Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI oraz ZR i ZT
WLKS Krakus Swoszowice, 25-27.08.2017

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bachleda-Szeliga Aleksandra KS KONSUL
2008 (Mł.)
LZRWZJ/5192/17
2. Badura Weronika Kj Facimiech
2003 (JM.)
O035638
3. Biel Zofia WLKS krakus
2008 (Mł.)
Brak
4. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
5. Bisaga Justyna KJ Facimiech
1999 (J.)
O027121
6. Błaszczyk Julia KS Faruk
brak
7. Borowiec Aleksandra BPK
2004 (JM.)
brak
8. Bosiacka Anna KJ Facimiech
S
brak
9. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
10. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
11. Cież Anna BPK
2001 (J.)
O040027
12. Ćwiękała Paulina NZ
2003 (JM.)
brak
13. Czekaj Kinga KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O025099
14. Dominik Róża Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1997 (MJ.)
O021392
15. Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS
S
O037597
16. Drożdż Katarzyna BPK
2004 (JM.)
brak
17. Dziedzic Maria bpk
2002 (JM.)
brak
18. Feliksiewicz Iwona St. Szwadron Niepołomice
S
O001698
19. Fiba Magdalena bez przynależności
1997 (MJ.)
brak
20. Figlewicz Aleksandra brak
brak
brak
21. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (J.)
O023589
22. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
23. Gardulski Karol BPK
S
brak
24. Gawor Grażyna KJ Facimiech
S
O035642
25. Gawrońska Liwia SKJ CHAMPIONS TEAM
2004 (JM.)
O035645
26. Gniadek Kornelia BRAK
S
BRAK
27. Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
S
O022650
28. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (J.)
O034714
29. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
30. Gruszczyk Martyna WHiBZ UR Rząska
1997 (MJ.)
brak
31. Grzywna Bernard St. Szwadron Niepołomice
S
O020247
32. Iwan Aniela Krakowski Klub Jazdy Konnej
2004 (JM.)
O038842
33. Jaworska Małgorzata KS Bór Toporzysko
2001 (J.)
O024181
34. Jonik Anna KJ Assanya
S
O012441
35. Jonik Paweł KJ Assanya
S
O007527
36. Kaczmarczyk Paula Anna KKJK
S
O009200
37. Kasprzyk Zuzanna bpk
2003 (JM.)
brak
38. Kawa Aleksandra KJ Facimiech
2001 (J.)
O033387
39. Kierońska Gabriela WLKS Krakus
2000 (J.)
//
40. Kiewrel Agnieszka WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2002 (JM.)
O029172
10121214
41. Kijas Emilia WHiBZ UR Rząska
2002 (JM.)
brak
42. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
43. Klimek Dominika BRAK
2006 (Mł.)
O043783
44. Klimek Weronika brak
1999 (J.)
brak
45. Kołodziejczyk Ewa
46. Komperda Renata Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
1997 (MJ.)
O031190
47. Kościelniak Natalia WLKS Krakus
1996 (MJ.)
O022514
10120766
48. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
49. Kotarba Filip brak
2006 (Mł.)
O044289
50. Kowalczyk Dominika niezrzeszony
S
brak
51. Kownacka Klaudia WLKS Krakus Swoszowice
2005 (JM.)
O038083
52. Koza Łukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice
S
O001772
53. Koza Wikoria WLKS Krakus
2003 (JM.)
O034818
54. Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1999 (J.)
O025795
55. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
56. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
57. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
58. Kozioł Olga bpk
2003 (JM.)
O038324
59. Krawczyk Anna WLKS Krakus
1996 (MJ.)
brak
60. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
61. Kuliga Idalia KS KONSUL
2005 (JM.)
LZRWZJ/5132/17
62. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
63. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
64. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
65. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
66. Luberda Artur Wlks Krakus
S
R026197
67. Łyś Karolina KJ Facimiech
2002 (JM.)
O025831
68. Łyś Magdalena KJ FACIMIECH
2001 (J.)
O025830
69. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
1996 (MJ.)
O040319
70. Margul Kacper KS FARUK
2004 (JM.)
brak
71. Matusiak Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2003 (JM.)
brak
72. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
73. Milewska Urszula Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2001 (J.)
O018830
74. Najdzionek Maja bpk
2006 (Mł.)
O046343
75. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
76. Nowicka Nikola WLKS Krakus
2001 (J.)
O031567
77. Nowicka Oliwia bpk
2007 (Mł.)
O040029
78. Orłowska Paulina Ośrodek Hipoterapii w Stróżach
2004 (JM.)
brak
79. Osieka Daria KS Faruk
1997 (MJ.)
brak
80. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (Mł.)
O044725
81. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (J.)
O023461
82. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
83. Przepióra Maria Krakowski klub jazdy konnej
2002 (JM.)
O027342
84. Przetacznik Monika Ośrodek Hipoterapii w Stróżach
S
brak
85. Pyrek Filip bpk
2004 (JM.)
O033434
86. Rogalska Jadwiga Klub Sportowy Bór Toporzysko
2000 (J.)
O038734
87. Rokita Kamila WLKS Krakus Swoszowice
1998 (MJ.)
O013049
88. Romanko Katarzyna WLKS Krakus
S
O009056
89. Rozlachowska Julia SKJ CHAMPIONS TEAM
2006 (Mł.)
O044768
90. Sadowska Maja Laser Team
2002 (JM.)
O038764
91. Scholtyssek Andrea KJK Pod Żubrem Niepołomice
1998 (MJ.)
O027308
92. Serafin Weronika Ośrodek Hipoterapii w Stróżach
2004 (JM.)
brak
93. Sicińska Karolina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
O035309
94. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (JM.)
O034702
95. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (JM.)
O034702
96. Sławecka Zuzanna KJ Apacz
2004 (JM.)
O040345
97. Sowa Małgorzata WHiBZ UR Rząska
2000 (J.)
O027339
98. Srokosz Jarosław WLKS Krakus
S
O032222
99. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (J.)
O012725
10118361
100. Strojny Izabela WLK Krakus Swoszowice
S
O020106
101. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (JM.)
O040406
102. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
103. Syrokosz Dalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (J.)
LZRWZJ/3311/17
104. Szeląg Kacper KS Faruk
2003 (JM.)
O042133
105. Szwarczyńska Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
1999 (J.)
brak
106. Szyndler Joanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
S
O031564
107. Tutaj Aleksandra KJ Facimiech
S
O018836
108. Walaszek Rafał WLKS Krakus
S
O007732
109. Wandzel Małgorzata - Kinga KJK Szary Michałowice
S
O007609
110. Warecki Mariusz STJ Stanica
S
Tow
111. Władyka Alicja bez przynależności klubowej
1997 (MJ.)
brak
112. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
113. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
114. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
115. Zaczkowska Nikola WLKS Krakus
S
O020537
116. Zarębska Natalia KJK Szary Michałowice
117. Zięba Barbara TEAM RANCHO PCIM
S
O007531
118. Zięba Józef TEAM RANCHO PCIM
1998 (MJ.)
O019611
119. Zięba Oliwia Bpk
2003 (JM.)
Brak
120. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
121. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
1996 (MJ.)
O012574
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

114

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro
M: Artemida
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810
2.

167

ABE KM F:
M:
O:
B:
3.

169

ACANI BEJ Małopolska POL 2006 Klacz gniada F: Berlin Bej
M: Akacja
O: F.H.U BASW
B: Zaczyk Wiesław
brak
4.

38

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Adrian
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
brak
5.

99

AHLERT OLD GER 2000 Wałach kasztanowata F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284
6.

15

AMARANT Malopolski POL 01.01.2006 Wałach gniada F: Aspan
M: Ambrozja
O: Robert Przepiora
B: Sk Janów Podlaski
K020315
7.

62

AMBROZJA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Imequyl
M: Azalia
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Jagielinski Jacek
pol 009590047807
8.

48

AMETYS Czeska Gorącokrw. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Nikola Nowicka
K013181 203010237360105
9.

127

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
O: Anna Schoen-Pyrek
B: E. Libich
K019052 POL009590211908
10.

129

ARAMIS Oldenburska POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
O: Marcin Maciaszek
B: Jerzy Pociask
K022149
11.

147

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
O: Agata Studencka
B:
K010223 5280030507620 104GC72
12.

152

B.Z.N. KWPN NED 2006 Wałach gniada F: CANTOS KWPN/CONTENDER
M: TELRILLE KWPN / LUX KWPN
O: Aleksandra Tutaj
B: NED
K011418 5280030610268
13.

142

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada F: CAP DE B'NEVILLE/STARTER
M: BIGOTERIA/ISLAM
O: Oleg Badałow
B: SK Pępowo
K016505
14.

89

BAST Mały Koń POL 1999 Wałach gniada/mk: F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
K024000
15.

81

BEL - AMINA BH SP POL 2005 Klacz gniada F: CZATRAN
M: BERETA
O: Magdalena Fiba
B: Bogna Renata Hupa
brak
16.

30

BOHUN SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Mariusz Giergiel
B: NN
K021823
17.

44

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Bara
O: Katarzyna Kurleto
B: Palkowski Bogdan
K012108
18.

156

BONO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc: F: Grawer
M: Bajka
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Józef Grzyb
brak
19.

54

BURSZTYN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1997 Wałach gniada F: Lando
M: Blaga
O: T. Sadowski
B: nn
K012260
20.

123

BURSZTYN Koń Huculski POL 2011 Wałach inna F: Czerchan
M: Bursa
O: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak
21.

158

Cafe au Lait F:
M:
O:
B:
22.

36

CALMIRA 7 Rheinlander GER 2012 Klacz siwa F: Calmiro JW
M: Odeur-M
O: Krzysztof Koziarowski
B: Marc Boes
K023838
23.

25

CANTANERO-P SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis
M: Calippa
O: Eugeniusz Zięba
B: Witold Polowczyk
K018268 12621
24.

137

CANTORA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Canto / Canturo
M: Soraja II / Coronado
O: Dariusz Kościelniak
B: Pries Karl-Heinrich
K019886 DE421000083810 105HH18
25.

73

CAPITAL BEJ Niem. Sport. POL 2011 Ogier kara F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
26.

5

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
27.

75

CARLO 7 HAN GER 2010 Wałach gniada F: Carlucci / Contendro I
M: Colette / Contender
O: Krzysztof Koziarowski
B:
K019136 DE431316853110 104WO18
28.

39

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Zidan
M: Carmen-Polsmak/Adrian
O: Krzysztof Koziarowski
B: Maciej Bukowiec
K023268 616999570085412
29.

151

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
O: Krzysztof Gronus
B: S. Skórka
K014632
30.

37

CASSINIA Oldenburska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassini 2
M: Bonita
O: Paweł Piątkowski
B: Małgorzata Siergiej
K014104
31.

27

CASTLIRA Holsztyńska GER 2012 Klacz siwa F: Castelan II
M: Lira II
O: Barbara Zięba
B: Jaeger
K022819 DE421000042112
32.

65

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: CARDENTO
M: AQUA
O: KIEWREL RYSZARD
B: ANN-CATRIN LAFWARS
K022594 752004540501001 54051001
33.

92

CHABLIS VDV Z Zangersheide BEL 2005 Wałach gniada F: Crown Z
M: Coni V
O: Joanna Kutermak
B: VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES
K013606
34.

72

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Krzysztof Leśniak
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
35.

106

CHACCO G / GER 0000 Wałach gniada F: /
M: /
O: /
B: /
brak
36.

96

CHECK POINT OLD POL 2011 Ogier siwa F: Clinton II
M: Larissa
O: Barbara Kollar
B: Ewa Prus
K022644
37.

4

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
38.

67

CHICA BOMB Oldenburska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
O: Kazimierz Żytkowicz
B: Leszek Chelstowski
K021695
39.

71

CHUPA CHUPS A POL 2013 Wałach gniada F: A
M: A
O: A
B: A
brak
40.

149

CON CAPITAL Oldenburski GER 2004 Wałach gniada/164 F: Con Capitol
M: Hauptstutbuch
O: ESPO Sp.z.o.o
B: Ludger Emke
K008735
41.

160

CONN RUBINA Holsztyńska DEU 2011 Klacz ciemnogniada/166 cm F: Connor
M: Thara I/ Quidam's Rubin
O: Alicja Mielcarek
B: Niemcy
K020301 DE4210000085411
42.

154

CONNORCA Holsztyn GER 2011 Klacz kara F: Connor
M: Viance
O: Srokosz Bożena
B: Lass Johann Peter
K022288
43.

35

CONRAD 98 HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Cassini II
M: Wega IV
O: Szostak Stefan
B:
K014623
44.

41

COOLMAN A POL 2008 Wałach gniada F: A
M: A
O: A
B: A
k
45.

40

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: Tomasz Skrobacz
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
46.

82

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Quaterman
M: Doxa
O: Aleksandra Rączka
B: Jacek Wilczyński
K015619
47.

52

DANNY FOX B DRP GER 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Danny Gold
M: Minigi
O: Agnieszka Stopa
B: Hubert Hemmelgarn
K016541
48.

165

DAZ Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere
M: KEC Spotted Diamont
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169
49.

70

DIARADEL 7 OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado/ Diamant De Semilly
M: Cenposa/ Centadel
O: Krzysztof Leśniak
B: Gestüt Lewitz
K023269 DE418185062212
50.

166

DIARADO BOY 7 old. DE 2012 c. gn. F:
M:
O:
B:
51.

31

DINAR SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Cajero
M: Dębogóra
O: Andrzej Wojewoda
B: SK Iwno
K014334 12586
52.

76

DOC BOY B.w.p. BEL 2009 Wałach kara F: NANDO
M: SIGURANTE
O: CHYŻBET
B: JOZEF GEERAERTS
K022344
53.

49

DURANGO P SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleone Z
M: Dalay
O: Libella sp. z o.o.
B: Bogdan Parkitny
61600670082311
54.

111

EASY RIDER R SP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Fair Play Coudreau
M: Entropia M
O: Fryderyk Walaszek
B:
K019960
55.

1

EDISON (E. NÉMASÁG) Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada F: 3829 Prémium
M: Irigység
O: Daria Osieka
B: Kimberger Ferenc
brak HUN M MF 044310000
56.

97

FALA SP POL 2003 Klacz gniada F: Long Star
M: Fama
O: Adam Klimczyk
B: Szymański Zdzisław
K019237
57.

139

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
O: Kamila Rokita
B: Chr. M. Snepvangers
K022885 528003201003967 105OK03
58.

105

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270
59.

95

FERRALINE HES POL 2013 Klacz gniada F: cormint
M: online II
O: TADEUSZ KOZA
B: TADEUSZ KOZA
LKRWZJ/3792/17
60.

98

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
61.

3

FIGO Małopolska POL 2008 Wałach gniada/165 F: Diafon
M: Fairy Twing
O: Andrzej Kuliga
B: Andrzej Kuliga
LKRWZJ/2113/17 616006590228008
62.

50

FRAKTAL SP POL 2004 Wałach gniada/mk:155 F: Lumpi
M: Funkcja
O: Marek Kasprzycki
B: Marek Kasprzycki
K021803 009540015795
63.

164

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
64.

110

FREDERIK KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Carolus II / Capitol I
M: Katarina / Glendale
O: Fryderyk Walaszek
B:
K019381 528003201008597
65.

104

GAWROSZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada F: Szron
M: Granula
O: Anna Nowak
B: Izabela Janasik
K008640
66.

130

GEJSZA Małopolski POL 2009 Klacz siwa/mk:156cm F: Lansjer
M: Gama
O: Aleksandra Figlewicz
B: Iwona Figlewicz
brak
67.

159

GIRIKIT KWPN NED 2011 Klacz siwa F: Tjungske
M: Pirikit
O: Krzysztof Gronuś
B: J.W.Greve
K021804
68.

140

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc: F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: JOANNA WYPIÓR
B: ???
K011908 POL01361016910611671
69.

42

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
70.

121

GRANAT Koń Huculski POL 2010 Wałach gniada F: Piaf
M: Goplana
O: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach
B: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach
brak
71.

94

GRAZIANO PK KWPN NLD 2011 Ogier kasztanowata F: andiamo
M: bienvenue
O: barbara kollar
B: holanida
LKRWZJ/595/17
72.

60

GROJEC R SP POL 2003 Ogier kara/164 F: Campari M / Carprilli
M: Go For Money / Goldstern
O: Marta Polaczek - Bigaj
B: Romuald Hałabuda
K008610 POL009540060403 102TN88
73.

153

H-CARETANO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Carry Son
M: Hańcza
O: Barbara Bisaga
B: Kazimierz Bartkowiak
K009790 10761
74.

118

HAMAS XX POL 2010 Wałach siwa F: ENJOY PLAN (USA)
M: HALSZKA
O: KJK Pod Żubrem
B: JAROSŁAW SZMYT
K024114
75.

126

HESTIA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:127 F: Semen
M: Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
O: Anna Schoen-Pyrek
B:
K019159 POL013570166507
76.

55

HOPKA Małoposka POL 2005 Klacz siwa F: Haj Bej
M: nn
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Stefan Brzuchała
brak
77.

113

HUESO MŁP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Jurand
M: Honda
O:
B:
brak
78.

143

IKAR Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: FAUST Z
M: IPSARA
O: Paweł Scholtyssek
B: Binkiewicz Jan
K017392
79.

8

INCALA Oldenburska DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor
M: Lady
O: Tomasz Skrobacz
B: Juergen Middelbeck
K022474
80.

28

JAKA CUDNA Małopolska POL 2011 Klacz gniada F: Jung
M: Jastarnia
O: Anna Kaczmarczyk
B: Anna Kaczmarczyk
K019142
81.

93

JANTAR BWP POL 2009 Wałach dereszowata F: Cicero Van De Maltahoeve
M: Turbud Ironia
O: Beata Broniatowska
B: Henryk Polednia
LKPZJ/1464/17
82.

12

JASKIER Małoposka POL 2009 Wałach kara F: Łyk Szampana
M: Jaworzynka
O: Dominika Knapik-Mróz
B: Dominika Knapik-Mróz
brak
83.

23

JAŚMIN PONYSPORT KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Barbara Guniewicz
B: -
Brak
84.

128

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
O: Anna Schoen-Pyrek
B: Polska
K020757 12615
85.

148

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: ROLAND
M: JUTA
O: Artur Luberda
B: Makowski Remigiusz
K009618 10658
86.

66

JULISSI SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Landino
M: Junona
O: Konstancja Syrokosz
B: Jerzy Korczyk
LKRWZJ/1897/17 616009570108408
87.

61

JUTA SP POL 2003 Klacz gniada/mk:154 F: Aravel Waro / Luron
M: Jaksa / Len
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Hieronim Bogdanowicz
K013045 POL009530138503
88.

16

KADI Konik Polski POL 03.03.2003 Klacz kasztanowata F: NNNN
M: NNNN
O: Marta Zięba
B: NNNN
Brak
89.

47

KAJA NN POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
brak
90.

87

KARINA Kuc Feliński POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:129 F: KENTACKY
M: KASIA
O: MARIA KOPEĆ
B: GATNER KRZYSZTOF
K023197 POL013540054705
91.

29

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
O: Monika Krupa
B: Pudzik Krystyna
brak
92.

85

KORAL KUC POL 2003 Wałach ciemnogniada/kuc:134 pa F: Roletto
M: Kolistyna
O: Eliza Lorek
B: Grzegorz Tomczyk
LKRWZJ/2031/17 POL 013 58 03166 03
93.

107

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F:
M:
O: Martyna Żmuda
B:
94.

109

LADA Czeska Gorącokr. CZE 2007 Klacz gniada F: Cromwell / Corall
M: Legenda / Gottward S. V.
O: Krzysztof Martinczak
B:
K016761 203010237906807
95.

117

LALA SP POL 2005 Klacz gniada F: Campari M/
M: Lakala/
O: Wioletta Gubała
B:
K011073
96.

134

LAURENTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair
M: -
O: Cież Anna
B: -
K015544
97.

74

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
98.

155

LIBIA Westfalska POL 2005 Klacz gniada F: Landstreicher
M: Lambada
O: Kinga Czekaj
B: Gerhard Toeffling
K011439
99.

9

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M:
O: Tomasz Skrobacz
B:
100.

33

LIROY SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: Carry Son
M: Ligraffia
O: Mariusz Giergiel
B: Jerzy Judka
K023244 616009640081111
101.

80

LITTLE ONE Mały Koń POL 2008 Wałach srokata/mk:147 F: Satelita
M: Luba
O: Ośrodek Jeździecki PROGRES Andrzej Tyka
B: Konwent OO Bonifratów
brak POL 013570122308
102.

2

LOLEK Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
O: Andrzej Kuliga
B: Andrzej Kuliga
LKRWZJ/4298/17 616 999 57 02968 06
103.

132

LORD OF THE DANCE III Hannover DEU 2006 Wałach gniada F: LORDANOS
M: LADY SUNSHINE
O: Koza Agnieszka
B: Gerd Janssen
K018179 DE431310521706
104.

88

LORNA Teplokrevny Wb CZE 2005 Klacz ciemnogniada F: NN
M: Lusinda
O: Katarzyna Barańska
B: JK pri SZeS, SOUz a U
brak
105.

64

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
106.

112

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Lwówek / Agar
M: Lakonia / Furato
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024 POL007520003706
107.

150

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Egipt
M: Linka
O: Grzegorz kolarski
B: Mustang AJ. Stokłosa
K021805
108.

19

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
-
109.

83

ŁANIA Małopolska POL 2001 Klacz gniada/mk: F: Banita
M: Łosza
O: Piotr Milewski
B: Gospodarstwo Rolne Hławiczka
K011711 11640
110.

138

MARATON Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/162 F: Cytrus
M: Morwa
O: Mariusz Rogalski
B: Ćwiertniak Henryk
K017000 POL006570145206
111.

116

MEDAL MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Tomaszewki
K011796 POL006660449206 104ZP50
112.

56

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Wawer / Corde
M: Markiza / Lew II
O: Bernard Grzywna
B: Kubiak
K013631 POL009660231606
113.

77

MEGI SP POL 2004 Klacz kara/162 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Łyś
B: Kubiak
K015130 POL013580259404
114.

22

MERCEDES Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Huzar
M: Marsylia
O: Aleksandra Stańska
B: Dariusz Kotyra
brak
115.

131

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: KATARZYNA ŚWIERKOSZ
B: ???
K017501
116.

86

MISTRAL Małopolska POL 2008 Wałach siwa F: Bekas
M: Miranda
O: Karolina Gurgul
B: SK Żabno
brak
117.

11

NEVADA Wielkopolak POL 2006 Klacz kasztanowata/164cm F: Magnet
M: Nawara
O: Dominika Kowalczyk
B: Matkowski Lubomir
brak POL 007 68 00718 06
118.

108

NIL MŁP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Niwa
O: Rafał Walaszek
B:
brak
119.

68

NIRVANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo
M: Nanellie
O: Jacek Mierzwiński
B: Jacek Mierzwińcki
K018928
120.

34

NORDICA Traken POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
O: Agnieszka Cywicka
B: Tomasz Gąsowski
K012533 732 01 00203 06
121.

125

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: LASCATRAZ L (hol)
M: OSARA xx
O: Anna Schoen-Pyrek
B: M. Bach
K017696 POL 009 53 01706 05
122.

26

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder
M: Karin/ Burggraaf
O: Eugeniusz Zięba
B: Kielce
K014058
123.

84

ORLIK WLKP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Burgund
M: Orselia
O: Marek Szwarczyński
B: Marek Szwarczyński
K014158 POL 007 60 00540 04
124.

141

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
O: ILONA JEZIERSKA-STYŚ
B: JAN KOSMOWSKI
K010060
125.

145

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
126.

146

PABLO PRO Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/176 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
O: Dominika Bom-Gawrońska
B: Mirosław Janik
K021817 616 007 59 00389 12
127.

63

PANTENOL Czeska Gorącokrwista POL 1998 Wałach gniada F:
M:
O: Łukasz Sordyl
B:
brak
128.

122

PARABOLA Koń Huculski POL 2008 Klacz kasztanowata F: Afisz
M: Popielatka
O: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak
129.

144

PIANOLA SP POL 2006 Klacz siwa F: Silver Dream
M: Persja
O: Zdzisław Filipek
B: Wszołek Józef
K023130 POL 009 57 00109 06
130.

115

PIERWIOSNEK SP POL 2001 Wałach gniada F: Rumor / Wabigon
M: Primavera / Bolivar
O: Agnieszka Najdzionek
B:
K008284 POL013540076801
131.

45

PLEASE FITTA Czysta Krew Angloarabska FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus du Maury
M: AMBRE DE FITTA
O: Piotr Brańka
B: -
K011671
132.

133

PRESTIŻ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Cityboy R
M: Pamela
O: Nikola Zaczkowska
B: Hubert Iwanow
K023260
133.

59

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
134.

53

RENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: T. Sadowski
B: nn
K023194
135.

103

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Cornado Boy
M: Ramona KG
O: Aleksandra Kochaniewicz
B: Magdalena Jażewska
brak
136.

162

S-CESJA F:
M:
O:
B:
137.

78

SAKRAMENTO SP POL 2012 Wałach gniada/166 cm F: Bockman's Looping/ Linaro
M: Saksonia/ Lansjer L
O: Ośrodek Jeździecki PROGRES Andrzej Tyka
B: SK Udórz
brak 616 009 54 00611 12
138.

51

SALOMON-K KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K
M: Salome
O: Rafał Płatek
B: Krzysztof Koziarowski
Brak
139.

79

SANDOKAN Mały Koń GER 2006 Wałach gniada/mk: F: Simeon
M: Ghesa
O: Alicja Mielcarek
B: Niemcy
brak
140.

163

SARA F:
M:
O:
B:
141.

157

SARMA F:
M:
O:
B:
142.

46

SATURN M SP POL 2008 Wałach siwa F: Faust Z
M: Salwa
O: Julita Szczepanik
B: SK Moszna sp z o.o.
POL0096900779008
143.

124

SENATOR Koń Huculski POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Sonet
M: Surma
O: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak
144.

32

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K016668
145.

119

SILVIA Oldenburska DEU 2010 Klacz gniada/171 F: Sir Shutterfly
M: Neptuna de Bonneville
O: Izabela Strojny
B: Gestuet Lewitz
K023012 DE 418184091310
146.

135

SIMI MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/164 F: Minaret /
M: Sisley /
O: Anna Krawczyk
B: Sławomir Frosik
K019347 616006570191111
147.

90

SMUGA SP POL 2001 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Skania Robinia/ Robin II Z
O: Robert Profic
B:
K013640
148.

6

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach F: Stakkatol
M: La silla
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
149.

102

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
O: Karol Gardulski
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak
150.

69

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
151.

7

TAMIZA- K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz siwa F: Louis
M: Traviata
O: Dorota Kozak
B: Kubacki Marek
K009998 10872
152.

136

VIVALDI SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Vientiana / Dixieland
O: Dariusz Kościelniak
B: Krzysztof Koziarowski
K009832 POL009570256802 102TG16
153.

100

WINNING TAMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Tyfoon
M: Winning Gold
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Adam Kolanowski
K010098
154.

17

WIRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NNNN
M: NNNN
O: Beata Motyl
B: Beata Motyl
brak
155.

18

ŻACZEK KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: Jowisz
M: Żaba
O: Magdalena Motyl
B: Danuta Lusina
brak
Rider Club
Competition
Prize
Biel Zofia WLKS krakus
rzeczowa o wartości
Błaszczyk Julia KS Faruk
rzeczowa o wartości
Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS
rzeczowe o wartości
Gronuś Alicja KJ Facimiech
rzeczowe o wartości
Iwan Aniela Krakowski Klub Jazdy Konnej
rzeczowe o wartości
Kijas Emilia WHiBZ UR Rząska
rzeczowe o wartości
Kilian Aniela WLKS Krakus
rzeczowe o wartości
Klimek Dominika BRAK
rzeczowa o wartości
Komperda Renata Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
rzeczowe o wartości
Kotarba Filip brak
rzeczowa o wartości
Koza Wikoria WLKS Krakus
rzeczowe o wartości
Krawczyk Anna WLKS Krakus
rzeczowe o wartości
Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
rzeczowe o wartości
Łyś Karolina KJ Facimiech
rzeczowe o wartości
Margul Kacper KS FARUK
rzeczowe o wartości
Matusiak Hanna WLKS Krakus Swoszowice
rzeczowe o wartości
Najdzionek Maja bpk
rzeczowa o wartości
Nowicka Oliwia bpk
rzeczowa o wartości
Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem Niepołomice
rzeczowa o wartości
Przepióra Maria Krakowski klub jazdy konnej
rzeczowe o wartości
Pyrek Filip bpk
rzeczowe o wartości
rzeczowe o wartości
Rozlachowska Julia SKJ CHAMPIONS TEAM
rzeczowa o wartości
Sławecka Zuzanna KJ Apacz
rzeczowe o wartości
Tutaj Aleksandra KJ Facimiech
rzeczowe o wartości
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
rzeczowe o wartości
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bachleda-Szeliga Aleksandra
KS KONSUL
LOLEK (2)
2017-08-25
17
2017-08-26
7
2017-08-27
21
Badura Weronika
Kj Facimiech
COOLMAN (41)
2017-08-25
8
2017-08-26
12
2017-08-27
13
Biel Zofia
WLKS krakus
D'APRIL (40)
2017-08-25
7
2017-08-26
6
2017-08-27
2
rzeczowa o wartości
Bigaj Maciej
KS Faruk
2017-08-25
6
2017-08-26
13
2017-08-27
Bisaga Justyna
KJ Facimiech
2017-08-25
8
2017-08-26
3
2017-08-27
8
Błaszczyk Julia
KS Faruk
2017-08-25
5
2017-08-26
2017-08-27
7
rzeczowa o wartości
Borowiec Aleksandra
BPK
2017-08-25
3
2017-08-25
2
Bosiacka Anna
KJ Facimiech
2017-08-26
19
2017-08-26
2017-08-26
4
2017-08-26
2017-08-27
5
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
BOHUN (30)
2017-08-25
4
2017-08-25
8
2017-08-26
12
2017-08-26
2017-08-27
8
LIROY (33)
2017-08-25
17
2017-08-25
2017-08-26
15
2017-08-26
2017-08-27
6
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2017-08-25
14
2017-08-26
2017-08-27
14
Cież Anna
BPK
2017-08-25
15
2017-08-26
11
2017-08-27
12
Ćwiękała Paulina
NZ
HUESO (113)
2017-08-25
2017-08-25
7
2017-08-26
2
2017-08-26
2
2017-08-27
1
Czekaj Kinga
KJK Szary Michałowice
LIBIA (155)
2017-08-25
2017-08-26
Dominik Róża
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
DAZ (165)
2017-08-26
1
Drewiczewska Agata
WLKS KRAKUS
LUCILLA (112)
2017-08-25
13
2017-08-26
2
2017-08-27
6
rzeczowe o wartości
Drożdż Katarzyna
BPK
2017-08-25
1
2017-08-25
4
Dziedzic Maria
bpk
ŻACZEK (18)
2017-08-25
14
2017-08-25
6
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
6
Feliksiewicz Iwona
St. Szwadron Niepołomice
2017-08-25
2017-08-25
2017-08-25
6
2017-08-25
6
2017-08-26
9
2017-08-26
14
2017-08-27
15
Fiba Magdalena
bez przynależności
2017-08-25
18
2017-08-25
15
2017-08-26
6
2017-08-26
Figlewicz Aleksandra
brak
GEJSZA (130)
2017-08-25
14
2017-08-25
10
2017-08-26
6
2017-08-26
22
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (68)
2017-08-25
10
2017-08-26
6
2017-08-27
9
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
SORINNA (102)
2017-08-25
23
2017-08-26
5
2017-08-27
8
Gardulski Karol
BPK
ROMANIA (103)
2017-08-25
22
2017-08-26
22
GAWROSZ (104)
2017-08-25
15
2017-08-26
15
2017-08-27
14
Gawor Grażyna
KJ Facimiech
2017-08-25
2017-08-26
18
2017-08-27
20
Gawrońska Liwia
SKJ CHAMPIONS TEAM
PABLO PRO (146)
2017-08-25
10
2017-08-26
14
2017-08-27
6
Gniadek Kornelia
BRAK
SARMA (157)
2017-08-25
19
2017-08-25
2017-08-27
4
Górski Dawid
WLKS Krakus Swoszowice
FEMPIRE G (105)
2017-08-25
5
2017-08-25
9
2017-08-26
2
2017-08-26
7
2017-08-27
12
CHACCO G (106)
2017-08-25
2
2017-08-25
2017-08-26
3
2017-08-26
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
2017-08-25
2
2017-08-26
3
2017-08-27
1
rzeczowe o wartości
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
LUNAR (150)
2017-08-25
19
2017-08-26
10
2017-08-27
14
Gruszczyk Martyna
WHiBZ UR Rząska
HOPKA (55)
2017-08-25
16
2017-08-26
21
2017-08-27
17
Grzywna Bernard
St. Szwadron Niepołomice
MEFISTO (56)
2017-08-25
13
2017-08-25
12
2017-08-26
7
2017-08-26
2
2017-08-27
13
Iwan Aniela
Krakowski Klub Jazdy Konnej
KORAL (85)
2017-08-25
4
2017-08-26
2
2017-08-27
2
rzeczowe o wartości
Jaworska Małgorzata
KS Bór Toporzysko
PIANOLA (144)
2017-08-25
6
2017-08-26
9
2017-08-27
7
Jonik Anna
KJ Assanya
2017-08-25
14
2017-08-25
7
2017-08-26
5
2017-08-26
9
2017-08-27
2
2017-08-25
10
2017-08-25
2017-08-26
7
2017-08-27
2
Jonik Paweł
KJ Assanya
2017-08-25
12
2017-08-26
4
2017-08-27
8
2017-08-25
5
2017-08-26
2
Kaczmarczyk Paula Anna
KKJK
2017-08-26
2017-08-26
Kasprzyk Zuzanna
bpk
WIRON (17)
2017-08-25
5
2017-08-25
6
2017-08-26
10
2017-08-26
12
2017-08-27
2
Kawa Aleksandra
KJ Facimiech
OSTIANA (145)
2017-08-25
11
2017-08-26
2017-08-27
Kierońska Gabriela
WLKS Krakus
2017-08-25
11
2017-08-26
23
2017-08-27
10
Kiewrel Agnieszka
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
CENTOO (65)
2017-08-25
12
2017-08-26
7
2017-08-27
10
Kijas Emilia
WHiBZ UR Rząska
BONO (156)
2017-08-25
5
2017-08-26
6
2017-08-27
4
rzeczowe o wartości
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2017-08-25
4
2017-08-26
13
2017-08-27
6
rzeczowe o wartości
Klimek Dominika
BRAK
2017-08-25
2017-08-26
BAST (89)
2017-08-25
1
2017-08-26
7
2017-08-27
4
rzeczowa o wartości
Klimek Weronika
brak
LUXOR (19)
2017-08-27
3
Kołodziejczyk Ewa
S-CESJA (162)
2017-08-25
17
2017-08-25
2017-08-26
5
2017-08-26
2017-08-27
3
Komperda Renata
Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
FRAKTAL (50)
2017-08-25
1
2017-08-26
9
2017-08-27
5
rzeczowe o wartości
Kościelniak Natalia
WLKS Krakus
VIVALDI (136)
2017-08-25
11
2017-08-26
8
2017-08-27
7
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2017-08-25
1
2017-08-26
9
2017-08-27
3
Kotarba Filip
brak
ACANI BEJ (169)
2017-08-25
3
2017-08-26
1
2017-08-27
4
rzeczowa o wartości
Kowalczyk Dominika
niezrzeszony
NEVADA (11)
2017-08-26
5
Kownacka Klaudia
WLKS Krakus Swoszowice
DINAR (31)
2017-08-25
17
2017-08-26
4
2017-08-27
11
2017-08-25
16
2017-08-25
2017-08-26
3
2017-08-27
2
Koza Łukasz
Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice
JANTAR (93)
2017-08-25
4
2017-08-25
10
2017-08-26
3
2017-08-26
4
2017-08-27
3
2017-08-25
11
2017-08-25
11
2017-08-26
6
2017-08-26
5
2017-08-27
4
2017-08-25
11
2017-08-25
8
2017-08-26
6
2017-08-26
2017-08-27
1
2017-08-25
9
2017-08-25
3
2017-08-26
10
2017-08-26
6
2017-08-27
16
Koza Wikoria
WLKS Krakus
2017-08-25
9
2017-08-26
6
2017-08-27
4
rzeczowe o wartości
Kozak Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2017-08-25
3
2017-08-26
8
2017-08-27
3
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2017-08-25
8
2017-08-26
6
CARLO 7 (75)
2017-08-25
10
2017-08-26
2017-08-27
4
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2017-08-25
12
2017-08-26
20
2017-08-26
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
CHENET (4)
2017-08-25
2
2017-08-26
2017-08-27
1
2017-08-25
14
2017-08-26
2
2017-08-25
5
Kozioł Olga
bpk
2017-08-25
9
2017-08-25
9
2017-08-26
17
2017-08-26
5
2017-08-27
5
Krawczyk Anna
WLKS Krakus
SIMI (135)
2017-08-25
3
2017-08-26
1
2017-08-27
2
rzeczowe o wartości
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (29)
2017-08-25
8
2017-08-26
6
2017-08-27
4
rzeczowe o wartości
Kuliga Idalia
KS KONSUL
FIGO (3)
2017-08-25
11
2017-08-26
7
2017-08-27
15
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2017-08-25
7
2017-08-26
3
2017-08-27
9
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
2017-08-25
2
2017-08-26
4
2017-08-27
1
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
NORDICA (34)
2017-08-25
9
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-26
8
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2017-08-27
4
2017-08-25
2017-08-25
10
2017-08-27
10
2017-08-25
12
2017-08-25
19
2017-08-26
8
2017-08-27
3
2017-08-25
5
2017-08-26
11
2017-08-27
2017-08-25
1
2017-08-26
8
CANTORA (137)
2017-08-25
6
2017-08-26
3
2017-08-27
2
2017-08-25
4
Luberda Artur
Wlks Krakus
2017-08-25
4
2017-08-26
20
2017-08-27
11
Łyś Karolina
KJ Facimiech
MEGI (77)
2017-08-25
6
2017-08-26
8
2017-08-27
3
rzeczowe o wartości
Łyś Magdalena
KJ FACIMIECH
DOC BOY (76)
2017-08-25
21
2017-08-26
2017-08-27
19
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
ARAMIS (129)
2017-08-25
10
2017-08-26
12
2017-08-27
7
Margul Kacper
KS FARUK
LOTOS (64)
2017-08-25
6
2017-08-26
4
2017-08-27
rzeczowe o wartości
Matusiak Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
LA COSTA (107)
2017-08-25
12
2017-08-26
5
2017-08-27
2
rzeczowe o wartości
Mielcarek Alicja
BPK
2017-08-25
4
2017-08-25
Milewska Urszula
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
ŁANIA (83)
2017-08-25
5
2017-08-26
19
2017-08-27
9
Najdzionek Maja
bpk
2017-08-25
8
2017-08-26
3
2017-08-27
6
rzeczowa o wartości
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-08-25
7
2017-08-26
5
2017-08-27
5
Nowicka Nikola
WLKS Krakus
AMETYS (48)
2017-08-25
5
2017-08-26
2
2017-08-27
6
Nowicka Oliwia
bpk
KAJA (47)
2017-08-25
6
2017-08-26
4
2017-08-27
8
rzeczowa o wartości
Orłowska Paulina
Ośrodek Hipoterapii w Stróżach
SENATOR (124)
2017-08-25
10
2017-08-25
2017-08-26
7
2017-08-26
18
2017-08-27
Osieka Daria
KS Faruk
2017-08-25
20
2017-08-26
13
2017-08-27
13
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2017-08-25
2
2017-08-26
2
2017-08-27
1
rzeczowa o wartości
Policht Angelika
WLKS Krakus
AHLERT (99)
2017-08-25
9
2017-08-26
1
2017-08-27
4
Profic Robert
WLKS Krakus
SMUGA (90)
2017-08-25
8
2017-08-26
11
2017-08-27
7
Przepióra Maria
Krakowski klub jazdy konnej
AMARANT (15)
2017-08-25
1
2017-08-26
1
2017-08-27
5
rzeczowe o wartości
Przetacznik Monika
Ośrodek Hipoterapii w Stróżach
GRANAT (121)
2017-08-25
16
2017-08-25
2017-08-26
8
2017-08-26
21
2017-08-27
PARABOLA (122)
2017-08-25
8
2017-08-25
2017-08-26
3
2017-08-26
7
2017-08-27
Pyrek Filip
bpk
2017-08-25
2
2017-08-26
2
2017-08-27
5
HESTIA (126)
2017-08-25
2
2017-08-26
3
2017-08-27
5
rzeczowe o wartości
2017-08-25
3
2017-08-27
1
rzeczowe o wartości
Rogalska Jadwiga
Klub Sportowy Bór Toporzysko
MARATON (138)
2017-08-25
6
2017-08-26
16
2017-08-27
18
Rokita Kamila
WLKS Krakus Swoszowice
FEMKE (139)
2017-08-25
9
2017-08-26
2017-08-27
1
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus
CARLZIN (39)
2017-08-25
7
2017-08-26
9
Rozlachowska Julia
SKJ CHAMPIONS TEAM
KARINA (87)
2017-08-25
4
2017-08-26
5
2017-08-27
3
rzeczowa o wartości
Sadowska Maja
Laser Team
RENA (53)
2017-08-25
2017-08-26
10
2017-08-25
18
2017-08-26
Scholtyssek Andrea
KJK Pod Żubrem Niepołomice
IKAR (143)
2017-08-25
14
2017-08-26
17
2017-08-27
Serafin Weronika
Ośrodek Hipoterapii w Stróżach
BURSZTYN (123)
2017-08-25
11
2017-08-25
2017-08-26
11
2017-08-26
14
2017-08-27
Sicińska Karolina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
FALA (97)
2017-08-25
13
2017-08-25
3
2017-08-26
4
2017-08-26
16
2017-08-27
9
BAKŁAJ (142)
2017-08-25
7
2017-08-26
5
2017-08-27
6
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
INCALA (8)
2017-08-25
4
2017-08-26
10
2017-08-25
1
2017-08-26
2017-08-27
2
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
ABE KM (167)
2017-08-26
4
Sławecka Zuzanna
KJ Apacz
2017-08-25
1
2017-08-26
5
2017-08-27
3
rzeczowe o wartości
Sowa Małgorzata
WHiBZ UR Rząska
JASKIER (12)
2017-08-27
8
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus
CONNORCA (154)
2017-08-27
1
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2017-08-25
15
2017-08-25
18
2017-08-25
2017-08-25
1
Strojny Izabela
WLK Krakus Swoszowice
SILVIA (119)
2017-08-25
18
2017-08-26
14
2017-08-27
12
Styś Wiktoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (141)
2017-08-25
5
2017-08-26
15
2017-08-27
8
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (98)
2017-08-25
2017-08-26
1
2017-08-27
4
Syrokosz Dalia
WLKS Krakus Swoszowice
JULISSI (66)
2017-08-26
9
2017-08-26
9
2017-08-27
7
Szeląg Kacper
KS Faruk
JUTA (61)
2017-08-25
16
2017-08-26
9
2017-08-27
10
2017-08-25
13
2017-08-26
16
Szwarczyńska Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
ORLIK (84)
2017-08-25
6
2017-08-25
5
2017-08-26
16
2017-08-26
2017-08-27
9
Szyndler Joanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
HAMAS (118)
2017-08-25
1
2017-08-25
20
2017-08-26
1
2017-08-26
10
2017-08-27
1
Tutaj Aleksandra
KJ Facimiech
B.Z.N. (152)
2017-08-25
9
2017-08-26
4
2017-08-27
3
rzeczowe o wartości
Walaszek Rafał
WLKS Krakus
NIL (108)
2017-08-25
7
2017-08-25
5
2017-08-26
2017-08-26
2
2017-08-27
4
LADA (109)
2017-08-25
3
2017-08-25
1
2017-08-26
2017-08-27
5
2017-08-26
2
FREDERIK (110)
2017-08-25
2
2017-08-25
2
2017-08-26
1
2017-08-27
3
2017-08-25
7
2017-08-25
15
2017-08-26
3
2017-08-26
11
2017-08-27
11
Wandzel Małgorzata - Kinga
KJK Szary Michałowice
2017-08-25
13
2017-08-26
12
2017-08-27
9
Warecki Mariusz
STJ Stanica
LORNA (88)
2017-08-25
3
2017-08-25
2
2017-08-26
11
2017-08-26
2017-08-27
Władyka Alicja
bez przynależności klubowej
MISTRAL (86)
2017-08-25
13
2017-08-25
2017-08-26
4
2017-08-26
2017-08-27
10
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
ARDITO W. (147)
2017-08-25
4
2017-08-26
7
2017-08-27
2
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech
GIRIKIT (159)
2017-08-25
8
2017-08-25
3
2017-08-26
5
2017-08-26
2017-08-27
1
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
GLORY (140)
2017-08-25
3
2017-08-26
1
2017-08-27
1
rzeczowe o wartości
Zaczkowska Nikola
WLKS Krakus
PRESTIŻ (133)
2017-08-25
7
2017-08-26
8
2017-08-27
15
Zarębska Natalia
KJK Szary Michałowice
2017-08-25
12
2017-08-26
11
2017-08-27
16
Zięba Barbara
TEAM RANCHO PCIM
2017-08-26
13
2017-08-26
10
2017-08-26
15
Zięba Józef
TEAM RANCHO PCIM
2017-08-26
8
Zięba Oliwia
Bpk
KADI (16)
2017-08-25
1
SARA (163)
2017-08-25
4
2017-08-26
13
2017-08-26
4
2017-08-27
2
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (116)
2017-08-25
2017-08-26
10
2017-08-27
5
LALA (117)
2017-08-25
3
2017-08-26
3
Żytkowicz Maja
WLKS Krakus Swoszowice
2017-08-25
2
2017-08-25
12
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
6

Number of Riders: 121

Number of Horses: 155

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Zbigniew Seibt)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl