Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
108 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:09:26
2017-10-03 21:18:15
Maciej Bigaj JUTA
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:09:13
2017-10-03 21:17:32
Maciej Bigaj GROJEC "R"
  • 1x 6/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/C130 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/C/C130 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 15/T90/T90 - Koń - rower
  • 1x 21/N1/N1 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 22/C1/C1 - Konkurs regionalny szybkości art. 239 Tabela C
106 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:09:00
2017-10-03 21:16:25
Marta Polaczek-Bigaj DRIMA
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:08:41
2017-10-03 19:48:35
Szymon Kowalski SARTORIAL
  • 2x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:08:28
2017-10-03 19:38:18
Nadia Moskała EMIGRANTKA
  • 2x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:08:15
2017-10-03 19:36:49
Maria Chowaniec LARMENA
  • 1x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:08:01
2017-10-03 19:30:11
Ilona Majewska LARMENA
  • 1x 18/L/T100 - Konkurs towarzyski - dokładności art.238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:07:48
2017-10-03 19:27:11
Mateusz Rzepa BALOUSSINI 2
  • 2x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:07:32
2017-10-03 19:22:31
Aleksandra Salamon LITTLE ONE
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:06:22
2017-10-03 19:19:15
Stefan Szostak BOLERO
  • 2x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:07:12
2017-10-03 19:18:10
Alicja Mielcarek CASIQUIARE
  • 1x 6/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:05:57
2017-10-03 19:17:10
Paweł Jonik ALLEGRO
  • 2x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:06:50
2017-10-03 19:16:36
Alicja Mielcarek CARTOGRAN BLUE
  • 1x 6/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/C130 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:06:35
2017-10-03 19:14:57
Wiktoria Twardosz LITTLE ONE
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:05:34
2017-10-03 19:12:12
Katarzyna Drożdż SANDOKAN
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:05:18
2017-10-03 19:11:27
Aleksandra Borowiec SANDOKAN
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:05:00
2017-10-03 19:09:32
Anna Jonik AMOS
  • 2x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:04:43
2017-10-03 19:02:23
Paweł Jonik CALMIRA 7
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:04:27
2017-10-03 18:57:50
Paweł Jonik CONRAD 98
  • 1x 7/C/C130 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 18:51:20
2017-10-03 18:47:05
Anna Jonik CASSINIA
  • 1x 6/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 18:50:48
2017-10-03 18:40:19
Daria Osieka EDISON (E. NÉMASÁG)
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 2x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/L/T100 - Konkurs towarzyski - dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 18:51:00
2017-10-03 18:39:47
Anna Jonik ATOS
  • 2x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 18:50:15
2017-10-03 18:34:36
Anna Jonik ADRIANNA-K
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 18:49:43
2017-10-03 16:07:38
Przemysław Trawiński ALBERJIM
  • 2x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
  • 1x 20/P1/P1 - Konkurs regionalny z jokerem
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 18:49:19
2017-10-02 23:17:51
Dominika Klimek BAST
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:54:09
2017-10-02 21:31:53
Klaudia Matyja PÓKER
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:54:23
2017-10-02 20:20:46
Oliwia Nowicka KAJA
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:54:36
2017-10-02 19:33:25
Monika Krupa KARUSIA
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:45:20
2017-10-02 12:57:40
Paula Anna Kaczmarczyk JAKA CUDNA
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/L/T100 - Konkurs towarzyski - dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:54:49
2017-10-02 12:05:02
Liwia Gawrońska PABLO PRO
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/T90/T90 - Koń - rower
  • 1x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
  • 1x 20/P1/P1 - Konkurs regionalny z jokerem
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:55:01
2017-10-01 20:45:35
Robert Profic SMUGA
  • 1x 6/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/P1/P1 - Konkurs regionalny z jokerem
  • 1x 21/N1/N1 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:55:15
2017-10-01 20:43:44
Robert Profic DON PEDRO ZW
  • 2x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:44:51
2017-10-01 20:25:03
Anna Schoen-Pyrek FLAVIO
  • 1x 18/L/T100 - Konkurs towarzyski - dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:44:28
2017-10-01 11:50:28
Idalia Kuliga STRZELEC
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:43:32
2017-10-01 11:47:57
Paulina Śliwa STRZELEC
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:42:47
2017-10-01 11:39:06
Idalia Kuliga FIGO
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:41:39
2017-10-01 11:34:34
Aleksandra Bachleda-Szeliga LOLEK
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:55:39
2017-10-01 10:52:28
Weronika Serafin PARABOLA
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:42:23
2017-10-01 10:30:22
Katarzyna Kawa KEC CLAUDIA JEAN
  • 1x 6/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/N1/N1 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:42:00
2017-10-01 10:29:24
Aleksandra Kawa PERSI
  • 2x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:40:32
2017-09-30 22:29:35
Marek Drzyźdżyk ELBRA
  • 1x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 2x 18/L/T100 - Konkurs towarzyski - dokładności art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 18:49:00
2017-09-30 21:46:45
Magdalena Gut SAMANTHA PONYSPORT
  • 2x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 2x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:57:06
2017-09-30 21:43:13
Anastazja Kutrzeba HETMAN
  • 1x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:58:07
2017-09-30 21:39:39
Angelika Pilch MAŁA MI TOP
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 18/L/T100 - Konkurs towarzyski - dokładności art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:58:29
2017-09-30 21:38:15
Wiktoria Majewska HETMAN
  • 2x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 2x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:58:48
2017-09-30 20:27:51
Małgorzata Jaworska PIANOLA
  • 1x 12/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/P1/P1 - Konkurs regionalny z jokerem
  • 1x 21/N1/N1 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:59:04
2017-09-30 07:49:04
Zazanna Kasprzyk WIRON
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 2x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:59:48
2017-09-30 07:48:28
Wiktoria Nowak APRIL DAY V
  • 2x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 22:00:15
2017-09-29 22:26:07
Anna Krawczyk SIMI
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 22:00:29
2017-09-29 22:18:40
Rafał Walaszek NIL
  • 2x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 21:53:56
2017-09-29 22:18:21
Rafał Walaszek LADA
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:07:51
2017-09-29 22:17:53
Rafał Walaszek FREDERIK
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:07:32
2017-09-29 22:17:36
Rafał Walaszek EASY RIDER R
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:05:18
2017-09-29 22:17:07
Wiktoria Koza LORD OF THE DANCE III
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:04:56
2017-09-29 22:16:34
Agata Drewiczewska LUCILLA
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:04:40
2017-09-29 22:16:15
Justyna Bielecka TAMIZA - K
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:04:16
2017-09-29 17:17:36
Patrycja Szelec GONDOLA
  • 2x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 2x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:03:52
2017-09-29 17:06:01
Szymon Weremczuk UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 12/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:03:31
2017-09-29 17:05:21
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:03:08
2017-09-29 17:04:59
Kacper Niewiadomski PREZYDENT II W
  • 1x 13/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/C/C130 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:02:51
2017-09-29 17:04:25
Szymon Weremczuk BALOU DEJA VU
  • 1x 12/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:02:25
2017-09-29 17:03:58
Jagoda Niewiadomska NURMI
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:01:45
2017-09-29 17:03:17
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRANCO
  • 1x 13/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/C/C130 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:01:19
2017-09-29 17:02:19
Agata Miazga WIKI
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:01:02
2017-09-29 16:18:11
Zuzanna Sławecka KORA
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:00:43
2017-09-29 16:16:53
Zuzanna Sławecka DANNY FOX B
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 20:00:17
2017-09-29 16:15:42
Angelika Zapała L-KARAT LINETTE
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/N1/N1 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 19:59:50
2017-09-29 16:14:34
Angelika Zapała ATUT
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/P1/P1 - Konkurs regionalny z jokerem
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 12:48:32
2017-09-28 11:53:36
Przemysław Gorczowski CONNET DU ROUET
  • 2x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 18/L/T100 - Konkurs towarzyski - dokładności art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 12:48:21
2017-09-27 22:51:13
Weronika Serafin BURSZTYN
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 12:48:10
2017-09-27 22:50:06
Paulina Orłowska SENATOR
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 12:47:56
2017-09-27 22:42:41
Weronika Gomułka GRANAT
  • 2x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 19:22:31
2017-09-27 14:57:26
Magdalena Mękal CABEXAL LATENIGHT
  • 2x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 19:22:12
2017-09-27 14:46:09
Ania Osuch PASTOR Z IZB
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 07:15:35
2017-09-25 23:14:07
Michał Ombach GALA
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 12:47:46
2017-09-24 20:29:05
Paweł Antoszak OLAF BASTION
  • 1x 12/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 22:36:19
2017-09-24 10:36:27
Jadwiga Rogalska MARATON
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/L/T100 - Konkurs towarzyski - dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 07:57:57
2017-09-23 10:33:09
Sylwia Mikutel BEN 64
  • 2x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 2x 16/T60/T60 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 07:57:45
2017-09-23 10:32:10
Anna Szrajer-Głasek HIMEQUYL
  • 2x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/L/T100 - Konkurs towarzyski - dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 07:57:34
2017-09-23 00:35:52
Elżbieta Jodłowska NASHVILLE
  • 2x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 07:57:21
2017-09-22 09:02:08
Mariusz Warecki LORNA
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 07:57:09
2017-09-21 19:51:29
Katarzyna Romanko CARLZIN
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 07:56:57
2017-09-21 19:50:33
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 07:56:32
2017-09-21 19:48:11
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 1/LL 50/T 50 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 07:27:47
2017-09-19 21:04:37
Aleksandra Florczak PARADA
  • 1x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 17:08:50
2017-09-17 20:24:10
Matylda Dohnalik LUSI
  • 2x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 14:26:38
2017-09-16 13:08:16
Maria Dziedzic ŻACZEK
  • 2x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 14:26:54
2017-09-16 13:07:41
Maria Przepióra AMARANT
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 14:27:16
2017-09-16 10:30:30
Karol Gardulski LUSI
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 14:27:29
2017-09-16 10:24:40
Weronika Sikora SARANNAH
  • 2x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 14:27:40
2017-09-16 10:20:23
Karol Gardulski GAWROSZ
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 14:27:51
2017-09-16 10:19:55
Anna Nowak GAWROSZ
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/L/T100 - Konkurs towarzyski - dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 14:28:03
2017-09-16 10:19:08
Katarzyna Łopatka OKLAND
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/L/T100 - Konkurs towarzyski - dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 14:28:15
2017-09-16 10:17:50
Katarzyna Krasicka SORINNA
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 14:28:28
2017-09-16 10:17:14
Gabriela Godek SORINNA
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 14:28:39
2017-09-16 10:16:12
Martyna Czapla ROMANIA
  • 2x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 2x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 14:28:51
2017-09-16 10:15:03
Tallulah Bradshaw NUBRID
  • 1x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 2x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 17:31:02
2017-09-15 22:26:23
Katarzyna Latała PIOŁUN
  • 1x 8/LL 50/T50- Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 14:29:16
2017-09-15 19:57:57
Izabela Strojny SILVIA
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/P110 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/P1/P1 - Konkurs regionalny z jokerem
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 19:59:34
2017-09-12 23:27:51
Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
  • 1x 3/LL 90/T90 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 2x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/T90/T90 - Koń - rower
  • 1x 18/L/T100 - Konkurs towarzyski - dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 18:56:40
2017-09-10 12:56:15
Agnieszka Szopa OMEN
  • 2x 2/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 70/T70 - Konkurs towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 17/T80/T80 - Konkurs towarzyski zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 17:08:39
2017-09-10 12:55:05
Natalia Mika A-FLICKA
  • 2x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 2x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 2x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 18:56:11
2017-09-08 13:04:17
Kinga Czekaj LIBIA
  • 1x 6/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/C130 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/N120 - Konkurs regionalny dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/C/C130 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 15/T90/T90 - Koń - rower
  • 1x 21/N1/N1 - Konkurs regionalny dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 22/C1/C1 - Konkurs regionalny szybkości art. 239 Tabela C
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 07:04:11
2017-09-07 07:46:49
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 4/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 11/L/L100 - Konkurs regionalny zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/L1/L1 - Konkurs regionalny - zwykłyart.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antoszak Paweł Szwadron Niepołomice
S
O000021
2. Bachleda-Szeliga Aleksandra KS KONSUL - Kościelisko
2001 (J.)
O046817
3. Biel Zofia WLKS krakus
2008 (Mł.)
O040729
4. Bielecka Justyna Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O021243
5. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
6. Borowiec Aleksandra
7. Borowiec Aleksandra BPK
2004 (JM.)
brak
8. Bradshaw Tallulah BPK
2000 (J.)
brak
9. Chowaniec Maria
2002 (JM.)
Brak
10. Czekaj Kinga KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O025099
11. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
12. Dohnalik Matylda bpk
2000 (J.)
brak
13. Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS
S
O037597
14. Drożdż Katarzyna BPK
2004 (JM.)
brak
15. Florczak Aleksandra brak
2002 (JM.)
brak
16. Gardulski Karol BPK
S
O023008
17. Gawrońska Liwia
2004 (JM.)
O035645
18. Gnutek Szymon BPK
2004 (JM.)
brak
19. Godek Gabriela BPK
2005 (JM.)
brak
20. Gomułka Weronika
2004 (JM.)
brak
21. Gorczowski Przemysław brak przynależnosci klubowej
brak
22. Gut Magdalena KS Bór Toporzysko
2000 (J.)
brak
23. Jaworska Małgorzata KS Bór Toporzysko
2001 (J.)
O024181
24. Jodłowska Elżbieta WLKS Krakus Swoszowice
2002 (JM.)
O038072
25. Jonik Anna KJ Assanya
S
O012441
26. Jonik Paweł KJ Assanya
S
O007527
27. Kawa Aleksandra KJ Facimiech
2001 (J.)
O033387
28. Kawa Katarzyna WLKS Krakus
S
O008013
29. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
30. Klimek Dominika BRAK
2006 (Mł.)
O043783
31. Kołodziejczyk Ewa
32. Kowalski Szymon KJ Apacz
2000 (J.)
O034814
33. Koza Wiktoria WLKS Krakus Swoszowice
2003 (JM.)
O034818
34. Krasicka Katarzyna brak
1997 (MJ.)
brak
35. Krawczyk Anna WLKS KRAKUS
1996 (MJ.)
O030781
36. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
37. Kucharczyk Dominika
38. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (JM.)
O043178
39. Kutrzeba Anastazja KS Bór Toporzysko
2000 (J.)
brak
40. Latała Katarzyna niezrzeszona
2002 (JM.)
brak
41. Łopatka Katarzyna BPK
2001 (J.)
O032158
42. Majewska Wiktoria KS Bór Toporzysko
1998 (MJ.)
brak
43. Matyja Klaudia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2002 (JM.)
brak
44. Mękal Magdalena
2000 (J.)
O028754
45. Miazga Agata WKJ Lublin
2004 (JM.)
O041392
46. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
47. Mika Natalia KJ Facimiech
2000 (J.)
O023507
48. Mikutel Sylwia KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
2006 (Mł.)
O043045
BRAK
49. Moskała Nadia klub jezdziecki assanya
2004 (JM.)
brak
50. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (J.)
O022705
51. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (JM.)
O029332
52. Nowak Anna BPK
1996 (MJ.)
O021570
53. Nowak Wiktoria Bpk
2001 (J.)
Brak
54. Nowicka Nikola WLKS Krakus
2001 (J.)
O031567
55. Nowicka Oliwia bpk
2007 (Mł.)
O040029
56. Ombach Michał KJ Assanya
2002 (JM.)
brak
57. Orłowska Paulina
2004 (JM.)
brak
58. Osieka Daria KS Faruk
1997 (MJ.)
O042971
59. Osuch Ania Bpk
2005 (JM.)
brak
60. Pilch Angelika KS Bór Toporzysko
2000 (J.)
brak
61. Polaczek-Bigaj Marta KS Faruk
O007472
62. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
63. Przepióra Maria Krakowski klub jazdy konnej
2002 (JM.)
O027342
64. Rogalska Jadwiga Klub Sportowy Bór Toporzysko
2000 (J.)
O038734
65. Romanko Katarzyna WLKS Krakus
S
O009056
66. Ruchała Elżbieta BPK
S
brak
67. Rzepa Mateusz KJ Assanya
S
brak
68. Salamon Aleksandra BPK
2001 (J.)
brak
69. Schoen-Pyrek Anna KJ FACIMIECH
S
O000561
70. Serafin Weronika
2004 (JM.)
brak
71. Sikora Weronika BPK
2000 (J.)
brak
72. Śliwa Paulina Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
1997 (MJ.)
brak
73. Sławecka Zuzanna KJ Apacz
2004 (JM.)
O040345
74. Strojny Izabela WLK Krakus Swoszowice
S
O020106
75. Szelec Patrycja Brak przynależności klubowej
1997 (MJ.)
Brak
76. Szopa Agnieszka BPK
S
brak
77. Szostak Maja KJ Assanya
78. Szostak Stefan KJ Assanya
S
brak
79. Szrajer-Głasek Anna Kielecki Klub Jeździecki
S
brak
80. Twardosz Wiktoria BPK
2004 (JM.)
brak
81. Walaszek Rafał WLKS Krakus
S
O007732
82. Warecki Mariusz STJ Stanica
S
Tow
83. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
84. Zapała Angelika KJ Apacz
S
O022515
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

85

A-FLICKA Śląska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Amadeus
M: Gwiazdka
O: Mika Wioletta
B: Patrycja Kokoszka
K023071
2.

44

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro
M: Artemida
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810
3.

21

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Adrian
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K023839
4.

12

ALLEGRO SP POL 2013 Wałach gniada F: Bijou Be
M: Azja-Polsmak
O: Szostak Stefan
B: Kosmowski Jan
brak
5.

88

AMARANT Malopolski POL 01.01.2006 Wałach gniada F: Aspan
M: Ambrozja
O: Robert Przepiora
B: Sk Janów Podlaski
K020315
6.

107

AMETYS Czeska Gorącokrw. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Nikola Nowicka
K013181 203010237360105
7.

15

AMOS ... POL 2013 Wałach gniada F: ...
M: ...
O: Krzysztof Koziarowski
B: ...
brak
8.

46

APRIL DAY V NNNN POL 03.03.2003 Klacz gniada F: Fair Play
M: NNNN
O: Michał Nowak
B: NNNN
Brak
9.

20

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
O: Krzysztof Koziarowski
B: Kosmowski Jan
brak
10.

66

ATUT Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Bonaparte
M: Aura Dahomanka
O: Robert Sławecki
B: Andrzej Tyka
K016412
11.

58

BALOU DEJA VU HAN GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
O: Andrzej Weremczuk
B: Gestut Lewitz
K016332 DE431310662310
12.

8

BALOUSSINI 2 Bawarska GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Baloubino B
M: Walaen
O: Szostak Stefan
B:
K016752
13.

23

BAST Mały Koń POL 1999 Wałach gniada/mk: F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
K024000
14.

76

BEN 64 DRP GER 1991 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Oskar Szrajer
B: NN
K003498 XX
15.

10

BOLERO SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Talent
M: Balanga
O: Paweł Piątkowski
B: Miśkiewicz Anna
K014950
16.

68

BURSZTYN Koń Huculski POL 2011 Wałach inna F: Czerchan
M: Bursa
O: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak
17.

105

BURSZTYN F:
M:
O:
B:
18.

72

CABEXAL LATENIGHT Hanowerska GER 2000 Wałach gniada F: Lafontaine / Landgraf I
M: Farina / Alme Star
O: Grzegorz Faber
B: 023338 Broeker, Karl-Heinz
K011323 DE431316944700
19.

16

CALMIRA 7 Rheinlander GER 2012 Klacz siwa F: Calmiro JW
M: Odeur-M
O: Krzysztof Koziarowski
B: Marc Boes
K023838
20.

80

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Zidan
M: Carmen-Polsmak/Adrian
O: Krzysztof Koziarowski
B: Maciej Bukowiec
K023268 616999570085412
21.

13

CARTOGRAN BLUE Oldenburger Springpferde DEU 2010 Wałach siwa/172 cm F: Cartogran/ Carthago Z
M: Chaccina/ Chacco Blue
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
K021180 DE418184013110
22.

11

CASIQUIARE Oldenburger Springpferde GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cartogran/ Carthago Z
M: Glonora Z/ Glorial
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
K019654 DE418184011810
23.

18

CASSINIA Oldenburska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassini 2
M: Bonita
O: Paweł Piątkowski
B: Małgorzata Siergiej
K014104
24.

56

CASTELLO BRANCO OLD. GER 2008 Wałach gniada F: Cassin/ Cassini I
M: Politese d`Ete
O: Marek Niewiadomski
B: -
K014299 DE418181202208
25.

1

COLINS PG SP POL 2002 Wałach F: Calderon
M: Dorine
O: Marian Darłak
B: Remigiusz Makowski
K007055
26.

67

CONNET DU ROUET Oldenburska GER 2010 Klacz siwa/170 F: Cartogran
M: Paschubet
O: przemysław gorczowski
B: Paul Schockemöhle
brak DE418184011210
27.

17

CONRAD 98 HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Cassini II
M: Wega IV
O: Szostak Stefan
B:
K014623
28.

82

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: Tomasz Skrobacz
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
29.

64

DANNY FOX B DRP GER 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Danny Gold
M: Minigi
O: Agnieszka Stopa
B: Hubert Hemmelgarn
K016541
30.

31

DON PEDRO SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua
M: Drobnostka / Szron
O: Robert Profic
B:
K024153
31.

4

DRIMA MŁP POL 2003 Klacz siwa F: Bajt / Wiedeń
M: Dropia / Cyborg
O: Matra Polaczek-Bigaj
B: Maria i Andrzej Bieńko
K013636 POL006630012403
32.

52

EASY RIDER R SP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Fair Play Coudreau
M: Entropia M
O: Fryderyk Walaszek
B:
K019960
33.

19

EDISON (E. NÉMASÁG) Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
O: Daria Osieka
B: Kimberger Ferenc
brak HUN M MF 044310000
34.

6

EMIGRANTKA Małopolska POL 2012 Klacz gniada F: Wareg
M: Elita
O: Nadia Moskała
B: Lalik Piotr
brak
35.

34

FIGO Małopolska POL 2008 Wałach gniada/165 F: Diafon
M: Fairy Twing
O: Andrzej Kuliga
B: Andrzej Kuliga
K019144 616006590228008
36.

32

FLAVIO Hanowerska POL 2007 Wałach gniada/175 F: Fighting Alpha / Landjonker
M: Funny /For Pleasure
O: Marek Drzyżdżyk
B: Niemcy
K022129 DE 431316817707
37.

51

FREDERIK KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Carolus II / Capitol I
M: Katarina / Glendale
O: Fryderyk Walaszek
B:
K019381 528003201008597
38.

74

GALA Koń Polski Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz gniada F: Warus sp
M: Grandeza xx
O: Osada konna Assanya
B: Robert Bogdalski
Brak 616 009 54 00519 03
39.

91

GAWROSZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada F: Szron
M: Granula
O: Anna Nowak
B: Izabela Janasik
K008640
40.

59

GONDOLA Małopolska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Himenez
M: Geneza
O: Patrycja Szelec
B: Milena Garbal
Brak
41.

70

GRANAT Koń Huculski POL 2010 Wałach gniada F: Piaf
M: Goplana
O: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach
B: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach
brak
42.

3

GROJEC R SP POL 2003 Ogier kara/164 F: Campari M / Carprilli
M: Go For Money / Goldstern
O: Marta Polaczek - Bigaj
B: Romuald Hałabuda
K008610 POL009540060403 102TN88
43.

40

HETMAN Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Horoskop
M: Forma
O: Dariusz Waligórski
B: Ryszard Kawula
brak
44.

42

HETMAN Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Jasny Poranek
M: Hulanka
O: Dariusz Waligórski
B: Wojciech Ciesielczuk
brak
45.

77

HIMEQUYL PKSP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: IMEQUYL
M: HURGANDA
O: OSKAR SZRAJER
B: WOJCIECH CIEPLIŃSKI
BRAK 616 009 55 00008 13
46.

2

JUTA SP POL 2003 Klacz gniada/mk:154 F: Aravel Waro / Luron
M: Jaksa / Len
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Hieronim Bogdanowicz
K013045 POL009530138503
47.

26

KAJA NN POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
K024274
48.

27

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
O: Monika Krupa
B: Pudzik Krystyna
brak
49.

37

KEC CLAUDIA JEAN ISH POL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
O: Katarzyna Kawa
B: William Kennedy
K017499 372414004804471 105IC22
50.

63

KORA Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: Brak
M: Brak
O: Robert Sławecki
B: Brak
Brak
51.

65

L-KARAT LINETTE Hanowerska POL 1997 Klacz kasztanowata F: LINCOLM L
M: WIENER STERN
O: Robert Sławecki
B: brak
K007901
52.

50

LADA Czeska Gorącokr. CZE 2007 Klacz gniada F: Cromwell / Corall
M: Legenda / Gottward S. V.
O: Krzysztof Martinczak
B:
K016761 203010237906807
53.

61

LADY PEZI OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
54.

7

LARMENA SP POL 1996 Klacz ciemnogniada/160 F: Cotton club
M: Lascala
O: Ilona majewska
B: Zakład doświadczalny chorzelów
Brak
55.

98

LIBIA Westfalska POL 2005 Klacz gniada F: Landstreicher
M: Lambada
O: Kinga Czekaj
B: Gerhard Toeffling
K011439
56.

9

LITTLE ONE Mały Koń POL 2008 Wałach srokata/mk:147 F: Satelita
M: Luba
O: Ośrodek Jeździecki PROGRES Andrzej Tyka
B: Konwent OO Bonifratów
brak POL 013570122308
57.

35

LOLEK Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
O: Andrzej Kuliga
B: Andrzej Kuliga
K024226 616 999 57 02968 06
58.

53

LORD OF THE DANCE III HAN GER 2006 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Lady Sunshine / Landsieger I
O:
B:
K018179 DE431310521706
59.

79

LORNA Teplokrevny Wb CZE 2005 Klacz ciemnogniada F: NN
M: Lusinda
O: Katarzyna Barańska
B: JK pri SZeS, SOUz a U
brak
60.

47

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Lwówek / Agar
M: Lakonia / Furato
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024 POL007520003706
61.

86

LUSI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Landacord
M: Limba
O: Katarzyna Dohnalik
B: Głaz Małgorzata
brak POL 009 63 00901 09
62.

89

LUSI SP POL 2009 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
63.

41

MAŁA MI TOP KUC POL 2002 Klacz gniada/kuc:146 F: Jowisz
M: Mona
O: Dariusz Waligórski
B: Dariusz Waligórski
K008991
64.

75

MARATON Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/162 F: Cytrus
M: Morwa
O: Mariusz Rogalski
B: Ćwiertniak Henryk
K017000 POL006570145206
65.

78

NASHVILLE Westfalski POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Nawarona
O: Agata Jodłowska
B: Marek Romanowski
K019885
66.

49

NIL MŁP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Niwa
O: Rafał Walaszek
B:
brak
67.

95

NUBRID Haflinger SVK 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: 4535 Nugat
M: 4493 Bella Dea
O: Marta Bradshaw
B: Michal Borsik
brak
68.

57

NURMI SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
O: Marek Niewiadomski
B: -
K022827
69.

92

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Elliot
M: Ofelia
O: Paweł Łopatka
B: Małgorzata Siergiej
K013635
70.

71

OLAF BASTION SP POL 2009 Wałach gniada F: Opar
M: Baza
O: Stanisław Szepielak
B: Stanisław Szepielak
K019431
71.

97

OMEN SP POL 2000 Wałach gniada/163 F: WITALIS
M: OLGA
O: Agnieszka Szopa
B: Żurowska Agnieszka
brak 009 57 01758 00
72.

29

PABLO PRO Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/176 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
O: Dominika Bom-Gawrońska
B: Mirosław Janik
K021817 616 007 59 00389 12
73.

36

PARABOLA Koń Huculski POL 2008 Klacz kasztanowata F: Afisz
M: Popielatka
O: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak
74.

84

PARADA Małopolska POL 2008 Klacz siwa/mk:156 F: Tacyt
M: Pora
O: Wojciech Florczak
B: Stanisław Chachaj
brak
75.

104

Paryż F:
M:
O:
B:
76.

73

PASTOR Z IZB Huculska POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Sputnik
M: Pipi
O: Szostak Stefan
B: Pasoń Stanisław
brak
77.

38

PERSI Haflinger POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Acord
M: Priska
O: Joanna Kuzak
B: Brodka Maciej
Brak 616013540160910
78.

43

PIANOLA SP POL 2006 Klacz siwa F: Silver Dream
M: Persja
O: Zdzisław Filipek
B: Wszołek Józef
K023130 POL 009 57 00109 06
79.

83

PIOŁUN Małopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Parys
M: Pikela
O: Wojciech Latała
B: Sylwia Berek
brak 616 006 63 01817 10
80.

25

PÓKER F:
M:
O:
B:
81.

60

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Prunelka / Premix
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K008876 POL009540042004
82.

101

QANTANERO M F:
M:
O:
B:
83.

100

RAMIDO NN POL 1993 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Joanna Prychistal-Kawa
B: NN
brak
84.

102

S-CESJA F:
M:
O:
B:
85.

99

SALOMON-K KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K
M: Salome
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K024281
86.

24

SAMANTHA PONYSPORT SP POL 2007 Klacz gniada F: Bakarat
M: Sabinka
O: Dariusz Waligórski
B: Barbara Guniewicz
brak
87.

14

SANDOKAN Mały Koń GER 2006 Wałach gniada/mk: F: Simeon
M: Ghesa
O: Alicja Mielcarek
B: Niemcy
brak
88.

90

SARANNAH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Sahara
O: Beata Sikora
B: NN
brak
89.

5

SARTORIAL Niemiecki Koń GER 2013 Wałach kara F: Sarto
M: Sandra
O: Anja Peters
B: Anja Peters
K020780
90.

69

SENATOR Koń Huculski POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Sonet
M: Surma
O: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak
91.

81

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
92.

96

SILVIA Oldenburska DEU 2010 Klacz gniada/171 F: Sir Shutterfly
M: Neptuna de Bonneville
O: Izabela Strojny
B: Gestuet Lewitz
K023012 DE 418184091310
93.

48

SIMI MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada F:
M:
O: Anna Krawczyk
B:
94.

30

SMUGA SP POL 2001 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Skania Robinia/ Robin II Z
O: Robert Profic
B:
K013640
95.

93

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
O: Karol Gardulski
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
K010752
96.

33

STRZELEC Śląska POL 2005 Wałach siwa/160 F: Inchalator
M: Solanka
O: Andrzej Kuliga
B: Andrzej Kuliga
brak 008540043505
97.

54

TAMIZA K SP POL 2006 Klacz siwa F: Lumpi
M: Traviata
O:
B:
K009998
98.

62

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
O: Andrzej Weremczuk
B: Monsieur Michel Simon
K023693
99.

55

WIKI SP POL 2003 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Miazga
B: -
brak
Rider Club
Competition
Prize
Bielecka Justyna Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
50
SUM:
50.00
Bigaj Maciej KS Faruk
250
SUM:
250.00
Czekaj Kinga KJK Szary Michałowice
100
SUM:
100.00
Jaworska Małgorzata KS Bór Toporzysko
200
SUM:
200.00
Jonik Paweł KJ Assanya
400
SUM:
400.00
Kawa Katarzyna WLKS Krakus
150
200
SUM:
350.00
Koza Wiktoria WLKS Krakus Swoszowice
100
SUM:
100.00
Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
100
300
SUM:
400.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
300
300
SUM:
600.00
Polaczek-Bigaj Marta KS Faruk
50
SUM:
50.00
Przepióra Maria Krakowski klub jazdy konnej
100
SUM:
100.00
Walaszek Rafał WLKS Krakus
200
200
100
SUM:
500.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoszak Paweł
Szwadron Niepołomice
2017-10-07
4
2017-10-07
10
2017-10-08
15
Bachleda-Szeliga Aleksandra
KS KONSUL - Kościelisko
LOLEK (35)
2017-10-06
6
2017-10-06
8
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Biel Zofia
WLKS krakus
D'APRIL (82)
2017-10-06
19
2017-10-06
2017-10-07
19
2017-10-07
2017-10-08
18
2017-10-08
Bielecka Justyna
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2017-10-06
17
2017-10-06
9
2017-10-07
8
2017-10-07
3
50
2017-10-08
18
Bigaj Maciej
KS Faruk
JUTA (2)
2017-10-06
5
2017-10-06
7
2017-10-07
2017-10-07
2017-10-08
15
2017-10-06
1
2017-10-06
1
2017-10-07
1
250
2017-10-07
5
2017-10-07
3
2017-10-08
7
2017-10-08
4
Borowiec Aleksandra
2017-10-07
25
Borowiec Aleksandra
BPK
2017-10-06
2017-10-06
2017-10-07
14
2017-10-08
Bradshaw Tallulah
BPK
NUBRID (95)
2017-10-06
16
2017-10-06
22
2017-10-07
4
2017-10-07
17
2017-10-08
2
2017-10-08
15
Chowaniec Maria
2017-10-08
10
2017-10-08
5
Czekaj Kinga
KJK Szary Michałowice
LIBIA (98)
2017-10-06
9
2017-10-06
2
2017-10-07
7
2017-10-07
6
2017-10-07
6
2017-10-08
3
100
2017-10-08
6
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
2017-10-06
3
2017-10-07
18
Dohnalik Matylda
bpk
LUSI (86)
2017-10-07
9
2017-10-07
9
2017-10-08
16
2017-10-08
13
Drewiczewska Agata
WLKS KRAKUS
LUCILLA (47)
2017-10-06
1
2017-10-06
6
2017-10-07
19
2017-10-07
7
2017-10-08
Drożdż Katarzyna
BPK
2017-10-06
14
2017-10-06
8
2017-10-07
7
2017-10-07
21
2017-10-08
3
Florczak Aleksandra
brak
PARADA (84)
2017-10-07
2017-10-07
16
2017-10-08
22
2017-10-08
Gardulski Karol
BPK
DRIMA (4)
2017-10-07
1
LUSI (89)
2017-10-06
26
2017-10-06
GAWROSZ (91)
2017-10-06
11
2017-10-06
5
Gawrońska Liwia
2017-10-06
9
2017-10-06
16
Gnutek Szymon
BPK
2017-10-08
9
Godek Gabriela
BPK
SORINNA (93)
2017-10-07
15
2017-10-07
11
2017-10-08
9
Gomułka Weronika
GRANAT (70)
2017-10-06
2017-10-06
BURSZTYN (105)
2017-10-08
19
Gorczowski Przemysław
brak przynależnosci klubowej
2017-10-06
20
2017-10-06
2017-10-07
10
2017-10-07
2017-10-08
15
2017-10-08
Gut Magdalena
KS Bór Toporzysko
2017-10-07
14
2017-10-07
2017-10-08
14
2017-10-08
Jaworska Małgorzata
KS Bór Toporzysko
HETMAN (42)
2017-10-08
5
2017-10-08
23
PIANOLA (43)
2017-10-07
1
200
2017-10-07
5
2017-10-08
10
2017-10-08
6
Jodłowska Elżbieta
WLKS Krakus Swoszowice
2017-10-06
2017-10-06
2017-10-07
15
2017-10-07
18
2017-10-08
8
2017-10-08
7
Jonik Anna
KJ Assanya
AMOS (15)
2017-10-06
2017-10-06
21
2017-10-07
29
2017-10-07
2017-10-06
8
ATOS (20)
2017-10-06
12
2017-10-06
10
2017-10-07
12
2017-10-06
4
Jonik Paweł
KJ Assanya
ALLEGRO (12)
2017-10-06
1
2017-10-07
8
2017-10-08
12
2017-10-08
9
2017-10-06
3
2017-10-07
7
2017-10-08
12
2017-10-06
3
2017-10-07
4
2017-10-08
1
400
Kawa Aleksandra
KJ Facimiech
PERSI (38)
2017-10-07
2017-10-07
Kawa Katarzyna
WLKS Krakus
2017-10-07
2
150
2017-10-08
2
200
RAMIDO (100)
2017-10-07
7
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2017-10-06
2
2017-10-06
1
2017-10-07
3
2017-10-07
8
2017-10-08
1
2017-10-08
1
Klimek Dominika
BRAK
BAST (23)
2017-10-06
3
2017-10-06
23
2017-10-07
17
2017-10-07
28
2017-10-06
2017-10-06
2017-10-07
19
2017-10-07
2017-10-08
18
2017-10-08
Kołodziejczyk Ewa
S-CESJA (102)
2017-10-06
8
2017-10-06
2017-10-06
3
2017-10-07
2017-10-07
1
2017-10-08
7
2017-10-08
11
Kowalski Szymon
KJ Apacz
2017-10-06
23
2017-10-06
2017-10-07
16
2017-10-08
8
Koza Wiktoria
WLKS Krakus Swoszowice
2017-10-06
12
2017-10-06
11
2017-10-07
9
2017-10-07
2
100
2017-10-08
12
2017-10-08
7
Krasicka Katarzyna
brak
SORINNA (93)
2017-10-06
18
2017-10-06
13
2017-10-08
Krawczyk Anna
WLKS KRAKUS
SIMI (48)
2017-10-06
15
2017-10-06
14
2017-10-07
15
2017-10-07
4
2017-10-08
1
2017-10-08
2
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (27)
2017-10-06
7
2017-10-06
16
2017-10-07
29
2017-10-07
10
2017-10-08
1
2017-10-08
11
Kucharczyk Dominika
2017-10-06
9
2017-10-06
5
2017-10-07
12
2017-10-07
26
2017-10-08
2017-10-08
17
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2017-10-06
2017-10-07
FIGO (34)
2017-10-06
4
2017-10-06
4
2017-10-07
28
2017-10-07
17
Kutrzeba Anastazja
KS Bór Toporzysko
HETMAN (40)
2017-10-07
5
2017-10-07
12
2017-10-08
6
2017-10-08
4
Latała Katarzyna
niezrzeszona
PIOŁUN (83)
2017-10-07
18
2017-10-07
23
2017-10-08
11
2017-10-08
8
Łopatka Katarzyna
BPK
OKLAND (92)
2017-10-06
14
2017-10-06
15
2017-10-07
4
2017-10-07
2
2017-10-08
1
2017-10-08
13
Majewska Wiktoria
KS Bór Toporzysko
HETMAN (42)
2017-10-07
20
2017-10-07
Matyja Klaudia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
PÓKER (25)
2017-10-06
11
2017-10-06
20
2017-10-06
25
2017-10-07
1
2017-10-07
11
2017-10-07
24
Mękal Magdalena
2017-10-07
2017-10-07
6
2017-10-07
5
2017-10-08
21
2017-10-08
Miazga Agata
WKJ Lublin
WIKI (55)
2017-10-07
22
2017-10-07
12
2017-10-08
9
2017-10-08
5
Mielcarek Alicja
BPK
2017-10-06
4
2017-10-07
13
2017-10-08
11
2017-10-06
3
2017-10-06
2017-10-07
8
2017-10-07
2017-10-08
5
Mika Natalia
KJ Facimiech
2017-10-06
19
2017-10-06
2017-10-07
6
2017-10-07
2017-10-08
20
2017-10-08
Mikutel Sylwia
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
BEN 64 (76)
2017-10-07
10
2017-10-07
17
2017-10-08
13
Moskała Nadia
klub jezdziecki assanya
2017-10-07
6
2017-10-07
24
2017-10-08
15
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2017-10-07
14
2017-10-07
3
100
2017-10-08
4
2017-10-08
2
300
NURMI (57)
2017-10-07
26
2017-10-07
21
2017-10-08
9
2017-10-08
17
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2017-10-07
6
2017-10-07
1
300
2017-10-08
1
300
2017-10-08
5
Nowak Anna
BPK
GAWROSZ (91)
2017-10-07
16
2017-10-07
22
2017-10-07
2017-10-08
6
2017-10-08
1
Nowak Wiktoria
Bpk
2017-10-06
2017-10-06
17
2017-10-07
5
2017-10-07
2017-10-08
15
2017-10-08
Nowicka Nikola
WLKS Krakus
AMETYS (107)
2017-10-08
3
2017-10-08
6
Nowicka Oliwia
bpk
KAJA (26)
2017-10-06
4
2017-10-06
10
2017-10-07
3
2017-10-07
8
2017-10-08
1
2017-10-08
14
Ombach Michał
KJ Assanya
GALA (74)
2017-10-07
13
2017-10-07
30
2017-10-08
17
2017-10-08
Orłowska Paulina
SENATOR (69)
2017-10-06
10
2017-10-06
2017-10-07
13
2017-10-07
2
2017-10-08
20
GRANAT (70)
2017-10-07
7
2017-10-08
2017-10-08
21
Osieka Daria
KS Faruk
2017-10-06
9
2017-10-06
20
2017-10-06
2017-10-07
14
2017-10-07
14
2017-10-07
2017-10-08
9
2017-10-08
16
Osuch Ania
Bpk
2017-10-06
2017-10-06
Paryż (104)
2017-10-08
4
Pilch Angelika
KS Bór Toporzysko
2017-10-07
5
2017-10-07
7
2017-10-08
2
2017-10-08
22
Polaczek-Bigaj Marta
KS Faruk
DRIMA (4)
2017-10-06
7
2017-10-06
13
2017-10-07
24
2017-10-07
12
2017-10-08
10
2017-10-08
3
50
Profic Robert
WLKS Krakus
SMUGA (30)
2017-10-06
7
2017-10-07
9
2017-10-08
8
2017-10-06
13
2017-10-07
23
2017-10-08
19
Przepióra Maria
Krakowski klub jazdy konnej
AMARANT (88)
2017-10-06
2
2017-10-06
2
2017-10-07
2017-10-08
4
2017-10-08
2
100
Rogalska Jadwiga
Klub Sportowy Bór Toporzysko
MARATON (75)
2017-10-06
11
2017-10-06
10
2017-10-07
18
2017-10-07
20
2017-10-08
1
2017-10-08
14
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus
CARLZIN (80)
2017-10-06
6
2017-10-07
6
2017-10-08
9
2017-10-06
12
2017-10-07
5
2017-10-08
4
Ruchała Elżbieta
BPK
RAMIDO (100)
2017-10-06
4
Rzepa Mateusz
KJ Assanya
2017-10-06
8
2017-10-06
12
2017-10-07
11
2017-10-08
2017-10-08
15
Salamon Aleksandra
BPK
2017-10-06
6
2017-10-07
8
Schoen-Pyrek Anna
KJ FACIMIECH
FLAVIO (32)
2017-10-08
Serafin Weronika
2017-10-06
7
2017-10-06
2
2017-10-07
11
2017-10-07
30
2017-10-08
2017-10-06
12
2017-10-06
15
2017-10-07
16
2017-10-07
22
2017-10-08
20
Sikora Weronika
BPK
2017-10-06
13
2017-10-06
2017-10-07
6
2017-10-07
27
2017-10-08
12
2017-10-08
Śliwa Paulina
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2017-10-06
6
2017-10-06
3
2017-10-07
21
2017-10-07
2
Sławecka Zuzanna
KJ Apacz
KORA (63)
2017-10-06
5
2017-10-06
11
2017-10-07
4
2017-10-07
10
2017-10-08
16
2017-10-06
17
2017-10-06
18
2017-10-07
23
2017-10-07
26
2017-10-08
19
Strojny Izabela
WLK Krakus Swoszowice
SILVIA (96)
2017-10-06
18
2017-10-06
15
2017-10-07
9
2017-10-08
5
Szelec Patrycja
Brak przynależności klubowej
GONDOLA (59)
2017-10-06
21
2017-10-06
2017-10-07
9
2017-10-07
2017-10-08
9
2017-10-08
Szopa Agnieszka
BPK
OMEN (97)
2017-10-06
7
2017-10-06
2017-10-07
3
Szostak Maja
KJ Assanya
Paryż (104)
2017-10-07
9
Szostak Stefan
KJ Assanya
BOLERO (10)
2017-10-06
9
2017-10-06
16
2017-10-07
27
2017-10-07
25
2017-10-08
1
2017-10-08
15
Szrajer-Głasek Anna
Kielecki Klub Jeździecki
2017-10-07
15
2017-10-07
2017-10-08
1
2017-10-08
7
Twardosz Wiktoria
BPK
2017-10-06
2
2017-10-07
2
2017-10-08
3
Walaszek Rafał
WLKS Krakus
LUCILLA (47)
2017-10-07
2
2017-10-08
6
NIL (49)
2017-10-06
5
2017-10-06
2017-10-07
3
2017-10-07
19
2017-10-08
1
2017-10-08
LADA (50)
2017-10-06
17
2017-10-06
6
2017-10-07
10
2017-10-07
12
2017-10-08
1
200
2017-10-08
2017-10-06
1
2017-10-06
2
2017-10-07
11
2017-10-07
2
200
2017-10-08
2017-10-06
19
2017-10-06
8
2017-10-07
11
2017-10-07
3
100
2017-10-08
13
Warecki Mariusz
STJ Stanica
LORNA (79)
2017-10-06
22
2017-10-06
24
2017-10-06
2017-10-07
20
2017-10-07
20
2017-10-07
2017-10-07
4
2017-10-08
10
2017-10-08
19
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2017-10-07
5
2017-10-07
8
2017-10-08
14
2017-10-08
9
2017-10-07
13
2017-10-07
13
2017-10-08
3
100
2017-10-07
4
2017-10-07
7
2017-10-08
9
2017-10-08
9
2017-10-08
8
Zapała Angelika
KJ Apacz
2017-10-06
10
2017-10-06
5
2017-10-07
ATUT (66)
2017-10-06
21
2017-10-06
14
2017-10-07
25
2017-10-07

Number of Riders: 84

Number of Horses: 99

The sum of prizes: 3 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Zbigniew Seibt)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl