Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

I Memoriał Olega Badałowa. ZR i ZT w skokach przez przeszkody
KJK Pod ŻubremNiepołomice, 17-19.06.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
189 ACCEPTED 2022-06-18 17:53:08
2022-06-18 17:53:08
Kamil Dubiel CLEMENS
  • 1x 19/C1/Konkurs 19 - C1 - Reg. zwykły z rozgrywką 238.2.2 – Grand Prix – Memoriał Olega Badałowa
188 ACCEPTED 2022-06-17 11:32:47
2022-06-17 11:32:47
Alicja Łobożewicz MAFIOSO
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
187 ACCEPTED 2022-06-16 18:31:19
2022-06-16 18:31:19
Joanna Korabik BAFRA
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
186 ACCEPTED 2022-06-16 07:10:12
2022-06-16 07:09:08
Berenika Pawlik ENLARGE PC
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
185 ACCEPTED 2022-06-15 12:02:17
2022-06-15 12:02:17
Hanna Śmietana BOHEMMA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
184 ACCEPTED 2022-06-14 12:50:52
2022-06-14 12:50:52
Bartosz Słabiak BALANTAJ
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
183 ACCEPTED 2022-06-13 18:02:42
2022-06-13 18:02:42
Hanna Żurek HASTRONA Z
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
182 ACCEPTED 2022-06-16 07:30:23
2022-06-10 23:28:32
Martyna Barczyk ALBERJIM
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 12/N/Konkurs 12 - N - Reg. szybkości 239 Tabela C
  • 1x 17/P1/Konkurs 17 - P1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N1/Konkurs 18 - N1 - Reg. zwykły z rozgrywką 238.2.2
181 ACCEPTED 2022-06-11 12:41:35
2022-06-10 23:23:07
Karolina Stanowska FINE LINE
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
180 ACCEPTED 2022-06-11 12:41:28
2022-06-10 23:19:01
Zuzanna Korus ALF
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
179 ACCEPTED 2022-06-11 12:41:19
2022-06-10 23:14:55
Anna Korus BALLYSEEDY JACKO
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
178 ACCEPTED 2022-06-11 12:41:11
2022-06-10 23:12:48
Anna Korus LASEK
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
177 ACCEPTED 2022-06-11 12:41:07
2022-06-10 22:54:55
Stefania Gruszka DIAMENT
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
176 ACCEPTED 2022-06-11 10:44:51
2022-06-10 22:07:54
Weronika Klimczyk IKAR
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
175 ACCEPTED 2022-06-11 11:42:43
2022-06-10 21:53:23
Agnieszka Piasecka CAPPUCCINO
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
174 ACCEPTED 2022-06-11 11:42:05
2022-06-10 21:51:09
Maja Ciosek CAPPUCCINO
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
173 ACCEPTED 2022-06-13 14:12:15
2022-06-10 21:40:27
Magdalena Grodska FRANKO
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
172 ACCEPTED 2022-06-13 14:12:21
2022-06-10 21:39:50
Iga Grodska REXERA
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
171 ACCEPTED 2022-06-13 14:12:30
2022-06-10 21:39:16
Iga Grodska EL NINO M
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
170 ACCEPTED 2022-06-13 10:55:39
2022-06-10 20:55:20
Zbigniew Waligórski BENETTON
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
169 ACCEPTED 2022-06-13 10:55:42
2022-06-10 20:55:02
Michalina Marczewska BIG BOY FAMILIA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
168 ACCEPTED 2022-06-13 10:55:45
2022-06-10 20:54:43
Maja Janukowicz CERBER
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
167 ACCEPTED 2022-06-16 18:49:36
2022-06-10 20:54:07
Aleksandra Dzióbek MIKA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
166 ACCEPTED 2022-06-11 05:58:42
2022-06-10 19:12:01
Jagna Bryniarska SENCHA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
165 ACCEPTED 2022-06-10 18:49:28
2022-06-10 17:45:42
Liliana Skrzypczak STRYKER
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
164 ACCEPTED 2022-06-10 20:02:02
2022-06-10 17:15:33
Berenika Pawlik GENTLEMAN V.D.WOESTENHAIDE
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
163 ACCEPTED 2022-06-10 17:22:31
2022-06-10 15:31:32
Wojciech Flanek INIDA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
162 ACCEPTED 2022-06-10 17:22:29
2022-06-10 15:30:48
Emilia Flanek PARYS
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
161 ACCEPTED 2022-06-13 10:58:03
2022-06-10 14:01:09
Konstancja Radwańska DRUH
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
160 ACCEPTED 2022-06-10 13:58:30
2022-06-10 13:58:30
Anna Szary-Ziębicka QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
159 ACCEPTED 2022-06-13 10:58:05
2022-06-10 13:58:01
Gabriela Zielińska DRUH
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
158 ACCEPTED 2022-06-10 14:39:12
2022-06-10 12:54:05
Krzysztof Leśniak JEDI G
  • 2x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
157 ACCEPTED 2022-06-10 20:01:46
2022-06-10 12:01:10
Berenika Pawlik SILVER DAKAR VDL
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
156 ACCEPTED 2022-06-10 19:52:21
2022-06-10 11:06:49
Gabriela Figiel DEROŃ
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
155 ACCEPTED 2022-06-10 19:52:27
2022-06-10 11:04:19
Angelika Natanek DEROŃ
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
154 ACCEPTED 2022-06-10 20:01:37
2022-06-10 10:52:31
Kinga Gancarz RACJO
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
153 ACCEPTED 2022-06-10 19:52:11
2022-06-10 10:50:42
Katarzyna Hanusiak RACJO
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
152 ACCEPTED 2022-06-13 12:19:35
2022-06-10 07:47:54
Zuzanna Wszołek DANTON
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
151 ACCEPTED 2022-06-13 12:19:42
2022-06-10 07:47:21
Magdalena Bukowska DANTON
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
150 ACCEPTED 2022-06-10 20:01:26
2022-06-10 07:46:46
Berenika Pawlik KANDY PROGRES
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
149 ACCEPTED 2022-06-10 20:01:21
2022-06-10 07:45:13
Alicja Mielcarek KLEOPATRA PROGRES
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
148 ACCEPTED 2022-06-10 07:08:50
2022-06-10 07:01:10
Wiktoria Koza SUMIRA
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
147 ACCEPTED 2022-06-10 14:06:23
2022-06-09 22:03:36
Wojciech Wróbel BIARRITZ AA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
146 ACCEPTED 2022-06-10 14:06:25
2022-06-09 22:02:36
Aleksandra Ślusarska MAŁY GIN
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
145 ACCEPTED 2022-06-10 14:06:31
2022-06-09 22:02:00
Iga Ślusarska H'BACCARD
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
144 ACCEPTED 2022-06-10 14:06:36
2022-06-09 22:01:22
Aniela Węgłowska DEMODEX
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
143 ACCEPTED 2022-06-10 14:06:41
2022-06-09 22:00:23
Przemysław Sobczyk DWORNA DAMA
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
142 ACCEPTED 2022-06-10 14:06:48
2022-06-09 21:59:56
Przemysław Sobczyk D'OCYNK
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
141 ACCEPTED 2022-06-10 14:07:35
2022-06-09 21:59:00
Magdalena Zaręba KING
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
140 ACCEPTED 2022-06-10 14:07:13
2022-06-09 21:57:50
Maria Steskal WENEZUELA
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
139 ACCEPTED 2022-06-10 14:07:19
2022-06-09 21:56:37
Julia Pilarczyk JUAREZ
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
138 ACCEPTED 2022-06-10 14:07:27
2022-06-09 21:55:11
Aleksandra Krok DONNA ESGAROTH HW
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
137 ACCEPTED 2022-06-10 14:07:29
2022-06-09 21:53:58
Aneta Janowiak WINERIN
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
136 ACCEPTED 2022-06-10 14:04:34
2022-06-09 21:45:37
Kamil Oleksy REA
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
135 ACCEPTED 2022-06-10 18:48:59
2022-06-09 21:26:12
Natalia Przydatek MUQATI
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
134 ACCEPTED 2022-06-10 20:00:28
2022-06-09 20:15:46
Katarzyna Wachowicz BERGAMO
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
133 ACCEPTED 2022-06-09 16:19:26
2022-06-09 16:11:43
Jagoda Rejman MARSZAŁEK
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
132 ACCEPTED 2022-06-10 19:41:31
2022-06-09 15:15:16
Amelia Stachnik UNA VEZ
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
131 ACCEPTED 2022-06-09 15:36:05
2022-06-09 14:41:37
Oliwia Miś MANHATTAN BLUE AK
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
130 ACCEPTED 2022-06-10 05:47:01
2022-06-09 12:35:16
Karolina Pindur-Antosz KAISER I
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
129 ACCEPTED 2022-06-10 14:03:22
2022-06-09 11:37:33
Nadia Wojtaczka MIYAN
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
128 ACCEPTED 2022-06-09 11:22:07
2022-06-09 11:07:26
Kamila Piórkowska WIKTORIUS
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
127 ACCEPTED 2022-06-09 11:22:11
2022-06-09 10:39:24
Justyna Piwowarczyk AQUA XIMA-NOOR
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
126 ACCEPTED 2022-06-11 05:58:55
2022-06-09 10:21:38
Joanna Szewczyk HIS ROYAL
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
125 ACCEPTED 2022-06-09 16:47:18
2022-06-09 09:43:02
Zuzanna Minior KOKAINA
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
124 ACCEPTED 2022-06-09 16:47:22
2022-06-09 09:42:38
Julia Minior THORGAL
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
123 ACCEPTED 2022-06-09 13:01:19
2022-06-09 06:50:31
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 12/N/Konkurs 12 - N - Reg. szybkości 239 Tabela C
  • 1x 13/C/Konkurs 13 - C - Reg. szybkości 239 Tabela C
  • 1x 18/N1/Konkurs 18 - N1 - Reg. zwykły z rozgrywką 238.2.2
  • 1x 19/C1/Konkurs 19 - C1 - Reg. zwykły z rozgrywką 238.2.2 – Grand Prix – Memoriał Olega Badałowa
122 ACCEPTED 2022-06-10 20:00:12
2022-06-08 22:50:36
Szymon Najdzionek SPARTA DE BETZE Z
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
121 ACCEPTED 2022-06-10 20:00:03
2022-06-08 22:50:02
Szymon Najdzionek CIGARETTA
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
120 ACCEPTED 2022-06-09 13:01:36
2022-06-08 22:13:51
Kalina Baran INES
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
119 ACCEPTED 2022-06-09 13:01:33
2022-06-08 21:56:19
Emilia Zborowska INES
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
118 ACCEPTED 2022-06-09 16:42:47
2022-06-08 19:23:52
Emilia Walenciak OPAR Z BRZEZIA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
117 ACCEPTED 2022-06-10 17:21:09
2022-06-08 19:00:13
Zuzanna Spytkowska OMAR
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
116 ACCEPTED 2022-06-13 18:00:23
2022-06-08 18:26:15
Blanka Wietecha HUMBAK
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
115 ACCEPTED 2022-06-13 18:01:04
2022-06-08 18:25:47
Laura Wietecha ESCOBAR AA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
114 ACCEPTED 2022-06-10 14:04:55
2022-06-08 16:29:24
Laura Czapla LINDO
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
113 ACCEPTED 2022-06-10 05:46:37
2022-06-08 10:02:49
Maja Marcinkiewicz HAVIER
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
112 ACCEPTED 2022-06-09 13:00:30
2022-06-08 08:31:10
Emilia Kobiela MUSTAFA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
111 ACCEPTED 2022-06-09 13:44:18
2022-06-07 22:32:28
Liliana Stopyra DROLIAN AA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2022-06-08 10:36:51
2022-06-07 22:21:13
Krzysztof Pyrek MEDEA
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2022-06-08 09:11:59
2022-06-07 22:20:42
Helena Dudzińska CARANDO 3
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
108 ACCEPTED 2022-06-08 10:36:46
2022-06-07 22:20:36
Krzysztof Pyrek ANABELLA (ALPAGA)
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
107 ACCEPTED 2022-06-08 10:36:38
2022-06-07 22:14:38
Aleksandra Biedziak ENJOY
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
106 ACCEPTED 2022-06-08 10:36:33
2022-06-07 22:14:10
Aleksandra Biedziak LA LUNA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
105 ACCEPTED 2022-06-14 15:12:21
2022-06-07 19:59:19
Julia Dudzińska MINAS VAN DE RANKHOEVE
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
104 ACCEPTED 2022-06-08 10:32:11
2022-06-07 16:26:18
Nina Stolarska ODYLLA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
103 ACCEPTED 2022-06-10 05:47:15
2022-06-07 15:41:02
Weronika Serafin PRIMA
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-06-10 19:58:47
2022-06-07 15:34:07
Julia Rajca H-BATAGLLIO
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
101 ACCEPTED 2022-06-10 19:48:49
2022-06-07 07:03:14
Kinga Drewniany BEAU DU SANCY
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P1/Konkurs 17 - P1 - Reg. zwykły 238.2.1
100 ACCEPTED 2022-06-07 11:32:33
2022-06-06 21:37:04
Oliwia Bularska ZACK
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
99 ACCEPTED 2022-06-13 11:58:23
2022-06-06 18:49:27
Nina Jamróz DIESEL
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2022-06-10 19:58:35
2022-06-06 18:41:19
Maja Sadowska DRACO
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
97 ACCEPTED 2022-06-10 14:03:50
2022-06-06 18:40:02
Alicja Wolff JESSY
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
96 ACCEPTED 2022-06-10 14:39:15
2022-06-06 17:31:14
Krzysztof Leśniak FOR FUN 7
  • 2x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
95 ACCEPTED 2022-06-10 14:39:17
2022-06-06 17:29:59
Krzysztof Leśniak LUNA KG
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
94 ACCEPTED 2022-06-10 14:39:19
2022-06-06 17:29:24
Krzysztof Leśniak KENZO V/D ZWINKHOEVE
  • 1x 7/C/Konkurs 7 - C - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 13/C/Konkurs 13 - C - Reg. szybkości 239 Tabela C
93 ACCEPTED 2022-06-07 15:39:44
2022-06-06 13:32:44
Maja Hernik DIOMEDES
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2022-06-07 15:44:51
2022-06-06 13:32:13
Karolina Kamecka DIOMEDES
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
91 ACCEPTED 2022-06-07 15:46:08
2022-06-06 13:31:22
Amelia Hałucha DIOMEDES
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
90 ACCEPTED 2022-06-07 15:46:18
2022-06-06 13:29:43
Nicole Hałucha PROMOCJA
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
89 ACCEPTED 2022-06-07 15:44:45
2022-06-06 13:29:01
Amelia Kamecka PROMOCJA
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2022-06-07 15:38:29
2022-06-06 12:58:03
Iga Pączkowska SYNAJ
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-06-07 15:38:27
2022-06-06 12:56:47
Wojciech Skowron SYNAJ
  • 2x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-06-15 12:24:40
2022-06-05 23:26:35
Wiktoria Soswa CAMEL
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
85 ACCEPTED 2022-06-15 12:24:52
2022-06-05 23:23:10
Wiktoria Soswa A MANUKA W
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
84 ACCEPTED 2022-06-09 07:01:29
2022-06-05 13:00:50
Gabriela Bucka PORANEK
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
83 ACCEPTED 2022-06-09 11:56:26
2022-06-05 11:47:49
Magdalena Kopczyńska SYMEON M
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
82 ACCEPTED 2022-06-07 12:13:40
2022-06-05 08:20:42
Julia Fabisz EMANUEL WAN
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-06-06 07:29:52
2022-06-04 21:55:45
Łukasz Cieślik JASIR
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
80 ACCEPTED 2022-06-06 07:37:49
2022-06-04 14:30:51
Natalia Ozga DIALEKTYKA HIPPICA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
79 ACCEPTED 2022-06-10 19:37:35
2022-06-04 10:54:10
Angelika Natanek JOINT
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
78 ACCEPTED 2022-06-10 05:46:39
2022-06-03 18:02:59
Alicja Marcinkiewicz HAVIER
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
77 ACCEPTED 2022-06-10 19:58:23
2022-06-03 16:21:27
Krzysztof Złocki COCO LADY
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2022-06-06 07:37:39
2022-06-03 15:58:25
Victoria Styś OSKAR
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
75 ACCEPTED 2022-06-06 07:37:35
2022-06-03 15:57:58
Victoria Styś CORNO
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 12/N/Konkurs 12 - N - Reg. szybkości 239 Tabela C
74 ACCEPTED 2022-06-07 15:45:12
2022-06-03 12:53:33
Helena Górnikowska BAILANDO
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
73 ACCEPTED 2022-06-06 07:37:25
2022-06-03 09:52:10
Aleksandra Dolińska PERFECT ONE
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
72 ACCEPTED 2022-06-15 16:12:10
2022-06-03 05:45:33
Przemysław Trawiński CHACCO-BOY
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
71 ACCEPTED 2022-06-07 17:35:18
2022-06-02 15:49:03
Łukasz Przybylski VIGARO VON HARY Z
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
70 ACCEPTED 2022-06-07 17:35:42
2022-06-02 15:48:36
Łukasz Przybylski KOREA II HIPPICA
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
69 ACCEPTED 2022-06-07 17:35:03
2022-06-02 15:48:12
Łukasz Przybylski JURRY BLEU K
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Konkurs 7 - C - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2022-06-07 17:35:50
2022-06-02 15:47:42
Łukasz Przybylski ICOLINE
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2022-06-13 12:17:20
2022-06-02 13:10:22
Emilia Gorzelska BONA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2022-06-10 19:57:56
2022-06-02 11:33:22
Olga Skrobacz C-BOLT
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2022-06-09 13:00:46
2022-06-01 17:39:40
Hanna Dobrzycka TANGO PONY SPORT
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2022-06-10 19:57:48
2022-06-01 14:00:39
Milena Mickiewicz KUKLIK
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2022-06-13 17:59:21
2022-06-01 11:47:38
Emilia Buwaj FIKUS-TABUN
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2022-06-13 12:06:10
2022-06-01 08:37:12
Justyna Maj JUTA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
61 ACCEPTED 2022-06-10 19:41:03
2022-05-31 15:54:08
Vincent Fedorczak CASIMIR
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 2x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-06-10 19:40:56
2022-05-31 15:53:10
Vincent Fedorczak WIQUIRRA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2022-06-13 12:06:04
2022-05-31 15:50:33
Natalia Czyżyk- Zahiu MELA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2022-06-13 12:05:57
2022-05-31 15:50:03
Natalia Czyżyk- Zahiu DIAMENT WIKTOROWA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
57 ACCEPTED 2022-06-13 11:58:42
2022-05-30 21:46:11
Hanna Sadowska SZANTA
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2022-06-03 07:39:19
2022-05-30 20:21:32
Olga Sobiech TEST
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2022-06-06 12:49:24
2022-05-30 19:19:00
Amelia Bober ROSSINI
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2022-05-30 15:08:27
2022-05-30 14:08:29
Iwona Feliksiewicz VIGGO
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 12/N/Konkurs 12 - N - Reg. szybkości 239 Tabela C
  • 2x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P1/Konkurs 17 - P1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N1/Konkurs 18 - N1 - Reg. zwykły z rozgrywką 238.2.2
53 ACCEPTED 2022-05-30 15:08:34
2022-05-30 14:07:46
Iwona Feliksiewicz MISTERIA
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Konkurs 7 - C - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 12/N/Konkurs 12 - N - Reg. szybkości 239 Tabela C
  • 1x 13/C/Konkurs 13 - C - Reg. szybkości 239 Tabela C
  • 1x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P1/Konkurs 17 - P1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N1/Konkurs 18 - N1 - Reg. zwykły z rozgrywką 238.2.2
52 ACCEPTED 2022-05-30 15:08:39
2022-05-30 14:06:55
Bernard Grzywna ONIL
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 12/N/Konkurs 12 - N - Reg. szybkości 239 Tabela C
  • 2x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P1/Konkurs 17 - P1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N1/Konkurs 18 - N1 - Reg. zwykły z rozgrywką 238.2.2
51 ACCEPTED 2022-06-03 06:04:17
2022-05-30 09:02:17
Oliwia Jania KARISMA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-06-13 18:09:29
2022-05-30 07:50:29
Magdalena Kaim BAKŁAJ
  • 1x 7/C/Konkurs 7 - C - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
49 ACCEPTED 2022-06-09 13:04:23
2022-05-29 19:16:16
Maja Najdzionek FUKS
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-06-06 12:51:45
2022-05-29 09:10:37
Anna Kapusta SHADOW
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2022-05-30 07:46:47
2022-05-28 23:15:36
Julia Wojdacz CARMEN
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
46 ACCEPTED 2022-06-10 19:57:08
2022-05-27 14:59:53
Robert Profic DON PEDRO ZW
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2022-06-10 19:57:02
2022-05-27 14:59:21
Monika Profic GALERIA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-06-10 19:56:57
2022-05-27 14:58:41
Robert Profic BELINDA
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-05-30 10:07:29
2022-05-26 19:59:41
Pola Depowska LEXUS
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2022-06-15 12:47:26
2022-05-25 18:33:25
Jerzy Pandel DEFINICJA
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-05-28 19:35:30
2022-05-25 16:17:42
Aleksandra Sobocka LYSANDER-WM
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2022-06-09 16:49:17
2022-05-25 13:47:18
Inga Radwańska KOLIBRA
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-06-07 15:42:35
2022-05-25 13:46:47
Ewa Kut KANNQUALITY
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2022-06-07 14:41:15
2022-05-25 13:46:25
Martyna Węgrzyn LEONIDAS
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
37 ACCEPTED 2022-06-07 14:41:18
2022-05-25 13:45:57
Mikołaj Węgrzyn ELEKT
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
36 ACCEPTED 2022-06-06 12:56:13
2022-05-25 13:45:27
Anna Gorczyńska CONLOU
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2022-06-07 15:42:37
2022-05-25 13:44:11
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Konkurs 7 - C - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2022-06-10 14:10:42
2022-05-25 10:24:05
Olga Janas EL NINO
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-05-25 11:37:20
2022-05-25 10:21:36
Justyna Król SILVER STAR
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2022-05-27 06:32:58
2022-05-24 22:41:56
Justyna Pałkowska DERRICK
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-06-13 11:53:08
2022-05-24 12:10:50
Oliwia Czarnek DONNA RIVENDELL
  • 2x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 2x 17/P1/Konkurs 17 - P1 - Reg. zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-06-15 12:45:06
2022-05-23 12:16:32
Anna Pandel CHANEL-N
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2022-05-31 12:37:53
2022-05-23 12:16:00
Kamila Kałwa DENIRO
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Konkurs 7 - C - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 13/C/Konkurs 13 - C - Reg. szybkości 239 Tabela C
  • 1x 18/N1/Konkurs 18 - N1 - Reg. zwykły z rozgrywką 238.2.2
28 ACCEPTED 2022-06-07 11:31:16
2022-05-22 21:02:10
Agata Drewiczewska KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
27 ACCEPTED 2022-06-06 10:39:04
2022-05-20 14:14:31
Anna Wałęga ZIP CODE
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2022-06-09 13:34:25
2022-05-19 14:44:26
Zuzanna Kamińska HIPIS
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
25 ACCEPTED 2022-06-09 13:34:02
2022-05-19 14:43:48
Barbara Jeleń DENIS
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2022-06-09 13:34:34
2022-05-19 14:43:16
Julia Góra AREST
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2022-06-09 13:33:51
2022-05-19 14:42:44
Magda Górny CHARM
  • 2x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
22 ACCEPTED 2022-06-02 19:02:01
2022-05-18 14:53:42
Rafał Walaszek KARAT
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-06-02 19:01:40
2022-05-18 14:53:15
Milena Zontek LOTUS-TREN
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2022-06-02 19:01:28
2022-05-18 14:52:00
Maria Strama ROXY
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2022-06-02 19:01:04
2022-05-18 14:51:35
Laura Bachniak SIMBA ZK
  • 2x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2022-06-02 19:01:16
2022-05-18 14:50:43
Marta Galos KARMEN AA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-05-31 12:38:43
2022-05-18 14:50:13
Agata Kotynia GALA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
16 ACCEPTED 2022-06-13 11:48:34
2022-05-15 10:17:03
Dawid Hojka KIRA Z
  • 2x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2022-06-10 19:43:50
2022-05-14 22:52:46
Weronika Sławińska KRYSA
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2022-06-10 19:42:12
2022-05-14 22:45:00
Zofia Tatara CUTE AS HELL
  • 2x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 2x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2022-06-10 19:41:52
2022-05-14 22:44:30
Weronika Sławińska RHEAGO
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P1/Konkurs 17 - P1 - Reg. zwykły 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-06-15 14:58:09
2022-05-14 21:22:15
Kinga Czekaj LIBIA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-05-30 07:46:25
2022-05-07 18:50:18
Szymon Skarżyński ZAIR
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2022-05-30 07:47:05
2022-05-07 18:49:15
Julia Wojdacz FLAMENCO
  • 1x 1/LL 50/Konkurs 1 - LL 50 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL 60/Konkurs 8 - LL 60 - Tow. dokładności 238.1.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL 65/Konkurs 14 - LL 65 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2022-06-06 07:37:12
2022-05-05 09:01:01
Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/N/Konkurs 12 - N - Reg. szybkości 239 Tabela C
  • 1x 18/N1/Konkurs 18 - N1 - Reg. zwykły z rozgrywką 238.2.2
8 ACCEPTED 2022-06-06 07:37:09
2022-05-05 09:00:15
Marta Wypiór GINA ROYALTY
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Konkurs 7 - C - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 13/C/Konkurs 13 - C - Reg. szybkości 239 Tabela C
  • 1x 19/C1/Konkurs 19 - C1 - Reg. zwykły z rozgrywką 238.2.2 – Grand Prix – Memoriał Olega Badałowa
7 ACCEPTED 2022-05-24 20:44:01
2022-05-05 08:44:20
Hanna Dziduszko DJANAI D'ALME CZ Z
  • 1x 2/LL 70/Konkurs 2 - LL 70 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2022-06-09 13:44:44
2022-05-04 22:22:30
Izabela Foksińska DONNA ARUENA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2022-06-06 07:37:03
2022-05-04 17:08:38
Aleksandra Chmiela ALBATROS
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
4 ACCEPTED 2022-06-06 07:36:59
2022-05-03 18:42:01
Joanna Wdaniec CASQUERA
  • 2x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 2x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
3 ACCEPTED 2022-05-30 07:45:58
2022-04-30 11:17:32
Julia Łuczak CYRUS
  • 1x 4/L/Konkurs 4 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/Konkurs 10 - L - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/Konkurs 16 - L1 - Reg. zwykły 238.2.1
2 ACCEPTED 2022-05-30 07:46:01
2022-04-30 11:17:10
Aleksandra Gałczyńska CYRUS
  • 1x 3/LL 90/Konkurs 3 - LL 90 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL 80/Konkurs 9 - LL 80 - Tow. specjalny z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/LL 85/Konkurs 15 - LL 85 - Tow. dwufazowy 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2022-06-06 07:36:54
2022-04-25 19:16:13
Kamila Malik AGITACJA
  • 1x 5/P/Konkurs 5 - P - Reg. zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs 6 - N - Reg. dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Konkurs 11 - P - Reg. o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 12/N/Konkurs 12 - N - Reg. szybkości 239 Tabela C
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bachniak Laura Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2009 (JM.)
O065013
2. Baran Kalina brak
2008 (JM.)
brak
3. Barczyk Martyna Bpk
S
O011531
4. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O063834
5. Bober Amelia brak
2006 (J.)
O056736
6. Bryniarska Jagna KJ Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O062734
7. Bucka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
8. Bukowska Magdalena BPK
2005 (J.)
Brak
9. Bularska Oliwia KJK pod Żubrem Niepołomice
2001 (MJ.)
Brak
10. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
O063893
11. Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (J.)
O056699
12. Cieślik Łukasz brak
2002 (MJ.)
O051251
13. Ciosek Maja Stajnia w Przyborowie
2010 (JM.)
brak
14. Czapla Laura BPK
2007 (JM.)
none
15. Czarnek Oliwia RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O048235
16. Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O025099
17. Czyżyk- Zahiu Natalia KS Faruk
2014 (Mł.)
O068414
18. Depowska Pola bpk
2008 (JM.)
brak
19. Dobrzycka Hanna KS Faruk
2013 (Mł.)
O068898
20. Dolińska Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O038322
21. Drewiczewska Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O037597
22. Drewniany Kinga JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2007 (JM.)
O051070
23. Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice
S
O004974
24. Dudzińska Helena Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2008 (JM.)
O062559
9811
25. Dudzińska Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O062439
26. Dziduszko Hanna Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O046503
27. Dzióbek Aleksandra Klub Sportowy Bór
2003 (MJ.)
O037220
28. Fabisz Julia Brak
2005 (J.)
O050294
29. Fedorczak Vincent BPK - MAL
2010 (JM.)
O061150
30. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
31. Figiel Gabriela Brak
2011 (Mł.)
Brak
32. Flanek Emilia Stajnia Młynka
2008 (JM.)
BRAK
33. Flanek Wojciech Stajnia Młynka
S
brak
34. Foksińska Izabela brak
2002 (MJ.)
O054722
35. Galos Marta Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O029238
36. Gałczyńska Aleksandra Klub Sportowy Faruk
S
O024368
37. Gancarz Kinga Stajnia w Przyborowie
S
Beak
38. Góra Julia JKS Kasztanka
2007 (JM.)
O063740
39. Gorczyńska Anna UKJ Lalin
2004 (J.)
O039732
40. Górnikowska Helena Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
41. Górny Magda JKS Kasztanka
2008 (JM.)
O065012
42. Gorzelska Emilia Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2007 (JM.)
brak
43. Grodska Iga JKS Equi Verso
2010 (JM.)
O057054
44. Grodska Magdalena BPK
S
O007480
45. Gruszka Stefania Stajnia Nawojowa Góra
2009 (JM.)
brak
46. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
47. Hałucha Amelia Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
48. Hałucha Nicole Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
49. Hanusiak Katarzyna Stajnia w Przyborowie
S
Brak
50. Hernik Maja Klub Jeździecki Cheval
2005 (J.)
brak
51. Hojka Dawid Wlks Krakus
S
Brak
52. Jamróz Nina Klub Sportowy LASER TEAM
2011 (Mł.)
O063105
53. Janas Olga BPK
2004 (J.)
O047476
54. Jania Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (MJ.)
O053033
Brak
55. Janowiak Aneta Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2008 (JM.)
brak
56. Janukowicz Maja Klub Sportowy Bór
2005 (J.)
O065355
57. Jeleń Barbara JKS Kasztanka
2003 (MJ.)
O053249
58. Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
59. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
60. Kamecka Amelia Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
61. Kamecka Karolina Klub Jeździecki Cheval
2010 (JM.)
brak
62. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka
2005 (J.)
O044984
63. Kapusta Anna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2003 (MJ.)
O048336
64. Klimczyk Weronika KJK Pod Żubrem
2008 (JM.)
brak
65. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (J.)
O043783
66. Kobiela Emilia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Brak
67. Kopczyńska Magdalena KJ Perrin Rudawa
S
O012085
68. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
S
O043591
69. Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
70. Korus Zuzanna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2009 (JM.)
brak
71. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
72. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (MJ.)
O034818
73. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (J.)
O043321
74. Król Justyna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
brak
75. Kubiak Grzegorz Andrzej Bpk śląskie
S
O000311
76. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
77. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
78. Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice
S
O000877
79. Łobożewicz Alicja BPK
S
80. Łuczak Julia Klub Sportowy Faruk
2002 (MJ.)
O040028
81. Maj Justyna Ks Faruk
2009 (JM.)
O067333
82. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O045665
83. Marcinkiewicz Alicja Brak
S
Brak
84. Marcinkiewicz Maja Brak
2009 (JM.)
Brak
85. Marczewska Michalina Klub Sportowy Bór
2004 (J.)
O055164
86. Mickiewicz Milena Stajnie Dworskie w Kościelnikach
2009 (JM.)
Brak
87. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
88. Minior Julia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
LZRWZJ/3140/22
89. Minior Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
LZRWZJ/3141/22
90. Miś Oliwia St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O048344
91. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (J.)
O046343
92. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
S
O028637
93. Natanek Angelika Brak
S
Brak
94. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
95. Oleksy Kamil Wlks Krakus Swoszowice
S
O052608
96. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (J.)
O048722
97. Pączkowska Iga Brak przynależności
2005 (J.)
O049607
98. Pałkowska Justyna Brak
S
O043784
99. Pandel Anna SK Udórz
2008 (JM.)
I000464
100. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
101. Pawlik Berenika BPK
S
O010178
102. Pawlik Berenika Bpk
S
O010178
103. Piasecka Agnieszka Stajnia w Przyborowie
2008 (JM.)
brak
104. Pilarczyk Julia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2008 (JM.)
O060663
105. Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian
S
O001661
106. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
107. Piwowarczyk Justyna KJK Pod Żubrem
S
O058842
108. Profic Monika bpk
S
brak
109. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
110. Przybylski Łukasz BPK (WIE)
S
O005792
10060244
111. Przydatek Natalia brak
2009 (JM.)
brak
112. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
10224161
113. Radwańska Inga UKJ Lalin
2004 (J.)
O039721
114. Radwańska Konstancja Wiślany Zakątek
2006 (J.)
O060698
115. Rajca Julia Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2003 (MJ.)
O048900
116. Rejman Jagoda Bez przynależności klubowej
2001 (MJ.)
Brak
117. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
118. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
119. Serafin Weronika KJ Facimiech
2004 (J.)
O048234
120. Skarżyński Szymon Fundacja KJK Zatoka
S
O028048
121. Skarżyński Szymon Bpk
S
Brak
122. Skowron Wojciech Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
O058830
123. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O034702
124. Skrzypczak Liliana Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
125. Ślusarska Aleksandra Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O063413
126. Ślusarska Iga Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2010 (JM.)
O068729
127. Słabiak Bartosz brak
2007 (JM.)
brak
128. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
129. Śmietana Hanna bpk
2010 (JM.)
x
130. Sobczyk Przemysław KJ Czarny Dunajec
S
O062751
131. Sobiech Olga Klub Jeździecki Facimiech
2007 (JM.)
brak
132. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
133. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
134. Spytkowska Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
135. Stachnik Amelia Klub Sportowy Bór
2008 (JM.)
brak
136. Stanowska Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O044153
137. Steskal Maria Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2008 (JM.)
brak
138. Stolarska Nina Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O068667
139. Stopyra Liliana Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
brak
140. Strama Maria Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2004 (J.)
O044049
141. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
142. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
143. Szewczyk Joanna WLKS Krakus Swoszowice
2006 (J.)
O063890
144. Tatara Zofia OJK Lawenda
2010 (JM.)
Brak
145. Trawiński Przemysław Jurajski LKJ w Udorzu
S
O033411
146. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O020407
147. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
148. Walenciak Emilia brak
2009 (JM.)
brak
149. Waligórski Zbigniew Klub Sportowy Bór
2003 (MJ.)
O049889
150. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
151. Wąsik Witold Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
S
O000678
152. Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
O026042
153. Węgłowska Aniela Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2009 (JM.)
O066322
154. Węgrzyn Martyna UKJ Lalin
2005 (J.)
O062354
155. Węgrzyn Mikołaj UKJ Lalin
2005 (J.)
O062353
156. Wietecha Blanka Klub Jazdy Konnej Fabrex
2005 (J.)
brak
157. Wietecha Laura Klub Jazdy Konnej Fabrex
2005 (J.)
brak
158. Wojdacz Julia Bpk
2003 (MJ.)
Brak
159. Wojtaczka Nadia Brak
2008 (JM.)
Brak
160. Wolff Alicja Krakowska Akademia Sportu
2014 (Mł.)
Brak
161. Wróbel Wojciech KJ Czarny Dunajec
S
O056608
162. Wszołek Zuzanna BPK
2007 (JM.)
Brak
163. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
164. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
O058772
165. Zborowska Emilia Brak Przynależności Klubowej
2006 (J.)
O070272
166. Zielińska Gabriela Wiślany Zakątek
2010 (JM.)
O064488
167. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
168. Zontek Milena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2007 (JM.)
O059455
169. Żurek Hanna brak
2004 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

11

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBUD ARIA
K032470 A0009872S
2.

56

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
3.

58

ALBATROS SP POL 2008 wałach siwa/175cm F: Cantanis
M: Ambrozja
K016678 616009580806108
4.

210

ALBERJIM SP POL 2011 wałach gniada/-0 F: -
M: -
K021541 616009540057011
5.

181

ALF SP POL 2016 wałach gniada/178 F: Elf
M: Adrianna
Brak 616009570153816
6.

90

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
7.

95

AQUA XIMA-NOOR SP POL 2016 klacz kasztanowata/172 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Auforta
K032861 616 009 54 00786 16
8.

107

AREST MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/174 F: Bre Gun
M: Armia
K031725 616006570147414
9.

211

BAFRA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
K025920 616006540114409
10.

78

BAILANDO SP POL 2010 wałach kara/172 F: Salazar
M: Bardsey
brak 616009610219010
11.

204

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
12.

206

BALANTAJ MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/162 F: Pentagram
M: Bretania
brak 616006550033113
13.

180

BALLYSEEDY JACKO IPS POL 2013 wałach jelenia/kuc:148 F: Pickmere Antonio / Strinesdale Matador Pbar
M: Ballyseedy Supreme / Cusop Darcy
K030777 372009000000758
14.

157

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
K018025 DE433331655510
15.

160

BELINDA AES POL 2015 klacz jasnokasztanowata/162 F: BALPAR DE TREBOX Z
M: SUNLIGHT/ Quidam de Revel
K034095 .
16.

183

BENETTON WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach inna/xxx F: xxx
M: xxx
K020161 xxx
17.

169

BERGAMO SP POL 2012 Wałach skarogniada/173 F: Marino
M: Bazia
K028227 616009600116412
18.

127

BIARRITZ AA MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach skarogniada/165 F: Szkrab
M: Belissa/Emetyt
K033363 616006 59 21091 18
19.

184

BIG BOY FAMILIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/xxx F: xxx
M: xxx
K033994 xxxx
20.

207

BOHEMMA X POL x klacz gniada/x F: x
M: x
x x
21.

198

BONA SP POL 2017 klacz skarogniada/165 F: Montreal
M: Batalia
brak 616 009 57 00695 17
22.

164

C-BOLT HOL POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Casaltino
M: Z-First Lady
PZJ LKPZJ/16124/22 DE421000754818
23.

12

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
24.

177

CAPPUCCINO NN POL 2003 wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
brak POL999570232402
25.

60

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG BEL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
26.

87

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
27.

33

CARMEN WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz siwa/168 F: Galon
M: Cytra
Brak Brak
28.

152

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Whisper BW / Rash R
K033051 DE 418181051415
29.

57

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
30.

185

CERBER WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/xxx F: xxx
M: xxx
K033995 xxxxx
31.

214

CHACCO POTTER F:
M:
32.

13

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA GER 2009 wałach gniada/170 F: Chacco Blue
M: Piorella
K030476 DE 427270537609
33.

22

CHANEL-N Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz kara/167 F: Diarado
M: Capri
K030477 616009610064915
34.

104

CHARM WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach kara/174 F: Cedrus
M: Cherry
K030224 616007600225614
35.

168

CIGARETTA Z POL 2016 klacz siwa/170 F: Cigarette
M: -
- -
36.

217

CLEMENS WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/180 F: Cornet Obolensky
M: Odessa
K025177 .
37.

165

COCO LADY HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz siwa/175 F: Cancara
M: Lassandra
Brak DE421000014810
38.

9

CONCORD JP OLD POL 2018 wałach ciemnogniada/167 F: /
M: /
brak DE418180440718
39.

68

CONLOU OLD GER 2011 ogier kara/172 F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
K019324 DE418184047611
40.

62

CORNO HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Cornetino
M: Verona XII
K033429 DE421000601713
41.

155

CUTE AS HELL TYP KUC POL 2017 wałach kara/kuc:126cm F: Karlos II
M: Cyganka
Brak 616013610216517
42.

31

CYRUS SP POL 2008 wałach siwa/173 F: Ogar
M: Ceta
K020432 616009600459608
43.

132

D'OCYNK TRK. POL 2015 wałach siwa/166 F: Cedrus / Ogar
M: D-Kore / Komfortas
K029062 732010072615
44.

199

DANTON BWP POL 2003 wałach kasztanowata/170 F: Stew Boy
M: Jenny
Brak BEL-W-220390-BWP
45.

208

DEFINICJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: HIPPICA KOH-J-NOOR
M: DEWIZA DE REVEL
brak 616 009 57 00960 15
46.

130

DEMODEX XX POL 2004 Wałach gniada/165 F: Alywar
M: Demografia
K029168
47.

39

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
48.

105

DENIS MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/162 F: Justus
M: Diona
K031413 616006630052014
49.

159

DEROŃ MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/164 F: Armani
M: Delicja
Brak 616006570084317
50.

29

DERRICK KWPN NED 2008 wałach gniada/165 F: Victory
M: Illitta
K034380 528003000812646
51.

64

DIALEKTYKA HIPPICA Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz skarogniada/165 F: Koh-I-Noor
M: Duńska Queen
K033558 616009570192614
52.

178

DIAMENT MŁP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: Emeryt
M: Drwęca
brak POL 006550018407
53.

195

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 wałach kara/kuc:118 F: Asior / Moment
M: Delama / Lubczyk
K030188 616013660744815
54.

193

DIESEL Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach gniada/160 F: Quirin 9
M: Dolinka
brak .
55.

74

DIOMEDES SP POL 2007 wałach skarogniada/168 F: Dionizos
M: Diuna
brak 616009600304307
56.

27

DJANAI D'ALME CZ Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz ciemnogniada/170 F: Don Diablo HX
M: Charmed d'Alm? C Z
K034683 056015Z55284918
57.

162

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
58.

109

DONNA ARUENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz kasztanowata/166 F: Irak
M: Damara I
K016675 616099200000172
59.

135

DONNA ESGAROTH HW SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Damara I
K032001 616 009 57 00422 17
60.

191

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
61.

166

DRACO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/156 F: Quirin 9
M: Dolinka
K030598 616999570185715
62.

108

DROLIAN AA Małopolska (Aa) POL 2017 wałach siwa/155 F: Fodel
M: Dolce Diva
brak A0018066S
63.

187

DRUH TYP KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:ok 130 F: nn
M: nn
brak 616999580447116
64.

131

DWORNA DAMA SP POL 2017 klacz siwa/167 F: Arctic / Acordelli
M: Dworna Pani / Bibigar
K030742 616009570041817
65.

138

EL NINO KWPN POL 2009 wałach gniada/166 F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana
K024160 52800320091284
66.

202

EL NINO M PKSP POL 2015 wałach gniada/168 F: CORIANO'S ASS
M: ELEGANCJA M
K031114 -
67.

73

ELEKT SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Elman
M: Elta
K029632 616 009 63 00223 14
68.

71

EMANUEL WAN HANOWERSKA POL 2007 klacz skarogniada/173 F: Wendepunkt
M: Wanessa
Brak 009630128207
69.

89

ENJOY KWPN NED 2009 klacz gniada/165 F: CANTOS
M: CILEA Z
K033694 528003200903275
70.

209

ENLARGE PC X POL 2018 wałach gniada/x F: Przedświt
M: Egreta
x x
71.

21

ESCOBAR AA Małopolska (Aa) POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Davinci
M: Erisa
K034563 A0004907S
72.

79

FIKUS-TABUN HUCULSKA POL 2007 wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
K032787 Brak
73.

53

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
K031873 DE418184060211
74.

34

FLAMENCO MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/165 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
75.

141

FOR FUN 7 OLDENBURSKA POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For pleasure
M: Chacco Star
K032169 -
76.

200

FRANKO CZEWB POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Falkence
M: Ruzenka
-- --
77.

102

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
78.

40

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
79.

161

GALERIA SP POL 2005 klacz gniada/157 F: Louis
M: /Lwow
brak brak
80.

173

GENTLEMAN V.D.WOESTENHAIDE --- POL 2018 wałach gniada/---- F: ----
M: ----
---- -----
81.

59

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
82.

167

H-BATAGLLIO Polski Koń Szlachetny Półkrw POL 2015 wałach siwa/167 F: Hippica Andiamo
M: Bolera De Ravel
LKRWZJ/6039/21 616009570166215
83.

129

H'BACCARD SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Baldini II
M: Hrabianka
K013749 POL009 60 03793 08
84.

203

HASTRONA Z KWPN NED 27.12.2012 klacz skarogniada/165 F: Wentworth Ebony
M: Vicolet A
brak 528003201200180
85.

52

HAVIER TRAKEŃSKA POL 2014 wałach kasztanowata/158 F: Cedrus
M: Hava
Brak POL732010070414
86.

106

HIPIS MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
K012474 POL006540056605
87.

54

HIS ROYAL OLD GER 2006 wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
88.

20

HUMBAK Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach tarantowata/174 F: XX
M: XX
K030292 616098100091727
89.

83

ICOLINE KWPN NED 2013 klacz gniada/164 F: Kojak / Pit I
M: Charline / Argentinus
K028744 528003201306719
90.

175

IKAR WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Faust Z
M: IPSARA
brak 616 007 61 01706 09
91.

100

INES WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/169 F: Jaz
M: Iris
brak 007610192208
92.

101

INES WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/169 F: Jaz
M: Iris
brak 007610192208
93.

147

INIDA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/177 F: Landor
M: Inira
brak 616007610112215
94.

43

JASIR SP POL 2018 ogier gniada/165 F: Hippica Koh-i-nor
M: Jenny
616009570158618 B0105474S
95.

140

JEDI G KWPN POL 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K02845 528003201406911
96.

125

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
97.

150

JOINT MAŁOPOLAK POL 2013 wałach gniada/160 F: Barnaba
M: Jurga
Brak 616 006 58 00761 13
98.

134

JUAREZ SP POL 2017 wałach skarogniada/175 F: Rococo L
M: Juranda
K030902 616 009 69 00839 17
99.

80

JURRY BLEU K KWPN NED 2014 ogier jasnokasztanowata/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr.Blue
M: Naomi / Couleur Rubin
K026343 528003201404214
100.

197

JUTA SP POL 2003 Klacz gniada/mk:154 F: Aravel Waro / Luron
M: Jaksa / Len
K013045 POL009530138503
101.

117

KAISER I WESTF. UKR 2012 wałach gniada/mk:156 F: Kalaska de Semilly
M: Run Away/Heartbreaker
Brak DE441411469412
102.

171

KANDY PROGRES KWPN POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Zapatero VDL
M: Zufrieda/ Negro
K027772 528003201508971
103.

75

KANNQUALITY OLDENBURSKA POL 2017 wałach gniada/176 F: Kanndarco
M: Quality
K033887 DE418184014417
104.

48

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Arnold
M: Kapirinia
K031690 616006670106912
105.

49

KARISMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Ron William
M: Kalina
K024485 616009670027713
106.

45

KARMEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Decybel I
M: Kaona
K031688 616006550036116
107.

69

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
108.

143

KENZO V/D ZWINKHOEVE AES POL 2015 wałach gniada/- F: Farmgraaf / Verdi
M: Charissa Ikaria / Viento Uno W
K029166 826002150874714
109.

137

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
110.

188

KIRA Z ZANG POL 2017 klacz gniada/161 F: koh i noor/kannan
M: numerosa/ numero uno
4444 5555
111.

170

KLEOPATRA PROGRES KWPN POL 2015 Klacz gniada/172 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Geldorane/ Eldorado van de Zeshoek
K027702 528003201508162
112.

113

KOKAINA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: GOOFI R
M: KENIA
K020848 616009540096011
113.

115

KOLIBRA NIEM. SPORT. GER 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera / Lesohto
K020907 DE456370249411
114.

82

KOREA II HIPPICA OS POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Loubette / Baloubet Du Rouet
K028747 DE418180097015
115.

156

KRYSA TYP KOŃ MAŁY POL 2017 klacz ciemnokasztanowata/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Brak 616999630169017
116.

163

KUKLIK WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/172 F: Ałtaj
M: Kikułka
K010829 Pol 007600239206
117.

88

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
118.

218

LAOS KG SP POL 2014 wałach siwa/168 F: .
M: .
K026149 .
119.

179

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:- F: nn /
M: nn /
K030216 61699961020813
120.

72

LEONIDAS OLD POL 2014 wałach gniada/175 F: Lyjanero
M: Eida
K028722 DE 433330558214
121.

35

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Alvarez 17
M: Legenda
K015357 616009670098409
122.

23

LIBIA WESTFALSKA POL 2005 Klacz gniada F: Landstreicher
M: Lambada
K011439
123.

42

LINDO Szlachetna Półkrew POL 2016 gelding bay/168 F: Sir Robin
M: Lira
none 616009570061216
124.

47

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
125.

142

LUNA KG SP POL 2016 klacz gniada/- F: La Calidad
M: Law Baja KG
K031470 616009610187016
126.

30

LYSANDER-WM Niemiecki Koń Sportowy POL 2017 wałach gniada/162 F: Tipsy's Pet
M: Leyenda-WM
brak DE 455559000717
127.

216

MAFIOSO MAŁOPOLSKA POL 2011 gelding bay/166 F: Bonaparte
M: Madera
K029920 6160065500825
128.

128

MAŁY GIN Pełna Krew Angielska POL 2018 wałach kasztanowata/166 F: Needham's Fort
M: Mała Gwiazka
K034242 616POL18010150T
129.

110

MANHATTAN BLUE AK KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Vera/ Heartbreaker
K032649 528003201703378
130.

99

MARCO POLO HOL. POL 2013 wałach ciemnogniada/171 F: Myilord Carthago
M: Pilotin
K025208 DE421000600513
131.

111

MARSZAŁEK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Derkacz
M: Matura
Brak
132.

91

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
133.

196

MELA SP POL 2015 klacz bułana/kuc:126 F: Rolex/ Martell
M: Miła
K029979 616013540074315
134.

212

MIKA WIELKOPOLAK POL 6.12.2011 klacz ciemnogniada/... F: Meteor
M: Mirra
brak idk
135.

18

MINAS VAN DE RANKHOEVE B.W.P BEL 2012 wałach gniada/170 F: Thunder van de Zuuthoeve
M: Ithaca
K032348 967000009434615
136.

37

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K / Caretino
M: Misi sp / Barros KWPN
K029137 616009610013616
137.

124

MIYAN Achał-Tekiński POL 2013 wałach bułana/160 F: GELSHAH
M: MELESUGUN
Brak 616014660360113
138.

186

MNISZKA TYP POGRUBIONY POL 2013 klacz siwa/xxx F: xxx
M: xxx
brak xxx
139.

148

MUQATI Czysta Krew Arabska POL 2013 wałach gniada/mk:150 F: Ganges
M: Marabia
brak 616POL13009501A
140.

97

MUSTAFA WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Torado 2
M: Mela
Brak 616007610109015
141.

16

ODYLLA HUCULSKA POL 2010 klacz srokata/mk:140 F: Fant
M: Nadia
brak 616012570100210
142.

145

OMAR WLKP POL 2014 wałach gniada/160cm F: Pentagram
M: Orchidea
brak 616 007 55 01131 14
143.

77

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
144.

215

ONYX A1/1 POL 2010 Wałach bułana F: Dandoun
M: Ofelia
KJ0TAJ
145.

112

OPAR Z BRZEZIA HUCUŁ POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:143 cm F: Baca
M: Olszynka
K027356 POL 012 57 00804 08
146.

63

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
147.

146

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Celebes
M: Parma
brak 616 009 53 00318 12
148.

51

PERFECT ONE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/175 F: Casino-L
M: Parada
K030585 616007610104213
149.

92

PORANEK SP POL 2000 wałach kasztanowata/175 F: Jim
M: Platyna
brak POL009570028500
150.

118

PRIMA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/168 F: Malibou
M: Pszczyna
K032306 POL 616 006 58 02374 16
151.

38

PROMOCJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz kara/170 F: Polonus
M: Pogoń
brak 009520103108
152.

123

QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2016 wałach gniada F: Guidam Sohn
M: Ti Amore
K030802 UELN 056-002-W00313460
153.

158

RACJO Szlachetna Pólkrew POL 2015 wałach gniada/164 F: Ormuz
M: Raca II
Brak 61600961011315
154.

126

REA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz siwa/165 F: Quidam De Revel II Z
M: Rafa
brak 616009610071318
155.

201

REXERA PKSP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Turbud Cicero
M: Rexonea-P
K025448 -
156.

154

RHEAGO TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
K025997
157.

66

ROSSINI SP POL 2017 wałach srokata/170 cm F: Erato
M: Rosa
K033310 616 009 58 03247 17
158.

46

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 klacz gniada/176 F: Rock'n Roll
M: Cita
K017426 203009224901907
159.

213

SALOMON-K KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K
M: Salome
K024281
160.

219

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
K023314 DE431316704312
161.

174

SENCHA TRK POL 2010 klacz gniada/166 F: Komfortas / Fordas
M: Szabla / Pergamon
K023842 POL732010081110
162.

67

SHADOW TYP KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
K029227 616999570222212
163.

172

SILVER DAKAR VDL KWPN POL 2018 wałach siwa/---- F: ----
M: ---
---- ----
164.

28

SILVER STAR TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/160cm F: nn
M: nn
brak B0124350S
165.

44

SIMBA ZK SP POL 2015 klacz gniada/165 F: LANDINO
M: SANTA STAR ZK
K034601 616009590057115
166.

19

SPARTA DE BETZE Z ZANGERSCHEIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: Socrates H M Z
M: Ayade Hero Z
brak 056015Z551444118
167.

149

STRYKER HAFLINGER POL 2016 wałach izabelowata/kuc:153 F: St. Solzman
M: Walzertraum
brak 2016003500000105
168.

120

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
169.

76

SURPRISE BALOU OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Barielle / Balou Du Rouet
K020908 DE418185042812
170.

96

SYMEON M SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Symona M / Faust Z
K029915 616009690054216
171.

15

SYNAJ MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Regiel
M: Sycylia
K012189 POL 006540060708
172.

194

SZANTA . POL 2013 klacz gniada/kuc:145 F: Wezyr
M: Szanka
K033875 Pol616013540003513
173.

98

TANGO PONY SPORT SP POL 2015 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K030282 616999570181915
174.

50

TEST WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: Delgor
M: Tersja
K016791 007670139107
175.

114

THORGAL SP POL 2011 wałach gniada/168 F: LUCKY LORD-LOXGRAFF II
M: TARA
K025025 616 009 67 00982 11
176.

153

UNA VEZ Pełna Krew Angielska POL 28.04.2013 klacz gniada/... F: Suestado
M: Ulanka
brak 616POL13008133T
177.

81

VIGARO VON HARY Z ZANG BEL 2017 ogier gniada/167 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Catinka Von Hary Z / Chacco Blue
K031418 056015Z55759517
178.

36

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir / Crawford M
M: Valciria / Olympic Fire
K029139 A0013005S
179.

133

WENEZUELA Czysta Krew Arabska POL 2007 klacz siwa/kuc:148 F: Pilin Psyche
M: Warta
brak .
180.

94

WIKTORIUS SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CORVUS Z
M: WIKTORIA
K032174 616 009 53 01149 16
181.

136

WINERIN SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Wiki
K022895
182.

151

WIQUIRRA SP POL 2013 klacz kasztanowata/161 F: Irches / Chef Supreme
M: Wiquerra / Quercus du Maury
K024857 616006690058513
183.

70

ZACK Polski Koń Szlachetny POL 2017 wałach gniada/170 F: Magnum bd Bisschop
M: Zorza
brak A0019474S
184.

32

ZAIR NN POL 2015 wałach siwa/185 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
185.

65

ZIP CODE SWB POL 2016 wałach gniada/165 F: Armani Code
M: Melanie C
K033750 04161023
Rider Club
Competition
Prize
Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
100
100
SUM:
200.00
Gorczyńska Anna UKJ Lalin
150
SUM:
150.00
Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
200
300
SUM:
500.00
Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
500
200
200
SUM:
900.00
Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
150
300
SUM:
450.00
Kubiak Grzegorz Andrzej Bpk śląskie
250
200
SUM:
450.00
Kut Ewa UKJ Lalin
250
300
250
800
SUM:
1600.00
Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice
150
150
700
200
1100
250
SUM:
2550.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
600
SUM:
600.00
Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
200
300
500
SUM:
1000.00
Trawiński Przemysław Jurajski LKJ w Udorzu
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bachniak Laura
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-06-17
10
2022-06-17
48
2022-06-18
43
2022-06-18
2022-06-19
16
Baran Kalina
brak
INES (101)
2022-06-17
25
Barczyk Martyna
Bpk
ALBERJIM (210)
2022-06-18
5
2022-06-18
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LA LUNA (88)
2022-06-17
15
2022-06-17
6
2022-06-18
33
2022-06-19
5
ENJOY (89)
2022-06-17
2
2022-06-17
31
2022-06-18
25
2022-06-19
10
Bober Amelia
brak
ROSSINI (66)
2022-06-17
27
2022-06-17
2022-06-18
38
2022-06-18
2022-06-19
29
2022-06-19
Bryniarska Jagna
KJ Czarny Dunajec
SENCHA (174)
2022-06-17
50
2022-06-17
30
2022-06-18
42
2022-06-18
2022-06-19
34
Bucka Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
PORANEK (92)
2022-06-17
1
2022-06-17
8
2022-06-18
1
2022-06-18
38
2022-06-19
5
2022-06-19
19
Bukowska Magdalena
BPK
DANTON (199)
2022-06-17
33
2022-06-18
31
2022-06-19
25
Bularska Oliwia
KJK pod Żubrem Niepołomice
ZACK (70)
2022-06-17
10
2022-06-17
2022-06-18
16
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
41
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2022-06-17
2022-06-17
53
2022-06-18
23
2022-06-19
2022-06-19
32
Chmiela Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-06-17
16
2022-06-17
2022-06-18
9
2022-06-19
26
2022-06-19
Cieślik Łukasz
brak
JASIR (43)
2022-06-17
38
2022-06-17
Ciosek Maja
Stajnia w Przyborowie
2022-06-18
3
2022-06-19
52
Czapla Laura
BPK
LINDO (42)
2022-06-17
11
2022-06-17
13
Czarnek Oliwia
RC Riding Center Sosnowice
2022-06-17
2022-06-18
5
2022-06-19
6
Czekaj Kinga
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
LIBIA (23)
2022-06-17
14
2022-06-17
19
2022-06-18
17
2022-06-19
3
Czyżyk- Zahiu Natalia
KS Faruk
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-19
17
2022-06-19
MELA (196)
2022-06-17
35
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-18
48
2022-06-19
25
2022-06-19
Depowska Pola
bpk
LEXUS (35)
2022-06-17
47
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-17
2022-06-19
2022-06-19
Dobrzycka Hanna
KS Faruk
2022-06-17
2022-06-18
45
2022-06-18
1
2022-06-19
3
2022-06-19
2022-06-17
1
Dolińska Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-06-17
27
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-18
14
2022-06-19
2022-06-19
33
Drewiczewska Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-06-17
40
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
12
Drewniany Kinga
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2022-06-17
34
2022-06-18
2022-06-17
2022-06-18
Dubiel Kamil
KJ Global Świętoszowice
CLEMENS (217)
2022-06-19
7
Dudzińska Helena
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-06-18
10
2022-06-18
2022-06-19
23
2022-06-17
2
Dudzińska Julia
KJ Facimiech
2022-06-17
22
2022-06-17
26
2022-06-18
2022-06-18
37
2022-06-19
29
2022-06-19
Dziduszko Hanna
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-17
42
2022-06-17
25
2022-06-18
2
2022-06-18
2022-06-19
58
2022-06-19
Dzióbek Aleksandra
Klub Sportowy Bór
MIKA (212)
2022-06-17
32
2022-06-17
13
2022-06-18
46
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
Fabisz Julia
Brak
2022-06-17
30
2022-06-17
2022-06-18
29
2022-06-18
Fedorczak Vincent
BPK - MAL
WIQUIRRA (151)
2022-06-17
20
2022-06-17
46
2022-06-18
6
2022-06-18
2022-06-19
8
2022-06-19
CASIMIR (152)
2022-06-17
17
2022-06-17
9
2022-06-18
43
2022-06-18
9
2022-06-19
22
2022-06-19
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
VIGGO (36)
2022-06-17
12
2022-06-17
3
100
2022-06-18
14
2022-06-18
11
2022-06-19
9
2022-06-19
6
2022-06-17
14
2022-06-17
7
2022-06-18
3
100
2022-06-18
5
2022-06-19
4
2022-06-19
6
Figiel Gabriela
Brak
DEROŃ (159)
2022-06-17
24
Flanek Emilia
Stajnia Młynka
PARYS (146)
2022-06-17
2022-06-17
52
2022-06-18
14
2022-06-19
1
Flanek Wojciech
Stajnia Młynka
INIDA (147)
2022-06-17
39
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-18
5
2022-06-19
11
2022-06-19
Foksińska Izabela
brak
2022-06-17
47
2022-06-17
28
2022-06-18
7
2022-06-19
34
2022-06-19
Galos Marta
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-06-17
1
2022-06-17
4
2022-06-18
3
2022-06-19
18
2022-06-19
Gałczyńska Aleksandra
Klub Sportowy Faruk
CYRUS (31)
2022-06-17
37
2022-06-18
11
2022-06-19
40
Gancarz Kinga
Stajnia w Przyborowie
RACJO (158)
2022-06-18
40
2022-06-19
24
Góra Julia
JKS Kasztanka
AREST (107)
2022-06-17
48
2022-06-17
Gorczyńska Anna
UKJ Lalin
CONLOU (68)
2022-06-17
2
150
2022-06-17
6
2022-06-18
7
2022-06-18
8
2022-06-19
Górnikowska Helena
Klub Jeździecki Cheval
2022-06-17
46
2022-06-17
45
2022-06-18
1
2022-06-18
47
2022-06-19
46
2022-06-19
6
Górny Magda
JKS Kasztanka
CHARM (104)
2022-06-17
22
2022-06-17
13
2022-06-18
33
2022-06-18
46
Gorzelska Emilia
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
BONA (198)
2022-06-17
6
2022-06-17
2022-06-18
1
2022-06-18
33
2022-06-19
35
Grodska Iga
JKS Equi Verso
REXERA (201)
2022-06-18
28
2022-06-18
2022-06-19
28
2022-06-19
EL NINO M (202)
2022-06-18
2022-06-18
Grodska Magdalena
BPK
FRANKO (200)
2022-06-18
44
2022-06-18
2022-06-19
63
2022-06-19
Gruszka Stefania
Stajnia Nawojowa Góra
DIAMENT (178)
2022-06-17
31
2022-06-17
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (77)
2022-06-17
29
2022-06-17
16
2022-06-18
2022-06-18
39
2022-06-19
17
2022-06-19
5
Hałucha Amelia
Klub Jeździecki Cheval
2022-06-17
27
2022-06-17
1
Hałucha Nicole
Klub Jeździecki Cheval
2022-06-17
30
2022-06-17
28
Hanusiak Katarzyna
Stajnia w Przyborowie
RACJO (158)
2022-06-17
29
2022-06-17
2022-06-18
12
2022-06-19
48
Hernik Maja
Klub Jeździecki Cheval
2022-06-19
18
2022-06-19
7
Hojka Dawid
Wlks Krakus
KIRA Z (188)
2022-06-17
2022-06-17
11
2022-06-18
22
2022-06-18
2022-06-19
9
Jamróz Nina
Klub Sportowy LASER TEAM
DIESEL (193)
2022-06-18
Janas Olga
BPK
EL NINO (138)
2022-06-17
9
2022-06-17
15
2022-06-18
11
2022-06-18
14
2022-06-19
8
Jania Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
KARISMA (49)
2022-06-17
44
2022-06-18
32
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
2022-06-17
Janowiak Aneta
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
WINERIN (136)
2022-06-17
39
2022-06-17
2022-06-18
39
2022-06-18
39
2022-06-19
53
Janukowicz Maja
Klub Sportowy Bór
CERBER (185)
2022-06-17
13
2022-06-17
18
2022-06-18
51
2022-06-18
2022-06-19
55
2022-06-19
Jeleń Barbara
JKS Kasztanka
DENIS (105)
2022-06-17
50
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-18
32
2022-06-19
56
2022-06-19
Kaim Magdalena
KJK pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (204)
2022-06-17
5
2022-06-18
2
200
2022-06-19
3
300
2022-06-19
Kałwa Kamila
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DENIRO (39)
2022-06-17
4
2022-06-18
2022-06-19
2
500
2022-06-17
3
200
2022-06-19
7
DEFINICJA (208)
2022-06-17
5
2022-06-17
1
200
Kamecka Amelia
Klub Jeździecki Cheval
2022-06-19
8
2022-06-19
Kamecka Karolina
Klub Jeździecki Cheval
2022-06-18
1
2022-06-18
7
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka
HIPIS (106)
2022-06-17
2022-06-17
2022-06-18
8
2022-06-18
2022-06-19
24
2022-06-19
Kapusta Anna
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
SHADOW (67)
2022-06-17
19
2022-06-17
2022-06-18
28
2022-06-18
2022-06-19
21
Klimczyk Weronika
KJK Pod Żubrem
IKAR (175)
2022-06-17
33
2022-06-17
33
2022-06-18
23
2022-06-18
2022-06-19
25
2022-06-19
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
SALOMON-K (213)
2022-06-18
1
2022-06-18
44
Kobiela Emilia
Bez Przynależności Klubowej
MUSTAFA (97)
2022-06-17
7
2022-06-17
21
Kopczyńska Magdalena
KJ Perrin Rudawa
2022-06-17
15
2022-06-17
25
Korabik Joanna
KJK Pod Żubrem
BAFRA (211)
2022-06-17
2022-06-17
8
2022-06-18
2
2022-06-18
2
150
2022-06-19
4
2022-06-19
2
300
Korus Anna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
LASEK (179)
2022-06-19
1
2022-06-19
29
2022-06-17
32
2022-06-17
29
2022-06-19
2
2022-06-19
Korus Zuzanna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
ALF (181)
2022-06-17
15
2022-06-17
31
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (40)
2022-06-17
4
2022-06-17
1
2022-06-18
19
2022-06-18
2022-06-19
23
2022-06-19
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (120)
2022-06-17
2022-06-17
13
2022-06-18
12
2022-06-19
2022-06-19
13
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
2022-06-17
24
2022-06-17
2022-06-18
20
2022-06-18
2022-06-19
31
Król Justyna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2022-06-18
50
2022-06-18
40
2022-06-19
23
2022-06-19
Kubiak Grzegorz Andrzej
Bpk śląskie
2022-06-18
1
250
2022-06-18
3
200
2022-06-19
6
Kut Ewa
UKJ Lalin
2022-06-17
37
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-18
42
2022-06-19
24
2022-06-17
1
250
2022-06-17
1
300
2022-06-18
2
250
2022-06-19
2
800
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
Leśniak Krzysztof
Wkls Kraków Swoszowice
JEDI G (140)
2022-06-17
3
150
2022-06-18
3
150
2022-06-19
1
700
FOR FUN 7 (141)
2022-06-17
2
200
2022-06-19
1
1100
LUNA KG (142)
2022-06-17
6
2022-06-18
9
2022-06-19
2022-06-18
4
2022-06-17
2
250
2022-06-19
Łobożewicz Alicja
BPK
MAFIOSO (216)
2022-06-18
1
2022-06-18
47
Łuczak Julia
Klub Sportowy Faruk
CYRUS (31)
2022-06-17
2022-06-18
10
2022-06-19
33
Maj Justyna
Ks Faruk
JUTA (197)
2022-06-17
26
2022-06-17
2022-06-18
1
2022-06-18
37
2022-06-19
22
2022-06-19
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2022-06-17
10
2022-06-17
5
2022-06-18
17
2022-06-18
7
2022-06-19
10
Marcinkiewicz Alicja
Brak
HAVIER (52)
2022-06-17
13
Marcinkiewicz Maja
Brak
HAVIER (52)
2022-06-17
1
Mickiewicz Milena
Stajnie Dworskie w Kościelnikach
KUKLIK (163)
2022-06-17
2022-06-17
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-19
15
2022-06-19
Mielcarek Alicja
BPK
2022-06-17
5
2022-06-18
4
2022-06-18
6
2022-06-19
4
Minior Julia
Bez Przynależności Klubowej
THORGAL (114)
2022-06-18
13
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
39
Minior Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
KOKAINA (113)
2022-06-18
2022-06-18
30
2022-06-19
50
2022-06-19
Miś Oliwia
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-06-17
9
2022-06-17
2022-06-19
2022-06-19
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (102)
2022-06-17
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
2022-06-17
5
2022-06-17
2022-06-18
9
FUKS (102)
2022-06-18
CIGARETTA (168)
2022-06-17
32
2022-06-18
13
Natanek Angelika
Brak
JOINT (150)
2022-06-17
43
2022-06-17
5
DEROŃ (159)
2022-06-17
23
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
LAOS KG (218)
2022-06-19
5
SAM (219)
2022-06-19
3
600
Oleksy Kamil
Wlks Krakus Swoszowice
REA (126)
2022-06-18
1
2022-06-18
33
2022-06-19
14
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-06-17
17
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
20
Pączkowska Iga
Brak przynależności
SYNAJ (15)
2022-06-17
20
2022-06-18
2022-06-18
36
2022-06-17
Pałkowska Justyna
Brak
DERRICK (29)
2022-06-17
32
2022-06-18
45
2022-06-18
2022-06-19
37
2022-06-17
2022-06-19
Pandel Anna
SK Udórz
2022-06-18
1
2022-06-18
50
2022-06-19
20
2022-06-19
49
Pandel Jerzy
Jurajski LKJ w Udorzu
DEFINICJA (208)
2022-06-18
41
2022-06-18
15
2022-06-19
16
2022-06-19
9
Pawlik Berenika
BPK
2022-06-17
17
2022-06-18
2022-06-19
19
2022-06-19
Pawlik Berenika
Bpk
2022-06-17
2022-06-17
3
2022-06-18
21
2022-06-18
38
2022-06-19
26
2022-06-17
1
2022-06-17
36
2022-06-18
8
2022-06-18
2022-06-19
43
2022-06-17
1
2022-06-17
30
2022-06-18
1
2022-06-18
48
2022-06-19
42
Piasecka Agnieszka
Stajnia w Przyborowie
2022-06-18
37
2022-06-19
21
Pilarczyk Julia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
JUAREZ (134)
2022-06-17
24
2022-06-17
10
2022-06-18
40
2022-06-19
32
2022-06-18
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-06-17
35
2022-06-17
2022-06-18
30
2022-06-18
2022-06-19
11
2022-06-19
Piwowarczyk Justyna
KJK Pod Żubrem
2022-06-17
26
2022-06-17
2022-06-18
26
2022-06-18
2022-06-19
7
Profic Monika
bpk
GALERIA (161)
2022-06-17
2022-06-17
14
2022-06-19
17
Profic Robert
WLKS Krakus
BELINDA (160)
2022-06-18
27
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
61
2022-06-17
2022-06-17
34
Przydatek Natalia
brak
MUQATI (148)
2022-06-17
22
2022-06-17
2022-06-18
1
2022-06-18
4
2022-06-19
11
2022-06-19
28
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2022-06-17
3
2022-06-17
13
2022-06-18
2022-06-18
1
200
2022-06-19
2
2022-06-19
8
MEDEA (91)
2022-06-17
7
2022-06-17
8
2022-06-18
4
2022-06-18
1
300
2022-06-19
1
500
2022-06-19
5
Radwańska Inga
UKJ Lalin
KOLIBRA (115)
2022-06-17
7
2022-06-17
11
2022-06-18
16
2022-06-18
2022-06-19
10
Radwańska Konstancja
Wiślany Zakątek
DRUH (187)
2022-06-17
34
2022-06-18
1
2022-06-19
28
Rajca Julia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-06-19
21
2022-06-19
Rejman Jagoda
Bez przynależności klubowej
2022-06-17
18
2022-06-17
18
Sadowska Hanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (194)
2022-06-19
31
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
DRACO (166)
2022-06-18
6
2022-06-19
14
2022-06-19
2022-06-18
18
Serafin Weronika
KJ Facimiech
PRIMA (118)
2022-06-17
8
2022-06-17
11
Skarżyński Szymon
Bpk
ZAIR (32)
2022-06-17
38
2022-06-17
51
2022-06-19
2022-06-19
59
2022-06-18
2022-06-18
18
Skarżyński Szymon
Fundacja KJK Zatoka
2022-06-18
1
2022-06-19
10
Skowron Wojciech
Bez Przynależności Klubowej
SYNAJ (15)
2022-06-19
27
2022-06-19
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
C-BOLT (164)
2022-06-17
3
2022-06-19
54
2022-06-19
Ślusarska Aleksandra
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
MAŁY GIN (128)
2022-06-17
21
2022-06-17
49
2022-06-18
1
2022-06-18
19
2022-06-19
14
Ślusarska Iga
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
H'BACCARD (129)
2022-06-17
12
2022-06-17
17
2022-06-18
1
2022-06-18
24
2022-06-19
38
Słabiak Bartosz
brak
BALANTAJ (206)
2022-06-19
27
2022-06-19
15
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (154)
2022-06-18
1
2022-06-19
1
KRYSA (156)
2022-06-18
43
2022-06-18
1
2022-06-19
22
2022-06-19
Śmietana Hanna
bpk
BOHEMMA (207)
2022-06-17
2022-06-17
2022-06-18
51
2022-06-18
48
Sobiech Olga
Klub Jeździecki Facimiech
TEST (50)
2022-06-17
2022-06-17
41
2022-06-18
2022-06-18
27
2022-06-19
13
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2022-06-17
2022-06-17
2022-06-18
36
2022-06-18
2022-06-19
62
2022-06-19
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
2022-06-17
16
2022-06-17
19
2022-06-18
13
2022-06-18
2022-06-19
12
2022-06-19
CAMEL (12)
2022-06-17
12
2022-06-17
7
2022-06-18
21
2022-06-18
2022-06-19
15
2022-06-19
Spytkowska Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
OMAR (145)
2022-06-17
44
2022-06-17
Stachnik Amelia
Klub Sportowy Bór
UNA VEZ (153)
2022-06-17
13
2022-06-17
24
2022-06-18
1
2022-06-18
35
2022-06-19
2
2022-06-19
36
2022-06-19
Stanowska Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
2022-06-18
17
2022-06-18
6
Steskal Maria
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
WENEZUELA (133)
2022-06-17
1
2022-06-17
30
2022-06-18
1
2022-06-18
52
2022-06-19
12
Stolarska Nina
Bez Przynależności Klubowej
ODYLLA (16)
2022-06-17
21
2022-06-17
1
2022-06-18
40
2022-06-18
1
Stopyra Liliana
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-17
33
2022-06-17
25
2022-06-18
1
2022-06-18
33
2022-06-19
26
2022-06-19
Strama Maria
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
ROXY (46)
2022-06-17
8
2022-06-17
2022-06-18
34
2022-06-18
22
2022-06-19
44
2022-06-19
7
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (63)
2022-06-17
2
2022-06-18
4
2022-06-19
3
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-06-17
14
2022-06-17
Szewczyk Joanna
WLKS Krakus Swoszowice
2022-06-17
23
2022-06-18
44
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
57
Tatara Zofia
OJK Lawenda
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-19
4
2022-06-19
Trawiński Przemysław
Jurajski LKJ w Udorzu
2022-06-18
31
2022-06-18
16
2022-06-19
20
2022-06-19
3
200
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARAT (48)
2022-06-17
20
2022-06-17
12
2022-06-18
18
2022-06-18
10
2022-06-19
5
Walenciak Emilia
brak
2022-06-17
13
2022-06-17
1
2022-06-18
33
2022-06-18
1
2022-06-19
13
2022-06-19
Waligórski Zbigniew
Klub Sportowy Bór
BENETTON (183)
2022-06-17
13
2022-06-17
13
2022-06-18
25
2022-06-19
30
Wałęga Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-06-17
27
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-18
26
Wąsik Witold
Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
2022-06-17
6
2022-06-17
Wdaniec Joanna
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2022-06-17
22
2022-06-17
2022-06-18
34
2022-06-18
8
2022-06-19
30
2022-06-19
Węgłowska Aniela
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
DEMODEX (130)
2022-06-17
25
2022-06-17
43
2022-06-18
2022-06-18
41
2022-06-19
27
Węgrzyn Martyna
UKJ Lalin
2022-06-17
23
2022-06-17
2022-06-18
24
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
Węgrzyn Mikołaj
UKJ Lalin
ELEKT (73)
2022-06-17
21
2022-06-18
35
2022-06-18
12
2022-06-19
11
Wietecha Blanka
Klub Jazdy Konnej Fabrex
HUMBAK (20)
2022-06-17
45
2022-06-17
41
Wietecha Laura
Klub Jazdy Konnej Fabrex
2022-06-17
16
2022-06-17
54
Wojdacz Julia
Bpk
CARMEN (33)
2022-06-17
40
2022-06-17
2022-06-18
1
2022-06-18
49
2022-06-19
9
2022-06-19
45
2022-06-17
13
2022-06-17
2022-06-19
16
2022-06-18
Wojtaczka Nadia
Brak
MIYAN (124)
2022-06-17
2022-06-17
Wolff Alicja
Krakowska Akademia Sportu
JESSY (125)
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-19
18
2022-06-19
Wróbel Wojciech
KJ Czarny Dunajec
2022-06-17
34
2022-06-17
36
2022-06-18
1
2022-06-18
29
2022-06-19
60
Wszołek Zuzanna
BPK
DANTON (199)
2022-06-17
23
2022-06-18
40
2022-06-19
47
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-06-19
4
2022-06-17
4
2022-06-17
Zaręba Magdalena
KJ Czarny Dunajec
KING (137)
2022-06-17
42
2022-06-17
2022-06-18
20
2022-06-18
2022-06-19
4
Zborowska Emilia
Brak Przynależności Klubowej
INES (100)
2022-06-17
28
Zielińska Gabriela
Wiślany Zakątek
DRUH (187)
2022-06-17
28
2022-06-18
1
2022-06-19
19
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
COCO LADY (165)
2022-06-17
4
Zontek Milena
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-06-17
4
2022-06-17
9
2022-06-18
45
2022-06-18
15
2022-06-19
6
Żurek Hanna
brak
2022-06-17
49
2022-06-17
28
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
51
2022-06-19

Number of Riders: 169

Number of Horses: 185

The sum of prizes: 8 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl