Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT w skokach przez przeszkody
WLKS Krakus Swoszowice, 5-7.08.2022

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Biernat Karolina Wlks Krakus
S
O042964
2. Bober Amelia brak
2006 (J.)
O056736
3. Bularska Oliwia KJK pod Żubrem Niepołomice
2001 (MJ.)
Brak
4. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
O063893
5. Chełmecka Aleksandra Klub Jeździecki Facimiech
2002 (MJ.)
O051354
6. Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O025099
7. Czuczeło Julia Klub Jeździecki ASSANYA
2001 (MJ.)
O045219
8. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
10239065
9. Dubik Julia WLKS Krakus
2021 (Mł.)
10. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
S
O023589
11. Głowacka Dominika /
/
12. Golec Helena WLKS
/
13. Gołębiowska Emilia OJK Zordina
2003 (MJ.)
brak
14. Górkiewicz Olga Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
S
O009900
15. Grabowska Wiktoria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O065628
16. Gruszka Gabriela Kielecki KJ
2003 (MJ.)
O041686
17. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
O058349
18. Halo Kornelia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
/
19. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
20. Hardek Julia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2008 (JM.)
brak
21. Hartabus Martyna BPK
2008 (JM.)
brak
22. Hnatyszyn Karolina OJK Zordina
S
brak
23. Hojka Dawid Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
Brak
24. Hübner Agata Klub Jeździecki Laredo
2005 (J.)
O049297
25. Huntemann Oliwia Klub Sportowy LASER TEAM
2005 (J.)
O053059
26. Huras Hanna Klub Jeździecki Laredo
2009 (JM.)
O059708
27. Jamróz Nina Klub Sportowy LASER TEAM
2011 (Mł.)
O063105
28. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
29. Jesionka Katarzyna BPK
S
O054092
30. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O042158
31. Kłyk Emila niezrzeszona
2005 (J.)
brak
32. Kobiela Emilia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Brak
33. Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
34. Korus Zuzanna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2009 (JM.)
brak
35. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O045654
36. Kosowska Gabriela Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
2005 (J.)
O042039
37. Kosowski Witold Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2008 (JM.)
O058991
38. Kowalska Michalina WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O062586
39. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
40. Kozioł Olga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O038324
41. Krause Judyta BPK
2009 (JM.)
O056915
42. Krzywosz Emilia bpk
2009 (JM.)
O063881
43. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
44. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
45. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
46. Leśniak Krzysztof Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O000877
47. Łukaszczyk Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
S
O020694
48. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O045665
49. Małopolska Zofia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
/
50. Matla Łukasz KJ Global
S
O001389
51. Mazalik Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O063119
52. Moczyńska Kaja Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O060264
53. Nędzińska Maria /
/
54. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
55. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (J.)
O048722
56. Pacwa Aleksandra Cisówka Imielin
S
O026607
57. Pawłowska Joanna WLKS KRAKUS Swoszowice
2008 (JM.)
brak
58. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (J.)
O048322
59. Pięta Olaf WLKS Krakus Kraków Swosz.
2008 (JM.)
O056722
60. Piętka Amelia WLKS KRAKUS
2007 (JM.)
O064003
61. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
62. Polaczek Klaudia BPK
S
O049082
63. Ponikowska Aleksandra OJK ZORDINA
S
Brak
64. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
65. Przepióra Maja Wlks krakus swoszowice
2002 (MJ.)
O027342
66. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
67. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
10224161
68. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
69. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
70. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O034702
71. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
72. Spytkowska Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
73. Stanowska Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O044153
74. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
75. Straupisz Milena Klub Sportowy LASER TEAM
2013 (Mł.)
brak
76. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
77. Szczygieł Jadwiga Klub Sportowy LASER TEAM
2010 (JM.)
O061221
78. Szewczyk Joanna WLKS Krakus Swoszowice
2006 (J.)
O063890
79. Walczak Nikola BPK
2008 (JM.)
brak
80. Wańczyk Maciej OJKBarcice
2005 (J.)
Brak
81. Wilga Emilia OJK Zordina
2008 (JM.)
Brak
Brak
82. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (MJ.)
O036701
83. Władyka Benedykt WLKS Krakus Swoszowice
S
brak
84. Władyka Lena WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O059590
85. Wójcik Artur Wlks Krakus
S
Z000705
86. Woźniacka Amelia WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
O057649
87. Woźniacka Anna BPK
S
brak
88. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
O053037
X
89. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
90. Zaczyk Maciej Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2002 (MJ.)
O040547
91. Zając Aleksandra KJ Facimiech
S
O027341
92. Ziemianin Nikola WLKS
/
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

103

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
2.

121

Acapulco F:
M:
3.

33

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
4.

123

AHLERT F:
M:
5.

97

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado I
M: Rheingold
brak Brak
6.

82

AKCERON Koń Polski Szlachetnej Półkrwi POL 2014r wałach gniada/158 F: Arriba Z
M: Aluzja
K030428 616009660248114
7.

83

ALASKA TYP SZLACHETNY POL 2006 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
brak 616 999 57 03021 06
8.

84

ALEBASTR Ukraiński Wierzchowy UKR 2003 stallion dark bay/168 F: Borispol /
M: Aleya /
K031203 804098100042500 UKR
9.

85

ALF SP POL 2016 wałach gniada/178 F: Elf
M: Adrianna
Brak 616009570153816
10.

78

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
11.

6

AMOS - POL - wałach gniada/170 F: -
M: -
- -
12.

89

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
13.

75

ASHANTI MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Huzar
M: Arkadia
K023836 6160065802208
14.

15

ATOS SP POL 2013 wałach kasztanowata/XX F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
KO25877 616 009 57 01456 13
15.

95

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:165 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
K025877 616 009 57 01456 13
16.

124

Baby Stinger F:
M:
17.

37

BEATRYCZE MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz kara/158 F: Emetyt
M: Birma
K026365 616006592006314
18.

116

BELINDA / POL / klacz inna// F: /
M: /
/ /
19.

40

BIRMA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 klacz gniada/mk:148 F: Krotoszyn
M: Benita
brak POL009540026608
20.

41

BIRMA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 klacz gniada/kuc:148 F: Krotoszyn
M: Benita
brak POL009540026608
21.

27

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/163 F: Psalm
M: Bawaria
Brak POL 006 57 00925 06
22.

14

BOLTER Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/167 F: Vandamme
M: Brenda
K021056 616009610026511
23.

96

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
K012108
24.

114

BRAUNITTA Ukrainski Kon Wierzchowy POL 2026 klacz skarogniada/160 F: mister braun
M: armada
- 804002201600004
25.

122

BSH Cavino Re F:
M:
26.

50

C-BOLT HOL POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Casaltino
M: Z-First Lady
K034382 DE421000754818
27.

65

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
28.

62

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG BEL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
29.

79

CARMEN SP POL 2013 klacz gniada/174 F: Pablo
M: Corfina
K023061 616009591003312
30.

105

CHENET HOL POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
31.

113

CLINTERO HOL POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I
M: Pepsi
brak
32.

98

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi III
K015244 DE421000583209
33.

31

CONRAD 98 HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/- F: CASSINI II
M: WEGA IV
K014623 DE421000139607
34.

49

CORNET CROWN WESTFALSKA UKR 2014 ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Pam
K034383 DE441410823914
35.

67

CORNO HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Cornetino
M: Verona XII
K033429 DE421000601713
36.

93

COSTANTINO AD HOL GER 2012 wałach siwa/- F: Clarimo Ask / Clearway
M: Galatea / Latouro N
K031374 DE421000073612
37.

92

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 ogier gniada/176 F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Lillehammer V. / Lobster
K027228 208333200607257
38.

102

DECORA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/162 F: Emaks
M: Draga
K034296 616 006 58 02463 17
39.

32

DECORA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/164 F: Emaks
M: Draga
. .
40.

68

DIALEKTYKA HIPPICA Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz skarogniada/165 F: Koh-I-Noor
M: Duńska Queen
K033558 616009570192614
41.

11

DIESEL Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach gniada/160 F: Quirin 9
M: Dolinka
brak .
42.

117

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
43.

52

DRACO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/mk:156 F: Quirin 9
M: Dolinka
K030598 616999570185715
44.

35

DRAMA WIELKOPOLSKA POL 2003 klacz jasnokasztanowata/165 F: Xyz
M: Xyz
BRAK Xyz
45.

36

DRAMA WIELKOPOLSKA POL 2003 klacz jasnokasztanowata/165 F: Xyz
M: Xyz
Brak X
46.

44

EL PASO VAN'T SMISVELD Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 wałach gniada/170 F: EAMES DE HUS
M: GIVOLI
Brak 056015Z55388018
47.

46

ELVIS NN POL 2017 wałach siwa/mk:152 F: NN
M: NN
brak 616999570194817
48.

81

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/168 F: Artego/Acord II
M: Evidence/Baloubino B
K023361 DE455879200612
49.

51

FIKUS-TABUN HUCULSKA POL 2007 wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
K032787 Brak
50.

7

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
K031873 DE418184060211
51.

8

FINE LINE OLD GER 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
K031873 DE418184060211
52.

5

FIRST KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/- F: Opan
M: Fabiola
K021214 528003201010034
53.

107

FOR FUN 7 OLDENBURSKA POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For pleasure
M: Chacco Star
K032169 -
54.

91

FRED FLINSTONE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
55.

58

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/kuc:145 F: Marafon
M: Greta
LKRWZJ/5667/21 POL013540130807
56.

63

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
57.

80

H-PASADENA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz skarogniada/mk:153 F: Paszkwil
M: Hiena
K030990 616 013 58 06599 10
58.

9

HERA Szlachetna Półkrew POL 2005 klacz skarogniada/mk:155 F: Mar Bej
M: Haja
K023191 Pol009580328205
59.

30

IRON SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Talent Charboniere
M: Ida
K034783 616009630146013
60.

111

JEDI G KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Douglas / Darco
M: First Price G / Azteca VDL
K028452 528003201406911
61.

90

JULIETTA ANPI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: CONTENDOR
M: JASTINELLA ANPI
K030120 616009570191313
62.

28

KAMARO A Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach gniada/168 F: Marino
M: Kassari
LKRWZJ/4216/22 616009600006614
63.

72

KAMI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/163 F: RAMMSTEIN
M: KARMEN
brak POL 009 58 02245 07
64.

64

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
K017499 372414004804471 105IC22
65.

70

KENIA SP POL 2012 klacz srokata/156 F: Krzyk
M: Karmen
brak 616009570100712
66.

110

KENZO V/D ZWINKHOEVE KWPN GER 2015 wałach gniada/- F: Farmgraaf
M: Charissa Ikaria W / Viento Uno W
brak 826002150874714
67.

106

KIRA Z ZANG POL 2017 klacz gniada/161 F: koh i noor/kannan
M: numerosa/ numero uno
4444 5555
68.

76

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
69.

112

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Larimar / Lavall II
M: S-Catania / Caretino
K021560 DE421000108011
70.

115

LAXTON KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Gaspahr
M: Altijd Liefhebber
K030393 52801006167
71.

34

LIBIA WESTFALSKA GER 2005 klacz gniada/182 F: Landstreicher
M: Lambada
K011439 441411405605
72.

108

LUNA KG SP POL 2016 klacz gniada/- F: La Calidad
M: Law Baja KG
K031470 616009610187016
73.

12

MAGGIE PONYSPORT NN POL 2016 klacz kara/kuc:115 F: .
M: .
brak 616013570155816
74.

86

MARAT KUC POL 2006 wałach gniada/mk:140 F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
75.

87

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
76.

118

MELA SP - KUC POL 2015 klacz bułana/kuc:126 F: Rolex/ Martell
M: Miła
K029979 616013540074315
77.

120

Melania F:
M:
78.

100

MILTON KWPN NED 2017 wałach gniada/162 F: Heathrow
M: Rolanda
K033532 528003201707749
79.

24

MUSTAFA WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Torado 2
M: Mela
Brak 616007610109015
80.

99

NERO B / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
81.

94

NIGHTMANAGER Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach ciemnogniada/164 F: Nów Or Never M
M: Highlight
Brak DE473730402317
82.

77

NIRVANA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Candiavolo
M: Nanellie
K018928 616009670152309
83.

19

NIVETTE SP POL 2018 klacz siwa/163 F: Tanos/Cantanis
M: Nanette/Cassini Kama
K033727 616009610069118
84.

43

NOBILITY SP POL 2018 wałach siwa/174 F: Ferrari
M: Niagara
brak 616009520037818
85.

53

NUMEROSA HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Numero Uno
M: V-Chelista
K034094 DE421000530512
86.

69

OCEAN DES REVES SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Number One
M: O-Bijou de L'ocean/Bijou Be
K030771 616009540027717
87.

88

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
88.

48

OLANDO VAN DEN HEUVEL . POL . wałach ciemnogniada/175 F: .
M: .
K034706 .
89.

29

OMAR WLKP POL 2014 wałach gniada/160cm F: Pentagram
M: Orchidea
brak 616 007 55 01131 14
90.

74

OPIUM II SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Bijou Be
M: Osada
brak 616009540077115
91.

60

ORBIS SP POL 2016 wałach gniada/166 F: VULKAN L
M: OSTOJA
K031097 61600964001916
92.

66

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
93.

104

PAN KRACY TYP PRYMITYWNY POL 2004 Wałach srokata/mk:145 F: NN
M: NN
Brak POL 999 52 01 329 04
94.

125

Pan Kracy F:
M:
95.

71

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
96.

61

POKER SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 F: Tjungske
M: Parada
K032696 616009660314216
97.

47

QUINCY HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Rapahela / Raphael
K026658 DE431316200111
98.

101

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104
99.

10

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
100.

42

ROSSINI SP POL 2017 wałach srokata/170 cm F: Erato
M: Rosa
K033310 616 009 58 03247 17
101.

73

SENATOR-K SP POL 2009 wałach siwa/172 F: Santos
M: Kinga-K
brak 619009570151909
102.

45

SILVIA OLD GER 2010 klacz gniada/171 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
103.

54

SOFIA WLKP POL 2012 klacz gniada/160 F: Paszkwil
M: Sonda
K034758 6160075701094
104.

13

SZANTA . POL 2013 klacz gniada/kuc:145 F: Wezyr
M: Szanka
K033875 Pol616013540003513
105.

38

TORNADO TYP KOŃ MAŁY POL 2017 wałach kara/150 F: nn
M: nn
brak 616999570195117
106.

39

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
107.

59

ZACK Polski Koń Szlachetny POL 2017 wałach gniada/170 F: Magnum bd Bisschop
M: Zorza
brak A0019474S
108.

109

ZORAN SP POL 2016 wałach siwa/177 F: Talent Charboniere
M: Zamira
K032619 616 010 61 00836 16
Rider Club
Competition
Prize
Chełmecka Aleksandra Klub Jeździecki Facimiech
50
SUM:
50.00
Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
100
SUM:
100.00
Gumulak Julia OJK Barcice
50
SUM:
50.00
Huras Hanna Klub Jeździecki Laredo
200
SUM:
200.00
Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
200
SUM:
200.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
200
100
SUM:
300.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
400
SUM:
400.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
300
SUM:
300.00
Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
100
SUM:
100.00
Pięta Olaf WLKS Krakus Kraków Swosz.
100
SUM:
100.00
Przepióra Maja Wlks krakus swoszowice
200
SUM:
200.00
Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
300
SUM:
300.00
Skrobacz Olga WLKS Krakus
300
400
SUM:
700.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
20
300
SUM:
320.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biernat Karolina
Wlks Krakus
2022-08-06
12
2022-08-07
3
Bober Amelia
brak
ROSSINI (42)
2022-08-05
14
2022-08-05
2022-08-06
22
2022-08-06
2022-08-07
Bularska Oliwia
KJK pod Żubrem Niepołomice
ZACK (59)
2022-08-05
10
2022-08-06
12
2022-08-06
2022-08-07
10
2022-08-07
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2022-08-05
12
2022-08-06
19
2022-08-07
10
2022-08-07
2022-08-06
23
2022-08-07
9
Chełmecka Aleksandra
Klub Jeździecki Facimiech
WACZAFA (39)
2022-08-05
1
2022-08-05
8
2022-08-06
3
50
2022-08-06
16
2022-08-07
8
2022-08-07
14
2022-08-07
8
Czekaj Kinga
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
LIBIA (34)
2022-08-05
7
2022-08-06
8
2022-08-07
3
2022-08-07
6
Czuczeło Julia
Klub Jeździecki ASSANYA
2022-08-06
2
2022-08-06
23
2022-08-07
7
2022-08-07
10
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (105)
2022-08-06
9
2022-08-06
3
100
2022-08-07
8
Dubik Julia
WLKS Krakus
AHLERT (97)
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-07
9
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (77)
2022-08-05
9
2022-08-06
14
Głowacka Dominika
/
PAN KRACY (104)
2022-08-06
3
2022-08-07
5
Golec Helena
WLKS
AHLERT (97)
2022-08-05
1
2022-08-06
12
2022-08-07
3
Melania (120)
2022-08-07
4
Gołębiowska Emilia
OJK Zordina
BIRMA (40)
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
19
Górkiewicz Olga
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BOLIWIA (27)
2022-08-06
3
2022-08-06
19
Grabowska Wiktoria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
CLINTERO (113)
2022-08-06
15
2022-08-07
7
Gruszka Gabriela
Kielecki KJ
DECORA (32)
2022-08-05
13
AKCERON (82)
2022-08-05
14
2022-08-05
2022-08-06
16
2022-08-06
26
Gumulak Julia
OJK Barcice
2022-08-05
2
2022-08-05
3
2022-08-06
13
2022-08-06
8
2022-08-07
3
50
2022-08-07
3
Halo Kornelia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2022-08-05
1
2022-08-06
2
2022-08-07
2
Pan Kracy (125)
2022-08-07
5
Hardek Julia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2022-08-05
1
2022-08-06
5
2022-08-07
1
Hartabus Martyna
BPK
TORNADO (38)
2022-08-05
11
2022-08-05
2022-08-06
18
2022-08-06
2022-08-07
3
2022-08-07
12
Hnatyszyn Karolina
OJK Zordina
BIRMA (41)
2022-08-06
14
2022-08-07
2
2022-08-07
4
Hojka Dawid
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
KIRA Z (106)
2022-08-06
13
2022-08-07
1
Hübner Agata
Klub Jeździecki Laredo
2022-08-05
7
2022-08-05
5
2022-08-06
9
2022-08-06
16
2022-08-07
10
2022-08-07
Huntemann Oliwia
Klub Sportowy LASER TEAM
HERA (9)
2022-08-07
3
ALASKA (83)
2022-08-07
3
Huras Hanna
Klub Jeździecki Laredo
2022-08-05
4
2022-08-05
4
2022-08-06
1
200
2022-08-06
5
2022-08-07
4
Jamróz Nina
Klub Sportowy LASER TEAM
DIESEL (11)
2022-08-06
9
2022-08-06
20
2022-08-07
8
2022-08-07
2
2022-08-07
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (95)
2022-08-06
9
2022-08-07
2
200
Jesionka Katarzyna
BPK
ORBIS (60)
2022-08-05
11
2022-08-06
4
2022-08-06
2
2022-08-07
6
2022-08-05
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2022-08-06
21
2022-08-07
15
Kłyk Emila
niezrzeszona
2022-08-07
6
2022-08-07
12
Kobiela Emilia
Bez Przynależności Klubowej
MUSTAFA (24)
2022-08-07
5
2022-08-07
3
Korus Anna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
MARAT (86)
2022-08-06
2022-08-06
16
Korus Zuzanna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
ALF (85)
2022-08-06
9
2022-08-06
10
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
2022-08-05
1
Kosowska Gabriela
Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
KAMI (72)
2022-08-06
16
2022-08-07
7
Kosowski Witold
Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
KAMI (72)
2022-08-06
14
2022-08-07
8
Kowalska Michalina
WLKS Krakus Swoszowice
CARMEN (79)
2022-08-05
5
2022-08-06
6
2022-08-06
18
2022-08-07
5
2022-08-07
6
2022-08-07
7
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
NERO B (99)
2022-08-05
1
MILTON (100)
2022-08-05
8
2022-08-06
24
LAXTON (115)
2022-08-06
2
200
2022-08-07
3
100
Kozioł Olga
WLKS Krakus
2022-08-05
2022-08-06
6
2022-08-06
2022-08-07
9
Krause Judyta
BPK
2022-08-05
7
2022-08-06
4
2022-08-06
2022-08-07
6
2022-08-07
Acapulco (121)
2022-08-07
1
Krzywosz Emilia
bpk
GEDI (58)
2022-08-07
2
2022-08-07
11
Leśniak Krzysztof
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2022-08-06
6
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
FOR FUN 7 (107)
2022-08-06
1
400
LUNA KG (108)
2022-08-06
7
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2022-08-06
1
300
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2022-08-05
1
2022-08-05
2022-08-06
2
100
2022-08-06
6
2022-08-07
11
Małopolska Zofia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2022-08-05
10
2022-08-06
6
2022-08-07
6
2022-08-07
8
Pacwa Aleksandra
Cisówka Imielin
2022-08-06
12
Matla Łukasz
KJ Global
2022-08-06
1
Mazalik Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-05
1
2022-08-06
5
2022-08-06
2022-08-07
1
2022-08-07
1
2022-08-07
9
Moczyńska Kaja
Kielecki Klub Jeździecki
DECORA (32)
2022-08-06
24
DECORA (102)
2022-08-05
13
2022-08-06
17
Nędzińska Maria
/
PAN KRACY (104)
2022-08-06
13
2022-08-07
10
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2022-08-05
3
2022-08-05
5
2022-08-06
15
2022-08-07
9
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-08-05
16
2022-08-05
2022-08-06
11
2022-08-06
2022-08-07
1
2022-08-07
4
Pawłowska Joanna
WLKS KRAKUS Swoszowice
SILVIA (45)
2022-08-05
4
2022-08-06
10
2022-08-07
2
ELVIS (46)
2022-08-05
9
2022-08-06
9
2022-08-06
2022-08-07
9
2022-08-07
2022-08-07
2
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2022-08-06
10
2022-08-07
6
2022-08-07
Pięta Olaf
WLKS Krakus Kraków Swosz.
2022-08-06
10
2022-08-07
2
2022-08-06
14
2022-08-07
2
100
2022-08-07
6
Piętka Amelia
WLKS KRAKUS
BOLTER (14)
2022-08-05
6
2022-08-05
2
2022-08-06
5
2022-08-06
2
2022-08-07
8
2022-08-07
11
AHLERT (123)
2022-08-07
10
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (76)
2022-08-06
7
2022-08-07
5
Polaczek Klaudia
BPK
SOFIA (54)
2022-08-05
15
2022-08-05
2022-08-06
20
2022-08-07
11
2022-08-06
8
Ponikowska Aleksandra
OJK ZORDINA
DRAMA (35)
2022-08-05
12
2022-08-06
13
Profic Robert
WLKS Krakus
BELINDA (116)
2022-08-07
7
2022-08-07
6
Przepióra Maja
Wlks krakus swoszowice
AMOS (6)
2022-08-05
3
2022-08-06
4
2022-08-07
1
200
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
MEDEA (87)
2022-08-06
4
2022-08-06
2
300
2022-08-07
5
2022-08-07
4
2022-08-06
11
2022-08-06
11
2022-08-05
5
2022-08-05
10
2022-08-07
12
2022-08-06
1
2022-08-06
17
2022-08-07
2
2022-08-07
12
2022-08-05
Sadowska Hanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (13)
2022-08-06
11
2022-08-07
2
2022-08-07
7
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
HERA (9)
2022-08-07
1
DRACO (52)
2022-08-06
8
2022-08-06
12
2022-08-07
3
2022-08-07
5
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
QUINCY (47)
2022-08-06
4
2022-08-07
2
300
2022-08-05
2022-08-06
15
2022-08-07
8
2022-08-06
5
2022-08-07
1
400
C-BOLT (50)
2022-08-05
12
2022-08-06
13
2022-08-06
Skrzypiec Agata
WLKS Krakus Swoszowice
JEDI G (111)
2022-08-06
12
BRAUNITTA (114)
2022-08-06
10
2022-08-06
17
2022-08-07
7
Spytkowska Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
OMAR (29)
2022-08-06
10
2022-08-06
2
Stanowska Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
2022-08-06
4
2022-08-06
6
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2022-08-05
1
Straupisz Milena
Klub Sportowy LASER TEAM
2022-08-06
7
2022-08-07
4
2022-08-07
9
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (66)
2022-08-05
4
2022-08-05
9
2022-08-06
11
2022-08-06
18
2022-08-07
1
CORNO (67)
2022-08-05
6
2022-08-05
2022-08-06
5
2022-08-06
13
2022-08-07
13
2022-08-07
7
Szczygieł Jadwiga
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (10)
2022-08-06
21
2022-08-07
3
2022-08-07
5
2022-08-06
Szewczyk Joanna
WLKS Krakus Swoszowice
2022-08-05
10
2022-08-07
4
2022-08-07
Walczak Nikola
BPK
KENIA (70)
2022-08-06
7
2022-08-06
1
Wańczyk Maciej
OJKBarcice
2022-08-05
6
2022-08-06
3
2022-08-06
1
2022-08-07
2022-08-07
Wilga Emilia
OJK Zordina
DRAMA (36)
2022-08-05
1
2022-08-07
6
2022-08-06
7
2022-08-07
1
Wiśniewska Emilia
bpk
POKER (61)
2022-08-05
2022-08-05
15
2022-08-06
15
2022-08-06
25
Władyka Benedykt
WLKS Krakus Swoszowice
FIRST (5)
2022-08-05
14
2022-08-05
Władyka Lena
WLKS Krakus Swoszowice
FIRST (5)
2022-08-06
3
2022-08-06
14
2022-08-07
5
Wójcik Artur
Wlks Krakus
2022-08-05
11
2022-08-05
2022-08-06
7
2022-08-07
2
Woźniacka Amelia
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2022-08-05
3
2022-08-06
2022-08-06
3
2022-08-07
1
ASHANTI (75)
2022-08-05
1
2022-08-06
5
2022-08-07
4
Woźniacka Anna
BPK
ASHANTI (75)
2022-08-05
1
2022-08-06
11
2022-08-07
7
Woźniak Anna
WLKS Krakus
ATOS (15)
2022-08-06
8
2022-08-07
4
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-08-05
2022-08-05
2
2022-08-06
4
2022-08-06
2022-08-07
5
2022-08-07
2022-08-05
2
2022-08-06
7
2022-08-06
3
20
2022-08-07
1
300
2022-08-07
4
Zaczyk Maciej
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2022-08-05
12
2022-08-06
22
2022-08-07
4
ZORAN (109)
2022-08-06
20
2022-08-07
7
Zając Aleksandra
KJ Facimiech
NIVETTE (19)
2022-08-05
8
2022-08-05
2022-08-06
15
2022-08-06
2022-08-07
8
Ziemianin Nikola
WLKS
2022-08-05
1
2022-08-06
4
2022-08-07
2022-08-07
10

Number of Riders: 92

Number of Horses: 108

The sum of prizes: 3 320.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl