Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
123 ACCEPTED 2022-06-09 21:26:14
2022-06-09 21:26:14
Alicja Szyndzielorz CELINE
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
122 ACCEPTED 2022-06-09 17:00:33
2022-06-09 17:00:33
Denisa Šimkovičová HARD BIE D
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
121 ACCEPTED 2022-06-09 10:23:29
2022-06-09 09:46:33
Zofia Lohman-Ndou HARNAŚ
  • 2x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 2x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2022-06-09 06:30:21
2022-06-08 22:30:28
Wiktoria Pupczyk PALEGRA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
119 ACCEPTED 2022-06-09 06:30:17
2022-06-08 22:14:39
Dorota Lenik CASALL DE REVEL-L
  • 2x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
118 ACCEPTED 2022-06-09 06:30:04
2022-06-08 19:16:45
Kamila Mojżysz NEFRA
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2022-06-10 10:24:28
2022-06-08 15:58:43
Hanna Opała SISAIDA
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
116 ACCEPTED 2022-06-08 16:17:44
2022-06-08 15:51:08
Julia Stawowska AMBICJA
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
115 ACCEPTED 2022-06-08 14:51:21
2022-06-08 12:48:43
Julia Rybak QUATRA B
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
114 ACCEPTED 2022-06-10 10:24:55
2022-06-08 10:58:02
Wacław Wiesner LUCARDIA
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Konkurs 7 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 14/N/Konkurs 14 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, dwufazowy 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2022-06-08 14:51:14
2022-06-08 10:56:51
Wacław Wiesner GALIUSZ
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
112 ACCEPTED 2022-06-10 10:25:11
2022-06-08 10:49:30
Julia Gawałek V-POWER ELIZAR
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 2x 11/LL 90/Konkurs 11 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, dwufazowy 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2022-06-10 10:25:22
2022-06-08 10:48:40
Julia Gawałek CHANEL ELIZAR
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 2x 11/LL 90/Konkurs 11 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, dwufazowy 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2022-06-08 10:05:12
2022-06-08 09:46:12
Emilia Donocik KEEP SMILLING
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
109 ACCEPTED 2022-06-07 23:05:05
2022-06-07 21:00:36
Tereza Gajovská LE ROYAL
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
108 ACCEPTED 2022-06-07 23:04:57
2022-06-07 20:47:22
Jakub Ludvík LARIMA S
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Konkurs 7 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
107 ACCEPTED 2022-06-07 23:04:53
2022-06-07 20:43:58
Sofie Chlebounová QUEENY
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
106 ACCEPTED 2022-06-07 20:34:23
2022-06-07 20:30:51
Jakub Ludvík CHEPREY - L
  • 2x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
105 ACCEPTED 2022-06-07 20:34:20
2022-06-07 20:29:06
Jakub Ludvík CHRISTIN L
  • 1x 8/C/Konkurs 8 - kl. C - Reg. wys. 130 cm, zwykły (art. 238.2.1)
104 ACCEPTED 2022-06-07 20:34:14
2022-06-07 20:26:49
Jakub Ludvík CASANOVA
  • 1x 7/N/Konkurs 7 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs 8 - kl. C - Reg. wys. 130 cm, zwykły (art. 238.2.1)
103 ACCEPTED 2022-06-07 19:29:15
2022-06-07 19:06:05
Julia Radwańska JACKSON
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Konkurs 7 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 14/N/Konkurs 14 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, dwufazowy 274.1.5.3
102 ACCEPTED 2022-06-07 19:27:39
2022-06-07 19:05:39
Julia Radwańska BATUCADA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/LL 90/Konkurs 11 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
101 ACCEPTED 2022-06-07 19:27:34
2022-06-07 19:01:08
Julia Noworyta OLIMPIA JK
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 4/Legz/Konkurs 4 - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
  • 2x 12a/Legz/Konkurs 12a - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
100 ACCEPTED 2022-06-07 15:34:23
2022-06-07 15:29:21
Julia Jarzębowska SONATA M
  • 2x 4/Legz/Konkurs 4 - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
  • 2x 12a/Legz/Konkurs 12a - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
99 ACCEPTED 2022-06-10 10:25:50
2022-06-07 10:57:53
Klaudia Jasnos ESKAPADA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
98 ACCEPTED 2022-06-07 09:12:58
2022-06-07 08:55:29
Patrycja Cupryś GAJA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
97 ACCEPTED 2022-06-07 07:30:40
2022-06-07 06:43:57
Lena Pricop LEGIONISTA
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
96 ACCEPTED 2022-06-07 07:30:36
2022-06-07 06:43:21
Marta Bizoń BARBORKA
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
95 ACCEPTED 2022-06-07 07:30:33
2022-06-06 22:18:46
Elwira Król TOM
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
94 ACCEPTED 2022-06-10 10:26:08
2022-06-06 22:18:22
Nicola Michalec WINDA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
93 ACCEPTED 2022-06-07 07:30:29
2022-06-06 22:17:45
Maria Jużyca LOST IN HOLLYWOOD
  • 1x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
92 ACCEPTED 2022-06-07 07:30:27
2022-06-06 22:17:24
Martyna Zając ANIOŁEK
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
91 ACCEPTED 2022-06-07 07:30:23
2022-06-06 22:17:06
Maja Wójcik SYRENKA
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
90 ACCEPTED 2022-06-07 07:30:21
2022-06-06 22:16:16
Blanka Cybulska LAGUNA
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
89 ACCEPTED 2022-06-10 10:26:20
2022-06-06 21:40:22
Emilia Berezowska BURHAK
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
88 ACCEPTED 2022-06-10 10:26:31
2022-06-06 21:38:19
Maja Sękowska CANASTER
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
87 ACCEPTED 2022-06-06 21:39:54
2022-06-06 19:36:42
Sandra Marcol DOLY
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-06-06 17:41:58
2022-06-06 17:39:18
Oliwia Kunicka NELA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 4/Legz/Konkurs 4 - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
  • 2x 12a/Legz/Konkurs 12a - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
85 ACCEPTED 2022-06-06 17:41:55
2022-06-06 15:32:34
Julia Karolczyk FLIP
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2022-06-10 10:26:42
2022-06-06 15:31:17
Nadia Harazim ARMANDO L
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 2x 11/LL 90/Konkurs 11 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, dwufazowy 274.1.5.3
83 ACCEPTED 2022-06-08 10:05:09
2022-06-06 15:29:08
Jagoda Jędrusińska BALLINACLOUGH VIARDOT
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
82 ACCEPTED 2022-06-06 17:41:22
2022-06-06 15:26:00
Pola Podsiadły ALBERJIM
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-06-08 14:41:15
2022-06-06 12:37:06
Maja Poręba BIJOU BE
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
80 ACCEPTED 2022-06-10 10:26:53
2022-06-06 11:26:50
Natalia Nosal KARINA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 2x 11/LL 90/Konkurs 11 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, dwufazowy 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2022-06-06 11:50:48
2022-06-06 10:05:20
Agnieszka Gębala OLIMPIA
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
78 ACCEPTED 2022-06-06 11:50:42
2022-06-06 10:04:54
Angelika Jaskula OLIMPIA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
77 ACCEPTED 2022-06-05 23:28:00
2022-06-05 20:26:41
Zuzanna Pilśniak GORDITA
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
76 ACCEPTED 2022-06-05 23:27:56
2022-06-05 20:26:03
Sandra Grzegorzyca JOHNNY BROWN MALIRO
  • 2x 4/Legz/Konkurs 4 - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
  • 2x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2022-06-05 23:27:52
2022-06-05 20:23:30
Helena Nielsen STRESMANN 8
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 2x 11/LL 90/Konkurs 11 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, dwufazowy 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2022-06-05 23:27:49
2022-06-05 20:23:06
Emma Nielsen ILLAPA L
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
73 ACCEPTED 2022-06-05 19:27:08
2022-06-05 19:20:46
Isabela Klaassen SILESIA
  • 2x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2022-06-05 19:27:05
2022-06-05 19:20:21
Isabela Klaassen SFERA S
  • 2x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2022-06-10 10:27:17
2022-06-05 16:17:27
Zofia Wituła ARSEN PONYSPORT
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
70 ACCEPTED 2022-06-05 13:05:07
2022-06-05 12:01:20
Joanna Wieczorek KRYS LIKE
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
69 ACCEPTED 2022-06-10 10:27:27
2022-06-05 11:48:03
Zuzanna Piech CYSIA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
68 ACCEPTED 2022-06-05 13:05:01
2022-06-05 09:40:58
Malwina Dzierbanowicz DAMA
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
67 ACCEPTED 2022-06-05 13:04:59
2022-06-05 09:39:01
Maja Bojarczuk RUMIN FK
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
66 ACCEPTED 2022-06-05 07:37:08
2022-06-04 22:16:13
Stefania Knutsen MELLE MAJA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
65 ACCEPTED 2022-06-04 21:39:18
2022-06-04 20:51:16
Emilia Sznurkowska BAFUSAINI
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
64 ACCEPTED 2022-06-09 10:23:28
2022-06-04 20:22:40
Maria Pruś JASIEK
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
63 ACCEPTED 2022-06-04 10:22:08
2022-06-03 22:43:01
Anna Paździor JOSHEF
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
62 ACCEPTED 2022-06-04 10:22:01
2022-06-03 21:57:10
Agnieszka Marynowicz RICCOLA
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
61 ACCEPTED 2022-06-03 20:00:30
2022-06-03 19:53:58
Julia Matysiak HIPERNOWA
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-06-10 12:20:37
2022-06-03 17:10:56
Marta Ficoń BIEDRONKA
  • 1x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
59 ACCEPTED 2022-06-03 15:15:44
2022-06-03 14:55:50
Amelia Zdziebczok ALLADYN
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
58 ACCEPTED 2022-06-06 13:17:41
2022-06-03 13:41:56
Karolina Bębenek CARGO
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
57 ACCEPTED 2022-06-08 14:51:02
2022-06-03 10:49:32
Nikola Gach CELTA-N
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
56 ACCEPTED 2022-06-03 11:39:20
2022-06-03 10:21:17
Olga Tomanek WINNIE
  • 2x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
55 ACCEPTED 2022-06-03 11:39:18
2022-06-03 10:19:53
Marta Mnich VIVARO
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
54 ACCEPTED 2022-06-03 10:16:56
2022-06-03 10:16:24
Natalia Pschionko CASTINERA NF
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Konkurs 7 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
53 ACCEPTED 2022-06-03 10:16:54
2022-06-03 10:15:55
Paulina Koza BAVERA
  • 2x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
52 ACCEPTED 2022-06-03 10:16:51
2022-06-03 10:15:24
Barbara Połap HAUST M
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
51 ACCEPTED 2022-06-03 10:16:48
2022-06-03 10:13:56
Julia Jaglarz BARBARO
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Konkurs 7 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
50 ACCEPTED 2022-06-10 10:28:03
2022-06-02 18:13:47
Martyna Witoszek HAVANA
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
49 ACCEPTED 2022-06-09 06:29:52
2022-06-02 09:53:17
Łukasz Cywiński ALLADYN
  • 1x 4/Legz/Konkurs 4 - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
48 ACCEPTED 2022-06-03 10:16:40
2022-06-01 22:55:14
Alicja Surówka CINDORIJKE DU VLIST Z
  • 2x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2022-06-01 22:56:35
2022-06-01 17:51:26
Magdalena Tomaszewska FALCO
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
46 ACCEPTED 2022-06-03 09:05:15
2022-06-01 09:48:23
Antonia Brąclik NIKITA
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
45 ACCEPTED 2022-06-10 10:28:50
2022-05-31 22:24:49
Julia Kremer CARLOS
  • 2x 4/Legz/Konkurs 4 - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
  • 1x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2022-06-10 09:24:23
2022-05-31 22:22:55
Julia Kremer GASPARD
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/LL 90/Konkurs 11 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2022-05-31 17:32:46
2022-05-31 08:43:29
Patrycja Kozołup JUMPER
  • 2x 18/LL 90/Konkurs 18 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, dwufazowy 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2022-06-04 10:21:58
2022-05-30 21:07:54
Sara Maksymiuk PATAGONIA
  • 2x 4/Legz/Konkurs 4 - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
  • 2x 12a/Legz/Konkurs 12a - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
41 ACCEPTED 2022-06-10 10:29:13
2022-05-30 15:11:27
Patrycja Bujak HIPIKA
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL 90/Konkurs 11 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, dwufazowy 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2022-05-30 14:25:18
2022-05-30 12:24:57
Monika Piech GRECJAS G
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
39 ACCEPTED 2022-06-05 16:20:23
2022-05-30 12:23:54
Monika Piech GENUA M
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
38 ACCEPTED 2022-06-03 10:16:35
2022-05-29 21:20:28
Malwina Dzierbanowicz KILER
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 2x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2022-06-06 17:41:20
2022-05-29 12:26:08
Amelia Gałas ZIZOU Z
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Konkurs 7 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 14/N/Konkurs 14 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, dwufazowy 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2022-05-28 14:34:39
2022-05-28 10:14:35
Nikola Bauerek BLACK BERRY BEAUTY
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
35 ACCEPTED 2022-06-03 09:05:19
2022-05-28 07:10:27
Konrad Morgała KNOCKASH GIRL
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 2x 11/LL 90/Konkurs 11 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, dwufazowy 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2022-06-04 18:05:12
2022-05-27 20:45:22
Natalia Tomica ALLADYN
  • 2x 16T/LL 55/Konkurs 16T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
33 ACCEPTED 2022-05-27 18:43:42
2022-05-27 15:27:34
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 7/N/Konkurs 7 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs 8 - kl. C - Reg. wys. 130 cm, zwykły (art. 238.2.1)
32 ACCEPTED 2022-05-27 09:48:24
2022-05-26 21:15:10
Maja Wojciech KORAL
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
31 ACCEPTED 2022-05-27 09:48:21
2022-05-26 21:13:31
Barbara Króliczek KORAL
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
30 ACCEPTED 2022-05-27 09:48:18
2022-05-26 21:12:48
Adam Kaźmierczak JUMP DE GOGO
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Konkurs 7 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
29 ACCEPTED 2022-05-27 09:48:15
2022-05-26 21:12:21
Adam Kaźmierczak DEFENDER Z
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2022-05-27 09:48:07
2022-05-26 21:11:15
Adam Kaźmierczak A-VIVALDI
  • 2x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
27 ACCEPTED 2022-05-27 09:48:05
2022-05-26 21:10:39
Adam Kaźmierczak GIACOMO
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
26 ACCEPTED 2022-05-27 09:47:56
2022-05-26 18:09:31
Dominika Szczotka LUDWIK
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs 16T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs 17T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
25 ACCEPTED 2022-05-27 09:47:53
2022-05-26 17:30:02
Nikola Bulanda FRITS
  • 2x 4/Legz/Konkurs 4 - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
24 ACCEPTED 2022-06-08 14:51:00
2022-05-26 10:11:43
Maja Bertoldi BENGRAF
  • 2x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
23 ACCEPTED 2022-06-08 18:11:05
2022-05-26 10:09:47
Adam Kaźmierczak FAVORI DE RIVERLAND
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Konkurs 7 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
22 ACCEPTED 2022-06-06 12:48:37
2022-05-22 13:47:10
Anna Pęciak GOOGLE-K
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2022-06-01 14:50:15
2022-05-22 12:22:07
Małgorzata Starak KOFEINA PA-BO-MA Z
  • 2x 4/Legz/Konkurs 4 - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
  • 2x 11L/Legz/Konkurs 11L - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
20 ACCEPTED 2022-06-10 10:29:44
2022-05-21 23:55:30
Lucyna Nowińska TALINA
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
19 ACCEPTED 2022-06-10 10:29:53
2022-05-21 23:55:06
Magdalena Mika-Nowińska NEW GOLD
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
18 ACCEPTED 2022-06-10 09:30:34
2022-05-20 07:25:22
Jan Wilk MARCO
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
17 ACCEPTED 2022-06-10 09:30:54
2022-05-20 07:23:03
Wiktoria Wilk MARCO
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
16 ACCEPTED 2022-06-10 09:31:06
2022-05-20 07:20:00
Jan Wilk VIZIR PONYSPORT
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
15 ACCEPTED 2022-06-10 09:31:18
2022-05-20 07:17:34
Wiktoria Wilk VIZIR PONYSPORT
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
14 ACCEPTED 2022-06-10 09:31:29
2022-05-20 07:12:34
Jan Wilk NOORDERROT ORPHA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
13 ACCEPTED 2022-06-10 09:31:39
2022-05-20 07:10:30
Wiktoria Wilk NOORDERROT ORPHA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs 1T - Tow. wys. 50 cm, dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9T/LL 55/Konkurs 9T - Tow. wys. 55 cm, dokładności (art. 238.1.1)
12 ACCEPTED 2022-06-10 09:31:51
2022-05-19 15:18:53
Magdalena Pyzik PATI
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
11 ACCEPTED 2022-05-30 07:55:49
2022-05-19 10:27:24
Agnieszka Waliczek PEGASUS SON
  • 2x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 19/L/Konkurs 19 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 20/P/Konkurs 20 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2022-05-17 21:40:33
2022-05-17 15:47:54
Emilia Szojda DARKLIGHT
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 14/N/Konkurs 14 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 20/P/Konkurs 20 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 21/N/Konkurs 21 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, dwufazowy 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2022-05-17 21:40:29
2022-05-17 15:47:34
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Konkurs 7 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/N/Konkurs 14 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/C/Konkurs 15 - kl. C - Reg. wys. 130 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 21/N/Konkurs 21 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/C/Konkurs 22 - kl. C - Reg. wys. 130 cm, dwufazowy 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2022-06-10 09:32:16
2022-05-16 22:57:02
Renata Liszka ARENDA
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs 2T - Tow. wys. 70 cm, specjalny – z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 75/Konkurs 10T - Tow. wys. 75 cm, zwykły (art. 238.2.1)
7 ACCEPTED 2022-05-16 12:20:35
2022-05-16 12:01:02
Marta Kawa VARADERO R
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Konkurs 7 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 14/N/Konkurs 14 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 21/N/Konkurs 21 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, dwufazowy 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2022-05-16 12:20:31
2022-05-16 11:59:24
Aleksandra Kawa DEEP PURPLE V&V Z
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 14/N/Konkurs 14 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 20/P/Konkurs 20 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2022-06-07 11:11:22
2022-05-15 07:59:52
Joanna Baron BERBERYS
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 2x 11/LL 90/Konkurs 11 - kl. LL - Reg. wys. 90 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Konkurs 12 - kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2022-06-07 23:04:39
2022-05-09 13:14:06
Zuzanna Nabagło KAS VDL
  • 2x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
3 ACCEPTED 2022-06-04 10:21:36
2022-05-07 16:43:31
Amelia Koło MISTER GREY
  • 2x 4/Legz/Konkurs 4 - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
  • 2x 12a/Legz/Konkurs 12a - L - Reg. wys. 100 cm Licencyjny
2 ACCEPTED 2022-05-06 17:44:32
2022-05-06 13:15:27
Dominika Poliwoda CHIANTO
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
1 ACCEPTED 2022-06-04 10:21:33
2022-05-06 12:12:04
Wiktoria Skorupa BAKKOMA
  • 1x 5/L/Konkurs 5- kl. L - Reg. wys. 100 cm, dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6/P/Konkurs 6 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/Konkurs 13 - kl. P - Reg. wys. 110 cm, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 14/N/Konkurs 14 - kl. N - Reg. wys. 120 cm, dwufazowy 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Baron Joanna LKJ Ochaby
S
O007616
2. Bauerek Nikola Bpk
2002 (MJ.)
Brak
3. Bębenek Karolina BRAK
S
Brak
4. Berezowska Emilia brak
2006 (J.)
brak
5. Bertoldi Maja Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2006 (J.)
brak
6. Bizoń Marta KJK ELIZAR
2008 (JM.)
Brak
7. Bojarczuk Maja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O059959
8. Brąclik Antonia KJ Trachy Sośnicowice
2013 (Mł.)
LZRWZJ/2249/22
9. Bujak Patrycja PLKJ Plessówka
S
O041669
10. Bulanda Nikola Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O058740
11. Chlebounová Sofie JK Velká Polom
2010 (JM.)
J0X7T
12. Cupryś Patrycja Stajnia Gold Cavallo
brak
13. Cybulska Blanka HiPPo Sports Team
2010 (JM.)
Brak
14. Cywiński Łukasz LKJ Ochaby
S
O046581
15. Donocik Emilia Bpk
2007 (JM.)
-
16. Dzierbanowicz Malwina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2008 (JM.)
O058129
17. Ficoń Marta BPK
2009 (JM.)
brak
18. Gach Nikola Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2005 (J.)
none
19. Gajovská Tereza Jk Velka polom
2007 (JM.)
J1304
20. Gałas Amelia Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2005 (J.)
O046091
21. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
22. Gębala Agnieszka BPK
brak
23. Grzegorzyca Sandra Bpk
2006 (J.)
O058358
24. Harazim Nadia BPK
2007 (JM.)
-
25. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
S
O022993
26. Jarzębowska Julia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O049565
27. Jaskula Angelika bpk
S
brak
28. Jasnos Klaudia Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O026160
29. Jędrusińska Jagoda bpk
2009 (JM.)
O055171
30. Jużyca Maria HiPPo Sports Team
2009 (JM.)
Brak
31. Karolczyk Julia -
2010 (JM.)
-
32. Karpisz Michaela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O021293
33. Kawa Aleksandra LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O039694
34. Kawa Marta LKJ Ochaby
2007 (JM.)
O054053
35. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
36. Kaźmierczak Adam Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
O002544
37. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
38. Knutsen Stefania Krolmet Zawiercie
2009 (JM.)
None
39. Koło Amelia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O058528
40. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O048386
41. Kozołup Patrycja bpk
S
O051944
42. Kremer Julia LKJ Ochaby
2007 (JM.)
O047814
43. Król Elwira Bpk
S
Brak
44. Króliczek Barbara LKJ Ochaby
2010 (JM.)
brak
45. Kunicka Oliwia Niezrzeszona
2008 (JM.)
O063409
46. Lenik Dorota LKJ Ochaby
S
O020157
47. Liszka Renata LKJ Ochaby
S
brak
48. Lohman-Ndou Zofia Bez Przynależności Klubowej
S
O066150
49. Ludvík Jakub JK Velká Polom
S
H2930
50. Maksymiuk Sara Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2008 (JM.)
3208/21
51. Marcol Sandra Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
brak
52. Marynowicz Agnieszka Vanto Jumping Team
S
brak
53. Matysiak Julia Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O059395
54. Michalec Nicola HiPPo Sports Team
2009 (JM.)
Brak
55. Mika-Nowińska Magdalena BPK
S
brak
56. Mnich Marta Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (J.)
Brak
57. Mojżysz Kamila Bpk
S
Brak
58. Morgała Konrad Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2009 (JM.)
O062158
59. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (J.)
O050969
60. Nielsen Emma BPK - SLA
2006 (J.)
O055751
61. Nielsen Helena BPK
2009 (JM.)
O067283
62. Nosal Natalia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O051468
63. Nowińska Lucyna BPK
2015 (Mł.)
brak
64. Noworyta Julia Niezrzeszona
2009 (JM.)
O062159
65. Opała Hanna NIEZRZESZONA
2011 (Mł.)
BRAK
66. Paździor Anna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
Brak
67. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
68. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
69. Piech Zuzanna Brak
2008 (JM.)
Brak
70. Pilśniak Zuzanna Bpk
2011 (Mł.)
Brak
71. Podsiadły Pola Bpk
2009 (JM.)
-
72. Poliwoda Dominika LKJ przy SK w Ochabach
2002 (MJ.)
O029239
73. Połap Barbara Vanto Jumping Team
S
O029142
74. Poręba Maja KJ Trachy Sosnicowicie
2007 (JM.)
0066067
75. Pricop Lena Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O056018
76. Pruś Maria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2010 (JM.)
O055749
77. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (MJ.)
O033990
78. Pupczyk Wiktoria bkp
2003 (MJ.)
brak
79. Pyzik Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2010 (JM.)
None
80. Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O047813
81. Rybak Julia BPK
2002 (MJ.)
brak
82. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
83. Sękowska Maja BPK
2005 (J.)
brak
84. Šimkovičová Denisa Meridian Team
S
H4543
85. Skorupa Wiktoria LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O044731
86. Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O038361
87. Starak Małgorzata KJ Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O052482
88. Stawowska Julia Stajnia na wzgórzu
2003 (MJ.)
Brak
89. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
90. Szczotka Dominika Brak
S
Brak
91. Sznurkowska Emilia BPK
2005 (J.)
Brak
92. Szojda Emilia LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O035796
93. Szyndzielorz Alicja Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O069966
94. Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team
S
O033895
95. Tomaszewska Magdalena Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O066833
96. Tomica Natalia LKJ Ochaby
2008 (JM.)
brak
97. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
98. Wieczorek Joanna bpk
2004 (J.)
brak
99. Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O041084
100. Wilk Jan BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2010 (JM.)
O059394
101. Wilk Wiktoria BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2008 (JM.)
O059393
102. Witoszek Martyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2005 (J.)
O049455
103. Wituła Zofia Plkj Plessówka
2011 (Mł.)
Brak
104. Wojciech Maja LKJ OCHABY
2009 (JM.)
brak
105. Wójcik Maja HiPPo Sports Team
2010 (JM.)
Brak
106. Zając Martyna HiPPo Sports Team
2012 (Mł.)
Brak
107. Zdziebczok Amelia LKJ Ochaby
2006 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

35

A-VIVALDI SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: Van Gogh
M: Adelina/Aloube Z
brak 0
2.

96

ALBERJIM SP POL 2011 wałach gniada/-0 F: -
M: -
K021541 616009540057011
3.

6

ALLADYN MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/165 F: Davinci
M: Arborea
Brak 616006540082311
4.

41

ALLADYN MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach jasnokasztanowata/160 F: Davinci
M: Arborea
brak 616 006 54 00823 11
5.

80

ALLADYN MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/165 F: Davinci
M: Arborea
brak 616006540082311
6.

130

AMBICJA KOŃ MAŁY POL 2017 klacz skarogniada/160 F: Bekas
M: April Ms Charlie
Brak 616013570107817
7.

105

ANIOŁEK KOŃ MAŁY POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
brak
8.

4

ARENDA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Castle Rock
M: Akcja
brak 616007610120216
9.

97

ARMANDO L - POL 2016 wałach gniada/- F: Lasko
M: -
- -
10.

88

ARSEN PONYSPORT SP POL 2009 wałach siwa/160 F: Nn
M: Nn
Brak 616999570304909
11.

81

BAFUSAINI MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/175 F: Fusain du Defey
M: Bakwarta
Brak 616006540104113
12.

10

BAKKOMA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH I NOOR
M: BAKWARTA
K030768 616009540026015
13.

76

BALLINACLOUGH VIARDOT KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:- F: Fairyhill Tomboy
M: Groumna Misty
- M3-3720040029038
14.

64

BARBARO SBS BEL 2015 wałach gniada/170 F: Boyfriend du Seigneur
M: Barbra
K033153 826002150876285
15.

109

BARBORKA NN POL 2010 klacz siwa/mk:151 F: Nn
M: Nn
K031126 73002006185709
16.

115

BATUCADA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/173 F: TJUNGSKE
M: BEBEL GILBERTO
K030247 616007590171316
17.

62

BAVERA SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Solaris
M: Barkarola
K031310 616999999914
18.

29

BENGRAF WIELKOPOLSKA POL 2010 gelding grey/175 F: Tjungske
M: Benneta
brak 616007610059110
19.

14

BERBERYS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Viscount
M: B
K032374 1
20.

72

BIEDRONKA HUCULSKA POL 2009 klacz inna/kuc:139 F: Wikt
M: Betka
Brak 616098100017738
21.

95

BIJOU BE OS POL 2006 ogier kasztanowata/167 F: Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
K010512 DE418180151606
22.

43

BLACK BERRY BEAUTY SP POL 2011 klacz ciemnogniada/165 F: Nn
M: Nn
- -
23.

40

BRIANCE HOLSZTYN POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cassin
M: Sita
K022938 000
24.

102

BURHAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach kasztanowata/164 F: Tamerlan
M: Burgundia
brak 009580125006
25.

18

CAMPINO BURME HAN GER 2010 wałach siwa/- F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
26.

101

CANASTER BAWARSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/166 F: Quinto de B
M: Walaen
K015189 DE481810267106
27.

71

CARGO HANOWERSKA POL 2005 wałach gniada/160 F: Cashman/Contender
M: Glasnost/Gletscher
LKRWZJ/61/22 DE431316567405
28.

57

CARLOS MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/168 F: Aperitif
M: Lukrecja
K024288 6160065910922
29.

132

CASALL DE REVEL-L HOLSZTYN GER 2016 wałach gniada/167 F: Casall
M: Dr.Eva Sofia
K031637 DE421000191816
30.

117

CASANOVA CZEWB CZE 2012 Wałach gniada F: Cascar
M: Laurea
KJ0LJH
31.

66

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
K021453 DE421000011411
32.

136

CELINE KUC POL n wałach siwa/kuc:n F: n
M: n
K033177 616098100053464
33.

70

CELTA-N Szlachetna Półkrew POL 2012 mare dark bay/175 F: Le Mistral
M: Celebra
none 616 009 61 00383 12
34.

124

CHANEL ELIZAR HOLST POL 2018 klacz gniada/164 F: Dicapo /diament de semily
M: Carla/canoso
Brak De418181035318
35.

119

CHEPREY - L OS CZE 2017 mare grey/163 F: Lordanos
M: Christin
KJ10TE DE418182588617
36.

11

CHIANTO SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Hippica Koh-I-Nor / Kannan
M: Cassiopea / Nintender
K030538 A0023495S
37.

118

CHRISTIN L CT CZE 2013 Mare grey/172 F: Christon
M: Capy
203009226794613 203010033010508
38.

60

CINDORIJKE DU VLIST Z Z BEL 2013 klacz siwa/166 F: Calvino Z
M: Ladorijke
K033853 056015255762813
39.

139

CORNET BLUE OLD POL 2015 wałach gniada/170 F: Corydon/Cornado I
M: Stutbuch I / Balou du Rouet
brak DE 418180195415
40.

86

CYSIA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Talian
M: Crazy Girl 12
Brak 616013520089810
41.

85

DAMA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz gniada/168 F: For Leo
M: Darla
Brak 61600952
42.

19

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 klacz gniada/- F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
43.

15

DEEP PURPLE V&V Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/172 F: Dallas VDL
M: Feloma
K029914 056015Z55560715
44.

37

DEFENDER Z ZANG POL 2018 wałach kara/168 F: Dominator 2000 Z
M: M
Brak Brak
45.

138

Diamond's Heart F:
M:
46.

100

DOLY Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz skarogniada/164 F: Frazes
M: Dekada
brak 616009540099115
47.

112

ESKAPADA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz ciemnogniada/158 F: Jurand
M: Evita
brak 616009580163015
48.

59

FALCO PONY POL 2013 wałach siwa/kuc:131 F: nn
M: nn
brak 703002004903713
49.

28

FAVORI DE RIVERLAND SF POL 2015 wałach gniada/170 F: L’arc de Triomphe
M: Story de Riverland
K028411 15239162S
50.

98

FLIP Czysta Krew Arabska POL 2011 wałach siwa/kuc:146 F: -
M: -
- -
51.

30

FRITS KWPN NED 2010 wałach gniada/167 F: Opan
M: Vysokova
K029165 528003201009914
52.

111

GAJA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Cantero
M: Gejsza
Brak 616 007 53 00553 15
53.

126

GALIUSZ WIELKOPOLSKI POL 2017 wałach gniada/168 F: Czaprak
M: Galina
K033189 616007680055717
54.

56

GASPARD SP POL 2017 wałach ciemnogniada/178 F: Vector
M: New Ganja
K031883 616009540093017
55.

48

GENUA M SP POL 2016 klacz kasztanowata/170 F: Rodesian Winner
M: Genetyka M
K033323 616098200179187
56.

34

GIACOMO SP POL 2017 wałach siwa/167 F: Castle Rock
M: M
Brak Brak
57.

27

GOOGLE-K WB AUS AUT 2015 wałach gniada/170 F: Glasgow van’t Merelsnest
M: Baloubetty
LKPZJ/15760/22 04001721-00350-15
58.

94

GORDITA TYP KUC POL 1.01.2009 klacz srokata/kuc:134cm F: NN
M: NN
Brak BO136706S
59.

50

GRECJAS G SP POL 2018 wałach kasztanowata/170 F: Lissaro
M: Grecja
K034237 616009520023518
60.

135

HARD BIE D OLDENBURGER CZE 2011 klisna tmavý hnědák/158 F: Drosselklang II
M: Hard Bie
KJ0LE4 DE433330934311
61.

134

HARNAŚ SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Farmer
M: Heliana
K032865 616009640073114
62.

65

HAUST M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Italian
M: Honda
K029604 616999630121916
63.

63

HAVANA SP POL 2010 klacz gniada/170 cm F: Califax
M: Hrabina
K025768 616009540098110
64.

77

HIPERNOWA SP POL 2014 klacz gniada/172 F: Larron
M: Hulaj Dusza
K034555 616009600242314
65.

51

HIPIKA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Salazar
M: Hipnoza
K029784 616009540099116
66.

91

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Cyganka / Cajero
K021423 616009610064512
67.

116

JACKSON Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2009 wałach gniada/175 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: LIZZY
K029677 056-002-W00293652
68.

75

JASIEK KUC WALIJSKI POL 2006 wałach gniada/kuc:139 F: Strayers Samson
M: Abberthomes Judith
K011010 POL013670008006
69.

93

JOHNNY BROWN MALIRO SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Landino
M: Jota
brak 616009670055615
70.

79

JOSHEF TYP MALY KON POL 2015 wałach myszata/mk:- F: Nn
M: Nn
Brak 616999690120815
71.

38

JUMP DE GOGO KWPN POL 2014 wałach gniada/177 F: Flying Dream/Zapatero VDL
M: De Gogo/ Numero Uno
K029352 0
72.

9

JUMPER TYP SZLACHETNY POL 2008 wałach gniada/173 F: Komancz
M: Jenny
Brak 616999540152908
73.

49

KARINA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/171 F: Erazm / Vis Versa
M: Karmela / Hiacynt
K032019 616006580392517
74.

12

KAS VDL KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Freeman VDL
M: Penora/Wolfgang
K033556 528003201503098
75.

123

KEEP SMILLING Pełna Krew Angielska POL 2013 wałach gniada/164 F: -
M: -
- -
76.

45

KILER NN POL 2010 wałach siwa/157 F: NN
M: NN
K030040 616999540141210
77.

42

KNOCKASH GIRL KUC CONN. POL 2012 klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K024793 372003000121178
78.

7

KOFEINA PA-BO-MA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/172 F: Hippica Koh-i-noor
M: V-Quetta
K031728 056015Z55728116
79.

39

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
K005182 POL009540005400
80.

87

KRYS LIKE Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach gniada/164 F: Ludger
M: Kasjopeja
Brak brak
81.

103

LAGUNA NN POL 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 6169996900024561
82.

121

LARIMA S OS CZE 2014 mare dark bay/172 F: Cash And carry
M: Luna K
DE418182542013 DE418182542013
83.

122

LE ROYAL CZ WB CZE 2007 gelding dark bay/170 F: Magnus
M: Laria
203CZE000265070 203CZE000265070
84.

110

LEGIONISTA KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:141 F: Facet
M: Legia
K020522 013670174007
85.

106

LOST IN HOLLYWOOD NN POL 2015 klacz gniada/162 F: Nn
M: Nn
Brak 6966611934576
86.

127

LUCARDIA Małopolska Xxoo POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Ramadan
M: Luczia
K026889 616006690058413
87.

31

LUDWIK SP POL 2014 wałach kasztanowata/167 F: Powój
M: Larnaka
Brak 616009590021214
88.

23

MARCO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 wałach kasztanowata/mk:156 F: QUITO MB
M: MARTA
K008527 POL 009 61 11742 02
89.

82

MELLE MAJA NL NED 2004 mare chestnut/kuc:147 F: X
M: Xx
None None
90.

2

MISTER GREY DSP POL 2015 wałach siwa/168 F: Monte Bellini
M: La Corada
K031825 DE 456560522615
91.

131

NEFRA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/170 F: Frazes
M: Nike
Brak 616006660568011
92.

99

NELA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/166 F: KINGSTEN
M: NIGERIA-M
BRAK 6160076101425
93.

25

NEW GOLD KWPN POL 2018 klacz siwa/163 F: Zento
M: EXPO Gold
Brak 528003201807278
94.

58

NIKITA KUC POL 2015 klacz myszata/kuc:129 F: Carmana’s Neptun
M: Nokia
K030110 616013600048815
95.

21

NOORDERROT ORPHA KUC WALIJSKI POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:126 CM F: GLANSEVIN GRAFFITI
M: ROMY
K030913 528210000546532
96.

54

OLIMPIA NN POL 2006 klacz kara/mk:155 F: nn
M: Otmel
brak POL999670163006
97.

114

OLIMPIA JK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/162 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: ORAWA
brak A00237148
98.

133

PALEGRA Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz dereszowata/170 F: Roland
M: Plotka
brak 616009590182616
99.

52

PATAGONIA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S/ Elvis
M: Platyna/ Mabant
K018275 616007670117910
100.

20

PATI KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Kentacky / Kalisto
M: Persi
LKRWZJ/3964/22 POL013540038005
101.

5

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245
102.

128

QUATRA B Szlachetna Półkrew POL 2018 klacz gniada/173 F: Uccello
M: Quintana
brak 616009660306618
103.

120

QUEENY HANN CZE 2016 mare chestnut/163 F: Quaid
M: Ronja
DE431316780816 DE431316780816
104.

78

RICCOLA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/mk:156 F: Nimroy
M: Rysa
brak POL009540109908
105.

84

RUMIN FK WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/175 F: Castle Rock
M: Romina Ak
brak brak
106.

89

SFERA S Deutsches Sportpferd GER 2012 mare dark bay/170 F: Quaterback
M: -
K025304 DE 456570261312
107.

90

SILESIA Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/mk:1162 F: Elvis ter Putte
M: Louis
K031633 DE456560386115
108.

129

SISAIDA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz ciemnogniada/170 F: San
M: Sasanka
brak 616999540170108
109.

113

SONATA M Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz gniada/168 F: Rhodesian Winner
M: Sonia M
K031055 A0004556S
110.

92

STRESMANN 8 OLD GER 2010 wałach gniada// F: Sergeant Peperr / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
111.

104

SYRENKA NN POL 2012 Klacz siwa/mk:145 F: NN
M: NN
Brak 616999600281212
112.

26

TALINA NN POL 2012 klacz srokata/kuc:130 F: nn
M: nn
616999592005312 616999592005312
113.

108

TOM KONIK POLSKI POL 2012 wałach myszata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak 6169992464212
114.

125

V-POWER ELIZAR HAN GER 2018 klacz gniada/170 F: Hickstead White
M: V-Pine
Brak DE431310064118
115.

16

VARADERO R SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Goofi R
M: Viva Ina
K021209 616009540099611
116.

68

VIVARO Szlachetna Półkrew POL 2018 wałach gniada/mk:150 F: Don Carlos
M: V-Malwina
Brak 616009540103218
117.

22

VIZIR PONYSPORT KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:142 CM F: WITALIS
M: VIVA PONYSPORT
K012741 POL 013 57 00562 05
118.

137

WIFORD AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Fordel
M: Wita
616006540103617 616006540103617
119.

107

WINDA HAFLINGERSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
brak
120.

69

WINNIE M POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Bre Gun
M: Wiza
K023824 616006540098712
121.

44

ZIZOU Z ZANGERSHEIDE BEL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Zandor Z
M: Akira BWP
K030241 056015Z55635512
Rider Club
Competition
Prize
Karpisz Michaela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
350
SUM:
350.00
Kawa Aleksandra LKJ Ochaby
200
SUM:
200.00
Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
200
SUM:
200.00
Ludvík Jakub JK Velká Polom
400
500
400
SUM:
1300.00
Marynowicz Agnieszka Vanto Jumping Team
350
SUM:
350.00
Nielsen Emma BPK - SLA
300
250
SUM:
550.00
Pęciak Anna LKJ Ochaby
200
200
SUM:
400.00
Poliwoda Dominika LKJ przy SK w Ochabach
500
SUM:
500.00
Starak Małgorzata KJ Trachy Sośnicowice
250
SUM:
250.00
Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
150
SUM:
150.00
Szojda Emilia LKJ Ochaby
300
300
700
300
SUM:
1600.00
Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
400
SUM:
400.00
Witoszek Martyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baron Joanna
LKJ Ochaby
2022-06-11
11
2022-06-11
2022-06-12
2
2022-06-12
Bauerek Nikola
Bpk
2022-06-11
1
2022-06-11
12
Bębenek Karolina
BRAK
CARGO (71)
2022-06-11
28
2022-06-11
18
2022-06-12
2022-06-12
1
Berezowska Emilia
brak
BURHAK (102)
2022-06-12
6
2022-06-12
Bertoldi Maja
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
BENGRAF (29)
2022-06-11
2022-06-12
15
2022-06-12
6
Bizoń Marta
KJK ELIZAR
BARBORKA (109)
2022-06-11
6
2022-06-11
2022-06-12
11
2022-06-12
Bojarczuk Maja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-06-11
2022-06-11
3
Brąclik Antonia
KJ Trachy Sośnicowice
NIKITA (58)
2022-06-11
27
2022-06-11
18
2022-06-12
1
2022-06-12
1
Bujak Patrycja
PLKJ Plessówka
HIPIKA (51)
2022-06-12
8
2022-06-12
Bulanda Nikola
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
FRITS (30)
2022-06-11
7
2022-06-11
4
2022-06-12
5
2022-06-12
6
Chlebounová Sofie
JK Velká Polom
QUEENY (120)
2022-06-11
12
2022-06-11
27
Cupryś Patrycja
Stajnia Gold Cavallo
GAJA (111)
2022-06-11
18
2022-06-11
23
Cywiński Łukasz
LKJ Ochaby
ARENDA (4)
2022-06-12
21
2022-06-11
Donocik Emilia
Bpk
2022-06-11
1
2022-06-11
8
Dzierbanowicz Malwina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
KILER (45)
2022-06-11
7
2022-06-11
12
2022-06-12
6
2022-06-12
10
DAMA (85)
2022-06-11
2022-06-11
26
2022-06-12
24
2022-06-12
1
Ficoń Marta
BPK
2022-06-12
17
2022-06-12
Gach Nikola
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
CELTA-N (70)
2022-06-11
18
2022-06-11
2022-06-12
18
2022-06-12
Gajovská Tereza
Jk Velka polom
LE ROYAL (122)
2022-06-11
2022-06-11
Gałas Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
ZIZOU Z (44)
2022-06-11
18
2022-06-11
6
2022-06-12
4
2022-06-12
6
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2022-06-12
7
2022-06-12
2022-06-12
9
2022-06-12
Gębala Agnieszka
BPK
OLIMPIA (54)
2022-06-11
Grzegorzyca Sandra
Bpk
2022-06-11
6
2022-06-11
4
2022-06-12
1
Harazim Nadia
BPK
2022-06-11
10
2022-06-11
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
BARBARO (64)
2022-06-11
6
2022-06-11
11
Jarzębowska Julia
JKS Equi Verso
SONATA M (113)
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
2022-06-12
4
Jaskula Angelika
bpk
OLIMPIA (54)
2022-06-11
24
Jasnos Klaudia
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
ESKAPADA (112)
2022-06-12
20
2022-06-12
20
Jędrusińska Jagoda
bpk
2022-06-11
24
2022-06-11
Jużyca Maria
HiPPo Sports Team
2022-06-12
17
2022-06-12
25
Karolczyk Julia
-
FLIP (98)
2022-06-11
2022-06-11
Karpisz Michaela
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BRIANCE (40)
2022-06-11
4
2022-06-11
2
2022-06-12
2
350
2022-06-12
2
Kawa Aleksandra
LKJ Ochaby
2022-06-11
14
2022-06-11
19
2022-06-12
3
200
2022-06-12
7
Kawa Marta
LKJ Ochaby
2022-06-11
13
2022-06-11
9
2022-06-12
6
2022-06-12
10
Kaźmierczak Adam
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2022-06-11
10
2022-06-11
7
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
BENGRAF (29)
2022-06-11
24
GIACOMO (34)
2022-06-11
23
2022-06-11
9
2022-06-11
8
2022-06-11
3
200
WIFORD AA (137)
2022-06-11
8
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-11
Klaassen Isabela
KJ Trachy Sośnicowice
SFERA S (89)
2022-06-11
2022-06-11
18
2022-06-12
12
SILESIA (90)
2022-06-11
20
2022-06-11
21
2022-06-12
7
Knutsen Stefania
Krolmet Zawiercie
2022-06-11
1
2022-06-11
15
2022-06-12
1
2022-06-12
23
Koło Amelia
LKJ Ochaby
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
1
2022-06-12
3
Koza Paulina
Vanto Jumping Team
BAVERA (62)
2022-06-11
15
2022-06-11
20
Kozołup Patrycja
bpk
JUMPER (9)
2022-06-12
8
2022-06-12
Kremer Julia
LKJ Ochaby
GASPARD (56)
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
2022-06-12
15
CARLOS (57)
2022-06-11
1
2022-06-11
8
2022-06-12
2022-06-12
Król Elwira
Bpk
TOM (108)
2022-06-11
2022-06-11
Króliczek Barbara
LKJ Ochaby
KORAL (39)
2022-06-11
1
2022-06-12
1
Kunicka Oliwia
Niezrzeszona
NELA (99)
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
10
2022-06-12
Lenik Dorota
LKJ Ochaby
2022-06-12
13
2022-06-12
Liszka Renata
LKJ Ochaby
ARENDA (4)
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
19
Lohman-Ndou Zofia
Bez Przynależności Klubowej
HARNAŚ (134)
2022-06-11
11
2022-06-11
2022-06-12
11
2022-06-12
Ludvík Jakub
JK Velká Polom
CASANOVA (117)
2022-06-11
1
400
2022-06-11
1
500
2022-06-11
3
2022-06-11
9
2022-06-11
LARIMA S (121)
2022-06-11
1
400
2022-06-11
5
Maksymiuk Sara
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2022-06-11
1
2022-06-11
21
2022-06-12
2022-06-12
10
Marcol Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
DOLY (100)
2022-06-11
7
2022-06-11
Marynowicz Agnieszka
Vanto Jumping Team
RICCOLA (78)
2022-06-11
1
350
2022-06-11
14
Matysiak Julia
Vanto Jumping Team
2022-06-11
2022-06-11
16
Michalec Nicola
HiPPo Sports Team
WINDA (107)
2022-06-12
24
2022-06-12
Mika-Nowińska Magdalena
BPK
2022-06-11
2022-06-11
19
2022-06-12
10
2022-06-12
Mnich Marta
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
VIVARO (68)
2022-06-11
30
2022-06-11
22
Morgała Konrad
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2022-06-11
2022-06-11
1
2022-06-12
2022-06-12
1
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
KAS VDL (12)
2022-06-11
2022-06-11
17
2022-06-12
14
2022-06-12
13
Nielsen Emma
BPK - SLA
2022-06-11
6
2022-06-11
16
2022-06-12
2
300
2022-06-12
3
250
Nielsen Helena
BPK
2022-06-11
3
2022-06-11
2022-06-12
3
2022-06-12
Nosal Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
KARINA (49)
2022-06-12
2022-06-12
Nowińska Lucyna
BPK
TALINA (26)
2022-06-11
1
2022-06-11
1
2022-06-12
1
2022-06-12
1
Noworyta Julia
Niezrzeszona
2022-06-11
13
2022-06-11
2022-06-12
2022-06-12
Opała Hanna
NIEZRZESZONA
SISAIDA (129)
2022-06-12
17
2022-06-12
Paździor Anna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
JOSHEF (79)
2022-06-11
1
2022-06-11
4
2022-06-12
1
2022-06-12
13
Pęciak Anna
LKJ Ochaby
2022-06-11
26
2022-06-11
3
200
2022-06-12
3
200
2022-06-12
7
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
GENUA M (48)
2022-06-11
2
2022-06-11
22
2022-06-11
9
2022-06-11
28
Piech Zuzanna
Brak
CYSIA (86)
2022-06-12
23
2022-06-12
Pilśniak Zuzanna
Bpk
GORDITA (94)
2022-06-11
29
2022-06-11
1
2022-06-12
2022-06-12
22
Podsiadły Pola
Bpk
2022-06-11
4
2022-06-11
Poliwoda Dominika
LKJ przy SK w Ochabach
CHIANTO (11)
2022-06-11
17
2022-06-12
8
2022-06-12
1
500
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
HAUST M (65)
2022-06-11
5
2022-06-11
12
Poręba Maja
KJ Trachy Sosnicowicie
2022-06-11
1
2022-06-11
17
2022-06-12
1
2022-06-12
22
Pricop Lena
Kjk ELIZAR
2022-06-11
17
2022-06-11
2022-06-12
4
2022-06-12
Pruś Maria
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
JASIEK (75)
2022-06-11
14
2022-06-11
2022-06-12
14
2022-06-12
Pschionko Natalia
Vanto Jumping Team
2022-06-11
5
2022-06-11
10
Pupczyk Wiktoria
bkp
PALEGRA (133)
2022-06-11
23
2022-06-11
13
Pyzik Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PATI (20)
2022-06-11
2022-06-11
11
2022-06-12
2022-06-12
Radwańska Julia
Bez Przynależności Klubowej
BATUCADA (115)
2022-06-11
6
2022-06-11
25
2022-06-12
4
2022-06-12
4
JACKSON (116)
2022-06-11
7
2022-06-11
8
2022-06-12
5
2022-06-12
9
Rybak Julia
BPK
QUATRA B (128)
2022-06-11
20
2022-06-11
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
GAUDI (73)
2022-06-12
5
2022-06-12
5
Sękowska Maja
BPK
CANASTER (101)
2022-06-12
5
2022-06-12
Šimkovičová Denisa
Meridian Team
2022-06-11
19
2022-06-11
Skorupa Wiktoria
LKJ Ochaby
BAKKOMA (10)
2022-06-11
4
2022-06-11
15
2022-06-12
11
2022-06-12
5
Starak Małgorzata
KJ Trachy Sośnicowice
2022-06-11
1
2022-06-11
2
250
Stawowska Julia
Stajnia na wzgórzu
AMBICJA (130)
2022-06-11
10
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2022-06-11
3
150
2022-06-11
2022-06-12
8
2022-06-12
Szczotka Dominika
Brak
LUDWIK (31)
2022-06-12
1
2022-06-12
9
Sznurkowska Emilia
BPK
2022-06-11
2022-06-11
2
2022-06-12
12
2022-06-12
Szojda Emilia
LKJ Ochaby
2022-06-11
2
300
2022-06-11
2
300
2022-06-12
8
2022-06-12
1
700
2022-06-11
7
2022-06-11
11
2022-06-12
12
2022-06-12
2
300
Szyndzielorz Alicja
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CELINE (136)
2022-06-11
1
2022-06-11
1
2022-06-12
2022-06-12
1
Tomanek Olga
KS Vanto Jumping Team
WINNIE (69)
2022-06-11
10
2022-06-11
Tomaszewska Magdalena
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
FALCO (59)
2022-06-11
18
2022-06-11
16
2022-06-12
17
2022-06-12
1
Tomica Natalia
LKJ Ochaby
ALLADYN (80)
2022-06-12
1
2022-06-12
1
Waliczek Agnieszka
PLKJ Plessówka
2022-06-11
13
2022-06-11
4
2022-06-12
9
2022-06-12
9
Wieczorek Joanna
bpk
2022-06-11
1
2022-06-11
21
Wiesner Wacław
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
GALIUSZ (126)
2022-06-11
5
2022-06-11
16
LUCARDIA (127)
2022-06-12
1
400
2022-06-12
4
Wilk Jan
BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2022-06-11
1
2022-06-12
1
2022-06-11
9
2022-06-12
1
MARCO (23)
2022-06-11
5
2022-06-12
3
Wilk Wiktoria
BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2022-06-11
18
2022-06-12
20
2022-06-11
25
2022-06-12
16
MARCO (23)
2022-06-11
1
2022-06-12
2
Witoszek Martyna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
HAVANA (63)
2022-06-12
1
400
2022-06-12
14
Wituła Zofia
Plkj Plessówka
2022-06-12
1
2022-06-12
7
Wojciech Maja
LKJ OCHABY
KORAL (39)
2022-06-11
1
2022-06-12
1
Wójcik Maja
HiPPo Sports Team
SYRENKA (104)
2022-06-11
2022-06-11
1
Zając Martyna
HiPPo Sports Team
ANIOŁEK (105)
2022-06-11
25
2022-06-11
1
Zdziebczok Amelia
LKJ Ochaby
ALLADYN (41)
2022-06-11
1

Number of Riders: 107

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 6 650.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl