Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO1* oraz HZR w skokach przez przeszkody
KJK Szary Michałowice, 24-27.11.2022

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamietz Barbara Klub Sportowy Adamietz
2001 (MJ.)
O036880
2. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses Warszawa
S
O009521
3. Bado Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O032526
10112343
4. Balcerzak Agata Kielecki Klub Jeździecki
2002 (MJ.)
brak
5. Bartoszek Oktawia Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
O053029
6. Bartoszek Oliwia Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
O052577
7. Bebak Natasza Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2010 (JM.)
O084882
8. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O063834
9. Bielichenko Daria KJK Szary
10. Bijan Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2006 (J.)
O053688
11. Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
S
O037110
12. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (J.)
O045656
13. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
14. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O053202
15. Bodden Maya Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2006 (J.)
O060787
16. Bzdok Joanna KJK Szary Michałowice
S
O039462
17. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
S
O021799
18. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
19. Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp.
S
O003873
20. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
21. Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew
S
O020896
22. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
23. Ciepłucha Hanna Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (J.)
O051409
24. Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O035669
25. Czarnek Oliwia RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O048235
26. Czech Nadia KJ Nostro
2006 (J.)
O070315
27. Dudzińska Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O062439
28. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
29. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
30. Frąckowiak Martyna SKJ Optima
2003 (MJ.)
O035367
31. Gaczorek Grzegorz BPK
S
O051083
32. Gajdzik Nadia LKJ OCHABY
2006 (J.)
O061930
33. Gajewska Iga JKS Equi Verso
2005 (J.)
O048462
34. Gardas Dominika KS Sydow Riding Team
2001 (MJ.)
O023600
35. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
36. Gibas Zuzanna PLKJ Plessówka
2004 (J.)
O060943
37. Glonek Ewa Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2013 (Mł.)
Brak
38. Glonek Maria Stow.J. Napoleońska Zagroda
2009 (JM.)
O062986
39. Gozdek Krzysztof KS Adamietz
S
O001078
40. Gut Magdalena LKJ Moszna
S
O002153
41. Gwóźdź Alicja BPK (SWK)
2007 (JM.)
O064643
42. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (MJ.)
O042448
43. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O046029
44. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
45. Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O050177
46. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O033426
47. Hrabowska Yaroslava bpk mal
S
O069807
48. Hus Kaja Jks Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2009 (JM.)
O064585
49. Jagoda Weronika KJ Mszana Górna
2006 (J.)
O045952
50. Jahan Maya Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056757
51. Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
S
O021853
52. Janosz Wiktoria Plesówka
S
O025742
53. Jarocka Zuzanna Tuszyński KJ Garbówek
2003 (MJ.)
O036061
54. Jasińska Julia Fundacja Horse Sport Warszawa
2008 (JM.)
O063988
55. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
S
O027190
56. Kajfasz Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O055355
57. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
58. Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
2006 (J.)
O056678
59. Kałwa Kamila Jurajski LKJ w Udorzu
S
O058571
60. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka
2005 (J.)
O044984
61. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
62. Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
S
O001402
63. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O042158
64. Klimczak Martyna Stow. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
65. Kluska Natalia KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
66. Kłosowska Anna Kjk Szary
S
O001614
67. Kłosowski Daniel Kjk Szary
S
O011230
68. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
69. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (J.)
O048818
70. Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O053605
71. Kostera Amelia Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2005 (J.)
O054541
72. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
73. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
74. Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
S
O009341
75. Kozioł Grażyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O045016
76080203185
76. Kozioł Piotr KJ PRERIA WILKOWICE
S
O047680
77. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (MJ.)
O034307
78. Kruczek Nikola Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O062363
79. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O036409
80. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
81. Krzywodajć Julia KjkELIZAR
2007 (JM.)
O059086
82. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
S
O039762
83. Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku
S
O026764
84. Kubiak Jakub KJ Łąck
S
O026764
85. Kubiak Jakub Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
S
O026764
10165106
86. Kuc Zuzanna BPK (MAL)
2005 (J.)
O047616
10187969
87. Kuczera Marianna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2007 (JM.)
O061216
88. Kula Maja Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2006 (J.)
O056721
89. Kulpa Emilia KJ Assanya
2004 (J.)
O050344
90. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
91. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (MJ.)
O027311
92. Kuźniak Aneta Klub Jeździecki Facimiech
S
LZRWZJ/3276/20
93. Kwolek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
2009 (JM.)
O069312
94. Larkowski Wiktor LKJ Moszna
S
O002876
95. Lehmann Nina Klub Sportowy Sydow Riding Team
2008 (JM.)
O064222
10286539
96. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
97. Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice
S
O000877
98. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
99. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (MJ.)
O035885
100. Machnik Roman Jurajski LKJ w Udorzu
S
O044878
101. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
102. Madej Amelia WKJ Lublin
2007 (JM.)
O055854
103. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
104. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O045665
105. Marcińczak Antonina Tuszyński KJ Garbówek
2011 (Mł.)
O059714
106. Matla Łukasz Klub Jeździecki Global
S
O001389
107. Matla Łukasz Klub Jeździecki Global
S
O001389
108. Michalik Angelika St. KJ Profit Orzesze
2006 (J.)
O039681
109. Miłoszewska Nikola Akademia Jeździecka Dawidy
2007 (JM.)
O053404
110. Mroczek Julia KJ Rock Horses Warszawa
S
O029043
111. Musiolik Maja Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
2009 (JM.)
O062524
112. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
S
O028637
113. Najdzionek Szymon Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
N028637
114. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O030887
115. Niedzielska Kamila Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
2005 (J.)
O072084
116. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
117. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
118. Olszowy Ryszard ZKS DRZONKÓW
2005 (J.)
O056297
119. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
120. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
S
O009229
121. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
S
O009229
122. Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (J.)
O052862
123. Owcarz Kinga Kjk ELIZAR
2006 (J.)
O069430
124. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (J.)
O048722
125. Pawłowska Joanna WLKS KRAKUS Swoszowice
2008 (JM.)
brak
126. Pawłowska Julia BPK (PKA)
S
O050858
127. Pawłowska Olga KJ Leśna Wola
2006 (J.)
O055510
10231778
128. Pierz Barbara Soymax Lublin Team
2001 (MJ.)
O048543
129. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
130. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
S
O027023
131. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
S
O013203
132. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
133. Płatos Natalia KJ Galop Kozienice
S
O015057
134. Płatos Sebastian KJ Galop Kozienice
S
O006539
135. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
136. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
S
O034843
137. Ponińska Helena Stow. Warszawski KJ
2008 (JM.)
O057006
138. Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice
S
O022425
139. Popiół Małgorzata LKJ Drama Zbrosławice
2020 (Mł.)
O055627
140. Pricop Lena Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O056018
141. Przepióra Maja Wlks krakus swoszowice
2002 (MJ.)
O027342
142. Przybylski Łukasz BPK (WIE)
S
O005792
10060244
143. Pszowski Kevin KJ Jumping Team Brynica
2008 (JM.)
O047502
144. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
10224161
145. Pytka Natalia Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2007 (JM.)
brak
146. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole
S
O000539
147. Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd
S
O038734
10241351
148. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
149. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
150. Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
S
O003310
151. Sitek Alina JKS Pogórze
S
O014542
152. Skonieczna Natalia KJ Rock Horses Warszawa
2005 (J.)
O051984
153. Skotniczna-Zięba Karolina KS Team Rancho Pcim
S
O023503
154. Skowron Agata St KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O065963
155. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
156. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
157. Ślęzak Jagoda St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O054199
10231041
158. Słabiak Bartosz Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2007 (JM.)
O069314
159. Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O007598
160. Słowik Roksana OJK Barcice
2002 (MJ.)
O058841
161. Śmietana Hanna KJK Pod Żubrem
2010 (JM.)
brak
162. Sołtys Klaudia LKJ Zabajka
2010 (JM.)
Xxx
163. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
164. Stec Estera JKS Kasztanka
2004 (J.)
O063572
165. Strzałka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O036415
166. Świeboda Zofia BPK (SWK)
2007 (JM.)
O084296
167. Szary Ziebicka Anna POL
S
O003606
10032902
168. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
169. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
170. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
O058542
171. Szlachta Amelia St KS KJK Szary Michałowice
2006 (J.)
0084688
172. Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001889
173. Szpak Martyna KJ Galop Kozienice
2010 (JM.)
O065316
174. Szulik Zofia Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O074212
175. Szwarc Barbara LKJ OCHABY
2007 (JM.)
O059154
176. Talaga Emilia KS Team Rancho Pcim
2009 (JM.)
O064485
177. Talaga Nikola KS Team Rancho Pcim
2008 (JM.)
O060043
178. Toporek Hanna Klub Jeździecki Galop w Kozienicach
2003 (MJ.)
O039981
179. Trąbska Julia Stajnia Alicante
S
O044658
180. Trelińska Amelia Kielecki KJ
2007 (JM.)
O040528
181. Turaj Kinga BPK
2006 (J.)
O053540
182. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
183. Tyszko Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O003541
184. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
185. Tyszko Mateusz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O003577
186. Uchman Dominika KJ Rock Horses Warszawa
2004 (J.)
O039590
187. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
188. Uchwat Marika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2005 (J.)
O040968
189. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
190. Urbańska Natalia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
191. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
192. Walas Ewa KJ Lesna Wola
S
O017426
193. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
194. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
S
O024273
195. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka
S
O002461
196. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
197. Władyka Lena WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O059590
198. Wójcik Magdalena WKJ Lublin / SJ Gershwin
2001 (MJ.)
O025955
199. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
O065575
200. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
201. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
O053037
X
202. Wypych Karolina St KS KJK Szary Michałowice
2009 (JM.)
O066813
203. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
204. Zaczyk Maciej WLKS Krakus Swoszowice
2002 (MJ.)
0040547
205. Zakałużna- Żerebecka Anna LKJ Moszna
S
O024508
206. Załoga Ewa RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
0061223
207. Zawadzka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
2009 (JM.)
O063885
208. Zhuravlova Taisiia KJK Szary
209. Zięba Amelia KJK SZARY
2008 (JM.)
O058832
10245993
210. Zięba Anna KJK Szary
S
O061173
211. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
O019611
212. Ziebicki Michal POL
S
O002368
10013394
213. Ziebicki Michal POL
S
O002368
10013394
214. Ziebicki Mikolaj Kjk szary michalowice
2011 (Mł.)
O059251
215. Ziętal Emilia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2010 (JM.)
O062985
216. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
217. Żuradzka Maja KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O064054
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

94

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
2.

321

AISHA OF HERITAGE Z ZANG BEL 2015 klacz siwa/170 F: Atlantus Van De Roshoeve / Quickfeuer v Koekshof
M: I-Cassandra / Cassini I
K029951 056015Z55792515
3.

163

ALFREDO ALFARVAD Z ZANG POL 2013 wałach gniada/179 F: Air Jordan
M: Queen Alfarvad Z
K030806 056015z55672813
4.

239

ALL IN MY HEART ZW Z WARMBLOOD POL 2015 mare chestnut/167 F: Hippica Andiamo
M: Ajka
K028923 056015Z55693615
5.

115

AMARETTO SBK Z ZANG BEL 2015 wałach siwa/170 F: Atomic Z / Cumano
M: Salitta / Colman
K030775 056015Z556343315
6.

97

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
K027428 616009690068214
7.

55

AMOS - POL - wałach gniada/170 F: -
M: -
- -
8.

70

ANONIEM KWPN POL 2005 Wałach gniada/173 F: Kojak
M: Madonna
K010129 528003 05.04791
9.

383

ANTHONOV SP POL 2014 valach bay F: Hippica Koh i Noor
M: Angela
K029075 616009630148514
10.

196

ARAMIS SP POL 2011 ogier gniada F: Ladykracher 8 / Landclassic
M: Aronia / Diexieland
K020211 616009540056811
11.

98

ARAMIS SP POL 2011 wałach gniada F: Ladykracher 8 / Landclassic
M: Aronia / Dixieland
K020211 616009540056811
12.

322

ARIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Sommer Hit / Sandro Hit
M: Abigail / Math Ilde
K033046 616009640081116
13.

345

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/182 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
14.

410

ARTEK F:
M:
15.

77

ASKARI DE TALMA HOL GER 2016 wałach gniada/165 F: Adagio de Talma
M: Enna III / Tornesch
Brak DE421000191917
16.

405

ASTON MARTIN WESTFALSKA POL 2017 wałach gniada/172 F: Almanzor L / Acord II
M: Baśniowa Pani / Marino
K033703 DE441411088217
17.

250

ATOS SP POL 2013 wałach kasztanowata/XX F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
KO25877 616 009 57 01456 13
18.

89

AZAR STE HERMELLE SF FRA 2010 wałach siwa/170 F: Duc De La Lande II / Qredo De Paulstra
M: Gzara De Ste Hermelle / Bayac De Ste Hermelle
K030767 10714150J
19.

44

B FREEDOM Z ZANG POL 2016 klacz ciemnogniada/167 F: Bosch Blue / Cantos
M: Fenicjanka / Corde
K031419 056015Z55654016
20.

238

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
21.

379

BALANTAJ MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/162 F: Pentagram
M: Bretania
K035020 616006550033113
22.

388

BALOU'S BATMAN OS GER 2014 Gelding Bay F: BALOU DU ROUET
M: MELODY/LANDCAPITOL
DE418180737914 106ZY74
23.

246

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo / Balou du Rouet
M: Ella / Embassy I
K028085 DE431319625813
24.

400

BELLA POL klacz F:
M:
25.

175

BERENIKA SP POL 2015 klacz siwa/167 F: Imequyl / Luron
M: Bella / Lord Liberator
K032045 616009590118815
26.

223

BERETTA HOLSZ. POL 2009 klacz ciemnogniada/172 F: CHEETANO
M: Hagita
K020111 DE421000170409
27.

230

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
28.

384

BIMBER BOY HOL POL 2016 ogier gniada/168 F: Barcley / Baloubet du Rouet
M: Donner Sofia / Casall
K029839 DE421000059016
29.

168

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 klacz ciemnogniada/167 F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
K018848 203009225472210
30.

342

BOHEMME SELLE FRANÇAIS POL 2011 klacz gniada/165 F: Kashmir Van't Schuttersho
M: Chryseis
brak 11750991H
31.

103

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
32.

318

BOLOGNA SP POL 2013 klacz siwa/160 F: CORRADO BOY
M: BOGINI
K022539 616009520028313
33.

45

BOSTON DE RIVERLAND SF FRA 2011 wałach gniada/158 F: Quaprice Bois Margot / Quidam De Revel
M: Heresie De Semilly / Le Tot De Semilly
K019487 2500011553367R
34.

366

BOUWERSHOF RIFALCO KUC HOLENDERSKI NED 2009 wałach bułana/pony:146 F: Heitrak's Marvin / De Goede Ree Now or Never
M: Bouwershof Diamand / Bokkesprong Czardas
K025258 528017200900620
35.

165

BUMBLEBEE SP POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: BijouBee
M: Cami-S Z
K034882 616009540102318
36.

274

CAGLIARI ZAISS UWP UKR 2017 wałach gniada/175 F: Cezar
M: Quinn
K034035 010666
37.

173

CALISIA SP POL 2015 klacz siwa/170 F: F-One USA ex Faro / Toulon
M: Caldera / Calico
K029687 616009510293415
38.

130

CALLETO Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/174 F: Calais Z / Clintissimo Z
M: Tsarina / Codex
K033152 056015Z55556415
39.

261

CALMIRA 7 RHEINLAND POL 2012 klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
40.

338

CAN-CAN XXX UKR 2008 gelding bay/162 F: xxxx
M: xxxx
xxxx xxxx
41.

81

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
K022652 DE43333619208
42.

129

CANTANIS WLKP POL 2012 wałach ciemnogniada/165 F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
K022029 616007610053912
43.

132

CAPUERA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/168 F: CONRAD
M: CORZICA/CORTEZ
- 12242878Y
44.

314

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
45.

300

CARAT HOL POL 2014 Wałach kara/- F: -
M: -
K025179 DE441410823614
46.

137

CARDENTA 5 HANNOVER GER 2015 klacz siwa/168 F: Cardento
M: Cadina
K034022 DE 431316993215
47.

66

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II / Capitol I
M: Calvali Z / Calvin Z
K018342 528003000706428
48.

265

CARTIER OS GER 2015 wałach gniada/170 F: CHACOMO
M: LILLY MARLEEN
K015283 DE418180307415
49.

85

CARTOGRANS KISS OLDEBURSKA POL 2006 ogier kasztanowata/170 F: Cartogran
M: Celeste Z
K012701 DE 418180527206
50.

303

CASSIDERO Deutsches Sportpferd GER 2011 wałach gniada/172 F: Cassineto
M: Joanera / Quebec
K028259 DE455670087011
51.

299

CASSILAND CR HOL POL 2012 Wałach gniada/. F: Cassilano
M: M-Landjunga / Landjunge
K025173 DE421000248612
52.

216

CASSLAR DELA PIERRE 13 HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach gniada/170 F: Casall
M: Wespe II x Dollar Dela Pierre
K025022 DE421000183111
53.

155

CESSY WEST GER 2011 klacz ciemnogniada/176 F: Capistrano / Cornet Obolensky
M: Perle / Peking
K031067 DE441411324911
54.

17

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
55.

271

CHAGANO OS GER 2015 wałach siwa/173 F: Ogano Sitte / Darco
M: Chacentina / Chacco-Blue
K033645 DE418185019015
56.

123

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Coco Calida / Calido I
K024489 616009610120314
57.

243

CHANEL ELIZAR HOLST POL 2018 klacz gniada/164 F: Dicapo /diament de semily
M: Carla/canoso
K034466 De418181035318
58.

57

CHATTAHOOCHEE Z ZANG BEL 2016 wałach kasztanowata/164 F: Carrera VDL / Cardento
M: Unisound / litho
K034838 056015Z55524816
59.

279

CHOCOLATE WHITE G SP POL 2018 klacz siwa/168 cm F: Hickstead White
M: Cariana
- -
60.

19

CHUCK NORRIS HAN GER 2011 wałach gniada/169 F: Carrico
M: Gerona / Gloster
K021321 DE43131678031
61.

347

CIAO BELLA Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 klacz gniada/165 F: Corico Z
M: Lorraine
. 056015Z55549616
62.

346

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
63.

310

CLASSIC SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Quality Time / Quantum
M: Claudia / Action-Breaker
K028742 A0008764S
64.

93

CLAUDIO AZ ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/175 F: CANDERBURY
M: ORCHIDE II
Brak 056015Z55541316
65.

7

CLEARWATER PP Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/ brak F: Clearway / Capitol I
M: Caline / Claudio's Son
K031694 056015Z55658412
66.

6

CLEINER MANN 3 WIRTEMBERSKA POL 2013 wałach gniada/167 F: Christdorn
M: Gera
Brak 472402355
67.

188

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
68.

73

COCORRADO OLDENBURSKA GER 2007 wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
69.

122

COLANI 70 HOL GER 2011 wałach siwa/170 F: Cosido / Cosimo
M: Fanthasie / Liostro
K032612 DE421000240611
70.

402

Confetti Z ZANG F: Tuesday/Cavalier
M: Corico Z/Coriano Z
71.

20

CONTENTO WESTWALSKA GER 2010 wałach ciemnokasztanowata/171 F: PR.H Calido
M: Jung Laissez Faier
K018339 DE441411589710
72.

339

COOL DOLLAR WESTF. POL 2015 wałach gniada/162 F: Cottonclub
M: Florance / Florestan I
K032705 DE441411214715
73.

302

CORIWAY HOL GER 2011 klacz gniada/163 F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
74.

131

CORNET BLANCHE Z ZANG BEL 2015 wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Dame Blanche van Overis Z / Darco
K028782 056015Z55772515
75.

401

COSTA RICA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Casall
M: Sky/Quick Star
brak 056015Z55726415
76.

100

CRAZY-GIRL OLD. POL 2015 klacz gniada/167 F: Lunatic
M: Zinna / Canto
K032627 DE433330890415
77.

154

CUBA LIBRE SP POL 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Trefl
M: Czata
K025505 Brak
78.

398

CYRANO DDH / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
79.

280

D’ARTAGNAN HAN POL 2015 wałach siwa/166 F: Diacontinus /
M: Cinderella /
K033844 -
80.

71

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
81.

142

DAGOBERT KWPN POL 2008 wałach gniada/170 F: Wittinger VDL
M: Mira
K017904 528003000812268
82.

361

DAILY JOY WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz gniada/168 F: Tjungske
M: Diora ZK
brak 616 007 59 20289 18
83.

259

DAME KWPN NED 2008 klacz gniada/- F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Jennifer / Capitol I
K021889 528003000809047 105AY42
84.

125

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/178 F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086
85.

152

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
86.

148

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
87.

409

DERBAR F:
M:
88.

234

DIALEKTYKA HIPPICA Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz skarogniada/165 F: Koh-I-Noor
M: Duńska Queen
K033558 616009570192614
89.

14

DIC DAC Niemiecki Koń Sportowy GER 2016 wałach skarogniada/170 F: Diatendro
M: Fairy Blue
K034387 DE455550030216
90.

109

DON CARLOS WLKP POL 2007 wałach kasztanowata/173 F: Powój
M: Damulka
K012532 POL007670050907
91.

114

DON CLAVIUS SP POL 2013 wałach gniada/179 F: Clavius
M: Dama Bankietowa
K023371 616009610022813
92.

106

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
93.

113

DURANO G KWPN POL 2008 wałach siwa/175 cm F: Canturano
M: Zienna G
K012657 528003000813564
94.

257

DUX SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Love affraid
M: Dolores
K022459 616 009 66 04140 10
95.

258

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
brak 006570007008
96.

96

ELOKWENCJA M SP POL 0000 klacz kasztanowata/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Elegancja M / Faust Z
K026816 616009690067814
97.

311

ELOMAH KWPN POL 2019 wałach gniada/168 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
K022418 528003200905507
98.

153

ELVIS NN POL 2017 wałach siwa/152 F: NN
M: NN
brak 616999570194817
99.

180

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
K018683 528003200905392 104TO53
100.

22

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
K025190 616009610018414
101.

95

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
K027081 616009690055313
102.

128

ETNA HAN GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
103.

120

ETNA-B WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/172 F: Izopren
M: Estrada
K033745 616007610150316
104.

291

EXPENSIV THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Winara Sofia
K033460 DE421000031215
105.

358

FARINERO SP POL 2016 wałach gniada/175 F: Sword
M: Farina
K029801 616009670061416
106.

349

FEDERACJA S SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Black Jack
M: Federica S
K024815 616009520042214
107.

112

FEREUSA KWPN NED 2010 klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
K027055 528003201003825
108.

301

FERLINA KWPN POL 2010 klacz gniada/168 F: Applaus
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
109.

18

FERRERA CZEWB POL 2015 klacz gniada/166 F: Volonter - T
M: Furetta
K029709 000082536
110.

172

FERRY NIEM. SPORT. GER 2017 klacz kasztanowata/165 F: Grande /
M: Fiona /
K033249 DE456560524417
111.

362

FIGHTING FOR LIFE Pełna Krew Angielska POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cape Benedict
M: Fallujah
Xxx Xxx
112.

157

FIRST KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/- F: Opan
M: Fabiola
K021214 528003201010034
113.

387

FIRST LADY KWPN NED 2010 Mare Other F: CLINTON
M: WOYTILLA/QUIDAM DE REVEL
528003201005939 105BK42
114.

252

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
115.

244

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
116.

324

FLORENCJA KG WLKP POL 2017 klacz siwa/164 F: Number One
M: Furia KG / Corlensky G
K034075 616007610184317
117.

136

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 wałach gniada/169 F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashmir Van Schuttershof
K016311 BEL-W-239690-BWP
118.

293

FOR FUN 7 OLDENBURSKA POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For pleasure
M: Chacco Star
K032169 -
119.

417

FOR SATISFACTION F: Feuerball/For pleassure
M: Nikita/ Quincy Jones
120.

408

Foxtrot des Isles S.F. 2015 Ogier gn. F: Rinaldo des Isles / Kannan
M: Panthea des Isles / Apache D'A
K034284 15240447W
121.

247

FUKS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Imequyl
M: Finlandia
K022752 616009591054713
122.

145

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
123.

178

GAIRE TARKEN LTU 2014 klacz gniada/156 F: Ice Age /
M: Galuota / Luitas
K031461 LTU002520277614
124.

169

GENEZA M SP POL 2009 klacz kasztanowata/178 F: So In Love
M: Generacja
K018816 1234
125.

319

GENTELMAN KWPN POL 2011 wałach gniada/178 F: Nabab de Reve
M: Cariosa
K023620 528003201105487
126.

167

GEZANT KWPN POL 2011 wałach gniada/172 F: Quadros 3
M: Lassini I
K033553 528003201105392
127.

195

GLORY OF SPECIAL AES POL 2016 klacz gniada/175 F: I'm Special De Muze / Emerald van't Ruytershof
M: Gejsza L / Quidamo
K033014 826002160881425
128.

393

GOLDY R KWPN NED 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Wendelien R / Lupicor
K028861 528003201100033
129.

68

GOOD FELLOW SP POL 2011 wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Garantine / nn
K021887 616009690138711
130.

288

GOOGLE -K WB AUS AUT 2015 wałach gniada/176 F: Glasgow van’t Merelsnest
M: Baloubetty
- -
131.

2

GRAD MŁP POL 2009 wałach siwa/164 F: Devin du Maury / Quatar de Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
132.

3

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 klacz gniada/166 F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
K023225 528003201100163
133.

337

GROM SP POL 2014 wałach gniada/176 F: Karbit
M: Giorgia B
K025760 616009520101814
134.

306

H.ELDORADO B. KWPN NED 2012 wałach gniada/174 F: Eldorado
M: Woberlina B
Xx Xxx
135.

236

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
K027454 BEL-W-261184-BWP
136.

184

HASTON NITA KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Anna-Nita / Corland
K023419 528000320120759
137.

79

HAWAJKA SP POL 2018 klacz kasztanowata/167 F: Hippika Koh-I-Noor
M: Hańcza
LKRWZJ/3024/22 616009540019118
138.

228

HAZENA Szlachetna Półkrew POL 2008 klacz gniada/165 F: Clear to Jump St Gyvan Z
M: Hawela
K016805 POL009540067208
139.

382

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Male Bay/- F: HEARTBREAKER
M: LARUNA/LAROME
K016755 07718 103TE66
140.

242

HI DIARADO NIEM. SPORT. GER 2013 ogier skarogniada/168 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Sardynia / Wantoz
K022620 DE456570175613
141.

126

HILDIE VA HOL GER 2015 klacz ciemnogniada/178 F: Quintago/QuidamdeRevel
M: Gera II/Cantus
K035221 DE421000187815
142.

292

HORDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Banknot
M: Hostessa
LKRWZJ/4350/20 POL006580690207
143.

80

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Holandia / Lando
K020450 616009540079411
144.

330

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
145.

189

I'm Special Girl Nm Two Hab Z ZANG POL 2018 klacz kara/173 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Valanta / Calvados
Cxx Xx
146.

141

IKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach siwa/170 F: Ilion
M: Iberia
K012328 POL009580440008
147.

235

IKRA SP POL 2010 klacz kasztanowata/168 F: X
M: X
Brak Pol009670006509
148.

8

ILIANOR-P WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/175 F: Koh-I-Noor
M: Iliada
K033486 616 007 61 00957 17
149.

92

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
K023975 616009610011613
150.

192

INCREDIBLE KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Etoulon
M: Xxx
K023359 528003201305311
151.

283

INDIGO KWPN POL 2013 wałach gniada/160 F: X
M: X
K025073 Xx
152.

214

INOUT W KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
153.

16

INVESTMENT KWPN NED 2013 wałach siwa/172 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Souplesse / No Limit
K034941 528003201304138
154.

134

IVO KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: DEXTER R
M: ALBA/MERMUS R
K033317 528003201305580
155.

264

JACOBSON KWPN NED 2014 wałach siwa/159 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
156.

316

JAGUAR KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Carrera VDL / Cardento
M: Walzing Patty / Radisson
K027111 528003201400378
157.

63

JALISCO SOLIER KWPN NED 2014 wałach gniada/166 F: Elvis Ter Putte/Diamant de Semilly
M: Zaza/Heartbreaker
K027270 528003201405551
158.

99

JAMES.R KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/167 F: Recruut
M: E.Karin.R
K033331 528003201401807
159.

143

JARREMEIN L.A.T KWPN NED 2014 klacz jasnokasztanowata/170 F: AREZZO VDL
M: POMEIN
K033546 528003201408084
160.

116

JASPIS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Le Volteire
M: Jaryna
brak 6160076400259
161.

224

JAVALLI HDH KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 528003201408367
162.

133

JAY BLOOBIDAY KWPN POL 2014 wałach siwa/175 F: Kannan
M: Beatrice
K032854 528210004148607
163.

151

JEDI G KWPN NED 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K028452 528003201406911
164.

418

JOHNNY REP KWPN NED 2014 ogier gniada/170 F: Harley VDL
M: Wies Avanta x Nassau
K025455 528003201400222
165.

344

JORIS KWPN BEL 2014 wałach gniada/- F: Rascin
M: Zendiela
107JQ53 528003201407418
166.

255

JOSEPHINE D’ECAUSSINNES SBS POL 2015 klacz siwa/170 F: Malito de Reves
M: Bea de papignies/ Kashmir vs
- 056007000J56421
167.

162

JOY RIDE B SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Brak
M: Brak
K029535 1123567
168.

174

JUDSON M. POL 2005 wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
K010745 POL006590181905 103PF73
169.

164

JUPITER KWPN POL 2014 wałach gniada/176 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
170.

304

JUST THIS ONE KWPN POL 2014 wałach kasztanowata/180 F: Cannabis
M: X Warrant
K029469 528003201407234
171.

25

K OCH MY LADY Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz ciemnogniada/162 F: Koh I Noor
M: Orchidea
Brak 056015Z55361017
172.

309

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 wałach siwa/183 F: Harley VDL
M: Rockella S x Little Rock
K028765 528003201509629
173.

276

KALIFORNIA HIPPICA OS POL 2016 klacz gniada/168 F: Kannan
M: California Hippica
K033662 DE418180318116
174.

368

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BWP BEL 2010 wałach gniada/164 F: Dalton Van Het Lindehof / Bon Ami
M: Dalton van het Lindehof / Bon Ami
K028317 056002W00297676
175.

275

KANTATA HIPPICA OS POL 2015 klacz gniada/169 F: Kannan
M: Casablanca Hippica
K033663 DE418182524915
176.

295

KAPSONES W KWPN POL 2015 ogier siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Evanorella / Carambole
K027235 528003201500685
177.

147

KAREZZO WP KWPN POL 2015 wałach kasztanowata/174 F: Arezzo VDL
M: Geranda
K031411 528003201503588
178.

260

KASAFI SP POL 2009 wałach gniada/175 F: Guffi
M: Kasandra
K022153 616009670088809
179.

273

KASHMIR HIPPICA OS POL 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Kannan
M: Heartbreaker
K023053 Brak
180.

298

KASKADA KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Action Breaker
M: Sinfonie IV / Cassini I
K031251 DE421000606617
181.

110

KATSUMI B KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/161 F: Contendro I
M: Big Star BZ
Brak 528003201509129
182.

331

KEEN TO ROCK KWPN NED 2015 klacz gniada/167 F: E-Star /
M: Rockella S /
K028812 -
183.

287

KELIOR SP POL 2017 ogier gniada/- F: Hippica Koh–I–Noor / Kannan
M: Kleo / -
K030452 616009540073717
184.

308

KELVIN NITA KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Dakar VDL / Cardento
M: Diana-Nita / Landlord
K031406 528003201503515
185.

118

KENT WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Eloquent
M: Kenia
00000 6160076001117614
186.

277

KENTUCKY CS Z - POL 2016 wałach gniada/174 F: -
M: -
- -
187.

359

KENTUCKY HIPPICA OLDENBURSKA POL 2014 ogier ciemnogniada/175 F: Kannan
M: Stavolta Hippica
K025864 DE418180273614
188.

117

KENZO SP POL 2006 wałach gniada/172 F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
189.

294

KENZO V/D ZWINKHOEVE AES POL 2015 wałach gniada/- F: Farmgraaf / Verdi
M: Charissa Ikaria / Viento Uno W
K029166 826002150874714
190.

108

KIKIMORA BH PKSP POL 2011 klacz kara/168 F: Elf
M: Kaliopea BH
K024132 616009661444411
191.

150

KIRA Z Z POL 2017 klacz gniada/162 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Numerosa
K034500 056015Z55336917
192.

193

KOBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Quinte De Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
193.

83

KODAK MOMENTS A.K. KWPN NED 2015 wałach gniada/175 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Fairy Molga J.N. / Indoctro
K028151 528003201500655
194.

227

KOMODOR SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Quartier Latin
M: K'Ramona
K034712 616009660024417
195.

75

KONKORD UKRAINSKI KON POL 2010 wałach skarogniada/166 F: -
M: -
- -
196.

62

KRACK T KWPN POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Borissa / Indoctro
K033824 52800320158982
197.

256

L'AMOUR NADRENIA POL 2010 wałach gniada/173 F: Louis Le Bon
M: Sordoryke
K030833 DE 443430530410
198.

194

LA CROIX SP POL 2017 gelding bay/170 F: Zento
M: Lacrima
None 616009510106017
199.

266

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
200.

340

LACARO MEKL GER 2010 wałach siwa/- F: Levisonn / Levisto
M: Cheyenne S / Cero
K025738 DE427270001210
201.

87

LADY LAVSCA FORTUNA KWPN NED 2016 klacz ciemnosiwa/165 F: COHINOOR VDL/ CORNET OBOLENSKY
M: HABISLAVSCA FORTUNA/CANABIS Z
K035342 528003201608244
202.

335

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K023915 DE418180215613
203.

233

LADYKILLER KWPN POL 2016 ogier gniada/170 F: Freeman VDL
M: Usambara / Contender
K031782 528003201604516
204.

127

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC Lake Bid
M: Lakrima / Rubin
K019769 616009610226811
205.

198

LANCELOT SP POL 2018 wałach kasztanowata/170 F: Elvaro KWPN
M: Lacrima sp/ Canabis Z hol.
K033989 616009510228618
206.

146

LANDORO SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
Brak 616009520048413
207.

296

LAOS KG SP POL 2014 wałach siwa/168 F: Coriano'S Ass
M: Law Baja KG
K026149 616009610177214
208.

411

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
K025181 DE421000249112
209.

341

LAROSCHEN B AES POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: -
M: -
- -
210.

278

LARUM - POL - wałach gniada/168 CM F: -
M: -
K022577 -
211.

412

Latours Girl Hab z Z 2015 klacz gn F: Latour VDM / Darco
M: Lizzjana Hab / Casinos
056015Z55559615
212.

197

LAUDATOR SP POL 2017 wałach gniada/175 F: Elvaro
M: LG. Zarah R6
K031971 A0008632S
213.

61

LAVINA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/170 F: Lantino
M: Havina
K026547 DE 421000533212
214.

40

LEADER ONE AES POL 2017 wałach siwa/167 F: NUMBER ONE
M: LAKIRA
K033020 826002170882740
215.

158

LEANDRO VERTE AES NED 2016 wałach kasztanowata/173 F: ARD VDL Douglas
M: Hylan Verte / Caramba Verte
K032475 826002160877097
216.

267

LEGIONISTA KUC POL 2007 wałach srokata/pony:141 F: Facet
M: Legia
K020522 013670174007
217.

72

LEGO SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Numerus/Numero Uno
M: Lady TDE/Goder
K028537 B0109038S
218.

297

LETS GO KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Grandorado TN / Eldorado van de Zeshoek
M: Oleander / Voltaire
K031252 528003201608651
219.

183

LIBONACCI KWPN NED 2016 wałach siwa/170 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Parusa / Corland
K031272 528003201608847
220.

144

LILLY DE PRISSEY HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/171 F: Kash de Prissey/ Le Tot de Semilly
M: Golden Gate/ Lesanto
K035073 DE421000109113
221.

381

LIMONCELLO`S GLEJ KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: GLENFIDDICH VDL
M: FRIATA-S/ CLASSE VDL
BRAK 528003201601250
222.

333

LINCOM'S LIBRE CL KWPN NED 2016 ogier gniada/166 F: Arezzo VDL
M: Lantessa
K031905 528003201608530
223.

104

LIQUEUR D’ANIS B KWPN NED 2016 wałach siwa/165 F: Hermantico
M: Oderna / Animo
K032588 528003201607614
224.

231

LIRYKA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
K025944 616009510237714
225.

84

LIVINGSTONE KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/170 F: Kannan
M: EVA-DINE
528210004523849 528003201609388
226.

182

LOOKALIKE KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: GLENFIDDICH VDL
M: WHOOPY/ SILVERSTONE
BRAK 528003201604239
227.

281

LORENZO OLD POL 2008 wałach gniada/178 F: Linton
M: Gwencora
K027300 418181322808
228.

78

LOSE YOURSELF SP POL 2015 wałach gniada/- F: Hippica Koh-I-Noor
M: Lawenda
K028781 616009570167415
229.

237

LOTOS MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/164 F: Diokles
M: Lawenda
K023828 616006591044713
230.

336

LU FRANCISKA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/172 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Franciska Van Het Bevrijdthof / Cardento
K029376 528003201601779
231.

312

LUCABOO HAN POL 2013 wałach gniada/170 F: Lord Argentinus
M: Copita
K033040 DE431310361413
232.

394

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut F: LAITH
M: ANGELA/ALOUBET Z
DE418182535811 105KR90
233.

263

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
234.

135

LUKATO HAN GER 2006 wałach gniada/175 F: Ludwig von Bayern / Landor S
M: Extasy / Espri
K020885 DE431310539406
235.

199

LULA BABY AES POL 2017 klacz ciemnogniada/173 F: GEORGE Z
M: LORELI TK
BRAK 826002170883781
236.

82

LUMAYA SB KWPN NED 2016 klacz siwa/168 F: Emir R
M: Umaya Ege
brak NLD036201600001
237.

363

LYNWOOD 4 BAYER GER 2012 klacz gniada/167 F: Los Angeles
M: Beate Uhse
K033223 DE 481 810123312
238.

343

Ł-TABESLA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kara/165 F: Tabex
M: Ł-Tessa
K034244 616006550065915
239.

332

MA BELLE ROCKELLA KWPN NED 2017 klacz siwa/170 F: Golden Dream / Zirocco Blue VDL
M: Rockella-S / Little Rock
K032940 528003201710433
240.

138

MAESTRO DE JOLIE Z ZANGERSHEIDE NED 2018 wałach kasztanowata/175 F: Matisse de mariposa
M: Camelia mury marais z
brak 056015Z55347618
241.

419

MAESTRO VAN ’T KLAVERTJE VIER BWP POL 2012 wałach gniada/168 F: Vigo D Arsouilles Stx
M: Sucre D'amour
brak 056-002-W00301299
242.

354

MAJESTIC ROCK KWPN NED 2017 wałach siwa/170 F: Chapeau TN / Clearway
M: Rockella-S / Little Rock
K033314 528003201710434
243.

413

Malibus Clear Round By Hab Z Z 2018 Wałach gn F: Malibu Z / Mr. Blue
M: Lizzjana Hab / Casinos
K035395 056015Z55308618
244.

320

MAMMA MIA SP POL 2017 klacz skarogniada/162 F: Contender Son / Contender
M: Marina S / Grand De La Cour
K032923 616009600212617
245.

323

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/- F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
246.

65

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 klacz kasztanowata/165 F: Gin Fizz IV / Laudanum
M: Marion / Long Meadows
K030627 203010237940014
247.

385

MARQUEZ STAR KWPN POL 2017 wałach gniada/170 F: Grand Slam VDL
M: Lupicor
Brak Brak
248.

390

MATRIX V/D BROWNSTABLES KWPN NED 2017 Stallion Bay F: GLENFIDDICH VDL
M: I AM GOING FOR GOLD/BUBALU VDL
528003201700074 107WV85
249.

305

MAYROCK KWPN NED 2017 wałach jasnokasztanowata/176 F: Golden Dream
M: Rockella S X Little Rock
Xxx Xxx
250.

38

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
251.

156

MELVITA KWPN NED 2017 klacz siwa/167 F: Heart Touch
M: Elvita
LKGRPZJ/290/22 528003201701742
252.

121

MEMPHIS BWP BEL 2012 wałach gniada/170 F: Andiamo / Animo
M: Andorra VG / Burggraaf
K034917 056002W00300964
253.

149

MESSI KWPN POL 2017 ogier siwa/168 F: Hermantico / Comme Il Faut
M: Ilizeb/ Orthos
brak 528003201706230
254.

222

MIAMI VDL KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/165 F: Falise De Muze
M: Oraya
K033903 528003201708229
255.

326

MICENTO SP POL 2009 wałach siwa/174 F: Cento
M: Mirabel
K018018 a
256.

406

MIGHTY MAN NIEM. SPORT. POL 2015 Wałach gniada/170 F: Convoi
M: Mighty's Girl
K028856 456560261715
257.

328

MILLLIE V.H HARINGVLIET KWPN POL 2017 klacz gniada/166 F: Grandorado TN
M: Undiama
- 528003201709046
258.

88

MILOW PROVA BWP BEL 2012 wałach ciemnogniada/176 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Da Silva / Acord II
K033458 056002W00301769
259.

139

MISS MALLIE KWPN POL 2017 klacz siwa/162 F: UP TO DATE
M: TALLINAGONDA
Brak 528003201702336
260.

350

MUZE ALLA DE BAKKER KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: FALAISE DE MUZE
M: EVA
K030471 52801011391
261.

269

MY BLUE KW KWPN NED 2017 wałach gniada/169 F: Great Blue / / Plot Blue
M: Bodea KW / Indoctro
K031229 528003201703039
262.

15

MYCATOKI VAN HET GEVAHOF BWP BEL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Catoki / Cambridge
M: Joy van't Gevahof / Cardento
K033407 056002W00313983
263.

348

NACHSHON Czestej Krwi Arabskiej ISR 2012 wałach kasztanowata/pony:147 F: -
M: -
K035311 -
264.

10

NAGANO KWPN POL 2018 ogier kasztanowata/167 F: Inaico VDL
M: Fargane / Chin Chin
K034730 528003201804360
265.

160

NARCUS KWPN NED 2018 wałach gniada/162 F: Malibu Tn
M: Patricia
brak 528003201804955
266.

414

NEILO F:
M:
267.

391

NEUER FAN WEEEDENBRAS KWPN POL 2018 wałach kasztanowata/170 F: Etoulon VDL
M: Larino(Nimmerdor)
Brak Brak
268.

290

NEVER ENDING STORY ZANG POL 2018 klacz gniada/165 F: -
M: -
Brak -
269.

249

NIGHT DANCE ZANGERSHEIDE POL 2013 klacz gniada/167 F: Numero Uno
M: Chantilly Z
K024961 056015Z55759013
270.

91

NOBLEBRIDGE KWPN NED 2018 klacz gniada/170 F: It's Possible SRK /Berlin
M: Zolverbridge/Solitair
K034373 528003201808371
271.

415

Nobody Else F:
M:
272.

67

O'KEY SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Czuwaj
M: Oxika
K032754 616007681030214
273.

389

O'LORD DB BWP BEL 2014 Male Grey F: DER SENAAT 111
M: GLORIA/CANTURO
056-002-W00306684 106OT65
274.

396

OBELIX DE FINIBUS TARRAE KUC 148 wałach siwa F: NN
M: NN
K023383
275.

397

OBELIX DE FINIBUS TARRAE KUC POL 19.05 .200 wałach siwa/pony:148 F: NN
M: NN
K023383 028071
276.

403

Oklahome HOL DE 2018 klacz gniada F: Dinken HLP/Diarado
M: Monntenara / Caretino
DE421000149318
277.

161

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
K023863 DE433330406210
278.

392

OLYMPIA II BWP POL 2016 klacz kara/170 F: Otello/Joop
M: Olimpia/Cabrio Van De Heffinck
Brak Brak
279.

179

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 klacz gniada/170 F: Jenson van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen van D'Abdijhoeve / Diabeau
K027435 056002W00308022
280.

245

OZZY SP POL 2010 wałach gniada/- F: Quaide Cassini / Cassini I
M: Olibobik / Louis
K025234 616009690127910
281.

313

PASJA STARY MŁYN SP POL 2012 klacz siwa/165 F: Fair Play Coudrou
M: Priekrasnaja
Brak 0
282.

254

PASSO SP POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Palermo
M: Miranda
brak 616009580178811
283.

407

PEGAZ KUC F:
M:
284.

105

PHOENIX VGW BWP POL 2015 wałach skarogniada/170 F: Iron Man van De Padenborre
M: Contendra/Contender
K030636 1091/21
285.

74

PIGMENT SP POL 2010 wałach gniada/169 F: Goofi R / Campari M
M: Pawanka / Pawiment
K019266 616009540070110 K019266
286.

404

QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2016 wałach gniada F: Guidam Sohn
M: Ti Amore
K030802 UELN 056-002-W00313460
287.

282

QUICKY B Z Z BEL 2013 wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
288.

251

QUIMTU DE ROULARD AES BEL 2016 wałach gniada/168 F: Luca De Roulard / Exploit De Roulard
M: Canja / Canturo
K033439 826002160876500
289.

187

QUINCY BWP BEL 2016 wałach siwa/- F: Echo v/h Neerenbosch / Chin Chin
M: Vernie du Coeur des Collines Z / Verdi
K030100 056002W00314047
290.

270

QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF BWP BEL 2016 wałach gniada/. F: Dieu-Merci Van T&L /Toulon
M: Wilke/ Sheyenne De Baugy
K030637 056002W00313323
291.

317

QUITANA VAN HET MOERKE Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz siwa/168 F: Cantario
M: Fjusmein
K035280 056-002-W00312835
292.

325

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
K029643 -
293.

334

RAINBOW DE ROULARD BWP POL 2017 wałach siwa/172 F: UNTOUCHABLE
M: CANYA/CANTURO
K031276 056002W00317095
294.

241

RAMATUELLE FDS /// POL 2017 klacz kara//// F: ///
M: ///
//// ////
295.

329

REBELIANT SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Reballa / Qumball
K027007 A0021522S
296.

23

REBELL'S CIDRE DSP GER 2013 wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
K028269 DE410100134313
297.

101

RENE DE SEMILLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/. F: TALENT CHARBONIERE
M: ROMINA
K026685 616009591088913
298.

159

RICO VD BISSCHOP HOLSZTYŃSKA BEL 2017 wałach gniada/165 F: Di Cantero
M: Mintou vd Bisschop
K032246 981100004448082
299.

327

RINGO STAR AES POL 2017 wałach gniada/169 F: Cento Lano /
M: Reballa /
K033599 -
300.

268

RINGO VAN HET MOLENHOF BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Canturano / Canturo
M: Donka A / Emilion
K031230 056002W00315959
301.

232

RITA SP POL 2015 klacz gniada/180 F: nn
M: nn
K029117 -
302.

64

ROBIN WLKP POL 2017 wałach gniada/165 F: Number One
M: Ronerta / Bolshoi
K032197 616098200272823
303.

119

RÖMI HOLSZTYŃSKA HUN 2012 ogier gniada/170 F: Cointreau
M: Rivalda
K034939 UELN348199CD1209300
304.

69

ROSA CALIA M SP POL 2013 klacz kara F: Cassilio / Cassini I
M: Rosa M / Faust Z
K024657 616009690055113
305.

102

RUDBEKIA SP POL 2010 klacz gniada/174 F: Faust Z
M: Raolia
K019783 616009610183310
306.

190

SACHARINE Z ZANG POL 2017 klacz siwa/168 F: Sir Obolensky
M: Holly M
Xxx Xxx
307.

170

SAMIRO - POL 2011 wałach gniada/- F: Satisfaction I
M: Ramira G Z
K021862 616009540140411
308.

367

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
309.

240

SANTORINI L HOLSZTYŃSKA GER 2011 klacz gniada/173 F: Urleven Piron
M: Vinja III
K018981 DE4210000142111
310.

177

SATISFACTION SP POL 2014 ogier gniada/168 F: Cacao Courcelle
M: Serbina / Lando
K026361 616009592005714
311.

1

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
312.

186

SECOND TO NONE Z ZANG POL 2017 ogier skarogniada/166 F: Sir Obolensky
M: Lancona
K032122 056015Z55405817
313.

86

SEPTEMBER HIT OLDENBURSKA POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Sadomant
M: Hulanka
K029280 DE433330897615
314.

76

SEQUIN Z ZANGERSHIDE POL 2017 ogier siwa/170 F: sir obolensky
M: -
- -
315.

262

SHATTI HANOWERSKA POL 2013 wałach gniada/166 F: Sir shutterply
M: Walburga
K023051 DE431319616713
316.

248

SPARTA DE BETZE Z ZANGERSCHEIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: Socrates H M Z
M: Ayade Hero Z
brak 056015Z551444118
317.

181

SPECIAL STAR BELGIJSKA POL 2018 wałach gniada/175 F: diamond star
M: nn
brak
318.

289

SPECIAL VAN DE NOORDHEUVEL Belgian Warmblood POL 2018 wałach ciemnogniada/167 F: ZAMBESI
M: FEMKE VAN DE NOORDHEUVEL
Brak 056-002-W00319551
319.

386

SPENCER VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2018 wałach gniada/170 F: Ducati (Kashmir van Schuttershof)
M: Canabis Z x Stakkato
Brak Brak
320.

315

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
321.

226

STAKATTOS NIEM.SPORT. POL 04.04.2016 ogier kara/168 F: Syltus
M: Fiona / Feuerwerk
K031784 276456560155716
322.

416

STAKORADO HAN GER 2005 Wałach gniada/- F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Acorada / Acorado
K011093 DE431310318405
323.

229

STARCORNET OLD POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkato Gold
M: Columbia
K024205 DE431310121210
324.

171

STORMER VAN HET BEURIJDTHOF BWP POL 2018 ogier gniada/167 F: Inaico VDL
M: Puaedra Van Het Beurijdthof / Cardento
K034729 056002W00319976
325.

286

SUMMERTIME RED WINE SP POL 2018 klacz kasztanowata/166 F: Inaico VDL
M: Sunday Morning
Brak 616009640074618
326.

107

SYRIUSZ M SP POL 2007 wałach ciemnogniada/170 F: So In Love / Calvados
M: Sylwia / Fanimo
K013184 POL009690046307
327.

272

SZALONA LULU SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/162 F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K028413 616009540104313
328.

284

SZTORM SP POL 2012 Wałach gniada F: -
M: -
K023422
329.

357

TENDERHEART SI ITA 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Contendro
M: Contessa/Heartbreaker
Brak 149327
330.

360

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
331.

47

TOULON B Z ZANG POL 2017 ogier gniada/172 F: Toulon / Heartbreaker
M: Icoline / Kojak
K031417 056015Z55384217
332.

225

UBI MAJOR XXX Z Z POL 2012 wałach gniada/165 F: Uppercut DS/Nonstop
M: Etopia van het Ruiterhof/Vancouver
K024711 056015Z55789012
333.

90

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 klacz kasztanowata/160 F: Organo Sitte
M: Operette du Pachis / Darco
K023693 102ZS60
334.

307

VAGABOND DE LUX Deutsches Sportpferd GER 2016 wałach skarogniada/167 F: Vagabond de la Pomme
M: Candy De Luve x Carlos De Luxe
K031410 DE 410101610416
335.

191

VALENCIA VOLO OLDEN POL 2013 wałach gniada/168 F: Vivant van de Heffinck / Fuego du Prelet
M: Chacbelle / Chacco-Blue
K035324 DE418185050313
336.

185

VALENTINE SP POL 2009 Klacz inna/- F: Van Gogh
M: Alberina
K018219
337.

399

VHS FLEUR POL 2016 klacz gniada/172 cm F: Like Angel
M: VHS Silver
- -
338.

166

VINTHAGO BOY OLD. POL 2016 wałach gniada/170 F: Vivant van de Heffinck
M: Saitana
K034267 DE 418185065216
339.

395

WESTERN CAMILLA CONNEMARA PONY IRL 2005 wałach siwa/pony: F: Callowfeenish
M: Westside Camilla
K029190 05065
340.

285

WHISKY TANGO WEST POL 2018 ogier gniada/175 F: Johnnie Walker VDL
M: Vidriomf / Tangelo van de Zuuthoeve
K034607 DE 441411200818
341.

253

WIGONIA M SP POL 2011 klacz kasztanowata/175 F: So in love
M: Wersja M
Pzjk019820 616009690079111
342.

378

WISEACRE PEARL WELSH COB POL 2011 klacz kasztanowata/pony:148 F: Broadley Owen
M: Emeraldisle Rebecca
K031156 826046020164361
343.

36

WIWIANA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Salamon / Darco
M: Witara / Cavallo
K028201 616009640044515
344.

380

XXXXX XXXXXX POL xxx wałach gniada/xxx F: xxx
M: xxxx
xxx xxx
345.

176

ZIBI KUC POL 2015 ogier izabelowata/pony:132 F: El-Willow Michael
M: Zagadka / Apasjonata Rubikon
K031459 616013590118915
346.

124

ZIP CODE SWB POL 2016 wałach gniada/165 F: Armani Code
M: Melanie C
K033750 04161023
347.

111

ZORAN - POL - wałach siwa/185 F: -
M: -
K032619 -
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Barbara Klub Sportowy Adamietz
10
22
SUM:
32.00
Bartoszek Oliwia Klub Jeździecki Equireno
10
SUM:
10.00
Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
10
SUM:
10.00
Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
10
180
SUM:
190.00
Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
10
10
SUM:
20.00
Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
10
20
800
SUM:
830.00
Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew
10
160
SUM:
170.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
10
22
20
20
SUM:
72.00
Erd Magdalena WKJ Lublin
80
360
SUM:
440.00
Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
20
450
SUM:
470.00
Gardas Dominika KS Sydow Riding Team
10
80
SUM:
90.00
Gozdek Krzysztof KS Adamietz
480
SUM:
480.00
Gut Magdalena LKJ Moszna
130
225
SUM:
355.00
Hałoń Klaudia KJ Picador
10
22
SUM:
32.00
Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
10
10
SUM:
20.00
Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
22
SUM:
22.00
Jarocka Zuzanna Tuszyński KJ Garbówek
90
SUM:
90.00
Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
20
40
SUM:
60.00
Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
320
80
SUM:
400.00
Kałwa Kamila Jurajski LKJ w Udorzu
250
SUM:
250.00
Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
22
SUM:
22.00
Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
750
450
10
22
SUM:
1232.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
120
SUM:
120.00
Klimczak Martyna Stow. Warszawski KJ
20
20
SUM:
40.00
Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
20
200
400
SUM:
620.00
Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
300
120
SUM:
420.00
Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
240
3000
SUM:
3240.00
Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
500
SUM:
500.00
Kubiak Jakub KJ Łąck
10
SUM:
10.00
Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku
1250
200
600
960
500
50
SUM:
3560.00
Kuc Zuzanna BPK (MAL)
120
300
1560
SUM:
1980.00
Larkowski Wiktor LKJ Moszna
10
50
SUM:
60.00
Lehmann Nina Klub Sportowy Sydow Riding Team
10
SUM:
10.00
Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice
10
450
90
40
22
SUM:
612.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
10
SUM:
10.00
Miłoszewska Nikola Akademia Jeździecka Dawidy
10
10
SUM:
20.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
480
292,50
22
20
1200
SUM:
2014.50
Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
10
90
SUM:
100.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
50
180
SUM:
230.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
40
SUM:
40.00
Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
10
650
10
SUM:
670.00
Pawłowska Olga KJ Leśna Wola
10
SUM:
10.00
Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
90
120
390
2400
260
480
1920
SUM:
5660.00
Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
10
SUM:
10.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
160
SUM:
160.00
Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
10
SUM:
10.00
Popiół Małgorzata LKJ Drama Zbrosławice
22
10
SUM:
32.00
Pszowski Kevin KJ Jumping Team Brynica
1000
SUM:
1000.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole
390
480
SUM:
870.00
Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
10
20
80
50
SUM:
160.00
Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
10
10
22
SUM:
42.00
Sitek Alina JKS Pogórze
10
10
SUM:
20.00
Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
20
SUM:
20.00
Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice
400
260
562,50
250
SUM:
1472.50
Strzałka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
10
SUM:
10.00
Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
160
200
22
SUM:
382.00
Tyszko Mateusz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
80
SUM:
80.00
Urbańska Natalia Stow.J. Napoleońska Zagroda
20
20
SUM:
40.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
40
100
320
130
10
SUM:
600.00
Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka
10
200
SUM:
210.00
Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
240
SUM:
240.00
Zięba Amelia KJK SZARY
20
200
SUM:
220.00
Ziebicki Michal POL
750
180
600
SUM:
1530.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
Klub Sportowy Adamietz
LUKATO (135)
2022-11-25
99
2022-11-24
51
2022-11-26
83
2022-11-27
45
2022-11-25
73
2022-11-26
12
10
2022-11-27
16
22
2022-11-24
41
2022-11-24
71
2022-11-25
58
2022-11-26
71
2022-11-26
Artymowicz Hubert
KJ Rock Horses Warszawa
2022-11-24
2022-11-24
2022-11-26
29
2022-11-26
Bado Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2022-11-27
23
Balcerzak Agata
Kielecki Klub Jeździecki
PASSO (254)
2022-11-24
2022-11-24
2022-11-26
63
2022-11-26
2022-11-27
30
Bartoszek Oktawia
Klub Jeździecki Equireno
2022-11-26
50
2022-11-27
6
2022-11-25
1
2022-11-26
Bartoszek Oliwia
Klub Jeździecki Equireno
2022-11-24
20
2022-11-24
74
2022-11-25
43
2022-11-26
19
10
Bebak Natasza
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
CAN-CAN (338)
2022-11-25
5
2022-11-25
2022-11-26
7
2022-11-26
2022-11-27
2
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
CARTIER (265)
2022-11-24
52
2022-11-26
8
2022-11-26
2022-11-27
4
LA LUNA (266)
2022-11-25
4
2022-11-27
10
2022-11-25
2022-11-26
64
Bielichenko Daria
KJK Szary
ARTEK (410)
2022-11-25
4
2022-11-25
2022-11-26
36
2022-11-26
5
2022-11-27
Bijan Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-11-24
21
2022-11-24
30
2022-11-25
31
2022-11-26
9
2022-11-27
31
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
2022-11-24
2022-11-24
2022-11-25
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2022-11-25
74
2022-11-25
32
2022-11-26
23
10
2022-11-26
38
2022-11-27
44
2022-11-26
49
2022-11-26
48
2022-11-27
61
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2022-11-25
67
2022-11-25
2022-11-26
10
10
2022-11-26
39
2022-11-27
6
180
Bodden Maya
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
IKAR (141)
2022-11-24
27
2022-11-24
48
2022-11-25
24
2022-11-26
87
Bzdok Joanna
KJK Szary Michałowice
FARINERO (358)
2022-11-25
3
2022-11-25
2022-11-26
6
2022-11-26
2022-11-27
7
2022-11-24
59
2022-11-25
65
2022-11-27
35
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
QUINCY (187)
2022-11-25
17
2022-11-26
17
10
2022-11-27
16
2022-11-26
18
10
2022-11-27
34
2022-11-25
15
2022-11-25
2022-11-26
2022-11-26
78
2022-11-27
24
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2022-11-25
39
2022-11-26
30
2022-11-26
2022-11-27
28
2022-11-25
14
10
2022-11-26
11
20
2022-11-27
3
800
Cebulak Joanna
KJ Leśna Wola Głogow Młp.
2022-11-24
22
2022-11-25
80
2022-11-26
52
Oklahome (403)
2022-11-24
62
2022-11-24
2022-11-25
32
2022-11-26
69
2022-11-26
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
MIAMI VDL (222)
2022-11-25
23
2022-11-26
2022-11-26
68
2022-11-27
26
2022-11-25
29
2022-11-25
19
2022-11-26
23
2022-11-27
17
Ciarczyńska Alicja
KJ Strzała Krubiczew
2022-11-24
1
2022-11-25
15
10
2022-11-26
3
160
2022-11-27
66
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2022-11-25
54
2022-11-26
11
10
2022-11-27
14
22
2022-11-25
15
20
2022-11-26
12
20
2022-11-27
35
Ciepłucha Hanna
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2022-11-24
66
2022-11-24
65
2022-11-25
42
2022-11-27
37
2022-11-26
57
Cymbryłowicz Magdalena
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-11-24
12
2022-11-25
105
2022-11-26
44
2022-11-27
42
Czarnek Oliwia
RC Riding Center Sosnowice
2022-11-24
2022-11-27
2022-11-25
44
Dudzińska Julia
KJ Facimiech
MELVITA (156)
2022-11-25
2022-11-25
41
2022-11-26
55
2022-11-26
2022-11-27
34
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2022-11-25
59
2022-11-26
6
80
2022-11-27
3
360
2022-11-25
45
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
CARAMELLA (314)
2022-11-25
9
20
2022-11-26
17
2022-11-27
5
450
2022-11-25
37
2022-11-25
16
2022-11-26
15
2022-11-27
15
JAGUAR (316)
2022-11-25
91
2022-11-26
32
2022-11-26
50
2022-11-27
51
Frąckowiak Martyna
SKJ Optima
2022-11-25
2
2022-11-25
34
2022-11-26
3
2022-11-26
77
OZZY (245)
2022-11-25
36
2022-11-25
53
2022-11-26
79
2022-11-26
19
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (92)
2022-11-24
12
2022-11-24
15
2022-11-25
26
2022-11-27
5
Gajdzik Nadia
LKJ OCHABY
GADIA (145)
2022-11-24
2022-11-24
2022-11-26
6
2022-11-27
3
Gajewska Iga
JKS Equi Verso
LOTOS (237)
2022-11-26
2
2022-11-26
2022-11-27
Gardas Dominika
KS Sydow Riding Team
2022-11-25
102
2022-11-25
27
2022-11-26
16
10
2022-11-26
7
80
2022-11-27
26
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2022-11-26
11
2022-11-26
2022-11-27
21
Gibas Zuzanna
PLKJ Plessówka
SHATTI (262)
2022-11-24
2022-11-24
23
2022-11-26
2022-11-26
70
2022-11-27
16
Glonek Ewa
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
PEGAZ (407)
2022-11-25
8
2022-11-25
2022-11-26
4
2022-11-26
2022-11-27
1
Glonek Maria
Stow.J. Napoleońska Zagroda
GAIRE (178)
2022-11-25
45
2022-11-25
2022-11-26
16
2022-11-26
5
2022-11-27
2
Gozdek Krzysztof
KS Adamietz
2022-11-25
2022-11-26
12
2022-11-27
8
480
Gut Magdalena
LKJ Moszna
2022-11-25
50
2022-11-26
4
130
2022-11-27
5
225
Gwóźdź Alicja
BPK (SWK)
2022-11-25
16
2022-11-25
2022-11-26
27
2022-11-26
22
2022-11-27
15
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2022-11-24
41
2022-11-25
103
2022-11-25
2
2022-11-26
2022-11-27
65
Haberstroh Wiktoria
KJ Zbrosławice
MARGOT (65)
2022-11-24
2022-11-24
2022-11-25
2022-11-26
2022-11-26
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (81)
2022-11-25
23
10
2022-11-26
86
2022-11-27
11
22
2022-11-24
2022-11-24
45
2022-11-26
45
2022-11-26
Handzlik Maciej
SKJ Preria Wilkowice
PIGMENT (74)
2022-11-24
54
2022-11-25
21
10
2022-11-26
21
10
KONKORD (75)
2022-11-24
65
2022-11-24
14
2022-11-25
1
2022-11-26
48
2022-11-26
2022-11-24
77
2022-11-25
30
2022-11-24
60
2022-11-26
3
2022-11-26
Hnat Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-11-25
44
2022-11-26
25
2022-11-27
10
22
Hrabowska Yaroslava
bpk mal
2022-11-25
48
2022-11-25
2022-11-27
2022-11-24
46
2022-11-24
62
2022-11-25
38
2022-11-27
30
Hus Kaja
Jks Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-11-25
12
2022-11-25
2022-11-26
12
2022-11-26
Jagoda Weronika
KJ Mszana Górna
BACARDIA (238)
2022-11-24
39
2022-11-25
89
2022-11-26
69
2022-11-27
38
Jahan Maya
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-26
2022-11-26
38
2022-11-27
Janiszek Bartosz
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2022-11-25
47
2022-11-26
71
2022-11-27
62
Janosz Wiktoria
Plesówka
2022-11-24
2022-11-24
54
2022-11-26
32
2022-11-26
2022-11-27
12
Jarocka Zuzanna
Tuszyński KJ Garbówek
2022-11-25
5
90
2022-11-27
23
2022-11-25
2022-11-27
25
Jasińska Julia
Fundacja Horse Sport Warszawa
LYNWOOD 4 (363)
2022-11-24
35
2022-11-25
23
2022-11-26
65
2022-11-26
2022-11-27
20
Jędras Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-11-24
28
2022-11-25
47
2022-11-27
11
Kajfasz Julia
KJ Facimiech
2022-11-25
27
2022-11-26
16
2022-11-26
2022-11-27
4
Kaliciński Paweł
St. Warszawski KJ
WIWIANA (36)
2022-11-24
34
2022-11-25
52
2022-11-26
15
20
2022-11-27
14
2022-11-25
8
40
2022-11-25
51
2022-11-26
20
2022-11-27
34
Kałuża Magdalena
St. Akademia Sportowa Gliwice
MEMPHIS (121)
2022-11-25
30
2022-11-26
3
320
2022-11-25
18
2022-11-27
32
COLANI 70 (122)
2022-11-25
7
80
2022-11-25
10
2022-11-26
21
2022-11-27
9
CHAMAN (123)
2022-11-25
15
2022-11-25
16
2022-11-26
10
2022-11-27
11
Kałwa Kamila
Jurajski LKJ w Udorzu
DENIRO (148)
2022-11-25
60
2022-11-26
1
250
2022-11-27
25
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka
RÖMI (119)
2022-11-25
14
2022-11-25
2022-11-26
6
2022-11-26
37
2022-11-27
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
ELOMAH (311)
2022-11-25
66
2022-11-26
51
2022-11-27
12
22
LUCABOO (312)
2022-11-25
37
2022-11-26
33
2022-11-27
39
2022-11-24
69
2022-11-25
49
2022-11-26
20
2022-11-26
Kaźmierczak Michał
RC Riding Center Sosnowice
2022-11-25
22
2022-11-25
42
2022-11-26
23
2022-11-27
37
MAYROCK (305)
2022-11-24
46
2022-11-26
34
2022-11-27
32
2022-11-25
40
2022-11-25
36
2022-11-26
26
2022-11-27
40
2022-11-25
18
2022-11-26
1
750
2022-11-27
5
450
CLASSIC (310)
2022-11-24
23
2022-11-25
22
10
2022-11-27
17
22
2022-11-24
40
2022-11-24
33
2022-11-25
35
2022-11-26
39
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (340)
2022-11-26
8
120
2022-11-27
12
2022-11-25
24
Klimczak Martyna
Stow. Warszawski KJ
BETINA (230)
2022-11-25
63
2022-11-25
42
2022-11-26
14
20
2022-11-27
LIRYKA (231)
2022-11-25
58
2022-11-25
33
2022-11-26
9
20
2022-11-27
Kluska Natalia
KJ Preria Wilkowice
HILDIE VA (126)
2022-11-25
44
2022-11-25
83
2022-11-26
22
2022-11-26
19
2022-11-27
33
CANTANIS (129)
2022-11-24
2022-11-25
78
2022-11-26
40
2022-11-27
55
Kłosowska Anna
Kjk Szary
GOLDY R (393)
2022-11-25
21
2022-11-25
2022-11-26
58
2022-11-26
2022-11-27
2
Kłosowski Daniel
Kjk Szary
2022-11-25
7
2022-11-25
2022-11-26
23
2022-11-26
2022-11-27
12
Komornicka Melania
Largo Sp. z o.o. Warszawa
SANDMAN (367)
2022-11-25
107
2022-11-26
37
2022-11-27
22
2022-11-25
81
2022-11-26
31
Kosicka Lena
KS Centaurus
ETNA (128)
2022-11-25
55
2022-11-26
46
2022-11-27
Kosmol Alicja
St. KJ Preria Wilkowice
2022-11-25
14
20
2022-11-25
48
2022-11-26
52
2022-11-27
8
200
FEREUSA (112)
2022-11-25
46
2022-11-25
49
2022-11-26
2
400
2022-11-27
24
Kostera Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
DAGOBERT (142)
2022-11-25
8
2022-11-25
2022-11-26
29
2022-11-26
18
2022-11-27
17
Kostrzewa-Artymowicz Klara
KJ Rock Horses
2022-11-25
35
2022-11-25
5
300
2022-11-26
7
120
2022-11-27
39
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2022-11-24
53
2022-11-24
31
2022-11-25
20
2022-11-27
18
2022-11-24
13
2022-11-24
7
2022-11-25
51
2022-11-27
19
Koszucka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
INOUT W (214)
2022-11-25
34
2022-11-25
14
2022-11-26
6
240
2022-11-27
13
2022-11-25
36
2022-11-25
21
2022-11-26
29
2022-11-26
14
2022-11-27
1
3000
2022-11-25
51
STAKORADO (416)
2022-11-26
16
2022-11-27
15
Kozioł Grażyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
WIGONIA M (253)
2022-11-24
7
2022-11-24
2022-11-25
46
2022-11-27
33
KASAFI (260)
2022-11-24
64
2022-11-24
2022-11-26
76
2022-11-26
Kozioł Piotr
KJ PRERIA WILKOWICE
LAVINA (61)
2022-11-24
10
2022-11-24
19
2022-11-25
6
2022-11-27
13
Król Liwia
LZJ Drama Zbrosławice
2022-11-24
2022-11-26
27
2022-11-27
41
Kruczek Nikola
Klub Jeździecki Facimiech
2022-11-25
12
2022-11-26
10
2022-11-26
2022-11-27
8
2022-11-25
Krywult Barbara
St. KJ Preria Wilkowice
2022-11-25
41
2022-11-26
67
2022-11-27
68
FLASH (252)
2022-11-26
1
500
2022-11-26
20
2022-11-27
19
Krzanowska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
2022-11-24
66
2022-11-25
77
2022-11-26
2022-11-26
33
2022-11-27
22
Krzywodajć Julia
KjkELIZAR
IKRA (235)
2022-11-26
12
2022-11-26
2022-11-27
13
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
2022-11-25
41
2022-11-25
20
2022-11-26
33
2022-11-27
18
2022-11-24
38
2022-11-25
15
2022-11-26
19
2022-11-26
Kubiak Jakub
KJ Łąck
2022-11-24
68
2022-11-25
24
10
2022-11-27
52
Kubiak Jakub
KJ Łąck przy SO w Łącku
FERLINA (301)
2022-11-26
35
2022-11-27
1
1250
2022-11-25
2
200
CORIWAY (302)
2022-11-26
2
600
2022-11-27
6
960
2022-11-25
1
500
CASSIDERO (303)
2022-11-25
31
2022-11-27
12
50
2022-11-26
22
Kubiak Jakub
Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
MAMMA MIA (320)
2022-11-26
37
2022-11-26
2022-11-24
37
2022-11-24
2022-11-25
50
Kuc Zuzanna
BPK (MAL)
GENTELMAN (319)
2022-11-25
8
120
2022-11-26
5
300
2022-11-27
4
1560
Kuczera Marianna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
FERRERA (18)
2022-11-26
7
2022-11-27
10
Kula Maja
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2022-11-26
2022-11-26
31
2022-11-25
49
2022-11-25
Kulpa Emilia
KJ Assanya
HAZENA (228)
2022-11-24
32
2022-11-25
36
2022-11-27
16
2022-11-24
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (337)
2022-11-25
61
2022-11-26
14
2022-11-26
2022-11-24
39
2022-11-24
72
Kuszka Jagoda
KJ Zbrosławice
ESKOBAR (22)
2022-11-25
79
2022-11-26
68
2022-11-27
58
Kuźniak Aneta
Klub Jeździecki Facimiech
HORDA (292)
2022-11-24
2022-11-24
2022-11-25
20
2022-11-25
2022-11-27
35
Kwolek Julia
KJK SZARY MICHAŁOWICE
CALMIRA 7 (261)
2022-11-25
2022-11-25
17
2022-11-26
30
2022-11-26
2022-11-27
3
Larkowski Wiktor
LKJ Moszna
2022-11-25
18
10
2022-11-25
52
2022-11-26
48
2022-11-26
2022-11-27
24
AMAT M (97)
2022-11-25
87
2022-11-25
46
2022-11-26
41
2022-11-27
10
50
Lehmann Nina
Klub Sportowy Sydow Riding Team
2022-11-25
104
2022-11-26
14
10
2022-11-27
Leśniak Krzysztof
Wkls Kraków Swoszowice
FOR FUN 7 (293)
2022-11-25
11
10
2022-11-26
63
2022-11-27
2
450
2022-11-25
5
90
2022-11-26
7
40
2022-11-27
13
22
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2022-11-26
13
2022-11-26
47
2022-11-27
42
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
OLIMPIA (161)
2022-11-25
25
2022-11-26
26
2022-11-26
2022-11-27
22
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
JORIS (344)
2022-11-25
2022-11-25
18
2022-11-26
39
2022-11-26
2022-11-27
24
Machnik Roman
Jurajski LKJ w Udorzu
HAWAJKA (79)
2022-11-26
25
2022-11-27
6
2022-11-25
1
2022-11-25
2022-11-26
2
HUSARIA (80)
2022-11-24
5
2022-11-27
1
2022-11-25
40
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-11-24
11
2022-11-25
10
2022-11-27
8
JUPITER (164)
2022-11-24
16
2022-11-25
12
2022-11-27
28
Madej Amelia
WKJ Lublin
2022-11-25
2022-11-26
60
2022-11-26
2022-11-24
9
2022-11-24
44
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
KRACK T (62)
2022-11-26
31
2022-11-27
2022-11-25
38
2022-11-25
34
2022-11-27
26
2022-11-26
13
10
ARIA (322)
2022-11-24
36
2022-11-25
2022-11-25
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2022-11-24
63
2022-11-25
62
2022-11-26
67
2022-11-26
2022-11-27
34
2022-11-24
70
2022-11-25
61
2022-11-25
5
2022-11-26
84
2022-11-27
54
Marcińczak Antonina
Tuszyński KJ Garbówek
2022-11-25
2022-11-25
39
2022-11-26
2022-11-26
2022-11-27
20
Matla Łukasz
Klub Jeździecki Global
2022-11-24
25
2022-11-25
30
2022-11-26
73
2022-11-26
42
Matla Łukasz
Klub Jeździecki Global
2022-11-25
93
2022-11-24
6
2022-11-26
30
Michalik Angelika
St. KJ Profit Orzesze
CESSY (155)
2022-11-24
24
2022-11-24
32
2022-11-27
12
2022-11-26
4
2022-11-26
Miłoszewska Nikola
Akademia Jeździecka Dawidy
GRAD (2)
2022-11-25
13
10
2022-11-27
35
2022-11-26
54
2022-11-25
27
10
2022-11-26
34
2022-11-27
13
Mroczek Julia
KJ Rock Horses Warszawa
2022-11-24
10
2022-11-24
57
2022-11-25
9
2022-11-26
66
2022-11-26
Musiolik Maja
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
L'AMOUR (256)
2022-11-24
3
2022-11-24
60
2022-11-25
3
2022-11-27
3
Najdzionek Szymon
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
ZIP CODE (124)
2022-11-26
62
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
FUKS (247)
2022-11-25
65
2022-11-26
2022-11-27
28
2022-11-25
33
2022-11-26
74
2022-11-27
37
2022-11-26
Naruszewicz - Stroińska Julia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAME (259)
2022-11-25
26
2022-11-26
49
2022-11-27
30
2022-11-25
76
Niedzielska Kamila
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
KENT (118)
2022-11-25
10
2022-11-25
2022-11-26
9
2022-11-26
2022-11-27
6
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
LAOS KG (296)
2022-11-25
13
2022-11-25
19
2022-11-26
9
2022-11-27
7
480
LETS GO (297)
2022-11-25
70
2022-11-26
27
2022-11-27
4
292,50
KASKADA (298)
2022-11-25
31
2022-11-26
56
2022-11-27
15
22
2022-11-25
13
20
2022-11-26
42
2022-11-27
38
2022-11-25
9
2022-11-26
46
2022-11-27
5
1200
Ochoński Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
SAMIRO (170)
2022-11-25
72
2022-11-26
9
10
2022-11-27
7
90
Olszowy Ryszard
ZKS DRZONKÓW
2022-11-25
57
2022-11-26
2022-11-26
12
2022-11-27
27
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
2022-11-25
21
2022-11-26
40
2022-11-25
2022-11-26
2022-11-27
46
2022-11-25
49
2022-11-26
76
2022-11-26
43
2022-11-27
11
50
2022-11-25
5
180
2022-11-26
16
2022-11-27
16
2022-11-25
94
2022-11-25
43
2022-11-26
25
2022-11-27
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
NAGANO (10)
2022-11-24
57
2022-11-24
2022-11-26
2022-11-26
31
2022-11-27
40
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
2022-11-26
24
2022-11-24
2022-11-24
49
2022-11-26
2022-11-27
9
FERRY (172)
2022-11-24
4
2022-11-25
92
2022-11-26
8
40
2022-11-27
47
2022-11-24
55
2022-11-24
2022-11-26
36
2022-11-26
2022-11-27
44
Ostrowska Oliwia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2022-11-25
17
10
2022-11-25
48
2022-11-26
21
2022-11-27
4
650
2022-11-25
9
10
2022-11-25
39
2022-11-26
36
2022-11-27
20
Owcarz Kinga
Kjk ELIZAR
DUX (257)
2022-11-26
4
2022-11-26
2022-11-27
5
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-11-24
6
2022-11-24
2022-11-26
13
2022-11-27
45
2022-11-25
Pawłowska Joanna
WLKS KRAKUS Swoszowice
ELVIS (153)
2022-11-25
31
2022-11-25
2022-11-26
2022-11-26
2022-11-27
8
Pawłowska Julia
BPK (PKA)
2022-11-24
29
2022-11-24
52
2022-11-25
21
2022-11-27
37
2022-11-26
74
KATSUMI B (110)
2022-11-24
45
2022-11-25
33
2022-11-26
2022-11-27
29
2022-11-26
51
Pawłowska Olga
KJ Leśna Wola
CAPUERA (132)
2022-11-25
47
2022-11-26
44
2022-11-26
11
2022-11-27
29
2022-11-25
37
2022-11-26
26
2022-11-27
21
IVO (134)
2022-11-25
53
2022-11-26
56
2022-11-26
24
10
2022-11-27
33
Pierz Barbara
Soymax Lublin Team
2022-11-25
100
2022-11-26
29
2022-11-26
24
2022-11-27
Piksa Magdalena
Vanto Jumping Team
2022-11-24
50
2022-11-25
25
2022-11-26
66
2022-11-27
8
90
2022-11-25
7
120
2022-11-26
4
390
2022-11-27
2
2400
2022-11-25
4
260
2022-11-25
3
480
2022-11-27
3
1920
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
2022-11-25
19
10
2022-11-26
57
2022-11-27
27
2022-11-25
88
2022-11-26
28
2022-11-27
50
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola Głogów Młp.
2022-11-24
55
2022-11-25
84
2022-11-26
36
REBELIANT (329)
2022-11-26
6
160
2022-11-27
21
2022-11-24
2022-11-24
42
2022-11-26
32
2022-11-26
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
STAKATTOS (226)
2022-11-25
56
2022-11-26
43
2022-11-26
2022-11-27
25
Płatos Natalia
KJ Galop Kozienice
KOMODOR (227)
2022-11-25
34
2022-11-26
2022-11-26
56
2022-11-27
13
Płatos Sebastian
KJ Galop Kozienice
2022-11-25
63
2022-11-26
2022-11-26
17
2022-11-27
36
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2022-11-24
9
2022-11-25
28
10
2022-11-27
31
Połeć Paulina
WLKS Krakus Swoszowice
CHAGANO (271)
2022-11-24
2022-11-24
44
2022-11-26
35
2022-11-26
2022-11-27
27
Ponińska Helena
Stow. Warszawski KJ
RITA (232)
2022-11-24
30
2022-11-24
10
2022-11-25
48
2022-11-26
25
2022-11-27
36
Popiół Maja
Stow. KS KJK Szary Michałowice
BUMBLEBEE (165)
2022-11-26
2022-11-25
10
2022-11-25
2022-11-26
75
2022-11-25
71
2022-11-26
55
2022-11-27
46
2022-11-24
24
2022-11-25
85
2022-11-26
85
Popiół Małgorzata
LKJ Drama Zbrosławice
2022-11-24
15
2022-11-24
47
2022-11-25
28
2022-11-26
70
2022-11-27
19
22
BOLOGNA (318)
2022-11-24
43
2022-11-25
69
2022-11-26
15
10
2022-11-27
40
Pricop Lena
Kjk ELIZAR
2022-11-26
2022-11-27
8
Przepióra Maja
Wlks krakus swoszowice
AMOS (55)
2022-11-24
14
2022-11-25
13
2022-11-26
2
2022-11-27
24
Przybylski Łukasz
BPK (WIE)
2022-11-27
15
2022-11-27
11
2022-11-27
26
Pszowski Kevin
KJ Jumping Team Brynica
2022-11-25
108
2022-11-26
65
2022-11-27
57
JACOBSON (264)
2022-11-25
45
2022-11-25
40
2022-11-26
26
2022-11-27
2
1000
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
MEDEA (38)
2022-11-25
98
2022-11-27
60
2022-11-26
43
Pytka Natalia
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DAILY JOY (361)
2022-11-25
2022-11-25
38
2022-11-26
17
2022-11-26
2022-11-27
23
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti Sp. z o.o. Opole
CALLETO Z (130)
2022-11-25
28
2022-11-25
4
390
2022-11-26
3
480
2022-11-27
10
2022-11-25
39
2022-11-26
60
2022-11-27
53
Rogalska Jadwiga
OJK pod Dębami Inwałd
MARATON (323)
2022-11-24
68
2022-11-24
2022-11-26
34
2022-11-26
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
2022-11-25
20
2022-11-26
18
2022-11-27
23
Rybak-Massalska Lena Róża
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2022-11-25
16
10
2022-11-26
10
20
2022-11-25
8
80
2022-11-27
9
50
Ryt Aleksandra
LKJ OCHABY
2022-11-24
67
2022-11-24
2022-11-26
39
2022-11-26
2022-11-27
22
2022-11-24
58
2022-11-24
2022-11-26
46
2022-11-26
2022-11-27
29
KELIOR (287)
2022-11-24
34
2022-11-24
17
2022-11-25
18
2022-11-27
10
GOOGLE -K (288)
2022-11-24
38
2022-11-24
35
2022-11-25
18
2022-11-24
31
2022-11-24
2022-11-26
21
2022-11-27
39
2022-11-25
2022-11-25
4
2022-11-26
5
2022-11-26
2022-11-27
21
2022-11-24
8
2022-11-25
25
10
2022-11-26
22
10
2022-11-27
18
22
Sitek Alina
JKS Pogórze
2022-11-24
40
2022-11-25
26
10
2022-11-26
19
10
Skonieczna Natalia
KJ Rock Horses Warszawa
JAMES.R (99)
2022-11-25
35
2022-11-25
2022-11-26
64
2022-11-26
2022-11-27
72
Skotniczna-Zięba Karolina
KS Team Rancho Pcim
2022-11-27
19
NARCUS (160)
2022-11-25
2022-11-25
44
2022-11-26
18
2022-11-26
2022-11-27
16
Skowron Agata
St KS KJK Szary Michałowice
NACHSHON (348)
2022-11-25
13
2022-11-25
50
2022-11-26
2022-11-26
2022-11-27
4
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
DIC DAC (14)
2022-11-24
51
2022-11-24
42
2022-11-25
16
2022-11-27
25
Skrzypiec Agata
WLKS Krakus Swoszowice
MESSI (149)
2022-11-24
43
2022-11-24
75
2022-11-25
52
2022-11-27
29
KIRA Z (150)
2022-11-24
26
2022-11-24
2022-11-26
2022-11-26
38
2022-11-27
43
JEDI G (151)
2022-11-25
41
2022-11-26
35
2022-11-26
13
20
2022-11-27
20
Ślęzak Jagoda
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-11-24
16
2022-11-24
79
2022-11-25
29
2022-11-27
17
Słabiak Bartosz
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
BALANTAJ (379)
2022-11-26
8
2022-11-26
11
2022-11-27
15
Słodczyk Dominik
Stow. KJ Preria Wilkowice
INDIGO (283)
2022-11-25
2
400
2022-11-25
17
2022-11-26
4
260
2022-11-26
18
2022-11-27
14
SZTORM (284)
2022-11-25
50
2022-11-25
11
2022-11-26
37
2022-11-26
13
2022-11-27
1
562,50
2022-11-25
1
250
2022-11-26
78
2022-11-27
36
2022-11-25
2022-11-26
47
Słowik Roksana
OJK Barcice
LORENZO (281)
2022-11-24
48
2022-11-24
76
2022-11-25
59
2022-11-27
33
Śmietana Hanna
KJK Pod Żubrem
BOHEMME (342)
2022-11-25
3
2022-11-25
2022-11-26
1
2022-11-27
3
Sołtys Klaudia
LKJ Zabajka
2022-11-25
28
2022-11-25
2022-11-26
2022-11-26
35
2022-11-27
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
SYRIUSZ M (107)
2022-11-25
96
2022-11-26
79
2022-11-27
41
Stec Estera
JKS Kasztanka
ETNA-B (120)
2022-11-25
29
2022-11-25
2022-11-26
10
2022-11-26
49
2022-11-27
31
Strzałka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
RUDBEKIA (102)
2022-11-25
20
10
2022-11-26
58
2022-11-27
59
Świeboda Zofia
BPK (SWK)
2022-11-25
11
2022-11-26
21
2022-11-27
17
2022-11-26
Szary Ziebicka Anna
POL
2022-11-25
12
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
ANTHONOV (383)
2022-11-25
32
2022-11-25
38
2022-11-26
59
2022-11-25
2022-11-25
24
2022-11-26
2022-11-26
28
2022-11-24
59
2022-11-24
56
2022-11-25
57
2022-11-26
61
Szlachcic Karolina
KJ Galop Kozienice
ANONIEM (70)
2022-11-25
2022-11-25
47
2022-11-26
33
2022-11-26
2022-11-27
25
Szlachta Amelia
St KS KJK Szary Michałowice
2022-11-25
2022-11-25
2022-11-26
11
2022-11-26
2022-11-27
4
Szlachta Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-11-24
33
2022-11-24
3
2022-11-25
7
LARUM (278)
2022-11-24
2
2022-11-25
3
160
2022-11-26
2
200
2022-11-27
48
2022-11-24
2022-11-24
61
2022-11-25
43
2022-11-25
2022-11-26
61
2022-11-24
21
2022-11-25
86
2022-11-26
45
2022-11-27
9
22
Szpak Martyna
KJ Galop Kozienice
LEGO (72)
2022-11-25
2022-11-25
2
2022-11-26
2022-11-26
72
2022-11-27
14
Szulik Zofia
Kjk ELIZAR
O'KEY (67)
2022-11-26
1
2022-11-26
2022-11-27
18
Szwarc Barbara
LKJ OCHABY
SCYTIA (1)
2022-11-24
2022-11-24
22
2022-11-27
32
2022-11-26
52
2022-11-26
Talaga Emilia
KS Team Rancho Pcim
2022-11-25
6
2022-11-25
14
2022-11-26
2022-11-26
7
2022-11-27
14
Talaga Nikola
KS Team Rancho Pcim
LANDORO (146)
2022-11-25
11
2022-11-25
37
2022-11-26
24
2022-11-26
2022-11-27
Toporek Hanna
Klub Jeździecki Galop w Kozienicach
2022-11-24
17
2022-11-24
61
2022-11-25
14
2022-11-27
7
Trąbska Julia
Stajnia Alicante
JASPIS (116)
2022-11-25
16
2022-11-25
2022-11-26
3
2022-11-26
2022-11-27
9
Trelińska Amelia
Kielecki KJ
BOLIVIA (103)
2022-11-24
13
2022-11-25
54
2022-11-27
2
Tylka Marzena
KJ Facimiech
2022-11-25
97
2022-11-26
81
2022-11-27
67
Tyszko Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
2022-11-25
82
2022-11-26
30
2022-11-27
49
LULA BABY (199)
2022-11-25
19
2022-11-25
2022-11-26
2022-11-26
20
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
LAUDATOR (197)
2022-11-24
29
2022-11-25
2022-11-26
42
2022-11-27
43
LANCELOT (198)
2022-11-26
54
2022-11-26
2022-11-27
20
2022-11-25
2022-11-25
6
LULA BABY (199)
2022-11-27
9
Jarocka Zuzanna
Tuszyński KJ Garbówek
2022-11-26
62
Tyszko Mateusz
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2022-11-26
8
80
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
ARAMIS (196)
2022-11-24
78
2022-11-25
101
2022-11-26
54
2022-11-27
70
NEILO (414)
2022-11-26
15
2022-11-26
2022-11-27
7
2022-11-25
26
2022-11-25
2022-11-26
26
2022-11-26
2022-11-27
19
2022-11-25
2022-11-25
7
Uchman Dominika
KJ Rock Horses Warszawa
LAKRO (127)
2022-11-25
68
2022-11-25
2022-11-26
41
2022-11-27
71
2022-11-26
57
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
LOOKALIKE (182)
2022-11-24
36
2022-11-24
63
2022-11-25
60
2022-11-26
75
LIBONACCI (183)
2022-11-24
64
2022-11-25
75
2022-11-26
82
Uchwat Marika
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-11-24
18
2022-11-25
43
2022-11-26
53
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-11-24
56
2022-11-24
2022-11-25
55
2022-11-26
41
2022-11-26
BELLA (400)
2022-11-24
2022-11-24
2022-11-25
2022-11-25
2022-11-26
34
Urbańska Natalia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
CALISIA (173)
2022-11-25
95
2022-11-25
10
20
2022-11-26
50
2022-11-26
51
2022-11-27
28
JUDSON (174)
2022-11-25
29
2022-11-25
11
20
2022-11-26
32
2022-11-27
36
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2022-11-25
106
2022-11-26
2022-11-27
63
2022-11-26
28
Walas Ewa
KJ Lesna Wola
MICENTO (326)
2022-11-25
21
2022-11-26
72
Wałęga Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
ZIP CODE (124)
2022-11-26
2022-11-24
8
2022-11-24
73
2022-11-25
64
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2022-11-25
30
2022-11-25
2022-11-26
44
2022-11-26
2022-11-25
7
40
2022-11-25
2022-11-26
5
100
2022-11-27
64
2022-11-26
40
LADY PEZI (335)
2022-11-25
3
320
2022-11-26
<