-30
48
2017-09-30
2017-10-01
14
2017-10-01
Lech Marcelina
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-09-29
4
2017-09-30
18
2017-10-01
1
EQUANDANI (146)
2017-09-29
25
2017-09-29
17
2017-09-30
8
2017-09-30
14
2017-10-01
18
2017-10-01
11
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2017-09-29
28
2017-09-29
6
2017-10-01
12
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2017-09-29
3
2017-09-30
3
200
2017-10-01
3
200
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2017-09-29
5
2017-09-29
6
2017-09-30
16
2017-10-01
13
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
SATURN M (107)
2017-09-29
2017-09-29
26
2017-09-30
20
2017-09-30
2017-10-01
2
Likus Maja
Sportowy Klub Jeździecki HUSARIA
KUBA (84)
2017-09-29
2017-09-29
2017-09-30
2017-09-30
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
ARAMIS (160)
2017-09-30
10
2017-09-30
5
2017-10-01
19
Malińska Emilia
WHiBZ UR Rząska
BONO (40)
2017-09-30
16
2017-10-01
7
Margul Kacper
KS FARUK
2017-09-30
5
2017-09-30
14
2017-10-01
4
Michałek Marcin
Klub Jeździecki Facimiech
2017-10-01
13
Mielcarek Alicja
BPK
2017-09-29
14
2017-10-01
1
200
2017-09-29
29
2017-09-29
2
2017-09-30
10
2017-09-30
13
2017-10-01
Mikołajczyk Alina
KJ Facimiech
ALARM (76)
2017-09-30
25
2017-09-30
2017-09-30
30
Milewska Urszula
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
ŁANIA (82)
2017-09-29
3
2017-09-29
14
Millan Natasza
WLKS Krakus
2017-09-30
22
2017-09-30
10
2017-10-01
6
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2017-09-29
8
2017-09-29
26
2017-09-30
2017-10-01
6
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
LAURENCJA (149)
2017-09-29
28
2017-09-29
15
2017-09-30
12
2017-09-30
22
2017-10-01
23
2017-09-29
19
2017-09-29
16
2017-09-30
11
2017-09-30
15
2017-10-01
7
Muc Zuzanna
bpk
ABIDZAN (61)
2017-10-01
11
2017-10-01
Najdzionek Maja
bpk
2017-09-29
11
2017-09-29
10
2017-09-30
36
2017-09-30
2017-10-01
10
2017-10-01
Najdzionek Szymon
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
FADINA PP (132)
2017-09-29
10
2017-09-29
4
2017-09-30
24
2017-10-01
15
Nowicka Nikola
WLKS Krakus
AMETYS (67)
2017-09-30
2
100
2017-09-30
8
2017-10-01
Nowicka Oliwia
bpk
KAJA (66)
2017-09-30
11
2017-09-30
10
2017-10-01
5
2017-10-01
20
Ordys Katarzyna
Śląska Akademia Jeździecka
2017-09-29
32
2017-09-29
2017-09-30
15
2017-09-30
Osieka Daria
KS Faruk
2017-09-29
3
2017-09-29
Piątkowski Paweł
Equss
2017-09-29
30
2017-09-29
13
2017-09-30
13
2017-09-30
19
2017-10-01
9
Piórkowska Kamila
TEAM RANCHO PCIM
2017-09-29
9
2017-09-29
24
2017-09-30
3
2017-10-01
26
Piotrowska Amelia
TEAM RANCHO PCIM
JADE MK (89)
2017-09-29
38
2017-09-29
2017-09-30
22
2017-09-30
31
2017-10-01
6
Polaczek-Bigaj Marta
KS Faruk
PERSIS (167)
2017-10-01
2017-10-01
23
Policht Angelika
WLKS Krakus
AHLERT (5)
2017-09-29
18
2017-10-01
4
2017-09-30
1
Połeć Paulina
WLKS Krakus
NIRVANA (71)
2017-09-29
9
2017-09-30
25
Porabik Justyna
Bpk
2017-09-29
26
2017-09-29
42
2017-09-30
52
2017-09-30
2017-10-01
33
2017-10-01
Potaczek Karolina
bpk
ODYN (60)
2017-10-01
12
2017-10-01
5
Profic Robert
WLKS Krakus
SMUGA (110)
2017-09-30
4
2017-10-01
16
DON PEDRO (111)
2017-09-30
8
2017-10-01
17
2017-10-01
Przepióra Maria
Krakowski klub jazdy konnej
AMARANT (136)
2017-09-29
2
2017-09-29
24
2017-09-30
1
2017-09-30
24
2017-10-01
8
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus
2017-09-29
14
2017-09-29
11
2017-09-30
7
CARLZIN (57)
2017-09-29
17
2017-09-30
14
2017-10-01
20
Rozlachowska Julia
SKJ CHAMPIONS TEAM
KARINA (78)
2017-09-29
23
2017-09-29
6
2017-09-30
14
2017-09-30
29
2017-10-01
5
2017-10-01
37
2017-09-29
2017-09-29
7
2017-09-30
12
2017-09-30
2017-10-01
6
2017-10-01
Rozpędzik Anna
bpk
2017-09-30
22
2017-09-30
47
Ruchała Elżbieta
BPK
RAMIDO (164)
2017-09-30
7
2017-09-30
2017-10-01
27
2017-10-01
Sadowska Maja
Laser Team
HERA (37)
2017-09-30
5
2017-10-01
8
2017-09-30
9
Sagan Kaja
KS FARUK
2017-09-30
17
2017-10-01
1
Seibt Zuzanna
WLKS Krakus
2017-09-30
13
2017-10-01
6
Sierant Dominika
BPK
SABURBAN (140)
2017-09-30
2017-09-30
42
2017-10-01
39
2017-10-01
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
2017-09-30
1
200
2017-10-01
12
2017-09-30
2
Ślusarczyk Ewelina
TEAM RANCHO PCIM
2017-09-29
20
2017-09-29
37
2017-09-30
45
2017-09-30
2017-10-01
9
Sławecka Zuzanna
KJ Apacz
2017-09-30
9
2017-09-30
12
2017-09-30
11
Sobańska-Drexler Anna
Team Rancho Pcim
BAJKA (74)
2017-09-30
10
2017-09-30
49
2017-10-01
9
Sołonczak Zuzanna
TEAM RANCHO PCIM
2017-09-29
13
Sołtys Sandra
WLKS Krakus
JULIEN (127)
2017-09-29
30
2017-09-29
7
2017-09-30
11
2017-09-30
11
2017-10-01
9
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus
2017-09-29
7
2017-09-29
14
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2017-09-30
20
2017-09-30
30
2017-09-30
1
2017-10-01
1
2017-10-01
4
Styś Wiktoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (115)
2017-09-29
2
2017-09-29
20
2017-09-29
2017-09-30
38
2017-09-30
9
2017-09-30
3
2017-10-01
2
2017-10-01
7
Suska Justyna
BPK
GRANAT (83)
2017-09-30
27
2017-09-30
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (33)
2017-09-29
20
2017-09-29
5
2017-09-30
12
2017-10-01
8
Świerkosz Julia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
MILADY (114)
2017-09-29
13
2017-09-29
21
2017-09-29
2017-09-30
16
2017-09-30
2
2017-09-30
5
2017-10-01
2
Szostak Stefan
KJ Assanya
BOLERO (163)
2017-09-30
37
2017-09-30
23
2017-10-01
13
2017-10-01
Szyndler Joanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
HAMAS (113)
2017-09-29
33
2017-09-29
17
2017-09-29
2017-09-30
17
2017-09-30
15
2017-09-30
2017-10-01
13
2017-10-01
5
Trawiński Przemysław
KS SK Krzywopłoty
2017-10-01
16
2017-10-01
Tutaj Aleksandra
KJ Facimiech
B.Z.N. (124)
2017-09-29
18
2017-09-29
2017-09-30
2
2017-10-01
7
Warecki Mariusz
STJ Stanica
LORNA (101)
2017-09-29
25
2017-09-29
34
2017-09-29
2017-09-30
19
2017-09-30
12
2017-09-30
2017-10-01
32
2017-10-01
Wiechowska Ida
2017-09-29
28
2017-09-29
2017-09-29
14
2017-09-30
18
2017-09-30
4
2017-10-01
30
2017-10-01
Witalec Justyna
bpk
ROCHE (138)
2017-09-29
12
2017-09-29
1
2017-09-29
2017-10-01
3
2017-10-01
Władyka Alicja
bez przynależności klubowej
MISTRAL (10)
2017-09-29
8
2017-09-29
11
2017-09-29
Wójcik Artur
Wlks Krakus
2017-09-29
3
2017-09-30
9
2017-10-01
4
Wójcik Sara
KJK Szary Michałowice
CASANOVA (121)
2017-09-29
35
2017-09-29
2017-09-30
21
2017-09-30
2017-10-01
5
2017-10-01
Woloszyńska Ewa
WHiBZ UR Rząska
MODENA (41)
2017-09-30
25
2017-09-30
53
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
GLORY (112)
2017-09-29
1
2017-09-29
26
2017-09-29
2017-09-30
40
2017-09-30
2017-09-30
6
2017-10-01
7
2017-10-01
4
Wyżga Gabriela
VIP Kraków
MONTANA (122)
2017-09-29
4
2017-09-29
3
2017-09-30
12
2017-09-30
7
2017-10-01
9
2017-10-01
Zaczyk Maciej
2017-09-30
5
Żak Natalia
BPK
ACHILLES (139)
2017-09-30
25
2017-09-30
2017-10-01
11
2017-10-01
Zamojska Katarzyna
KS Faruk
2017-10-01
11
2017-10-01
Zawadzka Helena
WHiBZ UR Rząska
BONO (40)
2017-09-30
Zięba Barbara
TEAM RANCHO PCIM
JADE MK (89)
2017-09-29
24
2017-09-30
20
2017-10-01
10
2017-09-29
12
2017-09-29
2017-09-30
17
2017-09-30
21
2017-10-01
11
2017-10-01
16
Zięba Józef
TEAM RANCHO PCIM
2017-09-29
19
2017-09-29
4
2017-09-30
7
2017-10-01
14
Zięba Natalia
Bez przynależności klubowej
2017-09-29
2017-09-29
2017-09-29
4
2017-09-30
1
2017-09-30
2017-09-30
2017-10-01
17
2017-10-01

Number of Riders: 148

Number of Horses: 152

The sum of prizes: 3 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Zbigniew Seibt)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl