Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Barczyńska Julia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2010 (JM.)
O067919
2. Bartusek Helena Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O050703
3. Benska Antonina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (JM.)
O047712
4. Bieniek Julia Brak
2006 (J.)
O053101
5. Bijan Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2006 (J.)
O053688
6. Biliński Krzysztof Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
S
O063247
7. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O049461
8. Brzyska Nadia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O055281
9. Bujak Patrycja PLKJ Plessówka
S
O041669
10. Burzyńska Patrycja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O064127
11. Busłowicz Nikola Stajnia MISTRALL
2008 (JM.)
O064255
12. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
13. Cichoń Maja BPK szj
2006 (J.)
O048536
14. Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O035669
15. Deska Maja Team Róża
2006 (J.)
O050441
16. Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
17. Drewniany Kinga JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2007 (JM.)
O051070
18. Dziwińska Weronika bpk
2006 (J.)
Brak
19. Fajfur Maja KJK ROMICO
O051218
20. Ferdyn Olga Bpk
2008 (JM.)
Xxx
21. Ferrara-Foltyn Laura Stowarzyszenie Klub jazdy konnej profit
2013 (Mł.)
brak
22. Folek Wiktoria BPK
2008 (JM.)
Brak
23. Gajdzik Jakub brak
2010 (JM.)
O067117
24. Gawron Roksana Łebski Klub Jeździecki
2005 (J.)
O038218
25. Głusek Zuzanna Klub Jeździecki Laredo
2006 (J.)
Brak
26. Grabovska Yaroslava Bez Przynależności Klubowej
S
O069807
27. Grzegorzyca Sandra Bpk
2006 (J.)
brak
28. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O046029
29. Hejna Paulina Klub Jazdy Konnej Romico
2010 (JM.)
O066937
30. Hübner Agata Klub Jeździecki Laredo
2005 (J.)
O049297
31. Huras Hanna Klub Jeździecki Laredo
2009 (JM.)
O059708
32. Jachowicz Katarzyna Brak przynależności klubowej
S
O064857
33. Jagusiak Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O048535
34. Janoszka Paulina Kj Zbrosławice
O051937
35. Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice
2021 (Mł.)
O051283
36. Jóźwiak Alicja KJK Romico Żywiec
2006 (J.)
O041055
37. Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O048882
38. Kaczmarzyk Agata LKJ APOLLO BOROWE
2009 (JM.)
-
39. Kajdana Weronika Klub Jeździecki Laredo
2004 (J.)
O065085
40. Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
2006 (J.)
O056678
41. Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
42. Kapała Justyna PLKJ Plessówka
S
O025744
43. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
44. Kluska Natalia KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
45. Kolasa Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O062557
46. Kolińska Amanda KJ Vena Rogoźnik
2006 (J.)
O036860
47. Koło Amelia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O058528
48. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
49. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
S
O023108
50. Kopiec Agnieszka Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O041180
51. Korzeczek Wojciech KJ GLOBAL
2004 (J.)
O039574
52. Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O053605
53. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O033419
54. Kot Łukasz BPK SLA
S
O045895
55. Kotas Zofia Klub Jeździecki Laredo
2005 (J.)
O046517
56. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
57. Krause Judyta BPK
2009 (JM.)
O056915
58. Kruczek Anna Klub Jazdy Konnej Romico Żywiec
2005 (J.)
O041657
59. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O036409
60. Krzymińska Dagna KJ GLOBA
S
O067050
61. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
S
O039762
62. Kuc Hanna Klub Jeździecki Zbrosławice
2008 (JM.)
O048356
63. Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice
S
O000324
64. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (MJ.)
O027311
65. Kwak Zofia LKJ APOLLO BOROWE
2008 (JM.)
O061733
66. Lasko Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2003 (MJ.)
O049459
67. Leśniak Wiktoria bpk
2007 (JM.)
O058902
68. Łęcka Weronika Klub jeździecki Laredo
2008 (JM.)
O065049
69. Łoza Martyna Kj Zbrosławice
2006 (J.)
O061578
70. Mazalik Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O063119
71. Mazur Marta LZJ DRAMA Zbrosławice
2008 (JM.)
O066951
72. Migas Oliwia Brak
2002 (MJ.)
23437/15
73. Mikulska Karolina KJ Preria Wilkowice
2006 (J.)
O061639
74. Mitka Maria Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2007 (JM.)
O050887
75. Musiał Alicja Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O051279
76. Musiał Robert LZJ Drama Zbrosławice
S
O056570
77. Musiał Zofia BPK
2010 (JM.)
O066192
78. Niemkiewicz Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O057419
79. Nosal Natalia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O051468
80. Nowrot Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2007 (JM.)
O061847
81. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
82. Paździor Anna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
Brak
83. Pazera Hanna LZJ DRAMA
2009 (JM.)
O060254
84. Pęczek Kornelia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
0061195
85. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
86. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029145
87. Pietrzyk Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
O062556
88. Przybylska Julia LKJ APOLLO BOROWE
2009 (JM.)
O067552
89. Przybył Zuzanna BPK
2010 (JM.)
brak
90. Przybyła Julia Bpk SLA
2005 (J.)
O048669
91. Puczyńska Zuzanna Klub Jeździecki Laredo
2004 (J.)
O042698
92. Puto Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2005 (J.)
O057228
93. Rozpondek Antonina BPK
2008 (JM.)
O053514
94. Rozwadowska Maja Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2006 (J.)
O069729
95. Sajkowska Joanna Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
2005 (J.)
O045712
96. Samborska Nikola KJ Vena Rogoźnik
2009 (JM.)
O054232
97. Serafin Julia Jeździecki Klub Sportowy Desant
2006 (J.)
O065587
98. Skibińska Marta Niezrzeszona
2002 (MJ.)
O053100
99. Skotnicka Vanessa LZJ Drama Zbrosławice
2007 (JM.)
O059370
100. Ślązak Karolina LZJDramaZbrosławice
2004 (J.)
O026120
101. Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
S
O007598
102. Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
S
O007598
103. Sowa Paulina BPK SLA
2002 (MJ.)
O031426
104. Starak Małgorzata KJ Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O052482
105. Stępień Alex LZJ Drama Zbroslawice
2011 (Mł.)
O062243
106. Suwała Wojciech Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
S
O054700
107. Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
S
O018920
108. Szromek Konrad Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2007 (JM.)
O056013
109. Szumlińska Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O044535
110. Szymańska Natalia brak
2006 (J.)
O055288
111. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
112. Telepko Julia LZJ Drama Zbrosławice
2005 (J.)
O053686
113. Werner Ewa LKJ APOLLO BOROWE
2011 (Mł.)
O069182
114. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
115. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
116. Wilk Emilia LKJ Apollo Borowe
2011 (Mł.)
O061732
117. Wirek Aleksandra Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
S
O033414
118. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (MJ.)
O036701
119. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (J.)
O040766
120. Zawadzka Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2005 (J.)
O056942
121. Zdybska Natalia Bez Przynależności Klubowej K P O
2005 (J.)
O057531
122. Zdziebko Zofia Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2007 (JM.)
O062251
123. Żelazkiewicz Iga BPK SLA
2009 (JM.)
O054257
124. Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O022673
125. Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O022673
126. Żuradzka Maja KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O064054
127. Zwolińska Adrianna LZJ Drama Zbrosławice
2002 (MJ.)
O041911
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

177

A' SWEAT HEART FOREVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/mk:157 F: HEARTBREAK ZH
M: AKABA
BRAK 616009540114717
2.

134

AJRIS KUC POL 2007 klacz srokata/kuc:130 F: .
M: .
brak 616999540197407
3.

122

ALEXANDRIA OLDENBURSKA POL 2007 klacz ciemnogniada/173 F: Carenzo
M: Anna Pablita
Brak DE 433330743307
4.

195

ALINA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: CANDIAVALO
M: ANABELL
K021641 616 009 69 014227 10
5.

22

ANTONIO OLDENBURSKA POL 2011 wałach gniada/164 F: Alvaro
M: Shania
K027514 DE433331708511
6.

155

ARKADO MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach siwa/168 F: Devine Du Maury
M: Arkadia
K029978 616006540115509
7.

138

ARKOZA XX POL 2018 wałach gniada/160 F: Xx
M: Xx
Brak Brak
8.

187

ARTEMIDA BH WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/165 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
9.

115

ATLANTO HANOWERSKA POL 2009 wałach gniada/176 F: Adlantus As
M: Little Lady
K021916 DE431316584509
10.

126

BAILAR SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Koh-i-noor
M: Brazylia
K034001 POL xxx
11.

147

BALOU CARETINO SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Bijou Be
M: Whoopee / Cheenook
K027250 616009580305915
12.

78

BANDI SLASKA POL 2007 wałach siwa/170cm F: Santos
M: Baskala
Brak 008680015507
13.

112

BATOR KUC WALIJSKI POL - wałach siwa/kuc:128 F: Little Ear
M: Barbie
K023859 -
14.

63

BEATRYCZE MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz kara/158 F: Emetyt
M: Birma
K026365 616006592006314
15.

88

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
K018025 DE433331655510
16.

96

BINGO 192 HAN POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Balou du Rouet
M: Continue
K033026 DE431310597810
17.

158

BISALAMEA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kara/167 F: Salamon
M: Bagatela
K029401 616007530193915
18.

15

BLANKA PKSP POL 2009 klacz kasztanowata/161 F: WANTOZ
M: BROŃ 11
K031360 POL009540007809
19.

99

BOGRA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/160 F: BIBIGAR
M: BALERINA
K028897 A0001180S
20.

62

CAGLIARI ZEISS UHB UKR 2017 wałach gniada/176 F: Ceasar
M: Queen Night Lota
K034035 010666
21.

50

CALANDRIA OLD POL 2011 klacz siwa/166 F: Cebulon Blanc/Carthago
M: Majola /Just Spectacular
K019773 DE4181800005911
22.

143

CALIA M SP POL 2012 klacz gniada/170 F: So in Love
M: Calma M
K023034 616009690071612
23.

164

CALISTA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz siwa/170 F: Bolero De Ravel
M: Charli Z
K031256 616009600209014
24.

71

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
25.

72

CARMEL SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Castle Rock
M: Wiecha
K032511 616009570082517
26.

154

CARMEN Słowacki Gorącokrwisty POL 2017 klacz gniada/166 F: Carebis
M: Klara
. 203010237958717
27.

109

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II / Capitol I
M: Calvali Z / Calvin Z
K018342 528003000706428
28.

168

CARTOGRANS KISS OLDEBURSKA POL 2006 ogier kasztanowata/170 F: Cartogran
M: Celeste Z
K012701 DE 418180527206
29.

1

CATCH ME RK OLDENBURG GER 2018 wałach kara/167 F: Cashmoaker
M: Locana
K033205 DE418180072918
30.

119

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Coco Calida / Calido I
K024489 616009610120314
31.

133

CHAMPERELLE M OLDENBURG POL 2010 klacz kasztanowata/171 F: CANTO
M: Havima
K018677 DE418180168010
32.

84

CHARLOTTE Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/173 F: Le Voltaire
M: Fontana
K019661 616009690058710
33.

176

CHECKPOINT HANN POL 2012 Wałach gniada/171 F: Check In
M: Hauptstutbuch Enny
K026621
34.

32

CHICA BOMB OLDENBURG GER 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Chico^s Boy
M: Quality Fantastic
K021695 DE418181232111
35.

114

CILENA Duński Kuc Sportowy DEN 1998 Klacz siwa/kuc:136cm F: MACON
M: CINDIA
K020229
36.

174

CLARA MIA HOL GER 2015 klacz siwa/164 F: Clarimo / Clearway
M: Zarin III / Contender
K031785 DE421000115715
37.

173

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
38.

157

CLASSINA 2 HANOWERSKA POL 15.04.2011 klacz ciemnogniada/167 F: Classe
M: Chelsy
K033208 DE431310300511
39.

9

CLEARWATER PP Z ZANGERSHEIDE BEL 2012 klacz gniada/ brak F: Clearway
M: Caline
K031694 107FR15
40.

120

COLANI 70 HOL POL 2011 wałach siwa/170 F: Cosido/Cosimo
M: Fanthasie/Liostro
K032612 DE421000240611
41.

33

COR DE LA ROSA HOL POL 2014 wałach ciemnogniada/156 F: Cormint
M: Visita
K029566 DE421000119414
42.

49

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
43.

68

CORNET’S BAMBINO MZ Z ZAN POL 2016 wałach siwa/164 F: Cornet Obolensky
M: W- quinett
Brak Brak
44.

53

CRUMBLE DE QUIRRADO HOLSZTYŃSKA GER 2017 ogier gniada/167 F: Crumble/Colman
M: Wintera I / Quintero
K030373 DE421000543517
45.

141

DECIDE ON ME OLDENBURSKA GER 2015 wałach kara/167 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Laya Rouge / Latizio
K033863 DE 418185013415
46.

156

DEDAL ŚLĄSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Pasat
M: Deizi
Brak 616008570088413
47.

175

DENERIS SP POL 2017 klacz srokata/168 F: Egzemus
M: Dosia
K031824 616009540061117
48.

30

DISCOVERY KUC POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/kuc:155 F: Strayer’s Samson
M: Dora
K026205 616013670113812
49.

196

DON CLAVIUS SP POL 2013 wałach gniada/179 F: Clavius
M: Dama Bankietowa
K023371 616009610022813
50.

111

DYWIZJA MŁP POL - klacz gniada/164 F: Hufiec
M: Dystynkcja
K027199 -
51.

21

EL UNICO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: E-STAR
M: ZICORA h
K031195 056015Z55598418
52.

70

EMBASSY RA HAN. POL 2016 ogier jasnokasztanowata/166 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K032677 DE431322319016
53.

139

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
54.

193

ENCORE MB Z Z POL 2014 wałach gniada/162 F: Emerald Van't Ruytershof
M: Faminka Mb
brak brak
55.

81

ENIGMA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/165 F: Eternity's Breath
M: Euforia
K030672 6160076613662
56.

132

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/168 F: Artego/Acord II
M: Evidence/Baloubino B
K023361 DE455879200612
57.

145

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
K025190 616009610018414
58.

77

EUVEE PRESTIGE SP POL 2018 klacz ciemnogniada/168 F: Quvee Prestige
M: Etyna
K034055 616009540027617
59.

79

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
60.

94

FLICKA Polski Koń Sportowy POL 2011 klacz kara/167 F: Alvarez 17
M: Fiona
K022520 616009670095311
61.

107

FONDI-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Joker-W
M: Flika-W
K029296 616013580372315
62.

85

FREDORA KWPN POL 2010 klacz ciemnogniada/169 F: BAANBREKER HBC
M: TANDORA
K016717 528003201005223, 105AT05
63.

76

FRYGA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/mk:157 F: Nuisain/Fusain du Defey
M: Fargola/Kanion
K025883 616006580468514
64.

25

FUNSTORM Pełna Krew Angielska CZE 2012 wałach kasztanowata/mk:148 F: --
M: --
-- 249/12
65.

182

GANGES SP POL 2006 Wałach kasztanowata/172 F: Caretino K
M: Gabi
K018854 POL 009 67 00480 06
66.

167

GENUA M SP POL 2016 klacz kasztanowata/170 F: Rodesian Winner
M: Genetyka M
K033323 616098200179187
67.

128

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/162 F: CASANOVA
M: ROSITA W
K019692 528003201111872
68.

19

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
69.

166

GRECJAS G SP POL 2018 wałach kasztanowata/170 F: Lissaro
M: Grecja
K034237 616009520023518
70.

41

HAKER MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Decybel 1
M: Hardia
Brak 616006540003713
71.

6

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
72.

165

HIPIKA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Salazar
M: Hipnoza
K029784 616009540099116
73.

181

HYPNODANCER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 28.02.2016 wałach gniada/183 F: Quinar
M: Gilette
brak 616 009 59 00226 16
74.

104

INDIA SP POL 2015 klacz siwa/160 F: Goethe
M: Sp
K032438 ..
75.

186

INDIANA SP POL 2017 klacz kasztanowata/160 F: Tjungske / Carthago Z
M: Ira-J / Lord Star
K033192 616 009 59 20270 17
76.

152

INDIGO KWPN POL 2013 wałach gniada/160 F: X
M: X
K025073 Xx
77.

192

ISABELLA NEW FOREST PONY POL 2013 klacz kasztanowata/148 F: Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho
M: Burghoeve'S Ellise / Kantje's Ronaldo
K026378 528018020132081
78.

113

J-CALYSPO KUC POL - wałach kasztanowata/kuc:152 F: -
M: -
- -
79.

64

JEGER MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Top Gun
M: Jeżówka
K031186 616006550096115
80.

102

JOHNNY BROWN MALIRO SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Landino
M: Jota
brak 616009670055615
81.

146

JOHNY BRAVO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Caretino K
M: Juna
K028867 616009670050514
82.

150

JOSHEF TYP MALY KON POL 2015 wałach myszata/mk:- F: Nn
M: Nn
Brak 616999690120815
83.

65

JUMPER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:129 F: NN
M: NN
K032830 616999540122213
84.

75

JUNISZA MŁOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/165 F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
K023049 616006590016912
85.

83

K-REWITA KUC-FELIŃSKI POL 2009 klacz kara/kuc:138 F: MARINERO
M: KERNIA
K020896 616013670103609
86.

179

KARINA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/171 F: Erazm
M: Karmela
K032019 616006580392517
87.

178

KAROLINA KUC POL 2006 klacz srokata/kuc:140 F: DIRTI MAN
M: KALIFORNIA
PZJ-0060254 POL013640046906
88.

116

KASAFI SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Guffi/Grandeur
M: Kasandra/Pro Savage
K022153 616009670088809
89.

136

KASZMIR SP POL 2008 wałach gniada/- F: Aron
M: Kaskada
K012886 POL009540099108
90.

82

KATANA V/H ELZENHOF BELGIJSKA POL 2010 klacz kasztanowata/175 F: Zidane
M: Ramira Van't Geutje
K031636 967000009220994
91.

13

KOFEINA PA-BO-MA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/172 F: Hippica Koh-i-noor
M: V-Quetta
K031728 056015Z55728116
92.

118

LADY COCO NIEM. SPORT. GER 2013 klacz gniada/173 F: Levisonn / Levisto
M: Contiga / Contender
K029783 DE455870310212
93.

144

LATIFIA SP POL 2011 klacz siwa/165 F: Czuwaj
M: Lady First
K032463 616009540060811
94.

93

LEDA NAJA W SP POL 2005 klacz siwa/168 F: Desant
M: Lukarna
K010307 11039
95.

17

LEDANAJA II W SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
K012200 POL009540111107
96.

159

LIBERATOR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/166 F: Caliro
M: Lara Croft
K027460 616009530238211
97.

117

MACHO KWPN POL 2017 ogier siwa/165 F: Durango vdl/Zirocco blue vdl
M: Farella/Harley vdl
K030761 528003201705198
98.

48

MALIBU SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Boeckmann 's Looping
M: Korys Meduza
K021658 0
99.

121

MALLMORE PADDY KUC CONNAMERA POL 2013 wałach siwa/kuc:- F: nn
M: nn
K029103 -
100.

110

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 klacz kasztanowata/165 F: Gin Fizz IV / Laudanum
M: Marion / Long Meadows
K030627 203010237940014
101.

14

MEBORA WLKP POL 2008 Klacz izabelowata/162 F: Bonsun
M: Meduza
K019048 POL007610203208
102.

86

MISS AGENT SP POL 2015 klacz bułana/172 F: Baksik
M: Misterka
K026753 616009540009415
103.

59

MISTER GREY DSP POL 2015 wałach siwa/168 F: Monte Bellini
M: La Corada
K031825 DE 456560522615
104.

129

MY LITTLE PONY KUC POL 2012 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:137 F: n/n
M: n/n
K022960 616999520132312
105.

169

NIHET MALY KON POL 2005 klacz kasztanowata/mk:145 F: Nico-k
M: DagaII
K017602 616013570175205
106.

51

NINNICA BORMES BWP BEL 2013 klacz gniada/brak F: Elvis Ter Putte/Diamant De Semilly
M: Winnica Bormes/Landino
K033204 981100004177288
107.

39

OCEAN DES REVES SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Number One
M: O-Bijou de L'ocean/Bijou Be
K030771 616009540027717
108.

125

OLEK NN POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: NN
K030874 616999540122815
109.

101

P-BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
K033243 616013690030016
110.

37

PALOMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz skarogniada/mk:158 F: Rumianek
M: Pestka
Brak 616 009 68 00776 16
111.

38

PAMELA Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 klacz siwa/160 F: Rolex
M: Paloma/Pentagon
brak brak
112.

124

PANAMERA HOLSZTYN POL 2014 klacz gniada/165 F: Cassiliano
M: Pana-To
Brak DE421000547114
113.

162

PHOEBE SVKWB POL 2015 klacz siwa/165 F: Russel II
M: Palta
K029712 SZJ2-753/K/2020
114.

140

POKER SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 F: Tjungske
M: Parada
K032696 616009660314216
115.

69

POKUSA SP POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Pasja
K032867 616009540014017
116.

90

POLA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz kasztanowata/mk:147 F: nn
M: nn
K031559 3450/21
117.

180

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
118.

91

PRINCESA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz kasztanowata/171 F: Sokrates
M: Pensacola
K030693 616009540004616
119.

80

QUIMTU DE ROULARD AES BEL 2016 wałach gniada/168 F: LUCA DE ROULARD
M: CANJA
K033439 826002160876500
120.

105

RAPSODY Angielska Pełna Krew POL 2018 klacz kasztanowata/167 F: .
M: .
K034053 ...
121.

31

RIHANNA SP POL 2010 klacz siwa/175 F: Love Affair
M: Riposta
K027121 616 009 60 02039 10
122.

161

RIMINI II-P BWP BEL 2017 klacz kasztanowata/166 F: Matisse de Mariposa/Diamant de Semilly
M: Limini de Rigo/Toulon
K030764 056002W00317395
123.

92

ROMICA R SP POL 2004 klacz ciemnogniada/166 F: Campari M
M: Romana
K015912 POL009540171404
124.

127

ROSSINI XX POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Belenus
M: Ruby Polonia
K024353 616POL11007396T
125.

40

RÓŻA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/170 F: Fatim
M: Rawka
K022760 616007540033610
126.

74

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
K024101
127.

97

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Szeplak XI Szepseg
K021765 HUNMTA100050000
128.

16

SARSA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Rasch (Rekrut)
M: Sasanka
K033620 616007660666217
129.

66

SELAVI WLKP POL 2009 wałach gniada/170 F: Pigmalion
M: Segowia
K016669 POL007520039709
130.

131

SFERA S Deutsches Sportpferd GER 2012 mare dark bay/170 F: Quaterback
M: -
K025304 DE 456570261312
131.

130

SILESIA Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/mk:1162 F: Elvis ter Putte
M: Louis
K031633 DE456560386115
132.

142

SOKRATES WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach siwa/165 F: Kłobuk
M: Saga
Xxx 616007590104414
133.

52

SONORA 111 BWP BEL 2018 klacz skarogniada/170 F: EL BARONONE 111 / Emerald van't Ruytershof
M: LATINA / Vigo D'Arsouilles
K033733 056002W00320505
134.

36

STAR LADY HANOWERSKA GER 2015 klacz skarogniada/brak F: Stakkato Gold
M: Cara/Calypso
K028716 DE431310200115
135.

67

STARCORNET OLD POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkato Gold
M: Columbia
K024205 DE431310121210
136.

35

STUBBORN RK OLD GER 2016 klacz ciemnogniada/169 F: Stakkato Gold/Stakkato
M: Locana/Cola
K033206 DE418181031516
137.

108

SZALONY CHICCO SP POL 2009 wałach gniada/164 F: Chiccago I Z
M: Szalona Queen
K015693 616009540116509
138.

153

SZTORM SP POL 2012 Wałach gniada F: -
M: -
K023422
139.

29

TULIPAN G SP POL 2011 wałach siwa/175 F: Czumak
M: Tradycja
K032615 616009610049311
140.

100

TYNPORTH CHACHA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/131 F: .
M: .
1 ***
141.

151

UTOPIA BS OS POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Ustinov / Achill-Libero H
M: H-Lord Like / Lord
K025829 DE418186633312
142.

87

VALENTINA HAN. POL 2012 klacz gniada/175 F: Van Helsing / Valentino
M: Galathea / Grannus Ass
K025150 DE431316510912
143.

188

VALITO HAN. POL 2007 wałach kasztanowata/162 F: Valentino
M: Nn
K032137 DE431313901407
144.

194

VESANIA HIPPICA SP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Hippica- Koh-I-Noor
M: Village Hippica
K029130 616009570033216
145.

185

VIOLETTA Deutsches Reitpony GER 2011 klacz gniada/kuc:140 F: Viscount
M: Pretty Woman
K032540 DE441411410211
146.

98

VISERION HAN GER 2014 gelding dark bay/175 F: Viscount / Valentino
M: Latifundia / Le Primeur
K031815 DE431312312614
147.

73

VYŠNIA NN LTU 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K028188 LTU008860012011
148.

106

WABI-SABI .. GER 2016 mare bay/167 F: ..
M: ..
K033092 ..
149.

26

WHISKY SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Hippica Koh I Noor
M: Wodka-Polka
K029388 A0004537S
150.

27

WHITE PEARL Deutsches Sportpferd GER 2018 klacz siwa/163 F: Quite rubin
M: Whitney
K033322 DE455550200318
151.

12

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: So in Love
M: Wersja/Pluspunkt
K019820 616009690079111
152.

135

WILD BOY POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Le Voltaire
M: Wild Shadow
K028363
153.

149

ZUZA WLKP POL 2005 klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Rywal / Farnik
M: nn / nn
K014406 POL007530227005
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczyńska Julia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2022-05-21
2022-05-21
Bartusek Helena
Vanto Jumping Team
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Benska Antonina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
Bieniek Julia
Brak
2022-05-21
2022-05-21
Bijan Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Biliński Krzysztof
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
SELAVI (66)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Brzyska Nadia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
Bujak Patrycja
PLKJ Plessówka
HIPIKA (165)
2022-05-21
2022-05-21
Burzyńska Patrycja
Bez Przynależności Klubowej
ZUZA (149)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
Busłowicz Nikola
Stajnia MISTRALL
JUMPER (65)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2022-05-22
Cichoń Maja
BPK szj
2022-05-20
2022-05-20
Cymbryłowicz Magdalena
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ALINA (195)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Deska Maja
Team Róża
RÓŻA (40)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
Dratwińska Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HAMADA (6)
2022-05-20
2022-05-20
Drewniany Kinga
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Dziwińska Weronika
bpk
PALOMA (37)
2022-05-20
2022-05-20
Fajfur Maja
KJK ROMICO
WILD BOY (135)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Ferdyn Olga
Bpk
SOKRATES (142)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Ferrara-Foltyn Laura
Stowarzyszenie Klub jazdy konnej profit
AJRIS (134)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Folek Wiktoria
BPK
MALIBU (48)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Gajdzik Jakub
brak
2022-05-21
2022-05-21
Gawron Roksana
Łebski Klub Jeździecki
JEGER (64)
2022-05-20
2022-05-20
Głusek Zuzanna
Klub Jeździecki Laredo
HAKER (41)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Grabovska Yaroslava
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Grzegorzyca Sandra
Bpk
2022-05-20
2022-05-20
Haberstroh Wiktoria
KJ Zbrosławice
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
MARGOT (110)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Hejna Paulina
Klub Jazdy Konnej Romico
CANNON (71)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Hübner Agata
Klub Jeździecki Laredo
PAMELA (38)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Huras Hanna
Klub Jeździecki Laredo
ESCADA R (132)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Jachowicz Katarzyna
Brak przynależności klubowej
FLICKA (94)
2022-05-21
2022-05-21
Jagusiak Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
FONDI-W (107)
2022-05-20
2022-05-20
Janoszka Paulina
Kj Zbrosławice
ARKOZA (138)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Jońca Maria
LZJ Drama Zbrosławice
VALITO (188)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
Jóźwiak Alicja
KJK Romico Żywiec
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Kachel Weronika
Klub Jeździecki Zbrosławice
2022-05-21
2022-05-22
Kaczmarzyk Agata
LKJ APOLLO BOROWE
J-CALYSPO (113)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Kajdana Weronika
Klub Jeździecki Laredo
CARMEL (72)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Kałuża Magdalena
St. Akademia Sportowa Gliwice
LADY COCO (118)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
CHAMAN (119)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
COLANI 70 (120)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
Kamińska- Kumorek Magda
Stow. KJ Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
WHISKY (26)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Kapała Justyna
PLKJ Plessówka
DENERIS (175)
2022-05-21
2022-05-21
Klaassen Isabela
KJ Trachy Sośnicowice
SILESIA (130)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
SFERA S (131)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Kluska Natalia
KJ Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
Kolasa Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
P-BIG RED (101)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Kolińska Amanda
KJ Vena Rogoźnik
2022-05-20
2022-05-20
Koło Amelia
LKJ Ochaby
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Kołodziej Monika
KJ Profit Orzesze
INDIANA (186)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
INDIA (104)
2022-05-20
2022-05-20
RAPSODY (105)
2022-05-20
2022-05-20
WABI-SABI (106)
2022-05-20
2022-05-20
Kopiec Agnieszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
2022-05-22
2022-05-22
Korzeczek Wojciech
KJ GLOBAL
FREDORA (85)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Kosmol Alicja
St. KJ Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Kot Łukasz
BPK SLA
2022-05-20
2022-05-20
Kotas Zofia
Klub Jeździecki Laredo
ENIGMA (81)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Kozioł Piotr
St. KJ Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
Krause Judyta
BPK
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
Kruczek Anna
Klub Jazdy Konnej Romico Żywiec
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Krywult Barbara
St. KJ Preria Wilkowice
FLASH (79)
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Krzymińska Dagna
KJ GLOBA
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
CLARA MIA (174)
2022-05-20
2022-05-20
Kuc Hanna
Klub Jeździecki Zbrosławice
VIOLETTA (185)
2022-05-21
2022-05-21
Kumorek Tomasz
St. KJ Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
BISALAMEA (158)
2022-05-20
2022-05-20
Kuszka Jagoda
KJ Zbrosławice
ESKOBAR (145)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Kwak Zofia
LKJ APOLLO BOROWE
DYWIZJA (111)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Lasko Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Leśniak Wiktoria
bpk
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Łęcka Weronika
Klub jeździecki Laredo
PALOMA (37)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Łoza Martyna
Kj Zbrosławice
ROSSINI (127)
2022-05-20
2022-05-20
Mazalik Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
ATLANTO (115)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Mazur Marta
LZJ DRAMA Zbrosławice
FRYGA (76)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Migas Oliwia
Brak
PANAMERA (124)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Mikulska Karolina
KJ Preria Wilkowice
KASAFI (116)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Mitka Maria
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
CALISTA (164)
2022-05-21
2022-05-21
Musiał Alicja
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Musiał Robert
LZJ Drama Zbrosławice
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-22
2022-05-22
Musiał Zofia
BPK
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Niemkiewicz Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-05-22
2022-05-22
Nosal Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
KARINA (179)
2022-05-21
2022-05-21
Nowrot Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
OLEK (125)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
POWIEW (180)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
Paździor Anna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
JOSHEF (150)
2022-05-20
2022-05-20
Pazera Hanna
LZJ DRAMA
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
KAROLINA (178)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Pęczek Kornelia
Bez Przynależności Klubowej
DEDAL (156)
2022-05-20
2022-05-20
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
GRECJAS G (166)
2022-05-21
2022-05-21
GENUA M (167)
2022-05-21
2022-05-21
Pieńkos Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-RUBIN (74)
2022-05-21
2022-05-21
Pietrzyk Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
Przybylska Julia
LKJ APOLLO BOROWE
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Przybył Zuzanna
BPK
BOGRA (99)
2022-05-22
2022-05-22
Przybyła Julia
Bpk SLA
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Puczyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Laredo
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Puto Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
Rozpondek Antonina
BPK
MEBORA (14)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
BLANKA (15)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
Rozwadowska Maja
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
BANDI (78)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Sajkowska Joanna
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
2022-05-21
2022-05-21
Samborska Nikola
KJ Vena Rogoźnik
VYŠNIA (73)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Serafin Julia
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2022-05-22
2022-05-22
2022-05-22
Skibińska Marta
Niezrzeszona
LATIFIA (144)
2022-05-21
2022-05-21
Skotnicka Vanessa
LZJ Drama Zbrosławice
KASZMIR (136)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Ślązak Karolina
LZJDramaZbrosławice
GANGES (182)
2022-05-22
2022-05-22
Słodczyk Dominik
KJ Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
Słodczyk Dominik
St. KJ Preria Wilkowice
MACHO (117)
2022-05-20
2022-05-20
UTOPIA BS (151)
2022-05-20
2022-05-20
INDIGO (152)
2022-05-20
2022-05-20
SZTORM (153)
2022-05-20
Sowa Paulina
BPK SLA
2022-05-21
2022-05-21
Starak Małgorzata
KJ Trachy Sośnicowice
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Stępień Alex
LZJ Drama Zbroslawice
ISABELLA (192)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Suwała Wojciech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
LIBERATOR (159)
2022-05-20
2022-05-20
Szczypa Martyna
LZJ DRAMA Zbrosławice
2022-05-21
2022-05-21
Szromek Konrad
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
ARKADO (155)
2022-05-20
2022-05-20
Szumlińska Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
SARSA (16)
2022-05-20
2022-05-20
Szymańska Natalia
brak
JUNISZA (75)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2022-05-20
2022-05-20
Telepko Julia
LZJ Drama Zbrosławice
PHOEBE (162)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
Werner Ewa
LKJ APOLLO BOROWE
BATOR (112)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2022-05-22
2022-05-22
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Wilk Emilia
LKJ Apollo Borowe
CILENA (114)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Wirek Aleksandra
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
POKUSA (69)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (139)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
2022-05-22
POKER (140)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Zawadzka Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Zdybska Natalia
Bez Przynależności Klubowej K P O
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22
Zdziebko Zofia
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
POLA (90)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Żelazkiewicz Iga
BPK SLA
ANTONIO (22)
2022-05-21
2022-05-21
Zmorek Damian
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BAILAR (126)
2022-05-21
2022-05-21
Zmorek Damian
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CARMEN (154)
2022-05-21
2022-05-21
Żuradzka Maja
KJ Preria Wilkowice
2022-05-20
2022-05-20
NIHET (169)
2022-05-20
2022-05-20
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
Zwolińska Adrianna
LZJ Drama Zbrosławice
RIHANNA (31)
2022-05-21
2022-05-21
2022-05-22
2022-05-22

Number of Riders: 127

Number of Horses: 153

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl