Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT w skokach przez przeszkody
WLKS Krakus Swoszowice, 1-3.05.2022

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Balcerzak Agata Kielecki Klub Jeździecki
2002 (MJ.)
brak
2. Balialina Oleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2002 (MJ.)
O060253
3. Bartosz Julia stajnia pod topolą
2005 (J.)
brak
4. Basista Weronika Krakowski Klub Jazdy Konnej
2008 (JM.)
Brak
5. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O063834
6. Biernat Karolina Wlks Krakus
S
O042964
7. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
O059676
8. Błaut Laura BPK
S
brak
9. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (J.)
O041924
10. Brożek Jagoda Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2002 (MJ.)
O040919
11. Brzozowska Aleksandra Kielecki KJ
2009 (JM.)
O064287
12. Bularska Oliwia KJK pod Żubrem Niepołomice
2001 (MJ.)
Brak
13. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
O063893
14. Bystrowska Hanna BPK
2007 (JM.)
Brak
15. Chajduk Róża Kielecki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
brak
16. Chełmecka Aleksandra Klub Jeździecki Facimiech
2002 (MJ.)
O051354
17. Czapla Emma Stajnia Rajdowo Terenowa Nawojowa Góra
2021 (Mł.)
/
18. Czapla Emma BPK
2010 (JM.)
none
19. Czyż Hanna OJK PonySport
20. Czyżyk- Zahiu Natalia KS Faruk
2014 (Mł.)
O068414
21. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
10239065
22. Dobrzycka Hanna Ks Faruk
2013 (Mł.)
O068898
23. Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
24. Draus Mateusz Zaczarowame Wzgórze
2004 (J.)
brak
25. Drewniak Katarzyna brak
S
O009671
26. Dubik Julia WLKS Krakus
2021 (Mł.)
27. Dwornicka Maja BPK
2006 (J.)
28. Fedorczak Vincent BPK
2010 (JM.)
O061150
29. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
30. Foksińska Izabela brak
2002 (MJ.)
O054722
31. Frej Florentyna SK Kochul
2009 (JM.)
O066804
32. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
33. Gajęcka Edyta KJ Facimiech
S
O013080
34. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
S
O023589
35. Gałczyńska Aleksandra Klub Sportowy Faruk
S
O024368
36. Grodska Iga JKS Equi Verso
2010 (JM.)
O057054
37. Grodska Magdalena BPK
S
O007480
38. Gruszka Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2003 (MJ.)
O041686
39. Gruszka Stefania Stajnia Nawojowa Góra
2009 (JM.)
brak
40. Grzegorczyk Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
S
O040208
41. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
42. Halo Kornelia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
/
43. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
44. Hojka Dawid Wlks Krakus
S
Brak
45. Huntemann Oliwia Klub Sportowy LASER TEAM
2005 (J.)
O053059
46. Hus Kaja BPK Podkarpackie
2009 (JM.)
O064585
47. Idzik Teresa BPK
S
O039156
48. Ilmer Ida KJ Perrin Rudawa
S
O031063
49. Jahan Maya Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056757
50. Jahan Olivia Klub Sportowy Bór
2005 (J.)
0050756
51. Jamróz Nina Klub Sportowy LASER TEAM
2011 (Mł.)
O063105
52. Jarosz Katarzyna bpk
2006 (J.)
brak
53. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
54. Jaworska Małgorzata Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2001 (MJ.)
0024181
10200526
55. Kamińska Martyna Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
brak
56. Kasperczyk Julita BPK
/
57. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O042158
58. Kisiel - Dorohinicka Monika Klub Sportowy Bór Toporzysko
2009 (JM.)
O052264
59. Klimczyk Weronika KJK Pod Żubrem
2008 (JM.)
brak
60. Klimek Weronika Krakowska Akademia Sportu
S
brak
61. Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
62. Korus Zuzanna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2009 (JM.)
brak
63. Kosowska Gabriela Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
2005 (J.)
O042039
64. Kostrzewski Hubert KJ Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O002339
65. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
66. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (J.)
O044289
67. Kowalska Anna BPK
2007 (JM.)
Brak
68. Kowalska Michalina WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O062586
69. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
70. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
71. Kozińska Konstancja WLKS Krakus
2005 (J.)
O056734
72. Krakowiak Natalia Klub Jeździecki Facimiech
2002 (MJ.)
O045054
73. Krzykawska Anna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
74. Krzywosz Emilia bpk
2009 (JM.)
O063881
75. Kubać Anna KJ Facimiech
2004 (J.)
O052655
76. Kubiak Grzegorz Andrzej Bpk śląskie
S
O000311
77. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
78. Kwiecień Amelia Konecki KJ Fullmet
2007 (JM.)
O052618
79. Kwolek Julia Ranczo Hucułek
80. Leńczowska Patrycja Bpk
2006 (J.)
Brak
81. Leśniak Krzysztof Wlks krakus Swoszowice
S
O000877
82. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
83. Łuczak Julia Klub Sportowy Faruk
2002 (MJ.)
O040028
84. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
S
O040319
85. Maciaszek Natalia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
brak
86. Maj Justyna Ks Faruk
2009 (JM.)
O067333
87. Małopolska Zofia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
/
88. Masseli Wiktoria Nn
2010 (JM.)
Brak
89. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
90. Meres Paulina JKS Pogórze
S
O058838
91. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (J.)
Brak
92. Mierzyńska-Kiebzak Maria Bpk
S
O007999
93. Mikoś Agnieszka bzk
S
Brak
94. Morawski Robert OJK Stajnia Pod Dębami
S
O019029
95. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
96. Pawłowska Joanna WLKS KRAKUS Swoszowice
2008 (JM.)
brak
97. Pekaniec Józef WLKS Krakus Swoszowice
S
O014599
98. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (J.)
O048322
99. Pięta Malwina SK Kochul
2009 (JM.)
O066812
100. Piętka Amelia WLKS KRAKUS
2007 (JM.)
O064003
101. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
102. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
103. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
104. Polaczek Klaudia PECK
S
Brak
105. Profic Monika bpk
S
brak
106. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
107. Rechul Weronika KJ Stadnina Koni Krzywopłoty
2001 (MJ.)
brak
108. Romanko Katarzyna KJ LEŃCZE
S
O009056
109. Sack Kinga WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031244
110. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
111. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
112. Serafin Weronika KJ Facimiech
2004 (J.)
O048234
113. Skarżyński Szymon Bpk
S
Brak
114. Skowron Agata SK Kochul
2008 (JM.)
O065963
115. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O034702
116. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
117. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
118. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
119. Stanowska Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O044153
120. Stańska Aleksandra KJ PonySport
S
O012725
10118361
121. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
122. Straupisz Milena Klub Sportowy LASER TEAM
2013 (Mł.)
brak
123. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
124. Szewczyk Joanna WLKS Krakus Swoszowice
2006 (J.)
O063890
125. Szrajer Anna Kielecki KJ
S
O002361
126. Szrajer Herbert Kielecki Klub Jeździecki
S
O000827
127. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
128. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
129. Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029147
brak
130. Tumielewicz Małgorzata BPK
2002 (MJ.)
O046162
131. Turaj Kinga BPK
BRAK
132. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
133. Walczak Nikola BPK
2008 (JM.)
brak
134. Wąsik Witold Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
S
O000678
135. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
136. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (MJ.)
O036701
137. Władyka Lena WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O059590
138. Wójcik Lilianna SK Kochul
2010 (JM.)
O061163
139. Wojdacz Julia Bpk
2003 (MJ.)
Brak
140. Woźniacka Amelia WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
O057649
141. Woźniacka Anna BPK
S
brak
142. Woźniacki Marek BPK
S
brak
143. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
O053037
X
144. Woźniak Nikola Klub Sportowy Bór
2009 (JM.)
Brak
145. Wypych Karolina SK Kochul
2009 (JM.)
O066813
146. Zięba Anna KJK Szary
S
O061173
147. Ziemianim Nikola /
/
148. Ziemianin Nikola Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2010 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

87

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: HIPPICA KOH-J-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBUD ARIA
K032470 A0009872S
2.

68

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
3.

67

AKERMAN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Banita
M: Arwena
K028641 616 006 58 00954 14
4.

107

AKTIW WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Lider
M: Austria
K011715 POL007670130807
5.

146

ALF SP POL 2016 wałach gniada/178 F: Elf
M: Adrianna
Brak 616009570153816
6.

99

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
7.

35

ALWARO POLSMAK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 wałach siwa/161 F: Prince Polsmak
M: Amazonka Polsmak
K013649 POL 009 57 01693 05
8.

151

AMBICJA MAŁOPOLAK POL 2016 klacz gniada/164 F: Rewers
M: Alga
Brak 616009570160816
9.

159

AMOS - POL - wałach gniada/170 F: -
M: -
- -
10.

121

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/169 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
11.

62

ASHANTI MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Huzar
M: Arkadia
K023836 6160065802208
12.

114

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:165 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
K025877 616 009 57 01456 13
13.

112

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
14.

177

BALLYSEEDY JACKO IRP POL 2013 wałach bułana/kuc:148 F: Pickmere Antonio
M: Ballyseedy supreme
K030777 372009000000758
15.

71

BELINDA AES POL 2015 klacz jasnokasztanowata/162 F: BALPAR DE TREBOX Z
M: SUNLIGHT/ Quidam de Revel
brak brak9
16.

143

BELLA HANOWERSKA UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo/Balou Du Rouet
M: Ella/Embassy
K028085 431319625813
17.

57

BIG BLUE SP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Louis
M: Borowka
brak -
18.

22

BOLTER Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/167 F: Vandamme
M: Brenda
K021056 616009610026511
19.

109

BONA MŁP POL 2017 klacz ciemnogniada/162 F: Tabex
M: Brigitte Bardot
K033364 616006550085417
20.

164

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/167 F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
K012108
21.

27

BRAWURA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/162 F: Prom
M: Boraxa
brak 616009690086415
22.

86

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
K022589 528003201010694
23.

134

CALISTA HANOVERSKA POL 2016 klacz skarogniada/164 F: Contendro I
M: Emmy / Epikur
K031805 -
24.

157

CALISTO 7 POL siwa F:
M:
25.

14

CARMEN SP POL 2013 klacz gniada/174 F: Pablo
M: Corfina
K023061 616009591003312
26.

42

CARMEN WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz siwa/168 F: Galon
M: Cytra
Brak Brak
27.

53

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or
M: Whiskey BW
K033051 DE 418181051415
28.

108

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
K025218
29.

165

CHAMANII HOL POL 2014 klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
K026855 DE421000083014
30.

150

CHENET HOL POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
31.

76

CIEKAWA SP POL 2013 klacz siwa/162 F: Grafit
M: Ciszawa
Brak 616009580295813
32.

138

COMME SI WESTF POL 2015 klacz gniada/167 F: Comme il Faut
M: Cacharel/Christoph Columbus
K028280 DE441410059415
33.

90

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
34.

158

CORBET BAMBINO POL F:
M:
35.

126

CORNET CROWN WESTFALSKA UKR 2014 ogier siwa/. F: .
M: .
. .
36.

171

CORNET’S BAMBINO MZ Z ZAN POL 2016 wałach siwa/164 F: Cornet Obolensky
M: W- quinett
Brak Brak
37.

51

CORNO HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Cornetino
M: Verona XII
K033429 DE421000601713
38.

83

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 ogier gniada/176 F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Lillehammer V. / Lobster
K027228 208333200607257
39.

52

CYRUS SP POL 2008 wałach siwa/173 F: Ogar
M: Ceta
K020432 616009600459608
40.

133

CZACCO POTER OLD GER 2014 wałach kasztanowata/- F: Chaccato
M: Ilse I
K033419 DE433330716114
41.

36

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
42.

129

DIAMENT MŁP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: Emeryt
M: Drwęca
brak POL 006550018407
43.

98

DIAMOND 2000 Z ZANG BEL 2009 wałach kara/174 F: Diamant de Semilly
M: Queen de Bd
Brak 056015Z55688109
44.

102

DIESEL Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach gniada/160 F: Quirin 9
M: Dolinka
brak .
45.

144

DIORYT SP POL 2002 wałach siwa/162 F: Rubin
M: Dyplomacja
K010548 POL009520054502
46.

72

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
47.

84

DONNA ARUENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz kasztanowata/166 F: Irak
M: Damara I
K016675 616099200000172
48.

105

DRACO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/156 F: Quirin 9
M: Dolinka
K030598 616999570185715
49.

95

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
50.

142

EL NINO M PKSP POL 2015 wałach gniada/168 F: CORIANO'S ASS
M: ELEGANCJA M
K031114 -
51.

75

ELIGARD Czysta Krew Arabska POL 2012.04.11 wałach gniada/mk:149/150 F: Alert
M: Esena
brak numeru PZJ konia 616POL12009339A
52.

30

ELVIS NN POL 2017 wałach siwa/mk:152 F: NN
M: NN
brak 616999570194817
53.

45

ENJOY KWPN NED 2009 klacz gniada/165 F: CANTOS
M: CILEA Z
K033694 528003200903275
54.

9

EUFAMIA Pełna Krew Angielska POL 2013 klacz ciemnokasztanowata/160 F: Tempelwächter
M: Ermengarda
Brak 112/2014
55.

139

FIKUS-TABUN HUCULSKA POL 2007 wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
K032787 Brak
56.

43

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
K031873 DE418184060211
57.

31

FIRST KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/- F: Opan
M: Fabiola
K021214 528003201010034
58.

39

FLAMENCO MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/165 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
59.

173

FOR FUN 7 OLDENBURSKA POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For pleasure
M: Chacco Star
K032169 -
60.

136

FOREST MAŁOPOLAK POL 2017 wałach gniada/162 F: Euftat
M: Finlandia
Brak 616006540081217
61.

140

FRANKO CZEWB POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Falkence
M: Ruzenka
-- --
62.

73

GALERIA SP POL 2005 klacz gniada/157 F: Louis
M: /Lwow
brak brak
63.

66

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/kuc:145 F: Marafon
M: Greta
LKRWZJ/5667/21 POL013540130807
64.

155

GRANDIOS SP POL 2011 wałach ciemnogniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
brak 616009690138811
65.

25

GRANDIOS - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
66.

103

GROT NN POL 2016 wałach gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
brak 616999530209216
67.

41

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
68.

101

HERA Szlachetna Półkrew POL 2005 klacz skarogniada/mk:155 F: Mar Bej
M: Haja
K023191 Pol009580328205
69.

119

HEREZJA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/167 F: Drop
M: Hipnoza
K032245 616006540090605
70.

2

HIS ROYAL OLD GER 2006 wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Hauptstutbuch Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
71.

58

IKAR WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Faust Z
M: IPSARA
brak 616 007 61 01706 09
72.

94

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
73.

7

IMPREZA KWPN POL 2004 klacz kasztanowata/170 F: Wolf's Panter
M: Iberia
Brak POL009681003895
74.

34

IWAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
75.

167

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
76.

106

JAYJAYM Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach siwa/167 F: Farmer
M: Jawa
K027136 616009640021115
77.

81

JEDI G KWPN NED 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K028452 528003201406911
78.

17

JESSY MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/158 F: Eufrat
M: Jena
brak 616006550050515
79.

127

JINETTE VB KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Cidane
M: Vinette / Andiamo
K032458 528003201405338
80.

124

JUTA SP POL 2003 Klacz gniada/mk:154 F: Aravel Waro / Luron
M: Jaksa / Len
K013045 POL009530138503
81.

169

JUVENTIS WLKP POL 2013 Klacz gniada F: Top Gun / Prince Ig'or
M: Jessica-Pro / Pro Savage
K023816
82.

65

KALANDRA Polski Koń Szlachetnej Pół Krw POL 2013 klacz gniada/155 F: narvik
M: kolombina
brak 616009520023413
83.

92

KALIFORNIA HIPPICA OS POL 2016 klacz gniada/168 F: Kannan
M: California Hippica
K033662 DE418180318116
84.

82

KAMI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/163 F: RAMMSTEIN
M: KARMEN
brak POL 009 58 02245 07
85.

91

KANTATA HIPPICA OS POL 2015 klacz gniada/169 F: Kannan
M: Casablanca Hippica
K033663 DE418182524915
86.

44

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Arnold
M: Kapirinia
K031690 616006670106912
87.

96

KARCENIA HIPPICA POL 2013 Klacz kasztanowata/174 F: Kannan
M: Con chita hippica
Brak Brak
88.

115

KASAN FEELY KES OLD POL 2018 wałach gniada/180 F: -
M: -
- ----
89.

6

KENIA SP POL 2012 klacz srokata/156 F: Krzyk
M: Karmen
brak 616009570100712
90.

172

KENZO V/D ZWINKHOEVE AES POL 2015 wałach gniada/165 F: Farmgraaf / Verdi
M: Charissa Ikaria / Viento Uno W
K029166 826002150874714
91.

152

KIRA Z ZANG POL 2017 klacz gniada/161 F: koh i noor/kannan
M: numerosa/ numero uno
4444 5555
92.

117

KOKAINA II HIPPICA OLDENBURSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Kannan
M: La Silla
brak DE 418180096415
93.

97

KOKAINA II HIPPICA OS POL 2015 klacz skarogniada/167 F: Kannan
M: La Silla
Brak DE 418180096415
94.

18

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
95.

174

KORAL KUC POL 2003 Wałach ciemnogniada/kuc:134 pa F: Roletto
M: Kolistyna
K009104 POL 013 58 03166 03
96.

131

KROPELKA KUC POL 2016 klacz srokata/kuc:106 F: A
M: A
brak brak
97.

170

L'ANDIAMO PONYSPORT SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Hippica Andiamo
M: Lena
K029228 616009570112715
98.

163

LA COSTA / POL 2012 klacz inna// F: NN
M: NN
/ /
99.

46

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
100.

60

LACARO MEKL GER 2010 wałach siwa/- F: Levisonn / Levisto
M: Cheyenne S / Cero
K025738 DE427270001210
101.

69

LARS SP POL 2003 Wałach gniada/174 F: Atylla
M: Licówka
brak
102.

24

LASCAL NO FIVE Z Z POL 2015 wałach gniada/167 F: Lasko
M: Celine 16
K033541 05601525566460
103.

145

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:- F: nn /
M: nn /
K030216 61699961020813
104.

168

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Larimar / Lavall II
M: S-Catania / Caretino
K021560 DE421000108011
105.

161

LAXTON KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Gaspahr
M: Altijd Liefhebber
K030393 52801006167
106.

47

LEANDRO VERTE AES NED 2016 wałach kasztanowata/173 F: ARD VDL Douglas
M: Hylan Verte / Caramba Verte
K032475 826002160877097
107.

162

LEONARDO KWPN NED 2016 wałach gniada/175 F: A Big Boy
M: Hinka's Girl
K031217 .
108.

128

LEONARDO DA VINCI JPP KWPN POL 2016 ogier kasztanowata/165 F: Classe HS
M: Holisca J.P.P.
K029902 528003201608855
109.

116

LINDO Szlachetna Półkrew POL 2016 gelding bay/168 F: Sir Robin
M: Lira
none 616009570061216
110.

176

LINDO SP POL 2016 gelding bay/167cm F: Sir Robin
M: Lira
None 616009570061216
111.

19

LIZA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/158 F: Wars
M: Lea
K033724 616006660146911
112.

123

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
113.

118

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
114.

38

LOVELY PEANUT BOY NN POL Nn wałach tarantowata/165 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
115.

156

LUNA KG POL F:
M:
116.

32

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
-
117.

26

MADOKS GT PKSP POL 2009 wałach kasztanowata/179 F: Azart
M: Marihuana P
K020864 POL009520020409
118.

104

MAGGIE PONYSPORT NN POL 2016 klacz srokata/kuc:115 F: .
M: .
brak 616013570155816
119.

113

MARCO POLO SP POL 2016 Ogier ciemnogniada F: Santos KWPN /
M: Markiza I sp / Barbur sp
K025208 DE421000600513
120.

78

MARKIZA KUC ISLANDZKI POL 2013 klacz srokata/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak 616999630181913
121.

23

MATRIX MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/157 F: CAMUS
M: MAJA
brak POL006630148505
122.

79

ME AMORE HAFLINGER POL 2007 wałach jasnokasztanowata/mk:155 F: Amerika
M: Minerva
Brak 616014550252207
123.

122

MELA SP POL 2014 klacz bułana/kuc:126 F: Rolex/ Martell
M: Miła
K029979 616013540074315
124.

80

MESSI KWPN POL 2017 ogier siwa/168 F: Hermantico / Comme Il Faut
M: Ilizeb/ Orthos
brak 528003201706230
125.

160

MILTON KWPN NED 2017 wałach gniada/162 F: Heathrow
M: Rolanda
K033532 528003201707749
126.

33

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
127.

70

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K / Caretino
M: Misi sp / Barros KWPN
K029137 616009610013616
128.

20

NACHSHON Czysta Krew Arabska ISR 2012 wałach kasztanowata/154 F: Hamasecha
M: Jimeirah
brak 087
129.

37

NEKNES KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:125 F: Di Caprio PP
M: Nanda
brak POL 013 68 00096 05
130.

153

NIGHTMANAGER Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach ciemnogniada/164 F: Nów Or Never M
M: Highlight
Brak DE473730402317
131.

64

NIRVANA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Candiavolo
M: Nanellie
K018928 616009670152309
132.

77

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
133.

63

OPIUM II SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Bijou Be
M: Osada
brak 616009540077115
134.

85

PASSO SP POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Palermo
M: Miranda
brak 616009580178811
135.

74

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
136.

61

POKER SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 F: Tjungske
M: Parada
K032696 616009660314216
137.

59

PORANEK SP POL 2000 wałach kasztanowata/175 F: Jim
M: Platyna
BRAK POL 009570028500
138.

16

PRIMA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/168 F: Malibou
M: Pszczyna
K032306 POL 616 006 58 02374 16
139.

93

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 ogier kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
140.

15

QUINCY HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Rapahela / Raphael
K026658 DE431316200111
141.

110

RAMONA VDH BWP BEL 2017 klacz gniada/167 F: HAMPSHIRE VDL
M: LORETTA VAN HET BEVRYDTHOF
K033133 056002W00315755
142.

154

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104 103FH19
143.

56

REN HUCULSKA POL 2014 wałach myszata/kuc:135 F: Kastor z Sadyby
M: Ruletka z Bacówki
K034098 616012570043714
144.

141

REXERA PKSP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Turbud Cicero
M: Rexonea-P
K025448 -
145.

28

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:kuc F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
146.

135

SAURON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/165 F: Dionizos
M: Sisley
brak 616006570050715
147.

132

SERYL KUC WAL> CZE 2015 wałach siwa/kuc:124 F: Silwestr / Schoenbrunn Tyle
M: Serka /
K033481 203001927178515
148.

137

SHELBY I AES POL 2009 klacz gniada/163 F: Grey
M: Embera
K033792 616094501006873
149.

55

SOFIA WLKP POL 2012 klacz gniada/160 F: Paszkwil
M: Sonda
Brak 6160075701094
150.

125

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
K028922 616006690036815
151.

29

SULIWAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Discar
M: Sawa
K026226 616009610023814
152.

100

SZANTA . POL 2013 klacz gniada/kuc:145 F: Wezyr
M: Szanka
K033875 Pol616013540003513
153.

111

TANGO PONY SPORT SP POL 2015 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
X 616999570181915
154.

130

TEQUILA A POL 0000 klacz kara/173 F: Baldini
M: T/Chambertin
Brak 1
155.

48

TORNADO TYP KOŃ MAŁY POL 2017 wałach kara/150 F: nn
M: nn
brak 616999570195117
156.

120

UNIQUE FIRE SP POL 2017 klacz siwa/169 F: Olimpic Star
M: Ucayali
K032752 616009670020017
157.

175

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:kuc:- F: Akrobata
M: Vini PonySport
K029195 -
158.

49

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
159.

54

WIQUIRRA SP POL 2013 klacz kasztanowata/161 F: Irches
M: Wiquerra
K024857 616006690058513
160.

3

WISEACRE PEARL WELSH COB POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Broadley Owen
M: Emeraldisle Rebecca
K031156 826046020164361
161.

21

WITALIJ Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach siwa/160 F: Valerio Ibn Eternity VI (BE)
M: Wadi Vena
brak 616POL1209331A
162.

50

ZACK Polski Koń Szlachetny POL 2017 wałach gniada/170 F: Magnum bd Bisschop
M: Zorza
brak A0019474S
163.

40

ZAIR NN POL 2015 wałach siwa/185 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
164.

166

ZORAN SP POL 2016 wałach siwa/177 F: Talent Charboniere
M: Zamira
K032619 616 010 61 00836 16
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balcerzak Agata
Kielecki Klub Jeździecki
PASSO (85)
2022-05-01
15
2022-05-01
2022-05-02
33
2022-05-02
2022-05-03
10
2022-05-03
Balialina Oleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
LEONARDO (162)
2022-05-01
16
2022-05-02
5
2022-05-03
10
Bartosz Julia
stajnia pod topolą
2022-05-01
18
2022-05-01
2022-05-02
9
2022-05-02
2022-05-03
19
2022-05-03
Basista Weronika
Krakowski Klub Jazdy Konnej
HEREZJA (119)
2022-05-01
36
2022-05-01
2022-05-03
11
2022-05-02
15
2022-05-02
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ENJOY (45)
2022-05-01
35
2022-05-01
2022-05-02
2
2022-05-02
15
2022-05-03
12
LA LUNA (46)
2022-05-01
2022-05-01
13
2022-05-03
1
2022-05-02
10
2022-05-02
9
Biernat Karolina
Wlks Krakus
2022-05-01
2022-05-01
24
2022-05-02
8
2022-05-03
5
Bigaj Alicja
KS FARUK
SAMBOR (28)
2022-05-02
11
2022-05-02
LOTOS (123)
2022-05-01
19
2022-05-01
2022-05-03
2022-05-03
12
Błaut Laura
BPK
BRAWURA (27)
2022-05-02
16
2022-05-02
26
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2022-05-01
6
2022-05-01
1
Brożek Jagoda
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
KORAL (174)
2022-05-03
2022-05-03
Brzozowska Aleksandra
Kielecki KJ
COMME SI (138)
2022-05-01
6
2022-05-01
36
2022-05-02
11
2022-05-02
2
2022-05-03
11
2022-05-03
2
Bularska Oliwia
KJK pod Żubrem Niepołomice
ZACK (50)
2022-05-01
25
2022-05-01
20
2022-05-03
10
2022-05-02
6
2022-05-02
24
2022-05-03
15
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2022-05-01
2022-05-01
39
2022-05-03
2022-05-03
15
2022-05-02
2022-05-02
1
Bystrowska Hanna
BPK
2022-05-01
1
2022-05-02
8
2022-05-03
18
Chajduk Róża
Kielecki Klub Jeździecki
AKTIW (107)
2022-05-01
2
2022-05-01
17
2022-05-02
25
2022-05-02
19
Chełmecka Aleksandra
Klub Jeździecki Facimiech
TORNADO (48)
2022-05-01
35
2022-05-01
1
2022-05-02
2022-05-02
2022-05-03
2022-05-03
9
WACZAFA (49)
2022-05-01
2
2022-05-01
23
2022-05-02
28
2022-05-02
9
2022-05-03
2
2022-05-03
11
Czapla Emma
Stajnia Rajdowo Terenowa Nawojowa Góra
LINDO (176)
2022-05-03
7
2022-05-03
Czyż Hanna
OJK PonySport
2022-05-03
3
2022-05-03
Czyżyk- Zahiu Natalia
KS Faruk
MELA (122)
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-02
7
2022-05-02
7
2022-05-03
18
2022-05-03
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (150)
2022-05-01
7
2022-05-01
7
2022-05-02
2
100
2022-05-02
12
2022-05-03
3
100
Dobrzycka Hanna
Ks Faruk
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-02
2022-05-03
4
2022-05-03
2022-05-02
Dratwińska Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HAMADA (41)
2022-05-01
15
2022-05-01
19
2022-05-02
6
2022-05-03
8
Draus Mateusz
Zaczarowame Wzgórze
FOREST (136)
2022-05-01
27
2022-05-01
31
2022-05-02
24
2022-05-03
2022-05-03
2022-05-02
4
AMBICJA (151)
2022-05-01
30
2022-05-01
34
2022-05-02
21
2022-05-03
15
2022-05-02
2
2022-05-03
Drewniak Katarzyna
brak
SULIWAN (29)
2022-05-03
2022-05-03
8
Dubik Julia
WLKS Krakus
LA COSTA (163)
2022-05-01
1
2022-05-01
31
2022-05-02
18
2022-05-02
13
2022-05-03
3
2022-05-03
13
Dwornicka Maja
BPK
2022-05-01
22
2022-05-01
2022-05-02
2022-05-02
6
Fedorczak Vincent
BPK
CASIMIR (53)
2022-05-01
31
2022-05-01
2022-05-02
23
2022-05-02
2022-05-03
3
2022-05-03
2022-05-01
34
2022-05-01
2022-05-02
28
2022-05-02
2022-05-03
2022-05-03
11
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-05-01
4
2022-05-02
4
2022-05-02
14
2022-05-03
2
100
2022-05-03
6
Foksińska Izabela
brak
2022-05-01
38
2022-05-01
2022-05-02
26
2022-05-02
2022-05-03
8
2022-05-03
14
Frej Florentyna
SK Kochul
WITALIJ (21)
2022-05-01
1
2022-05-02
5
2022-05-03
8
Gaczorek Grzegorz
BPK
2022-05-01
2022-05-01
40
2022-05-02
22
2022-05-02
2022-05-03
5
2022-05-03
IMBIR W (94)
2022-05-01
25
2022-05-02
15
2022-05-02
18
2022-05-03
2
2022-05-03
Gajęcka Edyta
KJ Facimiech
CIEKAWA (76)
2022-05-02
25
2022-05-02
LARS (69)
2022-05-01
12
2022-05-01
15
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (64)
2022-05-01
18
2022-05-02
11
2022-05-03
1
Gałczyńska Aleksandra
Klub Sportowy Faruk
CYRUS (52)
2022-05-01
33
2022-05-02
19
2022-05-03
11
Grodska Iga
JKS Equi Verso
REXERA (141)
2022-05-01
3
2022-05-01
2022-05-02
4
2022-05-02
17
EL NINO M (142)
2022-05-01
42
2022-05-01
2022-05-02
30
2022-05-02
Grodska Magdalena
BPK
FRANKO (140)
2022-05-01
2022-05-01
2022-05-02
32
2022-05-02
28
Gruszka Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2022-05-01
6
2022-05-01
2022-05-02
7
2022-05-02
ARENA (121)
2022-05-01
11
2022-05-01
4
2022-05-02
16
2022-05-02
5
Gruszka Stefania
Stajnia Nawojowa Góra
DIAMENT (129)
2022-05-03
2
2022-05-03
10
Grzegorczyk Agnieszka
WLKS Krakus Swoszowice
CATTLEYA (108)
2022-05-01
22
2022-05-01
2022-05-02
25
2022-05-03
6
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (77)
2022-05-01
1
2022-05-01
22
2022-05-02
1
2022-05-02
18
2022-05-03
5
2022-05-03
9
Halo Kornelia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
BOND BEJ (164)
2022-05-01
1
2022-05-02
10
2022-05-03
9
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2022-05-02
10
2022-05-03
2
Hojka Dawid
Wlks Krakus
KIRA Z (152)
2022-05-01
32
2022-05-01
2022-05-02
12
2022-05-03
9
2022-05-03
Huntemann Oliwia
Klub Sportowy LASER TEAM
HERA (101)
2022-05-03
3
Hus Kaja
BPK Podkarpackie
BELLA (143)
2022-05-01
2022-05-01
10
2022-05-02
3
2022-05-02
1
Idzik Teresa
BPK
SHELBY I (137)
2022-05-01
18
2022-05-02
8
2022-05-01
13
Ilmer Ida
KJ Perrin Rudawa
2022-05-01
9
Jahan Maya
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-01
2022-05-01
Jahan Olivia
Klub Sportowy Bór
2022-05-01
1
2022-05-01
1
Jamróz Nina
Klub Sportowy LASER TEAM
DIESEL (102)
2022-05-02
2022-05-02
13
2022-05-03
5
2022-05-03
Jarosz Katarzyna
bpk
2022-05-02
14
2022-05-02
2022-05-03
9
2022-05-03
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (114)
2022-05-01
1
2022-05-02
2
200
2022-05-03
5
ZORAN (166)
2022-05-03
7
Jaworska Małgorzata
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
ZORAN (166)
2022-05-01
11
2022-05-02
14
Kamińska Martyna
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-05-01
12
2022-05-01
2022-05-02
31
2022-05-02
2022-05-03
2022-05-03
Kasperczyk Julita
BPK
DIORYT (144)
2022-05-01
1
2022-05-02
3
2022-05-03
4
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (60)
2022-05-02
7
2022-05-03
2
2022-05-02
7
Kisiel - Dorohinicka Monika
Klub Sportowy Bór Toporzysko
REN (56)
2022-05-01
2022-05-01
2022-05-02
2022-05-02
2022-05-03
20
2022-05-03
Klimczyk Weronika
KJK Pod Żubrem
IKAR (58)
2022-05-01
16
2022-05-01
2022-05-02
21
2022-05-02
31
2022-05-03
7
2022-05-03
Klimek Weronika
Krakowska Akademia Sportu
LUXOR (32)
2022-05-01
2022-05-02
29
2022-05-02
Korus Anna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
LASEK (145)
2022-05-01
1
2022-05-01
7
2022-05-03
1
2022-05-03
1
Korus Zuzanna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
ALF (146)
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-03
6
2022-05-03
12
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (112)
2022-05-01
21
2022-05-01
5
2022-05-02
1
300
2022-05-03
1
200
2022-05-03
8
2022-05-02
4
Kowalska Anna
BPK
2022-05-01
1
2022-05-02
12
2022-05-03
7
Kowalska Michalina
WLKS Krakus Swoszowice
CARMEN (14)
2022-05-01
2022-05-01
2022-05-02
18
2022-05-02
2022-05-03
16
2022-05-03
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
MILTON (160)
2022-05-01
10
2022-05-01
33
2022-05-02
30
2022-05-02
2022-05-03
14
LAXTON (161)
2022-05-01
14
2022-05-02
10
2022-05-03
1
300
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2022-05-02
1
400
Kozińska Konstancja
WLKS Krakus
AKERMAN (67)
2022-05-01
17
2022-05-01
2022-05-02
7
2022-05-02
2022-05-03
9
2022-05-03
5
Krakowiak Natalia
Klub Jeździecki Facimiech
DIORYT (144)
2022-05-02
22
2022-05-01
11
2022-05-03
11
Krzykawska Anna
Bez Przynależności Klubowej
MATRIX (23)
2022-05-03
2022-05-03
Krzywosz Emilia
bpk
GEDI (66)
2022-05-03
1
2022-05-03
12
Kubać Anna
KJ Facimiech
ELIGARD (75)
2022-05-02
2022-05-02
27
Kubiak Grzegorz Andrzej
Bpk śląskie
2022-05-01
2
2022-05-01
2
2022-05-02
4
2022-05-02
3
200
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2022-05-02
2
300
Kwiecień Amelia
Konecki KJ Fullmet
JAYJAYM (106)
2022-05-01
30
2022-05-01
2022-05-02
6
2022-05-02
2022-05-03
7
Kwolek Julia
Ranczo Hucułek
GRANDIOS (155)
2022-05-01
Leńczowska Patrycja
Bpk
2022-05-02
14
2022-05-02
Leśniak Krzysztof
Wlks krakus Swoszowice
LUNA KG (156)
2022-05-01
8
2022-05-02
13
CALISTO 7 (157)
2022-05-01
2022-05-01
27
2022-05-03
13
2022-05-03
2022-05-01
35
2022-05-01
2022-05-02
24
2022-05-02
2022-05-03
10
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2022-05-02
5
FOR FUN 7 (173)
2022-05-02
9
2022-05-02
6
Łuczak Julia
Klub Sportowy Faruk
CYRUS (52)
2022-05-01
21
2022-05-02
10
2022-05-03
8
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
AMOS (159)
2022-05-01
11
2022-05-02
8
2022-05-02
12
2022-05-03
18
Maciaszek Natalia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2022-05-01
41
2022-05-01
2022-05-02
19
2022-05-03
13
2022-05-03
Maj Justyna
Ks Faruk
JUTA (124)
2022-05-01
1
2022-05-01
26
2022-05-02
23
2022-05-02
2022-05-03
5
2022-05-03
Małopolska Zofia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
BOND BEJ (164)
2022-05-01
1
2022-05-02
3
2022-05-03
12
Masseli Wiktoria
Nn
2022-05-02
2022-05-02
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
CHAMANII (165)
2022-05-01
3
2022-05-02
11
2022-05-02
11
2022-05-03
3
50
Meres Paulina
JKS Pogórze
PORANEK (59)
2022-05-01
4
2022-05-01
2022-05-02
2022-05-02
2022-05-03
6
2022-05-03
6
Michalik Anna
Krakowska Akademia Sportu
MINOR (33)
2022-05-01
19
2022-05-01
2022-05-02
2022-05-02
27
Mierzyńska-Kiebzak Maria
Bpk
2022-05-02
3
2022-05-02
2022-05-03
17
2022-05-03
Mikoś Agnieszka
bzk
NEKNES (37)
2022-05-03
4
Morawski Robert
OJK Stajnia Pod Dębami
IWAN (34)
2022-05-03
6
2022-05-03
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2022-05-01
25
2022-05-02
17
2022-05-03
12
Pawłowska Joanna
WLKS KRAKUS Swoszowice
ELVIS (30)
2022-05-01
33
2022-05-01
1
2022-05-02
29
2022-05-02
2022-05-03
8
2022-05-03
Pekaniec Józef
WLKS Krakus Swoszowice
2022-05-01
2
2022-05-02
15
2022-05-01
1
2022-05-02
6
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2022-05-01
8
2022-05-02
5
2022-05-03
7
Pięta Malwina
SK Kochul
LIZA (19)
2022-05-01
1
2022-05-01
2022-05-02
12
2022-05-03
7
Piętka Amelia
WLKS KRAKUS
BOLTER (22)
2022-05-01
2022-05-01
2022-05-02
17
2022-05-02
2022-05-03
6
2022-05-03
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (18)
2022-05-01
29
2022-05-01
20
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (18)
2022-05-02
14
2022-05-02
20
2022-05-03
4
2022-05-03
19
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2022-05-01
5
2022-05-01
8
2022-05-02
1
200
2022-05-03
6
Polaczek Klaudia
PECK
SOFIA (55)
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-02
2
2022-05-02
2022-05-03
17
2022-05-03
Profic Monika
bpk
GALERIA (73)
2022-05-01
2022-05-01
29
2022-05-03
4
2022-05-03
Profic Robert
WLKS Krakus
BELINDA (71)
2022-05-01
14
2022-05-01
28
2022-05-03
2022-05-03
Romanko Katarzyna
KJ LEŃCZE
TEQUILA (130)
2022-05-01
2022-05-01
5
2022-05-02
2022-05-02
12
Sack Kinga
WLKS Krakus
2022-05-02
34
2022-05-03
10
Sadowska Hanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (100)
2022-05-02
15
2022-05-02
2022-05-03
1
2022-05-03
2
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
GROT (103)
2022-05-01
2022-05-01
2022-05-03
14
2022-05-03
8
DRACO (105)
2022-05-01
20
2022-05-01
10
2022-05-02
16
2022-05-02
7
2022-05-03
16
2022-05-03
Serafin Weronika
KJ Facimiech
PRIMA (16)
2022-05-02
4
2022-05-02
1
Skarżyński Szymon
Bpk
ZAIR (40)
2022-05-03
7
2022-05-03
Skowron Agata
SK Kochul
JESSY (17)
2022-05-01
2022-05-01
32
2022-05-02
9
2022-05-03
16
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
QUINCY (15)
2022-05-01
3
2022-05-03
1
2022-05-01
24
2022-05-02
19
2022-05-03
12
Skrzypiec Agata
WLKS Krakus Swoszowice
MESSI (80)
2022-05-01
8
2022-05-01
17
2022-05-02
15
JEDI G (81)
2022-05-01
10
2022-05-02
3
100
2022-05-02
2022-05-03
2
200
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
2022-05-01
2022-05-01
25
2022-05-02
14
2022-05-02
1
2022-05-03
9
2022-05-03
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2022-05-02
2022-05-01
24
Stanowska Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
2022-05-01
27
2022-05-01
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
JUVENTIS (169)
2022-05-02
23
2022-05-02
21
2022-05-02
9
2022-05-02
3
50
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2022-05-01
9
2022-05-03
7
Straupisz Milena
Klub Sportowy LASER TEAM
2022-05-02
2022-05-02
2022-05-03
19
2022-05-03
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
CORNO (51)
2022-05-01
5
2022-05-01
3
2022-05-02
13
2022-05-02
8
2022-05-03
4
2022-05-03
4
Szewczyk Joanna
WLKS Krakus Swoszowice
2022-05-01
30
2022-05-01
2022-05-02
27
2022-05-02
16
2022-05-03
3
Szrajer Anna
Kielecki KJ
CALISTA (134)
2022-05-01
23
2022-05-01
9
2022-05-02
22
2022-05-02
2022-05-03
8
2022-05-03
Szrajer Herbert
Kielecki Klub Jeździecki
2022-05-01
23
2022-05-01
6
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
BONA (109)
2022-05-01
26
2022-05-01
14
2022-05-02
16
2022-05-02
29
2022-05-03
3
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2022-05-02
10
2022-05-02
5
2022-05-03
4
Szulakowski Mikołaj
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
STEP (125)
2022-05-01
32
2022-05-01
12
Tumielewicz Małgorzata
BPK
2022-05-03
11
2022-05-03
Turaj Kinga
BPK
2022-05-01
26
2022-05-02
18
2022-05-02
17
2022-05-03
4
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARAT (44)
2022-05-01
3
2022-05-01
2022-05-02
13
2022-05-02
2022-05-03
13
2022-05-03
2022-05-01
2022-05-01
21
2022-05-02
3
2022-05-02
2022-05-03
5
2022-05-03
2022-05-01
4
2022-05-01
2022-05-02
12
2022-05-02
2022-05-03
9
2022-05-03
Walczak Nikola
BPK
KENIA (6)
2022-05-01
1
2022-05-01
36
Wąsik Witold
Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
2022-05-01
7
2022-05-01
13
2022-05-03
15
2022-05-03
5
Wilk Lena
KJ Leńcze
KROPELKA (131)
2022-05-02
1
2022-05-02
SERYL (132)
2022-05-02
5
2022-05-02
2022-05-03
1
Wiśniewska Emilia
bpk
POKER (61)
2022-05-01
34
2022-05-01
Władyka Lena
WLKS Krakus Swoszowice
FIRST (31)
2022-05-01
9
2022-05-01
2022-05-02
20
2022-05-02
2022-05-03
13
2022-05-03
Wójcik Lilianna
SK Kochul
JESSY (17)
2022-05-01
2022-05-02
19
2022-05-03
13
LIZA (19)
2022-05-03
Woźniacka Amelia
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2022-05-02
2022-05-02
20
2022-05-03
14
2022-05-03
Woźniacka Anna
BPK
ASHANTI (62)
2022-05-02
11
2022-05-03
14
Woźniacki Marek
BPK
ASHANTI (62)
2022-05-02
17
2022-05-03
6
Woźniak Anna
WLKS Krakus
DAMAR (36)
2022-05-01
16
2022-05-01
2022-05-02
4
2022-05-02
4
2022-05-03
3
Woźniak Nikola
Klub Sportowy Bór
MARKIZA (78)
2022-05-01
1
2022-05-01
1
2022-05-01
27
2022-05-01
37
Wypych Karolina
SK Kochul
JESSY (17)
2022-05-03
17
WITALIJ (21)
2022-05-01
27
2022-05-02
8
2022-05-03
10
Zięba Anna
KJK Szary
LIZA (19)
2022-05-01
28
2022-05-02
2022-05-02
26
Ziemianin Nikola
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
GRANDIOS (155)
2022-05-02
6
2022-05-03
2

Number of Riders: 148

Number of Horses: 164

The sum of prizes: 2 800.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl