Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

XLI MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ
KJK Romico Żywiec, 29.09-2.10.2022

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Biegun Emilia Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2006 (J.)
O068442
2. Borkowska Weronika KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2008 (JM.)
O055747
3. Brąclik Antonia KJ Trachy Sośnicowice
2013 (Mł.)
O066943
4. Brandys Liliana JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2009 (JM.)
O067459
5. Bromboszcz Maja KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O037390
6. Brzyska Nadia LZJ Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O055281
7. Budzyńska Marta Bpk
2005 (J.)
O061022
8. Burzyńska Ewa KJ Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
9. Busłowicz Nikola Stajnia MISTRALL
2008 (JM.)
O064255
10. Chlipała Barbara JKS BCH Międzyrzecze Dolne
S
O011417
11. Chodak Zuzanna Bpk
2007 (JM.)
O065253
brak
12. Ciurzyńska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O013663
13. Czapla Urszula LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
2011 (Mł.)
O074843
14. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (J.)
O052829
15. Czekaj Przemysław Piaff Equestrian
2002 (MJ.)
O034268
16. Danak Karolina Stow. KJ Profit Orzesze
2008 (JM.)
O060041
17. Danak Klaudia Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O051126
18. Dusza Marcelina KJK Solka
2009 (JM.)
O058128
19. Dziedzic Lena Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2008 (JM.)
O069262
20. Fejdych Julia KJK Romico
S
O034821
21. Gaczorek Grzegorz BPK
S
O051083
22. Gajewska Iga JKS Equi Verso
2005 (J.)
O048462
23. Główczyńska Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2005 (J.)
O047087
24. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
25. Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O050095
26. Grodska Iga JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2010 (JM.)
O057054
27. Grzybowska Amelia Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2003 (MJ.)
O047122
28. Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O050177
29. Hejna Paulina Klub Jazdy Konnej Romico
2010 (JM.)
0066937
30. Hibner Joanna BPK
S
brak
31. Hońdo Marcelina Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2010 (JM.)
O068410
32. Jabrzyk - Sztuka Dominika Piaff Equestrian
S
O071629
33. Jakubiec Natalia JKS Kasztanka
2011 (Mł.)
O065020
34. Jarco Sandra Stow. Sp. Konnych AS Equestrian
2007 (JM.)
O063249
35. Jeleń Barbara JKS Kasztanka
2003 (MJ.)
O053249
36. Jóźwiak Alicja Klub Jazdy Konnej Romico
2006 (J.)
O041055
37. Jurkiewicz Amelia KJ Pałac Wysoka
2008 (JM.)
O064050
38. Kaczmarzyk Agata LKJ APOLLO BOROWE
2009 (JM.)
O078127
39. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka
2005 (J.)
O044984
40. Kania Natalia Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2008 (JM.)
O067538
41. Kobylec Karolina JKS Desant
S
O025708
42. Kolińska Amanda KJ Vena Rogoźnik
2006 (J.)
O036860
43. Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
2009 (JM.)
O057466
44. Kołodziejczyk Oliwia Klub Jazdy Konnej Romico
2001 (MJ.)
O037387
45. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (MJ.)
O034818
46. Krakowiak Natalia Klub Jeździecki Facimiech
2002 (MJ.)
O045054
47. Krause Judyta BPK
2009 (JM.)
O056915
48. Krawiec Martyna KJ Pałac Wysoka
2009 (JM.)
O063250
49. Kruczek Anna Klub Jazdy Konnej Romico Żywiec
2005 (J.)
O041657
50. Krywult Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O053072
51. Krzywodajć Julia KjkELIZAR
2007 (JM.)
O059086
52. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
53. Kurda Katarzyna KJ Metpol Grodziec
2010 (JM.)
O068870
54. Kuśmierczyk Zofia JKS Kasztanka
2007 (JM.)
O050375
55. Kwak Zofia LKJ APOLLO BOROWE
2008 (JM.)
O061733
56. Lalik Wiktoria Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2005 (J.)
Brak
57. Leżucha Magdalena KJ VENA Rogoźnik
2011 (Mł.)
O067049
58. Maciejewska Julia BPK
S
O033832
59. Maksymiuk Sara Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2008 (JM.)
O063815
60. Malik Marcjanna Bpk
2004 (J.)
Brak
61. Matla Łukasz Klub Jeździecki Global
S
O001389
62. Mazalik Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O063119
63. Mazur Marta LZJ DRAMA Zbrosławice
2008 (JM.)
O066951
64. Młot Wiktoria KJ Pałac Wysoka
2010 (JM.)
Brak
65. Morgała Konrad Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2009 (JM.)
O062158
66. Nielsen Emma BPK - SLA
2006 (J.)
O055751
67. Nielsen Helena BPK
2009 (JM.)
O067283
68. Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
2009 (JM.)
O055493
69. Oślislok Anna LJKS Eldorado Świerklany
2008 (JM.)
O042231
70. Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico
S
O034722
71. Pazera Hanna LZJ DRAMA
2009 (JM.)
O060254
72. Pierkiel Sylwia Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
S
O049417
73. Pierzchała Zofia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O064259
74. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (J.)
O045818
75. Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2012 (Mł.)
O064922
76. Piwowar Olga Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2009 (JM.)
O065260
77. Płaza Milena Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2004 (J.)
O039763
78. Pricop Lena Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O056018
79. Pruś Maria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2010 (JM.)
O055749
80. Pudło Julia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2002 (MJ.)
23882/15
81. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
10224161
82. Pytel Zuzanna Kjk Solka
2012 (Mł.)
O070032
83. Rozmus Amelia Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2008 (JM.)
O067575
84. Rozpondek Antonina BPK
2008 (JM.)
O053514
85. Samborska Nikola KJ Vena Rogoźnik
2009 (JM.)
O054232
86. Skórska Dominika JKS Equi Verso
2004 (J.)
O065328
87. Słodczyk Dominik Kj
S
O007598
88. Sobik Emma LJKS Eldorado Świerklany
2008 (JM.)
O066623
89. Sobocińska Wiktoria brak
2011 (Mł.)
brak
90. Stec Estera JKS Kasztanka
2004 (J.)
O063572
91. Stępień Alex LZJ Drama Zbroslawice
2011 (Mł.)
O062243
92. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
93. Szczepek Stefania KJK Romico Żywiec
2013 (Mł.)
O066821
94. Szyndzielorz Alicja Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O069966
95. Telepko Julia LZJ Drama Zbrosławice
2005 (J.)
O053686
96. Trawiński Przemysław Jurajski LKJ w Udorzu
S
O033411
97. Turaj Kinga BPK
O053540
98. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
99. Walczak Natalia BPK
2003 (MJ.)
brak
100. Wawok Izabela Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2005 (J.)
O063440
101. Werner Ewa LKJ APOLLO BOROWE
2011 (Mł.)
O069182
102. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka
S
O002461
103. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
104. Wilk Emilia LKJ Apollo Borowe
2011 (Mł.)
O061732
105. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (MJ.)
O036701
106. Wojciechowska Aurelia LZJ Drama Zbrosławice
2007 (JM.)
O060196
107. Wojtyczka Olimpia JKS Desant
2009 (JM.)
O065406
108. Wyrwoł Maja KJ Royal Opole
2006 (J.)
O060593
109. Żuławska Julia KJK ROMICO
2006 (J.)
O057637
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

119

A' SWEAT HEART FOREVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/mk:157 F: HEARTBREAK ZH
M: AKABA
K030453 616009540114717
2.

135

ALBANIA WLKP POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Carlos DZ
M: Akcja
K033829 616007610146414
3.

139

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
4.

134

ARMIA KOŃ MAŁY POL 2011 klacz siwa/kuc:135 F: Trank / Flop
M: Aliszka / Granit
K030212 616013510305511
5.

146

ARYSTOKRATKA W SP POL 2017 klacz ciemnogniada/180 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Alexandria Ex Turbud Aria
K032667 616009540072817
6.

20

AVIGEIL SP POL 2009 klacz kara/173 F: Guffi
M: Amaretto
K019429 Brak
7.

35

AWANGARDA SP POL 2012 mare dark bay/180 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
8.

24

BABY JAGA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Bogini / Marcus
K031365 616009530076014
9.

84

BATOR KUC WALIJSKI POL - wałach siwa/kuc:128 F: Little Ear
M: Barbie
K023859 -
10.

155

BE LIKE ANAPON KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kara/kuc:130 F: ANAPON SPARTACUS/ TURNINA'S GISMORE
M: BLANCA EL/ TIJD VLIJT'S SANTIAGO
K034530 616013610106417
11.

105

BEATRYCZE MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz kara/158 F: Emetyt
M: Birma
K026365 616006592006314
12.

96

BINGO 192 HAN POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Balou du Rouet
M: Continue
K033026 DE431310597810
13.

66

BLANKA PKSP POL 2009 klacz kasztanowata/161 F: WANTOZ
M: BROŃ 11
K031360 POL009540007809
14.

131

BUKIET KUC WALIJSKI POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:128 cm F: Duinveldt'S Lewa
M: Blanka
brak 616 013 69 00750 11
15.

83

CALOONA S HANOVERSKA POL 2014 klacz siwa/168 F: Calido
M: Doreen
K031264 DE431310755514
16.

52

CARLINE DE KERVALENOU FR.KUC WIERZCH. FRA 2012 klacz kara/kuc:146 F: Mac Geyver / Magnum
M: Noblesse Du Coteaux / Kalem
K031450 12217031S
17.

29

CARTAUCHE H NN POL 2011 wałach ciemnosiwa/169 F: Nn
M: Nn
Brak Xyz
18.

5

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
19.

47

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
20.

101

CATOKI SON HAN GER 2010 wałach gniada/- F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
K022647 DE431316679210
21.

13

CELINE KUC POL nn wałach siwa/kuc:131 F: nn
M: nn
KO33177 616098100053464
22.

67

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA GER 2009 wałach gniada/170 F: Chacco Blue
M: Piorella
K030476 DE 427270537609
23.

46

CHANTI KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:149 F: nn /
M: nn /
K028644 616999540102713
24.

82

CILENA Duński Kuc Sportowy DEN 1998 Klacz siwa/kuc:136cm F: MACON
M: CINDIA
K020229
25.

73

CINDORIJKE DU VLIST Z Z BEL 2013 klacz siwa/166 F: Calvino Z
M: Ladorijke
K033853 056015255762813
26.

86

CLARENCE HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach ciemnogniada/170 F: CLARIMO
M: UNIKA IV
K035148 DE421000304509
27.

126

CON CASALLTAGHO HOLSZYŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Con Capitol /Contender
M: Urzona / Casall
K032623 DE421000614814
28.

3

CORRMAN HOLSZTYŃSKA POL 2007 wałach gniada/183 F: COLMAN
M: N-KITHARA
K012576 DE421000505007
29.

104

CRAZY LOVE HOL GER 2014 klacz kasztanowata/171 F: Canabis Z/ Contender
M: Leinanie/ Landgold
K029418 -
30.

75

CUBA LIBRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach skarogniada/174 F: TREFL
M: CZATA
K025505 616 009 66 08484 13
31.

88

CUERLY SUE HOLST POL 2002 mare dark bay/170 F: Contender
M: Hanaria
K009368 DE421000274004
32.

45

CURLEY SUE DSP GER 2014 klacz kasztanowata/177 F: Champion / Chacco-Blue
M: La-Le-Lu / Lady’s King
K026366 DE456560525814
33.

57

DEIANEIRA Z ZANGERSHEIDE POL 2014 klacz kara/170 F: Diamant De Semilly
M: Curiosity
K031315 106WZ73
34.

54

DELI PLAN Pełne Krwi Angielskie CZE 2011 klacz siwa/158 F: Enjoy Plan
M: Delinka
Brak 203CZE000178110
35.

38

DENIS MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/162 F: Justus
M: Diona
K031413 616006630052014
36.

53

DIORYT SP POL 2002 wałach siwa/162 F: Rubin
M: Dyplomacja
K010548 POL009520054502
37.

89

DISCOVERY KUC POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/kuc:155 F: Strayer’s Samson
M: Dora
K026205 616013670113812
38.

124

DON PEDRO SP POL 2009 wałach gniada/173 F: Nn
M: Nn
Beak Xyz
39.

51

DON VITO SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Vitalis / Imequyl
M: Dalia Z / Duch Capitol
K023883 616009530092613
40.

50

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
41.

87

DYWIZJA MŁP POL - klacz gniada/164 F: Hufiec
M: Dystynkcja
K027199 -
42.

41

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
43.

55

EIRA KUC CZE 2006 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: Ema
Brak 203011996768006
44.

81

EL CAMP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/170 F: Campari M / Caprilli
M: Eleine / Elvis
K007514 POL009690042403
45.

151

EL NINO M PKSP POL 2015 wałach gniada/168 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Elegancja M / Faust Z
K031114 616009690057915
46.

130

EMBASSY RA HANOWERSKA POL 2016 gelding chestnut/168 F: Escudo I
M: Romina Rosse
K032677 DE431312319016
47.

22

ENDURO BOY SP POL 2006 wałach gniada/173 F: Nn
M: Nn
Brak Xyz
48.

39

ETNA-B WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/172 F: Izopren
M: Estrada
K033745 616007610150316
49.

71

FALCO KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: nn
M: nn
brak 703002004903713
50.

58

FLEURE D'ELLE OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/160 F: Fibonacci S /
M: Dirty Dancing /
K028971 brak
51.

93

FREZIE KUC POL 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Pietrek
M: Frotka / Jantar
K028581 013660581606
52.

62

FRIARSTOWN MICHÉAL CONNEMARA IRL 2011 wałach gniada/kuc:149 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
K024968 S3-372004000010447
53.

60

FRYGA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/mk:157 F: Nuisain/Fusain du Defey
M: Fargola/Kanion
K025883 616006580468514
54.

12

GAJA OLDENBUŃSKA POL 2010 klacz siwa/176 F: Clinton
M: Grenzpilotion
k026009 de418180165510
55.

141

GARRINCHA L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Arpeggio II L
M: Grenlandia
brak 616009610094316
56.

103

GIEJELLE FOMIA KWPN NED 2011 klacz siwa/175 F: Bugatti VDL/ Silver Ston
M: Tiejelle Fomia/ voltaire
K023416 -
57.

76

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/162 F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
K019692 528003201111872
58.

27

GRAJCAR MALOPOLAK POL 2013 wałach gniada/163 F: POLDER
M: GRACJA
K025593 616006580360413
59.

108

H-PASADENA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz skarogniada/mk:153 F: Paszkwil
M: Hiena
K030990 616 013 58 06599 10
60.

21

HILTON F SP POL 2017 wałach gniada/164 F: Casilon B
M: Harmonia
K033677 Xyz
61.

37

HIPIS MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
K012474 POL006540056605
62.

69

HOSTIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 wałach siwa/167 F: CORDE
M: HIROMACJA
K032814 POL 009 54 00240 05
63.

106

IKRA SP POL 2010 klacz kasztanowata/168 F: X
M: X
Brak Pol009670006509
64.

23

IL WITASHA XO POL 2014 klacz gniada/162 F: Nn
M: Nn
K030418 Xyz
65.

121

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Cyganka / Cajero
K021423 616009610064512
66.

136

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
K023975 616009610011613
67.

77

ISABELLA NEW FOREST PONY POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho
M: Burghoeve'S Ellise / Kantje's Ronaldo
K026378 528018020132081
68.

85

J-CALYSPO KUC POL - wałach kasztanowata/kuc:152 F: -
M: -
- -
69.

149

JASIEK KUC WALIJSKI POL 2006 wałach gniada/kuc:139 F: Strayers Samson
M: Abberthomes Judith
K011010 POL013670008006
70.

32

JEWEL KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Envoy/Numero Uno
M: Danieta/Zirocco Blue VDL
K028634 528003201406450
71.

148

JOHNY BRAVO SP POL 2014 wałach kasztanowata/160 F: Caretino K / Caretino
M: Juna / Ulco
K028867 616009670050514
72.

150

JULIEN SP POL 2003 ogier kara/174 F: Landino
M: Josephine
K007813 BRAK
73.

70

JUMPER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:129 F: NN
M: NN
K032830 616999540122213
74.

92

KANKARA PROGRES Z Z POL 2017 klacz ciemnogniada/kuc:x F: Hippica Koh i Noor
M: Pola
K031551 056015Z55768817
75.

147

KARMEN SP POL 2004 Klacz kara/155 F: Nn
M: Nn
brak
76.

40

KENZO SP POL 2006 wałach gniada/172 F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
77.

25

KING OF POP SP POL 2011 wałach siwa/163 F: Nmn
M: Nn
K019071 Brak
78.

99

KOREA HIPPICA OLD POL 2013 klacz gniada/167 F: Kannan / Voltaire
M: Loubette / Baloubet Du Rouet
K028597 DE418182551413
79.

127

KORONEA XX POL 2001 klacz skarogniada/165 F: Don Corleone
M: Koronis
K029624 --
80.

123

LA PETITE GURRIERE WESTFALSKA GER 2013 klacz skarogniada/168 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 DE441410658713
81.

100

LARS KWPN NED 2016 wałach gniada/180 F: Golddigger / Querly-Elvis
M: Golddigger / Querly-Elvis
K034196 528003201605052
82.

72

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 wałach gniada/165 F: Professional (IRE)
M: Lady In Heaven (GB)
brak 388/2010
83.

97

LEGIONISTA KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:141 F: Facet
M: Legia
K020522 013670174007
84.

125

LORENTO Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
K027940 616999540122015
85.

61

LUCKY BOY TYP KUC POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak 616999520168610
86.

94

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
K018799 POL013610202007
87.

49

MARYON DM II NN POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:133 F: NN
M: NN
K019870 528015120090147
88.

140

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
89.

153

MORIS WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach siwa/175 F: Leonardo
M: Martini
K031721 6160076101046
90.

120

N-OLIMPIA HUCULSKA POL 2014 klacz srokata/140 cm F: Wigwam
M: N-Oliwia
K035154 616012660366114
91.

90

NEMEZIS SP POL 2017 klacz kara/167 F: If Du Reverdy
M: Norina
K030474 616009540107417
92.

110

NIKITA KUC POL 2015 klacz myszata/kuc:129 F: Carmana’s Neptun
M: Nokia
K030110 616013600048815
93.

160

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
94.

68

OLLY FELL PONY POL 2009 klacz kara/kuc:140 F: Waverhead Monty II
M: Drybarrows Maise
Brak 528014200900751
95.

113

OPIUM W SP POL 2013 klacz gniada/170 F: Bijou Be
M: Osada W
K024600 K024600
96.

143

PARYS WIELKOPOLAK POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Armin
M: Paprotka
K032538 616007610141915
97.

112

PATAGONIA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S/ Elvis
M: Platyna/ Mabant
K018275 616007670117910
98.

91

PHOEBE SVKWB POL 2015 klacz siwa/165 F: Russel II
M: Palta
K029712 SZJ2-753/K/2020
99.

64

PIKARD KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:135 F: NN
M: Another Star
K029053 203011996747810
100.

78

PINA COLADA SP POL 2015 klacz kara/mk:150 F: Rakoczy
M: Prima
Brak 616999600256015
101.

33

PIRAT MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach gniada/160 F: Plik
M: Pola
LKRWZJ/3242/22 616 006 57 03204 08
102.

1

PLATINUS SP POL 2007 Wałach gniada/178 F: Leandro / Lenz
M: Plantacja / Burgund
K020924 12713
103.

65

PLEBISCYT MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Sentender
M: Pilawa
K028640 616 006 55 00163 13
104.

80

POEZJA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/166 F: Audytor
M: Pastela
K032598 616006630127013
105.

114

POGORIA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz siwa/163 F: Wiking W
M: Princessa W
K014364 009540095106
106.

111

POKER SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 F: Tjungske
M: Parada
K032696 616009660314216
107.

36

PRAWA WM SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Wanderfurst
M: Leyenda WM
K029494 DE455-8703505-10
108.

4

QAIRO M SLOW.GORAC. POL 2016 wałach gniada/175 F: Quick Lauro Z
M: Cascada M
K030430 703002782114416
109.

161

QUICKY B Z Z BEL 2013 wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
110.

56

QUINTUS 93 HOL GER 2006 ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
111.

159

REPLAY R SP POL 2012 wałach kara/1765 F: Landino hol./ Lamdgraf I
M: Romica R SP/ Campari M old.
K021677 616009540120912
112.

59

ROCKY TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach ciemnogniada/161 F: NN
M: NN
K032625 B0119106S
113.

145

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 klacz gniada/176 F: Rock'n Roll
M: Cita
K017426 203009224901907
114.

109

SABENA Polski Koń Sportowy POL 2010 klacz ciemnogniada/173 F: CARLO GRANDE
M: SPLASH OF COLOR
K034528 616098200016299
115.

154

SCAMPOLO 28 CZE POL 2001 klacz gniada/170 F: Scampolo/
M: Lord Inci Tatus 6/
K006627 08622
116.

28

SEKRET SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Louis
M: Sanda
K012809 Xyz
117.

2

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
K021914 616009690078411
118.

95

STARCORNET OLD POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkato Gold
M: Columbia
K024205 DE431310121210
119.

122

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 wałach gniada// F: Sergeant Peperr / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
120.

129

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
121.

74

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
122.

133

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach kara/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
123.

31

VYŠNIA NN LTU 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K028188 LTU008860012011
124.

26

WALKIRIA AK SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Camirez
M: Wenus
Brak Xyz
125.

107

ZEFIR K NIEM. SPORT. POL 2016 wałach gniada/175 F: Aladin/ Acord ll
M: Zenia / Zeus
K031562 DE455550067916
126.

79

ZINA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
K027017 616098200257106
127.

48

ZINE BLUE OLD GER 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Cher Ingrid / Chacco-Blue
K032628 DE233330396214
128.

63

ZMROK MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Malibou
M: Zafira
brak 616006580070415
Rider Club
Competition
Prize
Ciurzyńska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
800
SUM:
800.00
Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2000
SUM:
2000.00
Czekaj Przemysław Piaff Equestrian
600
SUM:
600.00
Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
1300
SUM:
1300.00
Kolińska Amanda KJ Vena Rogoźnik
400
200
SUM:
600.00
Maksymiuk Sara Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
500
SUM:
500.00
Nielsen Emma BPK - SLA
300
SUM:
300.00
Nielsen Helena BPK
700
SUM:
700.00
Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
500
SUM:
500.00
Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
700
SUM:
700.00
Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
900
SUM:
900.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biegun Emilia
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2022-09-30
9
2022-10-01
17
2022-10-02
14
Borkowska Weronika
KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2022-09-30
28
2022-10-01
23
2022-10-02
25
Brandys Liliana
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
ZMROK (63)
2022-09-30
27
2022-10-01
2022-10-02
27
Bromboszcz Maja
KJ Trachy Sośnicowice
2022-09-30
3
2022-10-01
10
2022-10-02
8
Brzyska Nadia
LZJ Drama Zbrosławice
2022-09-30
11
2022-10-01
2022-10-02
Budzyńska Marta
Bpk
SEKRET (28)
2022-09-30
4
2022-10-01
2022-10-02
18
Burzyńska Ewa
KJ Trachy Sośnicowice
2022-09-30
10
2022-10-01
12
2022-10-02
Busłowicz Nikola
Stajnia MISTRALL
HOSTIS (69)
2022-09-30
9
2022-10-01
26
2022-10-02
21
JUMPER (70)
2022-09-30
2
2022-10-01
1
2022-10-02
1
Chlipała Barbara
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2022-09-30
18
2022-10-01
2022-10-02
3
Chodak Zuzanna
Bpk
SABENA (109)
2022-09-30
19
2022-10-01
18
2022-10-02
17
Ciurzyńska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MORIS (153)
2022-09-30
1
2022-10-01
1
2022-10-02
1
800
Czapla Urszula
LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
N-OLIMPIA (120)
2022-09-30
13
2022-10-01
10
2022-10-02
10
Czartoryska Kamila
PIAFF EQUESTRIAN
2022-09-30
1
2022-10-01
1
2022-10-02
1
2000
Czekaj Przemysław
Piaff Equestrian
2022-09-30
5
2022-10-01
1
2022-10-02
2
2022-09-30
4
2022-10-01
6
2022-10-02
2
600
Danak Karolina
Stow. KJ Profit Orzesze
ARMIA (134)
2022-09-30
26
2022-10-01
16
2022-10-02
21
Danak Klaudia
Vanto Jumping Team
2022-09-30
6
2022-10-01
2022-10-02
10
Dusza Marcelina
KJK Solka
ROCKY (59)
2022-09-30
7
2022-10-01
2
2022-10-02
6
Dziedzic Lena
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
GRAJCAR (27)
2022-09-30
18
2022-10-01
5
2022-10-02
1
Fejdych Julia
KJK Romico
2022-09-30
16
2022-10-01
2022-10-02
5
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (136)
2022-09-30
15
2022-10-01
15
2022-10-02
7
Gajewska Iga
JKS Equi Verso
2022-09-30
3
2022-10-01
2022-10-02
Główczyńska Oliwia
KJ Trachy Sośnicowice
EL CAMP (81)
2022-09-30
5
2022-10-01
8
2022-10-02
5
Grobelny Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
FREZIE (93)
2022-09-30
24
2022-10-01
17
MAKS (94)
2022-09-30
2
2022-10-01
1
2022-10-02
1
Grodska Iga
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
EL NINO M (151)
2022-09-30
25
2022-10-01
25
2022-10-02
24
Grzybowska Amelia
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2022-09-30
2022-10-02
1
Handzlik Maciej
SKJ Preria Wilkowice
2022-09-30
2022-10-01
7
REPLAY R (159)
2022-09-30
6
2022-10-01
4
2022-10-02
2
1300
Hejna Paulina
Klub Jazdy Konnej Romico
GAJA (12)
2022-09-30
6
2022-10-01
5
2022-10-02
Hibner Joanna
BPK
LAUR (72)
2022-09-30
8
2022-10-01
10
2022-10-02
9
Jabrzyk - Sztuka Dominika
Piaff Equestrian
JULIEN (150)
2022-09-30
10
2022-10-01
5
2022-10-02
6
Jakubiec Natalia
JKS Kasztanka
PIRAT (33)
2022-09-30
21
2022-10-01
2
2022-10-02
15
Jarco Sandra
Stow. Sp. Konnych AS Equestrian
2022-09-30
2
2022-10-01
6
2022-10-02
4
Jeleń Barbara
JKS Kasztanka
DENIS (38)
2022-09-30
20
2022-10-01
12
2022-10-02
15
Jóźwiak Alicja
Klub Jazdy Konnej Romico
2022-09-30
9
2022-10-01
9
2022-10-02
9
Jurkiewicz Amelia
KJ Pałac Wysoka
2022-09-30
4
2022-10-01
7
2022-10-02
1
EIRA (55)
2022-09-30
1
2022-10-01
3
2022-10-02
1
Kaczmarzyk Agata
LKJ APOLLO BOROWE
2022-09-30
17
2022-10-01
24
2022-10-02
15
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka
HIPIS (37)
2022-09-30
2022-10-01
2022-10-02
5
Kania Natalia
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2022-09-30
6
2022-10-01
5
2022-10-02
4
Kobylec Karolina
JKS Desant
2022-09-30
5
2022-10-01
4
2022-10-02
4
Kolińska Amanda
KJ Vena Rogoźnik
2022-09-30
7
2022-10-01
2
2022-10-02
3
400
2022-09-30
5
2022-10-01
5
2022-10-02
6
200
Kołodziej Hanna
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
2022-09-30
20
2022-10-01
12
2022-10-02
1
Kołodziejczyk Oliwia
Klub Jazdy Konnej Romico
2022-09-30
2022-10-01
13
2022-10-02
11
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (129)
2022-09-30
3
2022-10-01
6
2022-10-02
5
Krakowiak Natalia
Klub Jeździecki Facimiech
DIORYT (53)
2022-09-30
15
2022-10-01
14
2022-10-02
13
Krause Judyta
BPK
BEATRYCZE (105)
2022-09-30
3
2022-10-01
10
2022-10-02
1
Krawiec Martyna
KJ Pałac Wysoka
2022-09-30
12
2022-10-01
21
2022-10-02
15
Kruczek Anna
Klub Jazdy Konnej Romico Żywiec
2022-09-30
2022-10-01
2022-10-02
5
Krywult Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-09-30
8
2022-10-01
6
2022-10-02
6
Krzywodajć Julia
KjkELIZAR
IKRA (106)
2022-09-30
2022-10-01
Kurda Katarzyna
KJ Metpol Grodziec
CHANTI (46)
2022-09-30
15
2022-10-01
15
2022-10-02
1
Kuśmierczyk Zofia
JKS Kasztanka
2022-09-30
7
2022-10-01
11
2022-10-02
10
Kwak Zofia
LKJ APOLLO BOROWE
DYWIZJA (87)
2022-09-30
16
2022-10-01
22
2022-10-02
15
Lalik Wiktoria
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2022-09-30
17
2022-10-01
2022-10-02
19
Leżucha Magdalena
KJ VENA Rogoźnik
2022-09-30
6
2022-10-01
20
2022-10-02
15
Maciejewska Julia
BPK
2022-09-30
9
2022-10-01
10
2022-10-02
Maksymiuk Sara
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
PATAGONIA (112)
2022-09-30
4
2022-10-01
3
2022-10-02
3
500
Malik Marcjanna
Bpk
DON PEDRO (124)
2022-09-30
13
2022-10-01
13
2022-10-02
12
Matla Łukasz
Klub Jeździecki Global
2022-09-30
4
2022-10-01
5
2022-10-02
4
Mazalik Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-30
1
2022-10-01
8
2022-10-02
1
Mazur Marta
LZJ DRAMA Zbrosławice
FRYGA (60)
2022-09-30
23
2022-10-01
14
2022-10-02
15
Młot Wiktoria
KJ Pałac Wysoka
OLLY (68)
2022-09-30
7
2022-10-01
7
2022-10-02
6
Morgała Konrad
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2022-09-30
19
2022-10-01
27
2022-10-02
26
Nielsen Emma
BPK - SLA
ILLAPA L (121)
2022-09-30
2022-10-01
11
2022-09-30
2
2022-10-01
8
2022-10-02
5
300
Nielsen Helena
BPK
2022-09-30
3
2022-10-01
4
2022-10-02
2
700
Obrocka Martyna
KJK Solka Międzyrzecze
2022-09-30
7
2022-10-01
6
2022-10-02
4
500
2022-09-30
13
2022-10-01
4
2022-10-02
1
Oślislok Anna
LJKS Eldorado Świerklany
KORONEA (127)
2022-09-30
7
2022-10-01
9
2022-10-02
1
Pala Karolina
Klub Jazdy Konnej Romico
2022-09-30
14
2022-10-01
14
2022-10-02
9
Pazera Hanna
LZJ DRAMA
2022-09-30
Pierkiel Sylwia
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
PARYS (143)
2022-09-30
17
2022-10-01
2022-10-02
19
Pierzchała Zofia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2022-09-30
3
2022-10-01
1
2022-10-02
3
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
JEWEL (32)
2022-09-30
4
2022-10-01
3
2022-10-02
3
700
Pinocy Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-09-30
8
2022-10-02
1
2022-10-01
13
2022-09-30
14
2022-10-01
8
2022-10-02
10
Piwowar Olga
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CELINE (13)
2022-09-30
11
2022-10-01
2022-10-02
12
Płaza Milena
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
ZINA (79)
2022-09-30
2022-10-01
15
2022-10-02
21
Pricop Lena
Kjk ELIZAR
2022-09-30
3
2022-10-01
5
2022-10-02
1
Pudło Julia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LORENTO (125)
2022-09-30
2022-10-01
2022-10-02
1
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
MEDEA (140)
2022-09-30
8
2022-10-01
2
2022-10-02
7
2022-09-30
5
2022-10-01
7
2022-10-02
5
Pytel Zuzanna
Kjk Solka
PIKARD (64)
2022-09-30
6
2022-10-01
2
2022-10-02
1
Rozmus Amelia
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
2022-09-30
10
2022-10-01
7
2022-10-02
8
Rozpondek Antonina
BPK
BLANKA (66)
2022-09-30
10
2022-10-01
11
2022-10-02
1
Samborska Nikola
KJ Vena Rogoźnik
2022-09-30
5
2022-10-01
18
2022-10-02
1
Skórska Dominika
JKS Equi Verso
POEZJA (80)
2022-09-30
14
2022-10-01
9
2022-10-02
11
Słodczyk Dominik
Kj
2022-09-30
2
2022-10-01
4
2022-10-02
2
Sobik Emma
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (50)
2022-09-30
22
2022-10-01
19
2022-10-02
21
Sobocińska Wiktoria
brak
BUKIET (131)
2022-09-30
10
2022-10-01
2022-10-02
12
Stec Estera
JKS Kasztanka
ETNA-B (39)
2022-09-30
16
2022-10-01
16
2022-10-02
15
Stępień Alex
LZJ Drama Zbroslawice
2022-09-30
14
2022-10-01
6
2022-10-02
1
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2022-09-30
TIK TAK (74)
2022-09-30
1
2022-10-01
1
2022-10-02
1
900
Szczepek Stefania
KJK Romico Żywiec
VYŠNIA (31)
2022-09-30
9
2022-10-01
9
2022-10-02
6
Szyndzielorz Alicja
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
FALCO (71)
2022-09-30
5
2022-10-01
NIKITA (110)
2022-09-30
15
2022-10-01
4
2022-10-02
1
Telepko Julia
LZJ Drama Zbrosławice
NEMEZIS (90)
2022-09-30
8
2022-10-01
3
2022-10-02
PHOEBE (91)
2022-09-30
12
2022-10-01
Trawiński Przemysław
Jurajski LKJ w Udorzu
2022-09-30
2
2022-10-01
7
2022-10-02
6
Turaj Kinga
BPK
2022-09-30
11
2022-10-01
8
2022-10-02
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
ROXY (145)
2022-09-30
10
2022-10-01
5
2022-10-02
5
Walczak Natalia
BPK
KARMEN (147)
2022-09-30
21
2022-10-01
2022-10-02
22
Wawok Izabela
Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian
AVIGEIL (20)
2022-09-30
12
2022-10-01
4
2022-10-02
7
Werner Ewa
LKJ APOLLO BOROWE
BATOR (84)
2022-09-30
12
2022-10-01
2022-10-02
14
Widzyk Krzysztof
JKS Kasztanka
KENZO (40)
2022-09-30
1
2022-10-01
3
2022-10-02
1
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2022-09-30
6
2022-10-01
2
2022-10-02
6
Wilk Emilia
LKJ Apollo Borowe
CILENA (82)
2022-09-30
4
2022-10-01
11
2022-10-02
6
Wiśniewska Emilia
bpk
POKER (111)
2022-09-30
17
2022-10-01
12
2022-10-02
8
Wojciechowska Aurelia
LZJ Drama Zbrosławice
ALBANIA (135)
2022-09-30
1
2022-10-01
2
2022-10-02
1
Wojtyczka Olimpia
JKS Desant
OPIUM W (113)
2022-09-30
2
2022-10-01
2
2022-10-02
2
POGORIA W (114)
2022-09-30
11
2022-10-01
3
2022-10-02
1
Wyrwoł Maja
KJ Royal Opole
ZEFIR K (107)
2022-09-30
Żuławska Julia
KJK ROMICO
2022-09-30
2022-10-01
11
2022-10-02
3
2022-09-30
13
2022-10-01
9
2022-10-02

Number of Riders: 109

Number of Horses: 128

The sum of prizes: 8 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl