Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Mistrzostwa Polski Południowej
HMPP i HZRiT
KJK Szary Michałowice, 16-19.12.2021

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Anbatawi Gabriela Klub Jeździecki Global
S
O060790
2. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (MJ.)
O045721
10200246
3. Badura Anna KJ Profit
S
O024424
4. Banaszczyk Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2010 (JM.)
O059391
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O039682
6. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
O055264
7. Bednarczyk Patrycja SK Kochul
2004 (J.)
O056693
8. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
9. Błachnio Aleksandra KJK FABREX
S
O048544
10. Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
S
O037110
11. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (J.)
O045656
12. Bodden Maya Klub Jeździecki Global
2006 (J.)
O060787
13. Borowiec Emilia UKJ Lalin
2003 (MJ.)
O046173
14. Bromboszcz Maja KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O037390
15. Brzozowska Aleksandra Kielecki KJ
2009 (JM.)
O064287
16. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
10255143
17. Bula Katarzyna KJ Profit
S
O026592
18. Burliga Martyna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
19. Burzyńska Ewa Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
20. Burzyński Tomasz KJ Trachy
2004 (J.)
O048239
21. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
O063893
22. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
23. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
S
O021799
24. Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp
S
O003873
25. Cholewa Kornelia WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O051037
26. Cieślińska Katarzyna SKJ OMEGA
S
O034437
27. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
28. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
29. Czuczeło Julia KJ VIP Kraków
2001 (MJ.)
O045219
30. Danak Karolina Klub Jeździecki Pro Horses
2008 (JM.)
O060041
31. Danak Klaudia Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O051126
32. Dębiak Dominika KJ Global
2006 (J.)
O059369
33. Dolińska Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O038322
34. Drabczyk Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
2009 (JM.)
O059247
35. Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
36. Drewiczewska Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O037597
37. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
38. Drwota Matylda KJ Leńcze
2010 (JM.)
O062279
39. Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice
S
O004974
40. Dudkowska Lena Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2010 (JM.)
brak
41. Duszkiewicz Andrzej BPK (PKA)
S
O008809
42. Duszkiewicz Gabriela BPK
S
O007692
43. Duszkiewicz Hubert BPK (PKA)
2007 (JM.)
O042590
44. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
45. Dymek Ksawery St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (MJ.)
O040404
46. Dziarkowska Anna Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
brak
47. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
48. Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O012829
49. Fedorczak Vincent BPK
2010 (JM.)
brak
50. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
51. Frej Florentyna SK Kochul
2009 (JM.)
O066804
52. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
53. Gajdzik Nadia JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2006 (J.)
O061930
54. Gajdzik Roxana JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2001 (MJ.)
O037352
55. Gajko Mj'99 Natalia WKJ Lublin
S
O029333
56. Galewska Marcelina Klub Jeździecki Impuls
2005 (J.)
brak
57. Galos Marta Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O029238
58. Gałczyńska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
S
brak
59. Gardulski Karol KJ Facimiech
S
O023008
60. Gibas Zuzanna Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
2004 (J.)
K025592
61. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (J.)
O037079
62. Gocyk Hanna KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O043629
63. Gołąb Natalia KJ Equireno Zaklików
2009 (JM.)
O061501
64. Gorczyńska Anna UKJ Lalin
2004 (J.)
O039732
65. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
66. Gruszka Gabriela Kielecki KJ
2003 (MJ.)
O041686
67. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
68. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O037100
69. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (MJ.)
O042448
70. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O046029
71. Hernik Anna KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O047375
72. Huras Hanna Klub Jeździecki Laredo
2009 (JM.)
O059708
73. Hus Kaja Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O064585
74. Iveljić Zofia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O055128
-
75. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
S
O022993
76. Jagoda Weronika KJ Mszana Górna
2006 (J.)
O045952
77. Janas Olga Klub Jeździecki Leśna Wola
2004 (J.)
O047476
78. Janota Natalia LKJ Ochaby
S
O040364
79. Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
80. Jarco Sandra Klub Jazdy Konnej Romico
2007 (JM.)
O063249
81. Jarosz Agata KJ NOSTRO
2021 (Mł.)
O058385
82. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
S
O027190
83. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (MJ.)
O038072
84. Jóźwiak Alicja Klub Jazdy Konnej Romico
2006 (J.)
O041055
85. Juszkiewicz Zofia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
O044805
86. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (MJ.)
O033831
87. Kajstura Zuzanna -
S
O065635
88. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
89. Kapusta Anna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2003 (MJ.)
Brak
90. Kasprzyk Patrycja Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O044062
91. Kiluk Jagoda KJ Facimiech
2007 (JM.)
O055299
92. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O027312
93. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
94. Klimczyk Weronika KJK Pod Żubrem
2008 (JM.)
brak
95. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
96. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O036860
97. Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls
2009 (JM.)
O057466
98. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
99. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
S
O043591
100. Korzeczek Wojciech KJ GLOBAL
2004 (J.)
O039574
101. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O045654
102. Kostarczyk Katarzyna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O024479
103. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (J.)
O044289
104. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
105. Kowalska Michalina WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O062586
106. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O048386
107. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (MJ.)
O034818
108. Kozińska Konstancja WLKS Krakus
2021 (Mł.)
O056734
109. Krauze Anna Kjk Szary
S
O001614
110. Krauze Filip Kjk Szary Michałowice
2005 (J.)
O059257
111. Krywult Weronika LKJ Solec Bieruń
S
O025105
112. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
113. Kucias Angelika Klub Jeździecki Global
S
O014312
114. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
115. Kula Maja Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2006 (J.)
O056721
116. Kula Roma BPK
S
O001922
117. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (MJ.)
O041922
118. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
119. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
120. Lech Marcelina KS KJK Szary Michałowice
2003 (MJ.)
O036264
10153280
121. Leda Karolina Klub Jeździecki Global
2004 (J.)
O041750
122. Leśniak Aleksandra Towarzystwo 8 Płuku Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego Szwadron Niepołomice
2006 (J.)
O052359
123. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
124. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
125. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
126. Leżucha Magdalena KJ VENA Rogoźnik
2011 (Mł.)
0067049
127. Ludwikowska Anna KKJK Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
O031670
128. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (MJ.)
O035885
129. Łuczak Julia Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
brak
130. Machno Karolina KS Team Rancho Pcim
2006 (J.)
Brak
-
131. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
132. Magdoń Julia BPK
2007 (JM.)
Brak
133. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O045665
134. Marchewka Izabela JKS Equi Verso
S
O021934
135. Materlik Monika Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
S
O028995
136. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
137. Matusiak Hanna Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2003 (MJ.)
O031661
138. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (MJ.)
O041392
139. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (J.)
O039681
140. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (J.)
Brak
141. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
142. Młyńska Nadia Bpk
2005 (J.)
O059680
143. Morawski Robert Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O019029
144. Moszczak Maja KJ Leśna Wola
2007 (JM.)
-
145. Mrajca Oliwia SK Kochul
2008 (JM.)
O061169
146. Musiolik Maja PLKJ Plessówka
2009 (JM.)
Brak
147. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (J.)
O046343
148. Niemczyk Weronika KJ Facimiech
2005 (J.)
O053538
149. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
150. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O029332
151. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
2002 (MJ.)
0029332
152. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin SJ Piker
2002 (MJ.)
Brak
153. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O026010
10158572
154. Nowak Aleksandra KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
155. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
156. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
157. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
LZRWZJ/5128/17
158. Parchańska Aleksandra BPK
S
Brak
159. Pasoń Klaudia Klub Jeździecki Lando
2005 (J.)
O062269
160. Pasternak Anastazja CJK DAKAR
2009 (JM.)
25022022
161. Pawłowska Olga KJ Leśna Wola
2006 (J.)
O055510
10231778
162. Pękal Emilia Kielecki KJ
2003 (MJ.)
O041691
163. Piątkowski Paweł WLKS Krakus
S
O000941
164. Pięta Malwina SK Kochul
2009 (JM.)
O066812
165. Pięta Olaf WLKS Krakus
2008 (JM.)
O056722
166. Piętka Amelia WLKS KRAKUS
2007 (JM.)
O064003
167. Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003424
168. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
169. Pietruszka Anna KJ Facimiech
2009 (JM.)
O062301
170. Pietruszka Anna Klub Jeździecki Facimiech
2009 (JM.)
O062301
171. Pinocy Magdalena BPK
S
O006459
172. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (JM.)
O054946
173. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
-
174. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
175. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
176. Pławecka Oliwia Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
2003 (MJ.)
0051217
177. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O047724
178. Połap Barbara Vanto Jumping Team
S
O029142
179. Połtowicz Hanna Bpk
2009 (JM.)
Brak
180. Ponurski Gabriela Klub Jeździecki Facimiech
2007 (JM.)
O057821
LZRWZJ/1238/21 A(w) B(w) C(w)
181. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
182. Przybycień Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
183. Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki LAREDO
2008 (JM.)
O057475
184. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
185. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
186. Rostek Martyna JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2005 (J.)
O044271
187. Rozmus Amelia Bpk
2008 (JM.)
Brak
188. Rusinek Martyna KJK FABREX
S
O067431
189. Rybkowska Martyna WKJ Lublin
2005 (J.)
O047726
190. Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
S
O003310
191. Samborska Nikola Kj Vena Rogoźnik
2009 (JM.)
O054232
192. Sankowska Adrianna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O025894
193. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
194. Sas Eliza Klub Jeździecki Global
2004 (J.)
O045330
195. Satoła Julia KJ Facimiech
S
O040211
196. Siedlaczek Michał Kj Borycz
S
O000974
197. Sienkiewicz Wiktoria KJ Vena Rogoźnik
2004 (J.)
brak
198. Skorek Dorota KJ Profit Orzesze
2010 (JM.)
O059389
199. Skorek Emilia KJ Profit Orzesze
2006 (J.)
O045812
200. Skotniczna-Zięba Karolina KS Team Rancho Pcim
S
O023503
201. Skowron Agata SK Kochul
2008 (JM.)
O065963
202. Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O038361
203. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
204. Ślęzak Jagoda St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O054199
10231041
205. Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
S
O007598
206. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O054310
207. Słowik Roksana OJK Barcice
2002 (MJ.)
O058841
208. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
209. Sochacka Nadia Kj Nostro
2007 (JM.)
O058386
210. Sodel Maciej KLUB SPORTOWY TRACHY
2007 (JM.)
O053462
211. Sondej Zofia KJ Facimiech
2005 (J.)
O041620
10229478
212. Stalony-Dobrzańska Olga BPK
2006 (J.)
/
213. Steć Maria Klub Jeździecki Facimiech
2008 (JM.)
Brak
214. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
215. Stempor Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
brak
216. Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls
S
O000886
217. Strama Maria Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2004 (J.)
O044049
218. Strzałka Gabriela Kj Vena Rogoźnik
2008 (JM.)
O057529
219. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
220. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
221. Suwała Wojciech Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
S
Brak
222. Szafran Aleksandra KJ Facimiech
2002 (MJ.)
O029306
223. Szanser-Smagacz Joanna Klub Jeździecki Facimiech
S
brak
224. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
225. Szczepanska Justyna Bez Przynależności Klubowej
2021 (Mł.)
Brak
226. Szczepek Stefania KJK Romico Żywiec
2012 (Mł.)
-
227. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
228. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (MJ.)
O035796
229. Szostak Maja Assanya
2001 (MJ.)
brak
230. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O035256
231. Szrajer Anna Kielecki KJ
S
O002361
232. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
233. Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2004 (J.)
O044565
234. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
235. Szulakowski Mikołaj KJ Trachy Sośnicowice
236. Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029147
brak
237. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (J.)
O054718
238. Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O007617
239. Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2006 (J.)
O045396
240. Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team
S
O033895
241. Trelińska Amelia Kielecki KJ
2007 (JM.)
O040528
242. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (MJ.)
O031906
243. Turaj Kinga BPK
BRAK
244. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
245. Uchwat Marika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2005 (J.)
O040968
246. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
247. Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
2001 (MJ.)
O038870
248. Walas Ewa KJ Leśna Wola
S
O017426
249. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
250. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
251. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
252. Walter Michał Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
O061148
253. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
254. Wawszczyk Julia Brak
2007 (JM.)
O059102
255. Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
O026042
256. Węgrzyn Mikołaj UKJ Lalin
2005 (J.)
O062353
257. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
10015755
258. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
259. Wiensko Magdalena SK Kochul
2004 (J.)
O052175
260. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
261. Wirek Aleksandra Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
S
O033414
262. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (MJ.)
O036701
263. Witta Patrycja KJ Facimiech
S
O015107
264. Wójcik Lilianna SK Kochul
2010 (JM.)
O061163
265. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
266. Wolko Matylda Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O058516
267. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
O053037
X
268. Woźnica Maja KJ Mszana Górna
2008 (JM.)
/
269. Woźnica Maja KJ Mszana Górna
2011 (Mł.)
brak
270. Woźnica Wiktoria KJ Mszana Górna
2009 (JM.)
O061161
271. Wróbel Milena Klub Jazdy Konnej Romico
2008 (JM.)
Brak
272. Wróbel Zuzanna KJK POD ŻUBREM
S
O063880
273. Wygas Marcin Vanto Jumping Team
S
O006866
274. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
275. Wypych Karolina SK Kochul
2009 (JM.)
O066813
276. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
277. Załoga Ewa KS TEAM RANCHO PCIM
2011 (Mł.)
brak
278. Zdybska Natalia Bez Przynależności Klubowej K P O
2005 (J.)
O057531
279. Zięba Amelia JKS DiM
2008 (JM.)
O058832
280. Zięba Anna Kochul
S
O061173
281. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
O019611
282. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
283. Ziębicki Mikołaj KJK Szary
2011 (Mł.)
brak
284. Zielińska Janina Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O053607
285. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
286. Zontek Milena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2007 (JM.)
O059455
287. Żyglicka Pola Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2003 (MJ.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

340

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
2.

368

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 wałach kasztanowata/mk:160 F: Acardo I
M: Rheingold
brak DE433330506200
3.

328

AKCERON SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Arriba Z / Alex
M: Aluzja / Luis
K030428 616009660248114
4.

373

AKERMAN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Banita
M: Arwena
K028641 616 006 58 00954 14
5.

314

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
6.

117

AKTIW WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/172 F: Lider
M: Austria
K011715 11624 104XU38
7.

125

ALEBASTR Ukraiński Wierzchowy UKR 2003 stallion dark bay/168 F: Borispol /
M: Aleya /
K031203 804098100042500 UKR
8.

272

ALFREDO ALFARVAD Z ZANG POL 2013 wałach gniada/179 F: Air Jordan
M: Queen Alfarvad Z
K030806 056015z55672813
9.

81

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
10.

400

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
11.

336

AMARU L HOL POL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
12.

13

AMFORA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Salwiusz
M: Ancza
Brak A0019982S
13.

208

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
14.

192

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/186 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
15.

170

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor
M: Paulien
K011423 528210000677576
16.

87

AWANGARDA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/180 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
17.

430

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Desant
M: Alexandria
K023124
18.

78

BABY JAGA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: El Bonillo
M: Bogini
K031365 616009530076014
19.

148

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
20.

315

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
21.

348

BAFRA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
K025920 616006540114409
22.

57

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
23.

206

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
24.

375

BARBARO SBS BEL 2015 wałach gniada/170 F: Boyfriend du Seigneur
M: Barbra
K033153 826002150876285
25.

71

BAVERA SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Solaris
M: Barkarola
K031310 616999999914
26.

165

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
K018025 DE433331655510
27.

121

BEL DE JOUR SP POL 2010 klacz gniada/178 F: Candiavolo
M: Bellinda
K021656 616009690142810
28.

326

BETULA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: Bayard d'Elle
M: Balanga
K033023 616098200156841
29.

378

BISTRAL Czysta Krew Arabska POL 2016 wałach siwa/mk:155 F: Mistral
M: Bubblegum
brak 616 POL 16011522A
30.

142

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 klacz ciemnogniada/167 F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
K018848 203009225472210
31.

304

BOLERO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: TALENT
M: BALANGA
12058 12O58
32.

56

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
33.

120

BOLONIA OLDENBURG POL 2005 klacz kara/165 F: PALEGRO
M: BAKALIA
K012682 DE418181110705
34.

122

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
35.

401

BORUSSIA ZK SP POL 2014 klacz siwa/163 F: Landino / Landgraf I
M: Bryza / Palant
K025276 616009591005314
36.

75

BRAVEHEART SP POL 2010 klacz gniada/168 F: CANDIAVOLO / CANTUS
M: BANDOLA / NIMMERDOR I
K020788 6160096901285
37.

343

BUNGEE WESTFALSKA NED 2015 klacz gniada/162 F: Blockbuster
M: Chocolate
K032247 DE 441410034515
38.

291

BUSTINOV SP POL 2014 wałach ciemnogniada/164 F: Ustinov KWPN
M: Boni M / Lando
K029076 616009630151414
39.

178

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
40.

327

CALISTA HANOVERSKA POL 2016 klacz skarogniada/164 F: Contendro
M: Emmy / Epikur
K031805 -
41.

129

CAMPARI KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/175 F: Up To Date / Camerino
M: May Fair / Falco
K017985 528003000702846 104ZU01
42.

384

CAMPARI TC CZE 2008 klacz skarogniada/173 F: Cambel
M: Karmen
K031289 000050905
43.

32

CAMPINO BURME HAN GER 2010 wałach siwa/- F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
44.

36

CAN TABILE MK OLDENBURGER GER 2012 klacz kasztanowata/171 F: Cartoon
M: Cozette Z
K022098 DE 418 185 003 112
45.

79

CANTORA HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz siwa/167 F: Canto
M: Soraja II
Brak DE421000083810
46.

60

CAPRIOLE PZHK (SP) POL 2009 mare bay/mk:mk:mk:m F: CANDIAVOLO
M: GAZELLE
K020568 616009690171209
47.

65

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG BEL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
48.

80

CARAMELLA SVKWB CZE 2014 klacz kasztanowata/170 F: Quäntchen Glück/Quaterback
M: Cordalma/Cordalme
K024772 000079276
49.

94

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
50.

347

CARL-OTTO IXES HAN GER 2015 wałach gniada/175 F: Comte / Contendro I
M: Arosa / As di Villagana
brak DE431316005815
51.

171

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
52.

97

CARTOUCHE H Norwegian Warmblood POL 2013 wałach siwa/175 F: Chandler/ Casall
M: Ursula/ Democraat
brak 578011020134603
53.

349

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
54.

365

CASSEL NIEM SPORT POL 2012 wałach gniada/167 F: candiavolo
M: sina
K029415 DE455871118512
55.

354

CATAMARA’N HOL POL 2010 wałach siwa/180 F: Corrado I
M: Olraune / Cambridge
K021390 DE421000025210
56.

179

CBR FIREBLADE HANOWER POL 2016 wałach gniada/174 F: Cascalido
M: Corby
K030405 DE431311405716
57.

330

CEQUYL B SP POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: Imequyl/Luron
M: Czana/Balon
K031123 A0021195S
58.

133

CESSY WESTFALSKA GER 2011 klacz ciemnogniada/176 F: CAPISTRANO/CORNET OBOLENSKY
M: PERLE
LKPZJ/11424/21 DE441411324911
59.

52

CEVITA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/nn F: Vulkan L
M: Cyganka
K026761 616007610025013
60.

64

CHACCO Z HOLSZTYŃSKA POL 2013 ogier gniada/170 F: Centurion
M: Toskana IV
K024931 DE421000120513
61.

74

CHAMANII HOL POL 2014 klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
K026855 DE421000083014
62.

280

CHAPLAIN HOL POL 2012 wałach siwa/173 F: Clearway
M: Kaluga
- DE421000095312
63.

301

CHERUBIN Slovensky Sportowy Pony POL 2015 wałach siwa/mk:146 F: Tibet
M: Zula
brak 000000000000000
64.

332

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/kuc:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
K032026 DE456570113512
65.

144

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
66.

189

CLEMENS WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/180 F: Cornet Obolensky
M: Odessa
K025177 .
67.

186

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
68.

101

COFFEE 23 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899 DE421000520311
69.

346

COINTREAU FIZZ OS POL 2016 wałach ciemnogniada/162 F: Consens
M: Bolonia
K029636 DE418180332216
70.

366

COLOURFUL LADY NN POL 2009 klacz bułana/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 6169995808201
71.

434

COLOURFUL LADY TYP KUC POL 2009 klacz bułana/kuc:142 F: nn
M: nn
Brak 616999580820109
72.

85

CON CASALLTAGHO HOLSZYŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Con Capitol /Contender
M: Urzona / Casall
K032623 DE421000614814
73.

200

CONLOU OLD GER 2011 ogier kara/172 F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
K019324 DE418184047611
74.

54

CONRAD 98 HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/- F: CASSINI II
M: WEGA IV
K014623 DE421000139607
75.

184

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
K013736 431310211708
76.

371

CONTINO MK SP POL 2016 ogier siwa/168 F: Marino
M: Cher
K032054 616009600210616
77.

360

CORNET BLANCHE Z ZANG BEL 2015 wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Dame Blanche van Overis Z / Darco
K028782 056015Z55772515
78.

279

CORNET BLUE OLDENBURG POL 2015 wałach gniada/170 F: Corydon
M: Sunshine’s Botox
K029812 DE 418180195415
79.

363

CORNO HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Cornetino
M: Verona XII
Brak DE421000601713
80.

275

COUPANASA OLDENBURSKA POL 2016 klacz siwa/174 F: Coupe D'or
M: Miss moka/Canoso
Brak .
81.

390

CYRUS SP POL 2008 wałach siwa/173 F: Ogar
M: Ceta
brak 616009600459608
82.

89

CZEDAN WLKP POL 2007 Wałach siwa/163 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
K011805 POL007610028307
83.

325

CZUMIZ SP POL 2013 wałach gniada/x F: Literat
M: Czumiza
brak 616009680025813
84.

38

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
85.

99

DAFNE TRAKEŃSKA POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Portos
M: Domra
K020644 POL732010066509
86.

167

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
87.

316

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
88.

1

DECIDE ON ME OLDENBURSKA GER 2015 wałach kara/167 F: Diarado
M: Laya Rouge
brak DE 418185013415
89.

127

DECYBEL FIRST MŁP. POL 2015 Wałach siwa/166 F: Decybel I
M: Dina
K029852 brak
90.

126

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
91.

118

DELVA FARADENZA RG HOL GER 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo / Clearway
M: Petra III / Feenspross
K030310 DE421000219811
92.

61

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
93.

424

DIALEKTYKA HIPPICA / POL / klacz gniada// F: /
M: /
/ /
94.

306

DISCOVERY KUC POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/kuc:155 F: Strayer’s Samson
M: Dora
K026205 616013670113812
95.

402

DOLGANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach siwa/170 F: Bajou Du Rouet
M: D-Calipsa
K013560 POL009670070707
96.

273

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 wałach ciemnogniada/brak F: unday De Riverland / Quaprice Boimargot Quincy
M: Irisse / Quouglof Rouge
K025492 Irisse / Quouglof Rouge
97.

77

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
98.

429

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
99.

185

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
100.

415

DRAKO SP POL 2012 wałach ciemnogniada/167 F: Diarado
M: Delavita
K021627 616009670014912
101.

90

EAGAN BLUE KWPN POL 2009 wałach siwa/165 F: Mr. Blue
M: Hayla
K017789 528003200909309
102.

143

EFLIM SP POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Echefella
K025762 616009690058514
103.

320

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
104.

411

EL NINO KWPN POL 2009 wałach gniada/166 F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana
K024160 52800320091284
105.

104

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
106.

7

ELASTYNA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Kurhan
M: Ebora
Brak 616006580325917
107.

199

ELEKT SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Elman
M: Elta
K029632 616 009 63 00223 14
108.

364

ELVIRA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz skarogniada/178 F: Lou Reed
M: Eva S
K029733 616009690015414
109.

177

EMBASSY RA HANOWERSKA POL 2016 gelding chestnut/168 F: Escudo I
M: Romina Rosse
K032677 DE431312319016
110.

321

ENJOY X POL x klacz gniada/x F: x
M: x
x x
111.

175

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 wałach tarantowata/kuc:138 F: Waron
M: Eza
KO19883 POL013570056505
112.

357

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:147 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
113.

338

ERAZM MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/172 F: Bre Gun
M: Enigma
PZJ - LKPZJ/10798/21 616006570147214
114.

137

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/168 F: Artego/Acord II
M: Evidence/Baloubino B
K023361 DE455879200612
115.

334

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
K017389 BRAK
116.

14

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
Brak 616098200014730
117.

403

FEDERACJA S SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Black Jack
M: Federica S
K024815 616009520042214
118.

169

FIKUS-TABUN HUCULSKA POL 2007 wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
K032787 Brak
119.

379

FIRUZE PG PKSP POL 2015 klacz gniada/166 F: Calderon
M: Fontia PG / Rubin
K031914 616009520054015
120.

323

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
121.

290

FOR FUN 7 SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For Pleasure
M: Chacco Star
K032169 DE418185046915
122.

173

FRED FLINSTONE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Carambole
M: Rozarina
K018749 528003201008527
123.

116

FREDORA KWPN POL 2010 klacz ciemnogniada/169 F: BAANBREKER HBC
M: TANDORA
K016717 528003201005223, 105AT05
124.

164

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
125.

113

G KWPN NED 2011 wałach gniada/165 F: Phin-Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
126.

131

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
127.

146

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
128.

387

GANDINI SP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Corde Star
M: Gejsza
brak brak
129.

337

GAUDI Reński Koń Sportowy POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Darshan
M: Galina M
Brak DE431430168015
130.

276

GENEZA M SP POL 2009 klacz kasztanowata/178 F: So In Love
M: Generacja
K018816 1234
131.

419

GEZANT KWPN POL 2011 wałach gniada/172 F: Quadros 3
M: Lassini I
Brak 528003201105392
132.

63

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/162 F: CASANOVA
M: ROSITA W
K019692 528003201111872
133.

266

GILEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
134.

265

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
K006691 616007660764800
135.

268

GOLDY R KWPN NED 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Wendelien R / Lupicor
K028861 528003201100033
136.

204

GOSPELLA Szlachetna Półkrew POL 28.02.2015 klacz ciemnogniada/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING
M: GOSPEL
K028588 616009540026615
137.

389

GRACE KELLY AK Deutsches Reitpony POL 2016 klacz gniada/kuc:143 F: Spring Star's Spirit
M: Gitta
brak DE434348874116
138.

82

GRAJCAR MALOPOLAK POL 2013 wałach gniada/163 F: POLDER
M: GRACJA
K025593 616006580360413
139.

388

GRANDIOS SP POL 2011 wałach ciemnogniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
brak 616009690138811
140.

351

HABANERO SF POL 2017 wałach kara/170 F: Connor
M: Vic st denis
- -
141.

212

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
142.

331

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
K024438 528003201208516
143.

72

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
144.

423

HARCEPAN MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Boston
M: Hawajka
K027310 616006580269011
145.

277

HARLEY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Heartbreak
M: Charlotte
Brak 203009229152317
146.

140

HARRY CONNEMARA POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: X
M: X
K030901 826048000064586
147.

404

HAUST M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Italian
M: Honda
K029604 616999630121916
148.

282

HAWKEYE Z ZANGERSHAIDE NED 2015 wałach ciemnogniada/160 F: Harley VDL
M: Sabattini Z
K029907 056015Z55656115
149.

319

HAZELBERG'S KRISTOFFERSON X POL 2015 wałach gniada/x F: x
M: x
x x
150.

124

HELERINA TRAKEŃSKA POL 2012 klacz kara/167 F: Heliopolis
M: Helmainte
K022537 POL 732 01 00622 12
151.

433

HELFIRE / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
152.

421

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Laruna / Larome
K016755 BELW262478BWP 103TE66
153.

287

HELLFIRE SP POL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Hippica Koh-J-Noor
M: Hewelia
K029167 A0004904S
154.

420

HEVANTOS KWPN NED 2012 Gelding Grey F: HENNES & MAURITZ LEVANTOS 2
M: DENTANA E.B./LUCKY BOY
528003201209202 105LG24
155.

431

HEVANTOS KWPN NED 2012 wałach siwa/- F: Levantos II / Liostro
M: Dentana E.B. / Lucky Boy
K030394 528003201209202
156.

107

HEYE-FIVE VDP KWPN NED 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
157.

358

HIGHFLYER HICKSTEAD OLD GER 2017 wałach siwa/169 F: Hickstead White / Hickstead
M: La Corunja / Last Man's Hope
K031246 DE418181028517
158.

207

HIMEQUYL SP POL 2013 wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Hurghanda / Barnaba
K024439 616009550000813
159.

383

HIROSHI - POL - wałach kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
- 0
160.

410

HIT ME ZAGORKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach skarogniada/mk:156 F: Quvee Prestige
M: Homela
Brak 616009661134017
161.

86

HITCH KWPN POL 2012 klacz gniada/165 F: Hoock DK Z
M: Trebekka
K032937 528003201208965
162.

103

HOKEY POKEY KWPN POL 2012 klacz siwa/. F: .Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 .
163.

311

HÖLDERLIN TARKA HUN HUN 2015 wałach kasztanowata/174 F: Hölderin Jámbor
M: Ozora Tundér
Brak
164.

307

I LOVE YOU PA-BO-MA SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Bijou Be
M: Inez-Pro
K026821 616009540022714
165.

159

IKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach siwa/170 F: Ilion
M: Iberia
K012328 POL009580440008
166.

385

IKAR WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Faust Z
M: IPSARA
brak 616 007 61 01706 09
167.

128

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 klacz kasztanowata/170 F: Domino De Moyon / Jalisco B
M: Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
K015620 056002W00270308
168.

93

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
169.

155

INDIGO KWPN POL 2013 wałach gniada/160 F: X
M: X
K025073 Xx
170.

134

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
171.

197

IRON MAN KWPN NED 2013 gelding dark bay/167 F: Nonstop
M: Wendolyn
106AQ26 528003201309659
172.

211

IRTYSZ PKSP POL 2011 wałach gniada/180 F: Palermo
M: Iza-Boo
K018903 616009580593111
173.

67

IVO KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: DEXTER R
M: ALBA/MERMUS R
- 528003201305580
174.

147

IWAN WLKP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
175.

108

IXELLE DE FREMIS SBS POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis
K027490 056007000I55513
176.

73

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
177.

182

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker / Heartbreaker / Nimmerdor
M: D Livia RV
K025969 -
178.

318

JAMBOREE KWPN POL 2014 wałach gniada/x F: Etoulon VDL
M: Pheminka
K025376 528003201402318
179.

339

JEDI G KWPN GER 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K028452 --
180.

309

JESSY MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/158 F: Eufrat
M: Jena
brak 616006550050515
181.

367

JOKER KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:135 F: Kentacky
M: Jessi
brak 134/11
182.

135

JORIS KWPN BEL 2014 wałach gniada/- F: Rascin
M: Zendiela
107JQ53 528003201407418
183.

376

JOY RIDE B SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Brak
M: Brak
K029535 1123567
184.

396

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
K026624
185.

409

JULIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
K007813 POL009540077503
186.

362

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
187.

355

K OCH MY LADY Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz ciemnogniada/162 F: Koh I Noor
M: Orchidea
Brak 056015Z55361017
188.

269

KAISER PROGRES KWPN POL 2015 wałach siwa/165 F: Indorado
M: Froukje
K029023 528003201500018
189.

381

KANDY PROGRES KWPN POL 2015 ogier ciemnogniada/168 F: Zapatero VDL
M: Zufrieda
K027772 528003201508971
190.

317

KANKARA PROGRES Z Z POL 2017 klacz ciemnogniada/kuc:x F: Hippica Koh i Noor
M: Pola
K031551 056015Z55768817
191.

283

KANSAS RV KWPN POL 2015 wałach gniada/165 F: Kannan
M: Der Senat 111
- -
192.

386

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Arnold
M: Kapirinia
K031690 616006670106912
193.

6

KARINO K SP POL 2017 wałach siwa/164 F: Carolus I
M: Kaśka
Brak Xxx
194.

342

KARMEN KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz siwa/kuc:140 F: WEZYR
M: KOLIA
BRAK 616013580742109
195.

145

KARMEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Decybel I
M: Kaona
K031688 616006550036116
196.

161

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
197.

21

KATINKA RV KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/169 F: Genius / Baloubet Du Rouet
M: Fantastique RV / Mr. Blue
K030492 528003201507060
198.

270

KENTUCKY HIPPICA OLDENBURSKA POL 2014 ogier gniada/175 F: Kannan
M: Stavolta HIppica
K025864 418180273614
199.

23

KLASSE W HOL NED 2015 wałach gniada/173 F: Connect
M: Donetta M
K029308 528003201507688
200.

408

KLEOPATRA PROGRES KWPN POL 2015 Klacz gniada/172 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Geldorane/ Eldorado van de Zeshoek
K027702 528003201508162
201.

102

KOKAINA HIPPICA OLDBG POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair I
K027005 DE418180093914
202.

22

KONETTA VDO KWPN NED 2015 klacz siwa/160 F: Carrera VDL
M: Gonetta V.D.O
K030036 528003201506111
203.

88

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
204.

105

KORINA SP POL 2007 klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
205.

158

L'AMOUR RHLD POL 2010 wałach ciemnogniada/170 F: Louis Le Bon
M: Sardoryke
K030833 DE443430530
206.

153

LA COSTA SP POL 2004 klacz siwa/170 F: Cassino / Cassini II
M: Lukrecja / Kontrast
K017021 POL009670111604
207.

417

LA TALENT / POL / wałach gniada// F: /
M: /
/ /
208.

66

LADY VON BAYERN OLD POL 2007 klacz gniada/165 F: Ludwig von Bayern
M: Petrie II
K012422 DE418181520207
209.

344

LANDORO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
K024579 616009520048413
210.

427

LARUM SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
211.

19

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030216 61699961020813
212.

150

LAZART AK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach ciemnokasztanowata/168 F: Azart
M: Lizbona
K030409 616009610128016
213.

274

LE BALOU HS KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Balou
M: A
K032579
214.

335

LENNART KWPN NED 2016 wałach gniada/- F: Famous
M: Delilah
- -
215.

37

LIBERATOR HOLSZTYN POL 18.02.2011 Wałach gniada/165 F: Caliro
M: Lara Croft
2878/19ABC 616009530238211
216.

353

LIROCCA BLUE OSPA KWPN POL 2016 klacz siwa/173 F: Zirocco Blue VDL SF
M: Ospa Clever Girl westf./Clayton Boy westf.
K028720 52801006592
217.

310

LIZA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/158 F: Wars
M: Lea
brak 616006660146911
218.

151

LORD MARCO Oldenburger Springpferd GER 2016 wałach gniada/167 F: Lord Argentinus
M: W-Cocoslittle
K028984 DE 418183345616
219.

172

LORENZO OLD POL 2008 wałach gniada/178 F: Linton
M: Gwencora
Brak 418181322808
220.

106

LORGAN S SP POL 2009 wałach gniada/164 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
K022155 616009640116509
221.

382

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
222.

288

LUNA KG SP POL 2016 klacz gniada/- F: La Calidad
M: Law Baja KG
K031470 616009610187016
223.

160

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 klacz kasztanowata/165 F: Gin Fizz IV
M: Marion
K030627 203010237940014
224.

324

MASSIMO ENDORPHINO SP POL 2017 wałach gniada/. F: Etoulon VDL
M: Miss Montana
K031404 616009540040417
225.

426

MATRIX V/D BROWNSTABLES KWPN POL 2017 wałach gniada/176 F: GLENFIDDICH VDL / BACARDI VDL
M: I AM GOING FOR GOLD / BUBALU VDL
K030804
226.

256

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
227.

333

MELLOW JACK MMW NEW FOREST PONY POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: Sulaatik's Valdez
M: Orchid's Golden Sands / Orchid's Cestanii
K029710 00
228.

139

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
229.

183

MICENTO SP POL 2009 wałach siwa/182 F: Dobel's Cento
M: Mirabell
K018018 -
230.

91

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
231.

168

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
232.

352

MIRACLE KWPN POL 2017 klacz gniada/170 F: Idextro
M: Eternity / Clinton
K031829 52801044790
233.

261

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K / Caretino
M: Misi sp / Barros KWPN
K029137 616009610013616
234.

398

MONACO SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Cancoon
M: Korys Meduza
K031403 616009540059811
235.

201

MORIA MŁP POL 2012 klacz kara/162 F: nn
M: nn
K021448 bd
236.

267

MUZE ALLA DE BAKKER KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: FALAISE DE MUZE
M: EVA
K030471 52801011391
237.

136

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Dilmar/Maram
M: Carmen/Karbit
K021285 616007520056712
238.

313

NACHSHON Czysta Krew Arabska ISR 2012 wałach kasztanowata/154 F: Hamasecha
M: Jimeirah
brak 087
239.

329

NADOBNA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:147 F: Macbeth
M: Narewka
Brak 616013520069214
240.

191

NADOK AES POL 2014 wałach kara/165 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Sunny / Zadok
K030723 826002140873463
241.

359

NEMIROFF SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Lasko
M: Nanellie
Brak 616009670114110
242.

24

NERON WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: COTTONCLUB
M: NAWA IV
K023347 POL 007 64 00442 05
243.

214

NICEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/170 F: -
M: -
K010606 -
244.

41

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 wałach gniada/167 F: Emerald Van’t Ruytershof/Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon/Contendro I
K024575 056002W00304505
245.

341

OBELIX DE FINIBUS TARRAE KUC POL 19.06.2003 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K023383 028071
246.

241

OFELIA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kara/157 F: Statut
M: Okazja
brak POL 007580653507
247.

205

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
248.

264

OLMAR PKSP POL 2009 wałach jasnokasztanowata/165 F: MARAM
M: OLIVIA
K018220 616009690136109
249.

138

OLYMPIA VAN PRINSEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 03/0 klacz kasztanowata/165 F: ARKO
M: DIDA
K030357 981100004072376
250.

260

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
251.

380

ORCHIDEA WLKP POL 2016 klacz gniada/170 F: Talent Charboniere
M: Olimpia / Johnny Boy II
K029281 616007520000516
252.

162

ORCHIDEA KG SP POL 2011 klacz gniada/.. F: Concreto
M: Orlika Baja KG
K026002 ..
253.

361

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
254.

100

OSKAR BLUE OLD GER 2009 wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403 DE418180067809
255.

198

OSTIANA SP POL 2010 klacz gniada/mk:155 F: Madison
M: Oaza
K019191 616009640025810
256.

312

P-MANUKA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz izabelowata/162 F: Ezir
M: Palona
Brak 616999570196415
257.

123

P’CONTIFAX SP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz
M: Paloma
K021555 616 009 61 01688 11
258.

176

PANAMERA Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2013 klacz skarogniada/167 F: Pan Am VDL
M: Emanuela
Brak UA680000250
259.

406

PANAMERA 13 HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/- F: Perigueux
M: Hauptstutbuch
K030568 DE431311325608
260.

181

PARIS D'OR Czeski Gorącokrwisty POL 13.04.2013 klacz siwa/166 F: COUPE D'OR
M: PESETA
K032117 203009229000213
261.

109

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245
262.

246

PERFECT ONE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/175 F: Casino-L
M: Parada
K030585 616007610104213
263.

394

PIESZCZOTA-O HUCULSKA POL 2009 klacz gniada/kuc:135 F: Ważniak
M: Platynka
K032730 956000000824163
264.

308

POCAHONTAS ZAGORKA SP POL 2008 klacz gniada/mk:157 F: ZACHODNI WIATR
M: Parma
K031134 009 53 00273 08
265.

180

POKER SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 F: Tjungske
M: Parada
K032696 616009660314216
266.

58

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
267.

305

POKUSA SP POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Pasja
K032867 616009540014017
268.

84

Q7 (Q SIEBEN) HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/178 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K023903 DE 431311437012
269.

188

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
270.

281

QUICK LADY DE WINGHE - POL 2016 klacz gniada/165 F: -
M: -
- -
271.

154

QUICKY B Z Z BEL 2013 wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
272.

187

QUINCY BWP POL 2016 wałach siwa/- F: Echo v/h Neerenbosch
M: Vernie du Coeur des Collines Z / Verdi
K030100 -
273.

190

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
K022419 DE456570278209
274.

284

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
K029643 -
275.

285

REBELIANT SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
K027007 -
276.

119

REBELL'S CIDRE DEUTSCHES PFERD GER 2013 wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
K028269 DE410100134313
277.

4

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104
278.

350

REWENA SP POL 2016 klacz jasnokasztanowata/174 F: Talent Charboniere
M: Doreen
K029613 111
279.

414

REXONEA-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz ciemnogniada/171 F: CONTENDRO
M: REBELLA
K019598 616009610239410
280.

345

RICO VD BISSCHOP HOLSZTYŃSKA BEL 2017 wałach gniada/165 F: Di Cantero
M: Mintou vd Bisschop
K032246 981100004448082
281.

416

RINGO STAR AES POL 2017 wałach gniada/169 F: Cento Lano /
M: Reballa /
brak -
282.

209

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
K015472 616009661130809
283.

418

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz siwa/172 F: Corrado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212 106SN97
284.

152

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 klacz gniada/176 F: Rock'n Roll
M: Cita
K017426 203009224901907
285.

425

ROYALE VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2017 wałach gniada/170 F: grandorado tn
M: Heartbreaker
brak brak
286.

163

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
287.

130

SABRA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Silver Whistle
M: Scandinavia
K026163
288.

166

SAMIRO - POL 2011 wałach gniada/- F: Satisfaction I
M: Ramira G Z
K021862 616009540140411
289.

407

SARANNAH NN POL 2010 klacz siwa/000 F: .....
M: ....
O062301 ...............
290.

20

SCARTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach kara/165 F: Palermo
M: Synteza
Brak 616009580552410
291.

293

SELF-TIMER SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Hippika Hoh-I-Noor OS
M: Symphonie / Heartbreaker
K031414 616009630148414
292.

271

SELLO - HUN 2007 klacz siwa/- F: Cognac
M: Tulipan Cleopatra
brak HUN K PT070180000
293.

412

SENQUEST SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Qulester
M: Seniora
K028408 616009690063615
294.

377

SERYL KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:124 F: S
M: S
brak 123
295.

286

SFERA S Deutsches Sportpferd GER 2012 mare dark bay/170 F: Quaterback
M: -
K025304 DE 456570261312
296.

372

SHADOW TYP KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:145 F: NN
M: NN
K029227 616999570222212
297.

157

SHATTI HANOWERSKA POL 2013 wałach gniada/166 F: Sir shutterply
M: Walburga
K023051 DE431319616713
298.

322

SILESIA Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/mk:1162 F: Elvis ter Putte
M: Louis
K031633 DE456560386115
299.

428

SISPA / POL 2014 klacz siwa// F: /
M: /
/ /
300.

76

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
K018843 DE418184027910
301.

413

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Nobody
M: Sorbona
K010752 POL009670053000
302.

278

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton NF
M: Iris-NF
Brak 11210
303.

95

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
304.

62

STARCORNET OLD POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkato gold
M: Columbia
K024205 Brak
305.

59

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
K028922 616006690036815
306.

292

STRADIVARIUS SP POL 2012 wałach kasztanowata F: Imequyl sp / Luron kwpn
M: Symphonie bwp / Heartbreaker kwpn
K023247 616009630151414
307.

92

STRESEMANN 8 OLD POL 2010 wałach skarogniada/164 F: Sergeant Pepper
M: Zilara
K018785 DE433331663110
308.

141

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
309.

300

SURPRISE BALOU OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Barielle / Balou Du Rouet
K020908 DE418185042812
310.

98

SVADILFARI NIWM. SPORT. POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro / Contender
M: Salsa / Palmares
K030550 DE455559602917
311.

174

SZOGUN KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:134 F: Szaman
M: Niagara
616013610070010 616013610070010
312.

132

SZTORM SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Böckman's Looping
M: Storia
K023422 616 009 54 00201 12
313.

156

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
314.

149

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
315.

70

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Ironia
K023355 616009670123711
316.

110

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
K023480 DE418182543312
317.

83

VALEA Szlachetna Półkrew POL 2003 klacz gniada/170 F: Caretino K
M: Vistula
K024385 POL 009 67 00202 03
318.

111

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
K021064 DE418182535711
319.

12

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
320.

262

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir / Crawford M
M: Valciria / Olympic Fire
K029139 A0013005S
321.

112

VIVANTI PROGRES OLDENBURSKA GER 2013 klacz gniada/170 F: Vivant van de Heffinck
M: Startina
K025739 DE418185050413
322.

115

VIVIANO HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Uccello / Now Or Never M
M: La Belle / Laptop
K020591 DE431314007611
323.

68

VYŠNIA NN LTU 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K028188 LTU008860012011
324.

395

WAKAT MŁP POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
325.

369

WENUS TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
Brak A0015564S
326.

422

WESTERN CAMILLA CONNEMARA PONY IRL 2005 wałach siwa/kuc: F: Callowfeenish
M: Westside Camilla
K029190 05065
327.

96

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Whoopy
K016796 POL009540055508
328.

69

WINNIE M POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Bre Gun
M: Wiza
K023824 616006540098712
329.

397

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
330.

240

WITALIJ Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach siwa/160 F: Valerio Ibn Eternity VI (BE)
M: Wadi Vena
brak 616POL1209331A
331.

114

WIVO MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/161 F: Veloce de favi
M: Wiquerra
K029070 616006690064615
332.

289

ZORAN SP POL 2016 wałach siwa/- F: Talent Charboniere
M: Zamira
K032619 A0006215S
333.

432

ZORAN SP POL 2016 wałach siwa/177 F: Talent Charboniere
M: Zamira
K032619 616 010 61 00836 16
Rider Club
Competition
Prize
Badura Anna KJ Profit
rzeczowa 600
Banaszczyk Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
rzeczowa 100
Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
rzeczowa 800
Bochenski Natalie KJ Facimiech
rzeczowa 400
Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
rzeczowa 300
Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000
rzeczowa 500
SUM:
2000.00
Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp
3000
SUM:
3000.00
Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
rzeczowa 400
Drabczyk Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
rzeczowa 500
Duszkiewicz Hubert BPK (PKA)
rzeczowa 600
Gajdzik Nadia JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
rzeczowa 300
Gajdzik Roxana JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
rzeczowa 800+200
Gierek Klara Vanto Jumping Team
rzeczowa 400
Janota Natalia LKJ Ochaby
rzeczowa 700
Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
rzeczowa 400
Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
rzeczowa 750+50
Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
rzeczowa 500
Koza Paulina Vanto Jumping Team
rzeczowa 500
Matusiak Hanna Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
rzeczowa 1000+500
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
600
SUM:
600.00
Nowak Karolina WLKS Krakus
rzeczowa 300
Pasternak Anastazja CJK DAKAR
rzeczowa 400
Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
rzeczowa 700+100
Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki LAREDO
rzeczowa 500
Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
1700
SUM:
1700.00
Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
rzeczowa 200
Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
1200
SUM:
1200.00
Szurman Mikołaj KJ Facimiech
rzeczowa 900+100
Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
900
SUM:
900.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
rzeczowa 1150+350
Zdybska Natalia Bez Przynależności Klubowej K P O
rzeczowa 600
Zielińska Janina Vanto Jumping Team
rzeczowa 100
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anbatawi Gabriela
Klub Jeździecki Global
NICEA (214)
2021-12-17
26
2021-12-18
10
2021-12-19
11
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (198)
2021-12-16
23
2021-12-18
2021-12-19
3
Badura Anna
KJ Profit
2021-12-16
5
2021-12-18
4
2021-12-19
4
rzeczowa 600
Banaszczyk Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2021-12-17
6
2021-12-18
8
2021-12-19
5
rzeczowa 100
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (139)
2021-12-16
24
2021-12-18
16
2021-12-19
18
Biel Zofia
KJ Leńcze
2021-12-17
22
2021-12-18
25
2021-12-19
25
Bochenek Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
GENEZA M (276)
2021-12-17
8
2021-12-18
11
2021-12-19
1
rzeczowa 800
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
CZEDAN (89)
2021-12-17
10
2021-12-18
2
2021-12-19
2
rzeczowa 400
Bodden Maya
Klub Jeździecki Global
IKAR (159)
2021-12-16
26
2021-12-18
22
2021-12-19
25
Borowiec Emilia
UKJ Lalin
MORIA (201)
2021-12-17
20
2021-12-18
25
2021-12-19
19
Bromboszcz Maja
KJ Trachy Sośnicowice
2021-12-16
Brzozowska Aleksandra
Kielecki KJ
2021-12-17
4
2021-12-18
7
2021-12-19
8
Bugaj Roksana
RC Riding Center Sosnowice
2021-12-16
17
2021-12-18
16
2021-12-19
Burzyńska Ewa
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2021-12-17
15
2021-12-18
15
2021-12-19
10
Burzyński Tomasz
KJ Trachy
2021-12-16
16
2021-12-19
9
2021-12-18
12
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-12-17
6
2021-12-18
5
2021-12-19
3
rzeczowa 300
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2021-12-16
1
2021-12-17
8
2021-12-19
2
2000
QUINCY (187)
2021-12-16
27
2021-12-18
12
2021-12-19
5
rzeczowa 500
Cebulak Joanna
KJ Lesna Wola Glogow Mlp
2021-12-16
3
2021-12-17
3
2021-12-19
1
3000
Cholewa Kornelia
WKJ Lublin / SJ Piker
2021-12-17
3
2021-12-18
15
2021-12-19
13
Cieślińska Katarzyna
SKJ OMEGA
SABRA (130)
2021-12-17
17
2021-12-18
14
2021-12-19
23
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
POKER (58)
2021-12-16
30
2021-12-18
27
2021-12-19
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-12-17
24
2021-12-18
9
2021-12-19
5
rzeczowa 400
2021-12-17
19
2021-12-18
2
2021-12-19
2
Dębiak Dominika
KJ Global
WIVO (114)
2021-12-17
9
2021-12-18
24
2021-12-19
Drabczyk Martyna
Klub Jeździecki Pro Horses
HARRY (140)
2021-12-17
3
2021-12-18
3
2021-12-19
1
rzeczowa 500
Dratwińska Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HAMADA (212)
2021-12-16
4
2021-12-18
10
2021-12-19
10
Drewiczewska Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-12-17
27
2021-12-18
2021-12-19
28
Drewniany Kinga
Brak
2021-12-17
13
2021-12-18
9
2021-12-19
12
Duszkiewicz Hubert
BPK (PKA)
USTIN (110)
2021-12-16
14
2021-12-18
6
2021-12-19
1
VERNON (111)
2021-12-16
25
2021-12-18
3
2021-12-19
4
rzeczowa 600
Dymek Ksawery
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-12-16
22
2021-12-18
24
2021-12-19
23
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2021-12-16
6
2021-12-17
7
2021-12-16
10
2021-12-17
10
2021-12-19
7
Falewicz-Sonek Małgorzata
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2021-12-16
2
2021-12-18
17
2021-12-19
7
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (93)
2021-12-17
11
2021-12-18
3
2021-12-19
26
Gajdzik Nadia
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
GADIA (131)
2021-12-17
12
2021-12-18
3
2021-12-19
3
rzeczowa 300
Gajdzik Roxana
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2021-12-16
6
2021-12-18
2
2021-12-19
2
rzeczowa 800+200
Galos Marta
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARMEN AA (145)
2021-12-17
28
2021-12-18
16
2021-12-19
17
Gibas Zuzanna
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
SHATTI (157)
2021-12-17
18
2021-12-18
19
2021-12-19
20
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2021-12-16
8
2021-12-18
19
2021-12-19
6
rzeczowa 400
Gruszka Gabriela
Kielecki KJ
ARENA (208)
2021-12-16
7
2021-12-18
23
2021-12-19
23
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2021-12-16
26
2021-12-18
11
2021-12-19
20
Hernik Anna
KJ Preria Wilkowice
GOSPELLA (204)
2021-12-16
Huras Hanna
Klub Jeździecki Laredo
ESCADA R (137)
2021-12-17
8
2021-12-18
10
2021-12-19
20
Iveljić Zofia
LKJ Ochaby
2021-12-17
22
2021-12-18
20
2021-12-19
12
Jagoda Weronika
KJ Mszana Górna
BACARDIA (148)
2021-12-16
21
2021-12-18
21
2021-12-19
19
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2021-12-17
4
2021-12-18
4
2021-12-19
2
rzeczowa 700
Janus Sonia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-12-16
10
2021-12-18
20
2021-12-19
12
Jarco Sandra
Klub Jazdy Konnej Romico
2021-12-17
16
2021-12-18
28
2021-12-19
17
Jędras Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-12-16
15
2021-12-18
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
RUBIN (163)
2021-12-16
1
2021-12-18
13
2021-12-19
6
rzeczowa 400
Jóźwiak Alicja
Klub Jazdy Konnej Romico
2021-12-17
28
2021-12-18
27
2021-12-19
26
Kaczmarzyk Zuzanna
KJ Trachy Sościcowice
2021-12-16
4
2021-12-18
13
2021-12-19
3
rzeczowa 750+50
Kasprzyk Patrycja
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-12-17
14
2021-12-18
1
2021-12-19
9
Kliś Maja
Profit Orzesze
BOLONIA (120)
2021-12-17
23
2021-12-18
4
2021-12-19
14
2021-12-16
18
2021-12-18
2
2021-12-19
7
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
2021-12-16
5
2021-12-19
5
rzeczowa 500
2021-12-18
22
Kołodziej Monika
KJ Profit Orzesze
HELERINA (124)
2021-12-16
20
2021-12-18
1
2021-12-19
9
Korzeczek Wojciech
KJ GLOBAL
FREDORA (116)
2021-12-16
5
2021-12-18
17
2021-12-19
15
AKTIW (117)
2021-12-16
3
2021-12-18
5
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ALEBASTR (125)
2021-12-16
7
2021-12-18
25
2021-12-19
21
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (57)
2021-12-16
11
2021-12-18
7
2021-12-19
13
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (146)
2021-12-17
23
2021-12-18
27
2021-12-19
22
Koza Paulina
Vanto Jumping Team
BAVERA (71)
2021-12-17
10
2021-12-18
5
2021-12-19
4
rzeczowa 500
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (141)
2021-12-16
8
2021-12-17
2021-12-19
8
Krauze Filip
Kjk Szary Michałowice
EFLIM (143)
2021-12-17
2
2021-12-18
23
2021-12-19
25
Kucias Angelika
Klub Jeździecki Global
INDIGO (155)
2021-12-18
21
2021-12-16
8
2021-12-19
15
Kufel Artur
WKJ Lublin
ELANO (104)
2021-12-16
5
2021-12-19
10
2021-12-17
2
KORINA (105)
2021-12-16
4
2021-12-17
1
Kula Maja
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
NERON (24)
2021-12-17
27
2021-12-18
23
2021-12-19
22
Kunicka Dominika
Vanto Jumping Team
BONGO (122)
2021-12-17
Lech Marcelina
KS KJK Szary Michałowice
ARMANI (192)
2021-12-16
23
2021-12-18
8
2021-12-19
11
Leda Karolina
Klub Jeździecki Global
SZTORM (132)
2021-12-16
16
2021-12-18
3
2021-12-19
12
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
HEVANTOS (420)
2021-12-16
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
INTRYGA (134)
2021-12-16
13
2021-12-18
10
2021-12-19
14
JORIS (135)
2021-12-17
12
2021-12-18
7
2021-12-19
7
Marchewka Izabela
JKS Equi Verso
VALEA (83)
2021-12-17
15
2021-12-18
17
2021-12-19
14
Materlik Monika
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
2021-12-17
16
2021-12-18
21
2021-12-19
18
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2021-12-17
20
2021-12-18
21
2021-12-19
11
Matusiak Hanna
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
LA COSTA (153)
2021-12-16
3
2021-12-18
6
2021-12-19
1
rzeczowa 1000+500
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
2021-12-17
1
2021-12-18
8
2021-12-19
10
Michalik Anna
Krakowska Akademia Sportu
MINOR (168)
2021-12-17
24
2021-12-18
12
2021-12-19
21
Morawski Robert
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
IWAN (147)
2021-12-17
30
2021-12-18
Musiolik Maja
PLKJ Plessówka
L'AMOUR (158)
2021-12-17
21
2021-12-18
18
2021-12-19
18
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (164)
2021-12-16
29
2021-12-18
7
2021-12-19
8
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin / SJ Piker
IRTYSZ (211)
2021-12-16
9
2021-12-17
11
2021-12-19
6
600
Nowak Aleksandra
KJK Szary Michałowice
2021-12-16
9
2021-12-18
20
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2021-12-17
13
2021-12-19
6
rzeczowa 300
2021-12-18
13
Ochoński Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
SAMIRO (166)
2021-12-17
17
2021-12-18
16
2021-12-19
9
Pasternak Anastazja
CJK DAKAR
SZOGUN (174)
2021-12-17
1
2021-12-18
4
2021-12-17
5
2021-12-18
1
2021-12-19
2
rzeczowa 400
Pawłowska Olga
KJ Leśna Wola
2021-12-16
31
2021-12-18
5
2021-12-19
21
IVO (67)
2021-12-16
17
2021-12-18
4
2021-12-19
10
Pięta Olaf
WLKS Krakus
2021-12-17
19
2021-12-18
20
2021-12-19
23
Piętka Dagmara
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-12-16
12
2021-12-18
11
2021-12-19
3
rzeczowa 700+100
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (88)
2021-12-16
14
2021-12-18
28
2021-12-19
26
Pietruszka Anna
KJ Facimiech
SARANNAH (407)
2021-12-17
30
2021-12-18
Pis Hanna
OJK Barcice
2021-12-17
26
2021-12-18
17
2021-12-19
19
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
CAMPARI (129)
2021-12-16
10
2021-12-18
24
2021-12-19
20
Pypłacz Adrianna
Klub Jeździecki LAREDO
2021-12-17
2
2021-12-18
5
2021-12-19
1
rzeczowa 500
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
MEDEA (256)
2021-12-17
7
2021-12-18
22
2021-12-19
24
Rostek Martyna
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2021-12-16
19
2021-12-18
15
2021-12-19
16
Rozmus Amelia
Bpk
GRAJCAR (82)
2021-12-17
2021-12-18
32
2021-12-19
Samborska Nikola
Kj Vena Rogoźnik
VYŠNIA (68)
2021-12-17
2
2021-12-18
2
2021-12-19
Sas Eliza
Klub Jeździecki Global
DAFNE (99)
2021-12-17
5
2021-12-18
18
2021-12-19
15
Satoła Julia
KJ Facimiech
2021-12-16
24
2021-12-18
19
2021-12-19
14
Skorek Emilia
KJ Profit Orzesze
2021-12-17
29
2021-12-19
29
2021-12-18
31
Skrok-Wolska Olimpia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
G (113)
2021-12-16
21
2021-12-18
14
2021-12-19
17
Skrzypiec Agata
WLKS Krakus Swoszowice
VIVIANO (115)
2021-12-16
7
2021-12-17
6
2021-12-19
11
Ślęzak Jagoda
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-12-16
9
2021-12-18
23
2021-12-19
17
Słodczyk Dominik
St. KJ Preria Wilkowice
2021-12-16
2
2021-12-17
4
2021-12-19
3
1700
Słowik Roksana
OJK Barcice
LORENZO (172)
2021-12-17
29
2021-12-18
28
2021-12-19
27
Sondej Zofia
KJ Facimiech
LORGAN S (106)
2021-12-16
2
2021-12-18
18
2021-12-19
8
Stalony-Dobrzańska Olga
BPK
2021-12-17
5
2021-12-18
6
2021-12-19
13
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-12-16
20
2021-12-18
2021-12-19
25
Strama Maria
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
ROXY (152)
2021-12-17
25
2021-12-18
2021-12-19
24
Strzałka Gabriela
Kj Vena Rogoźnik
2021-12-17
2021-12-18
30
2021-12-19
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
TIK TAK (156)
2021-12-17
14
2021-12-18
11
2021-12-19
4
rzeczowa 200
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-12-16
11
2021-12-17
9
2021-12-19
4
1200
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2021-12-16
11
2021-12-18
18
2021-12-19
11
Szotek Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-12-16
2021-12-17
12
2021-12-19
9
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
HIMEQUYL (207)
2021-12-17
18
2021-12-18
14
2021-12-19
7
Szuba Maria
KJ Facimiech
AUGUST (170)
2021-12-17
2021-12-19
28
2021-12-18
19
Szulakowski Mikołaj
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
STEP (59)
2021-12-17
Szurman Mikołaj
KJ Facimiech
HITCH (86)
2021-12-16
1
2021-12-18
9
2021-12-19
2
rzeczowa 900+100
Szynkolewska Agnieszka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
WIKI (96)
2021-12-16
18
2021-12-18
9
2021-12-19
16
2021-12-16
2021-12-18
Tokarska Weronika
LZJ Drama Zbrosławice
LAZART AK (150)
2021-12-17
10
2021-12-18
26
2021-12-19
16
Tomanek Olga
KS Vanto Jumping Team
WINNIE (69)
2021-12-17
6
2021-12-18
6
2021-12-19
8
2021-12-16
32
2021-12-18
8
2021-12-19
22
Trelińska Amelia
Kielecki KJ
BOLIVIA (56)
2021-12-16
25
2021-12-18
29
2021-12-19
Trzcińska Franciszka
KJK Elizar
2021-12-16
28
2021-12-18
15
2021-12-19
13
Uchwat Marika
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
NADOK (191)
2021-12-16
27
2021-12-18
1
2021-12-19
22
Voigt Liliana
KJ Leńcze
2021-12-17
1
2021-12-18
1
2021-12-19
15
Wach Inga
Soymax Horse Team Lublin
2021-12-16
19
2021-12-18
25
2021-12-19
18
Waliczek Agnieszka
PLKJ Plessówka
2021-12-16
13
2021-12-18
30
2021-12-19
24
Wałęga Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-12-17
2021-12-18
26
2021-12-19
29
Węgrzyn Mikołaj
UKJ Lalin
ELEKT (199)
2021-12-17
21
2021-12-18
24
2021-12-19
21
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2021-12-16
12
2021-12-17
5
2021-12-19
5
900
Wiśniewska Emilia
bpk
POKER (180)
2021-12-17
7
2021-12-18
22
2021-12-19
16
Woźniak Anna
WLKS Krakus
DAMAR (167)
2021-12-17
25
2021-12-18
29
2021-12-19
27
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-12-16
11
2021-12-18
14
2021-12-19
1
rzeczowa 1150+350
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
TITAN 12 (149)
2021-12-16
22
2021-12-18
26
2021-12-19
19
Zdybska Natalia
Bez Przynależności Klubowej K P O
2021-12-17
9
2021-12-18
12
2021-12-19
3
rzeczowa 600
Ziębicki Mikołaj
KJK Szary
2021-12-17
4
2021-12-18
2021-12-19
Zielińska Janina
Vanto Jumping Team
2021-12-17
3
2021-12-18
13
2021-12-19
6
rzeczowa 100
Żyglicka Pola
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2021-12-16
15
2021-12-18
2021-12-19
24

Number of Riders: 287

Number of Horses: 333

The sum of prizes: 9 400.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl