Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DIM i HZR
KJK Szary Michałowice, 18-20.11.2022

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banasik Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O057374
2. Banaszczyk Oliwia St. KJ Profit Orzesze
2010 (JM.)
O059391
3. Bandura Izabela Stow. SKJ Bilcza
2011 (Mł.)
O064608
4. Batko Natasza KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O057788
5. Bebak Natasza KJK szary
Brak
6. Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
S
O035248
10210649
7. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O063834
8. Biegun Emilia Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2006 (J.)
O068442
9. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
10. Bieniek Barbara St. J Stajnia Podolszyn
2012 (Mł.)
O070490
11. Bigaj Alicja KS Faruk
2012 (Mł.)
O059676
12. Biś Jagoda BPK
2005 (J.)
O053301
13. Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
S
O037110
14. Borkowska Weronika KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2008 (JM.)
O055747
15. Brachowska Julia Ks Faruk
2010 (JM.)
O080103
16. Brzozowska Aleksandra Kielecki KJ
2009 (JM.)
O064287
17. Buczek Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O056691
18. Bularska Oliwia KJK pod Żubrem Niepołomice
2001 (MJ.)
O039269
19. Burdelas Amelia BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O055549
20. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
O063893
21. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
22. Chojowska Iga BPK (SLA)
2010 (JM.)
O054009
23. Chomicz Aleksandra Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2009 (JM.)
O069785
24. Ciszek Maria BPK (SLA)
2011 (Mł.)
O059973
25. Czapla Urszula LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
2011 (Mł.)
O074843
26. Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O025099
27. Czerepińska Maria Stow. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O063817
28. Czerniecka Olivia St KS KJK Szary Michalowice
2010 (JM.)
O077706
29. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
30. Drewniak Katarzyna brak
S
O009671
31. Drozd Michalina BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O064713
32. Drozd Olga BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O064514
33. Drwota Matylda KJ Leńcze
2010 (JM.)
O062279
34. Drwota Tola KJ Leńcze
2013 (Mł.)
BRAK
35. Dusza Marcelina KJK Solka
2009 (JM.)
O058128
36. Duszkiewicz Hubert KJ Stajnia Jaślany
2007 (JM.)
O042590
37. Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany
S
O002545
38. Fedorczak Vincent BPK - MAL
2010 (JM.)
O061150
39. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
40. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
41. Gawlik Nikola BPK - MAZ
2006 (J.)
O069070
42. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
O057241
43. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (J.)
O052013
44. Gordzielik Mateusz KJ Borycz
2011 (Mł.)
O072705
45. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
46. Gradowska Aleksandra BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O066164
47. Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O050095
48. Grochowska Wiktoria KS Equiright Warszawa
2009 (JM.)
O062001
49. Grodska Iga JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2010 (JM.)
O057054
50. Grodska Magdalena BPK
S
O007480
51. Grzybowska Amelia Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2003 (MJ.)
O047122
52. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
O058349
53. Hejna Paulina Klub Jazdy Konnej Romico
2010 (JM.)
O066937
54. Hońdo Marcelina Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2010 (JM.)
O068410
55. Jamsheer Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
O064152
56. Jarco Sandra Stow. Sp. Konnych AS Equestrian
2007 (JM.)
O063249
57. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
S
O027190
58. Jesionka Katarzyna BPK
S
O054092
59. Kania Natalia Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2008 (JM.)
O067538
60. Karbowiak Julia KJ Sielanka Warka
2011 (Mł.)
O058263
61. Kawa Katarzyna OJK Barcicie
S
O008013
62. Kleszcz Wiktoria Klub Jazdy Konnej Romico
2013 (Mł.)
brak
63. Kliś Maja Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2007 (JM.)
O065598
64. Kłosowska Anna Kjk Szary
S
O001614
65. Kłosowski Daniel Kjk Szary
S
O011230
66. Knapik Marika KJK Pod Żubrem Niepołomice
2009 (JM.)
brak
67. Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
2009 (JM.)
O057466
68. Kordzi Maja Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2009 (JM.)
O057815
69. Korek Dorota Stow. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
70. Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
71. Korzeń Kornelia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2010 (JM.)
btak
72. Kosowski Witold Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2008 (JM.)
O058991
73. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (J.)
O044289
74. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (MJ.)
O048290
75. Krawczyk Iga WKJ Lublin
2003 (MJ.)
O049981
76. Krupa Aleksandra Kjk Solka Miedzyrzecze Górne
2009 (JM.)
O067559
77. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
78. Kuczera Marianna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2007 (JM.)
O061216
79. Kula Maja Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2006 (J.)
O056721
80. Kurda Katarzyna KJ Metpol Grodziec
2010 (JM.)
O068870
81. Kwiatkowska Julia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O055544
82. Kwiecień Amelia Konecki KJ Fullmet
2007 (JM.)
O052618
83. Layer Blanka KJ Leńcze
2014 (Mł.)
O058633
84. Layer Marek KJ Leńcze
2011 (Mł.)
O054570
85. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
86. Lulkowska Amelia Krakowski Klub Jazdy Konnej
2007 (JM.)
O072473
87. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
88. Majewska Helena St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O061154
89. Malesa Alicja KJ Strzała Krubiczew
2010 (JM.)
O057571
90. Marszałek Amelia Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2013 (Mł.)
O081203
91. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
92. Melich Oliwia SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O051059
93. Mikutel Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O043045
94. Moryto Małgorzata BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O061905
95. Moszczak Maja KJ LEŚNA WOLA
2007 (JM.)
O064385
96. Nowak Alicja Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bilcza
2021 (Mł.)
O064320
97. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
98. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
99. Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
2009 (JM.)
O055493
100. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
101. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
102. Osieka Daria RC Riding Center Sosnowice
S
O042971
103. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (J.)
O048722
104. Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico
S
O034722
105. Patocka Malgorzata Ks Faruk
S
O078950
106. Pawlik Dominika KJK Romico
O049566
107. Pękalska Maja BPK
2010 (JM.)
O067630
108. Piechota Hanna Klub Jeździecki Borycz
2011 (Mł.)
BRAK
109. Piechowicz Wiktoria OJKBarcice
2007 (JM.)
O061190
110. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (J.)
O048322
111. Pięta Olaf WLKS Krakus Kraków
2008 (JM.)
O056722
112. Piętka Amelia WLKS KRAKUS
2007 (JM.)
O064003
113. Pietruszka Anna Klub Jeździecki Facimiech
2009 (JM.)
O062301
114. Pinkas Helena Bpk maz
2011 (Mł.)
O081755
115. Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2012 (Mł.)
O064922
116. Pis Hanna KJ Leśna Wola
2010 (JM.)
O054946
117. Połtowicz Hanna Klub Sportowy Faruk
2009 (JM.)
O062285
118. Pomiankowska Anna Brak
2012 (Mł.)
O073468
Brak
119. Popiol Maja POL
S
O022425
10101889
120. Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice
S
O022425
121. Puszkarewicz Lena Kj leśna wola
2011 (Mł.)
O073450
122. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
10224161
123. Pytel Zuzanna Kjk Solka
2012 (Mł.)
O070032
124. Reaud Oliwia KS Sydow Riding Team Pobiedziska
2007 (JM.)
O055548
125. Rozmus Amelia Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2008 (JM.)
O067575
126. Rusyniak Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
127. Samborska Nikola BPK
2009 (JM.)
O054232
128. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
129. Siarheyeva Ekaterina Niezrzeszona
S
Brak
130. Skarbek Martyna BPK (MAZ)
2005 (J.)
O052501
131. Skoczylas Michalina Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O070012
132. Ślęzak Jagoda St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O054199
10231041
133. Słowik Roksana OJK Barcice
2002 (MJ.)
O058841
134. Śmietana Hanna KJK Pod Żubrem
2010 (JM.)
brak
135. Śnioch Alicja Kielecki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O064322
136. Sowińska Oliwia BPK
2008 (JM.)
O064306
137. Sowińska Zuzanna BPK
2008 (JM.)
O063053
138. Steckiewicz Małgorzata Stow. SKJ Bilcza
2011 (Mł.)
O059109
139. Stefańczyk Daria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
O062504
140. Stępień Alex LZJ Drama Zbroslawice
2011 (Mł.)
O062243
141. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
142. Szary Ziebicka Anna POL
S
O003606
10032902
143. Szczepek Stefania KJK Romico Żywiec
2013 (Mł.)
O066821
144. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
O066386
145. Tutaj Michalina BPK (SWK)
2008 (JM.)
O058782
146. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
147. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
148. Wańczyk Maciej OJKBarcice
2005 (J.)
O056728
149. Wąsik Donata Stow. SKJ Bilcza
2010 (JM.)
O066677
150. Wawok Izabela Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2005 (J.)
O063440
151. Weigel Bartosz Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O052737
152. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
153. Włodarczyk Klara Kj leśna wola
2012 (Mł.)
O071637
154. Włodarczyk Rafal Kj leśna wola
S
O073453
155. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
156. Wolko Matylda Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O058516
157. Wozak Julia KJ Facimiech
2008 (JM.)
O054256
158. Woźnica Maja Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2011 (Mł.)
O083427
159. Woźnica Wiktoria Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2009 (JM.)
O061161
160. Wróbel Zuzanna KJK POD ŻUBREM
S
O063880
161. Zając Aleksandra KJ Facimiech
S
O027341
162. Zięba Amelia KJK SZARY
2008 (JM.)
O058832
10245993
163. Zieba Amelia POL
2008 (JM.)
O058832
10245993
164. Ziebicki Michal POL
S
O002368
10013394
165. Ziebicki Michal POL
S
O002368
10013394
166. Ziebicki Mikolaj Kjk szary michalowice
2011 (Mł.)
O059251
167. Ziębicki Mikołaj KJK Szary
2011 (Mł.)
brak
168. Zielińska Nina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
169. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
170. Żukowska Maria LKJ Deresz Siemianowice
2002 (MJ.)
O036163
171. Żuławska Julia KJK ROMICO
2006 (J.)
O057637
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

175

AKCENT WLKP POL 2006 wałach kasztanowata/mk:160cm F: HAMLET GO
M: ALKOWA
K014180 007660485006
2.

167

ALFREDO ALFARVAD Z ZANG POL 2013 wałach gniada/179 F: Air Jordan
M: Queen Alfarvad Z
K030806 056015z55672813
3.

111

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
4.

132

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
5.

82

ARANCIA Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz siwa/170 F: Belantis / Benelton Dream
M: Arnika / Corbano
K034471 DE456560366316
6.

96

ARIE D. D. H KWPN NED 2005 wałach gniada/168 F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
K012072 5280030512185
7.

115

ASTERKA KUC POL 2009 klacz izabelowata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
C/A2 K030298 616999640098809
8.

176

ATRAKCYJNA OLIMPIA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz kara/170 F: Logos
M: Aisza
K025724 016009590248511
9.

36

AVIGEIL SP POL 2009 klacz kara/173 F: Guffi
M: Amaretto
K019429 Brak
10.

101

BABY JAGA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Bogini / Marcus
K031365 616009530076014
11.

66

BAJER SP POL 2010 wałach gniada/165 F: Alvarez 17
M: Batela
K020517 616003670006610
12.

60

BALLET DIOR SP POL 2015 klacz kara/160 F: Baloun
M: Rebaca
Brak 804002201500004
13.

124

BALLINACLOUGH WHITE ROSE CONNEMARA IRL 2011 klacz siwa/kuc:145 F: Crossykeys Rebel
M: Mo Cailin Bay
D K031135 M3-372004000027148
14.

183

BALLYSEEDY JACKO IPS POL 2013 wałach jelenia/kuc:148 F: Pickmere Antonio / Strinesdale Matador Pbar
M: Ballyseedy Supreme / Cusop Darcy
D K030777 372009000000758
15.

217

BAMAKO PA-BO-MA OS POL 2015 wałach gniada/175 F: Bamako de Muze / Darco
M: Malta-Pro / Pro Savage
K027845 DE418182529615
16.

226

BE LIKE ANAPON KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kara/kuc:130 F: ANAPON SPARTACUS/ TURNINA'S GISMORE
M: BLANCA EL/ TIJD VLIJT'S SANTIAGO
A1 K034530 616013610106417
17.

165

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 klacz ciemnogniada/167 F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
K018848 203009225472210
18.

43

BOHEMME SELLE FRANÇAIS POL 2011 klacz gniada/165 F: Kashmir Van't Schuttersho
M: Chryseis
brak 11750991H
19.

137

BOLTER Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/167 F: Vandamme
M: Brenda
K021056 616009610026511
20.

39

BRAVOUR PP DRP POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Baccarat / Bergarac
M: Niiina / Machno Carwyn
D K022593 DE434340709312
21.

48

BROWNIE BABY ZAGORKA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Amadeusz
M: Bonita-MG
brak 616006550094117
22.

61

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/170 F: Berlin Bej
M: Bella
K026587 616006580423311
23.

156

BUMBLEBEE SP POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: BijouBee
M: Cami-S Z
K034882 616009540102318
24.

135

BUSTINOV SP POL 2014 wałach ciemnogniada/164 F: Ustinov KWPN
M: Boni M / Lando
K029076 616009630151414
25.

151

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/172 F: AVIANO (HOLST)
M: COLIBRIA (SACHS)/CASSIS(XX)
K015537 616009530290607 104FG48
26.

201

CAN-CAN UKR 2008 Gelding Other F:
M: /
702785 105LK21
27.

141

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
28.

32

CAPRICHOSA NN POL 2017 klacz siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
D K034638 724910000052102
29.

109

CARLINE DE KERVALENOU FR.KUC WIERZCH. FRA 2012 klacz kara/kuc:146 F: Mac Geyver / Magnum
M: Noblesse Du Coteaux / Kalem
D K031450 12217031S
30.

30

CARNIVAL ZK SP POL 2010 wałach gniada/179 F: Dakar Z
M: Cordoba
K035359 616009590061610
31.

107

CARTAUCHE H NN POL 2011 wałach ciemnosiwa/169 F: Nn
M: Nn
Brak Xyz
32.

55

CARTIER OS GER 2015 wałach gniada/170 F: CHACOMO
M: LILLY MARLEEN
K015283 DE418180307415
33.

184

CASABLANKA NN POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
C Brak 616999610336609
34.

6

CASALINA HOL POL 2009 Klacz gniada/167 F: CASALL
M: LEVANTE III/ ALEXIS Z
K016169 DE421000582009
35.

117

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Whisper BW / Rash R
K033051 DE 418181051415
36.

100

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
37.

119

CATANIA FORTIS Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2015 klacz siwa/174 F: Cannavaro
M: Rimini
K032914 703002192110615
38.

136

CHAMANII HOL POL 2014 klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
K026855 DE421000083014
39.

112

CHANTI KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:149 F: nn /
M: nn /
D/A2 K028644 616999540102713
40.

80

CHELSEA LONDON 2 DRP POL 2008 wałach siwa/kuc:149 F: Calico 8 /
M: Naomi / Nikado
D K030811 DE4353500003108
41.

103

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/kuc:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
D K032026 DE456570113512
42.

195

CHOCOLATE DREAM KUC POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/kuc:147 F: nn /
M: nn /
D K027856 528019090008452
43.

158

CLARK SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
44.

148

COLOURFUL LADY NN POL 2009 klacz bułana/kuc:137 F: NN
M: NN
K035325 6169995808201
45.

81

COMIENZO HOL GER 2009 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini I
K017010 DE421000513409
46.

216

COMME SI WESTF POL 2015 klacz gniada/167 F: Comme il Faut / Cornet Obolensky
M: Cacharel / Christoph Columbus
K028280 DE441410059415
47.

214

CONNET DU ROUET OLD GER 2010 Klacz siwa F: Cartogran
M: Paschubet
K027410
48.

33

CORBETT ZAGORKA DWB DEN 2013 wałach gniada/kuc:148 F: Come Back II / Cor de la Bryere
M: Vestergaardens Regina / Ratio
D K028542 208333201302933
49.

84

CORNO HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Cornetino
M: Verona XII
K033429 DE421000601713
50.

102

CORRADO SANTO STEFANO SI ITA 2010 ogier gniada/168 F: Corde
M: Lorena K
K034007 380007000143205
51.

116

CORSKEAGH BOY CONNEMARA POL 2014 wałach skarogniada/kuc:146 F: Rosscon Castle King
M: Wild Thing / Pride Oithe West
D K030646 S3-372004100015903
52.

181

COSTA RICA Z ZANG POL 2016 klacz gniada/168 F: Cassal
M: QuickStar
K034989 Brak
53.

129

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 ogier gniada/176 F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Lillehammer V. / Lobster
K027228 208333200607257
54.

72

CRYSTAL SKY - POL 2011 wałach siwa/- F: -
M: -
K035228 -
55.

77

D'APRIL KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
C K015474 POL013570208906
56.

64

DABOLA Wielkopolska/poch.trakeńskie POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Etos
M: Datura
K034974 616007600218514
57.

99

DE MARCO SP POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Daisy Pg / Calderon
K014910 POL009660323007
58.

68

DIALEKTYKA HIPPICA Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz skarogniada/165 F: Koh-I-Noor
M: Duńska Queen
K033558 616009570192614
59.

86

DOLLAR D’LA ROUSSERIE SF POL 2013 wałach ciemnogniada/BRAK F: Sunday de Riverland
M: Irisse
K025492 25000113326638Y
60.

35

DOLLY HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/- F: Dinken
M: Zinna
K030050 276421000752016
61.

134

DOMINANTA Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/172 F: Dominator 2000 Z
M: Letty
K033637 ---
62.

110

DON VITO SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Vitalis / Imequyl
M: Dalia Z / Duch Capitol
K023883 616009530092613
63.

42

DRAKO SP POL 2012 wałach ciemnogniada/167 F: Diarado
M: Delavita
K021627 616009670014912
64.

71

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 wałach gniada/180 F: 3829 Prémium / Justboy
M: Irigység / Discovery Du Garene
K025391 HUN M MF 044310000
65.

78

EL NINO M PKSP POL 2015 wałach gniada/168 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Elegancja M / Faust Z
K031114 616009690057915
66.

208

ENRIS OLD POL 2010 wałach ciemnogniada/165 F: Enrico/ Enrico Star/ Espri
M: Kornetas/Homeras/Privet2
brak LHBA440006490043010
67.

85

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:147 F: Elektron
M: Mgiełka
D K022272 616999580317810
68.

49

ERYKS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/158 F: Justus
M: Etna
Brak A0014465S
69.

46

ESCARDO MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach skarogniada/165 F: Jurand
M: Essa
K020011 616 006 59 01491 11
70.

210

ESSTORIA PP WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz kasztanowata/164 F: JOYRIDE
M: EUFORIA
BRAK 616007670051218
71.

154

FARINERO SP POL 2016 wałach gniada/175 F: Sword
M: Farina
K029801 616098200202439
72.

69

FERRERA CZEWB POL 2015 klacz gniada/mk:166 F: Volonter - T
M: Furetta
K029709 000082536
73.

52

FIFTY-FIFTY VAN BOVEN DE WEVELS BWP POL 2011 wałach ciemnogniada/163 F: Samba Hit II
M: Ratina
K033592 056-022-000303487
74.

90

FIKUS-TABUN HUCULSKA POL 2007 wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
D K032787 Brak
75.

209

FIONA KUC POL 2009 klacz kara/kuc:144 F: .
M: .
D Brak .
76.

228

FLEUR KWPN POL 2010 klacz jasnokasztanowata/167 F: LYS ROUGE
M: ZIEZO/ SEINMAN
K021976 528003201006879
77.

130

FRED FLINSTONE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
78.

63

FREZIE KUC POL 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Pietrek
M: Frotka / Jantar
C/A2 K028581 013660581606
79.

149

FRIARSTOWN MICHÉAL CONNEMARA IRL 2011 wałach gniada/kuc:149 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
D K024968 S3-372004000010447
80.

171

GABBANA STH KWPN NED 2011 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Ultimo
M: Kirsten S
K021269 52821000263412
81.

120

GAJA OLDEMBURG POL 2010 klacz siwa/174 F: Clinton I
M: Grenzpilotin
K026009 DE418180165510
82.

94

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
83.

170

GENEZA M SP POL 2009 klacz kasztanowata/178 F: So In Love
M: Generacja
K018816 1234
84.

164

GEZANT KWPN POL 2011 wałach gniada/172 F: Quadros 3
M: Lassini I
K033553 528003201105392
85.

38

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: E-Star / Big Star
M: Gejsza L / Quidamo
K030765 616009540072615
86.

173

GRAJCAR MALOPOLAK POL 2013 wałach gniada/163 F: POLDER
M: GRACJA
K025593 616006580360413
87.

40

GREY RONNIE KUC POL 2012 gelding grey/kuc:149 F: nn /
M: nn /
D/A2 K030625 372003005614174
88.

166

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
89.

57

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
K024438 528003201208516
90.

144

HEROINA JK SP POL 2018 klacz gniada/170 F: Chacco Nann
M: Hipnoza / Analog
K034687 616009540035918
91.

108

HILTON F SP POL 2017 wałach gniada/164 F: Casilon B
M: Harmonia
K033677 Xyz
92.

143

HIPNOZA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: y
M: x
K020809 11
93.

5

HIT ME ZAGORKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/164 F: Quvee Prestige
M: Homela
K033773 616009661134017
94.

211

HOT SPOT GG Duutsches Reitpony POL 2005 ogier kara/kuc:148 F: HATTRICK
M: CROWN IKONE
K027183 DE422220077805
95.

199

HYPNODANCER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 28.02.2016 wałach gniada/183 F: Quinar
M: Gilette
brak 616 009 59 00226 16
96.

88

IBERIA SP POL 2008 klacz siwa/168 F: Bajou du rouet
M: X
K016299 A
97.

53

IL WITASHA XO POL 2014 klacz gniada/162 F: Nn
M: Nn
K030418 Xyz
98.

92

IMODEL WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach siwa/164 F: Sędzia
M: IMaruśka
K035379 B0118514S
99.

4

INAMORATA #188 ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/171 F: Iron Man Van De Padenborre
M: Vaya Con Dios
K034847 056015z55870516
100.

193

IRAL MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Horoskop
M: Ilona
K034928 616006570027616
101.

197

ISABELLA NEW FOREST PONY POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho
M: Burghoeve'S Ellise / Kantje's Ronaldo
D K026378 528018020132081
102.

140

JAMBOREE KWPN POL 2014 wałach gniada/x F: Etoulon VDL
M: Pheminka
K025376 528003201402318
103.

58

JAY JAY M SP POL 2015 wałach siwa/170 F: Farmer
M: Jawa
K027136 616009640021115
104.

152

JOY RIDE B SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Brak
M: Brak
K029535 1123567
105.

105

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:148 F: Red Rock / Top Ewita
M: Jawa / Strayer's Samson
D/A2 K021265 616013670121909
106.

168

JUPITER KWPN POL 2014 wałach gniada/176 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
107.

174

KAMI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/163 F: RAMMSTEIN
M: KARMEN
K022183 POL 009 58 02245 07
108.

139

KANKARA PROGRES Z Z POL 2017 klacz ciemnogniada/kuc:x F: Hippica Koh i Noor
M: Pola
K031551 056015Z55768817
109.

219

KANTJE`S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Orchid's Romario II / Brandy XIII
M: Kantje's Rowena / Kantje's Ronaldo
D K026540 528018020091420
110.

83

KARUSO WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
K017614 616007610092210
111.

3

KAZAR SP POL 2016 wałach gniada/kuc:148 F: Rewal / Rodan
M: Kalla / Barok
D K033279 616009580300916
112.

91

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
K017499 372414004804471 105IC22
113.

155

KENTUCKY HIPPICA OLDENBURSKA POL 2014 ogier gniada/175 F: Kannan
M: Stavolta HIppica
K025864 418180273614
114.

146

KICKARA TS KWPN POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: MYLORD CARTHAGO
M: DICKARA TS
K028880 528003201509095
115.

122

KING OF POP SP POL 2011 wałach siwa/163 F: Nmn
M: Nn
K019071 Brak
116.

133

KYRA BWP POL - klacz siwa/- F: -
M: -
K035161 -
117.

56

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
118.

70

LANDCASTLE PKSP POL 2017 wałach siwa/174 F: Castle Rock
M: Landabell
K032709 616009520094417
119.

97

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/175 F: Harley-VDL / Heartbreaker
M: Turbine / Turbo van't Gestelhof
K026062 056002W00298586
120.

186

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:- F: nn /
M: nn /
A1 K030216 61699961020813
121.

142

LIBIA WESTFALSKA GER 2005 klacz gniada/182 F: Landstreicher
M: Lambada
K011439 441411405605
122.

54

LOCO LUSITANO POL 2009 wałach izabelowata/kuc:149 F: nn /
M: nn /
D/A2 K025819 724910000016064
123.

51

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
D K022574 528018020051492
124.

169

LORENZO OLD POL 2008 wałach gniada/178 F: Linton
M: Gwencora
K027300 418181322808
125.

230

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
C/A2 K012890 POL999540168503
126.

67

LOVERBOY KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:128 F: nn /
M: nn /
A1 K026551 616999661483012
127.

205

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut/- F: LAITH
M: ANGELA/ALOUBET Z
K020248 DE418182535811 105KR90
128.

44

LUIGI HOL POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero / Landos
M: High Light 3 / Sir Shostakov
K027840 DE421000546313
129.

161

MADAME GAZELLE PP` KUC CONNEMARA FRA 2017 klacz siwa/146 F: Ice and Fire D' Albran / Dexter Leam Pondi
M: Rathlacken Fiona / Rathlacken Finnard
D K033361 372004000100466
130.

188

MADERA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: Durano W
M: Matrica34
K032392 616009661059416
131.

198

MAESTRO KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Danser
M: Swelony M.B.
K035022 528003201703963
132.

215

MAKE MY DAY PICOBELLO Z ZANG BEL 2010 wałach siwa/168 F: Mr. Blue / Couperus
M: Sao Paulo / Libero H
K034800 056015Z55802410
133.

62

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
C/A2 K018799 POL013610202007
134.

182

MARAT KUC POL 2006 wałach gniada/mk:140 F: Maruk
M: Dama
C K029037 POL013540055206
135.

207

MARQUEZ STAR KWPN POL 2017 wałach gniada/170 F: Grand Slam VDL
M: Lupicor
Brak Brak
136.

79

MATTERHORN MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/165 F: Top Gun
M: Maracuja
K021441 616006590172912
137.

24

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
138.

74

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: Sulaatik's Valdez / Sulaatik's Versage
M: Orchid's Golden Sands / Orchid's Cestanii
D K029710 056011S201503
139.

37

MIRANDA GLORIA WELSH COB POL 2017 klacz kara/kuc:148 F: Sydenham George /
M: Coednewydd Madonna /
D K034734 616013610037017
140.

31

MIŚKA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:131 F: Nn
M: Nn
A1 K031046 616999661393014
141.

128

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K / Caretino
M: Misi sp / Barros KWPN
K029137 616009610013616
142.

93

MONTANA KWPN NED 2017 klacz siwa/kuc:152 F: Irvington VDL / Dallas VDL
M: Image WH / Denzel v't Meulenhof
E K031441 528003201708075
143.

50

MORSPOT Ukraiński Koń Wierzchowy POL 2012 wałach gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak 000
144.

153

MUZE ALLA DE BAKKER KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: FALAISE DE MUZE
M: EVA
K030471 52801011391
145.

114

N-OLIMPIA HUCULSKA POL 2014 klacz srokata/140 cm F: Wigwam
M: N-Oliwia
C K035154 616012660366114
146.

34

NACHSHON Czytej Krwi Arabskiej ISR 2012 wałach kasztanowata/kuc:147 F: Hamasecha
M: Jimeirah
D K035311 00087
147.

162

NETIA KUC POL 2013 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
A1 K033857 616999520113913
148.

202

NEUER FAN WEEEDENBRAS KWPN POL 2018 wałach kasztanowata/170 F: Etoulon VDL
M: Larino(Nimmerdor)
Brak Brak
149.

150

NIVETTE SP POL 2018 klacz siwa/163 F: Tanos/Cantanis
M: Nanette/Cassini Kama
K033727 616009610069118
150.

41

OGNISTY RASA ORLOWSKA POL 2017 wałach ciemnogniada/162 F: Magiczny
M: Poemat
K034240 BB0077813
151.

163

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
K023863 DE433330406210
152.

203

OLIMPIA II BWP POL 2016 klacz kara/170 F: Otello/Joop
M: Olympia/Cabrio van de Heffinck
Brak 826002170881387
153.

59

ORBIS SP POL 2016 wałach gniada/166 F: VULKAN L
M: OSTOJA
K031097 61600964001916
154.

1

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
155.

73

PARIS DOR - POL 2013 klacz siwa/- F: -
M: -
- -
156.

178

PASJONATA LOTAR KUC POL 2011 wałach kasztanowata/130 F: A
M: A
C K020776 A
157.

121

PIKARD KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:135 F: NN
M: Another Star
C/A2 K029053 203011996747810
158.

89

PIKSEL KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:128 F: A
M: A
A1 A A
159.

118

PINA COLADA SP POL 2015 klacz kara/mk:150 F: Rakoczy
M: Prima
E Brak 616999600256015
160.

200

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
161.

147

PUPIL-K KUC FELIŃSKI POL 2018 wałach bułana/kuc:142 F: Emaus
M: Princesa-K
K035326 616013670101118
162.

126

QAIRO M SLOW.GORAC. POL 2016 wałach gniada/175 F: Quick Lauro Z
M: Cascada M
K030430 703002782114416
163.

47

RASCINA HANOWERSKA POL 2006 klacz kasztanowata/170 F: Rascin
M: Wonda
K016201 DE431310067906
164.

7

REBELL'S CIDRE DSP GER 2013 wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
K028269 DE410100134313
165.

196

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY GER 2011 klacz gniada/kuc:135 F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Girl /
C K030932 DE484849914311
166.

218

REYLEM CORNELIA KUC WAL. GBR 2006 klacz jelenia/kuc:138 F: Cottrell Archimedes / Rotherwood State Occasion
M: Reylem Carmen / Bourneside Eastman
C K027046 826046020143418
167.

159

RINGO KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:120 F: Kapsel / Krystek
M: Tamiza Rumba /
A0 K020512 POL013690065405
168.

87

ROCKY TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach ciemnogniada/161 F: NN
M: NN
K032625 B0119106S
169.

123

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Alibaba
M: Rebeka
C K021682 POL013610039707
170.

177

SAMIRO - POL 2011 wałach gniada/- F: Satisfaction I
M: Ramira G Z
K021862 616009540140411
171.

221

SARANNAH NN POL 2010 klacz siwa/000 F: .....
M: ....
K025324 616009570182710
172.

185

SCHUTSBOOMS FRANK WELSH PONY NLD 2008 wałach siwa/kuc:120 F: Schutsbooms Joris
M: Schutsbooms Laura
A0 K035246 528019010002574
173.

2

SCOTT WLKP POL 2018 wałach gniada/172 F: ZINEDINE
M: Sandy
K035286 616007610067318
174.

95

SERYL KUC WAL> CZE 2015 wałach siwa/kuc:124 F: Silwestr / Schoenbrunn Tyle
M: Serka /
A1 K033481 203001927178515
175.

138

SINGULORD SAPHIR HOLSZTYŃSKA GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Singulord Jot
M: Toskania
K011133 DE421000203607
176.

206

SPENCER VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2018 wałach gniada/170 F: Ducati (Kashmir van Schuttershof)
M: Canabis Z x Stakkato
Brak Brak
177.

98

SULIWAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Discar
M: Sawa
K026226 616009610023814
178.

194

SVADILFARI NIWM. SPORT. POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro / Contender
M: Salsa / Palmares
K030550 DE455559602917
179.

189

T-ANGELO #188 Z POL 2017 wałach skarogniada/169 F: t
M: y
K034869 0000
180.

160

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:116 F: nn /
M: nn /
A0 K031793 616999570159216
181.

225

TENDERHEART XXXX POL xxxx klacz jasnokasztanowata/kuc:xxx F: xxx
M: xxx
xxxx xxxx
182.

212

TOFIX KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:148 F: Martell / Maritim
M: Tosca / Ardahan
D/A2 K015289 POL013660440705
183.

76

TONY’S BOY KUC WAL IRL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: nn /
M: nn /
D K029112 372003006844540
184.

222

TORNADO COLORADO KUC WALIJSKI POL 2016 wałach jasnokasztanowata/kuc:130 F: Rondo' s Gentleman
M: Talponciau China Doll
A1 Brak A0017732S
185.

113

TOSKAN Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Ordon
M: Tiffany
K035027 616009540095210
186.

75

ULOTKA-K SP POL 2011 klacz siwa/171 F: Cancoon
M: Ulena-K
K018808 616009610009711
187.

145

URANA MELODY KUC CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: Mors / Kumys
M: Urania Melody / Ares
D/A2 K030943 616013670100711
188.

45

USTINA WESTF POL 2010 klacz ciemnogniada/172 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
189.

172

VALKIRIA SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Nn
M: Nn
Brak Cyz
190.

229

VHS FLEUR POL 2016 klacz gniada/172 cm F: Like Angel
M: VHS Silver
- -
191.

127

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir / Crawford M
M: Valciria / Olympic Fire
K029139 616009610115216
192.

157

VINTHAGO BOY OLD. POL 2016 wałach gniada/170 F: Vivant van de Heffinck
M: Saitana
K034267 DE 418185065216
193.

213

VYSNIA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:135 F: xxx
M: xxx
C LKRWZJ/655/22 LTU008860012011
194.

187

WAKAT SP POL 2007 wałach gniada/160 F: A
M: A
K019238 A
195.

104

WALKIRIA AK SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Camirez
M: Wenus
Brak Xyz
196.

227

WALKIRIA AK SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Camirez
M: Wenus
O065598 k
197.

204

WESTERN CAMILLA CONNEMARA PONY IRL 2005 wałach siwa/kuc: F: Callowfeenish
M: Westside Camilla
K029190 05065
198.

65

WICHEREK KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:115 F: Wolling's Dante
M: Watka
A0 brak 616013661868809
199.

125

WIQUIRRA SP POL 2013 klacz kasztanowata/161 F: Irches / Chef Supreme
M: Wiquerra / Quercus du Maury
K024857 616006690058513
200.

131

ZACK Polski Koń Szlachetny POL 2017 wałach gniada/170 F: Magnum bd Bisschop
M: Zorza
K035028 A0019474S
201.

106

ZIP CODE SWB POL 2016 wałach gniada/165 F: Armani Code
M: Melanie C
K033750 04161023
Rider Club
Competition
Prize
Banasik Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
rzeczowa 50
Biel Zofia KJ Leńcze
rzeczowa 50
rzeczowa 125
rzeczowa 200
Bieniek Barbara St. J Stajnia Podolszyn
rzeczowa 150
Borkowska Weronika KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
rzeczowa 50
Brzozowska Aleksandra Kielecki KJ
rzeczowa 150
rzeczowa 150
rzeczowa 30
Buczek Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
rzeczowa 100
Burdelas Amelia BPK (MAZ)
rzeczowa 50
Chojowska Iga BPK (SLA)
rzeczowa 125
Ciszek Maria BPK (SLA)
rzeczowa 150
rzeczowa 150
Czerepińska Maria Stow. J. Stajnia Podolszyn
rzeczowa 100
rzeczowa 100
Derda Agata KJ Michałówka
rzeczowa 50
rzeczowa 50
rzeczowa 125
rzeczowa 150
rzeczowa 300
Drozd Olga BPK (MAZ)
rzeczowa 50
Fedorczak Vincent BPK - MAL
rzeczowa 50
Gawlik Nikola BPK - MAZ
rzeczowa 50
Gordzielik Mateusz KJ Borycz
rzeczowa 100
Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
rzeczowa 200
rzeczowa 150
Gumulak Julia OJK Barcice
rzeczowa 50
rzeczowa 200
Jamsheer Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
rzeczowa 300
Jarco Sandra Stow. Sp. Konnych AS Equestrian
rzeczowa 50
rzeczowa 300
Kleszcz Wiktoria Klub Jazdy Konnej Romico
rzeczowa 100
Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
rzeczowa 300
rzeczowa 50
Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
rzeczowa 12,50
rzeczowa 30
rzeczowa 50
Kurda Katarzyna KJ Metpol Grodziec
rzeczowa 150
Layer Blanka KJ Leńcze
rzeczowa 100
rzeczowa 200
Layer Marek KJ Leńcze
rzeczowa 50
Malesa Alicja KJ Strzała Krubiczew
rzeczowa 100
rzeczowa 150
rzeczowa 125
rzeczowa 12,50
rzeczowa 125
rzeczowa 12,50
rzeczowa 30
Marszałek Amelia Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
rzeczowa 150
rzeczowa 100
Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
rzeczowa 100
rzeczowa 150
Nowak Karolina WLKS Krakus
rzeczowa 12,50
rzeczowa 50
Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
rzeczowa 150
rzeczowa 30
rzeczowa 200
Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
rzeczowa 100
Pięta Bianka WLKS Krakus
rzeczowa 150
rzeczowa 50
rzeczowa 50
Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
rzeczowa 200
Pis Hanna KJ Leśna Wola
rzeczowa 150
Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
rzeczowa 100
rzeczowa 150
Reaud Oliwia KS Sydow Riding Team Pobiedziska
rzeczowa 125
rzeczowa 200
Skoczylas Michalina Stow. J. Stajnia Podolszyn
rzeczowa 200
Śnioch Alicja Kielecki Klub Jeździecki
rzeczowa 50
Stępień Alex LZJ Drama Zbroslawice
rzeczowa 50
Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
rzeczowa 30
rzeczowa 50
Voigt Liliana KJ Leńcze
rzeczowa 100
rzeczowa 350
Włodarczyk Klara Kj leśna wola
rzeczowa 100
Zięba Amelia KJK SZARY
rzeczowa 300
Żuławska Julia KJK ROMICO
rzeczowa 50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banasik Julia
Stow. J. Stajnia Podolszyn
JUNIOR (105)
2022-11-18
1
2022-11-18
10
2022-11-19
18
2022-11-19
16
2022-11-20
8
rzeczowa 50
Banaszczyk Oliwia
St. KJ Profit Orzesze
2022-11-18
19
2022-11-18
25
2022-11-19
1
2022-11-19
25
2022-11-20
6
Bandura Izabela
Stow. SKJ Bilcza
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
11
2022-11-20
12
2022-11-19
2
Batko Natasza
KJK Szary Michałowice
OGNISTY (41)
2022-11-19
13
2022-11-19
21
2022-11-20
18
Bebak Natasza
KJK szary
CAN-CAN (201)
2022-11-18
10
2022-11-18
2022-11-19
8
2022-11-19
2022-11-20
4
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-11-19
8
2022-11-18
12
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
CARTIER (55)
2022-11-18
9
2022-11-18
2022-11-19
7
2022-11-19
2022-11-20
11
LA LUNA (56)
2022-11-18
10
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
17
Biegun Emilia
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2022-11-18
17
2022-11-18
23
2022-11-19
26
2022-11-20
2022-11-19
Biel Zofia
KJ Leńcze
2022-11-18
3
rzeczowa 50
2022-11-19
1
rzeczowa 125
2022-11-19
11
2022-11-20
2
rzeczowa 200
Bieniek Barbara
St. J Stajnia Podolszyn
MIŚKA (31)
2022-11-18
10
2022-11-18
1
2022-11-20
2
rzeczowa 150
2022-11-19
6
2022-11-19
2
Bigaj Alicja
KS Faruk
LOTOS (230)
2022-11-20
Biś Jagoda
BPK
2022-11-18
23
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-20
6
2022-11-19
23
Bochenek Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
GENEZA M (170)
2022-11-18
24
2022-11-20
8
Borkowska Weronika
KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2022-11-18
10
2022-11-19
5
2022-11-19
4
2022-11-20
1
rzeczowa 50
2022-11-18
8
Brachowska Julia
Ks Faruk
WIQUIRRA (125)
2022-11-18
2022-11-18
11
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-19
Brzozowska Aleksandra
Kielecki KJ
2022-11-18
18
2022-11-19
8
2022-11-19
2022-11-18
13
2022-11-20
3
rzeczowa 150
COMME SI (216)
2022-11-18
16
2022-11-19
1
rzeczowa 150
2022-11-18
2
rzeczowa 30
2022-11-20
9
Buczek Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-18
1
2022-11-19
17
2022-11-20
3
rzeczowa 100
Burdelas Amelia
BPK (MAZ)
2022-11-18
10
2022-11-18
7
2022-11-19
19
2022-11-19
17
2022-11-20
5
rzeczowa 50
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2022-11-18
19
2022-11-18
19
2022-11-19
4
2022-11-20
1
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-11-18
9
2022-11-18
22
2022-11-19
12
2022-11-20
13
Chojowska Iga
BPK (SLA)
2022-11-18
7
2022-11-18
1
rzeczowa 125
2022-11-19
7
2022-11-19
7
2022-11-20
11
2022-11-18
9
2022-11-19
14
2022-11-19
8
2022-11-20
8
Chomicz Aleksandra
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
GRAJCAR (173)
2022-11-18
22
2022-11-18
7
2022-11-19
2022-11-19
12
2022-11-20
3
Ciszek Maria
BPK (SLA)
2022-11-18
1
rzeczowa 150
2022-11-18
1
rzeczowa 150
2022-11-19
8
2022-11-19
5
2022-11-20
6
2022-11-18
7
2022-11-18
22
2022-11-19
16
2022-11-19
1
2022-11-20
10
Czapla Urszula
LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
N-OLIMPIA (114)
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
11
2022-11-19
6
2022-11-20
Czekaj Kinga
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
LIBIA (142)
2022-11-18
17
2022-11-18
5
2022-11-19
3
2022-11-19
11
2022-11-20
12
Czerepińska Maria
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-11-18
1
2022-11-18
2
rzeczowa 100
2022-11-19
5
2022-11-20
4
rzeczowa 100
Czerniecka Olivia
St KS KJK Szary Michalowice
2022-11-18
13
2022-11-18
1
2022-11-19
12
2022-11-20
2022-11-19
Derda Agata
KJ Michałówka
MONTANA (93)
2022-11-18
10
2022-11-18
10
2022-11-19
4
2022-11-19
3
rzeczowa 50
2022-11-20
1
rzeczowa 50
GELESTA (94)
2022-11-18
1
rzeczowa 125
2022-11-19
1
rzeczowa 150
2022-11-20
1
rzeczowa 300
Drewniak Katarzyna
brak
SULIWAN (98)
2022-11-18
2
2022-11-18
25
2022-11-19
1
2022-11-20
2
2022-11-19
18
Drozd Michalina
BPK (MAZ)
LOCO (54)
2022-11-18
1
2022-11-18
17
2022-11-19
1
2022-11-19
8
2022-11-20
16
Drozd Olga
BPK (MAZ)
2022-11-18
25
2022-11-18
1
2022-11-19
12
2022-11-19
1
2022-11-20
2
rzeczowa 50
Drwota Matylda
KJ Leńcze
2022-11-18
19
2022-11-18
1
2022-11-19
5
2022-11-19
14
2022-11-20
10
Drwota Tola
KJ Leńcze
D'APRIL (77)
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
7
2022-11-19
2
2022-11-20
1
Dusza Marcelina
KJK Solka
ROCKY (87)
2022-11-18
16
2022-11-19
5
2022-11-20
6
Duszkiewicz Hubert
KJ Stajnia Jaślany
KYRA (133)
2022-11-18
6
2022-11-18
10
2022-11-19
1
2022-11-20
1
BUSTINOV (135)
2022-11-18
9
2022-11-18
3
2022-11-19
5
2022-11-19
11
2022-11-20
3
Duszkiewicz Marek
KJ Stajnia Jaślany
2022-11-18
17
2022-11-18
18
2022-11-19
6
2022-11-20
3
Fedorczak Vincent
BPK - MAL
CASIMIR (117)
2022-11-19
1
2022-11-19
9
2022-11-20
5
rzeczowa 50
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
VIGGO (127)
2022-11-18
8
2022-11-18
2
2022-11-19
4
2022-11-19
6
2022-11-20
4
MISTERIA (128)
2022-11-18
11
2022-11-18
4
2022-11-19
5
2022-11-19
4
2022-11-20
5
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
SARANNAH (221)
2022-11-18
2
2022-11-18
14
Gawlik Nikola
BPK - MAZ
KARUSO (83)
2022-11-18
19
2022-11-18
16
2022-11-19
1
2022-11-19
15
2022-11-20
2
rzeczowa 50
Góralska Gabriela
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2022-11-19
16
2022-11-19
11
2022-11-20
2
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
2022-11-18
15
2022-11-19
6
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-20
25
Gordzielik Mateusz
KJ Borycz
TOFIX (212)
2022-11-18
1
2022-11-19
8
2022-11-20
4
rzeczowa 100
2022-11-18
1
2022-11-19
12
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
2022-11-18
2022-11-18
1
2022-11-19
2
2022-11-19
17
2022-11-20
22
Gradowska Aleksandra
BPK (MAZ)
2022-11-18
8
2022-11-18
2022-11-19
24
2022-11-19
2022-11-20
21
Grobelny Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
MAKS (62)
2022-11-18
18
2022-11-18
1
2022-11-19
19
2022-11-19
2
2022-11-20
2
rzeczowa 200
FREZIE (63)
2022-11-18
1
2022-11-18
10
2022-11-19
8
2022-11-19
18
2022-11-20
3
rzeczowa 150
Grochowska Wiktoria
KS Equiright Warszawa
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
18
2022-11-20
2
2022-11-19
16
Grodska Iga
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-11-18
1
2022-11-18
13
2022-11-19
24
2022-11-19
18
2022-11-20
14
Grzybowska Amelia
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
VALKIRIA (172)
2022-11-18
25
2022-11-18
18
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
15
Gumulak Julia
OJK Barcice
2022-11-18
14
2022-11-19
3
rzeczowa 50
2022-11-18
7
2022-11-20
2
rzeczowa 200
Hejna Paulina
Klub Jazdy Konnej Romico
GAJA (120)
2022-11-18
22
2022-11-18
23
2022-11-19
27
2022-11-20
12
2022-11-19
1
Hońdo Marcelina
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2022-11-18
7
2022-11-19
25
2022-11-19
20
2022-11-20
2022-11-18
6
Jamsheer Anna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-11-18
5
2022-11-19
11
2022-11-19
1
2022-11-20
1
rzeczowa 300
Jarco Sandra
Stow. Sp. Konnych AS Equestrian
2022-11-19
21
2022-11-20
2022-11-18
25
2022-11-18
7
2022-11-19
17
BABY JAGA (101)
2022-11-18
14
2022-11-18
16
2022-11-19
3
rzeczowa 50
2022-11-19
15
2022-11-20
1
rzeczowa 300
Jędras Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-11-18
12
2022-11-18
23
2022-11-19
20
2022-11-20
12
Jesionka Katarzyna
BPK
ORBIS (59)
2022-11-18
20
2022-11-18
2022-11-19
1
2022-11-20
7
Kania Natalia
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2022-11-19
4
2022-11-19
2022-11-18
1
2022-11-18
7
2022-11-20
4
Kawa Katarzyna
OJK Barcicie
2022-11-18
18
2022-11-18
2022-11-19
20
2022-11-19
2022-11-20
23
Kleszcz Wiktoria
Klub Jazdy Konnej Romico
2022-11-18
2022-11-18
1
2022-11-19
9
2022-11-19
2
2022-11-20
3
rzeczowa 100
Kliś Maja
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2022-11-19
2022-11-19
19
2022-11-18
13
2022-11-20
Kłosowska Anna
Kjk Szary
2022-11-18
2022-11-18
15
Kłosowski Daniel
Kjk Szary
2022-11-20
6
Knapik Marika
KJK Pod Żubrem Niepołomice
AKCENT (175)
2022-11-18
14
2022-11-18
2022-11-19
7
2022-11-19
2022-11-20
7
Kordzi Maja
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ERYKS (49)
2022-11-19
1
2022-11-19
5
Korus Anna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
MARAT (182)
2022-11-18
1
2022-11-19
11
2022-11-20
1
rzeczowa 300
2022-11-18
14
2022-11-19
2
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-18
6
2022-11-18
6
2022-11-19
8
2022-11-20
7
rzeczowa 50
Korzeń Kornelia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
MORSPOT (50)
2022-11-18
13
2022-11-18
29
2022-11-19
16
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (66)
2022-11-18
3
rzeczowa 12,50
2022-11-18
2
rzeczowa 30
2022-11-19
4
2022-11-19
8
2022-11-20
1
rzeczowa 50
Krawczyk Iga
WKJ Lublin
RASCINA (47)
2022-11-18
15
2022-11-18
1
2022-11-19
2
2022-11-20
6
Krupa Aleksandra
Kjk Solka Miedzyrzecze Górne
2022-11-18
2022-11-18
6
2022-11-19
11
2022-11-19
1
2022-11-20
1
Krzanowska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
EPSILON (85)
2022-11-18
1
2022-11-18
6
2022-11-19
5
2022-11-19
5
2022-11-20
Kuczera Marianna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
FERRERA (69)
2022-11-18
3
2022-11-18
1
2022-11-19
2022-11-19
22
2022-11-20
Kula Maja
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2022-11-19
9
2022-11-19
2022-11-20
3
Kurda Katarzyna
KJ Metpol Grodziec
CHANTI (112)
2022-11-19
17
2022-11-19
5
2022-11-20
2
rzeczowa 150
Kwiatkowska Julia
BPK (MAZ)
2022-11-18
1
2022-11-18
10
2022-11-19
11
2022-11-20
2022-11-19
8
Kwiecień Amelia
Konecki KJ Fullmet
2022-11-18
2022-11-18
16
2022-11-19
1
2022-11-19
14
2022-11-20
13
Layer Blanka
KJ Leńcze
RINGO (159)
2022-11-18
10
2022-11-18
1
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
4
rzeczowa 100
TAJGA (160)
2022-11-18
1
2022-11-18
11
2022-11-19
2
2022-11-19
1
2022-11-20
1
rzeczowa 200
Layer Marek
KJ Leńcze
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
4
2022-11-20
5
rzeczowa 50
NETIA (162)
2022-11-18
10
2022-11-18
1
2022-11-19
4
2022-11-19
6
2022-11-20
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
OLIMPIA (163)
2022-11-18
30
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-20
1
Lulkowska Amelia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
DABOLA (64)
2022-11-18
12
2022-11-18
9
2022-11-19
8
2022-11-19
6
2022-11-20
1
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-11-18
5
2022-11-18
9
2022-11-19
19
2022-11-19
9
2022-11-20
11
JUPITER (168)
2022-11-18
4
2022-11-18
26
2022-11-19
8
2022-11-20
11
Majewska Helena
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-11-18
26
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-20
Malesa Alicja
KJ Strzała Krubiczew
2022-11-18
2
rzeczowa 100
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-18
1
rzeczowa 150
2022-11-19
1
rzeczowa 125
2022-11-18
3
rzeczowa 12,50
2022-11-18
1
rzeczowa 125
2022-11-19
2022-11-20
ARANCIA (82)
2022-11-18
3
rzeczowa 12,50
2022-11-18
2
rzeczowa 30
2022-11-19
17
2022-11-19
10
2022-11-20
8
Marszałek Amelia
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
8
2022-11-20
2
rzeczowa 150
2022-11-19
2
LASEK (186)
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
4
rzeczowa 100
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
CHAMANII (136)
2022-11-18
14
2022-11-19
2
rzeczowa 100
2022-11-19
1
rzeczowa 150
2022-11-18
10
2022-11-20
7
Melich Oliwia
SKJ Beckersport Laszczki
2022-11-19
1
2022-11-20
7
Mikutel Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
ESCARDO (46)
2022-11-18
9
2022-11-18
2
2022-11-19
1
2022-11-19
10
2022-11-20
3
Moryto Małgorzata
BPK (MAZ)
2022-11-18
6
2022-11-18
26
2022-11-19
12
2022-11-19
23
2022-11-20
18
Moszczak Maja
KJ LEŚNA WOLA
MADERA (188)
2022-11-18
4
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
9
Nowak Alicja
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bilcza
2022-11-18
1
2022-11-18
11
2022-11-19
10
2022-11-20
1
2022-11-19
4
Nowak Anna
KJ Facimiech
2022-11-18
5
2022-11-18
1
2022-11-19
13
2022-11-19
7
2022-11-20
5
Nowak Karolina
WLKS Krakus
ALHAMBRA (111)
2022-11-18
3
rzeczowa 12,50
2022-11-18
13
2022-11-19
11
2022-11-19
13
2022-11-20
2
rzeczowa 50
Obrocka Martyna
KJK Solka Międzyrzecze
2022-11-18
1
2022-11-18
4
2022-11-19
8
2022-11-19
1
2022-11-20
3
rzeczowa 150
DON VITO (110)
2022-11-18
19
2022-11-18
2
rzeczowa 30
2022-11-19
4
2022-11-20
3
rzeczowa 200
Ochoński Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
SAMIRO (177)
2022-11-18
11
2022-11-18
11
2022-11-20
4
rzeczowa 100
2022-11-19
11
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-11-18
8
2022-11-18
2
2022-11-19
25
2022-11-19
1
2022-11-20
4
POWIEW (200)
2022-11-18
4
2022-11-18
7
2022-11-19
15
2022-11-19
12
2022-11-20
10
Osieka Daria
RC Riding Center Sosnowice
2022-11-18
11
2022-11-18
21
2022-11-19
7
2022-11-20
7
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-11-18
3
2022-11-18
6
2022-11-19
5
2022-11-19
2022-11-20
6
Pala Karolina
Klub Jazdy Konnej Romico
2022-11-18
7
Patocka Malgorzata
Ks Faruk
2022-11-18
2022-11-18
Pawlik Dominika
KJK Romico
SCOTT (2)
2022-11-18
5
2022-11-18
9
2022-11-19
6
2022-11-19
20
2022-11-20
7
Pękalska Maja
BPK
IRAL (193)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
11
2022-11-19
2022-11-20
Piechota Hanna
Klub Jeździecki Borycz
2022-11-18
8
2022-11-18
2022-11-20
5
2022-11-19
2022-11-19
Piechowicz Wiktoria
OJKBarcice
DOLLY (35)
2022-11-18
30
2022-11-18
2022-11-19
8
2022-11-20
24
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2022-11-18
1
rzeczowa 150
2022-11-18
7
2022-11-19
6
2022-11-19
6
2022-11-20
3
rzeczowa 50
2022-11-19
20
2022-11-20
3
rzeczowa 50
Pięta Olaf
WLKS Krakus Kraków
2022-11-18
20
2022-11-18
23
Piętka Amelia
WLKS KRAKUS
BOLTER (137)
2022-11-18
2022-11-18
19
2022-11-19
1
2022-11-20
Pietruszka Anna
Klub Jeździecki Facimiech
SARANNAH (221)
2022-11-19
18
2022-11-20
Pinkas Helena
Bpk maz
2022-11-18
1
2022-11-18
2022-11-19
22
2022-11-19
4
2022-11-20
13
Pinocy Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
FIONA (209)
2022-11-18
6
2022-11-19
4
2022-11-19
20
2022-11-20
14
2022-11-18
11
2022-11-18
1
2022-11-19
6
2022-11-20
1
rzeczowa 200
2022-11-19
2
Pis Hanna
KJ Leśna Wola
2022-11-18
11
2022-11-19
14
2022-11-20
4
rzeczowa 150
2022-11-18
24
2022-11-18
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
8
Połtowicz Hanna
Klub Sportowy Faruk
2022-11-18
2022-11-18
12
2022-11-20
8
2022-11-19
6
2022-11-19
4
Pomiankowska Anna
Brak
2022-11-18
9
2022-11-18
1
2022-11-19
6
2022-11-19
5
2022-11-20
1
Popiół Maja
Stow. KS KJK Szary Michałowice
BUMBLEBEE (156)
2022-11-18
2022-11-19
6
2022-11-18
21
2022-11-19
2022-11-18
15
2022-11-18
16
2022-11-19
2
2022-11-20
6
2022-11-18
7
2022-11-18
6
2022-11-19
10
2022-11-20
9
Puszkarewicz Lena
Kj leśna wola
WAKAT (187)
2022-11-18
2022-11-18
5
2022-11-19
9
2022-11-19
1
2022-11-20
3
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
MEDEA (24)
2022-11-18
20
2022-11-19
16
2022-11-19
2
rzeczowa 100
2022-11-20
3
rzeczowa 150
Pytel Zuzanna
Kjk Solka
PIKARD (121)
2022-11-18
6
2022-11-18
1
2022-11-19
18
2022-11-20
15
2022-11-19
12
Reaud Oliwia
KS Sydow Riding Team Pobiedziska
LUIGI (44)
2022-11-18
4
2022-11-18
13
2022-11-19
1
2022-11-19
1
USTINA (45)
2022-11-18
1
rzeczowa 125
2022-11-18
7
2022-11-19
12
2022-11-19
2022-11-20
2
rzeczowa 200
Rozmus Amelia
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
HILTON F (108)
2022-11-18
13
2022-11-19
1
2022-11-19
20
2022-11-20
5
2022-11-18
7
Rusyniak Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
IMODEL (92)
2022-11-18
6
2022-11-18
24
2022-11-19
6
2022-11-19
17
2022-11-20
4
Samborska Nikola
BPK
2022-11-18
14
2022-11-18
14
2022-11-19
11
2022-11-19
15
Sanokowska Kaja
KJ Facimiech
ALLUBET (132)
2022-11-18
19
2022-11-18
8
2022-11-19
9
2022-11-19
13
2022-11-20
8
Siarheyeva Ekaterina
Niezrzeszona
2022-11-18
14
2022-11-19
14
2022-11-20
1
Skarbek Martyna
BPK (MAZ)
2022-11-18
26
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
12
Skoczylas Michalina
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
12
2022-11-19
11
2022-11-20
1
rzeczowa 200
Ślęzak Jagoda
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-11-18
5
2022-11-18
16
2022-11-19
4
2022-11-19
16
2022-11-20
9
Słowik Roksana
OJK Barcice
LORENZO (169)
2022-11-18
29
2022-11-18
2022-11-19
13
2022-11-19
2022-11-20
8
Śmietana Hanna
KJK Pod Żubrem
BOHEMME (43)
2022-11-18
9
2022-11-18
2022-11-19
3
2022-11-20
1
Śnioch Alicja
Kielecki Klub Jeździecki
2022-11-18
3
2022-11-18
16
2022-11-19
1
2022-11-20
1
rzeczowa 50
2022-11-19
1
Sowińska Oliwia
BPK
2022-11-18
27
2022-11-18
25
2022-11-19
10
2022-11-19
2022-11-20
10
Sowińska Zuzanna
BPK
2022-11-18
26
2022-11-18
16
2022-11-19
1
2022-11-19
20
2022-11-20
Steckiewicz Małgorzata
Stow. SKJ Bilcza
ASTERKA (115)
2022-11-18
1
2022-11-18
23
2022-11-19
21
2022-11-20
17
2022-11-19
8
Stefańczyk Daria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ERYKS (49)
2022-11-20
9
2022-11-18
9
2022-11-18
4
Stępień Alex
LZJ Drama Zbroslawice
ISABELLA (197)
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
2022-11-19
8
2022-11-20
6
rzeczowa 50
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (1)
2022-11-18
7
2022-11-19
19
2022-11-18
2
rzeczowa 30
2022-11-19
1
2022-11-20
2
rzeczowa 50
CORNO (84)
2022-11-18
7
2022-11-18
17
2022-11-19
12
2022-11-19
9
2022-11-20
4
Szary Ziebicka Anna
POL
2022-11-18
3
2022-11-18
2022-11-19
15
2022-11-19
2022-11-18
2022-11-18
20
2022-11-19
10
2022-11-19
Szczepek Stefania
KJK Romico Żywiec
VYSNIA (213)
2022-11-18
1
2022-11-19
2022-11-20
11
2022-11-18
19
2022-11-19
24
Szewczyk Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-11-18
6
2022-11-18
2022-11-19
2
2022-11-20
5
Tutaj Michalina
BPK (SWK)
2022-11-19
2022-11-19
14
2022-11-20
16
Voigt Liliana
KJ Leńcze
2022-11-18
7
2022-11-18
13
2022-11-19
2
rzeczowa 100
2022-11-20
1
rzeczowa 350
Wałęga Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
ZIP CODE (106)
2022-11-18
13
2022-11-19
21
2022-11-19
15
2022-11-20
9
Wańczyk Maciej
OJKBarcice
2022-11-18
28
2022-11-18
2022-11-19
15
2022-11-20
4
Wąsik Donata
Stow. SKJ Bilcza
MAESTRO (198)
2022-11-18
15
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
7
Wawok Izabela
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
AVIGEIL (36)
2022-11-18
19
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
4
2022-11-20
3
Weigel Bartosz
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
CADORO (151)
2022-11-18
21
2022-11-18
3
2022-11-19
17
2022-11-20
10
Wilk Lena
KJ Leńcze
SERYL (95)
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
9
Włodarczyk Klara
Kj leśna wola
PIKSEL (89)
2022-11-18
8
2022-11-18
10
2022-11-19
2
2022-11-19
1
2022-11-20
3
rzeczowa 100
Włodarczyk Rafal
Kj leśna wola
IBERIA (88)
2022-11-18
19
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
5
Wolf Paulina
KS Faruk
2022-11-19
8
2022-11-19
2
2022-11-20
1
Wolko Matylda
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-11-18
2022-11-18
20
2022-11-19
10
2022-11-19
14
2022-11-20
7
Wozak Julia
KJ Facimiech
BRYZA (61)
2022-11-18
11
2022-11-18
2022-11-19
9
2022-11-19
2022-11-20
Woźnica Maja
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2022-11-18
2022-11-18
14
2022-11-19
1
2022-11-19
2022-11-20
Woźnica Wiktoria
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
PUPIL-K (147)
2022-11-18
2022-11-18
1
2022-11-19
2022-11-19
4
2022-11-20
2
Wróbel Zuzanna
KJK POD ŻUBREM
DRAKO (42)
2022-11-18
13
2022-11-20
20
2022-11-19
3
Zając Aleksandra
KJ Facimiech
NIVETTE (150)
2022-11-18
4
2022-11-19
9
2022-11-20
14
2022-11-18
27
2022-11-19
Zięba Amelia
KJK SZARY
GEZANT (164)
2022-11-20
2
rzeczowa 300
2022-11-19
5
Zieba Amelia
POL
2022-11-18
4
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-19
10
Ziebicki Michal
POL
2022-11-18
12
2022-11-18
2022-11-19
2
2022-11-19
Ziebicki Michal
POL
2022-11-18
2
2022-11-18
2022-11-19
7
2022-11-19
Ziebicki Michal
POL
VHS FLEUR (229)
2022-11-18
24
2022-11-18
10
2022-11-19
18
2022-11-19
Ziebicki Mikolaj
Kjk szary michalowice
2022-11-18
23
2022-11-18
1
2022-11-19
4
2022-11-19
1
LUCIANO (205)
2022-11-18
6
2022-11-18
3
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
Zielińska Nina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
MORSPOT (50)
2022-11-19
3
2022-11-20
2
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
HIPNOZA (143)
2022-11-18
2022-11-19
3
2022-11-20
2
2022-11-18
22
2022-11-18
2022-11-19
12
2022-11-20
13
2022-11-18
7
2022-11-19
3
2022-11-19
2022-11-20
19
Żukowska Maria
LKJ Deresz Siemianowice
TOSKAN (113)
2022-11-18
28
2022-11-18
2022-11-19
14
2022-11-20
5
2022-11-19
Żuławska Julia
KJK ROMICO
QAIRO M (126)
2022-11-18
7
2022-11-19
13
2022-11-18
22
2022-11-19
2022-11-20
3
rzeczowa 50

Number of Riders: 171

Number of Horses: 201

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl